Як відбити хлопця: перевірені прийоми і поради психолога

Як відбити хлопця: перевірені прийоми і поради психологаЧоловік розумний, красивий і цікавий. Зібрав усі можливі переваги і лише один недолік: має дівчину. Здається, що ці люди не пара, а ще більше здається – що найкраща пара саме ти. Як відбити хлопця? Чи потрібно це робити? Які можуть бути наслідки?

Зміст приховати

Як відбити хлопця

Часом навіть просто привернути увагу вільного хлопця непросто, а вже тим більше того, хто любить іншу. Доведеться дуже постаратися, при тому що шанси на успіх невеликі.

Для початку потрібно дізнатися про це якомога більше. Як давно разом? Чи часто сваряться і з якої причини виникають конфлікти? Що об’єднує? Зовсім не обов’язково знайомитися особисто: часто досить перечитати їх сторінки в соціальних мережах.

Саме про хлопця потрібно знати смаки, звички та уподобання. Корисною інформацією виявиться знання про те, чи любить пофліртувати з іншими або принципово холодний і стриманий.

Є хлопці, які люблять подати надію сумирно закоханої, а потім посміятися над наївною разом зі своєю дівчиною.

Знадобиться з’ясувати сильні сторони коханої бажаного чоловіка. Варто бути чесною: панянка може мати красиву зовнішність, інтелект, багатих батьків або популярність в колективі.

Чи варто відбивати хлопця

Потім варто проаналізувати ситуацію. Якщо ці двоє по-справжньому люблять один одного, спроба розлучити закоханих лише зіпсує нерви і репутацію.

Як відбити хлопця: перевірені прийоми і поради психологаНавіть якщо майже впевнена, що їм потрібно розлучитися, варто врахувати, що такий вчинок виразно підлий і низький. Можна заздалегідь попрощатися з повагою подруг – ніхто не буде впевнений, що схожа доля не спіткає когось із оточуючих.

Крім подруг є ще самоповагу. Совість потім може почати мучити і не дасть спокою. І навіть наявність чоловіки мрії поруч не буде приносити радість.

А чи можна буде довіряти коханому після того, як хлопець дозволив себе відбити? Як би не довелося самій переживати за вірність, перевіряючи кожен крок, кожне повідомлення, погляд, поступово перетворюючись в ревниву істеричку. Від такого «щастя» будь-яка людина втече без оглядки.

Не можна відмахуватися від цих думок. Ставши одного разу розлучницею можна отримати наслідки на довгі роки.

Популярні і дієві способи

До різних способів вдаються панянки, в спробах відбити хлопця. Один з них – поступове зближення. Спочатку невинні розмови «по справі», дзвінки «з важливого питання».

По-доброму і ненав’язливо, супроводжуючи кожну розмову посмішкою і похвалою, не дозволяючи собі нічого зайвого – так, щоб у його коханої не було підстав для ревнощів.

Так повільно можна стати частиною життя людини: радитися, хвалити і обов’язково прислухатися до сказаного. Тут дуже важлива чуйність і тактовність.

Як відбити хлопця: перевірені прийоми і поради психологаДівчинка-свято, чоловік, до якого приходять, щоб зарядитися позитивом – ще одна можливість привернути до себе увагу конкретної особистості. По-доброму жартувати, радувати і посміхатися. Начебто всім оточуючим, але для цікавиться особи – особливо. Кожному в житті хочеться мати таке сонечко, але це працює тільки якщо ти насправді веселий і життєрадісний чоловік.

Кращий друг. Це підходить, якщо ви з юнаків вже знайомі. Можна запрошувати їх разом кудись втрьох. Потім – удвох, по якомусь невинному приводу, наприклад, його пара не може, а квитки куплені.

Завжди будьте готові вислухати і підтримати, особливо якщо між ними стався конфлікт.

Варто постаратися розділити ті захоплення коханого, які не поділяє «законна» дама: футбол, пиво вечорами в барі з задушевними розмовами і так далі.

Чи можна відвести одного за допомогою листування

Більша частина життя молодих людей проходить в інтернеті. І листування – досить потужна зброя у війні за молодого людини. По-перше, легко бути такою, яку він хоче бачити. По-друге, інтернет злегка стирає межі, які розставляє реальність. Тому будь-яка людина може стати трохи більш відкритим, кокетливим і інтригуючим.

Надіслати цілющий смайлик набагато простіше, ніж поцілувати людини наживо. Саме тому листування зближує.

Ще один «бонус»: навряд чи його дівчина дозволить йому зустрічатися з кимось пізно ввечері. А випадково затяглася листування справа звичайна. А спілкування ночами зближує по-особливому.

кроки

Будь-який план дій можна розбити на кілька кроків:

 1. Як відбити хлопця: перевірені прийоми і поради психологаЗбір інформації.
 2. Знайомство.
 3. Зближення з ними як з парою.
 4. Зближення з ним.
 5. Відкрита розмова.

Поради

Перш за все, не потрібно поспішати. Ні з рішенням руйнувати чиїсь стосунки, ні з подальшими кроками. Поспішні, непродумані кроки приведуть до того, що спілкування просто припиниться. Але і позіхати не варто – є ризик опинитися під френдзоне і з цікавою «подруги» перетворитися в безликого «друга».

Зовнішній вигляд. Як не крути, а красива леді привертає увагу. При цьому зовнішність фатальної красуні не підійде, хоча тут справа смаку. Можна зіграти на контрасті з його дівчиною, головне – постаратися виглядати трохи краще, ніж вона.

Слід пам’ятати, що затягнути його в ліжко і спокусити – це ще не перемога. Деякі хлопці вважають, що секс на стороні – це не зрада. Дуже важливо досягти певної душевної близькості, а інше залишити до моменту, коли він розірве відносини з нинішньою дівчиною.

Добре, якщо вийде познайомитися з його друзями і близькими, постаратися сподобатися і їм.

Прикидатися нескінченно не вийде. Тому потрібно налаштуватися на реальні зміни характеру, способу життя і звичок.

попередження

Дівчата зазвичай не відпускають хлопця просто так. Вони дуже відчувають конкуренцію, навіть якщо прямих доказів немає. Це потрібно врахувати. І по відношенню до неї проявляти тепло і доброту.

Як відбити хлопця: перевірені прийоми і поради психологаНавіть якщо вийде відвести чоловіка, варто боятися жіночої помсти. Вона може проявитися в тому, що колишня дівчина переконатися його повернутися, розповість усім спільним знайомим про досконалої ницості. Або навіть піти на бійку.

Цілком можливо, що чоловіка потім почнуть мучити докори сумління. Потрібно допомогти йому зрозуміти причини розриву, плюси нових відносин.

Відбити чоловіка – справа непроста, і не доводиться очікувати підтримки. У цій справі багато ризиків і неприємних моментів, тому слід добре обміркувати, перш ніж діяти.

Наталя, г.Астрахань

Коментар психолога:

(Коментар психолога до цієї статті поки відсутня.)

Сподобався відповідь психолога? Запишись до нього на прийом або задай своє питання!

Джерело: http://PsySovet24.ru/602-kak-otbit-parnya/

Як відбити хлопця в іншої дівчини: поради та рекомендації психологів

Любов з хлопцем

15.05.2018

7.7 тис.

5.1 тис.

7 хв.

Деякі закохані дівчата готові на все заради предмета своїх почуттів. Вони розривають чужі відносини, відводять молодих людей, намагаючись закохати їх у себе. Чи буде успішна дана задумка – залежить тільки від дій жінки.

Варто розуміти, що всі випадки різні, і чоловік може бути зацікавлений в продовженні відносин зі своєю нинішньою пасією. Необхідно розібратися в ситуації, що склалася і проаналізувати свої подальші вчинки.

Закохана дівчина, намагаючись відвести хлопця від іншої, повинна вести себе так, щоб не відштовхнути від себе юнака.

Жінці необхідно розуміти ситуацію в стосунках пари, щоб з’ясувати, чи є у неї хоч якісь шанси.

Якщо чоловік і його нинішня супутниця зустрічаються вже давно, проживають разом або мають спільних дітей, то лізти в їхні взаємини не слід. Дівчина може спробувати відбити хлопця, який зустрічається з кимось недавно і не будує планів на спільне майбутнє.

Як відбити хлопця: перевірені прийоми і поради психолога

Перед тим як почати робити що-небудь, потрібно дізнатися про союз двох людей побільше. Алгоритм дій наступний:

 1. 1. Слід ненав’язливо і акуратно запитати вподобаного хлопця про його почуттях до суперниці. Якщо він не бажає відповідати, то нав’язувати питання не потрібно. Також важливо дізнатися, чи відчуває дама до нього якісь почуття.
 2. 2. З відповіді молодої людини можна зробити висновки: в тому випадку, коли хлопець не відчуває до дівчини нічого більш симпатії, слід робити якісь дії, щоб зацікавити його.
 3. 3. Жінка повинна з’ясувати, чи цікава вона коханому чоловікові, чи є у неї шанс на відносини з ним навіть в тому випадку, якщо він розлучиться з нинішньої пасією. Можна прямо запитати юнака про те, чи став би він зустрічатися з такою дівчиною, який типаж його приваблює, що йому найбільше подобається. Всі питання маються на увазі як теоретичні, молода людина не повинна сприйняти це як натяк.
 4. 4. Від результатів бесіди залежить подальша поведінка закоханої жінки. Якщо хлопець дав зрозуміти, що він теж хоче почати відносини, то слід прямо розповісти йому про свою любов, прихильності або симпатії. Якщо ж він закоханий в іншу жінку, хоче зустрічатися або проживати з нею, будує плани на їх спільне майбутнє, то намагатися розлучити їх не потрібно. Це лише відштовхне чоловіка, змусить його змінити думку про людину в гіршу сторону.

Дівчина, яка давно любить хлопця, може розповісти про свої почуття відкрито, якщо не боїться його реакції.

Слід розуміти, що молодий чоловік здатний відповісти що завгодно: він може бути радий такому ставленню до себе, засмучений, засмучений, зол, а може розгубитися і припинити спілкування. Якщо жінка готова до будь-якого результату подальших подій, то їй варто вивести чоловіка на відверту розмову. Пара обговорить те, що їм робити далі, як бути, як себе вести.

Відразу слід сказати про те, що жінка не повинна знайомитися з пасією свого коханого, щоб довідатися більше про їхні взаємини.

Якщо дівчина намагається з’ясувати що-небудь, знайти якусь інформацію, то бажано звернутися з питанням до молодої людини. У тих випадках, коли чоловік відповідати не захоче, нав’язуватися йому не потрібно. Спроби розговорити хлопця викличуть лише обурення, агресію, бажання піти від цієї розмови.

Необхідно спробувати зацікавити юнака своєю персоною: якщо він буде фліртувати, проявляти симпатію, то ніяких серйозних відносин у нього з нинішньої супутницею немає або вони знаходяться на порозі розриву. А якщо чоловік дасть зрозуміти, що він не вільний, то спроби привернути його увагу потрібно припинити.

Прояснити цей стан справ з обох сторін вийде в тому випадку, коли жінка знайома з супутницею предмета своєї симпатії. Якщо у них хороші відносини, можна спробувати розговорити знайому, вивести її на відверту розмову. Під час розмови інша дівчина не повинна запідозрити про те, що хто-небудь закоханий в її чоловіка.

Ситуація загострюється, якщо дама хоче відвести молодого людини у своєї подруги. Тут доведеться робити вибір: або спробувати побудувати відносини з коханим хлопцем і позбутися одного, або відмовитися від почуттів і зберегти дружбу.

Якщо подруга вже розлучилася з чоловіком або збирається це зробити, то такий вчинок не повинен сильно її поранити, проте реакція може бути якою завгодно.

Необхідно розуміти, чи любить жінка цю людину, чи любить він її або, можна або не можна їх союз сприймати всерйоз. При наявності взаємної любові намагатися звернути на себе увагу юнака безглуздо – це призведе до втрати обох людей.

Також можна порозумітися з подругою безпосередньо, але вона може агресивно відреагувати на визнання дівчини.

У пориві почуттів і спробах завоювати предмет своєї любові жінка готова на багато що. Але деяких вчинків все ж робити не варто, так як це призведе до небажаних наслідків:

приклад пояснення
Брехати про те, що дівчина змінює, хоче розлучитися або робить щось погане щодо юнаки Це гидко, підло і негарно по відношенню до обох людям. Істина все одно рано чи пізно розкриється, навіть якщо жінка придумає, як довести чоловікові свою брехню. І якщо він дізнається про обман, то назавжди припинить спілкування з дівчиною, яка його любить. Навряд чи молода людина зможе зрозуміти і пробачити таку підлість
Провокувати чоловіка, погрожувати йому, шантажувати Багато жінок навіть в дорослому, зрілому віці поводяться як маленькі дівчатка, намагаючись спровокувати і шантажувати свого коханого. З великою ймовірністю чоловік подивиться на поведінку дівчини з подивом і вирішить припинити з нею спілкуватися, навіть якщо раніше у них були міцні дружні відносини
Намагатися знайти іншу молоду людину, щоб забути кохану Такий вчинок здатний нашкодити не тільки самій жінці, але і другого юнакові. Якщо через якийсь час взаємин він дізнається, що їм користувалися в цілях забути іншого хлопця, то це сильно його травмує. Не слід вплітати третіх осіб в дану ситуацію. Улюблений хлопець завжди здатний передумати і прийняти рішення піти від своєї нинішньої коханки
Поводитися набридливо, настирливо Дівчата і самі не завжди помічають, що поводяться надто нав’язливо по відношенню до предмету своєї закоханості. Це необхідно контролювати, звертаючи увагу на слова і вчинки. Якщо жінка часто дає про себе знати, а чоловік відповідає без ініціативи або не відповідає зовсім, то варто задуматися. Кожен день писати, дзвонити або приходити до людини додому без попередження не можна – це лише погіршить і без того непросту ситуацію

Читайте також:   Хлопець повертається після розставання: думки і почуття чоловіків

Не можна вести себе подібним чином, навіть якщо хлопець прямо говорить, що не розлучиться зі своєю коханою.

Подібна поведінка дівчини не тільки не приверне, але і відштовхне чоловіка. Жінка повинна вести себе гідно, прийняти ситуацію, навіть якщо слова улюбленого дуже ранять її, виводять з себе, засмучують. Тоді у неї буде шанс на те, що в майбутньому коханий хлопець змінить свою позицію і вирішить розірвати союз з суперницею на користь закоханої в нього жінки.

Якщо ж вести себе нав’язливо, брехати юнакові, тиснути на нього психологічно або шукати вихід з ситуації, що склалася у зустрічах з іншим представником чоловічої статі, то він розчарується в дівчині, остаточно переконається в своєму рішенні не заводити будь-яких романтичних відносин з нею.

У тому випадку, коли в парі чоловіки і його нинішньої жінки панують любов і гармонія, що видно без питань про їхні взаємини, необхідно спробувати забути цього хлопця.

Не завжди є можливість бути поруч з тим, хто симпатичний або подобається. Іноді почуття дівчини залишаються навзамін, і з цим слід змиритися. При бажанні вона може розповісти про свою любов молодій людині, не сподіваючись будь-які відносини, щоб не тримати почуття в собі.

Шкодити людям, провокувати їх або набридати своєю присутністю в їхньому житті не потрібно. Слід порадіти за щастя коханого чоловіка, побажати йому всього самого найкращого, після чого припинити з ним спілкування. Якщо жінка не перестане спілкуватися з юнаків, то їй буде складніше забути його. Якщо до цього люди близько спілкувалися, товаришували, то перед хлопцем необхідно порозумітися.

Незалежно від того, як складається спілкування між закоханою жінкою і предметом її обожнювання, рекомендується відвідати психолога.

Фахівець допоможе жінці усвідомити ситуацію в повній мірі, розібратися в справжніх почуттях до цієї людини, дасть пораду, як діяти далі.

Перевага консультацій в тому, що з їх допомогою закохана дівчина подивиться на взаємини сторін з точки зору психології.

Уже після першої бесіди з грамотним фахівцем людині стане набагато легше, він буде розуміти, як йому рухатися далі, які вчинки робити.

Джерело: https://doctorfeel.net/relationship-guy/love-guy/otbity-parnya.html

Як відбити хлопця: 6 рад + 3 ТАБУ

Як відбити хлопця: 6 рад, які допоможуть завоювати його серце + 3 речі, які не можна робити.

Всіх нас вчили в школі: лізти в чуже життя недобре. Мовляв, небезпечно і на карму відобразиться. Ми з Оленкою і Вікулов дружно кивали, і кожна з нас вірила: ось я – ніколи.

Минуло десять років, і першою з нашої «святої трійці» здалася Ленка. Вона відбила чоловіка у своєї приятельки, про що незабаром гірко пошкодувала. Хлопець повернувся в сім’ю через два роки, а ми кілька місяців втішали подругу. І знову кожна з нас промовляла про себе: «Ось я – ніколи!».

Але прийшов в наш молодий і дружний колектив Данило. Він володів усіма якостями ідеального хлопця: розумом, красою, відмінним почуттям гумору. І симпатичною дівчиною, яка забирала його на авто з роботи.

Спершу я і думати собі не дозволяла про колегу. Але через півроку здалася. Чому я не можу спробувати? Чому повинна, врешті-решт, думати про почуття іншої дівчини, коли я гину від зжирає мене закоханості?

І тоді задала собі останній сакраментальне питання: «Як відбити хлопця?» З такого приводу була реанімована і скликана наша «свята трійця». Висновками поділюся нижче.

Рада 1. Подумай, для чого хочеш відбити хлопця!

Насамперед слід добре обміркувати своє рішення. Якщо твоїм бажанням відбити хлопця рухає виключно пристрасть і хіть, – це погана ідея. Ймовірно, ви витратите дуже багато сил і енергії для нетривалого задоволення.

Покладемо, у тебе вийде відбити кавалера, а далі що? Недовго Повеселившись ви розлучитеся, а за тобою залишиться погана слава. Особливо, якщо молода людина – не перший на твоєму рахунку.

Потягуючи гарячу каву в сірий суботній день, ми з дівчатами також прийшли до висновку: потрібно відмовитися від формулювань «поламати життя людині», «відвести чужого хлопця», «зіпсувати життя його дівчині». Адже, якщо ти зважилася відбити хлопця, в цьому процесі при будь-якому результаті беруть участь дві сторони: ти і молодий чоловік.

І якщо він вступив в стосунки зі своєю леді, то несе повну відповідальність за:

 • збереження пари,
 • вірність,
 • моральний стан дівчини.

Хлопець несе, а не тільки ти. Запам’ятай.

В якому випадку тобі потрібно дочитати цю статтю до кінця?

Якщо ти вирішила відбити хлопця, виходячи зі своїх глибоких любовних переживань, а саме:

 • відчуваєш, що це – та людина, з яким ти хотіла б прожити все життя;
 • раніше не відчувала подібних сильних почуттів;
 • готова зберігати йому вірність і відданість;
 • розумієш весь ризик, але дуже хочеш спробувати і побудувати з ним якісні відносини.

Але надходити ми з тобою будемо максимально чесно і гідно. І, якщо вийде відбити хлопця, – це буде тільки його вибір.

Порада 2. Стань досконалої, щоб відбити хлопця!

Звичайно ж, чоловіки люблять очима. Хто не знає цю стару, як світ, істину? Тому першим кроком має стати тотальний «ребрендинг».

Проведи критичну оцінку того, що маєш. В якому стані:

 • шкіра,
 • волосся,
 • нігті,
 • зуби,
 • фізична форма,
 • гардероб?

Як доглядати за собою в домашніх умовах?

Ти повинна зовні за всіма критеріями перевершувати нинішню пасію хлопця, якого хочеш відбити.

Досліджуй табличку нижче, вона буде корисною:

здоров’я Здоров’я Перш за все, тобі потрібно подбати про своє здоров’я. Здоровий зовнішній вигляд – один з універсальних способів стати привабливою для будь-якого чоловіка. Вирушай до косметолога і лікаря, щоб з’ясувати причину висипу на обличчі. Вилікуй зуби, проконсультуйся у трихолога з приводу лупи. Обов’язковий гінеколог. Адже підсвідомо чоловік вибирає «майбутню матір його дитини». А це – неодмінно здорова жінка.
Доглянутий зовнішній вигляд Ти напевно бачила дівчат із сяючою шкірою і блискучим волоссям (кого-то матінка-природа щедро обдарувала), але обкусаними нігтями і недбало обсипалася тушшю? Обов’язково стеж за своїм зовнішнім виглядом. Завжди акуратний манікюр і педикюр. Не забувай про чисті і шовковистих волоссі. Балуй шкіру обличчя масками. Тільки чисті речі і підбери приємний парфум.
гардероб Почни з білизни, навіть якщо передбачуваний кавалер побачить його не скоро. Те, який магічною силою володіє нову білизну під офісним костюмом … тобі варто відчути особисто! Введи в свій побут більше суконь і зручних туфель на підборах. Зручних – бо змучений болем погляд може відлякати парня.Обнові верхній одяг, аксесуари і сумку. Приділи увагу взуття. Ти повинна виглядати бездоганно.
макіяж І, звичайно, поговоримо про макіяж. Чоловіки люблять дівчат, які хоч трохи, та фарбуються. На цьому наголошує несхожість на них, тим самим роблячи нас ще більш зворушливими. Тому по можливості користуйся ВВ або СС-кремом, пудрою, підфарбовують вії. Уникай вульгарного макіяжу, шарів тональної основи і яскравих помад. Чоловіки також люблять природність, тому вмій знаходити баланс.

Порада 3. Щоб відбити хлопця, смійся!

Звичайно ж, щоб відбити хлопця і закохати в себе, треба бути відкритою і легкою. Хлопці закохуються в дівчат, які дзвінко сміються і здатні принести в їхнє життя легкість, тепло і ніжність. Тому навіть не думай, що вийде відбити людини, продовжуючи скаржитися на життя і влаштовувати істерики.

Найчастіше привілей свою закоханість в світ. Покажи хлопцеві свою силу і пристрасть до життя, здатність все сприймати з радістю і мислити в позитивному руслі.

Це буде закладати в його підсвідомість позитивні установки про тебе:

 • з нею добре;
 • вона весела і легка, напевно легка у взаєминах;
 • сприймає все з гумором, не звикла нити і скаржитися;
 • надихає на вчинки;
 • хочеться оберігати від негативної сторони життя;
 • приносить в життя кожного, хто зустрінеться на її шляху, дружбу і любов.

Якщо хочеш відбити хлопця, тобі важливо емоційно розташувати його до себе.

Постарайся уникати в спілкуванні:

 • скарг,
 • ниття,
 • образ і критики в сторону інших людей,
 • самокритики,
 • пліток і брехливих слів.

Ти повинна прагнути до того, щоб хлопець, якого ти хочеш відбити, відчував тільки задоволення від зустрічей і спілкування з тобою. Він може лаятися зі своєю дівчиною, переживати проблеми на роботі, захворіти або приймати важкі рішення – але в твоїй компанії все тяготи повинні відступати на другий план.

І тоді точно вийде відбити бажаного хлопця у його пасії.

Рада 4. Відбити хлопця, ставши близьким другом …

Ще чудовий спосіб, щоб відбити кавалера – стати для нього хорошим другом. Напевно є теми, які він не може обговорити зі своєю нинішньою дівчиною. Чи не зрозуміє, засудить, образиться. Але ж ти не така?

Відбити і зацікавити собою хлопця тобі допоможуть маленькі хитрощі:

 1. Полюби те, що любить хлопець.

  Якщо виявляється, що у вас є спільні інтереси – це прекрасно. І розмова сам клеїться, і проведення часу стає цікавіше. Так, ви можете позмагатися, хто з вас кращий скейтер або ролер.

  Але буває, що спільних інтересів з людиною, якого хочеш відбити, не так вже й багато. Тоді на допомогу прийде звичайний аналіз. Дізнайся про все, що любить молодий чоловік, якого ти хочеш відбити. Які фільми дивиться, музику слухає, на якому інструменті грає або в який спортивний зал ходить?

  Постарайся щиро перейнятися любов’ю до цих занять. Загалом, закуповувати попкорн і вперед – дивитися «Гру престолів».

 2. Розділи з ним дозвілля.

  Відмінною ідеєю, щоб відбити хлопця, буде спільне дозвілля. Але як проводити більше часу з молодою людиною, коли він під наглядом пильною пасії?

  Дізнайся, в якому залі він тренується, в яких парках катається на велосипеді, де п’є каву. І якби там «чисто випадково». Так, це теж твоя улюблена кав’ярня. А цей тренажерний зал рекомендувала твоя подруга. І ти теж дуже здивована його тут зустріти.

  Головне, не переграй. Пам’ятай – увійти в контакт з хлопцем потрібно відразу. Другого шансу справити перше враження не буде.

 3. Найчастіше погоджуйся.

  Щоб подружитися з молодою людиною, в розмові з ним варто частіше погоджуватися. Чи не підтакувати кожному слову, звичайно ж. Але якщо позиція кавалера хоч в чомусь перекликається з твоєї, краще це озвучувати.

  Так ти підсвідомо даєш хлопцеві зрозуміти: «у нас одні цінності, мені можна довіряти».

Рада 5. Подружись з пасією того, кого хочеш відбити

Підступно, так. Але коли мова йде про те, щоб відбити хлопця, робити все чисто і красиво не вийде. Твоя задача – не забувати про свою гідність, моральні принципи і все робити максимально щиро. Тому добре б увійти в дружній контакт з дівчиною кавалера.

В цьому є кілька переваг:

 • Чи зможеш дізнатися її краще: в чому недоліки, а в чому сильні сторони. Знаючи суперника, ти озброєна подвійно.
 • Дізнаєшся слабкі місця її відносин з молодою людиною, якого хочеш відбити. Потім використовуєш ці знання в своїх корисливих цілях. / Li>
 • Дізнаєшся особливості характеру хлопця. Можливо, тобі і перехочется після одкровень з його дівчиною відбивати кавалера.
 • Чи зможеш бути ближче до хлопця. Адже напевно ви будете бачитися в одній компанії, він буде зустрічати її з кав’ярень, в яких ви обговорювали свої секретик і т.д.

У будь-якому випадку, відбити хлопця, знаючи слабкі сторони його нинішніх відносин, найімовірніше.

Рада 6. відбиватися кавалера силою

Звучить дивно, але, насправді, нічого страшного тут немає.

Є певний тип чоловіків, які не відрізняються особливою ініціативністю. А вже якщо в їх парі є проблеми, які не намагаються вирішити, не важко розбити такий союз.

А ось навіщо тобі потрібен такий «подарунок» – вирішуй сама. Кожному своє, як то кажуть.

Щоб відбити не особливо ініціативного хлопця, тобі доведеться:

  1. Дати зрозуміти, що зацікавлена ​​в його персони. Найчастіше дзвони першої, пиши. Можеш запропонувати зустріч на каві або в кіно. Попроси проводити з роботи до свого авто на стоянці, адже холодно і темно. Але дотримуйся баланс і вмій бачити різницю нав’язливість / наполегливість.

Як правильно спілкуватися з чоловіком: жіноча шпаргалка

 1. Відбити бажаного хлопця можна, використовуючи секретну тактику: завойовувати його розташування так, щоб він думав, що це він стає ініціатором кожної розмови або контакту. Як це зробити? Включи хитрість. Ми ж жінки, в кінці-то кінців!
 2. Провокувати скандал між його дівчиною і собою. Відбити хлопця, викликавши у нього огиду до власної обраниці, – це підступно і низько. Але якщо ти готова на відчайдушні заходи, ця ідея все одно рано чи пізно прийде тобі в голову.У загальних компаніях спровокуй невелику сварку або суперечка з пасією кавалера. Постарайся, щоб її позиція виглядала слабкою і непривабливою в порівнянні з твоєю. Чудово, якщо суперниця поведе себе агресивно, опускаючись до образ і принижень в твою адресу. Адже в підсумку своїми словами і поведінкою вона ображає тільки себе.

Читайте також:   Як зрозуміти, що твоя дівчина змінює: основні причини і ознаки

Створюй більше провокаційних ситуацій, будь наполегливіше в спілкуванні з хлопцем, і зірки тобі посміхнуться.

3 речі, які не можна робити, якщо ти вирішила відбити хлопця

ТАБУ 1. Відбити, граючи в брудні ігри

На війні всі засоби хороші? Можливо, але не в конкретному випадку. Інакше ти ризикуєш відбити у молодої людини все бажання бути з тобою. Кого зацікавить дівчина, яка не має моральних принципів і опускається до брудних інтриг?

Тому, ніколи:

 • Чи не сплетнічай.Не наговорюй про пасії людини, якого хочеш відбити, всякі гидоти. Чи не псуй їй ім’я, не бреши і не поливай брудом. Пам’ятай: все таємне стає явним.І навіть якщо в твоєму досвіді ще цей ефект бумеранга не спрацьовував – скористайся моїми. Усе. Завжди. Стає. Явним. Хлопця просто відверне від тебе, якщо він дізнається, наскільки брудними можуть бути твої слова.
 • Чи не лгі.Не варто брехати своєму обранцеві – ні про його пасії, ні про свої почуття. Нехай він знає тебе, як чесну дівчину, не дивлячись ні на що.

ТАБУ 2. Відбити, вдаючись до шантажу

Спроектуємо ситуацію: під час вечірки тобі такі вдалося зацікавити молоду людину, але на одну ніч. Таке цілком може статися, якщо ти почала вести активну боротьбу за серце кавалера, і в один вечір він не стримався, якщо всі обставини того сприяли. На ранок хлопець прокинувся і зрозумів: він винен і вчинив погано.

Твоє головне завдання, щоб завоювати серце хлопця – дати йому свободу вибрати. Ні в якому разі не прибігай до шантажу. Не став ультиматуми: ти йдеш до мене, або твоя обраниця дізнається про те, що було.

Шантажуючи, ти з ймовірністю в 99% втратиш молодої людини.

Чому часто подобається хлопець, який вже зайнятий?

Як привернути увагу хлопця, якщо у нього є дівчина? Детальна інструкція з керівництвом дій.

ТАБУ 3. Відбити, благаючи про відносини

Також уникай ще однієї крайності: благання, сльози і відчайдушні прохання. Ніколи не відбити хлопця, якщо впасти до його ніг. Обранець повинен усвідомлено вибрати тебе.

Тому тримай себе в руках і ніколи:

 • Не плач перед людиною, якого хочеш відбити. Чи не час виглядати жалюгідною.
 • Не проси його дати тобі шанс. Ти можеш скільки завгодно молитися небес, але перед обраним людиною поводься гідно. Наше завдання – діяти спокійно і впевнено.
 • Чи не загрожуй розправою йому, дівчині і самої себе. Ніколи, чуєш, ніколи не загрожуй людині, якого хочеш відбити. Цим ти лише викличеш огиду в ньому. Ні, людина не оцінить силу твоєї пристрасті, рішучості і божевілля. Він відчує твою слабкість, відчай і боягузтво.

Наше зібрання на тему «Як відбити хлопця?» підійшло до кінця. Втомлена, але задоволена, я прийшла додому і залізла в гарячу ванну. Що ж, маятник запущений, як то кажуть …

 • Твіттер

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/kak-otbit-parnja.html

Як відбити хлопця

Як відбити хлопця

Олена пише: «Здрастуйте! Я спілкуюся з хлопцем, вже досить давно (2 роки). Але у нього є дівчина з якою він вже 3 роки, я вже потім про неї дізналася. Ось він і метається між нами, і з нею не може розлучитися, і я відносини ці припинити не можу … »

Почуття любові непередбачувано, і може застати людину в самий невідповідний момент. На жаль, міф про те, що на небесах для кожної жінки уготоване чоловік, давним-давно розвіяний. Так-так, товариші жінки, нас менше, ми – вимираючий вид, а тому за нас необхідно боротися.

Звичайно, в кожному жарті є частка правди, але зараз не про це. Тема нашої сьогоднішньої розмови: “Як відбити хлопця”.

Адже буває так, що ви закохалися в хлопця, а у нього є дівчина, і при цьому він не може вирішити, з ким йому залишитися – і вас він любить, і до іншої дівчини почуття не охололи ще. І тут вам належить важливе завдання – відбити хлопця у цієї дівчини.

Хтось із читачок може помітити, що відбити хлопця це не гуманно, це неправильно і т.д. Ну, що ж, тоді змиріться з тим, що ваш хлопець дістанеться інший.

До того ж, хлопець адже і до вас відчуває почуття, не може з вами розлучитися, а, значить, ви його не відіб’єте у іншої дівчини, а всього лише “допоможете йому зробити правильний вибір”. Хочете бути з хлопцем – боріться. На війні як на війні, в іншому випадку саме ви ризикуєте бути стороною, що програла.

Отже, перед тим, як відбити хлопця в іншої дівчини, слід бути на 100% впевненою в тому, що саме з цим хлопцем ви плануєте пов’язати свою долю.

Не секрет, що ви своїми діями можете заподіяти серйозну біль іншій людині, а тому відбивати хлопця “заради забави” ні в якому разі не слід.

Впливаючи на ситуацію, ви змінюєте долю, як мінімум, трьох осіб – свою, хлопця і вашої суперниці, а це вимагає великої відповідальності.

Для того щоб відбити хлопця в іншої, необхідно бути краще суперниці. Це стосується і зовнішності, і душі. Чоловіки люблять очима, а тому питання щодо вашої зовнішності бути не повинно.

Однак це зовсім не означає, що ви прямо зараз повинні дочитати статтю і бігти в спортзал або на стадіон, з однією єдиною метою – схуднути! Необхідно пам’ятати, що чоловік – не собака, і на кістки не кидається, тому вам слід знати про переваги свого коханого.

Адже, погодьтеся, буде вкрай прикро витратити півроку на позбавлення від зайвих кілограмів, після чого дізнатися, що він любить дівчат “в тілі” (так, і такі бувають). Все просто – спершу дізнаєтеся у хлопця, який він бачить жінку своєї мрії, після чого втілюєте його мрію в життя.

Але будьте обережні, не звертайте уваги на провокацію хлопця і не худніть до рівня “шкіра та кістки”, жоден хлопець не варто того, щоб заради нього ризикувати своїм здоров’ям, і, тим більше, життям. Себе в порядок привести потрібно, але відверто зациклюватися на своїй зовнішності не слід. Є ще безліч якостей, за які чоловіки люблять жінок, крім зовнішності, і далі ми їх також розглянемо.

Друге – будьте в курсі його інтересів, і розділяйте їх. Істина ця проста, але так мало дівчат їй слідують. Немає нічого кращого для хлопця, ніж дізнатися, що у нього і дівчата однакові інтереси. Це ж прекрасно – і дівчина, і кращий друг “в одному флаконі”.

Як це ви не любите футбол ?! Якщо його любить ваш хлопець, значить, і ви його полюбите, ви ж хочете бути разом. Ваша суперниця напевно вже прикупила всю екіпіровку його улюбленої команди, розвісивши її на стіні своєї кімнати.

Звичайно, ідеально, якщо ваші з хлопцем інтереси насправді збігаються, але так буває дуже рідко. Тим не менш, не варто сумувати – дізнайтеся хлопця краще, і ви, з радістю, виявите, що в любові дещо до чого ви прийдіть. Саме на цьому і робіть основний акцент.

Заради досягнення мети допустимо іноді збрехати в любові до чогось, але не варто захоплюватися – якщо хлопець помітить, що ви не щирі з ним, ви ризикуєте його втратити.

Третє – здавайтеся трохи “дурніші”, ніж він. Ви вже знаєте сфери, в яких хлопець вважає себе справжнім профі. Розмовляйте на питання, що цікавлять хлопця теми, саме там він може здатися всі свої знання, а ви просто дивіться на нього і захоплюйтеся: “І як це ти все знаєш?”. Секрет в тому, що, коли ви будете їм захоплюватися, він буде відчувати себе чудово, а поруч в цей час будете ви. А чоловікам, як і жінкам, хочеться бути поряд з тими людьми, з якими по-справжньому класно, з якими можна бути самим собою. Тим самим, ви дасте хлопцю відчути, куди йому слід йти, якщо йому раптом стане важко і тоскно на душі. Але не перестарайтеся! Під час розмови на улюблені теми хлопця не суперечте йому і не заперечуйте, показуючи, що розбираєтеся в темі краще за нього – чоловіки терпіти не можуть,коли жінка в чому-небудь їх перевершує (навіть якщо це дійсно так). Чоловік повинен відчувати свою перевагу, тільки тоді йому буде комфортно в суспільстві женщіни.Четвертое – станьте здобиччю. Звичайно ж, в переносному сенсі цього слова. Кожен чоловік за своєю сутністю є мисливцем, йому не потрібна “легка” видобуток, і він також не зацікавлений у видобутку, яку неможливо зловити. Відчуваєте суть? Ви можете вести три моделі “гри”, і тільки одна з них дасть результат:Відчуваєте суть? Ви можете вести три моделі “гри”, і тільки одна з них дасть результат:Відчуваєте суть? Ви можете вести три моделі “гри”, і тільки одна з них дасть результат:

1. Легка здобич. Ви відразу зізнаєтеся хлопцеві в високих почуттях, і говорите йому: “Бери мене, я вся твоя!”. Взяти-то він, може, і візьме, але вже на наступний ранок піде до вашої суперниці, яка веде правильну гру.

2. “Може бути, коли-небудь …”. Протилежна модель “гри”, яка полягає в повній неприступності жінки як сексуального об’єкта. Хлопець “зі шкіри геть” лізе, щоб вам догодити, а ви його постійно “відшиває”, кажучи, що ще трохи, і рай на землі йому забезпечений.

Ні, шановні пані, цей номер з нами не проходить. Навколо багато жінок, які більш доступні, ніж ви, а тому, вибір є завжди. З такою тактикою поведінки ви також хлопця втратите. Більш того, якщо хлопець мстивий, неприємний ярлик “динамо-машини” в його колах ви отримаєте.

А воно вам треба? Навряд чи.

3. Тактика зацікавленості. Найвірніша модель поведінки. Ви не показуєте цілковиту зацікавленість в хлопця як в супутнику, але і не холодні як айсберг в океані. При спілкуванні ви допускаєте легкий флірт, тим самим натякаючи на продовження “близького” спілкування, але при цьому не йдете на зближення.

Якщо хочете відбити хлопця у суперниці, є безпрограшний варіант – викликаєте у хлопця пекуче бажання близькості, після чого говорите: “Ой, але це ж неправильно! У тебе ж є дівчина, хіба ми можемо так вчинити? “.

І, якщо ви дійсно дороги хлопцю, він цілком може зателефонувати вашої суперниці і при вас сказати їй, що між ними все скінчено.

Безумовно, це оптимальний варіант, але він далеко не завжди спрацьовує. Головне, що слід знати – поки хлопець не буде повністю ваш, рису флірту переходити не можна.

Будь-яка інтимна близькість при наявності ще однієї претендентки на серце чоловіка автоматично ставить вас в програшну позицію – вас же мисливець “домігся”, а її – ще немає, а тому, прямо на наступний день хлопець вийде на “полювання”, в якій головною здобиччю стане ваша суперниця – можете навіть не сумніватися в цьому.

Правило номер п’ять – знайте суперницю “в обличчя”. Жодна людина не може бути ідеальним, ось і у вашій безпосередній суперниці за серце хлопця, напевно, є свої недоліки. Ваше завдання – дізнатися, які її недоліки дратують хлопця найбільше.

Дізнатися можна через спільних знайомих (якщо такі є), проте, навіть це не є обов’язковим, так як хлопець і сам вам все розповість. Незважаючи на міф про надмірну “балакучість” жінок, чоловіки і самі буває не проти поговорити по душам. Нерідко чоловік, у якого є дві жінки, після сварки з однією з них йде “виливати душу” до іншої.

І в цей момент, для того, щоб дізнатися все найнеобхідніше про вашу суперниці, досить запитати чоловіка: “Ти чимось засмучений?”. Після цього він сам вам все розповість. Ну а далі справа техніки – ви показуєте хлопцю, що володієте абсолютно іншими якостями, ніж ті, які так його дратують у вашій суперниці.

Якщо вона часто “пиляє” його після роботи, покажіть йому, що з вами він може відпочити душею, що йому не треба прикидатися, і він може бути самим собою. Кілька таких якостей – і він ваш.

Шосте – дайте чоловікові відчути себе справжнім захисником. Попросіть його допомогти вам в будь-якому, нескладному для нього, справі, не забувши подивитися на нього з посмішкою і додати: “… без тебе я просто не впораюся”. Це може бути перетягування важкого мішка картоплі, або вкручування лампочки – головне, щоб це було під силу хлопцеві.

Після того, як хлопець з радістю допоможе вам, подякуйте йому, обійміть і скажіть: “Ти у мене такий сильний / чудовий / хороший / сміливий!”. Головне, знайте міру – не просите його допомогти вам в тих речах, в яких ви і самі прекрасно можете впоратися, інакше у нього виникне враження, що його нахабно експлуатують.

Хоча, якщо ви знаєте, що після вас хлопець піде до вашої суперниці, такий варіант допустимий (але краще, все ж, цього не робити?).

Сьоме – застосовуйте всі секрети НЛП. Це не означає, що ви повинні повторювати за ним всі його рухи, але, якщо це робити розумно і нечасто, то це допустимо.

Читайте також:   Ваги і близнюки: легкість повітря в ідеальній сумісності

Приділіть особливу увагу голосу, яким ви спілкуєтеся з хлопцем – по можливості він повинен бути загадковим, тихим і навіть … сексуальним. Якщо ви сидите, один навпроти одного, ніжно доторкнися до нього, як би кажучи: “Мені добре з тобою”.

З іншими методиками НЛП можна ознайомитись в спеціальній літературі, якої досить багато.

Восьме – ніколи не бігайте за хлопцем. Це, можливо, головне правило відбивання хлопця, недотримання якого, одним махом, перекреслить всю виконану вами роботу.

Ваше завдання – зацікавити хлопця, а все інше (зокрема, домагатися вас) він повинен робити сам. Адже це він мисливець – так нехай полює. Якщо ви будете переслідувати хлопця, ви, тим самим, відіб’єте не його, а його інтерес до вас.

У кращому випадку, на що ви зможете розраховувати – близький зв’язок на одну ніч, проте, для вас це буде слабкою втіхою.

І, нарешті, останнє правило – хоч чоловік і любить очима, але шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок.

Якщо ваші кулінарні здібності переважають над аналогічними здібностями вашої суперниці, це ще не заявка на перемогу, але досить-таки значна конкурентна перевага.

Дізнайтеся, яке блюдо найулюбленіше у хлопця, і приготуйте його так, як не готувала навіть його мама! Після цього вашої суперниці доведеться неабияк “попотіти”, щоб, хоча б, зрівняти рахунок.

Дотримуйтесь цих правил, і ваші шанси бути з хлопцем вашої мрії стануть на порядок вище. Головне, щоб це дійсно був хлопець вашої мрії. Пам’ятайте, за наші вчинки, погані і хороші, відповідаємо тільки ми. Удачі вам в цій нелегкій справі.

Антон Ясирдля сайту therapy.by

Джерело: http://www.therapy.by/articles/kak_otbit_parnya

Як відбити чоловіка: покрокова стратегія і відео

Сайт для стерв Кошечка.ру точно знає, що кожна справжня стерва, задовольняючи власне «хочу», періодично хоче собі чогось або когось чужого.

Тоді і починають зароджуватися підступні плани: як знайти таку сукню, щоб сиділо так само, як на Нінка ?, де купити такого ж симпатичного щеняти, як у Зойка ?, як відбити чоловіка у Ірки? … І нехай говорять, що відбивати чоловіка у подруги недобре, що чоловіків буде безліч, а щира подруга – одна … і ти б з цим можливо і погодилася б, АЛЕ коли не можеш більше ні про що думати, крім цього красеня, розрізняєш в натовпі запах його туалетної води, втрачаєш самовладання при звуках його голосу і т. д. Тоді, як пом’якшувальні обставини, ти відразу згадуєш, що у стерви немає справжніх подруг, що саме ти гідна кращого і в кінці-кінців чому б не спробувати реалізувати своє «хочу» і потішити самолюбство.

Загалом, коли всі сумніви вигнані, і ти твердо вирішуєш діяти, то дівчина, яка перебуває зараз разом з об’єктом бажання, перестає бути подругою, знайомою або колегою, вона стає просто «іншого». І ця інша заважає тобі бути щасливою володаркою чоловіка мрії. Саме через неї тобі іноді доводилося відчувати себе неповноцінною, роздавленою, знищеної.

Але замість того, щоб відкрито розмазати її по стінці, пропоную тобі діяти хитріше. І не важливо, чи збираєшся ти будувати відносини з одруженим чоловіком, похвалитися подругам новим завоюванням або помститися інший, кінцева мета зрозуміла: як відбити чоловіка. І до мети цієї веде чіткий алгоритм, кожен з кроків якого потрібно гранично точно виконувати.

Для початку загальні правила:

 • Не потрібно робити ставку тільки на бездоганні зовнішні дані, рівно, як і не можна комплексувати, що та, інша, набагато красивіше. Успіх грунтується на грамотної лінії поведінки.
 • Правило постійних контактів. Важко визначити, як відбити чоловіка, якщо з ним ніде не перетинатися. Стратегія має сенс тільки тоді, хоч десь контактуєш з цим хлопцем.
 • Не поспішай. Терпляче і наполегливе виконання кожного кроку до кінця дозволяє перейти до наступного.

А тепер пропоную вивчити ті заповітні сім кроків, які приведуть тебе до нього:

Крок 1. Привчаємо до себе

Щоб не порушувати правило постійної присутності в його житті, ти повинна отримати його номер телефону. Знайди привід, щоб обмінятися номерами. Звичайно, сучасні технології та бази даних дозволяють заволодіти номером телефону і без відома господаря, але краще все-таки отримати його добровільно.

Не чекай, поки він подзвонить першим – можеш ніколи не дочекатися. Знайди привід, щоб зателефонувати йому самої: День народження, День Валентина, Всесвітній день винахідників велосипеда або просто дізнатися, як пройшов день.

Не потрібно викладати йому відразу всю свою біографію. Почитавши статистику про те, які жінки приваблюють чоловіків, ти навряд чи побачиш там визначення «балакучі». Щоб не дратувати його довгої балаканиною, обмежся парою-трійкою питань. Якщо стежити, щоб розмови ніколи не затягувалися, він залишиться в подиві: а навіщо ж все-таки дзвонила? І втомитися від тебе він не встигне.

На цьому етапі ти даєш йому звикнути до себе, виробляючи звичку хоч і до короткочасного, але все-таки до обов’язкового спілкування з тобою. Згодом на підсвідомому рівні з’явиться залежність від твоїх дзвінків.

Не хочеться довго чекати? Але мені здається, якщо вже затіяла цю гру, задумавши, як відбити чоловіка, то варто потерпіти. Не поспішаючи, поступово, чіткими рухами відшліфований алмаз стає витвором ювелірного мистецтва. А ти ж теж майстер – майстер мистецтва зваблювання.

Звичайно, кожна жінка знає найпростіший спосіб дістати чоловіка: споїти і спокусити. Але потім будуть неприємні спогади, питання «а що було?», Відведення поглядів, уникнення зустрічей. … Загалом, картина неприємна і навіть провальна в досягненні мети як відбити чоловіка. Набагато цікавіше потерпіти, але зробити так, щоб він сам прийшов до тебе. І не на одну ніч.

Крок 2. Перевіряємо досягнення

Коли тобі вдасться розбудити його інтерес і привчити до себе, перестань дзвонити. Ступінь його готовності до цього випробування ти можеш визначити з розмов з його боку. Якщо він почав задавати питання, підтримувати бесіду, цікавитися твоїми справами, то ти все зробила правильно.

Перестань дзвонити і перечекай. На цей раз він сам повинен зателефонувати, щоб дізнатися, що трапилося. Якщо цього не відбулося, доведеться все починати спочатку. А ось якщо він подзвонив – вітаю, половина шляху успішно пройдена і можна рухатися далі.

Крок 3. впроваджувати в тил

Тепер тобі потрібно ненав’язливо впроваджуватися в його відносини з іншою жінкою. Періодично задавай йому питання, цікався, чи все у них в порядку. За його відповідей, навіть по змінюється тону розмови ти зможеш зрозуміти про його ставлення до іншої, про ступінь прихильності до неї.

Не говори ніколи про неї погано. Критикуючи її, ти відразу покажеш, що мітиш на її місце.

Краще скажи йому, що вони чудово виглядають з боку. Ці радісні відчуття і позитивні емоції у хлопця закріпляться за твоїми дзвінками, і він сам буде шукати привід поговорити з тобою.

Крок 4. Момент сварки

Наступний етап теж вимагає терпіння. Просуваючись до наміченої мети, як відбити чоловіка, дочекайся сварки чоловіки твоєї мрії з його інший. Кожна пара в якийсь момент обов’язково свариться. Ось і чекай цього моменту. А оскільки на той час ти вже станеш його штатним психологом, то він обов’язково тобі першої розповість про сварку.

Якщо це одкровення прозвучить по телефону, ти повинна запропонувати зустрітися один на один, щоб не поспішаючи поговорити в спокійній обстановці. Зустріч повинна пройти будинку у тебе чи у нього, де ніхто не заважає.

Крок 5. Втіха

Погоджуючись взяти від тебе втіху, хлопець, швидше за все, розраховує отримати його в ліжку.

Ну вже немає! Ще одне випробування для твого терпіння – НЕ накинутися відразу на об’єкт обожнювання. Цей жалісний розмова повинна відбутися на кухні, в залі на дивані, на балконі за сигаретою … Головне – не в тому місці, де буде заключний удар.

Важливо не торкатися до нього, поки він розповідає про інший і скаржиться на неї. Інакше в майбутньому твої дотики будуть асоціюватися у нього не з тобою, а з тієї, про яку говорив в цей час.

Крок 6. Момент близькості

Ось коли хлопець виговоритися, можеш несміливо і начебто ненароком доторкнутися до нього, по-дружньому злегка обійняти, приголубити … Вже повір ko6e4ka.ru, подальшу ініціативу він візьме в свої руки і сам доведе тебе до ліжка.

Крок 7. Немає зобов’язаннями!

Ти здивуєшся, але залишилися ще інструкції в алгоритмі «як відбити чоловіка».

Останній крок: встань першої з ліжка. Придумай привід: запропонуй йому закурити або принести випити.

Чи не розгулювати голяка і не одягай його сорочку. Тобі важливо показати, що не збираєшся навантажувати його зобов’язаннями і прив’язувати намертво до себе. Тобі це не сподобається, але знай: перша думка, яка з’явиться у нього в голові – це бажання скоріше зникнути.

Тому думаючи, як утримати чоловіка після сексу, самим грамотним поведінкою буде встати, одягнутися і, сидячи на краєчку ліжка, просити його, щоб не казав нічого іншого (ти ніби як не хочеш робити їй боляче). Скажи, будеш рада, якщо він залишиться твоїм другом.

Так ти даси зрозуміти, що ліжко не мала для тебе вирішального значення, головне – хороші відносини з ним. Він обов’язково прийде ще раз до тебе, і не для того, щоб обговорювати відносини з іншого …

Все ще не вирішила, як відбити чоловіка? Вчися: відео!

Автор – Антоніна Ніколенко,
сайт ko6e4ka.ru: стерви правлять світом!

Джерело: https://www.ko6e4ka.ru/otbit-muzhchinu.htm

Як відбити хлопця в іншої дівчини? Перевірені способи і методи?

Іноді дівчина зустрічає хлопця своєї мрії пізно – він уже зайнятий. Але що робити, якщо думка відбити хлопця не дає спокою, не зупиняє навіть моральний аспект питання. Є певні методи, які допоможуть досягти своєї мети.

Як відбити хлопця: формуємо план дій.

Зібрати інформацію

Дізнатися все про його уподобання, які дівчата йому подобаються, які страви улюблені, чим захоплюється. Почати вдосконалюватися – підкоригувати зовнішність, стиль одягу. Радикально змінюватися не варто, потрібно залишатися собою.

У розмові торкнутися цікавлять хлопця тим, показати ерудованість в цих питаннях. Не потрібно соромитися задавати питання, активно підтримувати бесіду, уважно слухати. Хлопцям подобається дівчата, які приділяють увагу його персони.

Вразити кулінарними здібностями, приготувавши улюблене блюдо. Особливо це актуально, якщо нинішня дівчина дотримується здорового харчування.

Необхідно весь час знаходити спільні риси, вказувати на вашу схожість в думках, судженнях, звичках.

стати другом

Після сварок з нинішньою дівчиною молодій людині хочеться з кимось поговорити. Завдання – слухати і запам’ятовувати. Такі ситуації зближують, допомагають зібрати необхідну інформацію.

Але при цьому потрібно ставитися з повагою до його супутниці. Неважливо як відгукується про неї молодий чоловік, дівчині слід уникати негативних висловлювань на адресу суперниці.

Викликати захоплення

Хлопець повинен пишатися, що є присутнім в житті такої цікавої, сексуальною і успішної дівчини. Дівчині слід продемонструвати свою активну життєву позицію, наявність шанувальників.

Захоплюватися слід і молодим чоловіком. Суперниця може іноді сміятися над недоліками або промахами хлопця.

Якщо ж дівчина мріє повести хлопця, вона постійно повинна нагадувати йому про його таланти, успішності, красі. Разом з ним пишатися його успіхами, підкреслювати, що він найкращий.

Чоловік йде до тієї, яка його більше ценіт.Немаловажно і самої досягти якихось успіхів, щоб і хлопець міг пишатися і поважати дівчину.

дозувати спілкування

Постійні смс і дзвінки – привілей суперниці. Рідкісне, довгоочікуване спілкування приносить радість обом партнерам.

Познайомитись з дівчиною

Суперницю слід знати в обличчя, ідеальний варіант – подружитися з нею. Потрібно зрозуміти, чим вона зацікавила хлопця. Необхідно розібратися, що в ній подобається молодій людині, а що дратує. Для того щоб відвести хлопця, необхідно грати на контрасті.

Просити про допомогу

Допомагаючи дівчині, хлопець почуває себе справжнім чоловіком. При цьому його потрібно хвалити і дякувати.

Щоб відвести хлопця, необхідно бути за всіма параметрами краще його нинішньої пасії. Але після такого подвигу завжди залишається осад, моральне незадоволення. Адже завжди може з’явитися дівчина, яка буде ще краще – і молода людина знову не встоїть, розірве відносини.

Джерело: http://psiholog-anonimno.ru/lyubov/kak-otbit-parnya-u-drugoj-devushki-proverennye-sposoby-i-metody/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *