Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Зміст приховати

Всього за якихось кілька років спілкування молоді перейшло в інтернет. Навіть знайомство хлопців та дівчат в реальності зменшилася в рази. Тепер молодь часто відвідує соціальні мережі або сайти знайомств.

Адже там так зручно, можна надіслати картинку з квітами або пісеньку під настрій або поділитися подіями свого дня. Тільки у красивих дівчат з’явилася інша проблема – як боротися і як бути з нав’язливими залицяльниками. Розглянемо докладніше, що робити в таких ситуаціях.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

З яким чоловіком ми маємо справу

В першу чергу визначаємо, що за чоловік нам пише і що саме.

Постійно пише вам компліменти, запрошує зустрітися.

Може натякати на інтимні стосунки в прихованій формі. Наприклад, приходь до мене в гості, фільм подивимося, а там може і щось більше у нас буде. Часто у таких бабіїв вже може бути постійна дівчина або навіть дружина.

Є такі чоловіки, що навіть не приховують цього. На питання, чому ти мені пишеш, вони відповідають – у нас з нею не серйозно, ми в сварці чи скоро розлучимося. Найчастіше хлопці бабії так розважаються або шукають собі коханку, а там як пощастить. Відносини з цим хлопцем ні до чого не приведуть, крім як ліжку.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

В нашу країну все більше і більше приїжджають чоловіки з інших країн. Вони можуть просто подорожувати або вести бізнес. Але іноземці чули про наших дівчат.

Іноді є не самі приємні відгуки. Хоча насправді легкодоступних дівчат у нас не так вже й багато. Але іноземці ж про це не знають. І починаю писати багатьом дівчатам в особисті повідомлення для знайомства.

Ті, що покультурнее і добре знають російську мову, то будуть писати компліменти, довго обмінюватися повідомленнями і забовтувати жіноче населення про те, що він успішна людина і все в такому дусі. Після, звичайно ж, запропонує зустрітися, і результат може бути непередбачуваний.

А ті ж іноземці, які менш культурні і не вміють чекати і терпіти, то про свої наміри напишуть відразу і не забудуть написати про те, що добре вас віддячить за проведений вечір, ніч.

Звичайно, є винятки, але найчастіше приїжджий чоловік з іншої країни просто хоче розважитися і провести час у відрядженні з кимось удвох.

Іноземець може бути занадто нав’язливий, тому якщо не хочете спілкування, то потрібно обрубувати різко і без жалю будь-які з ним листування.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Він постійно вам розповідає про відвідування різних місць в місті.

Тусовщик часто відвідує клуби, дискотеки. Він часто в гущі подій. Але не всім дівчатам це може бути цікаво. Тим більше серйозності і сталості у відносинах буде дуже мало.

Цей хлопець може запитувати, як у вас пройшов день, де ви були і що їли сьогодні.

Спілкування з вами справжній друг може сприймати, як справжні стосунки, тільки у віртуальному просторі.

Навіть не факт, що він наполягатиме на реальному просторі. Можливо йому так зручніше. Претензії до дівчини, чому вона не була в мережі або не відповіла, можуть бути єхидними і жорсткими, як ніби відбуваються насправді.

При спілкуванні з дівчиною такий хлопець може постійно розповідати про те, який він класний і популярний серед дівчат.

Він може написати, скільки у нього дівчат було і що дівчина не повинна обійти його стороною. Тільки це не завжди цікаво читати.

 • Всі інші, хто не увійшов до категорії вище.

Хлопець може бути нормальний і адекватний, але він просто не сподобався дівчині по будь-яким критерієм. Може зовні не підходить або пише з помилками або дівчина вже зайнята і не хоче спілкування. Тут вже все суто індивідуально.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Як відшити хлопця по переписці – 8 безпрограшних способів

Причини, за якими дівчина не хоче спілкуватися з хлопцем по листуванню:

 • пропонує інтим;
 • занадто надоедлів;
 • не сподобався зовні;
 • пише з помилками;
 • з ним не цікаво спілкуватися, немає спільних тем для діалогу.

Що ж робити?

 1. Ігнор. Якщо хотіти відшити хлопця культурно, то це один з дієвих способів. Потрібно просто перестати спілкуватися і відповідати на повідомлення співрозмовника. Ніхто нікому нічого не винен, просто спілкування не склалося і все. Жодних образ або сварок.
 2. Є відносини. Якщо дівчина не знає, як відшити хлопця щоб він не образився, то варто написати докучливого хлопцю, що вона вже не є вільною і у неї є хлопець, чоловік або навіть діти. Якщо співрозмовник адекватний, то зрозуміє, що не варто продовжувати спілкування.
 3. Стримане спілкування. Не потрібно відповідати на компліменти і кокетства хлопця, який пише. Так як він може подумати, що у вас є до нього симпатія. Навпаки, потрібно дівчині поводитися стримано, і кратно відповідати на його повідомлення.
 4. Чесність. Відмовити хлопцеві дівчина може за допомогою цієї якості. Вона повинна чітко пояснити хлопцю, що відносин не вийде і що максимум, який вона може запропонувати – це дружба. Мало кому з чоловічої статі сподобається, коли його вносять у френд зону.
 5. Відмазки. Хлопці часто відстають від дівчат, коли ті постійно придумують виправдання, щоб не зустрінеться. Вони ж не будуть приставати вічно до панночки, якщо немає ніяких перспектив.
 6. Бути меркантильної. Можна пристати до хлопця з питаннями про гроші, скільки він отримує і що у нього є з майна. Якщо хлопець простий, то якщо запропонує зустрітися, то запропонувати зустрінеться в найдорожчому закладі. Тоді він може передумати знайомитися з вами в реальності і скасує зустріч, пославшись на різко з’явилися справи. І після цього він почне рідше вам писати.
 7. Нудні теми для розмови. Підбирати такі теми для листування, які нецікаві співрозмовнику. Потрібно, щоб йому стало нудно і нудно спілкуватися з дівчиною.
 8. Спілкування з гумором. Коли виникає питання, як відшити хлопця по переписці смішно, то цей варіант про вас. Дівчині варто написати хлопцеві про те, що хоче заміж і в майбутньому народити двох-трьох дітей мінімум. Мало з чоловічого населення люблять обговорювати одруження, а тим більше поспішати здійснювати цю дію. Можна написати хлопцю більш кардинально, що дівчина психічно хвора і знаходиться на обліку у фахівців або, що вона насправді чоловік і їй дуже якісно провели операцію зі зміни статі. Це може шокувати юнака і він відстане від дівчини.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

 • “Вибач, але у мене є хлопець (чоловік).”
 • “Ти знаєш я без хлопця, чоловіка крок в сторону не можу ступити. Хочеш, щоб він прийшов зі мною на зустріч? “
 • “Хочеш зустрітися? Добре, я візьму з собою доньку (сина). Їй два роки (три, чотири і т.п). Тільки нам не сильно вийде поспілкуватися, так як вона весь час тікає від мене. “
 • “Нарешті у моєї дитини з’явиться новий тато.”
 • “Пропонуєш прийти до тебе в гості (на ніч). Ти знаєш, я зараз лікуюся від гонореї, яку отримала від попереднього партнера. Давай, як вилікуюсь, тоді і домовимося. “
 • “Давай підемо в ресторан (назвати найдорожчий) дуже хочу спробувати устриці, омари або будь-яке інше дороге блюдо.”
 • “Дуже хотілося б з тобою зустрітися, але я на ПМЖ виїжджаю за кордон скоро. Потрібно терміново скласти речі. “
 • “Я дуже дорожу спілкуванням з тобою і не хочу, щоб воно закінчувалося, але поки ми можемо бути тільки друзями.”
 • “Хто ти по знаку зодіаку? Ой, а ми ж не підходимо один одному. Краще і не починати, все-одно нічого путнього не вийде. “
 • “Ти уявляєш, у мене місячні затримуються, так переживаю з цього приводу. Як думаєш, мені варто йти до гінеколога або варто почекати? “
 • “А ти знав, що у нас в місті за цей тиждень сталося 3 вбивства. Це жахливо, куди котиться світ. Мені тепер страшно виходити на вулицю. “
 • “Дай мені трохи часу. Я не готова до серйозних стосунків. Максимум, що я можу тобі запропонувати – це віртуальне спілкування.
 • “Тебе не бентежить те, що раніше я була хлопцем, але тепер я симпатична дівчина і зможу тобі зробити приємно.”

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Відбиватися від наполегливих хлопців, які вам не цікаві, іноді завдання не просте, але здійсненне. Будь-яка молода людина по своїй натурі трохи мисливець і він цінує витрачений час на дівчину. Тільки хтось дійсно зацікавлений у відносинах і у нього чисті наміри, але просто вони не сподобалися дівчині з яких-небудь причин.

Тоді варто написати хлопцю ввічливу відмову, адже хіба мало що станеться через кілька місяців або років. Може бути, що ваші шляхи ще перетнуться. А ось з бабіями і заклопотаними особистостями варто діяти більш різко, не відповідати на повідомлення або написати, що ви не зацікавлені в спілкування з ними. Такі чоловічі індивіди після відмови можуть почати грубити і писати гидоти.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Найкраще ці повідомлення ігнорувати і не писати гидот у відповідь. В крайньому випадку, якщо хлопець зовсім дістав дівчину, то його можна відправити в чорний список. У спілкуванні з будь-яким хлопцем найважливіше не скочуватися до його рівня і ввічливо відмовити або припинити спілкування. Тоді ваші нерви і емоційний стан буде в порядку.

Побільше вам приємних співрозмовників, від яких не потрібно було б позбавлятися в віртуальної листуванні.

Джерело: https://feminissimo.ru/psycho/lyubovnaya-svyaz/kak-otshit-parnya-po-perepiske-besproigrishnie-sposobi.html

Топ 10 порад як відшити хлопця в будь-якій ситуації

Він лайкать всі твої фотографії, невтомно строчить SMS і з виразом читає класиків. При всіх його достоїнствах тебе бентежить одне – хлопець не подобається або навіть викликає неприязнь. Не подобається – відшиваються. Зробити «відворот» можна грамотно, нікого не образивши.

Зміст статті:

Як відмовити хлопцю у відносинах: стратегія і тактика

Як відшити докучливого хлопця: всі засоби хороші

Як красиво відшити хлопця: по листуванню, на вулиці, всюди

Як не потрібно відмовляти хлопцеві: 3 популярних помилки дівчат

Як відмовити хлопцю у відносинах: стратегія і тактика

Це добре, що ти ставиш запитання, як відшити хлопця, щоб він не образився. Багато про це не замислюються, вважаючи, відмова – справа житейська. Мовляв, так в природі заведено. За навесні слід літо. Після дощу зеленіє трава. Хлопець пропонує, а дівчина відмовляється. Дійсно, можна не морочитися і бути як всі. Є інший варіант – відшити хлопця правильно.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Я тебе не варта

Тим більше, хлопець непоганий. Доглядає, намагається, господарський. Чи не гей. У кафе платить сам. Сорочки гладить. Але варто поперек горла і все тут. У всіх сенсах зразкового хлопця відшивати потрібно м’яко – підстеливши соломку, підібравши потрібні слова, не зачепивши самолюбства.

Красиво відмовити хлопцю – значить ретируватися в стилі «я тебе не варта». Розкажи, що такий зразковий чоловік, як він, гідний найкращої дівчини в світі – не тебе. Наполягаю, що оптимальний варіант розвитку відносин – дружба.

Цей хороший хлопець напевно з усім властивим йому героїзмом і самовідданістю спробує тебе «переконати». Будь непохитна: «Ти – приклад ідеального чоловіка. І ти гідний люблячої і відданою дівчата. Я – не така дівчина.

Нам краще залишитися друзями ».

Вакантних місць немає

Ще варіант красиво відшити хлопця – між компліментами ввернути «Моє серце належить іншому». Серцю не накажеш. Люблю, мовляв, одного – косого та кульгавого. А ти, звичайно, хлопець нарозхват.

Ось таким – сповненим упевненості, енергійним і натхненним – і потрібно залишати чоловіка.

Правда, є небезпека, що «ідеальний» спробує поборотися за твоє серце, тобто з млявої залицяльника перетвориться на активного.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Якщо повернувся «екс»

Буває, повертаються «екси» – стало сумно, згадалося, закортіло. Повертаються «екси» зазвичай красиво – з покаянням, оберемком квітів і картиною світлого майбутнього. І рівно в той самий момент, коли ти, нарешті, перестала ридати і вирішила почати нове життя. Давати другий шанс чи ні – дивись по ситуації. Якщо ситуація несмотрібельная …

Варіант перший – ніжний. Чемно відшити хлопця, який колись проїхався танком, можна так: «Спасибо большое, що пішов. Тільки завдяки цьому я зустріла людину, яку полюбила. Вибач, в моєму житті немає місця для тебе ».

Варіант другий – жорсткий. Холодно і відсторонено, з почуттям ледь прихованою нудьги, повідом: «Знаєш, коханець з тебе був такий собі. Тільки порівнявши, я зрозуміла різницю. Тепер на менше не згодна ».

Друг оказался вдруг

Если друг оказался вдруг підпільним шанувальником, який зібрав мужність в кулаки приголомшив пропозицією зустрічатися, застосуй максимум дипломатії.

Читайте також:   Як закохатися: способи впливу на свої почуття

Ти вже знаєш, що красиво відмовити хлопцеві у відносинах – значить підняти самооцінку. Запрошення на приватну зустріч, візьми за руку, подивися в очі і скажи: «Я ціную нашу дружбу. Хлопців може бути багато.

Таких друзів, як ти – один на мільйон. Давай продовжимо нашу дружбу. У нас так класно це виходило. Тим більше, пристрасті між нами немає ». Не питай ілюзій – друзями залишитеся навряд чи.

До речі, ти дійсно впевнена, що дружба – не підстава для відносин?

Ніцше писав: «Хороший шлюб спочиває на дружбу». Дійсно, фундаментом відносин є довіра, розуміння і повагу – по суті, дружба. Зв’язок, обумовлену емоціями, потягом і пристрастю, психологи називають помилкою. Це скороминущі почуття, яких недостатньо для міцного союзу.

Як відшити докучливого хлопця: всі засоби хороші

Якщо хлопець не переймається відмовою ні з першого, ні з десятого разу, а продовжує гнути свою лінію, дипломатію зарухалися в ящик.

повний ігнор

Не виходить відшити хлопця м’яко і Увещевательная – включай ігнор. Пробирає непробивних. Живи так, ніби його не існує, і він досить швидко перестане існувати для тебе. По пальцях можна перерахувати героїв, які розмовляють зі стінами.

Дівчинка-скандал

Або навпаки – сконцентруйся на прилипали. Вимагай, завидуй, закочувати істерики. Обрушився на нього всю нестерпну тяжкість характеру – і від настирливого залишаться лише блискучі на горизонті п’яти. А якщо не кинувся навтьоки – бери цей скарб в оберемок і веди в ЗАГС.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Давай одружимося

До речі, про ЗАГС. Розкажи нав’язливому, що мрієш про купу рожевощоких діточок. Що хочеш жити у великому будинку з усією ріднею до третього коліна. Що спиш і бачиш, як чоловік мило щебече на кухні з твоєю мамою. Вгадай, де буде завтра докучливий залицяльник? На протилежному боці землі.

проблемна твоя

У квартирі мами потрібно терміново зробити ремонт. Хвора бабуся потребує догляду. Зарплати вистачає тільки на їжу, а треба б ще і на лікування в шкірвендиспансері. Переважна більшість хлопців такого вантажу не витримає. А якщо витримав, цинічно підведи риску: «Знаєш, мені потрібен чоловік, який буде вирішувати всі мої проблеми. Так, я меркантильна погань, тому тримайся від мене подалі ».

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Як красиво відшити хлопця в будь-якій ситуації: від листування до вулиці

Відмовити хлопцеві, не образивши його, в принципі просто. І зробити це можна в будь-якій ситуації, за винятком тієї, де хлопець не включається швидко.

Змотати веб-вудку

Сайти знайомств, з рейтингом яких можеш ознайомитися за посиланням, – річ унікальна. Тут зручно не тільки знайомитися, але і розлучатися. Запал веб-партнера можна охолодити повідомленням, що у тебе з’явився бойфренд.

На питання «Тоді що ти тут загубила?» відповідай «Спілкуюся з подругами». Красиво відшити хлопця по переписці можна різної брехнею на благо: «Прости, я зрозуміла, що лесбіянка», «Іпотека і три кредиту – не допоможеш?». «Проходжу лікування у венеролога». Пиши що завгодно.

Або Не пиши взагалі. На сайті знайомств можна все.

Гей, перехожий, проходь

Зараз дізнаєшся, як відшити хлопця, який, набивши руку на курсах по пікапу, намірився познайомитися з тобою на вулиці, в торговому центрі і іншому людному місці. Перш за все – посилання на поспіх і зайнятість: «Вибачте, поспішаю».

Якщо переслідування триває, підключай до справи «чоловіче плече»: «Гадаєте, для заміжньої дівчини дозволено знайомитися з хлопцями на вулиці?», «Ви впевнені, що хочете познайомитися зі мною? У мене є відмінний хлопець – гарний і м’язистий. Можу познайомити ».

Доведено, різномасті залицяльники зникають зі швидкістю розчинення цукру в окропі, відчувши дух потенційного бойфренда. На худий кінець можна прикинутися трансгендерів або божевільною.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Відмовити йому в побаченні

Відмовити хлопцеві в побаченні можна, пославшись на зайнятість: «На жаль, зайнята навчанням (роботою, вихованням дитини, волонтерської допомогою в притулку) і не ходжу зараз на побачення». Тактика вічної зайнятості працює з тією ж ефективністю, що і ігнор.

Формат виключно ділових відносин можна позначити так: «Із задоволенням можу пообідати з тобою / вами, але вечері проводжу зі своїм хлопцем». Можна обмежитися нейтральною фразою: «По ряду причин не можу прийняти запрошення». І ніякого «Бути може, наступного разу».

Чи вирішить, що був недостатньо наполегливим.

Універсальна формула

А ми підійшли до формули «одвороту», яку потрібно зазубрити кожній дівчині. Це універсальна відповідь на питання, як відмовити хлопцю, щоб він не образився. Запам’ятовуй: «Комплімент. Програма. Комплімент ».

«Ти гарний і розумний (комплімент). Але я не можу піти з тобою на побачення (програма). Впевнена, сила-силенна дівчат мріє про побачення з тобою (комплімент) ». Зливайся красиво, залишаючи за собою не розбиті, а сповнені захвату серця.

Як не потрібно відмовляти хлопцеві: 3 популярних помилки дівчат

Помиляється кожен, але дівчина, відшиваються хлопця, повинна вести себе як сапер на мінному полі. Щонайменше, точно не потрібно здійснювати ці помилки:

 • говорити грубості;
 • говорити одне, а робити інше;
 • говорити, аки вилами по воді писати.

Він тобі душу нарозхрист, а ти йому наговорила грубощів? Ображений хлопець – це небезпечно. Добре, якщо помста виявиться лише плітками за твоєю спиною. Як відмовити хлопцю, щоб він не образився, ти тепер знаєш. Через комплімент.

Кажеш «Між нами може бути тільки дружба», а оком завзято підморгує і ніжкою грайливо сіпається? Звичайно, пошуки фраз, як красиво відшити хлопця, стануть нескінченними. Будь послідовна в словах і вчинках.

«Знаєш, мені подобається самотність. Воно мене живить і надихає. А чого вартий відчуття свободи! Окрилює. Незалежність – мій життєвий принцип. Я вибрала цей шлях і йду цією дорогою ». Якщо намагаєшся вийти з незручної ситуації через «багато буків», тягнеш кота за яйця. Більше фабули в текст.

Бути затребуваною – приємно. Так віддяч тим же. Прокачай самооцінку хлопця, який прокачав твоє зарозумілість своєю увагою або почуттями.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Джерело: https://RatingDatings.ru/articles/kak-otshit-parnja

Як грамотно відшити хлопця по переписці

Головна> Переписка

зміст

 • 1 Красиво
 • 2 Культурно
 • 3 Смішно
 • 4 Жорстко

Кожна дівчина була в таке ситуації, коли до неї виявляє симпатію людина абсолютно їй нецікавий. Дівчинка делікатно заявляє залицяльникові, що відносини з ним неможливі. Але відмова в спілкуванні багато чоловіків сприймають як кокетство і флірт. Як відшити хлопця по переписці, щоб він не образився, але і не набридав більше повідомленнями, читайте в нашій статті.

Представницям слабкої статі подобається увагу чоловіків, але тільки при взаємній симпатії. Нав’язливі, наполегливі женихи викликають почуття ворожості і навіть страху.

Отримавши відмову, чоловіки пишуть ще наполегливіше, з напором, пропонують зустрітися, щоб на побаченні точно зачарувати незнайомку.

В цьому випадку потрібно скористатися порадами психологів про те, як відшити докучливого хлопця по переписці і не стати йому ворогом:

 1. Формулюйте повідомлення чітко і ясно.
 2. Не використовуйте мат до певного часу. Якщо ласкаво “наречений” не розуміє, можна переходити до крайніх заходів.
 3. Заносите нахабу в чорний список.
 4. Чи не опускайтеся до його рівня. На негатив, образи, відповідайте ігнор.
 5. Використовуйте гумор.
 6. Не чекайте, що він сам все зрозуміє. Затягуючи розмову, дівчина дає привід сподіватися на подальший розвиток відносин.
 7. Обов’язково вказуйте причину відмови: заміжня, є діти, ненавиджу всіх чоловіків, лесбіянка, не влаштовує вік нареченого …
 8. Поважайте його почуття. Якщо чоловік не псих або маніяк, а дійсно закохався, дійте акуратно.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Гарно

Кидати хлопця однією фразою або смс дуже просто. Але потрібно врахувати кілька моментів:

 • У відповіді для делікатного відмови обов’язково присутні слова вибачення, винуватий тон. Хлопцеві буде не так образливо отримати його, якщо дівчина теж відчуває дискомфорт.
 • Грамотно формулюйте думку. Тактовно, але чітко відмовте в спілкуванні, не даючи надій.

Для формулювання повідомлення ввічливому хлопчикові правильно скористатися такою формулою:

Комплімент + Факт + комплімент чи вибачення

Наприклад: Ти дуже хороший, добрий, але я зайнята, у мене є хлопець. Нам не потрібно більше спілкуватися, прости!

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Нормальному, розумному хлопцеві після відмови в стосунках можна запропонувати дружити. Але перед цим обов’язково переконайтеся в його адекватності, відсутності закоханості.

фрази

Охолодити запал настирного залицяльника можна за допомогою делікатних або грубих виразів неприязні. Вибирайте тон і зміст повідомлення, виходячи з поведінки хлопця:

 1. Ти такий класний, але нам не по дорозі, прости!
 2. Мені складно, але доведеться прощатися, не ображайся.
 3. Мої смаки змінилися, нам доведеться припинити спілкування, так його і не почавши. Дуже шкода.
 4. Як було здорово з тобою листуватися. Ти розумний, вихований. Але я повернулася до колишнього, вибач.
 5. Сьогодні зрозуміла, що не гідна такої людини як ти. Прощай.
 6. Мавпа і лань не можуть бути парою! Прости, йди, пожуй банани.
 7. Моя мама часто розповідала, як потрібно відшивати хлопця красиво, культурно. Але після спілкування з тобою, я вирішила забути її поради. Іди … .і не вернешся!

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

смс

Послати хлопця можна оригінально в віршах і банально в прозі:

 • Ти надто зухвало поводишся, але ти не мачо мого роману! Удачі, не забудь видалити мій номер!
 • Не хочу вас ображати, але в цьому діалозі мене більше немає. Щасливо залишатися!
 • Молода людина, ще раз повторюю, ваша зупинка. На вихід!!!
 • Давай так, я до себе, а ти до себе. Більше не припинялися.
 • Не розумію, як ти міг бути одружений, та й ще 2 рази! Ти точно не мій варіант! Тьху-тьху !!!
 • Відкрию я очі, але не собі, а вам!
  Ідіть далі, вам ніколи не дам!
 • Відмовили вам два рази,
  Але не зрозуміли ніяк.
  Чи то я не так писала,
  то ти зовсім дурень.

культурно

Коректно натякнути хлопцеві про неможливість подальших зустрічей, листування, найпростіше в письмовій формі, через повідомлення в ВК. У дівчини є три шляхи:

Напишіть, що у вас 2 дітей, ревнивий чоловік, абсолютно немає часу на спілкування і пощезайте з мережі на пару днів, а краще тижнів. Чоловік випробує гнів, розчарування, образу за обман, якщо дівчина до цього моменту вважалася вільною. Він сам не захоче більше спілкуватися з врушка і перестане писати.

Чемно напишіть хлопцю, щоб вам не потрібно зустрічатися і спілкуватися. Причину називайте чесно і прямо. Наприклад, так “Я точно зрозуміла, що ми не підходимо один одному. Удачі в пошуку другої половинки! “,” Зараз мені не потрібні серйозні стосунки, беру тривалу паузу, Не пиши, не дзвони “.

Теж відноситься до культурних методам отшивам. Хлопець буде ображатися, але дівчина цього вже не дізнається.

 1. Односкладові відповіді на питання, чи день “Ні”

Відмовили хлопцеві в спілкуванні, а він пише, користуйтеся його методами. На всі питання відповідайте необразливо, але односкладово: “Ні, не знаю, не можу, не хочу”. Швидкість відповіді при цьому знижуйте, одне sms на годину, потім в день. Чекайте, коли у хлопця пропаде терпіння.

смішно

Якщо хочете відшити хлопця з гумором використовуйте наступні прийоми:

Це ризикований метод, але діє в 90% випадків. Прямо говорите хлопцю, що пора йти в ЗАГС, народжувати дітей, та побільше.

Жити будете великою родиною, з вашою бабусею, мамою, татом, сестрами і братами в 2-х кімнатній квартирі.

Майбутній чоловік зобов’язаний робити все по дому, ніжно цілувати тещу вранці та ввечері, доглядати за хворим дідусем. Якщо картинка вийде яскравою, закоханий назавжди зникне.

Закочуй істерики, скандал без приводу, грубо виражайся на його адресу, відстежуй появи онлайн в ВК, пиши його друзям гидоти. Важкий характер стане приводом для сумної смс від хлопця, що ви не можете продовжувати спілкування.

 1. У мене багато проблем, давай вирішувати

“Потрібні гроші, багато і зараз, приїду до твого міста, але працювати не зможу – лінь, заодно маму і тата візьму, вони все одно на пенсії. Виїжджаємо завтра, зустрінеш? ” На таке смс більшість хлопців відповідають блокуванням аккаунта дівчата або повним ігнор. Якщо майже погодиться, але буде відтягувати момент допомоги, потрібно написати так: “Мені потрібен справжній мужик, а не ганчірка. Прощай! “.

 1. Я вагітна від колишнього, тепер ти будеш нашим татом

Радісно напиши величезний текст, що вчасно зустріла його, ви разом подолаєте всі труднощі з малюком. Напевно, листування на цьому закінчиться.

жорстко

Тепер розберемо самий грубий варіант відмови хлопцеві в листуванні. Його використовуйте тільки в тому випадку, якщо шанувальник не розуміє коректно і м’яко. Для жорсткого відмови знадобляться наступні поради:

 • Спочатку спробуйте все варіанти м’якого відмови. До жорсткого методу переходите в останню чергу.
 • Чи не висловлюйтесь занадто грубо, обходитесь без явних образ і матюків.
 • Забудьте про ввічливість і вибачення.
 • Зачіпайте в смс заборонені теми (секс, зовнішність, інтереси, розум).
 • Для тупих можна повторити і кілька разів. Дублюйте смс, в дискусію і спір не вступайте.
 • Не реагуйте на благання і лестощі. Якщо хлопець почав нити, підлизуватися, повторіть текст повідомлення і остаточно Відшийте його.
 • Підключайте фантазію і гумор. Відмова повинен зіпсувати настрій не вам, а хлопцеві-прилипали.

Читайте також:   Французький поцілунок: підготовка, техніка виконання, помилки

Приклад як красиво, але жорстко відшити хлопця по переписці:

Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Кожній дівчині корисно знати, як ввічливо відшити хлопця в листуванні. Правильна відповідь настирливому чоловікові позбавить від неприємних емоцій, необхідності ображати шанувальника. Але бути ввічливою потрібно до тих пір, поки хлопець не перейшов межі дозволеного. Потім можна включати внутрішню тигрицю і йти напролом.

Як грамотно відшити хлопця по переписці Посилання на основну публікацію Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Джерело: https://omambe.ru/perepiska/kak-otshit-parnya

Тактовно або жорстко? Кращі способи, як правильно відшити хлопця, не образивши його

Хлопець не пропускає жодного твого фото, ставить лайки, закидає повідомленнями, цитує класиків. Приємно. Але все його явні переваги не викликають симпатії, а іноді навіть відчувається неприязнь.

Деякі молоді люди навіть отримавши відмову, продовжують наполегливо і впевнено домагатися розташування дівчини. В такому випадку, корисно знати деякі прийоми, які допоможуть в м’якій формі відшити залицяльника.

Поради, як красиво відмовити зустрічатися, щоб він не образився

Молоді люди не схильні до прояву емоцій. Найчастіше вони їх приховують. Розставання з дівчиною вони переносять по-різному болісно. Які б м’які і тонкі останні слова були вимовлені, суть не змінюється, легше від цього не буде. Для будь-якого хлопця відмову дівчини – це важкий момент і важка образа.

Але допомогти в складній ситуації все-таки можна: необхідно по максимуму придушити його образу. Коштує це робити дуже акуратно, щоб не спровокувати потік неприємних чуток про себе або бажання помсти з його боку.

Щоб ввічливо відмовити хлопцю, якщо він пропонує зустрічатися, не образивши його, скористайся одним з трьох можливих варіантів. У якихось ситуаціях варто використовувати дзвінок або повідомлення, інші випадки вимагають особистої зустрічі. Подивимося, які фрази використовувати в листуванні, щоб ввічливо і не грубо йому відмовити. Які приклади фраз допоможуть відшити по СМС, не образивши чоловіка?

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю: поведінка закоханого чоловіка

Тактовно по листуванню в ВК

Віртуальне спілкування звільняє від незручності ситуації, від виникає мовчання або необхідності переведення розмови на іншу тему. Діалог у ВКонтакте не ставить рамок у часі, створює умови для написання добре продуманого повідомлення, тому ви зможете по листуванню культурно відмовити.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методиВідшити по листуванню легко, але про дипломатичність навіть тут не варто забувати

Ось кілька фраз, які допоможуть по листуванню красиво і культурно відмовити хлопцеві зустрічатися.

наприклад:

Вибач, але у мене зараз складна ситуація. Мені потрібен час, щоб розібратися в собі, а не зав’язувати стосунки. Не хочу тебе образити, але мені це насправді необхідно.

Я розібралася у своїх почуттях. Мені стало зрозуміло, що нам не варто бути разом. Я не готова до відносин, тому не зможу їх побудувати з тобою.

Необразливо в розмові по телефону або в СМС

Як відмовити, не образивши його в СМС?

Дзвонити або відправляти повідомлення рекомендуємо тільки в ситуації, коли немає інших можливостей для бесіди. Варто враховувати, що молода людина можливо зайнятий. А подібне повідомлення може просто вибити його з колії.

Наприклад: ваше спілкування проходить на відстані; у тебе є страх, що не вистачить сміливості зробити це при особистій зустрічі; ти боїшся не буде стояти перед його впевненістю і піддатися вмовлянням дати йому шанс.

Делікатно при особистій зустрічі

Серйозний підхід до непростого розмови. Хоробро і відповідально. Вільне спілкування, можливість підлаштуватися під настрій хлопця, візуальний контакт. Не кожному під силу подібний крок.

Але тільки таким способом можна максимально акуратно і тонко розлучитися з чоловіком, м’яко донести інформацію, пом’якшити біль.

Це самий м’який варіант для відмови молодій людині, коли ти особисто поясниш, що причина не в ньому, а в незалежних від нього причинах або в твоїх особистих переконаннях. Так ти зможеш залишити у хлопця гарне про себе враження, як про чесну і сміливому людині.

способи

Для багатьох дівчат трудністю є підбір правильних слів, які будуть нормально сприйняті молодим чоловіком і дійдуть до нього в неспотвореному вигляді.

Продумуй м’якші вирази, але варто запам’ятати і грубі відмови. Вони теж можуть стати в нагоді у випадках, коли чоловік занадто надоедлів і не сприймає ваших м’яких «ні».

М’яко і ввічливо

Варто почати з ввічливої ​​відмови, який не образить молодої людини. Скористайся наступними варіантами фраз для листування та особистої зустрічі для того, щоб відмовити акуратно і грамотно:

 • У мене був час на роздуми. Я бачу, що ти не готовий на серйозні стосунки зі мною. Ми абсолютно різні. Я хочу тільки серйозних відносин.
 • У мене зараз немає настрою спілкуватися з протилежною статтю. Вибач. Я сама напишу, якщо буду готова.
 • Вибач, але я зараз потребую на самоті, мені необхідно побути в суспільстві самої себе.
 • Мої інтереси і потреби постійно розвиваються і змінюються. Але за тобою я не помічаю того ж, твої цінності залишаються без змін. Тому ми не зможемо разом розвиватися, ми не можемо бути парою. Тобі варто пошукати більш відповідну дівчину.
 • Мені необхідний чоловік, який буде поблажливо ставитися до моїх істерик і перепадів настрою. Тому тримайся від мене на відстані, побережи свою нервову систему.

Головне, вимовляти фрази чітко і з упевненістю. Хлопець не повинен їх прийняти за жарт, після чого продовжити свої нав’язливі залицяння. А повторна спроба зробить не більш ефекту, ніж перша. Тому постарайся донести сенс і серйозність сказаного відразу.

Грубо і жорстко

Якщо хлопець грунтовно здолав своїми дурними повідомленнями, можна відшити його красиво, але зухвало. Для цього використовуй в достатній мірі грубі фрази, але не переходь на особистості і образи.

 • – Я для тебе готовий бігти на край землі! – Біжи і не повертайся!
 • А чи не сходити вам на ікс, ігрек і 11 букву алфавіту.
 • – Я б віддався тобі. – Я не звикла до дешевих подарунків.
 • – Ти маєш гарний вигляд. Що ти для цього робиш? – Повністю протилежне тому, що робиш ти.
 • Я, напевно, пішла. Хочеться опинитися подалі звідси.

Коли чоловік не чує «ні» – як правильно вчинити?

У ситуації, коли хлопець не сприймає ні перше «ні», ні десята, коли продовжує наполегливо докучати своєю увагою, забуваємо про дипломатичність.

 • Як відшити хлопця і не образити його: прості методиСпробуй вдати нудною, що не викликає інтересу, щоб він втратив бажання доглядати. Якщо він коли-небудь говорив, які дівчата йому не подобаються – це твій шанс. Чи не залучають відмінниці або прагнуть вчитися / працювати? Застосовуй це знання в розмові з ним, постійно згадуй цю тему. Коли йому набридне, він відступить.
 • Зіграй роль дівчинки-скандалу. Ревнощі, вимоги, істерики. Вивалі на нього весь свій «важкий» характер, тоді побачиш як виблискують його п’яти.
 • Пропозиція одружитися. Розкажи залицяльникові, що мрієш стати матір’ю-героїнею. Чи плануєш жити величезною сім’єю в одному будинку. Уявляєш, як твій чоловік веде милі бесіди з твоєї матусею за чашкою чаю. Чи спрацює 100%.
 • Я перебуваю з проблем. У маминій квартирі терміново потрібний ремонт. Хвору бабусю необхідний догляд. Основна маса чоловіків не здатні винести такий вантаж. А якщо знову не здається, покажи циніка: «Я хочу чоловіка, який вирішить за мене всі проблеми. Так, я меркантильна. Не подобається? Це твої проблеми!”
 • Повністю ігноруємо. М’які відмови на хлопця не діють – включаємо ігнор. Діє навіть на непробивних. Продовжуй жити так, як ніби його не існувало. Ти для нього скоро теж перестанеш існувати. Мало знайдеться тих, хто розмовляє зі «стіною».

Чи можна після відмови залишитися друзями?

Подальша дружба після відмови неможлива. Якщо ти будеш проявляти дружні почуття до «зшита» хлопцю, він буде сприймати їх як надію на відносини.

Він може залишатися поруч, тільки лише з однієї причини: сподівається на те, що зможе отримати тебе з часом.

У той час, коли ти думаєш про дружбу, у нього в голові раціональний розрахунок.

Після розставання, коли дівчина дала чітко зрозуміти, що нічого бути не може, він не буде витрачати на неї свій час. Друзів у нього і так вистачає.

Як відшити хлопця і не образити його: прості методиЯк і в будь-яких інших правилах, тут теж бувають винятки, але подібні випадки дуже рідкісні. До того ж, до дружби ведуть певні передумови. Наприклад, між людьми спочатку були хороші приятельські стосунки, а їх спроби не привели до побудови спільного майбутнього, тому було прийнято рішення повернутися до звичного спілкування.

Все перераховане вище призводить до одного висновку – після розставання з хлопцем або відмовила почати зустрічатися практично немає шансів залишитися в хороших відносинах. Одному з вас явно буде не по собі, що не дозволить зберегти дружню атмосферу.

Грубі помилки дівчат

Помилитися може кожен. Але відшиваючи хлопця, дівчині варто пам’ятати, що в цей момент вона перебуває в ролі сапера, знешкоджує міну. По крайней мере, не радимо здійснювати наступні помилки:

 • відверто грубіянити;
 • говорити одне, а робити інше;
 • не лити води в розмові.

Він до тебе з усією душею, а ти грубиш? Ображений чоловік небезпечний. У кращому випадку, помста буде у вигляді пліток за спиною. Щоб молодій людині було не образливо, отшей його за допомогою компліментів.

Якщо хлопець чує від тебе «Ми можемо бути тільки друзями», при цьому ти грайливо йому підморгує, твої слова не будуть сприйняті всерйоз. І пошук правильної красивої фрази, щоб його відшити, може тривати для тебе нескінченно. Дотримуйся послідовність в своїх словах і діях.

«Мене надихає самотність. Я можу бути абсолютно вільна. Це мене підживлює і окрилює! Бути незалежною ні від кого – дотримуюся такого життєвого принципу. Це мій шлях. Я піду далі цією дорогою ». Не варто «тягнути кота за хвіст», викручуючись з незручної ситуації. Говори по суті.

Тобі ж приємно, що ти затребувана. Віддяч хлопця таким же способом. Підніми його самооцінку також, як і він підняв твоє зарозумілість, коли виявляв до тебе увагу чи почуття.

Що робити, якщо відшила, а тепер шкодуєш?

Відмовила, а потім шкодуєш, тому що закохалася в нього? Спробуй зробити зустрічний крок. Якщо його інтерес був справжній, він зможе переосмислити перше «ні». Чоловіки, за своєю природою – мисливці. Вони люблять домагатися жінку.

Можливо, що відмова міг навпаки сприяти підвищенню його інтересу. А відсутність активності, найімовірніше, криється в небажанні докучати. Спробуй дати йому зрозуміти, що не заперечуєш проти уваги.

Напевно, він почне доглядати знову.

Варто тільки враховувати один момент: яким чином ти відшила того, в кого потім закохалася. Якщо було принижено його гідність, гарненько подумай, так чи потрібно його повертати. Чи не буде подано холодна страва під назвою «помста»?

Як зрозуміти, що тобі подобається хлопець: аналізуємо свої почуття

Тепер ти знаєш, які фрази і розумні слова застосовувати, щоб м’яко і ввічливо відмовити чоловікові в спілкуванні і залишитися з ним друзями. Залишається тільки застосувати їх на практиці.

Джерело: https://woplan.net/taktichno-ili-zhestko-luchshie-sposoby-kak-pravilno-otshit-parnya-ne-obidev-ego/

Як красиво відшити хлопця – фрази щоб він не образився

Фрази> Красиві> Як відшити хлопця по переписці смішно

Це добре, що ти ставиш запитання, як відшити хлопця, щоб він не образився .

Розкажи, що такий зразковий чоловік, як він, гідний найкращої дівчини в світі – не тебе. Наполягаю, що оптимальний варіант розвитку відносин – дружба.

Цей хороший хлопець напевно з усім властивим йому героїзмом і самовідданістю спробує тебе «переконати».

Дослідження вчених показали, що жінки і чоловіки часто не можуть домовитися через абсолютно різного складу мозку. Фахівці заявляють, дізнавшись про деякі особливості чоловічої психології, дівчина навіть зрозуміє, як відшити хлопця, щоб він не образився. Відмінність між різними статями полягає в тому, що сильна половина людства звикла думати коротко, конкретно і логічно.

Хлопець може бути нормальний і адекватний, але він просто не сподобався дівчині по будь-яким критерієм. Може зовні не підходить або пише з помилками або дівчина вже зайнята і не хоче спілкування. Тут вже все суто індивідуально.

Читайте також:   Чому коханець ніколи не дарує подарунків: відповіді психолога

Як красиво відшити хлопця, щоб він не образився: список перевірених фраз.

Як відшити хлопця по переписці смішно

Головна умова ввічливості – посмішка і тихий тон. Якщо це не допомагає, то можна використовувати кілька смішних і оригінальних відмов, так Ви збережете культурність спілкування і відшиє хлопця.

Варіантів, як «відшити» хлопця, щоб він не образився і зробити це красиво безліч, а більшість з них допомагають зберегти теплі подальші відносини, якщо в цьому зацікавлені обидва.

Ми не підходимо один одному, я козерог, а ти ідіот …

З точки зору банальної ерудиції, ви молода людина, не входьте в рамки моєї компетенції. Я, звичайно, розумію всі тенденції парадоксальних емоцій, але не варто так перебільшувати, бо людина з усіма йому притаманними можливостями не здатний спілкуватися з такою антикварної бездарністю як ви. І оскільки ваш розумовий коефіцієнт дорівнює нулю, подальше спілкування з вами я вважаю не доцільним.

Відвали, Кобель, породу зіпсуєш!

Прапор ті в руки і барабан на шию … очолиш хід йдуть на х * й!

А вам чоловік, я хочу сказати Що ви козел і рідкісний зануда. Вас варто було б в дупу послати, Але відразу видно, ви вже звідти !!!

Ще одне слово і твоя мошонка привітається з гландами.

Знаю я таких, як ви – ви такі ж, як ті, яких я знаю.

Прости, але я повернулася до свого колишнього хлопця.

Вибач, але мені здається, що я не повинна вводити в оману тебе, адже ти такий щирий, добрий, вірний, люблячий – епітети можна вставити на свій розсуд. Я люблю тебе, але тільки як доброго друга, а для справжніх відносин потрібна любов.

– Здається я вас десь бачив? – Так, і тому я туди більше не ходжу.

Дай мені, будь ласка, трохи часу на роздуми. Зараз я не відчуваю в собі готовність до серйозних стосунків.

Відійди противний, не для тебе кольором.

– Я фотограф, і шукаю саме така особа як у тебе! – А я пластичний хірург і давно шукаю таку особу, як у тебе …

– Ваша посмішка зводить мене з розуму! – Так? А я думала ти і до цього був дебілом!

На жаль, я поспішаю і не хочу зав’язувати знайомства на ходу. Іншим разом!

Чоловік! У ваших словах дуже багато тексту.

Я розумію, що ти відчуваєш до мене, але, на жаль, я поки не можу відповісти тобі взаємністю.

Вам ніколи не спадало на думку … спис?

Уже давно не заводжу відносин. Чоловік проти.

Як м’яко відшити хлопця

Оскільки всі хлопці в різному ступені майстра по приховуванню емоцій, розставання з дівчиною буде переноситися ними певною мірою болісно. Неважливо, як би м’яко і тонко були сказані останні слова, основна суть від цього м’якше не стане. Будь-який хлопець дуже важко і прикро переносить той момент, коли дівчина його відшиває.

Хочеш щоб я була твоєю? Відправ смс на номер 4242 і отримай мелодію «мрій далі».

– Якби я міг побачити тебе голою, я б помер від щастя. – Може бути, але якщо б я побачила тебе голим, я б померла від сміху.

Вибач … Я не гідна такої чудової людини, як ти!

Вибач, мої смаки і пріоритети змінюються, як і все в світі. Ти ж залишаєшся колишнім. Мені потрібно знайти себе без твоєї допомоги, я повинна перервати наші відносини.

Іди в метро і без вищої освіти не повертайся!

Вибач, але мені зараз потрібно подумати і побути на самоті, навіть не руйнуй мою самотню ідилію.

А по * баться вам не звернути?

Я зараз не налаштована на спілкування, вибач.

Чи не для тебе, дурня, красна ягідка росла!

– Дівчина і звідки ви взялися така красива? – Тобі показати це місце пальцем?

Йдуть хвилини і роки і нам тепер не по – шляхи ти просто крокодил а я боюся зелених.

– Я міг би зробити тебе щасливою! – Як невже ти вже йдеш?

Я заміжня і в мене двоє дітей.

– Який у тебе номер телефону? – Пошукай його в телефонній книзі!

Я отримувала задоволення від спілкування з тобою, але зараз хочу жити реальним життям і не можу продовжувати знайомство. Ми добре провели час, але більше я не зможу більше відповідати на повідомлення. Успіхів!

– Що б ти сказала, якби я попросив вийти за мене заміж? – Нічого. На щастя, я не можу одночасно сміятися і говорити …

Молода людина, не треба мене тут маца, будь ласка! Я і без вас жінка! Одягніть окуляри і досліджуйте візуально!

Вам не потрібна моя пристрасть! Вам потрібна моя житлоплощу!

У вас труси порвалися … на коліні!

Яким шляхом ви йдете, я – вже повертаюся!

Нам не по дорозі.

Я з незнайомими чоловіками в ліжку не розмовляю …

– Я знаю як зробити жінці приємно! – Тоді згинь!

Извени, я не вільна …

Ще не прийшла, вже послали …

Поїзд за напрямом «нах * й” відбуває прямо зараз. Візьми свій квиток, ти їдеш.

– Заради тебе я піду на край світу … – Так, а зміг би ти там залишитися?

Як чемно відшити хлопця по переписці

Якщо Вас остаточно дістав хлопець своєю дурною листуванням, Відшийте його красиво, використовуючи ввічливі або досить грубі фрази. Здавалося б, все дуже просто: додала хлопчину в чорний список і знайшла заміну йому.

Але як показує практика, та й дівчата турбуються, мовляв, не вгамовується полудурок, користуючись тим, що я перебуваю далеко. Насправді, Ви ж не наважиться відшивати хлопця через «повно контактний мордобій».

В основному доводиться відшивати переписувача, який живе в іншому місті і не розуміє прості слова.

З точки зору дедукції, індукції і мозкової продукції ви некомпетентні в цьому питанні, оскільки кожен песимістично налаштований індивідуум катастрофічно модифікує абстракції реального суб’єктивізму.

– Я готовий заради тебе полетіти на край світу! – Можеш звідти і не повертатися!

Шановний, йдіть на ікс, ігрек і 11 букву алфавіту.

Ноги моєї більше не буде … на твоїх плечах!

Відчепися, а то відчуваю себе просто мухою-цокотуха.

– Я хочу віддатися тобі. – На жаль, я не приймаю дешевих подарунків.

– Як це ти робиш, щоб так добре виглядати? – Я роблю зворотне тому, що робиш ти.

Я, мабуть, піду. Тому що, знаєте … хочу бути подалі звідси.

Вибач, але я зараз опинилася в ситуації, коли потрібен час, щоб розібратися в собі. Нам необхідно взяти паузу, тому я більше не буду тобі писати. Вибач, якщо ображу тебе цим, але мені це правда потрібно

Я змогла розібратися в собі і своїх почуттях і зрозуміла, що ми не можемо бути разом. Я не можу зараз будувати відносини з тобою – я до них не готова, і вважаю неготовим тебе.

Як відшити хлопця не образивши його

Можна відкликати хлопця в сторонку, наодинці пояснити йому, що ви не пара. Головна умова ввічливості – посмішка і тихий тон.

Якщо це не допомагає, то можна використовувати кілька смішних і оригінальних відмов, так Ви збережете культурність спілкування і відшиє хлопця. Не можна посміхатися, але говорите з теплом і любов’ю.

Щоб не образити, вибачитеся перед ним, поясніть, що не хочете його образити. Посміхнутися і пожартувати можна після того, як він скаже, що все зрозумів.

– Це вільне місце? – Так, і моє місце буде вільно якщо ви туди сядіте!

Теж мені Бред Піт ти стоїш 3 копійки на базарі йди може купить хтось а мені ти більше не дзвони і не пиши я просто не відповім.

Я б теж могла багато чого сказати, починаючи від Вашого підборіддя і закінчуючи кривими ногами, але я не буду.

– Я тут щоб втілити твої найсміливіші фантазії! – Ти хочеш сказати, що у тебе є козел і німецька вівчарка?

Прости мене, але я полюбила іншого!

У мене вже є три коханця, четвертий мені не потрібен поки.

За остинь з напором, кінь!

Ти йди до себе, а я піду до себе.

– Так чим, ти займаєшся по життю? – Я трансвестит.

– Ми раніше не зустрічалися? – Можливо, я працюю в реєстратурі вендиспансера.

Мені було дуже добре з тобою, але нам терміново потрібно розлучитися.

Для мене ти тільки один. Але я дуже дорожу нашою дружбою і не хотіла б її втратити.

– Я на мою вас десь бачив … – Да да … і тому я туди більше і не ходжу!

Дитинка, нам не по дорозі.

Чому ви так вважаєте?

– А що, якщо ми підемо до мене? – Не впевнена, що ми вліз удвох в одну смітник.

Ми з тобою не пара і разом нам не бути. Мені дуже складно але прийдеться сказати прости прощай.

Поради

Залишити відгук (1)

Джерело: https://gostevushka.ru/frazy-krasivye-otshit

Як відшити чоловіка, щоб він не образився: корисні фрази

Це корисно в тих випадках, коли необхідно зберегти хороші відносини з людиною. Наприклад, в разі, коли з вами фліртує колега або начальник. Раніше ми розповідали про те, як правильно відмовити босові, щоб вас не звільнили. Однак часом хочеться не образити навіть просто знайомого чоловіка, який вирішив зізнатися у почуттях, або незнайомця, який підійшов на вулиці.

Чи не натякати на те, що він не підходить вам

Можна просто сказати: «Вибачте, я поспішаю». Можна замінити це на «у мене немає настрою, вибачте». Це дуже корисно використовувати в тих випадках, коли ви і справді кудись поспішаєте. Чоловік практично в ста відсотках випадків не стане продовжувати знайомство. Це хороший спосіб, але він діє лише на випадкові зустрічі і на живе спілкування.

Ви зайняті

Найкращу відповідь – «я заміжня» або «у мене є хлопець». Абсолютно всі нормальні чоловіки відразу ж зрозуміють, що навіть якщо хлопця чи чоловіка немає, тут явно ловити нічого. Будь-яка відповідь має бути максимально коротким. В іншому випадку створюється враження, що ви готові вийти на діалог.

Такі відповіді теж краще давати без емоцій. Зробіть вигляд, що вам не до цього зараз. Якщо чоловік сидить навпроти в поїзді, автобусі або десь в черзі, то не потрібно посміхатися. Дістаньте телефон, перевірте пошту або посидьте в соціальних мережах, щоб не перетинатися поглядами.

Міміка і жести

Будь-які фрази, які під говорите, будь то «я поспішаю» або «я заміжня», повинні підтримуватися мімікою і жестами. Потрібно зробити правильний емоційний посил очима, губами, тілом.

Якщо ви говорите «я поспішаю, немає часу», то ні в якому разі не посміхайтеся мило і ввічливо, не грайтеся очима, не загострюйте свій погляд на його очах.

Чоловіки не розуміють натяків, але зоровий контакт і вже тим більше посмішку вони просто так не відпустять.

Зробіть особа, як ніби ви засмучені, спантеличені, сумні. Підійде все, що душа забажає. Головне – не показувати роздратування, негатив (адже ми не хочемо образити його), а також симпатію.

Якщо чоловік дуже наполегливий

У такому випадку потрібно без негативних емоцій сказати ще раз свою фразу, але трохи інакше, або: «Вибачте, але я правда не хочу знайомитися». Якщо після цього він все одно продовжує спілкування, не панікуйте ні в якому разі і не підвищуйте голос, так як це може призвести до конфлікту.

Спробуйте дати «свій» номер, тобто збрехати. Якщо він скаже, що телефон не відповідає, недоступний, то скажіть, що він вимкнений. Якщо він і після цього продовжує діалог, можна звернутися до кого-то на вулиці для того, щоб вам допомогли.

трохи оригінальності

Спробуйте прикинутися меркантильної дамою, якій від чоловіка потрібні тільки гроші. Запитайте його, скільки він заробляє, ким працює. На абсолютно будь-який його відповідь можна сказати: «Вибачте, але це занадто мало», «Ви мене не підходьте». В такому випадку це збентежить будь-якого.

Як відшити знайомого чоловіка

Знайомому, другу, колезі можна сказати або написати (якщо він говорить про це в соціальній мережі): «Я не налаштована на відносини, так що вибач мене» або «Ти хороший, але нам не по дорозі». Тут потрібно зробити упор на максимальному дружелюбність. Воно не змусить його засмутитися занадто сильно. Хороший варіант: «Давай просто будемо приятелями. Я правда не готова до відносин ».

Бажано говорити про це так, щоб ніхто не чув. Потрібно бути ввічливій, коректній, лаконічною і говорити в позитивному ключі.

Великою перешкодою для більшості жінок є почуття провини, яке вони відчувають при відмові. Психологи допоможуть вам навчитися говорити «ні», не відчуваючи цього згубного почуття. Так буде набагато простіше і легше відмовляти людям в цілому. Удачі вам, і не забувайте натискати на кнопки і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

13 листопада 1:43

Джерело: https://gurutest.ru/publication/kak-otshit-muzhchinu-chtobyi-on-ne-obidelsya-poleznyie-frazyi/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *