Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

Зміст приховати

Якщо в сімейній парі стався конфлікт з вини дружини, їй неодмінно потрібно виправити становище. Час неможливо повернути назад, тому вірне рішення в такій ситуації – вибачитися перед чоловіком. На світі немає ідеальних людей, кожен оступається. При правильному підході чоловік це зрозуміє, і образа випарується.

10 речей, які можуть образити чоловіка

У народі прийнято вважати, що вразливими бувають тільки жінки. Але це не так, адже чоловіче его більш вразливе, ніж самолюбство дівчат.

Щоб не нажити в особі молодої людини ворога, контролюйте свої слова і поведінку, інакше гіркої образи не уникнути. Уважно вивчіть топ-10 речей, які можуть поранити чоловіка. Це допоможе в майбутньому уникнути безлічі неприємних ситуацій:

 • Чоловіки не люблять жіночі істерики, особливо якщо крики не обгрунтовані і супроводжуються образами. Якщо є претензії до партнера, не критикуйте його, тим більше привселюдно. Спокійна розмова наодинці – кращий вихід із ситуації.
 • Злі жарти можуть поранити чоловіка. Перед тим як сказати черговий саркастичний випад, подумайте, чи сподобається він коханому.
 • Чоловіка здатне образити недовіру дівчата. Не дзвоніть хлопцеві кожні 5 хвилин з питанням «Де ти?», Не контролюйте листування в соціальній мережі.

Як зрозуміти, що чоловік розлюбив: ознаки байдужості з боку чоловіка

 • Хочете розлучитися з коханим – порівнюйте його з іншими чоловіками: з акторами, чоловіками подруг, багатими і успішними людьми. Спочатку хлопець промовчить, потім відчує свою неповноцінність, а після цього вирішить піти від жінки, яка провокує розвиток цих установок.
 • Чоловіка здатне образити неприйняття його батьків і родичів. Сімейні узи – святе, тому поважайте їх. Не перешкоджайте спілкуванню, не ставте ультиматумів з серії «або я – або мама».
 • Чи не кожен чоловік здатний пробачити зраду. Зрада жінки руйнує стосунки. Якщо не хочете втратити хлопця, тоді ніколи не заводите інтрижок.Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів
 • Коли ваша мета – образити чоловіка, намагайтеся його змінити. Кожна людина хоче, щоб його приймала друга половинка таким, яким він є. Якщо дівчина не перестає просити чоловіка позбутися бороди, змінити стиль одягу, стати вегетаріанцем, тоді він мимоволі задумається: «А вона точно любить мене, а не вигаданий образ?».
 • Увага дівчата важливо для хлопця. Але якщо кохана віддає перевагу проводити вихідні в компанії рідні, друзів або комп’ютера, така поведінка негативно позначиться на відносинах. Не змушуйте чоловіка відчувати себе непотрібним.
 • Молоді люди люблять похвалу. Коли жінка не цінує досягнення чоловіки, йому не захочеться щось робити для спільного майбутнього.
 • Хлопців ображає обман з боку дівчини. Тільки щиру розмову провадимо між партнерами здатні зміцнити відносини. Обман руйнівний для них. Якщо хочете зберегти розташування чоловіки, не брешіть йому навіть в дрібницях.

Вибір оптимального місця і часу для вибачень

Щоб домогтися пробачення чоловіки, слід вибрати відповідний момент. Вибачатися перед коханим чоловіком потрібно щиро, з огляду на наступні нюанси:

Як помиритися з коханим чоловіком: добірка різних варіантів

 1. Не просіть вибачення у хлопця відразу після сварки. Автоматичне «вибач» буде виглядати награно. Дочекайтеся моменту, поки чоловік заспокоїться, призведе свої думки в порядок.
 2. Оптимальним місцем для вибачення є квартира або будинок. Важливо, щоб не було «глядачів».
 3. Щоб виглядати привабливо для коханого, виберіть шикарне плаття, зробіть зачіску і макіяж. Покажіть всім своїм виглядом, що готувалися до розмови.
 4. Як примирення завітайте на романтичну вечерю. Смачна їжа і легке вино сприятимуть зближенню. Але не наговорите зайвого під дією алкоголю.
 5. Щоб зробити дружину приємно, заздалегідь придбайте для нього подарунок – річ, про яку він давно мріяв.

Романтичні вчинки, які робить жінка заради свого чоловіка, запам’ятовуються надовго. Порадуйте кохану, тоді його серце обов’язково відтане, а образа пройде.

Як добитися прощення чоловіка

Домогтися вибачення у чоловіка буває нелегко. Вирішення цього завдання залежить від ситуації, яка спровокувала неприємні емоції.

Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

При особистій зустрічі своїми словами

Вимолити прощення у чоловіка своїми словами можна, якщо зустрітися з ним віч-на-віч. Вибудовувати бесіду слід за цими принципами:

 • візьміть відповідальність за те, що сталося – визнайте свою провину і поясніть мотиви своїх вчинків, які привели до образи чоловіка;
 • покажіть чоловікові готовність виправити ситуацію;
 • попросіть вибачення.

При розмові з чоловіком дивіться йому в очі, звертайтеся до нього по імені.

Не розраховуйте, що улюблений простить відразу. Йому може знадобитися на це час. Залиште його в спокої після розмови. Коли хлопець буде готовий йти на контакт, він сам підійде і почне спілкуватися.

Якщо наговорили багато зайвого

Нерідко, піддаючись емоціям, жінки здатні наговорити в сварці багато зайвого своєму партнерові. Все, що сказано в пориві гніву, ранить набагато сильніше.

Що робити маленькій дитині, якщо батьки часто сваряться

Психологи сходяться на думці, що образливі слова, сказані дівчиною на емоціях, чоловіки запам’ятовують надовго. Чи не кожен хлопець здатний винести подібне жіноча поведінка.

Більшість хоче піти після першої ж емоційно-агресивної атаки. Якщо чоловік залишається у відносинах, найчастіше вибирає відсторонену позицію, зводячи спілкування з коханою до мінімуму.

Щоб він розтанув і простив, жінці потрібно правильно вибачитися:

 1. Обговоріть сказані в сварці слова. Поясніть чоловікові, що були на емоціях і насправді так не вважаєте.
 2. Визнайте свою слабкість. Скажіть, що в гніві хотіли зробити йому боляче, тому що самі зіткнулися з негативом з його боку. Саме тому говорили так само.
 3. Вибачитеся перед чоловіком за все неприємні висловлювання.
 4. Не забудьте сказати йому приємні компліменти. Вони допоможуть витіснити негатив.
 5. Обов’язково обійміть улюбленого і поцілуйте.

Чоловік зрозуміє каяття і простить. Винесіть з цього урок – контролюйте свої емоції і слова.

У разі зради

Якщо дівчина винна перед чоловіком через власну зради, просити вибачення буде нелегко. Інтрига на стороні схоже на зраду, тому чоловік ніколи не зможе її забути.

Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

Жінки набагато швидше прощають зраду, бачачи щирий і винуватий погляд коханого. Але чоловікові важко прийняти той факт, що його дружині зміг сподобатися ще хтось, адже він єдиний і неповторний.

Якщо дівчина дорога чоловікові, він спробує вгамувати душевний біль і пробачити кривдницю. Але коли почуття власної гідності хлопця виявиться сильніше любові, він вважатиме за краще не вибачати даму, а розлучитися. Не варто в цьому випадку вимолювати прощення. Потрібно прийняти ситуацію такою, яка вона є.

До зрад призводять проблеми в стосунках:

 • скандали;
 • закиди;
 • нудьга;
 • образи.

Примирливу бесіду з чоловіком краще починати зі слів любові. Розкажіть йому, що дорожите відносинами з ним, обожнюєте його і ніхто вам не потрібен. Але обов’язково поясніть причину зради, щоб в майбутньому виключити подібні ситуації.

Наприклад: «Микола, я тебе дуже люблю, не хочу тебе втрачати, прости мене за зраду, але мені дуже не вистачало твоєї уваги останнім часом, ласки і поцілунків. Тому я пішла на цю підлість.

Я дуже шкодую, що так вчинила з тобою ».

Не соромтеся плакати і показувати чоловікові свої переживання. Дайте йому зрозуміти, що власна помилка доставляє вам не менше болю, ніж йому. Як тільки побачите, що серце коханої почне танути, закріпіть результат обіцянкою, що більше такого ніколи не повториться.

приклади СМС

Красиво попросити вибачення у коханого можна за допомогою прози. Написати користувачеві чоловікові з вибаченнями перед основним розмовою віч-на-віч. Це допоможе йому підготуватися до бесіди і стримати свій запал.

Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

Приклади повідомлень:

 1. Прости мене, що даремно тебе образила. Мою душу тепер розриває туга. Прошу тебе, давай забудемо всі образи. Я хочу зробити тебе найщасливішим. Дай мені шанс. Люблю тебе.
 2. Не ображайся на мене. Тобі не йде похмурий вигляд. Я сумую за твоєю посмішкою. Дозволь мені виправити ситуацію. Подробиці при зустрічі.
 3. Вибач, коханий, я була не права. Я не хотіла тебе образити, це вийшло випадково. Прости, що не подумала про наслідки. Більше цього не повториться. Сумую!
 4. Дорогий мій. Я не завжди чиню правильно. Я теж людина і можу помилятися. Вибач, що наговорила багато грубих слів. Це були емоції образливою дівчинки, а не голос мого серця. Я люблю тебе. Ти мені потрібен. Пробач!
 5. Ми наговорили з тобою багато зайвого один одному. Але любов моя не втекла! Я як і раніше хочу бути з тобою. Давай разом вчитися стримуватися в гніві. Давай миритись. Але спочатку я хочу тебе поцілувати, тому що дуже скучила за твоїм губам.

Після розриву відносин

Повернути чоловіка після розставання – непросте завдання. Якщо розриву відносин передувала сварка, в цьому випадку жінка є для хлопця джерелом роздратування, тому не слід відразу намагатися налагодити зв’язок. Дайте йому час побути на самоті і подумати над ситуацією.

Спілкування з хлопцем починайте з нейтральних тим, які ніяк не пов’язані з розставанням. Спочатку просто вітайтеся. Через тиждень не соромтеся питати: «Як справи?». Поступово чоловік почне звикати до вашого суспільству, тоді з’явиться шанс задіяти свою чарівність, щоб відновити відносини з ним.

Перебуваючи на відстані

Джерело: https://onelove.su/kak-izvinitsya-pered-muzhem/

Як помиритися з чоловіком, якщо я винна

Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

Між закоханими бувають сварки – це потрібно прийняти, як даність. Сварки бувають різні, але підсумок у них один – вміти помиритися і забути все негативне, що трапилося під час неї. Жіноча психологія така, що їй часто зручніше звинувачувати чоловіка в конфлікті, ніж визнати свою власну неправоту.

На сьогоднішній день існує фраза, яка набирає все більше обертів: «Якщо жінка не права, чоловікові потрібно підійти і вибачитися». Придумана ця фраза була нерозумною жінкою, яка думає тільки про себе. Не слід забувати, що чоловік – теж особистість, і він не менше жінки здатний відчувати муки від переживань і сварок.

До речі, чоловіки сварки переносять важче, ніж жінки. Жінка свій біль може виплеснути у вигляді сліз і істерик. Чоловік все це носить в собі, а значить, йому набагато важче.

Любити нелегко. Дуже важливо зберегти в родині гармонію, розуміння, повагу і придбати вміння йти на компроміс.

З якої причини трапляються сварки?

Всі сварки абсолютно різні. Бувають сварки побутові: не там шкарпетки залишив, не так одяг склав. Бувають сварки через стрес. Ми живемо в дуже метушливому світі, де кожен день відчуваємо дискомфорт, і якщо на роботі і в транспорті ми себе стримуємо, то на домашніх можемо зірвати все зло.

Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

Бувають сварки особистого характеру. Проходить час, і нас починають мучити докори сумління, але помиритися не так просто з чоловіком. Адже найголовніше, що потрібно зробити – це переступити через свій величезний і гордовите «я».

Як помиритися з чоловіком, якщо сама винна?

Це питання задають собі багато жінок. Примирення з чоловіком може відбуватися по-різному. Тут ще важливий факт грає темперамент чоловіка. Є такі, яким потрібно дати час «охолонути», проаналізувати проблему, дати їй оцінку.

Головне – не затягувати з примиренням, максимум два дні сварки, а там вже просто терміново потрібно шукати шляхи один до одного.

Так як помиритися з чоловіком, якщо сама винна? Є кілька банальних, але ефективних способів перемир’я з чоловіком, якщо вина лежить на тобі, і перший з них – визнати свою провину.

Читайте також:   Як підняти настрій дівчині: оригінальні та кумедні способи

Навчитися вибачатися за свої помилки

Причому, покаятися – це половина успіху. Просте вибачення діє набагато ефективніше, ніж інші способи. Зрозуміло, що не так-то й просто сказати людині в очі: «Прости, я була не права», але без цього нікуди!

Не варто вибачатися за телефоном, у вигляді смс, або надсилати банальні листівки-ізвінялкі на пошту або в соціальні мережі. Так надходять маленькі діти, а дорослі люди повинні вміти не тільки визнавати свої помилки, але і вміти вибачитися за них. Реакція буде негайна – більшість чоловіків розтануть, і пробачать улюблену. Звичайно, якщо причина не настільки глобальна і принципова.

Романтична вечеря погасить сварку

Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

Психологи взагалі рекомендують влаштовувати романтичні вечері хоча б раз на місяць. Але, навіть якщо у вас з чоловіком немає такої традиції, то зробити романтичні вечеря в знак примирення – саме те! Приготуй його улюблені страви, зустрінь улюбленого з посмішкою відразу біля дверей.

Звичайно ж, такі вечері повинні мати логічне завершення в спальні. Чоловіки люблять очима, так що порадуй його красивим білизною. До речі, взагалі привчи себе носити виключно красиву білизну, це і тобі самій дозволить відчувати себе впевненіше, і твоєму чоловікові буде приємно на тебе дивитися.

Відверта розмова – це так важливо!

Відверта розмова під час сварки – небезпечний варіант, але все ж з чоловіком потрібно розмовляти. Якщо ти винна, поясни йому причину свого вчинку і того, що ти тепер думаєш з цього приводу.

Правда, тут грань між просто розмовою і новою хвилею сварки дуже тонка. Будь акуратна. Якщо ти бачиш, що твій чоловік тільки спалахує від подібної розмови – зупинись.

Вибухові емоції ні до чого доброго не приводять.

Якщо ти маєш намір завершити конфлікт таким способом, то потрібно постійно тримати себе в рамках.

Найпростіше помиритися з чоловіком, якщо ти сама неправа – романтична вечеря і вибачення. Це дає практично стовідсоткову гарантію того, що він тебе простить!

З життєвого досвіду …

Наостанок розповім одну історію. Є у мене одна знайома – особа запальна і дуже емоційна. Посварилася вона з чоловіком. Сварка була побутова, щось їй не сподобалося в його поведінці. Слово за слово, підвищили один на одного голос, висловили один одному вже те, що абсолютно не стосувалося причини сварки.

Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

Особливо яскравими були претензії до чоловіка з її боку, що називається, наговорила зайвого. Самі знаєте, як це буває – починаєш з одного – закінчуєш іншим.

Перебування в будинку їй стало неприємним, вона взяла і поїхала до подруги на вихідні. Там у неї був час подумати і проаналізувати ситуацію, що склалася. І стало соромно. І за слова, і за від’їзд.

Помиритися не дозволяє гордість, а й гостре розуміння того, що саме вона не права не давали спокійно спати.

Повертаючись додому, вона накупила всякої смакоти і вино, і, поки чоловік був на роботі, приготувала вечерю. Чоловік прийшов з роботи, і перше, що вона зробила, це просто поцікавилася, як пройшов його день.

Людина тане одразу, як тільки бачить, що їм хтось цікавиться, що він небайдужий. Після таких питань чоловік якщо не стає балакучим, то, по крайней мере, відповість коротко, як пройшов день.

Побачивши на столі вечерю, чоловік починає думати: «Подбала, приготувала, значить, чекала». Найголовніше – не можна в цей момент втрачати ні хвилини. І моя знайома не втратила. Доторкнувшись злегка до його руки, вона сказала: «Прости, будь ласка, я була не права. Щось сталося з нервами, але я не хотіла тебе образити ».

Найголовніше – цілком визнати свою провину, без всяких там застережень, типу: «Але ти теж хороший». Мириться з чоловіком, потрібно думати про свої помилки, а не про його. Після такої атаки вибачень, чоловік і сам визнає свої помилки.

Далі моя знайома засипала чоловіка питаннями: як він був без неї ці дні, одночасно визнаючи, яку дурість вона зробила, що поїхала до подруги. Все закінчилось добре. Пристрасний секс після смачної вечері і усних вибачень стер останні залишки конфлікту.

Взагалі, коли жінка вибачається, вона повинна знати – корона з її голови не впаде. Чоловіки – сущі діти, які теж сприймають все крізь призму емоцій, просто у них роль така – триматися неприступно. Насправді, розтопити його образливе серце простіше простого.

Тому, помиритися з чоловіком, навіть якщо ти винна, не так вже й складно. Три правила – усні вибачення, інтимний вечеря, пристрасний секс – після такого чоловік сам відчує себе винуватим (за що тільки ?!) і буде всіляко догоджати тебе.

Джерело: http://www.wild-mistress.ru/wm/wm.nsf/publicall/7413516_kak_pomiritsya_s_muzhem_esli_ty_sama_vinovata

Як жінці вибачитися перед чоловіком? Поради психолога

Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

У житті бувають ситуації, коли люблячі люди чомусь ображають один одного. Після сварки так хочеться повернути час назад і стримати свої емоції, вчинити по-іншому. Але, на жаль, час нам не підвладне і нічого змінити ми не можемо. Що сказано, то сказано, вчинки теж незворотні. Тепер потрібно все обдумати, вирішити проблему і жити далі.

Щоб жити без зайвих спогадів, потрібно навчиться просити вибачення. І що найцікавіше – спочатку потрібно пробачити себе. Інакше докори сумління не дадуть бути щасливою, в голову постійно будуть повертатися думки про минуле.

На світі немає ідеальних людей і всі ми здійснюємо масу помилок. Головне не перебільшувати свою провину і не залишатися в минулому. Потрібно виправити ситуацію, знайти конструктивне рішення і йти далі.

Прощення – це обов’язковий елемент будь-яких відносин. Уміння прощати робить людину щасливою. Буває, що образа настільки глибоко вп’ялася в серце, що пробачити дуже і дуже не просто. Здавалося б, одна сторона все зробила для спокути своєї провини, а улюблений все одно не може заспокоїться.

Справа в тому, що кожна людина індивідуальна і вимагає особливого підходу. Формуючись як особистість, дитина набуває певні установки відносин. Він спостерігає, як просять вибачення в його родині, вибачаються в школі, миряться друзі у дворі. Все це разом формує загальне уявлення про прощення.

Доктор філософії Г. Чемпен в своїй книзі охарактеризував п’ять мов, на яких люди просять вибачення. Це конкретні схеми поведінки, яких необхідно дотримуватися, щоб отримати прощення свою кохану людину.

Я жалкую

Жаль – дуже важливий етап в оновленні відносин. Висловлюючи жаль про свій вчинок, людина визнає свою неправоту. Соромлячись своєї помилки, Ви усвідомлюєте, що заподіяли біль коханій людині. Дуже важливо, щоб жаль було щирим і справжнім. Висловити своє співчуття більш переконливо допомагають жести, дотики, погляд.

Я була не права

Дуже важливо усвідомити свою провину і визнати власну неправоту. Таким чином, Ви переконуєте партнера, що зробили помилку, але повністю берете відповідальність на себе.

Далеко не всі люди володіють умінням визнавати свої помилки. Деяким це дається дуже важко, їм здається що визнаючи провину, вони принижуються перед людиною.

Дане вміння приходить з часом, коли людина долає егоїзм і проявляє зрілість характеру.

Я все виправлю

Для того щоб налагодити відносини швидше, іноді корисно загладити свою провину. Улюбленому Скорпіону, Водолія або Тельцю буде приємно бачити Вашу щирість і каяття.

Який саме спосіб вибрати, потрібно вирішити виходячи з особливостей Вашої половинки. Це може бути подарунок, смачну вечерю, романтична прогулянка, сюрприз, дотику, або теплі слова.

Головне – це дати людині відчути, що він як і раніше любимо.

Я каюсь у скоєному

Іноді бувають настільки складні ситуації, що простого жалю людині не достатньо. Йому хочеться побачити щось більш глибоке і душевне. В такому випадку, саме час покаятися в своїх гріхах.

Потрібно не просто вибачиться, а показати, що Ви по-справжньому шкодуєте про скоєне і готові все виправити. Каяття допомагає очистити душу і почати жити по-іншому, уникнувши непорозуміння або навіть розставання.

Мені необхідно твоє прощення

Є тип людей, які хочуть бачити Ваше бажання отримати їх прощення. Коли жінка показує коханому, що прощення дуже важливо для неї, він розуміє щирість і чистоту вибачень. Але важливо саме просити, а не вимагати вибачення. Тому що це перш за все, вибір ображеної людини, пробачити чи ні.

Джерело: https://advicewoman.ru/otnosheniya/kak-izvinitsya-pered-muzhchinoj/

Як помиритися з чоловіком після сильної сварки, розлучення, зради, скандалу, бійки? Примирення з чоловіком: поради психолога

Стаття допоможе вам не наробити помилок, які лише погіршать процес примирення. Ви зможете вибрати правильну тактику і помиритися, у що б то не стало.

Трапляються в сімейному житті сварки і скандали. Іноді ви можете просто розлютити й сказати зайве, а іноді можете допустити серйозну помилку. І тільки потім, коли емоції трохи вщухнуть, ви усвідомлюєте, що ваш чоловік дуже дорогий для вас. Тоді проблема примирення може стати дійсно проблемою.

Як помиритися з чоловіком: поради психолога

Кожна сім’я і їхні стосунки – індивідуальні. Способи примирення, які на 100% працюють в одній сім’ї можуть не працювати зовсім в інший.

Але як знайти рецепт примирення для вашої родини? Читайте поради нижче, приміряйте їх на собі і найдієвіші кладіть в свою скарбничку сімейних секретів. Багато поради стосуватимуться того, як поводитися під час сварки, тому що від вашої поведінки буде прямо залежати можливість примирення:

 • Докопатися до суті . Сварка часто виникає на тлі дрібниці. Але часто цей дрібниця – це лише чергова зарубка на більш глобальної проблеми. Якщо ви будете вирішувати лише ці дрібниці, то основна проблема нікуди не зникне і ви раз у раз будете до неї повертатися. Подумайте і знайдіть справжню причину сварки, хоча і не виключено, що це дійсно дрібниця.
 • Чи не ображайте . Якщо ви дорожите вашими відносинами і розумієте, що ваша сварка – це лише тимчасове явище, то не переходьте на образи. Ви помиріться і почнете жити далі, але слова-образи залишаться в пам’яті і нікуди не зникнуть. І може наступити такий момент, коли ви з чоловіком заробите ці слова у своїй пам’яті і будь-хто з вас скаже, що більше не має наміру з цим жити.

Як миритися з чоловіком?

 • Дійте прямо . Психологія чоловіка і жінки відрізняється. Якщо ви хочете примиритися, то скажіть про це прямо. Звичайно, ви можете робити непрямі спроби примирення, типу смачної вечері, прохання розстебнути плаття. Але стежте за реакцією чоловіка. Якщо він все також веде і себе, то скажіть прямо за тим самим смачною вечерею, що хочете помиритися.
 • Вмійте вибачатися, якщо ви винні. Навіть якщо під час сварки ви впевнені в своїй правоті, ваше рішення може змінитися через деякий час. Коли емоції вляжуться, проаналізуйте ще раз ситуацію. Бачите свою провину? Значить варто вибачитися. Навіть якщо чоловік дуже злий або ображений, зловіть момент для вибачення.

Вибачитися перед чоловіком

 • Вибачайтеся мудро . Під час вибачень ви можете спробувати виправдати себе, пояснюючи причину вашої поведінки. Якщо на вашу думку чоловік спровокував ваші дії, то не говоріть «вибач мене за мою поведінку, але ти сам винен». Скажіть: «Прости мене за таку поведінку, просто мені стало сумно від того, що ми мало буваємо удвох.»
 • Дайте чоловікові охолонути . Навіть після ваших вибачень чоловік може продовжувати злитися і мовчати. Чи не насідати. Переконайтеся лише, що ви були почуті і залиште його в спокої, але не надовго. Одного дня або ночі цілком повинно вистачити йому, що заспокоїтися. Жінці властиво посваритися, а через 5 хвилин вже заспокоїтися і йти на примирення. Чоловік сприймає все більш глибоко, тому і часу на заспокоєння йому потрібно більше.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на першому побаченні: добірка ідей і порад

Як помиритися з чоловіком

 • Зробіть для чоловіка щось приємне . Смачний і оригінальний вечерю, маленький подарунок тільки підвищать ваші шанси бути прощеної. Чоловік побачить, що ви дійсно прагнете загладити свою провину. Діє це лише тоді, коли ви вибачилися вже, а ваш чоловік вже трохи заспокоївся і готовий йти на контакт. Якщо він все ще не бажає з вами спілкуватися, то такий метод буде дуже недоречним.
 • Жіночі хитрощі . Коли чоловік вже охолов і вже вислухав ваші вибачення з розумінням, то після розмови по душам і смачної вечері зробіть йому і якийсь сексуальний подарунок: одягніть красивий наряд або приголубити чоловіка так, як він любить. Але робиться це також лише тоді, коли ви майже вже прощені, а чоловік уже заспокоївся після сварки.

ЩЕ бабуся говорила: –

Лайтеся, але миріться!
І спати разом лягайте ….
Хоч боком, хоч задом,

Але завжди разом і поруч.

Секс примирення

ВАЖЛИВО : Головне – після сварки не робіть поспішних рухів. Охолоньте. Лише потім вирішуйте, як діяти далі.

Як помиритися після сильної сварки?

Сильна сварка не обов’язково буде пов’язана з чиїмось дуже сильним проступком. Іноді дрібна побутова дрібниця, яка збіглася з поганим настроєм або невдачею на роботі, може влаштувати грім серед вашої спокійного життя.

Звичайно, поради щодо примирення будуть прямо залежати від того, хто винен і яка причина того, що відбувається.

Вина чоловіки.

 • Безсумнівно, вам хочеться бути почутою, коли вас ображають. Але чоловіки такі, що часто можуть прекрасно розуміти свою неправоту, але ніколи в цьому не зізнатися і не вибачитися. Це не тому що чоловік вас не любить. Він такий, який є. Він гордий і боїться показати свою податливість.
 • Часто чоловікові складно зробити перший крок. І зріє він на нього зазвичай довго. Він може тиждень ходити з вами сварку, але розуміти свою провину. І тільки, коли він дійсно не зможе бачити вас такою пригніченою, він зробить перший крок.

Чоловік просить вибачення жінки

 • Як з цим боротися? Ніяк. Коли емоції трохи поулягутся, скажіть йому про свої почуття і образи. Навіть якщо він гордо сидить і не реагує на ваші одкровення.
 • Не хвилюйтеся, він слухає. Слухає і розуміє.
 • Звичайно, не варто бігти до такого чоловіка з будь-якими вибаченнями з вашого боку.
 • Якщо сварка була сильна, а ви були дуже ображені або принижені, то вичікуйте. Спостерігайте. Через пару днів ви помітите, що він вже не ляскає дверима. Чекайте, скоро піде розмова.

Чоловік винен у сварці

ВАЖЛИВО : Після сильної сварки головне – не поспішати. Чи не наламати дров на тлі емоцій.

Про провину жінки читайте нижче.

Як помиритися, якщо сама винна?

 • Помиритися з чоловіком, коли винні ви – набагато складніше.
 • Чоловіки сприймають гостріше сварки з вашої виною. Він може ображатися тиждень або зовсім зібрати речі і поїхати пожити до мами. І це навіть незважаючи на те, що при наявності вини чоловіка ви зазвичай досить поблажливі.
 • Якщо ви дійсно винні, то вам нічого не залишається, крім вибачень. Готуйтеся, що вибачатися доведеться багато і часто ваші вибачення чоловік навіть не захоче чути.
 • Чи не насідає спочатку. Дайте йому заспокоїтися, інакше ви ризикуєте почути щось невтішне на свою адресу.
 • Коли ви відчуваєте зниження напруги, вибачайтеся. Говоріть щиро. Говоріть часто. Переконайте його, що ви щиро жалкуєте про те, що трапилося.

Чоловік не хоче миритися

ВАЖЛИВО : Якщо ви впевнені, що ви повинні жити далі в любові та злагоді, то допоможіть вашій родині.

Будьте мудрішими. Зробіть перший крок.

Як помиритися з чоловіком після бійки?

 • А чи потрібно примирення? Спочатку чітко дайте відповідь на це питання. Якщо чоловік підняв на вас руку, оцініть, в яких обставин це сталося.
 • Якщо бійка була в результаті його необгрунтованої агресії (в тому числі в стані алкогольного сп’яніння), то ви повинні розуміти, що справа серйозна.
 • Якщо ви самі спровокували агресію чоловіка своїм незбагненним поведінкою, то вибачатися доведеться не тільки йому, але і вам.
 • Чоловіки-тирани зазвичай вважають, що їхня поведінка нормальне. А вина для таких чоловіків завжди лежить на жінці. Ви повинні розуміти, що життя з таким чоловіком рано чи пізно приведе вас до незворотної ситуації розставання. Краще зробити це, якщо у вас ще немає дітей. А якщо є, то не тягніть. Немає ніякого сенсу миритися з таким деспотом.
 • Якщо чоловік ніколи раніше не виявляв агресії раніше, то подумайте. Можливо, у нього багато проблем, які ви не помічали. Можливо, ви в добавок пиляли його. І за збігом обставин сталося те, що сталося. Такий чоловік зазвичай відчуває шару провину і не буде проти відвертої розмови. Після того, як ви обидва трохи охолонете – поговоріть. Якщо ви повірите в його слова, то можете пробачити і помиритися.

Як помиритися після бійки

ВАЖЛИВО : Після бійок йдеться в першу чергу про те, чи потрібно примирення.

Якщо так, то почніть з відвертої розмови і просто вибачте. Ніякі хитрощі тут будуть недоречні.

 Як помиритися з чоловіком після моєї зради?

Якщо в сім’ї дійсно є любов, то після зради будуть жахливо почувати себе обидва партнера.

ВАЖЛИВО : Психологи запевняють, що в зраді завжди винні обидва. А жіноча зрада найчастіше пов’язана з браком уваги з боку чоловіка.

 • Викресліть коханця зі свого життя. Ця людина не може з’являтися у вашому житті ні в якості одного, ні в якості напарника. Якщо ви дійсно хочете повернути чоловіка, зробіть цей крок.
 • Чоловіки складніше переживають зраду дружини, ніж дружини – зради чоловіків. Ви жінка віддається іншій людині і дозволяє йому управляти собою.
 • Будьте готові, що домогтися пробачення буде складно. А деякі чоловіки і зовсім ніколи не прощають таке.
 • Розмова по душам має відбутися! Нехай він буде не відразу, а коли чоловік буде готовий до цього. Але він повинен бути.

Як помиритися з чоловіком після зради

 • Ви повинні пояснити, що це було: випадковий зв’язок чи спроба знайти порозуміння і увагу на боці. Не здумайте перевалювати провину на чоловіка, навіть якщо він позбавляв вас уваги. Все одно головний винний – це жінка.
 • Якщо ви вважаєте, що виною всьому поведінку чоловіка, то скажіть про це. Але не звинувачуйте, а з жалем скажіть, чого вам хотілося від чоловіка, чого він вам не давав. І поясніть, що вам це не потрібно від іншого чоловіка. Ви хочете цього уваги і любові лише від нього.
 • Дайте чоловікові зрозуміти, що ви щиро жалкуєте і абсолютно переконані, що таке ніколи не повториться.
 • Переконайте, що ви всіма силами будете намагатися повернути відносини.
 • Попросіть почати з чистого аркуша: він проявляє до вас увагу і турботу, як і раніше. А ви будете тією берегинею сімейного вогнища, як і раніше.
 • Якщо чоловік пробачив, то ніколи не згадуйте про це. Як тільки хтось із вас згадає про те, що трапилося – вам доведеться почати відновлення відносин мало не з початку.

Відносини після зради

ВАЖЛИВО : Не чекайте від чоловіка колишніх відносин вже на наступний день, навіть після вибачення. Процес відновлення буде довгим і вимагатиме багато сил і терпіння по обидва боки.

Як помиритися з чоловіком після розлучення?

 • Потрібно хоча б іноді бачитися, інакше коли ви зможете діяти?
 • Якщо є спільні діти, то частіше організовуйте зустрічі з батьком. При зустрічі запросіть зайти на каву.
 • Якщо у вашого чоловіка були до вас претензії, які стали однією з причин розриву, то при зустрічі показуйте зміни в вас. Якщо чоловік ображався, що ви не цікавитеся його хобі, то обов’язково запитайте, як з цим справи. Якщо чоловік вирішив, що ви стали занадто серйозною домогосподаркою, яка ще й не дивиться за собою, то доведіть зворотне. Ніяких розмов про побут. Розкажіть, куди ви їздили і чим займалися, крім будинку.

Як помиритися після розлучення

 • Завжди ви повинні виглядати на всі 100%
 • Не починайте розмови про причини невдалого шлюбу
 • Просто мовчки викорінювати залежать від вас причини
 • Якщо ваші стосунки перейдуть на рівень інтимних, то це ваш шанс
 • Будьте сексуальною і сміливою. Спокушайте вашого колишнього чоловіка

Примирення з колишнім чоловіком

ВАЖЛИВО : Помиритися з чоловіком у вас вийде, лише налагодивши дружні стосунки.

Як помиритися з чоловіком по СМС? Що написати чоловікові, щоб помиритися?

Часто чоловіки люблять взяти тайм-аут після сварки і не розмовляти з вами, обдумуючи все, що відбулося. Така його позиція позбавляє вас можливості вибачитися ні вдома, ні по телефону.

Тоді вам залишається лише відправити СМС, щоб бути почутою .

Що написати для примирення

ВАЖЛИВО : Будьте готові до того, що ваш чоловік може не сприйняти ваші СМС з вибаченнями, особливо в разі серйозної сварки.

 • СМС повинно містити найголовніше – ваше вибачення, якщо ви винні, або слова про готовність пробачити чоловіка, якщо винен він.
 • Ви ж не вперше посварилися. Якщо з вашого досвіду колотнеч з чоловіком ви знаєте будь-які дієві слова, то напишіть їх.
 • СМС повинно бути щирим.
 • В СМС не повинно бути докорів або умов.
 • Будьте готові відправити кілька СМС. Якщо і після декількох спроб буде тиша, напишіть такий текст: «Коханий, ти готовий мене пробачити?».

Як помиритися з чоловіком через СМС?

ВАЖЛИВО : Ваші щирі слова – це кращий текст для СМС. Якщо ви не знаєте, як почати, то зачерпніть ідеї в наступних розділах (в прозі або віршах).

 Примирення з чоловіком в віршах

Варіанти для тих, хто хоче вибачитися перед чоловіком у віршах

Як хочеться повернути назад хвилини,
Щоб дурних всіх помилок уникнути …
Давай підемо по новому маршруту –

 • Іншу можна казку написати!
 • Ти вибач за те, що було в минулому,
  Я шкодую сильно про все!
  Давай ми будемо думати про хороше,
 • І з чистого аркуша почати ризикнемо!
 1. Прости за те , що я не маю рації
  Я іноді буваю дуже зухвалою
  Прости мене за гіркі слова,
 2. Що без причини я буваю різкою.
 3. Образи все що тримаєш – відпусти
  Адже це так легко, зовсім не складно
  Коханий, ти за все мене прости
 4. Жити без тебе мені просто неможливо.

Вірші для примирення

 • А такий варіант для тих жінок, які хочуть сказати, що пробачили, в віршах.
 • Чи не ображаюся я зовсім вже, повір ,
  Чи не враз приходить розуміння,
  Що сквозняком закрилася наші двері
 • І немає в тому особистий вплив.
 • Прощаю все тобі годинник нашої розлуки,
  прощаю всі свої нічні болі, муки,
  Адже ти ж мій коханий чоловік,
 • І не пробачити тебе мені страшний гріх.

Читайте також:   Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

Слова примирення в прозі

Проза хороша тим, що можна говорити все, що відчуваєш на душі і при цьому не намагатися скласти рядки в риму.

 • Тому в прозі ви можете писати все, що хочеться сказати.
 • Скажіть, як любите чоловіка, як жалкуєте, що не уявляєте своє життя без нього.
 • Будьте щирими і чоловік відчує це в вашому посланні.

Коханий мій чоловік, я поступила нерозумно і необдумано. Мені не слід було говорити тобі такі слова. Ти – найкращий, улюблений і близький чоловік в моєму житті. Будь ласка, не ігноруй мене. Мені дуже важко. Люблю тебе і дуже шкодую.

слова примирення

молитва примирення

 1. Коли всі спроби примиритися з чоловіком не дали результатів, а ви впевнені, що сварка не ваша не варта розриву, ви можете звернутися до Бога.
 2. Прийдіть до церкви, купите свічку, поставте біля ікони Пресвятої Богородиці і прочитайте тричі «Отче наш».
 3. Після тричі прочитайте молитву на примирення:

«Господи Ісусе Христе, сине Божий.

Снізойді до нас просять, та відпусти всі діяння гріховні. Змилуйся і переможи ворожнечу між рабами твоїми (називаєте по черзі імена тих, кого бажаєте помирити). Очисти душі їх від скверни і сили диявольською, захисти від людей поганих і очей заздрісних. Яко сварка по діянню злісному, поверни її нечистивого супостатам. Хай буде воля Твоя і нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь. »

Молитва на примирення

Змова на примирення

 • Якщо ви вірите у всілякі змови, то можете спробувати і такий варіант, коли ситуація зовсім здається безвихідною.
 • Перш ніж читати змову, розслабтеся і заспокойтеся. Змова допоможе вам швидше помиритися.
 • Читайте його наодинці і перед сном. Після прочитання ні з ким не розмовляйте і нікому нічого не давайте. Просто ляжте спати.

«Сонечко з місяцем не йдуть один на одного війною! Камінь і вода в дружбі живуть завжди! Дух неба і землі в гармонії бути повинні! Так і Рабу Божому (ім’я чоловіка) з рабою Божою (назвіть себе) в ласці і любові примиритися, чи не дутися, не лаятися, а жартувати і сміятися! Амінь ». Прочитайте три рази.

Змова на примирення

Примирення з чоловіком – це часом непросте завдання. Але якщо ви впевнені в тому, що ви повинні бути разом, то дійте і дайте вашій родині зруйнуватися.

Відео: Сварка. Як миритися після сварки?

Джерело: https://heaclub.ru/kak-pomiritsya-s-muzhem-posle-silnoj-ssory-razvoda-izmeny-skandala-draki-primirenie-s-muzhem

Як жінці вибачитися перед чоловіком?

Чи потрібно жінці вибачатися перед чоловіком?
Як вибачитися перед чоловіком, коханцем або хлопцем?

(Короткий практичний посібник для допитливих жінок)

Розумниця-красуня, ти вчинила абсолютно правильно, що відкопала в мережі цей коротенький пост Теткоракса! Тобі нема чого витрачати час на відвідування жіночих сайтів, де кучкуються сторонні життя психологи-недоучки і інші «психоаналітики», на різного роду говновопроси-дерьмоответи, школи життя, а також похмурі форуми войовничих дилетантів.

З блогу Теткоракса ти дізнаєшся набагато більше корисного для себе і своєї сім’ї! А конкретно з даного поста – як вибачитися перед чоловіком правильно, без напрягу, красиво, зберігши при цьому свою честь і гідність, а головне – не принижуючи!
Як схилити чоловіка до прощення твоєї зради, як повернутися до улюбленого, як вмовити хлопця пробачити образу і інші твої витівки, як спритно і для своєї вигоди маніпулювати чоловіками за допомогою сиру в твоїй мишоловці, а також багато-багато чого корисного ще!

 

І все це – абсолютно, абсолютно і повністю безкоштовно !!

 

 

Якщо дівчина, жінка або навіть стародавня стара вирішила попросити вибачення у свого чоловіка, коханця, хлопця та іншого бойфренда, то це є дуже і дуже похвально! Таку розумницю-красуню можна сміливо назвати царицею і навіть БАГІН! На відміну від тих грубих, неотесаних, примітивних жінок, які не вибачаються і з цієї причини котяться вниз по похилій, прямо в лігво відьом! [1]

Хтось може заперечити: «Та хіба ж це якась особлива таємниця – вибачитися? Так це ж раз плюнути! »
І помилиться! Зовсім навпаки! Жінці вибачитися перед чоловіком надзвичайно важко! Це вимагає від неї неймовірного емоційного та інтелектуального зусилля! До того ж їй додатково необхідно зняти свої внутрішні психологічні блоки і затиски! Читач, ось ти, наприклад, знаєш, як зняти свої внутрішні блоки, затиски і інші прищіпки? … Ото ж бо й воно!

Отже, розумниця-красуня, для того, щоб в’їхати в тему, тобі спочатку потрібно обов’язково прочитати статтю Теткоракса

Чому жінки не вибачаються.

Запам’ятай гарненько, що там написано! І відразу ж все причини, за якими жінки не вибачаються, викинь з своєї голови! Причому, як можна далі! І ніколи більше не дозволяй, щоб якісь мерзотниця змогли впровадити ту, викинуту дурість, назад в твій розум! Тільки позбувшись від описаних в статті недоліків, ти почнеш наближатися до вершин жіночої мудрості!

Далі, вивчи якомога детальніше статтю Теткоракса

Правильні вибачення полегшують подальшу провину.

Використовуй отримані з неї знання для правильної постановки вистави під умовною назвою «Вибачення норовливої».

 

Будь-яка випускниця театрального училища знає з чого складається більш-менш пристойна п’єса: хороший сценарій, відточені діалоги і відмінна режисура! А ти чим гірше?
Розроби детальний сценарій заходу, а свої монологи відшліфуй до блиску! Щоб будь-який, навіть самий підозрілий і безпристрасний бовдур, розчулився б до сліз і мовив: «Вірю! … Все прощаю … ???? Це я сам в усьому винен … »

Деякі вважають, що найважче вибачитися перед чоловіком. Нічого подібного! Перед чоловіком якраз найлегше! Адже все необхідне для цієї справи у жінки є прямо під руками.

Для сцени досить невеликий, але зі смаком оформленої галявини на кухні. Купи пляшку хорошого коника (або чого він там любить) закуси, яку він поважає, приготуй вечерю.

 

Тільки не думай гроші на ці цілі брати у чоловіка! Такий підхід зменшить ефект в два, а то і в три рази! (Їх можна буде забрати у нього пізніше, після того, як простить)
Чи не полінуйся привести себе в порядок і в іншу «бойову готовність».

Зав’язка і інтрига почнеться відразу ж з моменту, коли він все це побачить. При цьому темп важливо не втрачати, а відразу ж підсилити ефект до максимуму словами: «Сідай за стіл. Нам потрібно поговорити … »Спокійно так, по діловому, ніби як бос запрошує підлеглого до себе в кабінет … Чи то премію вручити, то чи клізму вставити! Ініціатива в твоїх руках!

Жінка, яка пропонує чоловікові випити, виробляє на нього незабутнє враження! Це покаже серйозність твоїх намірів, розум, сміливість і силу! Сто відсотків – ти відразу ж заслужиш його повагу! Адже тільки сильний і сміливий чоловік наважиться грати на поле противника і за чужими правилами! Він просто випаде в осад від того, яка у нього є розумниця-красуня! Та такий можна пробачити все!

Запропонуй йому відкрити і налити. На першій чарці уваги не акцентуй, досить короткого: «Ну, за здоров’я!» Вибачення це не торжество, тому першу п’ють не для тосту, а для затравки розмови.

Випили, злегка закусили – і відразу ж приступай до монологу. Він повинен містити в обов’язковому порядку наступні моменти:
1. Негативна оцінка своїх дій, визнання своєї провини, жаль про те, що трапилося.
2. Прояв співчуття до потерпілого.
3. Безпосередня прохання про прощення.

 

4. Обіцянка загладити провину і компенсувати збитки.

 

 

Явно спокушати чоловіка сексом на цьому етапі передчасно, досить легких сексуальних знаків. Спершу він повинен прожувати ситуацію і дійти до кондиції.

 

Якщо ж він не став чекати кондиції і сам поліз тобі під спідницю, то відразу ж запитай: «Ти пробачив або як? …» Якщо скаже, що пробачив, то далі знаєш що робити … ???? Однак в ході подальшого процесу успіх все одно потрібно закріпити остаточно і випросити у нього який-небудь презент.

 

 

Якщо він пробачив, то такий знак примирення з його боку повинен бути обов’язково! Інакше його прощення буде виглядати куцим і непереконливим.

У разі, якщо чоловік виявиться більш впертим і буде тупо ігнорувати твої сексуальні знаки, то в ході бесіди потрібно його плавно і послідовно підводити до поставленої тобою мети.

 

Пропонуй тости за те, щоб ніколи не сварилися; за прощення; “за нас”; за дітей; за то який він хороший, розумний, справедливий, трудяга і молодець; за «що б я без тебе робила», за любов та ін. Звичайно, це лестощі. Ну і що? Лестощі для справи найнеобхідніший інструмент! Вода камінь точить, а лестощі розбиває його відразу на шматки.

 

Собі наливай поменше, а йому побільше. Змушуй пити до дна, відразу ж запивати газованою водою і не давай багато закушувати.

Коли чоловік вже насилу буде перевертати мовою, це означає, що він доходить до кондиції. З цього моменту його можна обійняти, поцілувати, обов’язково запитати: «Ти мене поважаєш? … А раз поважаєш, так чтого не прощаєш? .. »Після чого плавно відвантажити його в ліжко. Нехай відпочиває …

На ранок дуже добре подати йому парочку пивка і солоної рибки. І відразу ж зробити «контрольний постріл»: «Я так рада, що ти мене пробачив! Так рада! Ти такий добрий, великодушний і розумний! Справжній чоловік!” Після такого вишуканого звернення будь-якої, навіть самий затурканий підкаблучник, перестане відчувати себе в родині гівном, і його самооцінка значно підвищиться!

Звичайно, він може пам’ятати, що вибачення не давав, а ти все одно наполягай на своєму. «Схоже, у тебе з пам’яттю стає погано. Треба в невролога сходити ». Ну, або щось в цьому роді. «Дав слово – тримай! Справжні чоловіки завжди тримають своє слово! »

Чи варто пускати при вибачення сльозу?
На твій розсуд. Але головне в цій справі – не переграти!

Якщо припустити малоймовірний випадок, що чоловік і після такого спектаклю відмовиться вибачити, то не слід давати йому в пику зі словами: «То якого х. я тут розпиналася? » Краще скромно так запитай: «Що, сподобалося? Може, на тому тижні ще разок повторити? » Крапля камінь точить!

????

Що стосується інших категорій чоловіків, то діяти з ними слід за такою ж схемою, хоча можливості в цих випадках істотно обмежені.

 

Але головне повинно бути дотримано: усамітнення від сторонніх очей і шумів, довірча обстановка, використання розслаблюючих засобів (випивка-закуска), обговорення питання по зазначеним вище чотирьох позиціях і подальша прохання про прощення. Найбільш простий варіант – зводити його в кафе.

 

Чи є необхідність для закріплення результату вдаватися до сексу і в якому місці, вирішуй сама. Тобі вже і так ясно, як ставлять спектаклі в театрі.

????

Кожна жінка має трьома потужними вражаючими факторами: ласкаве слово, сльози і секс. Розумна користується ними досконало, дурною ж «гордість не дає».

Разом!

Прощають того, хто про це просить. А того, хто не просить, з часом просто забувають. (Теткоракс)

Розумниця-красуня, а як ти вирішуєш описану проблему?

Джерело: https://xaroktet.wordpress.com/2012/03/27/how-apologize-to-husband/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *