Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Зміст приховати

Як ми знаємо, відносини мають на увазі під собою не тільки любов і радість. Як правило, це складна робота над зміцненням почуттів, при цьому інструментами є далеко не компліменти, подарунки та любовні втіхи. Ні!

«Як поводитися після сварки з чоловіком» – це актуальне питання, яке повинен, час від часу, виникати у свідомості жінки. Адже все відносини міцніють з огляду на рішення складних ситуацій, що виникають на спільному життєвому шляху. І сварка – це часто зустрічається явище в даному процесі.

З одного боку, вона необхідна, щоб ефективніше вирішити нерозуміння між супутниками. З іншого, це явище необхідно намагатися уникати, так як наслідки можуть надати руйнівний вплив на відносини.

Для того щоб налагодити відносини, і по можливості уникати конфліктів, і при цьому не пред’являти завищених вимог до партнера, все це зрозуміти допоможе марафон «Магія Досягнень»

Подивитися

Як вести себе після сварки з чоловіком, або чи варто робити примирливі дії першої?

Безумовно, не варто. Це необхідно! Як показує практика, більшість сварок, що виникають при серйозних відносинах, відбуваються з ініціативи слабкої статі. Смішно, але, сьогодні, чоловіки приписують жінкам, до всіх інших достоїнств, такий плюс, як вміння прощати свого супутника, навіть якщо він ні в чому не винен.

Саме жінці необхідно «йти на зустріч» першої, так як саме їй дано розтопити лід у серці. І ніяк не інакше! Однак це не поширюється на ті випадки, коли в сварці цілком і повністю винен чоловік, або вона не має серйозних масштабів.

Далі, наведемо кілька ефективних методик, як вести себе після сварки з чоловіком. У комплексі, або окремо, вони дозволять швидко і надійно налагодити відносини.

1. Пауза

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Ні в якому разі не можна вдаватися до примирительному розмови відразу ж після сварки. По-перше, ви самі ще остаточно не відійшли від конфлікту, і не здатні контролювати свою поведінку. Зважаючи на це можна лише погіршити становище.

Навіть якщо ви володієте швидкої відхідливістю, то не факт, що аналогічне властивість є у вашого супутника. Як правило, представники сильної статі вважають за краще ненадовго «піти в себе» після сварки з супутницею. Це дозволяє все зважити, а головне – заспокоїтися.

Постарайтеся почекати проміжок часу до початку примирливого розмови. Займіться справами по дому, сходіть в магазин. Але й затягувати з такою паузою не можна.

2. Визнання помилок

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Саме з нього починається примирення. Інтонація не повинна бути викликає. Не варто підвищувати голос, і вже тим більше, не можна вдаватися до звинувачення. У сварці кожна сторона одночасно і винувата, і постраждала. Попрацюйте перед розмовою над аналізом власної поведінки і допущених в ньому помилок. Визнайте їх перед собою, потім повторіть це перед своїм супутником.

Справа в тому, що слово «Вибач» повинно мати сенс, і це не проста формальність. Чоловік хоче гарантії, що подібного не станеться, а для цього провинилася сторона зобов’язана визнати свої помилки.

3. Не піддавайтеся на провокацію

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Не факт, що чоловік буде цілком настроєний на перемир’я. У більшості випадків, осад залишається надовго, і в примирливому розмові, це дасть про себе знати. Супутник буде намагатися зачепити вас, або сказати щось образливе зопалу.

Пам’ятайте свою мету – ви хочете помиритися, щоб скоріше повернути щастя і гармонію в ваші відносини. Не звертайте уваги на закиди. Заздалегідь перед розмовою, дайте собі таку установку.

Досить раз зробити акцент на іншому моменті в примирливому розмові, як він виллється в новий конфлікт.

4. Тісний контакт

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

При спілкуванні намагайтеся далеко не віддаляться від свого супутника. Близьке знаходження біля улюбленого, підкреслює Ваші наміри помиритися. Також, воно обеззброює. Він ніби піддається чарам. Йому хочеться швидше закінчити цю розмову, і зробити залишився до вас крок.

Кращими методами поведінки себе з чоловіком після сварки є і фізичний контакт. Дотик, обійми – все це зіграє свою роль в примирливому розмові. Вам стане простіше знаходити потрібні слова, відчуваючи тепло коханої людини. Він і зовсім почне «танути» під напором жіночої ласки.

5. Додайте почуття гумору

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Як показує практика останніх століть, гумор навіть на похоронах не буває зайвим. Намагайтеся розбавляти їм ваше спілкування. Наприклад, якщо вам потрібно підкреслити недоліки свого супутника, вдавайтеся до порівнювання його з персонажем з мультиків. Робіть жартівливу інтонацію, частіше посміхайтеся.

Головне, робіть це щиро і з позитивними намірами, щоб такий спосіб поведінки не здався коханому глузуванням.

6. Поступайтеся

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Часто сварки зосереджені біля будь-яких предметів, занять або певних відносин до чого-небудь. Перед тим, як почати конфліктувати через що-небудь, подумайте, а чи варто? Що для вас важливіше? Наприклад, чи може розбита ваза послужити приводом для розлучення? Або чи варто затаїти образу на улюбленого зважаючи на його не розташування до вашої нової зачіски?

7. Позитивний настрій

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

З самого початку розмови ви повинні зберігати його. Безпосередньо перед примирної бесідою налаштуйтеся на життєрадісний лад. Під час процесу не забувайте собі нагадати, що все добре, і через кілька хвилин стане ще краще. Сварка – це лише тимчасове явище, і у нього є властивість закінчуватися.

8. шокує його

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Ця методика поведінки себе з чоловіком після сварки, працює окремо від перерахованих вище, і, як правило, не вимагає доповнень. Суть її полягає в тому, що навряд чи улюблений встоїть перед вашим виходом до нього в красивому нижньому білизна. Страсна і розпусна, ви закрутите голову своєму супутнику, і він геть забуде про причини конфлікту.

Головне, не робити цього відразу після сварки (хоча може бути і навпаки – все залежить від його характеру). Чоловік чекає одного, але отримує зовсім інше – несподіване, але має той же підсумок, що і очікуване. Як говориться в сферах маніпулювання «Шокувати і гіпнотизувати!».

Єдиним негативним наслідком даної методики може виявитися бажання чоловіка знову сваритися, щоб домагатися такого примирення. Дерзайте!

Див. Також «Як врятувати стосунки на межі розриву або хто винен?» Далеко не завжди розлади закінчуються миром, закохані живуть довго і щасливо. На жаль, дуже часто логічним завершенням любовних зв’язків стає їх розрив.

Поділися статтею з одним:

Джерело: https://www.comfystyle.club/kak-vesti-sebya-posle-ssory/

Як вести себе після сварки з чоловіком – шлях до примирення

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Здатність йти на компроміси в чому визначає успіх розвинена повноцінного осередку суспільства. Як вести себе після сварки і правильно підійти до процесу примирення ми поговоримо в сьогоднішній статті.

На шляху до примирення

В першу чергу необхідно зрозуміти, що виникнення сварки – нормальне явище у відносинах між чоловіком і жінкою. Ключову роль виникнення конфліктів між вами і вашим молодим чоловіком можуть зіграти кілька факторів:

 • Відмінності в психології чоловіка і жінки. У мовних відділах головного мозку у жінки на 17% більше нейронів, ніж у чоловіків. Цим пояснюється бажання висловлювати свої емоції за допомогою спілкування. Ліміт, виголошених жінкою слів за день дорівнює 8500. Найбільш балакучі використовують близько 15000 слів. Значна цифра. Ліміт спілкування сильної статі обмежується 3500-4000 словами. Важливо відзначити, що чоловіки використовують спілкування, виключно, як засіб комунікації. Вони вважають за краще відпочивати в тиші, в той час як жінкам необхідна емоційне розвантаження;
 • Жінка за своєю природою думає і говорить про кілька речей одночасно. Чоловікам властиво приділяти увагу конкретної проблеми. Чоловічий мозок налаштований на виконання конкретно завдання, він просто не може сприймати необмежений потік інформації;
 • Жінки схильні до емпатії і в процесі розмови приділяють особливу увагу інтонації співрозмовника. Представницям прекрасної статі властиво приймати рішення під дією емоцій, в той час як чоловіки розважливі в своїх вчинках;
 • Чоловіки дуже погано сприймають завуальовану інформацію і не розуміють натяків. Розмовляючи з ним, уникайте двозначності. Висловлюйте суть максимально конкретно;
 • Чоловіча половина людства виявляється абсолютно безпорадною в побутових ситуаціях. Винне просторове мислення. Молода людина може чудово розбиратися в точних науках і механіці, але вперто не помічати прості життєві негаразди. Наприклад, нову зачіску своєї супутниці.

Чоловіче сприйняття навколишнього світу в значній мірі відрізняється від жіночого. Але не варто сперечатися з природою, оскільки особливості, властиві для представників різних статей, в сукупності прекрасно доповнюють один одного.

Як завжди поводяться чоловіки після сварки

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

По поведінці чоловіка після сварки можна багато чого зрозуміти про його характер. Кілька простих порад підкажуть, до якого типу належить ваш коханий:

 1. До першого типу відносяться чоловіки, які віддають перевагу вибирати вичікувальну позицію після сварки. Такі чоловіки не звикли брати ініціативу в свої руки, вони схильні пускати проблему на самоплив. Подібна поведінка – приклад психологічного захисту від конфлікту. Такий спосіб вирішення проблем притаманний молодим людям, в чиїх сім’ях авторитарна роль відводилася матері. Вступаючи в відносини з жінкою, юнак проектує материнське поведінку на свою дівчину, наречену, дружину (потрібне підкреслити);
 2. Другий тип «провинилися» люблять задаровувати свою обраницю подарунками та квітами. До певного моменту такої спосіб викликає в жінці трепет. Але якщо чоловік віддає перевагу згладжувати ситуацію подарунками, варто задуматися! Зазвичай такі чоловіки вважають, що розташування улюбленої простіше купити, ніж вислуховувати чергову претензію. Якщо ваш молодий чоловік ставиться до такого типу, варто задуматися, чи дійсно він піклуватися про ваші почуття?
 3. До третього типу відносяться чоловіки, які віддають перевагу вирішувати конфлікти в межах спальні. Такі собі мачо, які потребують постійного підтвердження власної потрібності за допомогою фізичної близькості. Вони не люблять брати на себе тягар відповідальності і вважають за краще жити задоволеннями. Не маючи можливості досягти емоційної близькості з партнеркою, замінюють її фізичної.
 4. Четвертий тип чоловіків відрізняються своєю інфантильністю. При сварках воліють передражнювати партнерку, копіюючи її манеру поведінки. Такі чоловіки легкі на підйом, їх дуже важко образити. Спірну ситуацію вони переводять в жарт, що в деяких випадках, є найкращим виходом з конфлікту.
 5. Нарешті, п’ятий тип. З’ясування відносин з таким типом чоловіків подібно засідання конгресу. До проблемних питань вони підходять з усією серйозністю, можуть годинами обговорювати найкращі шляхи вирішення ситуації. Подібна поведінка властива сильним, впевненим у собі чоловікам, які віддають перевагу вирішити проблему одним махом.

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Як вести себе після сварки

Правильна поведінка жінки після сварки багато в чому визначає успіх відносин. Всі сварки рано чи пізно закінчуються і важливо грамотно підійти до процесу примирення.

Психологи радять не приймати рішення зопалу, важливо дати собі час «охолонути», адже, як кажуть: «гнів-поганий порадник».

Читайте також:   Рак і близнюки: сумісність знаків зодіаку, прогноз відносин

Забудьте про негативних думок

На першому етапі необхідно заспокоїтися і випустити пар. Кращий спосіб позбавлення від негативних емоцій – зайняти себе справою. Якщо у вас є хобі, саме час про нього згадати. Біг по утрам, плетіння з бісеру, приготування кулінарних шедеврів – все це допоможе виплеснути злість і направити думки в правильне русло.

Проаналізуйте ситуацію після сварки

Після того як ви заспокоїлися, спробуйте подумки повернутися до конфлікту і проаналізувати ситуацію. Щоб отримати правильні відповіді – потрібно ставити правильні питання.

Ось список питань, над якими варто подумати після сварки:

 • Що я можу зробити для вирішення проблеми?
 • У чому я була не права?
 • У яких випадках я можу поступитися?
 • Що він мав на увазі?
 • Що зі сказаного мною могло його засмутити?

Важливо іноді ставити себе на місце партнера. Так ви зможете краще зрозуміти свого чоловіка і причину його вчинків.

Налаштуйте себе на позитивну хвилю

Псіхосоматіка- велика річ! Від правильного настрою багато в чому залежить успіх вирішення проблеми.

Фахівці стверджують, що наш мозок не вміє відрізняти реальне від уявного, тому те, що ми думаємо, позначається на нашому житті. Дозвольте собі мріяти і налаштуйтеся на хороше.

Але не дозволяйте собі думати про те, що ваш благовірний надходить не властивим йому чином. Краще уявити собі сцени щасливого спільного життя.

Така тактика не тільки поліпшить настрій, але наблизить розвиток бажаного сценарію відносин.

Бережіть і цінуйте своїх чоловіків

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Яким повинен бути розмова після сварки

Проаналізувавши ситуацію, можна ступати на шлях примирення. В цьому випадку, важливо використовувати правильну тактику спілкування. Кілька простих рекомендацій допоможуть побудувати правильний розмову.

 • Простежте за тим, щоб під час розмови вас ніщо не відволікало;
 • Постарайтеся вислухати свого партнера, не перебиваючи;
 • Проявіть максимум уважності і тактовності в розмові;
 • Постарайтеся не просто слухати, а почути;
 • Ні в якому разі не смійтеся над молодою людиною.

При розмові важливо максимально описувати ваш емоційний стан під час сварки. Розкажіть про те, що вас образило. Чи не кидайтеся звинуваченнями, як правило, такий підхід не принесе результатів, а тільки погіршить ситуацію. Пояснюючи свою позицію, говорите спокійно, по справі.

Не варто розкидатися образами! Наступного разу молода людина не стане мовчати, так навіщо лізти на рожен. По суті чоловіки не схильні до бурхливих проявів емоцій, тому конструктивний діалог – краще рішення на шляху до примирення.

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

У яких випадках варто порвати відносини з чоловіком

Іноді кращим рішенням проблеми стане розрив відносин з чоловіком. Насправді існує три сценарії розвитку подій:

 1. Чоловік, схильний до шкідливих звичок. Йдеться зовсім про куріння. Пристрасть вашого чоловіка до алкоголю, наркотиків, азартних ігор – серйозний привід порвати з ним не замислюючись;
 2. З’ясування відносин силою. Приказка «Б’є, значить, любить» придумана жінками, схильними приносити себе в жертву, заради любові. Але чи потрібна вам така любов?
 3. Чи не нагулявся. Зради трапляються з різних причин. Але, якщо вони є невід’ємною частиною відносин, не чекайте, що чоловік зміниться, швидше за все цього не станеться.

У будь-якому випадку, кожна ситуація у відносинах жінки і чоловіки індивідуальна. Тому перш ніж «рубати з гаряча», зверніться за консультацією до психолога. Можливо є інший вихід в критичній обстановці.

Тепер ви знаєте, як поводитися після сварки з чоловіком. Найголовніше прийти до спокійного, конструктивної розмови з вашою другою половинкою.

Відео: як вести себе після сварки – поради психолога

Відео: як помиритися після сварки – поради психолога

Поділіться сторінкою з друзями

(Поки оцінок немає) Завантаження …

Джерело: https://lady-gerl.ru/kak-vesti-sebya-posle-ssory-s-muzhchinoj

Як правильно вийти з сварки з чоловіком, щоб зберегти відносини?

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Як припинити сварку і відновити стосунки? Як помиритися з чоловіком після сварки?

Чи можливі відносини без сварок? Неможливі. Неможливо, щоб навіть люблячі пари зовсім не сварилися. Уникнути сварок у відносинах просто нереально. Будь-який розвиток відносин містить як позитивні процеси, так і негатив – скандали, конфлікти, сварки.

Якщо ви хочете будувати відносини, а не руйнувати їх за рахунок сварок, вам потрібно навчитися сваритися і миритися. Це необхідна мистецтво в будь-яких відносинах, в тому числі і в сімейних.

Питання стоїть саме так: або вчитися і зберігати свої відносини і сім’ю, або не вчитися і все втратити.

Як сваритися, щоб потім помиритися

Що таке сварка? Підтвердження наявності проблеми, яка вимагає дозволу. Сварка набагато швидше сприяє змінам і переходу на новий щабель відносин, в порівнянні з попереднім часом. У процесі конфлікту корисно дотримуватися певних правил, якщо пара має намір зберегти відносини.

Не мовчіть про своє невдоволення

Не терпіть, коли ви чимось незадоволені. Прямо скажіть про це. Висловіться і повідомте свого партнера, що саме вас не влаштовує. Пізніше або раніше в будь-якому випадку ваше роздратування і емоції вихлюпуються.

Якщо ви вчасно повідомте про своє невдоволення, ваш партнер постарається виправити ситуацію і усунути подразник. Ніжність і добрі слова на адресу партнера допоможуть донести вашу думку в правильному ключі.

Запитайте і уточніть

Ви ж не думаєте, що здатні читати чужі думки? Запитайте, уточніть, якщо ви не зовсім зрозуміли. Це допоможе уникнути непотрібних непорозумінь. Вам здається, що ваша кохана людина засмучений або засмучений? Запитайте про це, з’ясуйте у вашої половинки, що трапилося. Спробуйте вислухати його з розумінням.

Не кажіть, а слухайте

Здатність вислухати вашого партнера під час сварки високо цінується. Пара непотрібних слів в розпал сварки обійдуться вам тижнями зіпсованих відносин. Спробуйте не сказати ці непотрібні слова. І тоді помиритися вам буде значно простіше.

Не втрачайте контроль

Якщо негативні емоції зашкалюють, відчуйте, що ви вже переходите межу і гальмівних. Постарайтеся під час сварки не зробити нічого такого, про що потім можна сильно пошкодувати. Зумійте вчасно зупинитися.

Якщо один з партнерів зупиниться, другого доведеться зробити те ж саме. Зупинка допоможе перенести сварку на якийсь час.

А продовження після паузи може спонукати вас на більш продумане рішення проблеми або навіть на примирення.

Подивіться на проблему очима партнера

В житті доводиться постійно стикатися з різноманітністю думок. Не думайте, що ви абсолютно праві. Якщо ви сваритеся, значить, ваш партнер теж повністю впевнений у своїй правоті. Поставте себе на місце вашого партнера і подивіться на проблему його очима. Можливо, вам стане більш зрозуміло його думку? В результаті ви зможете усвідомити, чому він вважає вашу точку зору помилковою.

Не треба сперечатися

Сперечаються чоловіки, коли вони між собою розбираються. Жінка не повинна сперечатися – це виглядає неприродно, малопереконливо і неефективно. Неможливо щастя в родині, де постійно сперечаються. Плюс самі суперечки можуть провокувати сварки.

Жінці потрібно обов’язково освоїти дуже корисна навичка – не сперечатися. Уміння не сперечатися помітно поліпшить клімат в родині і відносини з вашим найближчим оточенням.

Крім того, це додасть вам більше жіночності і зробить простіше примирення з коханим.

Чи не смакуйте образи

Іноді отримані образи можуть обговорюватися кілька років. Немов таке обговорення приносить особливе задоволення. Таке ставлення руйнує сімейну гармонію і шкодить здоров’ю сім’ї.

Як можна вашій половинці відчувати себе поряд з вами комфортно, в той час як ви тішитеся образами тижневої або місячної давності? Причому, не має значення, справедливо чи ні ви тоді образилися.

Звичайно, трохи можна і поображатися. Тільки не треба довго, не руйнуйте своє щастя.

Чи не опускайтеся до образ

Як би гаряче ні розгорілася сварка, постарайтеся не говорити один одному образливих слів. Образи можуть принести тільки біль і не допоможуть у вирішенні конфлікту. Сварка пройде, настане мир, а біль в душі залишиться, як скалка. Бережіть і щадите улюбленого, адже він же ваш навіки!

Враховуйте, коли і де сваритися

Не сваріться при дітях – не руйнуйте цілісність їх світу. Чи не починайте сварку при гостях – вони просто підуть. Не починайте конфлікт вранці, коли ви обидва поспішайте і поспішайте на роботу. Обговорити проблему не вистачить часу, а день у обох буде безнадійно зіпсований. Безглуздо сваритися під час романтичної вечері, занять любов’ю або іншого приємного проведення часу.

Не розказуйте нікому про сварку

Навколишнє середовище в більшій чи меншій мірі все ж впливає на нашу поведінку. Ви посварилися, потім помирилися – з ким не трапляється? Вам не потрібно щось узгоджувати і приймати до уваги чиюсь думку.

Коли про вашу сварку знають подруги дружини або друзі чоловіка, помиритися вам буде складніше. Тому що вам треба буде «зберегти своє обличчя». Якщо ж в ситуацію присвячені батьки, вони можуть змінити своє ставлення до вашого партнера. Тоді це позначиться на ваших відносинах.

Щоб швидко помиритися, що не інформуйте про сварку ваше оточення.

Мистецтво миритися і зберігати відносини

Дуже часто сварки руйнують стосунки пари, навіть коли двоє люблять один одного. Сварки, як бурі, здатні навчити боротися зі стихією, щоб пара могла і далі розсікати разом по життєвому морю. Але бурі можуть і розбити корабель об прибережні скелі, якщо двоє не освоять мистецтво миритися і зберігати свою любов.

Як миряться чоловіки

Після того, як буря вщухла, чоловік віддає перевагу залишитися на самоті. Він мовчить, подумає, відправиться сам погуляти. Не зайве перед прогулянкою жінці вибачитися перед ним. Пройде дві години і чоловік повертається таким, яким він був раніше, немов ніякої сварки зовсім і не було.

Жінка не повинна ставитися до мовчав після конфлікту чоловікові як до людини, налаштованому нею маніпулювати або щось їй доводити. Чоловіче мовчання нічого поганого не означає.

Самотність необхідно чоловікові, щоб прийти в себе, налаштуватися на розуміння і прощення і в своїй свідомості помиритися з вами.

Як можуть миритися жінки

Чоловік повинен розуміти, після закінчення сварки залишити жінку наодинці з собою – не зовсім правильна ідея. Нормальний чоловік, керуючись своєю логікою, може залишити жінку на пару годин, щоб вона трохи заспокоїлася.

Проходить дві години і він виявляє свою половинку пригніченою і нещасної, заспокоювати і приводити її до нормального стану йому доведеться ще не менше двох тижнів.

А значить, чоловік не повинен кидати на самоті жінку після сварки, не дивлячись на її вимоги «залишити її одну» або «відійти від неї подалі».

Читайте також:   Як правильно цілуватися: техніки, способи і корисні поради

Хто мириться перший

Це просто – хто після сварки відчуває себе більш адекватним, той і відповідає за «гасіння пожежі». Іноді чоловікові варто піти на прогулянку, щоб побути на самоті, а жінка за цей час сама заспокоюється. Іноді краще зробити навпаки – чоловік повинен спочатку потурбуватися про кохану, а потім вже йти на прогулянку для повернення себе в рівновагу.

Якщо відносини пари зазвичай будуються так, що жінці не властиво прояв ініціативи, то для примирення в цьому правилі діє виняток. Хорошим жіночим кроком до світу буде її прохання про прощення, особливо в дуеті з молодою людиною без досвіду спільного життя.

Для нього це – справжнє потрясіння, війна, а не звичайна сварка, як сприймається жінкою. Вам потрібно просто сказати «пробач», можна смс-кою і бажано швидше. Через деякий час обов’язок вибачатися потрібно потихеньку переводити на чоловіка.

Це просто, і під силу будь-якій жінці.

Універсальний засіб для швидкого примирення

Після того, як пожежу сварки трохи стихне, обійміться. Наші тіло і почуття дуже тісно пов’язані між собою. Спочатку вам здасться обіймання штучним і непотрібним.

Але вже через дві хвилини ви відчуєте, що негативні відчуття почнуть покидати вас. Ви відчуєте, що нерозумно було сваритися і ображати один одного. Але обіймайтеся, коли сварка вже не знаходиться на своєму піку.

Якщо триває бій тарілками, тоді рано.

До речі, можна зайнятися будь-яким загальним дією, неможливим під час сварки, щоб завершити її. У одних – це спільне приготування вечері, у інших прогулянка або що-небудь ще.

Для того щоб зберігати і розвивати відносини, дуже важливо вміти відновити мир після сварки. Якщо ви і ваша кохана людина любите по-справжньому, вам потрібно помиритися після сварки і любити один одного ще сильніше!

Джерело: https://www.moyapara.com/vzaimootnosheniya/kak-pravilno-vyjti-iz-ssory-s-muzhchinoj-chtoby-soxranit-otnosheniya.html

Як поводитися під час сварки з коханою. Правила спілкування

Як вести себе після сварки з чоловіком: дієві поради

Перебуваючи в настільки приємною для всіх закоханих стадії окриленість, ми найчастіше думаємо, що ось він, ідеальний чоловік, з яким просто не через що сваритися.

Але, повірте, навіть ідеальні стосунки з часом стають прісними. І жінки часом вирішують приправити їх сваркою з коханим.

Спочатку ці «перчинки» проходять на «ура» і призводять до вельми привабливій примиряти сексу. Але з часом лайка стає нормою.

Лавина взаємних докорів і невдоволень з кожним днем ​​набирає обертів і одного разу зносить все на своєму шляху, а в тому числі і останні почуття.

І тільки тоді в нашу жіночу голову приходить світла думка про те, що щоденна «пілежка», нехай навіть у справі, не призводить ні до чого хорошого і, вже тим більше, не додає гостроти відносин. Так як же навчитися під час гальмувати і запобігти замети на поворотах? Сайт ladytoday.ru представляє вам короткий курс «водіння» на особливо небезпечних ділянках взаємини статей.

Сварка з коханим – негативний результат з’ясування відносин. Тому дуже важливо, щоб уникнути плачевних і кровопролитних наслідків, навчитися правильно поводитися під час сварки з чоловіком.

У сварки, як правило, є три стадії. Перша – це момент, коли сварка ще не відбувається наяву, а лише назріває у вас в голові. Друга – це сам процес сварки. І останній стадії дамо назву «постфактум».

Як говоритися, пожежа простіше попередити, ніж загасити. Проаналізуйте, хто найчастіше є ініціатором конфлікту? Якщо саме ви, як правило, розпалюєте війну (нехай і по заслугах), то саме у вас є шанс запобігти їй. Червоною ганчіркою, що перетворює вас в розлюченого бика, може стати навіть просто не винесений сміття.

Замість того, щоб влаштовувати скандал, винесіть його самі. Якщо вам на очі потрапив цей нещасливий пакет зі сміттям, ваші очі наливаються кров’ю і … Стоп! Замість того, щоб скандалити, тикати пакетом сміття в ніс чоловікові, як нашкодив кошеняті, винесіть пакет самі. Повірте, куди простіше пройти 10 метрів до сміттєпроводу, ніж потім зафарбовувати сиві волосся.

Переходимо до другої стадії: сварка з коханою вже вибухнула. І тут найголовніше – навчитися контролювати свої слова! Ні в якому разі не дозволяйте собі принижувати свого чоловіка. Навіть якщо ви в люті готові рвати і метати.

Краще вже розбити тарілку, ніж хоч якось порушити питання про його чоловічу неспроможність (зовнішність, характер, зарплата) або порівняти з чоловіками подруг або, ще гірше, зі своїми колишніми чоловіками. Роблячи це, вважайте, що ви підписуєте смертний вирок своїм відносинам. Почитайте статтю про чоловічу психологію на ladytoday.ru і багато чого зрозумієте.

Як відомо, чоловіки страшенно не виносять звуків високих частот, тому намагайтеся зберігати спокій і не підвищувати голос, навіть якщо ваш суперник провокує вас. Крик може дозволити виграти бій, але посилить війну.

Набагато ефективніше подіють аргументовані докази. Якщо чоловік переходить на крик, у відповідь скажіть, що розмова відбудеться тільки в спокійних тонах.

Мовчання – не завжди золото. Обираючи тактику презирливого мовчання, ви ризикуєте закінчити розмову, так і не почавши його.

І останнє, але не менш важливе правило спілкування під час конфлікту з вашим чоловіком: не з’ясовувати стосунків на публіці. Правильніше зробити це наодинці, так би мовити, без сторонніх вух. Нехай не буде ніяких свідків. Чоловіки під час прилюдних скандалів відчувають себе приниженими і зляться ще більше.

Висловлюючи свої закиди, неодмінно слухайте і невдоволення свого чоловіка. Навіть якщо він не говорить їх, поцікавтеся самі. Обов’язково запитаєте, який вихід із ситуації, що склалася бачить ваш чоловік. Намагайтеся завжди йти назустріч. І тоді багатьох сварок з чоловіком можна буде уникнути.

Ну і, нарешті, що робити постфактум.

Якщо вам все-таки не вдалося мирно вирішити конфлікт, а результат сварки невтішний, то новим завданням стає примирення. І найважливіше, щоб воно було гідним. Абсолютно не важливо, хто був ініціатором сварки, важливо, що конфлікт не можна затягувати, інакше сварка може перерости в розставання.

Жінки, як показує практика, частіше роблять крок до примирення першими. Але, часом, і на цій стадії допускають фатальну помилку, яка може породити новий конфлікт або розпалити старий ще дужче, бо не знають, як поводитися під час сварки з чоловіком.

Запам’ятайте, підійти або зателефонувати варто тільки тоді, коли ви відчуваєте впевненість в тому, що заспокоїлися.

Якщо сварка сталася з вашої вини, не варто падати на коліна, битися головою об підлогу, ридати і кричати про те, як ви вже покаялися, досить впевнено і спокійно сказати, що визнаєте свою неправоту і озвучити її суть. Ну і, безумовно пообіцяти, що більше не зробите таку помилку.

Якщо ж вина в сварці лежить на плечах вашого обранця, але ви все ж вирішили піти на примирення раніше нього, то не здумайте почати зі слів: «Не дивлячись на те, що винен ти, я вирішила зателефонувати». Якщо чоловікові на той час не вдасться усвідомити свою помилку, то такі слова можуть лише погіршити ситуацію і, породивши нову хвилю гніву, розпалити старий конфлікт ще дужче.

Стаття підготовлена ​​спеціально для ladytoday.ru.

Джерело: http://ladytoday.ru/kak-vesti-sebya-vo-vremya-ssory-s-muzhchinoj/

Як вести себе після сварки з чоловіком поради психолога

У цій статті психолог Євгенія Дворецька відповідає на питання «Як вести себе після сварки з чоловіком поради психолога?».

Кажуть, що після бійки кулаками не махають. Значить і після сварки продовжувати стояти на своєму і компрометувати черговий скандал – теж нерозумно. Помирилися? Значить все, варто забути все, що було.

Якщо не хочеться миритися – це вже інша справа. Але чоловіки такі особини, що їм не хочеться робити нічого для жінки, яка тільки й знає, що лаятися. Будь слухняною, прислухайся до наших порад.

Ми розповімо, чого не варто робити після сварки зі своїм чоловіком. Чи не. Роби. Так.

Не варто просто мовчати, надувшись як скривджена дівчинка. І тим більше демонстративно ігнорувати його. Щоб людина тебе зрозумів, потрібно йому розповісти про свої почуття. Інакше, як він здогадається, що діється в твоїй голові? І навіть якщо здогадається, то може втратити пару вагомих моментів. Просто сядь і поговори, не підвищуючи тону, без сліз, докорів і злості. Просто розкажи, що у тебе на душі.

Якщо у тебе просто був невдалий день і ти шукала, на кого б зірватися, то це не привід влаштовувати скандал будинку. Сварка вже сталася і вибачатися за неї безглуздо. Цим ти нічого не зміниш і не візьмеш свої слова назад. Коли ти розкажеш, чому так сталося, твій партнер, можливо, зрозуміє причину. А вибачатися за свої емоції – це зайве.

Щоб загладити наслідки скандалу, часто ти приймаєш його прохання без видимої на те причини, хоча сама зовсім гориш бажанням робити те, що він скаже. Хіба ти намагалася донести до нього то, що ти будеш покірною і виконувати всі його побажання? Ні, ти хочеш відстояти свою точку зору.

Коли між вами штиль, не варто знову волати про бурю. Навіщо кожен раз говорити через що ви посварилися? Так ти підштовхуєш його до чергового вибуху злості. Це порочне коло, яке ніколи не припиниться.

Краще вирішити усі непорозуміння і раз і назавжди закрити цю розмову. Але пам’ятай, що вирішити їх можна лише конструктивним розмовою, а ніяк не грою в жертву або сильну і незалежну.

Не забувай, що вас двоє, ви особистості і, щоб жити разом, треба поважати думку один одного.

Ми вже писали, які фрази не варто говорити під час сварки. Якщо ти читаєш цю статтю, значить вони тобі у пригоді стануть. Відносини – це важка робота. І потрібно намагатися, щоб вони були ідеальними. Це як фітнес, тільки складніше. Там потрібно тренувати тільки тіло, а тут – себе і свою поведінку.

Доброго часу доби, шановні читачі!

Як ми знаємо, відносини мають на увазі під собою не тільки любов і радість. Як правило, це складна робота над зміцненням почуттів, при цьому інструментами є далеко не компліменти, подарунки та любовні втіхи. Ні!

З одного боку, вона необхідна, щоб ефективніше вирішити нерозуміння між супутниками. З іншого, це явище необхідно намагатися уникати, так як наслідки можуть надати руйнівний вплив на відносини.

Як вести себе після сварки з чоловіком, або чи варто робити примирливі дії першої?

Безумовно, не варто. Це необхідно! Як показує практика, більшість сварок, що виникають при серйозних відносинах, відбуваються з ініціативи слабкої статі. Смішно, але, сьогодні, чоловіки приписують жінкам, до всіх інших достоїнств, такий плюс, як вміння прощати свого супутника, навіть якщо він ні в чому не винен.

Читайте також:   Як познайомитися з хлопцем в вк: корисні поради

Далі, наведемо кілька ефективних методик, як вести себе після сварки з чоловіком. У комплексі, або окремо, вони дозволять швидко і надійно налагодити відносини.

Ні в якому разі не можна вдаватися до примирительному розмови відразу ж після сварки. По-перше, ви самі ще остаточно не відійшли від конфлікту, і не здатні контролювати свою поведінку. Зважаючи на це можна лише погіршити становище.

Постарайтеся почекати проміжок часу до початку примирливого розмови. Займіться справами по дому, сходіть в магазин. Але й затягувати з такою паузою не можна.

Саме з нього починається примирення. Інтонація не повинна бути викликає. Не варто підвищувати голос, і вже тим більше, не можна вдаватися до звинувачення. У сварці кожна сторона одночасно і винувата, і постраждала. Попрацюйте перед розмовою над аналізом власної поведінки і допущених в ньому помилок. Визнайте їх перед собою, потім повторіть це перед своїм супутником.

Не факт, що чоловік буде цілком настроєний на перемир’я. У більшості випадків, осад залишається надовго, і в примирливому розмові, це дасть про себе знати. Супутник буде намагатися зачепити вас, або сказати щось образливе зопалу.

Пам’ятайте свою мету – ви хочете помиритися, щоб скоріше повернути щастя і гармонію в ваші відносини. Не звертайте уваги на закиди. Заздалегідь перед розмовою, дайте собі таку установку.

Досить раз зробити акцент на іншому моменті в примирливому розмові, як він виллється в новий конфлікт.

При спілкуванні намагайтеся далеко не віддаляться від свого супутника. Близьке знаходження біля улюбленого, підкреслює Ваші наміри помиритися. Також, воно обеззброює. Він ніби піддається чарам. Йому хочеться швидше закінчити цю розмову, і зробити залишився до вас крок.

Як показує практика останніх століть, гумор навіть на похоронах не буває зайвим. Намагайтеся розбавляти їм ваше спілкування. Наприклад, якщо вам потрібно підкреслити недоліки свого супутника, вдавайтеся до порівнювання його з персонажем з мультиків. Робіть жартівливу інтонацію, частіше посміхайтеся.

Головне, робіть це щиро і з позитивними намірами, щоб такий спосіб поведінки не здався коханому глузуванням.

Часто сварки зосереджені біля будь-яких предметів, занять або певних відносин до чого-небудь. Перед тим, як почати конфліктувати через що-небудь, подумайте, а чи варто? Що для вас важливіше? Наприклад, чи може розбита ваза послужити приводом для розлучення? Або чи варто затаїти образу на улюбленого зважаючи на його не розташування до вашої нової зачіски?

З самого початку розмови ви повинні зберігати його. Безпосередньо перед примирної бесідою налаштуйтеся на життєрадісний лад. Під час процесу не забувайте собі нагадати, що все добре, і через кілька хвилин стане ще краще. Сварка – це лише тимчасове явище, і у нього є властивість закінчуватися.

Ця методика поведінки себе з чоловіком після сварки, працює окремо від перерахованих вище, і, як правило, не вимагає доповнень. Суть її полягає в тому, що навряд чи улюблений встоїть перед вашим виходом до нього в красивому нижньому білизна. Страсна і розпусна, ви закрутите голову своєму супутнику, і він геть забуде про причини конфлікту.

Єдиним негативним наслідком даної методики може виявитися бажання чоловіка знову сваритися, щоб домагатися такого примирення. Дерзайте!

У кожній парі рано чи пізно відбувається перший конфлікт, який показує приховані якості обох партнерів. Але мудра жінка знає, як краще поводитися після чергової сварки з коханим чоловіком, щоб конфлікт не переріс в холодну війну. Необхідно з’ясувати можливі причини скандалів і розробити відповідну тактику поведінки, з огляду на особливості чоловічої психології.

Можливі причини сварок

Скандал в молодій сім’ї може спалахнути через будь-якої дрібниці. Але причина конфлікту нерідко криється набагато глибше. Можливі приводи для сварки:

 1. Жінці здається, що чоловік неуважно до неї відноситься: не помічає новий манікюр, зачіску, плаття або її схуднення. Але така поведінка властива багатьом молодим людям. Вони можуть помічати будь-яку дрібницю, що стосується їхнього автомобіля, але незначні зміни в образі коханої жінки, швидше за все, пропустять.
 2. У сварці з чоловіком винен побут. Якщо дружина все робить по дому сама, а чоловік їй ніяк не допомагає, то в її душі поступово буде накопичуватися образа, яка в прекрасний момент виллється назовні, не шкодуючи нікого навколо. Чоловік також може бути незадоволений тим, як дружина справляється зі своїми обов’язками по будинку або її методами виховання дітей.
 3. Різні пріоритети. Нерідко пристрасна закоханість призводить до поспішних шлюбу. Коли почуття трохи остигають, люди помічають, що у другої половини зовсім інші смаки, потреби, погляди на життя і пріоритети. На цьому грунті виникають непорозуміння і конфлікти.
 4. Житлові проблеми. Тривала проблема з придбанням житла, часта зміна знімних квартир, постійний брак грошей призводять до скандалів. Жінці не вистачає стабільності і впевненості в майбутньому, а чоловік мучиться від того, що не може належним чином забезпечити сім’ю.
 5. Флірт і ревнощі. Недоодержуючи любові, турботи, сексуального задоволення в сім’ї, подружжя прагнуть заповнити це на стороні, фліртуючи з протилежною статтю. Така ситуація навряд чи влаштує другу половину, в душі якої зародиться ревнощі, неминуче веде до сварок.

Важливо вчасно гасити скандали, що виникли на рівному місці. Необхідно якомога спокійніше обговорити ситуацію і з’ясувати справжні причини непорозуміння.

Як завжди поводяться чоловіки після сварки

У конфліктній ситуації проявляється істинний характер людини. Згідно зі спостереженнями психологів, поведінка чоловіків в період сварки можна умовно поділити на п’ять категорій:

 1. Чоловік, що віддає перевагу передати ініціативу в руки дружини. Він не шукає способи згладити конфлікт, думаючи, що проблема зникне сама по собі, або дружина самостійно знайде вихід з неприємного становища. Поведінка молодої людини показує, що, швидше за все, в його родині головною була мати, тому в дорослому житті він прагне передати цю роль своєї дружини.
 2. Чоловік, який любить влаштовувати сварки дорогими подарунками. Якщо чоловік, вважає за краще купувати розташування дружини, без вислуховування претензій, то він показує своє зневажливе ставлення до її почуттів.
 3. Чоловіки, які прагнуть залагоджувати розбіжності в подружній спальні. Якщо досягти взаєморозуміння розмовами не вдається, вони намагаються порозумітися з дружиною шляхом фізичної близькості.
 4. Чоловіки, які віддають перевагу переводити наростаючий конфлікт в жартівливу форму. Їх важко образити, в будь-якій ситуації вони прагнуть знайти позитивний момент. У розмові з дружиною на підвищених тонах, намагаються копіювати її манери, щоб вона глянула на себе з боку і пом’якшала.
 5. Упевнені в собі молоді люди, готові годинами з’ясовувати причини розбіжностей, щоб знайти найбільш вірне рішення. Вони не заспокояться, поки всі учасники сварки не будуть задоволені.

Жінці, перед виробленням плану про те, як правильно вести себе при сварці з скривдженим чоловіком, необхідно визначити його тип поведінки. Тоді тактика принесе більш приємні результати.

Як вести себе після сварки

Від поведінки жінки багато в чому залежить подальший розвиток відносин. Тому їй краще заздалегідь знати, як грамотно поводитися після бурхливої ​​сварки з чоловіком.

У перші години після скандалу бажано заспокоїтися і привести думки в порядок.

Психологи рекомендують зайнятися справою, що приносить задоволення: прочитати давно відкладаються книгу, дов’язати початий светр, подивитися фільм.

Якщо примирення затягується, то для підняття настрою можна приділити час готування складних страв або грандіозної прибирання квартири. Виконання важких завдань допоможе позбутися від негативу.

Коли настрій повернулося, слід проаналізувати ситуацію. Щоб краще зрозуміти партнера, можна поглянути на ситуацію з його точки зору. Можливо, він не настільки був неправий, як здалося спочатку, і його рішення проблеми варто взяти до уваги. А також дівчині слід розібратися в собі, зрозуміти, що вона зробила не так, і як їй не потрібно було вести себе при неприємною сварці з хлопцем.

На останньому етапі психологи радять застосувати метод візуалізації. Потрібно думати про хороше, представляти сцени щасливого спільного життя, малювати картини веселого проведення часу з чоловіком і думати про вдалий результат сварки.

Практика показує, що чим частіше людина розмірковує про своє життя в позитивному ключі, тим краще складаються у нього стосунки з іншими людьми, а справи йдуть в гору.

Яким повинен бути розмова після сварки

Після сварки з чоловіком вести розмову дружині необхідно дуже обачно. Налаштуватися на потрібну хвилю їй допоможуть дієві поради:

 1. Дівчині слід уважно вислухати позицію чоловіки, не перебиваючи і не коментуючи. Необхідно дати йому висловитися до кінця.
 2. Бажано вимкнути телевізор, радіо, звук на мобільних телефонах. Ніщо не повинно відволікати людей від серйозної розмови.
 3. Дружині потрібно пам’ятати про повагу і почуття такту.
 4. Під час розмови слід не просто слухати чоловіка, а зуміти почути і зрозуміти його доводи і мотиви поведінки.
 5. Як би не були смішні аргументи чоловіка, рекомендується стримувати сміх і зберігати спокійний вираз обличчя, інакше всі зусилля пропадуть даремно.

Не варто знову дорікати чоловіка, навіть якщо він винен. Нові звинувачення лише розлютив партнера, що призведе до наступного акту сварки.

У яких випадках варто порвати відносини з чоловіком

Після чергового з’ясування стосунків жінка вже не думає про те, як краще поводитися після образливої ​​сварки з чоловіком, особливо якщо він винен. В її голові все частіше з’являється думки про розставання. Психологи не радять приймати рішення зопалу, але є випадки, вирішити які допоможе тільки розлучення:

 1. Якщо чоловік б’є. Звичка залагоджувати непорозуміння кулаками властива слабким чоловікам, нездатним зрозуміти жінку. Дружині слід добре подумати про те, чи потрібна їй любов такого партнера.
 2. У чоловіка є залежність від алкоголю, наркотиків або азартних ігор – це вагомий привід для розлуки. Тільки сильні люди здатні визнати свої пристрасті і зуміти подолати їх. Одного бажання жінки буде недостатньо.
 3. Хлопець систематично змінює. Якщо коханої дівчини йому недостатньо, він постійно шукає розради на стороні, то краще скоріше розлучитися з ловеласом, ніж мучити себе ревнощами.

Якщо дружина з чоловіком посварилися через дрібницю, то не варто доводити справу до розлучення. Краще заспокоїтися, вислухати один одного і обговорити становище. Часто виникають конфлікти – це привід відвідати сімейного психолога, який підкаже способи врегулювання назріваючих сварок в кожному конкретному випадку, і допоможе зовсім позбутися від звички скандалити на порожньому місці.

Джерело: https://muzhchina-zhenshchina.ru/sovety/kak-vesti-sebya-posle-ssory-s-muzhchinoj-sovety-psihologa

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *