Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Існує чимало способів утримати чоловіка поруч. Головне – визначитися з причинами появи такої необхідності. Чоловіка утримати можна, іноді і потрібно, але бувають випадки, коли робити цього зовсім не варто.

Зміст приховати

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Чи потрібно утримувати чоловіка

Чи можна утримувати чоловіків поруч

Навіть в самих стабільних відносинах можуть відбуватися неприємності, які ведуть до сварки.

Одна справа на тлі закоханості посваритися через непорозуміння, образи, інша справа – чекати, коли партнер зробить перший крок до перемир’я за принципом «якщо любить, то прийде».

Але чоловік не приходить, його почуття серйозно зачеплені, або він чекав такого зручного випадку, щоб вийти з відносин практично сухим. На цей випадок є десятки способів, прийомів і навіть психологічних рекомендацій.

Примітно, що є варіант того, як тримати чоловіка на відстані, щоб закохався. Найчастіше для цього потрібно докласти зусиль з метою отримати від залицяльника щось певне: від елемента одягу аж до нового житла.

Це вимагає сильного бажання, а також чутливості до фібрами душі чоловіки. З одного боку, тримаючи зацікавленого чоловіка на дистанції, можна закохати його в себе сильніше.

З іншого боку, якщо «перетримати», не береться шанс отримати бажане і відносини взагалі.

Зверніть увагу! Відповідаючи на питання, чи можна його утримувати, – так, можна. Головне – визначитися з причинами, а також зважити всі «за і проти», зрозуміти, чи варта така маніпуляція того, щоб цим займатися.

Способи утримання улюбленого

Як розлюбити чоловіка якого дуже сильно любиш – скільки потрібно часу

В першу чергу, потрібно задуматися над тим, щоб чоловік залишався з жінкою не тому, що вона їм маніпулює, а тому що сам цього хоче. На подив, є способи того, як утримати чоловіка, щоб він залишився в сім’ї за власним бажанням. Для цього потрібно дізнатися думку самої людини.

У мережах інтернет був проведений онлайн опитування серед чоловіків на тему того, якими способами їх можна утримувати. Перша порада говорив, що потрібно звести на нуль критику, її взагалі мало хто любить, і мужі – не виняток. Крім того, жінкам варто знизити рівень так званого ниття, причому чоловіки не полінувалися пояснити, про що саме мова.

Ниття в даному випадку – якась фраза, множинне повторювана протягом дня. Так ось, краще розлютитися на мужика, вигнати на диван, але не скиглити з приводу неприбраних шкарпеток. До речі, іноді жінки використовують свою секретну зброю – сльози. Вони вважають, ніби домагаються свого, пустивши сльозу, але це не так.

Навіть наймудріший чоловік не знає, що робити з цим явищем, якщо воно часто повторюється, йому простіше піти.

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Досить проявити турботу

Відзначається, що спроба сісти на дієту, а заодно і улюбленого на неї посадити небезпечна. Хлопець віддасть перевагу жити з пухленької дівчиною, ніж з тією, яка буде морити його голодом. Не можна забороняти чоловікові вилазки на природу або перегляд спортивного каналу, оскільки йому потрібна динаміка, своя або чужа.

До речі, про заборони в цілому, а також суворому контролі: щоб чоловік не відчував бажання піти, йому потрібна свобода без розпитувань «ти куди, коли, з ким».

Також жінка повинна виключити спроби опинитися біля телефону партнера через дурного цікавості поритися в листування улюбленого – все це просто принизливо.

Чоловіки зізнаються, що не люблять пестливих прізвиськ, особливо, якщо вони звучать прилюдно. Нехай такі залишаться в стінах будинку, бажано однієї кімнати. При цьому, незважаючи на всі ці заборони, чоловікові потрібна увага і турбота. Якщо його любити, годувати і показувати, що він потрібний, чоловік надовго залишиться в родині і навіть не подумає, щоб кудись піти.

Якщо людина не любить вас

Як почати нове життя з чистого аркуша – поради психолога

Однозначно відповісти на це питання марно, оскільки люди рідко вчаться на чужому досвіді, хоча і пропагують цю ідею. Так чи інакше, немає причин тримати поруч людини, яка втратила усілякий інтерес.

Зверніть увагу! Психологія стверджує, що краще залишити відносини приємним спогадом, ніж перетворювати їх щось жахливе, принизливе.

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Слід відпустити чоловіка, який більше не любить

Є десятки прикладів того, як чоловік намагався піти з сім’ї, а жінка усіма правдами і неправдами змушувала його залишитися. Вважається, що така нездорова реакція на догляд партнера – не стільки щирі почуття, скільки залежність.

Як показує гіркий досвід наркоманів, від залежності позбавлятися дуже важко.

Так і жінці, яка присвятила своє життя родині, дружину, забула про свої мрії та цілі або замінила їх так званої жертвою заради домашнього вогнища, складно відпускати чоловіка.

Нерідкі випадки страшних явищ і дій з боку покинутої жінки. У спробі показати, як сильно вона потребує свого чоловіка, жінка здатна нашкодити собі. Проте, цей спосіб виявиться ефективним, чоловік може залишитися, але він, швидше за все, почне подвійне життя: жити поруч з дружиною, але заради, наприклад, коханки.

Багато жінок пройшли через невдалі спроби утримати чоловіка тими чи іншими способами, але, з огляду на, що він втратив почуття любові і прихильності до дружини, краще, що вдавалося зробити, це просити відвідувати дітей.

Чи можливо утримати чоловіка дитиною

Як залучити любов у своє життя – поради що потрібно робити

Так, перебираючи способи, як утримати свого чоловіка біля себе, жінки з дітьми починають зневажати останніми. Спочатку вони тиснуть на психіку чоловіка, волаючи до відповідальності.

Рідше болять самим собі, показуючи, що діти залишаться одні, якщо чоловік покине сім’ю і залишить їх без уваги.

Останнє іноді спрацьовує, батько дійсно продовжує жити з родиною, однак мати перетворюється в ходячий кому оголених нервів.

Зверніть увагу! Якщо кинута жінка не справляється з емоціями, їй варто залучити на допомогу психолога.

Та, яка змогла використати зброю у вигляді дитини, буде перебувати в постійній напрузі і підозри на тему того, де чоловік затримується, з ким.

Багато жінок вдаються до того, щоб встановлювати прослуховуючі і відстежують програми на телефон чоловіка, стежать за тим, як безвихідно вмирає сімейне життя.

Обдурена, але все ще не покинута жінка може продовжувати терпіти таке принизливе становище речей, притому, що сусіди і знайомі, швидше за все, будуть вже в курсі, що чоловік живе на дві родини. Як варіант, жінка збирає силу волі в кулак і остаточно проганяє чоловіка, там вже як карта ляже.

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Жінки утримують чоловіків загальними дітьми

Жінка, яка залишилася з дітьми, може присвятити себе саме їм, намагаючись відтепер взяти на себе роль батька. Рідше кинута дружина втрачає «зв’язок» зі світом, у неї відбувається нервовий зрив, від образи вона забуває і про дітей або зганяє зло на них. Однак це самий неправильний підхід.

Наслідки від такого бажання

Причини, заради яких жінка намагається утримати чоловіка, можуть бути різноманітні. Ймовірно, у нього хороший заробіток, або він перспективний. Складається і так, що жінка відмовляється від усього в своєму житті, в тому числі від заповітних бажань, які вона відчувала протягом довгого часу, на користь того, щоб бути з чоловіком.

Не все так погано насправді. Якщо жінка проявить більше розуміння, турботи, почне ставитися до свого партнера, як до найкращого друга, а до них рідко чіпляються за побутовим дрібницям, то він зможе полюбити її в рази сильніше.

З іншого боку, якщо жінка тримає обранця проти волі, оскільки він вже придбав нові «інтереси», то це загрожує постійною напругою, недовірою, скандалами, нервовими зривами. Все це відбивається на здоров’ї і зовнішній вигляд людей, тому не буде зайвим задуматися, чи варто воно того – утримувати чоловіка.

Зверніть увагу! Людина знаходиться на роздоріжжі. З одного боку, батьки і прабатьки з дитячого віку вчили дівчинку, що в будинку обов’язково повинен бути мужик.

На їх прикладі дівчинка спостерігає, як бабуся і мати терплять чоловіків алкоголіків, які влаштовують їм побої.

У результаті або дівчинка піде по стопах батьків і буде терпіти щонайпринизливіші відносини, або заречется закохуватися взагалі.

Що допоможе утримати інтерес і увагу на собі

Є більш хитрі дівчата, які шукають спосіб, як тримати свого чоловіка в постійній напрузі.

Йдеться про нешкідливих речі: потрібно закохувати в себе чоловіка заново, щоб він хотів повертатися додому, до своєї красивою дружині, томімий ​​моральними очікуваннями, а також магнетизмом, потягом і простий тугою за своїй половинці. Цього можна домогтися, ставши найкращим, який розуміє і турботливим чоловіком своєму партнерові.

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Можна не просто утримати чоловіка, але зробити відносини щасливими

Треба зуміти цікаво проводити час разом (не просто серіал ввечері подивитися), щоб потім свої пригоди разом обговорювати. Притому важливо іноді бути окремо, будь то вилазка з друзями або перебування в сусідніх кімнатах без спроби дізнатися, з ким він там переписується.

Довіра – один з найважливіших елементів міцних відносин. Не потрібно подавати приводу для ревнощів, також як не варто влаштовувати допит, якщо хлопець затримався на роботі або в барі з друзями.

Якщо просто напросто частіше обіймати чоловіка з турботою і ласкою, а не тому що «так треба», то цей нехитрий ритуал буде повертати його додому кожен день, ніжного, люблячого і відданого.

У жінки по ряду причин може виникнути бажання утримати коханого.

Ймовірно, вона запідозрила його захоплення іншою, може, відносини так приїлися, що він намагається якомога рідше залишатися вдома з партнеркою наодинці, віддаючи перевагу друзям.

Якщо почуття ще є, їх можна розжарити. Якщо ясно, що любов пройшла остаточно, слід відпустити чоловіка, заодно і самої відкритися нового життя.

Відео

Джерело: https://srazu.pro/semeynaya/uderzhat-muzhchinu-vozle-sebya.html

Як утримати коханця – основні правила і нюанси

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Взаємовідносини між чоловіком і жінкою дуже складні. Кожна людина має свій характер, свої звички, і людям доводиться «підлаштовуватися» один під одного. Відносини між чоловіком і його коханкою, часто схожі з відносинами чоловіка і дружини.

Особливості поведінки одруженого чоловіка

Одружений чоловік, найчастіше, сильно відрізняється від холостяка в багатьох аспектах. На нього впливає дружина, і навіть її родичі. Коханець – це чоловік, який має деякі особливості в своїй поведінці.

Знаючи ці особливості, а також психологію людини, можна побудувати міцні і довгострокові відносини (навіть з огляду на той фактор, що чоловік має подружні зв’язку).
Так як на одруженого чоловіка впливає його дружина, він в деяких ситуаціях може не проявляти до вас любові і ласки.

У такому випадку важливо розуміти, що ваші претензії ні до чого доброго не приведуть. Швидше потрібно проявити витримку, і зробити все для того, щоб чоловік був задоволений як фізично, так і морально.

Чоловік повинен відчувати вашу увагу і ласку

Для того щоб зрозуміти як утримати коханця одруженого потрібно знати основні правила. Якщо ви будете завжди раді його суспільству, будете проявляти ласку і турботу, то він, безумовно, буде повертатися до вас знову і знову. Тут можна зіграти на протилежності.

У порівнянні з будинком він буде відчувати комфорт і затишок (як фізичний, так і душевний).
Його дружина може бути роздратованою і навіть злий. Ви ж повинні бути повною протилежністю. Щоб коханець на підсвідомому рівні розумів, з ким йому краще, і комфортніше.

Показуючи свою радість і задоволення, ви тим самим наближаєте чоловіка до себе, і віддаляєте його від власної дружини.

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Будьте завжди в хорошій формі

Багато дівчат замислюються над питанням як утримати коханця одруженого, і, часто не беруть до уваги елементарні речі. Такий важливий фактор як хороша фізична форма ще ніхто не відміняв.

Красиве підтягнуте тіло не тільки сексуально, але і настільки привабливо, що чоловік буде повертатися до вас знову і знову. Одні їх кращих вправ для підтримки форми є присідання з гантелями або невеликою штангою.

Читайте також:   Возбуждающие смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

Воно дозволяє підкреслити сексуальність сідниць, і тримати тіло в хорошому тонусі.
Крім того, коханець повинен бачити вам в гарному одязі і, безсумнівно, сексуальному нижній білизні. Утримати коханця досить просто, якщо враховувати всі ці нюанси.

Красиве і доглянуте тіло, сексуальну нижню білизну, елегантний стиль, все це притягує чоловіка. Коханець буде порушено і схвильований вами. Його буде тягнути до вас, як магнітом. Він завжди буде думати про вас, і хотіти вас.

Якісні сексуальні відносини – запорука утримання коханця

Утримати коханця досить просто, якщо враховувати також фактор сексуальних відносин. Коханець – це чоловік, а для чоловіка секс дуже важливий. Вчені – сексологи з’ясували, що більшість чоловіків не отримують повного задоволення від сексу зі своїми дружинами.

І, найчастіше, відправляються на пошуки жінки, яка задовольнить їх фантазії, і зможе урізноманітнити їхнє життя.
З огляду на вищевикладений фактор, варто зробити все для того, щоб коханець був максимально задоволений в сексуальному плані. Чоловік після сексу повинен бути просто щасливий.

Якщо йому сподобається, то він на підсвідомому рівні постійно буде думати про вас.

Чи не нав’язуйте коханцеві свою думку і не пред’являйте претензії

Коханець повинен розуміти, що йому раді, і відчувати різницю у відносинах з коханкою і дружиною. Претензії та вимоги – це далеко не кращий метод домогтися свого.

Чоловіка до вирішення певного питання потрібно підводити акуратно, ніби він сам прийняв це рішення (без вашої участі).

Думаючи про те, як утримати коханця, не забувайте про той фактор, що різниця між відносинами з вами, і з дружиною, може бути тим переломним моментом, який зіграє вирішальну роль. Може статися така ситуація, що коханець вибере вас в якості своєї дружини.

Приймайте чоловіка таким, яким він є

Критика – не найкращий спосіб утримання коханця. Свою порцію негативу і критики коханець, як правило, отримує будинку (від дружини, тещі та ін.). Як вже було сказано раніше, ви повинні бути повною протилежністю.

Чоловік, безумовно, буде повертатися туди, де йому було добре. Тому важливо приймати його таким, яким він є. Не варто постійно стежити за його діями, і з найменшого приводу коментувати його вчинки.

Крім роздратування і небажання з вами спілкуватися, ви від нього нічого не доб’єтеся (таким способом).

Не варто нав’язуватися коханцеві

Є прекрасний вираз великого А.С. Пушкіна – «Чим менше дівчину ми любимо, тим більше подобаємося ми їй». Але воно може бути застосовано і в зворотному напрямку. Це не означає, що ви повинні бути байдужі до одруженого чоловіка. Але надмірне нав’язування може зіграти з вами злий жарт.

Не варто просити про те, щоб одружений чоловік водив вас в публічні місця, де є ризик того, що ви будете викрито (або про вас донесуть його дружині). Чоловік повинен відчувати безпеку. Якщо чоловік сам не хоче, то просити його про знайомство з друзями, не варто.

В такому випадку він буде відчувати необхідну зону комфорту, і відчувати себе в цілковитій безпеці з вами.

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Хваліть одруженого чоловіка якомога частіше

Похвала приємна практично кожній людині. Особливо приємна похвала від жінки, яку чоловік вибрав в якості коханки.

Критика дружини і ваша похвала будуть сильно контрастувати, і коханець, неодмінно, відчує цю різницю.
Говоріть більше схвальних слів. Висловлюйте захоплення чоловіком.

Психологічна складова важлива не менше ніж сексуальна сфера життя. Завжди пам’ятайте про це.

Чоловік може не відчувати схвалення своїх дій вдома і на роботі. Це негативно позначається на настрої і душевному стані людини. Тому важливо, щоб з вами йому було максимально комфортно. Він повинен чути приємні слова від вас, і тоді ваші відносини будуть йти в потрібному руслі.

Потрібно проявляти любов і повагу

Саме поняття коханці походить від слова любов. Кожній людині потрібна любов. Без цього дуже важко знайти гармонію і душевний спокій в житті.

Чоловіки не настільки дурні, як може здатися на перший погляд. Зрозуміти люблять його чи ні, чоловік зможе (рано чи пізно). Щирість почуттів дуже важлива.

Виявляючи любов, ласку, турботу і повагу, ви зможете зробити так, що чоловік взагалі не захоче повертатися до дружини.

Взаємовідносини між чоловіком і жінкою дуже складні і багатогранні. Далеко не всі люди є психологами, і можуть розібратися в причинах того чи іншого дії людини (зокрема коханця).

Як то кажуть чоловіки з «Марса», а жінки з «Венери». Але, тим не менш, зазначені в статті нюанси допоможуть вам в налагодженні міцних і довготривалих стосунків зі своїм коханцем.

Який, швидше за все, може стати і вашим чоловіком (якщо звичайно ви ставите перед собою таке завдання).

Джерело: http://MansBest.ru/dlja-devushek-i-zhenshhin/kak-uderzhat-lyubovnika-osnovnye-pravila-i-nyuansy.html

Як закохати в себе одруженого коханця і утримати біля себе?

Кожна жінка шукає своє щастя в любовних відносинах. І нерідко вона стикається з цікавим і перспективним чоловіком, тільки він ще є і одруженим.

Сама жінка може бути як вільної, так і заміжньої. Зазвичай у вільних жінок виникає бажання відвести одружених чоловіків з сімей, щоб потім утримати біля себе і одружити на собі.

Тому буде цікаво дізнатися, як закохати в себе одруженого коханця.

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Зазвичай багато читачки жіночого сайту prettysecrets.ru починали свої стосунки з одруженими коханцями з того, що геть відмовлялися від знайомства. Розуміючи, що чоловік одружений, жінка не розраховує на серйозні відносини.

Однак психологія жінок така, що якщо чоловік довго і наполегливо наполягає, то її «ні» поступово перетворюється в «так».

Якщо одружений коханець не полінувався завоювати увагу жінки, тоді він домігся свого: вони почали таємно зустрічатися, вона стала сподіватися на спільну сімейне життя, а він поки їй «вішає локшину на вуха» і користується її послугами.

Але ось жінка втрачає терпіння. Вона вже не хоче чекати, коли чоловік нарешті розлучиться з дружиною, щоб почати серйозно зустрічатися зі своєю коханкою. І тут вона бажає його закохати в себе настільки, щоб він зробив всі необхідні їй дії. Чи можна якось досягти своєї мети? Про це і поговоримо.

Значення сімейного стану

Не завжди коханки дізнаються про сімейний стан своїх коханців з початку відносин. Часом чоловіки набагато пізніше заявляють про те, чому вони не можуть бачитися частіше, жити разом, всюди гуляти тощо.

Однак навіть те, що чоловік одружений, деяких жінок не зупиняє. Якщо жінка тривалий час є самотньою, вона вже скучила за чоловічим увазі, побачила в одруженого коханця ідеальну пару для себе, тоді його дружина стане не на заваді.

Яке значення має сімейний стан чоловіка?

 1. Для самого чоловіка. Те, що чоловік одружений, він це усвідомлює. Однак це не стає приводом для відмови від любовних зустрічей з іншими жінками. Якщо чоловік хоче з іншими жінками фліртувати і розважатися, тоді він буде це робити, незважаючи на наявність дружини. Страх у такого чоловіка може виникати лише в тому випадку, якщо розлучення з дружиною принесе суттєвих втрат (зазвичай матеріального плану). Якщо ж чоловік розуміє, що дружина стерпить будь-які зради, нікуди не піде, тоді він буде продовжувати змінювати далі.
 2. Для жінки. Зазвичай жінки не хочуть зустрічатися з одруженими чоловіками, оскільки не хочуть стати розлучниці. Обговорюючи тему коханок з подружками, жінки засуджують тих, хто стає «третім зайвим» в сімейній парі. Однак нерідко жінка сама стає коханкою одруженого чоловіка. У такій ситуації вона починає вважати дружину чоловіка не перешкодою для їх зустрічей, а потім суперницею, яку потрібно розвести з чоловіком, якого хочеться одружити на собі.

Коханка може стати цікавою для чоловіка, якщо буде робити все правильно. Вона повинна стати тим щастям, якого так не вистачає чоловікові. Це можна зробити, незважаючи на нечасті зустрічі коханців.

Навіть півгодинні побачення можуть приносити чоловікові стільки задоволення, скільки він не отримує в стосунках зі своєю дружиною, з якою проводить дуже багато часу. Тут коханці потрібно вміти підлаштовуватися і враховувати особистісні особливості свого коханця. Вона не повинна «стелитися» перед ним.

Просто йому повинно бути з нею настільки добре, що без неї йому буде однозначно погано.

перейти наверх

процес завоювання

Якщо коханка вирішила завоювати одруженого коханця, закохати в себе, тоді потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Забудьте про свій егоїзм. Чоловік повинен бачити, що з вами можна домовитися, ви враховуєте його бажання і думки. Повірте, він вже живе з однією жінкою, яка вважає його належним і його думка не враховує. Навіщо йому ще одна дама, яка надходить так само?
 2. Будьте зовні ідеальними. Краса душі – це, безсумнівно, важливо. Однак чоловікові потрібно ще красиве тіло, на яке йому буде приємно дивитися і спати, хотіти його. Ви повинні бути завжди привабливими і ідеальними, тому стежте за своєю зовнішністю.
 3. Залишайтеся загадковими. Відрізняйте це від інтриг і обману. Загадковість – це недомовленість, яка не завдає шкоди ні чоловікові, ні відносинам. Навпаки, чоловікові цікаво дізнатися, що ви від нього приховуєте, а коли він це дізнається, то його це приємно дивує. Якщо ж говорити про обман і інтриги, то, швидше за все, чоловік вже стикається з таким в своїх шлюбних відносинах – це коли те, що дружина приховує, йому неприємно.
 4. Вмійте слухати. Повірте, жіноче базікання чоловік вислуховує будинку, навіть коли він цього не хоче. Він від коханки чекає того, що тепер його будуть слухати, захоплюватися, цікавитися. Запитуйте, як складаються справи у чоловіка, яких успіхів він досяг і ін.
 5. Експериментуйте в сексі. Зазвичай чоловікові потрібна коханка для пристрасних і сексуальних зустрічей. Чоловік хоче спробувати те, чого не може зробити в ліжку зі своєю дружиною. Тому будьте готові піти на все, що забажає чоловік. Пропонуйте йому нові пози і інші штучки в сексуальному плані.
 6. Не критикуйте його дружину. Незважаючи на те, що чоловік своїй дружині змінює, говорить вам про любов та ін., Вона – його друга половинка, з якої він вже через багато пройшов. Критикуючи її, ви побічно критикуєте його: вибір, який він зробив, життя, яку він з нею прожив, смаки тощо.
 7. Будьте вдячними, нічого насильно не радьте, не лізьте в чоловічі справи. Іншими словами, дозвольте чоловікові бути вільним у своєму виборі. Якщо він вас про щось запитує, тоді давайте поради. Якщо він щось для вас робить, будьте за це вдячні (навіть якщо це дрібниця). Якщо чоловік від вас щось приховує, то дозвольте йому таку дрібницю. Це дозволить вашому коханцеві розслабитися і відчути себе господарем життя, чого він вже давно не відчуває в стосунках з дружиною.
 8. Будьте ініціативними. Часом чоловікам подобається, коли за ними доглядають, щось пропонують, навіть запрошують на побачення. Однак не проявляйте ініціативу постійно. Якщо чоловік не бере лідерство в свої руки, значить, він вами не зацікавлений.
 9. Допомагайте чоловікові в його справах. Якщо ви разом працюєте, тоді завжди допомагайте йому, замінюйте, виконуйте його роботу, яку він не встигає зробити, та ін.
 10. Допомагайте, підтримуйте, будьте розумними.

Разом з тим пам’ятайте про особливості свого коханця, який вже зраджує свою дружину. Адже в майбутньому точно так же він може зрадити і вас.

перейти наверх

Ти перемогла!

Якщо вести себе правильно, тоді можна закохати в себе кого завгодно. Одружений чоловік, про що слід пам’ятати, вже має жінку. Тому від коханки потрібно більше старань, ніж би вона докладала зусиль, якщо намагалася б захопити собою холостяка. Однак перемогти можна:

 • Спокійно ставитеся до того, що всі свята і торжества чоловік буде проводити в колі своєї родини. Він якщо і зможе з вами відсвяткувати, то на день раніше, пізніше або на пару годин заїде в день торжества. Якщо ви зможете зрозуміти, чому чоловік не може з вами весь день провести в його День народження, в ваш День народження, в Новий рік чи 8 березня, тоді він ще більше буде вас цінувати.
 • Будьте чоловічий радістю і втіхою. Повірте, у нього вже є одна примхлива і вічно всім незадоволена жінка. Навіщо йому ще одна? Більш того, навіщо йому розлучатися з однієї сварливої ​​дамою, щоб одружитися з іншою, не менш сварливою жінці?
 • Поважайте і обопільно будьте вдячними. Ви повинні вміти поступатися і підлаштовуватися під коханця. Однак це не вимагає від вас повної відмови від свого «Я» і власних інтересів. Продовжуйте жити своїм життям. А в відносинах з коханцем робіть лише те, що радує і зручно вам обом. Не потрібно себе обмежувати, «стелитися», жертвувати собою. Продовжуйте залишатися самодостатньою особистістю, яка просто може в чомусь поступитися і на щось погодитися.

Читайте також:   Як повернути відносини: способи відновлення і збереження

При цьому не завадить коханці відмовитися від ілюзій. Закохати в себе чоловіка можна, але він може в майбутньому змінювати вам, як це робив з дружиною. А буває і так, що навіть найкращі вчинки жінки чоловіком не помічаються, тому він ніколи не йде від дружини.

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Немає сенсу любити одружених чоловіків! Це твердження не раз підтверджувалося досвідом людей і життям. Скільки багато існує історій про те, як жінка закохувалася, вірила і сподівалася створити сім’ю з уже одруженим чоловіком, який постійно годував її байками про сварки з дружиною, бажання розлучитися і любові до нової пасії.

На жаль, так роблять багато сім’янини. Однак дуже часто все це закінчується розбитим серцем тієї жінки, яка хотіла побудувати свої відносини. Але, як то кажуть, «на чужому щасті свого щастя не побудуєш», тому й виходить, що в самому невиграшному становищі знаходиться та, що чекає чоловіка.

Найчастіше подібні романи «одружений – коханка» закінчуються однаково: чоловік повертається в свою сім’ю до дружини і дітей, а коханка залишається біля розбитого корита.

Чому так відбувається? Слід зрозуміти одну дуже важливу думку, яка підходить абсолютно до будь-яких ситуацій: якщо людина не вирішує свою проблему, значить, він отримує від неї якийсь зиск.

Якщо одружений чоловік всього лише говорить, що піде від дружини, але нічого для цього не робить, проте має масу відмовок, то необхідно розуміти, що він з родини не піде ніколи! Це закон. Чоловік в сім’ї отримує те, що йому потрібно.

А ви, як коханка, швидше за все, не даєте йому цього. Однак від вас він бере те, чого не дає йому дружина. Тому чоловікові вигідно мати і дружину, і коханку, оскільки саме так він задовольняє всі свої потреби.

Раз чоловік має якусь вигоду від своєї дружини, значить, він від неї не піде. А одружені найчастіше цю вигоду мають. Вони шукають на стороні жінок не тому, що їм погано поруч зі своїми дружинами, а просто тому, що їм чогось не вистачає від них.

Ось чоловік і шукає коханку, щоб вона дала йому все те, чого йому не вистачає в сімейних відносинах.

Але якщо причиною появи коханки є всього лише недобір, тоді цей недобір можна компенсувати з будь-якою жінкою, залишивши при цьому дружину на місці.

Таким чином, не тіште себе ілюзіями, що одружений чоловік піде від своєї дружини, якщо він цього ще не зробив. Якби йому дійсно було погано, він би вже пішов. А якщо він цього не робить, значить, ніколи не піде. І ніякі примусу з вашого боку вам не допоможуть, а лише погіршать справу і об’єднають подружжя.

Краще відверніться від одруженого чоловіка і зверніть увагу на себе. Чого ви хочете від любові? Яке майбутнє ви собі бажаєте? Якщо ви хочете відносин і сім’ї, тоді краще знайти чоловіка, який буде вільний і серцем, і душею, і по паспорту від жінки.

Він повинен бути повністю вільним, тільки тоді з ним можлива любов, відносини і сімейне майбутнє. Місце жінки поруч з ним повинно бути вільним, щоб ви спокійно могли його зайнятий.

Тому визначитеся зі своїми бажаннями, планами, і якщо нинішній чоловік вам в цьому не підходить, тоді залиште його. Поки ви тримаєтеся аз того, хто не дасть вам бажаного, ви будете зайняті – а значить, доля не пошле вам вільного у всіх планах чоловіка.

Ви повинні бути самі вільні від будь-яких романів, почуттів і стогонів за чоловіками, щоб залучити в життя того, з ким ви зможете створити любовні відносини.

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Зрозумійте, що ви не маєте права нічого вимагати від одруженого чоловіка або від того, чиє серце зайняте іншою жінкою. Ви можете лише дружити або спілкуватися.

Але вимагати від нього розлучення: ви зруйнуєте чужу сім’ю своїм егоїзмом і поставите на своїх відносинах хрест, оскільки горе, заподіяне вами, наздожене і вас. Тому не вимагайте від одруженого чоловіка нічого.

Просто дружите, спілкуйтеся, але будьте реалістами і не вірте байкам про відхід від дружини, тому що життя нещадна – вона рано чи пізно поверне одруженого в сім’ю, а вас залишить на самоті.

перейти наверх

Які активні дії допоможуть закохати в себе коханця в результаті?

Щоб в результаті закохати в себе коханця, дотримуйтеся наступних правил активних дій:

 1. Залишайтеся вільними і незалежними від чоловіка. Живіть своїм життям, майте свої інтереси, спілкуйтеся з іншими чоловіками і ін. Поки чоловік вас не окільцював, ви можете не питати у нього дозволу. При цьому бачте з ним тоді, коли вам обом зручно, робіть те, що вам обом зручно.
 2. Зберігайте позитивний настрій, уникайте скандалів і моральних потрясінь.
 3. Робіть ваші зустрічі цікавими і захоплюючими, щоб вони подобалися і вам, і вашому коханцеві.

Якщо чоловік все ваші старання не оцінить, тоді збережете свої навички, які знадобляться тоді, коли ви зустрінете іншого чоловіка, який вже зможе вам віддячити за старання.

Джерело: http://PrettySecrets.ru/kak-vlyubit-sebya-zhenatogo-lyubovnika-uderzhat-ryadom-soboy

8 порад, як зробити, щоб коханець боявся тебе втратити – Користь поруч

Як утримати коханця поруч з собою: різні методи

Далеко не кожній жінці хотілося б бути коханкою.

Незавидна роль панянки, що чекає від часу до часу свого невільного кавалера, раз у раз покидає її заради іншої – тієї, яку ніколи не кине – межа мріянь лише невпевненою в собі дівчини.

Мрії про сімейному гніздечку, народження нащадків зазвичай прирівняні до нуля. До того ж, таємні зустрічі з часом сходять нанівець, залишаючи за собою лише приємні спогади в житті один одного.

Як вести себе, щоб коханка залишалася коханкою

Зустрічаючись з одруженими чоловіками, жінки заздалегідь приймають своє становище, усвідомлюючи на що можуть претендувати, а що для них завжди залишиться недоступним. Але і полігамних самців варто задуматися про те, як їм краще поводитися з коханкою.

Нагородивши даними статусом дівчину, з якою любо-дорого проводити час, відчуваючи яскраві відчуття, поринаючи з головою в запаморочливий секс, як мінімум, було б несправедливо ставитися до неї так, як вона того не заслуговує .

Подивитися на цей момент можна і з іншого боку. Незалежно від причин, за якими у одружених чоловіків з’являються відносини «на стороні», дружина, діти, загальний побут для більшості з них залишаються головним пріоритетом.

Втомлені від рутини, сірих і згасаючих почуттів до дружини, вони відправляються на пошуки гострих відчуттів.

Найчастіше, одружені зрадники планують разлечься деякий час, перезавантажитися, з новими думками і переоцінкою сімейних цінностей повернутися додому.

Але не завжди обставини складаються так, як їм хотілося б. Знаючи, як правильно вести себе з коханкою, віддушина і тимчасова «рятівниця» подружніх уз ніколи не перетвориться в нещадну відплатну руйнівницю чужих сімей.

Простими словами можна сказати так: завдання одруженого коханця полягає в тому, щоб вивести відносини «на стороні» на рівень, вигідний тільки йому . Звичайно, регулярно трясти у очей партнерки обручкою і кричати, що дружину ніколи не кине, може кожен, до того ж, так, це дасть свої результати.

Але навряд чи подібний роман триватиме довго. Зв’язок з коханкою повинна бути вибудувана таким чином, щоб вона сама знала, як себе вести.

Незалежно від порад з боку подруг, родичів та інших «зацікавлених» доброзичливців, головне, щоб пасія розуміла – походу в ЗАГС ніколи не буде, а небажання оберігатися в ліжку – над натяк на продовження роду.

Головні правила про те, як правильно поводитися з коханкою

Отже, що ж потрібно робити для того, щоб відносини з «третьої половинкою» були максимально гармонійними, але і в той же час ні до чого не зобов’язують для одруженого чоловіка.

Як вести себе з молодими коханками, амбіції яких часом стають непомірними і некерованими? Не допустити помилок, які роблять невірні подружжя в пошуках щастя поза сімейного будинку, допоможуть наступні рекомендації:

 1. Секс – саме це первісне призначення коханки. Його має бути багато. Перші місяці відносин повинні будуватися виключно на суцільних статевих актах, в будь-яких позах, в найоригінальніших місцях, щоб відчуття були яскравіше, просто затьмарюючи розум. Тим часом, культурне дозвілля типу походів в кіно, театр і музей слід відкласти на невизначений термін.
 2. Розмови після сексу можуть бути тільки про секс. Як би не банально це звучало, але заглиблюватися в переживання, відкопувати в душі якісь спогади з далекого дитинства не варто. Коханка безумовно повинна знати, як поводитися з партнером, якщо дорожить відносинами. Якщо чоловік чітко позначить свою позицію, і окреслить сферу їхньої спільної, виключно сексуальної діяльності з перших днів, пасія не зможе розраховувати на довірливо близькі стосунки.
 3. Чи не затримуватися , поспішаючи до благовірної дружині. Як би пристрасно не розгорталася таємний інтимний вечір, коханка повинні знати, що її партнер все одно піде і в будь-якому випадку не залишиться на ніч, які б зусилля вона ні прикладала, щоб його вмовити. Перед відходом сім’янинові необхідно прийняти душ: ігнорувати дане правило не можна. Засвоїти це повинна і пасія.
 4. Важливо сказати тверде «ні!» побутовим або господарських питань. Як би не вів себе чоловік вдома, відчуваючи за собою провину після повернення до сім’ї після коханки – намагався б полагодити всі крани, відремонтувати старий телевізор або холодильник – робити цього ж у своїй позашлюбної спокусниці ні в якому разі не можна. Це стане великою помилкою, яка призведе до неминучих проблем.
 5. Подарунки для коханки підбирати з розумом . Не варто переживати про те, як вона оцінить смакові переваги, але все презенти повинні володіти одними і тими ж якостями: бути марними, пафосними, що викликають і, звичайно ж, не вишуканими. Подарувавши кільце з діамантом, або золотий кулон у формі серця, можна припустити, що пасія розцінить подарунок як натяк на можливий розвиток відносин, що веде прямо в ЗАГС.

Кілька слів про відносини з коханкою на завершення

Визначаючись з місцем, куди захочеться повісті коханку розважитися, слід вибирати заклад з відвідувачами, переважне число яких не є сімейними парами.

Ідеальним місцем для «несерйозних» відносин є нічний клуб, галасливий ресторан або, на худий кінець, караоке-бар. До речі, відвідати одне з таких місць можна навіть з друзями.

 • Важливо, щоб це були перевірені люди, які не здатні на донос дружині про веселому часу проводження.
 • Якщо коханка знає, як повинна вести себе з одруженим чоловіком, щоб не робити дурниць, до яких схильні більшість представниць даного статусу, розвиток їх відносин може піти самим непередбачуваним чином.
 • Але хлопцеві слід розуміти, що стати законною дружиною або змінити положення таємницею подруги на офіційну, його пасія може і не захотіти.
 • Відносини, влаштовували спочатку тільки його, згодом здатні змусити переглянути своє ставлення до життя і жінку.

Читайте також:   Овен і ваги: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

Відсутність обов’язків, повна свобода, матеріальне забезпечення і регулярний секс багато коханки ні за що не поміняють на штамп в паспорті , в одиничних випадках не триває буденністю сімейних турбот.

Джерело: https://polzarjadom.ru/8-sovetov-kak-sdelat-chtoby-lyubovnik-boyalsya-tebya-poteryat.html

Як утримати коханця поруч з собою змову

Існує думка, що коханок ніхто не поважає, їх прозивають розлучниці та іншими образливими обіцянками, але з іншого боку – раптом це непідробна відданість? Як відомо: за своє щастя необхідно вести боротьбу! Якщо в житті пекучо стало питання: як закохати в себе коханця, то сміливо потрібно діяти і не морочитися над тим, що скажуть люди. Трапляється також, що коханці навіть не повідомляють про своє сімейний стан, це може спливти набагато пізніше, вже в процесі побудови взаємовідносин.

Суть в тому, що реально зробити так, щоб будь-який чоловік боявся тебе втратити, змусити тужити, думати про тебе, по вуха закохатися.

Іноді рідкісні зустрічі приносять набагато більше щастя, ніж постійна присутність, залежить від характеру особистості, потреб, адже хтось шукає умиротворення на стороні, інтимне різноманіття, таким способом, розслабляючись, забуваючи про проблеми, а хтось знаходить свій ідеал, любов всього життя.

Якщо вже твердо прийнято рішення про спокушання, то потрібно чітко усвідомити, в яких жінок закохуються:

 1. Перш за все, цінуються ті дами, які вміють поступатися, не показують егоїзму, враховують не тільки свої бажання, а й готові шукати компроміс, приймати положення, умови вигідні для обох сторін.
 2. Як би не говорили про добрій душі, але зовнішні дані відіграють набагато серйозніше значення, адже, якщо необхідно знати: як закохати в себе одруженого, то запам’ятайте, перш за все – будьте ідеальною починаючи від манікюру і закінчуючи пружним, підтягнутим тілом.
 3. Завжди повинна бути інтрига, не треба нити, скаржитися на життя, якщо залицяльник перебуває у шлюбі, то йому вистачає подібних ситуацій вдома, будьте загадковою, що зачаровує, привабливою, нехай пишається тим, що бачить поруч з собою.
 4. Уміння слухати цінується набагато більше, ніж здатність довго красиво базікати, надзвичайно важливо цікавитися справами, успіхами при цьому не навантажуючи своїми проблемами, по можливості затівати веселі, ні до чого не зобов’язують розмови, які допоможуть поринути в безтурботну атмосферу.

Найпоширеніші питання: як утримати коханця, змусити з нетерпінням чекати зустрічі, прив’язати до себе або зробити щасливим – мають надзвичайно банальна відповідь – цінувати те, що хлопець для вас влаштовує, показувати свою подяку, не лізти в його заняття, нічого зайвого не радити. Також важливо:

Використавши хитрості, безумовно, можливо закохати всякого, але варто розуміти, що це величезна відповідальність, вантаж, а, можливо, і страждання. Не факт, що погодиться залишити сім’ю, причин може бути безліч. Доведеться змиритися з тим, що улюблений буде проводити всі святкування в оточенні сім’ї, не можна на це ображатися, вичитувати.

Треба ставати частиною відсутнього, бути втіхою, радістю, а не черговий примхливої, розпещеної дівчиною. Доведеться запастися терпінням по можливості мило спілкуватися з друзями свого молодого чоловіка, адже цей фактор (думка товаришів) має велике значення.

Повага, обопільна подяку за те, що відбувається дуже цінна, але не варто йти на поводу, бігти на швидкоплинні побачення, коли заманеться хлопцю, треба підлаштовувати так, щоб зручно було обом.

Періодично відволікатися на інші справи: відпочинок, приятелі, розваги, це потрібно для того, щоб не сильно прив’язуватися до людини, адже в цьому житті неможливо детально розпланувати, рано чи пізно може статися таке, що потрібно буде знайти сили попрощатися.

Дивіться на речі реально, що не живіть ілюзіями, тверезо оцінюйте обстановку, готуйтеся до будь-якого результату.

Для того щоб зацікавити не доведеться прикладати купу зусиль. Нав’язливість ні до чого, навпаки – скромність, гарний настрій, відсутність невдачливих шанувальників, сумовитих історій допоможе звернути на себе увагу.

Потрібно уникати різких переходів, грубощів, невтішних висловлювань на адресу окремих людей чи того гірше -родних. Влаштовувати цікаві, пристрасні зустрічі, які будуть розбурхувати не тільки тіло, але і гріти душу.

Наявність дітей у другої половини не перешкода, головне, показувати, що в захваті, без розуму від них.

Погоджуватися з усім теж категорично заборонено, це дуже нудно, одноманітно, швидко приїсться, у кожного є своя думка, потрібно вміти його правильно висловлювати: стримано, ненав’язливо.

Адекватність понад усе: не влаштовуйте скандалів, які не женіться за своїми, не дзвоніть додому, не нав’язуйте! Роль коханки одруженого чоловіка не так вже й погана, якщо правильно прийняти плюси і мінуси, наприклад:

 • За фактом свобода, але багато чого доводиться приховувати, по суті, проживати подвійне життя.
 • Мінімум моральних потрясінь, побуту, скандалів; інша сторона – варіант залишитися самотньою.
 • Добре проведений час і … самотність у свята.

У кожного своє життя, цілі, привілеї, понад усе бути щасливою, а от яким чином – рішення за тобою.

Зачарувати чоловіка не так вже й складно. Набагато складніше втримати чоловіка. Часто бувають ситуації, коли людина може настільки сильно сподобатися, що ви готові на все заради нього, але прірва між вами тільки стрімко зростає, а про зближення немає й мови. Що можна зробити в таких ситуаціях?

Зазвичай одружені чоловіки вважають за краще триматися подалі від спокус і проблем. Іноді вони можуть дозволити собі запросити жінку в ресторан або на прогулянку, на крайній випадок в готель. Практика показує, що на цьому вся романтика закінчується, і люди розходяться. Чи варто намагатися утримати такого чоловіка? Можливо, немає.

Іноді відбуваються ситуації, коли молодий чоловік, що складається в шлюбі, закохується в іншу жінку. І ось тоді є реальний шанс на те, щоб переманити його до себе. Для цього важливо дотримуватися кількох правил, що нагадують про те, як утримати коханого чоловіка поруч:

 1. Одружений чоловік звик до буденності і сімейного затишку. Він шукає нових вражень, сюрпризів, гострих переживань. Його необхідно дивувати, радувати і намагатися розважити.
 2. Важливо не влаштовувати сцен і скандалів, не створювати напругу. Цього йому вистачає і вдома. Краще зробіть так, щоб йому було приємно перебувати з вами, а в разі чого, щоб він трохи потурбувався за вас.
 3. Не можна ставити його перед ультиматумом. Якщо він збереться піти з сім’ї, то в першу чергу сповістить про це вас.
 4. Одружений чоловік із задоволенням дивиться на доглянуту жінку. У побуті багато дружин забувають про те, що потрібно приводити себе хоча б в мінімальний порядок. Істотна різниця між образами піде на користь.
 5. Виділяючи хороші якості свого партнера, можна підтримати його і направити на подальший розвиток.

Не варто плутати тимчасову закоханість і справжні почуття. Якщо хлопець вам просто подобається, то це не привід захотіти зруйнувати сім’ю. З таких відносин не вийде нічого хорошого, а потім залишаться лише одні докори сумління.

Поради психолога про те, як утримати одруженого чоловіка, ефективні, але не у випадках флірту і зустрічей на одну ніч.

Досягти своєї мети набагато легше, якщо використовувати деякі поради. З їх допомогою закохати в себе людину стає набагато простіше:

 1. Ніколи не слід розповідати про себе все в перші кілька зустрічей. Чоловіки люблять загадковість. Їм приємно виявляти все нові і нові сюрпризи у свого партнера.
 2. Важливо бути спокусливою. Слід частіше демонструвати свої переваги, і тоді буде більше шансів на відносини.
 3. Чоловікам менше подобаються сумні жінки. Вони люблять захоплюватися тими, хто не сумує навіть в скрутному становищі. Бачачи вашу життєрадісну посмішку, йому буде простіше зрозуміти, що вам добре в його компанії.
 4. Злоба, цинізм, лицемірство і багато інших негативні сторони характеру не фарбують жіноча стать, заважають прив’язати до себе.
 5. Загальні інтереси корисні завжди. У таких пар завжди є про що поговорити, у них набагато менше підстав для розлучення.
 6. Погляд – це страшна зброя впливу. Показавши в ньому захопленість і багатозначність, можна досягти чудових результатів. У потрібні моменти їм можна підігріти інтерес.
 7. Не слід відразу ставати легкодоступною. Якийсь час треба тримати свого супутника на відстані. Це повинно пробудити в ньому додатковий інтерес і підвищити вашу цінність в його очах.
 8. Частий тілесний контакт сприяє встановленню близьких відносин.
 9. Не потрібно намагатися викликати ревнощі, фліртуючи у нього на очах. Відносини будуть помітно зіпсовані.

Всі ці поради настільки старі і перевірені часом, що їх ефективність навіть не обговорюється. Вони можуть спрацьовувати не так, якщо індивідуальність партнера виявилася занадто вираженою, але в більшості випадків все йде прекрасно, і питання про те, як утримати коханця поруч з собою, відпадає швидко і непомітно.

Згодом любов і пристрасть проходять. Пара вступає в період перевірки відносин, де багато що залежить від атмосфери, яку створюватиме жінка. Вона часто задає тон, тому їй важливо розуміти, чого хоче її супутник від їхнього союзу.

Потрібно розуміти, коли людині потрібно побути на самоті, а коли він хоче відправитися в велелюдне місце. Не потрібно намагатися витягти його в клуб або ресторан, якщо йому хочеться посидіти вдома.

Розуміючи, чого хоче друга половинка, набагато легше вести спільне життя. Це не так вже й складно, адже можна згадати те, який спосіб життя вів чоловік до вас, звернути увагу на його переваги вже після вступу у відносини.

Важливо не обмежувати свободу людини біля вас. У нього є робота, захоплення і товариші. Втручатися в усі ці процеси, особливо ті, де вам місця не знайдеться, – це один з кращих способів розлучитися.

Не можна змушувати його вибирати між відносинами з друзями і вами. Часто товариші носять вельми важливе значення в житті сильної статі, а позбувшись жінки, віднімають його особистий простір, він тільки зітхне з полегшенням.

У більшості випадків психологія чоловіків працює саме так.

Існує поширена думка про те, що на відстані зберегти вірність своєму партнерові практично неможливо. Однак якщо добре розібратися в суті проблеми, то шанси на зраду стають мінімальними.

У психологів є кілька корисних порад, які відповідають на питання про те, як утримати інтерес чоловіка на відстані:

 1. Частіше спілкуйтеся зі своїм благовірним. Розповідайте йому про події з вашого життя, цікавтеся станом його справ, нагадуйте про те, як ви його чекаєте.
 2. Одночасно з цим не потрібно нав’язуватися. Дзвонити по сто разів на дню, щоб нагадати про себе, – це погана ідея. Така поведінка викликає роздратування і неприязнь.
 3. Потрібно довіряти своєму партнерові. Постійно перевіряючи і натякаючи на можливу зраду, ви його ображаєте або навіть провокуєте.
 4. Вчіться чекати. Витрачайте час, що звільнився на саму себе. Читайте книги, запишіться на якісь курси. Займіться власним здоров’ям, підтримуйте тонус. Все це призведе до того, що коли ваша кохана людина повернеться, він буде приємно втішений змін, що відбулися з вами.

Розлука при справжнього кохання робить відносини лише міцніше. Закохані тужать одне за одним, постійно згадують події з минулого. Їх захопленість своїм внутрішнім світом не дає звертати увагу на сторонні спокуси і втратити зацікавленість.

Як утримати чоловіка

Ви тривалий час зустрічаєтеся з чоловіком і бажаєте продовжувати відносини, але відчуваєте, що він поступово байдужіє до вас і пристрасть йде. При цьому ви не перебуваєте в офіційному шлюбі і не можете диктувати свої умови. У цьому випадку (за умови, що ваші стосунки тривають не менше одного місяця), виконайте такі дії.

У середу непарного числа візьміть два аркуші білого паперу. На одному з них в центрі напишіть своє ім’я, на іншому – ім’я партнера. На зворотному боці обох листочків напишіть в стовпчик такі слова:

Поверніть обидва листочка в трубочки і, пов’язуючи їх між собою білою стрічкою, прочитайте спеціальний змову стільки раз, скільки в сумі років вам і вашому коханому. Слова змови такі:

Листочки зберігайте, не розв’язуючи, в будинку то тих пір, поки вам будуть потрібні ці відносини. Коли вони вам набриднуть, спаліть листочки з чарівними словами.

Джерело: https://zagovor-online.ru/na-lyubov/kak-uderzhat-lyubovnika-ryadom-s-soboj-zagovor

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *