Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Зміст приховати

Фото з сайту: КОШЕЧКА.ру

Кажуть, що хоча б один раз в житті, але свою дружину зраджував кожен чоловік. Підтверджувати або спростовувати це твердження не варто і братися, так як досконального і зрозумілої відповіді на пряме запитання чи вдасться отримати. Переважна більшість вважає за краще пояснювати таку поведінку «природного полігамних», яка керує інстинктами і почуттями.

Коли мова про це йде, як про статистичні дані, то ситуація не здається лякаючою або шокуючих, але коли власний чоловік починає регулярно затримуватися на роботі, постійно «пропадати» в гаражі, від нього починає пахнути чужими духами, а свій телефон він взагалі не випускає з рук, стає якось не до сміху. Швидше за все, у вас є суперниця і якщо вчасно не вжити заходів, щоб позбутися від коханки чоловіка, то можна готувати документи на розлучення в гіршому випадку, а в кращому, очікувати низку нових пасій, що теж нічого доброго не обіцяє.

Позбутися від коханки: з чого все починається

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Фото з сайту: Nagadali.ru

Перед вступом у шлюб ми сповнені надій, сподівань і мрій, які зігрівають душу і простягаються далеко, на багато десятків років наперед.

Ніхто не думає, що відносини, такі трепетні і щасливі, можуть раптом обірватися відразу, а на комірі вигладженою вами ж сорочки ви виявите сліди жіночої помади противного яскраво червоного кольору.

Що саме може штовхнути чоловіка на зраду? Тут є сотні факторів, але давайте позначимо основні, щоб легше було розібратися, що ж робити і як позбутися від коханки чоловіка назавжди, при це зберігши ті ніжні почуття, які колись змусили вас обох одружитися.

важливо

Багато чоловіків, досягаючи певного статусу і становища в суспільстві, йдуть поширеному стереотипу, ніби у успішної людини обов’язково повинна бути коханка.

При цьому дружина, особливо, якщо вона є домогосподаркою, повинна сидіти вдома і мовчати «в тряпочку».

Це навмисне, навмисне оману, і кожному зрозуміло, від кого воно виходить, від тих чоловіків, хто шукає нових вражень, не страждає від загостреного почуття відповідальності перед сім’єю, хоче виправдатися швидко і «безболісно» навіть у власних очах.

З подібними чоловіками марно сперечатися і повертати їх в сім’ю не варто, так як швидше за все, через якийсь час, у полі зору виникне нова пасія. Якщо ви бажаєте уберегти себе і дітей від регулярних потрясінь, краще біжіть щодуху. На вашому шляху швидше за все з’явиться той, хто буде цінувати добре ставлення, відданість і вірність.

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Фото з сайту: SovetClub.ru

 • Причиною появи коханки у чоловіка можуть стати часті і тривалі відрядження далеко від будинку. Нерідкі випадки, коли чоловік заводить альтернативну сім’ю, про яку ніхто не здогадується.
 • Від авторитарної дружини будь-якому чоловіку хочеться втекти до ніжної, тендітної і податливою коханці, яка зрозуміє, пожаліє і підтримає.
 • Найчастіше причиною виникнення адюльтеру може послужити кар’єра, коли чоловік бажає просунутися службовими сходами, за допомогою начальниці.
 • Відсутність підтримки, нерозуміння, постійні сварки і лайка в сім’ї, теж може штовхнути чоловіка на зраду.
 • Буває так, що чоловік заводить коханку тому, що дружина не може або не бажає подарувати йому дитину. Такі випадки не сильно часто зустрічаються, але відомі.
 • Холодність дружини, відмова від сексуального життя, постійні скарги на головні болі, втому та інше, часто призводять «зголоднілих» чоловіків в чужі обійми і ліжку.

Буває і так, що чоловік заводить коханку після двадцяти років щасливого шлюбу, тому що йому просто захотілося різноманітності. У більшості випадків жінки закривають на це очі, а чоловік, через деякий час, сам припиняє подібні деструктивні відносини і повертається в родину.

Не можна скидати з рахунків також можливість того, що чоловік банально закохався. У такому випадку, як відвадити коханку чоловіка назавжди, доведеться серйозно задуматися і зовсім не факт, що вам вдасться хоч на щось вплинути, тому що справжнє почуття творить чудеса, а швидкоплинне захоплення пройде само собою.

Як дізнатися, що у чоловіка є коханка розповість відповідна стаття на нашому сайті.

Заборонений прийом: чого робити не можна

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Фото з сайту: VsePrivoroty.ru

Розбираючись, як позбавити чоловіка від коханки, також потрібно з’ясувати, які кроки робити не рекомендується, так як вони можуть не тільки не дати бажаного результату, але навіть значно погіршити ситуацію.

Психологи вважають, що діяти потрібно делікатно і обережно, інакше всі поради, як позбутися від коханки чоловіка, виявляться малоефективними, а то і зовсім марними.

Так от яких кроків потрібно відразу ж відмовлятися, навіть якщо вони здаються дуже привабливими?

Битися – собі шкодити!

Ображене гідність обдуреною жінки вимагає справедливого відплати. Багатьом представницям прекрасної статі таким здається банальне видирання волосся один у одного, тобто фізична розправа.

Однак варто зупинитися і гарненько все обдумати, перш, ніж «видряпати очі її безсоромні», навіть в тому випадку, якщо ви точно знаєте, що отримаєте перемогу.

Не варто бити розлучниці вікна, чекати під роботою або під’їздом будинку, влаштовувати бійки і склоки посеред вулиці, а тим більше, в темному провулку.

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Фото з сайту: VsePrivoroty.ru

Ні до чого хорошого подібна поведінка не приведе, це точно. По-перше, ваш чоловік обов’язково дізнається про вашу поведінку, що може остаточно відвернути його від вас, а по-друге, жінка цілком може написати заяву в правоохоронні органи і вам доведеться відшкодовувати збиток і платити штрафи, а то, чого доброго, можете опинитися на лаві підсудних, а потім і в місцях позбавлення волі.

Бабки, чаклунки, провісники і маги – для самонавіювання і не більше

Для того, щоб позбутися від наслідків стресу і депресії цілком доцільно звернутися до чаклунів і магів, ворожок і віщунів, як сеансу самонавіювання. Багатьом така шокова психотерапія дійсно допомагає. Але ось для того, щоб розібратися, як відвадити коханку чоловіка, ці методи виявляться зовсім неефективними.

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Фото з сайту: gadalka78.ru

Швидше за все, з вас просто зажадають досить вагому суму, обов’язково знайдуть псування і наклеп, а потім розтануть в просторі, немов ранковий туман. Зрозуміло, що гроші будуть викинуті на вітер, адже це так зручно, наживатися на горі і сльозах скривджених жінок, яких просто нікому захистити, убитих горем і загнаних в кут.

Влаштовувати тотальну цькування – собі шкодити

Не менш помилкове рішення, ніж битися, не давати проходу нещасної коханки, яка, цілком можливо, знати не знала про існування якоїсь там дружини.

Деякі починають цькувати суперницю, приходити до неї роботу, розмовляти з начальством і колегами, лаяти в соціальних мережах, чекати і надзвонювати по телефону, погрожуючи, не тільки самій жінці, але і її близьким, знайомим, друзям, але при цьому не роблячи спроб фізичної розправи.

Це виставить коханку в якості жертви, так що нічого хорошого вам добитися не вдасться. Швидше за все, люди почнуть обговорювати те, як ваш благовірний зміг так довго протягнути з настільки агресивної мегерою, а то, що він пішов з сім’ї, так і залишиться непоміченим. Чи не принижуйтеся до подібних вчинків, не робіть собі репутацію сварливої ​​стерви, це точно не допоможе.

Поговорити по душам вийде чи

Спірним питанням є і розмови з коханкою «по душах». Жінки, готові йти на компроміс і ненавидять лайка і сварки, часто намагаються відвадити коханку саме подібним методом.

Буває і так, що коханка готова йти на діалог, причому розуміє і жаліє суперницю, але частіше за все, влаштовуючи власне щастя, жінки стають жорстокими. Коханка може посміятися над вашими одкровеннями і навіть позлорадствовать і принизити.

Так чи варто пробувати? Краще нічого з вищезазначених кроків не робити, щоб не погіршити проблему, заганяючи її в глухий кут.

Як позбутися від коханки чоловіка: поради психолога

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Фото з сайту: Creu.ru

В першу чергу, покопатися в собі і чесно дайте собі відповідь на питання, чому коханий чоловік раптом вирішив завести інтрижку на стороні. Без цього навряд чи вийде розібратися, як відвадити чоловіка від коханки самостійно, адже саме від цього і залежить, чи буде ваша боротьба успішної або доведеться поставити хрест на такому перспективному, як здавалося раніше, шлюбі.

повне перезавантаження

Збираючись не тільки позбутися від коханки, але також повернути свого чоловіка в сім’ю, варто дізнатися про неї більше.

Знадобитися може абсолютно будь-яка інформація, від розміру сукні, до сфери професійної діяльності та кола інтересів.

Чоловіки теж люди і шукають захист від стресу, можливо він шукав саме цього, тому потрібно повністю заборонити собі незадоволений тон, скандали, лайка, навіть якщо доведеться серйозно постаратися.

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Фото з сайту: fotostrana.ru

Стати справжньою берегинею вогнища, надійної, мов скеля і непорушною, як стіна вікового замку. Можливо, доведеться навчитися готувати, більше приділяти часу прибирання, створення затишку в домі. Якщо чоловік для вас цінний, як чоловік і особистість взагалі, якщо ви бажаєте саме з ним прожити довге і щасливе життя, є сенс постаратися.

Догляд за собою і фізична активність: «Світе мій, дзеркальце, скажи!»

Найчастіше, можна почути, що чоловік пішов з сім’ї до більш молодий і привабливою дівчині, це цілком зрозуміле пояснення.

Багато жінок чомусь думають, що раз у них в паспорті є печатка, а на пальці кільце, то можна розслабитися і робити все, що заманеться.

Вони припиняють стежити за собою, опускаються, сильно повніють, а на тлі пещеною коханки з зачіскою, ідеальним манікюром, прекрасним кольором обличчя після спа-процедур і підтягнутими пружними сідницями, виглядають, м’яко кажучи, не найкращим чином.

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Фото з сайту: sportlady.su

Можливо, якраз і прийшов час купити абонемент в спортзал, записатися до косметолога і перукаря, а ще краще, до професійного стиліста та привести себе в божеський вид? Якщо цього не зробити, то можна втратити чоловіка назавжди, тим більше, якщо суперниця налаштована рішуче і її метою є саме заміжжя. Докласти зусиль коштує ще й тому, що і самопочуття обов’язково покращиться, припинить дошкуляти депресія, а чоловіка від коханки завжди можна повернути, якщо дуже захотіти.

Читайте також:   Як повернути чоловіка в сім’ю: кращі методи і секрети по поверненню

Спільність інтересів і думок: командний тон залиште для роботи

Кожна дружина, досить довго прожила в шлюбі з чоловіком, точно знає сферу його інтересів і захоплень. Ви можете розділяти їх чи ні, розуміти, чому його так приваблює футбол, гонки на скутерах або стрибки з парашутом і зовсім не розділяти його захоплені думки з даного приводу.

Як би там не було, з плином часу, спільність інтересів потихеньку відходить на задній план, «забита» побутом. Добре, якщо ви спочатку «горіли» одним і ті ж, та й професійна діяльність лежить в одній площині, але якщо так не сталося, доведеться постаратися.

Вивчити всіх гравців його улюбленої команди по іменах, можливо, ви і не зможете відразу, але поцікавитися рахунком вчорашнього матчу зовсім не важко.

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Фото з сайту: fishingsib.ru

Крім усього, обов’язково варто залишити менторський тон для підлеглих, та й то, на самі крайні випадки. Ви ж не в армії, щоб наказувати, а ваш чоловік зовсім не рядовий перед суворим генералом.

Переборите в собі це бажання командувати.

У своїй законній дружині чоловік повинен бачити тиху гавань, надійний оплот і притулок, серед життєвих бур, а не полководця і казарму, в якій в першу чергу начищені чоботи, а потім все інше.

Він вирішив піти: побажайте удачі і не женіться за своїми

Якщо ваш чоловік твердо вирішив піти, які б кроки ви не робили, а відвадити коханку від чоловіка без скандалу, і навіть зі сльозами та істерикою не вийшло, значить доведеться трапилося прийняти, зрадника пробачити і відпустити, хоча психологи не мають єдиної думки, як буде правильно вчинити при подібному варіанті розвитку подій. Можна змиритися, а можна боротися до перемоги, апелювати до його совісті, «розмахувати» дітьми, немов прапором, плакати, битися в істериці і ковтати таблетки.

Фото з сайту: onmoy.com

Подібна поведінка дуже важко назвати адекватним, і якщо позбутися від коханки чоловіка подібним чином все ж вийти, то навряд чи шлюб згодом можна буде назвати щасливим.

Швидше, збережений такими шляхами союз, буде ненадійно і хитко стояти на тендітних підпорах відповідальності і жалості, що ніяк не можна назвати найкращим рішенням.

В кінцевому підсумку, рано чи пізно, на горизонті може замаячити нова коханка і її знову доведеться «відваджувати», а слідом за неї ще одна. Так може не варто боротися за те, що вам зовсім не належить?

Джерело: https://vdvoem-s-toboi.ru/articles/semya/kak-otvadit-lyubovniczu-ot-muzha.html

Як позбутися від коханки чоловіка: поради щасливого життя

Опубліковано 26 Сен 2017 13:12 © Жіноча доля

Чоловіків, які хоч якось «сходили наліво», згідно зі статистикою, стає все більше. Таких сьогодні налічується 76%, у жінок же показник зрад набагато скромніше – 21%. Чому чоловік заводить роман на стороні? Як в житті двох з’являється третя? Як бути з коханкою чоловіка? Що робити дружині, щоб узяти гору над суперницею і як позбутися від коханки чоловіка назавжди?

Жінок, які дозволяють собі інтрижку з невільним чоловіком, можна розділити на кілька типів, і в кожному випадку поради дружинам (або постійним подругам) будуть індивідуальними.

Типи коханок одружених чоловіків

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Вона любить красиве життя і вечірки. Завжди в пошуку чоловіка, який оплатить її рахунок в клубі, вона ж у відповідь не проти скрасити його подальших дозвілля. Дуже часто зустрічається з декількома чоловіками відразу. «Жонатики», налаштовані на легкі пригоди, люблять таких жінок. Оскільки цілі у них збігаються – всього лише розважитися.

коментар психолога

Якщо чоловік завів таку коханку, у нього напевно є надлишок ресурсів: часу, грошей, фізичних можливостей. Адже дівчина-свято вельми «ненажерлива». Але виникає питання: коханка – «свято», а хто тоді дружина? Чому чоловік не знаходить свята всередині сім’ї, а шукає за її межами?

Деякі дружини вибирають тотальний контроль над чоловіком. Але далеко не всіх чоловіків це зв’яже по руках і ногах (швидше за змусить проявити чудеса конспірації).

Правильна тактика – емоційно наситити шлюб. Розгорніть цікаву спільну діяльність: подорожі, хобі, саморозвиток.

Наповніть життя враженнями, щоб на інший «свято» у чоловіка не залишалося ні часу, ні грошей, ні сил.

«Сліпа» коханка

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Чи не її вина, що вона взагалі виявилося одним з «кутів трикутника». Чоловік приховав від неї той факт, що одружений. Цю неприємну для себе новину вона може дізнатися навіть від самої дружини, раптом подзвонила з погрозами. І тільки тоді стає ясно, чому улюблений жодного разу за півроку бурхливого роману так і не показав, де живе.

коментар психолога

Відкривши правду, «сліпа» коханка сама може в обуренні зникнути з життя чоловіка, причому назавжди. Але вам потрібно усвідомити ось що: з нею він намагався програти ті відносини, які у нього були з вами на початковому етапі, шукав повторення пережитих приємних моментів.

Згадайте, що в вас спочатку привернуло чоловіка (наприклад, ви вміли радіти кожній дрібниці, а з роками стали все більше дивитися на цінник). Намагайтеся відновити втрачену «завлекалочки».

сіра мишка

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

У неї дуже низька самооцінка, вона не вірить, що заслуговує доброго хлопця, і коли одружений чоловік пропонує їй відносини, хапається за пропозицію як за соломинку. Такі коханки зручні: їх можна роками тримати поруч на короткому повідку, нічого толком не обіцяючи.

коментар психолога

Дружина може виглядати цілком ефектною дамою, але вона напевно визначає позицію чоловіка в родині словом «повинен». Але ж воно означає залежність, що суперечить природному чоловічої ролі. Непоказна ж на вигляд жінка, яка беззастережно зводить чоловіка на п’єдестал (самець, герой, істота вищого порядку!), Отримує з його боку потік уваги.

Гендерну роль чоловіка (навіть якщо зовні він їй мало відповідає) потрібно всіляко підтримувати. Якщо поруч з вами він відчує себе мачо, то «мишок» нічим буде поживитися в вашому господарстві.

природжена коханка

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Вона знає, що він одружений, і її це повністю влаштовує. Адже саме вона знімає вершки – подарунки, квіти, романтичні побачення. Обов’язків дружини «природжена» не шукає. Власне, вона сама цілком може бути замужем.

коментар психолога

Ця «Лисиця Аліса» досконало пізнала природу чоловіки й пропонує йому ілюзію розширення його ареалу як самця. Але – без можливості отримання потомства.

Це важко: мало того, що від вас вимагається визнавати в чоловіка першість, так ще й необхідна наявність потомства. Мова йде не стільки про дітей, скільки про будь-яких спільних проектах. Лише діти (як часто помилково вважають жінки) захистити шлюб тут не допоможуть.

мисливиця

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Вона націлена опанувати чужим – як правило, привабливим і забезпеченим – чоловіком. На дружину «мисливиця» здатна обрушити лавину подробиць і фотофактів, щоб «відкрити тієї очі». Паралельно обробляє чоловіка. Популярний тактичний хід – «випадкова» вагітність. На жаль, коли розгориться скандал, чоловік дійсно може зробити вибір на користь коханки – «аби швидше закінчився цей пекло». Більшість невірних чоловіків дуже бояться, що роман на стороні перейде в цю стадію.

коментар психолога

Найнебезпечніший тип. Мисливиця – професіонал, орієнтований на результат (який, до речі, може бути лише побічно пов’язаний із сексуальними стосунками).

Краща страховка, як не банально, спорідненість душ. Візьміть за правило максимальну відкритість між вами навіть для самої компрометуючої інформації. Не дарма кажуть, що любов і правда непереможні.

Зміцнюйте єдність з чоловіком, поважні і доброзичливі відносини з ним, готовність з розумінням поставитися до «випадковим пороків», приймаючи і люблячи його таким, яким він є в реальності, а не в тумані ваших фантазій.

Поради до всіх жінок

Чи не мучити себе безглуздими запитаннями на кшталт: «Що в ній такого, чого немає в мені ?!» Інша жінка всього лише виявилася в відповідний час в потрібному місці. Перше, про що вам варто думати, це про відносини з чоловіком, про вас двох.

Якісь проблеми в шлюбі привели до появи любовного трикутника. Ви могли знати про ці проблеми або навіть не здогадуватися, але суть в тому, що чоловік в якості виходу вибрав іншу даму.

Варто лише знайти інше, більш продуктивне рішення проблеми шлюбу – і необхідність в коханці зникне.

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Чоловікові дуже важливо відчувати себе сильним, розумним, сміливим, самовпевненим, улюбленим, бажаним, особливим. Швидше за все, на початку ваших відносин ви народжували в ньому це самовідчуття.

А тепер дайте відповідь чесно: ви концентріруетесь на слабкостях або на сильних сторонах свого чоловіка? Більшість дружин в змозі видати нескінченний список речей, які чоловік робить погано або, на їхню думку, неправильно.

Але чи готові ви уявити такий же список справ, які він робить чудово? Дисбаланс між захопленням / підтримкою і критикою часто штовхає чоловіка в обійми іншої жінки, тому що та дає йому відчути свою значимість.

Криза середнього віку

Найтрагічніші випадки, пов’язані зі смертю чоловіка з сім’ї, часто пов’язані з кризою середнього віку.

Одного разу чоловік розуміє, що більше вже нічого принципово не доб’ється, що все його мрії про успіх, багатство, влада так і залишаються нереалізованими. Усвідомлювати це боляче.

І тут поруч вона – юна діва, яка ревно вірить в світле майбутнє і заражає його енергією. Це подібно до деструктивної пристрасті, затемнення, оскільки надії на другу молодість – ілюзія.

Чи може дружина якось вплинути на чоловіка в моменти такого кризи? На жаль, немає, їй залишається тільки чекати, поки його «відпустить». Не ведіться на його скарги, бурчання і звинувачення (а вони на вашу адресу цілком вірогідні).

Живіть так, ніби нічого поганого не відбувається: грайте з дітьми, працюйте, займайтеся спортом, активно спілкуйтеся з подругами. Все, що зараз потрібно чоловікові, – час і особистий простір.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на 18 років: ідеї для всіх випадків

І якщо ви йому їх дасте, він обов’язково прийде в себе і повернеться до вас – тим швидше, чим більш позитивною життям ви будете жити самі.

Прощення – це каяття

Джерело: https://zhenskayadolya.ru/kak-izbavitsya-ot-lyubovnitsy-muzha/

Що робити, якщо чоловік, повернувшись в сім’ю, продовжує таємно спілкуватися з коханкою

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Чоловіки нелогічністю своїх вчинків часом вводять дружин в емоційний тупик. «Якщо він повернувся в сім’ю і щиро переживає за свої проступки, чому ж він таємно продовжує спілкуватися з коханкою?», «Навіщо йому потрібно було моє прощення, якщо він як і раніше прагне спілкування з тією жінкою?», – рясніють питаннями жіночі форуми . Давайте послухаємо психологів з цього приводу.

Чому чоловік, повернувшись до дружини, продовжує спілкуватися з коханкою

На жаль, часто буває так, що чоловіки, повертаючись в сім’ю, брешуть про переосмислення своєї поведінки і продовжують таємне спілкування з коханкою. І якщо цей факт розкривається, зрозуміло, жодна жінка не залишається байдужою.

Отже, чоловік повертається в родину, але продовжує спілкуватися з коханкою. Чому? Воно може не припинятися по життєвим збігом обставин: працюють разом, перетинаються в компанії спільних друзів, живуть в одному під’їзді і т. Д.

Тоді, щоб зберегти шлюб, вам доведеться кардинально вирішувати це питання: зміна місця роботи, переїзд, нові знайомства.

Продовження спілкування з іншою жінкою може бути через наявність там спільну дитину, але тоді вже вам доведеться прийняти цей факт і вирішити, чи зможете ви так жити чи ні.

Але частіше психологи називають інші причини даної проблеми. Коли чоловік вступає в трикутні стосунки, він шукає в кожній партнерці те, чого не дістає інший. Іншими словами, він створює собі світ, де отримує абсолютно все, що хоче.

І якщо одна ланка з цього ланцюга випадає, руйнується вся ідеальна система. Адже він не просто зраджував дружині, він знаходив в коханці те, що жадав давно, а тепер цього позбувся.

І тоді внутрішній дитина (навіть знаючи, що це недобре), намагається відновити (продовжити) зв’язок з втраченим задоволенням.

Чи є вихід? Є! Дружині потрібно просто дізнатися, що саме чоловік шукає в спілкуванні з коханкою. «Що пов’язує тебе і цю жінку?», «Чи хотів би ти повернути (продовжити) відношення з нею?», «Твоя тяга – фізичний потяг або спорідненість душ?», «Як ти відчуваєш, я зможу тобі допомогти в цьому питанні?» .

Тільки діалог допоможе вирішити виникле непорозуміння між подружжям. Якщо ж чоловік відмовляється розмовляти про своє спілкування з коханкою, відмовчується, спалахує, тікає, двічі подумайте про щирість його намірів по відношенню до себе!

Як зрозуміти, чи дійсно чоловік розлучився з коханкою

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Чоловік, що припинив спілкування з коханкою, переживає не менше за всіх інших учасників цього трикутника. Розставання, по яких би причин воно не було, змінює людину і вносить у внутрішній світ емоційний дисбаланс. Причини розриву з коханкою, до речі, теж відіграють велику роль в чоловічому поведінці, але сьогодні на цьому загострювати увагу не будемо. Спробуємо розібратися, як визначити по чоловікові, що він припинив спілкуватися з коханкою?

Отже, як дізнатися, що чоловік розлучився з коханкою? Відразу обмовимося, що явних ознак, що свідчать цього, не існує! Не існує, тому що у кожного спостерігача суб’єктивна оцінка того, що відбувається.

Ні мама (психолог, близька подруга, брат) не зможе цього визначити, тому що не знає всіх підводних каменів вашої родини. Ні сам чоловік, так як його кидає з боку в бік, і він готовий в будь-яку хвилину зірватися.

Ні його дружина – її мислення перевантажено емоційної складової (болем, образою, ревнощами), а поки вона не стане раціонально мислити, все так і буде стояти на одному місці.

І все ж таки більше шансів розібратися в цій складній ситуації у дружини. Як все-таки дізнатися, розлучився чоловік з коханкою, припинив з нею спілкування чи ні?

По-перше, ви можете помітити зміну настрою чоловіка. Всі чоловіки страждають по-різному: хтось впадає в апатію, млявість, тугу, байдужість, кому-то властива дратівливість, стомлюваність, навіть соматичні захворювання.

Деякі починають активно брати участь в житті сім’ї, деяким, навпаки, потрібно самотність, щоб побути зі своїми думками наодинці. А для кого-то розставання з коханкою буде супроводжуватися легкістю, ейфорією, полегшенням, адже людина, нарешті, позбувся непосильного вантажу.

Дивіться самі: будь невластиве поведінка говорить про серйозні зміни в житті чоловіка.

По-друге, зміняться не лише настрій / поведінка, але і звички чоловіка.

Телефон раптом почне валятися де попало (щоб ви могли перевірити в будь-яку хвилину, чи продовжує він спілкування з коханкою), на роботі різко припиняться завали, які систематично затримували чоловіка останні півроку, забудуться ранкові пробіжки, відновиться бажання сексуальної близькості з законною обраницею. До речі, деякі чоловіки повністю занурюються в роботу (побутові проблеми, хобі), щоб відганяти думки про коханку і швидше реабілітуватися від важкого розриву.

Чи продовжує чоловік спілкуватися з коханкою, покаже тільки час. Воно в даному випадку служить найкращим союзником.

Так, незважаючи на негативні зміни настрою і поведінки чоловіка (на перших порах після припинення спілкування з коханкою це вважається нормою), жінка з часом відчує, що чоловік знову став дивитися їй в очі, відкриватися, розмовляти, радіти спільному проведенню часу, розслаблятися в присутності законної обраниці і т. д.

Єдиних показників, за якими можна зрозуміти, чи продовжує чоловік спілкуватися з коханкою чи ні, не існує. Абстрагуйтеся від негативних емоцій, спостерігайте, аналізуйте, дозвольте чоловікові довести вам свої почуття.

Що робити дружині, до якої повернувся чоловік

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Зрозуміло, жити в сім’ї з чоловіком, який продовжує своє спілкування з коханкою, нестерпно боляче. Але якщо ви прийняли назад недбайливого партнера, значить, хочете вірити йому і готові на примирення. Тому беріть себе в руки: вашій родині чекають зміни.

Щоб чоловік більше не йшов з сім’ї і припинив спілкуватися з коханкою раз і назавжди, психологи рекомендують жінкам:

 1. Очиститися від негативних почуттів. Щоб повністю прийняти чоловіка, дружині необхідно звільнити душу від образи, вимовити біль, виплакати гнів. Тільки вихлюпуватися потрібно не чоловікові, а психолога (вірній подрузі). Як тільки піде «бруд» зсередини, відносини наповняться новим змістом.
 2. Налаштувати свої думки на позитивний лад. «Я втомилася, я не заслуговую цих страждань, хочеться померти від образи, мені ніколи не забути цього», – серйозні перешкоди на шляху до продовження відносин з чоловіком. Перетворіть себе і своє мислення: «Я змінилася в кращу сторону, я найулюбленіша жінка на планеті, я заслуговую любові, захоплення і поваги, тепер в моєму житті все буде по-іншому!».
 3. Ретельно підготувати слова для серйозної розмови з чоловіком. Ви не можете просто забути про це, це не вирішення проблеми. Ситуацію, що склалася потрібно проговорити, знайти витоки і викорінити їх назавжди. Якщо відчуваєте, що розмова зведеться до взаємних докорів, напишіть на листочку свої бажання, очікування, що хочете змінити, на що готові заради цього і т. Д. Попросіть партнера зробити те ж саме. Можна обмінятися списками, в спокійній обстановці все обдумати, а пізніше вийти на діалог з цього приводу.
 4. Нарешті, вчитися довіряти. Цьому вас ніхто не навчить, для цього і вам, і вашому чоловікові доведеться добре постаратися. Скажіть чоловікові: «Я хочу тобі вірити, просто поки що виходить не до кінця. Я намагаюся, тільки допомагай мені ». Зазвичай чоловіки після коханок повертаються в будинок «хлопчиками-паиньками», саме це і є хорошою допомогою. Якщо у вас є конкретна прохання, обов’язково озвучте її (прибрати всюди паролі, ніколи не затримуватися після роботи, щоб вийшли з соціальних мереж). Але робіть це не для тотального контролю, а для того, щоб оцінити готовність чоловіка налагодити довіру між вами.

Пам’ятайте: якщо ви відчуваєте, що після повернення чоловіка від коханки пробачити благовірного просто не можете, відпустіть і його, і себе. Або ж женіть геть думки про зради, спілкуванні з суперницею і всяких перевірках. Третього не дано, інакше ви внутрішньо загинете від страждань.

Створюйте нові традиції в сім’ї, вчіться говорити від власного імені, мене, йдіть тільки вперед! Якщо коханка намагається продовжити спілкування з чоловіком, ігноруйте її так, немов цієї жінки взагалі не існує.

Щастя вимагає зусиль, але успіх прийде тільки тоді, коли ці зусилля будуть докладати обоє!

Психологи кажуть: якщо чоловік повертається в родину (хоч продовжує він спілкуватися з коханкою, хоч немає), значить, дійсно збирається прожити зі своєю дружиною все життя.

Така вже їхня природа! Він зробив свій вибір, а далі вже вам вирішувати.

Так, все буде не так гладко, можливо, вам ще й доведеться допомагати чоловікові позбавлятися від суперниці, однак, якщо відчуваєте, що ваша любов подолає всі перешкоди, дійте! Удача любить наполегливих!

Що робити, якщо чоловік, повернувшись в сім’ю, продовжує таємно спілкуватися з коханкою Посилання на основну публікацію Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Джерело: https://budumna.ru/otnoshenija/izmena/muzh-vernuvshis-v-semyu-prodolzhaet-obshhatsya-s-lyubovnitsej.html

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Є маса варіантів, як відвадити чоловіка від коханки. Потрібно привернути увагу чоловіка, дати йому можливість знову насолоджуватися законної обраницею, забувши про іншу жінку. Безумовно, коли чоловік знаходить заміну своїй дружині, вона неймовірно страждає, відчуває біль, гнів, смуток, самотність.

Ідея перестати думати про зраду здається просто неможливою. Але єдиний спосіб змусити чоловіка піти від коханки і повернутися в сім’ю – не дозволити емоціям взяти верх над здоровим глуздом.

Перш ніж ставити хрест на шлюбі і відносинах, слід подумати, чи можливо зберегти сім’ю і прибрати коханку чоловіка-зрадника назавжди.

З чого почати

Жінки по-різному дізнаються про зраду. Іноді їм підказує інтуїція. Часом вони помічають зміни в поведінці партнера. У деяких рідкісних випадках чоловіки першими зізнаються в скоєному гріху, перш ніж їх розкриють.

ЧИТАТИ Як зрозуміти, що дівчина тобі зраджує: основні ознаки

Заборонений прийом: чого робити не можна

Аналізуючи, як відвадити коханку, потрібно насамперед розібратися, чого для вирішення цієї проблеми робити не варто. Не варто робити кроки, які тільки погіршать ситуацію. Головна рекомендація, як перемогти коханку, полягає в тому, щоб діяти вкрай обережно і делікатно.

Читайте також:   Що подарувати коханці: оригінальні та класичні презенти

Бабки, чаклунки, провісники і маги – для самонавіювання і не більше

Чаклуни, маги, ворожки і віщуни багатьом жінкам здаються ефективним вирішенням проблеми, якщо вони не знають, як позбутися від набридливої ​​коханки чоловіка-зрадника назавжди. Вірити чи не вірити в чорну магію і екстрасенсорні здібності окремих людей – вибір кожної людини.

Але перш ніж відправлятися на консультацію з таким фахівцем, слід чітко розуміти, що перевірити дійсність і правдоподібність його дій фактично неможливо.

Гроші, витрачені на проведення сеансу або наведення псування або обмови, будуть витрачені на вітер, а результат навряд чи стане відчутний.

Ворожки і бабки обіцяють позбавлення від суперниць. Вони стверджують, що їм відомо, як відвадити ненависну коханку коханого чоловіка назавжди. Але якщо дивитися на їх діяльність об’єктивно, можна зрозуміти, що їхні послуги – це спроба нажитися на чужому горі, заробити на жінці, яку зрадили, образили і залишили незахищеною.

Влаштовувати тотальну цькування – собі шкодити

Ось ще одна методика, до якої жінки нерідко звертаються в спробах хоч якось віднадити чоловіка від коханки. Полягає вона в тому, щоб влаштувати війну суперниці і не дати їй проходу.

ЧИТАТИ Як можна помститися за зраду чоловікові: 8 практичних порад

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Важливо розуміти, що далеко не кожна жінка усвідомлює свою роль коханки, вона елементарно могла не знати про існування дружини або сім’ї.

У підсумку, як би не хотілося вірити в святість свого судженого і підлість його нового захоплення, в більшості випадків в зраді винен чоловік.

Саме він прийняв таке рішення, тому не варто його виправдовувати. Інша справа, що кожна людина має право на помилку.

Що стосується цькування суперниці, то такий підхід до вирішення проблеми не буде ефективним. Імовірність того, що подібна тактика не допоможе, набагато вище шансів перемогти хитру коханку чоловіка і повернути його.

Образи на соціальних мережах, погрози фізичної розправи нагадують поведінку божевільною жінки, а не мудрою і адекватної дами. В очах чоловіка і оточуючих коханка і чоловік будуть виглядати жертвами дій агресивної мегери. Чого дійсно не варто робити, так це створювати собі репутацію сварливої ​​стерви.

Навіть якщо опустити фактор засудження з боку суспільства, варто задуматися над тим, як на подібні дії може відреагувати коханка. Наївно буде вважати, що вона вирішить кинути чоловіка.

Швидше за все, вона просто звернеться в правоохоронні органи, де на виправдання «мене чоловік кинув» ніхто не поведеться.

Доведеться відшкодовувати збиток або платити штраф за завдані фізичний і моральний збиток.

ЧИТАТИ Як поводитися, якщо у чоловіка з’явилася коханка

Поговорити по душам вийде чи

Мудрі жінки, для яких лайка, спори і сварки – не варіант, знають, як відвадити настирливу коханку від свого законного чоловіка без скандалу. Полягає такий підхід в розмові по душам і пошуку компромісу.

Бесіда повинна відбутися не між подружжям, а між дружиною і її суперницею.

Звичайно, хочеться вірити в сумлінність коханки (якщо таке можливо), але навіть якщо вона і вийде на діалог, не факт, що секрети і одкровення з боку дружини не будуть висміяна.

Завжди слід враховувати фактор жорстокості людей. Здавалося б, до неї з чистим серцем і душею, а вона принижує і зловтішається. Так, таке теж можливо, тому настільки відчайдушних кроків краще не робити.

Поради психолога

Важливо зрозуміти те, що інша жінка не з’явилася вчора. Деякі чоловіки перебувають у відносинах на стороні протягом багатьох років. Вони здатні подумки розділяти життя на кілька частин.

Чоловіки і жінки керують своїм мисленням і емоціями по-різному. Перші, наприклад, краще відокремлюють трудове життя від сімейної, секс від романтики, а коханку від дружини. В їх голові є різні ментальні сфери.

Чоловіки просто переключаються з однієї сфери в іншу і не особливо переживають.

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Коханки нерідко вважають, що чоловік страждає від браку. Ймовірно, він навіть сказав їй, що збирається кинути дружину. Але слід зауважити, що чоловік, який бреше одній жінці, швидше за все, бреше і інший.

У більшості випадків представники сильної статі використовують слова як інструмент впливу, а не як спосіб відверто зізнатися в своїх почуттях.

 

Існують поради психолога, як відвадити чоловіка від безсовісною коханки:

 1. Не варто намагатися вплинути на чоловіка шляхом умовлянь з боку друзів або близьких. Чоловік здатний і повинен самостійно вирішити.
 2. Уникати шантажу дітьми. Мало того, що це налаштує малюків проти батька, так ще і негативно відіб’ється на їх психіці у вигляді душевної травми.
 3. Припинення відносин на кілька тижнів. Варто зазначити, що ініціативу поставити відносини на паузу повинна проявити дружина, а не чоловік. При цьому обірвати всі зв’язки потрібно максимально різко. Якщо чоловік не припинить походи наліво, навіть не згадуючи про свою законної коханої, можна сміливо подавати на розлучення. Він упустив свій останній шанс.

ЧИТАТИ Як можна пробачити свого чоловіка за зраду і знайти сили жити далі

Потрібно пам’ятати: якщо б це була не вона, тоді на її місці опинився б хтось інший. У ній немає нічого чарівного. Вона – просто можливість, за яку суджений вхопився, тому зациклюватися на ній безумовно не варто. Справжня проблема – це втрата зв’язку з чоловіком. Його не турбує шлюб, адже зрада є величезним ризиком втратити все, а чоловік на це пішов.

Перш ніж зрозуміти, як самостійно відвадити коханого чоловіка від коханки, потрібно для себе вирішити, чи варто він прощення. Часом жінки докладають божевільні зусилля для повернення партнера в сім’ю, але після досягнення успіху розуміють – вони не тільки не можуть помилувати чоловіка, але і більше не люблять його.

повне перезавантаження

Незалежно від того, чи вдасться зберегти шлюб чи ні, запустити повне перезавантаження життя доведеться в будь-якому випадку. Вибору немає – звичний світ перевернувся з ніг на голову, тому залишається тільки звикати до нових умов і жити далі. Ось деякі поради, як допомогти чоловікові позбутися від коханки.

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Найважливіший вирішальний фактор – наскільки хороші відносини подружжя. Чоловіки ненавидять втрачати те, у що вони вклали багато роботи. При рівній емоційного зв’язку його вкладення часу, енергії, грошей в сім’ю і дітей набагато більше, ніж те, що йому вдалося дати іншій жінці.

Дружині слід навчитися допомагати чоловікові. Чоловік повинен самостійно прийти до розуміння цінності шлюбу та подружніх відносин, але дії жінки можуть направити його думки в правильне русло.

Надмірна жорсткість, агресивність і пасивність з боку дружини здатні відштовхнути чоловіка. Він може просто подумати, що вже втратив дружину, а відновлення зв’язку з нею не трапиться йому чимось можливим. Важливо відшукати баланс між холодністю в виховних цілях і відразливим байдужістю.

Догляд за собою і фізична активність

Як говорить популярна психологічна установка, щастя – найкраща помста.

У випадку з сімейними парами, де мало місце зрада, кращий спосіб змусити чоловіка пошкодувати про очевидно неправильному виборі на користь іншої жінки – знову привернути його своєю красою та іншими позитивними якостями.

Як би банально це не звучало, але поліпшення зовнішнього вигляду – головний секрет, як усунути коханку чоловіка назавжди. Потрібно зробити так, щоб інші жінки просто не могли становити його дружині конкуренцію:

 1. Спорт. Фізичні навантаження – це не тільки ключ до здорового підтягнутому тілу і апетитним формам, які так приваблюють чоловіка, а й запорука хорошого настрою. Для того щоб привести тіло в форму, не обов’язково відвідувати спортзал і займатися на дорогих тренажерах. Можна проводити тренування на свіжому повітрі протягом 15-30 хвилин. Займаючись спортом в домашніх умовах, відвадити коханку від чоловіка нічого не варто. Результат не змусити себе чекати.
 2. Стиль. Жінки люблять говорити, що вони одягаються виключно для себе і свого задоволення. Однак чому ж після весілля дружини перестають доглядати за собою і стежити за своїм гардеробом? Одяг повинен привертати чоловіка, підкреслювати сексуальність і індивідуальність. Не варто забувати про хороше нижній білизні.
 3. Процедури. Доглянутий манікюр, акуратна стрижка, чиста шкіра – все це деталі, на які чоловіки звертають увагу. Не варто нехтувати походами до перукаря чи косметолога.

Як віднадити чоловіка від коханки: психологія зради, примирення

Головний секрет – це гарний настрій. Так, підтримувати дух в умовах рушаться сім’ї складно, але погане і похмуре настрій робить людей заручниками негативних ситуацій. А ось посмішка і позитивні думки, навпаки, відлякують негативні події. Важливо постаратися виключити з сімейного життя сварки і порожні закиди.

ЧИТАТИ Як пережити зраду чоловіка і зберегти сім’ю: поради психолога

Побажайте йому удачі і не женіться за своїми

Деякі чоловіки стверджують, що їм потрібен час подумати. Вони хочуть трохи часу і простору, щоб зрозуміти, як їм бути. Насправді це не так. Він уже знає, чого хоче. Подібна прохання – всього лише тактика затримки часу.

Сьогоднішні почуття не пророкують завтрашні відносини. Коли немає ніякої відповідальності, любити легко. Ознаки того, що чоловік дійсно кохає іншу жінку, мають на увазі жертву, а не задоволення. Чоловіки можуть отримувати задоволення від компанії багатьох жінок, але ризикувати своїм благополуччям вони стануть тільки заради тієї, кого люблять. Залишити дружину – серйозна жертва.

Але якщо шлюб насправді був невдалим, тоді розставання з дружиною заради коханки не можна розцінювати мірою любові до іншої жінки. Те, що він йде з сім’ї, не означає, що його почуття до коханки настільки сильні, просто його любов до дружини пройшла. І якщо ситуація склалася саме так, то залишається тільки побажати екс-дружину удачі і спробувати відпустити минуле.

Джерело: https://love-is.org/kak-otvadit-muzha-ot-ljubovnicy/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *