Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Зміст приховати

Сходіть з розуму по якомусь хлопцеві, але він не помічає Вас, сприймає тільки як друга або зовсім зустрічається з іншою? Все можна змінити на Вашу користь, ми розповімо, як потрібно себе вести, щоб хлопець зміг закохатися в Вас. Ви дізнаєтеся, що йому потрібно говорити, які теми зачіпати на побаченні, що слід в собі змінити і взагалі, чого чекають чоловіки від жінок. Крім цього, тут Ви знайдете список того, що категорично не слід робити, щоб не відштовхнути обранця.

Як привернути увагу чоловіка

Всі ми дуже добре знаємо, що чоловіки люблять очима, і це так, але тільки на початковому етапі. Всі прийоми в такому випадку зводяться до того, щоб об’єкт зауважив Вас. В подальшому ж цього буде недостатньо, необхідно якомога ретельніше вивчити всі звички і пристрасті свого партнера.

Як ставитися до хлопця

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

 • уважно слухати його;
 • не сперечатися з ним, а якщо і робити це, то не в відкриту;
 • посміхатися, але не як зірки Голлівуду;
 • хвалити і марнувати компліменти;
 • показувати його значимість.

Якщо не хочете відштовхнути чоловіка, ніколи:

 • не шкодуйте, не лайте і не звинувачуйте його;
 • не підвищуйте голос на нього;
 • не перебивайте його;
 • не смійтеся над ним.

Все залежить від конкретної ситуації.

Якщо чоловік зовсім не помічає Вас

Для того щоб звернути на себе увагу конкретного чоловіки, необхідно вивчити його смаки. Якщо Ваш об’єкт обожнює спорт, а конкретно футбол, подивіться кілька матчів, дізнайтеся склад його улюбленої команди. Це допоможе Вам бути з ним на одній хвилі.

Якщо він кіноман чи меломан, обговорюйте останні новинки музики і фільмів, сюжетні лінії, акторів. Можна разом сходити на концерт, запросити його подивитися кіно вдома або ж послухати музику в навушниках на прогулянці.

Ні в якому разі не треба тиснути на чоловіка, потрібна тільки легка зацікавленість і нічого більше!

Не можна критикувати або перебивати об’єкт Вашого інтересу. Чоловіки дуже не люблять цього і вважають таку поведінку проявом неповаги до свого чоловічого «Я». Слухайте все, що він Вам розповідає, проявляйте зацікавленість і ніколи не кажіть, що Ви б на його місці вчинили інакше. Критика – це не той метод, який допоможе налагодити довірчі відносини.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Хочете дізнатися всі секрети спокушання чоловіків? Ми радимо подивитися безкоштовний відео-курс Олексія чорноземи «12 законів зваби для жінок». Ви отримаєте покроковий план з 12 кроків, як звести будь-якого чоловіка з розуму і зберегти його прихильність на довгі роки.

Відео-курс безкоштовний. Щоб подивитися, перейдіть на цю сторінку, залиште свій e-mail і на пошту прийде лист з посиланням на відео.

Як вести себе з колегою

Нав’язливе захоплення може надати абсолютно протилежну дію. Краще частіше в доречною формі давати йому зрозуміти свою значимість і мужність. Допоміг розібрати папери? Подякуйте його і запросіть на чашечку кави. Це змусить його подивитися на Вас іншими очима. Чоловік зрозуміє, що Ви бачите в ньому не просто співробітника.

Як бути, якщо це один

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секретиЯкщо він Вас не помічає, потрібно дізнатися, чому чоловіки ігнорують жінок. Тут Ви знайдете 5 основних причин. Після цього спробуйте поміняти свій образ. Були «сірою мишкою» – станьте відірву, скидалися на хлопчиська – придбайте жіночність. Отрастите волосся або підстрижіться, зробіть манікюр, купите взуття на підборах, косметику. Цим Ви натякнете хлопцю, що хочете йому подобатися не тільки як друг, але і як дівчина. Повірте, він це помітить і оцінить.

Під час спілкування можна віддзеркалює його жести, інтонацію, темп мови і інше. Це викликає відвертий інтерес і довіру. Але перш ніж діяти, необхідно переконатися, що ти подобаєшся хлопцю.

Як відвести чоловіка у іншої дівчини під її носом

У такій ситуації дуже добре підкреслити свою жіночність і неповторність. Дуже правильно буде ненав’язливо оточити його турботою. Дізнайтеся, що він найбільше любить з їжі, і приготуйте це блюдо.

Завоювання через шлунок ще ніхто не відміняв! Запросіть його разом з дівчиною на пікнік (для себе знайдіть фіктивного хлопця), візьміть з собою його улюблені частування та попросіть свого нового друга відвернути суперницю. В цей час скажіть, що все частування – Ваших рук справа.

Продовжуйте в тому ж дусі: ходите вчотирьох гуляти, вивчайте недоліки конкурентки і при першій же можливості показуйте, що у Вас їх немає. Вона скаржиться на дощ – Ви йому радієте, незадоволена, що їй не подарували квіти – Ви говорите, що вони – не головне, і т. Д.

Більше порад про те, що робити, якщо подобається хлопець, а у нього є дівчина, Ви знайдете в іншій статті. Ми розповіли, як йому натякнути на те, що він подобається, чи варто вести МЧ чи ні, як це тактовно робити.

Що потрібно змінити в собі

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

 • загадкової (не патякати все підряд);
 • спокійною, але не амебою;
 • турботливою;
 • позитивної, припинити скаржитися на що б то не було;
 • слухняною;
 • жіночною;
 • доглянутою, можливо, навести порядок на голові. Дізнайтеся, яке волосся подобаються хлопцям. Хто популярнішим, брюнетки чи блондинки, ніж цікаві руді? В іншій статті Ви знайдете відповіді на ці питання.

Крім того, необхідно навчитися правильно фліртувати. Ми підготували для Вас детальний план від теорії до практики. Ви зможете подолати сором’язливість, стати цікавим співрозмовником.

У кожному конкретному випадку необхідні індивідуальний підхід і знання чоловічої психології.

Розмови на побаченні

На побаченні в бесіді потрібно дати зрозуміти, що цікавий саме цей чоловік, його особистість, життя, особливості. Необхідно більше слухати, намагатися показувати свою підтримку і в різних ситуаціях виставляти його найкращим співрозмовником, розумним, чудовим, не варто соромитися робити компліменти.

Безпрограшної темою для розмови є його хобі, будь то рибалка або комп’ютерні ігри.

Деякі люблять обговорювати роботу, інші ж із задоволенням розповідають про своє оточення.

Як закохати чоловіка жестами

Багато розмовляти з вподобаним чоловіком не варто, але мова тіла може зачаровувати і привертати. Ось прості плавні рухи, які викликають симпатію:

 • не різкий нахил в сторону;
 • відкидання на спинку стільця;
 • випрямлення спини з акцентуванням уваги на грудях;
 • повільний підйом голови, з перекладом погляду від статі на співрозмовника;
 • розминка шиї;
 • облизування ложки з натяком «ой, яке смачне було морозиво»;
 • легке відкриття рота, так щоб губи не були зімкнуті;
 • показна демонстрація зап’ясть, їх потирання.
 • гра з вибилася Прядко, поправлення волосся, їх укладання на одну сторону.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секретиДля кращого взаєморозуміння ти можеш почати непомітно віддзеркалює його руху, переймати деякі звички. Обов’язково за допомогою рухів потрібно підкреслити свої переваги, торкнутися кулона на грудях, провести рукою по талії, поправити волосся, зачепити губи. Все робиться легко, невимушено. Це жіноча магія, здатна підкорити будь-якого чоловіка.

Що ж категорично не можна робити

Кілька моментів знаходяться під суворою забороною:

 • нескінченно дзвонити і слати повідомлення;
 • чинити тиск в ухваленні рішення;
 • бути агресивною до нього або до інших людей;
 • «Розчинятися» в ньому;
 • першій говорити про серйозні плани (спільний відпочинок, діти, заміжжя);
 • розповідати погані вісті.
 • У цьому відео тренер по особистим стосункам розповідає, як закохати в себе впевненого чоловіка:
 • Дотримуючись наших порад, закохатися в Вас зможе навіть найдосвідченіший чоловік.

Статті, які Вас зацікавлять:

Джерело: http://selfishlady.ru/kak-sebya-vesti-s-muzhchinoj-chtoby-on-vlyubilsya/

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався

Любов … Це слово, яке є своєрідним фетишем для чоловіка і предметом мрій для жінки.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Чоловік, який любить і якого люблять – це справжній танк, що змітає на своєму шляху всі життєві перешкоди, це сексуальний Лев в ліжку і ніжний романтик в душі.

Жінки! Щоб від нас чоловіків отримати подібне, нас треба в себе закохати. Це тільки в красивих жіночих романах чоловік домагається своєї коханої, яку він мигцем бачив на балу або крізь розріз штор в вікні.

У реальності, яка буває деколи набагато прозаїчніше, жінці потрібно докладати певних зусиль, щоб ми, чоловіки, стали поступливими і слухняними домашніми вихованцями, тільки вважають себяістіннимі володарями, а насправді вміло направляються жінками.

 підготовча частина

Найголовніше – натяк.

На дворі 21 століття і все сентименти, які були прийняті в столітті 19 і які так хвацько розписує в своїх твори Лев Миколайович, залишилися в тому самому минулому, як не прикро це усвідомлювати.

Сучасна дійсність і жінки (ніде правди діти) самі доклали чималих зусиль по досягненню подібного, передбачає рівність статей.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Дорогі жінки, будьте люб’язні також проявляти ініціативу, щоб не залишитися тією самотньо нудьгує з єдиним коктейлем за всю ніч, плекати в собі надію зустріти принца на білому коні або мерседесі.

Принців дуже мало, білі мерседеси також не є найпопулярнішою машиною, так що сміливо в бій, дорогі жінки.

Veni, vidi, vici. Прийшов, побачив, переміг або точніше полюбив. Ось девіз сучасної жінки очима сучасного чоловіка.

Але тільки відразу хотілося б попередити тих дівчат, які наділи бойову розмальовку і побігли брати змором предмет свого обожнювання.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався, постійно думаючи про тебе

Якщо молода людина малознайомий, то рекомендую статтю – про що з ним говорити, щоб зацікавити спілкуванням.

Рада 1: Не слід ставати настирливої! Чоловік цього не любить. Він як ледачий лев під час сієсти буде відмахуватися від подібної настирливості, що призведе до зіткнення Титаніка почуттів з айсбергом байдужості.

Як же тоді звернути на себе увагу?

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Милі жінки, ви адже від природи здатні грати, так грайте. Кокетує, стріляйте очима, намагайтеся бути променистою, щирою, веселою. Саме такі дівчата привертають чоловіків, які налаштовані на серйозні стосунки.

Рада 2: Не менш важливим є вміння слухати і чути, що говорить ваш предмет обожнювання.

Не варто розповідати йому про новинки від Гуччі або класної косметики, яку завезли в ГУМ, йому це не буде цікаво, якщо він не трансгендер.

Але якщо чоловік почує з уст дівчини, що інжекторний двигун набагато краще карбюраторного, він безсумнівно це відзначить і, швидше за все, його позначка буде позитивною.

Жести – елемент жіночої чарівності

Жінки бувають всякі і деякі не відрізняються зайвою балакучістю. Та й чоловіки, якщо чесно, не дуже люблять «сорок», які не припиняють базікати. Але в руках справжньої жінки є дуже сильно зброю – жести.

Саме жестами можна передати цьому нетямущому створення, що сидить навпроти, що він являє собою об’єкт інтересу.

Найголовніше – плавність здійснюваних рухів, щоб в них протягав легкий еротизм і сексуальність. Різкі помахи руками можуть привести до травматології, що, звичайно, теж може стати приводом для того, що чоловік закохатися. Історія знає чимало подібних прикладів, а Голлівуд демонструє їх сотнями. Але краще все ж плавність, неспішність.

 • безпрограшний жест – гра волоссям. Неслухняне пасмо, яка весь час норовить впасти на обличчя. Чесно скажу, чоловік буде просто згоряти від бажання поправити її самостійно. Бінго, він ваш;
 • трохи відкритий рот. О так крихітко. Це просто ульот. Приблизно такі думки починають гуляти в нашій голові, змушуючи поринати у вир чуттєвості й еротизму;
 • добити чоловіка можна наступним жестом. Відкидання на спинку стільця таким чином, що злегка акцентувати груди. У нас від цього жесту просто слина буде капати на підлогу.
 • і фіналом, апофеозом всього стане облизування ложки. Це кінець. Щелепа лежить на столі, очі нагадують п’ятирубльових монети. Чоловік ваш. Беріть.

 

Не обов’язково розігрувати сцени з «9 з половиною тижнів», іноді цілком достатньо просто ледь помітно підкреслювати свої достоїнства.

Можна облямувати плаття, що виділить талію, поправити волосся, потеребити кулончик на грудях. Чоловік, якщо він зацікавлений в жінці, зверне увагу на кожен рух її рук і ніг, і поставить в голові галочку навпроти відповідного пункту анкети.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався, все просто і зрозуміло, а ось, що не варто робити по відношенню до чоловіків, про всяк випадок, теж розглянемо.

Табу в поводженні з чоловіками

Існує кілька обов’язкових для виконання жінками правил, які потрібно виконувати для того, щоб не відлякати чоловіка.

 • надмірна наполегливість , яка проявляється у вигляді нескінченних СМС повідомленні зі словами «бубусік, пупсик». Жінки, ми, чоловіки, все-таки мачо (ну або хочемо бути такими) і тому боїмося зізнатися самі собі, що можемо стати «бубусікамі». Тому краще з нами таким чином не експериментувати. Невідомі науці тварини нехай залишаються у відомстві зоологів;
 • тиснути на чоловіка. На чоловіка не можна тиснути. Жінка спочатку мудрішими чоловіки (як не прикро це усвідомлювати), особливо в стосунках. Це в пристрої автомобіля або розстановці сил в прем’єр-лізі чоловік дасть фору, але відносини – це прерогатива жінки. Тому не треба тиснути, а треба ніжно підводити чоловіка, щоб він сам прийняв потрібне рішення і вважав, що це досягнення його розумової діяльності;
 • розписувати принади майбутнього сімейного життя , з «улюбленої» мамою (тещею) поруч і купою діточок. На перших порах усвідомлення майбутнього сімейного щастя буде просто відлякувати чоловіка. Знову ж таки, ми повинні самі прийти до думки, що дана особа прекрасної статі – це наше все і ми готові до кінця днів своїх жити з нею в горе і радість;
 • агресія. Це ще один параметр, який дуже не люблять чоловіки. Не варто агресивно ставитися до інших і висловлювати своє різке судження. У чоловіків розвинена логіка, і вона трохи відрізняється від жіночої. А жінка дуже любить сприймати все емоційно. Чоловік в даному випадку просто запитає: «А з чого ти взяла, що він зраджує їй з подругою дружини від другого шлюбу?».

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Чоловік звик довіряти своїй власній логіці і своєму тверезому судження. Постійно лаяти всіх жінка стане для нього просто нецікавою, оскільки він швидко представить, що в старості вона буде буркотливою старою і буде пиляти його, щоб він в тридесяте раз закидав свій невід.

Яка повинна бути зовнішність?

Зовнішність відіграє не останню роль в питанні: як вести себе з чоловіком, щоб він закохався; і тому, якщо ти дочитала до цих рядків, то в якості бонусу пропоную ознайомитися з ще одним не менш важливим аспектом у відношенні з чоловіками.

Зовнішність – ще одна зброя в жіночих руках

По одягу зустрічають. Чоловіки саме так і роблять, хоча кажуть інше. Точніше не тільки по одежинці, але також по фігурі і по зовнішності в цілому. Значить, для завоювання об’єкта своїх мрій і нічних сліз в подушку необхідно стати стилістом.

Велика кількість різних видань і модних блогерів жіночої статі дає множинні поради. Зводяться вони в принципі до одного – слід знати свою «родзинку» і постаратися обігравати зовнішність, відштовхуючись від неї.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Слід постаратися приховувати свої недоліки у фігурі і зовнішності і створювати акценти на достоїнствах.

НАТИСНИ на КАРТИНКУ, щоб ЗБІЛЬШИТИ

Повірте, чоловік не мріє побачити жінку в пошарпаному халаті і з зачіскою «вибух на макаронній фабриці», він хоче бачити в ній справжню жінку, яка може бути місцями леді, а місцями «своїм хлопцем», але при цьому не варто ставати «пацанятком» , цим чоловіка не привернути.

Плаття … Ось предмет гардероба, від якого чоловік ніколи не втомиться. Фігура жінки в сукні – це витвір мистецтва, це об’єкт захоплення, це сексуальність через недомовленість. Футболка ніколи не було зайвим в гардеробі жінки. Саме таїться загадка приверне чоловіка, який немов Шерлок Холмс буде витрачати свій час в спробах знайти розгадку.

Ти найкраща!

Жінки, дівчата, найголовніше, не боїтеся бути собою.

Але при цьому постарайтеся для нього бути непередбачуваною і завжди залишатися загадкою!

Краще вже бути просто собою, ніж фальшиво зображувати неіснуючу особу, яка на ділі виявиться зовсім не тим ідеалом, який чоловік хоче побачити. Якщо чоловік зазначив вас серед інших, то він буде помічати кожну дрібницю, і буде захоплюватися усім.

 • А якщо ж вам на шляху трапився аморфний тип, який крім футболу або танкових боїв не бачить навколо себе нічого, то слід багато разів задуматися, чи правильно ви вибрали ідеал?
 • Як ти думаєш чого ще не вистачає в поведінці дівчини або жінки, що б чоловік закохався?
 • Ну, або, принаймні, щоб він «запал» на тебе?
 • Дякую всім за увагу!

Джерело: https://art-kiss.ru/kak-vesti-sebya-s-muzhchinoj-chtoby-on-vlyubilsya.html

10 заповідей як сподобатися чоловікові

У відносинах жінка повинна займати пасивну сторону. Від жінки не вимагають дій, від неї досить лише взаємності. Але це все дуже легко, коли чоловік сам звернув на вас увагу і сам робить перші кроки.

При цьому часто жінці подобається чоловік, якого вона зовсім не знає. В цьому випадку необхідно самій зробити кроки, але так, щоб чоловік навіть не здогадався про те, хто перший запланував знайомство.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Як сподобається чоловікові з першого погляду

Сподобатися чоловікові з першого погляду – це не талант, але певна поведінка, яке вимагає навичок, знань і природності. Сподобатися чоловікові, не промовляючи ні слова – це саме грамотне рішення такого делікатного питання.

Ви повинні мати гарний вигляд. Чудовий образ – найпростіший спосіб звернути на себе увагу. У жінок чоловіків привертає витонченість, легкість, стриманість і стиль.

Причому під стилем розуміється не тільки гармонійна одяг, але і характерні риси: легкий макіяж, який підкреслює ваші риси обличчя, манери, погляди, рухи.

Чоловікам цікаві ті жінки, які здатні заворожити і викликати глибокий інтерес.

Заздалегідь створіть відповідний образ, а потім чоловік сам зверне на вас увагу. Далі справа стоїть за правильною поведінкою після першого враження.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Як познайомитися з чоловіком який сподобався

Чоловік повинен знайомитися першим – це стереотип, який для багатьох зламався ще в минулому столітті разом з початком хвилі фемінізму. Звичайно, ситуація, коли чоловік підходить і знайомиться з вами – найкраща. Вам не потрібно вживати самостійних кроків, варто лише відповідати взаємністю і не виглядати так, як ніби ви тільки і чекали, поки він з вами заговорить.

Якщо ви хочете познайомитися з чоловіком, для цього можна вибрати будь-який спосіб: опинитися на вечірці поруч з ним, випадково втягнути його в загальну розмову, написати повідомлення в соціальній мережі. Чоловік не визнає це за нав’язливість, якщо ви при всіх своїх діях зберігаєте видимість стриманості.

Якщо ви знаходитесь поруч з чоловіком, то краще за все почати розмову з прямого погляду на нього і простих фраз. Далі стежте за реакцією чоловіка: якщо ви йому симпатичні, він обов’язково підтримає розмову.

Бувають скромні чоловіки, які дійсно губляться в такій ситуації, але навіть по його поглядам і рухам можна зрозуміти, розташований він по відношенню до вас чи ні. Не бійтеся вийти із зони комфорту.

Завжди залишайте собі шанс розпрощатися з чоловіком також легко, як ви з ним заговорили.

Як вести себе щоб сподобатися чоловікові

Чоловікам сподобається природна поведінка і легкість дівчата. Не бійтеся проявляти свої артистичні здібності, але в міру.

Ведіть розмову з чоловіком як із старим знайомим, не бійтеся задавати чоловікові навідні запитання. Їм подобається, коли ними цікавляться, коли про них хочуть дізнатися.

Вся чоловіча натура побудована на прагненні до влади і впливу. Підкоряйтеся чоловікові. Це можна зробити навіть в діалозі: розвивайте ті теми, які зачіпає чоловік. Якщо він змінює теми, то не бійтеся діяти також, так би мовити підігравати чоловікові, при цьому не відступаючи від своїх звичних фраз.

Психологи радить спочатку встановити з чоловіком візуальний контакт. Якщо чоловік вже дивиться на вас, то подивіться йому прямо в очі, але буквально на частку секунди. Через якийсь час можна повторити цей прийом і додати легку посмішку. Чоловіки бувають вельми проникливі, і такі жести покажуть йому вашу зацікавленість.

Як сподобатися чоловікові на першому побаченні

Якщо чоловік покликав вас на побачення, значить, він вже вами зацікавився. Тому не варто переживати і нервувати. Будьте йому одночасно другом і дівчиною. Не бійтеся жартувати, висловлювати свої емоції і висловлюватися з приводу порушених тем.

Адже на побаченні чоловік хоче дізнатися вас, почути, трохи більше зрозуміти.

Якщо ви прийдете на побачення красивою і чарівною, але при цьому з вами нема про що буде поговорити, ви викличете до себе невизначені почуття: чоловік може подумати, що ви цікаві лише своєю красою.

Уникайте критики оточуючих вас речей. Ви можете висловлювати свої погляди, але не варто показувати невдоволення обраним рестораном, обслуговуванням або контингентом. На першому побаченні це не має ніякого значення, поки ви не підкреслите ваше незадоволення.

Про що говорити з вподобаним чоловіком

З вподобаним чоловіком можна обговорювати безліч нейтральних тим, але при цьому ви будете пізнавати один одного. Варто уникати банальних питань. Не обов’язково навіть запитувати щось, щоб вести діалог. Досить підбирати цікаві теми, і чоловік сам вам все розповість.

Дотримуйтесь золоту середину між «говорити» і «слухати». Якщо чоловік запитав вас про ваше життя, про роботу, про діяльність, не соромтеся йому розповідати, але лише найцікавіше. Чи не перераховуйте імена ваших колег, краще згадайте одну, але забавну історію. При цьому не варто сміятися після своїх же жартів, тим більше, що почуття гумору чоловіки ви ще не так добре знаєте.

Смс вподобаному чоловікові

Писати смс вподобаному чоловікові не варто відразу після першого побачення. Найкраще дочекатися, коли чоловік сам вам зателефонує.

Якщо ж ви впевнені в його симпатії, але не отримали дзвінка, можна написати смс, але таке, яке не зобов’язує чоловіка на відповідь і, тим більше, зустріч.

Якщо на повідомлення, яке не потребує відповіді (не має явного питання) чоловік зреагував, значить, він дійсно зацікавлений в продовженні бесіди.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Як одягнутися щоб сподобатися чоловікові

Насправді смаки у чоловіків різні, але стриманість і елегантність до душі кожному. Чоловіків приваблюють, звичайно, сукні, спідниці, блузки з вирізом, облягаючий одяг, що підкреслює ваш силует.

Макіяж повинен бути (а він обов’язково повинен бути!) Легким, не кричущим. Обов’язково добре розтушуйте тональний крем, тіні, пудру. Чоловіків дуже відштовхує неохайність, а тим більше на обличчі: в куточках очей не повинно бути грудочок туші, на носогубні складки не повинен виднітися тональний крем.

Якщо ви носите біжутерію, то вона повинна бути якісною. В іншому випадку краще зовсім відмовитися від прикрас.

Манікюр також повинен бути без сколів, руки зволожені, духи не повинні бути нав’язливими.

Слідкуйте за тим, щоб всі гудзики, які повинні бути застебнуті, були застебнутими. Якщо ви одягнули джинси або спідницю із заниженою талією, то ви завжди повинні бути впевнені в тому, що на поперек не видніється нижня білизна.

Волосся повинні бути чистими і добре укладеними, а все гаджети та аксесуари не повинні мати подряпин і тріщин.

Читайте також:   Чому чоловік не хоче сексу: причини і варіанти вирішення

Якщо ви не знаєте смаків чоловіків, то краще уникати яскравих акцентів в одязі або залишити лише 1-2 яскраві деталі вашого образу. Наприклад, замість зеленої спідниці краще одягнути сіру або чорну, але додати цікавий браслет або ремінь.

Вам повинно бути комфортно в обраному одязі. Дуже красиво завжди виглядають жіночні комбінезони з легких тканин, спідниці-олівці в поєднанні з блузами або сорочками.

Елегантність вимагає відсутності множинних принтів. Якщо ви наділи сорочку в клітинку, то інші деталі гардероба повинні бути базових монохромних кольорів. Сорочка в клітку, наприклад, погано поєднується з кольоровим шарфом або колготками-сіточками.

У гонитві за жіночністю і елегантністю остерігайтеся вульгарності. На перші побачення краще не одягати колготки з візерунками, водолазки з вирізами, короткі сукні. Якщо чоловік зацікавлений в довгострокових і серйозні стосунки, він не схвалить подібного вашої поведінки.

Який подарунок сподобається чоловікові

Подарунок важливо вибирати відповідно до обставин. Якщо ви ще недостатньо близькі, то не варто дарувати чоловікові подарунки з явним натяком на відносини: сорочки, нижню білизну, предмети побуту. При цьому ви можете вибрати в якості подарунка чоловічий аксесуар. Наприклад, візитницю, портмоне, затиск для краватки, атрибутику для автомобіля.

Важливо, щоб річ була високої якості, але не дорога. Дорогі подарунки в принципі вважаються поганим тоном.

Якщо ви добре знаєте смаки чоловіка, то відмінним подарунком стане книга або колекційне видання. Також ви можете вибрати якісний блокнот. Успішний чоловік повинен вміти планувати свій час, тому блокнот – необхідна річ.

Якщо ви хочете подарувати чоловікові запрошення на якесь цікаве захід, то потрібно оцінити ситуацію. Справа в тому, що запрошення дарують завжди в двох примірниках, так як чоловік повинен піти на захід з кимось.

Але чоловік не повинен відчувати вашого нав’язливого поведінки. Можливо, чоловік не планував на даному етапі відносин відвідувати з вами захід, тому краще всього дарувати запрошення при ближчих стосунках з чоловіком.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Фрази для чоловіка щоб йому сподобалося

Чоловіки люблять відчувати свою значимість, але при цьому багато хто з них досить проникливі. Тому не льстите чоловікові.

Щоб йому сподобалися ваші слова, вони повинні бути в першу чергу щирими.

Ви, наприклад, можете сказати, що чоловікові йде светр, в якому він прийшов на зустріч. Ви не сказали чоловікові, що він гарний, але підкреслили, що він добре виглядає.

Найкраще помічати деталі, але не робити прямолінійні компліменти. Чоловік не тільки отримає задоволення від ваших слів, але і помітить вашу проникливість.

Також в розмові можна використовувати фрази, які підкреслюють ваші позитивні емоції поруч з цією людиною. «Мені добре з тобою» – прості і щирі слова, які будуть приємні чоловікові. Адже він розуміє, що ваше відчуття гармонії залежить від його присутності.

Не соромтеся говорити чоловікові про ваші почуття, але не використовуйте гучних слів. »Мені подобається, як ти доглядаєш» – цими словами ви не тільки доносите до чоловіка його значимість, а й підкреслюєте свою. Адже ви помічаєте його знаки уваги по відношенню до себе, і чоловік про це дізнається.

Як сподобатися чоловікові – головна жіноча хитрість

 • Жіночі хитрощі – головне знаряддя дівчат із завоювання чоловіки.
 • До жіночих хитрощів відносяться запах, чарівність, природність, погляд, розум, голос, одяг і жіночність.
 • Працюйте над собою, над кожним з перерахованих пунктів, підкреслюйте свої кращі сторони і виправляйте недоліки.

Джерело: https://otnosheniya.temaretik.com/1806556647460702401/10-zapovedej-kak-ponravitsya-muzhchine/

Як закохати в себе чоловіка

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Подобатися протилежній статі не складно, але між захопленням і закоханістю є чітка межа. Чоловіки часто цікавляться гарненькими жінками, але набагато рідше відчувають до них справжні почуття. Вони не надають багато значення красуням, з якими мило фліртують, зате єдину даму серця бояться втратити і готові носити на руках.

Як вести себе з чоловіком щоб він закохався

Закохати чоловіка в себе досить складно, особливо якщо він звик до жіночого увазі і ласці, але це цілком можливо, досить лише вести себе відповідно до правил спокушання.

1. Будьте жіночні

Жіночність – це те, що приманює представників сильної статі, немов магніт. Це не те ж саме, що зовнішня краса.

Безумовно, ви повинні привабливо виглядати, але основний ваш секрет криється в правильній міміці, жестах, плавної ходи, вміння тримати себе і говорити.

Ви шукаєте відповідь на питання, як спокусити чоловіка? Стати м’якою, ніжною, ніжною і граціозною, позбудьтеся від жорсткості і різкості. Дивлячись на вас, ваш обранець захоче проявляти свою мужність і здійснювати найкрасивіші вчинки.

2. Зберігайте інтригу

У будь-якій жінці повинна бути якась таємниця. Ні в якому разі не робіть з чоловіка свою подружку або «жилетку». Йому зовсім не варто знати про всіх ваших бідах і розчарування, страхи і надії, минулі перемоги і поразки на любовному фронті.

Пам’ятайте, якщо ви будете занадто відверті, прості і нехитрі, то вже незабаром ви станете гранично зрозумілі для нього, а трохи пізніше – і просто не цікаві.

Едін6ственное, що ви можете дозволити собі, – розповісти про себе щось хороше, щоб тим самим підкреслити свою привабливість.

3. Будьте незалежні

Один з відповідей на питання, які дівчата подобаються хлопцям, – незалежні. Ті, які вміють тримати дистанцію і знають собі ціну. Вони не дзвонять по сто разів на дню, що не випрошують компліменти і визнання, не влаштовують скандалів і сцен ревнощів.

У чоловіка завжди залишається відчуття, що він може втратити таку даму в будь-який момент, і саме воно пробуджує в ньому інстинкт завойовника.

Він починає шукати відповіді на запитання про те, як підкорити свою обраницю, і навіть не помічає, як сам виявляється на гачку.

4. Будьте цікаві в спілкуванні

Якщо вам добре разом тільки в ліжку, то ні про яку закоханості не може бути й мови. Ви повинні залучати свого чоловіка не тільки як досвідчена коханка, але і як нудний співрозмовник.

Тільки в цьому випадку він буде цінувати вас і прагнути провести з вами якомога більше часу. Ще на початку відносин постарайтеся дізнатися якомога більше про його захоплення і пристрасті.

Якщо у вас зовсім немає спільних інтересів, то і відносини, швидше за все, надовго не затягнеться.

5. Стати непередбачуваною

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

6. Будьте індивідуальністю

Справжня жінка навіть свої недоліки вміє перетворити в достоїнства. Вона бачить в собі ту «родзинку», яку можна вміло підкреслити за допомогою правильно підібраного одягу, макіяжу, зачіски і манери поведінки.

Така дама знає, як познайомитися з чоловіком, як залучити на себе увагу сильної статі і як утримати його.

Не бійтеся бути такою, якою ви є, подаєте себе як коштовність, любите себе, і чоловіки будуть носити вас на руках.

7. Піклуйтеся про свою зовнішність

З’являючись перед своїм коханим, ви завжди повинні виглядати як королева. Тоді і він буде ставитися до вас як до монаршої персони.

8. Будьте впевнені в собі

Неможливо переконати інших у тому, у що ви не вірите самі. Якщо ви шукаєте відповідь на питання, як закохати в себе чоловіка, то обов’язково подумайте про свою самооцінку. Інші ставляться до вас так, як ви сама себе сприймаєте, і для того, щоб бути коханою протилежною статтю, треба щиро вважати, що ви гідні того, щоб вас любили і носили на руках.

9. Добре ставитеся до свого чоловіка

Якщо ви не довіряєте своєму обранцеві, постійно чекаєте від нього зради і підступу, схильні влаштовувати йому перевірки і скандали, то ви ніколи не зможете закохати його в себе. Поважайте його і завжди залишайте йому особистий простір, не перетворюйте спілкування з вами в повинність, і тоді він почне цінувати кожну хвилину, проведену разом.

Джерело: http://relonia.ru/kak-vljubit-v-sebja-muzhchinu/

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався і одружився

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався, назавжди.

Як вести себе з чоловіком, щоб він закохався: способи і секрети

Будь-якій жінці, хочеться зустріти свою половинку. І, безумовно, у кожної з представниць прекрасної статі в арсеналі є пара – трійка прийомів, щоб привернути увагу чоловіка.

Але, для створення пари, як правило, цього недостатньо. Дівчині потрібно зуміти зробити так, щоб вона не просто сподобалася чоловікові, а щоб він в неї закохався.

Для цього варто вести себе природним чином, вульгарність і кокетство зараз не в моді. Крім цього, не потрібно сильно нав’язуватися вподобаному чоловікові, або бути надмірно наполегливою.

Ці два фактори, ще більше можуть відштовхнути його. До речі, ще однією розповсюдженою помилкою, серед представниць прекрасної статі, є прагнення прив’язати коханого до себе всіма доступними способами.

Це теж неправильно, в такому випадку, в жінці практично не залишається жодної інтриги, або загадки, в результаті чого чоловік просто втрачає до неї інтерес. Що ж, давайте поговоримо про те, чи потрібно зробити, щоб чоловік в вас закохався.

рекомендації

Є кілька пунктів, які варто дотримуватися, щоб чоловік закохався в вас.

До них відноситься:

 • Залишайтеся собою.
 • Намагайтеся виглядати спокусливо, але не легковажно.
 • Будьте уважною і вмійте слухати.
 • Шукайте загальні інтереси.
 • Будьте позитивною.
 • Станьте для нього подругою.
 • Будьте трохи недоступною.
 • Дивуйте обранця.
 • Показуйте симпатію, але не нав’язливо.

Пунктів чимало і деякі з них, може, і здаються банальними, але в простих істинах, як раз і криються деякі проблеми. Тому, думаю, варто більш детально розібрати кожен з них, щоб зрозуміти, як вести себе з чоловіком, щоб він закохався.

природність

Природність в поведінці є саме тією якістю, яка завжди знаходиться в ціні. Тому перед вподобаним чоловіком не варто вести себе награно, вульгарно, або зухвало. Може бути, подібна поведінка увагу і приверне, та тільки ненадовго.

Також, вести себе природно, потрібно правильно. Тобто, постарайтеся максимально розкрити свою жіночність і ніжність. Розмовляйте не надто голосно, або різко. Вам потрібно створити максимально природний і в той же час, привабливий образ.

Погодьтеся, куріння в нього ніяк не вписується і вже тим більше – дівчину не прикрашає. Тому, варто постаратися позбутися від шкідливих звичок. Не забувайте, що чоловіки вважають за краще бачити поряд з собою – тендітну, ніжну і сексуальну жінку.

образ

«Жінка любить вухами, а чоловік – очима». Дана приказка актуальна на всі часи. Тому, якщо хочете справити враження, обов’язково стежте за собою. При необхідності відвідайте салон краси.

А в цілому, не варто занадто яскраво фарбуватися. Краще використовувати легкий макіяж, з пастельними тонами. Те саме можна сказати і до одягу, вона не повинна бути занадто відкритою, або вульгарною.

Намагайтеся одягатися так, щоб було зручно було, в першу чергу вам. При цьому, речі повинні підкреслювати ваші достоїнства і приховувати можливі недоліки фігури. Не забувайте про збереження жіночності і ніжності.

Вмійте слухати

Уміння слухати, а найголовніше чути, є важливою рисою дівчини. Таким чином, ви зможете розташувати до себе коханого. Особливо якщо станете для нього приємним співрозмовником.

Тільки постарайтеся не втомлювати чоловіка своїми розповідями, або висловлюванням своєї думки. Попросіть чоловіка розповісти про його захоплення, хобі і так далі. Проявіть щирий інтерес до його розповіді, не соромтеся задавати питання, якщо вам щось не зрозуміло.

інтереси

Розбір даного пункту, мабуть, почну з того, що при зациклення дівчата на те, що відбувається, між нею і її об’єктом симпатії (молодим чоловіком), може відштовхнути. Тому, якщо жінка поставила перед собою таку мету, як підкорення чоловіче серця, то слід пам’ятати, що потрібно бути хорошою співбесідницею.

Читайте також:   Сумісність ваг і козерога: які труднощі чекають на пару

Адже чоловікові має бути з нею не тільки приємно в інтимному плані, але і в спілкуванні теж. Так що, на початку спілкування, жінка повинна постаратися дізнатися, як можна більше, про загальні з чоловіком інтереси та захоплення.

Чи варто говорити про те, що, при їх відсутності ймовірність розвитку повноцінних відносин зводиться до мінімуму? Тому, якщо вас цікавить цей чоловік, і ви прагнете до розвитку довгострокових відносин, то постарайтеся “заразитися” його захопленнями.

Є ще один момент, переходячи на теми про «особисте», не варто про себе розповідати все і відразу. Краще розкриватися поступово. Таким чином, ви не тільки зможете підтримувати до себе інтерес співрозмовника, але ще й створите деяку інтригу.

Позитивний настрій

Якщо ви будете асоціюватися у коханого з позитивом, то це тільки додасть вам шансів до можливості розвитку відносин. Тому намагайтеся завжди зберігати позитивний настрій, не нити, і не скаржитися на життя.

Також, іноді непогано розбавляти розмову жартами. Гарне почуття гумору теж є хорошим засобом для досягнення заповітної мети.

Станьте подругою

Взагалі, найкращі, серйозні відносини, виростають саме з дружби між чоловіком і жінкою. Тому, постарайтеся для вашого коханого стати близькою людиною, подругою, з якою можна поговорити по душам.

Тільки тут дуже важливо не перетинати таку грань, не варто вести себе як «свій пацан». В цьому випадку, вас, уже як можливий об’єкт для відносин, розглядати не будуть.

недоступність

Легкодоступні дівчата, як правило, досить швидко набридають чоловікам. Тому, не варто занадто швидко кидатися йому на шию, або стрибати в ліжко. Також, не потрібно бути нав’язливою.

Не забувайте чоловік – це мисливець. Постарайтеся зіграти на його мисливському інстинкті. Станьте для нього заповітної, бажаною здобиччю.

непередбачуваність

Одноманітне спілкування і передбачуваність в поведінці жінки в тій чи іншій ситуації, може швидко набриднути, набриднути. Тому, варто намагатися показувати поступово нові грані своєї особистості.

легкий флірт

Флірт повинен бути ненав’язливим. Так ви зможете надати вашим відносинам деяку легкість. Також, це буде зберігати у коханого інтерес до вас, і, можливо, навіть бажання.

Легкий флірт включає в себе:

 1. Легкі випадкові дотики і жести (дистанцію, звичайно, потрібно скорочувати, але робити це варто поступово);
 2. Захоплений погляд, усмішки і компліменти (але не захоплюйтеся, робіть це дозовано);
 3. Навіть, добродушне жартування.

висновок

Якщо цікавить, як вести себе з чоловіком, щоб він закохався, то варто пам’ятати, що становлять в цій непростій справі досить багато.

У разі, коли сподобався чоловік, після докладених зусиль, з якихось причин, так і не відповідає вам взаємністю, щось не принижуйте почуття власної гідності, ні в якому разі.

Просто вважайте, що він не ваша доля. Навчіться любити себе, і будьте впевнені в своїх діях. Чоловікам подобаються самодостатні, які цінують себе жінки, які вміють радіти життю, і знаходити в усьому позитив.

Корисні статті:

 • Як вивести з організму паразитів народними засобами;
 • Як вивести з організму шлаки і токсини в домашніх умовах;
 • Як вилікувати грибок на нігтях ніг швидко за один тиждень;
 • Як займатися гімнастикою вдома, поради та рекомендації;
 • Як позбутися від гикавки швидко, в домашніх умовах.

Джерело: https://elenaprekrasnaya.ru/otnosheniya/kak-vesti-sebya-s-muzhchinoy-chtobyi-on-vlyubilsya.html

Як вести себе з чоловіком: 5 правил істинної жінки

Як вести себе з чоловіком – 5 правил досвідченого психолога і щасливої ​​жінки. Запам’ятовуємо і застосовуємо на практиці! Ось здавалося б: чоловіки – такі ж люди, як і ми, тільки трохи іншого анатомічної будови. Щоб знаходити з ними спільну мову, особливі інструкції не потрібні. Але це в теорії. На практиці все виявляється набагато складніше і заплутаніше.

Справжня жінка прекрасно знає, як вести себе з чоловіком, щоб закохати його без пам’яті і зберігати це почуття по відношенню до себе протягом багатьох років. Але скільки їх, тих справжніх жінок, які народжуються з умінням звертатися з сильною статтю? Не думаю, що занадто багато. Іншим доводиться поступово вчитися, щоб володіти їхніми серцями, умами і тілами.

Як правильно поводитися з чоловіками: 5 правил

Жити за правилами важко, я це прекрасно розумію. Іноді хочеться плюнути на все і внести в свою розпланувальну життя нотку хаосу, божевілля і безладу. Одну нотку, мабуть, ще можна внести, але не більше, інакше доведеться вийшов бардак розгрібати досить довго. Це ліричний відступ має безпосереднє відношення до того, як себе вести з чоловіком.

У відносинах з сильною статтю, теж потрібно дотримуватися певних правил, не надто часто відступаючи від них. Цим правилам мене навчила одна мудра жінка. На старій роботі начальство частенько запрошувало її для проведення тренінгів.

Ірина Іванівна була не тільки найдосвідченішим психологом, а й розкішною жінкою, що в свої 45 років могла дати фору будь-двадцятирічної, мала чоловіка, що обожнює її, і двох дорослих дітей-студентів.

Одного разу, скориставшись тим, що начальство відлучитися у своїх справах, і оцінивши наш переважно жіночий колектив, Ірина Іванівна вирішила приділити півгодинки темі «Як правильно поводитися з чоловіками» і поділилася власним досвідом щасливого шлюбу.

5 правил, як правильно поводитися з чоловіком:

1. Зберігай свою привабливість.
2. Будь турботливою.
3. Не дави на нього, намагаючись зайняти собою все особистий простір чоловіки.
4. Поменше чвар, скандалів, ниття по дрібницях.

5. Не «каструють» свого коханого.

Залишайся красунею, і тобі не доведеться особливо думати, як себе вести з чоловіком

У кожної жінки свої секрети особистої чарівності і привабливості, але ніхто не буде сперечатися, що є якісь загальні стандарти краси. Можна, звичайно, скільки завгодно стверджувати: «А ось я важу 100 кілограмів, що не фарбуюся, що не відвідую салонів краси і взагалі – та ще стерво, але чоловік у мене дуже любить», але наскільки ви самі щирі в цих своїх твердженнях?

 • Ідеально прокачаних попа, бездоганний макіяж і дороге сексуальне шмаття – це не повна формула жіночої привабливості, хоча, як на мене, кожна жінка повинна навчитися користуватися декоративною косметикою, добре одягатися і займатися спортом.
 • Дуже важливо не тільки навчитися себе правильно вести з чоловіком, але і:
 • – регулярно робити манікюр і педикюр;
  – боротися із зайвою рослинністю на тілі;
  – привести в порядок своє волосся;
  – подбати про красу своєї шкіри;
  – користуватися парфумами;
  – носити красиву білизну;

– стежити за станом здоров’я і т.д.

Хочеш навчитися правильно поводитися з чоловіком? Будь турботливою!

Кожна людина – трохи егоїст, що ставить свої інтереси вище інших. Це, в принципі, правильно, але головне в своїх егоїстичних бажаннях не перегнути палицю.

Особливо, якщо ви намагаєтеся зрозуміти, як себе вести з чоловіком. Сильна стать любить, коли про нього піклуються.

Я не маю на увазі, що потрібно носити бойфренду в зубах тапочки і передбачати будь-яке бажання, але вашу турботу він повинен відчувати.

До того ж, бути турботливою і правильно вести себе з чоловіком не так вже й складно:

1. Стався з розумінням до його смакам і бажанням (в розумних межах, звичайно), будь то прохання поекспериментувати в ліжку або зробити на сніданок сирники.
2. Слухай, що він тобі каже, про що розповідає, підтримуй розмову, навіть якщо ця рибальство / полювання / автомобілі / танчики тобі вже в печінках сидять.
3.

Доглядай за ним під час хвороби (чоловіки в більшості своїй – паршиві і недовірливі пацієнти).
4. Вей гніздо: будинок повинен бути затишним і комфортним для проживання.
5. Будь поруч в конфліктах, а коли він вже зовсім неправий – м’яко (а головне – наодинці!) Вкажи на це.
6.

Роби йому подарунки (не даруй кожен раз лише корисні речі, купуй іноді те, що йому хочеться).

7. Хвали його – чоловіки обожнюють лестощі.

Поважати особистий простір – значить, правильно себе вести з чоловіком

Багато жінок, коли пов’язують своє життя з чоловіком, геть-чисто забувають про те, що вони були цілком відбулися особистостями до нього (мали інтереси, хобі, своє коло спілкування, плани, мрії) і цілком розчиняються в стосунках. Гаразд, це ваша справа, але чому ви вимагаєте того ж від нього? Якщо ви будете звертатися з коханим так, ніби він – ваша особиста власність, то скоро йому ця зашморг набридне, і він втече.

Але ж вести себе з чоловіком потрібно зовсім по-іншому:

1. Залишати йому час, сили і гроші для хобі.
2. Не кричати за те, що він іноді зустрічається з друзями в чисто чоловічій компанії.
3. Не шаріться за особистою поштою, не моніторити соціальні мережі, не читати смс.
4. Скасувати спостереження за ним.
5. Не дзвонити по 100 раз в день з питаннями «Ти де?».
6. Не змушувати звітувати про кожен крок.

7. Не критикувати його друзів і т.д.

Любов до скандалів і ниття заважає жінкам правильно поводитися з чоловіками

Дорогі жінки, запам’ятайте, всі чоловіки (ось все до одного) не виносять жінок-пив.

Я розумію, що сімейне життя не може бути медово-цукрової в стилі «Так, дорогий», «Як ти захочеш, кохана», але свербіти щодня, як бензопила «Дружба», нити, скаржитися і скандалити через дрібниці – абсолютно неправильно. Навіщо деякі дами перетворюють і своє життя, і життя свого чоловіка в пекло ниттям, скандалами, бурчанням, я щиро не розумію.

Якщо у вас є якісь претензії, то вони повинні бути обгрунтованими і висловленими спокійно, без істерик. Також дуже важливо запропонувати якесь рішення проблеми.

Не потрібно вести себе з чоловіком, як злісна свекруха з анекдотів «я не знаю як, але абсолютно не так», дути губи через різну фігні і діяти за принципом «здогадайся сам, чого мені треба».

Жоден нормальний чоловік подібного безглуздого пресингу не витримає. Та й вам самим навіщо потрібне таке життя? З любові до мазохізму?

Не настільки важливо, як вести себе з чоловіком, головне – не «каструвати» його!

Природно, слово «кастрація» я вживаю в переносному сенсі і маю на увазі ситуацію, коли жінка своїми словами, вчинками, поведінкою знищує в чоловікові все чоловіче, перетворюючи його в якусь Слабовільний стареньку, яка і право голосу в своєму будинку не має.

Якщо ви хочете себе вести з чоловіком правильно, то, будь ласка:

1. Не критикуйте його по дрібницях.
2. Не принижуйте його, особливо прилюдно.
3. Не топчіть його чоловічу гідність.
4. Не робіть з нього підкаблучника, який без вашої царської дозволу і дихнути зайвий раз не сміє.
5.

Не намагайтеся робити все самостійно: і крани лагодити, і дітей виховувати, і з будівельниками, що роблять вам ремонт, лаятися.
6.

Не вживайте фрази «Тому що я так сказала», «Буде так, як я хочу», «Ти – безглуздий, тому я все зроблю сама», «Не лізь, ти все зіпсуєш» та інші.

7. Частіше згадуйте, що ви все-таки жінка, а значить – слабка стать, тоді як чоловік – сильний. Чи не міняються ролями!

Ви, звичайно, не зобов’язані дотримуватися цих порад. Виберіть іншу тактику, як вести себе з чоловіком, але якщо вона не дає хороших плодів, то, можливо, пора задуматися: «А що я роблю не так» і прислухатися до розумними людям зі сформованою особистим життям.

Джерело: dnevnyk-uspeha.com

Джерело: https://gorabbit.ru/article/kak-vesti-sebya-s-muzhchinoy-5-pravil-istinnoy-zhenshchiny

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *