Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

Виникненні симпатії між чоловіком і жінкою – це природний процес .

Зміст приховати

Для того, щоб відносини зародилися, потрібно пізнати людину.

Але колись потрібно зрозуміти, чи подобаєшся ти йому. Можливо, у цих відносин немає майбутнього і не варто робити спроби .

Як натякнути хлопцеві чи дівчині, що він (вона) мені подобається? Дізнайтеся про це з нашої статті.

Чи можна розібратися в симпатіях незнайомих людей?

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

 • За статистикою, більшість відносин починається в школі, університеті, на роботі.
 • Але через свою сором’язливість і страхів люди роками можуть ходити коло та навколо, так і не зізнавшись в почуттях.
 • Більш того, працюючи в одному колективі або живучи в одному будинку, хлопець з дівчиною можуть бути навіть не знайомі .

Однак, здогадатися про симпатії незнайомця можливо за непрямими ознаками . Ці ознаки називаються невербальними засобами комунікації.

Серед таких засобів:

 • міміка;
 • жести;
 • пози;
 • погляд.

Безумовно, деякі прояви можуть мати подвійне значення. Наприклад, привітні і відкриті люди посміхаються всім без винятку, а привабливі дівчата звикли фліртувати з усіма чоловіками.

Тому вміння правильно розтлумачити значення посилів приходить з практикою .

Ознаки у хлопців

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

Як зрозуміти, що подобаєшся незнайомому хлопцю?

Чоловіки хоч і вважаються сильною статтю, але насправді є дуже сором’язливими і замкнутими істотами.

Вони бояться зробити крок назустріч сподобалася дівчині, бояться виглядати безглуздо або отримати відмову. Особливо боязким хлопець стає, коли насправді симпатизує дівчині.

Якщо чоловік надто легко знайомиться і роздає компліменти, це говорить про те, що він професійний ловелас і не має серйозних намірів .

У більшості випадків жінка розуміє, що подобається незнайомцю за допомогою своєї інтуїції.

Це не означає, що вона ясновидиця. Просто хлопець мимоволі посилає деякі сигнали, які свідчать про його зацікавленості.

Зрозуміти, що дівчина подобається незнайомому хлопцю, можна за такими ознаками:

  1. Погляди крадькома . Хлопець постійно з-під тишка розглядає жінку, проводжає її очима. Але коли вона зловить його погляд, ніяковіє і відвертається.
  2. Випадкові зустрічі. Він постійно прагне потрапити на очі дівчині, нібито випадково, пройти повз, опинитися в тому ж кафе, де вона снідає і т. Д.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

  1. Посмішки . Через деякий час чоловік набереться сміливості і буде улябаться дівчині при зустрічі. Він просто чекає відповідної реакції. Якщо жінка посміхнеться у відповідь, це буде сигналом до продовження знайомства.
  2. Шукає в соцмережах . Чоловік обов’язково знайде об’єкт симпатії в соцмережах, лайкнет фото, залишить коментар чи просто буде регулярно заходити на сторінку. Більш сміливі писатимуть приватні повідомлення, бажати доброго ранку і на добраніч.Також про симпатії свідчить те, що молода людина швидко відповідає на повідомлення.
  3. Цікавиться у знайомих. Закоханий чоловік буде розпитувати друзів і знайомих про дівчину, щоб дізнатися якомога більше інформації. Можливо, він навіть попросить когось натякнути їй про його симпатії.
  4. Спроба виявитися в загальній компанії. Чоловік завжди намагається потрапити в коло спілкування дівчини, яка йому подобається. Так можна познайомитися ближче і зав’язати стосунки.
  5. Зміни в зовнішності. Чоловіки рідко стурбовані своєю зовнішністю. Якщо він раптом став одягатися з голочки, змінив зачіску, це вірна ознака того, що він хоче сподобатися.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

 1. Незграбні рухи. У суспільстві об’єкта симпатії хлопець буде бентежитися і хвилюватися. Про це свідчать його жести: потирання рук, поправлення зачіски, одягу. Також він буде червоніти і говорити невпопад.
 2. Поведінка в суспільстві. Деякі чоловіки, намагаючись виглядати краще, постійно розповідають про свої досягнення, хваляться трофеями, жартують, голосно розмовляють. Це такий спосіб залучити жіночу увагу. Хоча в звичайному житті цей чоловік досить скромний. Буває й протилежна ситуація: веселун і визнаний мачо раптом стає скромним, мовчазним.

Як сподобатися хлопцю, якому ти не подобаєшся? Практичні рекомендації на нашому сайті.

сигнали дівчат

Як зрозуміти, що подобаєшся незнайомої дівчини? Психологія жінки набагато загадковіше чоловічий, тому хлопцеві часом буває важко зрозуміти, подобається він їй чи вона просто з ним грає.

По суті, ознаки жіночої симпатії не відрізняються від тих, які висловлює хлопець. Просто до них додаються деякі прояви сексуальності. Жінка може виражати їх свідомо чи несвідомо.

Чоловік може зрозуміти, що подобається незнайомій жінці за такими ознаками :

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

  1. Вона постійно дивиться на нього , а при зустрічі очима відводить погляд.
  2. Вона голосно розмовляє і сміється в його присутності.
  3. Постійно виявляється в тих місцях , які відвідує сподобався чоловік: кафе, спортклуби, місця вигулу собак.
  4. В його присутності фліртує з іншими хлопцями , щоб показати, що подобається протилежній статі і викликати укол ревнощів.
  5. Красиво і сексуально одягається. У хід йдуть короткі спідниці, декольте, шпильки, косметика, парфуми.Нерідко жінка перетворюється до невпізнання, наприклад, перестає носити кросівки і спортивні костюми, а надягає високі підбори і жіночні сукні.
  6. Посміхається при зустрічі і ховає погляд, нібито зніяковівши.
  7. Приймає красиві невимушені пози : вигинає спину, закидає ногу на ногу.
  8. Використовує міміку : покусування губ, накручування локона на палець, перекидання волосся з одного плеча на інше.
  9. Мимовільне збентеження . Виражається в почервонінні щік, тремтінні рук і вій, відведення очей. Жінка може голосно розмовляти або бурмотіти під ніс, що в звичайному житті їй не властиво.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

  1. Проявляє активність в соцмережах , лайкать фотографії, ставить плюси, коментує, посилає смайлики. Також вона може просто написати «Привіт» або «Як справи?». В обговореннях постійно стає на бік об’єкта симпатії, підтримує його. Ще дівчина буде підписуватися на ті ж сторінки і вступати в ті ж групи, в яких складається чоловік.
  2. Показне байдужість. Деякі жінки можуть вести себе нарочито байдуже, ігнорувати чоловіка. Це говорить про її почуття, які вона з якоїсь причини приховує.
  3. Прагнення до тілесного контакту . Дівчина буде як би випадково зачіпати плечем хлопця, може наштовхнутися на нього в коридорі, спеціально впустити йому під ноги документи, щоб він допоміг зібрати.
  4. Більш сміливі сигнали . Жінка може попросити закурити, допомогти донести сумку, доглянути за її речами і т. Д.
  5. Расспрашіваніе у друзів. Як і хлопці, дівчата люблять цікавитися про свого коханого у його хороших знайомих.Намагаються потрапити в загальну компанію або просять спільного знайомого представити її чоловікові.
  6. Створення спільних інтересів . Жінка дізнається, чим цікавиться об’єкт її симпатії і починає вивчати дану тему. Потім у присутності чоловіка розповідає про своє нове захоплення. Наприклад, вона обговорює фільм, музику, поїздку за місто, риболовлю і т. Д.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

 1. Як би випадково повідомляє про те, що її серце вільне . Постійно розповідає, як їй сумно і як вона жадає нових відносин.
 2. Прояв ревнощів . Якщо понтравівшійся молода людина починає спілкуватися з іншими жінками в її присутності, це провокує напад ревнощів. Він проявляється у вигляді подразнення, поганого настрою, злості і і показного байдужості. У відповідь дівчина буде демонстративно кокетувати з іншими хлопцями.
 3. Скорочення відстані . Жінка буде прагнути порушити особистий простір молодої людини, сідаючи до нього ближче.Це говорить про те, що вона розглядає молодої людини як предмет пристрасті і не проти познайомитися ближче.
 4. Прохання про допомогу . Навіть не будучи знайомою, дівчина може попросити про незначне послугу: допомогти завести машину, дати телефон подзвонити.

Як сподобатися незнайомому хлопцю? Дізнайся з відео:

Як сподобатися однокласника або однокласниці? Читай про це тут.

Як не прийняти бажане за дійсне?

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

Часто закохана людина так чекає відповідної реакції від об’єкта симпатії, що неправильно розцінює його поведінку.

Є категорія людей, які завжди відкриті і доброзичливі.

Вони посміхаються при зустрічі, готові допомогти, підтримати. Їх дружелюбність може бути витлумачено як особливе ставлення .

Тут слід придивитися до поведінки людини і проаналізувати вчинки. Якщо він посміхається всім і завжди, то його радість не є ознакою закоханості.

Також люди прикидаються, щоб отримати вигоду. Наприклад, хитрі чоловіки прикидаються закоханими і просять дівчат-колег зробити за них звіт. На любові жінок до компліменту ми красивим словам будують свій обман ловеласи і шлюбні аферисти.

Дівчата також не відстають. Вони знають, що чоловіків приваблюють певні пози і жести, тому активно використовують їх у своїх цілях.

За спілкуванню в соціальних мережах взагалі важко судити про справжнє ставлення людини. Можливо, йому просто нудно і він знайшов собі розвагу на вечір. Хтось просто таким чином мстить колишнім коханим.

Навпаки, навмисне байдужість може свідчити про що зародилися почуттях . Просто людина боїться здатися безглуздим або отримати негативну відповідь.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

 1. Певна категорія жінок робить з себе недотрогу, щоб чоловік сам їх домагався.
 2. Але чоловіки – істоти більш прямолінійні , тому сприймають таку поведінку як небажання спілкуватися.
 3. Єдине, що не можна змінити або «підробити» – це погляд.
 4. Рум’янець на щоках, розширені зіниці, мінливий настрій – все це ознаки того, що людина небайдужий і бажає продовжити спілкування .

Зробити перший крок до знайомства завжди непросто. Допомогти в цьому може впевненість, що об’єкт симпатії відчуває взаємний інтерес . Це виражається в його поведінці, поглядах, вчинках.

Можна довго оцінювати поведінку людини, а можна зробити простіше – підійти і познайомитися.

Тоді не буде упущено час, яке можна витратити на приємне спільне спілкування .

Джерело: https://psyholic.ru/otnosheniya-polov/kak-ponyat-chto-ty-nravishsya-neznakomomu-parnyu.html

Як сподобатися незнайомцю

Як подобатися людям з перших же п’яти секунд розмови, розповів Джеймс Альтушер

Джеймс Альтушер, автор бестселерів і колишній менеджер хедж-фонду, розповів, чому його навчило спілкування з випадковими зустрічними о третій годині ранку.

Подобатися людям з перших же п’яти секунд розмови мене навчили 100 повій. Точніше, діалоги з ними. Не те щоб я хотів з ними переспати. Це просто моя робота.

Приблизно 2,5 року я займався справою, яке сам же і придумав: опитував народ по середах о третій годині ранку і дізнавався, як у них справи.

Якщо хтось вештається вулицями о третій ранку, на те, як правило, є причини. І звичайно не найприємніші.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

Чому я вибрав саме цей час? Тому що одного разу подружка виштовхнула мене за двері о третій годині ночі зі словами «Так гірше тебе не придумаєш!».

Читайте також:   Як натякнути дівчині на секс: як себе вести і чого не потрібно робити

Я пішов. І виявив, що о третій годині життя не просто не завмирає: вона кипить на кожному розі.

Мені хотілося знати, що відбувається навколо. Хотілося поговорити з кожним зустрічним.

Але я соромився. Не міг – і все тут. Міг тільки дивитися по сторонах. Це заняття я і перетворив на роботу.

Працюючи програмістом в HBO, я їм порадив: «Не варто обмежуватися створенням оригінальних ТВ-програм, потрібно піти далі і зайнятися веб-програмуванням».

Мої ідеї поклали початок веб-шоу «III: am» ( «3 ранку»), присвячене всьому, що відбувається в цей час.

За три роки я опитав понад півтори тисячі осіб. Щотижня я відбирав четвірки найбільш цікавих інтерв’ю і викладав на простори інтернету.

Зрозуміло, ніхто не хотів заговорювати з цікавим перехожим на зразок мене о третій годині ночі. Кожен раз, підходячи до людини, я відчував клубок у горлі від невпевненості і страху. Але я знав, що потрібно робити.

1. Задавайте питання

Люди – це ходячі історії, якими вони із задоволенням діляться. Спробуйте їх порасспрашивать. “Чому ти плачеш?” або (якщо наткнувся на драгділера) «Що охочіше беруть зараз?».

Більше конкретики. Про погоду нікому говорити не цікаво.

Історії поллються рікою, якщо знайти до людини підхід і задати вірний питання.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

2. Посміхайтеся

При першій зустрічі я не питаю себе, чи подобається мені співрозмовник. Куди важливіше, чи подобаюся йому я

Посмішка – кращий спосіб показати свою прихильність. І нехай вона буде щирою. Вимучені посмішки тільки відлякують.

3. Слухайте

Якщо хтось скаже: «Я не завжди сидів на героїні, але зараз у мене немає навіть даху над головою», – поцікавтеся, з чого все почалося.

Чому йому це подобається? Чи планує він припиняти? Де він спить і чому не йде туди зараз?

Коли хтось починає говорити, слухайте уважно – слово за слово, і вам відкриються всі секрети.

4. Заглушіть голос розуму

Приставати до незнайомців – нерозумно. Розумно йти додому, там тепло і безпечно

Зараз нами керують ті ж гени, що і 40 тис. Років тому. Вони застерігають нас від контактів з чужинцями – це смертельна небезпека.

Ваш мозок буде посилати вам сигнали тривоги аж до фізичного болю при спробі заговорити з незнайомою людиною.

Але цікавість переможе. Так що, якщо при мені розгориться суперечка, інтерес переважить страх, біль, і я заговорю з опонентами.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

5. Добре одягайтеся

Іноді я валяюсь в бруді біля узбіччя і прошу милостиню. Не хотілося б, щоб про це дізналися мої діти.

99% перехожих мене ігнорують. Але так я привчаю себе до розмов в незручних ситуаціях.

Я розумію, що це зайве – на тротуарах повно відходів і тече каналізація. Але якщо ви стоїте, а не лежите, при цьому добре одягнені і посміхаєтеся, люди принаймні зупинятимуться .

Вони побачать в вас щось нове. Чи не розчаруйте їх.

6. Поважайте чужі проблеми

Днями я дивився відео, в якому відома ведуча проводить вуличне опитування. Іноді вона дивилася в камеру і кривилася – так вона висловлювала своє презирство до того, що говорить. Я думаю, так не можна.

З моменту народження і до самої смерті ми боремося за місце під сонцем. Так давайте поважати чужу битву. Не варто забувати, що кожному в цьому світі буває нелегко – а кому-то набагато складніше, ніж вам.

Не вдавайте. Фальшиве співчуття можна відчути за версту.

7. Шукайте спільну мову

Одного разу я говорив з повією-трансвеститом. Вона розповіла, що її батьки так і сидять в тюрмі з самого її дитинства.

В юності вона виявилася в рядах малолітніх правопорушників, але в будь-яке дисциплінарне установа ні потрапляла, її там гвалтували. У підсумку вона сама заплуталася і перестала розуміти, хто вона – чоловік чи жінка.

А зараз, будучи по суті безстатевим істотою, вона не виходить з дому вдень – боїться засуджують поглядів.

Я не міг відчути на собі її проблеми. Моє життя здавалася пустушкою. Але я знаю, що це таке – бути чужим у будь-якої компанії. І я попросив її розповісти про своє життя.

Вона говорила і говорила. Нарешті знайшовся співрозмовник.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

8. Не бійтеся перебивати

Я роблю подкасти. Опитую сотні людей. Але з кожним з них мені доведеться поговорити лише одного разу, і на це є всього годину.

Найчастіше у них на все готові шаблонні відповіді. Так що переривайте їх, перепитуйте – не соромтеся.

Я заздалегідь питаю: «Нічого, якщо я попрошу вас зупинитися докладніше на найцікавішому?».

І відповідь завжди позитивний.

«А потім мені зателефонував Білл Клінтон і …» – адже не кожен день таке почуєш. Чому б не перепитати: «Хвилиночку. З якого дива йому взагалі вам дзвонити? ».

Так що дайте волю своїй цікавості .

Деякі шлють мені листи з гнівними проханнями: «Дайте людині закінчити пропозицію!».

Ні! Я не можу не перервати. Такий ось я дурень – якщо не впізнаю прямо зараз, то вже, швидше за все, не впізнаю ніколи.

9. Змушуйте людей сміятися

Я постійно десь виступаю і хочу подобатися своєї аудиторії. Була справа, я ходив на побачення – в цьому випадку теж корисно вміти викликати симпатію. Коли я щось продаю, то намагаюся сподобатися потенційному покупцеві.

У будь-якому випадку я намагаюся постати у вигідному світлі.

Секрет простий: за кілька годин до розмови я дивлюся виступи стендап-коміків.

У кожного з нас є дзеркальні нейрони. Вони допомагають чогось навчитися, коли спостерігаєш за іншими.

Подивившись стендап, я не стану професійним гумористом, але зможу краще володіти мовою, говорити забавні речі, керувати мімікою і голосом і в цілому вести бесіду більш невимушено.

Працює безвідмовно. Цей секрет – мій кращий винахід .

Одного разу мені сказали: «Але ж дзеркальні нейрони працюють не так». Відчепіться.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

10. Будьте собою

Звучить як побите кліше. Сказати-то легко, а ось зробити …

Як мені це вдається? Не знаю. Я не настільки добре розумію себе. Мені завжди здається, що мій гість розумніший за мене. Чомусь це допомагає залишатися собою.

Зрештою, ми всі живемо під одним небом. Іноді так здорово просто простягнути один одному руки і завмерти так хоча б ненадолго.опубліковано econet.ru

© Джеймс Альтушер

PS І пам’ятайте, всього лише змінюючи своє споживання – ми разом змінюємо світ! © econet

Джерело: https://econet.ru/articles/155387-kak-ponravitsya-neznakomtsu-za-5-sekund

Як за 10 секунд сподобатися незнайомому хлопцю?

Перше враження, як правило, буває оманливим. Але з якоїсь невідомої причини більшість чоловіків вибирають собі супутницю життя саме, спираючись на нього. Чоловік моєї подруги так їй чесно і сказав, що якщо б вона йому не посміхнулася, він би навіть не заговорив з нею.

Йому було важливо, щоб дівчина була не тільки милою зовнішності, але і привітна. Хоча насправді подруга у мене дуже сором’язлива панянка і сама від себе не очікувала, що посміхнеться незнайомому людині, тим більше чоловікові.

Ось так в житті буває, напевно, це просто так склалися зірки і дві долі зустрілися.

Мені стало цікаво, але ж як насправді сподобатися людині з першого погляду? Тим більше якщо ця людина подобається нам. Зазвичай як буває, якщо мені сподобався чоловік, я стаю сама не своя, ніяковію, не знаю що сказати, щось бубоню собі під ніс.

Чарівна картинка вимальовується, чи не так ?! І так завжди! Ось я і вирішила виправляти свої помилки. Зараз розповім вам, як я це буду робити. Вірніше як це робить ще одна моя подруга, у якої відбою від чоловіків немає. При цьому на зовнішність вона не перша красуня і відверто про це сама заявляє.

Так в чому ж її секрет? Як же вона себе веде, що притягує увагу оточуючих?

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

краса врятує світ

Краса може бути не тільки зовнішня, але і внутрішня. Якщо людина зсередини випромінює позитив, люди до нього обов’язково потягнутися. Адже не дарма кажуть, що хорошої людини видно здалеку! Буває ж так, що тягне до кого-то, навіть просто хочеться поспілкуватися або мовчки постояти поруч.

А все тому, що людина хороша! Позитив – позитивом, але і зовнішній вигляд повинен бути відповідним. Кому сподобається дівчина з недоглянутими волоссям, брудними нігтями, несвіжим дихання? Правильно, нікому! Тому стежити за собою потрібно ретельно і постійно.

Будь-якому чоловікові буде приємно спілкуватися з цікавою, впевненою в собі дівчиною, яка при цьому має доглянутий і акуратний вигляд.

Щоб справити враження на незнайомого хлопця необхідно виглядати ідеально навіть тоді, коли йдете в найближчий магазин за хлібом. Це не означає, що потрібно надягати на себе все найкраще і робити святковий макіяж. Досить заздалегідь ретельно продумати свій образ. Нехай це буде найпростіший наряд, але чистий і свіжий.

Гарний макіяж, цікава зачіска і акуратний манікюр доповнять образ. Окремо хочу поговорити про аромати, дівчина завжди повинна приємно пахнути. Це повинен бути не різкий, що викликає запах, а злегка помітна нотка жіночності та сексуальності. Скромна, елегантна леді, яка м’яко і плавно ступає котячою ходою, погодьтеся, чарівне видовище.

Така дівчина жодного чоловіка не залишить байдужим.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

Посмішка – головна зброя

Чарівна посмішка зводить з розуму, зачаровує і захоплює. Не знаєте що сказати або зробити – посміхайтеся. Усміхнена людина завжди притягує до себе увагу, з ним приємно спілкуватися, йому хочеться відповісти привітним словом.

Насправді сподобатися незнайомій людині з першого погляду досить просто, головне випромінювати позитив і гарний настрій. Посміхатися необхідно щиро, від усього серця. Натягнута через силу посмішка тільки відштовхне співрозмовника. На чоловіка привітна, усміхнена дівчина діє як магніт.

Саме з такими жінками вони спочатку знайомляться, а згодом створюють сім’ї.

Читайте також:   Що подарувати дружині на 30 років: критерії вибору, поради, кращі ідеї

Глибокий внутрішній світ

Тільки завдяки симпатичною зовнішності складно буде все життя знайомитися з хлопцями. Рано чи пізно доведеться розмовляти з ними, щось обговорювати. Адже ніхто не хоче бути красивим, але дурним доповненням шикарного чоловіка. Всі ми самостійні особистості, гідні уваги.

Як же зробити на хлопця враження при першій зустрічі, ніж привернути його увагу? Можна звичайно голосно розмовляти і багато жестикулювати. Безумовно, це виділить нас з натовпу, але такий варіант нам не підходить. Подібні витівки ні до чого доброго не приведуть.

Ведіть себе пристойно, скромно, стримано, будьте привітні й товариські. Не грайте роль ідеальної жінки, будьте нею!

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

Корисні поради як привернути увагу чоловіка:

– розмовляйте впевнено, зі знанням справи. Не проявляйте занадто бурхливих емоцій і не бубонить щось невиразне собі під ніс. Слова вимовляєте чітко і розмірено.

– будьте щиро зацікавлені в співрозмовника. Люди відчувають фальш і обман. Якщо вам не цікавий чоловік, не варто намагатися завоювати його тільки заради спортивного інтересу.

– не наближайтеся надто близько до чоловіка при першій зустрічі, тримайте дистанцію. Між вами має бути вільний простір, залишайтеся на відстані витягнутої руки.

– схрещені руки на грудях говорять про те, що співрозмовник закритий і не дуже хоче спілкуватися. Постарайтеся самі так не робити і уважно спостерігайте за підсвідомими жестами чоловіки.

– погляд з-під лоба і невдоволений вираз обличчя змініть на широко відкриті очі і щиру посмішку. Перше враження найважливіше, його складно буде змінити згодом.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

І найголовніша порада – забудьте все, про що я вам казала, залишайтеся самими собою! Якщо ви сподобалися чоловікові така, як є, то це всерйоз і надовго. Якщо цього не відбулося, значить, найважливіша зустріч у вашому житті ще попереду.

Джерело: http://wtalks.com/kak-za-10-sekund-ponravitsya-neznakomomu-parnyu

Як сподобатися незнайомому хлопцю, щоб він захотів з тобою познайомитися

Перше враження часто буває оманливим, але саме їм керується чоловік, коли вирішує для себе, чи варто звертати на жінку увагу. Саме цим зазвичай користуються досвідчені спокусниці, коли хочуть справити враження на представника протилежної статі.

Тому сьогодні сайт Штучка навчить тебе, як сподобатися незнайомому хлопцю , навіть якщо ти не володієш зовнішністю Мерлін Монро і інтелектом Маргарет Тетчер.

Посмішка як приворотне засіб

Давно вже доведено, що усміхнений чоловік виробляє на оточуючих набагато більш сприятливе враження, ніж похмурий. Саме до усміхненим жінкам найчастіше підходять чоловіки з метою познайомитися, обертаються їм услід і навіть пропонують руку і серце, не знаючи імені обраниці.

Тому якщо ти турбуєшся про те, як сподобатися абсолютно незнайомому хлопцю, і хочеш завжди бути напоготові, якщо цікавий об’єкт раптом з’явиться в поле зору, старайся частіше посміхатися .

Правда, не варто вдавати з себе американську дівчину з вічно розтягнутими до вух губами. Посмішка повинна бути легкою , ледь помітною, але такий, щоб на тебе приємно було дивитися всім без винятку чоловікам. Це підвищить шанси зацікавити того, хто тобі сподобався на вулиці, в метро або ж в ресторані.

Подбай про те, як ти виглядаєш

Акуратна, стильно одягнена і впевнена в собі жінка завжди буде цікава чоловікові. Тому якщо ти не знаєш, як сподобатися абсолютно незнайомому хлопцю, з яким у тебе, наприклад, призначена ділова зустріч, ретельно продумай свій гардероб і макіяж , подбай про зачісці і манікюрі .

Якщо твоя мета – привернути до себе людину, 6tu4ka.ru рекомендує не користуватися різкими і викликають духами, зберігай в одязі достатню строгість і лаконічність, але при цьому не перетворюй себе в такий собі синя панчоха в безрозмірному балахоні.

Загалом має бути в міру – сексуальності, скромність, жіночності і, звичайно ж, елегантності.

Ретельно стеж за мімікою і жестами

Ексцентрична і неврівноважена особа , яка не відрізняється дружелюбністю, безперечно, здатна привернути до себе увагу. Однак для тих, хто вирішує, як сподобатися незнайомому хлопцю, такий варіант не підходить. Шанси, що об’єкт твого підвищеної уваги відреагує на дивакуваті витівки негативно, дуже великий.

Тому, знайомлячись з чоловіком, постарайся поводитися стримано і привітно , будь відкритою для спілкування, але при цьому дотримуйся дистанцію.

Так, якщо тебе представляють симпатичному мачо, з яким ти не проти продовжити знайомство в більш інтимній обстановці, заздалегідь звільни праву руку від сумки або парасольки, щоб в потрібний момент простягнути її візаві для потиску. Але при цьому не підходь до нього впритул, щоб не вторгатися в особистий простір чоловіки, що може насторожити його з першого моменту.

 • У розмові, якщо ти не знаєш, як сподобатися незнайомому хлопцю, старайся не виявляти бурхливих емоцій , говори чітко і розмірено , але при цьому уникай менторського тону, щоб він тут же не приклеїв до тебе ярлик невиправної зануди.
 • Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила
 • Марія Маслова спеціально для Сайту для сучасної дівчини Штучка.ру

Джерело: https://6tu4ka.ru/201109/ponravitsya-neznakomomu-parnyu.htm

Як швидко і невимушено сподобатися незнайомому хлопцю: поради психолога

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

У житті кожної дівчини настає такий момент, коли вона задається питанням: «як сподобатися незнайомому хлопцю». Не завжди виходить закохати в себе людину з першого погляду і слова, але іноді можна спробувати, чи хоча б зацікавити хлопця і зачарувати. Ось вам, милі дівчини, кілька порад.

Як вести себе при розмові з незнайомцем

Кілька міні рад, які допоможуть тобі правильно вести себе при зустрічі з незнайомцем:

 • завжди тримай голову прямо. Хлопець повинен бачити, що ти цілком в собі впевнена;
 • будь позитивна, смійся, посміхайся, іскри, Лучезара;
 • більше цікався їм, умій слухати, не мели, про себе говори менше;
 • не мудруй;
 • стеж за ходою – витримана, впевнена, спина пряма;
 • НЕ емоціоніруй: розмахування рук і підвищення голосу – зайве;
 • пам’ятай тільки про свої достоїнства – у тебе немає недоліків.

А ось, що кажуть психологи? Перш за все станьте друзями, а потім подивіться, чи є у вас щось спільне, вийде у вас щось серйозне або вам краще залишитися друзями.

Адже так часто буває, що той чи інший хлопець виявляється кращим другом, ніж хлопцем.

Але якщо ти не спробуєш – не дізнаєшся, тому дерзай, але почни з дружби, адже в дружбі відкриються всі сторони характеру, як твої, так і його.

Не намагайся контролювати його почуття, він не зобов’язаний тебе любити. Після першого побачення часто настає ейфорія, почуття закоханості переповнює. Але контролюй себе, адже саме в цей період ти можеш наробити багато помилок. Найпоширеніша – нав’язливість. Наберіться терпіння, і він це оцінить.

Не говори з ним про минулі відносини : ні його, ні тим більше твоїх, це не призведе ні до серйозних стосунків, ні навіть до дружби.

І, наостанок, не забувайте, що хлопці менш емоційні, і якщо він не показав своєї симпатії явно, це ще нічого не означає, деякі чоловіки довго приховують свої почуття.

Якщо не знаєш, що робити – посміхайтеся. Адже щира, добра і мила усмішка ще нікого не залишала байдужим. Будьте жіночні, милі і позитивні. Ці три якості і щира посмішка допоможуть вам сподобатися незнайомому хлопцю.

Ще кілька корисних порад наостанок

Ось ще кілька рекомендацій по завоюванню чоловіки вашої мрії:

 1. будь собою; не потрібно починати відносини з, навіть легкої, брехні; якщо ти не захоплюєшся фантастикою, не потрібно кивати в такт його розповідями про гоблінів; чесно поділися своїми інтересами і можливо ви знайдете щось спільне;
 2. добре вигляди; добре виглядати не означає красиво і модно бути одягненою, це ще і правильно нафарбовані обличчя, правильно підібрані аксесуари до образу;
 3. про макіяж: акцентуй увагу на чомусь одному: очі або губи; не забувай про брови, вони надають погляду особливу красу; про аксесуари: чим менше сумка, тим щасливіше дівчина;
 4. фліртуй з ним постійно. Легкий флірт нікому не завадить: легка усмішка, невинний погляд не залишить його байдужим і як мінімум викличе інтерес.

Будьте сміливіше і у вас все вийде!

Як швидко і невимушено сподобатися незнайомому хлопцю: поради психолога was last modified: Серпень 25th 2017 by Zzavtra

Джерело: https://zamuzhzavtra.ru/obshhenie/kak-ponravitsya-neznakomomu-parnyu.html

Що написати хлопцю який подобається – якщо ви знайомі або незнайомі

Багато хто вважає, що першим проявляти ініціативу у відносинах повинен хлопець. Але буває, що дівчина сама закохується в представника протилежної статі.

При цьому молода людина не подає вигляду, що вона йому подобається. На щастя представниць прекрасної статі, є прийоми, які допоможуть закохати в себе хлопця.

Прочитай цю статтю, і ти дізнаєшся, як завоювати серце хлопця, листуючись з ним в вк.

Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

Правила успішної листування

 1. Не бійся писати першої. Уяви, ти листуєшся з молодою людиною. Він ніколи не пише першим. Що ти подумаєш? Тобі здається, що хлопець байдужий до тебе. Так само і у чоловіків. Якщо ти не напишеш першої, хлопець подумає, що з тобою немає сенсу продовжувати спілкуватися. Напишеш першої – це посилить його інтерес до тебе.
 2. Не пиши довгі повідомлення.Людина краще сприймає короткі речення.
 3. Не варто писати складні речення. Не примушуй хлопця вдумливо міркувати над посланнями. Листування повинна проходити в невимушеній атмосфері.
 4. Не шукай в повідомленнях молодої людини прихований сенс. Стався до послань хлопця просто.
 5. Виражай свої думки прямо. Не треба грати з хлопцем в загадки.Твоя задача полягає в тому, щоб співрозмовник швидко зрозумів твої наміри.
 6. Відповідай в листуванні вчасно. Не треба спеціально затягувати з відповіддю. Хлопцям це не подобається.
 7. Забудь фразу «Чому не відповідаєш?». Якщо хлопець довго не відповідає, напиши послання на іншу тему.
 8. Не використовуй шаблонні фрази.

Фрази для флірту зі знайомим хлопцем

Спробуй використовувати такі фрази при спілкуванні зі молодою людиною, якщо ви вже знайомі:

 1. Зроби комплімент. Почни фразу з «Чому ти такий …» або «Як тобі вдається …», а далі додавай то, що йому властиво. Але не льсти молодій людині.
 2. «Не думай про мене зараз, сконцентруйся на роботі».
 3. «Я дивлюся в дзеркало і хочу побачити в ньому твоє відображення».
 4. «Який фільм ти б подивився поруч зі мною?».
 5. «Ти б застебнув блискавку на моєму плаття на спині?».
 6. “Ти мені сьогодні снився”. Це визначальна фраза. Якщо хлопець на неї не реагує, значить, він не хоче починати з тобою відносини.

Послання на випадок «якщо він знає про мої почуття і теж хоче відносин»

 • Як я була одягнена в твоєму сні? » Якщо хлопець відповість, що ти йому не снилася, напиши: «Ну, ось».
 • «Було б класно, якби ти був поруч зі мною зараз».
 • Відправ свою фотку. Напиши, де ти знаходишся. Додай: «Не хочеш приєднатися до мене».

Ці повідомлення доб’ють твого майбутнього хлопця.

Як ласкаво називати хлопця.

Фліртуємо з незнайомцем

При спілкуванні з незнайомим хлопцем старайся використовувати легкий флірт. Все-таки ви не так добре знайомі, як в описуваному вище випадку.

Можна задати йому питання. Якщо ви не знайомі, не питай про особисте. Наприклад, «Чи часто ти плачеш?», «Ти віриш в Бога?». Став веселі або цікаві запитання на кшталт «Як звуть твою машинку?», «Що б ти робив, якби міг літати?». Хлопець повинен відчути легку обстановку.

Поради

 1. Пиши хлопцеві ввечері. Якщо напишеш днем, він може не відповісти. Раптом, у нього важливі справи.
 2. Якщо ти його трохи знаєш, не треба відразу вести занадто інтимну розмову. Багатьох хлопців це відштовхує.
 3. Роби компліменти хлопцеві. Будь-якій людині важливо мати вагу в очах інших людей.Коли коханий зрозуміє, що ти його визнаєш, він зробить крок назустріч. Кращими компліментами для хлопця є похвальні фрази про його особисті якості, а не про зовнішність. Тільки не льсти йому. Молода людина це відчує, і його почнуть бентежити твої схвальні повідомлення.
 4. Закінчуй спілкування, коли ви дійшли до самого цікавого.По-перше, якщо ви продовжите листуватися, ви прийдете до нудного діалогу. По-друге, потрібно зберегти інтригу. Тоді буде цікавіше спілкуватися в наступний раз.
 5. Чи не закочувати істерику в листуванні. І не варто постійно атакувати його повідомленнями. Дай йому скучити за тобою.
 6. Будь собою.Не намагайся вдавати з себе іншу дівчину. Хлопець зрозуміє, що ти ведеш себе неприродно.
 7. Питай хлопця про його інтересах. Поцікався, які книги він читає, чим захоплюється, які фільми любить дивитися. Можна навіть запитати про улюблений колір. Багато хлопців хотіли б почути подібні питання на свою адресу.
 8. Як можна частіше звертайся до хлопця на ім’я. Якщо ти щось хочеш від людини, то це фішка працює для всіх людей.
 9. Будь веселою щодо зі співрозмовником. Жартуй, навіть якщо без жартів не найсильніші. Хлопцям дуже подобається почуття гумору у дівчат.
 10. Якщо він старше тебе, не зачіпай тему роботи, якщо молода людина того не хоче. Дай йому зрозуміти, що ти фінансово незалежна, і він цікавить тебе як особистість.

типові помилки

 1. Не треба його постійно підколювати. Іноді це робити можна. Але часті подстёбивающіе повідомлення можуть відвернути його від тебе.
 2. Не будь настирливої. У тебе має бути загадка. Якщо тебе буде занадто багато, хлопцю це набридне. Уяви, що ти на тижні весь час їла одну картоплю.Як ти до неї будеш ставитися після цього? Так само і в стосунках з протилежною статтю. У той же час не стався до вподобаного молодій людині байдуже.
 3. Чи не погоджуйся з хлопцем у всьому. Десь треба висловити іншу думку. З людиною, у якого немає своїх думок, спілкуватися жахливо нудно.
 4. Не бреши молодій людині.Деякі дівчата так роблять, щоб бути в очах хлопця краще, ніж насправді. Коли твоя брехня розкриється, у тебе можуть виникнути не найприємніші наслідки.
 5. Хочеш фліртувати – не будь скутою. Якщо ти будеш затиснутою, ти не зможеш написати пікантні повідомлення.
 6. Не пиши пропозиції з сексуальним підтекстом.Хлопець може подумати, що ти доступна дівчина. Як правило, чоловікам такі не подобається. Молода людина повинна відчути, що він завоював серце дами.
 7. Чи не згадуй минулих відносин.
 8. Якщо ти нормально підпилий, навіть не намагайся заходити в чат.Чи не за яких обставин! Будь-якому п’яному людині важко контролювати свою поведінку. Можна написати що-небудь зайве.

Став лайки вконтакте під його картинками

Як утримувати увагу

Залиш хлопцю право вибору. Нехай він сам вибере тему для розмови. Тема може не подобатися, але тобі не варто цього показувати. Став питання по цій темі. Нехай навіть, якщо вони будуть дуже поверхневі.

Попроси хлопця допомогти чим-небудь. Так Бенджаміну Франкліну вдалося подружитися з людиною, який раніше недолюблював Франкліна. Він попросив у того книгу, подякував йому, а потім вони стали спілкуватися ближче. Той, хто зробив для людини добро один раз, розташований до того, щоб зробити ще що-небудь корисне.

Використовуй легкий флірт. Бажай молодій людині доброго ранку або гарного настрою. Повідомлення бажано підкріпити фотографією. Вона не повинна бути вульгарною. Сфотографуйся, як ти робиш повітряний поцілунок.

Кидай в повідомлення пісні і веселі картинки. Намагайся відправляти треки, які натякають на відносини. Чи не зловживай такими посланнями.

Утримати увагу хлопця найкраще вдається розумним дівчатам. Чоловіків чіпляє, коли дівчина має багатий кругозір і може тверезо міркувати.

Порада! Називай хлопця на ім’я і не критикуй його.

Як реагувати на ігнор молодої людини

Якщо він ігнорує, будь спокійною. У цій ситуації не нав’язуйся. В історії людства не було жодного випадку, коли настирливе поведінку притягувало інших людей.

Молода людина може ігнорувати по трьом причинам:

 1. Ти йому не цікава. Це можна визначити, якщо він спілкується з тобою без інтересу. В такому випадку не варто продовжувати з ним стосунки. Любов повинна бути взаємною.
 2. Хлопець набиває собі ціну. Напиши йому пару раз. Якщо він на це взагалі нічого не відповідає, чекай. Якщо він хоче зав’язати з тобою відносини, він напише, яка б самооцінка у нього не була.
 3. Сподобався чоловік сильно зайнятий. Якщо не відповість сьогодні, напише завтра. Якщо це для нього важливо.

Йди цим рекомендаціям, і хлопець буде твоїм. У висновку дам ще рада. Вибирай молодої людини, який буде по твоїй душі. Для постійних відносин не варто спокушати хлопця, який сподобався спонтанно.

( 1 оцінка, середнє 5 з 5

Джерело: https://tram-pampam.ru/priznaniya/chto-napisat-parnyu-kotoryj-nravitsya.html

7 вірних способів сподобатися хлопцю

Ще до того, як ви зав’яжете з хлопцем розмову, ваше тіло повідомить йому про що. І перше, що він помітить, – наскільки ви фізично привабливі.

Справа тут не тільки в красі. Якщо ви підтягнуті і добре складені, значить, здатні народити здорове потомство.

Інший важливий аспект – демонструєте ви зацікавленість. Вішатися на шию, звичайно, не потрібно, але тонко натякнути, що у чоловіка є шанс, дуже бажано.

Показати це можна за допомогою двох трюків. По-перше, частіше моргати, бо ми природно починаємо робити так, коли схвильовані. По-друге, трохи нахилятися в бік співрозмовника: це теж невербальний сигнал зацікавленості.

2. Будьте схожою на нього

Нам подобаються люди, з якими у нас багато спільного. Тому ваша задача – знайти точки дотику з вподобаним хлопцем. Наприклад, ви можете зійтися на любові до музики або, якщо спільних інтересів трохи, спробувати перейнятися тим, що подобається йому.

На початку знайомства найпростіший спосіб показати схожість – використовувати ефект хамелеона.

Намагайтеся приймати ту ж позу, що і чоловік, імітуйте його руху і жести, використовуйте слова і фрази, які він включає в свою промову.

Бути точною і синхронної копією не варто: це занадто очевидно. Намагайтеся передбачати руху співрозмовника або в загальному повторювати їх через кілька секунд.

3. Залишайтеся на увазі

Чим частіше ми бачимо людину, тим більше він нам подобається. Це підтверджує і наука. В ході одного дослідження жителів студентського гуртожитку попросили оцінити їх відношення до сусідів. Виявилося, що юнакам і дівчатам більше подобалися ті, хто жив поруч: в сусідніх кімнатах або на найближчих поверхах.

У звичайному житті це означає, що якщо ви і хлопець відвідуєте одне і те ж місце (університет, курси, спортзал), то у вас більше шансів на його симпатію.

Якщо ви зустрілися випадково, скажіть, що хотіли б продовжити спілкування. Тільки не женіться за своїми людини: це скоріше відлякає, ніж приверне.

4. Поділіться секретом

Дослідження, опубліковане Американської соціологічної асоціацією, доводить, що одкровення сигналізують про довіру і готовність зав’язати стосунки. Якщо людина не розповідає про себе, то транслює прямо протилежне.

Звідси висновок: щоб встановити з кимось зв’язок, потрібно розкриватися.

Робити це слід поступово. Спочатку поділіться поверхневої інформацією: звідки ви, в якій сім’ї виросли, яку музику любите слухати. Потім переходите до більш особистим темами: які цілі ставите перед собою, що вплинуло на ваше становлення. Тільки будьте обережні і не розповідайте всю історію життя при першій же зустрічі.

5. Примусьте його хвилюватися

Відомо, що в ситуаціях, пов’язаних з викидом адреналіну, що оточують стають більш привабливими. Це не означає, що вам потрібно тягнути хлопця на американські гірки. Але змусити його трохи похвилюватися буде корисно. Як варіант, спробуйте позмагатися, зігравши в спортивну або настільну гру, або подивитися разом моторошний трилер.

6. Зробіть його фанатом обіймів

Під час обіймів в організмі виділяється окситоцин, який посилює відчуття близькості. Так що обіймайтеся з цікавлять вас хлопцем при зустрічі та прощанні, під час радісних моментів і просто так.

7. Знайдіть те, що робить вас щасливою

В кінцевому підсумку все зводиться до того, що цікавим людям цікаво бути разом. Так що не витрачайте час, щоб заманити кого-то в свої мережі, а шукайте справу, яке змусить вас горіти. Щастя і захопленість самі по собі привабливі. Стати тієї, хто їх випромінює.

Джерело: https://Lifehacker.ru/kak-ponravitsya-parnyu/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *