Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

Кинь погляд в кут, переведи на ніс, подивися на предмет інтересу, покачай криноліном …

Зміст приховати

Раніше блуду навчали з підліткового віку. А зараз деякі дівчата і не здогадуються, як захопити чоловіка і що для цього в їх природному арсеналі є безліч ефективних прийомів.

Кращі способи зацікавити чоловіка

Є безліч способів зацікавити вподобаного чоловіка. І ми не будемо зупинятися на чомусь одному, будемо палити з усіх гармат! Що ж, приступимо до полювання, дівчинки.

Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

Мова тіла

Починаємо з зорового контакту. Повірте, освоївши мову тіла, ви відчуєте себе господинею положення.

 • Дивимося на зацікавив чоловіка кілька секунд. Спіймали відповідь погляд? Посміхніться, постарайтеся вкласти в це максимум тепла. Повільно відверніться. Повторіть через кілька хвилин. Взагалі, доброзичлива усмішка і життєрадісний сміх, навіть якщо це адресований не йому, завжди притягують увагу. Адже з такими людьми простіше встановити контакт.
 • Звернемося до класики: це завжди працює. Жінка, поправляющая волосся легкими рухами руки … З задумливим виглядом змінна подушечками пальців по краю винного келиха … демонструють шию, трохи відкинувши голову назад або схиливши до плеча … злегка захитався ногою або туфелькою … Ледь помітно облизувати або покусувати губи … Ці жести розбурхують чоловічу свідомість і здатні зацікавити не менш, ніж відвертий флірт.
 • Тренуйте поставу. Природно випрямлена спина привертає увагу, а якщо ще трохи схилити голову в бік співрозмовника, ви продемонструєте явний до нього інтерес.
 • Стати його дзеркалом. Повторюйте деякі його руху. Але, звичайно, це не повинно дуже кидатися в очі. Ви все-таки на підсвідомість дієте.
 • І ще: пам’ятайте, що кожен з нас вміє хоч трохи зчитувати думки інших. Тому, дайте волю енергії думки. Наприклад, проходячи повз цікавого чоловіка, погляньте йому в очі і скажіть про себе, що хотіли б йому сказати, наприклад, що він чудовий і ви б хотіли опинитися в його обіймах.

Тепер спробуємо привернути увагу розмовою

Почати можна з теми нейтральної, в той же час підкресливши, що саме він був обраний для виконання місії з усіх присутніх. Попросити відкрити пляшку з водою або впустити перед ним шарфик.

Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

 • Швидше переходьте до суті. У пріоритеті вираження думки, а не спроби справити враження.
 • Ваш голос повинен звучати ніжно, впевнено, без різкої емоційного забарвлення. Не дуже голосно, але і не тихо, щоб співрозмовник не довелося напружуватися, намагаючись розпізнати ваші слова.
 • Чим захопити вподобаного чоловіка: обговорення чого б то не було в негативному ключі – не найкращий вибір. Плітки, погані новини, недосконалість світу – навряд чи для обговорення цих тем йому потрібні ви. Скаржитися, розповідати про себе довгі сльозливі історії – теж не підходить. А ось якщо ви будете випромінювати позитив – ви станете бажаним співрозмовником.
 • Людям, а особливо чоловікам, властиво трохи егоїзму. Проявіть мудрість: говорите про те, що цікаво йому. Чи не розбираєтеся в темі? Ще краще – задавайте питання. Це безпрограшний варіант.
 • Впевнена, вам про це нагадувати не потрібно, але все ж: лайливі слівця, сленг, глузування над другімі- це не про вас, чи не так? По крайней мере, на етапі полювання на чоловіка, цього треба уникати.

Зовнішність – куди ж без цього

 • Чисті, доглянуті волосся і нігті – візитна картка жінки, яка заслуговує на увагу.
 • У вас шикарна фігура? Відмінно, виділяйте тільки одна перевага: або груди, або спину і плечі, або стегна. Але робіть це зі смаком, не переходьте межу. Великий виріз збоку на довгій спідниці набагато ефектніше підкреслить довгі красиві ноги, ніж вульгарна коротка спідниця.
 • Жінка на каблуках здатна підкорити представника протилежної статі. З одного тільки ремаркою: дівчина повинна вміти ходити на шпильках так, як ніби це продовження її ніг, а не циркові ходулі.

Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

 • Яскравий макіяж серед дня, може і приверне чоловічу увагу, але явно не так, як вам цього хочеться. Найчастіше віддавайте перевагу природному макіяжу, чоловікам це подобається. Але якщо ситуація дозволяє, наприклад, ви йдете на вечірку в клуб, можна вибрати більш яскраві кольори. Червона помада представників чоловічої статі змусить зупинити погляд на ваших губах, але пам’ятайте, що у цього кольору багато відтінків. Просто підберіть ваш.

І пам’ятайте: ваші недоліки, особливо, якщо вміло їх скрасити, чоловік, швидше за все не помітить. А ось на невпевненість в собі обов’язково зверне увагу.

Як зрозуміти що чоловік захоплений іншою жінкою

Ті ознаки, які я перерахую на самому початку, очевидно свідчать про симпатії до іншої. Але все ж відзначимо і їх, тому що буває, що навіть у найбільш явних песимісток надія вмирає останньою і вони знаходять тисячу виправдань, тому, що він не проявив Сімат, яку, звичайно, відчуває тільки до неї.

 • Хлопець захоплено розмовляє з вами, але найбільш частий предмет розмови – інша дівчина.
 • Якщо він відволікається під час спілкування з вами і складається відчуття, що він і не з вами зовсім, а телефон з рук не випускає … Здається, там, в смартфоні, хтось цікавить його більше, ніж ви.
 • Він не намагається вивчити вас, подивитися вам в очі.
 • На ваші спроби захопити його, він відповідає повним ігноруванням.

поширені помилки

Існує категорія жінок, які використовують ліжко в якості приманки або як зброя маніпулювання. Чому це неправильно? Тому що ви обов’язково привернете чоловічу увагу, тільки потім не ображайтеся, що відносини у нього виключно з вашим тілом. Та й притягувати ви будете явно недалеких хлопців.

У той же час занадто вживатися в роль недоступною жінки теж не варто. Звертайтеся з чоловіком так, як хочете, щоб поводилися з вами.

Якщо хочете, щоб він робив для вас те, чого не робив для інших, ви теж не повинні відставати.

Ніколи не танцювали стриптиз, а йому це подобається? Чому б не спробувати? Пропоную подивитися відео, в якому дівчина навчає секретам гарного танцю для улюбленого:

Зайва амбітність на порожньому місці – ще одна часта помилка. Шанси залучити цікавого партнера збільшуються, якщо ви постійно вдосконалюєтеся. Чоловіки це помічають.

Легка сором’язливість подобається чоловікам. Але бути занадто сором’язливою – це помилка. Якщо ви хочете відносин всерйоз і надовго, пам’ятайте: кожен чоловік шукає впевнену в собі жінку.

Нав’язливість – вам адже це теж не сподобалося б, вірно? І він не буде в захваті, якщо ви будете набирати його номер кожні 7 хвилин, завалювати його романтикою по листуванню, а також зустрічати його до і після роботи. Проявляйте увагу, але не плутайте з нав’язуванням себе.

Ви маєте право чогось не знати, але не мати своєї думки – значить бути нудною. В усьому погоджуватися з чоловіком? Ні, це мало кому потрібно.

І останнє: не захоплюйтеся одруженими чоловіками. В результаті стороною, що програла будете саме ви.

Поради психологів

 • Важливо усвідомити: якщо він здався занадто швидко і став шукати заміну – вам потрібно бути вдячною, що ви уникли роману зі слабким чоловіком.
 • Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості
 • Ще з перших хвилин демонструйте, що вам не прийде в голову порушувати його особистий простір.

Пам’ятайте, ми говорили про те, як повинна розмовляти флірт жінка? Так ось, візьміть на замітку ще одну рекомендацію психологів: найспокусливіший темп мови, згідно з дослідженням – 125-150 слів за хвилину.

Будьте собою. Ще раз про те, що всіх приваблює природність. Але в той же час психологи рекомендують демонструвати об’єкту симпатій, що ви виділяєтеся із загальної маси. Пограйте з ним. Щасти вам полювання! Діліться статтею в соцмережах, залишайте коментарі, а я прощаюся з вами до наступної зустрічі!

Завантаження …

Джерело: https://blabla-blog.ru/psihologiya/otnosheniya/kak-uvlech-muzhchinu.html

Чим зацікавити чоловіка: 6 рекомендацій психологів

Ради вас вітати, шановні читачки! За своєю суттю жінка – спокусниця, і вміння залучати представників протилежної статі у неї в крові. Хоча б тому, що ці знання передавалися з покоління в покоління.

Але трапляється так, що до пам’яті роду з якихось причин немає доступу. Або через негативного досвіду в минулому і властивостей характеру, вона втрачає це вміння. Тому сьогодні ми поговоримо про те, чим зацікавити чоловіка, і неважливо, добре він вам знаком, або не дуже.

Ми розглянемо помилки, які робить більшість з нас, і дізнаємося, як їх виправити.

Перш, ніж приступати до активних дій, поставте, знаєте, яким питанням? Для чого саме вам необхідно зацікавлювати представників протилежної статі. Тобто, якщо вам сподобався хтось, і ви бажаєте бути разом з ним, одна справа. Але якщо заради забави, підтвердження своєї привабливості, подумайте над тим, що потім з цим увагою ви будете робити.

Буває так, що прекрасна половина людства мріє, щоб при погляді на них, хлопці готові були падати «штабелями». Але якщо так і правда трапиться, чи вистачить сил впоратися з таким потоком інтересу? Якщо направити енергію на одного, конкретного, тоді стане можливим отримати близькість, побудувати глибокі та цінні відносини. І дійсно відчути себе коханою і значущою для нього.

Коли йде питання про кількість, тоді людина лише намагається самоствердитися, але відчуття переваги будуть короткочасні. І будь-який досвід відкидання здатний зруйнувати цілісність, завдавши травму. Ось для чого потрібна усвідомленість і досягнення внутрішнього балансу і гармонії. Так що бережіть себе і будьте щирими з собою. А зараз давайте приступимо до рекомендацій.

Поради

Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

Особистий простір

Чоловік цінує свою свободу, не дивлячись на те, що хоче створити сім’ю, він ретельно намагається зберегти свою автономію. Адже якщо він її втратить – він втратить стійкість в окремому, чоловічому світі, де панує конкуренція і суперництво.

Тому важливо втриматися і не випасти в материнську позицію, яка контролює і обмежує. Як би заради його ж блага. Саме така жінка, що поважає його особистий простір, здатна привернути увагу.

За винятком випадків, коли хлопець навпаки, шукає ту, хто зможе замінити маму. Але це зовсім інша тема для спілкування.

Так що не контролюйте кожен його крок, а радійте, коли він з’являється. Без докорів, вимоги пояснень і звітів. В місце, де немає свободи, а тільки лише підозри, конфлікти і недовіра – він не прийде. Якщо вас тільки не пов’язують спільні діти, майно і т.д. І це цілком логічно, мало хто шукає собі добровільно страждань.

інтерес

Вважається, що чоловік вибирає жінку. І це дійсно так. З одним, але. Жінка спочатку готує для цього, так зване, поле. Тобто, спочатку вона вибирає вподобаного, а потім направляє на нього енергію, повну збудження, інтересу. Можна сказати, фліртує і спокушає. Тоді він її помічає, і, відповідно, вибирає.

Тому, якщо вас дійсно хтось «зачепив», не варто робити гордовитий вигляд, повний байдужості, вважаючи, що це спровокує його вас добитися. Ні, ні в якому випадку.

Інакше як зрозуміти йому, що він не наштовхнеться на відкидання, вирішивши познайомитися? Спробуйте показати, що він вам симпатичний.

Кожна людина має потребу в іншому, і кожному важливо відчувати свою привабливість, отримувати увагу.

Спробуйте, подивившись йому в очі, подумки проговорити, як він подобається. Невербально це проявиться у вашій міміці, позі, жестах, навіть інтонація зміниться, повірте. Це все дасть йому знак, що горить «зелене світло».

Щоб більше дізнатися про невербалике, можете ознайомитися з інформацією, вказаною в цій статті.

розмова

Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

Коли не знаєте, про що говорити, спробуйте поцікавитися їм, його життям, хобі. Утримайтеся від того, щоб базікати без угаву, або сипати питаннями, як з автомата, не особливо слухаючи відповіді. Це може викликати у нього нудьгу, або ж думки, що ви надмірно нав’язливі.

Читайте також:   Возбуждающие смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

Досліджуйте, в якій темі найбільше енергії, і зупиніться на ній. Важливо не ігнорувати себе, тому вибирайте ту область, яка і вас приваблює. Тому що, позіхання і розгублений погляд від нерозуміння того, що він говорить, не зіграють на вашу користь.

Слідкуйте за промовою, вживання нецензурних слів, або використання термінів невпопад, заради бажання здатися розумною, викличуть лише бажання скоріше припинити бесіду. Грамотність, уміння слухати і чути, зворотний відгук на його слова вкажуть на те, що ви не просто прекрасна жінка, але ще і відмінна співрозмовниця. З якої захочеться провести ще одну зустріч.

впевненість

Низька самооцінка здатна привернути увагу тільки особистості, схильної до тиранії, щоб самоствердитися і реалізувати якісь свої потреби, за допомогою влади над більш слабким. А навіщо вам такий формат відносин? Вірно, нема чого. Якщо ви будете впевнені в собі, будете цінувати себе і поважати, то й іншому нічого іншого не залишиться, як чинити з вами також.

Чоловік реалізовує свою агресивну частину за допомогою конкуренції. Він прагне перемагати, вигравати у інших. Чому йому важливо пишатися своєю обраницею.

А як він буде це робити, якщо вона сама низького про себе думки? Якщо вона не здогадується про свої переваги? Мовчу вже про те, щоб користуватися ними.

А також слабкі сторони, щоб знати найближчу зону розвитку, тобто розуміти, над чим ще необхідно попрацювати.

Психологія сильної половини людства є такою, що вона більше соціальна. Коли увагу жінки більше спрямовано на турботу про сім’ю і благополуччя, їм необхідно боротися, щоб забезпечити безпеку. Тобто, у нього більше контактів, пересічний та інше. Ось чому йому важливо пишатися обраницею. Він її потім буде пред’являти світу, як ту, яка цінна, яку він вибрав.

Так що, якщо ви відчуваєте, що з самооцінкою у вас не зовсім добре, займіться нею. Очікувати любові від іншого, поки сама себе не полюбила – безглуздо. Якщо не знаєте, з чого почати – не біда, рекомендації та опис змісту цього процесу ви отримаєте, натиснувши на це посилання.

привабливість

Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

Як би нам не хотілося, щоб нас приймали безумовно, такими, які ми є, не доглянутість не викликає збудження. І питання не в тому, що завжди необхідно бути в бойовому розфарбуванні і на дієті. Ні.

Дівчині необхідно стежити за собою і зовнішнім виглядом. І не тільки на початковому етапі відносин. Як не крути, але прекрасний внутрішній світ помічають після того, як ретельно ознайомляться із зовнішністю.

Хлопцям, щоб зберігати інтерес до дівчини, вкрай необхідно її хотіти. Тобто, відчувати сексуальний інтерес, помічати її красу, чарівність. Тоді буде і збудження, і флірт.

Тільки будьте уважні, є такий тип особистості, як нарцис. Він відноситься як до фетишу до зовнішності обраниці, ігноруючи її особистість. Якщо помітили, що вас критично розглядають, або запитують про те, чи давно у вас був зроблений педикюр та інше – то для початку подумайте, чи точно хочете його залучити?

різниця

Автономність необхідна не тільки хлопцям, вони хочуть, щоб і супутниця нею володіла. А точніше, своїми інтересами і захопленнями. Якщо ви відмовитеся від усього, що було присутнє у вашому житті раніше – ви його налякаєте. Перш за все, це, звичайно буде йому лестити, але потім набридне. Так що не варто підлаштовуватися і вибирати жертовну позицію. Нас один в одному і привертає різницю.

Відмінності темпераментів, характерів викликають захоплення і ваблять. Жіночною і ніжною жінці ні до чого хлопець з точно такими ж, як у неї рисами. Як і не потрібна мужньому і сильному людині дівчина, з якою вони будуть частіше перебувати в сутичці і боротьбі за владу, ніж насолоджуватися товариством один одного.

Залишайтеся собою, не підлаштовуватися під іншого, за винятком випадків, якщо це усвідомлений вибір, який зробить вас щасливішим. Тоді між вами завжди буде циркулювати енергія, і, відповідно, збудження.

рекомендація

Подивіться ось ці невеликі тренінги. Вони абсолютно безкоштовні і ви зможете підібрати саме той, який вам підійде.

Також на сайті, ви можете прочитати статтю про 19 способах розвитку жіночності.

висновок

Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

Наостанок хочу зауважити, що дані поради доречні навіть у випадках, коли ви спілкуєтеся віртуально. Але якщо ви поки не знайомі, але дуже бажаєте це виправити, беріть ініціативу в свої руки, написавши першої. Тому що він може навіть не здогадуватися про ваше існування.

А чекати, коли станеться диво, і він першим відправить повідомлення, підвищує можливість так і не зустрінеться. Переписка в соціальних мережах останнім часом звела чимало сердець.

Так чому б і вам не скористатися цим способом, якщо, наприклад, побоюєтеся проявляти увагу першої в реальному житті?

Матеріал підготувала психолог, гешталь-терапевт, Журавина Аліна.

Джерело: https://Qvilon.ru/otnosheniya/chem-zainteresovat-muzhchinu.html

Як дівчині зацікавити чоловіка »Наша Психологія

Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

Коли дівчина хоче познайомитися з бажаним чоловіком, вона відчуває невеликі переживання, так як точно не знає, тривати їхні стосунки чи ні. Та й до того ж, ми не особливо добре знаємо, як дівчині зацікавити чоловіка. Я зараз говорю про дійсно порядну людину, яка не задивляється на кожну спідницю. Тому, зробити це може бути дійсно не просто, так що мої поради стануть вам у пригоді. Перш ніж дівчина дізнається, чим займається і захоплюється її обранець, вона повинна проявити всю свою красу і привабливість. Наступні шість порад допоможуть вам краще зрозуміти, як зацікавити чоловіка, щоб він вас оцінив і почав проявляти увагу.

1. Проявіть повагу

Це перша сходинка в тому, як дівчині зацікавити чоловіка. Всі нормальні відносини засновані на повагу. Якщо ви цього не проявляєте, у вас просто немає шансів домогтися позитивного результату.

Коли ви показуєте вашу повагу, це викликає у чоловіків великий інтерес і підвищує їх почуття власної гідності. При першому знайомстві постарайтеся більше слухати його і не перебивати.

Утримайтеся від жартів, різних натяків або коментарів, які можуть його бентежити. Знайдіть сильні сторони вашого партнера і заведіть розмову на цю тему. Не здумайте питати про його минулі відносини, і не варто вести себе занадто доступно.

Якщо тільки бажання сексу стане основою ваших відносин, у вас буде менше шансів отримати його любов. Крім того, доступні жінки не викликають поваги у чоловіків.

2. Не будьте занадто серйозними

Хлопець зможе швидше з вами познайомиться, якщо він буде вільно себе почувати і бачити можливість вносити зміни в ваші відносини. Це дозволить йому розкрити себе, бути щирим і чесним.

Коли жінка надає таку можливість, вона отримує натомість визнання її мужності і впевненості в собі. Мені шкода дивитися на жінок, які закочують істерики і влаштовують скандали, коли вважають рішення іншої людини неприйнятним.

Розуміння і повагу можуть по-справжньому зацікавити чоловіка, і допоможуть побудувати з ним довгі і щасливі відносини.

Взаємний потяг між чоловіком і жінкоюЯк зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

3. Будьте собою

Наступним важливим кроком, як дівчині зацікавити чоловіка – це щирість і чесність. Кожен чоловік хоче бачити поруч справжню жінку. Прийміть себе, будьте природною і не бійтеся проявити слабкість або вразливість.

Не заздріть іншим, тільки тому, що вони краще виглядають або у них красивіше плаття. Одягайтеся так, щоб ви відчували себе комфортно і впевнено. Багато дівчат не хочуть показувати своє справжнє я і приховують більшість своїх недоліків.

Якщо ви будете собою, чоловіки помітять це і виявлять до вас інтерес.

4. Проявіть довіру

Взаємна довіра – це як договір бути разом, незважаючи ні на що.

Чоловіки і жінки потребують взаємної підтримки і впевненості в тому, що в разі виникнення якихось проблем, вони не відкинуть один одного, а навпаки, стануть ще ближче, а їхні почуття тільки посиляться.

Покажіть, що ви чесна і порядна людина. Пам’ятайте про те, що помилки і невдачі в минулих відносинах не визначають «порядок денний». І ви не повинні через це бояться проявляти довіру до нових людей.

Я знаю, що ні хто з нас не хоче в черговий раз пережити зраду, обман і розчарування. Вираз лояльності до людини, тільки посилить його бажання бути поруч з вами. Який чоловік відмовиться від дівчини, яка йому вірить, любить і поважає?

5. Не потрібно боятися близькості

Жінка може відчувати себе ніяково, коли чоловік хоче її обійняти, або підійти дуже близько. Деякі помилково інтерпретують найменший дотик, як прояв бажання зайнятися сексом. Інші біжать від подібного «стрімголов». Так, як ми говорили раніше, ви не повинні бути викликає і занадто доступною жінкою.

У вас повинні бути свої правила і цінності, що зробить вас привабливою і цікавою для протилежної статі. Чоловік може висловлювати свої почуття в компліментах, подарунки та фінансової допомоги. Вони також люблять фізичний і емоційний комфорт у вигляді дружніх обіймів.

Як би там не було, він хоче, щоб жінка не боялася його, а проявляла спокій і дружелюбність.

Як спокусити сором’язливого чоловіка

6. Стати приємним співрозмовником

Якщо ви не знаєте дієвих способів, як дівчині зацікавити чоловіка, тоді спілкування може прийти вам на допомогу. Отримуйте задоволення від розмов з цією людиною. Щиро цікавитеся партнером, чим він займається, захоплюється і де працює. Ось кілька порад, які можуть допомогти вам зробити це:

 • Більше слухайте і задавайте питання, а не тільки говорите;
 • Прийміть людини таким, яким він є. Зосередьтеся на його позитивні якості і не звертайте увагу на його недоліки;
 • Усвідомте, що він не буде мати таку ж особистість, як і ваш колишній партнер;
 • Проводьте більше часу в місцях, які вам обом подобаються;
 • Не бійтеся сказати щось дурне або посміятися над собою;
 • Будьте прихильні і висловлюйте вдячність за його спілкування з ним.

Якщо чоловік побачить в вас щиру людину і цікавого співрозмовника, це підштовхне його до знайомства. Він задумається про більш серйозні стосунки, а ви більше не будете думати, як дівчині зацікавити чоловіка. Вам потрібно почати любити і цінувати себе. Не бійтеся проявляти ваші щирі почуття і бути справжньою жінкою.

Джерело: https://psikhologia.com/devushke-zainteresovat-muzhchinu.html

Як зацікавити чоловіка – ми відкрили всі секрети

план:

1. Три причини, які вбивають інтерес чоловіки
2. Як почати розмову з чоловіком, щоб він зацікавився?
3. Як викликати інтерес у чоловіків?
4. Як зацікавити чоловіка всерйоз і надовго?

5. Висновок. Що потрібно чоловікам?

 • Сучасні чоловіки – розпещені створення.
 • Вони виховані на прикладі голлівудських зірок і супермоделей, під впливом чоловічих журналів, які стверджують, що красуні з двома вищими освітами, неймовірними сексуальними здібностями, кулінарними вміннями, які не поступаються Джеймі Олівера, і бажанням створювати домашній затишок і порядок, яким може позаздрити навіть домовик, існують в природі.
 • Це звичайно дуже гіперболізований жіночий образ, але неможливо зацікавити чоловіка, якщо:
 • 1) Виглядати жахливо зовні
 • Чоловіки люблять очима, тому, якщо ви красива і доглянута жінка, то ваші шанси на залучення чоловічої уваги істотно збільшуються.
 • 2) Бути дурною, як качка
 • Нехай ви супер-пупер-красуня, але, якщо ви не в змозі зв’язати двох слів, думаєте, що толерантність – це якась хвороба, а Шекспір ​​- назва нічного клубу, то ваш образ істотно померкне в чоловічих очах.
 • 3) Не вірити в себе
 • Якщо ви не вважаєте себе гідною чоловічої уваги, то як збираєтеся зацікавити своєю непевною сумнівається персоною когось іншого?
 • Вас може зацікавити стаття «Як зрозуміти що чоловік закоханий«.

Читайте також:   Чоловік-близнюки: характеристики жінок, які йому подобаються

2. Як почати розмову з чоловіком, щоб він зацікавився?

 1. Пропоную вашій увазі кілька корисних порад, як змусити чоловіків слухати вас уважно і брати участь в бесіді:
 2. • Швидко переходите до суті.
 3. Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

Стислість вашої мови дає можливість висловлюватися іншій людині. Пропускайте все несуттєві деталі. Інакше ви ризикуєте втратити увагу чоловіки в самому початку розмови.

• Чи не загострювати увагу на негативних аспектах.

Для того щоб зменшити кількість негативних розмов, дотримуйтеся самодисципліни і позитивного погляду на життя. Як тільки ви почнете слідувати цій раді, люди потягнуться до вас і будуть з готовністю слухати, оскільки ви станете виглядати в їхніх очах щасливим і оптимістичним людиною.

• Прагніть висловити думку, а не справити враження.

Зосередьтеся на тому, як правильно з емоційної точки зору висловити свої думки на добре знайому тему. Слухачі швидше оцінять вашу любов до предмету розмови, ніж фактичний зміст вашого висловлювання.

• Більше говоріть про те, що цікаво чоловікові.

Вибираючи тему для розмови, завжди пам’ятайте про інтереси співрозмовника. Вибирайте також відповідний стиль спілкування, враховуючи характер людини і особливості ситуації. Не робіть помилки – то не будьте байдужим мислителем там, де від вас чекають прояву почуттів, але уникайте емоцій в момент неупереджених роздумів.

 • • Уникайте зайвої драматизації.
 • Мудрий співрозмовник емоційний рівно настільки, наскільки це доречно.
 • • Ніяких довгих історій!

Довгі безперервні розповіді зазвичай навіюють нудьгу на оточуючих. Мудра людина виключає непотрібні подробиці і представляє слухачам найкоротшу версію тієї чи іншої історії. Не забувайте переривати свою промову паузами, щоб співрозмовники могли висловити свою думку або поставити запитання.

• Пам’ятайте, про що не варто говорити.

Уникайте будь-яких невтішних висловлювань, спілкуючись з потенційними претендентами на ваше серце. Не наполягайте на спірних твердженнях, щоб вас не вважали людиною дуже впертим і самовдоволеним.

При першому спілкуванні з малознайомими людьми безпечніше уникати таких делікатних питань, як політика, релігія, гроші і секс.

Коли ви закладіть тверду основу хороших взаємин, ви зможете вільно висловлювати свою думку на будь-яку тему.

 1. • Слідкуйте за реакцією слухачів.
 2. Якщо ваш потенційний кавалер починає проявляти нетерпіння, позіхати або дивитися в бік, можливо, вам варто звернути розмову в інше русло.
 3. • «Регулюйте» гучність і тон своїй промові.

Іноді важливо не те, що ви говорите, а те, як ви це робите. Переконайтеся, що звуки вашого голосу приємно слухати. Намагайтеся чітко вимовляти слова і міняти висоту голосу і темп мови, щоб не звучати монотонно.

• Знайдіть баланс в розмові.

Одні більше люблять слухати, ніж говорити, інші навпаки. На початковій стадії відносин постарайтеся з’ясувати, що вважає за краще ваш співрозмовник.

Читайте про перше побачення з чоловіком.

3. Як викликати інтерес у чоловіків?

Якщо хочете зацікавити чоловіка, навчитеся щиро цікавитися ним самим.

Головне правило успішного спілкування: якщо хочеш бути цікавою людиною, САМ цікався опонентом. Привілей щирий інтерес, намагайся дізнатися, що для нього важливо в житті.

Особливо це важливо в психології відносин з чоловіками.

Якщо чоловік зрозуміє, що його щиро слухають і чують, то він і сам не помітить, як ви йому станете цікавою. Хоча про себе ви особливо і не розповідали.

Дізнайтеся де знайомитися з чоловіком!

4. Як зацікавити чоловіка всерйоз і надовго?

Якщо чоловік стане говорити жінці компліменти або куди-небудь запросить посидіти – значить, він вже на гачку. І жінці залишається тільки правильно себе повести з чоловіком, щоб об’єкт полювання не зірвався з гачка, а проковтнув його разом з наживкою. А для цього слід строго дотримуватися певних правил.

Чи не поспішати з сексом.

Ніколи не варто займатися сексом на першому побаченні. Якщо жінка, бажаючи догодити чоловікові, за першим його бажанням виявиться з ним в ліжку, то, дев’ять з десяти, що на цьому відносини і закінчаться. Більшість чоловіків швидко втрачають інтерес до доступним жінкам, хоча б тому, що вважають: «Раз зі мною відразу лягла, значить і з іншими так само поводиться».

Щоб чоловік зацікавився всерйоз жінкою, вона повинна зробити так, щоб він її домагався за допомогою красивого залицяння: квіти, прогулянки, цукерки, компліменти. Ну а якщо чоловік зробить вигляд, що ображений і ображений відмовою жінки, значить він або звичайний ловелас, або спочатку не налаштований на серйозні відносини.

В такому випадку – вирішувати самій жінці. Якщо інтерес у жінки до чоловіка теж чисто сексуальний, і вона не дуже засмутиться, якщо після бурхливого сексу чоловік більше не подзвонить – тоді можна особливо не роздумувати, а просто отримати задоволення. Якщо ж жінка мріє про серйозні і тривалі стосунки, значить повинна показати, що вона серйозна жінка.

Показати себе супер-коханкою.

Як зацікавити чоловіка: психологія зацікавленості

Якщо жінка вже опинилася з чоловіком в ліжку, їй не слід будувати з себе недосвідчену скромницю, боячись, як би чоловік не запідозрив її в розпусності – це велика помилка багатьох жінок. Спекотна, пристрасна, темпераментна коханка – мрія більшості чоловіків.

Більш того, багато чоловіків можуть пробачити жінці капризи, поганий характер і багато іншого тільки тому, що вона відмінна коханка. Уміння вести себе в ліжку – запорука успішних відносин з чоловіком. Якщо ж жінка в ліжку веде себе скуто і скуто, то їй ніколи не вдасться зацікавити чоловіка надовго, так як він може вирішити, що вона або не любить його, або не любить секс.

як вийти за чоловіка своєї мрії.

Чи не вішатися на шию.

Дуже часто буває, що чоловіки, бачачи, що жінка шалено закохана, поводяться парадоксально – стають байдужими до неї і перемикають свою увагу на інших жінок.

Вся справа в тому, що чоловіки, за своєю природою – завойовники.

Тому мудра жінка, яка бажає викликати інтерес у чоловіка, ні в якому разі не розкриє всі карти і не визнається, що остаточно підкорена і завойована їм.

Щоб чоловік ніколи не втратив інтерес до жінки, він повинен перебувати в упевненості, що вона без нього не помре від горя, а тут же замінить його одним з легіону своїх таємних поклонників.

Тому не слід безупинно висіти на шиї у чоловіка і випрошувати зі сльозами на очах визнання і клятви в любові – цим Ви ніколи не досягнете, зацікавленості чоловіка до своєї персони, а навпаки тільки відштовхне його від себе.

Тільки самодостатню і незалежну жінку чоловік завжди буде поважати, цінувати і боятися втратити.

5. Висновок. Що потрібно чоловікам?

Щоб привернути чоловічу увагу потрібно перш за все навчиться вести з ним невимушену бесіду. В іншому випадку, його інтерес до вас швидко згасне. Дана стаття вам в цьому допоможе.

Однак, щоб зацікавити чоловіка потрібно перш за все бути жінкою, яку непросто завоювати. Для цього просто стежити за своєю зовнішністю недостатньо, потрібно бути впевненою в своїй привабливості. Коли ти переконана в своїй привабливості, чоловікові залишається тільки піддатися твоїм чарам. Тому читай про те, як підвищити самооцінку.

Відео:

Джерело: http://agydar.ru/kak-zainteresovat-muzhchinu.html

Як зацікавити чоловіка

Як поводиться зацікавлений чоловік

Легше привертати увагу знайомого чоловіка, тому можливість налагодити хоч якийсь контакт (в робочій обстановці або попросивши розібратися з географією нового місця) істотно скорочують дистанцію і розширюють поле для маневрів.

Тим більше, якщо інтерес потрібно щирий і глибокий, то і його завоювання краще проводити з досить високих позицій наявного спілкування, що дозволить діяти натяками і обхідними шляхами.

Посудіть самі, адже давнього колегу по роботі цілком можна запросити додому, попросивши про допомогу зі складанням ліжка, а потім в подяку напоїти кавою або нагодувати вечерею, тоді як для малознайомого чоловіка подібна пропозиція буде звучати дивно або буде невірно витлумачене.

Але в той же час тривале попереднє спілкування стирає новизну сприйняття, ви не можете бути для нього загадкою і швидше за все давно сприймається як один, а щоб вийти з подібного роками складеного образу доведеться витратити значно більше зусиль, ніж познайомитися з цим же чоловіком на вечірці таким чином, щоб всі переросло в роман.

Але в будь-якій ситуації є вихід, точно також як плюси і мінуси, необхідно лише враховувати ваші стартові позиції і кінцеві цілі, тверезо оцінювати потреби, стиль життя і вік чоловіка, оскільки методи як зацікавити дорослого чоловіка, абсолютно непридатні для підлітків і навпаки.

Як зацікавити чоловіка? Чоловіки в прояві власних почуттів і навіть інтересу часто щось приховують, а вроджена стриманість у вираженні емоцій додає загадковості, і так жінка може тривалий час перебувати в нерозумінні, чи є до неї інтерес у даного чоловіка або він просто ввічливо спілкується. Коли справа стосується юнаків, то все трохи простіше – гормони роблять свою справу і видають закохався з головою, тут рідко виникають питання наявності симпатії, скоріше цікавить, чому її ніяк не проявляють або не тими способами.

Коли ж дівчина думає, як зацікавити дорослого чоловіка або намагається розгадати його ставлення, то це можна порівняти з грою наосліп, оскільки він вже навчився контролювати не тільки прояв власних емоцій, а й процес їх виникнення. Але в будь-якому випадку є поведінкові ознаки зацікавленості чоловіки, які проявляються як на свідомому рівні поведінки, так і на рівні інстинктивних реакцій, непідвладних контролю розуму.

Краще відкинути визнані суспільством знаки уваги і стежити за тими проявами, які в будь-якому випадку видадуть щире ставлення, сюди відноситься міміка, пантоміма, зміна фізіологічних показників (ширина розкриття зіниці, частота дихання і серцебиття). Контролювати власні жести, особливо мікроруху завдання досить складна і вимагає настільки граничної концентрації, що якщо ваш обранець не проходив навчання в спецслужбах, навряд чи його тіло зможе утримати всю інформацію.

Але є і соціально-обумовлені моменти у вигляді струшування порошинок, окрики піджака, перебирання чогось в руках – це скоріше ознака тривожності і схвильованості, їх можна прийняти за симпатію тільки в тому випадку, якщо виключені інші причини (тобто

якщо ви приїхали з перевіркою, а чоловік все перебирає олівці на столі, то, швидше за все, є проблеми по звітності, ніж інтерес до вас як до жінки).

Зацікавлений чоловік, так чи інакше, буде надаватися поряд з вами, виглядати це може цілком обґрунтовано і необразливо, він навіть може не дивитися на вас, проходячи повз, але чим частіше стають подібні випадкові зустрічі, тим вище рівень його інтересу до вас.

Крім поведінкових проявів, стежте за мімікою чоловіки. Зацікавлений чоловік буде посміхатися відкрито і щиро, без вимушеної натягнутою посмішки. Можливо, при порушенні особистих тим саме з вами він буде червоніти, що видає небайдужість до співрозмовника.

Слідкуйте за бровами співрозмовника, якщо вони підняті, то це є ознакою інтересу до співрозмовника або розмови.

Виключіть важливі серйозні теми, щоб зрозуміти, чи цікаві саме ви (розмовляючи з колегою про його підвищенні, ви в будь-якому випадку отримаєте зацікавлену реакцію, а ось якщо вона зберігається при обговоренні пончиків в кафетерії, то це говорить про симпатії до співрозмовника, а не пончикам ).

Якщо все, що відбувається не допомагає вам зупинитися на одному варіанті, то дивіться йому в очі: зацікавлений чоловік затримує свій погляд на симпатичній дівчині, а по ширині зіниць можна зрозуміти природу цього інтересу: якщо вони розширена, то ви викликаєте симпатію і вся його увага зосереджена на вас, якщо звужені, але погляд залишається тривалим, то вас оцінюють, піддаючи критичному аналізу, а чуттєва сфера ще не задіяна.

Щоб не нафантазувати зайвого, відшукавши підтвердження одного з ознак інтересу, варто завжди зберігати холодний розум, пам’ятаючи, що дані ознаки є непрямими підказками, проявами підсвідомості, які складаються з безлічі факторів, тому перш ніж діагностувати інтерес до власної персони, варто кілька перевірити ще раз всі дані в різних умовах і оцінювати загальну картину, а не окремі її фактори, ігноруючи загальний зміст.

Чоловік, зацікавлений в жінці зазвичай активний – він приходить, пише і телефонує, він пропонує різні варіанти спільного проведення часу і розвиває відносини в бік зближення.

Читайте також:   Як повернути хлопця: поради, які допоможуть відновити відносини

Якщо ви місяць спілкуєтеся виключно з вашої подачі, чоловік постійно пропадає і не прагне скоротити дистанцію, то, швидше за все його інтерес був придуманий вами самостійно, а він відповідає вам з ввічливості або кодексу етикету.

Придумувати виправдання про зайнятість і стриманість, особливості характеру і правила прояви почуттів – це значить все більше заганяти себе в сферу ілюзій, краще зізнатися, що на даний момент ви цього чоловіка не цікавитеся і задуматися, як можна виправити ситуацію.

Як вести себе самої

Якщо вам потрібен будь-який чоловік, то немає причин замислюватися про причини виникнення його інтересу, варто тільки трохи краще покриття головою, і ви точно помітите хоч один чоловічий погляд, того, хто тільки шукає жіночої уваги (знову ж будь-якого).

Якщо ж питання полягає в тому, як зацікавити серйозного чоловіка, то починати варто як зазвичай з самої себе.

Є три основи, без яких все зійде нанівець: зовнішність (що б не говорили про цінності душі, але увага до неї привертає саме зовнішня оболонка), розум (думка, що чоловікам цікава тільки зовнішність помилково і якщо ви можете пов’язати тільки нечленороздільні звуки з парою слів, то попрощаєтеся через хвилину), віра в себе (гідна самооцінка автоматично коригує вашу поведінку, і чоловіки тягнуться до тих, хто впевнений і вважає, що гідний уваги, залишаючи на самоті невпевнених, що випрошують інтерес).

Як зацікавити чоловіка? Необхідно подати перші ознаки вашого інтересу, ніж відкрити дорогу чоловікові до активних дій можна за допомогою погляду.

Часто моргати, підморгувати і дивитися під певними кутами виглядає переконливо в кіно, а в житті підкуповує відкритий тривалий зацікавлений погляд прямо в очі, без утисків і перекладу на інший об’єкт.

Навчившись поглядом посміхатися і запрошувати до розмови, ви зможете зацікавити як давно знайомого чоловіка, так і незнайомця.

Чоловік повинен спочатку відчувати, що у нього вийде завоювати увагу даній жінки, інакше він не буде робити спроб, оцінивши її, як невідповідну або невідповідну – страшно підходити не тільки до жінки з матеріальним або професійним статусом, заздалегідь перевищує чоловічий, а й до тих, хто не проявляє мінімального схвалення. Посміхайтеся щирою відкритою посмішкою, дивіться в очі і ви покажете, що зацікавлені в залицяння даного чоловіка.

Якщо ви спілкуєтеся, то вести себе, щоб зацікавити чоловіка дуже просто – намагайтеся більше слухати про нього. Це створить навколо вас ореол загадковості (а всіх чоловіків притягують таємниці) і дасть можливість чоловікові продемонструвати себе (частина буде хвастощами, але частина правдою, а ви можете направляти розмову в цікавить вас русло своїми питаннями).

Більша кількість спілкування народжує більший інтерес і глибину близькості.

Компліменти в спілкуванні з чоловіком важливі, але робити все нудотно солодким не варто – закохана і завойована жінка не представляє інтересу, так що можете сміливо критикувати або вступати в полеміку, подібні емоції підігрівають інтерес (а багато відносини стартували саме з з’ясування відносин).

Грати на негативних почуттях потрібно вміти – це завжди ризик, адже чоловік може припинити спілкування при найменшому відхиленні в бік, зате якщо ви все поставите вірно, то це буде вірний і швидкий виграш.

Це справедливо для ваших діалогів і його ревнощів.

Саме інстинкт мисливця змушує чоловіка діяти, а підвищена увага від інших чоловіків змушує задуматися про можливу втрати і неоцінених вас (адже не можуть інші помилятися і щось в вас їх привабило).

Звертайте увагу на стан справ у чоловіка, якщо він в боргах, а проект горить за термінами, то йому явно не до вас, а нав’язливе увагу може викликати серйозну сварку – краще в такі періоди залишатися в тіні, і обов’язково користуватися моментами відпочинку і безтурботності, тріумфу і перемоги, які хочеться з кимось розділити. Це жінкам важлива підтримка у важкі ситуації, чоловіки вважають за краще, щоб ніхто про таке не знав, а ось своїми перемогами вони прагнуть поділитися.

Як зацікавити чоловіка розмовою

Залучаючи чоловіка зовнішнім виглядом і інтересом до його життя, просячи про допомогу і висловлюючи свій інтерес безпосередньо, багато хто забуває про те, що ці речі одноразові, а до зовнішніх чинників взагалі швидко звикають, але завжди залишається те, що здатне утримати людей разом тривалий час – це цікава розмова.

Щоб інтерес чоловіки тримався після першого виробленого враження, варто попрацювати з власною мовою і повністю виключити мати і суржик, помилки вимови і місця вживання слова.

Розвиваючи здатність спілкуватися, слід стежити не тільки за правильним формулюванням власних думок (з красивими порівняннями, дотепними ми, відсилання до першоджерел), але і заздалегідь підбирати кілька тем, які будуть цікаві співрозмовнику.

Репетирувати розмову безглуздо, живі люди з щирими реакціями все одно заберуть його в стихійно виникла тему або настрій, а ось наявність у вас непідробного інтересу до співрозмовника допомагає залишатися в активному полі.

Та жінка, яка постійно розповідає про себе, захоплює перші пару хвилин, потім у чоловіка виникає питання його перебування поруч, тому будь-які питання про нього, його перевагах і життя будуть доречні.

Приберіть стандартні питання про роботу і хобі (вони створюють відчуття співбесіди), питайте про те, що вам дійсно цікаво ( «чому до цього синьому піджаку ти вибрав такий дивний краватку?» Не тільки продемонструє вашу щирість і спостережливість, але може подарувати унікальну історію, яку цей чоловік так нікому і не розповів).

А розповідаючи про себе намагайтеся не нити (для цього є кабінет психотерапевта, а не столик побачень), або відразу попередьте, що в даний момент ви остаточно розклеїлись і будете скаржитися (так чоловік відчує потрібність і ваша небайдужість до нього, більше того він стане стійкіше і зможе підбадьорити).

Багато хто вважає, що обговорювати теми особистого життя недоречно, але ефект відбувається протилежний – люди швидше зближуються і відкриваються один одному, тим більше, що рано чи пізно всю інформацію ви б і так дізналися.

Але це не привід весь час залишатися на драматичній ноті, чим більше легкості і сміху у вашому спілкуванні, тим краще.

Але кожен раз, що у виборі теми, що гучності власного голосу орієнтуйтеся на реакцію чоловіка, оскільки саме відповідно знаходиться ключ до інтересу.

Як зацікавити чоловіка по листуванню

На початку листування, щоб зацікавити чоловіка, варто залишати вільний простір і не змушувати гаджет симпатичного чоловіка постійно сповіщати про нові повідомлення, але зайва холодність може зіграти погану роль, адже це в життя він може побачити ваш теплий погляд або ви можете випадково доторкнутися, а в віртуальному спілкуванні тиша може бути сприйнята як відсутність інтересу і відповідно чоловік перестане набридати вам у відповідь. Проявляйте інтерес, задавайте питання, а про себе розповідайте тільки коли побачите взаємний інтерес, починати спілкування з опису власного дня, коли про це не запитували – дорога в нікуди. Так само як при особистому спілкуванні, варто стежити за вживаними словами, але в даному випадку можна не турбуватися про вимові, а ось над грамотністю потрібно попрацювати (або хоча б включити автоперевірка).

Джерело: https://psihomed.com/kak-zainteresovat-muzhchinu/

7 способів повернути інтерес чоловіка, навіть коли він вже не помічає вас

Ви зараз перебуваєте у відносинах з чоловіком, який вас ігнорує? Ви хочете зрозуміти, чому він від вас віддаляється і перестав проявляти якусь ініціативу?

Спробуйте трохи змінити своє ставлення до ситуації і замість питань, чому він вас ігнорує і розлюбив він вас, думайте, що він в вас по вуха закоханий і не може і дня прожити без вас. Так, ось таке сміливе і незвичайне рішення.

Ось 7 кроків, які допоможуть вам повернути його інтерес:

1. З’ясуйте, чи дійсно ваш чоловік переживає кризу відносин

У таких ситуаціях часто використовується підміна понять: простий аргумент сприймається як криза відносин. Труднощі і складності взаємин зустрічаються у багатьох пар, коли пристрасті можуть загостритися до межі, але це не означає, що парі потрібно відразу ж розлучитися. Не сприймайте звичайні сварки як початок розставання.

Може так статися, що після сварки ви вже два дні не спілкуєтеся, що не властиво вам взагалі. Не лякайтесь. Звичайно ж, все індивідуально, але в підсумку ваш улюблений все ж звернеться до вас, протягне руку і все вирішиться.

2. Незалежно від причини, по якій чоловік віддаляється, вам варто терміново вжити заходів

Якщо ви вже взялися за справу, доводьте його до кінця. Чим швидше відбудуться зміни, тим помітніше буде результат.

Чомусь багато дівчат, думають, що з часом ситуація вирішиться сама по собі і краще не показувати, що у відносинах настала криза. Така поведінка помилково: це тільки посилить проблеми, вийде все навпаки – чоловік буде віддалятися ще швидше. Намагатися змінити ситуацію, покращувати взаємини необхідно відразу ж.

При цьому важливо пам’ятати, що коли чоловік ігнорує вас, найгірше, що ви можете зробити – чіплятися до нього. Не варто вимагати від чоловіка більшого, інакше це тільки погіршить ваше положення.

3. Будь-яка провокація, до якої можете вдатися, не змінить ситуацію на краще

Швидше за все, потім вам навіть доведеться вибачатися за це, доводити, що ви мали на увазі зовсім інше, і будете почувати себе винуватою. І замість того, щоб повернутися до вас, він знову почне дистанціюватися від вас.

4. Стати найкращою версією себе в спілкуванні з ним

Працюйте над розвитком своєї особистості і вдосконаленням навичок спілкування з партнером, способів уникнення і вирішення конфліктних ситуацій.

Практично всі романтичні відносини можна порівняти з грою в кішки-мишки. Щоб ваш чоловік перестав вас ігнорувати, почніть більше часу приділяти собі коханій.

Частіше спілкуйтеся з подругами, сфокусуйтеся на роботі, але так, щоб все ж трохи місця залишилося і вашим взаєминам.

Є певні секрети вибудовування стратегії, які однозначно змусять чоловіка знову розвернутися до вас.

5. Якщо він занадто довго не реагує, погляньте на проблему інакше

Оскільки чоловіки – справжні мисливці, їм потрібен виклик. Їм важливо розуміння того, що вас потрібно завоювати. Вони повинні знати, що для цього треба потрудитися. По суті, це виклик його почуттю власної гідності.

Що роблять багато жінок – дають чоловікові відчуття відносин, не даючи їм такого визначення. Але це не те, що вам потрібно.

6. Ви повинні перестати очікувати від чоловіка віддачі

Ви повинні перестати думати, що чим більше ви йому даєте, тим більше отримаєте.

Пам’ятайте: ви хочете дізнатися, що він може вам запропонувати. Його не потрібно переконувати, примушувати бути поруч з вами. Він має запрацювати вашу увагу. Тобто вам не потрібно докладати максимум зусиль, робити щось приємне, догоджати.

Дозвольте деяких речей відбуватися природно і повільно, але впевнено розвиватися, прогресувати. Покажіть чоловікові, що ваше життя повне і іншими подіями, ваші думки не тільки про нього.

Тоді ви його як жінка зацікавите, він буде домагатися вас.

Звичайно, коли ви закохані, коли мислите в одному ключі, важко дотримуватися подібних рекомендацій і ставити себе на перше місце. Але все ж здорові відносини виходять у тих жінок, які знають собі ціну. Це ключовий момент, який допоможе зробити ваші відносини здоровими і щасливими, отримати від них максимум.

7. Постарайтеся уникнути емоційної залежності від чоловіка, коли він вас ігнорує

Контролюйте свої емоції, свій настрій, свої відносини. Може трапитися так, що віддалення чоловіка стане причиною вашої невпевненості, ви почнете залежати від його думки, настрої. Це найгірше, що може статися. Тому прямо сьогодні почніть займатися собою, приділяйте собі більше часу.

Поверніть собі контроль за благополуччям свого життя. Чим більше ви будете задоволені собою, своїм життям, тим менше ймовірність потрапити в психологічну залежність від вашого чоловіка. І тим більше він буде домагатися вашої уваги і прагнути вас завоювати.

Джерело: https://femmie.ru/7-sposobov-vernut-interes-muzhchiny-dazhe-kogda-on-uzhe-ne-zamechaet-vas-207565/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *