Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

У кожної представниці прекрасної статі – свої особливості і поведінку. Саме це їх відрізняє. Можливо, такий факт, а також незнання того, як поводитися в певній ситуації, штовхає чоловіків на думку про те, як сподобатися дівчині. Діяти завжди слід в залежності від ситуації, що склалася. Але існують базові правила, і користуватися ними необхідно.

Зміст приховати

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

стати помітним

Для початку слід зайнятися своїм життям. Особливо це правило стосується тих, хто постійно потрапляє в френдзону. Амбітним і самодостатнім дівчатам не подобається, коли хлопець до них прилипає і у нього немає своїх важливих справ. Звичайно ж, є особи, яким це доводиться до душі. Але психологи це вважають ненормальним. Причини такої поведінки можуть бути наступні:

 • Дівчина бажає бути домінантою.
 • Вона любить контролювати інших людей.
 • Невпевнена в собі і вимагає підвищеної уваги.

Щоб не підпасти під вплив такої персони, необхідно завести свою справу або знайти хобі до душі.

Виглядати потрібно охайно і чисто. Зовнішній вигляд для будь-якої дівчини стає важливим фактором. Навіть тоді, коли внутрішній світ багатий і хлопець гарний, цього може бути мало. Щоб швидко сподобатися дівчині, потрібно користуватися такими порадами від Wikihow:

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

 1. Завжди тримати себе в формі. Для цього необхідно займатися спортом і тренуватися. Занадто багато м’язів можуть відштовхнути вподобану «даму», так як у неї виникне думка, що спортзал буде на першому місці, а відносини – на другому.
 2. Завжди потрібно стежити за своєю гігієною. У тій ситуації, коли можливості почистити зуби перед побаченням немає, можна пожувати гумку або з’їсти м’ятну цукерку. Вони швидко зроблять дихання свіжим. Коли людина стежить за собою, у нього з’являється впевненість у собі і він більш привабливий для навколишніх. Не варто забувати і про дезодоранти. Добре пахнути необхідно завжди.

З сподобалася особливої ​​слід поговорити. Навіть якщо підійти першим буде страшно, переступите через себе і зробіть це. В іншому випадку вона навіть не дізнається про те, що така людина взагалі існує. Потрібно знайти спільні інтереси і постаратися подружитися з дівчиною. Неможливо бути близькими людьми, по-справжньому не подружившись.

Не варто бути сумним людиною. Фахівці стверджують, що жінкам більше подобається, коли їх смішать . Необов’язково для цього постійно розповідати веселі історії і жартувати. Можна зробити який-небудь смішний вчинок. Необхідно дізнатися, які фільми і коміки їй подобаються. Чим більше дівчина сміється поруч з вами, тим сильніше буде тяжіння з її боку до «кавалеру».

Постаратися зробити її своєю подругою потрібно будь-якими способами. Але варто пам’ятати про те, що сильно нав’язливих мало хто любить.

У френдзону краще не потрапляти. Деякі персони бояться, що якщо у відносинах піде щось не так і доведеться розлучитися, то можна втратити друга. Дуже часто саме цей факт стає причиною нерозділеного кохання і розбитого серця.

Фліртувати потрібно правильно. А також варто запам’ятати, що з незнайомою людиною дівчина наодинці практично ніколи не залишиться, так як побоїться непередбачених обставин.

Представниці прекрасної половини людства ненавидять, коли їх примушують до чогось.

Вибратися з френдзони

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

Якщо дуже довго бути друзями, то ними можна залишитися на все життя. Саме з цієї причини, якщо дама сподобалася, з нею необхідно починати фліртувати якомога швидше. В іншому випадку є ризик залишитися друзями на все життя. При зустрічі варто посміхатися і дивитися в очі. Рекомендовано завести розмову з грайливою ноткою, а потім подивитися на реакцію. Нервувати не потрібно, так як багато хто не розуміє в такій ситуації, чого від них хочуть. Краща реакція з боку слабкої статі проявляється на емоції і мова тіла.

Необхідно піклуватися, захищати і робити свою обраницю щасливою. Тільки так вона зможе зрозуміти, що людина надійний і йому можна довіряти. Не потрібно нервувати і переживати.

Краще розслабитися і просто вести розмову в звичному ритмі. Тільки так деякі дурниці можуть пройти безслідно і залишитися непоміченими. Спочатку флірт може здаватися складним. Але з часом ситуація стабілізується.

Дівчатам теж важко шукати відповідь на висловлювання хлопця.

Говорити відвертих і образливих фраз не варто. Адже метою є сподобатися, а не відштовхнути. Варто дати знати, що відбуваються з нею зміни залишаються непоміченими. Компліменти краще робити унікальними, а не кидатися базовими фразами. Багатьом подобається слухати не про те, що у всіх загальне, а про відмінні риси.

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

Занадто часто говорити про красу не потрібно, так як це швидко приїдається. Краще зробити комплімент тим діям, які у неї виходять найкраще, або ж особистісних характеристик.

Бажаючи справити враження, слід залишатися собою. Рекомендовано проявити свій талант або зробити щось по-справжньому захоплююче. Нахабних практично ніхто не любить. Не варто говорити тільки про себе і власні досягнення.

Торкання не повинні бути нав’язливими і вульгарними. Можна просто подати руку, коли їй необхідно переступити щось, допомогти надіти верхній одяг. Дотики повинні бути легкими.

Щоб дізнатися про відповідні почуття, слід пожартувати, але при цьому натякнути на інтерес до персони. Якщо відповідь буде двозначним або грайливим, то це хороший знак. На неоднозначні фрази слід звертати особливу увагу.

Жінки фліртують саме таким чином. Якщо хлопець дійсно сподобався, то дивитися на нього дама буде іншим поглядом. У ньому буде загадковість і таємничість. При цьому потрібно подивитися їй в очі і посміхнутися.

Квапити з прийняттям такого важливого рішення про початок нових відносин не слід. Їй самій варто все обдумати і зважити. Поведінка до початку відносин є найбільш запам’ятовується.

Дівчина повинна відчувати себе важливою персоною, а не невидимкою поруч з «кавалером». Щоб не виникло почуття, нібито чоловік просто бажає затягнути її в ліжко, домагатися рекомендовано поступово, але наполегливо. Форсувати відносини не потрібно. Необхідно стежити за натяками і поведінкою.

Запросити на побачення

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

На побачення слід запрошувати, коли буде відчуватися взаємність в почуттях. Місце зустрічі повинно бути комфортним для обох. Якщо у чоловіка є чим пишатися, то обов’язково варто це показати. Про інтереси обраниці забувати теж не потрібно.

Необхідно допомагати їй у всьому: надягати пальто, нести речі та інше. Про себе варто розповісти якомога більше, а не тільки загальні відомості.

А ось романтика подобається не всім. Є категорія дівчат, яких неможливо цим підкорити. Слід запам’ятовувати її звички і особливості, навіть якщо вони дивні і для деяких дивовижні.

Корисні поради

У фахівців є добірка корисних порад, завдяки яким увагу дівчини буде залучити простіше і легше . Адже в будь-якій ситуації слід поводитися правильно:

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

 1. Не варто говорити тільки про себе. Людині властиво багато говорити, коли він сильно нервує. Уміння слухати є важливим показником вихованості.
 2. Ніколи не потрібно брехати, щоб привернути увагу слабкої половинки.
 3. Навіть подумки небажано порівнювати свою обраницю з іншими особами.
 4. Відмінним показником для залучення дівчини є хороші манери. Джентльмени цінувалися у всі часи.
 5. Завжди потрібно посміхатися. Звичайно ж, якщо ситуація сприяє цьому. Завдяки усмішці людина виглядає більш дружелюбним і простіше.
 6. Більш привабливими виглядають хлопці, які поводяться природно. Якщо для того, щоб сподобатися, чоловік прикидається, дівчині після буде складно йому довіряти.
 7. У день народження бажано подарувати те, про що вона говорила з подругами або на що дивилася найчастіше при спільному поході в магазини. Так хлопець може показати, що він поважає і оцінює смак своєї обраниці.
 8. Про минулі відносини говорити не рекомендовано, особливо на першому побаченні. Адже існує багато інших тем для розмови.
 9. У заграванні хлопець зобов’язаний на себе взяти головну роль.
 10. Не варто забувати про те, що, навіть коли зазнали поразки, це не є приводом для розпачу. Надалі хлопець просто буде досвідченіше. Можливо, це дівчисько була його половинкою.
 11. Якщо жінка дійсно дорога, то на підготовку до побачення варто витратити трохи вільного часу. Тільки так воно запам’ятається і стане по-справжньому дивним.
 12. У тому випадку, коли планується спільне життя, спочатку доведеться знайти роботу і почати свою кар’єру. Адже не всім сподобається, що хлопець живе за рахунок чужих коштів.

Дослідження показали, що багато представниць прекрасної половини людства люблять м’які іграшки.

Рекомендації для хлопців

У всьому повинна бути певна міра. І про це слід пам’ятати завжди. Швидше за все, у хлопця не буде шансів продовжувати відносини, якщо він занадто наполегливий і навіть в деякій мірі одержимий своєю обраницею. Фахівці рекомендують наступне:

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

 1. Завжди необхідно стежити за власною гігієною. Нікому не подобається відрижка і неприємний запах з ротової порожнини і від ніг, поту, метеоризм. Регулярно потрібно прати речі і мити взуття. Перед зустріччю бажано прийняти душ і почистити зуби. Є категорія жінок, які погано переносять сильний запах одеколону або сигарет.
 2. Не варто бути ідеальною особистістю і чекати того ж від неї. Адже у кожної людини присутні свої недоліки.
 3. Ні в якому разі не можна змушувати ревнувати. Це може погано відбитися на відносинах. У тому випадку, коли слід дізнатися, симпатичні їй, краще запитати у її друзів або придивитися до поведінки з іншими хлопцями. Довіряти інтуїції теж потрібно. Не варто втрачати надію. Краще впевнено рухатися до поставленої мети. Відносини стануть краще тоді, коли хлопець доведе свою вірність. Якщо дівчина буде питати про колишніх, то розповідати про них не рекомендується.
 4. При зустрічі бажано ставити особисті питання, цікавитися і фліртувати. Необхідно показати, що можете завоювати її, а також проявити впевненість і сміливість у важких ситуаціях. Методами спілкування, які легко підробити, користуватися небажано.
 5. Під час флірту не можна бути сильно стурбованим. Деякі сприймають це як знак того, що хлопця цікавить тільки секс, а не нормальні відносини.
 6. Вульгарні жарти оцінять не багато. Саме з цієї причини їх краще не розповідати. У більшості випадків дівчина тільки відсторониться від хлопця.
 7. У тому випадку, коли дівчина уникає спілкування, це означає, що спілкування вона не бажає і стежити за нею не потрібно. Краще не втрачати час і знайти іншу.

Якщо все робити правильно, то результат буде позитивним. Потрібно тільки красиво і правильно вміти доглядати за дамою і зважати на її думку, а також розділяти її інтереси. Нудних хлопців дівчата не люблять, і про це слід пам’ятати.

Поділіться з друзями і оціните публікацію.Вам не важко, а автору приємно.

 

Спасибі.

 

( 5 Голосів, в середньому: 5,00 з 5)

Джерело: https://manbe.ru/otnosheniya/sovety-ot-wikihow-kak-bystro-ponravitsya-lyuboj-devushke.html

Як сподобатися дівчині: 7 простих порад психолога

Перш за все, якщо ви хочете сподобатися дівчині, задумайтеся, а чи подобаєтеся ви самому собі, або як ви до себе ставитеся, з повагою чи ні. Якщо ви не любите себе, то оточуючі це обов’язково відчують, на рівні підсвідомості.

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

Також запам’ятайте, дівчата не люблять чоловіків, які будують з себе «крутих» хлопців. Дуже важливо, вести себе природно, викликати повагу і бути приємним співрозмовником.

Що робити, щоб подобатися жінкам?

Щоб залучити в своє життя гідну жінку, необхідно звернути увагу на базові правила, які, з точки зору психології, допоможуть вам в цьому питанні.

Навіться всім не можна

Щоб зрозуміти, як правильно сподобатися дівчині, слід розуміти, що будь-яка жінка – це, перш за все, особистість, що відрізняється своєю індивідуальністю і унікальністю. Не варто ставитися до неї, як до примітивного суті, яке можна заманити в свою пастку красивими словами і дорогими речами.

Читайте також:   Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Також, варто розуміти, що у кожної панянки сформований свій ідеал чоловіка, і ви можете бути просто не в її смаку. Уявіть себе на місці об’єкта уваги, з боку жіночої статі: вам надає знаки уваги молода особа, яка не в вашому смаку, або просто, неприємна вам.

У підсумку, як би вона не намагалася, крім роздратування, у вас інших почуттів не виникне. Тому, якщо вам сподобалася дівчина, потрібно кілька разів спробувати завоювати її серце, а в разі невдачі, які не впадати у відчай і не вішати на себе ярлик невдахи.

Спробуйте спілкуватися з іншими сподобалися представницями прекрасної статі, і ви знайдете саме ту, яка стане вашою другою половинкою.

У вас цікаве життя

Гарною й самодостатньою дівчині, навряд чи сподобаються залицяльники, які не вміють зв’язати і двох фраз, або докучливі шанувальники, які будуть її засипати компліментами, квітами, цілодобово дзвонити і писати повідомлення.

Тому, у вас повинна бути своя цікава і різноманітна життя, щоб сподобалася дамі було зрозуміло, що ви не зануда, а людина, яка прагне до саморозвитку. Займися тим, що вам подобається: гра на музичних інструментах, спортзал, виставки, відвідування тренінгів, іноземні мови і т.д.

Коли у вас з таким набором захоплень, відбудеться знайомство з дівчиною, то вона побачить в вас самодостатнього і амбітного чоловіка, який не шукає випадкових зв’язків. Без сумніву, такий захоплений хлопець сподобається дівчині, і зацікавить її.

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

Навіть, якщо у вашому житті все сильно запущено, нудно і одноманітно, нехай це правило послужить стимулом для того, щоб вивести її на новий, більш якісний рівень.

Зовнішній вигляд

Знову ж, уявіть, що до вас підійде красива «леді», але з жирним волоссям, брудним взуттям, з запахом часнику з рота. До того ж, вона не приймала душ кілька днів. У вас з’явиться бажання з нею спілкуватися?

Тому, якщо вам сподобалася дівчина: красива, струнка і доглянута – ви повинні відповідати їй, своїм зовнішнім виглядом. Ваш одяг повинен бути чистим і вигладженою, а взуття – в ідеальному стані.

Не нехтуйте походом до перукаря і стоматолога. Чистіть зуби, частіше приймайте душ, користуйтеся чоловічий парфумерією. Від чоловіка повинен виходити аромат свіжості, а не запах мускусу гірського козла.

Проявіть ініціативу

Багато хлопців запитують: як сподобатися дівчині, якій ти не подобаєшся? А що ви зробили, щоб сподобатися? Більшість хлопців чекають і мріють, що дівчисько першій зверне на них увагу, і в цей момент вони дадуть відповідь взаємністю.

Цієї миті можна прочекати все життя, або до тих пір, поки вашу обраницю не відведе інший чоловік, оскільки психологія жінки влаштована так, що її серце необхідно завойовувати. Тому, зволікати і чекати дива не варто. Потрібно швидко брати ситуацію в свої руки.

Щоб сподобатися дівчині або хоча-б спробувати зробити це, проявіть ініціативу, зробіть перший крок, почніть хоча б робити щось: зробіть комплімент, піднесіть приємний сюрприз, запросіть її на чашку чаю, після навчання або роботи (якщо вона колега), запросіть її в театр або кіно.

Насправді, приводів залишитися наодинці з об’єктом симпатії дуже багато, і всі їх перерахувати просто неможливо.

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

Запам’ятайте, дівчата просто обожнюють ініціативних хлопців, які контролюють ситуацію, і беруть все у свої руки.

Перше побачення – що робити?

Коли ви, познайомилися з панянкою, або проявили ініціативу до знайомої молодої особи, наприклад, на роботі, і при цьому, домовившись з нею про зустріч, неминуче виникає питання: як сподобатися дівчині на першому побаченні? Хоча це і велика тема, яка потребує окремого обговорення, з неї можна виділити наступні рекомендації:

 • Перше, що потрібно зробити – це вибрати тихе і затишне місце для зустрічі. В ідеалі – це кафе-чайна, з малою кількістю відвідувачів і тихою музикою. В іншому випадку, ви обидва будете виглядати нерозумно, якщо після тривалого очікування весь вечір мовчки, під приголомшуючу музику. Також, що не призначайте побачення в караоке-барі, це буде відволікати увагу дами від вас.
 • Будьте готові до того, що молода особа, перш за все, займе позицію спостерігача і буде вивчати вас. Тому, стежте за своєю мовою і манерами. Говорити ви повинні, не використовуючи нецензурних слів, спокійно і без зайвих жестів. Чомусь, деякі хлопці, поводяться дуже смішно, думаючи, що якщо вони починають гундосить і жестикулювати розчепіреними пальцями, то це виглядає «круто». Не робіть цього. Дама подумає, що ви не дуже розумні, і побачення провалиться. Головне, що потрібно пам’ятати хлопцеві на першому побаченні – це щоб він справив на об’єкт симпатії, як можна краще враження. Основною ознакою того, що ви зацікавили панночку, і вона готова продовжити знайомство з вами, вважається момент, коли вона починає охоче говорити про себе. Якщо хлопець їй байдужий, то відповідати на питання вона буде поверхнево, не заглиблюючись в подробиці.
 • Проявіть інтерес до її персони. Люди із захопленням розповідають приємному співрозмовнику про себе, якщо він їх про це попросить. Така психологія людини, він прагне сподобатися опоненту. Запитуйте у дівчини те, що вас дійсно може зацікавити. Такий хід може виручити, якщо ти не знаєш, про що говорити, і що робити далі. Але, буде виглядати дивно, якщо ви будете позіхати, слухаючи відповідь на своє питання. В крайньому випадку, ви зможете змінити тему в будь-який момент. Дуже важливо бути хорошим слухачем, і дати дамі виговоритися. Щоб сподобатися жінкам, не треба вести себе, слухаючи монолог, як сова, що не моргаючи і без емоцій. Хоч зрідка кивайте головою, посміхайтеся, піддакувати і не перебивайте.
 • Монолог або діалог? Не слід забувати, що потрібно говорити і про себе. Наприклад, щоб розповісти про свої захоплення, виберіть момент, коли дама завершила пропозицію і вставите своє: «А я катаюся на сноуборді, роликах, ходжу з друзями в клуб або кіно, займаюся спортом …» Щось з цього зацікавить молоду особу, і ви плавно перейдіть на розмову про вас. Іноді не варто чекати, коли вас про це попросять. Повинен бути діалог, в результаті якого, у жінки складеться про вас певну думку, здатне вплинути не подальші ваші відносини.

Як вести себе після приємного чаювання? Обов’язково заплатите за замовлення самі. Навряд чи можна сподобатися дамі, якщо вчинити по «американської» традиції, коли кожен платить сам за себе.

На прогулянці, після кафе або іншого місця побачення, ведіть себе також, стримано і пристойно.

Обов’язково проведіть дівчину до самого під’їзду, скажіть їй про те, як вам було приємно спілкуватися з нею, і ще пару комплементов – цим, ви сподобаєтеся своєї обраниці, ще більше. Побачення має закінчитися на позитивній ноті.

Схожі записи

Джерело: https://apatii.net/otnosheniya/chto-delat-chtoby-ponravitsya-devushke

Як сподобатися дівчині – що робити, якщо подобається дівчинка, якій ти байдужий. Поради, як одягнутися, щоб швидко сподобатися дівчині

Як себе вести, що говорити , щоб зацікавити симпатичну вам дівчину? Деякі вважають, що достатньо бути самим самій, але чи так це насправді? Сподіваємося, що наші поради, як можна швидко сподобатися будь-якій дівчині, допоможуть знайти оптимальний спосіб для цікавого спілкування.

Всі дівчата різні , мають різний тип характеру і, щоб домогтися її уваги, необхідно підібрати підходящу тактику відповідно до її уявленнями про життя. Якщо ви не знаєте, як сподобається дівчинці в школі, дівчині в дружньому колі спілкування або як вселити симпатію жінці-колезі, придивіться до своєї поведінки, вчинків.

Не вдавайте і не будете робити того корені невластиве вам . Щоб справити враження на дівчину, іноді потрібно докласти трохи зусиль: здивувати вчинком, підкоригувати поведінку або зробити корисну справу.

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

Марійон Котійяр у фільмі «Закохайся в мене, якщо насмілишся» ( «Jeux d’enfants», 2003)

типи дівчат

Тут ми не будемо порушувати питання, як викликати симпатію дівчини, якщо ти дівчина – як правило, більш чутливі, ніж чоловіки, представниці слабкої статі без проблем вирішують такого роду життєві завдання. Наведена нижче класифікація жіночих типів орієнтована на чоловіче сприйняття:

 • «Воїн» – безстрашні, енергійні дівчата. Вони вважають за краще завойовувати і наказувати, сперечатися, стояти на своїй думці. Якщо вона завоювала чоловіка, він повинен бути тільки її. Вона довіряє своїй другій половинці, але «тримає руку на пульсі»: перевіряє, контролює;
 • «Муза»  – різнобічні, творчі дівчини, які багато говорять, але мало роблять. Чоловік зі слабким характером поруч з нею стане таким же мрійником;
 • «Господиня» . Головне для такої дівчини – облаштування навколишнього простору. Вона стримана, любить порядок і керується раціоналізмом і логікою;
 • «Подарунок»  – жінка або дівчина на чолі ставить емоції і почуття. Вона обожнює сюрпризи, подарунки. Вона відмінно відчуває себе з чоловіком, який приділяє увагу більшою мірою, ніж інші.

Це характеристики основних типів дівчат, які в чистому вигляді зустрічаються рідко . Але виявити їх все-таки легко. Знаючи типологію, можна виробити тактику, яка допоможе сподобатися симпатичною вам дівчині.

Як сподобатися дівчині, якій ти не подобаєшся або байдужий?

Перш ніж приступати до активних дій із завоювання дівчини, оцініть себе з боку . Для дівчини і жінки важливими є зовнішній вигляд, чистота одягу, шкіри. Подумайте, що вона побачить, перш ніж відкриє ваш багатий внутрішній світ: неохайність, засмальцьовані волосся, пом’ятий одяг? Дайте оцінити ваші зовнішні якості, створивши приємне враження відмінним видом.

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

Кадр з фільму «Закохайся в мене, якщо насмілишся» ( «Jeux d’enfants», 2003)

 • Гігієна – стежте за собою, порожниною рота, вчасно голіться і приймайте душ, користуйтеся дезодорантом, стрижіть нігті і робіть сучасні стрижки.
 • Як потрібно одягатися, щоб сподобатися дівчатам? Одяг необов’язково повинна бути дорогою, але вона повинна відповідати віку, розміру, комплекції. Речі неодмінно повинні бути чистими і випрасуваними. Постарайтеся одягатися, щоб виділити свої зовнішні переваги або приховати недоліки.
 • Нерідко власні комплекси заважають такого можливого щастя … Але як сподобатися дівчині, якщо ти повний? Принципи гігієни і привабливою одягу і тут ніхто не відміняв, а додатковий акцент слід зробити на інтелект і почуття гумору : насправді, далеко не всі жінки мліють від красенів спортивної статури – багато панянки по достоїнству оцінять цікаву бесіду і приємні жарти.

Якщо ви впевнені в своєму зовнішньому вигляді, можна приступати до подальших дій. Як подобатися дівчатам, дівчатам, жінкам? Для початку необхідно як мінімум заговорити з об’єктом своєї уваги.

Пам’ятайте, що представниці жіночої статі люблять вухами . Говоріть компліменти, приємні слова, будьте ввічливим і чемним. Примусьте дівчину посміхнутися.

Згідно з опитуваннями – це найкращий спосіб сподобатися дівчині.

Чим більше дівчина отримує від вас позитивних емоцій, тим більше їй захочеться з вами спілкуватися

Не знаєте про що розмовляти? Згадайте популярні комедійні фільми або серіали. Якщо в процесі бесіди вона засміялася, будьте впевнені, що на 50% ви дівчину розташували до себе. У розмові з’ясуйте, в чому ваші інтереси збігаються, які у вас є спільні хобі. Це дозволить розвинути бесіду і дасть шанс на нову зустріч.

Ви поставили собі за мету сподобатися і закохати в себе? Станьте другом, проводите з дівчиною більше часу.

Читайте також:   Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю в школі: важливі ознаки

Якщо ви вчитеся або працюєте в одному закладі, ненав’язливо помахайте рукою при зустрічі, посміхніться, привітайтеся, назвавши по імені. Головне – не переборщити , щоб не виглядати нав’язливим.

Бажаєте, щоб ваші відносини стали близькими, будьте терплячі, добийтеся, щоб вам почали довіряти.

Що потрібно робити, щоб ви сподобалися дівчині?

Скористайтеся перевіреним методом флірту. Нагадуйте дівчині, що ви не просто друг, але ще відмінний хлопець. При зустрічі дивіться в очі, посміхайтеся, заведіть грайливий розмову. Дівчата відчувають мову тіла і емоцій, тому заспокойте себе. Не бійтеся погано пожартувати, а якщо це і станеться, розсмійтеся. Дайте відчути, що з вами легко спілкуватися.

Говоріть компліменти. Залиште стандартний набір фраз. Звертайте увагу на зачіску, одяг, лак для нігтів. Якщо щось змінилося в зовнішності, скажіть про це в позитивному ключі. Зробіть комплімент характеру, почуттю гумору, іншим якостям. Дайте знати, що помічаєте зміни, що відбуваються з нею.

Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

Кадр з фільму «Закохайся в мене, якщо насмілишся» ( «Jeux d’enfants», 2003)

Тактильний контакт. Дівчата відчувають дотики, тому перші обережні дотику це важливий спосіб сподобатися дівчині. Ось поради, як перейти до дотиків:

 • допоможіть надіти верхній одяг;
 • подайте руку, якщо вона спускається зі сходів, увійти в приміщення;
 • візьміть за руку, якщо потрібно швидко перейти через натовп, забігти в громадський транспорт;
 • пріобніміте, якщо вона спіткнулася.

Ведіть себе ввічливо , чи не лякайте своєї нав’язливістю. Якщо неозброєним оком видно, що дівчина, яка тобі подобається, відчуває себе дискомфортно, варто зупинитися і діяти обережніше.

Після того як відчуєте взаємне тяжіння, натякніть на свій інтерес. Якщо дівчина або жінка поводиться легко, невимушено, відповідає двозначними фразами – ви дієте правильно. Зверніть увагу на погляди , звернені на вас. Бачите зацікавленість, особливий погляд, дайте зрозуміти, що це взаємно: злегка посміхніться у відповідь, дивлячись очі в очі.

Як сподобатися дівчині на першому побаченні?

Іноді не варто не спати ночами і битися над питанням: яким повинен бути хлопець, щоб сподобатися дівчині? Хочете зрозуміти, що дівчина дійсно вас приваблює, запросіть її кудись сходити.

Спочатку переконайтеся, що це цікаво вам двом: прем’єра фільму, концерт або виставку. Якщо ви ще недостатньо пізнали одне одного, відвідайте кафе, ресторан. Будьте щедрим , але не марнотратним.

Чи не догоджати кожному капризу, але якщо ви піднесете букет квітів або заплатите в кафе, дівчина обов’язково поставить вам плюс.

Жінці важливо відчувати себе значущою в житті чоловіка

Під час невимушеної бесіди говорите більше конкретної інформації про себе , щоб вона відчула ваше серйозне ставлення. Звертайте увагу на інтереси.

Дізнайтеся, що може її ощасливити, які у неї бажання, фантазії . Дівчина обов’язково помітить, якщо ви пам’ятаєте те, що вона говорила, і тоді питання як сподобатися дівчині не виникне.

висновок

Неважливо, чи думаєте ви про те, як припасти до душі дівчині з сусіднього під’їзду або зачарувати дівчину, колегу по роботі, – необхідно знати деякі базові принципи приємного спілкування . Міміка і чарівність, доглянутість і правильна мова, спільність інтересів і щира зацікавленість в об’єкті своєї уваги стануть основою для перспективного знайомства.

І пам’ятайте: для дівчини чи жінки будь-якого віку важливі увагу і відчуття потрібності чоловікові – безпричинне зникнення шанувальника на тиждень-два здатні звести нанівець всі його попередні старання.

Доведеться або починати все знову, або зовсім відмовитися від цієї затії: поважаюча себе дама, найімовірніше, зовсім не захоче більше спілкуватися. Придумати, як привернути увагу колишньої дівчини знову, виявиться дуже нелегко.

Джерело: https://sunmag.me/sovety/26-01-2014-kak-ponravitsya-devushke-sovety-kotorye-rabotayut.html

Як сподобатися дівчині? – 6 основних порад

Як подобатися дівчатам, завоювати їх увагу та змусити бігати за тобою? – питання, які задають собі практично всі молоді люди.

Тут однозначної відповіді бути не може. У цьому світі у кожної людини існує друга половинка, яка полюбить його з усіма перевагами і недоліками. Головне її шукати, а не сидіти, склавши руки, і чекати поки доля сама знайде тебе.

Варто визнати, що існує певний тип молодих людей, навколо яких дівчата буквально в’ються. У той час як інші, не дивлячись на наявні гідності, залишаються самотніми.

Для початку тобі необхідно виявити причину відсутності уваги з боку прекрасної статі. Спробуй оцінити себе за десятибальною шкалою з боку дівчини або попроси друзів вказати на твої видимі недоліки.

Проаналізуй отримані результати і починай змінюватися.

Як сподобатися дівчині? – 6 основних порад

Нижченаведені поради допоможуть розібратися в собі і провести необхідні коригування в поведінці, зовнішньому вигляді, свідомості.

Підніми самооцінку, будь впевнений в собі

Виробляй звичку в кожному випадку позитивно оцінювати власні навички та здібності, а також вважати їх достатніми для досягнення будь-якої мети, задоволення кожної потреби.

Роби тільки те, що хочеться і коли хочеться (в розумних межах). Для цього необхідно подолання внутрішніх і зовнішніх бар’єрів. Тренуйся, з часом звикнеш.

Знай, що ти можеш досягти
будь-якої мети, включаючи не тільки спілкування дівчатами, але і заробіток грошей, покупку
машини, поїздку за кордон та інші. Відмовки не приймаються, повинна бути 100%
впевненість.

Давай розберемося, від яких якостей необхідно позбутися або, навпаки, які придбати, щоб відчути впевненість в собі.

1. Страхи

Коли ти останній раз першим підходив до вподобаної дівчини? Давно? Може ти боїшся, і намагаєшся свій страх завуалювати різними відмовками? Головне, не брехати собі.

Проаналізуй, який вид страху притаманний саме тобі. Ти можеш боятися двох ситуацій:

 • дівчина відмовить або якось по-іншому негативно відреагує на спробу знайомства;
 • удачі, коли ти просто не віриш в себе і в те, що все може вийти відмінно.

Читайте далі: Як стати привабливою, сексуальною і впевненою в собі

Міняй свої думки і переборюй
страхи.

Відмовки, які треба прибрати Як правильно мислити
Вона може мене відшити. Не виключено, знайдеш іншу.
Що я їй скажу? Завжди повинні бути готові фрази для знайомства, які допоможуть почати розмову. Хоча, якщо немає впевненості в собі, заготовки не допоможуть.
Що будуть говорити або думати навколишні? Навколишні в будь-якому випадку, якщо не скажуть, то подумають. Тобі не все одно?
Вона дуже красива для мене. Перестань, краса в чоловікові не грає важливої ​​ролі. У тебе ж багато інших достоїнств, що дозволяють сподобатися красивим дівчатам. Знайди їх в собі.
Вона, напевно, зустрічається з хлопцем. Ну, по-перше, це не факт. По-друге, ну і що? Чим ти гірше передбачуваного суперника?
Для знайомства потрібен відповідний настрій. Зміни свій настрій, адже він залежить тільки від тебе.
Вона зараз з подругою, я не зможу. Ну і що? Будь оригінальний, імпровізуй, все вийде.

Це далеко не повний перелік причин, які заважають спілкуватися з протилежною статтю. Головне, їх вчасно виявляти та одразу замінювати позитивними твердженнями.

Страх сам по собі не пройде, необхідно робити саме те, чого боїшся. Пересилити себе, стисни зуби і заговори першим з сподобалася дівчиною. Через кілька спроб звикнеш, коліна перестануть трястися, а потім знайомства в будь-яких ситуаціях не будуть представляти ніяких складнощів.

2. Почуття відповідальності

Візьми відповідальність за свої невдачі на себе без зайвого самобичування, і у тебе з’явиться віра в себе. Ніколи не роби з себе жертву. Намагайся не скаржитися і не обговорювати з дівчатами свої проблеми. Якщо тебе будуть шкодувати жінки, віджартовується або міняй тему. Тим більше не обговорюй свої хвороби, «поганих батьків», важке дитинство, інші подібні питання. Невдах ніхто не любить.

Врахуй, що бути багатим – це звичайно добре, але цей критерій далеко не головний у спілкуванні з дівчатами. Їм цікаво не з «грошовими мішками», а з класними хлопцями, якими можна стати як з грошима, так і без них. Забезпеч своїй обраниці відмінне проведення часу або якісний секс.

Звичайно, подарунки потрібні, адже скупих чоловіків ніхто не любить. Але догоджати дівчині у всьому, витрачати все до останньої копійки не слід. Вона швидко до цього звикне і почне просто тебе використовувати.

Читайте далі: Розвиток впевненості в собі. Як прокачати чоловічі якості?

Завжди тримай слово, умій відповісти
за будь-наслідок своїх дій. Нехай цей принцип стане в життя одним з
основоположних.

Твої слова, думки, дії і наміри повинні бути ідентичними. Потрібно говорити тільки те, що думаєш, мати свою думку, навіть якщо воно розходиться з загальноприйнятим.

3. Реакція

Твоя самооцінка не повинна
залежати від чужої думки. Ну хіба не все одно, що про тебе говорять або думають?

Думки і слова оточуючих – це їх особиста справа і не повинні тебе стосуватися. Краще зосередься на собі.

Будь собою, поважай себе – адже ти
єдиний і неповторний у всьому світі.

4. Не захоплюйся самокритикою

Кожна людина наділена достоїнствами і недоліками, в тому числі і ти. Проаналізуй свої якості, але не будь надто суворим. Розвивай в собі чоловічі якості.

Дівчатам ніколи не сподобається
хлопець, який навіть не говорить, а тільки вважає себе: дурним, недостатньо
компетентним, непривабливим. Повір, такі характеристики дуже відображаються
на твоїй зовнішності, а тим більше поведінці.

Дай себе право на помилки. З них треба
робити висновки, намагатися більше не повторювати і чітко слідувати своїм цілям.

В принципі, впевненість в собі – це вже гарантія того, що ти ніколи не будеш обділений жіночою увагою. Давай ще додамо кілька штрихів до портрету молодої людини, що користується прихильністю дівчат.

Зовнішній вигляд і поведінка

Подивися на себе в дзеркало. Кого ти бачиш? Прищавого
підлітка або невдахи?

Терміново приводь себе в порядок. Завжди дотримуйся вимоги гігієни. Зроби красиву стрижку і частіше мийся. Від тебе повинно добре пахнути – купи дорогу туалетну воду, використовуй якісний дезодорант. Такі запахи жінки цінують, так як вони свідчать про надійність і високий дохід чоловіка. Тільки не перестарайтеся.

Подумай, може тобі варто наростити м’язи. Не обов’язково ставати культуристом, але в міру накачане тіло чоловіка дуже цінується жінками і дозволяє відчувати поруч з тобою в безпеці.

Не обов’язково міняти улюблені джинси на костюм – трійку. Але в твоєму гардеробі повинні бути сорочки і класичні брюки, що надягають в необхідних випадках.

Стань джентельменом

Нормальні дівчата не люблять хамство і нахабство. завжди:

 • відкривай двері для леді;
 • не напиватися;
 • поділися верхнім одягом з дівчиною при негоді;
 • будь пунктуальним;
 • роби компліменти;
 • допомагай представниці прекрасної статі
  надіти пальто;
 • не забувай дякувати;
 • не груби, прибери з лексикону матюки, інші
  лайки;
 • будь хорошим слухачем.

Дотримання перерахованих вище правил не зроблять тебе слабким, але додасть повагу жінок.

Будь непередбачуваним, різним, таємничим, тоді ніколи не пріешься. Сьогодні ти можеш проявити жорсткість, а завтра ніжність і м’якість. Роби так, щоб було неможливо передбачити твою реакцію на вчинки і слова. Більше жартуй.

Чи не ставай прочитаною книгою, більше слухай і не розповідай багато про себе. Нікому не цікаво, з якого віку ти перестав мочитися в штанці, а твої розмови про відносини з «колишніми» викличуть почуття відрази. Будь-яку інформацію давай потроху.

Чи не показуй своїх почуттів

Навіть якщо тобі подобається дівчина
або ти почав з нею зустрічатися, ніколи:

 1. НЕ
  нав’язуйся;
 2. НЕ
  показуй свої ревнощі;
 3. НЕ
  дзвони дуже часто;
 4. Чи не
  пиши довгі смски;
 5. НЕ
  будь занадто емоційний поруч з нею;
 6. НЕ
  принижуйся;
 7. НЕ
  занадто переймайся і НЕ гнівайся на її поведінку;
 8. НЕ
  показуй залежність від жіночої уваги.

Читайте також:   Як зробити дівчині приємно: прелюдія, секс, ласки і відносини

Знай, що любов полягає емоцій, як негативних, так і позитивних. Якщо задаровувати дівчину подарунками і в усьому догоджати, можна швидко набриднути. Привілей себе як чоловік, вмій при необхідності стукнути по столу, настояти на своєму. Яких з емоцій буде більше, вирішуй по ситуації.

Прояви лідерські якості: приймай рішення, бери ініціативу в свої руки, нікому не потурай.

Буденність і рутина

Забудь про буденності, одноманітності і рутини. Дивуй оточуючих. Подорожуй. Стань яскравим, виділися з натовпу. Привілей активність.

Кожен твій день повинен відрізнятися від попереднього.

Наприклад: навчися грати на гітарі, стань кращим футболістом в команді.

будь цікавим

Для того, щоб мати успіх у жінок не обов’язково мати три вищі освіти, досить мати широкий кругозір, не відрізнятися примітивізмом, вміти підтримати будь-яку розмову, бути дотепним і просто приємним співрозмовником.

Пам’ятай, що саме МОЗГ є найпривабливішим органом чоловіків.

висновок

Якщо застосуєш на практиці все
поради, запропоновані в статті, ти через кілька місяців помітиш, що у тебе
з’явилася достатня кількість прихильниць, з яких ти можеш вибрати
кращу. Така зміна станеться незалежно від твоєї зовнішності, зростання і
наявності грошей в гаманці. В силу вступлять звичайні закони природи.

Джерело: https://pikacho.ru/kak-ponravitsya-devushke/

Як сподобатися дівчині: 20 ефективних психологічних порад

Вітаю чоловічу половину читачів сайту У Своєму Домі! Хочете дізнатися, як сподобатися дівчині? Тоді ви потрапили за адресою! Я розповім, що потрібно робити, щоб роздобути будь-яку красуню.

Уміння подобатися – це талант, який може розвинути в собі кожен. Правильний підхід і регулярні тренування зроблять з вас успішного підкорювача жіночих сердець. Чи не обіцяю, що буде легко, але результат того вартий.

Секрети чоловічої привабливості: як подобатися всім дівчатам

Ловіть поради, які допоможуть вам стати кращою версією себе, щоб домогтися симпатії будь-красуні.

відвідуйте спортзал

Це взагалі універсальна рекомендація для чоловіків на всі випадки життя. Слідуючи їй, ви поліпшите свої позиції відразу за трьома напрямками: підтягнете здоров’я, прокачає зовнішність і знайдете упевненість в собі. Відмовки типу “я кандидат наук, мені не треба” не приймаються. Більшості дівчат подобаються спортивні хлопці – це факт.

Слідкуйте за собою

Хоч і кажуть, що хлопець повинен бути трохи красивішим за мавпу, мають на увазі все-таки, що це дуже доглянута мавпа. Вчасно мийте голову і стрижіть нігті, носите тільки чисті речі, протирайте взуття від пилу і бруду – це той мінімум, який допоможе вам уникнути відрази оточуючих. Особливу увагу приділіть запахів – від вас не повинно пахнути потім, цибулею, часником, перегаром.

одягайтеся стильно

Правильно підібраний одяг може творити чудеса. Вибирайте стильні і сучасні речі, благо вибір сьогодні просто величезний. У вашому гардеробі повинні бути кілька пар якісних джинсів і хоча б один ідеально сидить піджак.

Проявляйте свою індивідуальність

Сірими мишками зазвичай називають нудних і непримітних дівчат. Але хлопці теж такими бувають. Темний светрик, чорні штани, черевики зі шкірозамінника. Як тут не померти з нудьги? Не бійтеся додавати в свій образ індивідуальності, запалу і вогню.

Найпростіший спосіб – футболка з провокаційним написом або малюнком. Можна також звернути увагу на аксесуари – незвичайний годинник, браслет або ланцюжок.

Дівчата просто з розуму сходять від хлопців з татуюваннями. Якщо зважитеся в прямому сенсі прикрасити своє тіло, відповідально підійдіть до вибору малюнка. Уникайте тюремних сюжетів і побитих банальностей.

Живіть активним життям

Захоплені зацікавлені люди притягують, немов магніт. Займайтеся чимось активно, не сидіть вдома, як самітники. Світ чертовски цікавий, а життя одне – нерозумно витрачати її на серіали і комп’ютерні ігри. Якщо губитеся і не знаєте, яке хобі вибрати, ось вам список можливих варіантів:

 • спорт;
 • гра на гітарі або барабанах;
 • йога;
 • робототехніка;
 • іноземні мови;
 • фото- або відеозйомка;
 • інтелектуальні ігри.

Будьте самодостатні і не зациклюйтеся на відносинах

Відкрию вам один страшний секрет – людина може чудово прожити все своє життя на самоті. Я знаю безліч подібних прикладів. Любов – почуття спонтанне і нашої волі не піддається, тому не варто намагатися схопити її за хвіст і тягнути в задушливу клітку.

Стати центром свого життя, припиніть потребувати кому б то не було. Для початку організуйте свій побут – приведіть квартиру в порядок, навчитеся готувати, прати, прасувати. Потім почніть самі себе розважати, а не чекати, що хтось буде заряджати вас емоціями.

Вражаюче, але коли ви станете повністю автономним і самодостатнім, дівчата самі до вас потягнуться. Тому що такі чоловіки – на вагу золота.

Розвивайте почуття гумору

Рідко який чоловік зізнається, що у нього проблеми з почуттям гумору. Зазвичай в своїй уяві все такі іскрометні жартівники, що однією своєю жартом здатні укласти цілий табун дівчат. Повертайтеся в реальність, дорогі мої Петросян, і починайте працювати над своєю дотепністю.

Гарне почуття гумору починається з самоіронії, а для неї потрібна скромність. Навчіться дивитися на себе трохи зверху і бачити свої дрібні вади і недоліки. Покопайтеся в своєму минулому, згадайте комічні ситуації з собою в головній ролі і щиро посмійтеся над ними.

Намагаючись блиснути дотепністю, що не перетворюйтеся в вискочку і ломаку – немає нічого листів цього. І бога ради, не висміювати вподобану вам дівчину! Інакше вона поповнить ряди ваших найлютіших ворогів.

більше спілкуйтеся

У транспорті, на вулиці, в чергах, з однолітками, з дітьми, з бабусями – кожна розмова буде додавати очок в скарбничку вашого досвіду. Це потрібно, щоб навчитися бачити зворотний зв’язок по реакціях співрозмовника і долати бар’єр, що виникає на початку розмови.

Вчіться слухати

У світі, де все зациклені на собі, вміння слухати співрозмовника і щиро проявляти інтерес дасть вам 10 очок фори. І головне, вчитися цьому особливо і не треба – бери і слухай.

Відкладіть в сторону телефон, дивіться на дівчину, коли вона щось розповідає, задавайте уточнюючі питання, смійтеся і дивуйтеся, коли доречно. Усе.

Коли навчитеся слухати, можна потурбуватися про те, про що з дівчиною говорити – наша стаття вам на допомогу.

Будьте ввічливим, галантним і тактовним

Якби чоловіки знали, яке магічну дію ці якості роблять на жінок, вони б прагнули продемонструвати їх при першій-ліпшій нагоді. Поступіться місцем в автобусі, пропустіть дівчину вперед, запропонуйте допомогу – так ви зможете розтопити серце красуні, яка спочатку була до вас байдужа.

Прицільний удар: як сподобатися дівчині, яка подобається тобі

Що робити, щоб подобатися дівчатам – в загальному, ми розібралися. Якщо у вас вже є конкретна “жертва”, на яку ви хочете обрушити всю свою чарівність, читайте далі.

проявляйте ініціативу

Гендерна роль дає чоловікові право ініціювати зближення і не здаватися при цьому нав’язливим і липким. Але не довго. Якщо дівчина вам подобається, сміливо підходьте і знайомтеся з нею. Навіть якщо ви отримаєте відмову, це краще, ніж ходити навколо неї, мусолити поглядом, моніторити сторінки в соцмережах і сподіватися, що все якось само собою складеться.

Можна для початку зав’язати світську розмову на нейтральну тему, розпитати дівчину про щось, запропонувати допомогу, а потім вже переходити безпосередньо до знайомства.

Не будьте нав’язливим

Може здатися, що цей пункт суперечить попередньому, хоча насправді це не так. Просто є ліміт на чоловічу ініціативу, вичерпавши який ви почнете ставати набридливим. Зазвичай це 2-3 кроки назустріч дівчині.

Кроком можна вважати запрошення на побачення, якийсь подарунок або послугу – загалом, все, що демонструє вашу симпатію. Якщо дівчина за цей час не зробила жодного кроку в вашу сторону, та й від ваших відмахувалася, то потрібно відстати. Чи не фантазуйте, що вона така скромняжка, що від одного вашого погляду непритомніє.

Позитивно підкріплюйте її рух до вас

Всі пам’ятають про собаку Павлова і її умовні рефлекси? Нервова система людини влаштована за таким же принципом. Не лякайтеся, дзвонити в дзвіночок і бити струмом ми нікого не будемо. Вам потрібно просто навчитися позитивно реагувати на хороше (для вас) поведінка дівчини.

Наведу приклад. Хлопець так наполегливо атакує дівчину пропозиціями про зустріч, що в підсумку вона від нього втомлюється і перестає йому писати.

Через деякий час, відпочивши від нього, вона вирішує відновити спілкування і, можливо, дати йому шанс, адже пацан він начебто непоганий, хоч і нав’язливий.

Дівчина пише йому “привіт, як справи?”, А у відповідь отримує гнівну тираду зі звинуваченнями і запитаннями, куди ж вона пропала так надовго. Ось це – негативне підкріплення. Навряд чи вона після цього ще напише.

Відпочиньте трохи від читання і подивіться відео.

Шкідливі поради: як швидко відлякати будь-яку дівчину і залишитися незайманим на все життя

Наостанок ловите наші жартівливі поради, тільки не забудьте розгорнути їх на 180 градусів.

 1. Постійно хваліться. Скромність – доля слабаків, справжній альфа-самець повинен голосно заявити про себе! Особливо, якщо поруч дівчина. Згадуйте свої заслуги при кожному зручному випадку, раптом хтось про них ще не знає. Не забудьте при цьому дивитися на всіх зверху вниз, покажіть, хто в домі господар.
 2. Вивчайте інших, як їм жити. У вас за плечима такий багатий життєвий досвід, що просто гріх не поділитися ним. Роздавайте поради направо і наліво, навіть якщо ніхто про це не просить. Вони просто скромні все, не хочуть зайвий раз турбувати такого важливого людини.
 3. Побільше сюсюкати. На вигляд ви здоровий дорослий чоловік, а в душі ранима милий малюк? Потрібно, щоб дівчина терміново дізналася про це! Пишіть їй побільше зменшувально-пестливих слів, перекручувати її ім’я, говорите про себе в третій особі. Адже це так сексуально!
 4. Дивіться на всіх жінок поблажливо. Це все казки безнадійних підкаблучником, що природа створила чоловіка і жінку рівними. Відразу ж видно, що чоловік апріорі сильніше, а головне, розумніший жінки. Обов’язково повідомте про це вашої обраниці, навіть якщо вона доктор наук, а ви слюсар третього розряду.
 5. Порівнюйте дівчат між собою. Жінки люблять конкуренцію, тому влаштовуйте їм уявні кастинги, де вони змагатимуться з вашими колишніми пасіями, колегами, однокласницями і т. Д. Обов’язково вказуйте на недоліки, а за корисні вам якості ставте “п’ятірки”. Допоможіть бідолаха пройти цю сувору школу життя, і вони обов’язково вас полюблять.
 6. Ніколи не платите за своїх супутниць в кафе і кіно. XXI століття надворі – епоха гендерної рівності та жіночої емансипації. Навіть не намагайтеся оплачувати дівчині дозвілля – таку образу вона просто не переживе. Краще натякніть, що непогано б їй самій платити за обох – нехай відпрацьовує століття жіночого сидіння на чоловічий шиї.

висновок

Ось тепер ви знаєте все про те, як сподобатися дівчині, залишилося тільки ці знання застосувати на практиці. Діліться своїми успіхами в х і обов’язково заходьте до нас ще!

Джерело: https://vsvoemdome.ru/psihologiya/kak-ponravitsya-devushke

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *