Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: поради

Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: поради

Зміст приховати
4 Як відмовитися від побачення. Як красиво і ввічливо відмовити чоловікові, хлопцеві у зустрічі, в спілкуванні, побаченні, залицянні, відносинах, близькості, щоб його не образити? Як відмовити в залицяння одруженого чоловіка? Як відмовити чоловікові, хлопцеві, щоб прив’язати ег

Нерідко в житті жінок зустрічаються ситуації, коли доглядати за ними починає одружений чоловік. Якщо бути в ролі коханки для вас прийнятно, тоді ця стаття не для вас. Ми ж постараємося висвітлити тему, як можна красиво відмовити чоловікові, пов’язаного узами шлюбу.

 • Причини для відмови
 • Як відмовити одруженого чоловіка красиво
 • Не давайте приводу

Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: порадиЯкщо ви ще ламаєте голову над тим, заводити чи ні близькі стосунки з одруженим чоловіком, наведемо кілька аргументів на користь того, чому на цей відчайдушний крок вирішуватися не варто:

 • Будьте готові бути №2. Що б не говорив ваш кавалер, які б дифірамби вам не співав, але весь основний час він буде проводити зі своєю дружиною. Вам же дістануться тільки «хвилини щастя», які можна буде урвати від випадку до випадку. Усі свята і вихідні він буде з родиною, а ви будете залишатися на самоті і терпляче чекати, поки ваш обранець зволить з’явитися. До того ж ви навряд чи зможете відкрито гуляти по місту і ходити в ресторани. У таких стосунках зустрічі, як правило, відбуваються в квартирі жінки або кавалер спеціально знімає для цього житло;
 • Коханка. Як відомо, громадська думка вкрай негативно оцінює любов до одруженого, тому не дивуйтеся, якщо вас зведуть в ранг розлучниці і руйнівниці сім’ї;
 • Потерпи трохи і я розлучуся. Обіцянки подібного плану – улюблена мантра одружених чоловіків, які мають стосунки на стороні. Як правило, це обмежується просто словами, і до справи доходить тільки в дуже рідкісних випадках. А в більшості випадків чоловік не наважується кинути сім’ю, тим більше, якщо в ній є діти. І цю обіцянку більше виконує роль відмовки, щоб утримати подругу для таємних зустрічей, а до розлучення, як правило, не доходить;
 • Всі хороші чоловіки одружені. Цей штучно створений міф успішно існує в середовищі жінок, яким трохи за 30. Чомусь вони вирішили, що до цього віку чоловіків з хорошими якостями вже розібрали, а ті, хто залишилися неодруженими, не заслуговують на увагу. Тому жінки і погоджуються на роль коханки, аби чоловік був турботливим і успішним. Поспішаймо розвіяти цю оману. Навколо досить привабливих чоловіків, які ще не пов’язані узами шлюбу і можуть скласти дуже гарну партію. Просто їх необхідно трішечки пошукати або уважніше подивитися на своє оточення. А сприймати ситуацію як безвихідь, і від цього ставати коханкою – не варто, адже ви напевно гідні кращого;
 • Бережіть нерви. Вибираючи відносини з одруженим, не чекайте тільки приємних романтичних зустрічей, яскравого сексу і подарунків. Зворотною стороною медалі тут є постійне нервове напруження і перманентна ревнощі. Так, женатики можуть брехати, говорячи, що дружина для нього вже нічого не означає, їхні стосунки з’їв побут, і він в родині тільки через дітей. Але погляньте правді в очі, з дружиною він проводить більше часу і до неї він лягає вночі в ліжко. Подумайте, чи готові ви миритися з цим?

Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: порадиФахівці рекомендують дотримуватися деяких правил, які допоможуть обернути ваш відмова в красиву обгортку і піднести його без образ для наполегливого залицяльника.

 1. Навчіться говорити тверде «ні» в м’якій формі. Для успіху на цьому терені вам знадобитися залучити всі свої навички тактовності і зібрати сміливість в кулак. Це дозволить вам уникнути ухилення і позбавить від стану невизначеності.
 2. Не потрібно грубити чоловікові і говорити, що він вам не потрібен. Відмова повинна прозвучати твердо, але в дружній формі, щоб його самолюбство не постраждало. У розмові робіть упор на те, що подібний формат спілкування для вас неприйнятний, і ваша позиція з часом не зміниться.
 3. Якщо вам попався імпозантний поклонник, який любить бути в центрі уваги, тоді використовуйте його «ахіллесову п’яту» для красивого відмови. Таких чоловіків не можна відшивати грубо, інакше це буде для нього особистою катастрофою. Його необхідно обсипати компліментами, розповісти йому, який він успішний, цікавий і різнобічно розвинена людина. Бажано робити це на публіку, щоб це чув не тільки ваш шанувальник. Як правило, чоловіки подібного типу бажають самоствердитися і просто перевірити свої сили, охмуривши чергову жінку. Тому дайте йому бажане визнання його здібностей, але тільки злегка в іншій формі, і він залишиться задоволений, а до відмови в інтимній близькості поставиться цілком спокійно. Головне, сказати йому про це віч-на-віч, щоб не було зайвих свідків і додати в голосі відтінок жалю, що мовляв, ви хотіли б,але ніяк не можете.
 4. Якщо ви зіткнулися з енергійним і наполегливим екземпляром, для якого важлива тільки перемога в сексуальному плані, тоді діяти необхідно кардинально протилежно. Чоловіки подібного типу характеризуються високим темпераментом, сприймають жінку виключно, як сексуальний об’єкт, і їх анітрохи не турбує її психоемоційний стан. Їх кредо – тваринний секс і поповнення колекції сексуальних перемог. З такими екземплярами розмова повинна бути коротким. Необхідно відмовляти прямо, чітко і без зайвих пояснень. Не бійтеся образити такого залицяльника, тому що він не сприйме ваш відмова близько до серця. Такі чоловіки не відрізняються причепливістю і не відчувають глибоких романтичних почуттів, тому відмова їх практично не засмутить. Отримавши відкоша, вони просто вирушать на пошуки більш піддатливих жінок,які дадуть їм взаємністю.
 5. А якщо ви зустрінете на своєму шляху шанувальника, який дуже наполегливий і загрожує в разі відмови застосовувати силу, тоді рекомендуємо бити в усі дзвони. Для початку пригрозіть у відповідь, що вас є, кому захистити. Зробіть це рішуче і впевнено. Не бійтеся. Адже з боку чоловіка це може бути награна напористість, яку він використовує, щоб маніпулювати вами. Але краще перестрахуйтеся на випадок, якщо нав’язливий шанувальників не вгамується, а продовжить свої переслідування. Добре також буде попередньо поговорити з друзями, до яких можна звернутися в екстреній ситуації. Якщо залицяльник, знає, де ви живете, намагайтеся не повертатися додому пізно на самоті, просите друзів провести вас до дверей. І ні в якому разі не пускайте його в квартиру, навіть якщо він буде істерія і благати. Це всього лише спосіб впливу на ваші емоції,не більше того. Але сподіваємося, що подібні ситуації вас обійдуть стороною і до останнього пункту рекомендацій вдаватися не доведеться.

І ще один невеликий рада: щоб питання, як правильно відмовити одруженого чоловіка, що не виникало в майбутньому – проаналізуйте свою поведінку. Бути може, ви самі того не бажаючи, подали прихильнику надію, і тому він став більш наполегливий у своїх пропозиціях. Адже досить часто бувають випадки, що жінкам приємний і симпатичний одружений чоловік, і вони на рівні емоцій і поглядів транслюють це.

Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: порадиУ той же час жінку стримують строгі принцип – не закручувати роман з кавалером, який пов’язаний узами шлюбу. Виникає ситуація під назвою «і хочеться, і колеться». Таким чином, і з’являються проблеми, для вирішення яких доводиться на практиці застосовувати наші поради.

Щоб уникнути цього, чітко визначте для себе межі дозволеного і не давайте емоціям вибити вас з колії. Тому що, загравшись в видимість контролю над ситуацією, ви можете привести себе в пучину пристрасті, з якої вибратися без душевних травм досить складно.

З огляду на наші рекомендації, якщо перед вами постане питання, як вміло відмовити одруженому, ви не будете замислюватися, а відразу зробите практичні дії. Головне, не боятися вчасно сказати «ні», щоб потім не виплутуватися з більш складній життєвій ситуації.

Нехай ваші любовні відносини будуть простими і відкритими, а ваш чоловік – єдиним і неповторним! Любові вам, розуміння і довіри!

Джерело: https://myusli.ru/emocii/kak-krasivo-otkazat-zhenatomu-poklonniku

Як відмовити чоловікові, щоб не образити?

Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: порадиВміти відмовити небажаному чоловікові, як знайомому, так і незнайомцю – це велике мистецтво. Умілий відмова не зіпсує відносини з другом, колегою, одногруппником, начальником, а лише розставить правильні акценти. Якщо зробити все грамотно, чоловік побачить в вас не тільки предмет своїх почуттів і об’єкт жадання, але і розумну, ніжну, мудру жінку. А як відмовити правильно, щоб не образити і не зіпсувати відносини, поговоримо в цій статті.

Відмова в побаченні або зустрічі

Важливо відразу пояснити, що побачення не буде. Інакше ви подаєте помилкові надії молодій людині. А цього робити не потрібно. Тому при відмові слід:

 1. Бути послідовною, рішучої, доброзичливою. Чоловік повинен зрозуміти, що ви не зацікавлені в ньому.
 2. Показати, що рішення остаточне, безапеляційне. Не кажіть, що подумаєте.
 3. Придумайте хорошу причину відмови ( «у мене є коханий», «я не зустрічаюся з колегами, співробітниками»).
 4. Побудувати відмова так, щоб він був коротким. Не потрібно говорити, що вам шкода або «іншим разом».

Наприклад: «Спасибі за запрошення. Але у мене є хлопець і я не можу піти з тобою на побачення. Впевнена, що такий гідний чоловік, як ти, мене зрозуміє ».

Відмова в спілкуванні і відносинах

У кожної жінки в певний момент життя з’являється шанувальник. Не завжди ця симпатія взаємна, але відмовити в спілкуванні не так просто. Іноді чоловіка шкода, особливо якщо він щирий у своїй прихильності і симпатії.

Розійтися по-хорошому цілком реально. Головне – продумати тактику. Тут важливо врахувати, з яким типом чоловіків ви маєте справу, які відносини вас пов’язують.

інтелігентний чоловік

Він сором’язливий, добрий, вразливий, щиро закоханий. Образити такого – все одно, що завдати душевну травму дитині. Особливо важко сказати «ні», якщо це давній друг, знайомий, колега по роботі. Жінці не хочеться втратити його в якості одного, але в якості улюбленого вона його не розглядає.

Важливо не давати надію на взаємність, як би важко не було відмовити. Хибна надія – це неправильно і нечесно.

Такі чоловіки дуже симпатичні своїми людськими якостями. Просто щиро поговоріть з ним. Розкажіть про свої почуття до нього, підкресліть, що ви його поважаєте, маєте потребу в ньому як в надійному другу, колезі. Подякуйте за симпатію.

Зверніть увагу! Подяка дуже важлива. Це прикрасить відмову у взаємності. Чоловік повинен відчути, що його щиро цінують, не хочуть втратити.

Така відмова не знецінить чоловіка, а жінка ще раз відчує себе бажаною. Сам відмова має бути м’яким, але остаточним, рішучим, однозначним. Важливо, щоб чоловік не сприйняв його як елемент флірту.

Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: поради

Іноді навіть інтелігентний стриманий чоловік може неадекватно відреагувати на відмову. Будьте готові до образи, імпульсивності, запальності відкинутого залицяльника. Якщо почуття сильні, захисною реакцією нерідко стає агресія. Дайте відповідь на неї жіночим великодушністю, мудрістю. Не варто схвалювати таку поведінку, але реагуйте спокійно.

Особливо агресивно чоловіки реагують на жалість. Вони відразу відчувають її, тому не варто шкодувати відкинутого чоловіка. Він дорослий, самодостатня людина, здатний впоратися з подібними розчаруваннями. Жалістю ви ніби говорите йому: «Ти ведеш себе, як дитина. Я краще знаю, як для тебе краще ».

Жалість краще залишити для подруг. Чоловік – представник сильної статі.

Ще одна тактика – відвадити шанувальника. Потрібно різко змінити поведінку, стати гірше в його очах. Ваше завдання – розподобатися. Включіть в свою поведінку ті елементи, які йому не подобаються.

мазохіст

У чоловіка-мазохіста така тактика може викликати зворотний ефект. Чим з ними категоричніше, грубіше, зневажливе, тим вони наполегливіше в своїх спробах завоювати серце дами, тим сильніше вони прив’язуються. В такому випадку залишайтеся милою і уважною. Цим ви не говорите «так», просто так ви спілкуєтеся при нагоді. Йому стане нецікаво, і він вирушить на пошуки нової дівчини.

нав’язливий прихильник

Пропонуємо розглянути один з найскладніших варіантів – в вас закохався чоловік, який вкрай стомлює своєю нав’язливістю. Він переслідує вас нескінченними дзвінками, повідомленнями, «випадковими» зустрічами. Навіть подарунки від нього відштовхують.

Ви вже не раз відмовили йому, але він не здається, вважає, що це частина флірту, кокетування. Він підбирається все ближче, намагається сподобатися. Це результат його стереотипного мислення. Для такого чоловіка жінка – об’єкт, який потрібно підкорити, завоювати.

Читайте також:   Чоловік боїться жінку, в яку закоханий: причини і рішення

Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: поради

Помилка нав’язливого чоловіка саме в тому, що він не може вчасно зупинитися. Його стає занадто багато. Трапляється і так, що спочатку такий чоловік симпатичний, але своїм подальшим поведінкою він відштовхує, навіть лякає. Він просто позбавляє жінку можливості вибрати самостійно.

Тактика поведінки з таким чоловіком може мати ряд варіантів.

 • Слідкуйте за своєю реакцією. Говорячи «ні», не можна мило посміхатися, кокетувати, зачаровувати. Таке «ні» ще більше збиває з пантелику. Чоловік може сприйняти це як спонукання завоювати даму. Слова говорять «ні», а жести, міміка стверджують «так». Говоріть «ні» твердо, мімікою і жестами в тому числі. Пам’ятайте, що є жести, які залучають чоловіка (струшування волоссям, погляд скоса, погойдування стегнами, показування зап’ясть, поза «нога на ногу», грудна інтонація, вторгнення в особистий простір, облизування губ, прочинення рота, дотику та інше). Все це використовується в процесі флірту для залучення партнера.
 • Будьте категоричні. Нав’язливому партнеру можна відмовити і досить грубо. У цьому випадку він зрозуміє, що з ним не фліртують. Тут протипоказані коливання, невпевненість. Не дайте йому шансів спробувати вас переконати. Якщо ви ухильно дієте, подумайте, можливо, він вам просто подобається. Якщо чоловік не подобається, будьте агресивні, різання, категоричні. Покажіть, що не хочете бачити його у своєму житті. Не затягуйте розмову, інакше він перейде в процес з’ясування відносин. Причини відмови зовсім не обов’язково розкривати.

З таким чоловіком потрібно бути холоднокровною, різкою, навіть якщо це вам не властиво. Після відмови обов’язково уникайте будь-якого спілкування з ним. Якщо і це не допомогло, попросіть друга, знайомого, сусіда зіграти роль вашого коханого. У важких випадках потрібна допомога батька, дядька або іншого родича. Можливо, він краще пояснить невдалому прихильнику, що йому відмовлено.

Сучасні чоловіки не відрізняються благородством. Будьте готові, що відкинутий шанувальник наговорить багато неприємних слів вам, вашим подругам або родичам.

Пара слів про пікапера

Для пікапера жінка – не особистість, а спосіб самоствердження. Такий шанувальник намагається підібрати «ключ» до дівчини, використовує для цього арсенал перевірених методів.

Викрити пікапера не завжди просто. Він може грати роль закоханого чоловіка, але при цьому вести себе двояко. Він вас то звеличує, то принижує по дрібницях. У вас з’являється необхідність постійно доводити, що ви стоїте чогось, як жінка.

Якщо таке відчуття з’явилося, від відносин потрібно відмовитися. Це сильна прив’язка, яку використовують пікапери. Нерідко жінка починає навіть нудьгувати, хоча спочатку людина не була їй симпатичний. Це результат маніпуляцій, емоційної прив’язки. Ваше завдання – не показати пікаперу, які у вас вразливі сторони особистості.

незнайомець

Нерідко в транспорті, на вулиці, в розважальному закладі до вас може «пристати» нав’язливий незнайомець. Якщо він вас не зацікавив, найкраща тактика – ігнорувати. Можна сказати, що ви втомилися або просто почати дзвонити по телефону, включити навушники. Ви повинні стежити за голосом. Нехай він буде впевнений, тон холодний.

Якщо вам хамлять, не відповідайте тим же. Це провокація. Просто спокійно змініть місце.

Чоловік під градусом

Якщо чоловік випив, йому море по коліно. Знайомство під допінгом не обіцяє нічого хорошого. Йому потрібно ввічливо відмовити. Не варто жартувати, штовхати розумні промови. Спробуйте ігнорувати. Нерідко це спрацьовує. Якщо відповідаєте, то м’яко, миролюбно. Подумайте, куди від нього можна піти. В крайньому випадку, зверніться за допомогою.

маніакально наполегливий

Цей чоловік буквально переслідує. Тут важливо не панікувати. Потрібно оцінити ситуацію, вибудувати дії. Якщо ви в громадському місці, пригрозіть звернутися до охорони. Намагайтеся бути на очах у інших людей.

Зателефонуйте нібито коханому, повідомте, де ви. Скажіть, що вас переслідують, опишіть зовнішність. Говоріть голосно, щоб переслідувач чув. Нічого не соромтеся і не бійтеся.

Відмова в близькості

Правильний відмову в близькості – справа тонка. Тут важливо врахувати 2 правила:

 1. Не відмовляйте надмірно м’яко. Це ознака невпевненості. Він може спровокувати чоловіка до наполегливості. Тоді підуть нові спроби.
 2. Не відмовляйте надмірно твердо. Це провокує несподівані реакції.

Якщо людина дорога вам, але інтим з ним вам не потрібен, відмовляйте обережно, м’яко. Якщо ви не плануєте з ним спілкуватися, можна відмовити жорстко.

Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: поради

м’який відмова

Просте «не хочу» з адекватним чоловіком найчастіше спрацьовує. Нормальна людина не буде нав’язуватися, якщо отримав відмову. Не варто пояснювати причину відмови, виправдовуватися. Просто ні”. В цьому ніхто не винен – ​​ні ви, ні він.

Не намагайтеся вигадати відмовки. Це занижує самооцінку чоловіка. Просто скажіть без зайвого драматизму: «Ти мені цікавий як один, я не хочу псувати наші відносини сексом».

Не забувайте про ввічливість, гарні манери, делікатності, тактовності.

Є важливий виняток. З певних причин жінка може відмовитися від сексу з постійним партнером, чоловіком. Тут потрібно пояснити причину. Якщо цього не зробити, він може подумати, що почуття охололи або ви завели коханця.

тверду відмову

Тверду відмову на увазі категоричну відповідь «ні». Якщо це друг, знайомий, колега, однокурсник, ні в якому разі не приходите до нього в гості! Він може неправильно зрозуміти ваш візит. Якщо потрібно зустрітися, вибирайте людне місце.

Ні в якому разі не фліртуйте з ним, не подавайте знаків уваги. Будьте гранично холодні. Півтони чоловікам незрозумілі і непомітні. Ні в якому разі йому не повинно прийти в голову, що ви чекаєте активності від нього, інакше він почне розпускати руки.

Окремо варто сказати про дурному чоловікові. Якщо він дурень, то не відразу зрозуміє навіть жорстку відмову. Тут потрібно просто йти і більше не перетинатися з ним.

Як відмовити одруженого чоловіка?

Якщо ви не бажаєте вживатися в роль коханки, бути 2-м номером, навчитеся красиво відмовляти одруженого чоловіка.

Головне, оберніть відмову в ефектну обгортку. У вашій репліці обов’язково повинні бути присутніми компліменти йому як чоловікові. Відмова можна подати приблизно в такій формі: «Мені приємно, що я тобі сподобалася, але ти ж розумієш, що для мене це неприйнятно. Ти такий чарівний, цікавий чоловік, що я не готова бути просто коханкою для тебе ».

Якщо ж чоловік почне запевняти вас в тому, що його стосунки з дружиною дуже погані, їх любов давно охолола, і взагалі вони на межі розлучення, звичайно ж, не вірте. Це просто виверт.

Отже, ми розглянули безліч варіантів відмови чоловікові. Головне, будьте впевнені в тому, що цей чоловік дійсно не для вас. Якщо вагаєтесь, з відмовою слід почекати. Пам’ятайте, що «немає» потрібно говорити твердо, впевнено і назавжди!

Джерело: https://planeta-lady.ru/kak-otkazat-muzhchine-chtoby-ne-obidet.html

Як правильно відмовити чоловікові: поради психологів

Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: порадиПрийнято вважати, що чоловіки – істоти емоційно стабільні, духовно сильні і врівноважені. Але це твердження в корені не вірно. Чоловіки, незважаючи на їх силу і мужність – чутливі і вразливі не менш, ніж жінки. Часом одне необережно сказане слово може дуже сильно поранити навіть самого холоднокровного чоловіка.

Уміння тримати себе в руках не гарантує наявність внутрішньої черствості, тому якщо жінка вирішує відмовити, то вона повинна робити це обдумано і вельми коректно. В іншому випадку, невдалий залицяльник може стати мало не ворогом.

Як навчитися говорити чоловікам «ні»

Одним з важливих якостей, необхідних будь-якій людині, є вміння правильно відмовляти. На жаль, відмовляти так, щоб не образити і не образити, вміють буквально одиниці. Переважна ж кількість людей не надає особливого значення цьому вмінню.

Коли справа стосується відмови, то мова не завжди йде саме про романтичні стосунки. Говорити «ні» доводиться з різних причин, тому вміти відмовити так, щоб не нажити в опонента найлютішого ворога – практично мистецтво.

Але якщо вже говорити саме про відносини між чоловіком і жінкою, то жінкам, охочим навчитися відмовляти ввічливо і делікатно, слід взяти до уваги наступні поради психолога:

 • Доброзичливість. У більшості своїй чоловіки здатні спокійно сприйняти відмову і відмовитися від залицянь за придивилася жінкою. Вони не бачать сенсу витрачати сили і час на підкорення представниці прекрасної статі, якщо знають, що успіх труднодостіжім. Бувають, звичайно чоловіки, готові йти напролом і добиватися потенційну обраницю мало не з боєм, але таких одиниці. Однак, навіть з самими настирливими залицяльниками слід бути доброзичливою і тактовною. Не кричіть і не принижуйте чоловіка, намагайтеся обійтися максимально ввічливими словами при відмові. І не затягуйте з відмовою. Якщо ви почнете тягнути час і грати з чоловічою гордістю, то маєте всі шанси грунтовно потоптатися по його пораненому самолюбству. А вже такого не пробачить жоден чоловік.
 • Чесність. Чоловік за вами доглядає, наполягає на зустрічі, а у відповідь ви невиразно мимрите про необхідність відвідати маму «ось прям сьогодні ввечері» або прикриваєтеся великою завантаженістю на роботі? І після цього ви ще дивуєтеся, чому ж він продовжує вам дзвонити? Будьте чесним з ним і скажіть відкритим текстом, що ви не зацікавлені в продовженні ваших зустрічей. Проявіть повагу до чужих почуттів і не давайте розпливчастих надій на можливе щастя.
 • Твердість. Якщо ви вирішили, що чоловік, який надає вам знаки уваги, вам не підходить, то будьте готові проявити твердість свого рішення. Якщо своєю поведінкою ви покажете хоча б дещицю сумніву, то чоловік почне добиватися вас з ще більшою ретельністю.
 • Причина відмови. Чоловік, який отримав відмову, перш за все, хоче знати його причину. Тому, будьте ласкаві, поясніть йому максимально коректно і зрозуміло, чому ви не налаштовані на розвиток романтичних відносин. Не забувайте про ввічливість і будьте готові придумати «прийнятну» причину відмови.

Як тактовно відмовити чоловікові

Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: порадиЖінки відомі своєю природною м’якістю і емоційністю. Більшість представниць прекрасної статі усвідомлено намагаються уникати серйозних розмов або прийняття життєво важливих рішень.

Якщо говорити про відмову чоловікові, то подібне відтягування прийняття рішення може зіграти погану службу. Вирішивши не будувати відносини з представником сильної статі, варто набратися сміливості і сказати йому про це без зволікання.

Правила поведінки в разі відмови:

 • Ніяких затримок. Зволікання по суті своїй може привести чоловіка до впевненості в тому, що ви або просто набиваєте собі ціну, або все ще сумніваєтеся, а значить, у нього є шанс. У підсумку, коли ви нарешті «дозрієте» і скажете йому «ні», то він відчує себе використаним і ображеним.
 • Контроль емоцій. Уважно стежте за своєю мімікою і своєю поведінкою, коли відмовляєте чоловікові. Багато жінок навіть не помічають, що починають кокетувати, а чоловіки сприймають подібну поведінку як відмашку для своїх подальших дій по завоюванню потенційної супутниці життя.
 • Інтонація і мовні звороти. Будьте уважні в тому, які саме фрази використовуєте при відмові і яким тоном ведете розмову. Не забувайте про доброзичливість і ввічливості, і намагайтеся інтонацією показати, що ви стоїте в своєму рішенні. Не допускайте при розмові ніяких звинувачень, образ та дратівливості.

важливо

Якщо чоловік адекватно сприймає відмову і цікавий вам як особистість, то запропонуйте йому зберегти дружні відносини. Скажіть, що дорожите їм, але тільки як іншому.

Неприпустимі дії при відмові

Розмова, метою якого стоїть відмова чоловікові в залицяння, повинен бути продуманий, тому слід заздалегідь підготувати незаперечні аргументи.

Не соромтеся необхідність підготуватися до такої важливої ​​для вас бесіді.

На жаль, багато жінок не замислюються про те, що своїми необдуманими словами можуть поранити чоловіка, а потім дивуються, чому він ставиться до них з неприйняттям і гидливістю.

Психологи радять звернути увагу на помилки, які часто допускають представниць прекрасної статі, коли хочуть сказати «ні»:

 • Різкий тон і грубість. Не завжди чоловік готовий змиритися з відмовою. Багатьом з них здається, що жінка може передумати, якщо докласти більше зусиль. Жінка, що відмовляє знову і знову, вичерпавши весь арсенал аргументів, перестає контролювати свої слова і емоції і може перейти на крики і образи. В якійсь мірі її можна зрозуміти, адже вона не бачить, як її можна донести свою позицію до залицяльника. Однак, перехід на грубості не тільки погасить в чоловікові все романтичні пориви, але і послужить приводом повного припинення спілкування.
 • Неоднозначне поведінку. Деякі жінки скаржаться на невгамовних шанувальників, які просто не розуміють, згідно їх думки, відмови. Але якщо подивитися на поведінку цієї жінки з боку, то можна помітити, що її манера розмови з потенційним залицяльником не такі вже й продуктивна. Якщо вона вирішує відмовити чоловікові, то всім своїм виглядом вона повинна показати впевненість у своєму рішенні, а вона ненав’язливо фліртує, тим самим підштовхуючи його на продовження залицянь.
 • Згадка недоліків. Якщо ви вирішили донести до чоловіка, що не зацікавлені в ньому як у можливому обранця, то повинні вести себе максимально коректно і ввічливо. Однак, не всі представниці прекрасної статі прагнуть пощадити самолюбство невдалого залицяльника. Деякі з них не гребують акцентуванням уваги на чоловічих недоліки, тим самим ображаючи свого залицяльника.
 • Жалість. Упевнені і самодостатні чоловіки на дух не переносять жалість по відношенню до себе. Особливо образливим для них є її наявність в словах і погляді сподобалася жінки. Якщо вам не подобається цей чоловік, то не здумайте співчувати йому. Раненое чоловіче самолюбство – це те, що слід уникати будь-яку ціну.
 • Насмішка. У рідкісних випадках жінки при відмові насміхаються над чоловіком, тим самим тішачи своє самолюбство і бажаючи показати чоловікові, що він недостатньо хороший для неї. Подібне неприпустиму поведінку не тільки показує, наскільки жінка ущербна в своєму духовному розвитку, але і гарантує, що чоловік з розряду можливих прихильників перейде в категорію найлютіших ворогів.

Читайте також:   Як змусити чоловіка зізнатися у зраді: ознаки, вихід із ситуації

Джерело: https://blizosti.net/sovety-psihologov-kak-pravilno-otkazat-muzhchine-v-uhazhivanijah/

5 способів відмовити в сексі, не ображаючи чоловіка

Запаслися чаєм з печивом, влаштувалися на дивані, включили улюблений серіал … а тут приперся він, грубий і вульгарний, з метою негайно опанувати вами. Російської мови, зрозуміло, не розуміє.

Що робити? Ногою брикнути! Надкушеною печивом жбурнути! Ще непогано б обізвати як слід – щоб напевно образився б і відстав. Тоді в рекламну паузу можна буде спокійно прогулятися за новою чашкою чаю і продовжити дивитися серіал. А він нехай сидить в кутку і дметься.

Надійшли так раз, два, а потім – бац! – і ваш чоловік вже не тільки ваш чоловік. Як так сталося? Невже не можна відмовитися від сексу, не ризикуючи відносинами?

Спокійно. Відповідально заявляю: можна! Просто потрібно це робити з розумом.

Чоловік – істота з тонкою душевною організацією, і образити його до глибини душі праці не складає ніяких. Варіантів маса: можна кам’яним голосом знову і знову повторювати ні, не вдаючись ні до яких пояснень. Можна пригадати, що підтікає бачок унітазу і батарею пивних пляшок на балконі – та хіба мало смертних гріхів набереться ?!

Проблема в тому, що жінка відразу сприймає свого (зауважимо, не чужого!) Чоловіка як насильника і агресора і миттєво випускає кігті. У хід йде весь арсенал відкритих і завуальованих образ. Мета зрозуміла – жінка хоче, щоб її залишили в спокої.

Але наслідки не забаряться себе чекати. Чоловік запам’ятає, що його спроби зайнятися любов’ю незмінно ведуть до сварок, і почне сприймати свою жінку як джерело негативних емоцій. Самооцінка його падає, він відчуває, що улюблена його відкидає. І йде до іншої улюбленої – яка розумніші.

Михайло, 28 років, 7 років в шлюбі: «Наш подружній стаж, звичайно, пристойний. Але всякий раз, коли я пропоную свою дружину зайнятися любов’ю, вона закочує очі і каже, що це було зовсім недавно.

Але ж я не пенсіонер і хочу сексу частіше, ніж раз на два роки. І справа навіть не в тому, що вона відмовляє, а в тому, як вона це робить.

Ви б чули, з якою всесвітньою тугою вона вимовляє своє улюблене: “Що, опя-я-ять?” »

Віктор, 35 років, в шлюбі 10 років: «Спочатку все було добре. Але не довго. Все-таки, я вам скажу, люди, які збираються жити довго і щасливо, повинні бути схожі не тільки характерами, а й темпераментами.

Аня ніколи не була особливо палкої, але мене, молодого дурня, приваблювало в ній саме те, що вона сором’язлива. Після народження другої дитини Аня стала зовсім Сніговою Королевою. Лежить, зчепивши зуби, мовчить як партизан і ТЕРПИТЬ.

І ось саме усвідомлення того, що вона терпить, мене вбиває. Невже не можна вести себе якось по-іншому? Я ж не звір і не маніяк ».

Всеволод, 24 роки, в шлюбі 4 роки: «Коли на четверту річницю нашого весілля Світлана подарувала мені вагіну з латексу, я вирішив, що це жарт – і абсолютно марно. Це був, як незабаром з’ясувалося, натяк. Я ціную в людях почуття гумору, однак не розумію: якщо я занадто активний сексуально, а їй це не подобається – чому б про це просто не поговорити і не знайти якийсь компроміс? »

Як правильно відмовлятися

Навіть якщо забути про те, що секс – це не тільки приємно, але і корисно, що один статевий акт спалює стільки калорій, скільки п’ятнадцятихвилинний пробіжка, що секс продовжує молодість і дарує жінці красу і сяйво, – потрібно пам’ятати про те, що ви, леді, назавжди у відповіді за тих, кого приручили.

І якщо чоловік підходить до в вам з боязкою проханням «намалювати йому баранчика», а ви не в настрої – не треба себе змушувати. Відмовтеся. Але зробіть це правильно.

Відволікаючи. Запропонуйте пограти в комп’ютерну гру або в покер. А можна замовити суші і подивитися останній сезон «Теорії Великого вибуху» (футбол, хокей, бокс і т. Д). Чоловік буде вдячний за те, що приділили йому час, і не стане ображатися.

Відкладіть на завтра. Як стверджують сексологи, чоловіка турбує не стільки сам факт відмови, скільки неможливість дізнатися, коли буде наступний секс. Тому, відмовляючи сьогодні, повідомте, що ви із задоволенням займетеся любов’ю завтра. Але тільки не обдуріть. Обманювати не добре.

Запропонуйте заміну. Якщо ваше серце розривається від виду страждань незадоволеного коханого, а по телевізору якраз починається улюблений серіал – поєднайте приємне з корисним. Можна почати з легкого петтинга партнера, а потім непомітно перейти до мастурбації. Руки-то у вас вільні! А там, дивись, і серіал закінчиться.

Поговоріть з ним. Нічим не мотивовану відмову дуже ранить чоловіче самолюбство. Психоаналітики кажуть, що чоловік безпосередньо асоціює себе зі своїм статевим членом. І якщо жінка відмовляється від близькості – для чоловіка це буде означати, що не хочуть його самого, а не сексу c ним.

Чи не карайте постіллю. Ніколи не починайте сварок і скандалів і не карайте в чомусь провинився чоловіка позбавленням інтиму. Секс – це древній і типово жіночий механізм впливу. Однак зловживання цим механізмом неминуче призведе до розриву.

Чоловік за своєю природою набагато частіше є ініціатором сексуальних відносин, але якщо жінка ображена або чимось незадоволена – вона використовує шантаж, позбавляючи улюбленого задоволення. Така поведінка, вважають психологи, властиво истероидно-демонстративному типу жінок.

А хто погодиться терпіти істеричку навіть з великої любові?

Якщо відмови стають систематичними, то ніякі поради і розмови тут не допоможуть. Тому що в любові хороших відносин без сексу не буває – це сувора правда життя, що б там не писали про високі матерії і платонічну любов. Якщо чоловік не аскет, що не імпотент, що не асексуал – він ніколи не відмовиться від сексу.

Найчастіші жіночі відмовки – фізичні нездужання. Але, як правило, це всього лише привід. Так, голова дійсно може хворіти. Однак якщо вона починає хворіти щоразу тоді, коли чоловік готовий до любові, такий сценарій поведінки входить в звичку, а відносини йдуть до краху. Розберіться, з чим пов’язано ваше небажання. Поговоріть з коханим і знайдіть справжню причину.

Що ж стосується реальних фізичних нездужань, то саме заняття любов’ю якраз і є найкраще знеболюючий засіб. За умови, звичайно, що це хороший секс і насолода отримують обидва партнери.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/431601-5-sposobov-otkazat-v-sekse-ne-obizhaja-muzhchinu/

Як відмовитися від побачення. Як красиво і ввічливо відмовити чоловікові, хлопцеві у зустрічі, в спілкуванні, побаченні, залицянні, відносинах, близькості, щоб його не образити? Як відмовити в залицяння одруженого чоловіка? Як відмовити чоловікові, хлопцеві, щоб прив’язати ег

 • Показати все

  Як навчитися говорити «ні»

  Висловлювати відмову в делікатній формі – цінна якість, але зустрічається воно рідко. Чуйні, ранимі люди вважають, що відмовляти означає поранити, образити, відштовхнути. У відносинах підлог тема відмов є болючою, але пройти цей життєвий урок доведеться. Говорити «ні» доводиться з різних причин. Важливо навчитися робити це безболісно і максимально тактовно.

  Дівчина може не відповідати на залицяння чоловіка, якщо не хоче. Проблему створюють наполегливість і впертість кавалерів, які не готові або не хочуть прийняти відмову.

  Цінну пораду психологів полягає в наступному: не залишати ситуацію без контролю і не пускати на самоплив, щоб не довелося з’ясовувати стосунки в складній, напруженій обстановці.

  З метою припинення небажаних залицянь, як тільки вони з’явилися, слід делікатно, ввічливо порозумітися, дотримуючись кілька простих правил.

  Доброзичливість і тактовність

  Більшість чоловіків готові прийняти відповідь, прислухатися і змінити поведінку. Є представники сильної половини, які не в силах прийняти відмову адекватно. Страсна симпатія змінюється агресією, ввічливість забута.

  На авансцені – поранене самолюбство і уражена гордість. Чим раніше відбудеться пояснення з симпатизує, наполегливим і експресивним залицяльником, тим більше шансів залагодити ситуацію мирним шляхом і уникнути подібних випадів.

  твердість

  Дівчина приймає залицяння і погоджується на зустріч з жалості і страху завдати образу. Кавалер отримує надію на продовження. Але момент пояснень неминучий. Тоді висловити відмову, і прийняти його обом сторонам буде складніше.

  чесність

  Якщо дама отримала запрошення на побачення, їй потрібно ввічливо розповісти свою точку зору конкретними фразами і пояснити неможливість подальшого розвитку відносин. Не слід ховатися за фразами типу: «Не сьогодні», «На наступному тижні», «Я подумаю». Вони надмірно загострюють ситуацію і лише відтягують ключовий момент.

  Причина відмови

  Це буде проявом поваги до чоловіка, зробить ситуацію зрозумілою і прийнятною для нього. Причину можна вибрати будь-яку, навіть якщо вона не зовсім збігається з реальністю: «Є хлопець», «Не готова до нових відносин» і т. Д.

  Важливо порозумітися коректно, доброзичливо, не проявляючи антипатії, роздратування, зневаги, щоб не завдати травму закоханому хлопцеві. Висловити відмову, не образивши його, можна, якщо звернути пояснення жартома.

  Розумні партнери в такій ситуації прагнуть захистити один одного від стресу.

  Ситуації, коли доводиться відмовити

  небажано
  знайомство

  Привабливим дівчатам часто зустрічаються бажаючі познайомитися на вулиці, в громадському транспорті або кафе. Акуратно висловити відмову незнайомцю набагато простіше, ніж здається на перший погляд. У подібній ситуації можна ввічливо послатися на власну зайнятість, поспіх, придумати короткий, інформативний відповідь, озвучити відмову в знайомстві і спілкуванні, використовуючи поважну форму.

  Як не піти на
  побачення

  Якщо дівчина і хлопець ледь знайомі, виключити подальші залицяння нескладно. Причини можуть бути самі різні. Потрібно вибрати ту, яка підходить в конкретній ситуації, щоб захистити себе від повторних спроб до зближення.

  Якщо симпатизує молода людина давно знає дівчину, йому відомі деталі її особистого життя – вільна вона чи в парі, то послатися на «свого хлопця» не вийде. При таких обставинах є два рішення, в залежності від бажань самої дівчини: тверде «ні» – відмова в побаченні, або час, щоб подумати.

  Читайте також:   Як пережити важке розставання з коханцем: поради психологів

  Причинами для відмови можуть бути:

  • зайнятість на роботі чи навчанні;
  • через сімейні обставини;
  • немає можливості ходити на побачення;
  • немає бажання заводити будь-які стосунки.

  Подробиці необов’язкові. Пояснення потрібно побудувати в невимушеній атмосфері, похвалити співрозмовника, відзначити достоїнства і привабливі риси характеру. Якщо дівчина не бачить сенсу трансформувати відносини і переводити їх в іншу область, сказати про це потрібно ввічливо, прямо.

  Порозумітися при особистій зустрічі

  Перед зустріччю з хлопцем, на якій планується озвучити причину відмови, слід заздалегідь продумати аргументи. Якщо людина – давній знайомий, м’яка брехня для пом’якшення гострих кутів не підійде. Причину варто назвати поважну і серйозну.

  Коли дівчина захоплена кимось іншим, не варто мотивувати відмову загальним небажанням зустрічатися з ким-небудь, щоб не бути викритої в обмані.

  Симпатія до іншої людини – реальний аргумент, який не нанесе образи, не ранить самолюбство і не подарує відкинули люди комплекси неповноцінності.

  Якщо чоловік просто не викликає симпатії, можна назвати будь-яку причину для відмови, але зробити це делікатно, м’яко, в доброзичливому тоні.

  Чи не піти на спільну прогулянку

  Відмова піти погуляти разом мотивується чим завгодно. Адже хлопець не робить пропозицій особистого характеру, що полегшує процес пояснення. Припускаючи, що за запрошенням на спільну прогулянку піде натяки на відносини, дівчині простіше заздалегідь відгородитися від небажаного залицяльника.

  Причинами можуть бути прості буденні аргументи:

  • Немає часу.
   Аргумент «зайнятість» – хороший помічник для складання будь-яких відмовок. Невідкладні справи можуть бути пов’язані з обіцянками подрузі, домашніми справами, поїздкою до родичів, новим проектом на роботі.
  • Погане самопочуття, втому
   . Шанувальник запрошує погуляти, але дівчина втомилася від денних турбот і навантажень. Нешкідливий, але істотний аргумент. Якщо запрошення будуть повторюватися, а причини для відмови складені однотипні, хлопець зрозуміє, що це лише відмовки.

  Відкинути пропозицію зустрічатися

  Пропозиція зустрічатися з боку чоловіка – не просто вихід на романтичне побачення без зобов’язань, але бажання побудувати з дівчиною серйозні відносини. Подібні висловлювання характеру важливі для чоловіка.

  Вони означають, що він попередньо думав, зважував і оцінював свої почуття до дівчини, ситуацію, шанси на успіх.

  Легковажно кинуте «ні», жарт і тим більше насмішка – невідповідні прийоми для відмови в реченні зустрічатися з цим чоловіком.

  Порозумітися варто наодинці, даючи зрозуміти, що дівчина глибоко поважає чоловіка, дякує за перевагу її іншим жінкам.

  У розмові слід делікатно, але твердо прояснити, що відмова на пропозицію про відносини такий і є. Це не жіноче кокетство або бажання «підвищити свою вартість».

  У поясненні виключається агресія, роздратування, гордовитість і будь-яка образлива інтонація, фраза.

  Виявляючи непідробне повагу до чоловіка в подяку за таке серйозне пропозицію, слід висловити правду, бути м’якою, делікатною, але чесною. Якщо молода людина адекватно прийме пояснення, він стане другом дівчини на довгий час.

  Чи не готова до інтимної близькості

  Пропозиція сексу без близьких відносин цілком заслуговує відмови і не варто переживань. Причини можуть бути будь-якими. Найпопулярніша з них: секс можливий тільки у відносинах, з хлопцем або нареченим. Складніше вирішити питання дівчині, яка складається у відносинах, але до сексу не готова.

  В якості аргументів відмови можуть бути:

  • Короткий термін відносин.
   Дівчатам непросто зважитися на сексуальний зв’язок відразу після кількох перших зустрічей. Аргумент відмови в близькості – необхідність звикання, усвідомлення серйозності відносин. При бажанні можна позначити приблизний термін, необхідний для звикання. Якщо відносини з дівчиною важливі, хлопець не буде наполягати і постійно нагадувати про термін.
  • Невинність.
   Для дівчат, які не мають сексуального досвіду, подібна поведінка природно. Потрібен час, щоб зважитися на цей крок. Якщо в парі існують довірчі відносини, слід поговорити про це чесно.
  • Не вчасно.
   Наполегливе пропозицію про інтим надходить від хлопця у відповідній обстановці, коли пара залишається наодинці. Причина відмови з боку дівчини – відсутність настрою, втома або нездужання, проблеми на роботі. Дівчина пояснює, що через її настрою вечір втратить романтичний настрій, а їй би цього не хотілося.

  тактика відмови

  Природна жіноча м’якість є перешкодою для серйозного пояснення між партнерами, небажано відтягує час. А зволікати в подібних ситуаціях не слід. Принципи поведінки, коли доведеться сказати «ні»:

  • якщо питання назріло, необхідно почати пояснення без зволікання;
  • викладати думки в серйозній формі, без кокетства, не даючи приводу для будь-яких помилкових надій;
  • не використовувати різкі випади, образливі фрази, з роздратуванням і неприязню;
  • відмова аргументувати в м’якій, ввічливій формі, пом’якшити обіцянкою дружній зв’язку.

  Психологи радять обіцяти збереження дружній відносин лише в тому випадку, якщо чоловік адекватно ставиться до відмови, заслуговує прихильного ставлення. Настирливих і упертих шанувальників не варто обнадіювати навіть запевненнями дружнього спілкування, але настояти на повну відмову від будь-якого виду спілкування з настирливим кавалером.

  Типи чоловіків і як сказати їм «ні»

  Представників сильної половини, які доглядають за жінкою, умовно поділяють на декількох категорій по стилю поведінки:

  • незнайомець, який відчуває симпатію;
  • знайомий з активним інтересом;
  • приятель і друг, несподівано відчув пристрасть;
  • колишній шанувальник, спраглий відновлення відносин.

  Зрозумівши, що відбувається з почуттями чоловіка, можна вибудувати правильну тактику безболісного спілкування і грамотно мотивувати відмову.

  Тип № 1. Настирливий незнайомець

  Іноді неприступність і холодність дами тільки розігріває азарт чоловіки, стимулюючий його до завоювання. Відсутність реакції на залицяння підстьобують інтерес і лише посилюють старання познайомитися ближче.

  Наполегливій незнайомцю слід оголосити про свій статус, заміжжя, навіть якщо воно вигадане. Спробувати без подробиць в прямій формі сказати, що можливості для спілкування немає.

  Прості фрази в допомогу:

  • «Прошу вибачити, я дуже втомилася, поспішаю додому»;
  • «Мене зустрічає чоловік, він не схвалить твою присутність»;
  • «Поспішаю забрати дітей зі школи (дитячого садка)».

  Якщо залицяльник настільки упертий, що жодна з фраз не подіяли, можна перейти в наступ:

  • «Яка радість – хоч хтось запросив мене на побачення! А коли ми одружимося? Як назвемо наших дітей? Я б хотіла п’ятьох, не менш, а ти ?! »
  • “Я тобі подобаюся? Що ж, операція зі зміни статі пройшла вдало. Я колишній чоловік, мене звати …. Хочеш познайомитися ближче? »

  Тип №2. Знайомий з натяками на симпатію

  Якщо відносини з цією людиною дороги в якості ділових, робочих, дружніх, варто зважитися на відверту розмову в невимушеній обстановці. Пояснити, що його симпатії оцінені, але розвиток відносин в цьому руслі не представляється можливим.

  Порозумітися допоможуть фрази типу:

  • «Твоє особливе ставлення мені дуже приємно, але я не вільна, так як зустрічаюся з іншим. Давай залишимось друзями”;
  • «У мене немає бажання будувати серйозні стосунки ні з ким, я ціную тебе, як друга, пропоную залишити все без змін».

  Тип №3. Друг, загорілися почуттями

  Дружба чоловіки і жінки переростає в прихильність і зародження романтичного почуття в однієї зі сторін. Якщо багаторічні дружні стосунки перейшли в довірчі, ідеальним рішенням буде щира розмова наодинці. Дівчина м’яко, з розумінням пояснює хлопцю, що прекрасні дружні відносини хоче зберегти, а не зіпсувати.

  Допоможуть такі фрази:

  • «Ти потрібен мені як друг, ми знайомі дуже давно, давай збережемо нашу дружбу»;
  • «Мені з тобою легко, ти чудова людина і друг, але я не готова до більш серйозних відносин».

  Закоханий друг, який прив’язаний до дівчини і мріє завоювати її любов, не завжди переносить відмова з легкістю. Йому потрібен час для переосмислення ситуації.

  Тип №4. колишній коханий

  Коли чоловік усвідомлює цінність дівчата, тільки розлучившись з нею, він починає спроби відновлення зв’язку. Якщо жінка важко пережила розрив, знову зблизитися з чоловіком, який заподіяв біль, складно. Романтичні стосунки стають неможливими.

  Щоб припинити повторні спроби залицянь, жінка обмежується розмовою по телефону, коротким СМС, і повідомити, що їх відносини далеко в минулому. Коли колишній хлопець, який згадав про почуття, в цьому – одружений чоловік, будь-яка відмова жінки буде справедливим без пояснення причин.

  При особистій зустрічі, якщо така необхідна, потрібно висловлюватися чесно, спокійно, без докорів і нагадування про старі образи. Красномовніше за слова буде емоційний фон розмови, коли чоловік побачить, що у колишньої коханої не залишилося до нього ніяких почуттів, крім байдужості.

  Як не можна відмовляти чоловікові

  Неправильно висловлена ​​і невірно витлумачена фраза призводить до діаметрально протилежного результату. Якщо жінка йде або відкидає залицяння, а молода людина не хоче її відпускати, слід вести себе продумано. Під час вирішального розмови не допускати помилок, щоб не шкодувати про свою поведінку і сказаних фразах.

  Немає вагомих аргументів

  Делікатну розмову про почуття повинен проходить в серйозній формі, без флірту, жартів і натяків. Боячись нанести образу, жінки уникають конкретних фраз, намагаючись вибирати слова пом’якше, не називаючи речі своїми іменами.

  Напівнатяки і обтічні фрази можуть привести до зворотного ефекту. Якщо дівчині важко підібрати слова, можна підготуватися, пошукати заготовки заздалегідь.

  В крайньому випадку написати лист або повідомлення, де викласти свої думки зрозумілими фразами.

  Акцент на недоліках

  Відмова для чоловіка – це істотний удар по самолюбству. При розмові буде зайвим дорікати хлопця в недоліках, цим аргументувати відмову, ускладнюючи ситуацію. Правильно озвучити справжню причину відмови в максимально делікатній формі. Про особисті недоліки будь-який чоловік при здоровому глузді повністю обізнаний.

  жалість

  Для адекватного чоловіка жалість в очах коханої – не те, що хотілося б побачити. Шкодуючи шанувальника, жінка зробить йому боляче. Це поширена помилка дівчат, які не знають, як правильно відмовити в залицяння. Важливо не забути, що зачеплене чоловіче самолюбство – сильний ворог, якого слід обійти стороною.

  Як пом’якшити пояснення і убезпечити себе від конфліктів

  Підготовка до важливої ​​поясненню з хлопцем і кілька важливих правил допоможуть дівчині гідно вирішити ситуацію з небажаними залицяннями.

  Слова, сказані переконливо.
  Пояснення з чоловіком має пройти грамотно, красиво, з використанням зрозумілих слів, сказаних зі стовідсотковим переконанням. Часто чоловіки не сприймають відмову дівчини серйозно, тому що він недостатньо переконливий.

  Основа в сказаному – не має слів, а подача, інтонація, емоційний фон. 85% інформації співрозмовник вловлює НЕ через форму, а за допомогою невербальних символів: звуку голосу, інтонації, жестів.

  Якщо під час розмови дівчина використовує жіночі хитрощі: стосується локонів, похитує ніжкою в туфельці, оголює шию або зап’ястя, – чоловіком спілкування буде сприйнято в протилежному ключі.

  Відмова дівчини інтерпретується як «Так, але не зараз».

  Серйозною помилкою є супровід пояснення дотиками, дружніми і абсолютно нешкідливими обіймами, поцілунками. Психологи запевняють, що це вторгнення в інтимну зону чоловіки. Перед початком розмови треба встановити дистанцію і відійти від хлопця на відстань не менше півметра. В іншому випадку чоловік сприйме відмову як початок нової гри, і не залишить дівчину в спокої.

  Чи не обіцяти того, чого немає.
  Під час розмови викреслити такі фрази з лексикону:

  • «Я не готова до відносин»;
  • “Не зараз”;
  • «Давай не квапити події»;
  • “Я подумаю”.

  Подібні фрази лише посилять в ньому азарт і прагнення продовжить гру в завоювання. Якщо дівчина думає, що складно говорити «ні», потрібно згадати про момент, коли порозумітися все-таки доведеться. Пом’якшувальна брехня – найгірший прийом в подібній ситуації. Слід знайти важливий, чуйний тон, але зберегти твердість і переконаність у своєму рішенні, щоб донести до співрозмовника правду.

  Реальна причина
  . Щоб відмовити чоловікові і не зіпсувати відносини, потрібно назвати конкретну причину відмови. Вона повинна бути:

  • серйозної (поважної);
  • правдоподібною (не у вигляді надумані відмовки);
  • нейтральної (не зачіпати його особисті якості).

  Психологи вважають, що ввічливо відмовити чоловікові, не образивши його, – почати розмову з похвали, компліменту. Зробити це без фальші, похвалити щиро. Відзначити його рішучість, спортивність, цілеспрямованість, таланти, – все, що відноситься до прояву мужності.

Джерело: https://itpressa.ru/kak-otkazatsya-ot-svidaniya-kak-krasivo-i-vezhlivo-otkazat-muzhchine-parnyu/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *