Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінки

Хитрість, виверт, махінація, хитрощі, лукавство … Всі ці слова – синоніми та означають одне і те ж: перекручування фактів, почуттів, що подавалася для досягнення своєї мети. Хитрість – це намір приховати справжні почуття, плани, наміри, щоб отримати бажаний результат. Жінки досить часто хитрують у відносинах, м’яко змушуючи чоловіка діяти в їхніх інтересах.

Зміст приховати

Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінкиЯк бути хитрою в стосунках з чоловіком і чи потрібно це взагалі? Краще щирості не може бути нічого. Джерело: Flickr (El_Ghazy_Hamza)

Про що мова?

Словосполучення «жіноча хитрість» використовують повсюдно. Матері, бабусі, старші наставниці часто вчать дівчаток «бути хитрими», «домагатися хитрістю», «хитрувати». Що ж ховається під цими порадами? Як розуміють жіночу хитрість самі жінки?

Зазвичай під жіночої хитрістю розуміються хитрощі, за допомогою яких чоловіків провокують на потрібні жінці вчинки: виманюють подарунки, отримують згоду на шлюб, народження дитини, зміну місця проживання. Навіть дрібні побутові ситуації частина жінок залагоджують за допомогою хитрощів, а не будуючи взаємний конструктивний діалог з чоловіком.

Якими бувають жіночі хитрощі

Хитрість може полягати в створенні привабливого помилкового образу, коли жінка не тільки маскує свої недоліки, але і приписує собі відсутні гідності.

Така хитрість – одна з нешкідливих її різновидів і нагадує ефект декоративної косметики, яка покликана приховати зайву пухкість щік і надати блідим губам яскравість.

Після вмивання жінка постає в природному вигляді, як і після більш-менш тривалого спілкування.

Іншого роду хитрість – приписувати собі риси характеру, яких немає. Це набагато серйозніше вигадування достоїнств, тому що характер жінки вже сформований, і його практично неможливо змінити. Виробити в собі якісь бажані якості можливо, але перекроїти характер – все одно що змінити свою особистість.

Ще один різновид хитрості – створення помилкового відгуку на вчинки. Тут однозначно не можна говорити про допустимість або неприпустимість таких хитрощів.

Якщо чоловік завдав жінці приємне, але не так, як вона цього хотіла, не потрібно демонструвати невдоволення – навпаки, слід подякувати йому.

Те ж саме стосується моменту, коли чоловік заподіяв жінці біль або став причиною іншої негативної емоції: прикидатися, що все в порядку – значить, допускати подібні ситуації в майбутньому. Тому реакція повинна бути відповідною. Небезпечно хитрувати в сфері сексуальних відносин.

Імітуючи задоволення від інтимної зустрічі, жінка формує у чоловіка образ, що їй добре і її все влаштовує. Потім буде важко пояснити, чому раптом жінку перестало влаштовувати якість близькості без об’єктивних змін. А чоловіка таке вдавання може сильно образити.

Як жінки використовують свої хитрощі в стосунках?

Хитрощі при знайомстві з чоловіком широко застосовуються жінками при зав’язуванні нових знайомств.

Зазвичай вони спрямовані на формування максимально привабливого образу в очах чоловіка, потім на створення видимості реальної психологічної зв’язку, а після – на продовження і розвиток відносин.

Коли чоловікові жінка подобається такою, яка вона є без хитрощів і вивертів, а жінці не потрібно прикидатися, що їй приємний чоловік – це ідеальний варіант знайомства.

Жінці не слід прикидатися тієї, кого хоче бачити чоловік, якщо прийнятий образ для неї неприродний. Наприклад, жінка не любить домашніх тварин, а у її обранця в будинку є улюблена їм собака.

Жінці не потрібно робити вигляд, що вона захоплена цією собакою, нарочито її пестити або грати з нею.

По-перше, рано чи пізно неприязнь або огиду все одно виявляться, та й собака відчуває нещирість і може проявити у відповідь агресію.

Те ж саме стосується дітей. Не потрібно прикидатися, що жінці байдужі діти, якщо вона бачить себе матір’ю великого сімейства, а чоловік не бажає бути батьком.

Або зворотна ситуація, коли жінка не відчуває в собі бажання народжувати і виховувати дітей, а чоловік хоче багатодітну сім’ю. У такій парі обов’язково виникне конфлікт інтересів.

Хтось із партнерів захоче реалізувати свою потребу в батьківстві, а хтось буде проти пов’язувати себе дітьми.

Дуже негативно позначиться на відносинах хитрість в сексуальній сфері. Якщо жінка хоче вступити в інтимні стосунки з чоловіком, їй не потрібно напускати на себе холодність і відштовхувати його неприступністю, тому що її бажання цілком природні і їх не слід соромитися або соромитися.

Якщо жінка не хоче або психологічно не готова вступити з чоловіком в інтимний зв’язок, їй теж слід відверто говорити про це, а не придумувати безліч відмовок, які можуть бути неправильно витлумачені (наприклад, як невміле кокетування), або ж поступатися бажаю чоловіки.

У першому випадку жінка буде виглядати нерозумно, а в другому – їй будуть неприємні спогади про цю близькості, що негативно позначиться на подальшому розвитку відносин.

Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінкиЖіноча хитрість у відносинах, якщо панночка все ж вирішила нею скористатися, повинна мати рамки. Не можна викликати у чоловіків почуття провини. Джерело: Flickr (Eric_Gonzalez)

Хитрощі в любовних відносинах

Як бути хитрою в стосунках з чоловіком і чи потрібно це взагалі? Краще щирості не може бути нічого. Якщо жінка будує свої відносини на хитрощі, то або вона втомиться жити весь час у напрузі, або чоловік зрозуміє, що його обманювали і обводили навколо пальця маніпуляціями.

Але нешкідливі «хитрощі», якими напхані в безлічі журнали, книжки з мистецтва флірту і спокушання, інтернет-портали про відносини (спільні позитивні враження, різноманітність в сексуальному житті, мереживну білизну і смачні вечері) зовсім не шкодять, а, навпаки, позитивно позначаються на відносинах. Називати їх хитрощами в прямому сенсі неправильно.

Але ось справжні хитрощі, засновані на обмані, введенні в оману, приховування фактів, зазвичай псують відносини і призводять до розриву.

Як бути хитрою з чоловіком

Хитрощі в стосунках з чоловіком використовуються багатьма жінками. Коли вони дрібні і не мають істотних наслідків, то жінки можуть не побоюватися за свій шлюб. Але якщо хитрість стала єдиним способом побудови шлюбних відносин, то це говорить про невміння дружини спілкуватися зі своїм чоловіком.

Найбільше ускладнення ситуації – дружина перестане поважати чоловіка, яким вона крутить і повністю управляє. Частину, що залишилася порожнечу заповнить зневага, почуття зверхності над чоловіком.

Він швидко це відчує, тим більше що жінка буде вести себе відповідно. Вона просто не зможе не проявити неповагу до чоловіка – воно здасться саме з часом. Без поваги не може існувати нормальний здоровий шлюб.

Тому жінкам потрібно пам’ятати про це, коли вони вплітають павутинку хитрощі в тканину свого подружнього життя.

Які жіночі хитрощі неприпустимо застосовувати з чоловіком?

Жіноча хитрість у відносинах, якщо панночка все ж вирішила нею скористатися, повинна мати рамки. Не можна викликати у чоловіків почуття провини.

Це руйнівно для психіки чоловіки, і незабаром він почне усуватися від джерела негативу, тобто від жінки, яка викликає в ньому це руйнівний неприємне відчуття.

Жінки, змушуючи чоловіків відчувати себе винними, демонструють образи, ображений вигляд, тішачи своє самолюбство або отримуючи від нього подарунки та інші цінності в якості вибачення.

Неприпустимо хитрувати по відношенню до дітей. Придумуючи дитячі хвороби, неприємності в школі, проблеми з друзями, жінка привертає увагу чоловіка до сімейних проблем, але це короткочасно. Зрозумівши, що дружина перебільшила, чоловік в інший раз поставиться до її словами з неабиякою часткою недовіри. Та й відносини між батьком і дітьми можуть бути зіпсовані.

Жіночі хитрощі мають свої позитивні і негативні сторони. Ви повинні розуміти що і з якою метою робите, перш ніж використовувати будь-якої «заборонений прийом» з жіночого «арсеналу». Все ж щирість – найкраща зброя в стосунках і найнадійніше.

Відео по темі

& Lt; span id = “selection-marker-1” class = “redactor-selection-marker» data-verified = »redactor» & gt; & lt; / span & gt;

Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінки

Джерело: https://anutkina.info/otnosheniya/muzhchini/291-vazhnye-zhenskie-khitrosti-v-otnosheniyakh

Хитрувати не можна заборонити – інструкція для жінок, або Як правильно спілкуватися з чоловіком

Що лежить в основі відносин між чоловіком і жінкою, прекрасні мої? Звичайно, спілкування. І щоб побудувати особисте щастя, створити міцний союз, який не розвалиться при першій великій сварці, важливо правильно спілкуватися з партнером.

 А як взяти курс на гармонійні відносини і не сісти на мілину в любовної човні?

Вчитися спілкуванню з чоловіком, прокачувати жіночність, діставати свої природні інстинкти. Я не дарма розробив вже не один курс по відносинам. Наприклад, «Такому мама не навчить», на якому вчу правильно взаємодіяти з чоловіком. А то вчорашні принца на білих конях якось швидко здуваються. Тому давайте поговоримо про найбільш нагальних питаннях в спілкуванні з чоловіками: що не можна, що можна.Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінки

Гнучкість, мудрість і щіпка хитрості – коли вони життєво необхідні

Дівчатам буває важко проявляти терпіння, багато хто не вміють вчасно замовкнути і вивалюють на чоловіка все, що думають. А також вимагають, наполягають на своєму або ставлять ультиматуми. Але іноді треба проявити гнучкість і включити жіночу хитрість.

Ось ситуації, в яких не обійтися без м’якого підходу :

 • Чоловік накосячілі, проявив себе не з кращого боку.

Забув, припустимо, про день народження вашої мами і поїхав допомагати одному або скликав позапланове зібрання на роботі, відповідно затримався. А ви що? Відразу накинулися з критикою? Не треба так. Постарайтеся його зрозуміти. Особливо якщо таке трапилося вперше. Наступного разу нагадайте про свої плани заздалегідь, розкажіть про важливі речі або своїх очікуваннях прямо, без натяків. А коли чоловік вже зробив помилку, краще діяти м’яко. Чи не кидатися зі звинуваченнями або влаштовувати скандал, а спокійно запитати – чому так вийшло, що трапилося. Коли дізналися причину, запропонуйте варіанти вирішення.

Наприклад: «Дорогий, я розумію, ти замотався на роботі, адже ти дуже відповідальний. Тільки сьогодні день народження моєї мами, я засмучена, що ти не можеш поїхати зі мною до призначеного часу.

 

Давай ти заїдеш до неї пізніше, заодно купиш букет її улюблених квітів. А ще з тебе квитки на концерт.

 

Пам’ятаєш, я так і не змогла купити їх? Я впевнена, що твоя винахідливість і кмітливість допоможуть дістати нам кращі місця » .

Начебто висловили невдоволення, але м’яко, та ще й покарали – нехай тепер шукає дорогі квитки в першому ряду.

 •  Ви хочете, щоб він зробив так, як потрібно вам.

Іноді якщо дівчині щось потрібно, вона буде стояти на своєму до останнього. Поки пар з вух не повалить. Ось вона розлючено вимагає: «Хочу саме ту червону машину! Не важливо, що вона не практична в використанні, жере бензин, часто ламається, зате красива ». Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінкиАбо« Поїдемо в відпустку в квітні, а не у вересні. Я вже забронювала квитки. Ну і що, що ти планував по-іншому. Зате разом з друзями. ». Чоловік, звичайно, на поводу навряд чи піде. Якщо вимагати, наполягати, випрошувати щось, намагатися змусити або взагалі ставити його перед фактом – він або зробить все навпаки, відмовиться від вашої затії навідріз, або зніме з себе відповідальність, що теж погано. Замість цього дійте за методикою КПК (Комплімент-Програма-Комплімент):

Читайте також:   Овен і діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

« Милий, ти такий щедрий і уважний (комплімент). А я так хочу ту червону машину, що просто дах зносить від неї. Я впевнена, що ти не відмовиш мені в задоволенні кататися на ній по місту і знайдеш оптимальний варіант за ціною (програма). Адже ти такий же романтик і авантюрист, як раніше (комплімент). »

Компліменти підбираються по ситуації, вони не повинні стосуватися зовнішності чоловіки, тільки потрібних вам в цей момент якостей. Цю техніку я пояснюю постійно, додаю в будь-який курс з психології відносин, тому що вона безпрограшна. У першому випадку вона теж діє.

 •  Чоловік ще не безроздільно ваш, він вибирає.

Іноді зустрічає дівчина прекрасного мачо, а він не до кінця вільний. Начебто розлучився з дівчиною, але вона не відпускає. Або є у нього на прикметі симпатична колега, з якою він пару раз вже обідав. А з вами ще незрозуміло, що і як. Начебто тягне, але раптом не воно. Якщо ви дізналися про існування суперниці, а чоловік вам доріг, важливо діяти хитро. Показати свої кращі якості, бути жіночною на 100″https://nazarella.com.ua/wp-content/uploads/8aac2d26a05d8bba4c07aa69e24a5dc6.gif” alt=”Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінки” width=”500″ height=”279″ class=”size-full aligncenter”>

 • Ви хочете дати йому цінну пораду.

Любі жінки! Ви завжди знаєте, як краще для нас, чоловіків. Чого вартий коронне: «Я ж казала!». Однак чоловіки ненавидять цю фразу, як і будь-які поради, думки з приводу правильності їх рішень. Яку пораду? Загорніть його в ту ж перевірену техніку КПК. Хочете, припустимо, порадити чоловікові поговорити з начальством про підвищення, якраз звільнилася посада. Тоді замість: «Вася, іди до начальника, чого ти тягнеш гуму! Скажи йому, що це місце твоє по праву, а то знову все профукали! », Краще сказати чоловікові:« Дорогий, ти завжди впевнений у собі і знаєш, як впливати на людей. Я переконана, що ти будеш відмінним керівником, якщо попросиш підвищення, адже момент дуже підходящий. Ти у мене розважливий і сміливий, і точно знаєш, що потрібно зробити. ».У першому випадку Вася в знак протесту може не піти до керівництва плюс у нього не буде мотивації, навпаки – весь настрій пропаде. Зате в другому він побіжить доводити, що він правда сміливий і впевнений в собі. Пам’ятайте – іноді корисно промовчати, обміркувати, як себе вести в тій чи іншій ситуації, щоб результат порадував. На моєму однойменному Youtube каналі «Павло Раков» багато про психологію відносин – прикладів, рад, записів моїх авторських програм. Якраз про помилки в спілкуванні. Все безкоштовно. Однак глибока робота зі зворотним зв’язком завжди на курсах. Якщо хочете дізнатися більше секретів, методик, зрозуміти, як хитрувати майстерно і тонко, приходьте до мене на тренінги. До речі, мої курси з психології відносин доступні онлайн.Пам’ятайте – іноді корисно промовчати, обміркувати, як себе вести в тій чи іншій ситуації, щоб результат порадував. На моєму однойменному Youtube каналі «Павло Раков» багато про психологію відносин – прикладів, рад, записів моїх авторських програм. Якраз про помилки в спілкуванні. Все безкоштовно. Однак глибока робота зі зворотним зв’язком завжди на курсах. Якщо хочете дізнатися більше секретів, методик, зрозуміти, як хитрувати майстерно і тонко, приходьте до мене на тренінги. До речі, мої курси з психології відносин доступні онлайн.Пам’ятайте – іноді корисно промовчати, обміркувати, як себе вести в тій чи іншій ситуації, щоб результат порадував. На моєму однойменному Youtube каналі «Павло Раков» багато про психологію відносин – прикладів, рад, записів моїх авторських програм. Якраз про помилки в спілкуванні. Все безкоштовно. Однак глибока робота зі зворотним зв’язком завжди на курсах. Якщо хочете дізнатися більше секретів, методик, зрозуміти, як хитрувати майстерно і тонко, приходьте до мене на тренінги. До речі, мої курси з психології відносин доступні онлайн.Однак глибока робота зі зворотним зв’язком завжди на курсах. Якщо хочете дізнатися більше секретів, методик, зрозуміти, як хитрувати майстерно і тонко, приходьте до мене на тренінги. До речі, мої курси з психології відносин доступні онлайн.Однак глибока робота зі зворотним зв’язком завжди на курсах. Якщо хочете дізнатися більше секретів, методик, зрозуміти, як хитрувати майстерно і тонко, приходьте до мене на тренінги. До речі, мої курси з психології відносин доступні онлайн.

 • Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінки
 • Язик мій – ворог мій, або Що не можна говорити і забороняти чоловікові?
 •  Отже, коли краще промовчати :

Тепер про замкнені, дівчата. Багато мене питають, як я, Павло Раков, вважаю: «Що не можна забороняти чоловікові?». Запам’ятайте назавжди, мої милі: чоловікові в принципі нічого забороняти не можна. Посил: «Я тобі забороняю» не може бути присутнім в здорових, щасливих відносинах. Дозволяти або забороняти можуть тільки батьки дітям, і то зараз нові тенденції у вихованні. Ви своєму чоловікові не мати. Він доросла людина, самодостатня особистість. Ні? А навіщо вам такий потрібен тоді? Подумайте гарненько. З заборонами розібралися. А ще – ніяких ультиматумів, милі. Тиск на чоловіка неприйнятно. Однак це не все. Іноді дівчата можуть таке ляпнути, що для мужика це буде як удар під дих, а то й гірше. Чи не простить він.

 1. Коли хочеться в пориві гніву принизити його сексуальне достоінство.Напрімер, крикнути, що саме з ним ви завжди імітували оргазм, тому що він повний нуль в ліжку. Порахуйте до десяти і забудьте ці слова назавжди! Будь-які образливі слова, які стосуються теми сексу. Чоловік ніколи таке не забуде. Відносини дадуть тріщину, яку вже не склеїти.
 2. Коли хочеться порівняти його з кимось. «А ось Вася так ніколи не робив.». Або «Олін чоловік геть будинок вже добудовує, а ти боки відлежуватися. А Свєтін наречений їй щосуботи приносить сніданок у ліжко, а ти … ». Не треба порівнянь, особливо з колишніми. До речі, його колишніх теж краще не чіпати, не принижувати, що не висміювати. Закрийте ці теми! Важливо бути вище цього. Ваш духовний рейтинг буде зростати, і ви поступово станете для свого чоловіка чарівною богинею. Пам’ятайте – будь-яке порівняння зачіпає і ображає. Будьте для нього музою, а не вічно невдоволеної мегерою, від якої хочеться сховатися подалі.
 3. Коли хочеться висловити все, що ви насправді думаєте про його друзів, батьків, дітей, будь-яких близьких людей. Знайте – він любить своїх близьких і друзів. Він сам їх вибрав, це його оточення. Поважайте цей вибір і змиріться. А якщо його друзі суцільно алкоголіки або наркомани? Біжіть не озираючись!

Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінкиЩе дещо. Якщо ви тільки познайомилися, не кажіть компліментів зовнішності чоловіки. Для нас, мужиків, це звучить, як запрошення в ліжко. Так, нам тільки привід дай. А як тоді утримати чоловіка?

Щоб чоловік не втік – ніяких секретів, тільки робота над собою

По-перше, правильне спілкування спочатку – це вже півсправи. Поважайте його почуття, довіряйте його думку, не прагнете його вчити або переробляти. Повірте, це рідкість, чоловікові буде з вами комфортно і легко. Він не захоче втрачати такі відносини. Точно вам кажу! А поганого вам Павло Раков не порадить. Вебінари мої і тренінги тому підтвердження. На них завжди величезний попит.

По-друге, пам’ятайте про жіноче магнетизм.

Флірт, навіть якщо ви давно разом, ніхто не відміняв. Розвивайте свою чуттєвість і жіночність. Даруйте чоловікові різноманітність не тільки в ліжку, але і в житті. Дивуйте його частіше, зустрічайте з роботи кожен день по-різному, наприклад. Цьому я, Павло Раков, навчу. Як закохати і втримати чоловіка, як розкрити в собі жінку, як зрозуміти його психологію – всі етапи ми проходимо на тренінгах. Мої майстер-класи є також в записи. Подивіться будь-вебінар про психологію відносин. Рекомендації дам нижче. Або записуйтеся на онлайн-тренінг «Базовий жіночий курс №1», там теж є всі основи. Якщо вас гризуть сумніви: «Чому мене навчить цей Павло Раков?». Подивіться вебінари безкоштовно, відео або майстер-класи, які є у відкритому доступі. Навіть безкоштовно я завжди даю чіткі інструкції і море корисної інформації.Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінкиНу і по-третє, не забувайте про себе, як про цілісну особистість. Вам повинно бути цікаво з собою. Тоді і чоловікові буде цікаво з вами. Розвивайтеся, підвищуєте свій шлюбний рейтинг, вчіться, радійте життю, любіть себе. Я, Павло Раков, з упевненістю стверджую: робота жінки в стосунках, перш за все, спрямована на її внутрішній стан, позбавлення від установок, боротьбу з переконаннями, стереотипами і повне розкриття особистості з жіночої сторони. Чоловік у відповідь на шанобливе спілкування і ваші старання завжди відповість любов’ю і захопленням. А значить, буде намагатися зробити вас нескінченно щасливою поряд з собою. У жінці ж природою закладена особлива мудрість і гнучкість, тому треба її розвивати. Вибирайте мої відео, вебінари Павла Ракова нижче і дерзайте!

А ви вмієте вчасно промовчати, мої прекрасні? Знаєте, коли схитрувати? Розкажіть, які прийоми частіше використовуєте.

Джерело: https://pavelrakov.com/articles/idealnye-otnosheniya-po-lyubvi/kak-ne-isportit-vse-pravila-obshcheniya-s-muzhchinoy/

Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінки

Правильно поводитися з чоловіком треба вміти. Це запорука щасливих відносин, в яких панують любов, добро, взаємна повага і прийняття. Але спілкуватися з представником сильної статі не так просто. У деяких випадках доведеться з чимось змиритися, промовчати або запропонувати власне ненав’язливе рішення. Якщо не докладати зусиль, то нерозумно сподіватися на теплі взаємини.

Пам’ятка мудрої жінки

Поводитися з хлопцем треба так, щоб зацікавити його собою. Зробити, щоб він постійно думав про вас, нелегко. Для цього дійсно необхідно стати важливою частиною його життя. Будувати любовний союз необхідно на прийнятті та повазі. Якщо в парі відсутні почуття, то буде складніше. Байдужий чоловік не здатний на подвиги.

10 речей, які хлопці ненавидять в жінках

Є деякі складові, які негативно впливають на розвиток взаєморозуміння. Згадаймо основні з них:

 1. Звичка постійно спізнюватися. Якщо на самому початку знайомства це розчулює, то далі може почати значно дратувати. Відсутність пунктуальності каже, що людина не зацікавлена ​​в спілкуванні і мало цінує співрозмовника. Цей момент варто враховувати, вирушаючи на побачення.
 2. Сміх без причини. Зазвичай він свідчить про недалеке розумі, про те, що дівчина не розуміє елементарних речей. Якщо чоловік віддаляється, варто задуматися про причини.
 3. Маніакальна дбайливість. Не потрібно ставати для свого хлопця послужливої ​​матусею. Адже ви не збираєтеся його всиновлювати? Тоді немає сенсу намагатися вирішувати за нього всі справи і постійно питати, чи все в порядку. Така гіперопіка тільки шкодить.
 4. Бажання домінувати. Психологія чоловіків така, що вони хочуть відчувати себе завойовниками. Якщо жінка має намір бути головною в стосунках і сама себе пропонує, то інтерес до неї буде втрачено.
 5. Постійно поганий настрій. Систематичні скарги на життя не прикрашають жінку, не додають привабливості. Іноді створюється враження, що представниця прекрасної статі набагато швидше старіє. Якщо вона часто бурчить і дорікає партнера в чому-небудь, то це не може не створювати перешкод для взаєморозуміння.Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінки
 6. Балакучість. Звичка голосно і з захватом розповідати про всі свої переживання іноді формує негативне враження.
 7. Вразливість. Коли дівчина починає ридати від кожної мелодрами або нескінченно трястися по будь-якого приводу, це дратує.
 8. Схильність до маніпуляцій. Терпіти жіночі капризи не всякому під силу.
 9. «Неправильні» подарунки. Чоловіки терпіти не можуть, коли їм дарують шампуні і засоби по догляду за собою. Більшість хлопців вважає ці речі марними.
 10. Звичка робити з себе недотрогу. Якщо дівчина давно зустрічається з хлопцем, і їхні стосунки перебувають на близькій стадії, то немає сенсу постійно відмовлятися від відокремлених моментів. Це наводить на думку, що чоловік більше не цікавий і не потрібний.

Читайте також:   Якщо чоловік говорить, що обожнює вас: психологія і ознаки любові

ЧИТАТИ Як записати хлопця в телефоні: оригінальні ідеї

10 тим, що не варто з ними обговорювати

З чоловіком не потрібно базікати, як з подружкою, інакше вся романтика скоро зникне. Невідповідні теми для розмов:

 1. Місячні. Проблеми критичних днів краще обговорити з приятелькою, мамою або сестрою. Чоловіки в цьому мало що тямлять. Крім того, подібні теми їх відверто відштовхують і бентежать.
 2. Його сексуальність. Якщо він поки ще недосвідчений в цих питаннях, не треба акцентувати увагу.
 3. Які чоловіки вам подобаються. Не потрібно відкрито оголошувати про свої уподобання.
 4. Ціна особистого успіху. Жінка повинна залишатися загадкою.
 5. Недоліки. Вони є у всіх.
 6. Приватні відносини подруг. Його це не стосується.
 7. Не можна засуджувати його батьків. Це найближчі люди, які були завжди поруч з ним.
 8. Інтимні моменти минулих років. Згадувати колишніх, перебуваючи зі своїм хлопцем, як мінімум нетактовно і некрасиво.
 9. Порівнювати себе з іншими дівчатами. Хлопець вже зробив вибір, не потрібно змушувати його сумніватися в правильності цього вчинку.
 10. Поводитися зарозуміло. Це дратує.

Що вони цінують в жіночому характері

Чоловік прагне знайти в дівчині тендітна квітка, про який хочеться піклуватися. Його головна потреба полягає в тому, щоб вгадувати її бажання. Хлопцеві хочеться поступово завойовувати її розташування, тому він буде всіма силами намагатися привернути увагу. Велику цінність в очах сильної статі набувають скромність, довірливість і романтичність.

Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінки

Як потрібно поводитися з їх друзями

Чоловік чекає, що обраниця схвалить його вибір. Компанія друзів для хлопця є важливою складовою. З ними він проводить багато часу, у них загальні секрети. Неприпустимо фліртувати з приятелями і відштовхувати їх від себе різними способами.

Інші важливі нюанси

На думку хлопця, дівчина завжди повинна виглядати надзвичайно. При цьому зовсім не обов’язково випрошувати компліменти. Досить вести себе мило і невимушено. Чим природніше складається спілкування, тим краще.

Про тонкощі поведінки з чоловіком

Якщо у дівчини відсутнє поняття про те, як вести себе в стосунках з хлопцем, то вона з великою часткою ймовірності залишиться в програші. Необхідно намагатися завоювати його довіру, створювати приємну атмосферу. Відносини обов’язково повинні постійно розвиватися.

Якщо існує ймовірність його втратити

Тут важливо не злякати, не допустити якусь дурницю. Якщо відношення не налагоджуються з часом, то молода людина неминуче почне усуватися. Щоб він боявся тебе втратити, важливо формувати відчуття власної цінності. Людям повинно бути цікаво разом. Не треба вивалювати на нього сімейні проблеми, присвячувати в усі робочі і особистісні негаразди.

Якщо потрібно завоювати багатого

Заможна людина цінує незалежність і невимушеність. Це означає, що саме такий з ним і треба бути – ласкавою, відкритої, чесної. Важливо поважати його не за гроші, а за хороші риси характеру, якими він володіє. Багатий чоловік скоро зрозуміє, якщо обраницю цікавить лише розмір гаманця. Краще звертати увагу виключно на душевні якості.

Якщо він набагато старше

Нерідко трапляється так, що дівчина закохується в чоловіка, який старший за неї в півтора або два рази. Захопитися можна колегою, симпатичним начальником або звичайним продавцем в супермаркеті. Це частий випадок, який варто брати до уваги. Якщо хочеться привернути увагу, то нерозумно ігнорувати вік.

Навпаки, має сенс враховувати різницю. Заводити з ним листування в інтернеті – не варіант. Люди старшого покоління не захоплюються соціальними мережами і рідко використовують месенджери. Припустимо продемонструвати загальні інтереси і цінності, наприклад, ви обидва любите читати, ходити по музеях або відвідувати вистави.

Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінки

Якщо потрібно відвести його з родини

Ідея побудувати серйозні стосунки з одруженим чоловіком майже завжди приречена на провал, адже заради досягнення бажаного доводиться руйнувати чийсь шлюб. Однак щастя дорожче. Важливо вести себе скромно, чи не випрошувати подарунки, а робити так, щоб обранець сам дарував їх.

Якщо він довго не робить пропозицію

Іноді цукерково-букетний період затягується на невизначений термін. В цьому випадку дівчину починають засмучувати обставини, що склалися. Доводиться нагадувати коханому про необхідність подумати про майбутнє. Можна ненароком дати подивитися каталог весільних нарядів і подорожей. Якщо хлопець теж цього хоче, то неодмінно відреагує.

Якщо ви посварилися

Багато дівчат цікавляться: «Як зробити так, щоб його тягнуло до мене?». У парі іноді трапляються непорозуміння і конфлікти.

У цьому немає нічого страшного і дивного: зустрічаються дві різні людини з індивідуальними цінностями і прагненнями. Відбулася сварка не повинна ставити хрест на відносинах.

Можна вчасно попросити вибачення і залагодити справи. Не треба боятися видатися слабкою і безпринципною.

Якщо це перше побачення

Усвідомлений момент зустрічі після знайомства – вирішальний крок. Кожна дама хоче провести на супутника сприятливе враження. Щоб сподобатися на першому побаченні, важливо вести себе природно, але дотримуватися норм пристойності.

Не слід палити, вживати спиртні напої, допускати міцні вирази. Навпаки, корисно продемонструвати найбільшу тактовність і тонкий смак. Бути вихованою не опиниться зайвим.

Не можна просити купити бажану річ або опускатися до відкритої критики.

Жінці слід залишатися загадкою при будь-яких обставинах. Коли у відносинах постійно присутній новизна, союз буде міцним і гармонійним. Щоб чоловік тягнувся до вас, потрібно самій залишатися цікавою.

Джерело: https://love-is.org/kak-vesti-sebya-s-muzhchinoj/

Жіночі маніпуляція чоловіком, жіночі хитрощі, хитрощі в стосунках

Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінкиКожна жінка хоче бути коханою і бажаною і мріє про міцну любові і гармонії у відносинах. Однак, не завжди виходить так, як їй хочеться. І ось тут на допомогу жінкам приходять різні хитрощі.

У психології давно розроблені різні методики, здатні допомогти представницям прекрасної статі визначити типаж і темперамент чоловіка, а вже виходячи з цієї інформації і виробити певний формат поведінки, здатний не тільки привернути увагу потенційного супутника життя, а й спонукати його на створення відносин.

Що таке маніпуляція в стосунках з чоловіком?

Маніпуляція – психологічний прийом, який використовується для отримання бажаного без урахування інтересів партнера . Суть прийому полягає в тому, щоб власними діями підштовхнути опонента до потрібного вам результату таким чином, щоб він думав, що здійснює цю дію виключно з власної волі.

Навчитися маніпулювати чоловіками можна, деякі вважають, що навіть досить просто, проте, як і будь-який інший навик, маніпуляція вимагає часу і постійного відточування.

Психологи ділять маніпуляцію на два види :

 1. Негативна. До негативної маніпуляції можна віднести дії, спрямовані на реалізацію жіночих бажань без урахування бажань і цілей самого чоловіка. Якщо відкинути всю словесне лушпиння, то подібний вид маніпуляції можна назвати егоїзмом в чистому його вигляді. Чоловік, по суті, є інструментом, яким жінка тільки користується, не даючи нічого взамін. Такий формат відносин заздалегідь не передбачає тривалості, оскільки чоловік досить швидко може зрозуміти, що його просто використовує і розірве всі відносини з егоїсткою.
 2.  Позитивна. До позитивної маніпуляції відносять вплив, засноване на взаєморозумінні і романтичних почуттях. При такому типі впливу жінка акуратно і не поспішаючи підштовхує чоловіка до необхідного їй результату, подібний тип маніпуляції часом може доставити партнерам чимало задоволення. Своїми діями жінка має чоловіка до себе, і він намагається «догодити» їй щоб отримати якісь преференції.

На які хитрощі і хитрощі йдуть жінки і як це працює

Жіночі хитрощі – фраза, яку чув кожен, але не кожен розуміє її значення. Це поняття включає в себе різні хитрощі і секрети, які допомагають жінкам добитися бажаного.

Найпопулярніші жіночі хитрощі

До найвідоміших жіночим хитрощів можна віднести такі, як:

 • Як вести себе з чоловіком: тонкощі і хитрощі жіночої поведінкиПрохання про допомогу. Прийнято вважати, що жінка перед чоловіком повинна бути слабкою і потребує всебічної підтримки. Чоловік на підсвідомому рівні уособлює себе з мисливцем і захисником. Тому, коли поруч знаходиться обраниця, якої потрібно допомогу і турбота, то він сприймає це з розумінням і готовністю допомогти. Надаючи коханої підтримку, чоловік відчуває справжню насолоду від її подяки, це дозволяє йому відчувати себе впевненіше у своїх силах і можливостях. І тут вступає в силу відомий в психології ефект звикання. Згодом чоловік починає добровільно пропонувати допомогу і якусь протекцію, розраховуючи на подяку і захоплення в її очах.
 • Жіночу чарівність. Величезною помилкою багатьох жінок є припинення належного догляду за своєю зовнішністю після укладення шлюбу. Не варто забувати, що чоловік любить очима. Якщо його кохана завжди виглядає на всі сто, то чоловік не зможе чинити опір її капризом. Чоловіки завжди поблажливо ставляться до невеликих капризам красивих жінок, вважаючи, що красуням дозволено багато чого. Тому намагайтеся завжди підтримувати свій образ на висоті і тоді ви зможете успішно маніпулювати не тільки своїм обранцем, а й чоловіками – колегами.
 • Загадковість. У кожній жінці повинна бути таємниця, яку так і тягне розкрити. Саме такі дами завжди привертають чоловіків, їх тягне інтрига і загадка. Намагайтеся зберегти частину особистого простору, доступу в яке у вашого чоловіка не буде. Ви, звичайно ж, маєте повне право на те, щоб повністю «розкритися», але тоді ви просто швидко набридне своєму партнеру. Тому прагніть до збереження своїх невеликих секретів. І ніколи відкрито не говорите про свої бажання, дозвольте чоловікові самому здогадатися про них. Тоді він з більшою готовністю кинеться на їх реалізацію.

важливо

У застосуванні жіночих хитрощів найважливіше – помірність і природність. Не варто перегравати. І не забувайте про взаємність, адже якщо гра буде вестися в одні ворота, то чоловікові це швидко набридне.

Як маніпулювати чоловіком?

Якщо ви поставили собі за мету освоїти тонке мистецтво маніпуляції, то будьте готові до довгої роботи над собою. Освоєння всіх нюансів і тонкощів може зайняти не один рік, але повірте, результат того вартий.

Велику роль в цьому процесі відіграє поступовість. Не варто відразу ж відточувати на свого коханого всі хитрощі маніпулювання, в іншому випадку ви досягнете зворотного ефекту. Фахівці рекомендують почати з наступного:

 • Тактильність. Привчайте чоловіка до дотиків: погладжуйте його, покладіть голову на плече, візьміть за руку. Поступово, раз по раз розхитуйте його звичний світ, і він досить швидко почне сприймати ваші дотики як прояв турботи і ніжності. В результаті настрій у нього буде підвищуватися і впевненість в своїй привабливості теж буде зміцнюватися. Згодом, всі ваші дрібні прохання чи натяки супроводжуйте легкими дотиками, тоді вони будуть сприйматися чоловіком тільки з позитивним контекстом.
 • Навчання – світло. Візьміть в звичку просити чоловіка розповісти вам щось нове або навчити чогось раніше невідомого. Чоловіки дуже люблять, коли жінки визнають гостроту їх розуму і життєвий досвід, тому з радістю відгукуються на подібні прохання. Ви ж будете мати привід похвалити чоловіка за його чуйність, зробити упор на його сильні сторони і попросити про щось дуже потрібному.
 • Спогади. Пам’ятайте, що чоловік завжди прагне туди, де йому запропонують комфорт і затишок, а що може бути затишніше, ніж теплі спільні спогади? Подібні спільні вечори в душевних розмовах або за переглядом улюблених фільмів здатні налаштувати вашого обранця на самий ліричний лад. Однак, подібні вечори не варто проводити досить часто, інакше вони зблякнуть в своїй привабливості.
 • Почніть з меншого. Якщо ви поставили перед собою глобальну мету, то не варто просити чоловіка про допомогу в її досягненні. Чоловіки дуже бояться вплутуватися в процеси, які будуть виглядати для них занадто обтяжливими. Найкраще буде, якщо ви розіб’єте шлях досягнення своєї мети на кілька невеликих етапів і вже тоді зверніться за підтримкою до коханого.
 • Скандал. Часом бувають ситуації, коли чоловік ясно бачить, що їм намагаються маніпулювати і ніяк не погоджується йти на контакт. І тоді мудра жінка влаштує скандал. Так, так, ви не помилилися. Ознайомте його зі своїми вимогами жорстким і безкомпромісним тоном, нагадайте, що ви маєте рівні права у відносинах, тому він не повинен відмахуватися від вас. Однак, такий підхід увінчається успіхом тільки якщо скандали не є невід’ємною частиною ваших стосунків, і ви абсолютно впевнені у своїй правоті.

Читайте також:   Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Джерело: https://blizosti.net/zhenskie-hitrosti-ili-kak-pravilno-manipulirovat-muzhchinoj/

Як вести себе з чоловіком, щоб він сам тягнувся до жінки

Якщо ви хочете дізнатися секрет жіночої привабливості і ідеальних відносин між партнерами – ця стаття для вас.

Відносини між статями мають свої закономірності в розвитку. Чоловік – воїн, мисливець і завойовник – бачить в жінці свою здобич, а підкоривши, часто втрачає інтерес.

Ще вчора такий уважний і палкий, сьогодні він починає дивитися по сторонах у пошуках чергової недоступною жертви. Жінок такий сюжет, зрозуміло, не влаштовує.

І звичайно, кожна дама, яка вважає себе спокусницею, має у своєму арсеналі потужним жіночим шармом.

Стати жінкою, яку не хочеться втрачати

 • Загальновідомо, що чоловіків хвилюють жінки з ноткою стервозности в характері. Звідки це береться? Грає роль все той же страх втрати. Якщо жінка здається злегка недоступною, до кінця не розгаданою, навіть якщо вона вже ваша – виникає думка, що вона може вислизнути з відносин в будь-який момент. Зрозуміло, потрібно пам’ятати про почуття міри.
 • У чоловіка повинен бути психологічний комфорт поруч зі своєю обраницею, відчуття тилу, жіночої турботи. Тому грань дуже тонка. Потрібно навчитися дотримуватися золотої середини між зручною затишній жінкою і стервом. У ті моменти, коли відчуваєте, що інтерес чоловіки притупився – станьте трохи вислизає, що не відзивайтеся на його примхи і цим одразу приведете його до тями.
 • Лестощі – ключик до багатьох сердець. Не треба брехати при цьому, в цьому випадку ваша лестощі буде виглядати грубої. Просто не втрачайте випадок зробити зайвий раз заслужений комплімент коханому, частіше говорите, що він для вас єдиний і найкращий. Це буде стимулом здійснювати для вас нові романтичні вчинки і берегти ваші відносини. Чоловіки дорожать жінками, які їх цінують.
 • Зберігайте свою незалежність, в тому числі і фінансову. Продовжуючи працювати, ви будете підтримувати до себе інтерес, як до особистості, яку цінують і поважають інші: начальство, колеги. А маючи власний дохід, ви не дасте приводу думати, що поруч з чоловіком вас утримує тільки фінансова складова, а без нього ви пропадете.
 • Надавайте коханому довіру, ані майте звички винюхувати і стежити. Підозрілість і необгрунтована ревнощі – тяжкі кайдани для чоловіка, які його обтяжують. Перевіряти його пошту та телефон, контролювати кожен крок поза домом – все це прямий шлях до того, щоб зробити відносини нестерпними. Дайте йому відчуття свободи, відпустіть повідець. Якщо він вас цінує – він і так нікуди не дінеться.
 • Чоловік повинен розуміти, що у ваших стосунках він головний і у нього пріоритет у вирішенні всіх важливих питань. Навіть якщо вам хочеться зробити по своєму – будьте хитріше. Поступіться обранцеві, а потім ненав’язливо доведіть йому свою правоту. Він сам не помітить, як змінить свою думку в потрібну вам сторону. При цьому у нього залишиться відчуття, що рішення приймав саме він, а ви всього лише радили.
 • Деяких хвилює питання: чи варто міняти зовнішність на догоду чоловікові, щоб відповідати його смакам? Напевно, все ж не варто. Хіба що прислухатися в дрібницях. У будь-який розумної самодостатньої жінки повинен бути свій особливий стиль, який робить її ні на кого не схожою. Чоловік це обов’язково оцінить.
 • Мати свій стиль і не прагнути догоджати чоловікові – зовсім не припускає, що можна закинути свій зовнішній вигляд. Необхідно стежити за фігурою, застосовувати дієту і тренування в спортзалі, щоб зберігати спокусливі форми. Шкіра і волосся також вимагають догляду, з сучасними засобами це легко досяжно. Якщо ви будете виглядати красивою і доглянутою, бажання проміняти вас на іншу у обранця не виникне.

Ваш людина поруч з вами

Жодна пара, наскільки хороші не були б кожен окремо, не протримається довго разом, якщо немає спільності світогляду та інтересів. Ходіння отримала фраза, що «по-справжньому близьким людям не тільки завжди є про що поговорити, але і є про що помовчати». Чи вийде це, якщо люди занадто різні? Якщо один – сова, а інший – жайворонок, один любить активний відпочинок, а другий вважає за краще затишні вечори вдома і т.д.?

Для того, щоб чоловік сам тягнувся до жінки – він повинен відчувати в ній рідну душу, свою другу половинку. Ви помічали, що пари, які давно разом – навіть думають однаково? Такі люди можуть одночасно сказати одну і ту ж фразу слово в слово, або відповісти партнеру на його мовчазне запитання, вгадавши його подумки. Це і є свідчення справжньої духовної спільності.

Бажано мати спільне хобі, або схожі інтереси – це зближує. Загальні інтереси – запорука того, що люди зможуть бути разом довгі роки.

Характер і темперамент партнера теж мають значення. У заяві на розлучення багато пар вказують стандартне формулювання: «не зійшлися характерами».

Це означає тільки те, що люди так і не знайшли підхід один до одного, а характер своєї половинки їх нескінченно дратує. Велике значення має і сексуальна сумісність.

Якщо довгий час один з партнерів, або відразу обидва, знаходяться в стані фрустрації (незадоволеності) – шлюб виявиться на грані розпаду.

Узагальнюючи, можна сказати, що має сенс до вступу в будь-яку форму шлюбу придивитися до людини, з яким хочеться створити сім’ю. І тільки потім шукати відповіді на запитання: як вести себе з чоловіком, щоб його тягнуло до мене? Вчіться бути милою, цікавою і необхідною, тоді чоловікові не залишиться вибору, і він просто не зможе існувати без вас.

 • Відточите манери. Нікому не сподобається спілкуватися з грубуватою і різкою жінкою. Дайте вільно виявлятися своєї жіночності. Будьте тонше, вишуканіше. Виховуйте в собі естетичний смак. Відвідування театру, виставки – все це сприяє вашому розвитку.
 • Вища освіта сучасним панночкам теж не завадить. Чи не змогли закінчити ВНЗ з якихось причин? Читайте більше різної літератури. Самоосвічуватися і розширювати кругозір можна в будь-якому віці. Як в компанії, так і наодинці – людьми цінуються цікаві співрозмовники.
 • Зумійте зробити так, щоб щоранку, прокидаючись, чоловік думав: Боже, як добре, що у мене є ця жінка, як би я жив без неї? Вигладжені сорочки і домашні котлети, звичайно, не стоять у відносинах на першому місці, але значно скрашують побут чоловіків. Вибрати подарунок до дня народження його мамі, зібрати гарячий обід на роботу чоловікові – і тут ви на висоті. А чоловік в черговий раз подумки віддає неба хвалу за те, що в його житті є така турбота і та, хто цю турботу дарує.

Чи допоможе приворот?

Деякі інфантильні особи вдаються до допомоги любовного привороту, щоб забезпечити собі нескінченне увагу чоловіки, при цьому нічого для цього не роблячи самої. Їх не турбує питання: як вести себе з чоловіком, щоб його тягнуло до мене? Простіше сходити до чаклуна, або ворожки і питання вирішене.

Можна вірити, або не вірити в цю методику, але вона існує. Одні заробляють на ній, інші намагаються роздобути недоступне і бажане. Хіба буде щиро любляча жінка намагатися прив’язати до себе партнера будь-яку ціну? Звичайно, ні. Любов включає в себе розуміння, повагу, співчуття.

Люди, які використовують такий інструмент, як приворот – егоцентричні особистості, які намагаються домогтися свого усіма шляхами, незважаючи на наслідки. Як правило, це або дуже корисливі дами, яким потрібен не обранець, як такої, а його активи, або жінки з нездоровою залежністю, схиблені на одному чоловікові.

Справедливості заради, можна сказати, що приворот «працює», є багато свідчень цього. Але ось наслідки більш ніж плачевні. Практикуючі маги відзначають серед них такі негативні явища, як:

 • матеріальні втрати, фінансовий крах того, хто причаровував і самого об’єкта жадання;
 • проблеми зі здоров’ям (у обох), аж до фізичної смерті;
 • божевілля;
 • безповоротне зміну своєї долі в гіршу сторону з неможливістю подальших позитивних змін.

Чи варто випробовувати долю? Або досить постаратися створити мотивацію до мети? Психологи негативно сприймають такі способи впливу на партнера, краще сподіватися на власні сили в справі побудови відносин.

Можете підписатися на канал, щоб прочитати інші подібні статті на нашому сайті.

Бажаємо Вам щастя!!

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5d4aabc9a660d700ad3fd1aa/5d7ea443ec575b00b30e27ea

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *