Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Стандартна історія: ще вчора поруч з вами була кохана дівчина, яка представлялася вам ідеальною кандидатурою на роль супутниці життя і матері майбутніх дітлахів. Однак зараз ви один – ВОНА пішла.

Зміст приховати

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Може бути, любові вже немає, її вітряне сердечко зайняв інший хлопець, можливо, ви самі винні в розриві відносин. Але поки немає сил уточнювати першопричину, оскільки душевні страждання стають все сильніше.

Всі ваші думки зараз лише про те, як забути дівчину, яку любиш, і це правильно, адже тільки позбувшись від осколків колишнього щастя, можна підготуватися до зустрічі нової любові.

Як забути кохану дівчину?

Кожен розрив є сильним емоційним шоком для залишеного людини. В цей період все навколо постає в негативному світлі, і починається здаватися, що нічого хорошого тебе вже не чекає.

Чоловіки і жінки по-різному переживають розрив.

Звичайно, не можна говорити, що комусь із них легше, просто якщо милим дамам дозволено страждати напоказ і плакатися в жилетки подругам, то представники сильної статі вважають за краще страждати мовчки.

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишнюОтже, розставання відбулося, минулого не повернути, так що необхідно звикнути до цими думками і продовжувати жити. Ось тільки як? Щоб забути дівчину, дотримуйтеся наступного алгоритму дій:

 1. Розставання з минулим.
 2. Зміна ставлення до цих подій.
 3. Очищення думок.
 4. Зміцнення сили волі.
 5. Приведення себе в гарну фізичну форму.

Перш за все, скажімо, що неможливо позбутися почуттів за помахом чарівної палички. Це закохатися можна з першого погляду, а ось викорчовувати бажання, любов, пристрасть з серця доведеться довго.

Пункт № 1. Розлучаємося з минулим

Все, що пов’язує вас з колишньою коханою, необхідно викинути, знищити, забути і т.д. Щоб зрозуміти, як забути дівчину, яка зрадила, потрібно:

 • позбутися від предметів, що належать або нагадують про неї – фото, подарунки, одяг;
 • зробити в приміщенні повномасштабну прибирання, щоб вичистити все, аж до волосинки і аромату її парфумів;
 • видалити з мобільника все її знімки і смс, телефонний номер поставити в чорний список, а свій – краще змінити;
 • заблокувати адресу її електронної поштової скриньки, почистити друзів в соціальних мережах і обмежити доступ на власні сторінки.

Подібні дії необхідно виконати незалежно від причини розриву. Якщо це ви стали ініціатором розлучення, вжиті заходи захистять від небажаних відвідувань. Якщо дівчина заявила про кінець відносин, такі кроки допоможуть вам швидше змиритися з втратою.

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Пункт № 2. Змінюємо ставлення до того, що трапилося

Спробуйте слідувати старовинної мудрості, яка стверджувала, що якщо неможливо змінити ситуацію, потрібно змінити відносин до неї. Щоб забути дівчину, слід зрозуміти простий факт: зникла саме вона, любов же (ваше вміння любити) нікуди не зникло.

Прийде час, і ви подаруєте свої емоції тієї, яка не відкине їх, а, навпаки, прийме щиро і з вдячністю. Зараз же опускаємо ситуацію з допомогою електронного або паперового послання. У ньому варто сказати спасибі жінці за все хороше, що у вас з нею було, вибачитися, якщо ваша поведінка стало причиною розриву. Цей лист не потрібно відсилати, пишіть його ви не для НЕЇ, а для себе.

Пункт № 3. Очищаємо думки

Позбувшись від нагадують про неї предметів, написавши їй прощального листа, можна приступити до методик, які якщо і не позбавлять від переживань, то змусять їх трохи потьмяніти.

 1. Уявіть, що повітря, який ви вдихаєте носом, є найкращим, що є на світі. Це зміни, поновлення, бажання будувати нові відносини. Повітря, що виходить через рот, прибирає все негативне, позбавляє від минулого і помилок.
 2. При кожному приступі нудьги спробуйте відволіктися – наприклад, потренируйте пам’ять. Почніть заучувати вірші, афоризми, іноземна мова. Це до того ж принесе і реальну користь.

Пункт № 4. Зміцнюємо силу волі

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишнюЯк забути дівчину? Скористайтеся самонавіюванням. Фахівці рекомендують уявити себе в ролі в’язня, скутого важкими кайданами. Ці кайдани – почуття до колишньої коханої, спогади про неї. Представили? А зараз наберіть більше повітря, відчуваючи, як у вас вливається сила, і зусиллям волі розірвіть ці кайдани. Нехай вони впадуть до ваших ніг.

Пункт № 5. Наводимо себе в кращу фізичну форму

Спортивні вправи, фізичні навантаження – ще один дієвий метод забути дівчину. Спробуйте зішкребти себе з ліжка, займіться пробіжкою вранці, потім слід контрастний душ і інші водні процедури. Це підбадьорить і додасть сил на нові звершення.

Допоможуть повернути впевненість у собі:

 • віджимання;
 • вправи для пресу;
 • підтягування.

Регулярні заняття скоро принесуть не тільки врівноваженість, але і видимі результати. Погодьтеся, що краще шукати нову супутницю життя з міцним пресом і подкаченний руками.

Ще один тривожний чоловіків питання: як забути кохану дівчину, якщо бачиш її кожен день. Це, мабуть, самий неприємний тип розставання, оскільки дуже складно спостерігати об’єкт бажання щодня, але розуміти, що ви ніколи не будете разом. Як бути? Зробіть наступні заходи:

 • повністю ігноруйте її, обмежуючись короткими «привіт-пока»;
 • запишіться в спортзал (щоб пошкодувала про втрату);
 • не залишайтеся тет-а-тет;
 • змініть роботу (якщо ви колеги) або переведіться на інший факультет (якщо навчаєтесь разом).

Кілька методів, як забути дівчину

Відповідаючи на питання, як швидко забути кохану жінку, слід розуміти, що любов є вкрай сильної емоційною прихильністю. Якщо вам важко залишити в спокої колишню кохану, крім загальних рекомендацій, слід виконати і інші поради.

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

 1. Подумайте про те, що все закінчилося – ви і ВОНА розлучилися назавжди, постарайтеся звикнути до цієї думки. Кожен раз відволікайте себе, якщо виникають думки про екс-подружці.
 2. Замислюйтесь над тим, що прихильність пов’язана більше з намальованим в вашій уяві ідеальним чином, ніж з конкретною людиною.
 3. Постарайтеся звернути увагу на себе, коханого, і Любіть самому собі. Крім того, можна розібратися, нарешті, чого ви хочете, до чого прагнете.
 4. Отримуйте задоволення, всілякі приємні емоції від стрімко біжать хвилин і днів. Займіться улюбленою справою, придумайте собі хобі, може бути, навіть екстремальне.
 5. Ви вільні? В цьому щось є! Спробуйте відшукати кілька позитивних моментів у власній незалежності і свободи. Тепер ви вільні чинити так, як хочеться.
 6. Працюйте більше, перетворитеся на час в трудоголіка. Працюйте так, щоб по поверненню додому залишалися сили лише на вечерю і сон. Важка праця – гарне «ліки» від переживань і нав’язливих думок.
 7. Навіть якщо ви відчуваєте свою вину в крах відносин, припиніть себе «клювати». Мудрий той чоловік, який зазначив, що в розриві відносин винні обидва партнери.

Як відпустити ту дівчину, яку любиш? Забудьте про те, що вона така єдина і неповторна. Вас оточує велика кількість не менше (і навіть більше) милих і симпатичних панянок. Почніть нові відносини.

Поради психолога

Як відпустити колишню кохану дівчину? Необхідно розуміти, що розрив – явище багатостороннє, в якому тісно переплітаються емоції, вчинки, причини та мотивація різних сторін. Психологи рекомендують розглянути ситуацію розставання з декількох, часом несподіваних точок зору.

Задумайтесь немає над тим, як відпустити дівчину, яку любиш, а над тим, чому її потрібно відпускати. Можливо, вона зустріла іншого чоловіка? Ви одружені і вирішили залишитися з дружиною? Ваші відносини вас обтяжують? Вона боїться, що її зруйнують подібні взаємини? Існують які-небудь перешкоди?

Відповісти на такі питання і поглянути на ситуацію «свіжим» поглядом допоможе кращий друг або ж психолог. До речі, фахівець краще, оскільки він зможе виявити справжню причину розставання.

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Розібралися в проблемі і все-таки розлучаєтеся? Необхідно правильно пережити розрив. Психологи запевняють, що любов є процесом, в якому воля майже не бере. Виходить, що однією тільки волею перебороти прихильність не вийде. Як забути кохану жінку? Виконуйте наступні рекомендації:

 • Розставання – це смерть, трагедія, горе, по крайней мере, так вважають вчені. Тому потрібно пережити цей важкий почуття, психіка не зможе вилікуватися завчасно. Так-так, рада з серії «час лікує».
 • Направте викинуті емоції, бажання і сексуальну енергію в позитивне русло, наприклад, в творчу діяльність. Займіться малюванням, випилюванням меблів (чому б і ні), фотографуванням, спортом, подорожами.
 • Подумайте, куди ви йдете. Попросту кажучи, яка ваша мета в житті. Крах відносин – хороший час, щоб переглянути власні мотиви, ідеї, життєві завдання. Якщо ви рухаєтеся в правильному напрямку, це додасть вам додаткові сили.

Психологи рекомендують «чесно» пережити розрив, випробувавши всю гаму суперечливих емоцій, а вже потім переходити до нових відносин.

Тільки в разі грамотного розбору причин і мотивів розставання, роботи над собою є шанс побудувати зовсім інші, засновані на досвіді і знаннях, взаємини з дівчиною.

Як забути колишню дружину, яку любиш? Що робити, якщо твоє серце відмовляється відпускати кохану дівчину? Варіантів начебто багато, проте не кожному чоловікові вони підійдуть. Так, час – хороший лікар, тому через кілька місяців біль розлуки вщухне, а ви зможете почати нові стосунки. Можливо, саме вони і стануть найкращою сторінкою у вашому житті.

Джерело: https://adella.ru/youandhe/kak-zabyt-devushku-kotoruyu-lyubish.html

Як забути дівчину, яку любиш: швидко і назавжди

Кадр з фільму «В прольоті»

Ми не знаємо, яка з тобою трапилася історія. Бути може, це гірке розставання з-за того, що вона пішла до іншого, або нерозділене кохання, яку ти відчуваєш вже протягом довгого часу, або несумісні характери, що не дозволяють вам бути разом.

Що б це не було, ти приготувався страждати, рвати на собі волосся і скаржитися всім підряд про свою нелегку долю. Однак все, що тобі потрібно – це забути все, що було, і продовжувати дихати на повні груди, насолоджуючись життям у всіх її проявах.

У цьому матеріалі ми розповімо тобі, як забути дівчину, яку любиш. Природно, це буде непросто, але при серйозному підході у тебе все вийде.

1. Перестань за нею стежити

Отже, почнемо з основ, без яких всі подальші дії будуть абсолютно марними. Якщо ти хочеш по-справжньому її забути, почни зі своїх соціальних мереж. Отпишись від неї в інстаграме, видали з друзів у «ВКонтакте», заблокуй в фейсбуці, перестань фолловить в твіттері, нарешті, забудь про її інші сторінки.

Інакше ти будеш зациклюватися на всіх її діях в мережі. Кожна її запис буде здаватися тобі відсиланням до ваших стосунків, кожен новий лайк від якогось хлопця буде здаватися тобі початком її нових відносин з кимось іншим.

Згодом твоя параноя зайде так далеко, що ти не зможеш займатися звичними речами і на довгий час зустрінеш біля екрану свого гаджета в нескінченних переживаннях.

Просто отпишись від неї, і все.

2. Почни працювати

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

«Я вже і так працюю, генії» , – подумаєш ти і будеш прав. Однак ми маємо на увазі справжнє занурення в робочий процес, різке зміщення твоїх пріоритетів в бік кар’єри.

Попроси надати тобі більше обов’язків на роботі (раптом тебе навіть підвищать), постарайся обзавестися новими кар’єрними цілями, доможися того, чого не досягав раніше. Одним словом, направ всю свою енергію розчарування на кар’єру. Так ти будеш набагато менше думати про неї, а, може, і зовсім забудеш.

3. Зніми рожеві окуляри

У багатьох людей після розриву з улюбленими виникає непереборна тяга ідеалізувати і романтизувати своє минуле, вважаючи, що це були найкращі стосунки в їхньому житті. Ми не сумніваємося, що у вас були прекрасні часи разом, проте будь з собою чесний і визнай, що не всі завжди було гладко.

Тому візьми свій гаджет або листок паперу (якщо тобі так зручніше) і склади список речей, які тебе дратували в своїй колишній. Також не забудь вписати туди всі випадки ваших сварок і сварок.

Тепер у тебе є інструмент, який допоможе тобі спускатися на землю всякий раз, коли захочеш пригадати, наскільки досконалими були твої стосунки.

Просто перечитуй його в такі моменти.

4. Більше ніяких випадкових зустрічей (з нею)

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

 • Якщо ти знаєш, де вона працює, куди ходить по вихідним, з ким спілкується і як любить проводити час вечорами, це ще не означає, що тобі треба користуватися цією інформацією.
 • Не варто думати, що, якщо ти нібито випадково будеш прогулюватися недалеко від місця її роботи, вона помітить тебе і зрозуміє, як була не права, після чого кинеться в обійми просити про возз’єднання.
 • Швидше за все, ви зустрінетеся, обміняєтеся якимись черговими репліками, створите напружену один для одного обстановку, а після всього цього вона ще подумає, що ти в розпачі, і захоче тебе бачити ще менше.

5. Перестань порівнювати себе з її новим хлопцем

Камон, це найгірше, що можна зробити, якщо після вашого розставання у неї з’явився хлопець. Цікаво, що як би ти не був хороший собою, в таких ситуаціях чоловіки завжди відчувають нестачу тих чи інших якостей, які є у їх суперників. Навіть якщо їх немає.

Читайте також:   Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Ми настійно не радимо переглядати його профілі в соціальних мережах, в надії зрозуміти, що ж вона в ньому знайшла.

6. Тепер подумай, скільки грошей тобі більше не доведеться витрачати

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Більше ніяких спільних подорожей, походів в бари і ресторани, дорогих подарунків і урочистих подій. Величезним плюсом відносин є несподівана економія коштів.

Тепер, коли ти один, можеш дозволити собі набагато більше, ніж раніше, і тобі не доведеться витрачатися там, де ти міг не витрачатися взагалі.

7. догану

Якщо ти довгий час стримував свої почуття з приводу вашого розриву, прийшов час випустити їх назовні. Для цього можеш запросити своїх кращих друзів в бар, розповісти їм все, що ти думаєш з приводу твоєї невдалої любові, трохи покричати, як слід випити (тільки не перестарайся), а потім прокинутися на наступний день з відчуттям переродженого людини.

Природно, для того, щоб повністю відійти від гірких думок, людині потрібен час. Дозволь собі трохи посумувати, тільки не впадай у депресивний стан і будь здатний виплеснути свої емоції в потрібний час.

8. Проте знай, коли треба зупинитися

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Все в цьому житті має бути в міру, навіть скорбота по твоїм нещасливим відносинам. Тому якщо ти будеш занадто багато думати і говорити всім про свою проблему, можна серйозно на неї зациклитися.

Ти можеш нескінченно говорити про це, однак це нічого не змінить. У якийсь момент виявиться, що ти просто прокручуєш в голові негативні спогади і ділишся ними з оточуючими. Знову і знову.

В цьому випадку краще зробити позитивні дії і, нарешті, відпустити минуле.

9. Почни багато читати

Ще один вірний спосіб, як перестати думати про дівчину, яка подобається – книги. Тому що, як ми всі знаємо, книги – це справжній бальзам для душі. Склади собі великий список всього того, що ти хотів колись прочитати, а також не забудь попросити рекомендації у друзів і на тематичних ресурсах.

У якийсь момент негативним думкам просто не буде місця в твоїй голові, і тобі стане набагато легше.

10. Насолоджуйся тим, що ти один

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Щоб по-справжньому відчути себе вільним від відносин, дозволь собі робити все, що ти не міг, коли зустрічався з дівчиною. Тепер ти можеш піти куди завгодно, спілкуватися з ким завгодно, а також повертатися додому коли завгодно. Роби все, що вважатиме за потрібне. Ніхто тепер тобі не скаже, що це неправильно.

Про всяк випадок: дій в рамках закону .

11. Заплануй подорож

Це не обов’язково повинен бути якийсь відв’язний Євротур з безліччю пригод на кожному кроці. В даний момент тобі краще просто змінити обстановку на деякий час, щоб позбутися від гнітючих думок, які оточують тебе там, де ти знаходишся.

12. Перестань гризти себе

Не варто звинувачувати себе за те, що ти досі не можеш позбутися думок про колишню. Чи не дорікай себе за порушення наших порад, за перегляд її інстаграма, щоб подивитися, як у неї справи. Не варто звинувачувати себе і за те, що ти вже кілька разів тинявся в її улюбленої кав’ярні, в надії зустрітися з нею.

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Злитися на себе в таких випадках – не найпродуктивніший почуття. Воно заважає тобі забути колишню дівчину і рухатися назустріч новому життю, в якій тебе чекає безліч цікавих подій і людей.

Якщо в даний момент тебе не так просто змиритися з думкою про розрив, пам’ятай, що час – найкраще заліковує розбиті серця. Тому продовжуй жити власним життям, рефлексує (але без фанатизму), займайся своїми справами і в якийсь момент ти зрозумієш, що не можеш згадати, коли востаннє думав про свою колишню.

Джерело: https://playboyrussia.com/emzhe/kak-zabyt-devushku-ot-kotoroy-ty-bez-uma-12-samykh-vernykh-sposobov/

Поради психологів: як забути дівчину, яку любиш

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Розрив у відносинах

03.05.2018

6.5 тис.

4.4 тис.

7 хв.

Чоловіки, так само, як і жінки, схильні важко переживати розставання з коханою людиною. Вони здатні надовго поринати у спогади про минуле і зациклюватися на власних почуттях.

Деякі роблять необдумані вчинки або занурюються в депресію.

Щоб швидше пережити момент розставання, психологи рекомендують різні дієві способи повернутися до повноцінного життя і побудувати нові відносини.

Чоловіки не менше жінок здатні відчувати сильні почуття і важко переживати розставання. Як швидко вийде забути кохану дівчину, залежить від часу, проведеного разом, того, наскільки сильна закоханість, характеру хлопця і відносини партнерки.

Для початку потрібно охолонути і проаналізувати подію. Варто згадати, як розвивалися відносини, чи були ситуації, яким раніше не надавалося значення, і зробити правильні висновки. Це допоможе глибше заглянути в суть проблеми, абстрагуючись від сильних почуттів, і тоді стане зрозуміло, куди рухатися далі.

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Хлопець хоче забути дівчину, якщо вона:

 • більше не любить його;
 • віддала перевагу іншому;
 • не відповідає взаємністю;
 • пішла з життя.

Кохану жінку, з якою довелося розійтися не по своїй волі, необхідно зрозуміти і відпустити. Дуже часто люди, зустрічаючи чергового партнера, вважають, що це любов на все життя.

Однак коли вони пізнають один одного краще, починають помічати несумісність характерів і життєвих цінностей. У подібному випадку не варто мучити свого партнера, потрібно розлучитися, зберігши гідність.

Час покаже, що це було єдино правильним рішенням.

Почуття поступово зникнуть, і з’явиться можливість для нових відносин з людиною, який підходящої парою.

Жінку, яку любиш сильно, швидко забути не вийде. І до цього потрібно бути готовим. Чоловікові варто запастися витримкою, витримкою і терпінням. Перші два тижні після розставання – найважчий період, який потрібно просто пережити.

Коли дівчина кинула і пішла до іншого, чоловік може сильно мучитися, відчувати комплекс неповноцінності, злість, образу і розчарування.

Тому раз і назавжди потрібно зрозуміти, що більше відносин з нею не буде, і треба жити далі. Якщо доводиться бачити її кожен день, то завдання стає складніше.

В такому випадку доведеться зробити вибір – або поміняти роботу, або повністю абстрагуватися від ситуації і не помічати присутності коханої.

Необхідно перебороти в собі образу і біль, але ні в якому разі не втрачати почуття власної гідності і не намагатися повернути відносини. Людина, яка зрадила один раз, зрадить ще раз.

 

Необхідно швидше пробачити кохану і відпустити ситуацію, а час все розставить по своїх місцях.

Щоб відволіктися від важких думок, варто зайнятися улюбленою справою, більше спілкуватися з друзями або зануритися з головою в роботу.

Буває так, що обраниця не відповідає взаємністю , а чоловік сильно захоплений і думає про неї постійно. Варто усвідомити, що смаки і переваги при виборі партнера у кожної дівчини свої. Якщо вона відмовила, це не означає, що хлопець не володіє позитивними якостями і не гідний її.

Потрібно прийняти її вибір і переключити свою увагу на інший об’єкт. Можливо, інша симпатична дівчина зможе сподобатися хлопцю і надалі виявитися більш відповідною партією, ніж колишня любов.

Якщо улюбленого людини не стало на цьому світі, потрібно постаратися змиритися з тим, що її вже не повернути, а життя, як би банально це не звучало, триває. Потрапивши в таку ситуацію, важливо не замикатися в собі і не шукати розради в самоті. Навряд чи залишив цей світ кохана людина хотів би бачити, як його друга половинка прирікає себе на страждання.

Якщо любов була дуже сильна і самостійно вийти з депресивного стану не виходить вже 2 роки або більше, потрібно обов’язково звернутися до психолога. Добре, якщо в цей момент будуть оточувати вірні й віддані друзі, які не залишать скорботного людину наодинці зі своїми думками.

Чоловіки можуть любити жінку роками навіть після розставання. Зациклюючись повністю на її образі, вони починають порівнювати всіх нових своїх подруг з колишньою дівчиною. В результаті вони не можуть побудувати особисті та сімейні відносини і приносять страждання другій половинці. Адже жінки завжди відчувають, коли їм доводиться ділити серце хлопця з кимось ще.

Якщо почуття не згасають і спогади про минуле стають нав’язливими, необхідні кардинальні способи вирішення проблеми. Можливо, доведеться скористатися допомогою і порадами психологів, щоб перегорнути цю сторінку в своєму житті.

У нашій пам’яті завжди зберігається багато спогадів про приємні пережиті моменти з коханою людиною і негативних ситуаціях.

Відразу після розставання спливають тільки хороші спогади, тому важко бути об’єктивним. Щоб забути дівчину, потрібно постаратися дотримуватися простих правил. Способів розлюбити дівчину існує кілька.

Всі психологи одностайно стверджують, що цей процес потрібно проходити поетапно:

етап опис
Перестати думати про неї постійно Коли чоловік згадує знову і знову свою колишню кохану, він переживає всі емоції заново. Якщо ятрити свіжу рану без кінця, вона ніколи не заживе. Потрібно стежити за ходом своїх думок і зупиняти всі спогади про неї. Як тільки вийде робити це машинально, з’явиться можливість думати про інших людей і поточні справи. Необхідно намагатися подумки переключатися на цікаві теми, навіть якщо це виходить з працею. Перший час зробити це буде важко, але якщо докласти силу волі, то в подальшому думки можна буде контролювати
відпустити ситуацію Найчастіше люди чіпляються за минуле і просто не бачать майбутнього за нахлинула тугою. Чоловіки є власниками, і навіть до колишніх пасій відносяться ревно, тому відпустити те, що їм належало, буде нелегко. Самий хороший вихід – всією душею відпустити людини і ситуацію. І деякий час плисти за течією повсякденних турбот і спілкування з друзями. Не варто нав’язуватися обраниці і намагатися її повернути. Якщо це просто криза відносин, краще дати людині час розібратися в собі і своїх почуттях
Позбутися від пережитків минулого Потрібно прибрати всі фотографії з дівчиною, подарувати або викинути речі, які вона подарувала. Прибрати з поля зору все, що може нагадувати про неї, аж до дрібниць. Слід позбутися від невпевненості в собі і комплексів, які можуть виникнути на грунті розставання. Наприклад: «Я невдаха», «Кому я потрібен?», «Де я знайду краще неї?» Це не єдина дівчина в світі, і у хлопця є можливість зустріти свою другу половинку
Прийти в стан рівноваги Є різні прийоми медитації, щоб привести психіку в урівноважений стан. Різні практики відмінно допомагають навчитися контролювати і управляти своїми емоціями. Чоловікові необхідно взяти себе в руки і розірвати замкнене коло спогадів
проаналізувати прозошедшее Необхідно проаналізувати подію і причину, по якій відбулося розлучення. Отримати відповіді можна за допомогою близької людини або друга, поговоривши з ним по душам. Це допоможе чоловікові позбутися від накопичених емоцій і обговорити проблему. Він трохи заспокоїться і почне міркувати логічно. Крім того, вірний друг завжди дасть слушну пораду
Зайнятися хобі або зануритися в роботу Слід зайнятися роботою, справою, яке подобається, спортом або хобі. Будь-яка фізична навантаження дозволяє скинути адреналін і відволікає від сумних спогадів. Від накопиченої агресії можна позбутися на інтенсивних тренуваннях в спортзалі. Творчим людям допоможуть малювання, складання віршів, конструювання
Порвати всі контакти Слід видалити номер телефону дівчини з телефонної книги, припинити листування по інтернету, уникати випадкових контактів на вулиці або в компанії
Знайти нову супутницю життя Продовжити жити далі і звертати увагу на інших. При цьому не шукати заміну колишньої або її копію, виходячи з зовнішності і манери поведінки, а намагатися бачити в інших жінках індивідуальність. Більше приділяти часу нової партнерки. Варто категорично уникати порівнянь і натяків на колишню дівчину
витримати час Ніщо так не лікує, як час. Хлопцеві варто побути наодинці зі своїми думками, заспокоїтися, все ретельно обміркувати і зробити висновки, щоб надалі не зробити тих же помилок
Змінити своє життя Швидко впоратися з емоціями допоможуть кардинальні зміни в житті: подорож, спілкування з неординарними людьми, зміна звичок і режиму

Щоб швидше стерти спогади, хлопцеві варто більше спілкуватися з друзями, але не заливати горе алкоголем, а брати участь в будь-яких спільних заходах. Головне – не давати собі сумувати і постаратися не думати про минуле.

Слід пам’ятати, що чим швидше чоловік пройде етап «ломки» розриву відносин, перестане «насолоджуватися» своїм болем і жаліти себе, тим швидше в його житті почнуться позитивні зміни. Тому найкращі ліки для душі – час і здатність швидко відпустити минуле, щоб звільнити місце для нинішнього і майбутнього.

Читайте також:   Телець і стрілець: тернистий шлях до гармонії і сумісності

Джерело: https://doctorfeel.net/relations/parting/kak-zabyt-devushku.html

Як забути колишню дівчину?

Як забути дівчину: поради, що дозволяють не думати про колишню

Привіт друг. Сьогодні ми з тобою поговоримо про те, як забути колишню дівчину. Якщо тебе цікавить це питання, значить, ти знаходишся в складному і хворобливому стані. Розрив відносин – завжди стрес і сильний емоційний шок. Залишившись на самоті, хлопці нерідко відчувають фізичний дискомфорт і душевний біль. Сприйняття життя стає різко негативним – починає здаватися, що все дуже погано, все хороше залишилося в минулому і ніколи не повернеться. Вражене самолюбство додає яскравих вражень, з’являється розчарування до людей і себе, виникає недовіра до світу, ти готовий благати всіх «допоможіть мені повернути її». І цей стан легко може перерости в депресію. Важливо вчасно задуматися, як швидко раз і назавжди забути свою колишню дівчину.

Чому ти не можеш забути колишню?

Перший крок на шляху до душевного зцілення – розібратися з причинами, зрозуміти, чому так боляче, чому ти не можеш викинути її з голови? Відшукавши відповіді, буде простіше знайти шляхи вирішення проблеми.

Отже, чому хлопець ловить себе на думці «хочу скоріше забути, викреслити колишню дівчину з життя, але не можу цього зробити»? Здавалося б, відповідь очевидна – тому що ти її любиш. Але на ділі все не так просто, як може здатися.

Іноді образ жінки і спогади переслідують, навіть якщо любов пройшла і почуття охололи.

Парадокс, але бувають ситуації, коли хлопець сам був ініціатором розриву, але через час починав замислюватися, як забути колишню дівчину?

Те, що ти сумуєш за колишньої – це не любов, це психологічний обман . Це як з наркотиками, звичайна залежність, спроба повернути себе в зону комфорту. Пам’ять – уперта річ. Найдовше в ній зберігаються яскраві і емоційно забарвлені образи, т. Е.

в моменти негативу в голові спливають хороші картинки. Ти починаєш згадувати різні моменти, коли вам було добре, коли вона робила для тебе щось корисне, і від цього виникає біль, ти розумієш, що тобі не вистачає цього. Але в минулому був не тільки позитив.

Раз стався розрив, і зараз ти думаєш, як скоріше забути колишню, значить, була глобальна проблема, якісь розбіжності, внутрішній конфлікт.

Просто мозок складно влаштований, він намагається в моменти емоційного спаду налаштувати тебе на краще, викликаючи хороші спогади, але від цього стає тільки гірше.

Ще одна причина – образа . Вона виникає, коли бажання і плани залишаються нереалізованими. Ти відчуваєш себе обдуреним, відчуваєш нестерпний біль.

Існує кілька провокуючих чинників: • Тобі доведеться почати все з нуля, заново будувати відносини, до чогось пристосовуватися, щось міняти. • Вона пішла до іншого.

Думка, що вона знайшла когось краще, принижує і заподіює немислиму біль.

 • • Своїм відходом вона знецінила минуле і позбавила тебе майбутнього – сім’ї, дітей.
 • Образа роз’їдає душу і позбавляє радості.

Зрозумій, страждаючи, ти робиш гірше тільки собі. Треба рухатися вперед, залишити минуле позаду.

Нерідке явище – проектування провини на себе. Намагаючись зрозуміти, як швидше забути свою колишню кохану дівчину, хлопці часто починають думати «я сам винен, я щось робив не так, я приділяв їй мало уваги, і вона пішла».

Припини так робити, перестань прокручувати в голові ситуації, шукати помилки. Ти не винен, ви розлучилися – це факт.

Треба жити далі, повір, попереду ще багато нового та цікавого, життя не закінчилося з відходом певної людини з твого життя.

Згадай стан, коли ти не був у відносинах, але при цьому не страждав. Незалежність, самодостатність, впевненість в собі – ось ті почуття, які треба воскресити в собі. При цьому не чекай миттєвого результату. Рухайся і розвивайся поступово. Як швидко забути – прості та ефективні рекомендації

Перебуваючи в депресивному стані, можна звертатися за допомогою до фахівців. Поради психологів про те, як забути свою колишню дівчину, багатьом допомагають налаштуватися на потрібний позитивний лад.

Але це рішення для запущених ситуацій. У більшості випадків, все вирішити і налагодити життя можна самому. Зрозумій, все, що потрібно для щастя, у тебе є. Це ти сам. Люби себе, займайся розвитком, шукай захоплення.

Стань повної багатогранною особистістю.

Звичайно, є кілька простих рекомендацій, які допоможуть прискорити процес відновлення. Виконуючи нескладні правила, ти зрозумієш, як максимально швидко забути свою колишню і викреслити цю дівчину зі свого життя: • Менше думай про колишню. Відволікайся. Ідеальне рішення – іди в подорож, але не сам, а з друзями.

Зміна локації дозволить відсторонитися від проблем, від негативних думок і всього, що викликає сумні спогади. Повеселіться на славу. Море, сонце, пляж, красиві дівчата навколо – найкращі ліки. • Завантаж себе хобі і захопленнями, які будуть займати твій час і думки.

Не сиди на місці, інакше відбувається фокусування на точці болю і стає ще гірше. Ефективний варіант – спорт. Знайди свій напрямок. Це може бути бодібілдинг, біг вранці, плавання, баскетбол. Тренуйся, стеж за результатом, відчуй відповідальність. Це допоможе прогнати сумні думки, навчить не шкодувати себе.

Уникай розмов про неї з родичами або друзями, відмовся від кола спілкування, де вас сприймають як пару. Бесіда по душах з сім’єю і товаришами – хороша ідея. Поясни, що сталося, і просто скажи «допоможіть забути про колишню». Дай зрозуміти, що будь-яке нагадування про неї болісно. • Не бійся знищувати пам’ять про неї.

 

Спали всі фото, видали листування, віднеси в гуманітарний пункт її речі, заблокуй її в соціальних мережах, видали номер телефону. Матеріальні предмети провокують асоціативну пам’ять.

Поки ти чіпаєш ті ж речі, що колись чіпала вона, поки дивишся на знімки, де ви щасливі, шукати спосіб, як скоріше забути свою колишню дівчину, яка не так давно пішла, марно. У такій обстановці ти його не зможеш знайти. • Шукай нові знайомства, зокрема, з дівчатами.

По початку, це буде складно, виникне відчуття, що все не те і все не ті, що колишня найкраща і ідеальна. Це найбільший самообман, який тільки може бути. При цьому не прагни отримати тільки секс. Просто знайомся, Відточуй навички, розвивайся, переконайся, що ти цікавий і популярний. Заводь нових друзів.

Ігноруй будь-яким спробам з її боку поговорити, з’ясувати стосунки, виправдатися. Чи не бери трубку, не відповідай на повідомлення. Всі ці дії потрібні, незалежно від причин розставання. Така «стіна» вкриє від небажаних вторгнень і нагадувань, від зайвих пояснень і скарг.

Знайди час для простих речей , на які під час відносин не звертав уваги. Більше гуляй на свіжому повітрі, слухай улюблену музику, займися йогою або медитацією, запишись на масаж. Роби все, що приносить тобі моральне і фізичне задоволення. • Якщо не вдається змінити ситуацію, зміни ставлення до неї.

 

Усвідом те, що з твого життя просто пішла людина, а не любов. Обов’язково з’явиться інша дівчина, якій буде під силу взяти на себе відповідальність за таке велике і світле почуття. А поки відпусти ситуацію. Важливо не опускатися до образ і публічних скандалів. Постарайся вийти з ситуації гідно. Пам’ятай, що любов – це хімічні реакції в організмі, вироблення гормонів. І біль від розставання – просто реакція відміни.

Допомогти забути колишню – цілком реально. Все пройде, час – найкращий помічник. Запасися терпінням і повністю сконцентрується на собі.

Категорично не можна переслідувати дівчину, погрожувати їй, мстити, зловживати алкоголем і наркотиками, шукати швидкоплинний секс, щоб забутися.

Стань оптимістом! Радуйся кожному дню. Будь мудрим чоловіком. Подумки подякуй життя і пішла жінку за час, перевірене разом, за отриманий досвід. Відкрийся назустріч новим емоціям і яскравих вражень.

Через якийсь відрізок часу ти помітиш, що цікавий іншим дівчатам. Вони перестануть здаватися тобі монстрами або потенційно небезпечними істотами, які приносять біль і руйнування. Це стане точкою відліку нового життя.

Увага прекрасної половини людства допоможе підняти самооцінку, відчути себе потрібним і затребуваним чоловіком. І в цей самий момент ти зрозумієш, що тобі вже не цікаво, як забути свою колишню дівчину, яку любиш, а точніше, любив.

Ніяких почуттів до неї не залишиться.

Якщо хочеш більше дізнатися про те, як забути колишню дівчину, дивись відео, представлене нижче, залишай свої відгуки та коментарі, поділися особистим досвідом.

Роман вініл Той, хто може змінити тебе і твоє життя

Джерело: http://rvcouch.ru/kak-zabyt-byvshuyu-devushku/

Ответы@Mail.Ru: Як забути дівчину, яку люблю? (Не відповідайте “з часом”, мені вже набридло це терпіти)

Як забути дівчину? 1) Перше, що зазвичай радять, для того, щоб забути кохану дівчину – це віддатися в руки часу. Як то кажуть, час лікує. І якщо час не виліковує на всі 100″клин клином вибивають”.

Вам необхідно спробувати завести нові відносини, нехай і не дуже серйозні (або абсолютно несерйозні). Знайомтеся, спілкуйтеся, спите, в кінці-кінців, з іншими дівчатами. Це Вам допоможе відволіктися від тієї, єдиною і неповторною. 3) Хорошим способом забути про дівчину буде зануритися з головою в роботу, та так, щоб, крім роботи, у Вас не було часу ні на що.

Щоб, прийшовши з роботи, у Вас все думки були тільки про одну, ні, не про дівчину – про одну подушці !! ! Повірте, це працює. 4) Як забути дівчину? Просто сядьте і проведіть самоаналіз. Подумайте про те, що все, що не робиться – все на краще. Що, можливо, вона Вас не гідна.

Що Ви НІКОЛИ не дозволите про себе витирати ноги! Що Ви ніколи не станете принижуватися перед дівчиною, бігати за нею, надзвонювати щогодини, переслідувати її. Не дочекаєтесь !! ! Це нижче Вашого гідності. Ви сильний і Все у Вас буде добре. На мій погляд, це самий КРАЩИЙ спосіб залишити дівчину в своєму минулому !! ! 5) Подивіться на своє майбутнє з іншого ракурсу.

Ви вільні! Ви можете почати писати своє життя з нового, абсолютно чистого аркуша. Ну чим не здОрово? ! ВИ господар своєї долі і ніхто інший !! ! 6) Ліки від любові – нове кохання! Без коментарів.

jpg »> 7) Друзі, нові захоплення, хобі, подорожі … Нехай Ваше життя наповниться новими яскравими враженнями та емоціями, в якій немає місця для Вашої колишньої дівчини. 8) Забути дівчину буде вкрай складно, якщо щось буде Вам постійно нагадувати про неї. Чи згодні? Тому тут необхідно знайти радикальне, жорстоке, але єдино вірне в даній ситуації рішення.

Зберіть в великий чорний мішок все (АБСОЛЮТНО ВСІ !!! Включаючи її волосся з Вашої подушки) речі, які нагадують про неї, її шпильки, зубну щітку, фотографії (це головне !!!), одним словом – ВСЕ. І викиньте її разом з цим мішком зі свого життя !! ! Жорстко? Жорстоко? Боляче? Я знаю. Повірте, це необхідно.

9) Ви мужик, справжній мужик !! ! І ніхто Вас не змусить принижуватися, в першу чергу перед самим собою! 10) Кажуть “Відпусти – якщо твоє, то повернеться, а якщо не повернеться, то і не було ніколи твоїм”. Я особисто не прихильниця цього твердження. Я вважаю, що не можна двічі увійти в одну і ту ж річку! І тому є маса прикладів, думаю, серед Ваших друзів теж.

Ні дзвінків, ні зустрічей – нічого !! ! Якщо пішов – то вже не повертайся назад. 11) Залучіть себе в яку – небудь безпечну авантюру. Будь то новий бізнес або подорож в Африку, не важливо. Адреналін не дасть Вам сконцентрувати свою увагу на минулому, на Вашу дівчині. Головне, пам’ятайте: Ви чоловік, а не ганчірка, і Ви нікому не дозволите витирати об себе ноги. Пішла? Ну і скатертиною дорога. Ви гідні кращого, яка, можливо, вже вийшла з дому назустріч своїй долі.

Читайте також:   Як відмовити чоловікові в близькості, щоб він не образився: поради

не треба забувати, її потрібно домагатися раз любиш

згоден з Нобелем бувають же і однолюби врешті-решт

я вже бл * ть пів року страждаю і нехер !!!!

Є навіть така пісня, яку співає Ігор Ніколаєв: А ти її пробач, пробач і відпусти
Ти знаєш, вона не твоя
А ти її пробач, пробач і відпусти
Навіть шалено люблячи А ти її пробач, і знаєш чому?
Просто одного разу і ти
Теж захочеш піти від любові
В пошуках нової мрії

Забий Бухней Курна вже пів року тільки так виводжу

Та нічого не допомагає. Всі ці фрази про «час» можна забути, т. К. Подобатися та сама буде завжди. Але настане такий момент, коли на горизонті з’явиться інша і хвиля любові знову накриє, головне бути готовим в цей момент віддатися новим почуттям і з кожним новим разом ці відчуття будуть ще сильніше.

Найскладніше не в тому, щоб забути, а в тому, щоб навчитися жити без неї, навчитися радіти дрібним речам інакше ти впадеш в глибоку депресію, з якої, я думаю, неможливо буде виповзти через кілька років.
Ми все закохуємося в один і той же типаж людей і доля нам підкидає їх на різних етапах життя.

Сумувати не можна !!! Хоча жити повним життям буває неможливо!

Якщо ти когось любиш, ти її не забудеш вона завжди буде в твоєму серці навіть якщо її вже не буде!

Все почалося зі знайомства в мережі з дівчиною з іншої країни, майже 3 роки спілкувалися в ньому, все обіцяв до неї приїхати, кожен день розмовляли в скайпі і переписувалися, по суті мені було до неї щодо байдуже (хоча і подобалася) спілкувався з іншими, гуляв, займався сексом .. і ось ми з нею посварилися.

через місяць я почав помічати що кожен день про неї думаю і дуже скучаю .. і ось я написав їй що мовляв дуже скучив, і вона відповіла що теж і любить мене, я теж зрозумів що люблю її.

Через пару тижнів я приїжджаю до неї в чужу країну і там вона мені каже що охолола і нічого у нас з нею не вийде, але при першій реальної зустрічі, я зрозумів що це моє і це та дівчина з якою я хочу провести все життя (розумію .. це дуже нерозумно)..

і ось вже який місяць я не можу знайти спокою, 247 думаю про неї, і звинувачую себе що не приїхав раніше так як вона мене дуже чекала, і в один момент просто перегоріла. Просто живи далі друг, інших виходів немає.

Нічого домагатися не потрібно, сенсу немає. Постійно думати і грузиться? навіщо? від цього проблема не вирішиться.

Якщо хочеш забути, то просто почни інші відносини, або хоча б просто спілкування, і якщо ти такий весь ранима, то завжди пам’ятай що не варто не в кого закохуватися, прив’язуватися і тд.

Стався до всього простіше. І взагалі, ми мужики блеть, так давайте вести себе по-чоловічому, і не давати слабину.

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/74696995

11 порад, щоб перестати думати про минулі відносини

Як змиритися з тим, що відносини закінчилися – це велике питання. Взагалі-то це швидкий і легкий процес, але частенько він ускладнюється речами, які залишаються загальними для тебе і твоєї колишньої дівчини: друзі, улюблені місця і навіть житло. Можливо, найсумніша завдання в будь-яких закінчилися відносинах – це поховати спогади, пов’язані з ними. Ми дамо тобі кілька порад, які допоможуть тобі знову бути в грі.

1. Переспати з іншого

Це найпростіший спосіб вибити у себе з голови свою колишню. Найшвидший і ефективний шлях викинути її з голови.

Одна з причин, чому нам складно залишити минуле позаду (не має значення, наскільки ти впевнений в собі) – страх, що ти більше нікого не знайдеш.

Це почуття змушує нас повертатися до знайомих нам, зручним колишнім, з якими каші не звариш, і це повторюється знову і знову. Знайди нову дівчину, нехай навіть на одну ніч – і ти перестанеш займатися самобичуванням.

2. Користуйся забутої свободою

Відносини будуються на компроміси. Якщо у тебе нікого немає, ти можеш робити взагалі все, що хочеш.

Ти нарешті позбувся цього ланцюга, чувак, ти вільний! Так що тусуйся до четвертої ранку, купуй квиток на літак і лети в гості до брата на інший кінець країни або просто сиди на жопе і дивись весь день баскетбол. Насолоджуватися речами, які ти не міг зробити, будучи поруч з нею, буде дуже круто.

3. Згадай все, що було поганого

Часто чуваки ідеалізують своїх колишніх після розставання. Ти можеш просто займатися своїми справами, і раптово тобі раптом згадається якась ваша жарт або миле побачення. Ти сумно посміхаєшся, згадуєш її слова і вперше за довгий час згадуєш, як ви займалися сексом.

Тільки не це! Один з найбільш важливих порад – це пам’ятати погане. Сконцентруйся на проблемах і сварках. Перебирай в пам’яті її погані звички і потворне поведінку. Це діє, як холодний душ.

4. Проведи час з друзями

Ти часто жертвував заради неї своїми чуваками. Дівчата дуже жадібні до часу, вони справжні тимчасові злодії: їм завжди треба більше і більше твоєї уваги. А тепер у тебе нікого немає, і ти можеш возз’єднатися з чуваками, на яких у тебе вічно не вистачало часу. Це буде весело і зробить терапевтичний ефект, тому що тусовки з друзями – заняття з дуже великою віддачею.

5. Не намагайся забрати речі

Якщо хочеш закінчити відносини, не треба бачитися з колишньої. Забудь про свої речі, які залишилися у неї. Вони просто пішли з твого життя. Флешка за 600 рублів – це ще дуже низька ціна за те, щоб зберегти спокій, уникайте бачитися з колишньої і не говорити з нею.

6. Викинь все нагадування про неї

Безглуздий ведмежа, якого вона подарувала тобі на день народження, її сопливі любовні листи, ваші сентиментальні спільні фотографії – все це нехай живописно летить у відро для сміття. Викидай. Чим швидше ти викинеш це сміття з дому, тим швидше ти змиришся з кінцем ваших відносин.

І так, продовжує твоє запитання: залиш те, що не має емоційного значущості. Якщо вона тобі купила Call of Duty 2, гра ні в чому не винна. А ось одяг, прикраси, записки і все таке інше тобі не потрібно.

7. Уникай її друзів і місць, де вона буває

Якщо не хочеш піддатися спокусі, яке неминуче супроводжує будь-яку зустріч з колишньою, треба бути готовим піти на якісь жертви. Так, доведеться обірвати зв’язку з кимось із ваших спільних друзів. Так, тобі доведеться не бувати в місцях, які подобалися вам обом. Повір, це варто твого спокою.

8. Займайся спортом

Без подруги у тебе звільняється маса часу, і ти будеш думати, чим його заповнити. Тепер, коли ти самотній, саме справа піти в тренажерку або почати бігати вранці. Це відмінний спосіб бути в формі і уникнути депресії після розставання. Бути у формі – це значить ще й підвищити самооцінку. І не забувай: спортзал – відмінне місце, щоб познайомитися з дівчатами.

9. Не зв’язуйся з нею

Може бути, це навіть найважливіший з усіх рад. Після того як ви розлучилися, що не зв’язуйся з нею. Ігноруй. Я серйозно. Може, ти говорив якусь нісенітницю щодо «залишитися друзями», може, ти хотів «завжди бути поруч, якщо знадобишся». Забудь.

Якщо будеш з нею спілкуватися, ти постійно будеш сподіватися на другий шанс. Тому жени її номер, не пиши і не дзвони їй більше, видали з друзів.

Уяви собі, як ти отреагіруешь на якісь її фотографії з незнайомим чуваком і зрозумієш, чому ви розлучилися.

10. З’ясуй все для себе

Якщо ви розлучилися, ви повинні бути приблизно на одній стадії. Не відкладай це. Ви розлучилися, а не вирішили відпочити один від одного. І ти, і вона рухаєтеся далі, а значить, ви будете зустрічатися з новими людьми. Якщо тобі до сих пір потрібно розставити крапки над i, роби це зараз. Потім це буде нерозумно.

11. Скинь її з п’єдесталу

Досить думати, що вона була даром роду людського. Вона не була досконалістю. Якщо вже зовсім по-чесному, і близько не була. Склади список тих речей, які тебе в ній дратували. Нехай твої друзі говорять про неї погане. Роби все, що буде потрібно, щоб скинути її з п’єдесталу.

Джерело: https://BroDude.ru/11-sovetov-chtoby-perestat-dumat-o-proshlyx-otnosheniyax/

Як забути дівчину, яку любиш

Як забути кохану дівчину, якщо вона найкраща? Як розлучитися з усіма прекрасними спогадами, які тероризують пам’ять? Людський мозок так влаштований, що з часом з пам’яті стираються негативні спогади, залишаючи лише позитивні моменти.

Це ще одна причина, по якій забути ту саму, яка залишила слід у серці жінку стає складно.

Чому з плином часу вона стає все більш світлим спогадом, ми вже розібралися, але як остаточно стерти її з життя? Зрозумійте, що це не єдина дівчина на планеті, що вас оточують інші, можливо більш симпатичні, і вже точно більше заслуговують вашої любові дівчини.

Це не привід кидатися з головою в нові відносини, аби «клин клином» вибити з пам’яті ЇЇ. Таким чином, ви, можливо просто розчаруєте ні в чому не винну жінку, та й самі все одно не зможете відпустити своїм серцем ту саму …

Чому кращим радою як і раніше залишається просто почекати? Тому що це найкращий спосіб в повній мірі пережити всі свої емоції.

Так, ви можете дозволити собі кілька днів сидіти вдома, можливо, напитися, але продовжувати жити так само тривалий час не варто.

Колишню, звичайно, можна спробувати повернути, але якщо вона вже ясно дала зрозуміти, що почуттів більше немає – не витрачайте свій час.

Дівчина, яка розбила ваше серце, можливо, усвідомлює, що ви були найкращим в її житті, а може, й ні, але який сенс заганяти себе у все більшу зневіру? Любов – то почуття, яке виникає раптово, тому варто відпустити цю ситуацію, бути готовим і відкритим для нового досвіду.

Розвивайтеся фізично та інтелектуально , сприймайте це як необхідний досвід у вашому житті. Вибачте вашу колишню, що вона з вами так поступила, подякуйте її – можливо саме завдяки відносинам з нею ви змогли винести для себе ті цінні уроки, які дозволять вам в майбутньому створити міцну сім’ю з набагато кращою жінкою.

Переймаючись питанням «Як забути дівчину?» багато хто шукає універсальну відповідь, який за пару днів вирішить проблему. Але насправді немає жодного на 100% ефективного способу, а вся наведена інформація – лише те, що дійсно допоможе полегшити біль.

Зрештою, хоч відносини і покинули вашу пару – ніхто насправді не помер, а всі інші проблеми з часом вирішуються. Можна переключити свою увагу на вирішення інших проблем, а також кардинально змінити своє життя.

 

Стати найкращою версією себе! Головне пам’ятати, що не та дівчина хороша, яка подарувала вам багато емоцій і зникла з вашого життя, а та, яка знаходиться поруч з вами, прикладаючи всі зусилля, щоб ви були щасливі разом.

Джерело: https://SexAbout.ru/parnyam/rasstavanie/kak-zabyt-devushku-kotoruyu-lyubish/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *