Як спокусити жінку: секрети успіху одруженого чоловіка

Як закохати в себе одруженого чоловіка? Як дати йому те, на що не здатна дружина? Чого не потрібно робити, щоб не зруйнувати відносини?

Зміст приховати

Перш ніж приступати до якихось серйозних дій, спрямованих на те, щоб «відвести його з родини», гарненько подумайте. Чи справді цей чоловік потрібен вам? Або це скороминуща слабкість, яка не триватиме довше місяця? Якщо ви вже прокрутили в голові всі можливі наслідки і твердо переконалися, що воно того варто – вперед!

Чому чоловік «пішов наліво»?

Отже, ви зустріли ЙОГО. Свого героя, принца, лицаря. У ньому, здавалося б, все чудово. Впевнений в собі, утворений, заможний і дуже харизматичний. Але є одне маленьке «але» – він одружений.

Незалежно від того, відразу ви це дізналися або в черговій поїздці на Мальдіви, потрібно розібратися в причинах. Адже казкової це історія здається тільки вам. Для нього ж і, тим більше, його законної дружини це справжнісінька зрада.

Які ж мотиви цієї зради?

Корисні поради, як закохати в себе чоловіка

 1. Бажання нових сексуальних розваг.

  Коли ми довго живемо з чоловіком (а це властиво будь-подружжю), то починаємо звикати. Звикати до його звичкам, запаху, манері жартувати. Звикати до нього в ліжку. А адже це нерідко єдине місце, де можна випустити свої емоції.

  Що ж відбувається, коли ми звикаємо до нього в ліжку? Нудьга! І якщо жінки, відчувши нудьгу, біжать в секс-шоп за покупкою іграшок для дорослих, то чоловіки біжать «наліво». Не всі, зрозуміло, але багато.

 2. Жага яскравих емоцій.

  У сім’ї, на щастя, ситуація найчастіше спокійна і умиротворена. Проблеми, звичайно ж, можуть періодично виникати.

  Однак це, скоріше, «легкі хвилі» в порівнянні з «штормом», який відбувається в парі, яка тільки будує свої відносини. І все б добре, якби не ця клята нудьга. Вона і штовхає чоловіка «на подвиги».

 3. Потреба бути важливим.

  Коли ми тільки починаємо відносини з чоловіком, він здається нам ідеальним. І пахне приємно (навіть після пробіжки), і виглядає шикарно (ох уже ці сексуальні ямочки на щоках). Але не встигає пройти рік спільного життя, як ви з жахом виявляєте: він неідеальний! І пахне періодично не кращим чином, і ямочки якісь дитячі.

  Бісить адже! Чоловіки відчувають це наш настрій і починають страждати. Ось тут без жартів. Для нього реально важливо бути кращим. Кращим на роботі, кращим в рибалці, найкращим для вас. Якщо він переконується в зворотному, він іде. І справа тут зовсім не в «слабкості на передок».

 4. Полігамність.

  А ось тут причиною виступає як раз-таки «слабкість на передок». Ну не може він пройти повз шикарної дівчини, не провівши з нею хоча б одну ніч.

Роль коханки: переваги і недоліки

Чесно, я проти зрад. І ні за що не хотіла б побувати ні в ролі коханки, ні в ролі відданої дружини. Але давайте обійдемося без моралізування цієї теми. Всі ми дорослі люди, а значить, повинні розуміти причинно-наслідковий зв’язок того чи іншого вчинку. Розглянемо роль коханки без зайвих прикрас.

5 життєвих ради, як спокусити чоловіків

ПреімуществаНедостаткі

Чоловік «укомплектований». Вам не доведеться варити йому борщі, збирати тормозок і прасувати сорочки. З цим та іншими обов’язками відмінно справляється законна дружина. Дефіцит уваги і любові. Випадки, коли жінка, яка трапляється з одруженим, отримує достатню кількість ласки, досить рідкісні. Тому, готуйтеся до ролі Хатіко.
Он всегда при параде. Это для жены ему нет смысла хорохориться – она ведь принимает его любого. Любовница (то есть вы) не станет терпеть в своей постели грязного, неухоженного мужчину. Поэтому ваш «самец» всегда будет чист, ухожен и в приподнятом…настроении. Доход. Согласитесь, на одних только подарках и походах в ресторан далеко не уедешь. Да, они улучшат финансовые дела, но разве приятно жить на подачки? В то время как жена получает все?!
Приподнятое «настроение». А это, пожалуй, стоит выделить в отдельный пункт. Вам не придется «разогревать» партнера, он будет приходить уже готовеньким. Нестабильность. У вас нет морального права вызвать его в любой момент. Поэтому если у вас вдруг сломается кран – сантехник в помощь!
Свободные отношения. Если вы не хотите в ближайшем будущем стать женой, отношения с женатым – вполне неплохой вариант. Получается, когда вам нужно он есть, когда не нужно – его нет. Отсутствие планов на будущее. Даже если вы планируете отправиться с ним в романтическое путешествие, это не значит ровным счетом ничего. Просто представьте себе ситуацию: вы уже в аэропорту, все идет хорошо. Вдруг «принцу» звонит его супруга и сообщает, что ребенок заболел. Все. Вы остались без Мальдив.
Материальный достаток. Мужчина, наверняка, захочет радовать вас букетами цветов, любимыми духами, походами в ресторан. Как бы цинично это не звучало, но отношения с женатым улучшают ваше финансовое положение. Гра в хованки”. Без цього ніяк. Якими б закоханими ви не були, ховатися все одно доведеться. По черзі заходити в кафе, перекидатися парою поглядів і сидіти за різними столиками. Втім, якщо в дитинстві ви любили грати в «шпигуна», це може бути навіть перевагою для вас.
Підвищення самооцінки. Ну, погодьтеся, усвідомлення того, що він вважає за краще вас своєю законною дружині, непогано підвищує самооцінку. Безперспективність відносин. Ось дайте собі відповідь відверто: ви дійсно вважаєте, що він кине сім’ю і піде до вас?

Чого не можна робити в стосунках з одруженим чоловіком?

Як спокусити жінку: секрети успіху одруженого чоловіка

Щоб утримати його, не робіть головних помилок

Якщо ви вирішили, що воно того варто, то можна сміливо братися за справу. Почнемо з того, чого категорично не можна робити з одруженим, якщо ви хочете продовжити з ним стосунки.

ДействіяЗначеніе

Навантажувати його своїми проблемами Це роль дружини. У житті чоловіка повинно бути, максимум, дві жінки, які «виносять йому мозок». Це дружина і його мати. Але ж бувають випадки, коли до них приєднується ще і її мати. Бідний чоловік!
Не сваріть за невиконану обіцянку Якщо улюблений запросив вас в кіно, а потім подзвонив і винувато сказав «Сьогодні не вийде», не потрібно «пиляти» його за це. Спокійно відповідайте, що ні образилися і кладіть трубку.
Не змушуйте знайомитися з вашою мамою Повірте, йому з надлишком вистачає однієї тещі. Чи не травмуйте зайвий раз психіку улюбленого.
Не лякайте його своїми планами Якщо ви вже у всю будуєте плани на ваше спільне майбутнє, не поспішайте розповідати про них партнера. Це зайве.
Чи не «забивайте» на свою зовнішність Його фразу «Я люблю тебе будь-» потрібно ділити на 134. Причому незалежно від того, дружина ви або коханка. Розтягнуті штани і заплямований халат залиште в шафі.
Чи не присвячуйте його в усі Навіть якщо в даний момент переконані, що він – ваша доля, не потрібно відкриватися перед ним на 100% .Проте більш, якщо ви не зустрічаєтесь і півроку.
Чи не живіть їм одним Якщо ви зважилися відвести його з родини, значить, ваші почуття дійсно сильні. Так ось, якими б сильними вони не були, не відмовляйте собі в інших радощах. А їх може бути ой як багато. Заняття спортом, спілкування з подругами, подорожі. Чоловік – не сенс життя. Він лише приємний бонус, як би цинічно це не прозвучало.

Покрокова інструкція: як закохати в себе одруженого чоловіка?

Як спокусити жінку: секрети успіху одруженого чоловіка

Головною умовою щасливих відносин з одруженим є взаємна любов

Крок № 1. Будьте бездоганною

Зацікавити чоловіка, тим більше одруженого, можна, будучи шикарної жінкою. Це не так складно, як може здатися на перший погляд. Що ж потрібно для цього зробити?

 1. Стежити за фігурою.

  Навіть якщо ви «Пампушка», дуже важливо бути підтягнутою. В’яла шкіра і целюлітная попа не притягне навіть екстрімал.

 2. Стиль одягу та макіяж.

  Ви не повинні «кричати» своїм зовнішнім виглядом: «Я – любовніцаааааа!». Так, ви просто зобов’язані бути красивою і сексуальною. Але нести цей секс в навколишній світ зовсім ні до чого. Одяг повинен бути елегантною, стильною і відповідати вашій фігурі. Макіяж – з нагоди. Смокі айс для ранкового чаювання в кафе буде зовсім недоречно.

 3. Аромат.

  Переконана, ви мільйон разів чули про те, наскільки запах жінки впливає на психоемоційний стан її чоловіка. Тому ви завжди повинні приємно пахнути. Парфуми вибирайте на свій смак, зрозуміло, але пам’ятайте: він не повинен бути «важким». Ідеальний варіант – «м’який» аромат з нотками ванілі.

Крок № 2. Будьте сексуальної

У ліжку ви НЕ повинні бути згодної виконати будь-яке, навіть саме принизливе для вас, сексуальне бажання. Мова йде про якусь активності і ініціативи. Завжди майте в запасі пару комплектів нового білизни. Будьте готові до різного роду експериментів.

Але, повторюся, чітко і впевнено заявляйте про те, чого б хотілося вам. До речі, знаєте, що збуджує чоловіка найбільше? Чи не принади, білизна або те, про що ви тільки що подумали. Найпотужнішим «афродизіаком» є улюблена жінка, яка кайфує від процесу.

Тому розслабтеся і отримуйте задоволення!

Як стати хорошою коханкою: 12 правил

Крок № 3. Будьте розуміє

Запам’ятайте: вміння вислухати його – ваша головна зброя. У більшості випадків причина чоловічої зради криється не в жадобі «свіжого м’яса», а в бажанні бути почутим і зрозумілим. Тому завжди слухайте його, а при необхідності підтримуйте. Тільки ні в якому разі не давайте порад, якщо вас про це не просили!

Крок № 4. Піклуйтеся про нього

Це один з головних прийомів, який доводить вашу прихильність і любов краще, ніж будь-які гучні слова. Зустрічайте його гарячим вечерею, ідеально прибраним будинком і в хорошому настрої. Зробіть ваше простір максимально привабливим для нього. До речі, щоб ваше «гніздечко» сподобалося чоловікові, подбайте про:

 • відсутності величезної кількості всяких баночок-скляночек у ванній кімнаті;
 • приємному ароматі в квартирі;
 • інтер’єрі: рожеві шпалери і диван, заповнений м’якими іграшками, його точно не залишать байдужими.

Крок № 5. Займіться спільною справою

Та справа, про яку ви тільки що подумали, звичайно, відмінна річ. Але зараз я говорю не про нього. Виберіть з чоловіком якесь заняття, яким вам обом було б цікаво займатися. Будь-то кінний спорт, дайвінг або прогулянки на велосипедах. Загальна заняття дуже ефективно в питанні вашого зближення.

Зверніть увагу: в цих рекомендаціях немає пункту «прив’яжемо до чоловіка». Це не дарма – ваша надмірна любов може все зіпсувати. Адже ніхто не гарантує успіх вашим відносинам. Намагайтеся контролювати сильні емоції і припиняйте будь-які мрії про спільну старості.

З цього відео ви дізнаєтеся про особливості відносин з одруженим чоловіком. Чи варто домагатися його любові? На що може розраховувати коханка?

Реальна історія моєї подруги, як закохати в себе одруженого чоловіка

Одна моя подруга має більш ніж просто багатий досвід в сфері відносин з одруженим. Олега вона зустріла на рок-концерті, на який сама прийшла не по своїй волі. Молодший брат просто фанатіє від групи Imagine Dragons.

На їх концерт, власне, він і притягнув Наташу. Зіткнулися вони з Олегом, як в кіно. Між ними промайнула «іскра», в той же вечір вони поцілувалися.

Відносини розвивалися стрімко і благополучно до того моменту, поки він не зізнався, що одружений.

Наташа не знаходила собі місця. Зрозуміти її нескладно: закохалася по вуха, а тут на тобі … Я підтримувала, як могла, але толку було мало. Через пару тижнів Олег з’явився. Сказав, що кинув дружину і хоче залишок життя провести тільки з нею. Подруга була у нестямі від щастя, та й я разом з нею. Але періодично у мене в голові виникали думки «А що буде, якщо він все-таки кине її?»

І він кинув. Через півроку їх відносин (які складно було назвати романтичними), Олег раптом пропав. Як з’ясувалося пізніше, він і не з’являвся – ніякої розлуки з дружиною не було. Але Наташа не мала наміру здаватися, вона сказала, що вагітна.

Мало того, заявилася на поріг будинку нареченого. Двері, зрозуміло, відкрила дружина (на це, власне, подруга і розраховувала). Олега не було вдома, тому Наташа розповіла все сама. І про концерт, і про вагітність. Катерина (так звали дружину Олега) була, м’яко сказати, вражена.

Читайте також:   Як зрозуміти, що хлопець ревнує: основні ознаки, як себе вести

І вже точно не любов’ю чоловіка до рок-музиці.

Підсумок наступний: Олега викинули з дому, він прийшов до Наташі. Після того, як з’ясувалося, що вона не вагітна, чоловік взагалі поїхав в інше місто. Наташа залишилася ні з чим. Любі дівчата, як би вам не хотілося «прив’язати» до себе одруженого, не вдавайтеся до методам, на кшталт уявної вагітності.

 • Твіттер

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/kak-vljubit-v-sebja-zhenatogo-muzhchinu.html

Як закохати в себе одруженого чоловіка: інструкція зі зваблення

Зміст статті:

Шлюбні узи не завжди стають гарантією щасливого життя. Розумний, успішний, цікавий зовні чоловік мимоволі стає об’єктом уваги прекрасної половини колег по роботі, партнерів по бізнесу, державних чиновниць, і, якщо жінка діє грамотно, над сім’єю нависає загроза.

Чи варта гра свічок?

Вступаючи в зв’язок з одруженим чоловіком, усвідомте, що на цьому шляху крім прекрасних моментів, вас очікують нескінченні розчарування. Самотність в свята, неможливість спільного відпочинку, усвідомлення того, що спить він не тільки з вами, хоча і стверджує зворотне, а в разі настання незапланованої вагітності, зовсім не факт, що у малюка буде повноцінна сім’я.

Все частіше у вашій голові виникає питання: «коли ж він розлучиться»? Але відповіді немає, улюблений і раніше уникає людних місць, не знайомить вас з друзями і не в захваті від пропозицій сходити в театр або на виставку.

Минає рік за роком, а ситуація не змінюється. Якщо жінка не скаржиться на самотність, завжди виглядає доглянутою і готова на експерименти в ліжку, відносини можуть тривати довго. Чоловіче его тішить увагу двох улюблених, заради чого обривати звичні зв’язку, якщо все і так добре?

Про відносини одружених з коханками смішно розповідається тільки в анекдотах, насправді – це нескінченна внутрішня боротьба, ревнощі і не виправдалися надії.

Іноді панянки заводять короткостроковий роман з одруженим чоловіком з меркантильних міркувань, наприклад, матеріальна підтримка, просування по кар’єрних сходах. Не усвідомлюючи, що його використовували, чоловік може серйозно прив’язатися до коханки, або вона сама, отримавши бажане, не зможе вчасно зупинитися.

Закоханість переростає в залежність, і тоді рушійною силою стає ревнощі. Спочатку ви доводите себе, що штамп у паспорті не так вже важливий, а потім болісно шукаєте виправдання його нерішучості. Зніміть рожеві окуляри, не втрачайте часу.

Статистика – наука об’єктивна. Якщо чоловік не спробував розповісти дружині про свій зв’язок на стороні, і не пішов з сім’ї протягом року, він не залишить дружину заради коханки.

Однак, буває і інакше, коли почуття накривають, ніби цунамі, і починається переоцінка власних досягнень, названа психологами кризою середнього віку. Молоде, пружне тіло коханки вабить вдень і вночі, вона не навіжена і завжди в гарному настрої, тоді можливий і інший шлях розвитку подій.

Що можна зробити, щоб чоловік пробачив зраду?

Відвести чоловіка з родини реально, але наскільки правильно поставлена ​​мета? Чи готові ви жити спокійно і не думати про дітей, які залишилися без батька? Чи зможете ви бути абсолютно щасливі на руїнах колишньої родини?

Чого не вистачає одруженим?

Говорячи одним словом – різноманітності. Палкість почуттів до дружини дещо стихла, практично з 100% -й вірогідністю чоловік може передбачити її реакцію на ту чи іншу ситуацію. Шукають зв’язків на стороні і ті, кому не вистачає уваги, волі, любові. Хтось знаходить віддушину в рибалці, випивки, а хтось заспокоюється в обіймах іншої жінки.

На питання «чому чоловіки зраджують» один психолог відповів – тому що можуть. Вони потребують сексі, а інтим з новою партнеркою дарує незвідані відчуття.

Інстинкт завойовника задовольняється в повній мірі. Однак, чоловічі зради не можна зводити лише до задоволення фізіологічної потреби, часто одружений чоловік абсолютно щиро любить обох жінок.

Як привернути його увагу?

Якщо ви втратили голову від одруженого чоловіка, і готові на все, щоб спокусити його, дійте ненав’язливо і акуратно. Як сподобатися одруженого чоловіка? Щоб він проявив зацікавленість, потрібно зробити так, щоб ваша поява асоціювалося з приємними емоціями, здатністю будь-якої проблеми, хорошим настроєм.

Працюйте в одному офісі? Попадайтеся йому на очі, частіше, коли потрібно буде підготувати або відправити документ, підказати адресу електронної пошти, правильний переклад слова, але робіть це природно, з милою посмішкою. Ви повинні стати незамінною, створіть навколо себе зону комфорту, нехай поруч з вами йому буде легко і приємно.

Середньостатистична жінка досить рідко хвалить свого обранця, заповніть пробіл, зробіть ненав’язливий комплімент його розуму або вмінню. Хвалити можна за все – за професіоналізм, мужність, елегантність, вміння водити машину, спортивні досягнення.

Як спокусити жінку: секрети успіху одруженого чоловіка

Дружини зазвичай не балують подружжя компліментами, заповните пробіл. Але не розливається солов’єм і не опускайтеся до відвертої лестощів, дійте акуратно.

Як закохати в себе одруженого чоловіка? Доглянуте обличчя, гарний манікюр, гарна стрижка – неодмінні атрибути спокушання. Не одягайтеся, як на подіум, напялівая одночасно кілька золотих прикрас, дотримуйтесь офісного дрес-коду, одяг не кидається в очі, і ідеально підігнана по фігурі. На глибоке декольте, ультракороткі спідниці і яскравий макіяж – табу, це вульгарно.

методи впливу

Чоловік завжди зверне увагу на впевнену в собі дівчину, яка виявляє зацікавленість в тому, що він говорить, відкрито посміхається його жартів і не соромиться легкого флірту. Об’єкт може сам не брати участі в бесіді, але помітить захоплені погляди інших чоловіків.

Як змусити чоловіка зробити пропозицію?

Зламаний каблук або вивернутий вітром парасольку в негоду неподалік від його машини здатні пробудити у чоловіка природне бажання допомогти, захистити. Не варто в знак подяки за те, що колега підвіз вас додому, тут же запрошувати його на чашечку кави. Не форсуйте події, досить того, що він тепер знає, де ви живете.

Як поводиться закоханий одружений чоловік? Не варто розраховувати на те, що вже на наступний день він запросить вас на побачення. Йому треба відчути на смак нові відчуття. Найчастіше застосовується тактика кружляння навколо мети з поступовим звуженням радіусу.

Сім’янин, що дозволив спокушати себе, далеко не завжди ловелас, охочий до задоволень на стороні. Кинувшись у вир любовних відносин, на перших порах він навіть думки не допускає про розлучення. Приховуючи свої стосунки, він залишається в очах громадськості порядною людиною, отримує вихід сексуальної енергії і моральну віддушину в особі красивою, усміхненою коханки.

Щоб почати замислюватися над тим, як представити дружині і дітям ситуацію, що склалася, йому спочатку необхідно переконатися, що поруч саме та жінка, про яку він завжди мріяв.

Як завоювати його серце?

Дівчиною навряд чи рухає прагнення просто звернути на себе увагу, її мета не тільки спокусити одруженого чоловіка, а й утримати. Вона ловить на собі зацікавлений погляд, все частіше кавалер намагається опинитися ближче, і, якщо поки нічого не говорить, поведінка свідчить про те, що стріла Амура вже встромилася в серце.

Чоловік галантний, і якщо вербально поки не готовий висловлювати свої почуття, то контролювати жести і погляди навряд чи зможе.

Ознаки закоханого одруженого чоловіка

Інтелігентна людина не стане спокушати жінку, намагаючись скоріше затягнути її в ліжко. Цукерково-букетний період неодмінно буде. Чоловік в змозі усвідомити всю складність ситуації, і розміри можливої ​​трагедії, особливо, якщо дама не вільна.

Дбайливе ставлення до її репутації – перша ознака закоханості. Можливо, він на деякий час зупиниться, або навіть припинить залицяння. Професійного ловеласа, якому не звикати волочитися за кожною спідницею, подібні труднощі не турбують, йому важливо отримати нові відчуття в сексі.

Як зрозуміти що одружений чоловік закоханий до божевілля? Кавалер готовий добу безперервно говорити про свою улюблену, розпитує про неї спільних знайомих, намагається вивчити звички, обдаровує милими сюрпризами і дорогими подарунками, цікавиться думкою, намагається допомогти вирішити виникаючі життєві проблеми. Енергетикою його потягу наповнене весь простір навколо об’єкта обожнювання, це неможливо не помітити.

Чим здивувати чоловіка на день народження?

поширені помилки

Створені на початку відносин комфортні умови треба усіма силами підтримувати, адже у сімейного людини вже був сумний досвід, коли мила дівчина, на якій він колись одружився, стала нецікава, що і привело його до вас. Як завоювати одруженого чоловіка, і чого не можна робити, щоб не зруйнувати імідж розумної, турботливою і все розуміє жінки?

 • Квапити з розлученням, регулярно нагадуючи про дану обіцянку. Якщо чоловік такого розмови не заводив, не варто згадувати про можливий розрив колишніх відносин.
 • Критикувати вчинки дружини і дітей, радіти проблемам, що виникають в сім’ї, порівнювати себе і дружину.
 • Запрошувати в будинок ваших родичів, друзів, заздалегідь не погодивши їх візит з коханим.
 • Ниття про самотність в свята, недостатній увазі зовсім не додають ніжності відносин. Ви знали, що чоловік одружений, і повинні бути готові до обмежень.
 • Говорити про майбутніх дітей, покупці спільного житла або автомобіля.
 • У коханця і так досить стресових ситуацій в житті, докори за запізнення на побачення або несподівані збої в ліжку боляче ранять його самолюбство.

Бездоганний зовнішній вигляд жінки – важлива складова позашлюбного зв’язку.

І, пам’ятайте, якщо у відносинах з самого початку були труднощі, ви відчували дискомфорт, часто доводилося чимось жертвувати, вони не варті продовження. Любов – світле почуття, вона завжди приносить радість і дарує відчуття польоту. Насолоджуйтесь кожною хвилиною щастя!

Як спокусити жінку: секрети успіху одруженого чоловіка

Джерело: https://bewoman.club/kak-soblaznit-zhenatogo-muzhchinu/

Як закохати в себе одруженого чоловіка: правила спокушання

Як спокусити жінку: секрети успіху одруженого чоловіка

Зради у шлюбі

28.04.2018

6.9 тис.

4.6 тис.

8 хв.

1

Для більшості жінок, які перебувають у пошуку другої половинки, одружений чоловік є забороненим плодом. Але бувають і такі ситуації, коли почуття до чоловіка, який вже «зайнятий», настільки сильні, що дівчина починає замислюватися, як відвести його з родини.

Зробити це не так складно, як може здатися: потрібно лише слідувати порадам і рекомендаціям досвідчених психологів.

Однак, перш ніж вдаватися до таких небезпечний крок, як спокушання сімейного людини і руйнування його шлюбу, варто задуматися про наслідки такого вчинку.

Жінці, наважилася на такий вчинок, слід добре вивчити чоловічу психологію, так як закохати в себе холостого і одруженої людини – це дві різні речі. Адже у вільного і сімейного чоловіки зовсім різні уявлення про життя, принципи і мислення.

Той, хто вже давно пов’язав себе узами шлюбу, не захоче витрачати свою енергію на підкорення жінки. Він не буде витрачати час на розгадування її натяків і таємничих іносказань, оскільки вдома його чекає дружина, яку він вже вивчив як свої п’ять пальців. Саме тому головним завданням стає залучення до себе його уваги.

Як спокусити жінку: секрети успіху одруженого чоловіка

Значним плюсом в цій справі стане можливість особистого спілкування з об’єктом закоханості. Так з’явиться більше можливостей застосувати психологічні прийоми для впливу на чоловіче підсвідомість. Психологи виділяють кілька найдієвіших способів привернути увагу вподобаного представника сильної статі:

 • Поправляти волосся в його присутності м’якими і плавними рухами.
 • Зрідка струшувати головою під час бесіди, так, щоб на сережки падало світло. В цьому випадку потрібно надягати сережки з камінням: вони краще відбивають світло і грають гранями.
 • Проводити по шиї кінчиками пальців, немов задумавшись про щось.
 • Задумливо посміхатися, дивлячись на нього.
 • Часто зупиняти погляд на його губах або підборідді, а потім зніяковіло відвертатися.

Якщо у дівчини не завжди є можливість виглядати привабливо при зустрічі з об’єктом своєї пристрасті, потрібно постаратися зацікавити його захоплюючим діалогом.

При цьому необхідно частіше невимушено посміхатися, вести себе відкрито і вільно. Важливо цікавитися тим, що розповідає співрозмовник, а не перебивати його або постійно переводити розмову на інші теми.

Чоловік повинен відчувати свою значимість і небайдужість до нього жінки.

Не слід впадати у відчай, якщо перша, друга або навіть третя зустріч не принесла очікуваного результату. Добропорядний сім’янин ніколи не покаже відразу, що його приваблює інша жінка.

Він буде довго сумніватися, перш ніж зважитися на активні дії. Часом дівчина сама повинна зробити перший крок назустріч і запропонувати почати відносини. Однак квапити події не варто, інакше є ймовірність отримати відмову.

Читайте також:   Як розкріпачитися в ліжку: способи подолання сорому

Чоловік повинен сам дозріти для вирішення змінити дружині.

Сімейний людина, яка дозволяє собі спокусити, не завжди відноситься до категорії бабіїв і ловеласів. Найчастіше він просто втратив життєву опору – в родині відсутня лад, а колись кохана дружина перестала бути близьким і людиною, яка розуміє. Зав’язуючи стосунки на стороні, чоловік шукає для себе віддушину, вихід накопиченої сексуальної енергії.

Якщо дівчина поставила собі за мету підкорити свого обранця на все життя, вона не повинна дати зрозуміти про це чоловікові своєї мрії. Для початку коханець повинен переконатися, що саме таку жінку він шукав все своє життя. Для цього дівчині необхідно вивчити деякі рекомендації, за допомогою яких вона зможе стати для коханого ідеалом.

Відмінні риси ідеальної коханки:

ознака характеристика
Зовнішність. Обранець повинен відчувати гордість, йдучи поруч з красивою і доглянутою жінкою. Тому варто особливу увагу приділяти своєму стилю, зачіски і макіяжу. Ніякої «бойової розмальовки» і вульгарності у виборі одягу. Все повинно бути підібрано гармонійно і зі смаком
аромат Вибір духів або туалетної води також дуже важливий. Тонкий і не дуже різкий аромат невловимим шлейфом повинен бути присутнім на жіночих речах, соотносясь в чоловічій свідомості з образом ідеальної жінки
Домашній вид В обстановці домашнього затишку коханка повинна показати себе з найкращого боку. Вона зобов’язана виглядати привабливо: ніяких старих розношені штанів і розтягнутих майок. Всього цього чоловік надивився на дружині. Спеціально для візитів коханця можна придбати сексуальну білизну або красивий шовковий пеньюар
відвертість Якщо жінка налаштована на тривалий союз і шлюб в перспективі, вона не повинна брехати своєму обранцеві. Адже все таємне коли-небудь стає явним, і навіть невеличка неправда може зруйнувати відносини
Увага Часто чоловікові, який зважився на зраду, в родині бракує саме цього. Тому коханка завжди повинна вислухати його, цікавитися справами коханого, допомагати йому порадами і втіхою
самостійність Час від часу потрібно дати зрозуміти обранцеві, що метою життя коханки не є його постійне задоволення і догоджання йому. Він повинен відчувати певний страх, що може втратити кохану жінку
Секс У цьому питанні не рекомендується встановлювати будь-яких обмежень, адже саме насиченого сексуального життя чоловікові не вистачає вдома. Якщо коханця повністю влаштовує його сексуальне життя поза сім’єю, він постарається зберегти такі відносини як можна довше

Багато жінок, заводячи любовний зв’язок з сімейною людиною, не знають, як утримати його від повернення до дружини. Досвідчені психологи радять слідувати деяким простим прийомам, які допоможуть зберегти відносини:

 • Жити своїм життям . Немає потреби розчинятися в обранцеві, цілими днями сидячи вдома і чекаючи його приходу або дзвінка. Потрібно мати свої інтереси, зустрічатися з друзями, ходити на виставки і по магазинам. Необхідно показати чоловікові, що життя продовжиться і без його присутності.
 • Смачно готувати . Недарма кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Його потрібно балувати новими апетитними стравами якомога частіше. Обранець повинен зрозуміти, що навіть якщо коханка перетвориться в заміжню даму і він одружується на своїй пасії, в його житті нічого не зміниться – вона буде настільки ж комфортною, як і раніше.
 • Бути загадкової . Не варто розкривати перед коханим всі свої секрети: тоді нудьга нескоро настане в стосунках.

Якщо дівчина хоче прискорити розвиток відносин, а кавалер ніяк не може зважитися розповісти про все дружині, не варто зустрічатися з нею і говорити все самій.

Це може тільки відвернути чоловіка і змусить його піти на розрив з коханкою. Краще напроситися в гості до обранця, поки дружини немає вдома, і як би ненароком залишити там сліди своєї присутності.

Розумна дружина сама про все здогадається.

Душевні якості, характер і етичні норми у кожного чоловіка різні. Тому не зайвим буде дізнатися дату народження коханого, щоб дізнатися найкоротший шлях до його серця. Як підкорити той чи інший знак Зодіаку можна дізнатися в таблиці:

Знак зодіаку характеристика
Овен Овни не терплять явних спроб зблизитися з боку жінки. Їм самим цікаво бути мисливцем і завойовувати представниць прекрасної статі. Тому дівчина повинна діяти дуже обережно, постійно дозволяючи Овна відчувати себе переможцем
Телець Тельці не люблять сильних і впевнених у собі жінок. Їм набагато цікавіше дружину і безліч дітей. Тому, заводячи нові любовні відносини, Телець буде прагнути «одомашнити» свою обраницю. Для того, щоб переламати цей стереотип, дівчина повинна мати великий запас терпіння
Близнюки Близнюки не обтяжені особливими моральними принципами. Вони можуть легко піти з сім’ї до коханки, а через деякий час з такою ж легкістю кинути і її
рак Раки сентиментальні і вразливі. Тому жінка, яка прагне завоювати чоловіка-Рака, повинна з належною серйозністю ставитися до його почуттів і душевних поривів
Лев Леви – природжені лідери, тому не обділені увагою представниць прекрасної статі. Щоб утримати увагу Льва, дівчині доведеться дуже постаратися. Але якщо він вирішить, що в родині його не оцінюють по достоїнству, то легко зробить вибір на користь нової коханої
Діва Чоловіки-Діви боятися прямого натиску з боку жінки. Щоб підкорити його серце, жінці доведеться вуалювати свої домагання під «робочі питання» або «випадкові зустрічі»
ваги Ваги перебувають у впевненості, що гідні всього самого кращого. Тому завоювати чоловіка-Терези зможе жінка, що не боїться показувати себе з кращого боку
Стрілець У Стрільця дуже високі вимоги до жіночої статі, до того ж змусити його зробити зраду дуже складно. Адже він уже знайшов ідеальну жінку, і це – його дружина
Скорпіон Збитися з правильного шляху Скорпіона можуть змусити тільки божевільні емоції. Адже йому часто не вистачає адреналіну, а він терпіти не може нудьги
Козеріг Козероги дуже доброчесні і скромні, тому йдуть із сім’ї в рідкісних випадках і тільки з-за сильних почуттів
Водолій Водолії – яскраві та емоційні особистості. Їх приваблює все неординарне, тому завоювати Водолія зуміє тільки неабияка і ефектна жінка
риби Риби часто розчаровуються в сімейному житті і потребують підтримки. Жінка, яка зможе дати опору і поспівчувати, підкорить серце чоловіка під знаком Риб

Коханці не варто розпитувати чоловіка про його дружині і тим більше переймати будь-які її якості. Якщо він вирішив піти з сім’ї, значить, на те була вагома причина, і навряд чи він захоче побачити те ж саме в новою коханою.

Для чоловіка недостатньо лише комфорту в будинку і сексуального виду. Адже він вже проходив цю стадію зі своєю дружиною і розуміє, у що можуть перетворитися відносини. Коханці потрібно намагатися підтримувати в улюбленому ейфорію і не здійснювати поширених помилок багатьох жінок.

Не можна:

 • Вести розпитування про його дружині, дітях і життя в родині. У більшості випадків чоловікові неприємно говорити про це з коханкою, адже він відчуває свою провину. Якщо у нього виникне таке бажання, він розповість про все сам.
 • Відверто радіти, якщо обранець говорить про сварки з дружиною, так само, як і зображати уявну смуток. Він відчує фальш у відносинах, і це може стати початком кінця.
 • Пліткувати про незнайомих людей і всякі дрібниці, які нецікаві чоловікові. Це швидко стає нудним.
 • Натякати на розлучення з дружиною. Це стане першим кроком до розриву відносин.
 • Докоряти чоловіка в чому б то не було. Закиди він може послухати і вдома, у коханки ж шукає душевний спокій.
 • Ставити ультиматум, що змушує чоловіка вибирати між дружиною і новим коханням. У більшості випадків вибір виявиться на користь дружини.

Є безліч прикладів, коли новий шлюб, побудований на руїнах попереднього, виявився щасливим. Але існує не менша кількість і інших випадків – коли жінка, багато років колишня коханкою, залишилася в результаті одна. Тому перш ніж зв’язати життя з сімейною людиною, варто дуже добре обміркувати своє рішення.

Джерело: https://doctorfeel.net/marriage/treason/vlyubity-ghenatogo.html

Як спокусити одруженого чоловіка: основні правила, поради психолога, змова, типові помилки

Як спокусити жінку: секрети успіху одруженого чоловіка 4.75 / 5 (4)

Як відомо, серцю не накажеш, і в житті бувають ситуації, коли дівчина закохується в чоловіка, пов’язаного узами шлюбу з іншою жінкою. Коли це сталося, слід прийняти непросте рішення: відкинути цю затію або домагатися мети, думаючи про те, як спокусити одруженого чоловіка . Обидві дороги заслуговують і засудження, і співчуття. Якщо у жінки існує впевненість, що це кохання всього її життя, і чоловік зробив помилку, одружившись на іншій особі, вона стає на складний шлях.

Як закохати в себе одруженого чоловіка

Щоб привернути увагу чоловіка, що має статус одруженої людини, у жінки повинна бути вагома причина. Адже прагнучи завоювати кохану людину, дівчина може заподіяти страждання багатьом людям: дружині, дітям, батькам обранця.

Спроба забрати з сім’ї чоловіка – важкий гріх і неправильний вчинок з моральної точки зору.

Роль коханки пов’язана зі стресом, складними життєвими ситуаціями, про які жінка не замислюється, затіваючи відносини.

Чи варто це робити

На все є свої причини. Тільки безвідповідальні жінки легковажної поведінки можуть зважитися на те, щоб спокусити людину, що складається в шлюбі, щоб задовольнити власну примху.

40% жінок готові відвести одруженого чоловіка

В основному жінки роблять такий вчинок, відчуваючи глибоке почуття любові. Це є єдиним випадком виправдання і причини, на думку психологів, коли дівчина намагається викликати в хлопця відповідну прихильність.

 • Вона робить рішучі дії, незважаючи на наявність у коханої людини сім’ї.
 • Як спокусити чоловіка?
 • Менш вагомі причини таємний зв’язок на стороні з одруженим чоловіком:
 • Бажання володіти домашнім обранцем, який піклується про сім’ю, зберігає домашнє вогнище, намагається забезпечити гідне життя близьким людям;
 • Поліпшення матеріального становища. Це можливо, якщо сімейна людина є забезпеченою особистістю, і витрати значних грошових сум на коханку не принесуть шкоди сімейному бюджету;
 • Просування кар’єри. Такий зв’язок – це взаємний договір, що триває до наміченого терміну – нового службового становища. Як тільки жінка зможе досягти бажаного результату, зв’язок розпадається.

Визначити чіткі межі відносин – важливий пункт, коли жінка не планує бути довгий час з одруженим чоловіком. Підпустивши чоловіка на дуже близьку відстань, ставши для нього значущою частиною життя, обачлива особа ризикує отримати проблеми.

Жінка може закохатися сама або закохати в себе одруженого чоловіка, що не входить в її плани. Головний ризик при спробі закохати в себе сім’янина – це небезпека зруйнувати його сім’ю. Наслідки накладуть велику відповідальність на розлучницю: громадський осуд, докори сумління, необхідність створювати для чоловіка нові умови побуту.

ЦЕ ЦІКАВО! Як закохати в себе чоловіка, якщо він одружений?

Залежно від його типу

Існують певні рекомендації з питання про те, як звернути на себе увагу одруженого чоловіка. Спочатку визначитеся, до якого типу належить кохана людина.

Чоловіки, які перебувають у шлюбі, бувають наступних типів:

 • вперті;
 • донжуани;
 • Закохані.

упертюх

Цей сім’янин має сталість і не дивиться на сторону. Завоювати довіру такого чоловіка є важкою справою.

Важливо подружитися з ним і дізнатися всі його таємниці і плани. У такий спосіб жінка зможе завоювати його прихильність і довіру.

Відносини можуть розвиватися складним шляхом. Навіть якщо зрада відбудеться, хлопець намагатиметься приховати цей факт. Якщо така людина задоволений своєю сім’єю, він не робитиме спроб до змін і не захоче піти з дому, який сам створював.

Дон Жуан

Цей легковажний тип чоловіків з самого початку несерйозно сприймає подружні стосунки.

Шлюб для таких людей – випадковість на життєвому шляху.

Спокусити таку людину нескладно, так само як будь-якого холостого хлопця: проявивши кокетство, зробивши натяк на близькі стосунки і визначивши місце зустрічі.

вірний чоловік

Такий тип – чоловік, якого спокусити важко.

Тут мета жінки – стати вірним другом.

Дама може фліртувати, але без натяків, прагнути показати свою красу і дотепність, стати хорошою співбесідницею і вислухати людину. Тоді чоловік захоче поділитися своїми проблемами.

Як привернути увагу одруженого чоловіка

Кожна жінка сама розуміє, як звернути на себе увагу певного представника сильної статі. Багато що залежить від характеру сім’янина і його відносин з дружиною. Слід врахувати тривалість шлюбу.

Читайте також:   Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

Коли чоловік відчуває ніжні почуття до дружини, він не стане дивитися на інших жінок довгий час.

Після закінчення трьох років жінка може спробувати завоювати кохану людину.

зовнішність

Привернути увагу сімейного чоловіка можна таким же способом, як і холостого хлопця. Почніть з зовнішності: доглянутий вигляд, зачіска, манікюр, макіяж.

Одягайтеся красиво і спокусливо, викликаючи бажання захоплюватися собою. Не потрібно допускати вульгарності, якщо ви прагнете до серйозних стосунків.

Легке кокетство, усміхненість, можуть швидко розташувати до себе. Дівчині потрібно продемонструвати, що присутність хлопця – велика радість, що сторонні речі не можуть її цікавити, коли коханий чоловік поруч. Зробити це неважко, коли існує закоханість.

Поведінка

Коли жінка домоглася того, що чоловік звернув на неї увагу, відповідає на флірт, можна закріпити спілкування. Будь-яка дама прагне до більшого результату, ніж зацікавлені погляди, їй хочеться, щоб шанувальник закохався в неї.

Потрібно домогтися, щоб всі думки обранця були звернені до вас, щоб ви стали незамінною подругою.

Важливо дати чоловікові те, чого він позбавлений у себе вдома. Повинна бути новизна у відносинах, яка міститься в самій жінці.

компліменти

Подружжя рідко хвалять своїх чоловіків. Багато речей сприймаються дружинами як звичайні дії.

Жінці варто похвалити м’язи чоловіки, м’язи, стиль одягу, аж до дрібниць, таких як вміння паркувати автомобіль.

Хвалити потрібно багато і по справі, але наполегливість може відлякати хлопця. Чоловіки не люблять настирливих дам і можуть просто зникнути з поля зору.

Подивіться відео. Як вести себе з одруженим чоловіком? Відносини з одруженим.

пристрасть

Велике значення у відносинах надається інтимної близькості.

Жінці потрібно пробудити в чоловікові пристрасть, яка розгубилася за час шлюбу. У сімейному житті за прожиті роки знижується якість і кількість сексу.

Почніть з натяків на близькі стосунки. Чоловік прагне до володіння жінкою до початку відносин. Інтимна близькість повинна стати подарунком, якого він так довго прагнув.

закріплення результату

Важливо приділяти увагу чоловікові, цікавитися його життям. Це неважко, якщо ви є колегами по роботі.

Як спокусити чоловіка на відстані?

Коли хлопець звикне до вас і не зможе обходитися без вашої присутності в його житті, стримаєте дистанцію. Це складно зробити, але важливо в завоюванні коханої людини. Він повинен зрозуміти, що тільки з вами він буде щасливий в житті.

Останнім кроком для з’єднання повинно бути навіювання, що вам добре разом, і єдиною перешкодою є його дружина.

Поспішати заводити про це розмову не варто. Не потрібно відгукуватися про цю жінку погано. Навпаки, необхідно сказати, що у неї більше прав на хлопця, підкреслити її гідності і штовхати чоловіка в обійми дружини. Це спрацює зворотним ефектом. Такий крок допускається, якщо жінка відчуває впевненість в почуттях чоловіки.

Однак не варто забувати, що навколо багато гідних вільних хлопців, кандидатів в чоловіки. Варто подумати про можливість дати їм шанс, звернути на них увагу. Можливо, ви просто не бачите холостого чоловіка, якому давно подобаєтеся.

Чого робити не можна

Сімейний чоловік може закохатися в іншу жінку, але для цього не потрібно повторювати дії дружин.

Ось неповний перелік поведінки типовою подружжя, який може доповнюватися:

 • Не потрібно набридати розповідями про речі, магазинах, подруг, мріях, порожніми розмовами. Вони дратують чоловіка;
 • Чи не влаштовувати сварок за невиконані обіцянки. Дівчина просто повинна ввічливо нагадати про це;
 • Не прагніть познайомити хлопця з матір’ю, йому вистачає тещі;
 • Не заводьте розмову про майбутні спадкоємців, особливо якщо чоловік має дітей;
 • Не потрібно ходити по квартирі в неохайному вигляді, в бігуді, старому халаті. Цього виду чоловікові вистачає вдома;
 • Чи не повідомляйте всі подробиці свого життя. Захоплена жінка повинна залишитися загадкою, яку чоловік хотів би розгадати, а не нудною прочитаною книгою;
 • Не заводьте себе, будьте акуратною, стежте за зовнішнім виглядом;
 • Дізнавайтеся звички його дружини і не повторюйте їх. Якщо чоловік шукає розвага на стороні, значить йому нудно в сім’ї;
 • Взаєморозуміння, вміння вислухати – козир в завоюванні обранця. Чоловікам не потрібні просто сексуальні відносини, їм потрібен розуміє супутник життя, яка не дорікне в слабкості.

Як відвести одруженого чоловіка з сім’ї

Чоловік, що складається в шлюбі, може закохатися, якщо між партнерами є іскра, інакше жінці вдасться тільки спокусити його на час.

Якщо жінка подобається, вона може закохати в себе обранця, причому незалежно від свого віку і краси.

Слід дотримуватися простих правил і враховувати типові промахи.

Основні правила

Коли коханка не боїться заподіяти біль дружині коханого чоловіка, вона може тиснути на неї. Дружина не знає про присутність у чоловіка іншої жінки? Нехай дізнається.

Однак не можна дзвонити дружині або коханця, якщо він просить цього не робити.

Чи не підбігає з відкритими обіймами, захопленими криками і поцілунками до чоловіка, випадково зустрівшись на вулиці, не потрібно видавати своєї присутності.

Як правильно дати про себе знати

Якщо у чоловіка є автомобіль, то жінка може залишити помаду, підкласти сережку, предмети одягу. Але нижню білизну краще не залишати, це не прикрашає.

Чи зустрічаєтеся в квартирі чоловіка? Залиште дрібні сліди: волосся, запах парфумів. Коли дружина коханої людини не відрізняється акуратністю, варто натякнути про це – погладьте йому сорочку, вимийте посуд, красиво застеліть ліжко.

Можна захопити чоловіка цікавим заняттям: більярдом, тенісом, книгами, фотографуванням, музикою. Головне, щоб йому сподобалося хобі, тоді чоловік буде з захопленням розповідати про нього вдома.

Експериментуйте в сексуальних відносинах. Покажіть щось нове в ліжку. Він захоче повторити цей момент зі своєю дружиною. Дружина проявить занепокоєння, причому з можливою істерикою. Можливо, вона не зможе підлаштуватися і викличе невдоволення чоловіка, а також зміцнить свою підозру.

Коли чоловік починає сваритися з вами з приводу сімейного скандалу, що стався через залишену помади, волосся, не варто відповідати криком. Потрібно вибачитися за помилку і розмовляти в спокійному тоні.

Поради психолога

Щоб відбити чоловіка у дружини, жінці потрібно дізнатися про її негативні якості характеру. Ймовірно, обранець буде негативно відгукуватися про дружину. Ненароком загублений репліка допоможе зрозуміти, як ставляться до чоловіка в родині.

Подивіться відео. Люблю одруженого чоловіка. Що робити і як бути?

Щоб чоловік міг зацікавитися, потрібні такі дії:

 • Смачно готувати обід;
 • Виглядати привабливіше суперниці;
 • Підтримувати інтереси обранця;
 • Виявляти радість, дружелюбність при зустрічі;
 • Розуміти проблеми, надавати допомогу;
 • Бути психологом, подругою, але не жилеткою для сліз;
 • Чи не вимагати речі і дорогі подарунки;
 • Чи не влаштовувати скандалів на порожньому місці, не ображатися через дрібниці.

8 з 10 чоловіків залишаються з дружинами

В першу чергу чоловік цінує комфорт. Дружина може набриднути за роки спільного життя, але чоловік не поспішає залишати будинок. Ситуація його цілком влаштовує: дружина підтримує затишок в домі, а молода коханка дарує нові враження.

змова

Буває, що коханки сильно закохуються в одружених чоловіків і вирішуються звернутися до магічних ритуалів. Такі дії проводяться професіоналами, самій зробити правильно обряд складно.

Перш за все, жінці слід подумати, чи варто це робити. Тиск на психічний стан чоловіка може обернутися великими проблемами, і згодом коханка може шкодувати про необдумане вчинок, але виправити все буде складно.

Необхідно також подумати про моральний бік, зважити всі ризики. Приворот вважається великим гріхом. Перш ніж здійснювати задуманий змова, проаналізуйте, які відносини пов’язують чоловіка і його дружину. При міцного зв’язку застосовують відвороти. Коли в шлюбі трапляються сварки, прив’язати хлопця простіше.

типові помилки

Можна втратити обранця, якщо поставити умову: «Я або вона!». Це є грубою помилкою.

Як спокусити чоловіка в домашніх умовах?

Чоловік, поставлений коханкою в жорсткі рамки, не зможе перебувати довго з такою жінкою. Представники сильної статі не допускають переваги над собою і вказівок про те, як їм поступати в житті.

Серед помилок зустрічаються такі промахи:

 • Прояв ревнощів і істеричні висловлювання: «Ти не любиш мене, а любиш її!». Нехай ревнощі відчуває дружина, проявляйте спокій;
 • Постійна нав’язливість. Коханка пише величезну кількість повідомлень з проханнями про зустріч, телефонує кілька разів на день, все це може супроводжуватися сльозами;
 • Дзвінки на номер дружини або домашній телефон. Чоловік зможе виправдатися або скаже неправду, а коханка назавжди вийде з довіри;
 • Розмови про дружину, прохання її кинути, розлучитися з нею, стомлюючі для хлопця. Для чого сім’янинові коханка? Для відпочинку від сімейного життя, а не розмов про сім’ю і дружині.

Джерело: https://o-okkultizme.com/psixologiya/lyubov-i-otnosheniya/kak-soblaznit-zhenatogo-muzhchinu.html

Хитра кухня: рецепти спокушання одружених чоловіків від професіоналок

Найчастіше люди обмінюються інформацією за допомогою спілкування. Саме тому важливо знати про те, які фрази і слова зроблять вас бажаною в очах чоловіка. Психологи звертають на це особливу увагу, тому що часом одне невірне слово може відштовхнути людини.

Чого не можна допускати в спілкуванні з чоловіком

Досвідчені жінки знають, що заважає зваблення і від чого потрібно спершу позбутися, щоб не бути схожою на ту, яка живе поруч з чоловіком довгий час. Йдеться про те, що найчастіше набридає чоловікам в шлюбі.

Скарги . Це заборона номер один. Чоловікові хочеться легкості і спокою. Сльози і постійні істерики відлякають його дуже швидко. Навіть вчені довели, що жіночі сльози відштовхують чоловіків і знижують привабливість жінки.

Закиди . Чоловіки обожнюють конструктивний діалог, якого в тривалих відносинах вже давно немає. Їм потрібно знати, чого від них чекають, чого вимагають і що потрібно виправити. Ніяких натяків.

Ревнощі . Представникам сильної статі, які одружені, буде приємно, якщо вони дізнаються, що їх ревнують. Головне – причина ревнощів.

Якщо вона полягає в тому, що він гарний і його можуть відвести, це одне. Якщо ж дама просто ревнує його, тому що вона власниця, – це неприпустимий промах, особливо у відносинах з одруженим.

Потрібно давати йому свободу, не дзвонити занадто часто, щоб запитати, де він і з ким.

Цінні поради та методики від професіоналок

Вивчення мети . Як і справжні хижачки, спокусниці починають зі збору даних, з спостереження. Вони ніколи не дозволяють собі відразу показати чоловікові симпатію, робити якісь кроки і провокувати обранця на дії. Спочатку дослідної дамі потрібно вирішити для себе, а чи варто воно того. Бути може, він настільки сильно любить дружину, що ніколи не зважиться на зраду.

Впевненість в собі . Вона складається з двох найважливіших факторів: зовнішнього вигляду і внутрішнього стану. Жінка-мисливиця зобов’язана виглядати на всі сто і вірити, що вона дійсно виглядає дуже добре. Важливо або слідувати моді, або вибрати індивідуальний стиль. Також важлива хороша фізична форма.

Заняття спортом, постійна активність – невід’ємна частина життя будь-якої спокусниці. Внутрішній стан впевненості прийде саме з часом. Все це важливо, тому що заміжні дами рідко стежать за собою так ретельно: вони зациклені на дітях, роботі, домашні справи.

Це дозволить вам бути краще його дружини, відчувати перевагу над нею.

Уміння слухати, міміка і жести . Важливий момент полягає в розмові з одруженим чоловіком, в обміні з ним інформацією. Він звик в шлюбі до того, що його не слухають, його не сприймають так серйозно, як йому хотілося б.

Представники сильної статі обожнюють тих дам, які вміють слухати і підтримувати будь-яку тему. Саме тому професійні спокусниці ерудовані. Також вони пам’ятають про усмішку, а заграванні, про правильне зоровому контакті.

Жестикуляція повинна бути спокійною, а дивитися в очі потрібно приблизно 50-60% часу або в моменти, коли ви говорите важливі речі.

Недомовленість,  таємниця . Досвідчена спокусниця ніколи не буде для чоловіка відкритою книгою. Намагайтеся діяти непередбачувано, намагайтеся залишати за собою якусь таємницю. Коли чоловік дізнається про жінку все, йому стає нецікаво.

Для цього був розроблений «метод хвилеподібно» або «хвилеподібний стиль»: певний період часу жінка звертає на чоловіка увагу, а потім втрачає до нього інтерес. Якщо використовувати цей метод правильно, можна звести одруженого обранця з розуму.

Тут важливо не перегнути палицю, інакше він або перегорить, або розчарується.

Змініть пріоритети . Потрібно прибрати зі списку головних життєвих цілей пункт «знайти чоловіка». Зосередьтеся на чому-небудь іншому. Любов сама прийде до вас, коли ви перестанете зациклюватися на ній. Це підігріє інтерес чоловіка до вас.

Радимо ознайомитися з декількома способами спокушання, які тільки відлякають чоловіків. Намагайтеся завжди виглядати на всі сто і не змушуйте чоловіка нервувати. Нехай йому буде поруч з вами спокійно і затишно. Удачі вам, і не забувайте натискати на кнопки і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

12 листопада 00:11

Джерело: https://gurutest.ru/publication/hitraya-kuhnya-retseptyi-soblazneniya-zhenatyih-muzhchin-ot-professionalok/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *