Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

Зміст приховати

Привіт шановні читачі блогу Сампросветбюллетень!

«Вибір чоловіка для відносин – відповідальне рішення. У мене є два претенденти і я, що називається, заблукала в двох соснах. Ні на що не можу зважитися! І в одному є багато хорошого, і в іншому, а й недоліки теж присутні. Хочу побудувати щасливі відносини, але як зрозуміти, хто з них мені потрібен? » – пише Марина.

«Як зробити вибір чоловіка. Я познайомилася в інтернеті з хлопцем. І одночасно до нас на роботу в сусідню фірму прийшов новий чоловік і почав до мене залицятися. Не знаю, як правильно вибрати чоловіка, начебто обидва мені підходять, я немов в ступор впала, ходжу пригнічена. Заплуталася в своїх бажаннях … », – пише Наталія.

Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

 Вибір це можливість

Нема кого вибирати – погано; є кілька кандидатів, теж погано, тому що можна помилитися при виборі. Деякі люди бояться прийняти рішення, тому що не люблять брати на себе відповідальність, сподіваючись, що все вирішитися за них само собою.

Вибір – це можливість. Які можливості дає нам цей вибір можна зрозуміти, якщо уявити наслідки нашого рішення і порівняти їх з тим, чого ми хочемо в житті. На жаль, ми не завжди ясно розуміємо, чого ж ми хочемо.

Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

Аналізуйте можливі наслідки

Згадайте знайому всім нам з дитинства Казку «Про Царя Салтана», де три дівиці-сестриці ввечері біля віконця говорили про свої мрії. Всі троє хотіли вийти заміж за царя або в сучасній інтерпретації за сильного успішного чоловіка. Але у кожної були свої уявлення про те, які у них повинні бути відносини.

Дві з них неправильно визначили свої пріоритети в житті. В результаті замість чоловіка, одна сестра отримала місце на кухні, а інша – роботу ткалі. І лише третя вийшла заміж за царя.

Дві сестри пережили розчарування. А хто в цьому винен? Злий рок? Тільки вони самі.

 Щоб зробити правильний вибір, треба знати чого ми хочемо в житті

Розібратися в тому, чого ви хочете, вам допоможуть: необхідні вимоги, потреби, бажання, цілі, світогляд.

необхідні вимоги

Необхідні вимоги це основа для наших відносин. Кожен з нас має потребу в певних умовах, які роблять відносини життєздатними. Якщо хоча б одне з них відсутній, то відносини з найбільшою ймовірністю в кінцевому підсумку розпадуться, як би ми не старалися йти на компроміси.

 •  Ознаки необхідних вимог у відносинах:
 • – не можна замінити компромісами, відносини закінчаться розривом, якщо хоча б одне не буде виконано;
 • – вони суб’єктивні, відповідають вашому світогляду, формуються з минулого досвіду;
 • – ясно і сильно нами відчуваються, ми не сумніваємося, що для нас це необхідна умова;
 • – без них відношення не зможуть бути життєздатними і принесуть розчарування.

Ви можете скласти великий список своїх запитів, але навіть якщо ви знайдете того, хто відповідає всім пунктам, немає гарантії, що ви знайшли підходящого супутника життя, до тих пір, поки ви не визначили свої необхідні вимоги. Наприклад, це може бути відсутність залежностей, орієнтованість на сім’ю, фізична сумісність, загальна точка зору на виховання дітей, загальна точка зору на здоровий спосіб життя і так далі.

Буває, що при виборі, ми йдемо на поводу у «хімії», не звертаючи уваги на явні розбіжності поглядів на життя. Знання своїх необхідних вимог допомагає нам знайти баланс між розумом і серцем, зробити правильний вибір.

Мета життя, світогляд, потреби, бажання

Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

Якщо уявити собі, що відносини це пиріг, то необхідні вимоги це мука, цукор і яйця. Якщо хоча б один інгредієнт буде відсутній, це буде вже не пиріг, а щось інше.

 Ціль життя

Але нам ще потрібно знати, для чого ми готуємо цей пиріг. Для вибору також важливо враховувати нашу мету в житті. Приклад мети життя: виховання дітей, громадська діяльність. Якщо відносини не сприяють нашої мети, ми будемо відчувати себе спустошеними і незадоволеними.

світогляд

Перш ніж формувати свій пиріг, нам треба знати, як він буде виглядати – це наш світогляд або уявлення про те, що повинне вийти у результаті. Світогляд – це наша внутрішня навігаційна система, яка веде нас до певного вибору і рішенням. Ми відчуваємо себе задоволеними і щасливими, коли наш шлях відповідає нашому світогляду.

потреби

Як вибрати між двома чоловіками: поради психологаУ всіх у нас є різні потреби. Наше вміння розуміти свої потреби визначає те, наскільки ми щасливі і успішні. Якщо відносини це пиріг, то посуд для випічки, духовка, плита, час випічки, температура те ж саме, що потреби для відносин.

Різниця між потребами і необхідними вимогами в тому, що потреби ми можемо модифікувати, заміняти, змінювати, обговорювати і знаходити компроміси. Так, наприклад, можна спекти пиріг при температурі 300 градусів за 30 хвилин або при 370 градусах за 25 хвилин, і пиріг все-таки вийде. Але якщо у нас не буде борошна, то і пирога не буде.

Якщо наші потреби в стосунках не задоволені, у нас починаються проблеми, ми відчуваємо стрес. Приклад потреб: потреба в чистоті і порядку, в акуратному веденні бюджету, в раціональному розподілі часу, наприклад, щоб партнер попереджав, якщо затримується на роботі, потреба в ніжності, в спілкуванні.

Потреби в стосунках виглядають як події або умови, які повинні бути виконані, щоб ми відчували себе щасливими. Розбіжність потреб, вимагає спільних зусиль для вирішення проблем, можуть бути улагоджені за допомогою порозуміння і компромісів.

бажання

Крім потреб існують бажання. Якщо повернутися до нашого пирога, то бажання це родзинки, крем або глазур, який роблять наш пиріг особливим. Без них він буде сухим і прісним. Під бажаннями маються на увазі дії або наміри, які стимулюють нас, збуджують, надихають, привносять у відносини радість і позитивну енергію.

Наприклад, це може бути романтична вечеря, прогулянка по пляжу, спільні виходи, сюрпризи, ігри. Бажання часто змінюються, можуть виникати і зникати, вони створюють певний настрій у відносинах.

Люди, які вибирають партнера, орієнтуючись тільки на бажання, без урахування необхідних вимог, часто в результаті отримують короткострокові відносини.

Якщо ми хочемо зробити мудрий вибір для щасливих довгострокових відносин, нам необхідно приймати рішення виходячи зі свого світогляду, мети життя і необхідних вимог. І в той же час бути готовими враховувати потреби і бажання нашого супутника життя.

Як визначити необхідні вимоги

Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога Згадайте останні невдалі стосунки. Виділіть 3 три причини, чому вони не склалися. Ви також можете просто скласти список бажаних якостей чоловіки і необхідних умов для відносин. Тепер перевірте, що з вашого списку буде вашими вимогами.

 1. Питання для визначення необхідного вимоги:
 2. Якщо ви полюбили привабливого і незалежного чоловіка, і ви дійсно хочете побудувати з ним стосунки, але якщо _____________ (підставити запит) не буде виконано, чи зможете ви тоді залишитися в таких відносинах?
 3. приклади:
 4.  – Якщо я полюблю привабливого і незалежного чоловіка, і я дійсно захочу побудувати з ним стосунки, але тільки він не буде враховувати моя думка, чи зможу я тоді залишитися в таких відносинах?
 5.  – Якщо я полюблю привабливого і незалежного чоловіка, і я дійсно захочу побудувати з ним стосунки, але тільки він не буде відвертий зі мною про свої доходи, чи зможу я тоді залишитися в таких відносинах?
 6.  – Якщо я полюблю привабливого і незалежного чоловіка, і я дійсно захочу побудувати з ним стосунки, але тільки він не буде хотіти дітей, чи зможу я тоді залишитися в таких відносинах?
 7. Якщо ваша відповідь негативний, це ваше необхідна вимога.
 8. Якщо ви вважаєте, що ви все ще можете залишитися в стосунках і постараєтеся знайти рішення проблеми, то, швидше за все, це не ваше необхідна вимога, а потреба або бажання.

Коли ви визначите ваші необхідні вимоги, ви отримаєте свої критерії вибору чоловіка для відносин. Все що відноситься до потреб і бажань в стосунках, хоча і важливо, але вирішуване при наявності любові і розуміння.

Удачі вам і до швидких зустрічей на сторінках Сампросветбюллетеня!

Робот вибрав для вас інші статті на схожу тему:

Джерело: http://dating-zamuzh.ru/blog/psixolog/vybor-muzhchiny.html

Як вибрати між двома ..?

Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

Пишуть чоловіки, які вибирають між дружиною і коханкою (тут я завжди на стороні дружин). Пишуть жінки, які вибирають між чоловіками і коханцями (тут я завжди на боці чоловіків).

Пишуть хлопці, які вибирають між двома дівчатами. Пишуть дівчата, які вибирають між двома хлопцями. Загалом – багато, багато людей пише з однією і тією ж проблемою.

Тому я вирішив зробити спеціальну замітку на цю тему, щоб в загальних рисах описати найбільш робоче, з мого досвіду, вирішення проблеми вибору між двома більш-менш потенційними партнерами.

Почнемо з поганої новини – такий вибір зробити неможливо. Не можна вибрати, кого ти любиш більше або менше. Не можна не тому, що я, Павло Зигмантовіч, самий категоричний психолог в світі, так говорю. Не можна – тому що немає такої можливості.

Перш за все, саме слово «вибір» тут не доречно.

Будь-словник вам дасть кілька різних визначень (Малий Академічний Словник, наприклад, видав мені шість штук), і будь-яка з цих визначень має на увазі деяку свідомість-усвідомленість.

Наприклад, «впорядкувати за будь-якою ознакою». Для сортування потрібно тримати в голові деякий список ознак, що, знову-таки, вимагає відомих свідомих зусиль.

Але справа, зрозуміло, не тільки в лінгвістиці.

Наш мозок просто не пристосований для вибору щодо любові (якщо так можна висловитися). Справа в тому, що любов (а особливо – закоханість) супроводжується хімічними речовинами, які знижують критичність.

Людина любить (а особливо – закоханий) просто не здатний до тверезого міркування щодо людини, якого любить (а особливо – закоханий). Це справедливо для любові романтичної, любові батьківської, любові дитячої та всіх інших любовей, включаючи любов до Батьківщини (хоча тут – в найменшій мірі).

До того ж, самі по собі відносини супроводжуються неабиякими дозами дофаміну. Штука це багата, але нас в даному випадку цікавить той факт, що дофамін бере участь в системі навчання. Бере участь він, неабияк огрубляя, так – виробляється під час позитивного досвіду і викликає задоволення.

Відносини, як ви розумієте, особливо на початкових стадіях, майже завжди досвід позитивний. Майже завжди викликають задоволення. У більшості випадків відбувається виділення дофаміну.

Надалі людина прагне повторити той позитивний досвід, тобто (в нашому випадку) знову зустрічається з тією людиною, яка цей позитивним досвід викликав-створив.

Можна це навіть і звиканням назвати – це близькі стану.

Нарешті, людина розвивалася як моногамний вид. Так-так, як би це не було дивно і дивно, але ми – вид, схильний до могогаміі, у нас під цю слокнность заточений весь організм. Ось кумедний і дуже яскравий факт на підтвердження.

Якщо чоловік не бачив свою жінку близько місяця і вступає з нею в статевий зв’язок, виділення сперми у нього в три рази вище, ніж зазвичай.

При цьому якщо цей же місяць сексу у чоловіків з дружиною не було, але він бачив її щодня по кілька годин, то такого різкого збільшення викиду сперми не відбувається (джерело).

Якби наш вид був полігамних, то таких стрибків не було б, тому що в полигамном суспільстві (типу шимпанзе) вони не потрібні.

Читайте також:   Чому чоловік перестав спілкуватися без пояснень: аналіз причин

Підсумуємо . З огляду на все, сказане вище, виходить, що, наприклад, дівчина, яка намагається вибрати між двома хлопцями, вирішує свідомо нездійсненне завдання. Нічого в людині для вирішення такого завдання не пристосоване. Намагатися зробити вибір в даному випадку – все одно, що спробувати злетіти силою думки. Що, на жаль, нікому ще не вдалося.

І як тут бути?

По-перше , звичайно, краще займатися профілактикою. Тобто не доводити себе до стану, коли доводиться вибирати. Такий стан виникає не за один момент, і згаданий дофамін зі своєю фіксацією позитивного досвіду не відразу набирає «критичну масу».

Загальний принцип профілактики простий – не починайте нові відносини, поки живі відносини старі. Завершення старих відносин тема дуже велика. У цю замітку її не можна впихнути навіть коротко, тому що цікавляться відсилаю до спеціального аудіотренінги. Посилання буде нижче.

По-друге , якщо ви все-таки вляпалися і опинилися перед складним вибором з двох чоловік, то єдиний спосіб хоч якось цей вибір зробити, це … відмовитися від вибору.

І не тільки від вибору, а й взагалі від контактів з цими двома людьми. Зрозуміло, це не завжди можна зробити, але реальний вихід саме тут – припинити контакти.

Причому взагалі всі контакти, аж до розглядання фотографій і статусів в соцмережах. Ідеальний варіант – на місяць вибути в монастир і ні з ким стороннім не спілкуватися.

Є шанс (і не маленький), що за цей відпаде сама проблема вибору. Простіше кажучи, людина когось візьме та й «розлюбить». Стовідсоткової гарантії не дам, але з відомих мені самостійних способів вирішити питання вибору між двома, такий «місяць тиші» є найдієвішим.

 • Користуйтеся, кому актуально!
 • У мене все, спасибі за увагу.
 • Ще трохи заміток на схожу тему:
  Обіцяний аудіотренінг по завершенню відносин – Розлучитися з минулим: як закінчити відносини з колишнім
  Дізнайтеся, що – Найважливіше в сімейному житті
  Прочитайте, що робити, якщо – Чоловік розривається між мною і коханкою
 • На головну
 • Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

Джерело: https://zygmantovich.com/?p=7269

Що робити якщо не можеш вибрати з двох чоловіків. Не можу вибрати між двома хлопцями, допоможіть визначитися

Як зрозуміти кого любиш з двох хлопців. Два нових знайомих

З’ясовуючи, як вибрати, якщо люблю двох різних чоловіків, варто розібратися в ще одній популярній ситуації, коли за жінкою одночасно доглядають два представника сильної статі, з якими немає ніякої історії в минулому.

У подібних ситуаціях найчастіше шанувальники є абсолютною протилежністю один одного, наприклад, один – романтик, а інший – брутал.

Почніть з аналізу вчинків і дій, які роблять чоловіки, причому не тільки по відношенню до вас, але і до інших людей.

Тут, як ніколи підходить відоме прислів’я – «Скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти». Потім варто подумати, яких відносин взагалі хочеться.

Наприклад, з «поганим хлопцем», швидше за все, не вийде провести вечір за переглядом фільму або помилуватися заходом. Відносини в такій парі більше схожі на вулкан, який регулярно вибухає.

Якщо жінка не готова до такого союзу в майбутньому, то і починати відносини не варто, оскільки такі самці не змінюються.

Гідного чоловіка вибрати вийде тільки після того, як вдасться розібратися в собі. Необхідно подумати, що саме приваблює в кожному партнерові, оскільки багато жінок часто самі себе накручують, що їм подобається якийсь чоловік.

Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

Завдяки простому аналізу можна буде зробити висновки, які допоможуть правильному вибору. Психологи говорять про те, що часом досить відверто поговорити з чоловіком, сказати чого не вистачає у відносинах, і тоді, і вибір не потрібно буде робити.

Коли жінка стоїть перед складним вибором, можна звернутися до порад, які дають професійні психологи. Вони допоможуть проаналізувати ситуацію і прийняти рішення.

 • Уявіть майбутнє з кожним з партнерів. Подумайте про те, який чоловік буде чоловіком і батьком. Чи зможете ви розраховувати на щасливе майбутнє;
 • Зустрітися з друзями і родичами претендентів на ваше серце. Оточення допоможе краще зрозуміти, як поводиться людина в різних ситуаціях;
 • Часом, щоб вирішити, кого люблю, досить просто довіритися інтуїції. Спробуйте просто відчути, хто саме ваша друга половинка;
 • Іноді, щоб зрозуміти, з ким варто залишитися, необхідно побути на самоті. Можна відправитися в подорож і вже після цього зробити вибір. Віддалившись від усіх можна зрозуміти, хто дійсно потрібен.

До речі, хотілося б згадати старовинну мудрість, яка говорить, що якщо не знаєш, кого вибрати з двох коханих, то зупинись на другому. Пояснюється це тим, що якщо жінка любить першого чоловіка, але ніколи не зверне увагу на іншого.

Тепер ви знаєте, як правильно вибрати одного з двох чоловіків, але пам’ятайте, що завжди потрібно бути чесними і відкритими з самим собою. Будьте щирими, і тоді неодмінно вдасться побудувати міцні і щасливі відносини.

Якщо не можеш вибрати між двома вибирай другого. Якщо у вас вибір між двома людьми, то вибирайте другого ……

Як мені здається, коли золота рибка мовила людським голосом, старий закричав нелюдським. ******** Пам’ятайте, що в житті все відносно. Навіть якщо в одному місці вас послали, то в іншому просто зачекалися! ****** Які до біса ми з тобою друзі? Дружити можна двом після ліжку. Бути може не зрозумію чогось я, друзі не сплять, згораючи на межі … ******

Не знаючи нот чужої душі … Не треба струн її стосуватися … Бути диригентом не поспішай … Щоб катом не виявитися.

********* Те почуття … Коли в кінці робочого дня, втомлений, ти знімаєш робочі штани, розстібати гудзик штанів і розумієш … так. Помилки бути не може. Майже весь день ти ходив з розстебнутою ширінкою. ******** Капкани ставить Життя мені не вперше. По дурості, в багато потрапила … Життя, як мисливець … Я-як звір хворий, але, як могла, саму себе рятувала … ******** Вирішив перевірити слова про те, що якщо щільно поїсти і йти в магазин, то купувати їжу не буде бажання. І точно! Дивлюся на їжу і нічого не хочеться … Взяв горілку! ******** Жіночий салат Істерика: Рвеш листя, тиснеш часник, рубаєш м’ясо, ламаєш селера, ріжеш фотографії, спалюєш листи, б’єш посуд, громили меблі, сиплеш сіль на рану, відкриваєш вино, прикурює цигарку, набираєш номер. ******** І почуття, незграбними словами,лягають на холодний монітор … А нам би розмовляти очима … Але відстань-жорсткий вирок … ********

Дві подруги розмовляють. – Так хочеться чоловічої уваги! Чоловічих рук на плечах, на талії … – Ага, і ще талію хочеться!

Як вибрати з двох чоловіків форум. вибрати з двох чоловіків

Привіт, мені 29 років. Я розлучений. Є одна дитина. 4 місяці тому почала відносини з хлопцем. Він розлучений і у нього двоє дітей. Відносини тривали місяці 3. Нам було дуже добре вдвох. Ми не відлипають один від одного. Пристрасть. Інтерес до один одному і т.д.

Через два місяці він говорить що хоче повернутися в сім’ю заради дітей, а й мене не хоче залишати бо любить. Говорив дітей шкода, дочка просить повернутися, плаче. Я звичайно це прийняла, розумію що діти це святе, і як то прийняла це з розумінням хоч і любила його і не хотіла відпускати. Не змогла піти проти дітей. Дещо як відірвала від серця.

Вообщем ми перестали спілкуватися з ним. Згодом у мене з’явився інший молодий чоловік. Я говорила йому спочатку що не хочу ніяких відносин. Він наполягав. Я говорила ми можемо поки просто спілкуватися, а потім подивимося що буде. І так спілкуючись ми стали зустрічатися.

Ось уже два місяці відносини і у мене так і не народилися до нього почуття, а він в мене закоханий, він до мене дуже добре ставиться. Постійно говорить, що нудьгує, що хоче бути поруч, говорить про спільне майбутнє, а я не можу відповісти йому взаємністю. Навіть не сумую за ним коли він не рядом.Тут тиждень тому оголошують колишній мій молодий чоловік.

Каже що страшенно сумує і любить мене, не може мене забути. Каже що він все обдумав і що хоче бути зі мною і до дружини він не повернеться, що не зможе з нею жити, тому що любить мене. Пропонує знову бути разом. А я ж розумію що до з їх пір його люблю. Мені подобаються його обійми. Подобається Коли він поруч.

Але знову ж таки розумію що за спиною у нього двоє дітей і що він через деякий час знову захоче до них піти. Боюся що буде так і бігати туди сюди. Там діти тут я. Як вчинити, порадьте дорогі дівчата. Кого мені вибрати людину з яким є почуття чи ні чувст (незнаю чи з’являться вони взагалі) ??? СПАСИБІ!!!

Відео кого вибрати з двох чоловіків

Джерело: https://psihologiyaotnoshenij.com/stati/chto-delat-esli-ne-mozhesh-vybrat-iz-dvuh-muzhchin-ne-mogu-vybrat-mezhdu-dvumya-parnyami

Зробити вибір між двома чоловіками – як правильно вибрати?

Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

За вами стали залицятися одразу двоє чоловіків, а ви не знаєте, кого з них вибрати? Ця ситуація досить часто зустрічається у багатьох жінок. І більшість продовжують зустрічатися відразу з двома, в надії, що вибір прийде сам собою, але в кінцевому підсумку це може призвести до розставання відразу з обома. Адже жодному чоловікові не хочеться бути “запасним варіантом”.

Для початку визначте мету і навіть причину, по якій вам потрібні чи не потрібні відносини. Може, вам потрібен чоловік для спільного проведення часу і ні про яку серйозності не йдеться. Скажіть про це чоловікові, для нього це навіть краще (багато хто просто бояться відповідальності). Так, можливо, і вибір робити не потрібно буде.

Ну, а якщо вам все-таки потрібен чоловік для серйозних стосунків, з яким вам хотілося б ділити свої радості і тривоги, то зустрічатися з двома – не варіант. В першу чергу, постарайтеся уявити спільне майбутнє з кожним з них. З одним, наприклад, ви бачите тихе сімейне життя, де чоловік добре заробляє, а дружина – красівіца.

З іншим, навпаки, активно відпочиваєте то в горах, то на шашликах, не плануючи при цьому заводити дітей. До речі, про дитяче питання: зверніть увагу, як кожен з них відноситься до маленькій людині. Якщо у вас вже є дитина, то постарайтеся зробити так, щоб чоловік про це знав до початку відносин.

Адже для багатьох чоловіків – це табу, а інші можуть відчувати себе обдуреними, якщо через пару місяців відносин з’ясується, що ви не одна.

Уважно спостерігайте за тим, як до вас ставиться кожен з чоловіків. Як часто вони вам дзвонять і з якого приводу. Адже один з них може дзвонити кожен раз, чекаючи на допомогу або вигоди заради, а інший, навпаки, хоче підтримати вас.

Як перевірити чоловіка?

Щоб дізнатися, який чоловік насправді, створіть йому некомфортну ситуацію. Наприклад, приведіть чоловіка в глиб лісу, вихід з якої ви знаєте (не кажіть про це чоловікові). Можете запропонувати йому просто зібрати гриби або ягоди, а потім спостерігайте за його поведінкою.

Один з ваших чоловіків може розгубитися, це відкриє його характер. Можливо, ви вперше побачите його по-справжньому злим. Це допоможе вам відповісти на питання, як вибрати з двох чоловіків одного.

Читайте також:   Чому дівчата не звертають на мене уваги: що робити, поради

Ну, а якщо поруч немає лісу, то попросіть кожного з чоловіків про допомогу: банальна версія з походом по магазинах. До речі, справжньому чоловікові (особливо якщо він планує серйозні відносини) буде неприємно, якщо за покупки буде розраховуватися жінка.

Постарайтеся зробити так, щоб пакети були важкими, вручите їх чоловікові. Насправді, людина з вагою в руках і людина без неї – це різні люди.

До речі, може бути і таке, що реакції у чоловіків будуть схожі. Можливо і таке, що в ході своїх експериментів Ви втратите обох, адже це серйозний вибір! Можливо вам ще просто не зустрілася ваша половинка.

Джерело: https://advicewoman.ru/otnosheniya/kak-sdelat-vybor-mezhdu-muzhchinami/

7 порад, як вибрати між двома хлопцями. Як вибрати між двома чоловіками одного – Психологія відносин

Як вибрати між двома чоловіками: поради психолога

Любовні стосунки – це дуже складна і часом навіть загадкова річ, в якій розібратися, особливо з точки зору точних наук, просто нереально.

Іноді, трапляється так, що хлопець симпатизує не однієї дівчини, а двом відразу і не знає, яку з них вибрати.

Але приймати рішення все ж доведеться, адже зустрічатися з двома – це не кращий варіант і він може закінчитися досить сумно. Тому краще розібратися, як вибрати між двома дівчатами?

Щоб зробити вибір в сторону однієї дівчини, хлопцеві потрібно діяти зважено і уважно, адже тільки тоді він зможе залишити саме той варіант, який йому дійсно потрібний. Знаючи, як вибрати між двома дівчатами, хлопець зможе вчинити правильно і визначитися з обраницею досить швидко.

Якщо вже склалася така ситуація, що в пошуку підходящої пари для себе, хлопець натрапив на дві гідних кандидатури і не знає, яку дівчину вибрати, то йому доведеться нелегко. Це рішення буде досить важливим і тому це необхідно приймати обережно. Часом буває дуже складно зробити вибір і трапляється саме так з наступних причин:

 • обидві дівчини мають привабливу зовнішність;
 • хлопцю подобаються обидві кандидатури за характером;
 • він боїться образити якусь із дівчат;
 • є страх того, що вибір виявиться помилковим, а повернути все назад буде практично неможливо;
 • хлопець розуміє, наскільки дівчата чутлива натура і не знає, як відмовити однієї з них максимально делікатно.

Всі ці моменти викликають ряд визначені складнощів, часто ці труднощі є виключно емоційними і боротися з ними не так вже й легко. Але все ж, рано чи пізно доведеться зібратися з силами і зробити свій остаточний вибір.

Це важливо! Щоб зробити правильний вибір, потрібно керуватися не тільки емоційним станом, а й розумом, оскільки часом більш корисно про все пару раз подумати, чим робити щось в поспіху.

Щоб вибрати одну з двох дівчат, хлопцю доведеться керуватися цілою низкою критеріїв, витратити достатньо часу і сил. Але зробити це вкрай необхідно, адже від такого, здавалося б банального вибору, може залежати майбутнє молодої людини.

глибокий аналіз

 • Зробити правильний вибір між 2 дівчатами допоможе глибокий аналіз ситуації.
 • Хлопець повинен тверезо поглянути на ситуацію, оцінити кожну дівчину за критеріями свого сприйняття і нарешті визначити, який саме варіант буде найбільш оптимальним для нього.
 • Щоб добре проаналізувати ситуацію і зробити правильний вибір, молода людина самому ж собі повинен поставити наступні питання:
 • до якої з молодих леді він відчуває велику симпатію;
 • яка дівчина підходить під його смак більше;
 • чи зможе леді розділити його інтереси і чи буде залишатися цікавою для хлопця довгий час;
 • зовнішність, який дівчата здається хлопцеві більш привабливою;
 • яку з дівчат молода людина змогла б бачити біля себе не тиждень або місяць, а більш тривалий проміжок часу.

Якщо правильно провести такий аналіз, то буде набагато простіше визначитися з вибором і підібрати саме той варіант, який потрібен.

Після проведення детального аналізу ситуації, молодій людині мають бути ухвалені рішення. Він не може бути до кінця впевненим, що все пройде саме так, як він собі спланував, але діяти все ж треба. І так, хлопець твердо має визначитися з вибором, прийняти своє остаточне рішення і діяти відповідно до складеного плану.

Це важливо! Хлопець повинен врахувати, що без емоцій дівчини, з якою він буде розлучатися, не обійтися, тому подібна ситуація не повинна вибити його зі звичного ритму і перешкодити досягненню мети. Прийнявши рішення, потрібно втілювати його в життя, а не реагувати на емоції.

Якщо хлопець уже прийняв своє рішення, то потрібно його оголосити дівчині, з якою він повинен розлучитися. Він повинен розуміти, що цей процес легкості не обіцяє, але не дивлячись на це, потрібно діяти відповідно до наступного плану:

 • подзвонити дівчині і домовитися про зустріч;
 • перед початком розмови, попросити її вислухати все до кінця і тверезо оцінити ситуацію;
 • детально пояснити дівчині причину розставання, додавши, що так буде краще;
 • побажати леді всього хорошого і знайти дійсно хорошого парубка, який їй підійде.

Якщо дівчина почне істерику, не варто розмінюватися на емоції, потрібно ще раз пояснити, що по іншому бути не може. Розумна дівчина все зрозуміє і згодом навіть може просто дружити з хлопцем, який її кинув, ще й буде йому вдячна за це. Крім того, важливо знати як сказати дівчині про розставання, щоб не образити її.

Хлопцям, які виявляються центром любовного трикутника, доводиться зовсім нелегко, але все ж від вибору нікуди не піти. Щоб молодим людям було набагато простіше визначити, з якою леді розлучитися, а з якою залишитися, їм потрібно слідувати таким радам:

 • прислухатися до власних відчуттів;
 • оцінити, яка дівчина має більше переваг;
 • вибрати ту, з якої більше спільного;
 • не забувати і про зовнішність, адже вона відіграє теж велику роль, при зародженні нових відносин;
 • не керуватися почуттям обов’язку, жалості або чимось подібним;
 • порівнювати дівчат об’єктивно і уважно.
 1. Головне, приймати рішення уважно і не поспішаючи, адже намагаючись вирішити ситуацію якомога швидше, хлопець ризикує серйозно помилитися.
 2. Чи доводилося Вам робити вибір між двома дівчатами?
 3. Та ні

висновки

Вибирати між двома дівчатами не так вже й легко, але це просто життєво необхідно. Щоб зробити правильний вибір, потрібно не поспішаючи зважити всі за і проти, вибравши при цьому найбільш оптимальний варіант.

Якщо уважно оцінювати обох кандидаток, то можна вибрати ту, яка підійде хлопцеві більше. Головне, навчитися все оцінювати об’єктивно і глибоко, а не тільки поверхнево, адже тільки тоді можна отримати необхідний результат.

Так, вибір буде нелегким, але головне, щоб він виявився правильним і дійсно бажаним.

( 1 5,00

Джерело: https://psotoshenij.ru/7-sovetov-kak-vybrat-mezhdu-dvumya-parnyami-kak-vybrat-mezhdu-dvumya-muzhchinami-odnogo.html

Паралельні відносини: як вибратися з пастки?

Чому чоловіки і жінки ведуть подвійну гру? Як розвиваються відносини в трикутниках? Як зробити правильний вибір?

Як вибрати між двома чоловіками: поради психологаХлопцеві б визначитися, але як? Обидві скажено гарні! Гай (Стюарт Таунсенд), Джильда (Шарліз Терон) і Міа (Пенелопа Крус) (кадр з фільму «Голова в хмарах», 2004 р).

Анжела Харитонова, практичний психолог.

@ Проблеми в родині? Порадься з психологом на MySLO.ru

Театр трьох акторів

Причини, через які жінки і чоловіки потрапляють в любовні трикутники, різні. Свідомі і несвідомі. Пошук «від добра добра» або вибір «з двох зол». Чоловіки частіше «від добра добра» шукають, а жінки «з двох зол» вибирають, хоча і навпаки буває. Вибір непростий. Але в будь-якому випадку – починати треба з себе. Відповідайте собі чесно на питання:

Яку проблему в стосунках ви не вирішили вчасно? Чи можливо її вирішити зараз? Яку роль у ваших стосунках грає третій: каталізатор пристрасті, спосіб помсти, віддушина, засіб від нудьги, жилетка для сліз і т.п.? Якщо уявити ваш трикутник як театр трьох акторів: хто грає якусь роль? Які позитивні і негативні почуття пов’язують кожного з вас з іншими?

Розібратися в собі буває непросто, особливо – коли всередині «намішано» стільки почуттів: і пристрасть, і бажання новизни, і образа, і почуття провини, і боязнь самотності. Щоб знайти вихід, треба віддалитися від пристрастей і побути на самоті – розум підкаже правильне рішення.

Пастка для жінок …

Причина, по якій жінки йдуть на зближення з іншим, – незадоволеність вже існуючими відносинами. Причому серйозна: жінка вже бачить майбутнє з чоловіком в темних тонах.

Це може штовхнути її на пошук іншого. Але відразу зрозуміти, наскільки надійний її новий обранець, неможливо.

А раптом розлучуся з першим, а другий скаже «вибач, я нічого не обіцяв»? Ось і потрапляє жінка в пастку через страх самотності.

У парі завжди жінка живить чоловіка своєї емоційної енергією. Але тут жінка намагається побудувати стосунки з «новим», притримуючи поки «старого».

Вкласти свою енергію в нові відносини вона не може, поки старі не завершені. Особливо якщо там багато емоцій (неважливо, позитивних або негативних). Майже вся її душевна активність йде в перші відносини.

Новий обранець це підсвідомо відчуває і з часом втрачає інтерес.

… і для чоловіків

У чоловіків частіше все буває по-іншому: одна дуже хороша, у всьому поступається, у всьому підлаштовується, аж нудно.

Коли жінка є майже його відображенням, які тут пристрасті? І ось з’являється інша – пристрасна, непокірна, загадкова – і включається інстинкт мисливця. «Мисливець» закохується в «дичину», і тут з’являється маса питань.

Як відмовитися від правильної, хорошою і господарської? А чи зможе нова стати гарною дружиною? А раптом пристрасть пройде? Рішення прийняти важко, тому чоловік віддає перевагу його не брати зовсім.

Вибрати між «хорошим» і «хорошим» складно. Тим більше, як тільки він зробить вибір, його тут же чекають неприємності від скривдженої сторони. Ось його воля і паралізується, чоловік не робить вибір взагалі.

Тим більше вже дві жінки живлять його своєю енергією, а від цього складно відмовитися. Ситуація, як правило, вирішується несподівано. Наприклад, одна з подруг ставить ультиматум з чіткими термінами. Або одна вагітніє, а чоловік хоче дитину.

Якщо нічого не відбувається, трикутники можуть жити довго.

Причини подвійної гри

Не секрет, що є люди, які ведуть подвійну гру свідомо. Спочатку це приносить задоволення. І тільки через кілька років з’являються наслідки: подвійна гра змінює людину. Які ж причини змушують жінок і чоловіків вести подвійну гру?

1. Небажання чи страх створювати сім’ю

Жінка в глибині душі не хоче заміж. І, аналогічно, чоловік одружуватися не збирається. Адже відносини з одним єдиним в кінці кінців ведуть до створення сім’ї, а це-то і лякає. Тому і виникають думки: один в одному хороший, а інший – в іншому, ось і не можу відмовитися.

В цьому випадку треба розібратися, звідки йде страх (батьки жили погано, виховувалася (всь) самотньою матір’ю, невдалий власний досвід серйозних стосунків). А потім все-таки для себе вирішити, чого хочеться насправді і як це отримати, чи не обманюючи нікого.

Якщо цей страх не виявити вчасно, то так можна догуляти років до 40, а потім з подивом виявити, що потенційних женихів (наречених) немає, та вже й змінити в житті нічого неможливо.

2. Підняття самооцінки

Жінка вважає, що два, а то і більше шанувальників підвищують її статус. Мовляв, мене домагаються і борються за мою любов відразу двоє! Зазвичай маска підступної серцеїдки приховує заподіяну колись великого болю. Можливо, в юності вона сильно обпеклася і зрадами намагається помститися чоловікам.

Читайте також:   Як завоювати дівчину: корисні поради та етапи спокушання

Так само і чоловік. Роль ловеласа переслідує одну мету – довести собі і оточуючим, що він супермен. Але врешті-решт ця роль набридає. Чоловік починає хотіти «великого і світлого».

Але чи здатний він на це, якщо список його «чоловічих перемог» зашкалює? З’являється цинізм, зневажливе ставлення до жінок, надмірна розбірливість, тягар образ на колишніх, розбещеність і невміння будувати відносини «один на один».

3. Егоїзм і використання людей в своїх інтересах

Жінка і чоловік не вміють любити зовсім. Але в даному випадку немає не тільки любові, але і поваги. А є просто використання людей. Наприклад, жінка каже: «Мені так зручно, один – ремонт мені робить і грошей дає, а з іншим ми подорожуємо разом». В такому випадку – ніяких докорів сумління. Але будь-який егоїст, зрештою, теж починає відчувати порожнечу і безвихідь.

листи читачів

Марія, 26 років, Тула.

Максим, 33 роки.

Тільки цифри

54% чоловіків і 3% жінок хоч раз, але зустрічалися з двома одночасно. 3 роки в середньому тримається класичний любовний трикутник чоловік-дружина-коханка.

Поради псіхологаКак вибрати з двох

Уявіть собі життя з кожним з партнерів через 5, 10, 15 років. Здійсніть подумки подорож в майбутнє. Уявіть все до дрібниць: що і хто вас оточує, чим ви займаєтеся, чи є у вас діти і т.д. Зверніть увагу, як ви себе почуваєте при цьому. Це допоможе зробити вибір.

Любити самої або бути коханою?

Часто трапляється, що у жінки є вибір з двох чоловіків – одного вона любить, інший любить її. Кого обрати? Тут будь-який вибір не принесе щастя.

Будь-яка жінка хоче взаємності, навіть якщо спочатку вона змириться з тим, що її чоловік не надає їй належної уваги. Через якийсь час вона все одно зажадає від нього почуттів. І не отримає їх.

З’являться претензії, звинувачення типу: «Ти мені все життя зіпсував. Я тебе так любила, а ти …. »!

Якщо жінка вирішується на другий варіант (пов’язує долю з люблячою людиною, не відчуваючи до нього гарячих почуттів), то стає для нього джерелом мук. Вона все одно буде шукати свого чоловіка, мимоволі направляти свою увагу в бік інших. Люблячий чоловік буде бачити це, і щоденна доза болісної ревнощів йому гарантована.

Так що тут рішення таке: чекайте любові взаємної!

Дорогі читачі!

Не виходить налагодити стосунки в родині? Задавайте свої питання по тел. 23-55-99 для

Анжели Харитоновой.

Джерело: https://myslo.ru/news/arhiv/article-9044

Не можу вибрати з двох чоловіків

Питання психолога:

Зустрічалися з молодою людиною, моїм ровесником 1,5 року. На початку все було супер, подорожі, турбота. У нього відмінна дружна сім’я. У мене ж навпаки сім’я неповна. Батько пішов з сім’ї, коли мені було 14, з бійками, лайкою. І мені завжди хотілося теплої атмосфери будинку, сімейних вечерь, затишного будинку.

Батьки подарували нам квартиру, ми облаштувалися, і тут в його житті з’явилися комп’ютерні ігри. Півроку я намагалася його звідти виловити, погрожувала піти, якщо не видалить, все без толку.

Ці півроку я просто не відчувала себе жінкою, тому що весь час зі мною міняли на ігри і танки. Я всюди ходила одна. Гуляти, в спортзал, в театр.

Ми лаялися, одного разу, коли я лежала після струсу мозку, він схопив мене за волосся і бив головою об підлогу.

Навесні в моєму житті з’явився інший. Гарний, високий, розумний, галантний. Ми дружили, багато спілкувалися. Молода людина цього не помічав – грав в ігри, і я почала закохуватися, мене тягнуло до нього як до сильного чоловіка, з ним я знову відчувала себе привабливою і бажаною. На сильному контрасті, коли спілкуєшся з розумним чоловіком, а потім приходиш і вдома тебе зустрічає агресивний ігроман.

Відносини будинку розпалювалися, і я вирішила, що пора йти. Довго мене не відпускав, прив’язував, силою тягнув назад, погрожував суїцидами.

Я хотіла піти до іншого чоловіка, і тут мене огорашівает: йому 27 років, але як виявилося, він знімає койкоместо і жити нам ніде. Він справляв враження успішної людини, я знала, що він бізнесмен, і я ніяк би не подумала, що така людина до 27 не запрацював ні на квартиру, ні на машину.

А всі гроші витрачав на фантики: ресторани і телефони. З жахом в очах я переїхала до нього в кімнату і з жахом усвідомила, що він ледачий, може весь день валятися в ліжку і нічого не робити, а на комп’ютері у нього листування з іншою дівчиною.

І мені стало боляче від того, що він знаходить час, щоб з нею листуватися, а на поліпшення наших умов немає. І я втекла. тим часом, перший дізнався про те, що я з іншим і почав змінюватися, викинув гри, знайшов хобі, відкриває свою справу, і ми знову зійшлися.

Другий писав, дзвонив, що все виправить, я знову велася на це, мене тягнуло до нього шалено, на якому то тваринному рівні.

Я знову пішла і залишилася одна. І мене просто розривають на шматки постійними дзвінками, повідомленнями, обіцянками, парафіями з квітами і подарунками. Обидва зробили мені пропозицію.

З одного боку затишний, турботливий, з домашнім затишком, бажанням завести дітей (але відсутністю пристрасті), з іншого – пристрасний, цікавий, розумний.

Я бачу як обидва змінюються і стають кращими. Але мені складно повірити, що перший ніколи не стане мене шантажувати суїцидом. А другий буде відмінним сім’янином.

Автор питання: Єсенія Вік: 23

Джерело: https://psycabi.net/vopros-psikhologu/lyubov-znakomstva-otnosheniya/11912-ne-mogu-vybrat-iz-dvukh-muzhchin

Чоловік між двох жінок: як змінити ситуацію

Минають дні, тижні, місяці, а він все думає, хто йому ближче і дорожче – ти або вона … Такий сюжет хороший для серіалу, але нікому не позаздриш стати його учасником в реальному житті. Що ж робити, якщо ти потрапила в такий трикутник, що затягнув тебе не гірше бермудського? І головне, як не втратити себе в битві за любов?

Повернення до себе

Жінки, які опинилися в такій ситуації, як правило, повністю концентруються на чоловікові. Вони переводять себе питаннями: «Що відбувається в його душі, про що він думає?», «Коли ж він зробить вибір?», «Які мої шанси на успіх і що мені треба зробити, щоб їх збільшити?».

З одного боку, ця позиція зрозуміла. Але з іншого – вона заганяє їх в кут. Переносячи фокус уваги на чоловіка, жінка віддає весь контроль над ситуацією в його руки, а сама покірно чекає його рішення. І навіть в тому випадку, якщо вона активно намагається схилити чашу терезів на свою користь, чоловік все одно виступає в ролі рефері, що визначає, хто з суперниць більше гідний нагороди.

Саме тому так важливо повернути собі хоча б частину контролю. Для цього необхідно переконати саму себе, що ти не безсловесна жертва обставин, а доросла самостійна особистість, яка керує своїм життям і здатна приймати власні рішення. Іншими словами, ти повинна перенести фокус уваги з чоловіки на саму себе. Щоб це зробити, відповідай відверто на такі питання:

«Як я ставлюся до того, що діється в моєму житті?», «Які емоції я відчуваю?», «Вони мені доставляють більше радості чи болю?». Важливо зрозуміти, що в твоїй душі є місце не тільки для образи і тривоги, але і для обурення тим, що відбувається.

«З чим я готова змиритися, а з чим ні?», «Як зі мною можна чинити і як не можна?». Наприклад, ти вирішиш, що здатна закрити очі на регулярні ночівлі свого чоловіка у іншої жінки. Але тебе обурює, що вона дзвонить тобі додому, коли ви з ним разом.

«Як довго я можу жити в невизначеності і чекати, коли він зробить вибір?» Тут ти повинна поставити собі конкретний термін – місяць, півроку. Це додасть тобі впевненості. Так, ти можеш давати і собі, і йому відстрочки. Але якщо ти хочеш змінити своє життя, не перетворюй її в нескінченну низку ніколи не наступаючих понеділків.

Помилки, які часто роблять жінки

1 Постійно запитують улюбленого, що він відчуває, намагаючись розібратися в тому, що відбувається.

 

Втім, іноді чоловік і сам із задоволенням ділиться своїми переживаннями, звично намагаючись отримати від партнерки співчуття і підтримку. Дуже важливо не розчинятися в його емоціях.

Пам’ятай, що в тебе є власні почуття. І якщо душевні виливи чоловіки тебе зачіпають, не соромся говорити йому про це.

2 Беруть провину за все, що відбувається на себе. Так, у ваших стосунках, напевно, були проблеми. (А у кого їх немає!) Але з безлічі способів реагувати на них чоловік абсолютно свідомо вибрав шлях «двоєженства». А відповідальність за вчинки завжди лежить на тому, хто їх скоїв.

3 Дозволяють чоловікові в відкриту проявляти неповагу до себе. Розповіді про те, як добре твоя суперниця готує, або телефонні розмови з нею в твоїй присутності – все це досить принизливо. Навіщо терпіти таке ставлення? У тебе ж є почуття власної гідності!

4 Намагаються якомога більше дізнатися про свою суперницю. Не варто цього робити, адже, думаючи про цю жінку і змагаючись з нею, ти даєш їй місце у своєму житті. Більш того, ти розмиває кордони вашої з чоловіком пари, впускаючи в неї сторонньої людини.

5 Чи не думають про те, що буде, якщо вони переможуть. Не дарма кажуть: найміцніше ми тримаємо не те, що нам потрібно, а те, що виривається. Тому обов’язково запитай себе: чи готова ти все своє життя провести з людиною, який зробив тобі стільки болю? Чи зможеш ти йому довіряти?

6 Приймають необдумані рішення. Так, чекати, поки чоловік визначиться з вибором, нестерпно. Але не варто грюкати дверима, якщо насправді ти не готова до розриву. Адже тоді тебе, швидше за все, стануть переслідувати думки, що ти погарячкувала. І якщо після такого різкого кроку ти повернешся до нього, то напевно опинишся в ще більш залежному становищі.

Життя після бою

Що робити, якщо чоловік віддав тобі іншу? Як не дивно, для багатьох жінок цей результат простіше і зрозуміліше, ніж протилежний. Так, їм боляче і прикро, але зате ясно, що буде далі. Треба жити, заліковувати сердечні рани і готуватися до нових відносин.

А ось що робити, якщо улюблений в підсумку вибрав тебе? Як навчитися знову вірити йому, коли він говорить, що затримується на роботі або їде до друзів? Як перестати здригатися, коли йому дзвонять з незнайомого або занадто знайомого номера? У такій ситуації жінка або постійно зривається, пригадуючи чоловікові минуле, або так рада возз’єднанню, що ковтає все, боячись сполохати коханого. Але і в тому і в іншому випадку її біль і образа нікуди не зникли, а продовжують отруювати відносини.

Як же залишити цю болючу історію в минулому і не дати їй зіпсувати ваше сьогодення і майбутнє?

По-перше, не роби вигляд, ніби нічого не сталося. Втрачену довіру як важкий перелом – потрібно чимало часу на відновлення.

Щоб прискорити процес одужання, необхідно чітко позначити, в яких саме сферах ти тепер не цілком довіряєш своєму чоловікові і що можна зробити, щоб захистити себе. Наприклад, поки він вибирав, з ким йому бути, майже не допомагав тобі виховувати вашого малюка.

Тоді домовтеся нехай про невеликі, але регулярні відрахування з його зарплати на твій рахунок. Якщо твоїй суперницею була його колега, попроси чоловіка докласти зусиль і змінити роботу. Це дозволить тобі спокійніше себе почувати.

По-друге, важливо чесно, але без звинувачень поговорити один з одним про те, що трапилося. Обговорити, що ви можете зробити, щоб це не повторювалося. Найкраще робити це разом з сімейним психологом, який допоможе вам без сварок розставити всі крапки над i.

По-третє, необхідно «перебити» спогади про минулий важкий період яскравими позитивними емоціями. Добре допоможе поїздка у відпустку – щось на зразок медового місяця. До речі, якщо якісь речі або події для тебе отруєні присутністю суперниці, постарайся це переграти.

Скажімо, вона працювала викладачем італійської, і тепер ти не хочеш їсти пасту і піцу, не бажаючи зайвий раз згадувати про неї. Щоб виправити цей «перекіс», поки він не перетворився на пунктик, тобі потрібні приємні враження, пов’язані з чимось італійським. Наприклад, поїздка в Рим або кілька романтичних вечерь в італійському ресторані.

Тоді Італія перестане бути територією Тієї жінки і стане твоєю власною.

Джерело: https://lisa.ru/psichologia/otnosheniya/3501-muzhchina-mezhdu-dvukh-zhenshhin-sovety-psikh/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *