Як спокусити дівчину: способи і поради астролога

Як спокусити дівчину: способи і поради астролога

Зміст приховати

Чи можна навчитися спокушати, тобто схиляти до інтимних стосунків, слабка стать? Ти здивуєшся, але потреба в сексі у дівчат і жінок не менша, ніж у представників чоловічої популяції. Просто ця потреба ретельно жінками вуалюється, маскується, коротше кажучи, ховається. Чому вони це роблять – окрема тема, але зазвичай тому, що дівчата більше страждають і пожинають наслідки не сформованих відносин.

Перш ніж погодитися на секс, вони довго сумніваються, зважують, придивляються до людини, немов прикидаючи, наскільки перспективними (хоча б в плані задоволення) можуть бути відносини з ним.

Ось чому важливо не тільки навчитися, як спокушати дівчину, але і знати, що ти зможеш їй запропонувати, крім власного задоволення. Розберемося докладніше з першою частиною питання.

5 способів спокушання незнайомої дівчини за 2 хвилини

Тільки підлітки або незрілі чоловіки уявляють, ніби існують якісь безпрограшні способи, як спокушати незнайомих дівчат за 2 хвилини. Теоретично способи розроблені, але їх 100% -ву дієвість ніхто довів. Давай подивимося, що пропонують пікап-схеми спокушання дівчини, а ти сам оціни, чи підходять вони тобі.

 1. Спрямуй на неї серйозний, впевнений (в тому, що ти здатний нею оволодіти) і наполегливий погляд, бажано націлений в очі дівчини.
 2. Як тільки вона тебе помітить, посміхнися їй, дружелюбно кивни або злегка помахай долонею.
 3. Простеж за її реакцією – якщо вона відповідає посмішкою або збентеженням, ти майже у мети, якщо обурюється і готова піти, схоже, ти постукав не в ті двері.
 4. Коли невербальний контакт встановлений, можна перейти до вербальним, дочекайся зручного моменту (наприклад, коли відійде її подруга), підійди і ненав’язливо познайомся. При цьому можна легенько, як би ненароком, торкнутися її руки або пальців або шепнути комплімент на вушко.
 5. Потім скажи будь-яку відповідну ситуації фразу (їх ми розглянемо пізніше), здатну пояснити твою поведінку і одночасно зацікавити її.

Як спокусити дівчину: способи і поради астролога

Спокусити дівчину вийде, якщо вона сама не проти

Не забудь про головне: ти повинен виглядати привабливо. Це означає – чистим, акуратно одягненим, добре пахне.

Чи не виллєш на себе пів флакона туалетної води, не маскуй запах поту дезодорантом – будь-які ароматизатори слід наносити тільки на чисте тіло, і їх повинно бути небагато, так, щоб твій запах був відчутний лише на близькій відстані.

Що говорить з цього приводу психологія

Незважаючи на однакові конституційні дані, всі жінки різні і часто ірраціональні:

 • їм може подобатися один тип чоловіків, а вони вступають у відносини абсолютно з іншим;
 • у них може бути свій перелік вимог до потенційного партнера, але чоловікові, який їм по-справжньому сподобався, прощається абсолютно все, що в інших дратувало б до сказу;
 • вони можуть згоряти від бажання інтиму, але, не будучи впевненими в чоловікові, ніколи не проявлять своїх почуттів першими (винятку поодинокі);
 • дівчата з розряду відчайдушних шукачка пригод здатні захопитися і не дуже добре знайомою людиною, але такі відносини довго, як правило, не тримаються.

Зверни увагу, жінки і дівчата і справді погоджуються на секс тільки в тому випадку, якщо, крім потягу до чоловіка, відчувають свою безпеку поруч з ним. Ось чому головною умовою завдання, як спокушати дівчат, в психології вважається встановлення довірчих відносин між закоханими.

Будь-яка дівчина готова спокуситися

Схеми зваблювання, запропоновані вище, дають тобі чималий шанс, але що ти сам подумаєш про дівчину, яку можна схилити до сексу за 2 хвилини? Давай подивимося, будь-яку чи дівчину можна спокусити. Спочатку – про тих, хто напевно за короткий термін «не здасться»:

 • дівчата, які не мають ніякого досвіду сексуального життя (діви);
 • мають вкрай негативний досвід, що змушує їх «ненавидіти всіх чоловіків»;
 • успішно зустрічаються з іншим хлопцем;
 • переконані, що секс при першій же зустрічі – не комільфо;
 • дівчата з завищеною самооцінкою, які звикли до шикарним залицянням і дорогим подарункам;
 • дівчата із заниженою самооцінкою, надмірно закомплексовані або патологічно розбірливі.

Будь обережний з дівчатами, яких можна спокусити за пару хвилин, так як за цим можуть стояти дуже різні причини:

 • вона посварилася зі своїм хлопцем і з помсти вирішила йому змінити «з першим зустрічним» (якщо вони помиряться, тобі може не слабо влетіти від її хлопця);
 • дівчина легкої поведінки або шукає «спонсора» для викачування грошей;
 • вона несповна розуму від алкоголю або марихуани.

Є тільки одна поважна причина, чому дівчина може бути готовою спокуситися в перші години знайомства – вона знудьгувалася по любові, а ти їй якраз симпатичний. Тобто у неї давно не було хлопця, і вона сама вийшла «на полювання».

Як це зробити правильно на словах

Як спокусити дівчину: способи і поради астролога

 1. У навчальному закладі: «Тобі не набридли всі ці лекції, конспекти, реферати? У мене є блискуча ідея, як приємно провести цей вечір, складеш компанію? ».
 2. У кафе або клубі: «Тобі вже сказали, що ти найкрасивіша дівчина в цьому кафе (клубі)? Мені доручили виконати 3 твоїх заповітних бажання – купити тобі морозиво (коктейль), познайомити з симпатичним хлопцем і влаштувати з ним приємний вечір, йдемо? ».
 3. На пляжі: «Дівчина, що ж Ви наробили! Я ж тільки що безнадійно закохався в Ваш чарівний пірсинг на пупку … ».
 4. На вулиці: «Хвилиночку, дайте відповідь тільки на одне питання – Ви знаєте, що Конституція забороняє забирати в людини право на щастя? Давайте подаруємо це право один одному! ».
 5. У парку: «Можна я тихенько посиджу поруч з Вами і помрію, що ми знайомі кілька років? Я був би дуже турботливий і ніжний ».
 6. Будь-де: «Як добре, що я сьогодні вибрався з дому, інакше міг не зустріти тебе, і це було б моєю найбільшою помилкою».

Ці фрази, звичайно, не гарантують позитивного відповіді, але випробувати їх ефективність коштує. Чи не принципово важливо, як звертатися до дівчини – на «ти» чи «Ви». Багато пікапери стверджують, що не потрібно «викати».

Якщо тобі звичніше або спокійніше говорити незнайомкам «Ви», нікого не слухай, говори, як тобі зручно, а перехід на «ти» зроби хвилюючим і незабутнім.

Що робити на першому побаченні

Зазвичай перше побачення – час розмов по душах, відкриття характерів, захоплень і деяких слабкостей молодих людей. Перше побачення може закінчитися і близькістю з дівчиною, якщо ти зумієш її спокусити і ви обидва зрозумієте, що немає сенсу відкладати. Якщо ти хочеш, щоб це сталося, веди себе спокійно і впевнено, домінуй, веди, а не будь веденим.

 1. Якщо вона не відкинула твій делікатний натяк на потяг, можеш бути сміливим і навіть трохи зухвалим (не плутати з нахабством).
 2. Чи не йди на поводу у дівчини, особливо якщо бачиш, що їй передалися твої емоції, але горе змушує йти від рішучих дій. Якби всі чоловіки йшли на поводу у жінок, багато дітей так і не були б зачаті.
 3. Продовжуй заряджати її своєю експресією, дорогою розповідаючи веселі історії або ділячись красивими мріями, що не допускай незручних пауз або ниття зі свого боку.

Твій позитивний настрій неодмінно передасться їй, і якщо в цей момент настане вечір і стане прохолодно, у тебе буде прекрасний привід її обійняти, щоб зігріти. Це тільки схема, як правильно спокушати дівчину, подумай, які варіанти можуть бути у тебе.

Приклади ефективного спокушання в листуванні

Як спокусити дівчину: способи і поради астролога

 1. Спочатку приголомшила її захопленими компліментами (які у неї фотки, які цікаві публікації).
 2. Виражай своє захоплення якоюсь однією короткою фразою або словом (супер, блискуча добірка, цікаво-цікаво, такого я ще не бачив і т.д.) – так тобі більше повірять і поступово привчаться до думки, що твоє схвалення найважливіше.
 3. Коли вона перетвориться в один з твоїх зачастили адресатів, зав’яжи милі діалоги про те, що вона стала для тебе якимось особливим людиною в мережі, що, спілкуючись з нею, ти відпочиваєш душею.
 4. Потім деякий час поводься так, ніби нічого подібного їй не писав. Раптове зникнення шанувальника в твоєму обличчі змусить її думати про тебе більше, ніж їй би хотілося.
 5. Дівчина неодмінно помітить, що твоя захопленість кудись розчинилася і стане ламати голову, що з нею не так, чому ти більше не намагаєшся спокусити її по листуванню (вона-то напевно розуміла, що компліменти мали на меті).

Не тримай її довго «в чорному тілі» – інакше можеш втратити зовсім, тому періодично з’являйся на її горизонті з ми до постів або іншими ні до чого не зобов’язують знаками уваги. Через час візьми і запитай, як у неї настрій. Якщо відповість, що дивовижне – це знак того, що настрій їй піднімаєш ти, коли звертаєшся в личку. А раз так – ти фактично завоював її серце і далі можеш діяти більш рішуче.

Як швидко спокусити представниць різних знаків зодіаку

Психологи радять не забувати, що справжнім коханцям слова не потрібні, але саме зі слів починаються всі відносини. Якщо ти віриш у правдивість психологічних портретів згідно зодіакальною приналежності, вони підкажуть тобі, як швидко спокусити дівчину того чи іншого знака.

Овен

Жінки цього знака не люблять сидіти на місці, їх приваблює новизна, зміна декорацій, сміливі експерименти. Спокусити дівчину знаку Овен буде не складно, якщо ти зумієш запропонувати їй незвичайне розвага, подорож (наприклад, по незвіданих красот вашої місцевості) або цікаву гру.

Телець

Дівчата, народжені з кінця квітня по 20 числа травня, обожнюють комфорт, ситість і приємну обстановку, тому найкраще місце для їх спокушання – кафе або ресторанчик з перевіреним смачним меню.

Як спокусити дівчину: способи і поради астролога

Жінці, народженої під знаком Тельця, потрібен надійний чоловік

Близнюки

Спокусити незнайому дівчину знака Близнюки можна тільки підкресленою ввічливістю і тактом. Вони не терплять жартів на свою адресу, вульгарних натяків і явного загравання.

рак

Липневі дівчата вкрай недовірливі, гостро відчувають фальш і погані наміри. Спокусити дівчину знака Рак можна не на гучній вечірці, а в більш спокійній обстановці, де ви будете тільки удвох.

Лев

Представниці цього знаку – екстраверти і любительки влаштовувати масштабні заходи. Але знайти момент для її спокушання все-таки можна, якщо мимохідь шепнути їй: «Ти чарівна». Вульгарно, але має спрацювати.

Діва

Серйозні Діви не спокуситися пикаперского штучками, їм потрібні довгі залицяння, високі емоції, незабутні враження – все це в один вечір не вміститься. Але набравшись терпіння і наполегливості, можна розтопити навіть цей прекрасний лід.

ваги

Якщо твої якості – розсудливість, щирість, доброзичливість і такт, тобі нема чого турбуватися про те, як спокусити дівчину знаку Терези. Ти сподобаєшся їй відразу, так що не прогав момент, коли вона сама захоче близькості.

Скорпіон

Навіть якщо ти зрозумів, як спокусити знайому дівчину, народжену під знаком Скорпіона, вона ні за що не визнає свого «поразки» до тих пір, поки не повірить тобі на все 100%. Тому всіляко уникай з нею завчених фраз, шаблонів і схем зваби.

Читайте також:   Що робити якщо подобається хлопець, а у нього є дівчина

Стрілець

Дівчата знака Стрілець люблять порядок у всьому і вимагають поваги до себе. Будь акуратний, не намагайся на неї тиснути, створюй навколо неї позитивну атмосферу – і спокушати Стрільця не доведеться, вона сама до тебе причепиться.

Як спокусити дівчину: способи і поради астролога

Жінка Стрілець – прямолінійна натура

Козеріг

Ревниві і трохи примхливі дівчата знака Козеріг не потерплять, якщо хлопець тільки й зайнятий тим, що думає, як її спокусити, не розділяючи з нею її печалей і тяжких дум. Тільки відчуття твоєї підтримки здатне переконати її в тому, що з тобою можна розслабитися.

Водолій

Акуратність, помірність, здоровий глузд – кому не сподобаються такі якості в юнакові. Але якщо ти задумав спокусити дівчину, народжену під знаком Водолія, ці якості потрібно прагнути довести до ідеалу, в той же час уникаючи надмірностей. Шукай золоту середину.

риби

Дівчатам першого місяця весни приписують романтичність, але самі вони вкрай недовірливо ставляться до романтикам чоловічої статі. Їм спокійніше з надійними і навіть приземленими чоловіками, які поблажливі до деякої «неотмірного» Риб.

Як спокусити хлопця

Жіночій половині людства напевно теж цікаво, чи існують способи спокушання чоловіків.

Це особливо актуально в тих випадках, коли хлопець не звертає ніякої уваги на дівчину, зітхає про нього на самоті.

Способи, як спокусити хлопця, існують, але наскільки вони застосовні в кожному конкретному випадку, складно сказати. Читайте, вчіться і вирішуйте, чи підходять вам ці методики.

Як спокусити чоловіка

Дорослий чоловік, що знає собі ціну, як правило, безпомилково визначає, коли його хочуть спокусити.

Дівчині доведеться докласти чимало зусиль, щоб привернути до себе чоловіка і при цьому не здатися нав’язливою, розпущеної або просто дурною.

Потрібно проявити не тільки обережність, але й дипломатичні якості, щоб чоловік подумав, ніби це він сам вибрав підходящу дівчину для відносин.

Як спокусити власного чоловіка

Як спокусити дівчину: способи і поради астролога

 • кардинально змінити свою зовнішність – нова зачіска, незвичний макіяж і нарощені вії, звичайно, добре, але вони повинні виглядати природно, а не кричущо;
 • перестати постійно щось жувати і відвідувати холодильник ночами;
 • знайти собі більш цікаві захоплення, ніж довічно включений телевізор;
 • зайнятися фітнесом, щоб скинути зайву вагу, якщо проблема в цьому;
 • перестати сидіти на жорстких дієтах і морити голодом чоловіка;
 • освоїти еротичний масаж.

Останнє, звичайно, потрібно було освоїти набагато раніше, але можна спробувати в будь-який час.

висновок

 1. Якщо ти хочеш спокусити дівчину, не стався до цього як до бойового мистецтва, будь максимально природний, відкритий і позитивний.
 2. Не прагни зачаровувати дівчину і тягнути її в ліжко на першому ж побаченні, такі відносини, як правило, недовговічні.
 3. Пам’ятай про те, що ти чоловік, веди себе гідно, стеж за своєю зовнішністю, манерами, мовою – і більшого від тебе не потрібно.

Хто багато читає, той багато знає

Джерело: https://bvk.news/ot/sv/kak-soblaznit-devushku.html

Як спокусити знаки Зодіаку: таємні жіночі секрети

Гороскоп сумісності відіграє важливу, але не остаточну роль в любовних відносинах. До кожної людини можна знайти особливий підхід, який поліпшить сумісність або нівелює негативні фактори. Експерти Astro7 розкрили секрети, які допоможуть знакам Зодіаку в любові.

Жінки-Овни вміють любити. Коли вони закохані, готові присвятити почуттю всю себе – свій час, сили і ресурси. Відносини з Овнами складаються стрімко, вони насичені подіями і пристрастю.

Незважаючи на таке ставлення до любові, представниці прекрасної статі добре себе почувають і в повній самоті.

Свободу і незалежність Овни ніколи не проміняють на чоловіка, який явно їх не варто, за принципом «Хай уже якийсь буде чоловік, ніж ніякого».

Овни самостійні. Жінки цього знака ніколи не перекладуть на коханого свою відповідальність, перетворюючись на валізу без ручки. Для них важливо, щоб їх слово в суперечці було останнім – саме через це в парах і виникають розбіжності.

Овнам важко розділити владу з коханим, так як чоловіка вони вибирають під стати самої себе. Ідеальний партнер для Овнів – чоловік, який не домінує, але і не піддається жіночому натиску.

А ще Овни горді настільки, що навіть усвідомлення своєї неправоти не змусить їх вибачитися першими.

Щоб спокусити жінок-Овнів, їх потрібно обсипати компліментами, любити і пишатися ними. Не варто давати ні найменшого приводу для ревнощів, домінувати і керувати. Якщо Ви приручити Овнів – отримаєте пристрасного, вірного і впевненого супутника життя.

Як спокусити Тельця?

Спокійні, тихі і практичні – саме так можна охарактеризувати жінок-Тельців. Представниці цього знаку Зодіаку володіють діловою хваткою, вміють логічно мислити і приймати рішення «на тверезу голову». Тельці можуть бути агресивні і жорстокі, але не ревниві. Їм не властиві істерики, бурхливі прояви почуттів або пристрасті.

У відносинах Тельці розраховують на те, що партнери не буде зловживати їх розташуванням. Якщо Ви виведете їх з умиротвореного стану, трапиться справжня катастрофа! Лаятися з ними точно не варто.

Демонструючи байдужість і стриманість, вони прямо-таки пригнічують своїх ворогів. Тельці не страждають від упертості, ніколи не бідкаються і готові підставити плече обранця.

А самим їм чоловіче плече, за великим рахунком, і не потрібно – вони не витрачають час на печаль і сльози.

Тельці елегантні і жіночні, люблять музику і мистецтво. Прогулянка по художній галереї, похід в театр або оперу – ідеальне побачення для них. І це явно варто взяти на замітку чоловікові, закоханому в жінку-Тельця.

Як спокусити Близнюків?

Представниці знака Зодіаку Близнюки – це кілька особистостей, що конкурують і уживаються в одній людині. Таку жінку не просто розгадати. Вчора вона посміхалася Вам, сьогодні – вдає, що Ви її не цікавитеся, а завтра – запросить в гості на келих вина. Близнюки ненавидять нудьгу і одноманітність. Кожен день вони готові до експериментів, відкриттів і подорожей.

Близнюки здатні миттєво закохуватися. А полюбивши, вони безсоромно можуть знайти собі інший об’єкт обожнювання – їх не втримати в «золотій клітці».

Найкращий спосіб її завоювати надовго – показати, що Ви – «той самий принц на білому коні»! Не будьте нудні. Не будьте банальні.

Не встигає за Вашими Близнюками, а випереджайте – будьте цікавим співрозмовником, вірним другом і пристрасним коханцем. Чи не заміряйтеся на їх незалежність, огортає їх любов’ю і романтикою.

Секс і любов для Близнюків – синоніми. З огляду на їхню цікавість і фантазію, в любові Вам ніколи не буде нудно, вже повірте!

Як спокусити дівчину: способи і поради астролога

Як спокусити Рака?

Важко знайти настільки «комфортну» для чоловіка супутницю, як жінка-Рак. Представниці цього знаку Зодіаку завжди готові розцілувати улюбленого, нагодувати його чимось особливо смачненьким, підтримати в потрібний момент. Єдиний мінус – відносно самих себе вони вимагають точно такого ж поведінки від партнера.

Відносини з жінками-Раками непрості. Вони сором’язливі, жіночні і ніжні, але, в той же час, гарячі, агресивні і прямолінійні. Приборкати їх непросто. Якщо вже Ви нарвётесь на їх критику, то отримаєте по самому хворому місцю.

Раки ненавидять конфлікти. Спровокувавши негативні почуття, Ви тільки розсердите їх. Раки ревниві! Ніколи не грайте з їхніми почуттями, якщо не хочете отримати ворога. «Від любові до ненависті один крок» – це про Раков.

Підірвавши довіру, Ви ніколи не відновите його.

Якщо Вас полюбила жінка-Рак, Ви – щасливчик! І не думайте просити у Амура кращих відносин.

Як спокусити Лева?

Жінки-Леви гостро потребують любові, але їх яскравість, харизма і незліченна кількість шанувальників відлякують серйозних претендентів. Якщо у Вас мільйон комплексів, краще, що Ви можете зробити по відношенню до Вашої коханої Левиці – зникнути назавжди з її горизонту. Ви їй не рівня!

Представниці знака можуть бути розуміючими, добрими і ніжними. Але вони вважають за краще виявляти почуття усвідомлено, а не «на автопілоті». Якщо Левиця не любить, вона не стане прикидатися.

Деякі плутають їх вимогливість і амбітність з егоїстичністю і холодністю. Але Леви щиро не вірять прихильнику, який, маючи гроші, скупиться на подарунки і водить на каву в МакДональдс – ніякого розрахунку.

А ще вони ненавидять стандартні «підкати» – «Не підкажете, як пройти в бібліотеку», запрошення в кіно і похмурі компліменти.

Для відносин з Левами Вам потрібно або домінувати, або дарувати любов, увагу і задоволення. Для Вашої партнерки важливий секс – Ви повинні бути на висоті. Тоді Ви будете щодня зустрічати в компанії коханої, позбавленої недоліків.

Як спокусити Діву?

Діви в XXI столітті далекі від ідеальної Діви Марії. Вони настільки цінують чесність, що легко розпрощаються з партнером заради нової любові.

Жінкам-Дівам все одно, хай навіть їх колишній загрожує суїцидом, а рідні і друзі безсторонньо коментують їх поведінку. Протягом усього життя вони шукають справжнє щастя, а якщо закохуються – любові.

Діви практичні в побуті, але в стосунках романтичні і дбайливі.

Діви – перфекціоністи. Якщо Ви будете прямо критикувати їх, втратите і дружбу, і любов. Вони практичні і не схильні до мрій. Драмі в любовних відносинах воліють важку нудьгу.

Діви цінують в любові спокій і гармонію, а не пристрасть і ревнощі, постійну зміну декорацій.

Якщо Ви не хочете втратити їх, не ображайте: Діви терплячі, але в якийсь момент втомляться від Вас, зберуть речі і підуть назавжди.

Представниці цього знаку Зодіаку – ідеальний партнер для тих, хто цінує в стосунках комфорт. Діви тихі і сором’язливі, але в потрібну хвилину можуть і самі підставити плече, захистити свого партнера.

Як спокусити Ваги?

Якщо перефразувати слова з пісні «Жінка, яка співає» на «Жінка, яка говорить», ми отримаємо ідеальний портрет представниць прекрасної статі під знаком Зодіаку Терези. Вони можуть «заговорити» до смерті злу чарівницю, приручити своєю усмішкою Дракона і зачарувати принца. Ваги – це люди щастя, балансу і душевної гармонії.

I work!

Доброта, м’якість і дружелюбність гармонійно поєднуються в них з нерішучістю і впертістю. Ваги вміють добре виглядати, мають ідеальним почуттям стилю.

Не важливо, чим вони займаються – танцюють у вечірній сукні на балу або заливають омивач для скла під капот свого автомобіля на заправці – виглядають вони завжди чудово. У них все під контролем навіть тоді, коли ситуація явно виходить за рамки стандартної.

Незважаючи на миловидний вигляд, вони завжди логічно мислять і приймають рішення на «тверезу голову». Вміють керувати енергією і не люблять витрачати її даремно.

Головний недолік Терезів – нерішучість. Вони люблять зважувати всі «за» і «проти», відкладати важливі справи «на потім». Якщо Ви закохані в Ваги і вони відповідають вам взаємністю, будьте поблажливі. Допоможіть їм подолати нерішучість, і Ви отримаєте ідеальну супутницю життя.

Скорпіона?

Жінки-Скорпіони мають таємничої красою, оцінити яку під силу не кожному. Чи піддасться їх чарам просто, зрозуміти – майже неможливо.

Представниці цього знаку Зодіаку мають таку привабливістю, що чоловіки злітаються до них, як бджоли на мед. Але не сподівайтеся спокусити Скорпіона дешевими компліментами – такі жінки знають, наскільки вони гарні, ефектні і сексуальні, так що ніколи не віддадуть себе в руки недостойного партнера.

Справжній Скорпіон – пристрасна й емоційна натура. Вони люблять і ненавидять так, немов роблять це востаннє в своєму житті. У них немає місця компромісам, вони не обходяться напівзаходами. Якщо Ви не відчуваєте сил закохати Скорпіона в себе по-справжньому, проходите мимо – Богиня і не помітить втрати.

Пристрасність в поєднанні з ревнивістю дають неймовірний по руйнівності ефект. Якщо Ви зрадите довіру Скорпіонів, шляху назад не буде. Разом з Вашими дорогими костюмами, які полетять на вулицю з вікна її квартири, вона викине і Вас зі свого життя. Мріючи про Скорпіона, пам’ятайте про їхню любов до влади і неповагу до слабких.

Їй некомфортно зі слабкими, невпевненими і нецелеустремлённимі людьми.

Підібрати ключ до серця Скорпіона непросто. Але якщо він Вас полюбить, Ви по-справжньому зрозумієте, що таке жіноча любов!

Як спокусити Стрільця?

Жінки-Стрільці неймовірно щирі. Розраховуйте на їх прямолінійну чесність навіть там, де вона не завжди доречна – наприклад, в ліжку. Нічого з цим не поробиш. Доведеться або сприймати Стрільця таким який він є, або йти геть.

Якщо Ви хочете щось отримати від Стрільця, що не маніпулюйте ними. Незалежність і розум не дадуть Вам ні шансу застосувати ті техніки, які спрацьовують на більш простодушних знаках Зодіаку.

Жінки-Стрільці часто бувають самотні через те, що проникливість не дає їм зробити «реверанс» по відношенню до представників сильної статі. Ще одне неприємне якість Стрільців – гнів.

Знайшовши з ними спільну мову, Ви отримаєте вірного, надійного та вигідного партнера, в іншому випадку – могутнього ворога.

Є і хороші якості – терплячість, щедрість і вміння приносити користь. Жінки-Стрільці елегантні і впевнені в собі, вміють правильно подавати себе і підтримувати дорогих людей, досягають успіху в кар’єрі та бізнесі. У любові вони романтичні, пристрасні і безпосередні. Зачаровують чоловіків життєрадісністю, яка не проходить з роками.

Стрільці бачать різницю між захопленням і любов’ю. Якщо вони знайдуть чоловіка під стать – назавжди залишать у своїй владі.

Як спокусити Козерога?

Жінка-Козеріг – справжній боєць. У неї все життя розписана в щоденнику, вона не боїться викликів Долі.

Козероги так люблять владу, славу і гроші, що будуть напролом йти по кар’єрних сходах і змітати конкурентів в бізнесі. Якщо Вам здалося, що Ви зламали їх, знайте – Вам дійсно здалося.

Жінка-Козеріг легко прикинеться «мертвої», щоб потім нанести противнику удар в спину.

Побудувати відносини з представницею цього знака Зодіаку не просто. Вона не любить довгі «прелюдії» у вигляді переговорів і узгоджень, торги – ненавидять.

Читайте також:   Якщо кинула дівчина: що робити, причини і помилки, поради

Якщо Ви вирішили завоювати Козерога, негайно пропонуйте справедливу ціну. Найкращий комплімент для неї – «Ти моя розумниця! Я ніколи ще не зустрічав такої жінки, як ти! ».

Козероги роблять вигляд, що не потребують заохочення, але насправді люблять і компліменти, і відверту лестощі.

У проникливості, раціональному підході до грошей, наполегливості їм немає рівних. Жінки-Козероги – одні з кращих партнерів, з якими варто провести все життя.

Як спокусити дівчину: способи і поради астролога

Як спокусити Водолія?

Влюбливі – саме так можна охарактеризувати одним словом жінок-Водоліїв. Їх часто вважають легковажними, але, полюбивши по-справжньому, вони не зрадять партнера. Правда, якщо він не вирішить закрити їх в «золотій клітці» повсякденності.

Водолій – непростий знак Зодіаку. Його представники цінують свободу, люблять експериментувати і розширювати світогляд, творити. У когорті Водоліїв чимало геніїв, що змінили світ – Чарльз Дарвін, Франклін Рузвельт, Авраам Лінкольн, Томас Едісон та інші. Позбавивши їх волі, Ви позбавите їх життя.

Жінки-Водолії – романтики, які вміють мислити тверезо. Полюбив їх, Ви отримаєте любов і пристрасть, гармонію і спокій «в одному флаконі». Водолії люблять очима. Воліють інтенсивні романи, коли в «цукерково-букетний період» вся увага віддається їм цілком. Не терплять нестерпних відносин, вважаючи за краще «сховатися в ночі» і не вдаватися в з’ясування відносин.

Роман з жінкою-Водолієм виведе Ваше життя на абсолютно новий рівень. Вас чекає вир подій, які Вам неодмінно сподобаються.

Як спокусити Риб?

Справжня жінка – це про Риб. Ніхто не зрівняється з ними в жіночності.

Жінки-Риби люблять, коли чоловіки стають і подають стілець в ресторані, відкривають перед ними вхідні двері, допомагають вийти з автомобіля і тримають парасольку під час прогулянки під дощем. Небайдужі до компліментів і лестощів. Риби вміють любити і піклуватися про чоловіка, люблять дивувати.

Їм нічого не варто зустріти свого обранця на порозі в сексуальній білизні, перетворивши звичайну вечерю вдома в пристрасне побачення. Або скласти коханому компанію за черговим переглядом серіалу «Гра престолів» вихідні безперервно. Те, що здається іншим жінкам банальним, для Риб – в порядку речей.

Навіть Ваші слова «Мила, я без розуму від тебе!» замінять їм похід в кращий ресторан міста.

Риби цінують комфорт, розмірений відпочинок і усамітнення. Вони живуть тут і зараз, не переживаючи про завтрашній день або, не дай Бог, пенсії. Якщо Вас не дратують такі життєві принципи – сміливо доглядайте за Рибами.

Джерело: https://astro7.ru/online-journal/luchshie-stati/zhenskie-sekrety.html

Гороскоп спокушання: як підкорити жінку по Знаку Зодіаку

Навіть в рамках одного Знака Зодіаку жінки практично всі унікальні. Якщо врахувати, що Знаків всього дванадцять, то можна уявити собі, наскільки складно знайти підхід для кожної представниці прекрасної статі.

Незважаючи на все різноманіття жіночих характерів, знайти деякі спільні риси з Знаку Зодіаку все-таки можна.

Вам не доведеться це робити, тому що ми розповімо вам про те, як підкорити серце будь-якої жінки.

Розробляти точний план вам, можливо, доведеться самостійно, але деякі настанови астрологів вже точно допоможуть вам розворушити будь-яке, навіть найхолодніше жіноче серце у Всесвіті.

Жінка-Овен

Біополе Овнів неймовірно сильне, мабуть, одне з найпотужніших серед усіх Знаків. Це дає їм деяку неприступність, тому що вони по-чоловічому жорсткі і непоступливі.

Ці жінки примхливий, мають особливий принципи і вважають за краще самі вибирати собі чоловіків. Так, шанси на те, що ви дістанете серце Овна у вас є, але вони малі.

Єдине, що тут можна зробити – це закинути вудку і чекати.

Потрібно дізнатися найпотаємніші мрії і найулюбленіші заняття жінки-Овна, щоб у вас була якась площу зіткнення. В іншому випадку, ви навіть поговорити нормально не зможете. Як тільки у вас буде інформація про те, що їй до душі, не переходьте до флірту – намагайтеся більше часу приділяти простим розмов. Жінка сама дасть вам сигнал про початок ігор любовних.

Жінка-Телець

Підкорити даму-Тельця можна не тільки грошима, як багато хто помилково вважає. Тельці прекрасної статі досить ласі на внутрішню красу чоловіків, а також спокушаються їх доглянутістю, акуратністю. Словом, тільцям потрібні чоловіки не стрімкі, а консервативні і зрозумілі. Не завадить «вишенька на торті» у вигляді невеликої таємниці.

Якщо ви покажете такій жінці. Що у вас є ніде правди діти, то вона не встоїть перед вами. Спокусити жінку-Тельця при належному рівні підготовки можна, але ось утримати її не вийде нікому, якщо чоловік не буде підтримувати в собі цю таємницю. Грубо кажучи, як тільки ви відкриєтеся Тельцю, вона неодмінно скаже про себе: «І це все?». Будьте готові дивувати її постійно.

Жінка-Близнюки

У чоловіка, який претендує на серце дівчини або жінки, народженої під Знаком Близнюків, має бути гарне почуття гумору і підвищена ерудиція, тому що Близнюки люблять поговорити на різні теми. Варто зазначити, що майже з усіма Знаками Зодіаку у Близнюків сумісність майже однакова, за винятком пари тонких моментів.

Не будемо говорити, що чекає вас в довгостроковій перспективі, але якщо вам вдасться знайти спільну мову з Близнюками, то серце цієї жінки вже ваше. Звичайно, доведеться пройти деякі важливі випробування перед тим, як стати повноцінною парою. Період закоханості з Близнюками завжди карколомний. Підкоряйте таких жінок жартами і пристрастю, а не грошима, на які вони в більшості своє не клюють.

Жінка-Рак

Щоб сподобатися дамі-Раку, вам буде потрібно викликати у неї найвищу форму довіри. В іншому випадку ви можете навіть не намагатися справити на неї враження.

Чоловік для такої дами є в першу чергу потенційним чоловіком, а не просто черговим варіантом провести якийсь час в веселощі. Ці жінки і дівчата можуть мислити стереотипно, тому їм частіше за все подобаються чоловіки сильні, успішні, добрі, турботливі.

Всі ці якості хороші для потенційного батька, в пошуках якого Раки і знаходяться більшу частину свого «холостяцького» життя.

Якщо ви налаштовані провести з жінкою-Раком залишок життя, а не тільки вихідні, то у вас є реальні шанси на успіх. Головне – бути чесними, тому що це вони цінують дуже сильно в чоловіках. Проблема Раков – категоричність, так що поблажок не чекайте.

Жінка-Лев

Левиці люблять грати з чоловіками на ранніх етапах знайомства. Буває так, що вони не залишають їм жодних шансів на успіх. Іноді це можна якось пояснити, але в більшості випадків це не піддається логіці.

Цих жінок дуже складно зрозуміти тому краще навіть не намагатися. На жаль, з відмовою доведеться змиритися, якщо ви його отримали відразу. Чим більше ви будете домагатися Левиці, тим менше буде шансів у вас її дістати. Якщо ви хочете спокусити жінку-Лева, доведеться отримати якусь особливість, що відрізняє вас від усіх. Фліртувати не бійтеся – це вони люблять.

Жінка-Діва

Діви є одними з найбільш неприступних жінок серед всіх Знаків Зодіаку. Вони самі вирішують, хто буде з ними, а хто ні.

Яким би особливим чоловіком ви не були, Діви завжди знайдуть спосіб принизити ваші гідності. Цим жінкам потрібен ідеальний чоловік, але самі вони не завжди є ідеальними.

Дуже складно знаходити з ними спільну мову, коли вони не схильні до флірту і знайомству.

Якщо ви натрапите на Діву, яка ще й енергетичний вампір, то вам буде непереливки. Ці жінки небезпечні тим. Що вони неприступні і відкриті одночасно. Їх буває неможливо зрозуміти, а свої секрети вони не розповідають нікому, так що доведеться гарненько подумати над тим, як отримати таку даму. Підкорити Діву складно, але якщо ви підберете ключик, то двері відкриється сама по собі.

Жінка-Терези

У випадку з Терезами працює закон тяжіння думок, тому що ці представниці прекрасної статі є майже телепатами.

Якщо ви дійсно закохаєтесь в жінку-Терези, то вона це зрозуміє сама. Не кидайте спроб заявити про себе, щоб вона перейнялася вашим бажанням. Далі все піде набагато простіше.

Важливо навчитися вірити в те, що Терези знають ваші думки, відчувають їх дуже добре.

Цим жінкам не потрібно доводити свою любов, тому що вони володіють найсильнішою інтуїцією, яка рятує їх у багатьох ситуаціях і допомагає знаходити любов. Якщо ви хочете знайти жінку, яка закохалася б у вас, тому що в неї закохані ви, то шукайте її серед Терезів.

Жінка-Скорпіон

Якщо вам захотілося підкорити серце дами-Скорпіона, то будете додержувати виконувати її бажання. У кожної людини є мрія. Якщо ви втілити в життя мрію такої дами, то вона вас буде обожнювати. Навіть якщо ви просто спробуєте, спроба теж буде зарахована. Жінки-Скорпіони побачать вашу самовіддачу, вашу чесність і рішучість, що і зробить на них незабутнє враження.

Якщо чоловік подарує дамі, народженої під цим Знаком Зодіаку справжнє щастя або хоча б натяк на нього, то 99 відсотків ймовірність того, що ви будете разом. Саме тому за Скорпіонами потрібно або довго доглядати, або мати можливість дати їм те, про що вони мріють.

Жінка-Стрілець

Стрільцям не можна показувати свій характер. Вони люблять, коли людина трохи підлаштовується під них і живе з ними в одному ритмі. Зробити таку даму своєю другою половинкою швидко у вас не вийде, тому що Стрільці живуть за своїми правилами, особливо, дами. У вас має бути якесь спільне хобі чи інтереси, щоб просте спілкування саме вилилося в стосунки.

Стрільцям важко ставити ярлики на відносини, а фліртують вони просто з усіма, тому що їм подобається легкість і грайливість. Вони не визнають сірості, тому-то похмурі чоловіки для них самі «низькосортні», як би це грубо звучало. Вони ненавидять нудьгу, так що ви можете не бути Джимом Керрі в плані гумору, але зобов’язані хоча б володіти стабільно хорошим настроєм.

Жінка-Козеріг

Козероги – це дами, яких складно домогтися швидко. Так, ви можете їх підкорити, спокусити, але потрібно втертися до них в довіру, заслужити бути поруч з ними в хорошому сенсі слова.

Вони не можуть просто взяти і почати довіряти першому зустрічному чоловікові. Їм обов’язково потрібно влаштувати перевірку часом.

Такі відносини в самому їх початку можуть дратувати чоловіків, але в кінцевому підсумку вони будуть нагороджені відданістю жінки-Козерога.

Найчастіше такі дами клюють на високий статус і хороше матеріальне становище, але це не означає, що якщо у вас немає мільйонів за душею, то вас ці дівчата відкинутий. Козероги – сімейні дами. Вони мріють про дітей, про щастя, про стабільність, тому звинувачувати їх у чомусь немає ніякого сенсу. Ще вони схильні до образ.

Жінка-Водолій

Щоб сподобатися дівчині-Водолію, доведеться навчитися терпінню. Настрій у неї може мінятися стрімко і несподівано. Щоб підкорити серце дами-Водолія, доведеться навчитися слухати, тому що поговорити вона любить. Ці дами цінують у чоловіках найбільше розум, а не гаманець або обсяг біцепса.

Якщо вам потрібно спокусити Водолія, то почати краще з неочевидного компліменту. Вони люблять вухами. Якщо вам разом весело, то ви можете вважати, що підкорили цю даму.

Не здумайте тільки дорікати її за щось, тому що вас в такому випадку дуже швидко переведуть з почесного особистого простору під френд-зону. Роблять жінки-Водолії це безжально і без докорів сумління.

Ще вони жахливо ревниві, так що не намагайтеся грати з ними в цю гру.

Жінка-Риби

Щоб жінка цього Знака стала вашою, необхідно навчитися бути романтичним. З рибами вам не знадобиться алкоголь, дорогий автомобіль, пафос і статус в суспільстві.

Все, що вам буде необхідно – це щира закоханість, бажання робити приємно і інтелект. Риби не мстиві, але образу не пробачать. Зате вони можуть пробачити вам все інше, проте, користуватися цим постійно не рекомендується.

Ви можете розбити серце дамі такого Знака Зодіаку дуже просто.

Якщо ви думаєте, що можна зробити вигляд, ніби ви такий більший романтик, то з Рибами це абсолютно точно не приведе до бажаного результату. Ці жінки діагностую брехня краще будь-якого спеціалізованого пристрою.

Універсальна порада для всіх чоловіків дуже простий – намагайтеся знайомитися з дівчатами і жінками, у яких є з вами спільні інтереси, хобі. Це дуже важливо, тому що тільки так люди можуть без зайвої награності зблизитися максимально сильно один з одним. Удачі вам, любові і не забувайте натискати на кнопки і

Джерело: https://dailyhoro.ru/article/goroskop-soblazneniya-kak-pokorit-zhenschinu-po-znaku-zodiaka/

Як спокусити дівчину легко і просто: ефективні прийоми

Вітаю вас, дорогі читачі сайту У Своєму Домі, особливо їх чоловіча половина! Сьогодні я розповім вам, як спокусити дівчину, не докладаючи до цього ніяких надприродних зусиль.

Стосунки чоловіка і жінки можна порівняти з військовими діями. Емоції зашкалюють, все ресурси приведені в бойову готовність. Величезне значення грають тактика і стратегія – не можна сподіватися на авось і пускати все на самоплив, потрібно весь час тримати себе в тонусі.

Спокушання – ваша перша серйозна атака. Підготуватися до неї потрібно грунтовно, інакше будете тікати з поля бою, гублячи тапки. Я розповім, що потрібно робити, щоб все пройшло гладко.

знайомство

Щоб дівчину спокусити, потрібно з нею спочатку познайомитися. Є, звичайно, чоловіки, які можуть цю аксіому обійти, але їх так мало, так що цю статистичну похибку можна не враховувати.

Я вже писала докладно, як познайомитися з дівчиною в інтернеті і на вулиці, давайте освіжимо в пам’яті основні моменти.

Читайте також:   Як здивувати чоловіка в спальні: дієві поради

скорочення дистанції

Після знайомства можна відразу кидатися на амбразуру. Зближується з дівчиною поступово. Спілкуйтеся з нею, проявляйте щирий інтерес, але нічого з неї не тягніть і не дивіться голодними очима. Дама повинна вирішити, що спілкування з нею приносить вам задоволення, але і без цього ваше життя б’є ключем.

Прощупайте її на предмет взаємної симпатії. Відрізнити зацікавлену дівчину від байдужою можна елементарно. Якщо вона швидко і розгорнуто відповідає на ваші повідомлення, сама ініціює розмови і листування, посміхається і кокетує з вами – можна сміливо переходити до наступного етапу.

Якщо ж відповіді її односкладові і сама вона не питає нічого про вас, при зустрічі уникає зорового контакту і думає про щось своє, то справи ваші не надто. Ви, звичайно, можете ризикнути і запросити її на побачення, але на успіх особливо не розраховуйте. Вчіться легко перемикати увагу – в любовних відносинах це найважливіший навик.

перші побачення

Настав заповітний день ікс, коли ви зважилися-таки запросити дівчину на побачення. Чи не бійтеся і не тушуйтесь, покличте її на зустріч як би мимохідь, ненароком. Якщо вона погодилася, висловіть радість, але не занадто бурхливу – до перемоги вам ще далеко. А якщо відмовилася – не ображайтеся і не турбуйтеся. Була б честь запропонована, як то кажуть.

Якщо дівчина каже, що поки зайнята, але зможе з вами зустрітися пізніше, не висите у неї над душею. Вона сама вам повідомить, коли дозріє.

Підготуйтеся до побачення грунтовно. Все повинно бути на висоті – від зовнішнього вигляду до місця для рандеву. Візьміть на замітку наступні поради – вони будуть корисні вам і в 20, і в 30, і в 50 років.

 1. Одяг повинен бути стильною, але простий. Не треба рядитися, як Філіп Кіркоров.
 2. Якщо ваші шкарпетки і білизну ніхто крім вас не побачить, це не означає, що вони можуть бути брудними, дірявими і зношеними.
 3. Особливу увагу приділіть взуття. Вона повинна виглядати як нова.
 4. Використовуйте аксесуари. Образ відмінно доповнять модні годинник, браслет або ланцюжок.
 5. Волосся добре укладіть, вони не повинні стирчати в різні боки.
 6. Борода бороді ворожнечу. Рослинність на обличчі сьогодні, звичайно, в моді, але вона повинна бути красиво і акуратно підстрижена.
 7. Не забудьте про дезодорант, одеколон і жувальну гумку. Від вас повинно пахнути свіжим морським бризом, а не потім і цибулею.
 8. Вибираючи місце для побачення, орієнтуйтеся на переваги дівчини. Якщо вона спортсменка, запропонуйте їй який-небудь активний і динамічний дозвілля, якщо інтелектуалка – сходіть в музей або картинну галерею. Можете випитати у її друзів, що пані любить і чим захоплюється – вам ця інформація стане в нагоді ще не раз.
 9. Кіно і кафе, якщо чесно, не найкращі варіанти для першого побачення. У кіно ви толком не поспілкуєтеся, а в кафе навпаки вам доведеться весь час розмовляти. Поки людини ви знаєте погано, спільних тем для розмов майже немає, і постійно виникатиме незручне мовчання.

Про перше побачення читайте докладно в статті “Як розпочати зустрічатися з дівчиною”.

спокушання

Ось ми і підійшли до того, навіщо сьогодні тут зібралися. Приготуйте блокнотики – інформації буде багато.

Коли вже можна

Універсальної відповіді на це питання немає, потрібно відштовхуватися від ситуації. Іноді це доречно вже на першому побаченні, а іноді і після десяти дівчина виявляється не готова.

Дуже багато залежить від вашої обраниці. Дивіться на її реакцію, вчіться розпізнавати невербальні сигнали. Якщо вона прийшла на перше побачення в суперкороткій міні-спідниці і з зухвалим декольте, значить у неї самої є мета спокусити вас. Куйте залізо, поки гаряче.

Якщо дівчина дивиться на вас млосним поглядом, весь час посміхається, намагається ненароком доторкнутися, а від ваших дотиків зніяковіло хихикає – ви її безсумнівно зачепили! Якщо не накосячите як-небудь і не розчаруєте її – секс вам забезпечений.

Не всім так щастить на початковому етапі. Дівчина може бути закрита, насторожена і холодна на перших зустрічах. В цьому випадку вам спочатку потрібно домогтися її розташування, а потім вже перейти до зваблювання.

Як це робиться

В арсеналі у чоловіка є кілька видів зброї для охмуренія дівчата. Давайте їх розглянемо.

слова

Під час розмови з дамою почніть обережно торкатися теми сексу. Чи не сексу з нею, а взагалі. Якщо дівчина зніяковіє і пожурить вас, вибачитеся і дайте відповідь, що вона така спокуслива, що вам мимоволі лізуть в голову всякі нехороші думки.

Те, ЯК ви говорите, не менш важливо, ніж те, ЩО ви говорите. Чи не тараторьте і не мимрите щось собі під ніс. Міняйте тембр голосу, коли розповідаєте щось пікантне. Можете жартома сказати дівчині щось пошепки на вушко.

тілесні сигнали

Невербальні сигнали людина сприймає на рівні підсвідомості, тому часто дівчата голову ламають і не можуть зрозуміти, чому їм хлопець так сподобався. Начебто і не красень, і гаркавить, і лисина вже проглядає, а все одно щось приваблює.

Є спеціальні психологічні прийоми для того, щоб закадрити дівчину, яка подобається. Один з них – це встановлення рапорту.

Рапорт іншими словами – це особливий зв’язок, через яку ви можете непомітно впливати на іншу людину. Досягається такий ефект з допомогою підстроювання. Ви копіюєте руху вашої супутниці, але не як папуга, а витончено і акуратно. Вона закинула ногу на ногу, і ви через кілька хвилин так зробіть. Схрестила руки на грудях – повторіть за нею.

Такий елементарний на перший погляд спосіб дає просто неймовірні результати. Якщо все зробите правильно, дівчина дуже швидко перейметься до вас довірою, і, можливо, навіть зачарується.

Щоб не потрапити в халепу, потренуйтеся на своїх подруг. Результат можна вважати успішним, якщо після підстроювання супутниця неусвідомлено починає повторювати рухи за вами.

дотики

Це вже важка артилерія. Перш ніж почати чіпати дівчину, погляньте на свої руки. Вони повинні бути чистими і доглянутими. Ніякого бруду під нігтями, ніяких мозолів і записів на долоні кульковою ручкою.

Починайте з легких соціально-прийнятних дотиків. Подайте дівчині руку, коли вона буде виходити з машини, приберіть волосок з її рукава. Незабаром обраниця звикне до них і втратить пильність.

А ви не губіться – наступного разу, коли, наприклад, будете передавати їй щось, торкніться її пальців і затримайтеся так на одну хвилину. Вона напевно відчує легке збентеження і кине на вас запитальний погляд.

У цей момент подивіться їй прямо в очі і хитро посміхніться.

Все це нагадує якусь захоплюючу гру, правда? Якщо ви вашої мадам хоч трохи подобаєтеся, вона обов’язково підключиться – може сама взяти вас за руку або ненароком обійняти. У цей момент не губіться – притисніть її до себе міцніше, нехай відчує ваше збудження.

Якщо ж вона сидить, як бовдур, на ваші дотики не відповідає, але і не відштовхує, значить всередині неї в цей момент борються цнотливий ангел і хтивий демон. Вам потрібно діяти більш делікатно, щоб приспати пильність янголятка. Проведіть рукою по її волоссю, торкніться шиї. Нехай ваші рухи будуть легкими і плавними. А потім, як ні в чому не бувало, поверніться до розмови.

Кілька таких підходів, і красуня в результаті розтане і здасться.

поцілунки

Якщо дівчина не дала вам відсіч на попередньому етапі, можна переходити до поцілунків. Цілуйте її так, щоб вона втратила голову. Ніжно, пристрасно, самозабутньо.

Не зациклюйтеся на техніці, інакше поцілунок вийде занадто механічним. Ваша пасія повинна відчути, що у вас перехопило подих і немає сил більше чинити опір своїм бажанням.

Дайте дівчині зрозуміти, що вам знесло дах – це виправдає в її очах вашу подальшу наполегливість.

Подивіться кліп “Behind blue eyes” групи Limp Bizkit, в ньому показаний дуже гарний поцілунок.

ласки

Підключіть до поцілунків ваші руки. Ніжно гладьте дівчину, стискайте в обіймах, грайте з її волоссям. Найчутливіші місця у жінки – шия, живіт, стегна і сідниці, приділіть їм особливу увагу.

На цьому етапі до перемоги вже рукою подати. У пориві пристрасті запропонуйте дівчині поїхати до вас, і якщо вона погодиться, не втрачайте ні секунди. Стоп, а ви підготували квартиру до приходу красуні? Що значить, не знали? Непорядок – виправляємося!

Як підготуватися до приходу дівчини

Уявіть, що вам потрібно продати квартиру, і ви влаштовуєте оглядини для потенційних покупців. Від того, наскільки вона буде чистою, затишною і охайним залежить ваш прибуток. Природно, ви зробите все можливе, щоб продати своє житло дорожче. Ось з таким же підходом потрібно готуватися до приходу вашої обраниці.

На кону не гроші, звичайно, а щось більш важливе. По вашому будинку дівчина буде судити про вас. Якщо там панує хаос і антисанітарія, вона миттєво пошкодує про те, що сказала “так”, посилатиметься на раптово виниклі справи і поспішить ретируватися.

Запам’ятайте кілька правил, щоб не опинитися в подібній ситуації.

 1. Якщо ви живете не один, відправте своїх сусідів погуляти. Зробити це потрібно заздалегідь, навіть якщо ви не впевнені, що вам щось перепаде. Дівчина не повинна стати свідком незручних розмов.
 2. Зробіть генеральне прибирання напередодні побачення. Позбавтеся від нагромадилося мотлоху, смахніте з меблів метровий шар пилу, вийміть з-під ліжка завалялися там шкарпетки. Бажано, звичайно, жити так, щоб всього цього робити не доводилося. Цінуйте себе. Якщо вподобана вам дівчина гідна проводити час в чистому і затишному просторі, то чому цього не гідний найважливіша людина у вашому житті – ви?
 3. За вашій квартирі має бути зрозуміло, хто в ній живе. Якщо ви спортсмен, дістаньте всі свої кубки та медалі і поставить їх на чільне місце. Якщо ви захоплюєтеся колекціонуванням, нехай ваші артефакти побачать світло. Любите подорожувати – повісьте карту і відзначте, в яких країнах ви побували.
 4. Фотографії ваших колишніх приберіть з очей геть. Незрозуміло, навіщо ви взагалі їх зберігайте.
 5. Особливу увагу приділіть ложу, на якому буде розгортатися основне дійство. Простирадла, наволочки і підодіяльники повинні бути ідеально чистими і приємно пахнути. Уявіть, що прийде до вас не ваша улюблена, а Лена Летюча з програми “Ревізорро”.
 6. Подбайте про те, щоб в холодильнику було, що поїсти. Ну і випити теж. Пляшка хорошого вина або шампанського підійде. Горілка, віскі або коньяк – вже перебір.

висновок

Тепер ви знаєте, що потрібно робити, щоб підкорити серце дівчини і отримати доступ до її тіла. Сподіваюся, вам сподобалася наша стаття і ви поділитеся нею зі своїми крутими друзями. Якщо є питання – пишіть, не соромтеся. Усім добра!

Джерело: https://vsvoemdome.ru/psihologiya/kak-soblaznit-devushku

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *