Як сподобатися хлопчикові: способи закохати хлопця будь-якого віку

Як сподобатися хлопчикові: способи закохати хлопця будь-якого віку

Зміст приховати

В епоху розвитку інформаційних технологій інтернет рясніє однотипними статтями і порадами, як сподобатися хлопчикові. Пропонують різні моделі поведінки для дівчаток, відповідно до яких дівчинки постають то сміливими завойовниці, то загадковими скромниця.

Однак основа у кожного підходу одна: найважливіше спілкування з хлопцем. Нюанси варіюються в залежності від віку. Розберемося, як можна сподобатися хлопчикові в кожному періоді дорослішання.

Як сподобатися хлопчикові в школі?

Вона виникає у дітей вже з 10, 11 років, що супроводжується початком пубертатного періоду. Однак, можливо і більш раннє прояв прихильності, з якого ми і почнемо.

У 10 років

Як сподобатися хлопчикові: способи закохати хлопця будь-якого віку

Але це не привід відчувати себе не комфортно, адже біологічно доведено, що підліток переживає емоції навіть сильніше дорослих через зміну гормонального фону!

Кожна людина, а підліток – особливо, потребує симпатії і визнання з боку оточуючих. Тому головна порада, як сподобатися хлопчикові в 10 років, – не соромитися проявляти почуття. Але не слід і відразу робити активних заходів: буде достатньо прогулянок в одній компанії або наодинці. Навіть часте буденне спілкування з предметом зітхання зблизить вас.

Головне в цьому віці – не перестаратися, адже хлопчики проходять період дорослішання повільніше, і можуть не цінувати зусиль шанувальниці через надмірне дитячості.

У 11 років

Одинадцятирічні кумири вже менше захоплені іграми і починають цікавитися дівчатами. В цьому випадку краще використовувати ту ж тактику: більше часу проводити з коханим, але не лякаючи його. Імовірність того, що хлопчик виявиться готовий для прояву почуттів у з віком підвищується, тому в цей ніжний період слід все ще бути акуратною.

 • Якщо ж постало питання про те, як сподобатися хлопчикові в 11 років, але при цьому хлопчик старше – дій мудрішими.
 • Важливо розуміти: хлопчики постарше намагаються виглядати в очах однолітків більш мужньо, тому в першу чергу зарекомендує себе в колі його друзів.
 • Щоб влитися в компанію, йди нескладних правил:
 • спілкуйся з хлопчиками на рівних;
 • покажи, що ти розбираєшся в їх хобі;
 • заинтересуй їх;
 • неси їм позитивні емоції.

Як тільки відчуєш себе з групою комфортно – приділяй підвищену увагу об’єкту симпатії. Підтримуй його більше, ніж інших, частіше зустрічай наодинці, покажи, що він може відкритися. Скоро він сам почне шукати твого суспільства, причепиться на підсвідомому рівні.

Головне в цьому віці – показати, що ти знаходишся на тому ж рівні духовного розвитку, що і симпатичний тобі хлопчик.

У 12 років

Цей вік – час пошуку себе для підлітків. Купуючи нові захоплення, записуючись в нові гуртки, діти швидко розширюють коло спілкування. І твій обранець не виняток. Тому, щоб зрозуміти, як сподобатися хлопчикові в 12 років, треба знайти відповідь на питання, як виділитися серед його численних знайомих.

У 12 років мало просто бути дівчинкою з його оточення: важливо показувати, що ти пишаєшся досягненнями обранця, ненароком піклуватися про нього.

Якщо хлопець початківець спортсмен, підтримай його на важливих змаганнях, захопивши з собою пляшечку води. Якщо ще шукає хобі і розривається між кількома гуртками – почастуй його бутербродом в завантажений день.

Невеликі знаки уваги виявляться дієвими в цьому віці, коли людині особливо необхідна підтримка. А з часом вони стануть взаємними.

У 13-14 років

Як сподобатися хлопчикові: способи закохати хлопця будь-якого віку

 • швидко мінливу зовнішність;
 • непропорційність розвитку;
 • ламається голос.

Деякі болісно сприймають ці зміни, тому від тебе буде потрібно терпіння і вміння робити гідні компліменти, щоб підкорити кумира.

Важливо розуміти: при всьому бажанні підтримати предмет зітхання, не забувай підживлювати і впевненість в собі! Чи не піддавайся впливу комплексів і пам’ятай, що ти унікальна!

Перед дівчатками, які гадають, як сподобатися хлопчикові в 13 років, стоїть непросте завдання! Доведеться боротися за увагу хлопця і з його дитячими звичками, і з іншими закоханими дівчатками. Якщо ти вже потрапила в його оточення, завдяки минулим радам, для перемоги залишається створити образ, що запам’ятовується. Для цього треба:

 • шукати індивідуальний стиль;
 • виробити особливу манеру поведінки;
 • розвивати чарівність;
 • підібрати запам’ятовується парфум.

За рахунок чотирьох компонентів ти зумієш збудувати ланцюг асоціацій у хлопця, яка буде кожен раз приводити думки до хорошим спогадами, пов’язаними з тобою. Як тільки він відчує знайомий аромат парфумів – відразу в пам’яті спливе твоя посмішка і то, як йому затишно було в цей момент поруч з тобою.

Крім того, потрібно правильно розпізнавати його знаки уваги. Щоб не помилитися – прочитай цю статтю.

Головне, як сподобатися хлопчикові в 14 років – підкреслювати свою несхожість на все його оточення. Не обов’язково бути кращою, досить бути собою.

Як справити враження на хлопчика?

Насправді немає нічого простішого, ніж налагодити відносини з хлопчиком. Це ще називають «міжстатевих стосунків», і, на жаль, навіть для багатьох дорослих ця сфера є дуже чутливою і проблематичною. Як же розібратися у всьому цьому підлітку? Як правильно себе вести з хлопцем, щоб він закохався, можна почитати тут.

В школі

У підлітковому віці у дівчаток з’являється проблема: як сподобатися хлопчикові в школі? Найпоширеніша відповідь «вчитися на п’ятірки» відображає неповну картину. Звичайно, академічні успіхи впливають на симпатію, але навчання – не універсальна варіант.

У школі свобода дій істотно обмежена нормами поведінки, але в спілкуванні хлопчиків з дівчатками нічого поганого немає. Доведеться відкласти активні дії на вільний від навчання час: наприклад, можна дізнатися, скільки уроків у коханого і «випадково» зустрітися після занять.

Вимога вести себе стримано в школі поширюється на одяг, але не сприймай його перебільшено: діловий одяг теж може бути привабливою! Стриманий і охайний стиль вигідно підкреслить фігуру і дозволить уникнути незручних ситуацій, коли тебе буде вичитувати викладач на очах хлопчиків.

Головна зброя дівчинки в школі – не зовнішній вигляд, а «несподівані» зустрічі: зроби вигляд, що в їдальні більше нікуди сісти, крім як поруч за столик, або що тобі потрібно почекати вчителя саме поруч з його кабінетом. Щомиті разом буде для нього відпочинком від навчання, який він буде згадувати з вдячністю.

Єдина проблема – цей спосіб вимагає часу, в той час як все більше дівчаток запитують мам, як сподобатися хлопчикові в школі за 1 день.

Нетерплячі закохані можуть піти на хитрість: прикинутися, що пошкодила на перерві ногу. Якщо поблизу виявився той, заради якого розігрувався спектакль, – буде хороший привід попросити його про допомогу. Це дасть йому відчути себе незамінним, сильним і підкреслить твою привабливість в його очах.

В таборі

Як сподобатися хлопчикові: способи закохати хлопця будь-якого віку

Покладаючись на своє чуття і знання характеру вподобаного хлопчика, можна влаштовувати невеличкі сюрпризи: пригостити його улюбленою стравою, придумати спільний розіграш його друзів. Однак варто уникати популярних помилок, не треба:

 • вести себе розв’язно;
 • бути поруч весь вільний час;
 • заважати спілкуванню з друзями;
 • позбавляти його волі дій своїми планами.

Якщо раптом справа дійшла до першого поцілунку, то не варто ніяковіти. Слушні поради з цього приводу ти знайдеш тут.

У переписці

Найпростіший спосіб зачарувати хлопця – використовувати сучасні технології. Сторінки в соціальних мережах самі підказують, як сподобатися хлопчикові по листуванню в контакті. Вони надають всю інформацію про цікавить людину:

 • споріднені зв’язки;
 • друзі;
 • улюблена музика;
 • хобі.

Вивчивши підписки, фотографії та групи, в яких хлопчик складається, ти отримаєш повне досьє на свого кумира. А далі – справа техніки: залишається грамотно комбінувати факти, щоб створити враження, що ти читаєш його думки, що ви – ідеальні половинки.

Головне при використанні цих правил, як сподобатися хлопчикові по листуванню в ВК, – не затягувати фазу спілкування онлайн. Треба побачитися в живу, адже та людина, чия сторінка була такою привабливою, може виявитися лише яскравою картинкою.

Що робити, якщо ти йому не подобаєшся?

Як сподобатися хлопчикові: способи закохати хлопця будь-якого віку

Поганий варіант – припиняти повністю спілкування, так як тобі потрібна можливість з’ясувати, що ж не влаштовує. Але й не варто наполягати на щоденних зустрічах.

Важливо пам’ятати, що ти не зобов’язана повністю змінюватися заради однієї людини.

Хороший варіант – використовувати жіночу солідарність для розвідки і подальшої зміни. Якщо перед тобою постає питання, як сподобатися хлопчикові, якого ти не подобаєшся, то кращий спосіб – попросити подругу про допомогу.

Нехай вона поговорить про тебе з кумиром і дізнається причини, які перешкоджають вашому зближенню. Тобі залишиться лише продумати, від яких звичок ти готова будеш відмовитися заради любові, а з якими доведеться змиритися твоєму обранцеві.

Як бути, якщо він любить іншу?

Перед заключними словами треба обумовити ще одну ситуацію. Нещодавно у подруги виникло питання: як сподобатися хлопчикові, якщо він любить іншу? У цьому випадку їй можна дати одну пораду: не поспішати.

Якщо він вже складається у відносинах, перевірка своїх почуттів – головний етап дій. Не треба купувати репутацію розлучниці, коли хлопець цього не варто.

Якщо ви з хлопцем створені одне для одного, пора діяти. Проаналізуй плюси і мінуси дівчини, якій симпатизує хлопчик, і знайди в собі аналогічні якості. Перші при цьому перебільшуй, а від других старайся позбутися. Коли робота над собою закінчена – час «атакувати» об’єкт закоханості.

Ненав’язливе спілкування на початку дозволить тобі стати ближче для нього, і тут у тебе буде перевага перед нинішньою дівчиною: вона буде панікувати і стане занадто настирливої, в той час як твоє спокій і легка відстороненість зачарують хлопця.

Джерело: https://bvk.news/semya/lyubov/kak-ponravitsya-malchiku.html

Як сподобатися хлопчикові: реально працюють на практиці поради для дівчаток

Кожній дівчинці якось доводиться вирішувати питання, як сподобатися хлопчикові , щоб він звернув на неї увагу. Так хочеться виділятися для нього з усієї натовпу, щоб його шалена посмішка була адресована тільки тобі.

Не завжди все проходить гладко: іноді потрібно долати серйозні труднощі – хлопчикові може подобатися інша дівчинка, він може тебе в упор не помічати або ви взагалі незнайомі.

Що ж робити? Як досягти бажаного? Якщо приймеш до уваги декілька корисних порад, можливо, у тебе все вийде.

Якому хлопчикові треба сподобатися?

Якому хлопчикові треба сподобатися?

Якщо хочеш сподобатися хлопчикові, все буде залежати від того, хто він такий. Одна справа, якщо ви з ним вчіться в одному класі і постійно перебуваєте один у одного на увазі. І зовсім інша справа, коли ви ледве знайомі. Отже, кому ти хочеш сподобатися :

 • в школі: однокласника, хлопчикові з іншого класу;
 • коханому;
 • колишньому;
 • незнайомому;
 • якщо він любить іншу;
 • по листуванню.

Читайте також:   Якщо у чоловіка давно не було сексу: наслідки утримання

Якщо потрібно сподобатися хлопчикові, якого немає в цьому списку, дій за обставинами. Крім того, є кілька універсальних порад, які можна використовувати в будь-якій ситуації. Навіть якщо твій хлопчик – самий незвичайний в школі.

Хочеш сподобатися крутому хлопцеві і тому намагаєшся бути йому до пари – нахабнуватою, вульгарної і надмірно впевненою в собі? Будь обережна: психологи стверджують, що саме такі хлопці відрізняються закомплексованістю і ранимою. Так що ти своєю поведінкою можеш ненавмисно образити його і відштовхнути від себе назавжди.

Кілька загальних порад

Поради, як сподобатися хлопчикові

Невелика універсальна інструкція, як сподобатися хлопчикові , допоможе тобі зав’язати стосунки з будь-якою людиною. Тільки не порушуй правила, зазначені тут, інакше не зможеш домогтися ніяких результатів.

 1. Дізнайся його інтереси і подивися інформацію, яка могла б захопити його. Це допоможе зав’язати розмову, вам буде про що поговорити.
 2. Почни стежити за собою . Щоб сподобатися хлопчикові, потрібно бути красивою. Роби зачіски, макіяж повинен бути ненав’язливим, одяг – що не викликає, підкреслює достоїнства твоєї фігури. І не забувай про доглянуті нігті.
 3. Поводься природно . Чи не починай при його появі кривлятися, голосно сміятися і нерозумно жартувати.
 4. Разом з тим іноді кидай на нього неоднозначні погляди, виділяй з натовпу, звертайся до нього частіше за інших – дай знати, що хлопчик тобі подобається .
 5. При ближчому спілкуванні не розкривався на всі 100%. Нехай у тебе буде таємниця, яку хлопчик обов’язково захоче розгадати.
 6. Чи не хвалися. Не говори тільки про себе. Умій його слухати і співпереживати його проблем.
 7. Посміхайся йому . Про чарівній дії усмішки на людину ми вже говорили тут .
 8. Покажи, що в тобі багато образів. Якщо ти в школі – слухняна учениця, і він звик тебе бачити такий, не бійся на побаченні поза шкільними стінами трохи похуліганити.
 9. Хвали його.

Головне – не перестарайтеся. Не будь нав’язливою – і ти зможеш сподобатися будь-якому хлопчикові , ким би він не був. Що стосується загальних інтересів, є ризик повністю розчинитися в його світі і зовсім забути про своє.

Не роби цього. Він повинен знати, що ти – повноцінна особистість, у якої є власні захоплення. Так він буде тебе поважати.

Ну, а якщо до цих універсальним радам додаси декілька специфічних, що стосуються саме твоєї ситуації, успіх гарантований.

Не поспішай знайомити вподобаного тобі хлопчика зі своїми батьками: це може його налякати.

Як сподобатися хлопчикові в школі?

Як сподобатися хлопчикові в школі?

Ситуація № 1: як сподобатися хлопчикові в школі , який так близький, – ось він, проходить повз тебе по коридору, сидить поруч в їдальні … Багато чого буде залежати від того, однокласник він тобі чи ні.

однокласник

Отже, як сподобатися хлопчикові з класу:

 1. Якщо ти вчишся краще його, спробуй запропонувати йому допомогу у виконанні домашніх завдань.
 2. Якщо він вчиться краще за тебе, попроси у нього допомоги в цьому.
 3. Постарайся зблизитися з його друзями, які напевно вчаться в вашому ж класі. У них ти зможеш дізнатися про нього більше і без проблем влитися в його компанію.
 4. Бери участь з ним у позашкільних заходах. Зробіть разом стінгазету, поставте сценку, станцій або заспівайте пісню – репетиції і успіх після концерту зблизять вас.
 5. У вас однакову кількість уроків в школі – так що вам заважає піти разом додому?

Якщо треба сподобатися хлопчикові-однокласника, дій за цією схемою – і розчарування не буде.

З іншого класу

Трохи по-іншому доведеться поводитися, якщо ви не вчитеся разом. Як можна сподобатися хлопчикові з іншого класу , особливо якщо він старший за тебе?

 1. Намагайся частіше потрапляти йому на очі під час змін, але при цьому не будь нав’язливою. Змоделюють ситуацію так, що ти опиняєшся поруч з ним випадково.
 2. Заведи друзів, які спілкуються з ним, – це допоможе вам частіше перетинатися.
 3. Якщо він старше, ти повинна відповідати йому за рівнем. Розвивайся, читай книги, дивись новини. Якщо в розмові з ним ти скажеш йому власне судження про щось, він напевно буде вражений і перестане бачити в тобі маленьку дівчинку.
 4. Попроси у нього допомоги в чомусь: в навчанні, в спорті, в постановці шкільної сценки.

Щоб сподобатися хлопчикові в школі, знайди з ним будь-які точки перетину – це дозволить вам зблизитися, краще пізнати один одного. Так буде простіше стати йому потрібної і звернути на себе його бажане увагу.

більшості хлопчиків дуже подобається процес підкорення дівчинки, щоб насолоджуватися наступній за цим перемогою? Так не здавайся йому відразу: пограй і побудь для нього тієї самої неприступною фортецею, заради взяття якої він згорне гори.

Як сподобатися коханому хлопцеві?

Як сподобатися коханому хлопцеві?

Дуже часто дівчаткам хочеться сподобатися коханому хлопцеві, з яким начебто склалися хороші відносини, але хочеться, щоб він не розчарувався в тобі і любив з кожним днем ​​сильніше. Що ж, в цьому немає нічого складного.

 1. Не прагни до того, щоб він бігав за тобою на очах у всіх. Ви повинні бути рівними у відносинах.
 2. Поважай його думку. Прислухайся до того, що він говорить.
 3. Ніколи не висміюй його при інших.
 4. Намагайся не з’ясовувати стосунки на підвищених тонах . Примхи і істерика – це те, що не подобається хлопчикам.
 5. Чи не вимагай від нього занадто багато чого: не змушуй його дарувати тобі дорогі подарунки, кидати заради тебе своїх друзів, тікати з дому і т. Д.
 6. Піклуйся про нього.
 7. Показовий йому свою любов, і бажано – нема на людях, а коли ви залишаєтеся вдвох.
 8. Завжди добре вигляди.

Ці корисні поради, як сподобатися хлопчикові , з яким вже склалися стосунки, допоможуть їх продовжити і зміцнити. Не дозволяй собі розслаблятися і думати, що він прив’язаний до тебе назавжди. Любов в підлітковому віці – дуже тендітна квітка, який потрібно пестити і леліяти.

Виявляється, хлопчикам шалено подобається, коли їм говорять компліменти.

Як сподобатися колишньому хлопцеві?

Як сподобатися колишньому хлопцеві?

Все набагато складніше, якщо ти хочеш сподобатися колишньому хлопцеві , з яким з якихось причин відносини були розірвані. Для початку точно виріши для себе: ти дійсно хочеш їх відновити або це бажання – тільки потіха ураженого самолюбства? Якщо останнє, то і починати не варто. Ну а якщо це бажання – єдине, що тобі потрібно, дій наступним чином.

 1. Не бігай за ним. Покажи, що у тебе і без нього все добре. Спілкуйся з усіма, частіше посміхайся, веселися і радій життю.
 2. Спілкуйся з ним невимушено: здоровайся, посміхайся.
 3. Зараз потрібно виглядати набагато краще, ніж раніше. Зроби нову зачіску, манікюр, добре додати в гардероб модні дрібнички і взагалі змінити імідж.
 4. Перетинаються з ним частіше, щоб він бачив твою життєрадісність і невимушеність. Це змусить його по-новому поглянути на тебе.
 5. Чи не дратуй його відносинами з іншими хлопчиками. Він може подумати, що у тебе з кимось все серйозно, і відмовиться від тебе.

Тепер ти знаєш, як зробити так, щоб сподобатися хлопчикові, з яким, здавалося б, у вас вже немає нічого спільного. Зацікав його знову, як раніше, – і відносини будуть відновлені. Можливо, ви обидва врахуєте свої старі помилки і більше не допустите їх.

Май на увазі, що хлопчик в будь-якій ситуації повинен бути переможцем. Так що, якщо хочеш йому по-справжньому сподобатися, доведеться йому програти в чомусь. Ти до цього готова?

Як сподобатися незнайомому хлопчикові?

Як сподобатися незнайомому хлопчикові?

Не дуже легко буде сподобатися незнайомому хлопчикові , з яким вас взагалі нічого не пов’язує: ні загальна компанія, ні школа, ні інтереси. Але і тут ситуація не безнадійна. Завжди можна спробувати щось зробити. А раптом саме він – твоя доля?

 1. Якщо немає спільних знайомих, треба встановити візуальний контакт. При зустрічі перетинаються з ним очима і утримуй кілька секунд погляд на ньому.
 2. Це змусить його звернути на тебе увагу. Після 2-3 днів такого візуального контакту йому можна посміхнутися.
 3. Ще через пару днів першої поздоровайся з ним.
 4. Через 2-3 дні після цього можна ненав’язливо заговорити про що завгодно.

Ось що потрібно робити, щоб сподобатися хлопчикові, якого ти навіть не знаєш. І не бійся робити перші кроки: відкинь всі забобони. Якщо це буде ненав’язливо і скромно, він тобі буде згодом тільки вдячний за ваше знайомство.

Хлопчики не виносять примх і істерик.

Як сподобатися хлопчикові, який любить іншу?

Як сподобатися хлопчикові, який любить іншу?

Вкрай складна ситуація складається, коли незрозуміло, як сподобатися хлопчикові, якщо він любить іншу . Інтригувати, будувати підступи і намагатися розлучити пару – немає нічого гіршого. Таку схему дій відкинь відразу. Ні до чого хорошого вона не приведе, тільки вимотає всім нерви. Єдине, що можна порадити:

 1. Стань йому другом.
 2. Чи не втручайся в його особисті відносини з іншою дівчинкою. Ніколи. Можеш давати поради, але лише в тому випадку, якщо він сам тебе про це попросить.
 3. Терпляче чекай, коли ці відносини закінчаться. Можливо, саме ти опинишся тією єдиною, у якій він буде шукати розраду.
 4. У всьому цьому є один великий ризик: якщо хлопчик звик бачити в тобі подругу, йому буде важко розгледіти в тобі дівчинку, з якою він захоче зустрічатися.

Ось як сподобатися хлопчикові, якщо йому подобається інша . Це – єдиний вихід із ситуації. А взагалі краще відразу з раннього віку зрозуміти, що на милування нема силування і не можна втручатися в стосунки пари. Не потрібно бути третьою зайвою.

Не поспішай розповідати про своє нове захоплення подрузі. А раптом він їй теж сподобається, і вона в цьому ділі виявиться успішніше тебе?

Як сподобатися хлопчикові по листуванню?

Як сподобатися хлопчикові по листуванню?

Сьогодні соціальні мережі стали невід’ємною частиною підлітків. Тому не дивно, що все частіше виникає питання, як сподобатися хлопчикові по листуванню . Тут є кілька непорушних правил і порад, яких варто дотримуватися, якщо виникла подібна ситуація.

 1. Чи не завалюється його повідомленнями.
 2. Можеш починати день з ненав’язливого «Привіт!», А закінчувати його ні до чого не зобов’язує, «Пока-пока».
 3. Раз на кілька днів, коли він буде онлайн, можеш запитати, як у нього справи.
 4. Викладай фотографії, але не по 10 штук за раз.
 5. Можеш поцікавитися його думкою з приводу однієї з них.
 6. Найчастіше проси його ради.
 7. Сама пропонуй йому допомогу у вирішенні якихось проблем. Стань йому корисною.

Читайте також:   Кращі коханки за знаком зодіаку: рейтинг пристрасних жінок

Тепер ти знаєш, що робити, щоб сподобатися хлопчикові , – так що можеш діяти згідно корисних порад від психологів, а не навмання. Якщо не рубати з плеча, вміти контролювати свої емоції і в усьому знаходити золоту середину – сподобався тобі хлопчик обов’язково зверне на тебе увагу.

Джерело: http://sovety-dlja-vseh.ru/kak-ponravitsja-malchiku/

Як сподобатися хлопчикові

Для багатьох саме підліткова і юнацька любов виявляється самої емоційної і такою, що запам’ятовується. Як себе вести і що робити, щоб сподобатися хлопчикові або юнакові, який викликає сильні почуття? У нашій статті ви знайдете відповідь на це питання!

Як сподобатися хлопчикові, який запав у душу

У такому юному віці непросто зрозуміти, що саме приваблює протилежну стать і що робити, щоб не зіпсувати враження про себе. Проте, якщо ви візьміть до уваги кілька рекомендацій, то, напевно, у вас вийде домогтися потрібного результату!

Хочу сподобатися хлопчикові в 10-11-12 років

У 10-11 років

У цьому віці дівчатка і хлопчики тільки вступають в підлітковий вік.

Примітно, що в ці роки дівчинки вже цілком готові почати відносини з протилежною статтю, в той час як юні школярі, в своїй більшості, ще не думають про це.

Десятирічні і одинадцятилітні хлопчаки вважають за краще гуляти з друзями, захоплюються іграми і так далі, тому доведеться докласти деяких зусиль, щоб залучити їх інтерес.

Якщо вам самій 10-11 років, і ви сподіваєтеся добитися уваги однолітка, то один з можливих варіантів – допомогти йому з уроками. На цьому грунті ви змушене будете спілкуватися, і, швидше за все, зможете зацікавити хлопчика, паралельно розповідаючи про свої захоплення. Бажано, щоб ваші інтереси були схожі з його.

У 12 років

Хлопчики все більше починають звертати увагу на ровесниць, однак і в цьому віці нерідко ініціативу ще доводиться частіше проявляти саме дівчаткам.

При цьому бажано не поспішати і не демонструвати надмірну активність, адже в той час, як дівчатка вже вивчили безліч тем про відносини, хлопчики ще соромляться і не знають, як правильно їх будувати.

Так як в цьому віці хлопчик уже зацікавлений у дружбі з дівчинкою, але поки не наважується сказати про це, можна спробувати налагодити контакт через листування в Мережі – напевно, йому буде простіше розкритися не в особистій бесіді, а через віртуальне спілкування.

Що робити, щоб сподобатися хлопчикові в 13-14-15 років

У 13 років

Стаючи дорослішими, дівчинка розуміє, що їй вже недостатньо звичайних переглядань і дружби – їй хочеться справжньої романтики.

Тим часом, багато хлопчаків цього віку далекі від цієї лірики, і вже починають дивитися на ровесниць інакше – їх все більше цікавить жіноче тіло.

У цьому віці відносини потрібно будувати акуратніше, бути відкритою, але не дозволяти юнакові зайвого – поки досить держаний за руки. Якщо ви дійсно дороги йому, для нього це на якийсь період буде досить.

У 14 років

У цьому віці дівчинки вже починають усвідомлювати свою сексуальність, і розуміють, що саме подобається протилежній статі. Нерідко вони надягають короткі сукні та спідниці, вбираються в кофтинки з досить відвертим декольте і так далі.

Причому, це поведінка може викликати у хлопця лише сексуальний інтерес або спровокувати хвилю нехороших чуток, але навряд чи призведе до закоханості.

Намагайтеся не йти цим шляхом – одягайтеся просто і стильно, зберігаючи в собі якусь інтригу і загадку, адже це приваблює протилежну стать в будь-якому віці.

У 15 років

П’ятнадцятирічні хлопці надають великого значення зовнішності, тому, щоб йому сподобається, потрібно враховувати цей нюанс. Цікавими, але не викликають нарядами підкреслюйте достоїнства своєї фігури, а легким макіяжем – найбільш виграшні риси обличчя.

Способи, щоб закохати в себе хлопця

Якщо ви хочете закохати в себе хлопця, обов’язково приділяйте належну увагу своєму зовнішньому вигляду.

Безумовно, мова не йде про відвертих вбраннях і викликає макіяжі – не виключено, що ви, самі того не помічаючи, переборщіть з цим і в результаті будете виглядати просто смішно. Досить доглянутою зовнішності і декількох цікавих акцентів у зовнішності.

Ви можете почати одягатися трохи в іншому стилі, змінити зачіску. Головне, щоб всі ці зміни були вам до лиця і виглядали жіночно.

Також стежте за тим, як ви себе ведете. Не будьте надмірно нав’язливими – не всі хлопці люблять болтушек, більшості подобається, коли в дівчині зберігається якась загадковість.

При цьому не варто бути і занадто замкнутої – це може здатися обранцеві дивним, або він просто вас не буде помічати. Будьте відкритою і позитивною, але ні в якому разі не нав’язуйте.

Говоріть не тільки про себе, цікавтеся і ним.

Деякі дівчатка, бачачи інтерес з боку хлопчиків, нерідко починають їх ігнорувати, вважаючи, що обранець буде більше їх цінувати, якщо змусити його «побігати» за об’єктом симпатії.

Така стратегія ефективніше в більш дорослому віці – в шкільні роки, а іноді і в студентські, це може не спрацювати, адже в цей період хлопці набагато легше переключаються на інших осіб.

Саме тому, бачачи, що ви викликали інтерес у юнака, продемонструйте йому у відповідь симпатію – так у вас більше шансів «прив’язати» його до себе.

Як сподобатися хлопцю в школі

Намагаючись привернути увагу юнака, слід враховувати його вік. Розглянемо деякі варіанти.

Якщо він твій однокласник

Якщо мова йде про однокласника, то у вас є маса переваг – ви досить часто бачите його, можете знати про його захоплення і так далі. Спробуйте зблизитися з ним на грунті навчання. У разі якщо він погано вчиться, допоможіть йому з якимись предметами.

Можливо, його успішність вище вашої – в цій ситуації, навпаки, попросіть пояснити йому якусь тему (вибирайте щось неважка, щоб ваше прохання всерйоз не звинуватила його).

Робіть періодично компліменти однокласника ( «Як у тебе виходить так швидко все схоплювати», «Класний рюкзак, і я такий хочу» тощо).

Якщо він старше тебе

Намагайтеся частіше потрапляти йому на очі. Було б непогано записатися в ті ж секції, які відвідує і він, більше дізнатися про його інтереси. Таким чином, він побачить, що незважаючи на різницю у віці, з вами цікаво спілкуватися, адже ви захоплені тим же, що і він.

Якщо сам він не відвідує ніякі секції, але зареєстрований в соціальних мережах, ви можете побачити там, які тематики йому цікаві. Почніть демонстративно цікавитися тим же – запишіться в ті ж групи, додавайте схожі пости. Звичайно, важливо, щоб він це побачив.

При можливості, щоб показати його значимість, просіть у нього поради на ту чи іншу тему – напевно, йому сподобається це.

Якщо він молодший тебе

Якщо хлопець, який вас зацікавив, вчиться на клас або два молодші, то, ви можете привернути його увагу, допомагаючи з уроками. Знайдіть собі подругу в цьому класі, і дізнайтеся, з якими предметами у юнака є проблеми.

Згодом можете запропонувати йому послуги репетитора з «проблемного» предмету, сказавши, що ви тільки вчитеся цього, і це абсолютно безкоштовно. Також можна просто запросити його погуляти. Ось так просто! Школярі зазвичай відчувають особливий інтерес до дівчат, які трохи старше, і якщо ви йому подобаєтеся, то він, безумовно, погодиться.

Щоб не застати його зненацька і не збентежити такою пропозицією, краще робити його в соціальній мережі або через смс.

Як привернути увагу хлопця, якщо йому подобається інша

Насамперед подумайте – так чи вам подобається цей хлопчик, або ви без особливих зусиль можете переключити свій інтерес на кого-то другого. Це буде цілком доречним, якщо особа, яка подобається цьому юнакові, відчуває до нього аналогічні почуття. Повірте, у вашому житті незабаром ще трапиться нова закоханість, яка виявиться більш щасливою!

Якщо ж ви не бажаєте відступати, і розумієте, що «конкурентки» немає діла до вашого обранця, то, звичайно, можна вступити в боротьбу. На даному етапі рекомендуємо вам здружитися з вподобаним хлопцем. Почніть захоплюватися тим же, що цікавить хлопця, ходите з ним в одні місця, по можливості радьтеся з ним з того чи іншого питання. Однак не будьте нав’язливою!

Як тільки контакт буде налагоджений, ви можете піти на маленьку хитрість. Можна при особистій бесіді або в соціальній мережі повідомити хлопцю, що вам потрібно його рада, так як ви не можете зорієнтуватися, у кого ще запитати.

Поскаржтеся, що за вами доглядає хлопець, який нецікавий вам, і ви хочете дізнатися, які краще слова підібрати, щоб він перестав себе проявляти, але і не образився.

Тим самим, ви покажете юнакові, що викликаєте інтерес у протилежної статі, що змусить його подивитися на вас з іншого ракурсу.

Що робити, якщо подобається хлопчик, а ти йому немає

Спочатку все ж допустите думка, що насправді ви можете подобатися цьому хлопчику, але просто самі про це не підозрюєте. Багато юнаків дуже сором’язливі в прояві своїх почуттів, навіть якщо зовні здаються «душею компанії».

Так що, якщо сподобався молодий челочек не виглядає зацікавленим, не виключено, що він просто не знає, як показати свою симпатію, або ж побоюється отримати відмову.

В цьому випадку вам потрібно розташувати його до себе, показавши, що він вам цікавий – запитуйте про його захоплення, робіть компліменти, радьтеся, жартуєте.

Втім, навіть якщо ви переконані, що дійсно цей хлопець поки вами не зачарований, то все одно нехай він знає, що цікавий вам. Підсвідомо, він почне про вас думати і уявляти як можлива коханої. Якщо вам вдасться налагодити дружній контакт з ним, то не виключено, що в результаті він все ж захоче більшого.

Щоб сподобатися хлопчикові, фокусуйте всю свою увагу не тільки на ньому, а й на інших справах – інакше ви будете для нього нічим не примітною особистістю. Запишіться на кілька гуртків, щоб бути всебічно розвиненою і цікавою не тільки йому, але й іншим людям.

Читайте також:   Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

Побачивши, що у вас багато захоплень, хлопчик ніколи не подумає, що ви нудна, і, швидше за все, йому захочеться дізнатися про вас більше.

Якщо це так і не станеться, то навряд чи ви будете сильно переживати – записавшись в кілька секцій (особливо в ті, які відвідують інші хлопчики), досить скоро ви зрозумієте, що ваше життя і так повна і цікава.

Поради дівчаткам, щоб знайти хлопця і подружитися з ним

Частіше бувайте в місцях скупчення хлопців – так у вас підвищується шанс завести цікаве знайомство. Відвідуйте з подругою спортивний майданчик, на якій юнаки ганяють м’яч, роблять вправи на турніках і так далі.

Звичайно, потрібно виглядати доречно в ситуації – не взувати туфлі на високих підборах і не робити складний макіяж. Одягніться просто і зі смаком – кеди, сарафан, джинси або щось в цьому роді.

Просто з інтересом дивіться на юнака, і він обов’язково теж зверне на вас увагу.

Втім, в наші дні, знайомитися з хлопцями можна не тільки в школі, на спортивних майданчиках або в парках – ви можете зав’язати знайомство з вподобаним хлопцем в соціальній мережі.

Спочатку можна почати ставити лайки на його постах, потім щось написати ( «Де ти знаходиш таку класну музику?», «А в якому районі ти зробив такі класні фотки» тощо).

Покажіть співрозмовникові, що він викликає у вас симпатію, і якщо вона взаємна, незабаром ви і самі побачите це.

Як ви розумієте, щоб познайомитися з хлопцем, потрібно показувати йому, що він вам дійсно цікавий – це можна зробити поглядом, компліментом, будь-якими знаками уваги.

Будь-якому хлопцю буде приємно знати, що він подобається якійсь дівчині – завдяки цьому знанню, він починає дивитися на неї з іншого боку, представляти як дівчата, навіть якщо раніше особливо її не помічав.

Однак не перестарайтеся – досить показати, що він вам цікавий, але нав’язувати себе не потрібно.

Які дівчинки подобаються хлопчикам і чому

Важко сперечатися з тим, що юнаки звертають увагу на привабливих дівчат. Щоб зацікавити хлопця, вам зовсім не обов’язково бути такою, як модель з обкладинки журналу, однак про загальні нюанси забувати не варто. Слідкуйте за тим, щоб завжди виглядати охайно і доречно.

У старших класах носите речі, які вигідно підкреслять ваші виграшні сторони, але не допускайте, щоб був хоча б якийсь натяк на вульгарність.

Неодмінно стежте за своєю шкірою (підберіть догляд відповідно до віку, при необхідності відвідайте дерматолога), волоссям (робіть маски, обполіскуйте волосся у відварі з трав). Було б непогано підібрати свій особливий стиль в одязі, аксесуарах.

Мабуть, не варто пояснювати, чому хлопцям подобаються доглянуті дівчата, адже жіноча стать також спочатку звертає увагу на зовнішність обранця, і це цілком природно.

Крім того, хлопці люблять відкритих і веселих дівчат, адже з ними завжди цікаво. Втім, нерідко молодих людей приваблюють і дівчата-загадки.

Хто точно не подобається протилежній статі, так це задаваки і вискочки – ніколи не знаєш, чого чекати від таких осіб, та й очікування ці, найчастіше, не обіцяють нічого хорошого.

В цілому, будьте позитивні, прості, приділяйте увагу своїм зовнішнім виглядом, знайдіть собі цікаве захоплення, і тоді, безсумнівно, ви будете мати успіх у юнаків!

Джерело: https://AlfaLady.org/otnosheniya/168-kak-ponravitsya-malchiku.html

Як закохати в себе хлопця

Способи, як закохати в себе хлопця

Щоб вселити серйозні почуття в юні хлоп’ячі серця, необхідно враховувати юнацьку психологію. Треба знати, що парубки віртуозно вміють не бачити очевидного, тому намагатися впливати на їх уми допомогою натяків пропаща справа.

Головною особливістю хлопців вважається їх естетична складова, яка полягає в їх потягу до прекрасного. Слабка стать любить вухами, тоді як сильна половина оцінює жінок спочатку зовні, якщо побачене їх задовольнить, тоді вони готові витратити час щоб заглянути обраниці в душу і оцінити її внутрішній світ.

Тому щоб швидко закохати в себе хлопця юним спокусниця необхідно, перш за все, зацікавити його зовнішніми даними, виділитися з натовпу оточуючих ровесниць, виглядати неординарно, але привабливо і не зухвало. Зайве відвертий наряд швидше відлякає обранця або викличе інтерес зовсім іншого роду.

Під час бесід з об’єктом жадання потрібно намагатися зацікавити візаві темою розмови або підтримати предмет бесіди, запропонований товаришем. Знайомлячись з хлопцем, необхідно постаратися зацікавити його тим чи іншим розмовою.

Найбільше хлопчиків інтригує і притягує в дівчатах загадка. Тому не варто при першому рандеву викладати всю таємницю про власну персону. З власною біографією слід знайомити дозовано, наче ненароком, випадково, мимохідь. А найбільші таємниці слід залишити собі.

Щоб спілкування з вподобаним хлопчиком мало базис, рекомендується довідатися більше про інтереси коханого.

Коли перший «цеглинку» в фундамент майбутніх взаємин закладено, іскра інтересу міцно засіла в серці хлопчини, можна приступати до зміцнення свого становища. Тут можна скористатися однією відомою НЛП технікою, що полягає в контрастному зверненні.

Сьогодні панянка на побаченні мила і чуйна, а завтра – скасовує рандеву в сухому смс. Дана техніка вважається практично гендерної тактикою жіночої статі.

Тобто існують думки, що природою закладено в жіночу стать вміння інтуїтивно грати з вподобаним об’єктом, змінюючи по черзі тепле ставлення холодним. Суть даної техніки полягає в почерговому зміну поводження партнера до обранця на практично протилежне.

Однак не рекомендується зловживати цим методом, необхідно лише роздратувати інтерес до власної особистості, а не «приручити» хлопчика. Потрібно завжди пам’ятати про закон «бумеранга».

Ще одним важливим моментом у справі під назвою, як закохати в себе хлопця, є поділ його захоплень, навіть якщо вони здаються нудними. Небайдужість до хобі обранця розширить коло тем для спільного обговорення. Однак і тут не можна перестаратися, інакше не встигнувши побути коханою дівчиною, можна легко переміститися під френдзону.

Як закохати в себе хлопця по переписці

Сьогодні соціальні платформи, призначені для знайомств, обміну інформацією, спілкування та іншого взаємодії в мережі, щільно увійшли в людське життя. Сучасні люди більшу частину свого часу тепер проводять онлайн.

Світова павутина подарувала людству безліч можливостей, стерла міждержавні кордони, ліквідувала відстані. Багато зараз і не згадають, коли вони знайомилися в кафе або на вулиці в останній раз. Сьогодні знайомства в павутині стали нормою буття.

Тому необхідно знати, як зацікавити хлопця в мережі, як завести розмову, як можна закохати в себе хлопця.

Закохати в власну персону хлопчика через листування в деяких аспектах складніше, ніж при реальній зустрічі. Адже в онлайні дівчинка не може користуватися своїм арсеналом спокусниці.

Тут не спрацює чуттєвий погляд, швидкоплинні дотику, томний шепотіння, багатозначні зітхання. Однак спокушання в мережі має свої переваги.

Перш за все, це можливість обміркувати відповіді і зацікавити співрозмовника красою душі, внутрішніми якостями, а не зовнішнім чином.

Існує ряд правил, дотримання яких полегшить завдання із завоювання хлопчачого серця. Головним чином рекомендується уникати тривіальних, побитих фраз, «банальщини». Не можна обманювати партнера з приводу власної зовнішності, віком, а ось про недоліки краще промовчати. Щоб тендітна зв’язок не розпалася, потрібно приділяти багато часу для спілкування.

Геть стереотипи! Не потрібно соромитися або боятися написати цікавить хлопчикові. Хлопцям подобаються панянки, що проявляють ініціативу. Але починати листування слід на легкої ноті. Нема чого з першого речення перевантажувати хлопчика непотрібною інформацією.

Також не рекомендується намагатися прискорити події і перенести спілкування в реальність. Тут краще надати ініціативу хлопчикові.

Не потрібно після тижневої листування будувати довгограючі плани на майбутнє. І вже поготів заборонений будь-які розмови на тему шлюбу.

В реальності дівчат зустрічають по одягу, в мережі таким своєрідним одягом є стиль спілкування, культура мови і грамотність. Навряд чи хлопців зацікавить дівчина постійно перемежовуються власну писанину нецензурними слівцями, не вміє зв’язно викласти думку і робить по 5 помилок в слові, що складається з трьох букв.

Проблема епістолярного мережевого спілкування полягає в неможливості бачити міміку, стежити за жестами, вгадати вірно емоції. Внаслідок цього часто співрозмовник сприймає зовсім не ту інформацію, яку до нього намагалися донести.

Щоб мережевий друг зрозумів написане правильно, в царстві безмежних можливостей існують всілякі смайлики, стікери, гифки, емоджі. Однак намагатися за допомогою даних зображень передати сенс цілого пропозиції не потрібно. Це говорить про інфантильність співрозмовника.

Графічні значки в мережі покликані позначити емоційну суть висловлювання, а не його логічний зміст.

Як поводиться закоханий хлопчик

Поведінкові патерни чоловічої статі часто відрізняються оригінальністю внаслідок деяких особливостей, а тому часто дівчатам важко їх «розкусити».

Незважаючи на мужній вигляд, внутрішній зміст хлопчаків часто є протилежними полюсом. Зовні вони байдужі, але всередині нерідко бушує океан емоцій. Хлопці також вміють переживати і сумувати.

У колі товаришів, він буде прагнути виділитися, вразити своєю дотепністю, розважити жартами, щоб його пасія звернула увагу. При розмові з об’єктом любові він буде намагатися демонструвати незалежність і волелюбність. У присутності цікавить дівчата хлопці робляться розсіяними і незграбними.

Любов робить людей краще. А так як ніщо мирське твердим чоловічим серцям не чуже, то і з них це ніжне почуття здатне зробити «чоловіків». Тому якщо в хлопчика стали помітні зовнішні метаморфози – приємно пахне, костюм ідеально вигладжений, а сам він напрочуд галантний, то він точно убитий стрілою Амура.

 • Таким чином, можна виділити кілька типових ознак, які допомагають обчислити закоханість людини:
 • – постійний погляд, кинутий в бік об’єкта обожнювання;
 • – нескінченні спроби заговорити з пасією;
 • – сором при бесіді, уникнення дивитися в бік предмета любові;
 • – залицяння, виражені в подарунках, компліментах, наданні різної допомоги.

Джерело: https://psihomed.com/kak-vlyubit-v-sebya-malchika/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *