Як визначити дівчину: делікатні способи, поради

У сучасному світі стає все менше хлопців, які дійсно трепетно ​​ставляться до питання невинності. Мала частина сильної статі віддає перевагу вибрати ту єдину, яка буде з ним назавжди.

Зміст приховати

Тому для них важливо, щоб дівчина була безневинною. Але переважна кількість дівчат втратили таке гідність. Часто у хлопців перед першим статевим актом виникає необхідність дізнатися, чи є дівчина незайманою.

Помилки й міфи про невинності

Протягом тривалого часу різні міфи вкоренилися в культурах багатьох народів. Більшість чоловіків покладаються саме на типову інформацію, яка нібито допомагає відрізнити дівчину.

 1. Найпоширеніший ознака – це кровотеча при першому акті . Таким чином чоловіки визначають невинність дівчини. Ці забобони зберігаються й донині. В першу шлюбну ніч на простирадлі повинна бути кров. Але цей факт не повністю обгрунтований. При ніжному і акуратному статевому акті кров може з’явитися в мінімальній кількості, а то і зовсім відсутні. Тому дане визначення невинності не є точним і сильно покладатися на цей фактор не варто.
 2. Другий помилковий факт – це намацування дівочої пліви без будь-яких ускладнень . Деякі стверджують, що пліву можна виявити неозброєним оком. Це не так! Виявити і намацати невинну пліву може тільки досвідчений гінеколог. Але без належного обладнання і він не здатний виконати таке завдання. Деякі люди думають, що пліва – це свого роду плівка. Але з медичної точки зору, плівою вважається якесь звуження. Знову ж, таке звуження може різнитися залежно від людського організму. У кожної дівчини пліва буває різною: щільною, м’ясистої, тонкої або еластичною. Були й рідкісні явища, коли дівоча пліва розривалася тільки під час пологів. Тому все залежить від індивідуальних якостей статевих органів дівчини.
 3. Ще одна знаменита оману – це поведінковий характер перед першим разом, за яким визначають невинність. Можливо, раніше це і діяло, але сучасні жінки здатні ввести в оману. Деякі дівчата можуть симулювати біль, страх і навіть викликати кровотечу. До того ж медицина не відстає від сучасності, і за певну суму можна зробити дівочу пліву. Закохана пара поводиться інакше. Сором’язлива дівчина в пориві пристрасті здатна вести себе абсолютно розкуто. Хоча це не зовсім міф. Все-таки більшість дівчат поводяться не властиво і боязко.

Важливо розуміти, що характер і фізіологія дівчата – індивідуальні.

Як визначити дівчину: делікатні способи, поради

Способи визначення невинності

Ці основні поради не діють на весь слабка стать зважаючи на їх різноманітного характеру, але тим не менше вони можуть допомогти. Способи, за якими можна визначити невинність:

 1. Спілкування . Під час спілкування можна визначити наявність невинності, але в тому випадку, якщо хлопець кмітливий. Деяка частина жіночої половини під час інтимних бесід поводиться гранично замкнуто. Вони починають червоніти і більше мовчати, ніж говорити. Не можуть в повній мірі обговорювати такі питання. Але це, швидше за все, стосується вихованих особистостей. Варто також пам’ятати, що не кожна дівчина є скромницею, навіть якщо вона невинна. Як говорилося: манера спілкування може видати тільки ту дівчину, яка має відмінне виховання.
 2. Друзі . Ніхто не може знати досить інформації, як друзі партнерки. Потрібну інформацію треба дізнаватися тільки у близьких подружок улюбленої. Вони охоче розкажуть про це, якщо вважатимуть за потрібне.
 3. Пряма розмова . Щоб точно дізнатися інформацію, можна посадити кохану перед собою і прямо запитати: ти незаймана? Якщо відносини довірчі, то половинка обов’язково розкриється і дасть всі відповіді на питання. Деякі діви можуть і не сказати правду, з огляду на те, що вони в деякій мірі цього соромляться, особливо ті, яким за 20 років. Тому відповідь може бути слизьким і невиразним. Розумний хлопець відразу зрозуміє суть того, що відбувається.
 4. Натяки . Під час торкань, поцілунків і докучань друга половинка почне змінюватися в поведінці, особливо тоді, коли ці натяки наполегливі. Вона стає скутою, адже для неї така подія трапляється вперше.
 5. Запрошення додому . Якщо запросити дівчину додому, в більш комфортну і затишну обстановку, то це допоможе визначити невинність. Якщо вона не готова, то відмовиться або приїде з якимсь переляком, адже вона усвідомлює наміри хлопця і всю інтимність обстановки. Якщо половинка раніше допускала до себе близько і дозволяла чіпати своє тіло, то в такій ситуації вона почне проявляти незручність і сором’язливість. Якщо ж дівчина почне зупиняти чоловіка, то це явна ознака невинності. Хоча не завжди варто покладатися на цей фактор.
 6. Раптовість . Якщо у відносинах є велика тяжіння один до одного, і вони тривають дуже довгий час, а деякі моменти не викликають сорому, то слід в один прекрасний момент наполегливо запитати про любовної близькості. У такій раптовій ситуації дівчина не зможе придумати відмовки. Вона відразу зізнається у своїй невинності. Мабуть, це самий достовірний і перевірений спосіб отримати точну інформацію.

Як визначити дівчину: делікатні способи, поради

Інші поради

Варто відзначити, що дані рекомендації діють тільки на вихованих дівчат. Які не звикли брехати і за своїм характером – боязкі і добрі.

Сучасні хлопці повинні розуміти , що дівчину складно виявити серед великої кількості дівчат. Кожна жінка має свій характер: сором’язливий або розкутий.

Якщо бажання дізнатися таку інформацію долає, то в цьому питанні допоможе тільки лікар, який проведе медичний огляд. Саме гінеколог здатний уявити точну інформацію.

Але як то кажуть: довіра – запорука успішних відносин, тому краще за все не соромитися , а щиро поговорити зі своєю половинкою на цю тему.

Відео

Як можна дізнатися, незаймана дівчина чи ні? Поради та рекомендації ви знайдете в цьому відео.

Як визначити дівчину: делікатні способи, порадиОтримуйте постійний дохід Ми платимо не за обсяг, а за те, наскільки ваші тексти цікаві читачам

Працює система виправлення помилок. Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Почніть заробляти разом з нами Реєстрація на сайті

 • Головна
 • Новини
 • статті
 • Відео
 • Про проект
 • заробити

Джерело: https://LivePosts.ru/articles/psychology-relationships/intim/kak-uznat-i-vychislit-chto-devushka-devstvennitsa

П’ять порад незайманій

Ех, де мої п’ятнадцять років!

Навіть не на Великому Каретному. На запашному сіні великого сільського будинку, на відстані в 300 чудових кілометрів від мами і тата, на відстані комариного кроку від схвильованого хлопчика з сусіднього села, в нас хлюпочуться хвилі пристрасті і стакан смородинового вина … Ех, коли б я був тоді трішки розумніший – не доводилося б мені червоніти від сорому, згадуючи мої п’ятнадцять років …

Загалом, що хочу сказати … Перший раз – це важливо. Хоча б тому, що потім хочеться його згадувати, а не сором’язливо ховати в далекий куточок блондинистій голови.

Як визначити дівчину: делікатні способи, поради

Хочеться запам’ятати його в обрамленні якихось в’юнких троянд в дорогий рамці і декораціях сентиментального фільму. Як там буває в мелодрамі: він, вона, романтичний мерехтливе світло, який-небудь ллється потоками дощ, і така струнка її нога, що ковзає по мужньої спині …

У моїй реальності все не так. А жаль. От би знайшлася якась добра душа і дала б дівчині пару хороших порад …

Порада перша: не намагайся здаватися дослідної

По-перше, все одно не вийде. По-друге, спугнешь хлопчика. По-третє, не розслабишся. І вийде у тебе замість чудового єднання невинних тел другий акт мерлезонского балету у виконанні хатинки бабусі Яги.

Порада друга: не кричи

По-перше, почують. По-друге, знову ж спугнешь хлопчика. Насправді все не так вже й боляче і не так вже й неприємно в цей перший раз. Дихай, терпи і розслаблюйся.

Порада третя: не пий

А якщо випила – не ходи на сінник. Повір дорослої тітки: п’яний секс це не секс, а так, пародія. Навіщо починати з пародії? Напародіруешься потім, коли натуральний продукт приїсться.

Як визначити дівчину: делікатні способи, поради

Порада четверта: нехай він одягне презерватив

І нічого немає в цьому ганебного. І навіть в тому, що ти дістанеш елегантну упаковочку з власної сумочки. І ви разом, давлячись від сміху, почитаєте інструкцію і надягнете його куди належить. Ну, або як ви там вирішите. Це буде дуже по-дорослому.

Порада п’ята: і не хвалися

Повір: жодна з подружок не зазнає щирої радості за тебе. І білою заздрістю ніхто не позаздрить. Хіба що чорної. Так що носи свою велику таємницю в собі мовчки. Все одно все здогадаються.

Ось тепер є шанс зробити все як слід.

photo.99px.ru

Джерело: https://www.velvet.by/articles/otnosheniya/o-sekse/pyat-sovetov-devstvennitse

Як визначити дівчину: делікатні способи, поради || Як зрозуміти що тебе позбавили невинності

Як визначити дівчину з поведінки? Адже часто вони приховують це від чоловіків, боячись зізнатися. Так як зрозуміти, що дівчина незаймана? Про це можна дізнатися, якщо проаналізувати поведінку партнерки під час побачення:

 • Основну прийом можуть застосувати чоловіки, розпитуючи дівчину на інтимну тему. Хоча є і деякі особи, які зі спритністю викручуються і легко розмовляють про це. Тому їх важко буде вивести на чисту воду.
 • Можна, звичайно, і безпосередньо поставити запитання про те, незаймана дівчина, і уважно поспостерігати за нею в цьому момент. Деякі при цьому починають збиватися під час відповіді, у них з’являється легкий рум’янець на обличчі.
 • Є ще один спосіб, як дізнатися незаймана дівчина чи ні, – доторкнутися до неї або поцілувати. Часто невинні леді відчувають невпевненість або навіть страх, що змушує їх відчувати дискомфорт і провокує скутість в спілкуванні. Подібна поведінка, як правило, дозволяє хлопцеві здогадатися про справжній відповіді на питання.

Незаймана або досвідчена?

У пошуку своєї єдиної жінки безліч чоловіків хочуть саме безневинну дівчину, щоб вона свій перший досвід отримала саме з ним. Слід сказати, що в наш час це досить складно. Адже сучасні панянки не вважають невинність особливим гідністю і, не шкодуючи, прощаються зі своєю цнотою або ж не поспішають розповідати хлопцю про це важливому моменті.

При цьому юнакові буває нелегко дізнатися справжній стан речей навіть при ретельному і тривалому прісматріванія до дівчини. У нашому світі більшість дуже швидко втрачає невинність, не досягнувши навіть 18-річчя. Проте незайману можна дізнатися, попередньо вивчивши основні особливості в її спілкуванні.

Правильно виховані панянки зберігають свою невинність до самого весілля, тим самим інтригуючи свого чоловіка, і тільки після заміжжя втрачають її з коханим.

Часто хлопець і не здогадується, що зустрічається з незайманою. Коли ж справа дійде до сексуальних відносин, в самий останній момент він може виявити, що дівчина виявилася незайманою. А сама вона може зізнатися в цьому як до моменту сексу, так уже і після нього.

Хоча під час статевого акту досвідчені чоловіки можуть викрити невинність дівчини. Адже втрата цноти для неї – це не найприємніше відчуття. До речі, перед цією подією лікарі рекомендують панночці сходити до фахівця і проконсультуватися з ним.

Як визначити дівчину: делікатні способи, поради

Як правило, при розслабленому стані під час сексу знижуються больові відчуття. Чим краще незаймана розслабитися, тим менше дискомфорту вона відчує. У цей момент пліва стане більш піддатливою і, як наслідок, процес дефлорації (розриву пліви) буде практично безболісним.

Багато що в цей момент залежить від чоловіка. Попередні ласки, наприклад, повинні обов’язково бути присутнім, так як дівчині це допомагає повністю розслабитися і довіритися своєму коханому. Але необхідно пам’ятати, що надмірні ласки при статевому акті можуть і посилити больові відчуття для жінки.

Після першої близькості слід займатися сексом лише через певний час. Дівчина повинна відчути цей момент сама, але лікарі рекомендують перечекати два тижні.

Чому так необхідно дізнатися, позбулася улюблена невинності чи ні? Якщо у твоєї коханої немає інтимного досвіду, то перший контакт зіграє важливу роль в її житті. Залежати її подальше ставлення до сексу буде тільки від тебе.

Читайте також:   Що подобається дівчатам в сексі: особливості сприйняття, поради

Не настільки важливо, як розпізнати справжню незайману. Потрібно зробити приємність жінці в будь-якому випадку.

Але якщо вже тобі пощастило стати першим статевим партнером, то потрібно бути максимально ласкавим і ніжним, прислухатися до її бажанням. Обов’язково приділи багато уваги попередніми пестощів.

Займатися сексом вперше страшно і боляче, а якщо партнер виявиться грубим і різким, то буде ще й на душі погано.

Якщо ж перший секс виявиться невдалим, то негативне ставлення до нього жінка може пронести через усе своє життя. Звичайно, так трапляється не завжди, але деякі стають фригідними або взагалі лесбіянками, не можуть досягти оргазму, відчувають сексуальне дисгармонію. Тому так важливо відрізнити справжню незайману, щоб першу її ніч любові зробити по-справжньому чарівною.

Як визначити дівчину: способи

У коханої, з якою у вас довірчі відносини, можна дізнатися безпосередньо про сексуальний досвід. Але іноді говорити про це незручно або жінка ухиляється від відповіді, а дізнатися хочеться. В цьому випадку ознаки невинності можна визначити іншими методами.

Багато чоловіків не розуміють, як дізнатися, незаймана перед ними чи ні. Спробуйте доторкнутися до жінки, обійняти або навіть поцілувати її. Безневинна жінка почне соромитися, червоніти, бентежитися, що може говорити про відсутність в її житті подібних ласк.

Якщо ви зустрічаєтеся довго, то спробуйте зайти далі поцілунків, наприклад, залезьте їй під кофточку або навіть спідницю. Дівчина може прекрасно цілуватися, але на такі відверті дії реагує неприродно і іноді навіть неадекватно, тому що не розуміє, як себе вести далі. Так і можна незайману від не незаймана відрізнити.

Дама, що має статеві відносини, більш впевнена, розкута і спокійна. Вона дивиться в очі, йде на контакт, передбачувана в своїй поведінці, її дії цілком логічні. Одягається така панянка більш жіночно, підкреслює свої переваги. Безневинна дівчина одягається або як сіра мишка, або надто вже зухвало, але при цьому несексуально.

хода

Від недевственніци можна відрізнити дівчинку по ході. Сексологи впевнені, що дівчина, яка займається сексом, ходить впевнено і розкуто, роблячи широкі кроки і виляючи попою.

Це говорить про те, що вона відчуває сексуальну привабливість, відчуває себе бажаною і коханою.

Безневинні дівчинки роблять маленькі стримані кроки, хода у них скута, сідницями з боку в бік вони не виляють.

Незаймана дівчина, можна дізнатися, якщо запросити кохану додому. Після поцілунків спробуй зайти далі. Досвідчена і бажає сексу подруга активно почне реагувати на ласки, пестити у відповідь, можливо, навіть зробить мине. В цьому випадку сумнівів не залишиться – перед тобою далеко не безневинна партнерка.

Реакції в діалозі

Якщо не розумієш, як дізнатися, незаймана перед тобою чи ні, то заведи з нею розмову. Дізнатися необхідну інформацію можна двома способами:

 1. Не хочеш, щоб улюблена зрозуміла, що ти намагаєшся дізнатися про її сексуальний досвід? Тоді дій обережно. Можна запитати про колишніх відносинах: скільки вони тривали, чому закінчилися. Якщо з хлопцем вона зустрічалася більше року, то з упевненістю в 90% можна заявити, що сексуальний досвід у неї вже є. Якщо ж вона почне розповідати, що її кинули, тому що вона «не дала», значить, роби відповідний висновок. Дівчину можна перевірити на незайманість, запитавши, який тип чоловіків їй подобається. Як правило, у невинних не сформований образ, а значить, чіткої відповіді подружка не дасть. Якщо ж почне описувати свій ідеал, знай, що, швидше за все, невинності вона вже втратила.
 2. Відкрита розмова підходить для партнерів, які зустрічаються якийсь час і мають довірчі відносини. В цьому випадку постарайся дізнатися, які чоловіки привертають її фізично, наскільки для неї важливий сексуальний аспект. Жінка, яка зберігає невинність, або розгубиться, або чесно розповість про відсутність такого досвіду.

Деяких цікавить питання, як можна дізнатися, що дівчина незаймана, розглядаючи її вагіну. Насправді піхву невинної дівчинки нічим не відрізняється від вагіни дослідної дами. Невинність визначається наявністю дівочої пліви, але розгледіти її може тільки гінеколог, використовуючи спеціальні інструменти і яскраве світло.

Але якщо ти подивишся на вхід у піхву, то, можливо, зможеш дізнатися, хто перед тобою лежить. Тільки так в домашніх умовах можна перевірити на незайманість: розсунемо статеві губи партнерки і подивися на них.

Якщо отвір максимально вузьке і при легкому розтягуванні не розкривається, значить, статевого контакту з чоловіком ще не було.

Якщо ж вхід помітно розтягнувся і його можна побачити неозброєним поглядом, тоді секс вже був і про невинності говорити безглуздо.

Що робити, якщо визначити невинність не вийшло

Трапляється, що перевірка невинності не дає результатів, і хлопець не може зрозуміти, чи знаходилася його улюблена в ліжку з чоловіком або ще немає. Як в цьому випадку дізнатися потрібну для себе інформацію?

Якщо ні ваші спостереження, ні розмови не допомогли з’ясувати, невинна дівчина, то в цьому випадку невинність може перевірити тільки гінеколог. Він проведе необхідні маніпуляції і побачить, чи на місці дівоча пліва і немає пошкоджень вона.

В іншому випадку визначити невинність можливо тільки при безпосередньому контакті. Якщо партнерка під час проникнення відчуває біль, а після статевого акту ви помітите на члені або простирадлі кров, значить, відбулася дефлорація, і ви стали першим сексуальним партнером для своєї коханої.

Визначаємо під час близькості: на що потрібно звернути увагу

Багато хлопців задаються питанням – як дізнатися, незаймана дівчина чи ні, під час близькості? Адже дівчата, як ми вже говорили, можуть приховати свою невинність перед своїм чоловіком. А коли справа доходить до близькості, той починає помічати, що замість задоволення партнерка напружується і стискає його все сильніше.

Після статевого контакту на дівочої пліви з’являються розриви. Але з часом вони рубцюються, а дівчина більше не відчуває неприємних відчуттів під час близькості і живе повноцінним життям.

Як правильно позбавити дівчину невинності

Не завжди потрібно знати, як зрозуміти, що кохана дівчина незаймана, так як вона відразу про це повідомляє. В такому випадку необхідно ретельно підготуватися до першого сексу, щоб ніч, проведена з тобою, запам’яталася їй з найкращої сторони. Врахуйте важливі моменти, які неодмінно стануть в нагоді вам під час сексу з невинної дівчинкою:

 • Плавні рухи. Не потрібно бути надто різким і швидким. Головне – це не швидкість, а спокій і неквапливість.
 • Порушення. Подбайте про те, щоб у жінки виділилося достатню кількість мастила, тоді їй не буде боляче приймати член всередину себе. Для цього приділяйте особливу увагу попередніми пестощів: цілуйте в шию і губи, пестіть соски, зробіть кунілінгус. Можна також скористатися спеціальними гелями, які продаються в секс-шопах.
 • Спокійна атмосфера. Не варто намагатися позбавити невинності улюблену в машині або на гучній вечірці. Подруга не зможе розслабитися, що негативно вплине на її відчуття. Краще зайнятися першим сексом у неї або у тебе вдома, коли батьків точно не буде всю ніч.
 • Тверезість. Не потрібно напиватися самому або поїти свою кохану, щоб вона розслабилася і перестала боятися. В результаті ти можеш домогтися, що на наступний день вона буде шкодувати про свій вчинок.
 • Взаємність. Не потрібно квапити партнерку, погрожувати, що кинеш її, наполягати на інтимній близькості. Вона повинна дізнатися, чи готова розлучитися з невинністю чи ні, самостійно вирішити і прийти до позитивного рішення.
 • Стандартна поза. Не думай, що позбавлятися невинності їй більше сподобається в позі наїзниці або в позиції «партнер ззаду». Класична, найпоширеніша і безболісна – хлопець зверху, дівчина знизу.
 • Стеж за реакцією. Якщо партнерка нічого не говорить, прямо запитай її про відчуття. Зупинись, якщо боляче.
 • Твій оргазм – не головне. Це потім буде важливо, відчуєш ти його чи ні. Зараз важливо, щоб твоя улюблена позбулася невинності максимально комфортно для себе: без сильного болю і неприємних відчуттів. Якщо помічаєш, що вона відчуває дискомфорт, тоді припини руху і закінчи контакт.

Багатьом хлопцям цікаве питання: як дізнатися, незаймана його дівчина чи все-таки немає. Точних способів визначення не існує. Навіть словами улюбленої іноді довіряти не можна.

 

Деякі в ліжку майстерно імітують цноту, хоча насправді за плечима у них не один статевий партнер.

 

А іноді дама, до цього свято зберігала невинність, починає поводитися, немов дика кішка, вважаючи, що доставить так хлопцю більше задоволення.

Джерело: https://dimelli.ru/ponyat-tebya-lishili-devstvennosti/

Що потрібно знати незайманим. Поширені міфи і факти про невинності

Дівоча пліва – це особлива складка, що складається з слизової оболонки і розташовується безпосередньо між статевими губами (великими і малими).

Пліва відрізняється еластичністю, в ній присутні у великій кількості нервові закінчення, кровоносні судини і м’язові волокна.

Також в пліви є одне або кілька зовсім невеликих отворів, призначених для відтоку менструальної крові.

Внаслідок наявності в пліви дрібних кровоносних судин, при дефлорації (розриві дівочої пліви) виникає невелика кровотеча. У одних дівчат крові дуже мало, у інших кровотеча сильніше – все це визначається вашими індивідуальними особливостями. Вкрай рідко може спостерігатися вроджена відсутність дівочої пліви.

Чому під час дефлорації виникає біль

Якщо ви, як і багато інших дівчат, боїтеся першої сексуальної близькості з коханою людиною через те, що це дуже боляче, вам слід знати, що причина болю часто криється в вашому психологічному дискомфорті, поганий еластичності пліви і навіть в неправильно обраній позі. Якщо дівоча пліва туго натягнута і еластична, процес її розриву може відбуватися і зовсім безболісно. Крім того, больові відчуття знижуються, якщо дівчина досить збуджена, а в її піхву присутня достатня кількість мастила.

Задайте всі хвилюючі питання фахівцеві

Лікарі-гінекологи нашого центру розкажуть Вам все, що потрібно знати про делікатному питанні, а також проконсультують про методи контрацепції

Залиште свій номер телефону.

Вам передзвонить адміністратор клініки.

Як визначити дівчину: делікатні способи, поради

 • Запишіться на прийом
 • Прийом жіночого доктора
 • 1290 руб.

Поширені міфи і факти про невинності

Багато недосвідчених дівчата схильні вірити поширеним помилкам, пов’язаним з невинністю. Спробуємо розібратися, які твердження є істинними міфами, а в яких міститься чимала частка правди:

 • З плином років дівоча пліва здатна потовщуватись – це міф, насправді будова, товщина і величина дівочої пліви у кожної дівчини індивідуальні і ніяк не залежать від її віку.
 • Ранній початок статевого життя шкодить здоров’ю – дане твердження є вірним, адже дівоча пліва виступає в якості своєрідного бар’єру для різного роду інфекцій. Захисна мікрофлора в організмі дівчини формується приблизно в сімнадцять-дев’ятнадцять років, якщо ж позбутися незайманості раніше, зростає ризик розвитку інфекційних захворювань. Крім того, у дівчат-підлітків епітелій в піхву ще дуже тонкий, а значить, його можна травмувати при статевому акті. Це може привести до запальних процесів, утворення спайок, а у важких випадках навіть до безпліддя.
 • Також шкідливо і дуже пізній початок статевого життя – досить спірне твердження, так як дійсно існує ряд захворювань, які можуть виникнути у жінки, що не живе регулярним статевим життям. Однак варто обмовитися, що ці захворювання виникають не від присутності дівочої пліви як такої. Жінка може позбутися незайманості і в двадцять п’ять і в тридцять років, благополучно народити дітей і залишатися абсолютно здоровою.
 • Незайманим немає необхідності відвідувати гінеколога – неправда. Ми рекомендуємо відвідувати гінеколога з профілактичною метою вже після першої менструації, адже існує ряд гінекологічних захворювань, які можуть виникати і у дів, і які на ранніх етапах легко піддаються терапії.
 • Розрив дівочої пліви супроводжується рясним кровотечею – процес розриву дівочої пліви дійсно може супроводжуватися кровотечею, але воно ніколи не буває занадто рясним. У деяких дівчат після першого сексу кров може і зовсім бути відсутнім, наприклад, якщо дівоча пліва значно розтягнута внаслідок занять спортом, і її розриву просто не відбулося.
 • Після першого сексуального контакту вагітність неможлива – міф. Вагітність можлива при будь-якому незахищеному статевому акті, навіть якщо він був найпершим у вашому житті. Щоб цього не сталося, варто використовувати засоби контрацепції.
 • Дівоча пліва може порватися при розтяжці або їзді на велосипеді – це ще одна поширена помилка. При активних заняттях спортом, регулярної розтяжці дівоча пліва може розтягнутися, але не розірватися. Єдиний спосіб позбутися незайманості, не маючи статевого акту, – це отримання серйозної травми, але це трапляється досить рідко.

Читайте також:   Як зрозуміти, що хлопець хоче розлучитися: ознаки розриву відносин

Чи потрібно парі звертатися до лікаря

Якщо у вас і вашого партнера немає сексуального досвіду і зовсім мало знань в статевій сфері, ви завжди можете звернутися в нашу клініку для консультації з гінекологом і урологом.

Лікар зможе відповісти на ваші запитання, підкаже контрацептиви, які вам краще використовувати.

Якщо ви дбаєте про своє здоров’я, перед першим статевим актом не зайвим буде переконатися у відсутності у вас і вашого партнера різних захворювань.

Також звернення до лікаря вимагає ситуація, в якій після першого акту біль не проходить протягом декількох днів, а також не проходить кровотеча.

Як проходить гінекологічний огляд незайманих

Огляд незайманих на прийомі у гінеколога в нашій клініці здійснюється приблизно за тим же алгоритмом, що і інших жінок. По-іншому здійснюється лише огляд в гінекологічному кріслі. При наявності дівочої пліви внутрішнє дослідження проводиться пальцевим методом через пряму кишку.

Лікар акуратно вводить вказівний палець в задній прохід і обмацує прилеглі до її стінці матку і придатки. Іншою рукою гінеколог пальпує низ живота. Процедура ця абсолютно безболісна, хоча в перший раз може здатися неприємною.

Однак вам не варто переживати, наші лікарі проведуть огляд максимально акуратно і дбайливо.

Піхвові дослідження дівчат-дів може проводитися вкрай рідко при наявності певних показань. Це можуть бути підозри на наявність онкологічних захворювань або стороннього тіла в піхві, кровотеча, не пов’язане з менструацією, і т.д. Будь-які маніпуляції в цьому випадку здійснюються з максимальною обережністю, щоб не пошкодити цілісність пліви.

Джерело: https://chh.ru/helpful-information/articles-gynecology/chto-nuzhno-znat-devstvennitsam/

А ти вже подарувала комусь свою квітку? маячні способи визначити, незаймана дівчина

Як визначити дівчину: делікатні способи, порадиГАЛЕРЕІВІДЕОТЕСТИКАТЕГОРІІВойтіВойті через VKПоделітьсяПоделітьсяДобавіть в ізбранние.Удаліть з ізбранних.Отправіть пошту.

Незважаючи на всі успіхи феміністок, завдяки яким жінки тепер можуть розраховувати не тільки на можливість брати участь у виборах, а й будувати кар’єру і отримувати зарплату практично в усьому нарівні з чоловіками, їх все ж до сих пір судять по їх відношенню до сексуальності. Практично кожен другий чоловік зневажливо ставиться до жінок, які ведуть активне статеве життя, і, не дивлячись на те, що самі не проти з ними розважитися, свято клянуться, що одружуються тільки на незайманій. І ось тут-то починається самий морок. Адже треба ж якось визначити, незаймана твоя кохана чи ні. І кількість міфів, пов’язаних з цим не зменшується, а тільки рік від року зростає. Причому один хлеще іншого. Читаємо, чадіти, розвінчуємо міфи.

Цей дивний спосіб винайшли стародавні євреї. На їхню думку, якщо посадити роздягнену жінку на винну бочку і понюхати запах від її геніталій, то аромати діви переб’ють винні пари, і ви просто їх не відчуєте. Чи не знаємо вже, наскільки це вірно, але навряд чи хтось захоче сідати на бочку, щоб ви задовольнили свою цікавість.

Мабуть, деякі пітекантропи досі вважають, що після сексу вагіна розкривається настільки, що жінкам стає незручно ходити, і вони роблять це розводячи ноги.

А ось досвідчені коханки витрачають по 3 тис. На тиждень на помаду, накладні вії, туш, тоналку, рум’яна, та й взагалі постійно ходять з бойовим раскрасом на обличчі. Адже секс і макіяж – кращі друзі.

Якщо у вашої подруги гладка, м’яка шкіра, вона точно незаймана. Якщо ж у неї акне і тьмяна шкіра, вона точно пізнала чоловіка. Мабуть Бог так карає за гріх або що?

З незрозумілої причини дехто вважає, що у дів кінчик носа червоний, а у досвідчених дівчат він злегка рожевий або зовсім блідий ????

Виявляється, деякі думають, що після сексу груди жінки стає м’якшою і збільшується в розмірі. Ех, якби це було так, всі дівчата займалися б любов’ю не перестаючи.

Це ще один старий історичний спосіб, яким користувався англійський лікар ХЕЛКОМ Крук на початку 17 ст. Він струною вимірював відстань від носа до основи черепа, і якщо воно відповідало обхвату шиї, то дівчина оголошувалася незайманою.

Ось тут думки розділяються. Одні вважають, що сексуальна і красива дівчина апріорі не може бути незайманою (якщо тільки вона не з релігійної родини, та й тут вона може прибріхувати).

У той час як інші впевнені, що несимпатичні жінки виявляються набагато більш розпущеним (на їхню думку, тільки віддавшись чоловікові, вони можуть привернути його увагу).

Загалом, як не крути, жінка виявляється в мінусі …

Чомусь дехто вважає, що діви непритомніють від однієї згадки про секс, а ось дівчата з досвідом тільки про нього й говорять, фліртують відчайдушно і займаються виключно тим, що привертають чоловіків в ліжко.

Ваша думка

Джерело: https://onedio.ru/news/a-ty-uzhe-podarila-komu-to-svoj-cvetok-bredovye-sposoby-opredelit-devstvennica-li-devushka-32481

Як зрозуміти що дівчина незаймана?

Сьогодні сексуальної свободи в суспільстві стає все більше. У більшості дівчат перший статевий акт відбувається в досить ранньому віці. Тому 18-19 літніх незайманих стає все менше. Погано це чи добре – питання суб’єктивне і не тема для даної статті. Тому як ми постараємося визначити, за якими ознаками можна зрозуміти, що дівчина – незаймана.

Як визначити дівчину: делікатні способи, поради

Як можна дізнатися дівчину?

Найчастіше визначити, що дівчина незаймана досить важко. Так як навіть незаймана може вести себе досить розкуто і вільно говорити про секс. Але є кілька способів:

# 1 Запитати її . Якщо є певна довіра між тобою і дівчиною, можна запитати її, чи є вона дівою. У такій ситуації вона, швидше за все, скаже правду. Однак не завжди вдається встановити сильну довіру, особливо на початкових етапах знайомства. Тому переходимо до наступного пункту.

# 2 Отримати підвищення в тілесному контакті з нею максимально далеко . Незаймана може цілуватися і обніматися досить сміливо. Але коли справа доходить до сексу, вона різко дає задній хід. При цьому може вести себе досить неадекватно, так як досвіду поведінки в таких ситуаціях у неї, ясна річ, трохи.

# 3 Подивитися на її зовнішній вигляд . Багато дівчат, поки вони діви, виглядають досить серенько. Носять звичайний одяг, яка не підкреслює їх жіночність. Напевно ти помічав таких: як тільки з’являється хлопець – вони буквально розквітають. Стають набагато привабливішими.

# 4 Подивитися на її поведінку . Діви поводяться трохи як діти. Якщо дівчина вже веде сексуальне життя, її руху і поведінку більш спокійні і впевнені. Вона сміливіше йде на контакт, дивиться в очі і т.д. А незаймана більш непередбачувана в своїй поведінці, не впевнена в собі. Може робити якісь нелогічні і неадекватні речі.

Стаття в тему: Як зрозуміти, що подобаєшся дівчині?

Ще раз повторюся. Не буває стовідсоткового способу визначити, незаймана дівчина чи ні. Тому що поведінка може бути індивідуальним, як і зовнішній вигляд: скрізь є винятки.

Досвідчені хлопці, які спілкуються з великою кількістю дівчат, можуть визначити що дівчина незаймана буквально на підсвідомому, енергетичному рівні. Як то кажуть, досвід не проп’єш.

Тепер ти знаєш, як зрозуміти, незаймана дівчина і що для цього потрібно зробити. Успіхів!

Джерело: https://elpickup.ru/interesnoe/kak-ponyat-chto-devushka-devstvennitsa/

Правильне і безболісне початок статевого життя

Кожна дівчина замислюється над тим, яким буде її перший статевий акт. Незвідане вабить і привертає, але в той же час лякає. Наслухавшись чужих історій, у дівчини встають перед очима страшні картини своєї першої сексуальної ночі: жахлива біль, величезні калюжі крові, ніякого задоволення і радості. Але це помилка. Можна позбутися незайманості легко і без болю.

Початок статевого життя – це серйозний і усвідомлений крок у житті кожної дівчини. Всі з цікавістю і хвилюванням чекають цього моменту.

Але як зрозуміти, що настав час розлучитися зі своєю невинністю? І який же сприятливий вік для першого сексу? Лікарі рекомендують вступати в інтимні стосунки не раніше 17-18 років. Головне, щоб дівчина дозріла фізично і морально і вона знала, для чого це робить.

Якщо у неї існують які-небудь сумніви і протиріччя, значить, не варто поспішати прощатися з дитинством, а зробити це тоді, коли прийде усвідомлення значущості цієї події.

Мотивація до заняття сексом

Для дівчини перший сексуальний досвід повинен бути бажаним, представляти новий рівень довіри у відносинах і спосіб вираження своїх почуттів.

Не варто починати статеве життя:

 1. З цікавості.
 2. Самоствердження за рахунок іншої людини.
 3. Для отримання нових відчуттів і емоцій.
 4. З примусу або тиску з боку молодої людини.
 5. Для «галочки», щоб бути, як усі або на спір.
 6. При відсутності любові або симпатії.
 7. З досвідченим, але малознайомою людиною. Існує стереотипна думка, що незайманий не зможе зробити перший секс райдужним і безболісним, тому багато дівчат готові провести першу ніч кохання з людиною, що знає толк в цій справі, з тим, який зробить все швидко і акуратно. Але потім жалкують про те, що він був першим, але не став єдиним і коханим.
 8. Без запобігання. Безпека повинна бути на першому місці, а емоції і почуття на другому.
 9. У сильному алкогольному сп’янінні. Багато дівчат саме в нетверезому стані роблять необдумані і сміливі вчинки, над якими потім бідкаються все життя.

Секс з незайманим

Потрібно знати, що несприятливі умови при першому статевому акті можуть позначитися на подальших інтимних відносинах. Негативний секс призведе до виникнення комплексів і фобій, а гармонійна близькість, заснована на любові, покладе початок щасливого дорослого життя.

Приготування до статевого акту

До сексу, як і будь-якого важливої ​​події в житті необхідно готуватися заздалегідь, щоб потім не відчувати докори сумління і згадувати про свій перший сексуальний досвід з гіркотою і болем. Він повинен відбутися тоді, коли дівчина буде готова до нього психологічно і фізично і вона зрозуміє, що прийшов час піднятися на наступний щабель дорослішання.

Що необхідно зробити перед тим, як вступити в інтимний зв’язок з хлопцем

 • Прочитати книги та посібники з сексу, щоб розбиратися у всіх тонкощах цієї сфери.
 • Познайомитися з чужими історіями та досвідом, дізнатися, які складнощі можуть виникнути і як себе правильно вести, але не проектувати ці події на себе. Всі люди індивідуальні і відрізняються один від одного фізіологічним і психологічним характеристикам. Тому не варто думати, що перший секс буде таким же, як і у інших дівчат.
 • Не соромитися обговорювати свої бажання і страхи з молодою людиною. Чи не приховувати від нього, що це буде в перший раз.
 • Все ретельно спланувати. Вибрати місце, де буде проходити вечір любові. Бажано, щоб в цьому місці знаходився душ, і можна було привести себе в порядок.
 • Створити спокійну і комфортну атмосферу, де можна розслабитися і не боятися, що хтось побачить або завадить.
 • Купити сексуальне і привабливе білизна, в якому будете почувати себе розкуто і вільно. Гарний зовнішній вигляд підвищить самооцінку і додасть впевненості в собі.
 • Вивчити будову своїх статевих органів і дівочої пліви, дізнатися, який поріг больової чутливості. Багато дівчат з високим рівнем відчувають біль навіть від легкого дотику і тому відчувають муки при будь-якому фізичному впливі.
 • Подумати про оберігання, обов’язково придбати презервативи і за бажанням купити мастило. Вона допоможе уникнути сухості в піхві і відповідно хворобливих відчуттів.

Читайте також:   Що потрібно жінці від чоловіка: джерела жіночого щастя

Гіменопластіка (відновлення невинності)

Як поводитися під час сексу

 • Створити романтичну обстановку, приготувати легкі закуски, включити тиху музику, прикрасити ліжко пелюстками троянд, розставити свічки. Дівчата люблять все гарне і ніжне. В такому місці будь-яка відчує себе бажаною і коханою.
 • Приділити особливу увагу прелюдії, ніжні дотики, поцілунки – все це допоможе збудитися і налаштуватися на секс.
 • Найкраще любити один одного в напівтемряві. Так, дівчина не буде соромитися, зможе відволіктися від неприємних думок і повністю довіритися своєму хлопцеві.
 • Перший раз краще займатися сексом в класичній позі, щоб не налякати дівчину і не заподіяти їй незручності
 • Не варто поспішати. При повільному входження неприємні відчуття не будуть так яскраво виражені.
 • При дефлорації не потрібно зажиматься, а, навпаки, розслабитися і намагатися отримати задоволення. Хоч все і твердять, що в перший раз нічого приємно не відчуєш, але це стереотипне судження, адже як себе настроїш і поведеш, так і буде.
 • Обов’язково говорити партнеру про свої відчуття, якщо виникла нестерпний біль, потрібно зробити паузу. Не боятися відмовити в сексі, якщо виник дискомфорт або будь-які сумніви в необхідності здійснювати статевий акт в даний момент.
 • Біль і кров при позбавленні невинності можуть бути відсутні. Це залежить від фізіологічних особливостей дівочої пліви, її розтягування. Це нормальний стан, притаманне багатьом дівчатам. А як же бути з моральною стороною, якщо хлопець не вірить в невинність дівчини? Можна сходити на консультацію до гінеколога і лікар підтвердить, що цей секс був першим. Крім того, будь-який досвідчений чоловік завжди відрізнить дівчинку від досвідченої жінки з її поведінки, за внутрішнім відчуттям.

Чи можна дівчаткам (незайманим) використовувати тампони?

Що робити після статевого акту?

 • Обов’язково прийняти душ.
 • Поставити гігієнічну прокладку на випадок, якщо виникнуть виділення.
 • Якщо кілька днів після сексу відчувається біль або сильні кров’яні виділення, то обов’язково звернутися до лікаря. Якщо ж ніяких скарг немає, то все одно відвідати гінеколога для профілактики, щоб перевірити стан статевих органів і з’ясувати, які засоби контрацепції краще використовувати.
 • Втрата невинності для організму – це стрес, тому можлива зміна циклу місячних.

Якщо молоді люди будуть дотримуватися цих рекомендацій, то перший секс пройде легко і безболісно і залишить в душі тільки позитивні емоції.

Всім дівчаткам хочеться позбутися незайманості так, щоб не залишилося неприємних спогадів, комплексів і страхів, а на душі була радість і ейфорія.

Але навіть якщо все пройшло не так гладко і ідеально, як мріяли і планували, не варто засмучуватися і відчувати себе винуватою, адже ви на порозі нових сексуальних відкриттів і пригод, зможете багато спробувати і відчути.

Втрата невинності – це тільки фізична сторона, головне, що залишиться на серце після цієї важливої ​​події.

Джерело: https://WomanInstinct.ru/lubovisex/1507-kak-lishitsya-devstvennosti-legko-i-bez-boli.html

“Як спокусити дівчину”

“Як спокусити дівчину”

У наші непрості часи незайманих зустрінеш нечасто. Ходять чутки, що десь в глибинці ще збереглися окремі екземпляри цього цінного звіра, але в великих містах зустріти незайману вдається рідко.

А втім, припустімо, що тобі все-таки випала ця нелегка доля і ти негайно забажав доповнити список своїх сексуальних подвигів ще одним пунктом. Я постараюся допомогти тобі досягти бажаного, для чого я і написав додатковий розділ, присвячений цій проблемі.

Не забувай, будь ласка, що цей розділ все-таки додатковий і передбачається, що ти вже ознайомився з основними «посібником». Отже, як спокусити дівчину.

Для цього є кілька можливостей. На жаль, в 90% випадків необхідно, щоб вона тебе полюбила, так як дівчата в більшості своїй хочуть втратити свою невинність з людиною, який був би їм небайдужий. Поки ж нам залишаються 10%. У 9-ти з них треба просто напоїти дівчину, а один відсоток залишимо дівчатам, які обтяжуються своєю незайманістю та самі шукають, де б її «забути».

Любов, не любов, але дівчина-то нам потрібна, правильно? Значить, будемо споювати. Нехай це здається банальним і вульгарним, але це спрацьовує. Правильно напоїти дівчину – ціле мистецтво.

Головне завдання тут – не акцентувати увагу на тому, що ви взагалі щось п’єте. Невимушено спілкуйтеся на будь-які теми, не забуваючи підливати дівчині ще. Вона повинна відчувати себе розслаблено і затишно.

Ти сам відчуєш момент, коли пора буде переходити до рішучих дій.

Взагалі «розлучення» діви – процес довгий, що вимагає багато сил і енергії.

Вона може давати себе цілувати, дозволяти тобі відверті ласки, вона навіть може (чесне слово) зробити тобі мінет, але в самий останній момент ти завжди чуєш: «Ні», «Я боюся», «Буде боляче», «Не зараз» і так далі. Тобі доведеться бути з нею джентльменом.

Спокусити незайману важко, але якщо ти все-таки домігся цього, то тримайся, бо вона тебе потім затрахала до смерті. Вона стане просто ненаситної, так що вирішуй сам, так це тобі потрібно, як здається.

Дівчину доведеться довго готувати морально. Необхідно, щоб вона до тебе звикла – вона повинна чути тебе якомога частіше (але і не дуже часто – набридати теж не рекомендується). Привчи її до різних безневинним жестам довіри (поцелуйчики в щічку, обнімашечкі).

Обов’язково говори їй, що ти її любиш. Якщо вона не любить тебе – говори це напівжартома, якщо любить – говори серйозно, але завжди говори. Потрібно частіше гуляти з нею красиво за нею доглядати. Наприклад, подай їй руку на крутому спуску, або ще що-небудь.

Немає нічого действенней всіх цих «старомодних» жестів.

Коли ти доберешся до суті – ні в якому разі не поспішай. Можна все зіпсувати одним необережним словом. О-о-дуже не поспішаючи, але наполегливо переходь до більш і більш відвертим пестощів.

Будь якомога ніжніше – пам’ятай, що вона як-ніяк запам’ятає це на все своє життя. Обстановка теж повинна бути відповідною. Неодмінна умова – наявність достатнього часу. Поспіх важлива тільки при лові бліх, і ніяк не в подібній ситуації.

Включи якусь музику, яка подобається їй (а не тобі), і вперед. Успіхів!

Виконуй все весело і лагідно, пристрасно, ніжно і красиво … Не роби з цього трагедії або мелодрами … Дівчину по квартирі весело поганяти, ласкаво завалити і роздягнути, дуже пристрасно порушити, використовуючи пальчики і все інше, красиво покласти на спинку.

Ніжно її ніжки розвести і зігнути в колінах! Одягти презерватив, прилягти на дівчину, самим кінчиком погладити її зовні, чи не засовуючи більше ніж на сантиметр, тобто не дістаючи до дівочої пленочки, дівчина ще більше від цього збудиться, і тоді, міцно взявши дівчину за плечі, не попереджаючи, одним рухом вставити член повністю. Дівчина спробує тебе відштовхнути, але її треба міцно тримати, шепочучи на вушко всяку ніжну нісенітницю. Якщо все зробити правильно, то через три-п’ять хвилин біль пройде, і тоді член можна дуже повільно вийняти. І хвилин через двадцять, а то й раніше, дівчина сама попросить продовжити. (До речі, якщо все зробити так, то крові, швидше за все, не буде взагалі).

Висновок: Багато обережності, ніжності, ласки і ще більше наполегливості. buchel777.ru

 

Джерело: https://subscribe.ru/group/nauka-soblazneniya/30672/

Як без ліжку визначити незаймана дівчина чи ні! ??

Ввійти через mail.ru
Aika

 • зовсім мужики дурні наївні))) знайшли, теж мені, критерій відбору))) да зараз це хоч сто раз заштопивает, та так, що не відрізниш.
 • і технічну невинність ще ніхто не відміняв

Катюня Toru

Краще просто запитай її про це коли будеш готовий

Анастасія

запитати. Більше без варіантів.
Якщо їй 30 років, то погано. Якщо 16, то добре.

Юлія

незаймана в 30 це сумно, зараз скромних і не сищіш щоб ще в 17 бути незайманою. це добре цінувати буде першого чоловіка. Скажи так між іншим, а ти була коли Ліба з чоловіком в ліжку ось так і дізнаєтеся.

Сходити разом на прийом до гінеколога. А якщо не довіряєш з самого початку – навіщо тобі знати дівчинка вона чи ні ?? ?

«Незаймана це погано чи добре» – вони потім все стають жінками. Всі жінки погані, чи ні?

запитай. ДІВЧАТА НІКОЛИ НЕ БРЕШУТЬ. Я НЕ ЗУСТРІЧАВ ТАКИХ-ХТО МЕНЕ обманювати. ПОВІР ШУКАЙ ТАКИХ-ЧЕСНИХ. ПОШУК … … Знайти б споріднену душу, Що так – схожа на мою … – І разом тишу нам слухати

Тут … на землі, і там … в раю!

Потяг до незайманим – схильність до педофілії. (Думка психологів). Особисто я знаю дві пари, в яких наречена була незайманою. В обох випадках ці діви згодом наставили чоловікам роги!

Запитати потрібно не прямо в лоб, а підвести до цього і можна так запитати, що навіть і слова будуть непрямі, подумай. Незаймана – це відмінно, я б хотів тільки незайману собі в дружини.

Якщо на простирадлі з’явиться пляма крові, то так.

Вася

Це звичайно далеко не 100% варіант, але можна подивитися на її поведінку, на те, як вона спілкується з протилежною статтю, як одягається, як приймає компліменти і т. Д. Можна просто запитати чи був у неї взагалі хлопець, зустрічалася з кимось небудь чи ні. Якось підвести до цієї теми. Погано чи добре бути незайманою до якогось віку – це кожен вирішує сам для себе.

На мій погляд добре, коли дівчина не втрачає рано голову.

та й в ліжку не визначиш, зараз зашиваються, як за здрасти))) залишається-повірити на слово)))

Юлія

А ти подумай погано або добре. Якщо у неї десяток їх був, як ти дізнаєшся, вона може сказати що з одним тільки була. А потім буде порівнювати вас з іншими і якщо ви опинитеся краще за всіх – вам пощастило, немає – чекайте її після роботи до 12 годин. Олександр Матросов

Ахаха, ну ти гониш, мен. Передавай там психологам привіт. Виходить раніше все цим страждали, т. К.

якщо не було крові на простирадлі мужик сміливо міг вигнати дівчину (беруться до уваги і фізіологічні особливості, коли при розтягуванні і розриві не було крові) і при цьому все село услід їй кричала «повія», тому що раніше і не думали що таке може бути справа без крові. А раніше королі і царі знаєш чому шукали тільки сильних, витривалих, та й при цьому незайманих, нє?

Наталя

Воно тобі треба, хто у нас не перший той у нас другий

Анжеліка

Я взяв у дружини ДЕВСТВЕНИЦА все одно довелося проткнути.

Катерина

під тортурами зізнається

Інші питання з категорії «Знайомства, Любов, Відносини»

Джерело: https://sprashivalka.com/tqa/q/4497994

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *