Як відмовити хлопцю: способи, готові фрази, помилки дівчат

Хлопець не пропускає жодного твого фото, ставить лайки, закидає повідомленнями, цитує класиків. Приємно. Але все його явні переваги не викликають симпатії, а іноді навіть відчувається неприязнь.

Зміст приховати

Деякі молоді люди навіть отримавши відмову, продовжують наполегливо і впевнено домагатися розташування дівчини. В такому випадку, корисно знати деякі прийоми, які допоможуть в м’якій формі відшити залицяльника.

Поради, як красиво відмовити зустрічатися, щоб він не образився

Молоді люди не схильні до прояву емоцій. Найчастіше вони їх приховують. Розставання з дівчиною вони переносять по-різному болісно. Які б м’які і тонкі останні слова були вимовлені, суть не змінюється, легше від цього не буде. Для будь-якого хлопця відмову дівчини – це важкий момент і важка образа.

Але допомогти в складній ситуації все-таки можна: необхідно по максимуму придушити його образу. Коштує це робити дуже акуратно, щоб не спровокувати потік неприємних чуток про себе або бажання помсти з його боку.

Щоб ввічливо відмовити хлопцю, якщо він пропонує зустрічатися, не образивши його, скористайся одним з трьох можливих варіантів. У якихось ситуаціях варто використовувати дзвінок або повідомлення, інші випадки вимагають особистої зустрічі. Подивимося, які фрази використовувати в листуванні, щоб ввічливо і не грубо йому відмовити. Які приклади фраз допоможуть відшити по СМС, не образивши чоловіка?

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю: поведінка закоханого чоловіка

Тактовно по листуванню в ВК

Віртуальне спілкування звільняє від незручності ситуації, від виникає мовчання або необхідності переведення розмови на іншу тему. Діалог у ВКонтакте не ставить рамок у часі, створює умови для написання добре продуманого повідомлення, тому ви зможете по листуванню культурно відмовити.

Як відмовити хлопцю: способи, готові фрази, помилки дівчатВідшити по листуванню легко, але про дипломатичність навіть тут не варто забувати

Ось кілька фраз, які допоможуть по листуванню красиво і культурно відмовити хлопцеві зустрічатися.

наприклад:

Вибач, але у мене зараз складна ситуація. Мені потрібен час, щоб розібратися в собі, а не зав’язувати стосунки. Не хочу тебе образити, але мені це насправді необхідно.

Я розібралася у своїх почуттях. Мені стало зрозуміло, що нам не варто бути разом. Я не готова до відносин, тому не зможу їх побудувати з тобою.

Необразливо в розмові по телефону або в СМС

Як відмовити, не образивши його в СМС?

Дзвонити або відправляти повідомлення рекомендуємо тільки в ситуації, коли немає інших можливостей для бесіди. Варто враховувати, що молода людина можливо зайнятий. А подібне повідомлення може просто вибити його з колії.

Наприклад: ваше спілкування проходить на відстані; у тебе є страх, що не вистачить сміливості зробити це при особистій зустрічі; ти боїшся не буде стояти перед його впевненістю і піддатися вмовлянням дати йому шанс.

Делікатно при особистій зустрічі

Серйозний підхід до непростого розмови. Хоробро і відповідально. Вільне спілкування, можливість підлаштуватися під настрій хлопця, візуальний контакт. Не кожному під силу подібний крок.

Але тільки таким способом можна максимально акуратно і тонко розлучитися з чоловіком, м’яко донести інформацію, пом’якшити біль.

Це самий м’який варіант для відмови молодій людині, коли ти особисто поясниш, що причина не в ньому, а в незалежних від нього причинах або в твоїх особистих переконаннях. Так ти зможеш залишити у хлопця гарне про себе враження, як про чесну і сміливому людині.

способи

Для багатьох дівчат трудністю є підбір правильних слів, які будуть нормально сприйняті молодим чоловіком і дійдуть до нього в неспотвореному вигляді.

Продумуй м’якші вирази, але варто запам’ятати і грубі відмови. Вони теж можуть стати в нагоді у випадках, коли чоловік занадто надоедлів і не сприймає ваших м’яких «ні».

М’яко і ввічливо

Варто почати з ввічливої ​​відмови, який не образить молодої людини. Скористайся наступними варіантами фраз для листування та особистої зустрічі для того, щоб відмовити акуратно і грамотно:

 • У мене був час на роздуми. Я бачу, що ти не готовий на серйозні стосунки зі мною. Ми абсолютно різні. Я хочу тільки серйозних відносин.
 • У мене зараз немає настрою спілкуватися з протилежною статтю. Вибач. Я сама напишу, якщо буду готова.
 • Вибач, але я зараз потребую на самоті, мені необхідно побути в суспільстві самої себе.
 • Мої інтереси і потреби постійно розвиваються і змінюються. Але за тобою я не помічаю того ж, твої цінності залишаються без змін. Тому ми не зможемо разом розвиватися, ми не можемо бути парою. Тобі варто пошукати більш відповідну дівчину.
 • Мені необхідний чоловік, який буде поблажливо ставитися до моїх істерик і перепадів настрою. Тому тримайся від мене на відстані, побережи свою нервову систему.

Головне, вимовляти фрази чітко і з упевненістю. Хлопець не повинен їх прийняти за жарт, після чого продовжити свої нав’язливі залицяння. А повторна спроба зробить не більш ефекту, ніж перша. Тому постарайся донести сенс і серйозність сказаного відразу.

Грубо і жорстко

Якщо хлопець грунтовно здолав своїми дурними повідомленнями, можна відшити його красиво, але зухвало. Для цього використовуй в достатній мірі грубі фрази, але не переходь на особистості і образи.

 • – Я для тебе готовий бігти на край землі! – Біжи і не повертайся!
 • А чи не сходити вам на ікс, ігрек і 11 букву алфавіту.
 • – Я б віддався тобі. – Я не звикла до дешевих подарунків.
 • – Ти маєш гарний вигляд. Що ти для цього робиш? – Повністю протилежне тому, що робиш ти.
 • Я, напевно, пішла. Хочеться опинитися подалі звідси.

Коли чоловік не чує «ні» – як правильно вчинити?

У ситуації, коли хлопець не сприймає ні перше «ні», ні десята, коли продовжує наполегливо докучати своєю увагою, забуваємо про дипломатичність.

 • Як відмовити хлопцю: способи, готові фрази, помилки дівчатСпробуй вдати нудною, що не викликає інтересу, щоб він втратив бажання доглядати. Якщо він коли-небудь говорив, які дівчата йому не подобаються – це твій шанс. Чи не залучають відмінниці або прагнуть вчитися / працювати? Застосовуй це знання в розмові з ним, постійно згадуй цю тему. Коли йому набридне, він відступить.
 • Зіграй роль дівчинки-скандалу. Ревнощі, вимоги, істерики. Вивалі на нього весь свій «важкий» характер, тоді побачиш як виблискують його п’яти.
 • Пропозиція одружитися. Розкажи залицяльникові, що мрієш стати матір’ю-героїнею. Чи плануєш жити величезною сім’єю в одному будинку. Уявляєш, як твій чоловік веде милі бесіди з твоєї матусею за чашкою чаю. Чи спрацює 100%.
 • Я перебуваю з проблем. У маминій квартирі терміново потрібний ремонт. Хвору бабусю необхідний догляд. Основна маса чоловіків не здатні винести такий вантаж. А якщо знову не здається, покажи циніка: «Я хочу чоловіка, який вирішить за мене всі проблеми. Так, я меркантильна. Не подобається? Це твої проблеми!”
 • Повністю ігноруємо. М’які відмови на хлопця не діють – включаємо ігнор. Діє навіть на непробивних. Продовжуй жити так, як ніби його не існувало. Ти для нього скоро теж перестанеш існувати. Мало знайдеться тих, хто розмовляє зі «стіною».

Чи можна після відмови залишитися друзями?

Подальша дружба після відмови неможлива. Якщо ти будеш проявляти дружні почуття до «зшита» хлопцю, він буде сприймати їх як надію на відносини.

Він може залишатися поруч, тільки лише з однієї причини: сподівається на те, що зможе отримати тебе з часом.

У той час, коли ти думаєш про дружбу, у нього в голові раціональний розрахунок.

Після розставання, коли дівчина дала чітко зрозуміти, що нічого бути не може, він не буде витрачати на неї свій час. Друзів у нього і так вистачає.

Як відмовити хлопцю: способи, готові фрази, помилки дівчатЯк і в будь-яких інших правилах, тут теж бувають винятки, але подібні випадки дуже рідкісні. До того ж, до дружби ведуть певні передумови. Наприклад, між людьми спочатку були хороші приятельські стосунки, а їх спроби не привели до побудови спільного майбутнього, тому було прийнято рішення повернутися до звичного спілкування.

Все перераховане вище призводить до одного висновку – після розставання з хлопцем або відмовила почати зустрічатися практично немає шансів залишитися в хороших відносинах. Одному з вас явно буде не по собі, що не дозволить зберегти дружню атмосферу.

Грубі помилки дівчат

Помилитися може кожен. Але відшиваючи хлопця, дівчині варто пам’ятати, що в цей момент вона перебуває в ролі сапера, знешкоджує міну. По крайней мере, не радимо здійснювати наступні помилки:

 • відверто грубіянити;
 • говорити одне, а робити інше;
 • не лити води в розмові.

Він до тебе з усією душею, а ти грубиш? Ображений чоловік небезпечний. У кращому випадку, помста буде у вигляді пліток за спиною. Щоб молодій людині було не образливо, отшей його за допомогою компліментів.

Якщо хлопець чує від тебе «Ми можемо бути тільки друзями», при цьому ти грайливо йому підморгує, твої слова не будуть сприйняті всерйоз. І пошук правильної красивої фрази, щоб його відшити, може тривати для тебе нескінченно. Дотримуйся послідовність в своїх словах і діях.

«Мене надихає самотність. Я можу бути абсолютно вільна. Це мене підживлює і окрилює! Бути незалежною ні від кого – дотримуюся такого життєвого принципу. Це мій шлях. Я піду далі цією дорогою ». Не варто «тягнути кота за хвіст», викручуючись з незручної ситуації. Говори по суті.

Тобі ж приємно, що ти затребувана. Віддяч хлопця таким же способом. Підніми його самооцінку також, як і він підняв твоє зарозумілість, коли виявляв до тебе увагу чи почуття.

Що робити, якщо відшила, а тепер шкодуєш?

Відмовила, а потім шкодуєш, тому що закохалася в нього? Спробуй зробити зустрічний крок. Якщо його інтерес був справжній, він зможе переосмислити перше «ні». Чоловіки, за своєю природою – мисливці. Вони люблять домагатися жінку.

Можливо, що відмова міг навпаки сприяти підвищенню його інтересу. А відсутність активності, найімовірніше, криється в небажанні докучати. Спробуй дати йому зрозуміти, що не заперечуєш проти уваги.

Напевно, він почне доглядати знову.

Варто тільки враховувати один момент: яким чином ти відшила того, в кого потім закохалася. Якщо було принижено його гідність, гарненько подумай, так чи потрібно його повертати. Чи не буде подано холодна страва під назвою «помста»?

Як зрозуміти, що тобі подобається хлопець: аналізуємо свої почуття

Тепер ти знаєш, які фрази і розумні слова застосовувати, щоб м’яко і ввічливо відмовити чоловікові в спілкуванні і залишитися з ним друзями. Залишається тільки застосувати їх на практиці.

Джерело: https://woplan.net/taktichno-ili-zhestko-luchshie-sposoby-kak-pravilno-otshit-parnya-ne-obidev-ego/

Як відмовити хлопцю в знайомстві, відносинах, секс і не образити його

Добрий день, дорогі читачі, а точніше читачки. Якщо ви задалися питанням, як відмовити хлопцю, не образивши його, значить у вас добре серце і чиста душа. Вважаю своїм обов’язком допомагати таким хорошим людям, тому з радістю розповім, як коректно і красиво відмовляти чоловікам у побаченні, спілкуванні, секс.

На жаль, не завжди ми вибираємо тих, хто вибирає нас. З чужої симпатією потрібно звертатися делікатно і м’яко, адже колись і ви можете опинитися в ролі навзамін закоханої дівчини і бути відкинутої. Спеціально для вас я підготувала способи, прийоми та фрази для відмови, застосувавши які ви не будете мучитися почуттям провини.

Чому нам складно відмовляти

Давайте розберемося, чому відмови часом даються нам так нелегко. Я перерахую основні причини і дам рекомендації, як з ними впоратися.

Межі особистості для більшості людей – поняття розмите і невизначене. Якщо пояснювати простою мовою, то кордони проходять там, де закінчується сфера впливу людини. Все, що поза вашої компетенції, не є вашою територією.

Як це пов’язано з відмовами, запитаєте ви. Пояснюю. Ви можете вільно розпоряджатися своїм тілом, своїм часом і увагою, так що відмовити несимпатичному вам чоловікові – цілком у ваших кордонах. А ось його реакція на відмову знаходиться поза ваших кордонів – він може образитися, розлютитися і перестати з вами спілкуватися, якщо ви були друзями, і ви нічого з цим вдіяти не зможете.

Багато дівчат так боятися виявитися з кимось в опозиції, що намагаються всіляко пом’якшити свою відмову, ніж тільки погіршують ситуацію. У чоловіка складається враження, що йому просто-напросто морочать голову, і він цілком закономірно починає злитися.

Хороша новина в тому, що як раз відмовами можна натренувати кордону до ідеального стану. Наступного разу, коли вам доведеться відмовити комусь, зробіть це твердо і впевнено і дозвольте людині відреагувати так, як йому хочеться.

Гіпервідповідальність – один з основних симптомів невротизма. Їй страждають, в основному, інфантильні егоцентричні особистості. Проявляється це властивість в тому, що людина занадто багато на себе бере і приписує собі можливості і здібності, яких у нього немає.

Якщо під час пропозиції від несимпатичних вам людини ви починаєте відчувати себе винуватою, ви схильні до гіпервідповідальності.

У ключовий момент в голові починають миготіти думки, що ви якось не так подивилися на чоловіка, що щось не те зробили, ніж дали йому помилкову надію. Ви починаєте щось підлабузнюватися, виправдовуватися, темнити. Виглядає це, м’яко кажучи, негарно.

Що з цим робити? Усвідомити, що інша людина такий же суб’єкт, як і ви, що володіє власною волею і відповідає за свої вчинки. Його почуття – не результат якихось ваших дій, і нести відповідальність за них ви не повинні. Спочатку буває складно відмовитися від ідеї, що ви керуєте всесвіту, зате потім стає набагато приємніше і легше жити.

Читайте також:   Жінка-риби: сумісність з іншими знаками

Є тут боягуз, признавайтесь? Не варто соромитися цього почуття, воно відповідає за безпеку і є основою інстинкту самозбереження. Жінки за рідкісним винятком фізично слабше чоловіків, тому страх можливої ​​агресії від відкинутого шанувальника в деяких випадках цілком виправданий. Навчіться розпізнавати ці випадки, і вам більше не доведеться боятися.

Якщо чоловік сам по собі гарячий і імпульсивний, з ним варто бути обережною. Не відмовляйте йому в грубій і принизливій формі. Намагайтеся не залишатися з такою людиною наодинці, тим більше якщо не збираєтеся вступати з ним в якісь зв’язки. Ті ж рекомендації стосуються напідпитку молодим людям.

Багато жінок бояться, що чоловік не переживе їх відмови – вип’є з горя або покінчить життя самогубством. Ось такі страхи точно безпідставні. Якщо ловите себе на подібних думках, терміново включите самоіронію і перестаньте вважати себе казковою принцесою.

Як відмовити незнайомому хлопцю

Якщо до вас часто пристають з пропозиціями познайомитися – радійте, із зовнішністю у вас все в порядку. А ось якщо незнайомі чоловіки вам відразу пропонують зайнятися сексом – потрібно терміново переглянути свій імідж. Можливо, ваш одяг занадто епатажний, а макіяж вульгарний. В цьому випадку ввічливі відмови не допоможуть.

Я все ж сподіваюся, що ваш випадок не так безнадійний, тому поділюся порадами, як відмовити хлопцю в знайомстві, не образивши його і не втративши обличчя.

Відмовляти завжди потрібно твердо і безапеляційно, якщо, звичайно, ваш відмову – не кокетство і не бажання набити собі ціну. Озвучивши своє рішуче “ні”, не варто потім пускатися в обговорення і включати оправдашку.

Якщо чоловік задає навідні запитання і всіма силами намагається втягнути вас в розмову, просто не відповідайте. Не бійтеся здатися занадто різкою – він же не боїться бути нав’язливим, штурмуючи ваш особистий простір.

Ніколи не вибачайтеся за відмову в знайомстві – ви ні в чому не завинили.

Деякі дівчата не здатні витримати натиск дуже наполегливих хлопців. Вони можуть залишити лівий номер телефону або ж, залишивши свій, потім не відповідати на дзвінки. Чесно кажучи, не найкращий спосіб, але занадто сильно лаяти себе за нього не варто. Все-таки чоловік сам винен, що з такою неповагою вторгся в ваші кордону.

Щоб вам було простіше, наведу приклади готових фраз для відмови незнайомцям.

 1. “Я дуже поспішаю і не можу говорити”.
 2. “Я б з радістю познайомилася з вами, але боюся, моєму чоловікові це не сподобається”.
 3. “У мене немає настрою для знайомства”.
 4. “Я не люблю знайомитися на вулиці”.

Якщо пропозиція познайомитися надійшло вам по інтернету, в ВК, наприклад, або інший соцмережі, найкращий спосіб відмови – мовчання. Нічого не відповідайте хлопцю, а якщо він буде продовжувати бомбардувати вашу личку повідомленнями, сміливо кидайте його в чорний список.

Як відмовити другу або приятелеві

Якщо з незнайомцями можна особливо не церемонитися, то, відмовляючи одному, потрібно зважувати кожне слово. Його симпатія набагато глибше і заснована не тільки на вашій зовнішньої привабливості, тому відмова може поранити його сильніше. Будьте готові до того, що після такої делікатної ситуації він вирішить припинити спілкування з вами. В цьому випадку доведеться поважати його рішення і відійти в сторону.

Якщо хлопець пропонує почати зустрічатися, найкраще сказати, що ваше серце зайняте іншим чоловіком. Така відповідь, як правило, не викликає питань і не залишає шансу на помилкову надію.

Можете подякувати людини і сказати, що вам дуже приємно його увагу. Все-таки чужа симпатія, навіть навзамін, здорово піднімає самооцінку.

Не варто вказувати здобувачеві вашої симпатії на його недоліки, слабкі сторони, огріхи в поведінці. Цим ви його принизите і завдасте душевну травму. А особливо обдаровані товариші можуть почати сперечатися, доводити і намагатися підлаштуватися під ваші смаки.

Пам’ятайте, що жалість – це неповага до людини, тому не намагайтеся втішити або підбадьорити друга. Дайте йому можливість вийти з цієї незручної ситуації красиво. Найкраще відбутися жартами і перевести розмову в нейтральне русло.

Знаючи особливості людини, можна вибрати найкращу стратегію для відмови.

Якщо мрійливий і чутливий хлопець наважився запросити вас на побачення, будьте впевнені, що почуття його серйозні. Напевно він перед цим мріяв про вас і довго не міг зважитися. Будьте з ним делікатні, чемні і культурні. Скористайтеся однією з наступних фраз, якщо самі не можете придумати.

 1. “Мені дуже приємно твою пропозицію, але я вже закохана в іншого”.
 2. “Я люблю тебе як друга, але нічого більшого між нами бути не може”.
 3. “Це дуже несподівано … Але, на жаль, я не можу відповісти тобі взаємністю, у мене вже є хлопець”.

За умови, що ви відмовите м’яко і симпатія хлопця до вас не встигла перетворитися в серйозне почуття, у вас є шанс зберегти дружбу і спілкуватися далі як ні в чому не бувало.

Відшивати бабія найпростіше. Пропозиції дівчатам у них поставлені на потік, так що відмовою їх складно образити. Можна обмежитися лаконічним “немає”, якщо ж він просить пояснень, можна відбутися жартами наступним чином.

 1. “Спасибі за пропозицію, але змушена відмовитися. Не хочу бути черговим трофеєм у твоїй колекції “.
 2. “Ти це всім своїм подругам пропонуєш? Як мило, а я хоч не остання в списку? “

Бабії – хлопці веселі і легкі, так що навряд чи він буде ображатися на вас.

Є категорія чоловіків, яких не зупиняє ні другий, ні десятий, ні п’ятдесятий відмову. Нав’язливість – їх друга натура. Такі типи можуть серйозно псувати настрій, тому відмовляти їм потрібно жорстко і категорично. Не варто боятися зіпсувати відносини, рано чи пізно він все одно вас так дістане, що на дружбу доведеться поставити хрест.

До вербальному відмови варто додати повний ігнор і уникнення липкого чоловіки. Так він швидше отліпнет від вас і пристане до кого-небудь іншому.

А якщо навіть це не допомагає, доведеться пустити в хід важку артилерію. Попросіть великого і м’язистого знайомого зобразити вашого хлопця перед нав’язливим кавалером. Можна навіть влаштувати їм серйозна чоловіча розмова віч-на-віч.

Ще більше способів відмови дивіться в цьому відео.

Як відмовити хлопцю в інтимній близькості

Кожна дівчина повинна вміти красиво і витончено відмовляти чоловікам у доступі до її тіла. Секс з вами повинен бути прерогативою люблячого і улюбленого вами чоловіки, не варто розмінюватися на випадкові зв’язки.

Якщо чоловік прямо і недвозначно схиляє вас до інтимного зв’язку, задумайтеся, чи не переборщили ви з фліртом. Надалі будьте більш стримані в спілкуванні з ним, а поки відмовте у ввічливій і м’якій формі, вибачитеся, якщо дали йому привід думати, що його бажання взаємно. Але тільки в тому випадку, якщо з вашого боку дійсно були сигнали такого роду.

Якщо з непристойними пропозиціями до вас пристає одружений чоловік, ваше “ні” має бути категоричним і лаконічним. Ні в якому разі не потрібно читати йому нотації, волати до моралі і єхидно посміхатися. Відмовляючи, не потрібно згадувати дружину і дітей, це може спровокувати агресію.

Як відмовити чоловікові, щоб він захотів ще сильніше

На початковому етапі відносин багато дівчат хочуть почекати з сексом і правильно роблять. Чоловік за своєю природою мисливець, і чим більше сил він витратить на завоювання своєї “жертви”, тим більшу цінність вона знайде в його очах.

Але як відмовити хлопцю в близькості, не образивши його і не відбивши бажання продовжувати з вами стосунки? Тут потрібно діяти дуже хитро і тонко.

Рідко який хлопець пропонує своєю новою коханою зайнятися коханням безпосередньо. Зазвичай це буває завуальовано і двозначно. Він може запросити вас в гості після прогулянки, наприклад, з натяком на приємне проведення часу в ліжку.

Якщо ви поки до такого не готові, краще відмовитися, навіть якщо вам дуже цікаво подивитися, як хлопець живе. Пошліться на важливі справи, негодований кошеня, біль в нозі і т. П.

Найвитонченіший спосіб відмовитися від запрошення в гості – сказати, що для вас і так занадто багато вражень на сьогодні, і ви боїтеся зовсім втратити голову. Якщо перед цим мали місце поцілунки і ласки, чоловіка ваші слова здорово розігріють.

Головне правило – відмовляйтеся тільки від того, що вам пропонують. Якщо хлопець кличе вас до себе додому, не потрібно верещати, що ви “не така” і на перших побаченнях сексом не займаєтеся. Він закономірно скаже, що нічого такого не думав, ще й жартома помітить, яка ви заклопотана і думаєте тільки про одне.

І запам’ятайте – чоловік повинен бачити вашу симпатію і пристрасть і зрозуміти, що відмовляєте ви тому, що погано його знаєте і поки не впевнені в ньому. У нього не повинно скластися враження, що ви відморожена фригидная оселедець, якій цікавий лише чужий гаманець. Подбайте про це, і тоді успіх вам забезпечений.

висновок

Ось, мабуть, і все, що я хотіла вам розповісти про відмови. А якщо ви побачили цю статтю занадто пізно і вже встигли вскочити в стосунки з несимпатичних вам чоловіком, читайте іншу статтю – “Як розлучитися з хлопцем”.

Джерело: https://vsvoemdome.ru/psihologiya/kak-otkazat-parnyu

7 кращих способів відмовити чоловікові, на думку самих чоловіків

Те, що «чоловік з Марса, жінка з Венери» ми вже знаємо, але часто забуваємо, що наші слова, які ми, дівчата, вважаємо нешкідливими, для протилежної статі можуть бути образливими, такою собі червоною ганчіркою для бика! Ми провели опитування серед знайомих чоловіків різного віку і з’ясували, як, на їхню думку, дівчата повинні відмовляти хлопцям, щоб не зачепити їх тонку душевну організацію.

Якщо, наприклад, потрібно відмовити залицяльникові, з яким пройшло одне побачення, але хлопець не сподобався, не потрібно губитися, відключати телефон, скидати дзвінки і ігнорувати SMS Це прикро і якось не по-людськи. Така поведінка позначається на самооцінці чоловіків.

Краще чесно сказати, що зустріч була милою і приємною, ви добре провели час, але в процесі розмови зрозуміли, що цей чоловік може стати для вас класним другом і приятелем, але не молодою людиною, що ви цінуєте його час і хочете бути чесною з ним .

Чоловік все зрозуміє, адже ви теж могли йому не сподобатися, це нормально!

Фрази «Та щось я, напевно, не знаю, не дуже розумію, що нас чекає …» або «Я поки не готова до серйозності» чоловіки часто сприймають як легке кокетство, флірт і бажання спонукати чоловіка вмовляти дівчину далі. Якщо ви не хочете давати ніяких надій на спілкування / зустрічі / відносини – говорите відразу «Ні!». Без натяків.

Чоловіки їх не розуміють.

А щоб відмова не пролунав прикро, додайте аргументів: «Я б з радістю продовжила знайомство, ви дуже цікава людина, але я заміжня, ви запізнилися!», «Спасибі за комплімент, але я відмовлюся, мені зовсім не до відносин та романів», «Ціную вашу симпатію, але крім спілкування я нічого вам не можу запропонувати» і так далі, в залежності від ситуації.

Знайомства в соцмережах зараз популярніше, ніж знайомства вживу. Віртуальне спілкування витісняє реальне, а й в інтернет-світі бувають ситуації, коли потрібно відмовити чоловікові в спілкуванні, але незрозуміло, як це зробити. Ігнорувати – найпростіше.

Але, на думку сильної статі, краще дати шанс спілкування: воно ж ні до чого не зобов’язує! Може, хлопець не красень, зате зачарує вас в діалозі, а поки ви його не зав’яжете, не впізнаєте, як розумний хлопець і який класне у нього почуття гумору.

Якщо ви не хочете навіть починати спілкування, то краще відповісти: «Вибачте, впевнена, ви відмінний хлопець і співрозмовник, але у мене немає часу на нові знайомства і відносини».

Якщо спілкування відбулося і чоловік запрошує вас побачитися, але ви цього не хочете, скажіть чесно, що вас влаштовує приятельські нота і як можливий коханий цей хлопець вас не зацікавив.

У своїй відмовний мови викресліть всі фрази, типу «не сьогодні», «наступного тижня, швидше за все», «можливо, на вихідних …» за умови, що ви маєте намір не прийти на зустріч, не відповісти на дзвінок і знаєте про це заздалегідь , але просто даєте неправдиву надію. В очах чоловіка ви просто будете врушка або Дінамщици, яка розкидається словами тоді, коли можна було сказати правду. Тому ні за яких розкладів не говоріть гучних багатообіцяючих фраз. Якщо і палити мости, то все і разом!

Щоб не розтоптати чоловічу гідність і так опинився під френдзоне хлопця, обміркуй кожне своє слово при відмові від переходу з дружніх відносин в любовні. Ні в якому разі не потрібно його шкодувати, дивитися очима котика з «Шрека» і сюсюкаться.

Зрештою, ви своєю відмовою само не руку бідоласі ампутувати зібралися! Скажіть прямо: «Мені подобається з тобою дружити! Не знаю того хлопця, з ким мені було б так само легко і приємно, як з тобою. Але відносин у нас не буде.

Ти ж знаєш, я вважаю за краще інший типаж чоловіків! » От і все!

Відмова – це і так серйозний удар по самолюбству чоловіка. Будьте милосердні, що не збільшуйте його грубістю, образами і ні в якому разі не переходьте на особистості.

Читайте також:   Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Не треба розповідати, що ви не можете бути разом, тому що у хлопця з’являється лисина, а для вас це взагалі фу, що він багато їсть, немодно одягається, дивно поводиться, погано пахне і так далі. Вказувати на недоліки – найгірший з відмов.

Краще перерахуйте гідності хлопця і похваліть за сміливість, а потім вже скажіть м’яко і ввічливо, що не бачите його своїм партнером.

«Я не хочу» можна сказати не одним десятком способів: від грубого до мовчазної. Але в ситуації на роботі краще все ж не використовувати ні грубість, ні мовчання. Якщо чоловік – колега по роботі – проявив увагу, але воно вам не потрібно, постарайтеся не робити з цього драму.

Без свідків, тет-а-тет, поясніть залицяльникові, що на роботі ви не будете заводити стосунки і це ваша принципова позиція.

І, звичайно, не робіть цю ситуацію надбанням громадськості: колегам ні до чого знати подробиці, адже відмова від дівчини – не те, чим пишається чоловік.

Джерело: https://www.wday.ru/seks-otnosheniya/psihologiya/7-luchshikh-sposobov-otkazat-muzhchine-po-mneniyu-samikh-muzhchin/

Як красиво відшити хлопця – фрази щоб він не образився

Фрази> Красиві> Як відшити хлопця по переписці смішно

Це добре, що ти ставиш запитання, як відшити хлопця, щоб він не образився .

Розкажи, що такий зразковий чоловік, як він, гідний найкращої дівчини в світі – не тебе. Наполягаю, що оптимальний варіант розвитку відносин – дружба.

Цей хороший хлопець напевно з усім властивим йому героїзмом і самовідданістю спробує тебе «переконати».

Дослідження вчених показали, що жінки і чоловіки часто не можуть домовитися через абсолютно різного складу мозку. Фахівці заявляють, дізнавшись про деякі особливості чоловічої психології, дівчина навіть зрозуміє, як відшити хлопця, щоб він не образився. Відмінність між різними статями полягає в тому, що сильна половина людства звикла думати коротко, конкретно і логічно.

Хлопець може бути нормальний і адекватний, але він просто не сподобався дівчині по будь-яким критерієм. Може зовні не підходить або пише з помилками або дівчина вже зайнята і не хоче спілкування. Тут вже все суто індивідуально.

Як красиво відшити хлопця, щоб він не образився: список перевірених фраз.

Як відшити хлопця по переписці смішно

Головна умова ввічливості – посмішка і тихий тон. Якщо це не допомагає, то можна використовувати кілька смішних і оригінальних відмов, так Ви збережете культурність спілкування і відшиє хлопця.

Варіантів, як «відшити» хлопця, щоб він не образився і зробити це красиво безліч, а більшість з них допомагають зберегти теплі подальші відносини, якщо в цьому зацікавлені обидва.

Ми не підходимо один одному, я козерог, а ти ідіот …

З точки зору банальної ерудиції, ви молода людина, не входьте в рамки моєї компетенції. Я, звичайно, розумію всі тенденції парадоксальних емоцій, але не варто так перебільшувати, бо людина з усіма йому притаманними можливостями не здатний спілкуватися з такою антикварної бездарністю як ви. І оскільки ваш розумовий коефіцієнт дорівнює нулю, подальше спілкування з вами я вважаю не доцільним.

Відвали, Кобель, породу зіпсуєш!

Прапор ті в руки і барабан на шию … очолиш хід йдуть на х * й!

А вам чоловік, я хочу сказати Що ви козел і рідкісний зануда. Вас варто було б в дупу послати, Але відразу видно, ви вже звідти !!!

Ще одне слово і твоя мошонка привітається з гландами.

Знаю я таких, як ви – ви такі ж, як ті, яких я знаю.

Прости, але я повернулася до свого колишнього хлопця.

Вибач, але мені здається, що я не повинна вводити в оману тебе, адже ти такий щирий, добрий, вірний, люблячий – епітети можна вставити на свій розсуд. Я люблю тебе, але тільки як доброго друга, а для справжніх відносин потрібна любов.

– Здається я вас десь бачив? – Так, і тому я туди більше не ходжу.

Дай мені, будь ласка, трохи часу на роздуми. Зараз я не відчуваю в собі готовність до серйозних стосунків.

Відійди противний, не для тебе кольором.

– Я фотограф, і шукаю саме така особа як у тебе! – А я пластичний хірург і давно шукаю таку особу, як у тебе …

– Ваша посмішка зводить мене з розуму! – Так? А я думала ти і до цього був дебілом!

На жаль, я поспішаю і не хочу зав’язувати знайомства на ходу. Іншим разом!

Чоловік! У ваших словах дуже багато тексту.

Я розумію, що ти відчуваєш до мене, але, на жаль, я поки не можу відповісти тобі взаємністю.

Вам ніколи не спадало на думку … спис?

Уже давно не заводжу відносин. Чоловік проти.

Як м’яко відшити хлопця

Оскільки всі хлопці в різному ступені майстра по приховуванню емоцій, розставання з дівчиною буде переноситися ними певною мірою болісно. Неважливо, як би м’яко і тонко були сказані останні слова, основна суть від цього м’якше не стане. Будь-який хлопець дуже важко і прикро переносить той момент, коли дівчина його відшиває.

Хочеш щоб я була твоєю? Відправ смс на номер 4242 і отримай мелодію «мрій далі».

– Якби я міг побачити тебе голою, я б помер від щастя. – Може бути, але якщо б я побачила тебе голим, я б померла від сміху.

Вибач … Я не гідна такої чудової людини, як ти!

Вибач, мої смаки і пріоритети змінюються, як і все в світі. Ти ж залишаєшся колишнім. Мені потрібно знайти себе без твоєї допомоги, я повинна перервати наші відносини.

Іди в метро і без вищої освіти не повертайся!

Вибач, але мені зараз потрібно подумати і побути на самоті, навіть не руйнуй мою самотню ідилію.

А по * баться вам не звернути?

Я зараз не налаштована на спілкування, вибач.

Чи не для тебе, дурня, красна ягідка росла!

– Дівчина і звідки ви взялися така красива? – Тобі показати це місце пальцем?

Йдуть хвилини і роки і нам тепер не по – шляхи ти просто крокодил а я боюся зелених.

– Я міг би зробити тебе щасливою! – Як невже ти вже йдеш?

Я заміжня і в мене двоє дітей.

– Який у тебе номер телефону? – Пошукай його в телефонній книзі!

Я отримувала задоволення від спілкування з тобою, але зараз хочу жити реальним життям і не можу продовжувати знайомство. Ми добре провели час, але більше я не зможу більше відповідати на повідомлення. Успіхів!

– Що б ти сказала, якби я попросив вийти за мене заміж? – Нічого. На щастя, я не можу одночасно сміятися і говорити …

Молода людина, не треба мене тут маца, будь ласка! Я і без вас жінка! Одягніть окуляри і досліджуйте візуально!

Вам не потрібна моя пристрасть! Вам потрібна моя житлоплощу!

У вас труси порвалися … на коліні!

Яким шляхом ви йдете, я – вже повертаюся!

Нам не по дорозі.

Я з незнайомими чоловіками в ліжку не розмовляю …

– Я знаю як зробити жінці приємно! – Тоді згинь!

Извени, я не вільна …

Ще не прийшла, вже послали …

Поїзд за напрямом «нах * й” відбуває прямо зараз. Візьми свій квиток, ти їдеш.

– Заради тебе я піду на край світу … – Так, а зміг би ти там залишитися?

Як чемно відшити хлопця по переписці

Якщо Вас остаточно дістав хлопець своєю дурною листуванням, Відшийте його красиво, використовуючи ввічливі або досить грубі фрази. Здавалося б, все дуже просто: додала хлопчину в чорний список і знайшла заміну йому.

Але як показує практика, та й дівчата турбуються, мовляв, не вгамовується полудурок, користуючись тим, що я перебуваю далеко. Насправді, Ви ж не наважиться відшивати хлопця через «повно контактний мордобій».

В основному доводиться відшивати переписувача, який живе в іншому місті і не розуміє прості слова.

З точки зору дедукції, індукції і мозкової продукції ви некомпетентні в цьому питанні, оскільки кожен песимістично налаштований індивідуум катастрофічно модифікує абстракції реального суб’єктивізму.

– Я готовий заради тебе полетіти на край світу! – Можеш звідти і не повертатися!

Шановний, йдіть на ікс, ігрек і 11 букву алфавіту.

Ноги моєї більше не буде … на твоїх плечах!

Відчепися, а то відчуваю себе просто мухою-цокотуха.

– Я хочу віддатися тобі. – На жаль, я не приймаю дешевих подарунків.

– Як це ти робиш, щоб так добре виглядати? – Я роблю зворотне тому, що робиш ти.

Я, мабуть, піду. Тому що, знаєте … хочу бути подалі звідси.

Вибач, але я зараз опинилася в ситуації, коли потрібен час, щоб розібратися в собі. Нам необхідно взяти паузу, тому я більше не буду тобі писати. Вибач, якщо ображу тебе цим, але мені це правда потрібно

Я змогла розібратися в собі і своїх почуттях і зрозуміла, що ми не можемо бути разом. Я не можу зараз будувати відносини з тобою – я до них не готова, і вважаю неготовим тебе.

Як відшити хлопця не образивши його

Можна відкликати хлопця в сторонку, наодинці пояснити йому, що ви не пара. Головна умова ввічливості – посмішка і тихий тон.

Якщо це не допомагає, то можна використовувати кілька смішних і оригінальних відмов, так Ви збережете культурність спілкування і відшиє хлопця. Не можна посміхатися, але говорите з теплом і любов’ю.

Щоб не образити, вибачитеся перед ним, поясніть, що не хочете його образити. Посміхнутися і пожартувати можна після того, як він скаже, що все зрозумів.

– Це вільне місце? – Так, і моє місце буде вільно якщо ви туди сядіте!

Теж мені Бред Піт ти стоїш 3 копійки на базарі йди може купить хтось а мені ти більше не дзвони і не пиши я просто не відповім.

Я б теж могла багато чого сказати, починаючи від Вашого підборіддя і закінчуючи кривими ногами, але я не буду.

– Я тут щоб втілити твої найсміливіші фантазії! – Ти хочеш сказати, що у тебе є козел і німецька вівчарка?

Прости мене, але я полюбила іншого!

У мене вже є три коханця, четвертий мені не потрібен поки.

За остинь з напором, кінь!

Ти йди до себе, а я піду до себе.

– Так чим, ти займаєшся по життю? – Я трансвестит.

– Ми раніше не зустрічалися? – Можливо, я працюю в реєстратурі вендиспансера.

Мені було дуже добре з тобою, але нам терміново потрібно розлучитися.

Для мене ти тільки один. Але я дуже дорожу нашою дружбою і не хотіла б її втратити.

– Я на мою вас десь бачив … – Да да … і тому я туди більше і не ходжу!

Дитинка, нам не по дорозі.

Чому ви так вважаєте?

– А що, якщо ми підемо до мене? – Не впевнена, що ми вліз удвох в одну смітник.

Ми з тобою не пара і разом нам не бути. Мені дуже складно але прийдеться сказати прости прощай.

Поради

Залишити відгук (1)

Джерело: https://gostevushka.ru/frazy-krasivye-otshit

Як ввічливо відмовити чоловікові і не ранити його при цьому: тактика грамотного відмови

Представники сильної статі, незважаючи на мужність і силу, – ранимі й чутливі. Зачепити самолюбство, поранити до глибини нескладно. І такі ситуації зустрічаються постійно.

Важливо робити це жіночно, акуратно. Тоді з опонента, якому доводиться говорити тверде «ні», хлопець перетвориться в друга і соратника.

Чемно відмовити чоловікові, що не поранивши його – одна з переваг мудрою і розуміючою жінки.

Висловлювати відмову в делікатній формі – цінна якість, але зустрічається воно рідко. Чуйні, ранимі люди вважають, що відмовляти означає поранити, образити, відштовхнути. У відносинах підлог тема відмов є болючою, але пройти цей життєвий урок доведеться. Говорити «ні» доводиться з різних причин. Важливо навчитися робити це безболісно і максимально тактовно.

Дівчина може не відповідати на залицяння чоловіка, якщо не хоче. Проблему створюють наполегливість і впертість кавалерів, які не готові або не хочуть прийняти відмову.

Цінну пораду психологів полягає в наступному: не залишати ситуацію без контролю і не пускати на самоплив, щоб не довелося з’ясовувати стосунки в складній, напруженій обстановці.

З метою припинення небажаних залицянь, як тільки вони з’явилися, слід делікатно, ввічливо порозумітися, дотримуючись кілька простих правил.

Більшість чоловіків готові прийняти відповідь, прислухатися і змінити поведінку. Є представники сильної половини, які не в силах прийняти відмову адекватно. Страсна симпатія змінюється агресією, ввічливість забута.

На авансцені – поранене самолюбство і уражена гордість. Чим раніше відбудеться пояснення з симпатизує, наполегливим і експресивним залицяльником, тим більше шансів залагодити ситуацію мирним шляхом і уникнути подібних випадів.

Дівчина приймає залицяння і погоджується на зустріч з жалості і страху завдати образу. Кавалер отримує надію на продовження. Але момент пояснень неминучий. Тоді висловити відмову, і прийняти його обом сторонам буде складніше.

Якщо дама отримала запрошення на побачення, їй потрібно ввічливо розповісти свою точку зору конкретними фразами і пояснити неможливість подальшого розвитку відносин. Не слід ховатися за фразами типу: «Не сьогодні», «На наступному тижні», «Я подумаю». Вони надмірно загострюють ситуацію і лише відтягують ключовий момент.

Це буде проявом поваги до чоловіка, зробить ситуацію зрозумілою і прийнятною для нього. Причину можна вибрати будь-яку, навіть якщо вона не зовсім збігається з реальністю: «Є хлопець», «Не готова до нових відносин» і т. Д.

Важливо порозумітися коректно, доброзичливо, не проявляючи антипатії, роздратування, зневаги, щоб не завдати травму закоханому хлопцеві. Висловити відмову, не образивши його, можна, якщо звернути пояснення жартома.

Читайте також:   Як спокусити чоловіка: етапи зваби, чого робити не слід

Розумні партнери в такій ситуації прагнуть захистити один одного від стресу.

небажано знайомство

Привабливим дівчатам часто зустрічаються бажаючі познайомитися на вулиці, в громадському транспорті або кафе. Акуратно висловити відмову незнайомцю набагато простіше, ніж здається на перший погляд. У подібній ситуації можна ввічливо послатися на власну зайнятість, поспіх, придумати короткий, інформативний відповідь, озвучити відмову в знайомстві і спілкуванні, використовуючи поважну форму.

Як не піти на побачення

Якщо дівчина і хлопець ледь знайомі, виключити подальші залицяння нескладно. Причини можуть бути самі різні. Потрібно вибрати ту, яка підходить в конкретній ситуації, щоб захистити себе від повторних спроб до зближення.

Якщо симпатизує молода людина давно знає дівчину, йому відомі деталі її особистого життя – вільна вона чи в парі, то послатися на «свого хлопця» не вийде. При таких обставинах є два рішення, в залежності від бажань самої дівчини: тверде «ні» – відмова в побаченні, або час, щоб подумати.

Причинами для відмови можуть бути:

 • зайнятість на роботі чи навчанні;
 • через сімейні обставини;
 • немає можливості ходити на побачення;
 • немає бажання заводити будь-які стосунки.

Подробиці необов’язкові. Пояснення потрібно побудувати в невимушеній атмосфері, похвалити співрозмовника, відзначити достоїнства і привабливі риси характеру. Якщо дівчина не бачить сенсу трансформувати відносини і переводити їх в іншу область, сказати про це потрібно ввічливо, прямо.

Перед зустріччю з хлопцем, на якій планується озвучити причину відмови, слід заздалегідь продумати аргументи. Якщо людина – давній знайомий, м’яка брехня для пом’якшення гострих кутів не підійде. Причину варто назвати поважну і серйозну.

Коли дівчина захоплена кимось іншим, не варто мотивувати відмову загальним небажанням зустрічатися з ким-небудь, щоб не бути викритої в обмані.

Симпатія до іншої людини – реальний аргумент, який не нанесе образи, не ранить самолюбство і не подарує відкинули люди комплекси неповноцінності.

Якщо чоловік просто не викликає симпатії, можна назвати будь-яку причину для відмови, але зробити це делікатно, м’яко, в доброзичливому тоні.

Відмова піти погуляти разом мотивується чим завгодно. Адже хлопець не робить пропозицій особистого характеру, що полегшує процес пояснення. Припускаючи, що за запрошенням на спільну прогулянку піде натяки на відносини, дівчині простіше заздалегідь відгородитися від небажаного залицяльника.

Причинами можуть бути прості буденні аргументи:

 • Немає часу. Аргумент «зайнятість» – хороший помічник для складання будь-яких відмовок. Невідкладні справи можуть бути пов’язані з обіцянками подрузі, домашніми справами, поїздкою до родичів, новим проектом на роботі.
 • Погане самопочуття, втому . Шанувальник запрошує погуляти, але дівчина втомилася від денних турбот і навантажень. Нешкідливий, але істотний аргумент. Якщо запрошення будуть повторюватися, а причини для відмови складені однотипні, хлопець зрозуміє, що це лише відмовки.

Пропозиція зустрічатися з боку чоловіка – не просто вихід на романтичне побачення без зобов’язань, але бажання побудувати з дівчиною серйозні відносини. Подібні висловлювання характеру важливі для чоловіка.

Вони означають, що він попередньо думав, зважував і оцінював свої почуття до дівчини, ситуацію, шанси на успіх.

Легковажно кинуте «ні», жарт і тим більше насмішка – невідповідні прийоми для відмови в реченні зустрічатися з цим чоловіком.

Порозумітися варто наодинці, даючи зрозуміти, що дівчина глибоко поважає чоловіка, дякує за перевагу її іншим жінкам.

У розмові слід делікатно, але твердо прояснити, що відмова на пропозицію про відносини такий і є. Це не жіноче кокетство або бажання «підвищити свою вартість».

У поясненні виключається агресія, роздратування, гордовитість і будь-яка образлива інтонація, фраза.

Виявляючи непідробне повагу до чоловіка в подяку за таке серйозне пропозицію, слід висловити правду, бути м’якою, делікатною, але чесною. Якщо молода людина адекватно прийме пояснення, він стане другом дівчини на довгий час.

Пропозиція сексу без близьких відносин цілком заслуговує відмови і не варто переживань. Причини можуть бути будь-якими. Найпопулярніша з них: секс можливий тільки у відносинах, з хлопцем або нареченим. Складніше вирішити питання дівчині, яка складається у відносинах, але до сексу не готова.

В якості аргументів відмови можуть бути:

 • Короткий термін відносин. Дівчатам непросто зважитися на сексуальний зв’язок відразу після кількох перших зустрічей. Аргумент відмови в близькості – необхідність звикання, усвідомлення серйозності відносин. При бажанні можна позначити приблизний термін, необхідний для звикання. Якщо відносини з дівчиною важливі, хлопець не буде наполягати і постійно нагадувати про термін.
 • Невинність. Для дівчат, які не мають сексуального досвіду, подібна поведінка природно. Потрібен час, щоб зважитися на цей крок. Якщо в парі існують довірчі відносини, слід поговорити про це чесно.
 • Не вчасно. Наполегливе пропозицію про інтим надходить від хлопця у відповідній обстановці, коли пара залишається наодинці. Причина відмови з боку дівчини – відсутність настрою, втома або нездужання, проблеми на роботі. Дівчина пояснює, що через її настрою вечір втратить романтичний настрій, а їй би цього не хотілося.

Природна жіноча м’якість є перешкодою для серйозного пояснення між партнерами, небажано відтягує час. А зволікати в подібних ситуаціях не слід. Принципи поведінки, коли доведеться сказати «ні»:

 • якщо питання назріло, необхідно почати пояснення без зволікання;
 • викладати думки в серйозній формі, без кокетства, не даючи приводу для будь-яких помилкових надій;
 • не використовувати різкі випади, образливі фрази, з роздратуванням і неприязню;
 • відмова аргументувати в м’якій, ввічливій формі, пом’якшити обіцянкою дружній зв’язку.

Психологи радять обіцяти збереження дружній відносин лише в тому випадку, якщо чоловік адекватно ставиться до відмови, заслуговує прихильного ставлення. Настирливих і упертих шанувальників не варто обнадіювати навіть запевненнями дружнього спілкування, але настояти на повну відмову від будь-якого виду спілкування з настирливим кавалером.

Представників сильної половини, які доглядають за жінкою, умовно поділяють на декількох категорій по стилю поведінки:

 • незнайомець, який відчуває симпатію;
 • знайомий з активним інтересом;
 • приятель і друг, несподівано відчув пристрасть;
 • колишній шанувальник, спраглий відновлення відносин.

Зрозумівши, що відбувається з почуттями чоловіка, можна вибудувати правильну тактику безболісного спілкування і грамотно мотивувати відмову.

Іноді неприступність і холодність дами тільки розігріває азарт чоловіки, стимулюючий його до завоювання. Відсутність реакції на залицяння підстьобують інтерес і лише посилюють старання познайомитися ближче.

Наполегливій незнайомцю слід оголосити про свій статус, заміжжя, навіть якщо воно вигадане. Спробувати без подробиць в прямій формі сказати, що можливості для спілкування немає.

Прості фрази в допомогу:

 • «Прошу вибачити, я дуже втомилася, поспішаю додому»;
 • «Мене зустрічає чоловік, він не схвалить твою присутність»;
 • «Поспішаю забрати дітей зі школи (дитячого садка)».

Якщо залицяльник настільки упертий, що жодна з фраз не подіяли, можна перейти в наступ:

 • «Яка радість – хоч хтось запросив мене на побачення! А коли ми одружимося? Як назвемо наших дітей? Я б хотіла п’ятьох, не менш, а ти ?! »
 • “Я тобі подобаюся? Що ж, операція зі зміни статі пройшла вдало. Я колишній чоловік, мене звати …. Хочеш познайомитися ближче? »

Якщо відносини з цією людиною дороги в якості ділових, робочих, дружніх, варто зважитися на відверту розмову в невимушеній обстановці. Пояснити, що його симпатії оцінені, але розвиток відносин в цьому руслі не представляється можливим.

Порозумітися допоможуть фрази типу:

 • «Твоє особливе ставлення мені дуже приємно, але я не вільна, так як зустрічаюся з іншим. Давай залишимось друзями”;
 • «У мене немає бажання будувати серйозні стосунки ні з ким, я ціную тебе, як друга, пропоную залишити все без змін».

Дружба чоловіки і жінки переростає в прихильність і зародження романтичного почуття в однієї зі сторін. Якщо багаторічні дружні стосунки перейшли в довірчі, ідеальним рішенням буде щира розмова наодинці. Дівчина м’яко, з розумінням пояснює хлопцю, що прекрасні дружні відносини хоче зберегти, а не зіпсувати.

Допоможуть такі фрази:

 • «Ти потрібен мені як друг, ми знайомі дуже давно, давай збережемо нашу дружбу»;
 • «Мені з тобою легко, ти чудова людина і друг, але я не готова до більш серйозних відносин».

Закоханий друг, який прив’язаний до дівчини і мріє завоювати її любов, не завжди переносить відмова з легкістю. Йому потрібен час для переосмислення ситуації.

Коли чоловік усвідомлює цінність дівчата, тільки розлучившись з нею, він починає спроби відновлення зв’язку. Якщо жінка важко пережила розрив, знову зблизитися з чоловіком, який заподіяв біль, складно. Романтичні стосунки стають неможливими.

Щоб припинити повторні спроби залицянь, жінка обмежується розмовою по телефону, коротким СМС, і повідомити, що їх відносини далеко в минулому. Коли колишній хлопець, який згадав про почуття, в цьому – одружений чоловік, будь-яка відмова жінки буде справедливим без пояснення причин.

При особистій зустрічі, якщо така необхідна, потрібно висловлюватися чесно, спокійно, без докорів і нагадування про старі образи. Красномовніше за слова буде емоційний фон розмови, коли чоловік побачить, що у колишньої коханої не залишилося до нього ніяких почуттів, крім байдужості.

Неправильно висловлена ​​і невірно витлумачена фраза призводить до діаметрально протилежного результату. Якщо жінка йде або відкидає залицяння, а молода людина не хоче її відпускати, слід вести себе продумано. Під час вирішального розмови не допускати помилок, щоб не шкодувати про свою поведінку і сказаних фразах.

Коли вичерпано запас прийомів, заготовлених фраз, а ситуація залишилася без змін, деякі жінки змушені грубіянити. Ситуація змінюється, емоції беруть гору. У цьому випадку важливо згадати, що зруйнувати відносини принизливої ​​фразою легко, а відновити їх після цього важко.

Реакція на романтичні залицяння повинна прозвучати однозначно, в серйозній формі. Дівчина дає зрозуміти, що не жартує, чи не кокетує, робить натяків. Якщо чоловік зрозуміє пояснення так, як хотілося б йому, він почне добиватися дами з новим завзяттям. Подібна поведінка недоречно, якщо жінка хоче зупинити шанувальника.

Делікатну розмову про почуття повинен проходить в серйозній формі, без флірту, жартів і натяків. Боячись нанести образу, жінки уникають конкретних фраз, намагаючись вибирати слова пом’якше, не називаючи речі своїми іменами.

Напівнатяки і обтічні фрази можуть привести до зворотного ефекту. Якщо дівчині важко підібрати слова, можна підготуватися, пошукати заготовки заздалегідь.

В крайньому випадку написати лист або повідомлення, де викласти свої думки зрозумілими фразами.

Відмова для чоловіка – це істотний удар по самолюбству. При розмові буде зайвим дорікати хлопця в недоліках, цим аргументувати відмову, ускладнюючи ситуацію. Правильно озвучити справжню причину відмови в максимально делікатній формі. Про особисті недоліки будь-який чоловік при здоровому глузді повністю обізнаний.

Для адекватного чоловіка жалість в очах коханої – не те, що хотілося б побачити. Шкодуючи шанувальника, жінка зробить йому боляче. Це поширена помилка дівчат, які не знають, як правильно відмовити в залицяння. Важливо не забути, що зачеплене чоловіче самолюбство – сильний ворог, якого слід обійти стороною.

Підготовка до важливої ​​поясненню з хлопцем і кілька важливих правил допоможуть дівчині гідно вирішити ситуацію з небажаними залицяннями.

Слова, сказані переконливо. Пояснення з чоловіком має пройти грамотно, красиво, з використанням зрозумілих слів, сказаних зі стовідсотковим переконанням. Часто чоловіки не сприймають відмову дівчини серйозно, тому що він недостатньо переконливий.

Основа в сказаному – не має слів, а подача, інтонація, емоційний фон. 85% інформації співрозмовник вловлює НЕ через форму, а за допомогою невербальних символів: звуку голосу, інтонації, жестів.

Якщо під час розмови дівчина використовує жіночі хитрощі: стосується локонів, похитує ніжкою в туфельці, оголює шию або зап’ястя, – чоловіком спілкування буде сприйнято в протилежному ключі.

Відмова дівчини інтерпретується як «Так, але не зараз».

Серйозною помилкою є супровід пояснення дотиками, дружніми і абсолютно нешкідливими обіймами, поцілунками. Психологи запевняють, що це вторгнення в інтимну зону чоловіки. Перед початком розмови треба встановити дистанцію і відійти від хлопця на відстань не менше півметра. В іншому випадку чоловік сприйме відмову як початок нової гри, і не залишить дівчину в спокої.

Чи не обіцяти того, чого немає. Під час розмови викреслити такі фрази з лексикону:

 • «Я не готова до відносин»;
 • “Не зараз”;
 • «Давай не квапити події»;
 • “Я подумаю”.

Подібні фрази лише посилять в ньому азарт і прагнення продовжить гру в завоювання. Якщо дівчина думає, що складно говорити «ні», потрібно згадати про момент, коли порозумітися все-таки доведеться. Пом’якшувальна брехня – найгірший прийом в подібній ситуації. Слід знайти важливий, чуйний тон, але зберегти твердість і переконаність у своєму рішенні, щоб донести до співрозмовника правду.

Реальна причина . Щоб відмовити чоловікові і не зіпсувати відносини, потрібно назвати конкретну причину відмови. Вона повинна бути:

 • серйозної (поважної);
 • правдоподібною (не у вигляді надумані відмовки);
 • нейтральної (не зачіпати його особисті якості).

Психологи вважають, що ввічливо відмовити чоловікові, не образивши його, – почати розмову з похвали, компліменту. Зробити це без фальші, похвалити щиро. Відзначити його рішучість, спортивність, цілеспрямованість, таланти, – все, що відноситься до прояву мужності.

Джерело: https://doctorfeel.net/relationship-guy/search-man/kak-vezhlivo-otkazat-muzhchine.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *