Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Листування з хлопцем – це дуже добре, але якщо тобі треба сподобається йому на відстані, то це буде дуже важко.

Зміст приховати
1 Як сподобатися хлопцю по листуванню: правила підготовки та особливості віртуального спілкування

Всім нам відомо, що посилити свої слова можна легким дотиком і поглядом прямо в очі, але ж в соціальній мережі це ніяк не застосуєш! Чи бували у тебе такі випадки, коли хлопець сказав якусь фразу, а вона врізалася тобі в пам’ять? Та так, що знову і знову змушує подумки повертатися до цього моменту. А бували такі випадки, коли написання тобою слова все зіпсували і ти лаєш себе за них?

Прислів’я «Слово не горобець, вилетить – не впіймаєш» максимально точно відображає спілкування на відстані. Якщо ти натиснула «Відправити», то твої слова вже не повернути – адресат обов’язково прочитає їх. Щоб сподобатися хлопцю на відстані, а також не наробити купу помилок, тобі слід запам’ятати правила письмового етикету – вони допоможуть завоювати серце молодої людини.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Не бійся починати спілкування першої. Тільки не потрібно використовувати заїжджені усіма фрази типу: Як справи? Що робиш? Так роблять всі, а ти повинна бути унікальною. В якості привітання можна як-небудь пожартувати (НЕ перегни палицю!) Або задати питання. Знай, що на тлі дурнуватих пропозицій його подружок він помітить твою впевненість в собі, а також гідно оцінить твій підхід.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Важливо говорити йому про що ти думаєш насправді. Не треба соромитися, якщо твої висловлювання йому чимось не сподобаються. На цьому етапі ви ще тільки дізнаєтеся один одного, тому буде краще висловитися зараз, а інакше не уникнути подальших суперечок на цю тему.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Довга пауза в розмові може виникнути, якщо все пущено на самоплив. Підсвідомо, можливо, чоловік чекає нову іскру в бесіді, яка піде від тебе.

А коли іскри немає і ти просто мовчиш, то в голові чоловіка може оселитися думка, що ти сумуєш поруч з ним. Ще гірше, якщо він не помітить будь-яких змін у своєму житті після того, як ти перестанеш писати йому.

Твоя головна мета – зробити так, щоб за допомогою листування він пам’ятав про тебе завжди.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Природно, жінка повинна бути таємничою. Але якщо під час розмови ти будеш відверта, то хлопець зрозуміє, що ти довіряєш йому. Це, звичайно, негласний комплімент, але він дуже приємний молодій людині. До зустрічі з ним подумай про те, якими темами ти хочеш зацікавити його.

У всіх інших темах ти повинна відкрито давати відповіді, якими б питання не були. Запам’ятай: якщо він дізнається, що ти хоч раз збрехала йому, то можеш сміливо ставити хрест на довірі між вами. Швидше за все ти зможеш викрутитися і це буде красиво, але він тепер буде обережний і почне оцінювати на правдивість кожне твоє слово.

Сподіваюся, що тобі нема чого ретельно приховувати від нього.

Не соромся і не будь замкнутої

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Потрібно вміти відрізняти замкнутість від скромності. Буде дуже погано, якщо хлопцю доведеться витягувати з тебе відповіді на кожен своє питання. Зрештою, просто настане такий момент, коли він зрозуміє, що тобі з ним нецікаво.

В такому випадку він залишить тебе в спокої, пішовши в сторону. А чому це сталося? Ти хотіла, щоб він порахував тебе скромною і сором’язливою. В інтернеті дуже швидко знайдуться хлопці, яким ти будеш цікава, якщо будеш сама собою.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Пиши йому так, ніби він приймає у тебе іспит з російської мови. Ти отримаєш море поваги від співрозмовника, якщо він побачить твою грамотність.

Сьогодні наше листування в інтернеті складається з суцільного жаргону і помилок (багато хто навіть прізвище і ім’я з маленької букви пишуть). На цьому тлі ти займеш дуже вигідне географічне розташування в його очах.

До речі, грамотність в листі – це знак поваги до співрозмовника.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Зроби так, щоб він не помітив, що тобі цікаво про нього все, інакше ваша листування перетвориться в допит. Коли тобі треба щось дізнатися, то йди до відповіді манівцями. Наприклад, якщо тобі цікаво його ставлення до чоловічої зраді, то розкажи йому історію про те, як якийсь чоловік зрадив своїй жінці. Після розповіді запитай його як би він вчинив і що думає.

Не потрібно питати його про колишніх. Добре, звичайно, якщо вони істеричні і страшні дурепи. А якщо його колишня – красуня, яка чудово готує і знає безліч мов? У тебе прокинеться суперництво, яке здатне знищити все ваше спілкування.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Делікатність – це те, що в його очах відрізнить тебе від хабалок. Людям дуже важко говорити будь ласка чи спасибі, але ж ввічливість – це те, що показує тебе адекватної і освіченою. Як правило, з ввічливою людиною не соромно показатися в компанії друзів, у колі близьких, та й взагалі в будь-якому суспільстві.

Якщо він робить тобі комплімент або відзначає щось в тобі, то гідно приймай це і не применшувати. Йому не треба знати, що з ранку ти була Бабою-Ягою і тільки ось-ось змогла зробити зі своєю головою щось нормальне. Намагайся підтримувати його думку про твої здібності і достоїнства, але знай міру.

Не займайся самохвальства

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Коли дівчина хвалиться – це смішно. Чесно кажучи, до хвалька ми все ставимося з певною недовірою. Це відбувається через те, що на підсвідомому рівні ми розуміємо: чим більше людина хвалиться, тим менше він коштує насправді. Будь дуже акуратною і передбачливою, якщо захочеш розповісти йому про те, яка ж ти насправді прекрасна.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Немає такого чоловіка, якому сподобається бути дурником в бесіді з жінкою. Тобі не слід жваво оскаржувати його думки з якого-небудь приводу. Категорична заборона – висміювати його.

Ти можеш собі дозволити тільки висловити свою думку, яка не відповідає його думку, ти ж вихована дівчина.

Заодно ти дізнаєшся його з іншого боку: подивишся на його реакцію, коли його опонент має іншу думку, як він поводиться з цим опонентом, що йому говорить, чи діє він, щоб переконати опонента, які методи переконання використовує і так далі.

Найдієвішим способом для залучення його уваги є рада. Перед цим тобі треба дізнатися про те, в яких темах він найкраще розуміє: машини, комп’ютери, рибалка і так далі. Після вигадай (або створи) якусь проблему і попроси допомоги. Чоловік не пропустить можливість стати лицарем і допомогти жінці. Крім того, будь-якій людині приємно давати поради іншим людям.

Найважливіше – не виражайся нецензурно. Таку пораду може показати непотрібним, проте багато їм нехтують. Природно, спочатку все здаються красунями.

Але настане момент, коли ти подумаєш, що знаєш цього хлопця все своє життя, з твого рота можуть вирватися дуже цікаві слова або навіть вирази. Особливо фільтруй мова, якщо тебе вивели з себе.

Наприклад, якщо у тебе все погано, а він запитав про твої справи, то не потрібно викидати струмок слів про водіїв, дорогах і босі. Чи не показуй найгірші свої сторони.

Прислухайся до своєї інтуїції

Якщо у вашій листуванні в якийсь момент виникла пауза, то не варто через це засмучуватися. Можливо, у твого співрозмовника з’явилися невідкладні справи, наприклад, проблеми в житті або на роботі. Тому що в мережі ми з’являємося тільки тоді, коли у нас з’являється вільний від повсякденних турбот час.

Чим же тут потрібно керуватися? У цьому питанні тобі може допомогти твоя інтуїція. Мабуть, зараз у твого співрозмовника зараз немає часу на те, щоб вести невимушену бесіду. Не варто влаштовувати скандал і писати безліч гнівних повідомлень.

Навчися бачити, коли у людини є бажання для спілкування з тобою, а коли варто зупинитися і не набридати йому своїми смайликами.

Надсилай йому свої нові фото

Твої фотографії – твоя презентація. Роби фотографії, придумуючи до них історії. Наприклад, опиши свої думки в той момент, опиши асоціації з місцем, в якому ти перебуваєш і так далі.

Багато поганих прикладів можна побачити в Instagram – напевно, ти не раз бачила зламаний ніготь або порваний носок тієї чи іншої дівчинки, а під фотографією просто звалище смайликів і натовпу співчуваючих подружок. Якщо не дивитися на фото, а відразу читати коментарі, то може скластися думка, що як мінімум зламалася рука.

Від тебе вимагається показати, що з тобою цікаво і якій є що показати. Особливо такі фото допоможуть при листуванні з хлопцем, з яким ти хочеш сподобатися.

Говори про те, що йому цікаво

Цікаво ж, якщо кажуть про тебе? Йому точно так же стане цікаво, що ти торкнешся питання, які викликають у нього інтерес. Він може дуже довго говорити про те, що його хвилює. Цікався всім і не випускай шанс поговорити з ним про це. Обов’язково поділися своєю думкою з цього приводу (бажано, щоб воно було позитивним).

Зроби фотографію свого вечері

Ти повинна якомога більше розповідати про себе. Сфотографуй і покажи то блюдо, яке ти приготувала сьогодні на вечерю. Можеш сфотографувати для нього балкон, дизайн для якого придумала ти – він оцінить.

Твоя мета – піднести це так, щоб він сам захотів стати на цей балкон, щоб він сам захотів спробувати твоє чудове блюдо.

Ти повинна підсвідомо навіяти йому, що красиво і приємно все те, що пов’язано з тобою.

Чи не порівнюй його ні з ким

Ти повинна накласти табу на порівнювання його з іншими хлопцями. Порівняння – це дуже і дуже погано, тому що в разі програшу він буде менше з тобою спілкуватися (а також отримає удар по самолюбству).

Сама подумай: стала б ти проводити час з людиною, який уважно слухає всі твої слова, а в голові думає: «Як же вона відрізняється від Віри! Віра ж розумниця – вона б зробила все інакше ».

Те ж саме відчує і той хлопець, якого ти починаєш порівнювати.

Джерело: http://www.web-lady.com/17-sposobov-kak-ponravitsja-parnju-po-perepiske/

Як сподобатися хлопцю по листуванню: правила підготовки та особливості віртуального спілкування

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологівБагатьох дівчат цікавить, як познайомитися з хлопцем. Психологи виявили кілька факторів, які впливають на спілкування. За допомогою порад фахівців кожна жінка дізнається, як зацікавити чоловіка в мережі і почати з ним стосунки.

Загальні правила інтернет-спілкування з хлопцями

У момент знайомства дівчина повинна дотримуватися правил інтернет-спілкування. Завдяки ним вона справить враження на співрозмовника і покаже себе з кращого боку.

Тактовність і вміння витримати паузу

Довга пауза в спілкуванні перетворює цікавлюся бесіду в нудний діалог. Підсвідомо чоловік чекає від дівчини несподіваного повороту в розмові. Але коли його немає, у хлопця пропадає зацікавленість в своїй співрозмовниці. Це не означає, що на його повідомлення потрібно відповідати відразу.

Необхідно знайти золоту середину, щоб не стати для співрозмовника занадто нав’язливою або нецікавою.

При цьому не рекомендується ставити занадто особисті питання. Коли він буде готовий, сам розповість про своє життя.

Розвиток цікавить співрозмовника теми

Молодій людині буде приємно, якщо дівчина торкнеться його цікавили. Наприклад, він любить спорт, відеоігри, класичну літературу або подорожі, тому із задоволенням поділиться тим, що його хвилює. Не можна упускати шанс, потрібно дати йому виговоритися. При цьому рекомендується висловлювати свою думку. Так співрозмовник зрозуміє, що він небайдужий дівчині.

Читайте також:   Жінка-рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихій

Щирість і невимушеність

Щирість – якість, яке цінують чоловіки. Фальш завжди відчувається в спілкуванні, тому не варто починати діалог з обману і перебільшень. У будь-якому випадку чоловік дізнається правду про свою співрозмовниці. Якщо дівчина розраховує на продовження знайомства, їй необхідно чесно і відкрито відповідати на питання. Хлопець оцінить щирість співрозмовниці і продовжить спілкування.

Похвала співрозмовника і приємні компліменти

Хлопцям подобається отримувати компліменти від дівчат. Так вони відчувають себе впевненіше і раськрепощеннєє. При цьому компліменти вибудовують емоційний зв’язок в спілкуванні. Психологи рекомендують говорити фрази, здатні охарактеризувати стан дівчини, яке вона відчуває поруч зі співрозмовником. Так чоловік зрозуміє, наскільки він важливий для неї.

Що можна розповісти про себе хлопцю: поради та відповідні теми

Прохання хлопця про допомогу

Це найкращий варіант, як привернути його увагу в ВК. Перед тим як попросити молоду людину про допомогу, необхідно з’ясувати, в яких темах він розбирається. Після цього можна придумати проблему. Хлопець не упустить таку можливість, тому обов’язково постарається допомогти. Він відчує себе справжнім чоловіком, якого потребує жінка.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Що необхідно зробити до листування

Перш ніж почати знайомство, дівчина повинна підготуватися до спілкування. Для цього необхідно виконати кілька пунктів, які допоможуть їй зацікавити чоловіка.

Вивчити сторінку хлопця в ВК та інших соціальних мережах

Щоб познайомитися з хлопцем, необхідно зібрати інформацію про нього. Для цього потрібно зайти на його сторінки в соціальних мережах і ознайомитися з доступними розділами.

Так дівчина дізнається стандартну інформацію, яка стане в нагоді їй в спілкуванні. Також рекомендується подивитися його фотографії і записи, які він розмістив в своєму акаунті.

Такі публікації розкажуть про інтереси та вподобання молодої людини.

Аналіз груп і профілів друзів

Оточення чоловіки багато говорить про нього. Якщо в списку його друзів є особистості, які не викликають довіри, від такого знайомства краще утриматися. Крім цього, психологи рекомендують звернути увагу на групи і сторінки, на які підписаний чоловік. Завдяки цьому дівчина зрозуміє, ким є молода людина насправді і чи варто з ним знайомитися.

Вибір аватарки для своєї сторінки

Закінчивши вивчення аккаунта чоловіки, дівчина повинна привести свою сторінку в порядок. В першу чергу їй потрібно подбати про головну фотографії профілю. Перед знайомством чоловіки звертають увагу на аватарку дівчата. Якщо вона їм не сподобається, вони не стануть спілкуватися.

Потрібно поставити найкращу фотографію на сторінці. Зображення повинно відображати позитивні сторони дівчини і приховувати недоліки її зовнішності.

Психологи рекомендують викладати портретні знімки або фото в повний зріст.

Ревізія папок з фото і відео

У момент знайомства чоловік почне вивчати профіль співрозмовниці. В першу чергу він зверне увагу на публікації, які є на її сторінці. Побачивши дивні фотографії або відео, партнер може неправильно зрозуміти жінку, тому їй необхідно видалити невдалі пости на сторінці. Так вона покаже себе в кращому світлі і точно зацікавить чоловіка.

додаткові заходи

Очистивши сторінку, дівчина може приступати до дій. Психологи рекомендують підготувати хлопця до близького спілкування. Для цього можна поставити кілька лайків під його фотографіями і записами в контакті. Не потрібно писати особисті повідомлення. Побачивши активність дівчини, хлопець сам захоче з нею поспілкуватися. Потрібно дочекатися його реакції, а не показувати свою нав’язливість.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Вибір і варіанти тем для віртуальної бесіди

Багато дівчат не знають, про що поговорити з хлопцем по листуванню. В такому випадку можна завести розмову про роботу, навчання, подорожі, мистецтво, спорт, сім’ю, друзів, захоплення і мрії. Таке обговорення сформує у співрозмовників базову характеристику один одного. При бажанні дівчина може поставити такі питання:

 1. Чим любиш займатися у вільний час?
 2. Скільки часу проводиш з друзями і близькими?
 3. Полюбляєш подорожувати? В яких місцях встиг побувати?
 4. Які плани на майбутнє?
 5. Яким ти був у дитинстві?
 6. Чим захоплюєшся?
 7. Які фільми, книги і музика тобі подобаються?
 8. Боїшся ризикувати?
 9. Вмієш готувати?
 10. Який стиль в одязі віддаєш перевагу?
 11. Що тобі подобається в дівчатах?
 12. Які риси характеру тебе приваблюють в людях?
 13. Що тебе відштовхує в дівчатах?
 14. Віриш у дружбу між чоловіком і жінкою?
 15. Як ставишся до дітей?
 16. Чи плануєш в майбутньому створити сім’ю?
 17. Якими досягненнями ти пишаєшся?

Таких простих фраз достатньо, щоб йому сподобалося спілкування. При бажанні список можна доповнити іншими питаннями.

Варіанти першого повідомлення

Іноді хлопцям складно зробити перший крок. В такому випадку дівчина повинна взяти ініціативу в свої руки. Психологи рекомендують почати знайомство наступним чином:

 1. Вітання. Не проти нового знайомства?
 2. Добридень! Як справи?
 3. Вітання. Побачила тебе в розділі рекомендацій. Ти мені сподобався, хотіла б познайомитися з тобою.
 4. Здрастуй. Познайомимося?
 5. Вітання. Знайшла тебе в музичній групі ВК. Ти теж любиш музику?
 6. Добрий вечір. Як щодо нового спілкування?

Ці варіанти вважаються кращими. Замислюючись, як можна сподобатися хлопцю по переписці, не рекомендується починати діалог з банальних фраз, наприклад, «Принцесу не шукав?». Такі варіанти були актуальні років 10 назад і зовсім не вписуються в сучасний стиль спілкування.

Як зацікавити хлопця для подальшого листування

Якщо в мережевих контактах з’явився хороший молодий чоловік, з ним потрібно продовжувати спілкування. Щоб зацікавити його для подальшого листування, необхідно:

 1. Знайти спільні інтереси. Для цього потрібно з’ясувати захоплення і звички чоловіка. У більшості випадків співрозмовники знаходять збіги в своїх інтересах.
 2. Уникати інтимних тем. Відверта розмова недоречний на початку спілкування. Якщо діалог приймає сексуальний відтінок, необхідно перевести тему.
 3. Найчастіше жартувати. Почуття гумору – головна прикраса жінок. Якщо дівчина вміє жартувати і розуміє приколи хлопця, у неї є шанси сподобатися чоловікові.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Що може відштовхнути хлопця

Досить часто дівчата допускають помилки в спілкуванні. Щоб не упустити чоловіка і завоювати його увагу, необхідно детально розібратися в недоліках.

Хвастощі і зарозумілість

Хвастощі дівчата – дурний і смішний вчинок. Хлопці з недовірою ставляться до таких жінок. На підсвідомому рівні чоловік розуміє, що насправді співрозмовниця прикрашає своє життя. Психологи рекомендують вести себе з хлопцем акуратно і завбачливо. В ході спілкування він сам побачить кращі сторони і якості співрозмовниці, тому не потрібно їх показувати спеціально.

підкреслена освіченість

Не існує людини, якій сподобається бути дурним в бесіді з дівчиною. Багато жінок намагаються показати свій розум і освіченість, що швидко відштовхує хлопців. В такому випадку необхідно дати співрозмовнику шанс показати себе. Можливо, він не володіє унікальними здібностями і знаннями, але є хорошою людиною, тому психологи рекомендують вести себе скромніше з чоловіком.

Безграмотні повідомлення і ненормативна лексика

Чоловіки оцінюють співрозмовниць не тільки по зовнішності. Манера мовлення і грамотність також грають роль в спілкуванні. Безграмотна людина на підсвідомому рівні розцінюється як нецікавий і дурний, тому не можна скорочувати або перекручувати слова, допускати помилки в повідомленнях.

Якщо є сумніви в правильності написання, можна перевірити текст в браузері.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

надмірна наполегливість

Нав’язливість – головний ворог дівчата. Багато жінок не знають, як спілкуватися з хлопцем, щоб йому сподобатися по листуванню. Через це вони починають надсилати багато повідомлень без зупинки.

Вони сподіваються показати свою зацікавленість, однак це тільки відштовхує співрозмовника.

Не потрібно писати «Як справи?», «Чому не відповідаєш?» або «Куди ти пропав?» кожен раз, коли він з’являється в мережі.

Довге очікування відповіді

Хлопці не люблять довго чекати дівчат. Однак жінки ігнорують цей факт і продовжують холодно ставитися до співрозмовників. Цим вони хочуть домогтися зацікавленості з боку партнера. Але довге очікування відповіді вбиває бажання у хлопця продовжувати діалог. Через це він починає відповідати холодно і не підтримує нові теми для розмови.

В такому випадку необхідно навчитися правильному спілкуванню. Отримавши повідомлення, дівчина повинна відповісти на нього і чекати нове СМС. При цьому не рекомендується затримувати відповідь більш ніж на 5-10 хвилин. Якщо дівчина зайнята справами, вона повинна попередити про це співрозмовника.

Тепер кожна жінка знає, як привернути до себе увагу в мережі. Будь-яка дівчина побудує міцні і тривалі відносини, якщо буде дотримуватися правил інтернет-спілкування.

Джерело: https://onelove.su/kak-ponravitsya-parnyu-po-perepiske/

Як зацікавити хлопця по переписці

Розвиток сучасних технологій зруйнувало всі перепони для спілкування. Сьогодні, щоб знайти хорошого співрозмовника, друга або хлопця необов’язково відправлятися в громадські місця.

Щоб завести нове знайомство, досить мати комп’ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет. Як зацікавити хлопця по переписці в психології описано досить докладно.

Існує безліч психологічних прийомів, за допомогою яких можна завоювати увагу співрозмовника і зав’язати серйозні взаємини.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Правила побудови бесіди в листуванні

Початком розмови може стати лайк під фотографією, знайомство на форумі або в групі за інтересами, наявність спільних знайомих в реальному житті і ще тисяча і один привід. Як зацікавити хлопця в листуванні, щоб бесіда не закінчилася парою банальних фраз? Пара вдалих повідомлень здатна розтопити лід у серці співрозмовника і вивести взаємини на новий рівень.

Як зачепити хлопця по переписці? Потрібно спочатку правильно побудувати діалог.

 1. Привітання. Воно повинно бути недбалим і цікавим. Напишіть «Салют!» або «Ніколи не бачила, щоб на сторінці було стільки красивих фото!». Хлопець, який вам подобається, повинен відчути позитивний прихильність до його персони з перших слів.
 2. Дочекайтеся відповіді. Якщо хлопець зацікавився, він швидко відповість. Не поспішайте надсилати повідомлення у відповідь – потомите його очікуванням.
 3. Запитайте, чим він займається. Інтерес його справами дозволяє вам після отримання відповіді розповісти про особисте проведення часу. Давайте хлопцеві грунт для роздумів, чи не розкривайте відразу всі карту. Будуйте фразу так, щоб йому хотілося задавати питання і дізнаватися нові подробиці. Відповідні фрази повинні бути короткими і змістовними.
 4. Більше конкретики. Як зацікавити чоловіка по листуванню дозволить зрозуміти чоловіча психологія. Представники сильної статі погано розуміють завуальовані натяки, тому говорите з хлопцями так, щоб слова викликали в них відчуття. Як зачепити чоловіка по листуванню? Ненав’язливо розкажіть, що на вас надіто, потрібно описувати руху, який розповідає про улюблені страви, місцях в місті, ароматах. Це необхідно, щоб створити в голові співрозмовника асоціативний ряд, пов’язаний з конкретною жінкою.
 5. Завершення на високій ноті. Завжди закінчуйте розмову «на найцікавішому місці». Як винести мозок хлопцю по переписці? Залиште декілька повідомлень без відповіді або, пообіцявши про щось подумати, висловіть пізніше сумнів в можливості про це говорити. Дівчина повинна створити образ загадковості, тоді кавалер не зможе звільнитися від думок про прекрасну даму.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Питання для друга по листуванню

Маючи далекосяжні плани на нового знайомого, необхідно дізнатися про хлопця максимум інформації. Яке питання задати другові по переписці, щоб дізнатися його як людину?

 • Які плани ти мрієш втілити в найближчому майбутньому?
 • Яким вчинком ти пишаєшся?
 • Чим займаєшся вечорами?
 • Яким було твоє дитинство?
 • Які у тебе стосунки з родиною, чи є брати або сестри?
 • Чи любиш ти мандрувати? Де бував і де мрієш побувати?
 • Як ти ставишся до дітей?
 • Що для тебе ідеальна сім’я?

Це далеко не повний перелік того, про що можна питати. Не ставте банальних питань, будуйте пропозиції так, щоб співрозмовнику чоловічої статі хотілося на них відповідати.

Флірт онлайн: про що поговорити

Як розговорити хлопця по переписці? Потрібно підібрати правильні теми для бесіди. Залиште для подруг розповіді про манікюр і нової собачці перукаря, хлопців це мало зацікавить. З чоловіками слід розмовляти про те, що входить в спектр їх інтересів.

Читайте також:   Нічого не відчуваю під час сексу: пошук причин і рішень

Хобі та інтереси

Якщо хочете, щоб відносини по листуванню переросли в щось більше, поговоріть з хлопцем про заняття для дозвілля. Чоловікові буде цікаво дізнатися про ваші спортивні тренуваннях, захоплення живописом або поезією, про вправи в танцях або катанні на роликах у вільний час. Обов’язково докладно розпитайте, чим захоплюється ваш співрозмовник.

Улюблені фільми і книги

Поділіться враженнями про нову кінопрем’єру, розкажіть про улюблених шедеврах кінематографії, обговоріть сюжет модною книги, детектива або класики літератури. Головне, знайти відповідь інтерес в чоловікові, а не відштовхнути його.

Красиві місця міста

Як почати розмову з хлопцем по листуванню? Якщо ви живете в одному місті, можна запитати, чи не його ви випадково бачили вчора в кафе, на святковому заході або на вулиці? Не виключено, що в процесі бесіди з’ясується, що ви буваєте в одних і тих же місцях.

Плани на майбутнє

Не потрібно обговорювати їх в глобальному масштабі. Поговоріть, як плануєте провести наступаючі вихідні. Як заманити хлопця по переписці? Розкажіть, що хочеться нових вражень, нудно сидіти вдома і ненав’язливо напроситеся на побачення. Якщо чоловік вам симпатизує, він обов’язково запропонує скрасити самоту своєю компанією.

делікатні теми

Як збентежити хлопця? Занадто відверті натяки з сексуальним ухилом, жарти з еротичним підтекстом або нав’язливі пропозиції продовжити знайомство в інтимній обстановці сподобаються не всім представникам чоловічої статі.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Спілкування по листуванню вимагає прояви зацікавленості у відповідях співрозмовника. Запитуйте, як пройшов день, які плани на вечір, як пройшло важливі збори або нарада, як справи у домашнього вихованця. Обов’язково запам’ятовуйте розказані подробиці і вміло їх використовуйте в потрібний момент.

5 способів захопити хлопця

Щоб листування принесла задоволення, необхідно дотримуватися правил віртуального спілкування.

 1. Привертає увагу першої і сміливо вступайте в розмову. Будьте дотепні і ввічливі, попередньо вивчіть особисту сторінку співрозмовника – з неї можна почерпнути масу корисної інформації.
 2. Як покликати гуляти хлопця по переписці? Напишіть, що дуже хочете побувати на концерті або подивитися на квітучі троянди в парку, але йти однією немає бажання. Справжній кавалер обов’язково напросився в супроводжуючі.
 3. Як не набриднути хлопцю по переписці? Не слід бути нав’язливою і, ледь помітивши чоловіка в онлайні, кидатися писати «Привіт!». Проявіть витримку, почекайте поки джентльмен напише першим. Розмову з власної ініціативи починайте рідко, ретельно до неї підготувавшись.
 4. Залишайтеся собою. Не варто приписувати неіснуючі гідності, прикрашати зовнішність або фігуру. Якщо хочете продовжити віртуальне спілкування в реальності, ведіть себе максимально природно.
 5. Демонструйте позитивний настрій. Хлопці з величезним задоволенням спілкуються з дівчатами, що володіють почуттям гумору, а не з тими, хто постійно скаржиться і вантажить неприємностями.

Дотримання основних правил спілкування по листуванню може послужити початку перспективних серйозних взаємин.

Вам може бути цікаво:   Як не червоніти при хвилюванні: дієві поради Зв’язок характеру людини і улюбленого кольору Криза у відносинах: як зрозуміти, що пора розлучатися

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Джерело: https://dom-isemya.ru/semya/psihologiya-lichnosti/kak-zainteresovat-parnja-po-perepiske/

Як сподобатися хлопцю по листуванню: 7 надійних рад

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Як почати і вести листування

Багато дівчат чекають, що в віртуалі чоловік також буде ініціатором спілкування, і що саме він буде намагатися справити враження.

Але часто можна так і не дочекатися, коли ж він вам напише, тому потрібно взяти ситуацію в свої руки. Пам’ятайте про те, що по листуванню ви можете дізнатися характер, звички та уподобання, а це дозволить заощадити час.

Давайте розглянемо, як потрібно поводитися, щоб сподобатися хлопцю по переписці.

 1. У листуванні з хлопцем головне – постаратися бути цікавою йому, тоді шанси сподобатися різко зростуть. На першому етапі спілкування краще відмовитися від гумору, так як деякі жарти можуть бути понятими невірно. Щоб уникнути необхідності вибачатися, просто почекайте з гумором, інакше сподобатися співрозмовнику буде складно.
 2. Важко сподобатися хлопцю по переписці, якщо ви пишете безграмотно або вживаєте занадто багато сленгових слів. Є безліч людей, яких безграмотність в повідомленнях може відлякати раз і назавжди.
 3. Не бійтеся використовувати смайли в спілкуванні – це допоможе вам висловити настрій і емоції і сподобатися співрозмовнику, а також зробить ваші повідомлення цікавішими.
 4. Якщо ви тільки почали спілкування з хлопцем, не варто ставити йому особисті питання. Про те, чи є у нього дружина, діти, машина, квартира і скільки він заробляє, ви зможете дізнатися пізніше. Подібними питаннями дуже легко відлякати чоловіка, особливо в Інтернеті, адже мало кому сподобається вторгнення в особисте життя. Так один невчасно поставлене запитання може відлякати його і обірвати спілкування. Найкраще, якщо спочатку ви будете обговорювати сторонні речі: природу, улюблені місця, захоплення та уподобання в їжі або музиці.

Не думайте, що якщо ви виставили сліпучі фото у вашому профілі і хлопець клюнув на них, то ви вже завоювали його. Як би добре ви не виглядали, неправильне спілкування може все зіпсувати.

Якщо ви намагаєтеся сподобатися хлопцю по переписці, то ви повинні постійно «підігрівати» його інтерес до вас.

Частіше приділяйте увагу листуванні і поступово відкривайте співрозмовнику ваші добрі сторони – і успіх вам забезпечений.

Як сподобатися хлопцю по листуванню: прийоми і поради психологів

Чого робити не можна, якщо хочете сподобатися

Після того, як перший етап листування пройдено, ваше спілкування стане більш відкритим.

 • На цьому етапі не рекомендується ухилятися від питань про ваше особисте життя. Щоб сподобатися хлопцю по переписці, будьте або чесні і відкриті з ним, або відразу скажіть, що не хочете обговорювати цю тему. Не потрібно постійно говорити загадками: на першому етапі це цікаво і інтригує, але дуже швидко ваш співрозмовник втомиться від цього.
 • Не варто також брехати про свої інтереси в надії сподобатися хлопцю по переписці. Рано чи пізно він дізнається правду і буде розчарований в вас.
 • Важко сподобатися хлопцю по переписці, якщо ви дозволяєте собі неповажні і зухвалі висловлювання. По той бік монітора сидить жива людина, у якого теж є почуття і емоції, тому будьте уважними. Крім того, грубість і «брудні» слівця з вуст дівчини звучать особливо неприємно.

Звичайно, універсального рецепта, як сподобатися хлопцю по переписці, немає. У будь-якому випадку, будьте відкритою і чесною – це має співрозмовника до вас. Не варто грати роль тієї людини, яким ви не є. Повірте, цю фальш можна розпізнати відразу, і це відлякає будь-якого.

Джерело: https://www.krasavtebe.ru/kak-ponravitsya-parnyu-po-perepiske-7-nadezhnyh-sovetov/

Цікаві питання хлопцю по переписці список питань

Не намагайся дотримуватися порад з цього матеріалу на 100%, адже підібрати «ключик» до хлопця можна лише в процесі живого спілкування. Шаблонні фрази тільки допоможуть рухатися в правильному напрямку.

Що запитати у хлопця в листуванні і як це зробити правильно

 • Приводом для листування може стати лайк під фотографією, зіткнення в групі за інтересами, наявність спільних знайомих в офлайні і ще тисяча причин.
 • Його «привіт» може бути очікуваним, а може стати приємним сюприз.
 • Який би сценарій не перетворився в життя, хочеться не тільки показати свій інтерес, а й більше дізнатися про співрозмовника, зрозуміти, що за людина ховається за екраном. Як він сміється і злиться, наскільки його фото реальні (або постановочна), навіщо він взагалі вирішив зав’язати віртуальне знайомство …

Але перш ніж виливати на хлопця потік питань, запам’ятай – в мережі, як і в реальному житті, існують певні негласні правила. І порушити їх часто означає залишитися ні з чим.

Тому запам’ятай :

ніхто не любить нав’язливості, яка змушує людину почувати себе ніяково і придумувати «правильні» відповіді на запитання. Чи не перетворюй спілкування в допит, адже цікавлять тебе моменти можна з’ясувати не відразу, а з часом в процесі листування; не намагайся бути краще, красивіше, розумніше, сексуальніше, оригінальніше і т. д.

Невластиве тобі політика, пихаті фрази, нафотошопленние фото видають себе відсутністю «душі» – а хто захоче спілкуватися з ідеальним роботом? Тому будь собою, не намагайся підлаштуватися під кожного зустрічного.

Адже, як відомо, на кожного ловця знайдеться свій звір; публікуй в своєму профілі власні фото хорошої якості, що не ховайся за картинками – такі вчинки видають фейк, з яким навряд чи хтось захоче поспілкуватися; пиши грамотно.

Звичайно, складні звороти, що зійшли зі сторінок наукових праць минулого, відлякають навіть борця за чистоту мови, але банальна відсутність орфографічних і граматичних помилок тільки зіграє тобі на користь. І не ховай емоції під односкладові «ага», «хз», «ок», пиши так, щоб незнайома людина бачив в тобі реального співрозмовника зі своєю думкою і поглядом на життя;

закінчуй розмову так, щоб хлопцеві хотілося продовжити спілкування.

Як сподобатися хлопцю по листуванню

Для початку критично оціни свою сторінку – наскільки тебе саму б зацікавив такий співрозмовник? Переглянь фото (причому не тільки останні аватарки, а й архівні, про яких ти сама давно вже забула), перегорнути аудіозаписи, прочитай доступну інформацію в профілі. І якщо там виявилися компромати, дивні записи незрозумілого походження, помилки і помилки, краще витрать півгодини і приведи свою «інтернет-обличчя» в належний вигляд.

Якщо твоя сторінка привернула хлопця, постарайся створити позитивне перше враження. Але не переграй – якщо день видався важким, краще чесно сказати про це, ніж будувати з себе міс-веселощі. Співрозмовник вед не ідіот. Навіть якщо він не розпізнає відверта брехня, холодок і натягнутість між вами забезпечена надовго.

Важливий момент – правильний обхід «слизьких» місць в бесіді. Якщо тема тобі неприємна, краще чесно скажи, що не хочеш обговорювати зараз це питання, ніж намагайся натужно пожартувати або незграбно перевести тему. Доречна прямота сподобається хлопцю, а ось спроби вибратися з трясовини – в кращому випадку розсмішать, а в гіршому – змусять хлопця втратити інтерес до тебе.

Як зацікавити хлопця по переписці

Щоб розмова не набрид, внеси в нього нотку інтересу. Наприклад, запропонуй поговорити в форматі «або-або». Такі ігри допомагають не тільки приємно провести час, але і дізнатися тип темпераменту співрозмовника.

Наприклад, запитання на кшталт «гори або пляж», «гоночний автомобіль або мерседес S-класу», «руда або брюнетка» допоможуть тобі краще пізнати хлопця, його схильності, ставлення до ризику і т. Д.

Адже на пряме запитання можна дати «зручний» відповідь, а ось завуальований під гру частіше отримує більш відверту віддачу.

Ще один спосіб зацікавити хлопця – вміло поцікавитися його думкою, проявити інтерес до його захопленням, попросити поради. Особливо круто, якщо ти виявиш кмітливість і запитаєш його про те, що ви ще не обговорювали.

Переглянь його фото, пошукай сторінки в інших соціальних мережах, що не полінуйся пошукати фото з ним – такі матеріали часом дають більше інформації, ніж листування.

І чим оригинальней ти поставиш питання, тим більша порція інтересу тобі гарантована.

Про що поговорити з хлопцем по листуванню

Звичайно, оригінальничати в інтимній площині неприпустимо. Також, як і жартувати або підколювати хлопця.

Краще буде, якщо ти залишиш питання про його колишніх і сексуальні переваги на майбутнє, коли у тебе буде повне право ставити такі питання.

А поки задовольняйся загальними темами: подорожі, книги, фільми, друзі, сім’я, захоплення, мрії, інтереси, робота (навчання). Такі обговорення здатні дати базову характеристику будь-якій людині.

Листування з хлопцем: приклади питань

  1. Які мрії ти вже втілив в життя, а які – плануєш в найближчому майбутньому?
  1. Чим займаєшся вечорами після роботи?
  1. Вчинок, яким пишаєшся? Найсміливіший вчинок?
  1. Як мрієш провести старість?
  1. Чи любиш подорожувати? В яких країнах мрієш побувати?
  1. Улюблений фільм, серіал, книга, супер-герой?
  1. Які відносини у тебе з сім’єю?
  1. Чи є брати або сестри?
  1. Ким мріяв бути, коли виростеш?
  1. Чи любиш ти спонтанності?
  1. Твій найкращий День народження?
  1. Чи багато у тебе друзів? Розкажи про них.
  1. Чи може існувати дружба між хлопцем і дівчиною?
  1. Яке бажання ти б попросив виконати прямо зараз?
  1. Що подобатися в дівчатах? Чого терпіти не можеш?
  1. Який одяг віддаєш перевагу?

Читайте також:   Як пробачити хлопця за зраду: причини чоловічої невірності і поради

Як зрозуміти, що подобаєшся хлопцю по листуванню

Найголовніший «маячок», який допоможе тобі зрозуміти ставлення хлопця – його готовність і бажання вести переписку. Якщо він чекає он-лайн-зустріч, пише тобі перший, не запізнюється до обумовленого часу, не дуже налаштований прощатися, швидше за все, ти йому приємна.

Також важливим є те, наскільки охоче він ділитися з тобою потаємними речами. Причому не обов’язково чекати сповіді – розповідь про те, як пройшов день, може означати більше, ніж визнання в чомусь нібито дуже особисте. Питай про його настрої, задавай питання про відносини з друзями, прикольних випадках, які сталися на роботі, і відзначай, чи готовий хлопець ділитися з тобою частинкою себе.

Те ж саме стосується і до тебе – якщо хлопець базікає про себе і не робить спроб дізнатися тебе більш глибоко, перед тобою типовий самозакоханий базіка.

Флірт можна помітити по його тону: ти явно небайдужа хлопцеві, якщо він хвалить тебе, робить компліменти, бажає приємних снів ввечері і гарного дня вранці.

Він може надсилати віртуальні подарунки, радувати тебе смішними смайлами, робити сюрпризи, то є проявляти свою увагу всіма доступними способами.

Важлива і турбота, бажання захистити і порадити – воно властиве будь-якій закоханому чоловікові.

Про всяк випадок: як відшити хлопця по переписці

Іноді причиною бажання припинити листування може стати нав’язливість хлопця, іноді – нудьга і холодок, іноді – розбіжність характерів, смаків та інтересів. У будь-якому випадку, не варто тягнути, сподіваючись, що ось завтра він точно зміниться.

Якщо немає бажання навіть розпочинати діалог, прийшло саме час його закінчити.

Чесно напиши хлопцю, що ти не хочеш більше з ним спілкуватися, що реальне життя означає для тебе більше, ніж літери на моніторі. Перестань проявляти інтерес, адже кокетливий «нам потрібно відпочити один від одного» навпаки підігріває інстинкт мисливця в чоловічій душі.

А взагалі, найпростіший, чесний і дієвий спосіб припинити спілкування – кнопка «спам» або «чорний список». Все інше – напівзаходи.

Веди листування тільки з тими, хто цікавий, з ким би стала спілкуватися і в реальному житті. І сама будь такий, як завжди, не маніритися і не ховайся за вигаданою особою. І, знаєш, якщо довелося вигадувати, які питання можна задати хлопцю по листуванню – швидше за все, це просто не твій чоловік.

Джерело: https://differed.ru/love-sex/flirt/kak-zainteresovat-parnya-po-perepiske

Головні правила листування з чоловіком (СМС, вотсапп)

Більшість дівчат спілкуються з чоловіками за допомогою смсок або листування в соціальних мережах. Але мало хто знає, що насправді листування – це дуже потужна зброя по інтрігованію і закоханих чоловіків, навіть до того, як ви зустрілися. А тих дівчат, хто користується цією зброєю правильно – ще менше. Зараз ти дізнаєшся як використовувати смс переписку для закохування і зваблювання будь-якого чоловіка.

СМС-листування дозволяє вбудувати деякі команди і запустити класні коротенькі мислевірусом, в результаті яких він буде думати про тебе в той час, як ти відправила це і забула.

Якщо ти відправиш йому чіпляють СМС і забудеш про це, він буде думати, передзвонювати, відповідати тобі. А ти в цей час займаєшся своїми справами. Ти працюєш, вчишся, спілкуєшся з подругами, а він вже обдзвонила, обписати тобі.

І хоче тебе бачити, він думає про тебе і емоційно вкладається в тебе! Краса!
Особливо круто використовувати смс для того, щоб не дзвонити першої хлопцеві.

Ні, я не кажу що зовсім ніколи не можна дзвонити йому першої, але я кажу, що бувають ситуації, коли ти не знаєш, чи може він зараз говорити по телефону, чи зручно йому – тоді ти просто відправляєш йому «особливу» смс, після якої він починає лунати тобі як тільки дотягується до телефону.

В СМС ти можеш написати щось, що не можеш сказати йому, що тобі незручно, або якусь відвертість. Тому у СМС є ряд переваг перед реальним спілкуванням.

Давай розглянемо основні правила і прийоми в смс листуванні, які, якщо ти будеш використовувати, дадуть результат практично відразу.

1. Він повинен чекати відповіді від тебе завжди довше, ніж ти чекала відповідь від нього. І НІКОЛИ ти не відповідаєш йому відразу ж. Навіть якщо ти вільна, навіть якщо ти дуже чекала його відповіді, навіть якщо дуже хочеться ..

2. Твої повідомлення повинні бути коротше, ніж його повідомлення. Писати йому прозою цілі розповіді – це доля жінок, яким не вистачає спілкування. Саме це він починає думати, коли бачить від тебе смс розміром на лист А4 і переповнене смайликами і іншої херью.

Те, що ти з ним спілкуєшся і листуєшся, вже говорить про твій інтерес.
Для того, щоб створити правильний образ в смс, твої повідомлення повинні бути в два рази коротше, ніж його. Це буде говорити про те, що йому більше хочеться з тобою спілкуватися.

Так, здається що просто і банально, але на практиці це дає потужний результат у вигляді реальної його зацікавленості в тобі.

3. В смс повинні бути тільки літери, складені в слова. І більше нічого. Ніколи. Нікому. Ні смайлів, ні інших знаків пунктуації, ні навіть точок і знаків питання.

 • Про інші 10 правил листування, від яких у нього просто «поїде дах» ти дізнаєшся на одному з моїх онлайн тренінгів. Ось деякі з них:
 • – Образ в СМС
  – Емоційна розгойдування
 • – Інтрига
 • – Мета СМС
 • Також ти отримаєш 30 конкретних прикладів смс, після яких мужик починає думати про тебе, закохуватися в тебе і прагнути зустрітися з тобою якомога швидше.

Головні правила листування з чоловіком

Мене дивує, чому дівчата втрачають величезну кількість можливостей зробити так, щоб чоловік був заінтригований тобою, щоб він почав думати про тебе і закохуватися, щоб він почав робити тобі подарунки, намагався витягти тебе на побачення і т.д.

Смс-переписка або листування в соціальних мережах – це один з найпотужніших інструментів, який при правильному використанні призведе до того, що чоловік закохається в тебе і захоче запросити тебе на побачення. Будь-який чоловік.

Правила листування

На перший погляд, може бути не зрозуміло, чому я така велика увага приділив листуванні. Але зараз ти зрозумієш.
Не забудь написати в х нижче, як ти вела переписку з чоловіками раніше, робила ти це правильно і як ти будеш діяти тепер, після прочитання цієї статті.

Взагалі, тому, як правильно вести переписку, що саме писати, щоб хлопці в тебе закохувалися, ти дізнаєшся на моєму тренінгу або в коучингу.

Ну, а зараз, я просто дам тобі основні і дуже цінні рекомендації. Якщо ти будеш їх використовувати, вони дадуть тобі результат вже сьогодні, і вже сьогодні він запросить тебе на класне романтичне побачення, або затягне тебе в яке-небудь приємне і емоційна пригода.

 1. Переписка.
 2. Більшість жінок використовують листування як засіб інформування
  один одного і чоловіків про що-небудь.
 3. І все!

Ти що реально думаєш, що йому цікаво те, що ти робила сьогодні? Або, після того, як ти відповіси на його який-небудь черговий питання, йому стане цікавіше з тобою спілкуватися і він захоче скоріше тебе побачити?

НІ! НІ! НІ! і ще раз НІ!
Запам’ятай, у кожної СМСки, у кожного повідомлення, повинна бути своя конкретна мета. Загальна ж мета всього спілкування з чоловіками – це виклик емоцій до тебе в їх головах!

Тому мета кожної СМСки – це виклик якихось емоцій. Чи не інформування його про щось, що здається тобі цікавим, а ВИКЛИК ЕМОЦІЙ!

Коли він починає відчувати до тебе емоції, він починає прив’язуватися до тебе, починає хотіти тебе. Мужики хочуть не найкрасивіших, не самих розумних, мужики хочуть тих – ХТО ВИКЛИКАЄ ЕМОЦІЇ. Хоча … вони тобі про це ніколи не скажуть … ..т.к. самі не усвідомлюють цього, інакше б все одружилися тільки на красунь.

Ок, повернемося до листування.

Є 10 головних правил листування. Зараз ми з тобою розглянемо тільки 3, але ефект від них тебе приємно здивує, як і багатьох моїх учениць.
Правило № 1. Ніколи не відповідай на смс про нього відразу ж, як тільки прочитала. Він повинен чекати. Чим довше, тим краще. Коли він чекає, він думає про тебе.

Він починає нервувати. У нього з’являються питання: чому ти не відповідаєш, чим ти займаєшся таким важливим і цікавим.

Це дуже добре для тебе! Просто згадай себе, коли ти чекала від кого-то повідомлення або дзвінок, згадай своє стан, як ти була рада, коли він, нарешті подзвонив або написав.

Відповідати на смс можна через 30-60 хвилин, а краще через 12-24 години. Так його інтерес до тебе ще більше підігріється.

1 смс в день – це норма.

Правило № 2. Твій текст в смс повинен бути коротше, ніж його.
Помітно коротше: у нього 2 пропозиції, у тебе одне, у нього 2 слова, у тебе одне. Довжина тексту під час листування показує твій рівень зацікавленості в ньому. Може бути, це звучить безглуздо, але чоловіки це так сприймають. Грай за цими правилами, і його інтерес до тебе буде рости.

Також прибери все знаки і смайлики! У тексті повідомлення тільки слова! ТІЛЬКИ СЛОВА. І більше нічого. Зайві символи показують невірний твій образ в смс.

Ти напевно думаєш щось на кшталт: він же без розділових знаків нічого не зрозуміє. Так це чудово! Нехай думає, гадає, що ти написала – це грає в твою користь.

А якщо він взагалі нічого не зрозуміє – почне передзвонювати, а ти не візьмеш трубку

Це буде класною інтригою на порожньому місці.

Правило № 3. І пару слів про образ. Коли пишеш повідомлення чоловікові, завжди пам’ятай про те, який свій образ ти закладаєш в текст смс.
Як ти напишеш, так він і зрозуміє!

Якщо ти будеш передавати йому образ невпевненою нещасної жінки, у якої все погано з мужиками і життя важка – то йому просто не захочеться витягувати таку жінку на побачення.

А якщо ти створиш образ класної жінки, яку всі люблять, якій щастить по життю, за якою доглядають різні чоловіки, яка завжди знає чим зайнятися і з ким провести класно час – ось тут то він і почне думати, як би таку жінку зробити своєю. І почне діяти для цього.

Решта правила і техніки листування ти дізнаєшся в моєму семінарі «Закохані по листуванню». Також ти отримаєш 30 конкретних прикладів і шаблонів смс, від яких у чоловіків просто їде дах і вони закохуються в тебе на відстані.

Успіхів!

Рустам Резепов.

Джерело: http://romasky.ru/sovet/pravila-perepiski-s-muzhchinami

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *