Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилки

Незавидним становищем є роль коханки. Здається, що чоловік вибрав тебе, тому що ти краще його дружини, від якої він таким чином йде.

Зміст приховати

Насправді досить часто чоловік шукає не любов, а почуття, інтригу, пристрасть і інші розбурхують відчуття, які вже вщухли в стосунках з дружиною.

А тут ще коханка може почати робити помилки у відносинах з одруженим чоловіком, що змусить його піти від неї.

Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилки

Кожна читачка жіночого сайту prettysecrets.ru шукає своє жіноче щастя. Однак зазвичай в спробах знайти свою любов вона часто втомлюється, розчаровується, піддається паніці, що штовхає її в обійми одруженого кавалера. Чому жінка, знаючи, що її обранець є одруженим, відразу з ним не припиняє відносини? Тут є безліч причин:

 1. Вона вважає, якщо його змогла одружити на собі інша жінка, тоді і сама зможе це зробити.
 2. Вона розуміє, що він більше схильний до сімейного життя, ніж інші холостяки.
 3. Вона бачить його спроможність і деяку компромісність у відносинах з жінкою.
 4. Вона вже зневірилася, тому вибирає першого-ліпшого залицяльника.
 5. Вона бажає користуватися його благами, які у нього є.
 6. Вона шукає якусь вигоду в їх відносинах.

Якщо жінка має намір створити свою сім’ю, то вибір кавалера в особі одруженого чоловіка зроблений невірний, оскільки в більшості своїй чоловіки не бажають йти зі своїх сімей, а просто шукають розваги на стороні.

Єдину помилку, яку може зробити коханка, – це порахувати його своїм чоловіком, який повинен заради неї робити все. Якщо коханка не розуміє, що вона «друга», то чоловік з нею швидше розлучиться, ніж зі своєю дружиною.

Але не все так гладко у відносинах сімейної пари. Якби дружина і чоловік повністю один одного задовольняли у всіх планах, то чоловік не ходив би наліво. Розуміння того, що між подружжям не все гладко, допомагає коханці переманювати чоловіка на свою сторону. Однак тут потрібно вести себе дуже мудро і тактовно, особливо не роблячи помилок.

Помилки коханок у відносинах з одруженими чоловіками

Що коханка бажає досягти у відносинах з одруженим чоловіком? Вона хоче, щоб він її любив, пішов від дружини і одружився на ній. Однак багато коханки забувають, яку вони роль поки що займають, через що починають робити помилки. Які вони?

 1. Маніпуляція чоловіком. Коханці хочеться, щоб її улюблений приділяв їй більше уваги і часу, любові і ласки. Її турбують ситуації, коли свята вона повинна справляти сама, а її коханий спить ночами з іншою жінкою. Природно, тут вона починає замислюватися, як розлучити подружжя, щоб отримати чоловіка в повному обсязі.

Що коханка може зробити? Вона може здійснювати кроки, щоб його дружина про неї дізналася, показати себе його друзям і родичам, заявити про себе як про значну жінці в житті свого чоловіка. Будь-які спроби чоловіка залишити коханку своєю таємницею будуть опротестовані. Коханка буде викликати почуття провини сльозами, стражданнями та іншими способами.

Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилки

Все це рано чи пізно набридне чоловікові. У нього вже є дружина, яка намагається контролювати і маніпулювати ним. Він не бажає обтяжувати себе ще однієї «істеричкою». Іншими словами, слід припиняти вирішувати питання за чоловіка, щоб не показати себе ще однією дружиною, від якої він і так втомився.

 1. Прихильність через дитину. Буває так, що у голубків з’являється дитина. Це щастя, але тільки не для чоловіка, який може тепер розуміти, що коханка почне здійснювати невигідні для нього дії.

Що зазвичай коханка починає робити, коли у неї від одруженого чоловіка з’являється дитина? Вона починає щось вимагати, загрожувати і шантажувати все розповісти дружині, викликати жалість та ін. Все це в підсумку призводить до того, що чоловік перестає до неї ставитися з любов’ю, і шукає способи вирішити проблему, повністю розірвавши відносини з жінкою.

Якщо коханка народила дитину від одруженого чоловіка, то вона повинна розуміти, що малюк більше потрібен їй, а не йому. Якби чоловік хотів створити сім’ю з коханкою, то розлучився і одружився б на ній, поки вона була вагітною.

Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилки

Єдине, чого може коханка домогтися через народження дитини, – це бачитися батькові і малюкові в невимушеній обстановці. Чоловік не повинен відчувати на собі тиску, інакше він взагалі припинить допомагати своїй дитині. Коханці потрібно залишитися вдячної чоловікові за те, що він не залишає її без засобів до існування.

 1. Контроль. Багато жінок бажають знати, чим займаються і з ким спілкуються їхні чоловіки. Вони починають контролювати: перевіряти дзвінки, читати повідомлення, стежити, просити інших людей, щоб шпигували. Чоловік починає відчувати тиск з боку коханки, від якого втік, коли тим же займалася його дружина.
 1. Конкуренція з дружиною. Іноді коханки не просто заявляють про себе дружинам своїх залицяльників, але ще й намагаються довести їм, що їм пора розлучатися. Це неприпустима поведінка, яке у всіх 100% випадків призводить до того, що чоловік розлучається з коханкою.

Тут коханці слід зрозуміти, що вона не краще дружини, але й не гірше. У чоловіка були причини знайти любов на стороні. Однак поки він не розлучається зі своєю дружиною, значить, дружина є поки що найкращим варіантом.

 1. Істерики і скандали. Ще одним помилковим поведінкою, яке нерідко коханки здійснюють, є провокування істерик і скандалів. Знаєте, чоловік вже і так зіштовхується з постійним невдоволенням будинку. Він заводив коханку не для додаткового невдоволення, а для того, щоб піти від чвар.

Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилки

 1. Робити секс єдиною сполучною ланкою у відносинах. Природно, спочатку чоловік буде шукати лише сексу на стороні. Але з часом він захоче дізнатися ту жінку, з якою вже неодноразово спав і добре проводив час.

перейти наверх

Як себе вести коханці?

Оскільки кожна коханка бажає вийти заміж за свого одруженого чоловіка, вона повинна завжди пам’ятати реальний стан, щоб правильно підбирати алгоритм дій. Вона є коханкою – другою жінкою після дружини свого чоловіка. Спочатку потрібно стати для нього головною, а потім вже підштовхувати на рішучі дії.

На щастя чи на жаль, але коханка завжди є річчю спочатку для свого одруженого залицяльника. Як би чоловік не розпинався, а він шукає коханку в якості інструменту, який буде виконувати певні функції. Скандали, побут, діти та інші сімейні «цінності» він уже має. Тепер залишається знайти тільки веселощі, в яке він буде йти, коли сім’я буде набридати.

Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилки

Коханка спочатку є інструментом, річчю, яку дуже легко викинути, якщо вона почне себе неналежно вести. Тут коханці слід поводитися правильно: якщо вона погодилася стати жінкою вже одруженого чоловіка, тоді спочатку виконувати роль веселою іграшки:

 1. Бути красивою.
 2. Бути веселою.
 3. Бути легкої і безтурботною.
 4. Бути приємною в спілкуванні і сексі.

Коротше кажучи, завжди спочатку потрібно вести себе відповідно до того образу, який чоловікові потрібен. Якщо йому потрібно веселощі і секс, тоді давайте йому тільки це.

Через якийсь час, коли відносини стануть більш серйозними і чоловік до вас звикне, потрібно показати себе ще з інших сторін. Тепер потрібно показати, який ви можете бути дружиною.

Потрібно зняти окрему квартиру, де ви будете жити разом, коли він не спить вдома. Потрібно проводити дозвілля разом. Покажіть, який ви ще можете бути, коли не тільки веселіться і займаєтеся сексом.

Так ви показуєте себе в якості дружини. І тут ви не повинні робити помилок:

 1. Не критикуйте його.
 2. Не сваріться і не сваріться.
 3. Чи не контролюйте його.
 4. Не намагайтеся втримати, коли він йде.
 5. Не чекайте, коли він прийде. І т.д.

Дайте йому повну свободу. Покажіть, що ви йому довіряєте.

Через тривалий час чоловік помітить, який ви є. Якщо у всіх планах ви будете його задовольняти, тоді можна спонукати його розлучитися зі своєю дружиною. Почніть говорити про те, що хочете створити сім’ю разом з ним.

Почніть говорити про те, що вас гложіт. Тільки не робіть його винуватим, посилаючись завжди на те, що ви спочатку розуміли і знали про наявність у нього сім’ї. Однак тепер ви хочете створити свою сім’ю.

Поставте перед ним питання: вам створювати сім’ю з ним або з іншим чоловіком?

Якщо чоловік не захоче вас втратити, він встане перед необхідністю розлучитися зі своєю дружиною. Якщо ж чоловік не захоче йти з сім’ї, тоді вам доведеться розлучитися з ним.

Часом чоловіки через якийсь час повертають своїх коханок або для подальшого веселого проведення часу, або вже для створення дійсно серйозних відносин.

Якщо ви хочете перемогти, тоді поставте перед чоловіком однозначний вибір: або він розлучається зі своєю дружиною і йде до вас, або він розлучається з вами.

Потрібно бути готовими, більш того, не боятися того, що чоловік вибере дружину. Значить, ви ніколи б не стали його головною жінкою. Однак чоловік, який дійсно буде покірний вами у всіх планах, піде від дружини, як би ніяково для нього це не було.

Тут не потрібно змушувати його кидати дружину мало не в перший місяць вашого знайомства. Не потрібно погрожувати і маніпулювати чоловіком. Не потрібно взагалі будь-яким чином контактувати з його дружиною. Дозвольте чоловікові побачити вас і зробити для себе вибір, за який буде відповідати тільки він.

перейти наверх

Що не повинна робити коханка в результаті?

Кожна коханка повинна розуміти, що чоловік не знайшов її для любові і створення сім’ї. Вона потрібна для конкретних цілей:

 1. Секс.
 2. Для мобільних телефонів.
 3. Естетичну насолоду.
 4. Приємне проведення часу.

Коханка не повинна забувати про свою роль в житті чоловіка, інакше він просто кине її і знайде іншу коханку. Спочатку доведеться грати за правилами свого залицяльника, а інакше не потрібно з ним взагалі заводити будь-які відносини.

Увести одруженого чоловіка з сім’ї можливо, але досить складно. Слід знати про ті недоліки, якими обурений чоловік в своїй дружині, і розвинути в собі протилежні якості. Наприклад, якщо його дружина не вміє їсти готувати, ніж він обурений, то ви повинні показати, що вмієте щось робити на кухні своїми руками.

Ви повинні бути коханкою, потім його дружиною, яка краще, ніж його теперішня дружина, а потім вже ставати улюбленої, яка готова піти від нього, якщо він не зробить вибір на її користь. Не забувайте, що чоловіки ніколи не йдуть до коханкам, проте завжди йдуть за тими, кого люблять. Але любов виникає не за один день.

І все ж статистика показує, що найчастіше коханкам не вдається відвести одружених чоловіків з сімей. І головна тут причина полягає у відсутності почуття власної гідності. Коханка постійно залишається коханкою – іграшкою в руках чоловіка, а не улюбленою – самостійною жінкою, яка гідна любові.

Джерело: http://PrettySecrets.ru/kakie-oshibki-sovershaet-lyubovnica-zhenatym-muzhchinoj

Поширені помилки коханок

Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилкиКоханка – «посаду» дуже поширена. Бути коханкою не так просто, як здається. Поширені помилки коханок часто не дають жінкам добитися того, що вони бажають отримати від чоловіка. Головне правило коханки (саме коханки, а не жінки, яка претендує згодом зайняти місце дружини) – вона повинна завжди бути святом, що не нав’язуватися чоловікові.

Поширена помилка – коханка-істеричка

Коханки, звичайно, на відміну від дружин рідко істерії, так як заздалегідь знають, на що йдуть. Але якщо вже неможливо стримати сліз, то треба навчитися робити це красиво, як в кіно. Одружені чоловіки ненавидять істерики своїх коханок.

Найімовірніше, жіночих сліз він натерпівся і вдома. А, якщо всюди ллють сльози, то діватися йому не куди. А якщо вдома йому не потроюють істерик, то істерящая коханка взагалі викличе почуття відрази.

І вийде, що коханий чоловік якомога швидше поспішить кинутися в обійми своєї тихою і спокійною, врівноваженою дружини.

Поширена помилка коханки – змушувати чоловіка відчувати себе винуватим

Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилки

Поширена помилка коханки – прагнення у всьому контролювати чоловіка

Коханка, роблячи спроби контролювати свого чоловіка на кожному кроці, постійно його перевіряють, обстежують його телефон, дивляться електронну пошту, видзвонюють його у друзів і всіма іншими способами не дають чоловікові спокійно зітхнути.

Треба завжди пам’ятати, що людина, якщо обмежують його особистий простір, так чи інакше робить висновок, що варто усунути обмежує його свободу фактор. А всім коханкам варто пам’ятати приказку «хто шукає, той завжди знайде». А чи треба їй це.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на рік відносин: ідеї для будь-якого випадку

Гаразд ще дружина, яка мати законне право викрити чоловіка в зраді, але коханці такого права ніхто не давав. В результаті, чоловік просто розвернеться, і знайде собі іншу, не таку примхливу і ревниву жінку.

Поширена помилка коханки – намагатися тримати чоловіка дитиною

Всім коханкам, які намагається або збираються за допомогою вагітності змусити чоловіка кинути свою сім’ю, присвячується давно відома істина: ще жодного чоловіка в світі не зміг змусити залишитися жодна дитина. Це висловлювання перевірено роками, і працює як щодо коханок, так і по відношенню до дружин.

Джерело: https://www.raut.ru/article/rasprostranennie_oshibki_ljubovnic.html

Правила коханки

Милі жінки, я пишу тут для всіх вас: дружин, коханок, матерів. І для вас, чоловіки. Сподіваюся, що комусь ця невелика стаття допоможе стати трохи щасливішими, а вже ціною чого – вирішувати Вам.

Милі жінки, я пишу тут для всіх вас: дружин, коханок, матерів. І для вас, чоловіки. Сподіваюся, що комусь ця невелика стаття допоможе стати трохи щасливішими, а вже ціною чого – вирішувати Вам.

Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилки

Denis Piel

Я багато років була коханкою одружених чоловіків. Я сама вибрала цю роль і мені подобалися мої живі іграшки. Вибачте мене, я була занадто молода, щоб розуміти, що граю чужими долями і щастям. Я вчилася на своїх помилках і пишу зараз, щоб хтось міг їх обійти.

Спочатку я звернуся до Вас, милі дівчатка, закохані в одружених чоловіків:

Перше непорушне правило: ніколи не продовжуйте відносини з одруженим чоловіком більше трьох місяців! Далі починається звичка, а з нею так важко боротися … І повірте, цього часу цілком вистачає для того, щоб твій одружений став безумовно твоїм.

Правило номер два: Одружений чоловік ніколи не повинен бути ЄДИНИМ в твоєму житті! Люби його, будь поруч з ним, здуває з нього порошинки і ніколи нічого не проси. АЛЕ він завжди повинен бути на другому місці після твоєї навчання, подруг, сім’ї.

Завжди передзвонюй йому, якщо не змогла вчасно взяти трубку і говори про те, як ти про це шкодуєш … І якби ти тільки могла, ти присвятила б йому кожну мить свого життя! Не смій змушувати його ревнувати! Це кращий спосіб позбутися від нього.

Йому потрібна наївна слухняна дівчинка, яка НІКОЛИ (чуєш: НІКОЛИ) , не принесе йому проблем.

Правило номер три: Стань його другом.

 

МОВЧИ І Слухай! Як би нудно тобі не було – посміхайся і не забувай повторювати: Який ти розумниця! Ти найкращий на світі! Я тебе обожнюю! Називай його найкращим чоловіком на світі і пам’ятай: ВІН ВІРИТЬ! А ти наближаєшся до своєї мети.

Дуже скоро ти повинна будеш знати про нього все або майже все. Як тільки він приведе тебе до своїх друзів (навіть якщо представить колегою) – пора святкувати! Це твоя перша перемога. Дуже скоро про все дізнається дружина і … Про це трохи далі в зверненні до дружин.

Правило номер чотири: Не проси! Запам’ятай: все, що тобі потрібно-це ті крупиці часу, які він може дати. Зроби все, щоб він зрозумів: ти ніколи не перешкодиш йому і його життя. Він вільний, а ти лише приємне додаток.

Ніколи не говори з ним про дружину. Навіщо йому нагадувати? Інакше дуже скоро твій образ буде пов’язаний з дружиною, а тобі це ні до чого. З тобою він повинен забути про все, в тому числі і про неї.

І, Бога Заради, що не вимагай його часу і не вередуй, коли він йде до дружини.

Правило п’яте: дурне, але важливе! Ти часто буваєш в секс-шопах? Тепер заходь. Ти повинна стати повією для нього і все його сексуальні бажання передбачати заздалегідь.

Отже, зараз твоя роль – це дурненька закохана дівчинка. Коли прийде час Х і пора буде розлучатися, зустрінься з ним і зі сльозами на очах говори про те, що ти занадто сильно його любиш, щоб руйнувати його сім’ю (ти адже його любиш? Ну або вже переконала себе в цьому), тому ти підеш .

Тільки не забудь додати, що шкодуєш про те, як пізно ви зустрілися і якби тільки ви познайомилися після розлучення … А ось тепер УХОДИ! І відразу після розставання напиши йому: Не хочу тиснути на тебе і вимагати, не хочу і жити без тебе. Я дам тобі рівно місяць, щоб ти прийшов до мене з речами.

Протягом цього терміну не дзвони йому сама, не бери трубку, що не з’являйся серед його друзів, дай йому тільки адреса, куди прийти з речами.

Любі мої жінки, дружини, як же багато вам доводиться терпіти від таких як ми. Зрада і так жорстокий удар, але коли ти дізнаєшся про постійну коханку – це шок, це боляче. Я все розумію, але …

Що ж ви творите? Так, зараз ти дізналася про те, що чоловік змінив, а що далі? Розлучення? Якщо розлучення, то все просто і зрозуміло, а якщо спробуємо зберегти сім’ю, тоді дозволь кілька правил і для тебе.

Правило перше: Не смій відлучати його від ліжка! Вірю – огидний, мерзенний, дивитися на нього сил немає, а тут … Пам’ятай, його чекає та, яка приголубить. І цей раунд ти програєш.

Правило друге: При будь-сварці: пішов геть до своєї Маньці, Дунька, Глаше !!!!! А якщо піде, тоді що? Не думаємо? Забудь! Раз і назавжди! Немає у нього нікого і не було! Зустрічаємо борщем, ніжним поцілунком і питанням: Як справи? Щирим питанням!

Правило третє: Стань краще п’яти коханок! Тобі теж не завадить зайти в секс-шоп і вибрати собі обладнаний пеньюар (це я скромничати). Адже ти знаєш свого чоловіка! І кому, як не тобі знати, про що він мріє? Побільше фантазії!

Прочитай все, що я говорила коханці і пам’ятай: ти краще хоча б тому, що тебе він колись вибрав для життя і долі. Але ти не єдина жінка, щоб підноситися над своїм чоловіком, а тому стань йому законною коханкою.

Ну а тепер чоловіки, пара слів вам: Якщо вам зустрілася настільки ніжна кішечка, що описана в самому початку цієї статті … Біжіть від неї, поки ноги носять! У цій кішечки дуже гострі кігтики.

Скажу від себе: жоден з моїх одружених коханців мені не був потрібен! Як тільки кожен з них був з валізою, я робила дурні очі і говорила: Прости, я помилилася … Це зовсім не було любов’ю, але я готова назавжди залишитися твоїм другом …

А вони поверталися додому, як побиті собачата. Ішли з орлиним поглядом, а повернулися? І ще (без образ, будь ласка, чоловіки!) Жодна поважаюча себе дівчина вас всерйоз сприймати не буде. Ви спочатку другий сорт для вільної дівчини.

 

У кращому випадку, вас відведуть, використають і викинуть, як непотрібну річ.

Джерело: https://liwli.ru/relations/pravila-lyubovnitsy/

Як стати хорошою коханкою

31.03.2015 11:25:12

Як стати коханкою: правила для жінок і часті помилки

Кожна молода жінка мріє про приємні і легких відносинах із забезпеченим чоловіком. Такий зв’язок не вимагає від неї повної віддачі партнеру. Дівчина зможе займатися спортом або приділяти час улюбленому хобі. Будь-красуні цікаво,  як стати кращою коханкою , здатної зацікавити і утримати чоловіка.

Відносини з одруженим чоловіком мають багато плюсів. Впевнений в собі багатий чоловік приємний в спілкуванні. З ним дівчина зможе відвідати різні виставки та заходи, здійснити короткі поїздки. Поява в житті нового партнера – відмінний стимул для саморозвитку і вдосконалення.

Чого чекає чоловік від зв’язку з коханкою

Чоловіки шукають молодих і красивих коханок, щоб відволіктися від побуту. Тривале спільне проживання охолоджує відносини в сімейних парах.

Щоб  стати кращою коханкою , потрібно відвернути свого партнера від побутових проблем, перетворюючи кожну зустріч в запам’ятовується романтичне свято. Чоловіки перебувають в пошуку свіжих емоцій. Роки, проведені в шлюбі, викликають брак нових почуттів.

Коханка одруженого чоловіка повинна бути для свого супутника загадкою і привносити в його життя родзинку і пікантність.

Щоб утримати багатої людини поруч з собою і постійно користуватися його матеріальною підтримкою, потрібно ні в якому разі не показувати свою зацікавленість його грошима. Дівчина повинна бути природною і дарувати чоловікові позитивні емоції. Якщо вона буде подобатися своєму коханцеві, він ніколи не пошкодує гроші на розкішні сюрпризи.

Для того, щоб вибрати вірну лінію поведінки з одруженим коханцем, красуні потрібно знати головні причини, за якими чоловіків цікавить зв’язок поза шлюбом:

 • Дуже часто зрілий чоловік бажає знову відчути себе юним. Для цього він заводить роман з милою молодою дівчиною, яка готова скрасити його життя.
 • Чоловік втомлюється від постійних відносин, йому бракує свіжих емоцій. Йому нададуть постійно бачити одну і ту ж жінку, яку він давно вивчив.
 • Проблеми інтимного характеру. Найчастіше, інтимні відносини в родині часто сходять нанівець або приїдаються. Тому чоловік прагне знайти дівчину на стороні.
 • Помста. Чоловік, який запідозрив власну дружину в зраді, не завжди вирішується на розлучення. Найчастіше він просто заводить коханку для підвищення своєї самооцінки.

Дівчина, яка хоче  стати хорошою коханкою , повинна давати своєму обранцеві те, що йому не вистачає в родині. Також потрібно знати, що чоловік рідко змінює, щоб згодом піти від дружини.

Головне правило поведінки коханки багатої людини – не чекати продовження і розвитку відносин, дуже часто чоловік шукає відносини на одну ніч.

Дівчині не слід сподіватися на те, що чоловік з часом постійно буде з нею.

Правила успішної коханки

Нижче наведені корисні поради, які допоможуть дівчатам уникнути помилок:

 • Не потрібно намагатися прив’язати чоловіка за допомогою милих подарунків або сюрпризів. Купувати запальнички, нові краватки та інші дрібниці повинна його дружина. Кращим подарунком для коханця є приваблива і доглянута дівчина, яка вміє дивувати.
 • Ні в якому разі не слід надмірно цікавитися особистим життям коханця. Дівчині краще не ставити запитань, що стосуються сім’ї партнера, адже на них рідко відповідають правду. Дуже часто чоловіки говорять своїм коханкам, що вони живуть з дружиною за звичкою, давно охололи один до одного і мають майже сусідські відносини. Перш, ніж стати коханкою багатого чоловіка , потрібно усвідомити, що законна дружина залишиться для нього на першому місці. Нехай їхні почуття згасли, але довгі роки спільного життя і наявність спільних дітей продовжують бути міцнішим зв’язком. Лише невеликий відсоток чоловіків пожертвує звичними умовами життя заради любовної авантюри.
 • Не потрібно намагатися перетворитися на другу дружину. Навіть якщо жінка полюбила свого партнера, не потрібно намагатися дістати його, виглажівая його сорочки або дивуючи кулінарними шедеврами, адже в такому випадку інтерес до коханки швидко згасне, адже ніякої інтриги і загадки не залишиться.
 • Не потрібно знайомити чоловіка з людьми свого кола. Пропозиція про подібну зустрічі обов’язково відштовхне коханця і дасть йому привід думати, що дівчина вже має на нього певні види.
 • Ще одна відповідь на питання: « Як стати хорошою коханкою ?» – не посвячувати чоловіка в своє особисте життя і не скаржитися йому на проблеми.
 • Дівчина, яка чекає від обранця дорогих подарунків, повинна вести себе як справжня леді. Важливо привчити чоловіка приходити в гості з презентом і завжди залишатися для нього бажаною і слабкою.
 • Відверті розмови надзвичайно важливі. Жінка не повинна боятися прямо вказувати на те, що не влаштовує її в стосунках.
 • Представниця прекрасної статі, здатна зацікавити багатого чоловіка, повинна бути постійно зайнята якимись справами. Крім роботи у неї повинно бути цікаве хобі. Коханки багатих чоловіків ходять на мовні курси, в театри або на виставки. Насичений графік допомагає не тільки урізноманітнити життя, але і зробить відносини більш цікавими, адже в цьому випадку партнеру доведеться постійно знаходити час для побачень.
 • Дівчина повинна застосовувати найрізноманітніші способи для заманювання чоловіки. Головне, щоб він був повністю впевнений в тому, що все відбувається з його ініціативи. Коханець повинен думати, що він домагається уваги жінки, а не навпаки.
 • Жінка,  яка хоче знати, як стати хорошою коханкою для одруженого , має розуміти, що важливо не влаштовувати своєму партнеру скандалів. Краще зробити вигляд, що пропущена їм зустріч нічого не значила. Інакше відносини дуже швидко зійдуть нанівець.
 • Потрібно переконати чоловіка в тому, що він може повністю довіряти своїй партнерці. Вона повинна бути уважним слухачем і цікавим співрозмовником. Всі секрети та проблеми партнера потрібно зберігати в таємниці. Також не слід відмовляти коханцеві в підтримці та допомозі.
 • Важливо й духовне збагачення. Заможні люди звертають увагу на дівчат, здатних підтримати будь-яку розмову.

Читайте також:   Що робити, щоб чоловік не зраджував: способи роботи над собою

Ідеальна коханка повинна бути простою і поступливішою жінкою, з якою у чоловіка не буде виникати конфліктів або сварок.

Джерело: https://lovelama.ru/blog/kak-stat-horoshey-lubovnicey

Дружина і коханка: помилки, які роблять все троє, якими бувають любовні трикутники | історії зрад

Якщо між чоловіком і дружиною стає коханка, це говорить про те, що у відносинах з’явилася серйозна проблема. Чоловік починає шукати на стороні те, чого недоотримує будинку, наприклад: розуміння, підтримки, турботи, захоплення. Цією зброєю якраз може скористатися розлучниця, щоб перетягнути чоловіка на свою сторону, утримати його біля себе або зовсім забрати з сім’ї.

Які помилки допускає чоловік, який потрапив в любовний трикутник, і що робити, щоб їх уникнути?

Уважна дружина завжди зрозуміє, що у чоловіка з’явилося нове захоплення, але існує ряд помилок, на яких невірний «проколюється» сам:

 1. Листи та смс. Телефон в будь-який момент може потрапити в руки законної супутниці, і вона чи то з цікавості, чи то випадково зайде в розділ повідомлень і побачить гарячу листування двох закоханих. Тоді відкрутитися буде практично неможливо, якщо звичайно жінка не вірить в казки або просто не хоче помічати очевидного. Порада: видаляти смс.
 2. Соціальні мережі. Це таке ж особистий простір, як і телефон, але хто хоч раз не забував вийти зі свого аккаунта, перш ніж вимкнути комп’ютер? Порада: щоб дружина і коханка не набрали цікаву бесіду, де перша скоріше за все буде писати від імені благовірного, необхідно кожен раз натискати на «вихід» і обов’язково прати листування.
 3. Лайки. Сьогодні існує маса корисних програм, за допомогою яких можна в кілька кліків стати сищиком, не гірше Шерлока Холмса і міс Марпл. Порада: не засипати нову пасію лайками і ми.
 4. Пароль. Нерозумно пов’язувати пароль з датою народження, весілля або іншим важливим числом, яке напевно знає благовірна. Статистика стверджує, то 35% чоловіків придумують банальні комбінації на кшталт «бог сексу», 10% пишуть ім’я коханої мами, 3% просто вписують слово «пароль». Порада: для приховування важливої ​​інформації важливо проявити оригінальність.
 5. Дивні звички. Якщо раніше милий не “сидів” в телефоні, а зараз з ним не розлучається, такі зміни не залишаться без уваги, і піде питання, що ж там такого цікавого. Порада: як можна менше возитися з гаджетом.
 6. Нове хобі. У чоловіка з’явилося «нове хобі», а, отже, і місце, куди він постійно прагне, не бажаючи брати з собою супутницю. Це наштовхне на думку, що його приваблює не тільки саме заняття, але і люди, з якими знайомити свою другу половинку він чомусь не поспішає. Порада: проводити з дружиною більше вільного часу.
 7. Зміна зачіски і стилю. Якщо чоловік раптово починає посилено стежити за собою (покупка модних речей, нова стрижка), підозри виникнуть обов’язково. Порада: уникнути викриття можна пояснивши, що це пов’язано з кризою середнього віку, або з тим, що на роботі хтось невтішно відгукнувся про зовнішній вигляд колеги, а це змусило задуматися і про себе.
 8. Затримки на роботі. Як і у випадку з хобі, якщо кожен раз посилатися на зайнятість, розумна жінка незабаром зрозуміє, що благовірний проводить час там, де йому краще і цікавіше, і можливо незабаром докопається до істини. Порада: кожен раз намагатися придумувати щось нове.
 9. Настрій. Оскільки більшість представниць прекрасної статі мають відмінну інтуїцією, дружина може дуже швидко знайти причину змін настрою або переживань. Порада: навчитися стримувати емоції, не показувати необґрунтованого щастя або засмучення.
 10. «Мітки» коханки. Жінки дуже хитрі й підступні, тому вони можуть, як би випадково залишити сліди помади на сорочці, бризнути духами не тільки на себе або облитися ними так, що будь-який, хто доторкнеться або обійме, буде ще довго пахнути. Також деякі примудряються підкинути в кишеню або машину свою річ. Порада: перед тим, як з’явитися додому, ретельно перевіряти, чи немає доказів .

Помилки, які здійснюють дружини і коханки

Коли чоловік все-таки вирішує зробити вибір на користь однієї з обраниць, він залишається з тієї, з якою йому спокійніше, комфортніше і краще. Є кілька найбільш поширених помилок, здатних віддалити від бажаного обох:

істерика

 1. Дружина. Думка, що жінка в сльозах – це миле, беззахисне, тендітне створіння, що потребує захисту і сильному плечі, помилково. Нікого не прикрашає розмазана косметика, червоне обличчя, опухлі очі, безперервні схлипування. Картина швидше жалюгідна, а якщо плач ще супроводжується криками, биттям посуду і грюканням дверей, то, скоріше за все, чоловікові захочеться бігти через ці самі двері.
 2. Коханка. Дама в такому положенні повинна спочатку розуміти, на що йде, і що їй доведеться згодом пережити, щоб бути з коханим, тому, сльози і гучні істерики будуть абсолютно зайвими, інакше відвойований зрозуміє, що вдома йому було не так вже й погано.

Почуття провини

 1. Дружина. Не варто щодня нагадувати винуватцеві про його гріх. Якщо це розсудлива людина, він сам буде відмінно усвідомлювати, що схибив. Постійними докорами можна довести до психічного розладу і перетворити сильного, самовпевненого чоловіка в неврастеніка. У гіршому випадку, прощений захоче піти туди, де йому не пред’являють претензій і приймають таким, яким він є.
 2. Коханка. Жінка, яка починає будувати відносини з невільним людиною, апріорі вважається нечесною в любовному трикутнику, тому не варто намагатися викликати це саме почуття провини у обранця. Тим більше він навряд чи встиг по-справжньому завинити, адже, як відомо, для коханок (хоча б на перших порах), намагаються більше, ніж для дружин. Категорично забороняється лаятися з приводу маленьких фінансових вкладень або «несерйозних» подарунків, інакше милий згадає, що саме дружина переживала з ним найважчі часи і терпіла все мовчки. Тоді вибір, з ким залишатися буде очевидний.

контроль

 1. Дружина. Не потрібно перевтілюватися в «шукача», відкривати повідомлення в телефоні, перевіряти пошту, вхідні та вихідні дзвінки, і при кожному зручному випадку пробиратися на сторінку в соц. мережі. Чоловік обов’язково зрозуміє, що в його особистий простір нахабно вриваються, і захоче якомога швидше це припинити. Пам’ятайте, запах вишуканих парфумів або новий номер в телефонній книжці з жіночим ім’ям можуть легко пояснюватися його роботою в дамському колективі.
 2. Коханка. Тут взагалі розмова коротка. Коханка повинна приносити тільки радість і позитивні емоції, а якщо вона починає нишпорити по кишенях і щось там шукати, то навряд чи перейде в статус дружини. Чоловік заздалегідь розпізнає в ній тирана, який буде нещадно обмежувати свободу дій.

дитина

 1. Дружина. Треба назавжди запам’ятати одне золоте правило: дитина – не засіб для маніпуляції. Навіть якщо невірний чоловік залишиться в родині, щоб не травмувати дитячу психіку і не розводити бездоглядність, нікому від цього краще не стане. По-перше, малюк буде рости в обмані, сварках (нехай навіть і прихованих від його очей), у відсутності любові між батьками, що посприяє формуванню комплексів і почуття провини. По-друге, щастя між подружжям все одно не додасться, навпаки, з кожним днем ​​вони будуть все більше віддалятися один від одного, а колишню повагу переросте в роздратування і обопільну ненависть.
 2. Коханка. Коли чоловік не хоче бути з жінкою або не бажає переходити на новий рівень відносин, його не втримає жоден, ні двоє дітей (навіть народжених від нього). І, як уже говорилося раніше, не варто піддавати свою дитину подібного роду експериментів, т. К. Це згубно відіб’ється на його емоційному стані і сприйнятті моделі сім’ї. Для будь-якої доброї матері, благополуччя дитини має стояти на першому місці.

Банальні і нестандартні моделі трикутників

Варіантів, чому, як і за яких обставин складається любовний трикутник безліч. Трапляються ситуації, знайти пояснення яким сторонній людині неможливо, наприклад, в разі, коли суперниці не тільки знають один про одного, а й разом проводять дозвілля. Розглянемо найпоширеніші і незвичайні моделі трикутників:

 1. Чинний. Чоловік стверджує, що прив’язаний до обом жінкам, однаково сильно їх любить і не може визначитися з вибором. На ділі часто виявляється, що істинно глибоких почуттів він не відчуває ні до тієї ні до іншої.
 2. Ілюзорний. Партнер спілкується з кимось на стороні, але спілкування – єдине, що об’єднує цих людей. Як правило, новий «друг» закоханий в одруженого знайомого, будує плани, як поламати сім’ю і зайняти місце дружини.
 3. Сусідський. Чоловік заводить пасію, селить десь по сусідству і «випадково» знайомить з благовірної. Забавно, коли сусіди потім перешіптуються про те, як чоловік взяв дружині і коханці путівки на відпочинок, тому що вже втомився від обох.
 4. За згодою сторін. Такий трикутник, а іноді і чотирикутник складається, коли люди перебувають у вільних відносинах. Тоді вони підтримують пригоди другої половинки, вважаючи, що це внесе в спільне життя різноманітність і яскраві відчуття.
 5. Парадоксальний. Деякі просто не можуть жити без зрад, страждань і переживань, тому створюють всі умови, щоб в шлюбі була присутня інтрига і ревнощі. Часто обидва партнери виявляються мазохістами, спеціально підтримують напружену атмосферу в сім’ї, але при цьому постійно скаржаться, що їм все набридло.
 6. Кар’єрний. Іноді вступати в близькі стосунки з кимось із начальства доводиться для отримання кар’єрного росту. Тут тільки холодний розрахунок і ніяких почуттів.
 7. Фінансовий. Мета такого тандему – матеріальні блага, одержувані за так звану любов. Якщо поруч знаходиться «грошовий мішок», завдяки якому можна дозволити будь-які задоволення і ні в чому собі не відмовляти, клятви у вірності відходять на другий план.
 8. Дружній. Трикутник, де всі троє дружать. У ролі коханки може виступати хто завгодно – приятелька дружини, колега благовірного. Нерідко обдурена здогадується про симпатії між подругою і улюбленим, але відмовляється в це вірити.

Різні причини штовхають чоловіків на те, щоб заводити романи на стороні. Кому-то це приносить щастя, комусь навпаки доставляє масу проблем і ускладнює життя. Як би там не було, якщо неминуче вже сталося, важливо пам’ятати, що ніхто не відміняв такого поняття, як людяність. При будь-яких розкладах треба поводитися порядно і робити все для того щоб заподіяти найменшу біль близькій!

Чи вірите в історію?

Джерело: https://istorii-izmen.ru/muzh-zhena-i-lyubovnica-kogda-proisxodit-perelomnyj-moment-i-chto-s-etim-delat.html

Головні помилки коханки

Коханка – «посаду» дуже поширена. Бути коханкою не так просто, як здається. Поширені помилки коханок часто не дають жінкам добитися того, що вони бажають отримати від чоловіка.

Помилка №1. влаштовувати істерики

Як правило, на відміну від законних дружин, коханки влаштовують істерики вкрай рідко, оскільки заздалегідь знають, на що йдуть. Але якщо поридати неодмінно хочеться, навчитеся це робити красиво – неголосно, а краще беззвучно.

Жіночі сльози на неміцний чоловічу психіку впливають вкрай негативно і викликають єдине бажання – якомога швидше втекти. Дами, позбавлені ілюзій щодо могутності своїх сліз, ніколи не стануть витрачати себе на подібні сцени. Плачуть вони взагалі? Звісно.

Але на самоті і не втрачаючи гідності.

Помилка №2. Змушувати чоловіка відчувати себе винуватим

Цей прийом також вкрай неефективний. У чому, власне, ви хочете його звинуватити – що він спокусив вас, а потім поглумився над світлим і чистим почуттям? Тоді вам з самого початку потрібно було зайнятися філателією, а не сексом.

Навіть самий зубожілий мужичок з пивної підворіття без праці просіче, що, звертаючись до почуття провини, їм намагаються маніпулювати.

Що вже тут говорити про коханців інтелектом потверже, наприклад, топ-менеджерах і президентах компаній? Вступаючи в адюльтер, дорослі люди зобов’язані не втрачати почуття реальності.

Читайте також:   Що головне у відносинах: способи, що дозволяють зміцнити союз

Помилка №3. Прагнути у всьому контролювати чоловіка

Тотальний контроль – ще один перевірений спосіб змусити чоловіка триматися від вас подалі.

Ритися в його гаманці, потрошити стільниковий телефон на предмет контактів, паролів і явок, розкривати електронну пошту – все це вкрай ганебно, а у чоловіка не викличе нічого, крім відрази й огиди.

Скористатися компроматом коханка зможе чи, оскільки вона – сама по собі компромат. А ось втратити «обличчя» і вбити довіру у відносинах зможе легко.

Помилка №4. Намагатися утримати чоловіка, народивши від нього дитину

Істина про те, що жодного чоловіка неможливо утримати при собі за допомогою дитини, стара, як світ. Однак жінки наполегливо вважають за краще її ігнорувати. Що найсмішніше – це працює як щодо коханок, так і по відношенню до дружин. Чоловік вибере не дитину. Він вибере комфорт. І з цим не посперечаєшся.

Так що ж залишається робити бідній коханці, окрім як залишатися вічним безпроблемним святом? Що ж, вихід є завжди, і найкращий, на наш погляд, – ніколи не зв’язуватися з одруженим чоловіком. А якщо вже зв’язалися – не втрачати почуття реальності і власної гідності.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/117466-glavnye-oshibki-ljubovnitsy/

Секрети коханок: чим розлучниці найчастіше залучають ваших чоловіків

Поява коханки у чоловіка завдає шкоди не тільки родинним зв’язкам, але часто позначається і на самооцінці дружини.

Вона починає замислюватися над тим, чому чоловік, який ще недавно дивився на неї закоханими очима, вирішив завести роман на стороні.

У такій ситуації жінка починає аналізувати власну поведінку, вчинки чоловіка, а також те, що імовірно приваблює обранця в інший.

Що може штовхнути чоловіка на зраду?

Як правило, чоловікам не дуже приємно брехати своїй дружині і приховувати свої любовні пригоди, оскільки вони прив’язані до сім’ї і не хочуть втрачати налагоджений побут.

Причини для пошуку коханки у чоловіків можуть бути абсолютно різні.

Одних на інтрижки штовхають розбіжності в сім’ї і конфлікти з офіційною супутницею, а інші просто не можуть зупинитися на завоюванні серця однієї єдиної жінки.

Нерідко представники чоловічої статі змінюють по дурості, наприклад, на корпоративній вечірці з нетверезої колегою або щоб перевірити, нагулятися вони чи ні. Зрада може також послужити підтвердженням власної харизматичності і популярності у протилежної статі. Зазвичай з цієї причини коханок заводять чоловіки з задоволеною низькою самооцінкою.

Які жінки зазвичай стають коханками?

Образ хитрою і шикарної блондинки з пишними формами, який люди звикли уявляти собі коханку, насправді далекий від реальності. Новою пасією чоловіка може стати абсолютно звичайна, середньостатистична жінка, яка не дуже відрізняється від дружини.

Умовно можна виділити кілька типів коханок. Перші – це ті жінки, яким не обов’язково мати тісні відносини з чоловіком. Такі особи не поспішають виходити заміж і добре розуміють, що заводити стосунки з одруженим чоловіком – це значить грати на других ролях.

Жінки іншого типу часто закохуються в одружених людей в надії відбити їх подружжя і повністю замінити їх в житті чоловіка. Нерідко такі дами – це зневірені жінки, яких переслідують невдачі в любові.

Як правило, чоловіки добровільно йдуть із сім’ї до дамам, які мають характером першого типу.

Це відбувається через те, що вони не прагнуть змусити обранця робити щось, розуміють, що їх роль – це роль непостійній коханки.

У другому випадку серйозна зв’язок між чоловіком і його пасією можлива зазвичай у випадках розкриття невірності і гніву дружини, необхідності чоловіка використовувати її або інших ситуаціях, коли основною рушійною силою є примус.

Чим розлучниці приваблюють чоловіків?

Далеко не кожен представник сильної статі може дозволити собі завести роман на стороні – багато хто не уявляє, як можна жити подвійним життям, а також не мають достатньої фінансової опори.

Як правило, зв’язку на стороні бувають у чоловіків час від часу і є одноразовими. Багато хто просто не змогли завести тривалу інтрижку, тому що симпатична жінка відмовилася, або ж вони не є достатньо привабливими для протилежної статі.

Коханки погоджуються на зв’язок з одруженим чоловіком найчастіше без особливих проблем, тому що їх нічого не пов’язує. Це відбувається в тому випадку, коли вона вільна, а він охоче проявляє ініціативу і вміє доглядати. Як правило, жінки в такій ситуації не думають про можливий шлюб, їх не хвилює питання побудови сім’ї.

Таке орієнтування на відсутність лазів в майбутнє дуже імпонує чоловікам. Ніхто не вимагає від них обіцянок, спілкування з коханкою на самому початку відносин досить легке і невимушене.

Це особливо підкуповує тих мужів, які відчувають стрес від спілкування з дружиною в домашній обстановці і шукають розслаблення в суспільстві іншої жінки.

Саме на цьому етапі образ нової пасії здається чоловікам особливо захопливою і привабливим.

Однак з часом жінки втомлюються від других ролей і починають вимагати у чоловіка розлучення і нового шлюбу. В такому випадку романтичні почуття чоловіка згасають, тому що розлучення і новий шлюб не були його першочерговою метою.

Жінка, яка не починає скандалити через те, що чоловік не кидає сім’ю, зазвичай здається йому більш привабливою. Зазвичай вона може легко піти від свого коханця, якщо в її житті з’явиться інший чоловік, з яким у неї може бути майбутнє. Вона також легко може припинити відносини, якщо чоловік не погоджується розлучитися з офіційною дружиною.

Таким чином, чоловіків в першу чергу привертає легкість, Відсутність зобов’язань, тому з такими жінками вони часто зав’язують тривалі відносини. А як вважаєте ви? Залишайте свої коментарі і не забувайте натискати на кнопки і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

13 травня 5:38

Джерело: https://gurutest.ru/publication/sekretyi-lyubovnits-chem-razluchnitsyi-chasche-vsego-privlekayut-vashih-muzhej/

Маленькі секрети великого жіночого зваблювання

Жінка це поєднання в собі буйства стихій. Від спокійною і мирною стихії повітря, до палючого дотику жаркого полум’я. Жінка це посудину пристрасті, протиріч і бажань.

Бажана та жінка, яка є для чоловіка одним із втілень найвідвертіших фантазій і мрій.

Ви часто помічали, що на красунь не завжди звертають свій погляд представники протилежної статі? А деякі відверто не привабливі жінки мають запаморочливий успіх у чоловіків.

Ідеальною коханкою неможливо народитися на світ, але стати їй цілком під силу майже кожній жінці. Ще в ті давні, вкриті мороком історії часи чоловіки любили жінок, які вміють викликати прихильність до себе, створити антураж чуттєвості і загадковості, здійснити в сексуальних відносинах всілякі фантазії та ідеї.

Згадати хоча б гейш. Професійна коханка повинна була задовольнити чоловіка у всіх планах. Фізично і духовно.

Дівчата проходили суворий відбір, щоб стати майстерним жрицею, володіти не тільки красивою зовнішністю, але і відмінним освітою, вмінням вести діалог і навіть грати на традиційних музичних інструментах.

У різних етапах людського розвитку були жінки, які своєю пишністю затьмарювали розум і серце. Згадати хоча б куртизанок, найяскравіша з них Діана де Пуатьє, що жила в п’ятнадцятому столітті.

Ця дама своїм розумом, хваткою сексуальністю і харизмою змогла тримати на короткому повідку самого короля Франції Генріха II, аж до самої смерті король був зачарований це жінкою.

Ви вже зрозуміли для себе, що хочете домогтися успіху в мистецтві зваблювання? Тоді вам треба дотримуватися певних правил.

Грамотна подача себе, заставу третини успіху. Жінка це не засіб задоволення потреби чоловіка. Це, перш за все, сформувалася психологічно і фізично особистість, з певним психотипом і моделлю поведінки в соціумі.

Чоловіки люблять жінок, які знають собі ціну. Не варто думати що, граючи в слабка ланка в вашому тандемі з чоловіком, ви будете бажані їм. Ви повинні підлаштовуватися під настрій партнера. Але не прогинатися. Лавірувати в складних ситуаціях.

Частіше повторюйте своєму чоловікові, який він незвичайний, сильний, хоробрий.

Як стати кращою коханкою для свого чоловіка

Ваша зовнішність – ваш козир

Як би не хотілося надіти м’який затишний халат і спорудити безпосередній пучок на голові, робити це в присутності чоловіка не варто.

Адже він «любить» очима, і ви повинні тримати себе в формі, красиву білизну, хороший макіяж, струнка фігура. Від вас повинно пахнути парфумами, які його збуджують, ви повинні виглядати не просто охайно, а карколомно.

Не тільки в чоловічому товаристві, а взагалі по життю. Тоді вас чекатиме успіх.

Чоловікові не сподобається радикальна зовнішність у вигляді пірсингу або великої кількості татуювань на тілі. Згадайте Мерилін Монро? Це приблизний зразок наслідування для вас. Скромна, але кричуща сексуальність.

Слідкуйте за останніми тенденціями моди і черпайте в них натхнення.

Перш за все, у вас повинні бути доглянуте волосся, шкіра і нігті, ви повинні ретельно стежити за загальною і інтимної гігієною, по можливості відвідувати салони краси.

Вчіться і пізнавайте.

Однією краси мало, щоб викликати захоплення. Звичайно, на початковому етапі відносин ви удержите чоловіка за допомогою сексу і своїй привабливій зовнішності. Але далі він пересититься і йому захочеться нових відчуттів. Чоловіки не люблять пустушок. Ви повинні вміти грамотно будувати свої думки, висловлювати свою думку, мати знання для якісного підтримки бесіди.

Можна цікавитися останніми тенденціями в сфері бізнесу, почитати щось про полювання чи риболовлю, може бути ваш коханий захоплюється астрономією, і ви могли б обговорити один із творів Стівена Хокінга.

Навіть якщо вам не особливо цікаво, все ж необхідно зрозуміти які захоплення і переваги у вашого чоловіка. Тоді вам буде простіше зміцнити свій зв’язок.

Людина, відчуваючи, що ви цікавитеся тим же чим і він перейметься до вас.

Як помститися коханці чоловіка?

Немає скромності в сексі.

Секс це не просто місіонерська поза пару раз в тиждень. Якщо ви хочете утримати чоловіка ви повинні пізнавати нові техніки і пози сексу.

Якщо він просить вас спробувати анальний секс, не варто відмовляти йому відразу. Можливо, ви відкриєте для себе нові грані задоволення. Спробуйте рольові ігри, або міняйте обстановку.

Навіть якщо ви не отримуєте численні оргазми, не показуйте цього своєму чоловікові.

Перше правило сильної прив’язки, підтримувати закоханість. Кожен ваш сексуальний контакт повинен бути яскравим і насиченим. Покажіть, як вам подобається прелюдія, дайте зрозуміти, що ви пристрасно бажаєте секс з цією людиною.

Міняйте пози для сексу, створюйте антураж за допомогою приглушеного світла і ароматичних свічок, майте різні комплекти еротичної білизни, використовуйте девайси або секс іграшки, якщо ваш партнер любить експериментувати в ліжку.

Скажіть «ні» поганого настрою.

Не вимагайте відходу з родини. Навіть якщо вам погано і на душі шкребуть кішки, не можна показувати цього чоловікові. Ваші проблеми залишаються тільки суто вашими. Вислуховувати скарги він може постійно і вдома від дружини.

Ви для нього свого роду віддушина від часом тяжких і обтяжених побутом сімейних відносин. Будьте з ним добрі, ніжні, говорите ласкаві слова. Не варто витягати з нього інформацію, якщо він в пригніченому настрої.

Не вимагайте щодня піти від дружини.

Ви повинні стати для нього ідеалом жіночності і краси. Чоловік сам, ненав’язливо підштовхуваний вами повинен прийти до усвідомлення того, що хоче піти від дружини. У вас повинна бути загадка, не розкриває чоловікові повністю.

Чоловіки це мисливці за своєю природою. Кому сподобається видобуток, сама лізе в лапи? Намагайтеся дивувати коханого, робіть невеликі сюрпризи, подарунки. Чоловік повинен бачити в вас свято.

Фонтан енергії, життєрадісності, а не смуток або сльози.

Як назавжди позбутися від суперниці

Не варто показувати фінансову зацікавленість.

Це одне з головних правил. Дозволяйте чоловікові дарувати вам подарунки, квіти, прикраси, але чітко усвідомте, що самої випрошувати що-небудь не варто. Особливо на початковому етапі розвитку відносин.

Дайте зрозуміти обранцеві, що ви не маєте потребу в грошах, і самі можете дозволити собі що-небудь купити.

Але від подарунків не відмовляйтеся, з часом, коли прихильність один до одного буде сильніше, ви можете натяками отримати бажане.

Чи не скаржтеся на свої фінансові проблеми, не плачте перед чоловіком. А якщо вам і надали, наприклад, фінансову допомогу, не варто захоплюватися і просити знову і знову гроші. Чоловік визнає вас зайве меркантильної і злякається відносин. Знайте що все дароване вам вашим партнером, це не ваша власність, а його волевиявлення.

Намагайтеся теж дарувати щось у відповідь. Неправильно якщо вам дарують золоті прикраси, а ви у відповідь дешевий дезодорант.

Чи не хитрі правила, чи не так? Але саме вони приведуть вас до успіху, і ви зможете стати ідеальною коханкою для свого чоловіка.

Вами будуть захоплюватися, вас будуть бажати, партнер буде відчувати сильну прив’язку не тільки на сексуальному рівні, але і на психологічному рівні. Відносини будуть міцніти.

І що не менш важливо ви зможете відчувати себе абсолютно на іншому рівні, розкуто, сексуально і велично. Стати єдиною для чоловіка не так вже й складно, і це цілком під силу кожній жінці.

Джерело: https://WomanInstinct.ru/lubovisex/3684-malenkie-sekrety-velikogo-zhenskogo-obolshheniya.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *