Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Розпізнати той факт, що дівчина закохалася легко і просто. Це буде видавати її погляд, її слова, дії і поведінку поруч з цим чоловіком. І ось, коли відносини вже зав’язалися, у дівчини стоїть головне завдання – це збереження тривалі і стабільних відносин між чоловіком і жінкою.

Зміст приховати

Чоловікові буде дуже подобатися, якщо його дівчина стане дивувати постійно новими способами. Вона повинна показувати кожен раз своє мистецтво любові, на що вона здатна. Звичайно це можливо зробити тільки в тому випадку, коли жінка знає добре свого чоловіка, оскільки до кожної людини важливий особливий підхід.

І для того, щоб впоратися з завданням подиву необхідно знати чоловіка з усіх боків, що йому подобатися в житті, розуміти приблизно, як він поставиться до того чи іншого моменту. У даній статті буде наведено кілька порад дівчина про те, як здивувати чоловіка в ліжку.

Завоювати чоловіка просто, а ось утримати його довго поруч з собою досить нелегке завдання.

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Потрібно знати свого чоловіка

Найперша порада полягає в знаннях свого чоловіка з усіх боків. Кожна дівчина повинна розуміти, що всі чоловіки мають індивідуальні риси, здатні підкреслити його характер і людини, як особистість.

Деякі дівчата, побачивши байдужість свого чоловіка до себе, починають придумувати сценарій, як його повернути цю пристрасть. І перша думка, яка приходить в голову – це зробити так, що її ревнували.

Не завжди це вдалий варіант, оскільки якщо чоловік дуже ревнивий або навіть тіранічен, то можуть бути наслідки, коли жінка стане тут жертвою. Тому краще всього відмовитися від такої ідеї. Важливо враховувати той факт, де і ким працює її обранець.

Якщо він працює цілий день на заводі або будь-який інший важкій роботі, то явно ввечері йому буде після робочого дня не до домагань. Такий чоловік буде мріяти про смачне вечері і теплого ліжка. Здивувати його можна тільки після його відпочинку.

Вибір редакції: Як вибрати сад для дитини: основні моментиЯк задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

поведінка дівчини

Найголовніший принцип, за допомогою якого можна досягти процесу подиву вважається поведінка дівчини. Деякі жінки роблять грубі помилки в своєму поведінку, тому в таких випадках часто відносини і руйнуються.

Ось деякі поради, які допоможуть правильно поводитися дівчатам в ліжку з чоловіком:
• Чоловіки не люблять, коли дівчата в ліжку чекають моменту, щоб їх задовольнили.

Просто лежати і не ворушитися – це найжахливіше поведінка, яке може проявити жінка в ліжку;
• Поцілунок – це чарівне відчуття, через яке можна передати своє ставлення іншої людини. Кожній дівчинці подобатися, щоб її цілували.

Але, чоловіки теж люблять, коли їх цілують, тому здивувати свого чоловіка в ліжку можна, покривши все його тіло поцілунками – це шалено заводить чоловіків;
• Для того. Щоб здивувати чоловіка необхідно відкинути всі старомодні правила.

Наприклад, більшість жінок вважає, що інтимна близькість – це повністю турбота чоловіка, але це не так. Важливо приносити задоволення своєму хлопцю і брати деякі моменти в свої руки;
• Деякі чоловіки в ліжку не вимовляють жодного звуку – не потрібно брати з них приклад і також мовчати. Дівчина повинна стогнати, кричати, але не мовчати. Саме це допоможе чоловікові зрозуміти, що їй дуже добре з ним;

• Здивувати свого чоловіка можна також, одягнувши який-небудь костюм сексуального характеру.

Вибір редакції: 5 правил поведінки в театріЯк задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

натхнення

Більшість дівчат соромляться свого зовнішнього вигляду, тому і боятися якихось змін в сексі. Тому, перед тим як почати дивувати свого чоловіка дівчина повинна позбутися від почуття сорому і сорому. Зробити це можна різними методами, найголовніше – це розслабитися.

Тільки розслаблений стан допоможе перебувати зі своїм партнером на повній довірі. Чоловікові приємно буде побачити свою жінку в якомусь сексуальному вбранні. Дівчина може підійти сміливо, і почати його роздягати, при цьому цілуючи в будь-яку частину тіла.

Подарувати натхнення потрібно спочатку дівчині самій собі, щоб вже чоловікові передати всю чуттєвість і бажання.

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

недоступність

Часом грайливий настрій може запалити чоловіка дуже сильно. Чоловік за вдачею мисливець і завойовник, тому йому потрібно дарувати таку можливість. Кожен чоловік звик отримувати своє, те, що він хоче. Так от не обов’язково відразу віддаватися в ліжку, коли можна дозволити йому пополювати і отримати сповна емоцій зі своєю здобиччю.

спонтанність

Коли відносини між чоловіком і жінкою тривають досить довго, то про біоритм своєї дівчини чоловік знає все. Часто саме це і призводить до передбачуваності будь-яке сексуальне поведінка, що часом чоловікам не подобатися.

Для того необхідно внести нотки спонтанності і підстроїти свій побут під секс, а не навпаки.
Чоловік не любить жінку, він любить свій стан з цією жінкою, тому йому потрібно дарувати нові відчуття і чим більше, тим краще.

Вибір редакції: Як розірвати шлюб через ЗАГС? Покрокова інструкціяЯк задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Відео по темі: Як здивувати чоловіка в ліжку: жіночі секретні прийоми

Підтримайте проект Womee, адже ми вкладаємо в нього всю душу – поділіться статтею з подружками натиснувши на одну з кнопок нижче

Джерело: https://womee.ru/kak-udivit-muzhchinu-v-posteli/

Як догодити чоловіка: секрети в ліжку | Портал для жінок NeoLady

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Кожна жінка мріє бути єдиною у коханого. Такий, щоб він мріяв тільки про неї, згадував постійно, прагнув до неї, прокручував в голові миті, проведені разом. Перебуваючи на роботі, далеко від коханої, з насолодою відтворював в пам’яті кожну рисочку, слово і рух. Саме тому питання, як краще догодити чоловіка знаходиться на вершині завдань, які необхідно вирішити дівчатам для зміцнення і розвитку знайомства з вподобаним чоловіком.

Майстриня і майстриня

Дівчат позаминулого століття готували до заміжжя і навчали їх:

 • бути привабливою;
 • вміти вести бесіду;
 • складати різноманітне меню;
 • шити, вишивати, в’язати;
 • вести домашній побут.

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Цікаво, що на сьогоднішній день список не зменшився, ну хіба що шити і в’язати не так зараз відноситься до обов’язкових навичкам обраниці.

До вмінню вести бесіду, а просто бути товариською, відкритою, цікавою для партнера, зберігається актуальність бути привабливою.

Кавалери в першу чергу звертають увагу, наскільки доглянута дівчина, стильний чи у неї наряд, чи є манікюр, макіяж.

Виходить так. Хочете зацікавити чоловіка – займайтеся собою, зовнішністю, розвитком.

Кулінарні здібності також високо цінують молоді люди, але в сучасних умовах при розвиненій мережі кафе, ресторанів можна обійтися без різноманітної домашньої кухні.

Особливо, якщо ваш обранець вегетаріанець або того більше сироїд, то здатність зварити розкішний борщ і наліпити пельменів він навряд чи оцінить.

До перерахованих вище достоїнств, при успішному розвитку знайомства, які переходять на серйозні і довгострокові рейки, варто обов’язково вирішити питання як догодити чоловіка в ліжку. І цією майстерністю необхідно володіти не гірше, а може і краще, ніж секретами щоденного макіяжу.

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси  масаж медовий

коли починати

У наш демократичний час, коли нікого не дивує романтичну вечерю, плавно перетікає в солодкий сніданок після ненудної ночі, говорити про якісь терміни початку демонстрації вміння інтимного зваблювання не має сенсу.

Знати, як догодити чоловіка, щоб запам’ятав ніколи не пізно. Мається на увазі, що починати шукати відповіді можна і на етапі пошуку чоловіка мрії і будучи заміжньою жінкою або перебуваючи в статусі цивільної дружини.

Подібні знання:

 • додадуть впевненості в собі;
 • зміцнять інтерес улюбленого;
 • виключать пригоди наліво;
 • зроблять життя яскравішим;
 • змусять партнера поглянути на вас під іншим кутом;
 • зблизять один з одним.

Як догодити чоловіка, секрети

Щоб все вийшло незабутньо безпосередньо під час близькості, починати треба набагато раніше.

Позитивне спілкування. Якщо ви постійно розмовляєте на підвищених тонах, з жартами, образливими слівцями, про злети задоволення вночі забудьте. Негатив, відкладений на підсвідомості, гальмує процес розслаблення, а на фізіологічному рівні робота залоз і гормонів відбувається в уповільненому темпі.

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Мисливець і видобуток. Чоловік мисливець – дайте йому можливість вас завойовувати кожен день, нехай навіть знаєте один одного багато-багато років.

Ніколи не відмовляйтеся від пропозицій пообідати, повечеряти разом (максимум погодьтеся не з першого разу). Заохочуйте його, коли він прийшов з букетом квітів, подарунком, особливо без офіційного приводу.

Покажіть як вам приємно – розцілуйте, обійміть, скажіть слова подяки, який він чудовий.

Обіцянка задоволення. Хочете підкорити кавалера – вибирайте легкий стиль спілкування, з елементами гри, флірту, загадки. Інтимні СМС-ки, записочки, натяки.

Коли ви разом серед людей, ненароком багатозначно посміхніться партнеру, швидко проведіть рукою по своїх грудей або стегна, шепніть на вухо мимохідь щось з набору ваших інтимних слівець, прізвиськ.

Відверті натяки і одночасно неможливість розслабитися, перебуваючи на заході, в голові чоловіка збудують збуджуючі образи. Він буде хотіти вас як ніколи сильно.

Бажана зустріч. Коли ви зустрічаєтеся після роботи, довгого розставання, покажіть свою прихильність, радість, прагнення до близькості. Звичайно, зустрічати свого улюбленого ви будете не в поношеному халаті або полинялих футболці.

І не треба, щоб відразу це був просвічує пеньюар (всьому свій час). Але наряд ваш повинен бути привабливим, вигідно підкреслюючи красу фігури і приховуючи недоліки. Не забувайте про легке макіяжі, свіжих волоссі і життєрадісності.

Ваша відкрита посмішка додасть зустрічі кілька десятків плюсів.

Як догодити чоловіка в ліжку

А тепер перейдемо безпосередньо до інтимної сторони питання, яка стосується двох і відбувається в спальні, а може і в іншому місці, але це справа смаку і теж стосується тільки вас і його.

Існує укорінена думка, що перед сексом треба свого кавалера нагодувати. Тут однозначно не можна стверджувати. Якщо мова йде про романтичному легкому вечері в красивій обстановці, з м’якою музикою.

Коли ви ошатно вбрані, можете потанцювати, злегка притискаючись, один до одного – така «заправка» цілком виправдана і є частиною прелюдії великого задоволення. Але якщо «погодувати улюбленого» переходить в надмірні узливання і поглинання непомірного кількості їжі – розраховувати на бурхливу ніч навряд чи вийде.

Швидше за все ваш милий захропе, ледь діставшись до подушки.
Вечеря позаду, переходимо в спальню або інше місце вашого усамітнення.

Що треба робити далі?

Залиште свого милого послухати мелодійну розслаблюючу музику, помилуватися палаючими свічками, які ви попередньо запалили в різних місцях кімнати. Нехай помріє про вас, а самі переодягніться.

Відверте вбрання. Вибирайте на свій розсуд, який саме:

 • пеньюар і легкі трусики;
 • ажурний бодік;
 • бюстгальтер і панчохи;
 • і навіть халатик медсестри.

Ви можете потанцювати перед чоловіком, пококетувати, відкриваючи і ховаючи свої «секретні» місця.

ВАЖЛИВО, не тільки чекати ініціативи від партнера, але і самої проявляти її. Будьте в міру активної, пам’ятайте, що задоволення потрібно вам обом.

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси  Як зрозуміти наміри чоловіка на початку відносин?

Підсвічування. Нехай це буде невеликий каганець чи свічник зі свічками. Головне, щоб улюблений бачив ваші очі, вигин тіла, груди, стегна, вираз обличчя, вашу реакцію на його ласки. Це видовище дуже збудливо діє на чоловіків і потім довго зберігається в підсвідомості.

Музичний фон. Підберіть заздалегідь композиції, які створюють спокійний розслабляючий, але не заколисливий звуковий фон. Дуже добре підійдуть звуки природи, дзюрчання води, шуму хвиль, співу птахів. Ви будете себе відчувати в райському місці.

Читайте також:   Ваги і риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Голосова реакція. Чи не стримуйте почуттів, показуйте їх милому звуками. Охайте, зітхайте, глибоко дихайте, говорите ніжні слова. Нехай це буде нерозбірливе бурмотіння. Але поєднуючись з переривчастим диханням, подкатайте від задоволення очима – діє безвідмовно.

Новизна. Не зациклюйтеся на одному сценарії інтимної зустрічі. Придумуйте нові. Таким чином, ви задовольните чоловічу природну схильність до полігамії. Він кожен раз буде сприймати вас як нову партнерку. Міняйте наряди, образи, обстановку, пози, тривалість. То ви хочете довгу ніжну прелюдію, то швидкий секс, а то нескінченну бурхливу ніч.

Знайти однозначну відповідь на питання, як правильно догодити чоловіка в ліжку, досить складно. Скільки людей, стільки відповідей, оскільки діє фактор індивідуальності. Але бажання бути поруч з коханим, доставити незабутнє задоволення, стати неповторною допомагає жінкам творити чудеса.

Джерело: https://neo-lady.com/members/rybmarinagmail-com/buddyblog/my-posts/12931/

Як спокусити чоловіка: ненав’язливо в домашніх умовах, в ліжку, колишнього партнера, як це робити кожен день

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Притуплення почуттів в шлюбі бояться багато. Щоб відносини не стали прісними і млявими в низці побутових справ, варто постійно підігрівати інтерес своєї другої половинки.

Для жінок актуальним є питання про те, як спокусити чоловіка. Вивчивши деякі хитрощі, вдасться досягти гармонії у відносинах.

10 способів ненав’язливо спокусити власного чоловіка в домашніх умовах

Замислюючись, як спокушати чоловіка в домашніх умовах, рекомендується вивчити деякі способи, які допомагають досягти успіху. Серед них:

 1. Немає сорочкам і піжами. Після душу, якщо ви з партнером самі вдома, просто укутати в рушник. Легка спокуслива хода додасть грайливості. Для чоловіка ви постанете в новому вигляді, і він обов’язково це оцінить.
 2. Постава – це важливо. Те, як жінка себе підносить, грає велике значення. Чоловіки, як відомо, люблять очима. Тому, при спокушанні стежте за своєю поставою і ходою. Спину тримаєте рівно, розправте плечі, йдіть легко і плавно.
 3. Магія красивого білизни. Еротичний комплект може стати головною зброєю спокушання. Головне, щоб білизна ідеально підходило для вашої фігури. Всі недоліки приховані, а гідності підкреслені. Додайте до комплекту панчохи, високі підбори і приємний аромат парфумів. Все це принесе величезне задоволення вашому чоловікові.
 4. Вихідні для домашніх халатів. Декілька разів на тиждень міняйте звичну домашній одяг на більш сексуальні, красиві речі. Наприклад, підійдуть короткі шорти, блузка з декольте, що полегшує топ та інше. Ви повинні виглядати сексуально, але не пішло.
 5. Час танцювати. Якщо не вмієте танцювати еротично, настав момент навчитися. Це не обов’язково повинен бути стриптиз. Досить просто рухатися еротично в такт музиці, залучаючи все увагу свого чоловіка до себе.
 6. Спокушання по частинах. При цьому способі «замислюється» ваша рука, мова або ніжка. Можете легенько поскользить по улюбленій частині тіла. вибирайте його «слабкі» місця, найбільш чутливі до ваших пестощів.
 7. Зоровий контакт. Подібні банальні, на перший погляд, речі мають величезне значення у взаєминах. Навіть якщо це звичайна бесіда обов’язково дивіться в очі. Додатково можна почати згадувати приємні, романтичні або навіть пікантні моменти ваших відносин.
 8. Кокетство і флірт. Будьте ігровий на відстані або поруч з чоловіком. У другому випадку можна проявити жіночність, побути ніжною, кокетливою кішечкою. Якщо ви перебуваєте на відстані, тоді відправте повідомлення з пікантним змістом, покладіть в кишеню його піджака записку. Даний метод не варто використовувати на робочому місці, якщо ви працюєте разом.
 9. Не бійтеся експериментувати. Однією з головних проблем в шлюбі деякі пари називають буденність, пропажу іскри. Щоб ви завжди для чоловіка залишалися трохи загадковою і непередбачуваною, проводите експерименти. У ваших стосунках завжди має бути різноманітність. Нові пози або місця для інтиму, рольові ігри, наприклад.
 10. Масаж. Розслабляючий масаж подобається багатьом. Виберіть підходящий момент і «пам’ятаєте» улюбленого чоловіка. Додайте масло для поліпшення ефекту. Всі рухи повинні бути впевненими, але м’якими. Важливо розслабити його, а не зробити боляче.

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Тут важливо все: і погляд, і дотики, і поведінка

Зазначені методи показують, як спокушати чоловіка в домашніх умовах ненав’язливо. Проблем з реалізацією виникнути не повинно. Всі способи досить прості, але дієві.

Як бути спокусливою в ліжку

Ще більш актуальною є тема про те, як спокусити чоловіка в ліжку. Щоб стати найнеймовірнішої коханкою для свого чоловіка, досить скористатися зазначеними радами:

 1. Будьте розкутою. Не плутайте з вульгарністю і вульгарністю. Розкутість передбачає любов жінки до свого тіла, знання про те, чого вона хоче і що їй потрібно. Заняття любов’ю повинні приносити задоволення не тільки чоловікові, а й вам. Слід пам’ятати про це, розслабитися і відкритися другій половинці. Навчіться не тільки приносити задоволення, а й отримувати його.
 2. Налаштуйте емоційний фон. Ваш настрій сильно впливає на чоловіка. Важливо створити правильний настрій. Постарайтеся позбутися від сорому, якщо воно ще присутній між вами. Намагайтеся частіше дивитися йому в очі. Це тільки збільшить його збудження.
 3. Подбайте про антураж. Те, що навколо також важливо. Вже зазначалося, що красиву білизну здатне творити чудеса. Додатково можна запалити свічки, вимкнути світло, відставивши напівтемрява. Додайте стимулюючі аромати. Мова як про ваших духів, так і про різних ароматичних деталях.
 4. Сила голосу. Розмовляйте з ним в ліжку при близькості. Але говорити треба не про буденні темах, а про те, який чудовий у вас чоловік. Хваліть його м’язи, сильні руки та інше.

Описані поради дозволяють зрозуміти, як можна спокусити чоловіка не тільки в повсякденному житті, але і в ліжку. Трохи старань і винахідливості дозволять досягти бажаного.

Спокушання колишнього чоловіка

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

 1. Природність. Коли людина переграє і занадто старається, це помітно, виглядає фальшиво. Тому перше, про що варто пам’ятати при спокушанні колишнього чоловіка – це природність. Залишайтеся собою, будьте щирою. Тоді буде більше шансів отримати його розташування.
 2. Впевненість. Знайте собі ціну і вірте в себе. Упевнені люди завжди притягують увагу.
 3. Привабливість. Уже не раз зазначалося, що чоловік любить очима, тому виглядати потрібно доглянуто. Зовсім не обов’язково споруджувати складні зачіски, одягати сукню, яка відкриває все те, що повинно бути приховано. Досить мати легкий макіяж, тримати поставу і надіти наряд, вигідно підкреслює плюси вашої фігури. Ніякої вульгарності і вульгарності. Тільки елегантність, витонченість і стиль.
 4. Ніякої нав’язливості. Це відштовхує. Не потрібно кидатися йому на шию. Постарайтеся бути спокійною. Відкривши відразу всі свої секрети, нічого хорошого ви не досягнете.
 5. Інтрига і флірт. Не варто відкрито показувати колишньому чоловікові, що хочете спокусити його. Просто кокетує з ним, спілкування має бути легким. Затримайте свій погляд на ньому на кілька секунд, Стрельні очима. Можна злегка поправити своє волосся або пограти трохи з пасмом локонів.

Головною зброєю в спокушанні колишнього чоловіка повинна стати ваша зовнішність. Додайте до неї кокетство і чоловік просто не зможе встояти.

Що робити, щоб чоловік спокушався кожен день

При бажанні можна добитися довгострокової ефекту. Для цього необхідно зрозуміти, як спокушати чоловіка кожен день. Наступні способи дозволять добитися бажаного:

 1. Аромат на пам’ять. У багатьох траплялося таке, що якийсь запах нагадує про подію або людину. Поява подібного аромату провокує пробудження спогадів, пов’язаних з ним. Від вас вимагається домогтися схожого ефекту від свого чоловіка. Для цього потрібно, щоб певний аромат асоціювався у нього з вами. Кожен раз, коли він відчує знайомі нотки, перед ним буде з’являтися ваш образ. Навіть коли ви знаходитесь не поруч.
 2. Непередбачуваність, таємниці та сюрпризи. Все це дозволить урізноманітнити відносини, ненадовго забути про побут і «дні бабака». Спонтанні приємні сюрпризи обов’язково порадують чоловіка, будь то романтичний вечір або бажаний подарунок.
 3. Доступно не плюс. Багато чоловіків за своїм характером мисливці, вони хочуть завойовувати жінку. До того, що дістається легко, інтерес втрачають швидко. Здавалося б, коли пара вже уклала шлюб, все давно підкорені і завойовані. Але це не зовсім так. Перебуваючи в статусі дружини, ви можете продовжувати залишатися для нього недоступною. Дайте йому зрозуміти це, нехай він намагається завоювати вас.
 4. Грайливість. Флірт повинен бути присутнім у відносинах незалежно від того, скільки вони тривають. Сімейне життя не привід забувати про те, що ви кокетка. Фліртуйте з чоловіком частіше. Головне, пам’ятайте про те, щоб це було доречно.
 5. Невербальні знаки. Вони дозволять чоловікові зрозуміти ваш подальший настрій і здатні підкорити будь-кого. Проявлятися натяк на спокушання може в легкому покусування нижньої губи, грі з пасмами волосся. Легкими рухами привертайте увагу до спокусливих частинах вашого тіла. Наприклад, відкиньте волосся назад і потім легко торкніться протилежного плеча або зони декольте. Як би випадково погладжуйте стегно.

Будь-які ваші дії повинні бути легкими, ніби випадковими. Ніякої нав’язливості, в відкриту діяти не варто.

Як спокусити чоловіка

При спокушанні чоловіки необхідно діяти акуратно і грамотно. Чоловіки за своєю природою мисливці і люблять самі завойовувати жінку.

Тому, всі методи спокушання повинні залишати сильній статі можливість самому завершити процес і домогтися коханої. Жінці варто проявити всі свої найкращі якості, пустити в хід жіночність і чарівність.

Красива зовнішність, правильна подача і грайливість дозволять забути про страх, що відносини стануть прісними, пропаде іскра.

Як спокусити хлопця

Головне, що має зрозуміти дівчина – потрібно повністю виключити доступність. Спокушання хлопця можна звести до простих правил:

 1. Впевненість в собі.
 2. Привабливий і охайний зовнішній вигляд.
 3. Зоровий контакт і мову тіла.
 4. Жіночність і щирість.

Описаних пунктів цілком достатньо для спокушання хлопця і залучення його уваги.

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Фліртуйте з ним на побачення

Як спокусити дівчину

Спокушання представниць прекрасно статі в деяких кроках схоже з підкоренням чоловіків. Але багато хлопці діють напролом, роблять помилки і псують відносини.

Тому варто знати, як спокусити дівчину, щоб це не закінчилося провалом. Особливістю даного процесу є те, що жінкам важлива емоційний зв’язок.

Недостатньо виглядати красиво, щоб підкорити представницю слабкої статі. Тому, спочатку варто побудувати глибокий зв’язок між вами.

Для спокушання чоловікові необхідно бути впевненим у собі, виключити самозамилування і нав’язливість. Обов’язково проявляти зацікавленість її справами, захопленням. І головне, не варто намагатися напоїти дівчину. Це велика помилка, яка не приведе до хороших наслідків. Щоб зняти деяку напругу між вами досить келиха вина.

висновок

 1. Рекомендації про те, як спокусити власного чоловіка не є складними. Досить застосувати кілька простих хитрощів, щоб колишні почуття спалахнули з новою силою.
 2. У щоденних побутових справах жінка часом забуває про те, що вона приваблива дама. Потрібно згадати про це і продемонструвати своєму коханому. А він не залишить це без уваги.

Читайте також:   Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Хто багато читає, той багато знає

Джерело: https://bvk.news/ot/sv/kak-soblaznit-muzha.html

Як задовольнити чоловіка так, щоб він просто втратив від своєї дами голову? :

Чомусь склалося в народі думка, що для чоловіків важливіше конкретні фізіологічні відчуття під час занять сексом. Тобто на питання про те, як задовольнити чоловіка, всі кидаються давати поради, які пози найбільше подобаються представникам сильної статі, які краще проводити дії під час процесу, які місця у них є ерогенні.

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокусипрелюдія 

Вона виразно грає важливу роль в сексі. Але так як задовольнити чоловіка часто може навіть «колоду», слід трохи уточнити не зовсім коректно поставлене запитання. Адже нам важливо не просто досягти сім’явиверження, але пробудити незабутні відчуття в свого партнера.

Тому задамося іншим питанням: «Як задовольнити чоловіка так, щоб йому навіть в думках не хотілося спробувати досягти оргазму з іншою жінкою?». Не варто уявляти собі партнера істотою, що живе одними фізіологічними інстинктами.

Чоловіки теж мають ранимою душею, і романтичні мрії для них не чужі. Прилади для представників сильної статі – це один з найважливіших чинників в сексі. Тільки вона починається не в момент укладання в ліжко, а набагато раніше.

Тонкий натяк за сніданком, жест або прізвисько з минулого, прогулянка по пам’ятних місцях – неправда, що в душі у чоловіка не відгукнеться відповідним дзвоном потаємна струнка!

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокусиРольові ігри

Існують, щоправда, деякі нюанси сприйняття сексу, які різнять чоловіків і жінок. Для дами іноді звичка може стати сильним збудливим символом: одна і та ж ліжко, якісь певні дії або запахи, слова або час доби. Але ось саме ці моменти можуть для чоловіка стати «убивчими».

Тоді багато сексопатологи пропонують такий варіант: порушити і задовольнити чоловіка можна, здивувавши його новизною. Тому помічниками є рольові ігри. Наприклад, представниця прекрасної статі ввечері раптом заявиться в кімнату в сексуальному костюмі медсестри з наступними словами: «Пацієнт, прийміть вітамінки, ласкаво прошу на огляд! Роздягайтеся! ».

Або можна запропонувати масаж – теж виграшний варіант.

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокусиВправи для м’язів піхви

 • Якщо ж даму гнітить питання про те, як доставити чоловікові саме фізіологічне задоволення, то їй слід почати заняття – вправляти вагінальні м’язи. Для цього є маса вправ:
 • – стискання і максимальне втягування ануса з чергуванням розслаблення;
 • – напруга і розслаблення сідничних м’язів;
 • – стискання і втягування піхви.
 • Змусити партнера захотіти даму – ціла наука

Так як задовольнити чоловіка в ліжку можна все-таки тільки після того, як спокусниці вдасться «заманити», укласти його в цю постіль, причому в морально підготовленому до сексу стані, не варто нехтувати предсексуальним збудженням.

І це зовсім не обов’язково повинні бути дотики або грубі натяки на коїтус. Чоловіки – мисливці, їм не завжди приємна нав’язливість і активність з боку партнерки.

Тому варіант «випадково» оголилася інтимної частини жіночого тіла і під час будь-яких домашньої роботи або під час відпочинку може стати потужним стимулом для здійснення акту сполучення.

Джерело: https://www.syl.ru/article/71042/kak-udovletvorit-mujchinu-tak-chtobyi-on-prosto-poteryal-ot-svoey-damyi-golovu

Як спокусити чоловіка в ліжку?

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Ті, хто продовжують торувати шлях до серця коханого через шлунок, вражають свого коханого лазаньєю або фуа-грою (а пізніше дивуються, чого це «зайчик» такий млявий) .Однією можна сказати, що таке любовне мистецтво, яким володіють наші сучасниці, досвідченої в цих справах Клеопатрі не снилося навіть у найпрекрасніших і хвилюючих снах. По-швидкому і зі смаком.

Відразу потрібно сказати: безпосередній об’єкт для спокушання просто зобов’язаний бути гідним вашого доброзичливого до нього відношення.

Не буде ж пристойна жінка метати бісер перед мужиком, який не може запам’ятати не тільки, де знаходиться його дезодорант, але і день першої вашої зустрічі.

Але безумовно є «Клеопатри», які не зневажають і такими чоловіками, манери яких досить далекі від світських, і навіть їхні стосунки з майбутньою або справжньою тещею залишають бажати кращого. І таких теж намагаються вразити.

Тут доводиться запасатися сміливістю і фантазією. Більш збалансований метод – організувати цього «екземпляр» крутий секс.

«Ще чого!», – скаже пані, яка вранці не тікаю збирає малюків в дитячий сад, цілий день дзигою крутиться на роботі, намагаючись все встигнути, а ввечері, «аки бджола», готує всім вечерю, прибирає в дитячій, і, як то кажуть, гладить шкарпетки коханому.

Сама ідея зайнятися любов’ю без необхідної тривалої прелюдії, свічок, ліжку в шовках з приглушеним світлом здається для неї блюзнірством.

Але, на власний подив, така мадам побачить, що і у швидкого сексу є свої переваги. Зрештою, хто ж заважає вам підготуватися до майбутньої втіхи. Можна протягом дня підібрати наряд, продумати ніжні слова і екстремальну обстановку для проведення десяти незабутніх хвилин з коханим.

Прийнявши правила гри свого чоловіка і поступившись йому, ви задовольните його психологічно, а не тільки лише зробите йому фізичне задоволення. Адже таким ставленням до нього ви доведете, що дуже хочете бути з ним на одній хвилі.

Яким нововведенням здивувати чоловіка в ліжку? Якщо ваш коханий до сих пір залишився бешкетним хлопчиськом, здивувати його можна безпосередньо грою.

Діставати шашки або ж нову версію «Сталкера» не зовсім обов’язково. Безпосередньо в бесідах дізнайтеся у «мальчиша-Кибальчиша», які ігри він з друзями обожнював найбільше в дитинстві, і обзаведіться костюмами (або хоча б девайсами) Робін-Гуда і його коханої Меріан, будівельників або пожежних.

Завчасно співчуваємо тим, кому доведеться одягатися в костюм черепашки ніндзя. Головне – продумати таким чином гру, щоб ваш чоловік відчував себе спритним і мужнім, а ви спробуйте стати тендітною і беззахисною.

Все залежить від уподобань, ваших і напарника, і обраної ігрової моделі, секс може бути жорстким або ласкавим, моментальним або розтягнутим на цілу ніч насолодою.

Якщо ви ставитеся до тієї категорії жінок, які знають, як здивувати чоловіка в костюмі Єви, то вашому Адаму пощастило: варіантів цієї гри незліченна кількість. Девайси в ліжку не заважають навіть самої невинної парі.

Наручники і шкіряні батоги, павине перо і кубики льоду, – все це незвично загострює почуття. Багато пані намагаються здивувати коханого новими методиками масажу, а пізніше дуються, що він міцно заснув, так і не дочекавшись «десерту».

Нічого незвичайного: розслаблюючі руху коханих рук після томного трудового днинки здатні відправити до сну навіть занадто активного плейбоя.

Тому приступайте до еротичного масажу виключно в тому випадку, якщо твердо переконані в бадьоренько настрої чоловіки і його неодмінної бажанні отримати в результаті полуничку з вершками.

В цьому випадку прекрасну масажистку сто відсотково винагородять пристрасної щедрістю і бурхливої ​​вдячністю. Кому з раннього ранку, кому з вечора. Традиційний метод приємно здивувати чоловіка в ліжку – вивчити «Камасутру». По правді сказати, багатьох невинних осіб пози, пропоновані древніми індусами, призводять в ступор.

Та й спробувати зобразити деякі з них іноді просто нереально без відмінною розтяжки і атлетичної статури. Так що сприймайте книжку філософськи: може бути, один дотик до видання направить вас на сміливі експерименти в занятті сексом і урізноманітнює його.

Утримати коханого на короткому повідку тільки завдяки мудрі позам, ще не вдавалося нікому.

Ну а послідовне дотримання загальних правил, описаних в «Камасутрі», додасть «родзинку» в ваші справи. Запаморочливий вечерю. Якщо ви все-таки не впевнені, що ваш чоловік зрозуміє всі ці інтимні вишукування без підготовчого вечері.

Наприклад, ваш коханий – «жайворонок», тоді можливо доведеться постаратися збагнути легкий сніданок. На «жайворонка» безвідмовно діє тільки бездоганна їжа і непоганий алкоголь. Натяки «про це» він усвідомлює лише на повний шлунок.

Відмітаємо відразу спекотне і пельмені, як «обтяжуюча обставина».

Відмінно розбурхують кров і надають сили авокадо з креветками. А раптом, на морепродукти у нього алергія? Нічого страшного, значить, ми пропонуємо жульен з грибами, – багате цинком і білком блюдо, неодмінно зарядить будь-якого сексуальною енергією.

А може, «пупсик» давно мріє про долма? Доведеться тоді купувати листя винограду і ставати до плити. Нехай це і не така корисна їжа, як, наприклад, авокадо, але на сто відсотків це приємно здивує чоловіка.

Вибираючи способи для подиву свого улюбленого, завчасно продумайте і «техніку безпеки». Ні кулінарні шедеври, ні «Камасутра», не повинні нести небезпеку для потенції і, звичайно ж, життя вашого єдиного і неповторного.

Ви ж не хочете, як єгипетська королева, вбити свого чоловіка після всього однієї ночі любові?

Джерело: http://PrettySecrets.ru/kak-soblaznit-muzhchinu-v-posteli

Як задовольнити чоловіка правильно: короткі поради

Зміст статті:

Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

На що здатний задоволений чоловік?

Перш ніж ми поговоримо про те, як задовольнити чоловіка правильно, тобто так, щоб він завжди бажав тільки вас, трохи поміркуємо про те, на що здатний заради дружини сексуально задоволений чоловік.

Ну, по-перше, як ви самі розумієте, що чим більше радості ви будете доставляти чоловікові в інтимному житті, чим рідше він від вас буде йти, а може, і зовсім таких думок у нього ніколи не виникне. Тому вам обов’язково варто задуматися над тим, як догоджати чоловіка правильно.

По-друге, задоволений чоловік буде щасливий тільки від однієї думки, що його дружиною стали саме ви. І як ви думаєте, на що він заради вас піде? На всі!

Якщо ви подбаєте про те, як задовольнити чоловіка в ліжку, можете бути впевнені в тому, що він буде дбати про вас як про себе. Крім того, ваш чоловік буде вдячний вам тільки за те, що ви є і думати про те, що б зробити для вас таке, щоб висловити свою подяку. А це означає, що вам не потрібно буде просити або підлягає чекати від чоловіка подарунків.

Задоволений чоловік буде завжди в бадьорому настрої, а головне, постарається не приносити додому негативні емоції, що виникли на роботі. Щасливий в інтимному житті чоловік стане вам справжнім другом, він завжди вас вислухає і навіть поспівчуває, що багатьом жінкам так не вистачає.

Читайте також:   Хлопець повертається після розставання: думки і почуття чоловіків

У сексуально задоволеного чоловіка значно підвищується самооцінка. Так, думки і емоції, пережиті в спальні, чоловік носить у собі довго, і саме вони допомагають йому відчувати себе на висоті.

Знаючи, що у нього найпрекрасніша дружина, яка заради задоволення чоловіка піде на все, чоловік буде відчувати себе господарем становища і вдома, і на роботі, і серед друзів.

Тому, думаючи про те, як догодити чоловіка, не забувайте, що ви як ніхто інший здатні позитивно вплинути на його самооцінку.

Задоволений чоловік може навіть стати вашим помічником в домашніх справах. Але не потрібно накладати на нього більшу частину турбот, адже він залишається чоловіком в будь-якому випадку. А якщо цього не відбулося, і він не став допомагати вам по дому, зате можете бути впевнені, що він наведе порядок на роботі, а значить, не буде там затримуватися, тим більше що вдома на нього чекає любляча і пристрасна дружина.

Як догодити чоловіка?

Отже, повертаємося до головного питання: «Як задовольнити чоловіка?». Для цього є багато способів, і ми вам розповімо про найефективніших.

Спосіб перший – показати себе у всій красі. Як відомо, чоловіки люблять очима, тому якщо ви мрієте про те, як задовольнити чоловіка в сексі, подбайте про своє інтимне вбранні.

Напевно ви знаєте переваги свого чоловіка, так не позбавляйте його задоволення бачити вас в тому, в чому йому подобається найбільше – мереживні трусики або бікіні, короткий топ або панчохи.

Побачивши їх чоловік вже налаштуватися на те, що майбутня ніч стане для нього незабутньою.

Спосіб другий – звуковий супровід. Якщо ви хочете знати, як задовольнити чоловіка в ліжку з допомогою звуків, то запам’ятайте дві прості речі. По-перше, не забувайте шепотіти своєму коханому найпалкіші слова під час близькості.

А по-друге, ніколи не стримуйте своїх почуттів і емоцій, адже ви в ліжку з самим рідною людиною на світі. Ваші стогони, зойки і дихання вголос зможуть порушити навіть самого втомленого на роботі чоловіка.

Ну і звичайно, не забуваємо про ностальгічні мелодії, які допоможуть вам порушити чоловіка, а головне, задовольнити його сексуальні бажання.

Спосіб третій – нюховий. Це дуже дієвий спосіб, як догодити чоловіка в ліжку. Напевно ви знаєте, які аромати йому подобаються найбільше.

Тому перед інтимним ввечері скористайтеся тими духами, що він вам подарував.

А може, ваш чоловік вважає за краще запах вашого тіла без сторонніх ароматів? Тоді, навпаки, перед наміченим сексом змийте з себе всі запахи і краще зробіть це без мила.

Спосіб четвертий – дотиковий. Під час сексуальної прелюдії не надто захоплюйтеся тим, що ініціативу, як правило, бере на себе ваш улюблений. Не забувайте, що і чоловікам подобаються попередні ласки.

Поцілунки, погладжування, шльопанці і багато інших дотику здатні дуже сильно порушити чоловіка.

Не соромтеся запитати у чоловіка, що для нього зробити, знайдіть саму чутливу точку на його тілі самі, і тоді про те, як догодити чоловіка в ліжку, ви більше переживати не будете.

Спосіб п’ятий – смакові прелюдії. Мова йде не про шлях до серця чоловіка. Навпаки, перед сексом не варто набивати йому шлунок. Але на вечерю обов’язково приготуйте його улюблене блюдо. А головне, додайте в нього імбир або корицю. Мало хто знає, але ці приправи володіють збудливим ефектом.

Як догодити чоловіка? короткі поради

Ми розповіли про п’ять способах, як задовольняти чоловіка правильно. Але крім них є ще багато нюансів, про які вам потрібно знати, щоб зрозуміти, як догодити чоловіка. Короткі поради вам допоможуть впоратися з цим інтимним питанням.

 • • Не намагайтеся змінити свого партнера, подстроив його під свої бажання. Так він тільки охолоне до вас.
 • • Не соромтеся пропонувати чоловікові нові пози в сексі, але якщо вони йому не до душі, не наполягайте.
 • • Будьте розкуті тільки під час сексу, а особливо, піку близькості, а під час прелюдії «включіть» трохи сором’язливості. Це дуже порушить чоловіка, а відчуття «перемоги» тільки посилить його задоволення.
 • • Пропонуйте іноді чоловікові подивитися разом фільм для дорослих. Якщо ця ідея йому не сподобається, здійсніть сценарій одного з таких фільмів в життя. Рольові ігри не тільки збуджують, а й піднімають настрій, особливо після важкого робочого дня.
 • • Постарайтеся зустрічати чоловіка з роботи в хорошому настрої і бажано не завжди в халаті. Заради особливих ночей іноді варто і вбиратися. Якщо ви хочете зрозуміти, як догоджати чоловіка правильно, то запам’ятайте одну річ. Задовольнити чоловіка зможе тільки та дружина, яка приміряє на себе образ чоловіка.

Як задовольнити чоловіка вагітній жінці?

Для деяких майбутніх мам це питання стає дуже хвилюючим, адже вагітним не завжди можна займатися сексом, а задовольнити чоловіка хочеться завжди. Але не варто переживати з цього приводу, а навпаки, скористайтеся своїм нинішнім становищем.

Покажіть чоловікові, як ви зараз маєте потребу в ньому, говорите йому, як щасливі, що чекаєте від нього дитину і т.д. Якому чоловікові це не сподобається? А якщо ви будете «нити» з приводу вагітності, втомлюватися реально і фіктивно, робити страдницький вигляд, то навряд чи вас буде бажати ваш власний чоловік.

Доглядайте за собою, як і раніше, доводьте своєму коханому, що про нього ви не стали думати менше.

Вам заборонили статеві акти? Значить, вам варто освоїти техніку орального сексу, який дуже подобається багатьом чоловікам. Вчитися цьому не так складно: теорію ви можете отримувати з переглядів (спільно з чоловіком) дорослих фільмів, а практикуватися ви знаєте, на кому. І ще.

Зверніть увагу коханої на свою збільшилася груди. У інтимний вечір не надягайте на себе бюстгальтер для вагітних, а краще одягатиметеся в мереживну білизну, яке так вигідно для вас підкреслить всі ваші нинішні принади. І не приховуйте своїх емоцій і переживань.

Чоловік повинен вас бачити природною, ніжною і бажаною.

Джерело: http://love-mother.ru/kak-udovletvorit-muzha-pravilno-korotkie-sovety.html

Як догодити чоловіка?

Кожна жінка хоче бути коханою, захищеної і задоволеною як у фізичному, так і в духовному плані.

Але далеко не кожна представниця прекрасної статі усвідомлює, що для того щоб отримати все це від свого чоловіка необхідно і самій докласти чимало зусиль.

Адже якщо ви зробите свого улюбленого щасливим і задоволеним життям, він буде не тільки безмежно вдячний вам, але і стане намагатися відповісти взаємністю. Тому жінці дуже важливо знати, як догодити чоловіка в усіх сенсах цього слова.

Як догодити чоловіка в ліжку

Давно не секрет, що чоловіки в більшості випадків змінюють своїм обраницям через незадоволеність своїм сексуальним життям.

Кого-то дратує зайва холодність і неприступність партнерки, іншого – відсутність ініціативи і непотрібна сором’язливість, третього – вічні “головний біль”.

Так ось всі подібні жіночі примхи в один прекрасний день неминуче призводять чоловіка в чужу ліжко. І, повірте, там він виявляється в пошуках ласки, пристрасті, захоплення і обопільного задоволення.

Щоб уникнути такого повороту подій, вам слід навчитися догоджати свого коханого в сексуальному плані і давати йому все це самій, не чекаючи, поки хто-небудь зробить це за вас. З цією метою необхідно ретельно вивчити всі “слабкі місця” і переваги свого чоловіка. Якщо ви й гадки не маєте про чоловічих ерогенних зонах, вам допоможе наша стаття Як задовольнити чоловіка.

Навчіться робити еротичний масаж, не забудьте при цьому про власний карколомному зовнішньому вигляді (сексуальну білизну, панчохи та інші атрибути). Перед масажем бажано запастися ароматичними маслами, запалити свічки і включити розслаблюючу музику. Нехай ваш улюблений відчує, що ви старанно намагалися зробити йому приємно і продумали все до дрібниць.

Після таких процедур, природно, ваш коханий захоче продовження вечора. Дайте йому зрозуміти, що він – господар свята, і ви маєте намір задовольнити всі його заповітні бажання. Безумовно, мине стане відмінним завершенням такої прелюдії.

І якщо ви хочете знати, як догодити чоловіка в ліжку, вам доведеться звернути велику увагу на оральні ласки. Про способи доставляння сексуального задоволення чоловікові ви можете прочитати також в нашій статті Як правильно пестити чоловіка.

І не забувайте про смачну їжу. Адже про шлях до серця чоловіка через шлунок сказано як не можна точно. Якщо ви влаштуєте всю цю романтику свого улюбленого на голодний шлунок, він може просто не оцінити ваших старань в повній мірі. У гіршому випадку він буде думати про смажених окостах з апетитним гарніром або (ще гірше!) Запрацює еректильну дисфункцію внаслідок слабкості голодного організму.

Як догодити чоловіка правильно: психологічний аспект

Крім фізіологічних потреб, про які сказано вище, для того щоб повністю задовольнити чоловіка знадобиться задоволення його психологічних потреб. Серед них слід відзначити в першу чергу потребу чоловіки в стабільності, самореалізації і визнання.

Отже, під стабільністю не варто мати на увазі тільки матеріальну забезпеченість. Хоча якщо ви вірите в свого чоловіка, він її обов’язково доб’ється. Мова, швидше за все, про його незмінною впевненості в вас.

Для цього ви повинні постійно доводити коханому свою любов, шану та відданість.

Приводи для ревнощів слід скоротити до мінімуму, який може розпалювати пристрасть в вас обох, але ніяк не впливати на вашу довіру один до одного.

Що стосується самореалізації, то, як не дивно, вона в чоловіка може залежати більше від вас, ніж від нього самого. Ваша постійна підтримка і похвала – ось критерії успіху коханого. Якщо ви будете вселяти в нього впевненість, захоплюватися його талантами і здібностями, цікавитися його захопленнями, це піде на користь вам обом.

І, нарешті, визнання. Якщо ви прагнете знати, як догодити чоловіка правильно, то не ігноруйте даний пункт. Необхідно визнати чоловіка головним, кращим, самим красивим, розумним, талановитим і успішним. Неважливо, наскільки це відповідає реальності. Адже якщо ви не вважаєте його таким, він завжди має право запитати, чому ви не вибрали краще. Відповідь одна повинен бути один – краще немає!

Джерело: https://elhow.ru/stati-dlja-vzroslyh/otnoshenija-i-semja/pomocsh-v-otnoshenijah/kak-ublazhit-muzhchinu

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *