Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологів

Розлучення – це досить серйозне і хворобливе подія, особливо для чуйних дівчат. Стреси, нервові переживання, емоції і інші почуття негативно позначаються на стані і на здоров’я жінки.

Зміст приховати

Особливо це стає проблемою, коли ініціатором такого перебігу подій є саме чоловік. Важливо не потонути в болоті цих емоцій, а тверезо оцінити ситуацію і вибратися з неї. А щоб вам було легше забути колишнього чоловіка – професійні поради досвідченого психолога допоможуть розібратися в цьому!

Найбільш складним вважається перший період розставання. Зазвичай він займає кілька днів, коли жінка найбільш відчуває безвихідь і самотність, вона відчуває, що вона кинута, що вона нікому не потрібна і втрачається весь сенс її життя.

Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологів

Звичайно, бувають і такі представниці слабкої статі, які досить легко і швидко переживають цю подію, і криза їх не бере. Вже через пару тижнів вони готові до нового життя, бачать в цьому одні плюси, вони сповнені сил і енергії. Але, частіше за все, у більшості жінок настає переломний момент, який ділить їх життя на «ДО» і «ПІСЛЯ».

Бувають навіть випадки, коли після розлучення пройшло вже досить багато часу (це може бути і кілька місяців, і навіть роки), але депресивний стан як і раніше продовжує атакувати. І в таких випадках впоратися зі своїми емоціями дуже навіть непросто. Особливо в поодинці.

Як стверджують психологи, на тривалість періоду адаптації до нового життя впливає всього два основні чинники. Перший – це ступінь прихильності жінки до свого колишнього чоловіка, і другий – її характер, особливості її психології і темпераменту.

Тут давайте зупинимося трохи докладніше, щоб розібратися. Типи характерів:

 1. Меланхоліки і холерики. Зазвичай більш важко і довго переживають подібні події у своєму житті. Це обумовлено їх емоційністю. Вони більш сильно прив’язуються до чоловіків. Тому після розставання вони практично не можуть сконцентруватися на чомусь іншому. Їх переслідують думки про ситуації, що склалася, і це заважає будувати майбутнє. Зазвичай це призводить до того, що вони поступово починають пригнічувати свою особистість, що в результаті стає причиною тривалих депресій і емоційних зривів.
 2. Сангвініки і флегматики. Вони більш спокійні і холоднокровні, тому більш спокійно ставляться до всіх подій, в тому числі і до розлучення. Як правило, це не ламає їх волю. Мабуть, навіть навпаки. Подібна подія для таких жінок – це не кінець, а початок нового життя, яка може бути кращою за попередню.

Енергетична прихильність – ось ще один фактор, який заважає забути колишнього чоловіка, крім психологічної прихильності. Справа в тому, що коли дві людини протягом тривалого часу перебувають разом, вони живуть під одним дахом, кожен день разом снідають, лягають спати і інше, вони починають один до одного звикати на енергетичному рівні.

А ось якщо взяти і просто розірвати цей союз, то це енергетичне поле різко розривається, створюючи такий собі вакуум, що засмоктує людину в світ переживань, страждань і так далі.

А ось якщо ситуація виходить з під контролю, колишнього чоловіка не вдається забути довгий час, то такі страждання можуть стати причиною депресій. А це вже серйозна загроза здоров’ю людини не тільки з психологічного боку, але і для його організму в цілому.

І ось тут, якщо не вдається самостійно вирішити проблему, потрібно терміново звертатися за допомогою до фахівця, а саме – до психолога, а іноді навіть до психотерапевта. Фахівець допоможе позбутися від негативу, прийняти ситуацію і знайти вихід з неї, на шляху до світлого майбутнього.

Щоб зрозуміти, що саме відбувається всередині жінки під час такої події, як розлучення з коханим чоловіком, необхідно знати, через що вона проходить.

Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологів

Це насправді дуже складний період, який складається з 5 стадій переживання. Давайте поговоримо про них докладніше.

1 стадія: Шок і заперечення

Це як раз той момент, коли чоловік іде або говорить про те, що він подав документи на розлучення. І тут реакція жінки може бути найрізноманітнішою. Це може бути мовчання, заціпеніння, а можуть бути жахливі крики з запереченням або зі звинуваченнями.

Саме в цей момент, на цій стадії жінка перестає себе контролювати, вона перестає контактувати з оточуючими, замикаючись в собі.

Всі рухи відбуваються на автоматі, при цьому жінка може зовсім не розуміти, що відбувається і що вона робить.

Далі настає той самий заперечення, коли підсвідомість не готова миритися з існуючим, жінка вірить, сподівається, що це все сон і що чоловік повернеться.

2 стадія: Стадія гніву і образи

Зазвичай настає через кілька днів. Жінка відчуває образу, гнів і інші негативні емоції. Зазвичай це відноситься або до її вже колишнього чоловіка, або до його нової обраниці, або до його сім’ї.

Але іноді гнів і агресія може бути спрямована і до своєї особистості. Зазвичай жінки думають, що самі винні, що так склалося, таким чином займаючись самобичуванням.

Рідше – гнів проявляється по відношенню до інших людей, які знали її чоловіка, знали про те, що у нього є коханка і ін. Звинувачення можуть стосуватися будь-чого, навіть долі або ж вищих сил, які спровокували такий хід подій.

3 стадія: Вина

Це пошуки можливих варіантів ситуації, яка могла б бути за певних обставин. Жінка думає, що якби все було інакше, то цього могло б і не бути, все було б добре.

І найчастіше на цій стадії жінка поводиться неадекватно, її звинувачення абсолютно безпідставні, тому що найчастіше це просто надумані аргументи, які не відповідають дійсності, а просто є результатом емоційного перенапруження.

4 стадія: Депресія

Тут уже градус душевного болю від розлучення кипить, він досягає максимальної позначки.

І якщо депресія буде затяжною, то це негативно відіб’ється в майбутньому як на стані психічного здоров’я жінки, так і на її організмі в цілому.

Ця стадія досить небезпечна, особливо якщо жінка не в силах самостійно впоратися зі ситуацією, що склалася. У такому випадку вона потребує допомоги фахівця.

5 стадія: Ухвалення

Це завершальний етап, який залишає в минулому все негативно пережиті події та емоції. На цій стадії жінка вже тверезо усвідомлює все, що сталося, і вона готова прийняти цю ситуацію і змиритися з нею. Поступово біль і емоції сходять нанівець, а разом з тим жінка починає повертатися до звичайного ритму життя, починає вже замислюватися про майбутнє, про те, що її чекає попереду.

Розлучення – це важлива подія, яка змінює в корінь не тільки життя жінки, але і саму жінку. Після цього вона стає абсолютно іншою людиною, з іншими поглядами на життя та іншими принципами.

Але щоб ці зміни мали позитивний характер для подальшого життя, необхідно позбутися від вантажу, який є всередині. А зробити це дуже непросто, тому що потрібно змиритися і налаштуватися на нове життя, яка абсолютно ніяк не буде схожа на ту, що була раніше. Це буде нове життя без чоловіка, без звичних спільних обідів та ін.

Тому пропонуємо вам кілька порад психолога. В першу чергу, як рекомендують фахівці, підходите до питання комплексно. І почніть змінюватися як з психологічної точки зору, так і з фізичної.

Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологів

Для початку позбудьтеся від речей, які можуть нагадувати вам про минуле життя і про колишнього чоловіка. Приберіть подалі всі подарунки, які він вам дарував.

Можете не викидати це і не рвати, різати, а просто прибрати. Прибрати кудись подалі до кращих часів. Пам’ятайте слова, що з очей геть, і з серця – геть. Ось так і буде.

Коли ви перестанете все це бачити, вам легше буде забути все, що сталося.

Постарайтеся тримати дистанцію. Якщо він живе десь поруч, то можете кудись на час поїхати відпочити. Не дзвоніть і не пишіть йому. А краще взагалі поміняйте номер телефону! Звичайно, винятком є випадки, коли у вас є спільні діти. Але все одно намагайтеся звести спілкування до мінімуму.

Не потрібно розпитувати його про те, як у нього справи, де він, з ким він і так далі. Таким чином ви зможете забути його швидше.

Ще дуже хороший прийом, який радять все психологи в будь-якій складній ситуації, тим більше при розлученні – виплеснути негатив. Тут вже вибирайте найбільш підходящий спосіб. Можете просто поплакатись, висловитися комусь зі своїх близьких, прокричав, побити посуд, порвати його речі, в загальному, що завгодно. Робіть те, що допоможе вам випустити все це назовні.

Гнів, образи, негативні емоції – це все те, що руйнує нас зсередини, і що не дає нам спокійно жити далі.

Коли все це зроблено, має трохи полегчать. І тут з’являється ще один важливий момент в житті. Це мотивація. Ви повинні взяти себе в руки і рухатися. Рухайтеся вперед. Неважливо в якому напрямку. А для початку, просто вийдіть в люди.

Можете просто вийти на прогулянку, на шопінг або влаштувати посиденьки зі своїми близькими подругами. Відпочинок на природі, тусовка в клубі, знову ж таки, що завгодно. Це допоможе відволіктися і зрозуміти, що на цьому розлучення життя не закінчилося. Що вона тільки починається, з чистого аркуша.

Постарайтеся знайти для себе якісь нові захоплення, хобі. Займіться спортом, йогою, танцями, почніть шити, в’язати, ліпити. Дуже часто жінки, які пережили такі хворобливі почуття, знаходять в собі багато талантів, які дають їм шанс на нове щасливе життя і на нову кар’єру.

Нарешті, приведіть себе в порядок! Займіться собою, своєю зовнішністю! Поміняйте стиль одягу, зачіску, пофарбуйте волосся, можете навіть набити татуювання.

І, звичайно, зробіть свій список планів, цілей на найближче майбутнє і постарайтеся ретельно йти до виконання цих бажань. Це відмінна мотивація для нового щасливого життя.

Так, на самоті переживати розлучення досить непросто. Але ситуація стає набагато складніше, якщо поряд з цим у вас є спільні з колишнім чоловіком діти. У такому випадку потрібно постаратися подбати не тільки про себе, а й про дитину, яка також переживає всі ці негативні емоції, можливо, навіть сильніше дорослих.

Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологів

Щоб це негативно не позначилося на психіці дитини, дотримуйтеся таких рекомендацій:

 • НЕ брешіть дитині про те, що трапилося. Адже крім того, що діти набагато чутливіші, у них також дуже сильно розвинена інтуїція, тому вам навряд чи вдасться обдурити дитини, краще розкажіть йому всю правду;
 • не бороніть спілкуванню дитини з її батьком, навіть якщо він дуже сильно вас образив, дитина ні в чому не винен, і він не повинен страждати від того, що у вас не склалося;
 • відповідайте на всі, що цікавить дитину. Навіть якщо він задає вам досить важкі і болючі питання.

Подібні ситуації можуть негативно позначитися на психіці і світосприйнятті дитини, особливо якщо батьки не дотримуються перерахованих вище рекомендацій. Надалі він може вирости озлобленим, черствим людиною, яка ніколи не захоче мати сім’ю або ж його доля зі створенням сім’ї буде схожа на батьківську.

І пам’ятайте головне, що відносини – це непередбачувано тендітна гілка, яка росте завдяки спільній праці. Якщо один з партнерів перестає вкладати свої сили в ці відносини, перестає працювати, то ця гілка починає ламатися.

Але на цьому не ламається вся життя. Це лише гілка, а життя – ціле дерево, яке продовжує рости і розвиватися. Тільки потрібно продовжувати його ростити. Своїми емоціями, почуттями, бажаннями і діями. І все буде добре!

Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологів

Джерело: https://how-info.ru/psihologiya/kak-zabyt-byvshego-muzha-sovety-psihologa/

Як забути колишнього чоловіка?

Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологівРозлучення є досить болючим подією в житті жінки, навіть якщо його ініціатором була вона сама. Практично завжди він пов’язаний зі стресом, сльозами і іншими важкими емоціями. Найважче пережити розставання, коли цього захотів саме чоловік. Дуже боляче усвідомлювати, що все ще кохана людина тепер вже просто «колишній», і вас нічого не пов’язує. Основним завданням жінки в даній ситуації є не загрузнути в своїх стражданнях і якомога швидше позбутися від негативного настрою.

Чому важко забути колишнього чоловіка?

Особливо складно жінці дається саме перший період після розставання. Кілька днів вона відчуває себе пригніченою і кинутої. Однак деякі досить швидко переживають кризовий стан, і вже через кілька тижнів розлучена жінка цілком активна і життєрадісна.

Читайте також:   Сумісність ваг і козерога: які труднощі чекають на пару

Але так трапляється не у всіх, і в деяких випадках колишня дружина дуже важко переносить розрив зі своїм супутником життя. Проходять тижні і навіть місяці, а емоційний стан жінки все ніяк не приходить в норму. І це все не просто так, цьому є причини.

психологічна прихильність

Період адаптації до нового статусу залежить в основному від двох факторів: ступеня прихильності жінки до колишнього чоловіка і особливостей її характеру.

Типи характерів:

 • Жінкам, які за типом характеру відносяться до меланхолікам або холерикам, пережити розлучення з чоловіком важче інших, оскільки вони занадто прив’язуються до своїх обранців. Після розриву їм важко сконцентруватися на чому-небудь іншому, крім як такому жахливому подію. Вони починають займатися самокопанням і картати себе за те, що не змогли вберегти сім’ю.
 • А ось сангвініки і флегматики по натурі більш холоднокровні, тому навіть така подія як розлучення з чоловіком для них ніщо інше, як новий щабель у розвитку. Ця подія для них, скоріше, є не трагедією, а початком чогось нового.

енергетична прихильність

Крім психологічної прихильності, існує й інше пояснення того, чому так важко забути колишнього чоловіка – енергетична прихильність.

Вся справа в тому, що коли люди живуть разом під одним дахом і до того ж пов’язані узами шлюбу, їх енергетичне поле підживлюється любов’ю один одного.

Коли ж подружжя розлучається, підживлення припиняється і всередині кинутого людини утворюється енергетичний вакуум, який заважає йому впоратися зі своїми переживаннями.

Критичною вважається ситуація, якщо забути колишнього чоловіка не виходить дуже тривалий час. Страждання можуть плавно перейти в депресивний стан, який становить загрозу не тільки психічному здоров’ю, а й життю.

Якщо самостійно впоратися з болем втрати не виходить, необхідно негайно звертатися до кваліфікованого фахівця – психолога.

Досвідчений фахівець допоможе позбутися від негативу і полегшити життя не тільки собі, а й свого найближчого оточення.

Адже людина, постійно випромінює негатив, негативно впливає як на свій внутрішній стан, так і на стан тих, хто регулярно з ним контактує.

Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологів

Стадії переживання горя

Кожна жінка після розставання з коханою людиною проходить через 5 стадій переживання горя:

 1. Шок і заперечення . Ця стадія настає в той момент, коли чоловік іде або жінка дізнається, що він подав на розлучення. Перші прояви можуть бути досить різними, можливо як заціпеніння, так і, навпаки, крики. Після чого починається психологічний шок, який характеризується припиненням нормального контакту, як з близьким оточенням, так і з самою собою. Всі дії виконуються автоматично, без будь-якого ентузіазму, як ніби все відбувається уві сні. Потім настає заперечення того, що сталося. Жінка може вирішити, що чоловік одумається і скоро повернеться.
 2. Через кілька днів настає друга стадія – гнів і образа . Найчастіше вони виникають по відношенню до колишнього чоловіка, або ж до його нової обраниці, якщо сім’я зруйнувалася саме через нове кохання чоловіка. Іноді гнів може бути спрямований і на адресу інших уявних винуватців ситуації, наприклад, тих, хто знав про зради чоловіка, або тих, хто посприяв їх розставання. Також жінка може звинувачувати долю, вищі сили або обставини, які викликали цю подію.
 3. Після того як гнів вщухне, настає стадія провини . Вона являє собою пошуки різних варіантів, як могло б статися, якби не якісь певні обставини або дії. Жінка починає переконувати себе, що складися б все інакше, такого б не сталося і мріє повернути час назад, в надії все виправити. Починається процес самобичування і звинувачення себе за те, що чоловік пішов. У більшості випадків даний стан носить неадекватний характер, оскільки надумані аргументи не відповідають реальним подіям.
 4. Далі настає четверта стадія – депресія . Під час переживання цієї стадії душевний біль від втрати досягає свого максимуму і навіть може відчуватися в фізичному тілі. При важкої затяжної депресії може значно погіршитися не тільки стан психічного здоров’я, але і організму в цілому. Цей період може бути дуже небезпечним для жінки, а тому якщо вона тривалий час не в силах впоратися з ним самостійно, слід негайно звернутися за допомогою до психолога.
 5. Останнім етапом вважається прийняття втрати . Він завершує всі раніше пережиті процеси, оскільки жінка на емоційному рівні вже готова змиритися з розлученням. Біль стихає і поступово зникає зовсім. Жінка повертається до звичного ходу життя, починає будувати плани на майбутнє, щось міняти, розвиватися. Основним показником того, що жінка досягла останньої стадії, є спокійне сприйняття розставання з колишнім чоловіком і душевну рівновагу навіть після будь-якого контакту з ним.

Кожна жінка після розлучення, без перебільшення, стає зовсім іншою людиною. Однак для того, щоб зміни носили виключно позитивний характер необхідно якомога швидше позбутися від вантажу минулих відносин.

Зробити це, безумовно, дуже важко, оскільки необхідно буде вийти за межі своєї звичної зони комфорту і почати жити заново, без чоловіка.

Багато відомих психологи рекомендують міняти себе одночасно фізично і психологічно:

 1. Приберіть якомога далі все речі, навіть самі дрібниці, які можуть нагадувати про колишнього чоловіка. Це стосується навіть якихось незначних або, навпаки, дуже істотних і значимих подарунків від нього. Не варто вдаватися до крайнощів і все це викидати геть, псувати речі або рвати спільні фото, але заховати подалі від своїх очей необхідно. Дуже мудре прислів’я говорить: «З очей геть – з серця геть!», І не дарма, коли на очі перестане потрапляти все що може нагадувати про «світле спільне минуле», пережити розставання буде набагато легше.
 2. Дистанціюватися. Розірвіть з колишнім чоловіком зв’язок повністю. Винятком є ​​випадки, коли у вас є спільна дитина або діти. І навіть в такій ситуації намагайтеся спілкуватися з колишнім чоловіком мінімально, тільки по справі. Чи не розпитуйте його, як він живе, чи все у нього добре. Це допоможе вам відпустити його швидше. Видаліть колишнього чоловіка з усіх соціальних мереж, не читайте його постів і не дивіться його фото. Все це приносить багато болю.
 3. Виплесніть негатив. Як випливає поплачте, поділіться з подругою своїми переживаннями. Коли ми вимовляти, легшає. Якщо є можливість, поїдьте в ліс і покричить, прооріте всю свою біль. Крик знімає напругу. Або сходіть в бійцівський клуб і побийте грушу. Ні в якому разі не тримайте біль в собі!
 4. Коли стане трохи легше, наступним кроком до нового життя повинна бути мотивація. Як би не було комфортно сидіти вдома і жаліти себе, потрібно зібратися з силами і змусити себе вийти в люди. Дуже допоможуть посиденьки з подругами в якомусь тихому й затишному місці, або ж, навпаки, активний відпочинок на природі. Потрібно користуватися всіма доступними можливостями знову знайти щастя, нагадати собі самій, що радувало в життя раніше до зустрічі з колишнім чоловіком. Намагайтеся якомога частіше ходити на різні концерти або в кінотеатр, а також інші публічні місця і розважальні заходи.
 5. Знайдіть нове хобі або захоплення. Це можуть бути як заняття йогою або іншими видами спорту, так відвідування якого-небудь гуртка рукоділля або художньо-творчої групи. Нерідко жінки після хворобливого розставання з коханою відкривають в собі неймовірні творчі таланти.
 6. Займіться своїм зовнішнім виглядом. Це найкращий час для цього, оскільки з’являється як час, так і можливості. Змініть зачіску, стиль в одязі. Щоб не помилитися і не турбуватися, зверніться до стиліста.
 7. Складіть свій список радощів. Потрібно балувати себе по повній, і ні в чому не відмовляти. Захотіла нове платтячко – пішли і купили, зробити масаж або манікюр – так, будь ласка! Всі сили і увагу тепер виключно собі однієї, так що не варто відмовлятися від маленьких радощів, які зроблять життя приємніше.
 8. Напишіть список цілей на найближче майбутнє. Як ви хочете поліпшити своє життя? Можливо, отримати водійські права, скинути кілька зайвих кілограмів, навчитися танцювати, відвідати нову країну та інше. Цілі повинні вас надихати. Подумайте, про що ви мріяли до заміжжя, але так і не втілили свою мрію.
 9. Якщо все вищеописане вам не допомагає, то зверніться до психолога. Іноді без кваліфікованої допомоги не обійтися. І пам’ятайте, навіть якщо ваш колишній чоловік вчинив з вами погано, ви не повинні через нього злити своє життя. Кожен повинен бути щасливим. Зробіть все, що від вас залежить, щоб повернути внутрішню гармонію і радість в душі.

Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологів

Як забути чоловіка, якщо є спільна дитина?

Переживати розлучення на самоті дуже важко, але ще важче перенести цей кошмар тоді, коли у вас з колишнім чоловіком є ​​спільна дитина. У такій ситуації, крім описаних вище методів самолікування, необхідно також подбати і про дитину, якій не легше, а в багатьох випадках він більш гостро реагує на розставання мами і тата. Тому дотримуйтесь наступних правил:

 • Найголовніше, що рекомендують всі сімейні та дитячі психологи – не брехати дитині про те, що трапилося ні за яких обставин. Діти набагато чутливіше, і у них прекрасно розвинена інтуїція, вони здатні розпізнати обман набагато швидше будь-якого дорослого, а тому незалежно від віку дитини необхідно йому все прямо розповісти. Постаратися максимально лояльно пояснити ситуацію, чому його батьки більше не будуть жити разом.
 • Ні в якому разі не варто перешкоджати спілкуванню дитини з батьком. Навіть незважаючи на всю злість і образи на колишнього чоловіка, ви повинні розуміти, що дитина однаково любить маму і тата. Його засмучує ситуація, що склалася, але від цього він не стане любити менше будь-кого з батьків. А забороняючи батькові побачення з чадом, ви в першу чергу наносите дитині психологічну травму, намагаючись зробити на зло або якось боляче зачепити колишнього чоловіка.
 • Якщо дитина задає будь-які, нехай навіть не зовсім приємні і болючі питання щодо відносин між його батьками, не потрібно йти від теми і намагатися закрити дитині рот. Ви повинні чесно і адекватно відповідати на всі, що цікавить вашу доньку чи сина. Крім цього категорично не рекомендується в присутності дитини ображати або обговорювати з дорослими колишнього чоловіка, в тому числі і ситуацію, що склалася, розлучення і його наслідки. Це може налаштувати дитини проти батька і нанести певну психологічну травму.

Якщо не дотримуватися даних рекомендацій, то з дитини може вирости озлоблений і ображений на всіх навколо людина з великою кількістю комплексів. Найоптимальнішим рішенням буде провести з дитиною бесіду в присутності обох батьків. Потрібно пояснити йому що, незважаючи на розлучення, мама і тато люблять його також як і раніше, і що він завжди може розраховувати на їх підтримку.

Як подолати прихильність (відео)

З відео ви отримаєте ще кілька рекомендацій, які допоможуть вам забути колишнього чоловіка.

Пережити розставання з колись близьким і рідним людиною дуже нелегко. Однак навіть з найскладніших життєвих ситуацій можна знайти вихід. Тому на розлучення варто дивитися ні як на крах всього що було, а як на початок нового етапу в житті.

Джерело: https://planeta-lady.ru/kak-zabyt-byvshego-muzha.html

Як забути колишнього хлопця: поради психолога та дієві рекомендації

Після розставання з молодим чоловіком кожна дівчина хоче якнайшвидше вийти з депресії і повернутися до нормального життя. Однак зробити це часто не так просто. Наведені нижче поради, як забути колишнього хлопця, допоможуть пережити розрив відносин з коханою максимально безболісно і знову почати з посмішкою дивитися в завтрашній день.

Що заважає забути колишнього хлопця

В першу чергу, намагаючись забути колишнього хлопця, потрібно перестати робити те, що цьому заважає.

Багато дівчат після розставання з коханою продовжують стежити за кожним його дією в соцмережах: переглядати фотографії, читати пости і контролювати нових друзів. Все це тільки підсилює переживання.

Найкраще якийсь час взагалі не заходити в соцмережі, або хоча б вилучити статтю колишнього і не переглядати її.

Читайте також:   Що подарувати на 30 років чоловікові: подарунки чоловікові або другові

Як забути колишнього хлопця, якщо вдома так багато речей, які з ним пов’язані? Все дуже просто, потрібно позбутися від усіх предметів, дивлячись на які ви згадуєте його. Приберіть все рамки з спільними фотографіями, подарунки і його улюблену кружку. Якщо викинути шкода, складіть все в більшу коробку і приберіть її подалі. Коли-небудь ви зможете дивитися на всі ці речі без смутку і жалю.

Не пишіть і не дзвоніть своєму колишньому коханому навіть якщо вам дуже хочеться почути його голос або нагадати про себе. На дзвінки від нього також краще не відповідати. Зробити це часом дуже складно, але як забути колишнього, якщо ви постійно з ним на зв’язку.

Не варто шукати з колишнім випадкових зустрічей. Краще утриматися від відвідування тих місць, де він, швидше за все, буде присутній.

Женіть від себе геть будь-які спогади про те, як вам було добре разом. Не слід занурюватися в мрії і думати про спільно прожиті щасливі дні. Як тільки ловите себе на думці, що згадуєте про нього, намагайтеся переключитися на щось інше, не пов’язане з колишнім.

Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологів

Не заводьте відразу ж нових відносин. Ви будете постійно порівнювати своїх обранців, а так як почуття ще не охололи, нічого доброго з цього не вийде. Починайте зустрічатися з новим хлопцем лише після того, як забути колишнього вже вийшло.

Як забути колишнього хлопця: поради та рекомендації

У питанні, як забути колишнього хлопця, найкраще прислухатися до думки професіоналів. Думки психологів із цього приводу в цілому збігаються і зводяться до наступного:

 • Займіться собою . Після розставання з’явилося так багато вільного часу, приділіть його собі коханій. Пройдіться по магазинах і купіть новий наряд, відвідайте салон краси, запишіться в басейн або тренажерний зал;
 • Проводьте більше часу з друзями. Не варто засиджуватися вдома і піддаватися смутку. Користуйтеся будь-якою можливістю вийти в світ і поспілкуватися з людьми. Найкраще проводити час з тими, хто налаштований на позитив, готовий розвеселити і підбадьорити вас;
 • Дуже ефективно допомагає впоратися з розставанням зміна обстановки. В ідеалі можна відправитися у відпустку. Якщо такої можливості немає, можна зробити вдома невеликий ремонт або перестановку;
 • Спробуйте знайти плюси в тому, що на даний момент ви вільні і не пов’язані ні з ким відносинами. Можна спокійно фліртувати з іншими хлопцями, не звітувати ні перед ким і робити все, що ти хочеш.

Щоб пережити розставання з хлопцем, обов’язково потрібен час. Не варто думати, що біль пройде за кілька днів. Однак, якщо чітко виконувати наведені вище рекомендації і не звертати з наміченого шляху, ви неодмінно зможете відкритися для нових відносин і лише з посмішкою згадувати про попередній досвід.

Щоб не повторити попередніх помилок і знайти кохання всього свого життя, рекомендуємо прочитати статтю: Як познайомитися з гідним чоловіком для серйозних стосунків.

Ольга Васильєва. Instagram, Infastar, YouTube.

Якщо Ви є автором одного з фото і не згодні з його публікацією – зверніться до адміністрації і ми виправимо помилку.

Джерело: https://infastar.ru/kak-zabyt-byvshego-parnya-sovety-psihologa-i-dejstvennye-rekomendacii/

Як забути колишнього чоловіка і відпустити минуле: рекомендації психолога

Розлучення – це завжди стрес, емоції, сльози. Саме слово «колишній» віддається в душі болем, особливо якщо почуття до коханої перш людині збереглися. Головне завдання жінки – не застрягти в ситуації, позбутися від негативу і почати жити заново.

Перші дні після розлучення переживаються дуже важко. Але може трапитися так, що проходить місяць за місяцем, а легше не стає.

Цей дуже небезпечна ситуація, яка може перерости в депресію – загрозливе життя психічний стан.

Більш того, якщо жінка не впорається з негативними емоціями, вона може тяжко захворіти, спровокувати низку фатальних неприємностей, а якщо в сім’ї є діти – зіпсувати і їм життя.

 1. Як забути колишнього чоловіка – ось питання, актуальне для багатьох розлучених жінок. Відповідати на нього доведеться самій, якщо, звичайно, вистачить сил. Відразу потрібно прийняти: просто не буде. Але постаратися викинути улюбленого з голови і серця доведеться – заради себе, заради дитини. Якщо не виходить справитися самої, краще звернутися до психолога.
 2. Негативні емоції, які є у кожної людини, впливають на нас набагато сильніше, ніж позитивні, довше не забуваються. Біль від зради коханого може бути настільки сильною, що затьмарює звичайні емоції, і людини впадає в депресію.
 3. Є інша теорія, що пояснює те, що відбувається з точки зору енергетики. Справа в тому, що будь-яке спілкування – це обмін енергією. Скільки років ви були щасливі з коханою? Три? П’ять? Десять? За цей час ви звикли підживлювати свою енергетику за рахунок любові чоловіка. Коли він пішов, утворився вакуум – страшний, неймовірний енергетичний голод, втамувати який неможливо. Ось що мучить, не дає забути про те, що сталося ні на хвилину.
 4. Вихід з цієї ситуації логічний. Необхідно відновити енергетику, а крім того, зробити ще одну неймовірно складну, але абсолютно необхідну річ: пробачити і відпустити коханого. Без цих трьох речей всі розмови про те, як забути колишнього чоловіка, просто безглузді.

Будь-яка жінка, яка пережила розлучення з чоловіком, стає іншою людиною. Це означає, що і життя її повинна абсолютно помінятися, інакше позбутися від болю не вийде. Нове життя – це вихід із зони комфорту, як кажуть психологи.

Одні переносять його легше, інші – складніше. Однак важливо розуміти, що по-іншому в кризовій ситуації просто не вижити. Постійний дисонанс між тим, що було, і тим, що є зараз, буде завдавати щоденну муку.

Вихід один: почати нове життя без улюбленого. А це означає, що доведеться діяти одночасно на фізичному і психічному рівні. Тобто змінити світ навколо себе, а також свої думки. Складно? Безумовно. Ось тут-то знадобляться поради психолога. Точно знаючи, що і як робити, можна впоратися з будь-яким завданням.

Крок перший: прибрати до кращих часів усі, що нагадує про улюбленого. Загальні фотографії, подарунки, якісь дрібниці, диски з музикою, листівки – всі ці осколки любові ранять жорстоко.

Тільки не потрібно кидатися в крайності: рвати фотографії улюбленого, ламати диски. Як би не були сильні емоції, вони рано чи пізно вщухнуть. Якщо після того як біль вщухне, бажання викинути все це зберегтися, – викидайте.

А поки складіть все в коробку, відправте на дачний горище.

Деякі жінки панікують, задаючись болісним питанням: не можу забути колишнього чоловіка, що робити? Чи не панікувати, а зробити наступне:

 • насильно змусити себе вийти з дому, як би не хотілося сховатися від усього світу за рідними стінами. Зустрічатися з подругами, колегами, ходити в гості до родичів, гуляти по вулицях;
 • шукати будь-яку можливість, щоб відчути хоча б відгомони радості. Згадати, що перш дарувало задоволення, спробувати знову відчути це відчуття;
 • скупити в книжковому магазині все новинки або перечитати улюблені книги, дивитися улюблені фільми або кінематографічні новинки, сходити в театр, на оперу, купити квитки на концерт;
 • зайнятися улюбленою справою або знайти нове хобі;
 • всіляко балувати себе, приносити задоволення своєму тілу. SPA- салон, масажист, косметолог, приємні процедури для тіла обов’язково допоможуть, навіть якщо ви толком не знаєте, як забути кохану колишнього чоловіка.

Постарайтеся переконати себе, що світ існує тільки для вас (насправді це чиста правда). Якщо переконати ніяк не виходить – не потрібно. Просто робіть все так, як ніби цей правда. Наша підсвідомість реагує на зрозумілі дії, прості слова, тому поступово воно призведе занадто емоційний свідомість в норму і дозволить забути про коханого.

Тіло – храм душі, а розлучення – найкращий привід для того, щоб нарешті зайнятися собою. Тільки уявіть: ніхто не стоїть над душею, вимагаючи їжі або чистих шкарпеток, а значить, все ранку, дні, вечори належать тільки вам. Можна відправитися на пробіжку, на йогу, в фітнес-зал або басейн.

Мало того що фізичне навантаження дозволить виплеснути біль і бруд розлучення, так ще піде на користь фігурі! Це відмінний бонус, стимул, щоб почати нове життя в новому тілі – підтягнутому, красивому, здоровому.

А ось це найскладніше. Як забути підлість колишнього чоловіка? Порада психолога може бути таким: знайти плюси в цій ситуації. Так, негідник залишиться негідником, але це його особиста справа.

Для вас же головне – проаналізувати розлучення, виокремивши все позитивні моменти:

 1. повна свобода;
 2. отриманий досвід (в тому числі спілкування з державними інстанціями);
 3. відсутність заборон, пов’язаних з звичками, уподобаннями або антипатіями колишнього.

До слова, якщо ви всерйоз вірите в силу енергетики, то обов’язково використовуйте цю віру. Є прекрасна мантра, щоб забути колишнього чоловіка, її просто знайти в Мережі і слухати 2-3 рази на день до тих пір, поки не прийде полегшення.

Крім того, варто хоча б раз відвідати психолога. Він точно знає, як забути і відпустити колишнього чоловіка, оскільки ваша проблема не нова.

Якщо це неможливо, то ось деякі поради:

 • виплеснути гнів на коханого і вашу біль назовні (покричати, побити пару подушок, розірвати яку-небудь простирадло);
 • написати коханому лист (звичайно, відправляти його не потрібно) і висловити всі свої претензії. Використовувати ясні формулювання, щоб описати, що ви відчуваєте;
 • спробувати побачити все очима коханого і прийняти те, що трапилося. Взяти відповідальність за розлучення на себе, нікого не звинувачувати.

Є і така порада: згадати щось най-най погане, що траплялося раніше. Напевно були ситуації, коли здавалося: життя скінчилася, все дуже погано. Але ж ці почуття пройшли, ви стали жити далі, причому дуже навіть добре. Налаштуйте себе на позитив, пам’ятаючи про підсвідомості і його важливої ​​ролі.

Якщо доводиться переживати розлучення в поодинці, це важко. Але ще складніше, якщо у пари є діти. Як бути в цій ситуації?

Перш за все, прислухатися до того, які поради дають дитячі психологи:

 1. не брехати дитині, навіть якщо він ще малий. Діти інтуїтивно і гостро відчувають обман і страждають від нього;
 2. не забороняти бачитись з батьком, якщо колишній чоловік не наркоман і не алкоголік і хоче спілкуватися з сином або дочкою;
 3. не обривати чадо, яке може ставити незручні або болючі питання, а постаратися відповісти і пояснити ситуацію;
 4. НЕ обзивати і не обговорювати колишнього чоловіка в присутності сина чи дочки.

Якщо робити все навпаки, дитина виросте з величезним комплексом неповноцінності і недолюбенності. Найкраще знайти в собі моральні сили і поговорити з малюком в присутності батька. Важливо показати, що в житті дитини нічого не змінилося, у нього є тато і мама, а їх розставання – обдуманий вибір дорослих людей.

Останнє питання, яке задає собі розлучена жінка в перші тижні після розпаду шлюбу, – коли я забуду про колишнього чоловіка? Дійсно, хочеться швидше забути весь цей кошмар і позбутися від болю.

На жаль, забути ви зможете не скоро, і чим сильніше була енергетична залежність, тим довше триватиме період «ломки». Комусь вдається прийти в себе через рік, комусь через п’ять років.

Але в будь-якому випадку це трапиться.

Матеріали, розміщені на цій сторінці, носять інформаційний характер і призначені для освітніх цілей. Відвідувачі сайту не повинні використовувати їх в якості медичних рекомендацій. Визначення діагнозу та вибір методики лікування залишається винятковою прерогативою вашого лікуючого лікаря.

Джерело: https://allergology.ru/zdorove/kak-zabyt-byvshego-muzha

Як не згадувати, відпустити і забути колишнього чоловіка: поради психологів

З цієї статті ви дізнаєтеся, як швидше забути колишнього чоловіка – поради психологів.

Розлучення для жінки, яка ще не розлюбила колишнього чоловіка – це стрес. А оскільки він вже «колишній» чоловік, то забути доведеться. Як це зробити, якщо ви не уявляєте свого життя без цієї людини? Що потрібно робити, і в якій послідовності? Чи це можливо? На ці питання, в цій статті, дадуть відповіді досвідчені психологи.

Головні причини, незалежно є діти у пари чи ні, що не дають забути колишнього чоловіка

Якщо ви прожили з чоловіком не один рік, а більше, ви можете згадати, що було між вами не тільки погане, але і хороше, ви до нього вже звикли, відчували його любов, і підживлювали їй свою енергетику. Тепер же всього цього немає.

 • Перше завдання , яка тепер стоїть перед вами – знайти інше джерело підживлення енергетики .
 • Друге завдання , що стоїть перед вами – пробачити колишньому чоловікові все неприємності і переживання, які були у вашому шлюбі.
 • Третє завдання – змиритися з тим, що цю людину (колишнього чоловіка) вже не буде з вами.

Читайте також:   Водолій і лев: сумісність і характеристика знаків, поради

Рішення всіх трьох завдань, щоб швидше забути колишнього чоловіка, потрібно шукати:

 • В улюбленій роботі
 • Заняттях новим хобі або давно відомому
 • В турботі про дітей, батьків або інших нужденних людей

Щоб швидше забути колишнього чоловіка потрібно спробувати зрозуміти, що сталося між вами, і пробачити

Забути колишнього чоловіка – повністю змінити своє життя: поради психологів

Щоб забути колишнього чоловіка, потрібно змінити своє життя, почати нову, в якій його немає. Але це може зробити жінка, якщо вона одна, і у неї немає дітей. Психологи з досвідом радять наступне:

 1. На початковому етапі прибрати з очей подалі все, що нагадує про нього: фотографії, листівки, подарунки від нього, його речі.
 2. Чи не замикатися в собі і сидіти в чотирьох стінах, а ходити в гості до друзів або родичів, відвідати кіно або театр разом з подругою.
 3. Згадати, які справи вам раніше приносили задоволення, і продовжити їх робити.
 4. Перечитати за новою улюблену книгу або подивитися фільм, який вам подобається.
 5. Займатися після роботи улюбленим хобі.
 6. Відвідати косметолога, перукаря, масажиста або СПА-процедури.
 7. Переконайте себе, що світ прекрасний, і він існує тільки для вас однією.

Щоб забути колишнього чоловіка, потрібно не зациклюватися на своєму горі, а намагатися змінити своє життя повністю

Що ще можна зробити розлученій жінці без дітей, щоб швидше забути колишнього чоловіка?

Ми розглянули досить змін в собі, з метою швидше забути колишнього чоловіка.

Що ще можна зробити?

 • Змінити своє тіло в кращу сторону, відвідуючи басейн, фітнес-клуб, бігаючи вранці. Тепер ви можете зайнятися будь-яким видом спорту, адже в цьому вам ніхто не перешкодить.
 • Змінити думки: думати тільки про позитивний, насолоджуватися особистою свободою, яку вам надав колишній чоловік.
 • Познайомитися з новим чоловіком.

Якщо, що не намагаєтеся, не виходить забути і пробачити колишнього чоловіка, то психологи радять вдаватися до наступних вправ:

 • Виплеснути свій гнів не на інших людей, а поодинці (піти і покричати там, де вас ніхто не чує, побити подушку, розбити тарілку, яку не шкода).
 • Написати колишньому чоловікові послання, висловити в ньому всі претензії до нього, і замість того, щоб відправити лист – порвати його.
 • Спробувати зрозуміти колишнього чоловіка – подивитися на розлучення його очима.
 • Згадати важкі ситуації, які зустрічалися у вас раніше, і вихід з такого становища.

Щоб швидше забути колишнього чоловіка, потрібно свій день і вечір завантажувати повністю

Як забути колишнього чоловіка, якщо є спільні діти?

Якщо у колишньої пари є спільні діти, і вони залишаються з матір’ю, перш за все жінка повинна думати про дітей.

Як їй забути колишнього чоловіка? Як вести себе з дітьми після розлучення, що говорити їм? Ось що радить дитячий психолог:

 • Говорити дітям правду про розлучення – не вигадувати «казки».
 • Якщо тато хоче спілкуватися з дітьми – не забороняти.
 • Ніколи не говорити погано про тата в присутності дітей.
 • Чи не шукати швидко заміну колишньому чоловікові – не приводити незнайомих дядьків додому.

Якщо ви познайомилися з новим чоловіком, знайомство дітей з ним повинно бути поступовим, і бажано спочатку на нейтральній території.

Забути колишнього чоловіка жінка може, але якщо у пари є спільні діти, вона не повинна їм заважати зустрічатися з татом

Отже, ми ознайомилися з порадами психологів, і дізналися, як швидше забути колишнього чоловіка.

Відео: Кинув чоловік? Ось що потрібно терміново зробити!

Джерело: https://heaclub.ru/kak-ne-vspominat-otpustit-i-zabyt-byvshego-muzha-sovety-psihologov

Як забути колишнього чоловіка

Природно, що швидко забути колишнього чоловіка можливо тільки для тих, хто і в шлюбі не був зацікавлений цією людиною, але основне завдання жінки зводиться не до швидкості наступаючої амнезії, а до самого факту відсутності застрявання в перехідному моменті від заміжнього статусу в вільний. Чим швидше ви почнете змінювати своє життя, незважаючи на збережені спогади і можливі жалю, тим швидше вони перестануть вас мучити. Найгіршим варіантом буде сидіти і чекати повного зникнення його образу, а до тих пір обмежувати свою активність і реалізацію.

Щоб швидше забути колишнього і реабілітуватися, можна звернутися до професіоналів, а можна самостійно робити перші кроки – вибір рішення і відповідних методів залежить виключно особисто від вашої ситуації, що склалася.

Якщо у відносинах було отримано багато емоційних травм, то забути колишнього чоловіка буде практично неможливо до моменту їх повного пророблення, якщо ж ви зуміли розлучитися в позитивному настрої і друзями, то, швидше за все процес забування буде проходити органічно і не буде потрібно просити про допомогу або шукати поради в статтях.

Поради психолога, як зменшити біль після розставання

Забування і відпускання людини, як і прощення, є заключними стадіями процесу бідкання і проживання гострого стресу. Прагнучи відразу перейти до фіналу, не пройшовши більш хворобливі етапи, жінка тільки піддає себе самообману, що в результаті спливе в майбутньому і цілком ймовірно зашкодить наступним відносинам.

Психологічні професійні рекомендації, як забути колишнього чоловіка і відпустити, починаються з того, щоб повністю отгоревать.

Не вважається адекватною реакцією спроба забути колишнього чоловіка, якщо в горлі з’являється кому від однієї згадки його імені або відразу приходять плани різних видів помсти.

Проведіть ревізію своїх внутрішніх переживань, можна зібрати для цього компанію підтримки з подруг або записатися до психотерапевта, для тих, хто тотально самотній, підійдуть анонімні чати, де завжди можна поділитися з невідомим співрозмовником своїми переживаннями. На цьому етапі необхідно згадувати всі образи і ситуації, які приносили біль, але також важливо відвести належне місце приємних моментів, таким як романтика першого побачення або його миле сопіння ночами.

 • Після позбавлення від вже неактуальних емоцій настає черга позбавлення від зайвих нагадувань.
 • Уважно огляньте своє навколишній простір і здатність до побудови життя – скільки всього нагадує про колишнього партнера знаходиться навколо вас і що з цього реально прибрати.
 • У своїй квартирі необхідно заховати спільні фотографії і предмети інтер’єру їм подаровані; в інтернеті необхідно хоча б тимчасово приховати його сторінку з новинної стрічки (для тих, хто практично не ручається за свою силу волі можна навіть заблокувати), приберіть з нагадувань і календаря все пов’язані з ним дати (від вашого ювілею до дня народження його мами).
 • Придивіться до організації вашого дня, чи продовжуєте за звичкою смажити грінки, хоча віддаєте перевагу на сніданок яєчню, чи ходите тільки в ті магазини, які він вважав гідними – саме зараз час того, що б усвідомити справжні бажання і конструювати своє життя, отримуючи задоволення, і якомога швидше, адже невідомо, скільки він триватиме.

Ще один етап, який має важливе значення саме для жінки – це перегляд свого зовнішнього образу. Купіть собі новий шарф, якщо з усіх можливих варіантів є тільки його подарунок, приберіть подалі плаття не вашого стилю, але яке подобалося колишньому чоловікові.

Сміливо можете викидати забарвлення, рекомендовані їм і купувати те, що завжди хотіли, але стримували себе. Це стосується стилю одягу, а також макіяжу, зачіски, загальною подачі себе.

Але головне це не максимальне переродження в протилежний образ в прагненні показати яку красуню він втратив, а то, щоб знайти своє індивідуальне зовнішній прояв, без впливу його смаку і стереотипів.

Після очищення простору від впливу колишнього і відповідно нагадувань про нього, з’являється багато порожніх місць, вільного часу і виникаючих питань.

Ці проблеми обов’язково необхідно заповнити інакше за звичкою вони будуть знову заповнюватися колишнім чоловіком, тільки вже думками про нього. Зараз стоїть максимально сконцентруватися на своїх інтересах і потребах, розвивати хобі або починати нові заняття.

Розгромна замовна стаття свобода – не тільки про самотність, але також про відкриваються унікальні можливості для реалізації своїх Делані.

Як забути про почуття – що потрібно зробити

Постійні спогади про людину отруюють життя виключно, поки живі почуття до нього або присутні спогади. Необхідне відповідне викреслити з пам’яті не саму людину (неможливо це зробити без органічного ураження мозку), а забути про почуття або надіях з ними пов’язаними.

Перша рекомендація стосується зниження важливості проблеми, адже чим більше ми зосереджуємося на одній думці, тим сильніше вона управляє нашою свідомістю. Рекомендується уникати думок і пошуку варіантів, як забути колишнього чоловіка назавжди.

Як тільки ловите себе за вже звичним заняттям обмірковування шляхів усунення відразу знаходите, чим зайняти свій мозок – читайте книгу, телефонуйте друзям, беріть новий проект, слухайте музику.

Підходять будь-які варіанти, які допомагають відволіктися від безглуздої мозкової жуйки.

Робота з почуттями і відстороненням від них пов’язана безпосередньо з усією емоційною сферою. Тому головне не закриватися від будь-яких емоційних потрясінь, а насичувати кожен свій день великою кількістю приємних і надихаючих вражень.

Людське життя вимірюється не тимчасовими відрізками, а тим, скільки емоцій було отримано, а значить, чим різноманітніше і більш насиченим ви зробите кожен свій день, тим швидше віддалиться від вашого переживання минула любов.

Існує думка, що новий коханець завжди прискорює процес забування минулих почуттів. Це допомагає моментально переключитися з сильних депресивних переживань на вкрай позитивну ейфорію нової закоханості.

Оптимально з такою метою використовувати курортні романи, які там і залишаються красивою казкою без продовження.

Якщо ж такі відносини стають серйознішими, то все непропрацьовані травми минулих відносин обов’язково спливуть в цих, або виявиться, що поруч зовсім чужа, невідповідний людина.

Гарантований варіант полягає в поступовому проживанні всіх виникаючих почуттів, іноді в супроводі психотерапевта, що дозволить зробити цей процес менш фрустрірующім і швидким.

Найбільш сприятливим словом в контексті такої роботи зі своїми почуттями буде не забування, а відпускання або проживання, коли з кожним днем ​​відчуття будуть ставати все більш блідою і втрачати свою емоційну значимість, перетворюючись в прості факти минулого.

Як забути чоловіка, якщо є діти

Коли розпадаються пари з невеликим терміном спільного життя, то пристрасті і біль вщухають з часом, а потім і зовсім забуваються, коли зустрічається нова любов. У ситуації, якщо у розбіжних є спільні діти, то забути колишнього чоловіка взагалі неможливо, адже він залишається батьком дітей.

При спільному і цивілізованому розлученні жінка буде з ним регулярно зустрічатися на загальних святах дитини і на вихідних. Це може бути з різною частотою (від щовечірніх підтвердження замовлення до зустрічі раз на рік), але колишній чоловік все одно буде нагадувати про себе візитами і дзвінками.

Навіть якщо чоловік пропадає і не з’являється в долі цієї родини, то нагадувати про нього буде сама дитина – своїм зовнішнім виглядом, схожими звичками і періодичними розпитуваннями про тата.

Спочатку варто проаналізувати ситуацію, зробити висновки про свій внесок в те, що сталося, а головне – знайти позитивні сторони. Знайшовши своє особисте, навіть егоїстичне задоволення, доля колишнього чоловіка і почуття до нього перестануть настільки сильно хвилювати вас.

Колишньому чоловікові слід дати зовсім інший ранг, який залишає його в життя, але міняє вплив на неї, тобто тепер він стає навіть не колишнім, а тільки батьком дитини.

Якщо так його називати, то змінюється коло його влади, наприклад він не може вимагати емоційної залученості або пред’являти права на вас як на жінку, нехай і колишню. Крім того така позиція дозволяє внутрішньо звільнитися і шукати можливості для влаштування особистого життя.

На підставі нової ролі встановлюйте відповідні межі, що включають як його поведінка і дозволені впливу (аж до часу і частоти дзвінків, а також формулювань).

Джерело: https://psihomed.com/kak-zabyit-byivshego-muzha/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *