Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

В наш час, коли відсоток розлучень близький до 50, а інтернет рясніє сайтами знайомств, швидкість, з якою відносини між чоловіком і жінкою зав’язуються і розпадаються, дуже висока.

Зміст приховати

 

Переживати розрив – один з базових психологічних навичок, необхідних, щоб справлятися з життям. Але сьогодні поговоримо не про те, як пережити розставання, а про те, як запобігти його.

 

 

Адже дуже часто розставання відбувається через те, що люди невміло звертаються один з одним у відносинах. Ми розповімо про стандартні помилки, які робить пара, коли йде до розставання.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок day.az

відсутність подяки

Зазвичай люди вступають у відносини, прагнучи отримати щось від партнера: в сексуальному, психологічному, матеріально-побутовому та інших планах. Якщо відносини гармонійні, між партнерами налагоджується певний обмін, який збагачує життя двох людей.

Але існує безліч міфів про те, що партнерові не потрібно говорити спасибі за той внесок, який він вніс. Наприклад, на підставі того, що «я ж теж для нього (неї) багато роблю, а мені ніхто нічого не говорить».

Або, наприклад, такий стереотип: чоловік повинен платити за увагу жінки. І якщо він пригощає або розважає її, потрібно залишатися холодної і недоступною. А вдячність призведе до втрати її статусу і інтересу до неї.

Як психолог я не раз спостерігала розставання пар через те, що люди вірили в ці міфи.

Є дві базові причини, через які люди так рідко говорять один одному слова подяки. По-перше, це загальна емоційна закритість. Людям просто ніяково і незвично говорити про будь-які свої почуття – і хороших, і не дуже. Також важко для них безпосередньо просити того, чого їм бракує – вираження тієї ж подяки, наприклад.

А по-друге, невміння зрозуміти, за що варто дякувати. Тобто люди сприймають те, що приходить в їх життя з коханою людиною, як належне (а після весілля – особливо).

Але ж уміння дякувати поряд з умінням нести відповідальність – одне з головних якостей зрілої особистості, яка вже усвідомила, що в цьому світі ніхто їй нічого не винен. Тому, коли в життя приходить щось нове, треба розуміти: за цим стояли чиїсь зусилля, чиїсь думки, чиясь любов.

Відсутність подяки блокує природне бажання віддавати і ділитися з партнером чим би то не було. І тоді відносини починають базуватися на обов’язках і борг. А життя, де є одне тільки почуття обов’язку, не може приносити задоволення. І це веде до того, що один з партнерів розриває союз.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок hochu.ua

Критика, докори, образи

Часто люди в пориві емоцій можуть використовувати міцні слова або образи на адресу свого партнера. Зазвичай вони не прагнуть розірвати відносини, а просто дають вихід почуттю незгоди, розчарування і образи. Коли сварка закінчена, який ображає, як правило, відчуває каяття і жаль з приводу сказаного. Або навіть не відчуває, а просто відмахується, мовляв, не це мав на увазі.

Але сила слів велика і діє за принципом накопичується заряду, який все одно залишається між партнерами. Кожна наступна сварка віддаляє людей все далі і далі один від одного.

Одного разу терпіння одного з партнерів лопається – і вже безповоротно.

Крім прямої критики тіла, вчинків, якостей, поглядів партнера агресія може виявлятися і в одній з трьох завуальованих форм – докору, сарказму та іронії. Закиди найчастіше приходять в такій формі: «А чому ти не зробив (а) то і то?». І це провокація. Тому що мета таких фраз: викликати у партнера відчуття неправоти, провини і сорому.

Це не сприяє ні вирішенню конфлікту, ні зміцненню відносин. Набагато конструктивніше висловити свої переживання в такій формі: «Мені б хотілося, щоб …». Це залишає партнеру свободу волі у виконанні прохання.

І ситуація дозволяється! За допомогою переговорів, з’ясування причин вчинків, створення домовленостей на майбутнє.

Якщо ж переговори не виходять і вас не чують – то зберігати такі відносини рівносильно саморуйнування. Часто людина не вирішується на розрив через страх і нездатності залишитися одному. А значить, дає посил: проблемна поведінка прийнятно, таке може повторюватися в майбутньому.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок pinimg.com

замовчування почуттів

Так само, як і безконтрольне вираз руйнівних емоцій, вольове утримання емоційної енергії всередині призводить до проблем у відносинах. Зазвичай в парі починаються проблеми в сексуальній сфері, тому що тілесність – це голос нашого істинного «я». І якщо воно придушене, засмучено, тіло обдурити неможливо, так само як і наказати йому.

У жінок діє правило «2 дня без образ до сексу», тому всі образи і печалі повинні бути виражені і дозволені за допомогою розмови. На чоловіка погано впливають претензії, приниження і невдоволення тим, що він намагається робити для своєї жінки.

Найпоширеніший спосіб справлятися з не вираженою емоційною незадоволеністю – це топити її в алкоголі, заїдати або знаходити інші способи забутися і відвернутися.

Природно, всі ці способи призводять до ігнорування і неповаги потреб партнера.

Саморуйнування – шлях, який вибирають досить слабкі люди, а більш сильні просто йдуть без попередження, пояснення і надання партнеру можливості виправити свою поведінку. Часто цього робити не потрібно – досить переступити через гординю і відкрити своє серце.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок soulpost.ru

зупинка розвитку

Люди, як і дерева, продовжують емоційно рости протягом всього свого життя. Це вірно і для відносин. Якщо є пара (а це більше ніж два живуть разом людини, у кожного з яких своя життя) – є і спільні цілі. А значить, є рух і розвиток.

 • Відносини весь час проходять через певні стадії, і більше того – кризи.
 • Після цукерково-букетного періоду настає притирання до спільного життя і криза весілля, потім криза народження дитини, потім криза сексуальної нудьги або ж появи коханки / коханця, потім різні фінансові та виховні кризи, потім криза середнього віку, спорожнілого гнізда і необхідності пізнавати один одного знову .
 • Відносини потребують динаміці, вони підпадають під принцип «що не розвивається, то атрофується».

Часто людина, яка знаходиться в стабільних, серйозні стосунки, звикає до комфорту і зупиняється у своєму розвитку як особистість. Наприклад, перестає стежити за своєю фізичною формою. Починає жити життям партнера або дітей, не маючи своєї власної. Або, навпаки, все більше і більше занурюватися в свої інтереси, вважаючи: «раз одружився – що ще треба?».

З’являється ілюзія, якщо відносини є, вони вже нікуди не подінуться і можна розслабитися. Особливо яскраво ця проблема проявляється в парах, де один з партнерів прагне розвиватися, а інший – ні.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок bloggers.com

Зустріч з реальністю

Цей пункт більше актуальний на початкових стадіях знайомства. Але трапляється і так, що люди живуть разом роками, а потім з’ясовують: їх партнер – зовсім не та людина, яким представлявся.

Пов’язано це з тим, що всі відносини починаються з проекції, або, іншими словами, ілюзії про людину. Так влаштована людська психіка.

Закоханість сама по собі не несе інформації про те, що люди підходять один одному для сімейного життя. Вона, скоріше, дає енергію на те, щоб утримуватися близько людини і вивчати його на сумісність, тобто, зустрічатися з реальністю.

Найкраще справжня природа і характер людини проявляються не в ті моменти, коли все комфортно, красиво і розплановано, а в стресових, непередбачених, конфліктних ситуаціях. Тоді людина демонструє своє справжнє ставлення до життя і цінність партнера для нього.

І часто після цього люди кажуть, що партнер їх «розчарував, зіпсувався». Насправді він завжди такий був.

Просто гормони застилали очі і висновки були зроблені занадто поспішно. Тому не варто будувати плани на довге майбутнє відносин, поки в парі не відбулася стадія чвар і незгод – а це природна стадія.

Якщо партнерам в цей період вдається втриматися разом, прийняти один одного, домовитися про щось, відносини виживають і можуть рости. Але правда в тому, що досить часто цього не відбувається, і люди, виявивши, що і цей партнер їх розчарував, йдуть шукати далі.

У цьому, до речі, немає нічого поганого. Тому що тільки через досвід з невідповідними можна зрозуміти себе і свої власні потреби в стосунках. А коли досвід трансформується в зрілість і мудрість, з’явиться і відповідний партнер, розставання з яким можна буде запобігти.

Надія Гришина

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Практикуючий психолог, арт-терапевт, символ-драматіст. Провідна тренінгів на тему особистісного зростання і відносин «Не можу тебе забути», «Внутрішній дитина», «Мама, мила мама», «Як сказати немає і нікого не образити» і інших. Детальну інформацію про всі тренінгах ви можете знайти на сайті.

Джерело: https://lady.tut.by/news/relationship/579169.html

Чоловічі помилки після розставання – Akloni Project

Терзають думки про те, чи правильно ти зробив, розлучившись з колишньої? Згадуєш, як з нею було колись добре? Викинь ці маревні думки з голови! Я знаю, як поводитися після розставання.

Збери яйця в купку і живи. Якби ти був правда щасливий з нею, то не кидав би. Все не просто так. Приймай рішення і неси за них відповідь.

Якщо ж вона кинула тебе, у тебе розбите серце, відпусти. Тобі не потрібна панянка, яка тебе залишила, що не цінувала.

Чоловічі помилки після розставання:

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

1. Спілкуватися з колишньої.

Не дзвонити. Чи не писати. Чи не бачитися. Чи не повертати її речі. Взагалі блять Ніяк не контачити! Це тепер твоє минуле. Сміття.

Обмеж ваше спілкування до нуля. Інакше думки про неї буде складніше викинути.

Дай собі час усвідомити, правда ти хочеш їй сказати те, що зібрався? Або ну його нахер? Потерпи, емоції ослабнуть, і до тебе повернеться здоровий глузд.

Не здумай пропонувати залишитися друзями! Ні. Ноу. Найн!

Біль і образа не дадуть вам спокійно спілкуватися. Це тільки відтягне твоє одужання від цього розриву.

Чим швидше ти позбудешся від усіх залишків колишньої в твоєму житті, тим швидше прийдеш в норму.

2. Намагатися знайти розраду в алкоголі.

Класика жанру. Забутися, впитися і жаліти себе. Якийсь час навіть реально працює.

Але алкоголь не допомагає знайти відповідь, а допомагає забути питання. Це рішення не для справжнього чоловіка. Чи не для тебе.

Випив з друзями, почув слова підтримки. Виговорився. Досить. З наступного дня у тебе нова офігенна життя. І тобі вирішувати, якою вона буде.

3. Втягувати сторонніх людей.

Або просто нити і шукати співчуття. Хочеться обдзвонити всіх друзів, її друзів, родичів? Послухати, який ти хороший, і яка вона – дрянь?

Якщо ти не замкнувся в собі і шукаєш підтримки, то обмежся розмовою з найближчими. Решті, швидше за все, плювати.

Чи не ставай ганчіркою і нюней, дзвінки якого дратують людей. Це рішення теж не для чоловіків!

4. Говорити про неї погано.

Злість і образа може штовхати поливати її лайном на кожному розі. Розповідати, що відносини були нестерпні. І взагалі, в ліжку вона – колода.

Але такими заявами ти принижуєш не тільки її, але і себе. Ти її колись вибрав. Ти будував відносини з нею. А жінка – візитна картка чоловіка.

І хто винен, що твоя виявилася дерьмовой? Тільки ти сам. Неси особисту відповідальність за свій вибір і свої вчинки.

І не забувай, вам було разом добре колись. Тому образи на адресу колишньої тільки принизять тебе самого в очах людей.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

5. Намагатися відразу почати нові стосунки.

Щоб починати нові стосунки, розберися спершу зі старими. І з самим собою. Не треба з помсти шукати нову панночку. Порівнювати з колишньої і козиряти нею на кожному розі. Це швидкоплинне бажання, забий на нього.

Секс навіть з десятком низькоякісних дам тебе ніяк НЕ прокачає і не втішить. Хоч спершу це і здається відмінним варіантом відволіктися. Чи не спускайся до рівня жінок, які тебе не варті. Краще спи один, ніж разом з ким попало.

Відпочинь від жінок, займися собою. Статусні панянки самі потягнуться до тебе, коли ти станеш прокачаний.

6. Звинувачувати себе.

Думки про те, що вина на тобі – це добре. Значить, ти береш на себе відповідальність. Це правильно.

Але відносини будують двоє. І винними будуть завжди обидва. Проаналізуй вашу поведінку і зрозумій, що все роблять помилки. Десь скозліл ти, десь вона вела себе, як остання стерва.

Читайте також:   Чоловік боїться жінку, в яку закоханий: причини і рішення

Вижени з голови думки про те, що ти якийсь не такий. І що тебе ніхто більше не полюбить і не помітить. Вона не єдина і не найкраща. Якщо вона пішла від тебе, значить, не цінувала. А значить, не повинна бути з тобою поруч.

Поки ти сам не полюбиш себе, ніхто тебе не захоче полюбить.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти? Хочеш її підкорити?

 • Отримай 3 видеоурока з закритого курсу «Як жіноче НІ перетворити в жіноче ТАК»
 • – Причини, чому у тебе виникають труднощі з дівчиною; – Мислення успішного чоловіка;
 • – 7 критичних помилок, які ти здійснюєш при спілкуванні з дівчиною.
 • з яких ти дізнаєшся:

1. Причини своїх проблем з дівчиною; 2. Обмежують переконання, які заважають її підкорити;

3. Як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Отримай 3 безкоштовних відеоуроки – http://bit.ly/2MtdkvP

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

7. Намагатися її повернути.

Так, якщо ти любиш, і тобі розбили серце, складно змиритися з тим, що відбувається.

Знаю, ти захочеш докласти зусиль і повернути її. Довести свої почуття, відновити те, що було дорого.

Спостерігаючи віники троянд і написи під вікнами, вона тільки задере ніс. Обіцянки виконати все те, що вона просила, роблять тебе жалюгідним.

Тобі не потрібна дівчина, яка від тебе відмовилася. Тобі не потрібна та, яка тебе не цінувала і не поважала. Тобі не потрібна та, яка вибрала життя без тебе. Забий на неї хер!

Правильна поведінка чоловіка після розриву:

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

1. Уникай зустрічей і спілкування з нею.

Ходіть в один зал? Зміни. Живете поряд і буваєте в одному і тому ж магазині? Чи не полінуйся ходити в інший. Утилізуй її і її сліди з свого нового життя.

Видали її з усіх соціальних мереж і з телефонної книжки. А раптом треба буде подзвонити чогось? Не треба буде!

Не заходи на її сторінки і не дивись, з ким вона викладає фотографії. Плювати. Перестань стежити за її життям.

Усе. Її більше немає. Є ти і ТВОЄ життя.

2. Займися собою.

Спорт викликає виділення гормонів щастя. Через фізичні навантаження відмінно вихлюпуються негативні емоції. Красиве тіло буде тобі приємним бонусом.

Почни займатися собою. І не з понеділка, і не після Нового року. А зараз. Сьогодні. Кинув читати статтю і пішов шукати зал!

Ще відмінний спосіб себе порадувати – це поїхати у відпустку. Стрункі мешканки островів в намистах з квітів точно виб’ють колишню з твоєї голівоньку.

Нове хобі може зарядити енергією. Почни займатися тим, чим давно хотів, але відкладав. Це допоможе відволіктися і порадувати себе, прокачати в тому, чого хочеться. Тепер ти вільний робити все, що тобі подобається. Тепер у тебе більше часу і всі можливості для досягнення цілей.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

3. Виходь з дому, спілкуйся.

Чи не закривайся будинку в компанії з порожніми пляшками і остигнула піцою. Це вірний шлях до деградації.

Не усувати від життя і не відіпхни друзів. Вони можуть сильно допомогти тобі. Висмикнути з депресії, дати стимул рухатися вперед, підтримати.

Гуляй, розважайся, спілкуйся з людьми і особливо, жінками. Побачиш, що навколо повно панянок, яким ти подобаєшся.

Спілкування допоможе тобі аналізувати помилки, які ви допустили у відносинах з колишньою.

Прочитав статтю? Але як же впровадити всі ці відомості на практиці? Як отримати покрокову і комплексну інструкцію, щоб домогтися конкретної дівчину?

Про це ти дізнаєшся на платному тренінгу «Як жіноче НІ перетворити в жіноче ТАК» .

Отримай 3 видеоурока з цього курсу:

1. Причини, чому у тебе виникають труднощі з девушкой2. Мислення успішного чоловіка;

3. 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною.

 1. Зареєструватися і отримати 3 видеоурока >> http://bit.ly/2MtdkvP
 2. Твої зміни після перегляду відеуроков: – Ти усвідомлюєш, звідки ростуть твої обмежували переконання щодо дівчат; – посилити внутрішній стан – станеш впевненіше в собі;
 3. – Навчишся правильно себе вести з дівчиною.
 4. Цей крок ні до чого тебе не обязизивает, але якщо тобі знадобитися допомога в підкоренні дівчини – ти знаєш, до кого звернутися.
 5. Зареєструватися і отримати 3 видеоурока >> http://bit.ly/2MtdkvP
 6. Обов’язково прочитайте ці статті Антона Гломозда:
 7. Що подарувати дівчині?
 8. 14 ознак, як дізнатися, що дівчина тебе любить
 9. Як повернути колишню дівчину
 10. Як дізнатися, чи зраджує дружина
 11. Як дізнатися, що дівчина тобі зраджує
 12. Як зробити пропозицію дівчині
 13. Чоловічі помилки після розставання
 14. Як зізнатися дівчині в коханні
 15. Як безболісно розлучитися з дівчиною
 16. Як вибачитися перед дівчиною

Джерело: https://akloni.com/blog/post/oshibki-posle-rasstavaniya

5 головних помилок при розставанні – думка психолога

На жаль, люди розлучаються, і далеко не всім вдається прожити душа в душу до якоїсь діамантового весілля. За роки роботи я накопичив достатньо спостережень, щоб скласти своєрідний ТОП 5 головних помилок, що здійснюються людьми при розставанні. Приступимо.

# 1. Розставання – це кінець світу

Багатьом здається, що розрив з коханою людиною повністю обнуляє всі задоволення світу. Тепер білий світ в копієчку, хочеться сховатися під ковдрою і здається, що вже ніколи-ніколи звідти не виберешся, тому що все одно марно, і жити не для чого.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Корисно знати – ми дуже погано передбачаємо тривалість своїх емоційних реакцій і схильні її завищувати.

Насправді ж і біль і радість проходять швидше, ніж ми очікуємо (правда, біль проходить повільніше). На цю тему є багато психологічних досліджень, можете ознайомитися самостійно (див. Наприклад, Sieff et al., 1999, або Gilbert et al., 1998).

В реальності біль від розставання проходить досить швидко – особливо, якщо відносини тривали не дуже довго. В середньому вистачає півроку, щоб повністю прийти в себе (середній термін – він саме середній; у кого-то це триває довше, у когось коротше).

# 2. Я нікчема, у мене нічого не виходить

Багато людей починають захоплюватися самобичуванням. Їм здається, що розставання – це оцінка їх, як людини, як особистість. Логіка не позбавлена ​​витонченості – якщо зі мною розлучилися, значить, зі мною щось не так, адже розлучаються тільки з тими, з ким щось не так, з нормальними не розлучаються.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Це, звичайно, ілюзія. Ідуть від різних людей і з різних причин. І щоб винести собі діагноз «Я нікчема», потрібні докази серйозніше, ніж просте «зі мною розлучилися».

Само по собі розставання – це ще не доказ. Це всього лише факт, який можна інтерпретувати як завгодно. І інтерпретація його як докази вашої нікчемності – погана інтерпретація, негідна. Не робіть так.

# 3. Забувати партнера вольовим зусиллям

Іноді люди намагаються забути людини просто вольовим зусиллям. Мовляв, я не буду думати про нього / неї, і все вийде. На жаль, американський психолог Деніел Вегнер показав, що такий підхід не працює. Він назвав це ефектом білого ведмедя (згодом, до речі, включивши його в ефект іронічного бумеранга).

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Суть проста – чим більше ми намагаємося про щось не думати і чогось не робити, тим сильніше про це думається (ефект білого ведмедя) і тим частіше це робиться (ефект іронічного бумеранга).

Вихід – не забороняти собі думати про людину. Так, ви розлучилися, так, спогади викликають біль, але не треба гнати ці спогади від себе. Потрібно просто спостерігати їх (докладніше див. Замітку «Як утриматися від зради», де детально описано цей прийом).

Спостерігати, але не занурюватися в переживання – ось кращий спосіб поводження з спогадами про кохану / улюбленої при розставанні.

# 4. Тут же шукати заміну

Багатьом (особливо чоловікам) здається, що необхідно тут же знайти заміну – і чим швидше, тим краще. А потім ще одну заміну, ще одну, ще одну і ще, і ще, і ще. Це і спроба вибити клин іншим клином, і спосіб довести власну привабливість, і спроба відволіктися.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

На жаль, все це працює погано. Справа в тому, що прихильність швидко не проходить. Невидимі ниточки емоцій, які пов’язували вас з партнером, рвуться не надто швидко. І інша людина анітрохи не допомагає їх рвати, навпаки, коли виявляється, що заміна НЕ уняла біль, ситуація ускладнюється – здається, що тепер уже нічого не допоможе. Переживання, і так важкі, стають ще важче.

Вихід в іншому – в друзях і близьких. Спілкуйтеся з ними, займайтеся чимось корисним. Краще всім разом зібратися і махнути на вихідні в інше місто розглядати архітектурні пам’ятки, ніж намагатися кадрити кого-небудь в найближчому барі.

# 5. Доводити що-небудь колишньому / колишньої

Інший раз дуже хочеться, щоб екс-партнер зрозумів найглибшу помилковість свого рішення розлучитися. Хочеться зробити що-небудь таке – схуднути, купити машину, сфотографуватися зі знаменитістю. Мовляв, дивись, який скарб спливло з твоїх рук, страждай!

Оскільки екс-партнер, як правило, помилковість свого рішення не розуміє, біль від розставання посилюється. Стає тільки гірше.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

У чому ж вихід? Використовувати ситуацію для так званого посттравматичного зростання. Посттравматичний зростання – це позитивні зміни, що відбулися в людині після зіткнень з будь-якої труднощами, кризою (подробиці дивіться тут – T edeschi, RG, & Calhoun, LG, 2004). 

Я часто кажу, що чоловіків лікує тільки розлучення. І це не зовсім жарт. Дійсно, багато чоловіків тільки після розлучення розуміють, що вони були не дуже добрими дружинами і намагаються виправитися – особистісно, ​​так би мовити, ростуть. Вони вчаться бути уважніше, домовлятися, а не лаятися, задовольняти не тільки свої інтереси і так далі. Те ж саме буває і з жінками.

Ось такі зміни і називаються посттравматичним зростанням.

Розрив з партнером теж може привести до посттравматичного зростання, якщо, звичайно, все зробити правильно. Наприклад, уникнути помилок, описаних в цій замітці.

 • Павло Зигмантовіч
 • Ілюстрації: Shutterstock
 • Читай також:
 • Психолог Павло Зигмантовіч: що заважає чоловікові стати хорошим батьком
 • Павло Зигмантовіч: “Стадії переживання горя: не все так просто”
 • Павло Зигмантовіч: чому нікому не потрібна чоловіча ініціація

Джерело: https://pics.ru/5-glavnyh-oshibok-pri-rasstavanii

Як вести себе з чоловіком після розставання: поради псхологов

Розставання – це завжди важко. Після розлуки деякі люди впадають в тривалу депресію, хтось намагається з головою зануритися в нове життя, шукає нові відчуття і відкритий для знайомства і спілкування.

Жінці, як правило, складніше впоратися з душевним болем в такій ситуації.

Як же слід поводитися після розставання з чоловіком, щоб якомога скоріше пережити дискомфорт через розрив відносин?

заблокуйте

Заблокуйте його в соціальних мережах. Нехай ваша сторінка стане для нього недоступна. Зробіть так, щоб чоловік не міг написати вам або підписати коментар до вашої фотографії.

Ви відразу відчуєте себе спокійніше

Якщо ви будете періодично бачити його ім’я, то забувати цього чоловіка буде набагато важче. Якщо він буде в чорному списку, то не доведеться кожного разу нервувати і терзати себе спогадами.

Читайте також:   Що можна подарувати хлопцеві на 18 років: добірка свіжих ідей

Позбавтеся від того, що заважає вам забути його

Віддайте речі, дивлячись на які ви згадуєте колишнього коханого. Дорогі речі можна продати. Якщо для вас щось дуже важливе і пам’ятне, а позбавлятися від цього зовсім не хочеться, тоді складіть це в коробку і приберіть подалі. Коли-небудь через час спогади вже не завдаватимуть вам біль, і дорогі серцю речі можна буде перебирати з посмішкою.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Позбавтеся від речей, які заважають вам забути колишнього коханого

Не тримайте в серці зла

Не кажіть гидоти про людину, з яким ви колись були щасливі. Як би боляче вам не було зараз, легше не стане від того, що ви будете «виносити сміття з хати» і виставляти колишнього чоловіка в поганому світлі перед знайомими.

Будьте вище цього, не тримайте в серці зла

Дізнайтеся думку друзів

Запитайте близьких друзів про те, якими вони бачили ваші відносини з боку. Це дасть вам можливість зробити висновки і не робити тих самих помилок в майбутньому з іншим чоловіком.

Не прагніть залишитися друзями

Якщо чоловік наполягає на тому, щоб зберегти після розставання дружні стосунки, то скажіть, що вам потрібно подумати. Нехай пройде час, воно покаже, хто насправді готовий дружити, а у кого інші почуття. Також не варто показувати колишньому обранцеві то, наскільки ви переживаєте через вашу розлуки.

Випивши, не пишіть і не дзвоніть

Часто буває, що після вживання алкоголю люди згадують минулі відносини. Ці спогади спонукають подзвонити або написати колишньому чоловікові, навіть якщо на годиннику 2 ночі. У цей момент здоровий глузд відключається, і жінка надходить так, як хоче вступити в даний момент, не замислюючись про наслідки.

Прокинувшись вранці, ви будете жалкувати про те, що зробили і сказали, але буде вже пізно

Саме тому варто відключити телефон або зовсім вийняти з нього сім карту, коли ви йдете з друзями в бар, або до вас в гості прийшла подруга з пляшкою шампанського.

Не сидіть вдома

Намагайтеся абстрагуватися і не думати про ситуацію. Більше гуляйте, проводите час з друзями, відвідуйте всілякі заходи.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Відвідування публічних заходів як спосіб забути минулі відносини

Дозволяйте друзям допомогти вам

Намагайтеся довіряти друзям, нехай вони допоможуть вам в скрутну хвилину. Зараз вам необхідна дружня підтримка.

Чи не квапте події

Щоб минуле дійсно залишилося в минулому, не квапте події і не вступайте в нові відносини. Зробіть паузу, займіться собою.

Чи не стримуйте емоції

Щоб стало легше, виплесніть емоції назовні. Поплачте, покричить, потупайте ногами, дайте вихід негативу, що нагромадився усередині.

Як не можна поводитися після того, що сталося?

Якщо жінка мріє повернути відносини, то ні в якому разі не можна:

 1. Говорити іншим про недоліки чоловіки. Якщо ви думаєте, що інші жінки через ваших слів не захочуть з ним зустрічатися, то помиляєтеся. Вірити вам не будуть, а ось слова ваші колишньому коханому обов’язково передадуть. Ви будете некрасиво виглядати в даній ситуації, і шанси на те, що чоловік повернеться до вас, різко зменшаться.
 2. Намагатися викликати ревнощі. Нерозумно починати нові стосунки, щоб викликати ревнощі і позлити колишнього обранця. Це не допоможе вам повернути чоловіка, а по відношенню до нинішнього партнера буде жорстоко і зневажливо.
 3. Принижуватися і просити його повернутися. Чоловік не зустрічатиметься з жінкою через жалість, а ваша наполегливість ще більше його відштовхне.

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Не просіть чоловіка до вас повернутися, це принизить вас і ще більше відштовхне його

Любіть і поважайте себе. Як би важко не було після розставання з чоловіком, не принижуйтеся і не робіть помилки, про які незабаром пошкодуєте.

Ще цікаве по темі в відео:

Джерело: https://sunmag.me/love/kak-vesti-sebya-s-muzhchinoj-posle-rasstavaniya.html

Розставання. Як себе вести. Головні помилки жінок

Переглядів: 51232

19 липня 2017 р

Як вести себе з чоловіком після розставання: як уникнути помилок

Поділитися статтею з друзями

Життя це гра. Гра з собою. Дозволь собі виграти. Стань королевою.

Коли ж ви приймаєте рішення про розставання? Або від чоловіка виходить ініціатива? Як правило відносини приходять до розставання тоді, коли взаємини з вашим чоловіком не мають чітких меж. Так може бути і в самому початку, і в кінці відносин, і тоді розставання неминуче.

Зараз я хочу розповісти про те, яку стратегію поведінки краще вибрати, якщо ви хочете повернути кохану людину, і, якщо після розставання зрозуміли, що все одно любите його. А також яким чином потрібно спілкуватися, щоб привернути увагу чоловіка, в тому випадку, якщо по початку він нічого не проявляє і не робить ніяких дій.

Розставання. Деякі грубі помилки жінок при розставанні.

Перша серйозна помилка – це додаток дуже великих зусиль. Потрібно розуміти, що якщо перегнути палицю, то можна змінити ситуацію не в позитивну, а в негативну сторону. Багато просто переступають через себе і жертвують всім.

Чоловіка відштовхне така поведінка, він буде бачити, що ви звеличуєте його і намагаєтеся задовольнити всі потреби, в результаті такі відносини не будуть цікавими для нього.

Постарайтеся для себе зрозуміти, що ви теж людина, індивідуальність і особистість, тоді чому саме вам треба йти на поводу?

Друге, чого точно не варто робити – нав’язуватися. Згадайте, адже дуже часто чоловіки, перебуваючи у відносинах, кажуть, що їм не вистачає свободи, а зайвий контроль ні до чого не призводить. Тут точно така ж ситуація.

Якщо ви хочете сподобається йому, не сидіть всю ніч біля телефону і не пишіть йому хвалебні оди, не варто телефонувати йому цілими днями, посилаючись на те, що набрала номер мами і випадково сплутала цифри.

Чоловіки це відразу розуміють, їм здається, що вже до початку відносин, їх життя повністю знаходиться під контролем.

Я вважаю, що краще за все не нагадувати про себе якийсь час, залягти на дно. Зрозуміло, коли є симпатія, то людина намагається не упустити будь-яку можливість побачитися або поговорити. Йдеться про почуття власної гідності. Жінка не повинна падати в ноги, і виконувати будь-яку примху. Ні, вона повинна думати про себе в першу чергу.

Згадайте, адже в кам’яний вік чоловік вважався мисливцем, добувачем і завойовником. З тих пір нічого і не змінилося. Тільки тепер замість їжі, поважаючий себе чоловік, повинен сам завоювати серце дівчини. Так влаштована людина, такими нас створила природа. Якщо ви сподобалися об’єкту своїх мрій, то будьте впевнені, він сам доб’ється вас.

У мене немає мети налякати або сказати, що поки чоловік не зволить подивитися на вас, нічого не відбудеться. Звичайно це не так. Я говорю про те, що все повинно бути в міру: і дзвінки, і зустрічі, і натяки, і навіть компліменти. Мені б хотілося, щоб мої поради допомогли жінкам трохи зрозуміти психологію чоловіка, щоб краще розбиратися в стосунках.

Як уникнути розставання

Багатьох представників чоловічої статі відштовхують занадто емоційні пані, які не можуть приборкати своїх почуттів і бажань. У підсумку, вона залишається одна, з розбитим серцем і психологічною травмою, а він відправляється на пошуки нової обраниці.

Потрібно адекватно оцінювати можливості кожного, і розуміти, що обидва можуть зберегти і налагодити відносини. Адже жінка, повинна бути жінкою, з усією її слабкістю і лагідністю, а чоловік – чоловіком, відважним воїном і захисником.

Головне для себе не переплутати цього.

Щоб не впасти в бруд обличчям, і показати, що ви оцінюєте себе гідно, а просто так не вступаєте в жодні відносини, зупиніться і подумайте. Чи не несітесь на всіх парах до нього в обійми. Покажіть, що ви чогось варті і ваше почуття гідності на дуже пристойному рівні.

Просто віддалитеся від нього, не ходіть туди ж куди і він, не дзвоніть, не пишіть, відповідайте без особливого ентузіазму, але, зрозуміло, не переходите межі, щоб не відштовхнути чоловіка ще більше.

Головне зрозуміти, що це здається непомітним і не таким вже важливим, але людина так влаштована, що його приваблює все заборонене, а ви в даному випадку опинитеся для чоловіка забороненим плодом, заради якого він переверне світ з ніг на голову.

Якщо ви вже перебуваєте у відносинах, але відчуваєте, що інтерес партнера став пропадати, потрібно від нього віддалитися. Я багато говорю і пишу про символічному розставанні, воно ж і сьогодення. Що це означає?

Просто жити своїм життям, якщо у нього немає ресурсу, щоб вирішити проблему і з’ясувати, що відбувається. Намагайтеся в цей момент не виправдати його сподівань і не ходіть туди, де він звик вас бачити, не робіть того, що він очікує від вас.

Повністю приберіть себе з його життя на час. Якщо є ситуації, де неможливо створити такі умови, наприклад, спільна робота, то тут варто трохи смухлевать і піти на лікарняний.

Це застане вашого чоловіка зненацька, і він докладе всіх зусиль, щоб з’ясувати, де ви знаходитеся і що сталося.

Багато жінок вибирають тактику поведінки, в якій кожна проблема, кожна дрібниця обговорюється і іноді не по одному разу. Я вже говорила, що особливі психологічні особливості чоловіків відрізняють певним чином від жіночих. Тому зайва комунікабельність, вразливість і емоційність не чоловіча прерогатива. Зрозуміло, він відчуває почуття. Але в цьому-то і питання.

Якщо він відчуває їх до вас, то розмови, швидше за все і не потрібні, обговорення проблеми піде на задній план, чоловік візьме провину на себе і спробує виправити ситуацію. У разі, якщо почуттів немає, то і сенсу від розмов теж не буде. Тому зайвий раз, намагайтеся не розкладати ситуацію по поличках, а просто розберіться в почуттях один одного.

Такий підхід буде набагато ефективніше для ваших відносин.

Не можу не розглянути ще одну помилку. Насправді, вона дуже поширена і, напевно так робили багато.

Це перекладання відповідальності на вашого партнера, або тиск на жалість, щоб викликати співчуття. У цьому немає ніякого сенсу.

Апріорі, всім нам будуть неприємні люди, які часто скаржаться на своє життя, ходять з таким виглядом, ніби весь світ пофарбований тільки в чорні і сірі тони. Також і в стосунках.

Чоловік втече від вас, якщо ви будете ходити і виглядати як людина, у якого депресія, що триває вже кілька років. Його нове уявлення про вас витіснить в пам’яті всі ваші достоїнства і зовнішню привабливість. Тому така поведінка, яке ви вибрали буквально на деякий час, може назавжди відвернути чоловіка.

Зворотна ситуація теж ні до чого доброго не приведе і тільки погіршить становище. Я говорю про те, що деякі подумають, раз не треба будувати з себе скривджену і нещасну, буду надто щасливою. Дівчата, це так не працює. Це як мінімум буде виглядати неприродно. Також це може розцінюватися чоловіком як привід для розставання.

А воно вам треба? У період сварок не потрібно нікого з себе будувати, будьте такою якою ви є, цінуєте себе в будь-якій ситуації.

Читайте також:   Телець і стрілець: тернистий шлях до гармонії і сумісності

Важливо пам’ятати, що у кожного свої ролі. Жінка повинна бути жінкою, і шукати сильне чоловіче плече, а чоловік зобов’язаний бути воїном-завойовником. І тут головне нічого не переплутати. Якщо ви заганяєте чоловіка під роль жінки, самі того не розуміючи, то це викличе у нього такий дискомфорт, що йому не потрібно буде ніякого спілкування, а вже тим більше відносин. Не тисніть, відступите і чекайте.

якщо розлучилися

Якщо події розгорнулися так, що вам довелося розлучитися, то не треба бігти на наступний же день до нього і говорити: «Давай все повернемо, ми створені одне для одного». Ймовірно, що чоловік просто розвернеться і піде. Насильно милим не будеш, і це факт. Просто дайте вашим відносинам трохи часу.

Зазвичай в період, коли люди не спілкуються, вони розуміють для себе багато і тоді стає ясно, потрібен тобі людина чи ні. Якщо він вас дійсно любить, то під час «паузи» почне щось робити, якщо ж почуттів і бажання немає, то тут крім остаточного розставання немає ніякого іншого варіанту.

Навіть ваші постійні дзвінки і прояв уваги не змінять його.

Кожній людині потрібен час, щоб подумати. Спонтанні рішення ні до чого доброго не приводять. Тим більше, якщо ви ще й давите на це рішення, то будьте впевнені – сумний кінець неминучий.

Ви просто станете нецікавою, а для чоловіка інтерес – це все. Я сподіваюся ці поради допоможуть вам зміцнити відносини з коханою людиною.

Пам’ятайте, що віддаватися іншому повністю, не беручи до уваги свої бажання – це приречена позиція, яка нічого крім негативних емоцій в результаті вам не принесе.

Перш за все навчитеся любити себе, зрозумійте, що відносини не повинні бути занадто складними. Щиро люблячі люди відчувають один одного, і їм не треба приміряти ніякі ролі. Поважайте себе і цінуєте!

З любов’ю, Ірина Гаврилова Демпсі

Джерело: https://www.irinagavrilovadempsey.ru/articles/psychology-of-relations/separation-how-to-behave-the-main-mistakes-women/

9 типових помилок при розставанні, через які ми роками страждаємо по колишнім

 • 18 осіб, які можуть однією фразою перетворити будь-яке фото в шедевр
 • 17 твітів про дівчат, яких явно не варто виводити з себе
 • Психолог відверто розповіла про те, що вихід із зони комфорту часом нехило переоцінюють
 • 20+ людина, яка перетворила свою зустріч з кумиром в епічно історію
 • 10 талановитих акторів, для яких всього одна роль стала клеймом на все життя
 • 20 прикладів реклами, яка закохує в себе з першого погляду
 • 24 людини розповіли, ким стали їхні однокласники, і це готові сюжети для кіно
 • 19 осіб, які хотіли круту обновку, а заплатили за якесь барахло
 • Користувачі мережі розповіли про самих незручних співбесідах в своєму житті
 • 20+ слів і виразів, які дратують більше, ніж звук ламається пінопласту
 • Чим закінчився експеримент Сінгапуру, де жінок карали за народження 3 і більше дітей
 • Головний сайт кінокритиків Metacritic визначив 15 найбільш видатних серіалів йде декади. зберігаємо список
 • 7 популярних пам’яток, які ми втратили за останні 5 років
 • Я працюю вихователем в дитячому саду і готова розповісти 13 речей, якими не поспішають ділитися мої колеги
 • Продавці магазинів дорогого одягу відверто розповіли, що насправді відбувається за дверима бутиків
 • 12 сусідів, за життя з якими повинні доплачувати

Джерело: https://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/9-tipichnyh-oshibok-pri-rasstavanii-iz-za-kotoryh-my-godami-stradaem-po-byvshim-1911015/

12 помилок після розриву, які перетворять ваше життя в кошмар

Цю статтю можна не тільки прочитати, а й послухати. Якщо вам так зручніше – включайте подкаст.

Як зіпсувати собі життя після розриву

1. Продовжувати бути разом

Це очевидна помилка, але ваш мозок може маскувати її за виправданням начебто тусовки з друзями. І ось ви вже разом із загальними приятелями або удвох обідаєте, йдете в кіно, зустрічаєтеся в барі, влаштовуєте домашні посиденьки.

Від цього ваша емоційна прив’язаність до колишньому партнерові тільки посилюється.

Крім того, ви змушуєте себе пройти через справжнє пекло, одночасно намагаючись прийняти, що відносин вже не існує, і п’яніти від щастя, коли обіймаєте його або її на прощання.

2. Думати про те, що ви справжні родинні душі

Продовжуючи вважати, що ви єдина людина, яка може зрозуміти вашого колишнього партнера, ви тільки підживлює ілюзію. А все нічні розмови по душам сильніше затягують вас в трясовину минулого. Не забувайте, що, незважаючи на всю близькість, ви обидва або один з вас вважали за краще закінчити відносини.

3. Писати йому або їй про все. І як можна частіше

Напишіть колишньому партнерові, щоб дізнатися, як у нього справи. Напишіть, щоб розповісти, що отримали роботу. Обов’язково повідомте, що до сих вважаєте його другом. І неодмінно напишіть ще раз, якщо попередні повідомлення залишилися без відповіді, – раптом він їх просто не помітив? Це прекрасний спосіб перебувати в стані вічного очікування і не рухатися далі.

4. Переслідувати колишнього партнера

Мова йде, по-перше, про буквальне переслідування, коли ви всіма правдами і неправдами з’ясовуєте розташування екс-партнера і як би випадково стикаєтеся з ним в барі. Це тривожний сигнал: тхне залежністю.

Це ж стосується і нескінченної перевірки його соцмереж. Кого він додав в друзі, чим займається, про що пише? Ви-то сподіваєтеся, що ця людина все ще потерпає, а він, цілком імовірно, вже оговтався після розриву або навіть вступив в нові відносини.

Якщо тільки ви не мазохіст, перестаньте стежити за життям колишнього. Хоча б на час, поки перша біль не вщухне.

5. Говорити погано про екс-партнері

Кожен раз, коли ви згадуєте про колишнього, нехай і не в найдобріших виразах, він хіба що матеріалізується в сьогоденні. І чим більше ви говорите про нього (хорошого і поганого), тим старанніше запрошуєте його назад в своє життя.

Любов і ненависть – дві сторони однієї медалі. Вашою метою має стати нейтральне ставлення.

6. Повертати речі особисто

Не треба шукати зайвих приводів для зустрічей, коли рішення про розрив уже прийнято. Навіть якщо вам потрібно повернути його або її речі і забрати свої, завжди можна попросити про допомогу друзів або замовити кур’єра. А щось і зовсім можна викинути: стара зубна щітка навряд чи представляє для когось особливу цінність.

7. Для переходу на відносини з одним

Компенсаторні відносини до добра не доводять. Але ще гірше, якщо відразу після розриву ви намагаєтеся втішити розбите серце старим приятелем або подругою. У підсумку йому або їй буде боляче, а вам соромно.

Якщо ви «раптом» помітили, як милий і чарівний ваш друг, пригальмуєте. Щоб його не втратити.

8. Мріяти про колишнього партнера

Частіше уявляйте, як він страждає або як виношує план, щоб вас повернути. І, звичайно, не думайте, що зараз він, можливо, відпочиває зі своїми друзями і насолоджується життям. Така зацикленість допоможе вам ще довго і болісно переживати розставання.

9. Постійно думати в дусі «що, якщо»

Історія, аналогічна попередній. Ви знову зацикливаетесь на екс-партнера і мучите себе безтілесними ілюзіями. Але що, якщо вам судилося бути разом? А що, якщо немає?

10. Зареєструватися на всіх сервісах для знайомств

Щоб почати нові стосунки, потрібно розібратися зі старими. Якщо ж ви стрімголов кинетеся на пошуки нового партнера, то, швидше за все:

 • почнете порівнювати всіх з попереднім і ще більше про нього страждати;
 • вступите не в ті відношення не з тією людиною і зіпсуєте кров йому і собі;
 • не отримає урок з минулого досвіду і наробите тих же помилок.

11. Переспати з кимось

Ще один відмінний спосіб, щоб згадати, як добре вам було з коханою людиною. Або відчути себе зрадником, коли почуття до колишнього або колишньої ще сильні.

12. впиватися горем

Спочатку терпіти біль дійсно складно. Якщо ж добивати себе думкою, що головна любовна історія вашого життя закінчилася і більше такої не передбачається, стане в тисячу разів важче. Та й зустріти когось нового з подібною установкою в голові дуже проблематично.

Як покращити життя після розриву

1. Уникати розмов і зустрічей з колишнім партнером хоча б два місяці

Це означає, що потрібно максимально убезпечити себе від випадкових зіткнень.

Якщо є ймовірність перетнутися по дорозі на роботу, змініть маршрут. Якщо ви можете зустрітися в магазині або тренажерному залі, знайдіть нове місце для покупок і занять спортом.

Те ж стосується повідомлень і дзвінків. Краще тимчасово заблокувати екс-партнера в соцмережах або видалити його номер з телефону, ніж постійно бачити його онлайн або в контактах.

Звучить трохи несправедливо, адже доведеться від чогось відмовитися. Але це для вашого ж блага.

2. Займіться спортом

По-перше, завдяки фізичній активності виділяються гормони щастя, які так необхідні у вашому стані. По-друге, спорт розвантажить голову і допоможе зняти напругу.

3. Займіться перебудовою життя

Кінець одного етапу – це початок нового. Так що з закінченням відносин у вас з’являється шанс змінити щось у своєму житті. Почати можна з шафи. Просто розберіть його і викиньте все непотрібні речі. Або підключіть фантазію і придумайте їм нове застосування. Знайти нове хобі або захоплення теж не буде зайвим.

4. Зустрічайтеся з друзями

У вас нарешті з’явилася купа часу, щоб зустрітися з улюбленими друзями. Користуйтеся!

5. Не шукайте порятунку на дні пляшки

Або на дні відерця з морозивом. Спроби заглушити біль алкоголем і їжею призводять до зворотного ефекту, ви відчуваєте себе ще гірше.

Краще зробіть для себе щось дійсно приємне і корисне. Сходіть на масаж, в спа-центр, салон краси або лазню. Просто розслабтеся, адже ви це заслужили.

А як ви думаєте, що можна і що не можна робити після розриву? Поділіться своєю думкою в х.

????

Джерело: https://Lifehacker.ru/12-post-breakup-mistakes/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *