Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

Найчастіше, на жаль, люди задаються питанням, як урізноманітнити сексуальне життя, тільки тоді, коли урізноманітнити вже особливо нічого. Тоді, коли сексуальне життя для пожвавлення потребує вже в реанімації, а не в курсі вітамінів. Щоб уникнути цієї сумної ситуації, слід почати урізноманітнити її прямо зараз.

Зміст приховати

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

Змінити місце
Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя
Самим звичним для всіх є секс в ліжку. Не випадково висловлювання на кшталт «шлюбне ложе», «подружня постіль», «затягнути в ліжко» і «постільні сцени» стали ідіоматичними, стійкими поєднаннями. А що якщо перенести місце дії. Куди? Відповідями на це питання рясніють тисячі жіночих журналів, які змагаються в екстравагантності місць сполучення. Вибір, звичайно, кожен робить сам, однак туалет торгового центру або примірочна кабінка в магазині, мабуть, підійдуть лише відчайдушним екстремалам. Для тих, хто до таких не належить, буває досить вийти вночі в сад (звичайно, якщо там немає заметів або калюж) або навіть на балкон. Взагалі любовні ласки на лоні природи вважаються одним з кращих способів вдихнути нове пристрасть в сформовані відносини.

Варто уважно придивитися і до інших горизонтальних поверхнях в будинку, крім ліжка і дивана. Не завадить згадати про те, що автомобіль є не тільки засобом пересування.

До речі, якщо партнер обожнює машини і готовий годинами обговорювати їхні переваги, дуже доречно буде приміряти на себе роль Анджеліни Джолі в тому самому епізоді з Ніколасом Кейджем у фільмі «Викрасти за 60 секунд».

Іноді досить лише самий початок дійства провести поза постіллю, а далі фантазія і творчий початок підкажуть краще рішення.

Не тільки місце, але і час
Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя
Людина дуже швидко звикає до певного режиму будь-яких дій: прокидатися о 7:00, обідати о 13:30, займатися любов’ю перед сном. Як зламати цей звичний графік, щоб досягти нових хвилюючих відчуттів? Жорстких рекомендацій з цього питання бути не може.

Слід бути більш чуйними і уважними до настрою і стану партнера.

Варто подумати про те, яке ще час, крім вечірніх годин перед сном, підійшло б вашій парі.

Більше спонтанності! Головне не те, о котрій годині починаються ваші любовні ігри, а щоб кохана людина зрозумів, що він бажаний 24 години на добу.

Не потрібно надавати значення таким радам, які рекомендують відпочивати один від одного. Відпочивати слід один з одним. Відправившись удвох у відпустку можна заново пережити медовий місяць.

А якщо можливості поїхати в тривалу подорож немає, то завжди можна організувати поїздку в найближче містечко. З метою вивчити зруйновані пам’ятники архітектури.

Таким чином, зміняться і час, і місце дії.

Змінити стандартну поведінку
Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя
Сексологи стверджують, що чоловіки віддають перевагу активних жінок, які беруть ініціативу в свої руки. Активність не має на увазі лежання на ложе любові в піні мережив і очікування пристрасних домагань партнера – це позиція пасивного спостерігача. Активні учасники домагаються самі. Сьогодні це особливо актуально в світлі модної теорії, в якій мовиться, що чим частіше чоловіка стимулюють, тим на більшу він здатний в майбутньому. Необхідно цілувати, пестити і обіймати партнера, навіть не розраховуючи отримати негайний результат.

Знайти загальне заняття
Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя
Непогано було б дізнатися звички, улюблені заняття, хобі свого партнера, словом все те, що доставляє йому найбільше задоволення. Не варто приймати в штики ці захоплення, краще спробувати використовувати їх на благо собі і своїм відносинам в парі. Не виключено, що ніч кохання після того, як ви разом пережили сплеск адреналіну під час гри улюбленої футбольної команди, буде найяскравішою. Якщо точки дотику знайти складно, можна просто згадати, що зближувало люблячих людей тоді, коли вони ще не були сім’єю, ніж їм подобалося займатися вдвох, за що вони вибрали одне одного.

Говорити про нові позах, іграшках з сексшопі, рольових іграх та костюмах, напевно, не варто – використання подібних аксесуарів і поз настільки індивідуально, що тільки самі люблячі люди можуть вибрати відповідні саме їм.

Головне – бути уважними один до одного, відчувати, що саме подобається партнеру і використовувати це в подальшому.

Не варто забувати, що сексуальне життя – це вершина всієї любові, її прикраса і логічне продовження, тому нехтувати нею неприпустимо і шкідливо для сімейних відносин.

Джерело: http://perekop.org/7678

Як урізноманітнити сексуальне життя подружжю

Багато пар після декількох років спільного життя помічають сумну закономірність зниження їх статевої активності. Бажання насолоджуватися один одним поступово зменшується.

Якщо в перші роки відносин, закохані могли легко проводити добу в ліжку, то з кожним роком бажання зменшується.

Пора час з’ясувати, як можна урізноманітнити сексуальне життя, повернути їй колишню іскру і пристрасть.

Основною причиною занепаду стає цілком біологічний процес. Статевий потяг засноване на продовження роду. Але через 3 роки шлюбу настає ліміт. За цей час можна зачати і народити малюка. Тому місія покладена природою закінчується, а колишня нелюдська пристрасть залишає подружжя.

У природі рідко зустрічаються моногамні союзи. Найчастіше партнери після виконання основної мети розпадаються. Що стосується людей, то тут все набагато складніше. Чоловіки з жінкою вступають в офіційний шлюб з багатьох причин, і продовження роду є лише однією з них.

Після перших кількох років сімейних відносин все частіше піднімається тема, як урізноманітнити сексуальне життя. Хочеться знову відчути колишні емоції. Однак побутові проблеми, сварки, нерозуміння лише погіршують ситуацію. У партнерів виникає бажання поекспериментувати, внести новизни, яскравих емоцій – відчути справжній сплеск.

Як урізноманітнити сексуальне життя

На першому етапі сімейного існування легкі образи і сварки є своєрідною підживленням почуттів. Однак незабаром це змінюється в гіршу сторону. Не виключенням стають і пари, яким вдалося знайти спільну мову. Мінімум конфліктів, суцільне розуміння і ідилія. Ось тільки подібне спокій провокує цілковите статевий затишшя.

Відсутність емоційного напруження серйозна проблема. Закривати на неї очі не можна. Інакше накопичена нудьга може спровокувати раптовий розпад пари. Звичайно, діти, побут, стабільність, комфорт – позитивні аспекти, але інтимний контакт обов’язково повинен бути присутнім.

Проведені вченими експерименти змогли довести, що після певного періоду в стосунках завжди настає згасання. Бажання експериментувати, частіше проводити час наодинці зникає.

Вгору беруть побутові справи, проблеми, бажання виспатися. Факторів існує маса, але результат однаково сумний. Тому кожна жінка повинна знати, як урізноманітнити сексуальне життя з чоловіком, внести в неї різноманітності.

Тоді засмучує статистика просто виявиться безглуздим набором цифр.

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

Основними причинами появи проблем стає небажання партнерів працювати над відносинами. Їм простіше зробити висновки, що виною всьому сувора реальність. Крім цього, спільне проживання зводиться до того, що люди постійно мають доступ один до одного.

При виникненні бажання не потрібно приймати великих зусиль як було в молодості. Адже тільки щоб насолодитися близькістю доводилося серйозно напружуватися. Подружжя живе за принципом, якщо сьогодні не вийде, можна завтра, ми завжди встигнемо.

Ось тільки на практиці час йде, утворюючи все більшу прірву.

Не можна забувати і про інші сфери життя. Вони занадто поглинають людини. Замість з’ясування того, як урізноманітнити сімейне сексуальне життя пари думає про майбутнє відпустці, ремонті, покупки нового телевізора.

Переосмислюючи все сказане, слід згадати – людина то жива істота, яке займається близькістю, бажаючи отримати задоволення.

На відміну від більшості біологічних видів, які здійснюють спаровування виключно для продовження свого роду.

Слід знати, як урізноманітнити сімейне сексуальне життя, інакше навіть самий щасливий шлюб буде приречений на провал. Не можна соромитися і боятися висловлюватися про свої фантазії. Тільки довіра і розуміння бажань іншого допоможе досягти вершини задоволення. Як можна урізноманітнити сексуальне життя – популярні методи

Подорож на користь відносинам між жінкою і чоловіком

Вирушаючи на відпочинок, кожна людина відчуває щастя. Всі проблеми стають далекими, хочеться знову проводити час разом. Тому інтимна сфера не повинна залишатися не порушеної. Звичайно, можливо виїхати в теплі країни або на тепле море є не завжди. Однак впадати у відчай не слід.

Хорошою альтернативою стане природа або поїздка в найближче місто із номером в готелі. Виною всьому банальна зміна місць, вона здатна додати яскравих емоцій. Особливо добре якщо вдасться на цей час залишити дітей бабусі, весела, а головне бурхлива ніч гарантована.

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

Спільне планування зближує

Можна запланувати романтичний вечір. Протягом усього дня писати коханому тонкі натяки, надіслати відверті фото. Для такого випадку слід придбати нове сексуальну нижню білизну. Кожна дрібниця може зіграти свою роль.

Тому піна з ванною, легка вечеря, свічки, ароматизовані палички з радістю прийдуть на допомогу.

Рольові ігри

Допоможуть проявити фантазію в повному обсязі. Однак попередньо слід обговорити мають таємні фантазії. Сьогодні існує величезна кількість сайтів, на яких можна придбати різні костюми, наручники, батоги або інші інтимні іграшки. Можна навіть придбати ігри, які допоможуть розкріпачитися.

Думаючи над тим, як урізноманітнити сексуальне життя, цей варіант упускати не можна. Банальне перевтілення дозволяє активно розігратися бурхливої ​​еротичної фантазії.

спільне захоплення

Бувають ситуації, коли спільна справа додає пристрасті. Головне знайти хобі цікаве обом сторонам. Це можуть бути парні танці, заняття спортом, музика. Все суто індивідуально. Подібні дії допоможуть побачити коханого в іншому світлі.

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

Найчастіше в сім’ї відбувається близькість за принципом «треба». Діти поснули, і батьки намагаються по-швидкому виконати свої обов’язки. Часто від такого роду дій немає бажаного результату.

Звичайно, розлучення на тлі убогого сексу рідко відбуваються, але походи на сторону часте явище. Саме бажання задовольнити потреби змушує зробити зраду. Причому з іншими партнерами вдається отримати бажані емоції. Поводитися подібним чином нераціонально.

Потрібно докласти максимум зусиль для реабілітації почуттів в парі, інакше який від них толк.

Основні причини скутості у відносинах

Чому з роками секс стає не таким яскравим і захоплюючим? Причина банальна – будь-яка дія приїдається. Як урізноманітнити сексуальне життя? Спочатку необхідно побороти скутість у відносинах.

Основні причини замкнутості і погіршення сексуального життя:

 1. Сором. Багато людей навіть після багаторічного шлюбу соромляться висловитися про свої фантазії. Вони переконані, що подібна відвертість буде сприйнята неправильно. Основною причиною цього стає виховання. Батьки найчастіше вселяють про норми поведінки, які не допускає таких відвертостей. Щоб уникнути цього слід відкинути всі страхи. Можна спільно почитати характерну літературу або подивитися фільм.
 2. Недовіра. Здавалося б, сім’ї зі стажем повинні мати максимальну довіру. Ось тільки дані статистики доводять зворотне. Найчастіше скутість в ліжку відбувається через недовіру чоловіки і жінки. Потрібно навчитися розумінню, а для цього якомога частіше спілкуватися наодинці.
 3. Невиправдані очікування. Причиною може бути тут величезна кількість. Один переконаний, що партнер зобов’язаний читати його думки, інший відразу налаштовуватися на негатив. Єдиною можливістю уникнути цього стають відверті розмови. Потрібно відкрито повідомити про все наболіле своїй половині без звинувачень і докорів.

Статева сфера завжди була особливо тонкої. Важливо стежити за кожен дією, кроком, словом. Іноді для отримання задоволення досить одних обіймів, поцілунку. Багато сімей з роками намагаються уникати цих дій.

 

Помилка багатьох пар в боязнь не виправдати покладені на них надії. Вони переконані, що постійно повинні. Однак щоб відчути колишню пристрасть слід піддаватися інстинктам.

Діяти, будучи спрямованим мовою тіла, а не думками або стереотипами. Готуючись до близькості важливо навчитися відключатися від побутових проблем.

Не слід сподіватися, що вони вирішуватися, адже на зміну їм завжди прийдуть нові ще більш складні. А значить, часу насолодитися статевим актом знову не опиниться.

Статеве життя в шлюбі – своєрідний показник взаємин подружжя. Тому те, що відбувається тут повинно приносити обом задоволення. Кожна представниця прекрасної статі повинна знати, як урізноманітнити сексуальне життя з чоловіком, навіть якщо з нею все добре. Ризик виявитися в числі незадоволених людей дуже високий і в руках кожної людини повноцінне щастя його сім’ї!

Джерело: http://woman-fox.ru/archives/2183

Як урізноманітнити секс з дружиною (ідеї для чоловіків)

«Секс схожий на бізнес, його треба постійно розвивати». Ця цитата американської актриси Мей Вест дуже справедлива.

Особливо її варто пам’ятати чоловікам і жінкам, довгий час знаходяться в шлюбі. Коли з людиною роками ділиш ліжко, то секс з ейфорії перетворюється в звичку або, ще гірше, – в обов’язок.

А це вірний шлях до напруги у відносинах, постійних сварок і навіть розлучення.

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

Щоб цього не сталося, регулярно додавайте в інтимне життя нових яскравих ноток. Кожна жінка прагне до того, щоб урізноманітнити секс з чоловіком, тому і чоловікові не потрібно сидіти склавши руки. Ви можете розглядати наведені нижче поради як джерело натхнення або як список завдань – головне, дійте!

Рекомендації для того щоб уникнути монотонності

Хочете урізноманітнити секс з дружиною? Необов’язково придумувати щось витончене, існують прості корисні способи.

Секс з дівчиною почав набувати механічні риси, обростати численними ритуалами? Статевий акт трапляється в один час, в одному місці? Влаштувати струс можна, додавши раптовості.

Просто накиньте (в хорошому сенсі слова) на дружину прямо в передпокої або, наприклад, не в звичне вечірній час, а перед виходом на вулицю, коли ви збираєтеся на прогулянку.

Крім того, радимо уважніше вивчити свою квартиру – в ній напевно залишилися місця, де ви ніколи не займалися сексом. Дерзайте! Раптовість і несподіваність – ось ключові слова для того щоб додати невеликий бурі в інтим.

Чи не радячись з дружиною, зробіть парочку фото, які напевно будуть заводити вас обох. Ходіть сім’єю на пляж або на пікніки влітку, їздите на дачу і проводите довгі зимові вечори біля каміна.

Частіше міняйте місце, тривалість і позу при здійсненні статевого акту. Сексуальне життя не терпить буденності! Подружжю треба експериментувати, і чим частіше, тим краще.

Жити разом можна, насолоджуючись кожним днем! Будьте справжнім чоловіком, заводячи свою дружину одним тільки поглядом.

Влаштуйте спільний домашній кіносеанс з різноманітних фільмів для дорослих. Перегляд еротичних фільмів жінки, як правило, сприймають як залицяння, як спробу донести до них еротичні сигнали.

Від перегляду красивого фільму еротичного змісту з’являється психологічне розкріпачення. Тільки порада: якщо раніше ви разом з дружиною не дивилися “дорослі” фільми, то почніть з м’якою еротики.

Якщо перший спільний такий фільм буде надто жорстким, то, швидше за все, вам буде обом дуже ніяково.

Домогтися різноманітності можна, знявши все на відео або зробивши парочку фото. Це порушить будь-яку партнерку і додасть гостроти у відносини. Чергуйте позиції і фіксуйте все на камеру. Користуйтеся спеціальними «іграшками» і стежте за реакцією партнерки. Напевно у вас вийде визначити те, що їй більше до душі.

Домашнє фото і відео допоможуть урізноманітнити секс після 50. У парі зі стажем такий спосіб просто незамінний. Згадуйте колишнє, думайте про свою партнерку і виконуйте саме те, що їй хочеться. Після п’ятдесяти це допоможе вам зберегти потенцію. Навіть похилий вік не перешкода для тих, хто підходить з розумом до сексуальних фантазій.

Зараз в магазинах продається багато ігор для дорослих – різні карти із завданнями, кубики, на гранях яких зображені пози, та ін.

Можна просто взяти папірці і написати разом з дружиною різноманітні сексуальні бажання (що завгодно – улюблені або ще не звідані пози, фантазії, різноманітні місця для заняття сексом, одяг, рольові ігри).

Раз в тиждень витягайте нову папірець і втілюйте отримане завдання в життя.

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

Сімейні пари люблять експерименти з продуктами. В Японії на цю тему існують цілі ритуали. Дівчина «сервірується», а чоловік губами, без рук, з’їдає з її тіла їжу. Свого роду прелюдія доставляє масу задоволень!

Урізноманітнити оральний секс допомагають полуниця з вершками, лід або мед. У кожного свої переваги! Спробуйте що-небудь новеньке, і вам напевно вдасться не тільки урізноманітнити відносини в ліжку, але і здивувати свою дівчину або дружину.

 • Вирушаємо за покупками

Інтим-магазини пропонують масу цікавих товарів для сексуальних партнерів, охочих урізноманітнити секс. Соромитеся? Немає нічого простішого, ніж анонімно замовити товар в інтернет-магазині. Сьогодні у продажу багато всього, що допомагає урізноманітнити інтимне життя коханців, зробити їх секс незвичайним, поліпшити якість.

Почніть з малого – наприклад, випробуйте різноманітні лубриканти, знайдіть найкращий для вашої пари (лубриканти бувають класичні, охолоджуючі, що зігрівають, для орального сексу, анального та ін.). Потім спробуйте використовувати різні наряди і іграшки з секс-шопу. Загалом, включайте фантазію, будьте сміливіше.

досліджуємо нове

Вірний спосіб урізноманітнити секс – спробувати нові пози, незвідані техніки прелюдій, методи виконання орального сексу тощо. Сьогодні дефіциту в інформації немає, ви легко знайдете потрібну статтю в інтернеті. Можна скористатися старою доброю камасутрою.

Тільки не варто починати зі складних експериментів, оцінюйте свої фізичні можливості. І, звичайно, ставте дружину до відома про те, що ви хочете спробувати в сексі щось новеньке.

Якщо ваш порив до оральним або іншим експериментам їй буде не до душі, то це не розпалить вогонь відносин, а, навпаки, погасив його.

Отримати різноманітність в сексі дозволяє і нова обстановка. Змініть звичне місце і спробуйте зайнятися сексом:

 • На балконі. Подбайте про те, щоб вашу парочку ніхто не побачив, а то є ризики стати відомою особистістю на YouTube. У холодну пору подібним чином експериментувати також не варто.
 • В душі. Урізноманітнити секс можна, прийнявши разом водні процедури. Навіть якщо ви не є щасливим володарів дорогої душової кабіни, подібний метод діє! У ванній вас вразить гнучкість ваших тіл і відкриття безлічі нових поз, які будуть вимушеними в обмеженому просторі.
 • На кухні. Можна урізноманітнити сексуальне життя прямо під час приготування обіду. Задоволення полягає не тільки в спонтанності. У всякому разі, ніхто не відміняв збиті вершки і кубики льоду.
 • На сходовій клітці. Повернемося в самий початок сексуальних пригод – в шкільні роки! Адреналін загострює почуття, хіба мало, раптом сусідові спаде на думку підніматися не на ліфті, і він вас побачить …
 • Не вдома. Літніми вабливими вечорами краще вийти з чотирьох стін і пройтися по затишних куточках міста. Ви навіть не підозрюєте, скільки привабливих місць можна знайти для того щоб усамітнитися! Тільки не треба зазіхати на різні заклади і громадські місця, тому що це вже не різноманітність особистому житті, а справжнісіньке злочин.

Зверніть увагу, що такий метод ефективний тільки для молодих. У літньому віці мало кому припаде до душі подібне. Жінки більш обачні, ніж чоловіки, тому, якщо ваша партнерка проти такого способу різноманітності, то не наполягайте.

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

Купуємо нову ліжко

Дослідники кафедри сімейної соціології Кельнського університету провели досвід: в кімнатах добровольців були встановлені камери.

В результаті було з’ясовано, що у пар з більш широким ліжком секс траплявся частіше, прелюдії були більш різноманітними (включали і масаж, і оральні ласки), сам секс опинявся більш тривалим.

Також було з’ясовано, що пари, недавно зробили ремонт і оновили меблі, були більш пристрасними і готовими на сексуальні експерименти.

Висновок очевидний: урізноманітнити сексуальне життя допомагає навіть така проста річ, як новий інтер’єр в спальні і придбання королівському ліжку. Якщо ви давно живете в квартирі і нічого не міняли в інтер’єрі, то пора діяти!

Шукаємо заповітну точку

Точка G схожа на філософський камінь. Всі про нього знають, але мало хто вірить в його існування, бо не стикався з ним в реальному житті.

Однак точка G дуже навіть реальна, і її знайти просто, якщо захотіти, – в інтернеті маса схем і описів розташування цього заповітного куточка жіночого тіла.

Після того як відкриття точки відбудеться, рекомендуємо зайнятися більш глобальними дослідженнями і скласти карту вашої дівчини. Точніше – карту її ерогенних зон. Традиційними чутливими зонами є:

 • Губи.
 • Мочки вух.
 • шия
 • Груди.
 • Зона від пупка до лобка.
 • Клітор, точка G.
 • Стопи.
 • Сідниці.
 • Підколінна ямочка.

Перераховані інтимні зони можна пестити руками, мовою, використовувати сторонні предмети (пір’їнка, шматочок льоду, теплий віск).

Головне, стежте за реакцією дружини – вона підкаже, що їй подобається більше, а що ні здається приємним.

Після того як тіло дружини буде досліджено, можна попросити дружину скласти карту вашого тіла, що здатне виявитися не менш захоплюючим заняттям. Відмінність в тому, що хлопці мають меншу чутливість нервових закінчень.

сеанс масажу

Влаштуйте сеанс еротичного масажу. Його мета – порушити партнера, створити сприятливі умови для чуттєвого сексу, забезпечити максимально сильний оргазм. Найбільш придатними для еротичного масажу зонами чоловіки є спина, торс, сідниці, гомілку. Багатьом чоловікам подобається масаж голови.

При жіночому еротичному масажі варто зробити акцент на спину, долоні, груди, стопи. Геніталії можна задіяти, правда, це вже буде не масаж, а прелюдія.

Еротичний масаж без впливу на геніталії може бути досягнутий, якщо: масажист буде оголеним; використовується дотик тіл один про одного; застосовуються легкі торкання або оральні ласки мовою.

Можна використовувати різні олії і пахощі, що допомагають підсилити відчуття.

Обговорюємо почуття, бажання і фантазії

Більше розмовляйте один з одним про секс. Спробуйте всю силу фраз про сексуальне бажання: якщо дати знати партнеру, як сильно ви його хочете, відповідна реакція не змусить чекати.

На потрібний лад допомагають налаштуватися спогади про улюблені еротичних моментах зі спільного минулого, розповіді про сексуальні фантазії і снах.

Втілювати їх у життя чи ні – вирішуйте самі, але вже одна розмова про них є ефективним способом домогтися яскравого збудження.

Бліц-поради:

 1. Не нехтуйте сексом в сімейному житті. Нехай плотські втіхи стануть невід’ємною частиною відносин. Розвивайте майстерність, набирайтеся досвіду і отримуйте задоволення.
 2. Імпровізуйте! Для того щоб внести розмаїтість у сексуальне життя, багато розуму не треба. Не відмовляйтеся від іграшок і «сімейних» фото.
 3. Вивчайте тіло своєї партнерки. Ви завжди знайдете для себе щось нове, навіть якщо прожили разом вже багато років! Це допоможе вам зберегти гармонію у відносинах і забути про ревнощі.
 4. Подружній секс з коханою людиною можна перетворити в незабутню насолоду. Робіть все, що вам хотілося раніше, але тільки після згоди вашої партнерки.
 5. Існує багато поз в сексі – спробуйте все! Придумайте щось своє.

Читайте також:   Подарунок чоловікові: ідеї на будь-який вік і для різних випадків

Впевнені, зазначені поради не є для вас несподіваним сюрпризом. Про них знають всі, але не всі їх використовують. А даремно – вони дуже прості й ефективні. Переходьте від теорії до практики, експериментуйте, отримуйте нові враження від сексу, і на такі дурниці, як ревнощі і сварки, у вас просто не залишиться часу!

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

Джерело: https://egosila.ru/potencija/libido/kak-raznoobrazit-seks-s-zhenoy

50 відтінків The Sims – божевільні моди для The Sims 4. Частина перша

Ви вважаєте, що The Sims занадто беззуба і грі явно не вистачає рейтингу R? Розкриємо секрет: ви явно не самотні, так як в моддерскіе співтоваристві The Sims можна відкопати такі діаманти, які зроблять ваш ігровий процес, скажімо так, порочним десь на рівні GTA 5 і може навіть більше. На Gamepressure зібрали моди для The Sims 4, завдяки яким їй сміливо можна вліпити рейтинг R. Ну, або як мінімум вони зроблять гру більш трешевий.

Як каже автор матеріалу, після деяких з них, ваше життя вже не буде колишньою. Загалом, секс наркотики і рок-н-рол. А ще зайва романтика, батьківство і фетиші. Карочє, 18+ та й по всьому.

Wicked Whims

Почнемо з козирів, так би мовити. Wicked Whims, мабуть, наймасштабніший мод в цьому списку.

Думаєте, що сексуальне життя симов нудна і одноманітна, яка обмежується тільки перекидань під пледом? Або, може бути, ви хочете реалізувати в грі свої потаємні мрії і фантазії, як деякі з нас робили в дитинстві з ляльками Барбі? Так, у них теж не було геніталій, але хіба вам це заважало? Wicked Whims, безсумнівно, дозволить реалізувати щось подібне в грі.

Анімації, які додає мод, значно [я маю на увазі дуже значно], урізноманітнюють досвід сексуального життя ваших симов.

Наприклад, співтовариство на форумах любить практикувати з цим модом оргії в грі … Щоб скачати мод, ви повинні створити обліковий запис на сайті творців. І тоді ви можете скачати все, що ви хочете.

А вже потім поділіться враженнями з друзями, варто було воно того чи ні.

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

З Wicked Whims персонажі, яких ви створите, можуть стати натуристами [натурізм – світогляд єднання з природою; натуристи зазвичай виступають за те, щоб ходити голяка – Cadelta], а якщо у вас є DLC The Sims 4: Get Together – ще й ексгібіціоністами.

Ваші персонажі зможуть вільно «з’єднуватися з природою» а також один з одним де завгодно: машина, літак, центр міста, нічний клуб, клуб свінгерів [знову ж, вам знадобиться вищезгаданий DLC], людна вулиця, диван, стіл, шафа …

Дайте волю своїй фантазії! І так, підлогу персонажів не грає особливого значення.

Геть простирадла з серцями і хмари пікселів! Тут все по серйозному. Я до сих пір не можу цього забути. Також мод додає можливість підглядати за іншими. Сіми можуть вступати в полігамні і поліаморних відносини. І кровозмісні. Тому розігрувати Гру престолів теж можна. Ну, або всякі там аніме про братів і сестер.

Гра також змінює деякі геймплейні механіки, що змінюють жіночий досвід в грі. Мод дозволяє вам змінити ймовірність вагітності з 0 до 100%. Аборт? 1500 сімолеонів і все готово.

Це також можна зробити за допомогою ліків [також представлених в цьому моді]. Жіночі персонажі, які до сих пір вели блаженне життя без менструального циклу, тепер матимуть його.

Періоди, забруднені нижню білизну, дискомфорт – все це передбачили модератори. У тому числі тампони і прокладки.

Так, в грі можуть з’являтися божевільні ситуації. Наприклад, до моєї лесбійську пару під час парування в вікно вліз якийсь хлопець з вулиці без штанів і почав себе догоджати.

Після цього він бродив по будинку, і коли одна з моїх героїнь загорілася, поки готувала їжу, він прийшов на допомогу і загасив її. Після цього вони піднялися на гору в ліжко, де їх застукала друга дівчина.

Почалася бійка, яка в підсумку знову закінчилася «любов’ю».

Що сказати, якщо раніше The Sims могли замінити вам життя, тепер ще й сексуальний досвід.

Custom Aphrodite Aspiration

Якщо ви любите романтику і міфи стародавньої Греції, то цей для вас. Адже Custom Aphrodite Aspiration пропонує вам піти по шляху міфів про грецької богині кохання Афродіти.

Будьте готові до того, що ваш персонаж витратить весь свій час на романтичні відносини, флірт, спокушання і виконання певних завдань. Наприклад, як Афродіта, яка була одружена з потворним Гефестом, завести собі п’ять коханців.

Aphrodite Aspiration, безумовно, варто поєднувати з Wicked Whims.

Однак не чекайте тільки романтики. Тут є також весілля, численні діти і … садівництво. Іншими словами – на вас лягає величезна відповідальність. Якщо ви зможете пережити все це, то будете винагороджені належним чином. Як? Нехай це буде для вас сюрпризом, якщо ви все ж вирішили знайти цей мод.

Breast Augmentation

Я думаю, ви здогадувалися, що тут буде щось схоже. Цей мод чертовски простий за своєю функцією – ви можете зробити груди ваших персонажів дуже великий.

Як і з іншими елементами настройки, ви зможете піднімати і опускати груди. Хоча як би ви не старалися, вони все одно будуть виглядати неприродно.

Комбінування цього мода з Wicked Whims може створити деякі дивні ситуації. Так, величезні розміри бюста несумісні з деякими позиціями.

Fitness Controls

А ось це для людей воістину зі специфічними смаками. Цей мод дозволяє модифікувати тіла симов: зробити їх товстими, худими або мускулистими, до крайності. Все це можна налаштувати в редакторі персонажів.

Просто збільште або зменшіть жир, м’язову масу повзунком, а потім виберіть собі одяг, і ні за що її не міняйте. Важливо це зробити, так як без цього ви не зможете домогтися бажаного результату, бо зміна одягу призведе до того, що сім повернеться до нормального статурі, встановленому розробником.

Цей мод, звичайно, заохочує крайності. Питання в тому, де для вас закінчуються естетичні межі.

На щастя, автор дає вам вибір, наскільки ви можете зменшити або збільшити розмір своїх симов. Все залежить лише від того, наскільки далеко ви готові зайти.

Babies for Everyone

Ви фанат фільму «Джуніор?» тоді цей мод точно для вас. Дівчатка-підлітки? Чоловіки? Одностатева пара? Бабуся і дідусь? Тепер все Сіми можуть завагітніти. Вік не має значення. Фізіологія та анатомія теж. Є тільки дві речі, які ви повинні знати.

По-перше, якщо ви відправите симов в ліжко робити дитини, нічого не відбудеться. Як і в оригінальній грі, вам потрібно вибрати варіант «завести дитину». Знову ж таки, ви можете комбінувати цей мод з Wicked Whims, і тоді незахищений секс може призвести до вагітності.

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

По-друге, Сіми, які існували до установки мода, не можуть бути придатні для виношування дитини. Для цього вам просто потрібно змінити налаштування персонажа вибравши правильний варіант.

Про ще кілька, божевільних модов для The Sims 4 ми розповімо в другій частині матеріалу.

Джерело: https://www.playground.ru/sims_4/50_ottenkov_the_sims_bezumnye_mody_dlya_the_sims_4_chast_pervaya-705128

Як урізноманітнити сексуальне життя?

Як урізноманітнити секс: варіанти урізноманітнити інтимне життя

Розглядаючи питання підтримки сексуальної привабливості протягом усього життя важливо розглядати не тільки морально етичні, гедоністичні, а й біологічні аспекти.

А в деяких моментах ми навіть можемо торкнутися філософської точки зору: адже важливо не тільки вічне прагнення до різноманітності, але і прагнення до стабільності. Просто важливо зробити це постійно не сірим і буденним, а найкращим і предвкушаемо стабільним.
Важливо дотримати так звану відому всім золоту середину.

У цій статті не буде банальних рад всім і вся використовувати якісь наручники з секс-шопу або вібратор. Такі ініціативи без готовності сприймати все це, вважаю, можуть часом навіть нашкодити, оскільки не враховуються індивідуальні особливості як людей, так і пари.

Давайте поміркуємо. Почнемо ми, мабуть, з постійності.
У цьому теж є багато хороших моментів. Для початку згадайте свої передчуття і пристрасті. Що поганого мати улюблене блюдо, улюблене місце відпочинку, улюблене крісло, улюблений камін, улюблену собаку? Адже ми радіємо саме тому, що все це має саме ці властивості і ці властивості не змінюються. Але довго любити щось не міняє своїх властивостей і характеристик можна лише в тому випадку якщо вибір був усвідомлений і правильний. Крім цього велике значення в цьому має здатність любити. Прихильність формуються в ранньому дитинстві і значення мають навіть такі чинники як годування грудьми, наявність невеликої кількості улюблених іграшок, вміння доглядати за домашніми тваринами, турбота про них, а також вибудовування перших відносин починаючи від дитячого садка до школи.
У випадках хороших проходження всіх цих етапів людина може отримувати більше щастя не від мінливості і різноманітності, а саме сталості. Тому постійність це далеко не завжди сіро і нудно. Просто це постійна може бути і різноманітним. Адже всього сім постійних нот можуть давати величезну палітру чудових музичних творів.

Питання в тому, що більшість людей не розвиває свої відносини, не знають своїх потреб, здібностей, і не намагаються пізнавати партнера .

Часто пари після бурхливого букетно- цукеркового періоду немов консервують відносини і вважають другу половинку нехай хорошою, але вже прочитаною книгою в якій вже не буде нових цікавих глав і продовжень. Цей підхід нагадує музиканта, який вивчив два твори, і більше не намагається грати інші. І тому він може розчаруватися і в музичному інструменті, і в музиці.

У роботі я часто використовую різні спецбланки, які дозволяють виявити можливості і потреби, смаки і діапазон сексуальної прийнятності (тобто те, що припустимо в ліжку для кожної окремої людини).

Оскільки бланки заповнюють кожен окремо результати бувають вельми цікаві для партнера і часто ми приходимо до цікавих відкриттів і здивуванням навіть через великого періоду спільного життя. Більша половина людей навіть не підозрює про те, наскільки можна зробити наявну у них сексуальне життя різноманітніше і цікавіше.

Для цього потрібно усвідомити значимість інтимних відносин, вміти доглядати за ними, виділяти час вміти відкриватися, ділитися сокровенним, вміти йти назустріч або, якщо потрібна допомога, і до лікаря сексолога .

Тепер обговоримо і різноманітність в сексі . На мій погляд, різноманітністьмає бути скоріше аксесуаром, доповненням, прикрасою вже наявної якісної сексуального життя. Різноманітність не повинно замінювати сталість. Тут ми говоримо як про нововведення, так і сюрпризів, розривах шаблонів. Я часто в інтерв’ю і на прийомі згадую і нагадую рядки з пісні Володимира Висоцького який співав: «Тут за день так накувиркаешься, прийдеш додому – там ти сидиш». Можна скільки завгодно тренуватися на курсах орального сексу, але якщо немає атмосфери- все це не потрібно. Дуже часто люди бачать один одного тільки в домашніх одязі і стінах, але ж на момент залицянь вони постійно кудись ви ходили змінюючи заходи і одягу. В рамках домашніх завдань мої пацієнти часто пишуть і завдання «Історія нашого кохання», і там описують їх емоції і дозвілля. Часто люди починають згадувати приємні моменти намагатися їх реалізовувати свого життя.Іноді досить починати зустрічати один одного з роботи і прогулятися по вулиці і зайти в той самий кафе. А може бути, варто почати дарувати квіти просто так, сюрпризом, а не тільки на 8 березня і день народження? Взагалі, мені дуже подобається слово «сюрприз». Саме це є ключовим моментом в розмаїтті. Адже це має на увазі планування, підготовку, турботу про свого партнера, бажання зробити приємне. Напевно, саме це можна назвати любов’ю, а не звичкою. Це чимось нагадує хороший подарунок до дня народження близькій людині. Коли ми знаємо, що йому подобається, а він хоче, і готовий прийняти цей подарунок. І саме на цьому грунті можуть народжуватися цікаві ідеї, починаючи від красивого нижньої білизни, і закінчуючи вибором місця для любовних ігор. Крім цього важливо залишати місце для таємниці.Виснажливі узгодження дозвілля перетворює потенційних коханців в родичів. Я часто рекомендую парам організувати дозвілля в шаховому порядку: в один день його повністю готує один чоловік, другий вихідний- повністю інший. Що буде в програмі, кожен раз залишається таємницею до останньої хвилини. Це може бути побачення в готелі або пансіонаті, а може бути еротичною фотосесією. За майже 20 років практичної роботи лікарем сексологом у мене набралася досить велика база креативних ідей, і я із задоволенням ділюся цими ідеями зі своїми пацієнтами, а також в ЗМІ. Важливо зрозуміти, що сексуальне життя є лише частиною життя. І для того, щоб вона була цікава, треба докладати зусиль. Тобто бути аніматорами та своєрідним масовиками-витівниками один для одного. Все життя. Крім цього,треба не забувати хвалити і захоплюватися творчими ідеями один одного для того, щоб це стало доброю звичкою. В цьому випадку Ваша сексуальне життя буде ненудної і різноманітною.

Читайте також:   Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Джерело: https://kulgavchuk.ru/statyi/kak-raznoobrazit-seksualnuyu-zhizn/

Кращі способи урізноманітнити оральний секс

Пізнавши всі можливі техніки орального сексу, досвідчені партнери одного разу починають нудьгувати за різноманітністю.

І дуже швидко розуміють, що придумати в цій області інтимного життя щось нове, ніким раніше не вивченому досить складно. Адже ласки статевих органів губами і мовою практикуються людьми вже кілька тисячоліть.

І все ж, кожна пара час від часу намагається виступити в ролі першовідкривачів.

оманлива новизна

Перше, що спадає на думку більшості чоловіків і жінок – це «втеча» зі старої доброї ліжку. Поступово освоївши ванну, обідній стіл і передпокій, партнери одного разу приймають рішення вийти за межі свого житла.

Мине або кунілінгус в примірювальній кабінці магазину, на лісовій галявині, під час сеансу в кінотеатрі – це вже практично «класика жанру». Ризик бути виявленими в самий розпал дійства часом значно підсилює гостроту відчуттів.

Але може статися й навпаки – занепокоєння затьмарить собою всі інші відчуття.

Друге місце в хіт-параді способів «додати перцю» у оральний секс займає їжа. Вважається, що збиті вершки, морозиво, м’ятні цукерки, чай, кава і шампанське вносять певне розмаїття в інтимні ігри. Втім, існує також думка, що ефект «гастрономічного підходу» дещо перебільшений, а деякі продукти здатні викликати алергічну реакцію.

Так що ж робити?

Пошук різноманітності – це пошук нових відчуттів. А нові відчуття часом випробувати набагато простіше, ніж здається, використовуючи можливості, дані тіл самою природою.

Чому у дорослих «іграх» так часто використовуються пов’язки для очей? А тому, що «відключення» одного з органів почуттів, в даному випадку зору, призводить до посилення сприйняття запахів і звуків, відчуттів від дотиків.

При фелляции або кунілінгус, звичайно, приємно і цікаво спостерігати за процесом і реакцією партнера. Але, час від часу, не менш приємно повністю зосередиться на шовковистою гладкості статевих органів, зміні ритмів і напрямки руху мови, губ.

Секрети і тонкощі орального сексу

Відвідування душа перед оральним сексом – це обов’язкове правило для більшості сексуальних партнерів. Як правило, люди намагаються і спорожнити сечовий міхур. Але якщо утриматися і піти в ліжко з почуттям помірною наповненості цього органу – і мине і кунілінгус придбають іншу чуттєву забарвлення через що виникає тиску на внутрішні статеві органи.

запозичення

Навіть переконані противники жорсткого сексу іноді практикують часткове обмеження рухливості партнера, пов’язуючи кінцівки, фіксуючи руки у спинки ліжка. У цю гру можуть бути варіації.

Наприклад, прив’язати до тієї ж спинці не тільки руки, але і закинуті за голову і широко розсунуті ноги.

Розташувавшись в зоні розкрилися сідниць можна неквапливо, ретельно і з фантазією вилизати все, до чого вдасться дістатися.

У японських чоловіків існує наступне сексуальне розвага. Жінка сідає на стілець, в сидінні якого вирізано отвір. Чоловік, що лежить під ці стільцем, має необмежену можливість розглядати відкрилася його погляду частина жіночого тіла, чіпати руками, доторкатися до неї мовою. Його партнерка може пестити його руками, або ступнями.

на контрасті

В межах згаданого вище «гастрономічного підходу» є варіації, коли в роті у того, хто пестить партнера, знаходиться маленький шматочок льоду або холодний напій. А у рідкісних загартованих чоловіків існує інша забава. Приймаючи душ, вони намагаються ополоснуться в холодній (20-22 градуса) воді, щоб відразу після цього зануритися в теплі надра жіночого рота.

Чи шкідливий оральний секс?

Жінці може сподобатися наявність в руках чоловіка, що робить їй кунілінгус, охолодженого фалоімітатори. Правда, з огляду на особливості жіночого організму, до питання охолодження потрібно підійти з великим почуттям міри. А «іграшка» повинна бути не скляна або металева, а з серії «реалистик».

домовлятися просто

Партнери можуть придумати свою мову «таємних бажань». Наприклад, повідомленням про бажання орального сексу може служити колір помади, деталі одягу. Для чоловіків і жінок, які проживають разом, такі «обіцянки» з самого ранку – відмінний привід фантазувати на «задану тему» ​​протягом всього дня. Якщо, звичайно, не виникне взаємного бажання приступити до «справи» прямо «тут і зараз».

Гру можна розвинути, надавши певним аксесуарам більш точні характеристики, ніж просто оральний секс. Довгі сережки стануть натяком на готовність до глибокого поглинання. А рожевий галстук оголосить про бажання довгих і ніжних ласк мовою. І можливо, згодом весь вміст гардероба перетвориться в сховище еротичних символів.

Технічні засоби

Якщо захопити в ліжко фотоапарат, то в процесі оральних ласк можна провести досить вражаючу фотосесію. А пізніше, відібрати найбільш вдалі знімки і зберігати їх в спеціальній папці комп’ютера, щоб завжди був можливість згадати «як це було». Правда, вдаватися до такого засобу варто лише з постійним партнером, у якого не виникне спокуси опублікувати фото в Інтернеті.

Аналогічним чином може послужити і відеокамера. Навчившись розкуто поводитися під час зйомки, кожен з партнерів буде відчувати себе ще вільніше під час відсутності технічних засобів. А де немає місця скутості, там виникає простір для фантазії.

Види орального сексу

Знай міру

Зрозуміло, в пошуках різноманітності не слід забувати про забезпечення достатнього рівня комфорту. Спроби зайнятися оральним сексом на даху багатоповерхового будинку в розпал зими навряд чи виявляться успішними.

Використання для фіксації партнера, не схильну до БДСМ, грубих мотузок і занадто тугих вузлів – може надовго відвернути від подальших експериментів.

Оральний секс в публічному місці не обов’язково припаде до душі оточуючим і замість взаємного задоволення доведеться відвідати відділення поліції.

Втім, ризик на багатьох діє збудливо. А якщо немає – то можна влаштувати сеанс взаємного обміну фантазіями. І партнерськими зусиллями придумати щось дійсно унікальне і нескінченно приємне.

Джерело: https://WomanInstinct.ru/lubovisex/1247-luchshie-sposoby-raznoobrazit-oralnyj-seks.html

Як урізноманітнити сексуальні відносини: незвичайні місця для любові – Любов і cекс – Домашній

На якомусь етапі притирання один до одного переходить в гармонію, яка, досягаючи піку, часто впирається в прісність, скучность, буденність сексуального життя.

Недолік пристрасті періодично відчувають багато пар. Дослідження один одного не може постійно приводити до сенсаційних відкриттів, і в якийсь момент те, до чого прагнула закохана пара, раптом стає їх спільною проблемою. З сексу пропадає новизна і передчуття, партнери занадто добре знають переваги і навіть фантазії один одного.

Ще по темі: Перевірені способи красиво провести побачення без грошей

Психологи пропонують рішення – змінюватися і ставати спонтанними. Найчастіше поради адресують прекрасній половині, так як вона за своєю природою більш артистична. Але і театральні вистави тільки спочатку бавлять дівчат. Дуже скоро вони втомлюються від необхідності шукати невипробувані, перевтілюватися і відсувати свої особисті інтереси на другий план.

Краще нове – давно забуте старе

Одні з найбільш відчайдушних коханців – студенти.

Запорука успіху їх сексуальних відносин – безтурботність життя, відсутність досвіду і постійне бажання вчитися новому в непростий любовної науці в умовах дефіциту вільної території.

Згадати сексуальну молодість можна в гуртожитку, а ще краще в загальному душі цього гуртожитку. Екстремально, ностальгічно, не завжди гігієнічно, але це і заводить.

У чому причини охолодження почуттів в шлюбі і як їх повернути? Дивимося відео!

Для справжніх авантюристів підійде лекційна аудиторія . Святенництво нашіптує, що оскверняти альма-матер недобре, але бажання заспокоює совість: всі доступні кабінети давно помічені.

Ще один студентський варіант – батьківський будинок або дача . Викид адреналіну забезпечений ризиком бути захопленими в незручній позі. Ендокринології не приховують, що адреналін безпосередньо пов’язаний з оргазмом. Не можна не скористатися цією властивістю в пошуку різноманітності. Доповнити класику можна вечірнім парком.

Задоволення для заможних і що відбулися

Адреналін – прекрасний союзник в сексуальних відносинах, але не кожен сім’янин з 20-річним стажем готовий до авантюрних студентським пригод. Їм більше припаде до смаку приват-кабінка кафе чи ресторану. Попереджувальний персонал, зручний одяг і хороша музика дозволять створити атмосферу недозволеного в комфортних умовах.

Передоднем романтичної вечері може стати побачення наосліп . Ідеально, якщо воно пройде в іншому місті і закінчиться в номері готелю на двох.

Програма-мінімум для жінок: макіяж, манікюр і красиву білизну під новим платтям. Для чоловіків обов’язковий відповідний дамі серця образ і букет її улюблених квітів.

В меню перевагу варто віддати неміцним винам і закусок з морепродуктів, томатів і солодкого перцю.

Підігріти спалахнули почуття можна на костюмованої вечірці. Незвичні наряди, венеціанські маски – і ви наче вперше побачили один одного. Прекрасна можливість розповісти і обговорити все те, що закохані зі стажем забувають обговорювати: музика, кіно, книги і непроста філософія сексуального життя. Вчитися якої ніколи не пізно, особливо, не знімаючи масок.

Джерело: https://domashniy.ru/lubov-i-otnosheniya/kak_raznoobrazit_seksualnye_otnosheniya_neobychnye_mesta_dlya_lyubvi_re15/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *