Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні поради

Опубліковано 11 Мар 2018 11:00 © Жіноча доля

Зміст приховати

Напевно, ні для кого не стане відкриттям, що більшість побачень – даремно витрачений час. Теми для обговорення злизуються як під копірку – про роботу, хобі, плани на життя або колишніх пасій, які навряд чи дозволять перейнятися мисленням людини.

Дівчата, та й хлопці, часто поводяться нудно, немов за підручником, – розмови, кривляння, допити, пріценіваніе. А потім незграбно прощаються і витирають невдалий вечір з пам’яті.

Чи можна якось це змінити? Як сподобається чоловікові на першому побаченні? Наша стаття допоможе жінці не тільки зблизитися з чоловіком, але і назавжди залишити слід в його серці.

Перше побачення: як поводитися з чоловіком

Насамперед дівчині варто зрозуміти, її мета побачення ніяк не відповідає цілям партнера. Ну про що вона думає, коли фарбується і підбирає вечірнє вбрання? Очевидно, їй хочеться сподобатися, щоб в перспективі завести відносини.

На жаль, чоловіки, в більшості мають іншу думку, вони просто хочуть затягнути даму в ліжко, щоб отримати порцію сексу. Заради нього вони будуть грати в відносини і терпіти різні незручності. Про це ми писали докладно, розглядаючи різні варіанти розвитку подій.

Як тільки дівчина це зрозуміє, вона отримає карт-бланш, тому що зможе керувати процесом спокушання!

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні поради

Питання на першому побаченні чоловікові

Що допоможе краще пізнати чоловіка

Провокаційні питання дозволяють перевірити те, наскільки слова чоловіка відповідають його вчинків, чи вміє він нести за себе відповідальність? І найкраще це зрозуміти, змусивши кавалера виконати щось для вас прямо в момент побачення.

– «Ти правда віджимаєшся від статі 200 раз? Доведи! »

– «Зізнайся в своєму самому низькому вчинок, ну не бійся, я тебе не з’їм …»

– «Ой, завжди мріяла побачити, як хлопці виробляють таке!»

Можна взяти його на слабо, щоб перевірити серйозність намірів. А можна діяти хитріше – вивудити довгострокове обіцянку, наприклад, зводити вас в цирк або знайти вашу улюблену книгу. Чоловік або доведе, що гідний довіри, або справа закінчиться порожніми балачками, що теж буде показово.

Коли чоловік розповідає про себе, багато речей він незмінно прикрашає, щоб виглядати краще, скоріше заручитися підтримкою.

Дізнатися його реальне уявлення про свою роль в парі допоможе проста гра, для якої дівчині доведеться прикинутися наївною «чомучкою».

Головне правило – показати хлопцю, що ви на його боці і у всіх рішеннях підтримуєте, така хитрість підсвідомо його розслабить і розв’яже мову. Як це працює?

Наприклад, ви хочете дізнатися, ревнивий він тип? Ось і заведіть шарманку: «Знаєш, у мене брат постійно копошиться в телефоні своєї дівчини, забороняє їй фліртувати з іншими. Я вважаю, він має рацію. А ти як думаєш?”

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні поради

Якщо цікаво його ставлення до фінансовий бік, теж придумайте байку: «Ось у мене є друг, який мало заробляє, тому що творчий. А його подружка вічно капає на мізки і розводить з цього приводу скандали. Шкода його, як думаєш, що порадити? Може, нехай її кине? » І чоловік, нічого не підозрюючи, видасть свою філософію з потрохами, вважаючи дівчину своїм союзником.

Що допоможе зачепити серце чоловіка

 • Розповідь про своїх шанувальників

Будь-який хлопець – потенційний переможець, який не терпить суперників.

Якщо протягом вечора закинути вудку про наявність у нього конкурентів, це гарненько його підстьобне, змусивши відчути якусь небезпеку. А також подібний маневр позбавить партнера зайвої самовпевненість на свій рахунок.

Затребувана жінка не може бути нецікавою, у нього включиться інстинкт завойовника, що тільки вам на руку.

 • Розрив звичних шаблонів

Коли дівчина розповідає про себе, будемо відверті, чоловіки мало її слухають – вони розглядають її тіло, губи, ніжки і мріють про секс. Як змусити хлопця зависнути? Перервати нудний монолог про дурці начальниці і показати «десерт», заявивши, що ви теж думаєте про секс з ним, але не зараз … не зараз.

Як це буде виглядати? «Погода сьогодні паршива, але знаєш, про що я думаю? Як було б круто, якби ти опанував мною прямо на цьому столі … ладно, просто думки вголос, про що я там говорила … »« Виглядаєш шалений, я б не роздумуючи зайнялася з тобою любов’ю прямо тут, але не будемо поспішати, не положено … »

Що дає така провокація? Дівчина відверто говорить про те, що хвилює чоловіка найбільше. А потім просто обламує, залишаючи наодинці з розігралася фантазією. Вона виявилася непередбачуваною! І це не викинеш з голови. Наступного разу він буде думати про неї весь час, бажаючи зустрітися якомога швидше.

Хто сказав, що незручні паузи потрібно обов’язково заповнювати безглуздим базіканням? Якщо між вами сталася хімія, паузи додають побачення пікантності, допомагають гостріше відчути інтимність моменту, насолодитися товариством одне одного. Разом помовчати часом в рази цікавіше, ніж базікати про важливе. Так і скажіть чоловікові: «Знаєш, мені так подобається сидіти з тобою в тиші …»

Отже, говорити на побаченні можна про що завгодно – як про драконів підземелля, так і інтимному білизна священнослужителів. Справа не в темах, справа в стані, в умінні розпалити інтерес чоловіки, здивувати його, порвати шаблони. Ось тоді побачення пройде на вищому рівні, і він точно не захоче відпускати вас надовго.

Однак, нерозумно думати, що дівчата не роблять помилок на першому побаченні. Часом вони поводяться настільки сумно і передбачувано, що чоловік шукає будь-який привід, аби скоріше поставити крапку в романтичному вечорі. Якщо ви губитеся в здогадах, чому симпатичні хлопці не передзвонюють, саме час прочитати наші спостереження і скористатися підказками.

7 типових помилок дівчат на побаченні

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні поради

1. Звичка відповідати на всі відмовою

Досвідчений мачо розкусить, що скромниця говорить «ні», підсвідомо чекаючи подальших активних дій. Втім, не всі чоловіки володіють даром вгадувати жіночі бажання, тому така «перевірка на крутість» може банально не спрацювати.

Припустимо, дівчині довгий час подобався хлопець, раптом він її помічає і кличе в кіно, на що вона автоматично випалює «ні». Хлопець може поставитися до цього серйозно і припинити подальші спроби заговорити, запропонувавши свою компанію інший, більш поступливою дівчині.

І кому від цього стане легше? Потрібно бути хитрішим, пропонувати чоловікові альтернативу – «може бути», «я подумаю і дам відповідь завтра». Або відповідати грайливим голосом, щоб він зрозумів, ви чекаєте більшого.

2. Занадто багато подробиць

З одного боку, чоловікам подобаються жінки, яких легко розговорити, які з ентузіазмом підтримують запропоновані ними теми. З іншого боку – легка недомовленість збуджує цікавість і яскраве бажання дізнатися партнерку краще.

Саме тому не варто в перший же день виливати на голову кавалеру 120 фактів про себе кохану, починаючи з дитсадівського віку. Це позбавляє уяву енергії, відкриває всі карти, робить вас «прочитаною книгою».

Про що говорити далі, якщо він вже все дізнався? Ніякої загадки не залишилося.

3. Розмови про колишніх

Всі прекрасно розуміють, що про минулі відносини краще особливо не розповсюджуватися, і все одно роблять цю помилку, вирішуючи виговоритися незнайомцеві. На що йде розрахунок? Важко сказати, такі одкровення лише шкодять зароджуються почуттям.

Якщо ви опинилися в ролі кинутої, кавалер на несвідомому рівні почне шукати в вас недоліки, які привели до розриву. Якщо самі кинули, він тут же вирішить, що на вас важко покластися. А якщо взагалі увійшли в раж і розпікає колишнього попало, поливаючи відрами бруду, йому захочеться скоріше зробити ноги.

Припиніть вивалювати «правду-матку», краще тактовно переведіть тему або посміхніться, зберігши до себе інтерес.

4. Скарги і постійне ниття

Хочете мати гарний вигляд? Тоді не будуйте з себе жертву, ламаючи комедію. Ну да, день не задався, начальник довів до ручки, ви по вуха застрягли в боргах, а улюблене плаття не налазить на округлі стегна.

Залиште ці проблеми в минулому, якщо не хочете сформувати в очах чоловіка образ себе як вічної невдахи. Нікого не заводять скиглії і нещасні овечки, які тільки і вміють, що блеять.

Будьте позитивної, згадайте щось хороше, що сталося у вашому житті, поділіться класної жартом, вдалими досягненнями. Нічого хорошого не пригадується? Тоді мовчіть в тряпочку і прикиньте уважним слухачем.

5. Посвячення в свої болячки

Ви навіть уявити собі не можете, скільки дам заносить на цій темі. «Я взимку так часто хворію», «вчора була у свого гінеколога, і він сказав», «скоро облисію від цього неврозу».

Ну чи не смішно таке говорити чоловікові? У хвороби немає нічого привабливого, навіть якщо у вас з самого ранку розболівся зуб або вискочив горезвісний прищ, ігноруйте цю тему. Чоловікові важливо жіноче здоров’я, він підсвідомо асоціює її самопочуття з красою.

А тут ви зі своїм нежиттю або операцією на апендиксі. Ігноруйте біль. Якщо нежить дає про себе знати, бадьоро відповідайте, що це з вами вперше в житті.

6. Плітки і перемивання кісток

Припиніть обговорювати життя інших людей, копатися в брудній білизні своїх колег чи сусідів, це відразлива звичка. Гідний чоловік ніколи не оцінить такий інтерес до пліток, навпаки, зробить висновок про те, що ви недалекий і дурна людина з нецікавою, нудною життям.

Багато в чому така поведінка провокують наші комплекси і страхи, підсвідома незадоволеність власним життям і досягненнями. І чоловік це теж відчуває. Будьте вище забобонів, згадайте, що ви прийшли на побачення, а значить, саме час насолодитися товариством одне одного, гарною атмосферою кафе або бадьорою прогулянкою.

Живіть теперішнім часом, а не обговорюйте чужі життя за спиною.

7. Нав’язливе бажання заповнити паузи

Коли в розмові настає пауза, це не означає, що потрібно терміново шукати нову тему для бесіди. Заспокойте свій тривожний характер, вдихніть глибше і спробуйте насолодитися тишею в суспільстві один одного, мовчання зближує навіть більше, ніж слова.

Розум заважає нам приймати один одного як є, не залишає шансів розкритися по-справжньому, ми все кудись поспішаємо, тужімся. Розслабтеся, відпустіть страхи і мовчіть, можете багатозначно попереглядиваться або включити внутрішню сексуальність.

Така рокіровка не залишить чоловікові і шансу на порятунок від ваших чар.

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні поради

Не бійтеся бути кращою версією себе. І найдостойніших вам кавалерів!

Джерело: https://zhenskayadolya.ru/kak-vesti-sebya-na-svidanii-s-muzhchinoj/

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: золоті правила успішної зустрічі

На побаченні важливо показати себе з кращого боку, від зовнішнього вигляду багато в чому залежить подальший розвиток відносин. Питанням, як вести себе на першому побаченні, задаються і чоловіки, і жінки незалежно від віку.

Як вести себе на першому побаченні дівчині?

Яким сильним б не було хвилювання перед зустріччю, важлива природність, спокій, впевненість.

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні порадиНа побаченні важливо показати себе з кращого боку

Не рекомендується зустрічатися з хлопцем будинку, кращий варіант – нейтральна територія:

 • кафе;
 • ресторан;
 • парк;
 • ковзанка;
 • кінотеатр.

Мета дівчини на першому побаченні – зацікавити кавалера , викликати бажання продовжити знайомство. Всупереч поширеній правилом про те, що жінці слід трохи запізнитися на зустріч, цього робити не треба. Людина чекає, відчуває сильне хвилювання, погіршувати ситуацію не можна.

У поведінці потрібно знайти золоту середину: зайва балакучість набридне, а скромність швидко набридне. Важливо контролювати міміку, жестикуляцію, не можна голосно реготати, проявляти зарозумілість. Решта підкаже інтуїція.

Одяг для побачення дівчини: що краще одягти? Макіяж і аромат

Зовнішній образ цікавить жінок часом сильніше, ніж поведінка. Жінка не повинна відлякувати надмірно відкритим нарядом.

Одяг вибирається доречна для закладу, де планується зустріч:

 1. Для вечора в кафе, кінотеатрі, міський прогулянки підійдуть варіації в стилі кежуал: непомітні відтінки одягу, невичурние аксесуари, зручне взуття на плоскій підошві або зі стійким каблуком. Підійде плаття з кардіганом або штани з блузкою. Яскравий макіяж в образі недоречний.
 2. Для ресторану підійде коктейльне плаття довжиною до коліна. Краще без коміра, довгих рукавів, масивних прикрас. Допоможуть доповнити предмет гардероба клатч, човники. Одяг поєднують з класичним пальто прямого крою. Підійде вечірній макіяж.
 3. На пікнік сміливо надягають джинси з футболками, джемпери, толстовки, кеди, кросівки. Краще уникати спортивного костюма.

Універсальним варіантом для кафе чи ресторану вважається плаття футляр, чорного, коричневого, синього, світлого кольору. До образу підійде кольє з великим кулоном, висячі сережки.

Верх підбирається відповідно до сезону. Чи не люблячим сукні дамам підійдуть джинси-дудочки, класичні брюки з джемпером, блузкою. Зверху в’язаний кардиган, кашеміру жакет. Аксесуари, макіяж по мінімуму.

Духи для першого побачення не повинні бути різкими, нав’язливими, запах вибирається злегка вловимий, природний. В іншому вибір парфуму індивідуальний.

Про що говорити і яких тим краще уникати?

Не потрібно детально розповідати біографію, досить пари загальних фраз. Посміхайтеся, жартуйте, ведіть себе природно. Не можна обманювати співрозмовника, правда розкриється.

На першій зустрічі не рекомендовано обговорювати:

 • фінанси;
 • інтим;
 • минулі відносини;
 • модель майбутньої сім’ї;
 • шопінг;
 • проблеми побуту.

Не потрібно вести допит, краще дочекатися інтересу партнера до супутниці.

Відповідні теми для бесіди на першій зустрічі:

 • Фільми;
 • захоплення;
 • історії з життя;
 • література;
 • їжа;
 • тварини.

Припустимо говорити про членів сім’ї, роботі, не зачіпаючи теми доходів. Цікаво обговорити минулий день, завтрашні плани. Бажано похвалити смак хлопця, сказати, що місце побачення затишне, красиве.

Побачення при різниці у віці

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні поради

Різниця змушує жінку бентежитися, шукати відповіді на запитання, як вести себе на першій зустрічі з чоловіком старше. Досвідчений партнер вже має багатий відносин, можливо, його інтереси сильно відрізняються.

Читайте також:   Козеріг і Діва: сумісність знаків зодіаку, майбутнє союзу

Перевагою старшого чоловіка зазвичай є:

 • фінансова стабільність;
 • шановний статус в суспільстві;
 • надійність.

Дівчині потрібно враховувати, що кавалер не зможе приділяти їй багато часу, швидше за все, більшу частину дня чоловік буде приділяти роботі.

Вибираючи партнера значно старше, не потрібно нагадувати про віковий різниці. Таким, що відбувся чоловікам подобаються хороші господині, дівчата, орієнтовані на створення затишку в домі і виховання дітей.

Їх складно здивувати, награне поведінка може відштовхнути. Такому супутнику потрібно стати перш за все інше.

З чоловіком 30 років

До 30 років чоловік зазвичай шукає дівчину для серйозних відносин. Швидше за все, за його плечима вже не один досвід спілкування з жінками, можливо, він навіть був одружений і у нього є діти.

Але іноді зустрічаються і 30-річні хлопці, яким хочеться просто погуляти і розважитися. Наміри таких молодих людей відразу видно при першому спілкуванні: вони говорять не про роботу і сім’ю, а про вечірки і гулянках.

На першому побаченні дівчині потрібно показати, що у неї вже є свої погляди на життя. Варто розповісти про своє хобі і проведення часу. Можливо, захоплення співпадуть, партнери зможуть більше часу проводити разом.

З колишнім

Побачення з колишніми хлопцями – особливо цікавий випадок.

Здавалося, все пройдено, людина передбачуваний, почуття пройшли. Щоб відновити зниклий інтерес, рекомендується внести в спілкування нотку загадковості і флірту. Триматися потрібно спокійно, впевнено. Ініціатива зустрічатися знову повинна виходити від чоловіка.

На зустріч краще відправиться в пам’ятне місце, де були цікаві моменти, визнання в любові та інше. Важливо уникати поганих спогадів, утриматися від докорів. Потрібно показати, що у відсутності колишнього відбулося багато цікавого, з’явилися нові захоплення, досягнення.

З одруженим

Зустрічаючись з одруженим чоловіком, не потрібно будувати планів про його відхід з сім’ї, підштовхувати, засуджувати дружину.

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні порадиЗустрічаючись з одруженим чоловіком, не потрібно будувати планів про його відхід з сім’ї

Потрібно зрозуміти значущість зв’язку: чи дійсно це любов чи це просто гра? Якщо наміри серйозні, доведеться стати мудрою, проявити багато терпіння, якщо чоловік поки не має наміру кидати дружину.

Варто бути готовою до того, що одружений кавалер оцінює жінку тільки як сексуальний об’єкт для різноманітності інтимного життя. На першому побаченні краще не погоджуватися на інтим і подивитися на реакцію супутника. Якщо він розчарується через вашої відмови, значить йому потрібен тільки секс. Задумайтесь, чи потрібні вам такі відносини.

Чи потрібно цілуватися і коли?

Поцілунок на першому побаченні – індивідуальне рішення, люди ставляться до цього по-різному. Всупереч поширеній думці про доступність дівчини, насправді поцілунок цей факт не підтверджує.

Якщо чоловік дотримується старих понять, то краще не цілуватися на першому побаченні. Щоб дізнатися відповідь, треба прямо запитати. Якщо поцілунку на першому побаченні не було, це можна виправити на другий або третій зустрічі, довше прояв почуттів відтягувати ні до чого: хлопець вважатиме симпатію дружній, може втратити інтерес.

інтимне питання

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні порадиПсихологи радять погоджуватися на близькість на 3-му побаченні

Близькість на першій зустрічі для багатьох є табу, незважаючи на те, що в сучасному світі вже давно немає ніяких заборон. Можливо, після сексу чоловік захоче повторити побачення, але за статистикою більше 50% дівчат відчувають себе приниженими, якщо був секс, а відносини після нього не продовжилися.

Психологи радять погоджуватися на близькість на 3-му побаченні . За цей час дівчина зрозуміє, потрібна кавалеру серйозність або він націлений на короткостроковий роман.

Як вести себе після побачення?

Відчуття після першого вечора зазвичай непередбачувані. Обом партнерам потрібен час на роздуми про наступну зустріч. Якщо про друге побачення розмови не було, не факт, що воно було останнім. Не рекомендується телефонувати, писати самій, ініціативу повинен проявити чоловік. Можливе лише натякнути в повідомленні, що проведений вечір сподобався.

Якщо часу було не дуже приємним, не потрібно робити поспішних висновків, хлопцеві теж було важко, потрібно обов’язково дати шанс виправити ситуацію.

У разі повної відсутності взаємної симпатії повторювати побачення не варто: зайві надії людині не потрібні. Поводитися гідно необхідно і в разі, якщо враження на кавалера не проведено. Досить подякувати людини за щирість, побажати удачі в пошуку кохання.

Як вести себе на першому побаченні чоловікові?

Якщо чоловік є ініціатором побачення, його потрібно добре продумати. Щоб спілкування було комфортним, слід придумати заздалегідь, ніж заповнювати паузи в розмові, якщо дама виявиться скромною. На цей випадок можна згадати кілька смішних анекдотів, історій.

Розташувати співрозмовницю допоможе маленький сюрприз:

 • квітка;
 • солодощі;
 • м’яка іграшка;
 • повітряні кулі.

Не треба забувати про чесність: жінки люблять відкритих, ввічливих чоловіків. Утримайтеся від натяків і жартів про секс: вони можуть бути сприйняті негативно.

Проводжаючи супутницю, бажано зробити спробу поцілувати її, інакше жінка зробить висновок, що не цікава, чи партнер нерішучий. У разі відмови не наполягати, поцілувати руку.

Відмова цілуватися на першому побаченні не означає, що ви не сподобалися супутниці. Можливо, вона просто не готова до стрімкого розвитку відносин.

Яких помилок слід уникати?

Коли вас запросили на побачення, не рекомендується відразу погоджуватися, краще почекати якийсь час. Краще не призначайте побачення самій.

Поширені помилки в поведінці полягають в наступному:

 1. Хвилювання може повністю зіпсувати вечір. Заздалегідь продумайте, про що можна поговорити, постарайтеся заспокоїтися. Одягніть зручний одяг, що не утрудняє рухів.
 2. Не робіть поспішних висновків. Людям важко вести себе природно з незнайомою людиною. Можливо, ваш кавалер перехвилювався. Дайте йому ще один шанс.
 3. Не замовляйте в ресторані занадто дорогі страви. Хоча прийнято, що пригощає кавалер, запропонувати заплатити самі за себе. Цим ви тільки поліпшите думку про себе.
 4. Не порівнюйте супутника з колишнім. Всі люди різні. Навіть якщо вам здається, що нинішній залицяльник в чомусь гірше екс-бойфренда, може виявитися, що у нього маса інших достоїнств. Ви про них просто не знаєте.

висновок

Щоб не відлякати кавалера, дівчині не можна говорити про майбутнє, як сильно вона хоче сім’ю, дітей. Незнайомий чоловік не готовий брати на себе таку відповідальність і, щоб не обманювати жіночі очікування, просто відступить.

Змиріться з думкою, що побачення не пройде за тим сценарієм, як ви запланували, тому що так не буває. Ведіть себе природно, а в іншому довіртеся жіночому чуттю та інтуїції.

Джерело: https://Favoritca.com/svidaniya/kak-vesti-seba-na-pervom-svidanii.html

Як вести себе з чоловіком на першому побаченні?

Стаття про те, як жінка повинна вести себе на першому побаченні.

Ви зустріли чоловіка, який Вам сподобався, і ви також справили на нього враження. І ось, він запрошує вас на перше побачення.

Часом від того, як пройде це побачення залежить, чи залишиться це тільки фліртом або переросте в більш тривалі близькі стосунки, а можливо, саме з цією людиною ви захочете створити сім’ю.

Хотілося б запропонувати жінкам і дівчатам деякі поради, завдяки яким ви зможете продовжити спілкування з вподобаним вам чоловіком.

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні порадиЯк вести себе з чоловіком на першому побаченні? – Червоний? Або синій? … Або червоний? – Віктор Петрович, ви наречений або сапер? – Льова, це перше побачення, підірватися простіше, ніж на мінному полі.

«Кухня» – Віктор Петрович Баринов, Лев Семенович Соловйов

З СТАТТІ ВИ ДОВІДАЄТЕСЯ: [приховати]

ДОДАТКОВО

↑ По-перше, зазвичай пропонує зустріч саме чоловік, а жінка, якщо вона погоджується на зустріч – вказує час і місце, де відбудеться побачення. При цьому їй потрібно поцікавитися, зручним чи буде це для чоловіка. Все-таки, жінці потрібно прийти вчасно, можливо звичайно запізнення хвилин на 15, але не более.Еслі жінці дійсно подобається чоловік, то вона зазвичай хвилюється перед побаченням, не менше за нього. І ось тут, вона зазвичай і починає робити помилки, намагаючись більше сподобатися. Не потрібно базікати без угаву. Взагалі – то, найкраще розслабитися і вести себе природно. Для цього подумайте про те, що як би не закінчилася ця побачення, життя триває.

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні порадиНа першому побаченні ведіть себе відкрито і природно

 • Постарайтеся посміхатися частіше, що не хихикати над усіма фразами , які озвучує ваш співрозмовник, адже так у нього може скластися враження про вашу «близькості».
 • Постарайтеся вести себе досить скромно , але, тим не менш, спілкуватися спокійно. Постарайтеся оцінити його зусилля, прикладені до складання програми на вечер.Ведь нікому не сподобається, якщо ви будете критично оцінювати страви, подані в ресторані, квіти, які він для вас вибирав.
 • Або, якщо ваше перше побачення відбувається в кінотеатрі, то вам, вже звичайно, не потрібно говорити про те, що більш нудного і нудного фільму ви в житті не бачили .
 • Намагайтеся мислити позитивно , це теж свого роду ключ до успіху у всіх ваших починаннях. Також, слід зауважити, що насправді у кожного чоловіка свої критерії краси, худі або товсті жінки, блондинки чи брюнетки. Тому постарайтеся не комплексувати з приводу якихось своїх недоліків, адже для зустрічі він вибрав саме вас, а значить, ви йому сподобалися такою, якою ви є.
 • Крім своєї зовнішності, на яку ваш чоловік звернув увагу, ще необхідно вміти вести бесіду . Запам’ятайте, що яким би впевненим в собі не був ваш чоловік, то підсвідомо, він завжди шукає підтримку і схвалення своїх дій від сподобалася йому жінки. Тому, від вас в спілкуванні з чоловіком потрібні три види реакції на те, що він вам говорить: це увагу, співчуття і спостережливість . Як і всі ми, жінки, чоловіки, теж люблять поговорити, тому дайте можливість йому висловитися, і поменше розповідайте про себе.
 • Проявіть свою зацікавленість тим, що є головним для будь-якого чоловіка – його автомобіль, робота і інші деталі його життя, які зазвичай у жінок не викликають інтересу.
 • У свою промову, обов’язково включите такі репліки: «як це цікаво», «я так тебе розумію» . Задавайте йому більше питань про нього, а про себе говорите в загальних рисах. Ні в якому разі не слід розпитувати його про його подруг або минулих коханих. При бажанні (вашому, звичайно ж) він вам сам про це розповість, але іншим разом.
 • Дуже корисно буде здатися слабкою , щоб у чоловіка з’явилося бажання вас захищати, адже це у них «в крові». Найчастіше звертайтеся до чоловіка за порадою. Представники сильної статі, теж люблять, коли їм роблять компліменти, тому намагайтеся підкреслити його чоловічі якості.
 • Не забувайте під час розмови не бентежитися і дивитися йому в очі , потанцюйте, можна на кілька секунд затримати свою руку в його руці. Загалом – це ж побачення, а не ділова зустріч.

Чоловік просто зобов’язаний проводити вас до будинку (але не далі) в кінці вашої зустрічі. Постарайтеся тепло подякувати йому за чудовий вечір.

Також, не забувайте, як би вам не сподобався чоловік, не потрібно показувати, що заради зустрічі з ним ви кинете всі справи, всіх подруг і т. Д.

Якщо він запросить вас на повторну зустріч, то погоджуйтеся, але не відразу.

Поясніть, що у вас купа невідкладних справ, і може бути, післязавтра, а не завтра, ви зможете з ним зустрітися. Це «підігріє» інтерес чоловіка до вас ще більше.

psymod.ru · 25 травень, 2018

Джерело: https://PsyMod.ru/otnosheniya/2522-kak-vesti-sebja-s-muzhchinoj-na-pervom-svidanii.html

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком?

Дівчата і жінки ходять на побачення з чоловіками для досягнення різних цілей. Одні шукають тривалих стосунків з постійним партнером без шлюбу, інші розраховують на вихід за чоловік в перспективі, треті просто хочуть задовольнити свої природні бажання. Існують універсальні рекомендації, що дозволяють отримати уявлення про те, як вести себе на першому побаченні з чоловіком, щоб залишити про себе позитивне враження і самої отримати задоволення від корисного проведення часу.

Жінка на першому побаченні з чоловіком

Правила успішного побачення з чоловіком

У жінки не повинно бути напруги. Якщо вдасться розслабитися вчасно, то поведінка буде природним. У цьому питанні є неефективним алкоголь і заспокійливі засоби. Щоб відсікти невпевненість в собі, потрібно переконати себе у власній привабливості і чарівності.

Кращий варіант – бути собою, адже всі інші ролі вже зайняті. Природність в поведінці приваблює чоловіків. Бажано більше слухати, ніж розповідати.

Хоча трапляється так, що чоловік настільки стурбований тим, щоб виглядати бездоганно в очах своєї жінки, що втрачається і підлягає мовчить – в такому випадку потрібно підтримати його, розрядити обстановку і спробувати зав’язати цікаву розмову.

Балакучість чоловіка на першому побаченні говорить про те, що він спокійний, зацікавлений жінкою і бажає спілкуватися з нею далі. Звичайно ж, в романтичному вечорі доречний флірт, випадкові дотики, танець. Потрібно без збентеження і з посмішкою дивитися в очі, при необхідності триматися за руки.

Одяг та макіяж

Перше враження від зовнішнього вигляду жінки – значна частина успіху. Можна сказати з упевненістю, що одяг не повинен бути викликає. Ваше завдання – створити милий, скромний і респектабельний образ. Діловий стиль не підходить для першого побачення, так як може викликати деяке напруження.

Читайте також:   Як правильно ображатися на чоловіка: особливості поведінки

Краще бути в тих речах, в яких відчуваєш себе комфортно і впевнено. Буде потрібно модна і стильний одяг приглушених тонів. Пастельна гамма – безпрограшний варіант. Наприклад, добре підійде плаття довжиною до коліна або сорочка з ідеально сидять джинсами.

Взагалі варто орієнтуватися на те місце, де проходить побачення. Це може бути ресторан, парк, театр – для кожного місця потрібен відповідний зовнішній вигляд. У будь-якому випадку потрібна поміркованість у всіх деталях.

Щоб образ був закінченим, потрібно акуратний свіжий манікюр в поєднанні з природним професійним макіяжем і привабливою зачіскою.

Бесіда жінки з чоловіком

Слід зняти хвилювання і грунтовно підготуватися до розмови. Вітається проста поведінка, реакція доброзичливою посмішкою на гумор, збентеження після компліментів.

Найкраще сходити до психолога або ознайомитися з відповідною літературою на тему спілкування з чоловіками, щоб розрізняти флірт, дружнє спілкування і непристойну розв’язність.

Неправильна поведінка на першій романтичної зустрічі може відлякати чоловіка, так як він, швидше за все, зробить висновки про невихованість своєї супутниці.

Слід здебільшого говорити на тему інтересів чоловіки, кожен представник чоловічої статі із задоволенням і довго може розповідати про захоплюючі з його точки зору речі. Якщо кавалер відчує зацікавленість дами своїми успіхами, то йому буде приємно.

Ключовий момент – здивування і захоплення повинні йти від серця, а не бути фальшивими і награним. Якщо чоловік про щось натхненно розповідає, то слід ставити уточнюючі питання, щедро хвалити його і демонструвати свою зацікавленість. Говорити можна про що завгодно – про те, до чого природним чином буде підходити бесіда. Невдалі теми розмови – це заробітна плата, яку займає посаду, фінансові можливості, спільні плани на життя, здоров’я, колишні партнери.

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком: корисні поради на першому побаченні можна сильно закохати в себе хлопця чи відштовхнути його, все залежить від поведінки дівчини

Невдалі приклади поведінки на першому побаченні з чоловіком

Продовжуємо міркувати про те, як вести себе на першому побаченні з чоловіком. Грунтуючись на чужих помилках, можна уникнути неприємних ситуацій і провести вечір або день найкращим чином:

 • можливо, не варто багато і нав’язливо розповідати про себе і своїх перевагах, це може відштовхнути чоловіка-лідера;
 • не потрібно концентруватися на своїх недоліках і розповідати чоловікові про них;
 • яскравий неприродний макіяж не подобається чоловікам, він їх лякає;
 • побачення може бути зіпсовано, якщо будуть переважати розмови про різні проблеми, скарги на життя, депресивні пригнічують теми;
 • не можна міркувати про бажання отримувати дорогі подарунки, навіть якщо партнер є матеріально забезпеченим тому, що він зробить висновок про зацікавленість його можливостями, а не для себе самих;
 • не варто піднімати теми шлюбу і народження спільних дітей, щоб у чоловіка не склалося враження того, що його хочуть швидко уярмити, він цього він може незабаром втекти;
 • однозначне табу – це міркування про минулі романах і якостях своїх колишніх партнерів, відносинах з ними;
 • щоб викликати у чоловіка тільки позитивні емоції, не варто в розмові вживати мат і жаргон, треба вести себе культурно, говорити по можливості грамотно і дотримуватися загальноприйнятих правил пристойності;
 • невдало самої натякати на бажання наступної зустрічі, завойовником повинен бути чоловік, а жінка завжди загадковою і в міру недоступною.

Не завжди хороша інтимна близькість на першому побаченні, звичайно, у виняткових випадках така поведінка доречно, але фахівці радять утриматися від цього, залишивши на потім. При відмові в близькості не потрібно говорити, що секс на першому побаченні для вас неприйнятний, краще сказати про свою зайнятість і необхідності саме зараз поїхати.

Джерело: https://mixfacts.ru/articles/kak-vesti-sebya-na-pervom-svidanii-s-muzhchinoj

23 помилки при знайомстві і на першому побаченні з чоловіком. (Частина 1)

Як вести себе на першому побаченні з чоловіком? Найголовніше – це не допускати грубих помилок в спілкуванні з ним. Тут правило таке. Якщо ви допускаєте дуже грубі помилки (фатальні), то вас однозначно чекає невдача.

Якщо помилки були середні або багато дрібних, то шанс сподобатися чоловікові є, але зазвичай чоловік не горить, а ледве ледве рухається. І тільки якщо помилки були дрібні, а ви самі цікаві в спілкуванні, то зазвичай чоловік загоряється.

Але повторюся, для початку головне – це не допускати дуже грубих помилок, а не бути красивіше, цікавіше і т.д.

Якщо дівчина виправить в своїй поведінці хоча б найгрубіші з помилок при знайомстві або на першому побаченні з хлопцем, що буває можна зробити всього за пару годин, то ймовірність знайомства з чоловіками і його вдалого продовження може вирости відразу в два рази. Якщо ж виправить парочку помилок, то і в десять разів.

Разом, які ж типові помилки допускаються жінками при знайомстві або на першому побаченні з хлопцем (чоловіком)?

Помилка № 1. Всі чоловіки – ідіоти .

Так, в принципі, воно в якійсь мірі і є, особливо коли чоловік намагається познайомитися з сподобалася йому дівчиною або жінкою.

Але те, що чоловік поводиться як ідіот, зовсім не означає, що він і по життю такий же.

Просто знайомству з сподобалася жінкою чоловіки рідко вчаться десь професійно, а сама ситуація знайомства для них досить стресова. Тому вони і поводяться часто не зовсім адекватно і творчо.

Якщо жінка в автоматичному режимі обриває спроби чоловіка познайомитися, то і подальший розвиток відносин, відповідно, неможливо. Як правило, поведінка дівчини або жінки, яка вважає хлопців або чоловіків не зовсім адекватними, ми і будемо вважати помилкою при знайомстві або на першому побаченні.

Сотні разів я чув історії про те, що з жінкою ніхто не знайомиться. А потім вона розповідає про своє життя і іноді про таких ось «ідіотів» чоловіках, які підходять до неї і чогось там кажуть.

Значить, чоловіки все-таки знайомляться, але жінка цього просто не бачить, тому що не знає чоловічої психології. Жінка думає, що чоловіки повинні знайомитися «ось так і так».

Наприклад, для початку подарувати квіти, потім запросити на вечерю кудись, потім поцілувати в кінці побачення, потім … А вони насправді знайомляться так, як вміють.

Я коротко перелічу звичайні методи знайомства чоловіки з жінкою.

Спосіб перший:

«Дівчина, ми з вами десь зустрічалися, сто відсотків!». Ну більш примітивного способу складно придумати. Тим не менш, він все ще користується неперевершеною популярністю у деяких чоловіків на просторах нашої батьківщини. Заперечення жінки на кшталт: «Перший раз вас бачу» або навіть: «Що вам взагалі треба, чоловік? Міліція, міліція! » – і чоловік в 99% випадків йде.

Якщо у вас інша позиція щодо чоловіків (тобто, ви не думаєте, що вони ідіоти, просто у них інше мислення і звички), то ви можете сказати: «Дуже можливо. Ваше обличчя мені теж здається знайомим.

А де ми могли зустрітися? ». У цій ситуації чоловік піде не в 99% випадків, а приблизно в 50. Різниця в ефективності слів може становити 50 разів.

(Такого, щоб залишалося 100% чоловіків, не буває і це не потрібно).

Спосіб другий .

Чоловік «чіпляється» до чогось у зовнішності жінки, або до того, хто (що) поруч з нею, і намагається поставити якесь питання на цю тему (як зазвичай, в міру вдало). Наприклад, жінка гуляє з собачкою. (Не важливо, з фотоапаратом, мольбертом, книгою, папугою і т.д.). Чоловік може підійти і сказати щось про собачку або запитати. Оскільки у вашій собачці (фотоапараті, книзі або папугу) чоловік, швидше за все, зовсім не розбирається, так як йому потрібна ви, а не собачка, то він, звичайно, примудряється поставити запитання, який образить собачку. Наприклад: «Яка цікава дворняга, у мене в дитинстві була схожа» і т.д.

Вашій справедливому обуренню, звичайно, немає меж. Адже ваша собачка (папуга, фотоапарат, книга і т.д.) зовсім не дворняга. Це гончак з острова «Буба Вуба», вартістю з маленький котедж, яка перемогла в найпрестижнішому конкурсі собак, і, крім того, дуже розумна тварина (всяко розумніше цього чоловіка), і ваше улюблениця. (Або геніальна книга, плаття від Версаче і т.д.).

Тому ви відразу легко ставите чоловіка на місце: «Це зовсім не дворняга. Це гончак з острова «Буба Вуба. Якщо не розумієте, то краще мовчіть »і т.д. Звичайно, ви маєте рацію, а чоловік – ні. Тому чоловік робить ще пару пропозицій, які вимовляються для підтримки штанів, і так само йде.

Якщо ж ви не вважаєте чоловіків зовсім безнадійними, то можете підтримати бесіду і, наприклад, запитати: «Правда, схожа? А скільки вам було років? А де ви взяли цю собаку? » і т.д. І нехай чоловік бреше і далі. Не забувайте, звичайно, що тема собак непогана для початку розмови, але краще перевести розмову на більш загальні теми.

Спосіб третій .

Чоловіки не тільки зазвичай не вміють знайомитися, але ще частіше і не вміють доглядати за жінками. Про це я вже писав на сайті «Сонячні руки», але коротко повторюся. Дуже часто навіть «просунуті» чоловіки при догляді за жінкою беруть за основу прийоми з дитинства, коли вподобану дівчинку вони хапали за кіски і т.д.

Багато чоловіків люблять пожартувати над сподобалася йому дівчиною, наприклад, сказати про те, що сталося якесь неприємна подія, а потім виявляється, що це неправда.

Або, в кращому варіанті, – це просто налякати жінку, тобто вистрибнути звідкись з криком «А-а-а» і т.д. (Якщо, звичайно, він завжди і з усіма так себе веде, то дуже можливо, що він «запал» в дитинстві, і вам його не врятувати. Краще навіть і не намагайтеся).

Чоловіки думають, що жінка разом з ними посміється його жартів. Жінці ж зазвичай зовсім не смішно і вона справедливо думає, що чоловік не зовсім адекватний. Тому, якщо є завдання «відшити» чоловіка, то крижаним голосом говорите: «Ваше дитячу поведінку зовсім не смішно». (При цьому чим крижані, тим краще).

Ну, добре б, якщо жінці чоловік не сподобався при більш щільному знайомстві на першому побаченні і тепер вона хоче його позбутися.

Зазвичай же буває, що жінці чоловік сподобався, але десь всередині себе вона робить висновок про те, що цей чоловік не зовсім адекватний і йде від нього.

Хто ж знав, що чоловіки все такі (ну майже), і тільки років до 30-40 більш-менш вчаться прикидатися нормальними, по крайней мере, в присутності жінок.

Я знову ж не кажу, що потрібно заохочувати подібну поведінку чоловіка. Можна стукнути його чим-небудь, бажано поважче, можна сказати, що він вас налякав, щоб більше так не робив і т.д. Головне, не робіть всередині поспішних висновків про те, що даний чоловік ідіот, і не розмовляйте з ним як вчителька з провинилися школярем.

Разом, першу помилку при знайомстві і на першому побаченні розібрали, перейдемо до другої.

Помилка друга. Явне або приховане переконання про те, що чоловіки – тварини. Дуже часто ще додають назву якогось милого тварини, на кшталт козлів, свиней і т.д.

В принципі, детально про цю помилку я вже писав у своїй книзі «23 помилки в стосунках з чоловіками» , рекомендую придбати книгу і прочитати, відразу багато що стане зрозуміло. У цій статті поговоримо про це зовсім коротко.
Важко сперечатися про те, що чоловіки набагато ближче до тваринного світу, ніж жінки. Однак мільйонам жінок це зовсім не заважає жити з ними щасливо десятки років. Зрештою, багато жінок тримають домашніх тварин, котів і собак, і як-то цілком з ними уживаються. З чоловіками ж ужитися ще простіше.

Разом, що ж викликає таке відторгнення у жінок, що вони відразу, ще при знайомстві або ж на першому побаченні, «шиє» більше половини чоловіків?

Перше – це особиста гігієна. Мало не половину чоловіків жінки «посилають» через недотримання чистоти і гігієни в тому чи іншому вигляді.

Багато ж чоловіки просто не розуміють, що через це вони можуть не сподобатися жінці. Жінки набагато чутливіші до дотримання гігієни, ніж чоловіки.

І якщо чоловік, на думку жінки, рідко миється, йому б не завадило поголитися, сходити в перукарню, почистити взуття, «погладити черевики», підстригти нігті і т.д.

, То на такого чоловіка може бути накладено гриф «Не підходить» в незалежності від його інших, самих чудових, достоїнств.

Згадаймо фільм «Москва сльозам не вірить», коли прекрасного у всіх відносинах чоловіка головна героїня мало не послала тільки через те, що у нього не було почищена взуття.

У фільмі все обійшлося, але в реальному житті жінки чоловікам рідко дають другий шанс.

Багато прекрасні дами можуть мене запитати: «Виходить, ви радите знайомитися з чоловіками з триденною щетиною, перегаром з рота і не милися останні пару тижнів?»

Я такого не говорив. Якщо чоловік навіть за чоловічими мірками, не доглянутий і брудний, то такий варіант, швидше за все, невиправний. Але якщо він тільки по жіночим мірками брудний, а за чоловічими – дуже навіть чистий? Просто обміркуйте одну просту ідею. Навчити чоловіка чистити черевики і частіше митися – це справа кількох місяців подружнього життя.

Зробити ж з чоловіки-ганчірки і егоїста нормального чоловіка, може не вистачити і всього життя, а часто це завдання взагалі нездійсненна. І неважливо, що такий чоловік може кожен день по кілька разів чистити взуття.

Читайте також:   Хлопець каже, що хоче мене: як відрізнити потяг від любові

Навіщо вам егоїст, бездушний або інфантильний чоловік, але з чистою взуттям, красиво підстрижений і з манікюром?

Чи варто через те, що чоловік не почистив взуття, заносити його в графу «Не підходить»? Вирішувати, звичайно, вам. Але якщо ви зрозумієте, що звичайний, середній чоловік набагато менш чутливий до дотримання правил чистоти (тобто за чоловічими мірками він може бути цілком охайний, а по жіночим не зовсім), то набагато розширите коло потенційних партнерів.

 • Ну ось, можна переходити до третьої помилку на першому побаченні.
 • Помилка третя – занадто швидко, занадто близько .
 • Це одна з найбільш часто зустрічаються і грубих помилок жінок, як на першому побаченні, так і взагалі при побудові тривалих стосунків аж до виходу заміж і сімейного життя.

Як я вже писав в книзі «Як Закохати в себе Чоловіка на все життя? або Ніколи Чи не бігайте за чоловіком, нехай Він бігає за Вами! » , Закон чоловічої психології такий, що у них значно повільніше формуються емоційні зв’язки, ніж у жінок.

А тепер, як зазвичай, невелика аналогія. Припустимо, до вас на вулиці підходить незнайомий чоловік (хлопець) і починає з вами поводитися так, як ніби давно і близько вас знає. Тобто звертається на «ти», запитує вас про те, скільки ви заробляєте, про секс, критикує те, що можна критикувати тільки близьким і рідним, ляскає вас по спині або навіть нижче і т.д.

Що ви будете робити з цим чоловіком? Звичайно ж, ви його «пошлете» куди подалі і будете розповідати про нього іншим, як про якийсь ненормальний (або навіть викличете міліцію). Але чому ви так будете діяти? Чим даний чоловік поганий?

Адже я ще нічого не говорив про його зовнішності і достоїнства. Припустимо, цей чоловік прекрасної зовнішності і наділений багатьма позитивними якостями, які ви цінуєте, наприклад, мужність, почуття гумору, романтичність і т.д.

Що тепер зміниться? Та нічого.

Який би не був чудовий чоловік, якими б якостями характеру не мав, але якщо він підходить до абсолютно незнайомій жінці і починає плескати її по попі, ставити особисті питання і критикувати, то нічого хорошого у відповідь йому не скажуть.

Якщо такий же по достоїнств чоловік, або навіть набагато менше, але знайомий з жінкою пару місяців, підійде до неї і скаже, що забув удома гаманець і попросить в борг, а також буде ставити особисті питання, погладить по спині і т.д., то така поведінка жінка може зовсім не сприймати як щось ненормальне.

Але чому? Чому набагато кращий чоловік може відразу сприйматися як явно неадекватний, а набагато гірший чоловік, як цілком нормальний ? Справа тільки в тому, що першого чоловіка жінка не знає, а другого чоловіка – уже знає. Якби перший чоловік робив те ж саме, але тільки не так швидко, то у нього було б в 1000 разів більше шансів.

Тепер повернемося до чоловіків. Тут все те ж саме. Як я вже говорив, швидкість, з якою чоловіки можуть без особливого дискомфорту впускати в своє життя жінку, нижче, ніж така ж швидкість у жінки, в кілька разів. (Йдеться про емоції, ніж про фізичному контакті).

До чого це призводить? Будь-яка дія жінки, не має значення, якими достоїнствами вона має , що виходить за рамки тієї швидкості, з якою чоловік може розвивати відносини, викликає у нього різкий дискомфорт.

Можливо, що не менше сильний, ніж у жінки, коли незнайомий чоловік намагається помацати жінку нижче спини. І якщо цей дискомфорт у нього виник, то чоловік не передзвонить, розірве стосунки, не буде одружуватися і т.д. Це ж природно.

На цю тему обов’язково прочитайте статтю на нашому сайті «Сонячні руки» «Не закохуються в чоловіка занадто швидко!»

Значить, мало не найважливіше, чого слід приділити увагу на першому побаченні – це не допускати занадто швидкого розвитку відносин. І це правило потрібно дотримуватися в розумній мірі, звичайно, навіть якщо не ви форсіруете відносини, а чоловік.

І що найголовніше, що таку помилку допустити на першому (перше) побаченні простіше простого. Досить запитати щось на кшталт: «А куди ми підемо завтра?», Або ще що-небудь абсолютно невинне на перший погляд. Тобто жінка вже вирішила, що чоловік запросить жінку завтра на побачення!

Але що думає чоловік? « Та це ж повинен вирішувати Я , а не жінка .

(Зрозуміло, що за нього вже все давно вирішили, але дуже бажано зробити видимість, що рішення приймає чоловік). Ще не почали зустрічатися, а вона вже приймає за мене рішення.

Тоді я ось теж прийму рішення і не стану їй дзвонити ». Ось такі іноді думки можуть промайнути в голові чоловіка, який вам сподобався.

Як же не форсувати відносини з чоловіком? Це, в принципі, досить просто. Нехай чоловік сам пропонує. Нехай він пропонує зустрітися ще раз, пропонує програму побачень, секс, нехай він пропонує переїхати до вас або до нього, нехай він захоче залишитися ночувати, нехай він дзвонить … А ви зазвичай погоджуєтеся, а рідше – немає.

Практично всю ініціативу можна віддати чоловікові (крім ініціативи в тому, щоб одружитися, але про це іншим разом) і тоді ви практично гарантовано позбавите себе від дуже грубої помилки – надмірній швидкості розвитку відносин.

Про це можете докладніше прочитати в статті «Як утримати чоловіка? Або ініціатива карається » , там же подивіться і навчальний відеоролик.

Тільки потрібно розуміти, що будь-яка дія жінки може бути ініціативою. Це і дзвінок, і СМС повідомлення, і «просто інформація про те, що завтра приїжджає мама», яка хоче познайомитися з чоловіком і т.д.

Начебто і намагався писати коротше, але ніяк не виходить описати всі 23 помилки на першому побаченні в одній статті. Тому я напишу серію статей. Постараюся сильно не затягувати їх написання. Заходьте на наш сайт «Сонячні руки» і читайте продовження цієї статті «23 помилки при знайомстві і на першому побаченні з чоловіком». (Частина 2).

Джерело: https://www.sun-hands.ru/5pervoe_svidanie.html

Побачення з чоловіком: як правильно поводитися на першій зустрічі

Ви спілкуєтеся на заняттях, на роботі або на відпочинку. Можливо, познайомилися в соцмережах, це зараз не рідкість.

В один момент зачепилися гачечки, і спалахнула іскра взаємної симпатії. І ось вас запрошують на перше побачення. Це важлива подія, яка буде фундаментом можливих майбутніх відносин. Або розчарування один в одному.

У вашій голові вихор думок, в душі ураган емоцій і повне сум’яття. Що надіти, куди піти, як себе вести і сподобатися на першому побаченні з чоловіком?

Як провести перше побачення з чоловіком, щоб справити на нього враження, що робити після – про все по порядку далі.

Підготовка: що надіти, зовнішній вигляд

Потрібно взяти себе в руки і розслабитися , пояснивши собі, що це всього лише побачення, а не вся ваша життя.

Чудово, якщо все вийде. Ну а якщо немає, то попереду ще будуть нові знайомства і нові романтичні зустрічі. Що надіти на себе на перше побачення з чоловіком? Зараз це питання номер один.

Не обов’язково бігти за покупками або по подругам в пошуках вбрання. Можна вибрати вже перевірену одяг, яка вам до лиця, взуття, в якій ви відчуваєте себе комфортно.

Заздалегідь перевірте, чи на місці гудзики, застібки і набійки на підборах. Виперіть, отутюжьте наряд і вичистіть взуття, якщо це необхідно.

Трохи сприсніть улюбленим парфумом одяг , щоб запах не був рясно-нав’язливим. Костюм на вихід готовий, тепер займіться собою. Педикюр, манікюр, епіляція, красиву білизну.

Швидше за все, ви не будете його демонструвати на першому ж побаченні, але це важливо, щоб відчувати себе впевнено.

Волосся – окреме питання. Бажано без фанатизму повної зміни іміджу. Радикальна стрижка або забарвлення волосся, як і лялькові буклі – це абсолютно зайва фантазія. Ви сподобалися з тієї зачіскою, яку бачите зараз в дзеркалі.

Чистий голова і укладання – цього буде достатньо. Ненав’язливий макіяж, який акцентував виразний погляд, робить яскравіше посмішку – саме те, що треба.

У день побачення Не метушитися , нескінченно дивлячись на годинник, розглядаючи себе в дзеркалі або обговорюючи з подругами, як сильно ви хвилюєтеся.

Займіться звичними справами: почитайте книгу, підійміть собі настрій хорошим фільмом, бажано комедією, прогуляйтеся по свіжому повітрю.

Місце зустрічі краще обговорити

Куди чоловік запрошує дівчину на перше побачення, краще узгодити місце заздалегідь , щоб не було сюрпризів.

Наприклад, ви налаштувалися на кав’ярню і прогулянку по парку, а вас повели в шикарний ресторан, де ви відчуваєте себе сиротою серед виряджених, блискучих діамантами дам.

Гучна музика, галаслива компанія заважають бесіді і зближенню. Хоча спільний перегляд фільму або похід на концерт народжують загальні враження, теми для розмов.

Навіть якщо запропоноване місце не надто вас надихнуло, не показуйте цього, адже якщо вам цікава людина, то прийнятний його вибір. Тим більше, що він намагався.

Бажано не запізнюватися на побачення, але і заздалегідь приходити теж не варто.

Як правильно побудувати бесіду

Зустріч відбулася, ви обидва залишилися задоволені побаченим. Про що тепер говорити? Вибір теми для бесіди надайте чоловікові , так ви краще зрозумієте коло його інтересів.

Беріть участь в розмові, задавайте уточнюючі і навідні запитання, посміхайтеся, не відводьте погляд, не дивуйтеся того, що вас розглядають.

Спілкування має приносити задоволення обом, не забувайте про це. Тому більше позитиву, взаємні компліменти, жарти, цитати з відомих фільмів пожвавлять бесіду, зроблять її більш легкою і невимушеною.

 • Постарайтеся не ставити особистих питань на першому побаченні до чоловіка, наприклад, про кар’єру, заробіток і подальші плани на життя.
 • Ваш візаві може запідозрити вас в меркантильності, бажанні накинути на нього аркан шлюбних уз.
 • Зачекайте, поки він захоче розповісти про себе сам , а ваше завдання виявити цікавість до його розповідями, до нього особисто.
 • Не нехтуйте тактильними контактами, доторкніться до руки, струсіть смітинку з плеча, не відмовляйтеся від танцю, якщо це доречно в даному закладі.

Небажані і заборонені теми, поради психолога

Але ось про себе розповідайте по мінімуму і лише якщо запитують. Приймайте компліменти, які не заперечуючи, з легкої вдячністю і посмішкою.

Він хоче бачити в вас принцесу, не варто доводити, що це не так. Але і розповідати захлинаючись про свої достоїнства або досягнення теж ні до чого, адже хороший товар реклами не потребує.

Забудьте всі свої попередні відносини на цей час, в кожному чоловікові живе власник і мисливець. Чим загадковіше і менш доступними видобуток, тим вона бажанішим.

 1. Недостатній досвід у відносинах покаже вас з кращого боку, вашому партнерові захочеться вас опікати, піклуватися, зігрівати своїм теплом.
 2. Не потрібно нарікати на здоров’я і розповідати про свої хвороби , проявляти невдоволення з приводу, скажімо, повільного обслуговування або скаржитися про проблеми на роботі, у відносинах з колегами і родичами.
 3. Наша нинішня життя і так перенасичена негативом, стресами, а чоловіки, незважаючи на свою зовнішню силу, психологічно більше уразливі і важче їх переносять, тому вічно ниючий сумна подруга – не найкращий варіант.
 4. Намагайтеся не використовувати в розмові сленг , Еллочка-людожерка не дуже хороший приклад для наслідування, а вульгарність ніколи не вважалася гідністю.
 5. Кожен чоловік в душі романтик, тому його більше приваблює правильна грамотна мова і мелодійний неголосний сміх, а не матюкається дівчина, гогочущего, як полкова коня.
 6. Пропонуємо переглянути відео про те, як вести себе на першому побаченні:

Як дочекатися продовження

Не варто затягувати побачення, ініціатива його завершення повинна належати вам.

Обов’язково подякуйте за хороший вечір і приємне спілкування, але пропозиція про наступну зустріч має виходити від вашого партнера .

Не поспішайте приймати запрошення відразу на наступний день. У вас же є свої справи, заняття, якими ви не готові жертвувати, але і занадто набивати собі ціну відмовою не варто.

Завершальний етап і очікування не менше складні , ніж підготовка до першого побачення. Чоловік не став відразу призначати наступну зустріч, ви домовилися здзвонитися.

День пройшов, а довгоочікуваного дзвінка немає. Що ж робити, якщо чоловік не дзвонить після першого побачення? Не варто нескінченно перевіряти телефон, боятися розлучитися з ним на секунду.

Якщо ви потрібні, цікаві, то вас не забудуть і обов’язково знайдуть. Ну а на нема й суду нема. Нав’язуватися самої, показувати свою зацікавленість і залежність абсолютно ні до чого.

Це різко охолоджує практично будь-якого чоловіка. Видобуток не повинна бути легко доступною , від цього вона стає тільки ще більш бажаною.

Тому категорично забороніть собі закохуватися після першого побачення, починати мріяти і будувати спільні плани.

Поважайте себе, пам’ятайте, що ви безцінні, як особистість. Якщо не склалося, значить це просто не ваш чоловік, а у вас все попереду.

А ось поради, як виглядати на своєму першому побаченні з чоловіком, нам дасть психолог, дивіться відео:

Джерело: https://beautyladi.ru/pervoe-svidanie-s-muzhchinoj/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *