Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Опубліковано 5 Жов 2017 9:22 © Жіноча доля

Зміст приховати

Адже ось невдача: ви мріяли про заможному і успішному чоловікові, яким можна пишатися і навіть хвалитися перед подругами, а коли такий з’явився – не знаєте, як бути, що говорити.

І тому ведете себе як дура: фальшиво смієтеся над його невдалими жартами, шукаєте схвалення, підлабузнюватися – навіть самої противно. Або, навпаки, включили глуху оборону, мовляв: «Діамантами мене не купиш, пане, начхати на вашу крутизну».

Загалом, ви граєте кого завгодно, тільки не саму себе – і це дикою помилка. Тому що шанувальник все відчуває, і йому це не подобається.

Правила спілкування з заможним кавалером

Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Правило перше і фундаментальне: це для вас він успішний, крутий і все таке . А в своєму оточенні і серед людей вищого рангу він так собі, нормальний розумний хлопець. Тому погасіть вогник захоплення в своїх очах і приберіть запобігливі нотки з голосу. Дивитися треба не на його годинник і авто, а набагато глибше.

Тест на успішність

Чоловіки – страшні хвальки. Дуже люблять демонструвати свою успішність, так що індустрія дорогих годинників, автомобілів і яхт може не переживати за своє майбутнє. Якщо громадянин чогось досяг, він прагне показати це. Нічого не поробиш, голос древнього інстинкту: чим успішніше самець, тим більше навколо нього прихильниць. А хто ми такі, щоб сперечатися з інстинктом.

Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Біда лише в тому, що деякі чоловіки намагаються хвалитися не реальним успіхом, а його ілюзією. Якщо копнути глибше, з’ясується, що новий залицяльник займає звучну посаду, але в плані фінансів і кар’єрних сходів там «глухо». Що «Ролекс» на руці – підробка, а престижна машина взята в кредит, на його погашення йде левова частка. Чи не чоловік, а демо-версія, пустушка в яскравому фантику.

Щоб не потрапити в халепу і не відчувати себе по-дурному, провокуйте чоловіка довести свою успішність. Не відкидайте, але сумнівайтеся. Не вірте словами: ви повинні побачити, помацати, вдихнути аромат «дольче віта».

Дізнайтеся його оточення, уважно слухайте розповіді про роботу, розпитуйте про враження від різних країн, де він нібито побував.

Всі ці шпигунські хитрощі виправдовує неофіційна, але достовірна статистика: прикрашати реальність схильні 90% чоловіків.

«Такий же, як всі»

Запам’ятайте важливу заповідь – суперменів не буває. Тобто не існує чоловіків (і людей), які не уразливих по всіх фронтах або успішних у всіх галузях.

Знаменитий на весь світ вчений не виживе не те що в джунглях, а в звичайній російській глибинці. Титулований спортсмен сяде в калюжу на звичайному диктанті.

Високопоставлений чиновник запросто може виявитися безхребетним підкаблучником, а успішний олігарх – повним «ніщо» в ліжку.

Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Тому крутизна вашого візаві – всього лише відбите світло захоплених очей, а зовсім не німб над його головою. Просто людині пощастило реалізувати свій талант в тій чи іншій області. Але за законом компенсації у нього залишилося купа слабких місць, і він про них знає.

Загалом, ніяких компліментів, цілувань рук і фраз з придихом. Успішна людина в першу чергу цікавий деякими рисами характеру, а не сумою на рахунку і колекцією нерухомості. Як то кажуть, він такий же, як всі. Просто у нього є гроші або слава – до речі, та ще головний біль.

Отже, він цікавий, але на кумира, або «першого після Бога», не тягне.

«Дуже я це ваше багатство люблю і поважаю …»

Як ви вже переконалися, успішний чоловік пліток з того ж тіста, що й інші сім мільярдів людей. Не здумайте вибачатися за своє «простонародне» походження. Чи не дивуйтеся, коли в ресторані подадуть блюдо, до якого невідомо як підступитися. Посміхніться і зізнайтеся, що ніколи не їли кракозябрами під соусом з кактуса: «Покажеш, як з нею впоратися?» – от і все.

Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Тим більше не заламувати руки і не підкочує очі в дусі героїнь російської класики: «Ах, я вам не пара, приданого у Тяті з матінкою немає».

Залиште класові нерівності за бортом, що не ахайте, розглядаючи дизайнерський ремонт, не питайте, скільки заплачено за вазу у формі восьминога. І при вигляді золотих раковин не падайте в непритомність.

«У тебе здорово, хороший смак», – похваліть людини, заслужив.

Загалом, не прибіднюйтесь і не включайте заїжджену платівку: «Навіщо тобі Попелюшка». Компліменти теж не марнуйте: подумаєш, «дорого-багато», головне, щоб людина хороша була.

Як вести себе в компанії успішного чоловіка

– «Чому ви вирішили купити мене?»

– «Тому що ви сказали, що вас купити неможливо …»

Високий статус чоловіка не дає йому ніяких привілеїв в плані спілкування: ви не повинні з перших хвилин танцювати під його дудку, ви взагалі нічого не повинні, крім хороших манер і поваги. Але цього заслуговують все співрозмовники, поки поганою поведінкою не доведуть протилежне.

 • Робіть ставку на нематеріальні бонуси

Так, вечеря з заможним шанувальником – хороший шанс поласувати за його рахунок лобстерами і елітним вином, але не треба вести себе «як останній раз в житті».

Намагаючись урвати шматок послаще, дівчина виглядає безглуздо і збитково, то саме видовище а-ля «як з голодного краю».

Ведіть себе скромно, але з гідністю, пам’ятайте, що вам випала шикарна можливість поспілкуватися з цікавою людиною, його родзинка – сила і успішність.

У нього є чому повчитися, і вже повірте, повчати і наставляти він любить. Не втрачайте нитку бесіди, задавайте уточнюючі питання, помірно проявляйте емоції: важливо, що ви робите увагу і віддаєте належне його інтелекту, не граючи в піддавки, – від послужливих дурочек він напевно втомився.

 • Звертайте спілкування, якщо вас свідомо ображають

Наприклад, він не поважає ваші бажання і робить це грубо. «Замов собі делікатесів, хоча б співаєш як людина» – після цього ви маєте повне право «згадати про термінові справи» і попрощатися. Це сумний життєвий урок: іноді успіх приходить до тих, кого вчасно вчити азам етикету.

 • Будьте хорошим співрозмовником

Легко сказати, але це без перебільшення місія довжиною в життя. Широкий кругозір, гострий розум, швидкість реакції, відмінне почуття гумору, тактовність, поставлена ​​мова – через кому перераховані навички, які вигострюються роками. Оволодівши ними, ви станете самодостатньою. І зрозумієте, що багатий не той, у кого багато папірців великого номіналу, а той, хто задоволений наявним.

 • Не купуйтеся на грошові знаки

Успішні чоловіки вміють доглядати так, що дівоче голову зносить начисто.

Елементарно у них на це є необмежені ресурси: передати з кур’єром букет, побалувати ювеліркою і парфумом – все це приємно і так схоже на справжні почуття.

Не приймайте за чисту монету те, що легко купується за наявності фінансів. Вишукане омана з крутим цінником зовсім не означає справжність вашої лав-сторі: він просто може собі це дозволити. Тримайте голову на плечах!

Чи не хничьте, мовляв: «Що йому потрібно, у мене нічого немає» – це чиста брехня. Так, у успішних чоловіків є багато. Майже все, що можна купити. Але найважливіші речі не продаються і не купуються.

На першому місці стоять почуття і емоції. Вони можуть накрити на рівному місці: ваш статусний шанувальник і сам не може зрозуміти, чому у вашому суспільстві перетворюється в боязкого п’ятикласника.

Подобаєтеся – і все тут.

А якщо володієте активами, перерахованими в пункті «будьте хорошим співрозмовником», – то і зовсім нема про що переживати. Ви здоровская, весела, іскрометна – справжній скарб.

Чоловіки, що підкорили вершини, обросли бронею цинізму. «Все продається і купується» – їх девіз й приповідка.

Але під непробивним панциром у більшості ховається романтик, який все ще вперто вірить, що є справжня любов і вірність. Що жінки здатні любити не за гроші, а просто так.

Що на світі є та єдина, якій він довірливо покладе голову на коліна, яка зрозуміє, пробачить, підтримає.

Якщо завдяки вам в циніка пробудиться романтик, вважайте, що життя прожите не дарма.

 • Насолоджуйтесь його енергетикою

А ось ця рада дається з сумнівом: одного разу спробувавши щось позамежне, вже не захочеться повертатися до повсякденного. Чоловіки, яких по праву можна назвати «господарями життя», – особлива історія.

Грандіозний масштаб мислення, широкий формат вчинків, але найголовніше – це енергетика. Від них всюди віє силою, рішучістю, азартом. Поруч з ними гостро відчувається справжній смак життя. І так легко бути істинною жінкою.

І повірити в казку про Попелюшку.

Як ні прекрасна була історія про казкову Попелюшку, в реальності все трохи інакше: принци воліють принцес.

Мова не про придане величиною в півцарства, а про манери, освіті та інтелекті «принцеси».

Ви ж не повірите, що недурний чоловік всерйоз захопиться дівчиною, яка здатна тільки підлоги натирати і рожеві кущі пересаджувати. А ось коли вона яскрава цікава особистість – справа інша.

Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Ймовірно, лав-сторі з успішним і заможним чоловіком закінчиться банальним розставанням. Але ви не повинні сприймати це як особисту поразку, навпаки, це урок, спонукальний стимул працювати над собою.

Читайте, просвіщати, «прокачивайте» мізки, відточуйте манери, виробляйте власну точку зору, працюйте над фігурою і стилем: харизматичність і чарівність – капітал, перед яким ще ніхто не встояв.

Джерело: https://zhenskayadolya.ru/kak-obshhatsya-s-uspeshnym-muzhchinoj/

Як вести себе з чоловіком / хлопцем на початку відносин?

Найпрекрасніший момент у відносинах двох закоханих людей – саме початок. Метелики в животі тільки від того, що ви дивитеся один на одного, постійні компліменти, милі сюрпризи і море ніжності.

Дуже важливо в цей час не робити необдуманих вчинків, потрібно вести себе адекватно.

Існують принципи правильного початку відносин, які допомагають дівчатам і хлопцям надовго зберегти свої почуття і емоції.

Як вести себе на початку відносин?

 1. Перше і найголовніше – не поспішайте! Не питайте чоловіка про те, коли відбудеться ваше весілля, коли ви познайомитеся з його батьками і будете щасливо народжувати дітей. Зрозуміло, що вам хочеться якомога швидше дізнатися про його наміри на ваш рахунок, але правильне початок відносин не сприймає поспіху.Вам варто ближче придивитися один до одного, і тільки потім переходити на наступний етап.
 2. Що робити на початку відносин?  Вивчати один одного. Вам знадобляться знання про те, як він веде себе в тій чи іншій ситуації. Для ваше майбутнє щасливе життя корисно буде знати, що він любить, а що не любить. Та й йому непогано дізнатися про свою обраницю більше.Ви навіть можете вести записи якихось особливих фактів, щоб час від часу поглядати туди і освіжати пам’ять.
 3. Не будуйте з себе ту, якої не є. Робіть те, що ви любите. Не кидайте свою сім’ю, друзів, хобі заради чоловіка.Безумовно, ви хочете проводити з ним якомога більше часу, але залишати без уваги всі свої справи, які були до нього, не варто.
 4. Пробуйте щось нове, розмовляйте про це. Всі чоловіки різні, як і всі жінки. Те, що любите ви або те, що подобалося вашого минулого хлопцю, може не прийти до смаку вашому нинішньому молодій людині.Колишній коханий обожнював божевільні сюрпризи? Не варто поспішати і організовувати їх нинішньому хлопцеві. А раптом це його налякає? Щоб не опинитися в незручній ситуації, завжди запитуйте перед тим, як зробити щось нове.
 5. Не забувайте про те, що таке любов. І шукайте її, саме таку, якою ви її уявляєте.Якщо ваш залицяльник не підходить під ваші критерії, то відпустіть його, і дійте. Ідіть по дорозі до своєї любові.

Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Чого точно не можна робити на початку відносин?

Чого точно не варто робити на початковій стадії відносин?

Початок відносин – один з найголовніших періодів для вашої любові. Необхідно знати, як правильно вести себе з хлопцем у відносинах в цей період.

 1. Чи не вдарте в бруд обличчям.  На ваших перших побаченнях не потрібно розкривати всі свої недоліки. Ви повинні бути собою, безумовно. Але важливо показати себе тієї, з якою можна і потрібно будувати довгі щасливі відносини, а не дівчинку, створену для дрібних інтрижок. При першій зустрічі вже складається певний стереотип поведінки людини.

Перше враження може зіграти вам на руку, а може розбити всі ваші плани і надії. Будьте відкриті, вільні в спілкуванні. Одягайтеся красиво, але не зухвало. Головне виглядати охайно і акуратно. Не варто приходити на зустріч в улюбленій майці з діркою.

Але коли чоловік проявляє негативне ставлення до якихось вашим нейтральним якостям, то будьте уважні. Оцініть, чи підходить такий хлопець для відносин. А якщо він розчулюється всім вашим діям – це хороший сигнал, ви на вірному шляху.

 1. Не будуйте з себе неприступну гору. Чи не випускайте назовні свою внутрішню розважливу стерву, навіть якщо вона є. Це точно злякає вашого обранця. Чоловік, можливо, переступив через свої принципи, щоб запросити вас на побачення. Холодність і неприступність навряд чи порадують його. Дуже великий відсоток того, що ви будете відкинуті практично разу.

Покажіть свою відкритість, щирість, дружелюбність. Це відноситься не тільки до вашого партнера, але і до інших оточуючим людям, які якось входять з вами в контакт. Не грубо, не сваріться, будьте добрішими.

Коли чоловік зрозуміє, що поруч з ним миле створіння, а не злісний дракон, то він відкриється для вас, і шлях до його серця буде вільний.

 1. Не варто віддаватися йому повністю відразу ж. Краще давати йому наблизитися, і потім, граючись, збільшувати дистанцію між вами. Потрібно бути акуратною, щоб не збільшити дистанцію до нескінченності. Ви повинні тримати його поруч, але не дуже близько.

Чоловіки люблять подібні ігри. Така стратегія буде правильним початком відносин. Ваш партнер тільки загориться бажанням отримати свою жінку. Розгориться пристрасть, він зрозуміє, що ви не будете за ним бігати, відчує свободу і владу. Але розумна жінка знає, що все одно ситуація в її руках.

Це вміння корисно не тільки на старті відносин, але і в будь-який їх період. Це допомагає зберігати іскру.

 1. Чи не відкривайтеся на самому початку. Не варто розповідати йому відразу все хороше і все погане, що було і є в вашому житті. Йому може не сподобатися такий великий обсяг інформації в перший же день. Він може подумати, що у вас за спиною ще купа проблем, а йому це не потрібно. Простіше знайти дівчину без вантажу.

Відкривайтеся поступово, потроху розповідайте йому історії зі свого життя, іноді скаржтеся, діліться тривогами і радощами. Він поступово почне звикати до вас і ваших як позитивним, так і негативним емоціям. І якщо ви зупините на ньому свій вибір, то він вже буде готовий прийняти вас з усіма вашими тарганами.

Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Помилки жінки на початку відносин з чоловіком

Типові помилки жінок

Представниці прекрасної статі часто думають, що знають про відносини все. Насправді вони роблять дуже багато помилок, які не призводять ні до чого хорошого. Які дії варто виключити, і як вести себе з чоловіком на початковій стадії відносин?

перша помилка

Як тільки в руки до жінки потрапляє прекрасний самець, вона миттєво привласнює його, намагається зробити своєю власністю. Особливо сильно це проявляється у жінок, які довго були самотні або їм вже чимало років.

Дама починає активно проявляти увагу до чоловіка: набридає йому дзвінками, постійно просить зустрічей, наполягає на тому, щоб він визначив її місце в своєму житті якомога швидше. Більшість чоловіків не терпить такого напору, навіть якщо дівчина його дуже цікавила.

Тому не варто напружувати чоловіка таким підвищеною увагою, якщо ви хочете серйозних відносин.

друга помилка

В протилежному випадку жінка сама падає в обійми кавалера, віддаючи йому все і відразу. Хоче сексу? Отримує його в цей же момент. А що ж ще робити на початку відносин, якщо не догоджати об’єкт своєї уваги? Будь-які його забаганки виконуються миттєво, адже вона повністю його жінка.

Представниця прекрасної статі відчуває закоханість набагато швидше, ніж її супутник.

Віддаючи йому всю себе, вона повідомляє про те, що він їй підходить. Сама вона сподівається на довгий продовження роману. Але що робити, якщо чоловік зовсім не збирався продовжувати відносини? Багато представників сильної статі часто практикують секс без зобов’язань. У цьому випадку жінці взагалі немає сенсу сподіватися на що-небудь, а вона вже могла налаштувати планів по народженню дітей.

До того ж, чоловіків лякає зайва відкритість і прихильність на самому початку відносин, як ми вже говорили раніше. Тому, що робити на початку відносин, вирішувати, звичайно, вам, але зверніть увагу на поради.

третя помилка

Дама вимагає від кавалера виконання всіх її забаганок, великого заробітку, відпочинку на морях і купи подарунків. Хіба можна таку поведінку назвати правильним на початку відносин?

Ніхто не сперечається, що вам потрібен заможний, гідний чоловік, який зможе бути главою сім’ї. Але врахуйте той факт, що ви теж повинні давати йому щось натомість. Не можна вимагати від людини всього і відразу, якщо ви не зможете дати йому щось натомість.

Чоловіків лякають дами з великим списком вимог, вони просто тікають вдалину і ніколи не повертаються до таких особам. Тому поступово беріть щось від чоловіка, але віддавайте йому щось від себе.

четверта помилка

Дівчина шукає чоловіка, щоб він вирішив її проблеми. А проблем може бути маса. Але вона не хоче розбиратися з ними сама, а просто пливе за течією, очікую того самого героя. А потім дивуються, чому у чоловіка немає емоцій.

Звичайно, ніхто не любить проблеми. Але ж як жінці не потрібен принц з багажем проблем, так і чоловікові така жінка не потрібна. На самому початку роману все хочуть задоволення, позитиву, добра і щастя, а страждання. Як правильно поводитися в стосунках з хлопцем в такому випадку? Любити його, дарувати ніжність і турботу, але не вантажити.

Чоловік, звичайно, буде допомагати жінці з вирішенням якихось питань. Але це повинно відбуватися вже після того, як вони стали єдиним цілим, подарували один одному тепло, насолоду і спокій. До того ж чоловіки дуже люблять самостійних жінок, які не навантажують партнерів своїми справами, а самі сідають на шию, звісивши ніжки.

п’ята помилка

Якщо жінку щось не влаштувало, вона не відразу дає відсіч. Тобто, коли вона знайомиться з хлопцем, чекає від нього певних дій і поведінки, а він їх не виконує, то жінка не відразу натискає на «Стоп». Вона чекає, дає йому шанси знову і знову. А раптом він насправді хороший, просто зараз у нього такий період в житті?

Такі ситуації зазвичай складаються, якщо хлопця і дівчину хтось познайомив. Дівчині кажуть, що він дуже хороший, чоловік мрії, щоб вона звернула увагу.

Вони спілкуються, і тут з’ясовується, що мрія то у неї зовсім не така. Тому, при виборі супутника життя, перш за все, спирайтеся на свою думку, а не на те, що сказала подруга або сестра.

Для них цей хлопець і правда може бути дивом, при тому для вас він зовсім невідповідний варіант.

Початкова стадія відносин – основа основ, тому потрібно поставитися до неї особливо уважно. Як вести себе з чоловіком на початковій стадії відносин? Правильна відповідь: акуратно і неспішно.

Ви повинні показати себе такою, яка ви насправді. Однак усіх своїх секретів розкривати не потрібно. Адже в кожній жінці повинна бути таємниця або хоча б маленька родзинка.

Чоловіки люблять жінок, яких потрібно відкривати знову і знову.

Секрет здорових відносин простий – ні ви, ні ваш партнер не граєте в когось іншого, намагаючись справити враження. Тільки в цьому випадку, при правильному початку відносин, в результаті ви не отримаєте сюрпризів. Наприклад, того, що він занадто любить голосно сміятися, або грубить всім підряд, а на першому побаченні був таким душкою.

Джерело: https://storymil.com/chto-delat-kogda-vashi-otnosheniya-tolko-nachinayutsya/

Як вести переписку з чоловіками основні правила і секрети

Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Питання 1: «Чи варто писати першої чоловікові, який сподобався на сайті знайомств?»

Тут хочу сказати наступне.

Ні в якому разі не варто смиренно чекати, поки майбутній чоловік знайде вас.Старайтесь бути АКТИВНОЇ! Якщо фото і анкета чоловіки зачепили вас, відразу пишіть йому.

 • Питання 2: «Як зацікавити чоловіка по листуванню?»
 • Саме від вашої переписки залежить, чи буде ваше віртуальне спілкування мати продовження в реальному світі, або ж ні.
 • Торкнуся обшіх закономірностей.

Для початку листування цілком підходить банальна фраза “Привіт! Як справи?” (І досвід учасниць мого тренінгу показує, що вона дає досить таки непогані результати).

Але крім цього можна використовувати одну з фраз для знайомства в інтернет:

 • Доброго ранку, таємничий незнайомець!
 • Вітаю Вас чоловік! Як ваш настрій?
 • Приветик ти не бачив мого хом’ячка? Чи не пробігав там у тебе?
 • Привіт, а у тебе є почуття гумору?
 • Привіт, як ти проводиш вечори та дні?
 • Хеллоу травня френд!
 • Привіт, ви чули, що в Світі то діється?
 • Що нового у Вас в місті? Я там, коли то народилася!
 • А у Вас є озѐра з величезною кількістю риби? Я адже рибалка в душі! А Ви любите рибу ловити?

Питання 3: «Які питання обходити стороною при листуванні з чоловіком?»

У листуванні неприпустимі питання щодо:

  – матеріально житлових умов
 1. Адже вони провокують у чоловіка очікування, що перед ним чергова – содержантка.
 2. Питання 4: «Як зрозуміти чоловіка по листуванню?»
 3. Не забувайте звертати увагу на дрібні деталі в листуванні з чоловіком.
 • Так якщо в ній чоловік дозволяє собі грубість, то і не варто очікувати від нього культурного поведінки в реальному світі.
 • Якщо ж чоловік торкається теми сексу, то більш ніж ймовірно, що на даному етапі свого життя на серйозні відносини він не налаштований. Адже його “оговорочка по Фрейду” говорять самі за себе …

Питання 5: «Чи варто розкривати свій внутрненній світ?»

Ні в якому разі не розповідайте в листуванні про свій внутрішній світ.

Інакше, як тільки душа починає вплітатися в тканину вашого діалогу, зв’язок моментально стає глибшою. І чоловік – незнайомець підсвідомо вже стає доріг для вас.

А потім якщо раптом нічого не вийде, то душі буде ох як боляче. Ні до чого це.

Пам’ятайте, мета листування – це не відкрити душу, а лише зібрати первинну інформацію один про одного. Адже це дасть зрозуміти, – чи є фундамент, на якому можна продовжити спілкування в реальному світі, або ж ні.

 • Питання 6: «Як довго вести переписку з чоловіком в інтернет?»
 • Сценарій Знайомства повинен бути таким …
 • На основі досвіду учасниць мого тренінгу про знайомства в інтернет відкрию Вам маленький Секрет!
 • Коли відбувається перша реальна Зустріч, то впродовж усього минулого спілкування як би обнуляється, і ви розумієте, що по суті нічого не знаєте один про одного, – і тому вам все необхідно дізнаватися заново!
 • Тому немає сенсу з листування дізнаватися про чоловіка понад необхідне. Все це не має значення …
 • Бо й справді важливо лише ваше враження в реальному світі, на основі якого і можна буде сказати – чи підходите ви один одному, або ж ні.

Джерело: https://vertclinic.ru/kak-vesti-perepisku-s-muzhchinami-osnovnye-pravila-i-sekrety/

Як продовжити знайомство з чоловіком після першого побачення

 • Головна> Жіночий клуб> Як зберегти знайомство з чоловіком
 • Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування
 • Після попереднього знайомства, тривалого реального або віртуального спілкування, коли ви переконалися в тому, що цей чоловік може стати вашим єдиним і неповторним, настає довгоочікувана зустріч.

Одна або кілька, після яких ви вирішуєте продовжити нове знайомство інтимної зустріччю. Як не втратити цього чоловіка після неї, як продовжити знайомство з ним після цієї першої і вирішальної зустрічі? Як утримати цього чоловіка, якщо він вам по справжньому цікавий і у вас склалися гармонійні стосунки?

 1. Не робіть типових жіночих помилок після першого побачення.
 2.    По-перше, не робіть три типові помилки, про які буде написано нижче.
 3. По-друге, зберігайте свою індивідуальність при будь-яких обставинах

По-третє, незалежно від того, збережіть ви відносини з цим чоловіком, або розлучитеся, продовжуйте жити своїм, яскравою і насиченою подіями, життям. Не змінюйте своїх звичок і переваг, не закидати свої захоплення, щоб більше часу провести з ним, якщо ваше знайомство продовжитися.

По-четверте, постарайтеся спокійно і адекватно сприймати ситуацію, що склалася. Занадто явно виражені емоції можуть бути сприйняті чоловіком підтвердженням того, що ви так довго були одна, що він – ваша остання надія і мало не порятунок. І поведінка його стане відповідним.

Але він – не єдиний чоловік. Навіть якщо і найкращий – в перший час, після знайомства, всі ми краще, ніж насправді.

Помилка після першого побачення – перша.

   Навіть якщо вечеря пройшла піднесено і урочисто, при свічках і в атмосфері обожнювання і уваги з боку чоловіка, а секс був красивим і незабутнім, не робіть першу поширену помилку – не починайте першої дзвонити йому і обсипати «трояндами подяки» за минулу ніч.

Не створюйте у нього стійкого переконання в тому, що він уже вас підкорив і ви повністю в його владі. Навіть в тому випадку, якщо ви вже вирішили, що з цим чоловіком вас чекає прекрасне майбутнє і вам з ним тепер «по шляху по життю». І, тим більше, в тому випадку, якщо ви хочете утримати цього чоловіка, і щоб ваше знайомство продовжилося.

Після його дзвінка, навіть якщо він пролунає тільки на наступний день, можете зателефонувати йому протягом дня і подякувати за чудові вечеря і зустріч, а так само дати зрозуміти, що ви хотіли б продовжити знайомство. Але зателефонуйте тільки один раз!

Нормальному чоловікові цього ненав’язливого натяку на те, що він «був на висоті» і поводився як справжній чоловік, і ви хочете продовжити зустрічі і знайомство – буде досить.

Навіть самий впевнений в своїй привабливості чоловік, що знає, що в сексі він «ас», все одно не впевнений повністю в тому, що його чоловічі здібності – кращі. Адже він прекрасно розуміє, що вам є з ким і з чим порівнювати. І він все одно буде чекати, повірте, навіть з трепетом, вашої оцінки. Тому один раз подякуйте, натякніть, що все all right – і все.

Якщо для чоловіка секс – як гра, а зміна партнерок для нього – як спорт і розвага, спосіб самоствердження і самореалізації, то ваш тонкий натяк, а не очікувана хвалебна ода, зачеплять його самолюбство і порушать звичний, наступний сценарій. Такі чоловіки впевнені, на жаль, на підставі свого досвіду, що після першого, такого бурхливого і красивого побачення, жінка буде сама дзвонити, причому неодноразово.

Але якщо ви вирішите так вчинити, то з більшою часткою ймовірності, можна вважати, що його інтерес так само швидко згасне, як і спалахнув. Йому вже стало нецікаво, він вже знає, що буде далі. Як знає і те, що і це нове знайомство – вже в минулому, що в його записній книжці з’явився новий номер або «звіт» про чергову перемогу.

Тому один-єдиний у відповідь дзвінок чоловікові після першого інтимного побачення – найоптимальніший варіант. Чоловік, якому ви дійсно стали ще більш цікаві й бажані, подзвонить сам і попросить про нову зустріч. А чоловік, який колекціонує свої сексуальні перемоги, буде чекати ваших дзвінків. Навіщо доставляти йому ще й це задоволення?

 • Помилка після першого побачення – друга.
 •    Уже на першому побаченні, або на другому – третьому, чоловік, який звик підкоряти жінок собі, своїм впливом, буде намагатися переконати вас щось змінити в своїй зовнішності, стилі одягу або звички.
 • Чи не тому, що це є необхідним, або він стурбований тим, щоб дати вам цінну пораду – йому буде просто цікава ваша реакція і то, наскільки ви піддаєтеся впливу, або будуть передбачувані ваші вчинки.

Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу зачіски з густим чубчиком, він може запропонувати вам зачісувати волосся назад, відкриваючи лоб, мотивуючи це тим, що так буде краще. Або, якщо у вас коротка стрижка, переконати вас відростити волосся, так як йому більше подобаються жінки з довгим волоссям.

Або ненав’язливо, так, мимохідь, сказати, що йому більше подобаються брюнетки чи рудоволосі, якщо ви – блондинка. Якщо ви – шатенка, то його перевага буде віддана блондинкам і т.д. Йому цікаво буде проаналізувати вашу реакцію і відповідь поведінка.

Не поспішайте міняти колір волосся або свій звичний стиль. Адже він же бачив вас при знайомстві, і його тоді все влаштовувало.

І якщо він доклав якісь певні зусилля для того, щоб заволодіти вашою увагою, значить, ви його зацікавили такою, якою ви є. Все інше – спроби маніпуляції.

Якщо ви відчуєте або зрозумієте це, йдіть відразу і самі. Гірше буде тоді, коли його дзвінки перестануть лунати – навіщо вам купувати зайві комплекси?

Насправді, ні колір волосся, ні їх довжина, для чоловіка, якому ви щиро подобаєтеся, особливого значення не мають. Він сприймає вас як склалася особистість і красиву жінку, а не «розкладає» вашу зовнішність на складові.

І саме з таким чоловіком ваше нове знайомство може стати вдалим і перспективним.

Якщо його наміри серйозні, він буде щасливий бачити вас якомога частіше, і знаходити для цього будь-які приводи і прийменники, без перевірки того, який вплив він може на вас надати.

Тому, при будь-якого ступеня захопленістю чоловіком, зберігайте здатність аналізувати ситуацію і свою індивідуальність. А свій стиль або зачіску, манеру поведінки або звички, міняйте тільки тоді, коли самі цього захочете.

Помилка після першого побачення – третя.

Полягає вона в тому, що після перших же зустрічей, ви намагаєтеся, прямо, опосередковано або натяками, уточнити у чоловіка, наскільки серйозно він до вас ставиться і як довго він планує продовжувати ваше знайомство.

Спеціально намагаюся уникати слова «відносини». Це слово дивно діє на чоловіків, від нього їх просто перекошує. Чи то від минулого досвіду, чи то від останніх спогадів.

   Чоловіки до 30-35 років, як правило, ще повні незадоволеного бажання дізнатися любов і секс у всіх проявах, і у всьому різноманітті емоцій. Для них ще важливо кількість вражень, а не їх якість. І вони всіма силами ухиляються від будь-яких конкретних обіцянок або зобов’язань перед своєю дівчиною чи жінкою. Із завидною завзятістю.

Образно кажучи, тримаючи в обіймах одну, вони вже вибирають іншу. І це їм без проблем вдається, тому що вони вже зрозуміли: кожна нормальна жінка прагне до міцного союзу, до сталості, до визначеності. А вони ще до цього не готові.

Чоловіки після 40 не переносять слово «відносини» з інших причин – у них вже є чималий досвід таких «відносин». Деякі з них ще не до кінця «насолодилися» своєю свободою, інші – в недавньому розлучення.

Або давно одружені, і, хоч і щодо, щасливі в шлюбі. Але після цього вікового рубежу, чоловіки починають розуміти, що їх чоловіча сила – явище не вічне.

І прагнуть максимально використовувати ті можливості і сили, які поки є в їх розпорядженні.

До того ж, нове знайомство з молодою і красивою жінкою – це потужний сплеск не тільки емоцій, але і, як природне фізіологічне явище, різке підвищення потенції. Таким чоловікам нове знайомство необхідно тільки як егоїстичний стимул свого чоловічого «его». А ви їм – про «відносини».

Але навіть нормальному чоловікові, який готовий до стабільності і постійності відносин, необхідно час для того, щоб дізнатися вас краще і прийти до якогось певного рішення. І краще його не квапити.

Тому, питати у чоловіка про те, як довго ви будете знайомі, уточнювати ваш статус в його житті – це прискорити ваше розставання. Правду він, природно, не скаже, а його брехня не пом’якшить подальшої болю після розставання. Орієнтуйтеся на вчинки чоловіка по відношенню до вас, а не на його слова.

висновок:

Знайомтеся тільки з тими чоловіками, які цікаві вам, а не з тими, які вас вибирають. Визначте самі, до якого типу відносин ви готові зараз. Залежно від цього, вирішите, чи варто приймати запропоновану гру чи ні. Але грайте за своїми правилами, контролюючи те, як буде розвиватися ваше знайомство, коли і як воно закінчиться.

При цьому, ви не будете самотні, отримаєте задоволення від красивих зустрічей і спілкування з цікавим чоловіком, але уникнете розчарування і нездійснених надій.

Але свій життєвий сценарій дуже важко навіть передбачити – життя повне сюрпризів і несподіванок. Іноді випадкове знайомство приводить до щасливого заміжжя, а тривале – до розчарування і розриву.

Тому, перш за все, любите себе такою, якою ви є, прагнете до досконалості, але за власним бажанням. Не відмовляйтеся від нових знайомств з чоловіками, але не будуйте «замки з піску», і з самого початку знайомства, беріть ситуацію під свій контроль. Будьте готові до розумних компромісів, але зберігайте індивідуальність.

Не прагніть бути коханою і щасливою, а будьте нею, навіть якщо поки ви закохані тільки в себе!

Джерело: https://lana-web.ru/jenskii_klub/kak-uderjat_mujcinu.html

Як вести себе після сексу?

Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

 

Коли бурхливий секс закінчений, багатьох мучить питання: як вести себе після сексу, щоб він не став останнім?

 

 

Близькі стосунки жінки і чоловіки – це завжди прекрасно. Сексуальні стосунки – є обов’язковим і логічним етапом у будь-якої пари. Спочатку природою закладено різну поведінку після сексу партнерів.

У жінок спостерігається приплив енергії і сил, а чоловіки ж навпаки, повільно починають засипати.

У даній статті ми запропонуємо кілька порад для обох партнерів, які, час після сексу, допоможуть зробити легким і приємним.

Як вести себе жінці

Обов’язково щиро похвалити вашого сексуального партнера. За статистикою більшість чоловіків, хоч і приховують це, але все ж мають комплекси, зокрема в інтимній сфері і, причому цей відсоток набагато вище, ніж у представниць прекрасної половини людства.

Тому ваш комплімент забезпечить вашому чоловікові прекрасний настрій, і додасть впевненості, що він приголомшливий коханець. Зробіть розслабляючий, ніжний масаж вашому чоловікові. Адже після «роботи» завжди приємно, відчути теплі руки, ніжно погладжують тіло. Знайте що 60% опитаних чоловіків, мріють саме про масажі.

Активні любовні ігри вимагають великої витрати калорій, тому зовсім не дивно якщо вашого самця почне долати сильний голод. Нагодуйте вашого чоловіка, якщо у нього прокинулося гостре почуття голоду. Не варто багато базікати, задаючи партнеру, питання про те, що буде далі, коли ви знову побачитеся, просити залишити телефон і т.д.

Краще просто полежати, обнявшись і перемовиться декількома фразами про нічого незначущих дрібницях.

Розбираючи питання як вести себе після сексу з чоловіком, пам’ятайте, що більшість представників чоловічої статі прагнуть швидше заснути. Це природне фізіологічне бажання направлено на відновлення сил. Якщо ви бачить, що ваш чоловік починає засинати, то найвірнішим рішенням буде дати йому спокійно заснути.

Як вести себе чоловікові

Після бурхливого сексу будь-якій дівчині буде приємно, коли її обіймуть і пригорнуться до неї всім тілом, хоча б на деякий час. Таким чином, ви задовольните жіночу потребу в тактильних відчуттях.

Пам’ятайте, що після сексу жіночий організм повільніше розлучається з порушенням, і протягом деякого часу йому хочеться ще ласки. Погладивши, поцілувавши і потримавши партнерку в міцних обіймах, ви задовольните ще одне природне жіноче бажання – це захищеність.

Якщо ви дуже хочете спати, то все-таки постарайтеся приділити хоча б кілька хвилин, для легкого, що не зобов’язує розмови. Таким чином, ви зміцните думку вашої дівчини, що вона необхідна і важлива вам не тільки як сексуальний партнер. Важливим пунктом в питанні як поводитися після сексу з жінкою, є похвала партнерки.

Щирі компліменти, а також запевнення чоловіки про те, що все було чудово, допоможуть прекрасній половині не втрачати впевненість у власній привабливості і сексуальності.

Якщо ваша дама висловила намір відправитися додому, то в той час, поки вона збирається і чекає викликане таксі варто проявити уважність не менш ніж до сексу. Обов’язково поговоріть з нею, запропонуйте випити кави або чай, самі викличте таксі і не полінуйтеся, незважаючи на пізню годину, вийти на вулицю і проводити вашу партнерку до машини.

Не варто відразу після сексу включати автовідповідач або телефон, а також передзвонювати на пропущені дзвінки.

Такі дії можуть образити партнерку, особливо, якщо ви хочете продовження ваших відносин.

Коли ніч любові вже закінчена, а питання як вести себе після сексу відпало саме собою, бо ви вже практично заснули, то поза, в якій ви засинаєте, скаже про якість ваших відносин:

Королевська – це поза, коли партнер засинає на спині, а жінка на його плечі. Вона свідчить про сильному чоловічому его і підпорядкування партнерки цього самця. Ложка – ця позиція, коли один з партнерів лежачи на одному боці обіймає іншого, свідчить про пристрасних відносинах.

Знайте, той, хто обіймає, є лідером у відносинах. Якщо після сексу партнер повертається до вас спиною, то це свідчить про серйозні складнощі в цій парі.

Зворушливі дотику ніг і рук, після інтимної близькості, свідчать про емоційної близькості чоловіки і жінки.

Переплетення ніг партнерів свідчать про спокій у відносинах і довірі один до одного.

За матеріалами Ukrpost.biz.

 • 27 грудня, 19:20 Зателефонуйте близьким – зворушливий ролик після авіакатастрофи зробили казахстанці
 • 27 грудня, 17:29 Вирок проти Акжаркин Турлибай китайський суд залишив без змін
 • 27 грудня, 19:57 Російські та американські військові побилися в Сирії
 • 27 грудня, 21:20 Російські поліцейські відмовилися допомагати підлітку, якого пізніше вбили
 • 27 грудня, 18:58 Медицина Казахстану зазнала тяжкої втрати – Біртанов про загиблу колезі
 • 27 грудня, 23:56 Загрози для життя постраждалих в авіакатастрофі дітей немає – Аружан Саїна
 • 27 грудня, 20:57 Яка погода чекає казахстанців в останні вихідні 2019 року
 • 27 грудня, 20:18 Вісім постраждалих в авіакатастрофі під Алмати у важкому стані – акимат
 • 27 грудня, 22:21 Загинув заявив про підкинутих йому наркотики житель Омська
 • 27 грудня, 19:39 Дипломат США відзначив поліпшення ситуації з корупцією в Україні

Джерело: https://total.kz/ru/news/stil_zhizni/kak_vesti_sebya_posle_seksa

Як вести себе з чоловіком, щоб він боявся тебе втратити: поради психолога і корисні рекомендації

 • Коли цукерково-букетний період залишився лише в пам’яті, а в паспорті «красується» штамп, багато чоловіків заспокоюються і починають ставитися до жінки спокійно і без придихання.
 • В цей же час поведінка дружини буде діаметрально протилежним: вона намагається догодити чоловікові, оточити його турботою, затишком і увагою.
 • Але буває так, що чим більше жінка намагається бути «ідеальною дружиною» зі своєї точки зору, тим більше це стомлює чоловіка і замість того, щоб поспішати в чистий будинок на ситна вечеря він довше затримується на роботі або з друзями.

Чого хоче жінка

Психологи, що займаються проблемами в сімейних відносинах, часто чують такі скарги і образи від нічогісінько не розуміють жінок.

Питання «що я роблю не так?» спочатку звучить як риторичне, але після того, як проаналізовано поведінку подружжя, починають вимальовуватися певні принципи поведінки , яких варто дотримуватися жінці в шлюбі.

Часто дами озвучують фразу, яка, можливо, стає основоположною метою всіх їх старань: «Я хочу, щоб чоловік боявся мене втратити».

Отже, що ж для цього потрібно? Як вести себе з чоловіком, щоб він боявся тебе втратити, як зробити так, щоб він любив і поважав дружину, і не міг жити без тебе – поради психологів допоможуть.

«Ні» гиперопеке і контролю

Чоловікові необхідно особистий простір. Час, який він може приділити спілкуванню з друзями, хобі або просто бажаючи побути наодинці зі своїми думками. Один. Без дружини.

А жінка в такі моменти відчуває себе покинутою, скривдженої, непотрібною і нелюбимої.

Що робити? Варіанта два:

 • всіма правдами і неправдами залишати чоловіка вдома або йти на зустріч разом з ним, ризикуючи викликати роздратування з його боку (так, він станеться будинку, щоб вас не образити, але подумки буде там, куди збирався);
 • з легкою душею відпустити коханого, а самій зайнятися своїми справами.

Варіантів багато: зустріч з подругою, перегляд фільму, рукоділля, шопінг, кафе, театр, салон краси.

Нічого не в радість, коли чоловіка немає поруч? А ось це вже проблема, але не його, а ваша особиста, оскільки, жоден чоловік не здатний знаходитися тільки удвох з дружиною постійно – і це нормально.

А то, що ви розчинилися в ньому – не дуже. Постарайтеся відсторонитися, адже Світ не зійшовся клином на чоловіка з його потребами – є багато цікавих сфер життя, в яких ви можете реалізуватися.

Подумайте, струсніться – рішення виявиться на поверхні.

А чоловіків це дратує. Особливо, якщо повторюється з періодичністю в п’ять хвилин.

Спочатку він буде відповідати нормально, трохи пізніше – з нервозністю, врешті-решт, може просто відключити телефон, вкинувши дружину в дикий жах під назвою «З ним щось трапилося!».

Сбавьте обертів. Адже мама у нього вже є, і контролю йому вистачило в дитинстві . Звичайно, не варто зовсім нехтувати дзвінками, але робити це потрібно в міру, щоб викликати у чоловіка бажання самому вам зателефонувати.

Дивіться відео – що робити, щоб чоловік вас цінував:

Пам’ятайте: сила жінки в її слабкості

Наші жінки, як то кажуть, і в палаючу хату, і коня наскоку, і ще багато чого можуть. Можуть, але не повинні, якщо поруч є чоловік.

Забудьте про важкі сумках, самостійному прибивании цвяхів, перестановці меблів, лагодження крана або комп’ютера. Ніхто не сумнівається, що вам це під силу.

Але, дивлячись на те, як дружина міняє колесо, у чоловіка волею-неволею виникає думка: «А навіщо тоді я?».

Тому дайте чоловікові відчути себе сильним, відважним лицарем , а ви, вся така ніжна, слабка, відчуваєте себе з ним як за кам’яною стіною.

Говоріть йому про те, який він чудовий, чуйний і уважний. Пропонуємо переглянути відео про те, як поліпшити відносини в родині і не втратити чоловіка:

Сховайте свою «пилку»

Навіть якщо вас багато чого не влаштовує або ви чогось хочете, не варто говорити про це постійно, тим більше неприпустимий наказовий тон або нудне повторення одного і того ж.

Чоловік вас вже почув, в його голові пішов процес обмірковування можливих шляхів виконання прохання.

А просити теж потрібно правильно:

 • говорите спокійним тоном (краще, коли чоловік в хорошому настрої);
 • не використовуйте категоричних слів, наказових пропозицій;
 • дякуйте навіть за виконання маленької прохання.

сваріться правильно

У житті, особливо сімейної, неможливо обійтися без сварок. Але важливо в запалі не сказати зайвого, не образити, чи не принизити людину.

Щоб цього не сталося, дотримуйтесь основні правила сварки:

 • не ображайте;
 • з’ясовуйте відносини відразу, не накопичуючи образи;
 • Не сваріться і не робіть різких зауважень на людях;
 • намагайтеся владнати конфлікт до того, як підете спати, причому в одному ліжку.

З цього відео ви дізнаєтеся про п’ять помилки, які допускають жінки при сварці з коханою:

Залишайтеся красивою!

Чоловіки люблять очима – це факт. Але лише невелика кількість жінок пам’ятають про це після заміжжя.

Залізний аргумент «а він мене і таку любить», можливо, і не позбавлений здорового глузду, але все ж, не варто забувати про елементарні речі, які необхідні будь-якій жінці незалежно від часу і місця:

 • чисті, доглянуті волосся;
 • макіяж, відповідний ситуації (навіть вдома);
 • охайний одяг;
 • манікюр та педікюр;
 • гладенькі ніжки (і інші місця).

Це той мінімум, який під силу виконати навіть вдома.

Після того, як вам услід подивляться незнайомі чоловіки, а друзі чоловіка позаздрять того, як легко ви відпустили його в спорт бар, він сам раптом надішле ніжне повідомлення про те, як йому з вами пощастило. А це не так уже й мало, чи не так?

І на завершення пропонуємо подивитися відео про те, як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити дружину:

Джерело: https://beautyladi.ru/kak-vesti-sebya-s-muzhem/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *