Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватися

Анастасія Кузьміна

Зміст приховати

Коли дитина вперше задає питання, пов’язане з сексуальним розвитком, батьків, як правило, це шокує. В якому віці і якого роду інформацію діти можуть сприймати, про це ми поговорили з психологом сімейних відносин.

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватисяпсихолог сімейних відносин, гештальт-терапевт, ведуча семінару «Про хлопчиків і дівчаток. Етапи розвитку сексуальності від 0 до 18 років »

– У темі сексуальної освіти дітей не можна сказати: так правильно, а так немає. У кожній родині своя сексуальність, свої традиції, підвалини. Просто потрібно знати, що є норма, щоб з неї виходити.

Що таке сексуальна освіта дитини

Багато хто думає, що сексуальна освіта – це сісти і розповісти дитині про секс. Однак це не так. Ми розповідаємо, як дитина влаштована, як влаштовано його тіло, як бути чоловіком і жінкою і як вони взаємодіють один з одним. Але ми точно не розповідаємо про своє особисте сексуального життя. Тема батьківської спальні «під замком».

Не можна сказати точно, в якому віці потрібно розмовляти на ці теми. Як правило, ви дивитеся на дитину і розумієте, що йому пора знати деякі речі. І тоді під час перегляду фільму або ще в якійсь зручний момент ви намагаєтеся вбудувати розмову на цю тему. Важливо говорити зрозумілою дитині мовою. Чим раніше починати статеве просвітництво, тим простіше мамі чи татові розмовляти.

Коли дитина задає питання, батько завжди має право взяти стоп і сказати: «Хороше запитання, здОрово, що ти про це питаєш, але зараз я зайнятий, а ця тема стоїть більш уважного обговорення» або «у мене зараз немає відповіді, але я подумаю , які слова підібрати, щоб тобі пояснити, і ми з тобою поговоримо ».

Ми думаємо, що виховуємо дітей. Насправді діти дивляться, як ми живемо, і повторюють наш досвід і живуть так. Важливо раніше вкласти в дитини якісь базисні речі, які потім будуть працювати.

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватися

3-4 роки

Коли ми говоримо дитині про секс, це завжди повинно бути пов’язане з якимось приводом. Наприклад, сидить він і вивчає свої статеві органи. Або ви його миєте.

До 3-4 років добре, щоб дитина знала, хто він, хлопчик чи дівчинка, знав, що хлопчики від дівчаток відрізняються статевими органами – у хлопчика пеніс, а у дівчинки – вульва.

Розмовляти потрібно тими словами, які лягають. Необов’язково використовувати наукові назви. Якщо ви будете відчувати дискомфорт, дитина його теж відчує і буде думати, що з ним щось не те.

Коли дитина починає чіпати, вивчати свої статеві органи, ми йому розповідаємо, що це може робити тільки він і тільки наодинці з собою. Ми пояснюємо, що в нашому соціумі їх прийнято ховати, тому ми надягаємо трусики.

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватися

Про важливість кордонів

Важливо, щоб батьки були чутливими: просить дитина надіти труси в три роки на пляжі – треба надіти. Просить вийти з ванної в п’ять років – виходимо. Каже, що соромиться, просить не дивитися – не дивлячись.

Точно так само ми вчимо дитину дотримуватися і поважати наш простір: ми говоримо, коли нам комфортно, а коли нет.Так ми вчимо дитину кордонів. Це все відбувається несвідомо.

Якщо батько дотримується кордон з дитиною, то дитина звикає, і по-іншому для нього не може бути. Він ніколи не дасть щось з собою зробити іншій людині.

До статевого дозрівання

Дитині треба розповідати все заздалегідь: що він дорослішає, що з його тілом відбуватимуться зміни. Тобто про те, що його організм налаштовується. Тут ми хлопчикові розповідаємо про полюції, а дівчинці – про менструації.

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватися

Підлітковий вік

Під час статевого дозрівання тема сексуальності дитині дуже цікава. У цей час важливо, щоб батько не займав позицію «Я сказав: так правильно». Тому що все буде сприйматися в багнети. Краще міркувати на ці теми, використовувати в якості прикладу третіх осіб.

Коли ми говоримо про секс, розповідаємо, що це не чисто фізіологічний акт. Це момент дуже високою уразливості, пов’язаний з тим, як ти будеш відчувати себе надалі. Потрібно донести, як важливо довіряти партнеру і бути в ньому впевненим.

Хлопцям ми говоримо, що потрібно бути дбайливим до дівчинки. Якщо вона говорить «ні», це не означає, що він поганий, а значить, що вона не готова і треба почекати. У цьому місці не повинно бути насильства, в цьому місці не можна продавлювати, наполягати. Це повинно траплятися тільки при бажанні обох.

Дівчинці ми говоримо, що іноді бувають ситуації з подвійним підтекстом. Якщо вона з хлопчиком залишається наодинці, вона повинна подумати про свою безпеку, тому що він може це сприйняти за щось більше, ніж просто послухати музику або подивитися кіно.

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватися

Про важливість слухати себе

Ще важливо підлітку донести, що все розвиваються по-різному. Кому-то це може бути цікаво раніше, але ти не зобов’язаний робити, як все. Ти повинен слухати себе і робити це тільки тоді, коли тобі захочеться.

Бажання вступати в стосунки не повинні мотивуватися страхом, що він або вона мене кине. Але це вже питання виховання в сім’ї: наскільки прийнято поважати кордон дитини, наскільки прийнято, якщо він говорить «ні», чути це, і наскільки мама і тато поважають свою кордон. Тому що дитина буде дивитися, як вони роблять, і буде повторювати.

Слова батьків дуже важливі для дитини. Саме батьки повинні говорити дитині, що він нікому нічого не винен в інтимному питанні. Тому червоною ниткою з дитинства повинна проходити любов, яка вбирає в себе сексуальні відносини.

Про контрацепцію і запобігання

Коли починається статеве дозрівання, важливо пояснити дитині, що він стає дорослим і його тіло дозріває. Сперматозоїди дозріли у хлопчика, яйцеклітина – у дівчинки. Вони готові до репродукції. І це не залежить від того, чи готові вони морально-психологічно чи ні.

Важливо донести, що існують захворювання, які передаються статевим шляхом. Що буває розумний, хороший, добрий чоловік, але він може хворіти статевими інфекціями.

І навіть якщо у нього колись випадково один раз був незахищений статевий акт, він теж може захворіти. І іноді цей милий чоловік може сам не знати, що він є носієм.

Тому важливо використовувати презерватив як міру твоєї захисту.

Обов’язок батьків – максимально донести до дитини, що використовувати презерватив не соромно. Нерозумно через сорому і страху розгрібати наслідки.

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватися

Ми говоримо, що тема сексуальності може бути різною. Вона може бути тонкою, романтичної, красивою. А може бути брудною, вульгарною. І який ти захочеш її бачити, такою вона для тебе і буде.

Якщо ви спілкуєтеся з дитиною з питань сексуального розвитку, він завжди в складній ситуації звернутися до вас, а не піде шукати відповідь не зрозуміло до кого. Дитині важливо знати, що все, що з ним відбувається, це нормально.

Якщо ви не знаєте, як говорити зі своєю дитиною, можна почитати книги, в них ви знайдете у фрази, якими можна вибудувати розмову. Можна читати разом.

Джерело: https://mag.103.by/deti/31933-kak-i-kogda-govority-s-rebenkom-o-sekse-razgovor-s-psihologom/

Як займатися ходьбою ????, щоб скинути вагу

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватися

Заняття ходьбою підходять усім, починаючи від маленьких дітей і закінчуючи людьми похилого віку. Саме такий спосіб схуднення і підтримки тіла в тонусі вважається найбільш універсальним. Не секрет, що люди, які страждають від надмірної ваги, часто мають протипоказання для фізичних навантажень. Ходьба в такому випадку є панацеєю. Але як і скільки займатися ходьбою, щоб скинути вагу?

Скільки потрібно ходити, щоб схуднути

Організм неохоче розлучається зі своїми жировими запасами. Спочатку він черпає енергію з глюкози, що надійшла разом з їжею, а потім з глікогену (джерела глюкози, що зберігається в печінці). І тільки тоді, коли всі запаси енергії вичерпані, організм починає розщеплювати жирові відкладення.

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватисяДжерело фото: pixabay.com

Цей момент настає приблизно через півгодини безперервної ходьби. Тому ходити рекомендується хоча б по 40-50 хвилин в день. Якщо вам важко безупинно ходити тривалий час, то починайте з 20-хвилинної ходьби, і поступово збільшуйте навантаження.

Як підготуватися до занять

відвідайте лікаря

Ходьба підходить абсолютно всім. Але якщо ваш рівень фізичної активності довгий час дорівнював нулю, то серце, м’язи і суглоби спочатку будуть відчувати напругу. Тому про всяк випадок порадьтеся з лікарем-терапевтом.

Купуйте зручний спортивний одяг

При виборі взуття шукайте магазини, які проводять аналіз ходи. Так простіше підібрати взуття, яка підходить саме вам. Що стосується одягу, то звертайте увагу на речі з влагоотводящие тканин, які трохи тягнуться і не будуть сковувати рух.

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватисяДжерело фото: pixabay.com

Заведіть щоденник зниження ваги

Записи допоможуть стежити за своїми успіхами і підтримувати мотивацію. Відзначайте, як багато ви пройшли і скільки часу це зайняло. Згодом ви почнете помічати результати своєї праці.

Як правильно займатися ходьбою

Щоб максимізувати користь від занять ходьбою, слід дотримуватися наступних правил.

Прискорюйте темп при ходьбі

Як і у випадку з бігом, плаванням і іншими аеробними навантаженнями, темп має значення. Організм витрачає більше калорій при ходьбі в швидкому темпі, ніж в повільному. Однак збільшуючи темп, не забувайте прислухатися до свого організму. Запаморочення, болі і нудота сигналізують про те, що ви занадто усердствуете.

задіюйте руки

В процесі ходьби руки не повинні висіти без діла. Їх теж потрібно задіяти. По-перше, чим активніше ви рухаєте руками, тим швидше йдете і тим вище витрата калорій.

По-друге, руху руками задіють в роботу м’язи верхньої і нижньої частини тіла, а також живота.

Скандинавська ходьба з використанням палиць тому і стала такою популярною – вона дозволяє максимально задіяти руки під час ходьби.

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватисяДжерело фото: pixabay.com

Звертайте увагу на поставу

При ходьбі спину і підборіддя тримайте прямо, уникаючи нахилів вперед або назад. Живіт максимально втягніть, при цьому підійміть грудну клітку. Такий прийом підвищує тонус м’язів живота, звільняє дихання, покращує поставу і зменшує навантаження на поперек і крижово-клубові суглоби.

Ходіть в гору

Якщо хочете спалювати більше калорій під час занять ходьбою, то ходите не тільки по рівній поверхні, але і в гору. Також це буде корисно для опрацювання м’язів.

Спробуйте жилет-обважнювачі

Важкий жилет змушує тіло працювати сильніше під час ходьби і, відповідно, витрачати більше калорій.

Експеримент показав, що люди, які ходили зі швидкістю 4 км / год по рівній поверхні, надягаючи важкий жилет, що становить 15% їх ваги, витрачали на 12% більше калорій, ніж ті, хто йшов без нічого (https: //acewebcontent.azureedge. net / certifiednews / images / article / pdfs / ACE% 20Weighted% 20Vest% 20Study% 20Complete% 20Report.pdf).

користь ходьби

Заняття ходьбою – це не просто спосіб схуднути. Вони здатні дати вам набагато більше!

Гарний настрій

Ходьба пішки здатна підняти настрій, особливо якщо крокувати не в спортзалі, а на свіжому повітрі. Науково доведено, що піші прогулянки є відмінним засобом від депресії. А ще ходьба пішки допомагає нормалізувати рівень стресового гормону кортизолу і зняти нервову напругу.

По суті, це комплекс проблем зі здоров’ям, що включає в себе підвищений тиск, високий рівень цукру в крові та інше. Даний синдром розвивається через сидячого способу життя. Але аеробні вправи, включаючи ходьбу, є відмінним засобом у боротьбі за здоров’я (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2777731/).

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватисяДжерело фото: pixabay.com

нормалізація сну

Вчені виявили, що люди, які регулярно займаються ходьбою, міцніше сплять і рідше страждають від безсоння, проблем з довгим засипанням і інших порушень. А повноцінний сон – один з чинників довголіття.

Стимуляція роботи мозку

Регулярні заняття допомагають поліпшити пам’ять і здатність до навчання, а також знизити ризик розвитку хвороби Альцгеймера і деменції (https://www.health.harvard.edu/blog/regular-exercise-changes-brain-improve-memory-thinking-skills-201404097110) .

продовження молодості

Дослідження показали, що люди, які займаються ходьбою, більш молоді на клітинному рівні, ніж їх Льоня ровесники.

Як бачите, заняття ходьбою – дійсно універсальний спосіб позбутися від зайвих кілограмів в будь-якому віці!

Джерело: https://www.azbukadiet.ru/2019/12/23/kak-zanimatsya-hodboy-chtoby-izbavitsya-ot-lishnih-kilogrammov.html

Як підготувати дівчину до сексу швидко, красиво і грамотно

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватисяПричини більшості сварок і розбіжностей між хлопцями і дівчатами, як не дивно, засновані на інтимні стосунки. І не думай, що це відноситься до кого завгодно, але тільки не до тебе. Знаєш чому? Та тому, що дівчина ні за що на світі не визнається, що її поганий настрій і роздратованість пов’язані з незадоволеністю в сексі.

Читайте також:   Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю: поведінка і ознаки симпатії

І, поза всяким сумнівом, керівництво в цьому питанні повинен взяти на себе представник сильної статі. Адже недарма Бальзак казав: «Той, хто може керувати жінкою, той впорається і з державою».

Усвідомити в першу чергу потрібно такий ключовий момент – у чоловіків і жінок діаметрально протилежний підхід до процесу залицяння, романтичних відносин і, як результат, до інтимної близькості. Поясню «на пальцях».

Чому є нерозуміння

Головна парадигма, яка застилає хлопцям очі і займає в голові домінантне місце, – швидше фізично заволодіти сподобалася дівчиною. Ця наполеглива думка пульсує у нас в мозку, хочемо ми цього чи ні. Так уже влаштована чоловічий організм, він не замислюється про те, як підготувати дівчину до сексу.

Всі наші залицяння, компліменти та інші прийоми спрямовані на одну, чітку і конкретну мету: якомога швидше організувати акт запліднення самки.

У дівчат ситуація протилежна. У них на першому місці стоять емоції, почуття прихильності до партнера, естетичні міркування, а потім вже ліжко, як результат попередніх старань.

І не думай, що хлопці примітивні, а дівчата – сама досконалість. Просто так склалося, що з давніх-давен головне завдання самця була в заплідненні великої кількості самок, в той час як самка обирала собі партнера для власного захисту.

На щастя, ми живемо в сучасному розвиненому світі з ліберальними і демократичними правилами. Але гени, на рівні пам’яті предків, визначають нашу поведінку з протилежною статтю і дарують заповітний ключ до управління жіночими емоціями  – знання про те, як потрібно будувати свої інтимні стосунки і як підготувати дівчину до сексу.

Кілька хитрощів для правильної підготовки дівчата

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватисяТи можеш бути стовідсотковим Дон Жуаном, альфа-самцем і секс-гігантом в одній особі. Можеш знати мільйон вивертів в ліжку і вивчити темряву правил по догляду. Але все це виявиться марним, якщо дівчина не готова до інтиму.

Так, від природи, жінці потрібно набагато більше часу, щоб досягти потрібного рівня збудження і підготуватися до статевого акту, ніж чоловікові. Крім того, ця підготовка відбувається в інших аспектах, як я вже згадував вище. Розглянемо ж кілька простих порад, як підготувати дівчину до сексу:

 • З огляду на, що для жінок ключовий момент емоційний, приклади зусилля, щоб створити романтичний настрій. Приготуй їй сніданок з незвичайним оформленням (сам розумієш, яким), Пофантазуйте, надай форму варених овочів або яєць. Буде краще, якщо, приготувавши сніданок, ти підеш на роботу, поки вона ще спить.
 • Підніс їй пікантний подарунок. Це може бути мереживне еротична білизна або парфуми з феромонами. Тільки не даруй їй будинку, зроби це в зручний момент в ресторані або кафе (можна передати під столом, будь впевнений, їй сподобається), це створить необхідну ауру.
 • Забудь ненадовго про СМС і ММС, прийшли їй на роботу листа на папері або невелику листівку hand made з пікантним вмістом. Повір, це набагато оригінальніше букета квітів з кур’єром. Здавалося б, дрібниця, але ввечері в ліжку ти будеш винагороджений.
 • На думку більшості фахівців-сексологів, дуже важливе значення має публічний інтимний флірт хлопця і дівчини. Ти можеш запитати у неї на вечірці, якого кольору її білизна, а при можливості навіть забратися рукою під спідницю. Природно, робити це потрібно так, щоб ніхто не помітив., Тоді їй це сподобається.
 • Оформи вечір якось незвично. В принципі, ефект надасть і традиційна вечеря при свічках, але буде краще, якщо ти підключиш фантазію. Наприклад, можна організувати вечерю у ванні з піною для купання. Правда, для такої ситуації курка не підійде – заміни її шоколадом, фруктами і шампанським.
 • Якщо хочеш знати, як правильно підготувати дівчину до сексу, обов’язково постарайся ненав’язливо довідатися, чи подобається їй брутальність і кілька домінантне (але не грубе!) Поведінка чоловіка в ліжку. Зазвичай дівчата люблять такі речі, тому можеш сміливо на неї накидатися в передпокої і притискати до стінки.
 • Постарайся зробити вашу прелюдію максимально довгою і емоційно насиченою. Пам’ятаєш, що дівчині потрібно більше часу на розігрів? Ось і не поспішай. Зроби їй масаж, насправді, це зовсім не складно.
 • Найчастіше дівчата комплексують через свою зовнішність, тому не можуть повністю розслабитися в ліжку. Запропонуй зав’язати собі очі і надай їй повну свободу дій – нехай робить, що хоче. Ось тоді ти і побачиш, на що вона здатна.
 • Не бійся експериментувати з аксесуарами з секс-шопу. Не обов’язково відразу починати з фалоімітаторів та інших, більш серйозних речей, але пара панчіх або костюм медсестри привнесуть у ваше постільне життя тільки позитив, повір. Використовуй для початку лубриканти (можна з фруктовим смаком і запахом), феромони, афродизіаки. Твоя дівчина гідно оцінить таку різноманітність.

І головне, не забувай, що для жінок дуже важливий момент душевної прихильності і уваги. Можна відмінно підготувати дівчину до сексу і опинитися майже на фініші, але одна зайва грубість або недоречний жарт, яка зачепить її почуття, може все зіпсувати і обнулити твої старання. Тому будь уважний, ніжний, ласкавий – і заповітний ключ буде у тебе в кишені!

Я знаю, що ти прийшов на цей блог за знаннями і досвідом . Той факт, що ти розвиваєшся, гідний поваги. Але інформації з однієї статті часто буває недостатньо, згоден?

А хочеш прискорити цей процес, причому абсолютно безкоштовно? Тоді введи свій e-mail в формі нижче і отримуй кращі матеріали прямо на поштову скриньку!

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватисядайте СВОЮ

Джерело: http://be-winner.ru/kak-podgotovit-devushku-k-seksu-bystro-krasivo-i-gramotno/

Електроенцефалографія (ЕЕГ) відеомоніторинг денного сну – відгук

Всім доброго часу доби! ♥

13 січня 2016 року я вперше в житті втратила свідомість . Це сталося на роботі, після перерви на чай. Відчувала я себе абсолютно нормально і абсолютно нічого не пам’ятаю.

За словами колег, у мене пішла піна з рота, я почала давитися власною мовою, обличчя спотворила гримаса. І що найстрашніше: втрата свідомості супроводжувалася судомами .

Прийшла до тями я від уколу лікарів швидкої допомоги, які всадили його швидко в безпорадне тіло, прокинулася саме від цього болю, адже так можна вводити цей укол.

Відчувала я себе цілком добре, але мене все одно відвезли на швидкій в неврологічне відділення. Після огляду черговий лікар порекомендував провести повне обстеження, виявити причину подібного нападу для попередження подібного знову.

За порадою знайомих я звернулася до »хорошому» на її думку невропатолога, яка призначила безліч обстежень, але, не чекаючи результатів, відразу підсадила мене на високу дозу препарату фінлепсин . Я почала перетворюватися на овоч. Мене нічого не цікавило, була апатія. Навіть процедура МРТ мене не злякала, хоча через 3 роки я мало не померла від страху клаустрофобії при проходженні цієї процедури.

Мама вчасно схаменулася, і поки я обстежилася, ми знайшли іншого лікаря, яка мінімізувала дозу препарату і призначила адекватне лікування.

Всі дослідження вказували тільки на вроджене внутрішньочерепний тиск. Поки я не зробила електроенцефалографію.

Моєю першою процедурою була рутинна електроенцефалографія , яку в цілому я робила вже 4 рази . У моєму відкликання на рутинну ЕЕГ я детально розповіла про процедуру проходження рутинної ЕЕГ, привела фото своїх результатів і дала рекомендації по успішному проходженню процедури, про які вам не завжди скаже лікар.

НІЖ ЕЛЕКТРОЕНЦЕФАЛОГРАФІЯ ДЕННОГО СНУ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ від рутинної електроенцефалографії?

Через півроку після проходження рутинної ЕЕГ, мені призначили пройти ЕЕГ відеомоніторинг денного сну.

Основна причина: короткий час запису при проходженні рутинної ЕЕГ, за цей час в головному мозку може і не виникнути аномальних відгуків, і відповідно ймовірність виявлення епілептиформні активності нижче. До того ж епілептиформна активність часто проявляється тільки уві сні або в період засинання / пробудження.

Важливо знати, що:

Рутинна ЕЕГ і нічний ЕЕГ-відеомоніторинг не завжди виявляють епілептиформні активності. Ймовірність виявлення епілептиформні активності вище при ЕЕГ-відеомоніторингу внаслідок більшої тривалості запису, а також аналізу запису під час нічного сну.

Таким чином, ЕЕГ-відеомоніторинг дає нам більш повну картину біоелектричної активності головного мозку , як в період неспання, так і в період сну.

Мені сподобалася фраза одного відомого нейрофізіолога:

Одна хвилина запису ЕЕГ під час сну може розповісти про епілептичному процесі більше, ніж цілу годину запису ЕЕГ спить мозку.

ЕЕГ-відеомоніторинг буває 3-годинний і 6-годинний . Лікар обидва рази призначала мені 3-годинний моніторинг, саме його проводять в денний час.

ЩО ДІАГНОСТУЄ ЕЛЕКТРОЕНЦЕФАЛОГРАФІЯ ДЕННОГО СНУ (ЕЕГ-ВІДЕОМІНТОРІНГ ДЕННОГО СНУ)

Спочатку давайте розберемося з поняттям ЕЕГ :

ЕЕГ (скор. Від електроенцефалографія) – неінвазивний (без порушення цілісності організму) метод дослідження функціонального стану головного мозку шляхом реєстрації його біоелектричної активності.

Електроенцефалографія (ЕЕГ) – найпоширеніший, доступний і при цьому інформативний вид досліджень функції головного мозку в неврології і психіатрії у дітей і дорослих. По суті, електроенцефалографія, це єдиний об’єктивний метод оцінки функціонального стану нейронів кори головного мозку.

ЕЕГ – це найбільш точний метод діагностики різних форм епілепсії.

Мене на цю процедуру як раз і направили для поглибленого вивчення природи процесів мого головного мозку , тим більше результати моєї першої рутинної ЕЕГ показали зниження порога судомної готовності. Однак це не єдине показання до проведення ЕЕГ, вона також може бути призначена для діагностики наступних проблем:

 • Епілепсія.
 • Будь-які судомні стани у дітей і дорослих.
 • Головні болі.
 • Непритомність.
 • Запаморочення.
 • Порушення сну: снохождения, сноговорения, бруксизм (скрегіт зубами), часті пробудження вночі, хропіння, будь-які м’язові посмикування і великі руху уві сні, перед і після засипання.
 • Енурез (нетримання сечі), енкопрез (нетримання калу).
 • Порушення мови, затримка мовного розвитку у дітей, регрес (розпад) мовного розвитку.
 • Затримка психічного розвитку, аутизм, розумова відсталість, деменція у дітей і дорослих.
 • Болі в животі, часті блювоти у дітей.
 • Гіпертонічна хвороба.
 • Страхи, панічні розлади, висока тривожність, відчуття нереальності того, що відбувається.
 • Тікі, нав’язливі руху окремих м’язів, всього тіла.
 • Завмирання, будь-які раптові зупинки рухової і розумової активності, падіння.
 • Поява почуття раніше відомого, чутного, запахів, слухових галюцинацій.
 • Будь-які раптові (пароксизмальні) стану.
 1. На сьогоднішній день ЕЕГ-відеомоніторинг проводиться в багатьох клініках, де є апарат ЕЕГ – електроенцефалограф.
 2. Вартість електроенцефалографії денного сну в приватній клініці нашого міста посилання – 1 5000 тенге (2500 рублів).
 3. ПІДГОТОВКА ДО СКЛАДАННЯ ЕЕГ-відеомоніторингу
 4. Особливості підготовки до моніторингу денного сну схожі з рутинної ЕЕГ. Лікарі не завжди все пояснюють, але за мої 6 раз проходження дослідження я можу порекомендувати:
 1. Чи не пити каву і кофеїн-містять напої за 12 годин до початку дослідження.
 2. Чи не бути голодним, добре поїсти
 3. Волосся повинні бути чистими, бажано не використовувати стайлінг-засоби для волосся
 4. Зняти сережки з вух і залишити їх вдома
 5. Якщо Ви приймаєте будь-які препарати, то переривати їх не прийом не потрібно, п’єте за своїм графіком
 6. Найнеприємніше: щоб Ви напевно заснули, а ваш мозок видав все, що турбує – потрібно провести безсонну ніч

У цьому полягає основна складність: НЕ спати всю ніч і протриматися до процедури. Деяким пацієнтам призначають не повна відмова від сну, а скорочення сну до 3-4 годин, але мені завжди призначають повна відмова від сну.

Кава пити не можна, домашні навколо сплять, але тобі не можна навіть прилягти на хвилинку, адже тоді очі відразу зімкнуться. Навіть якщо до цього Ви страждали безсонням, то вгадайте, що відбувається саме в цю ніч? Правильно! Вам страшно починає хотітися спати раніше, ніж звичайно. Але цього не можна допускати.

Моніторинг денного сну зазвичай призначають на 9 ранку. Чим же зайнятися до 9 ранку?

Я зазвичай приймаю душ або ванну, сушу волосся, потім дивлюся фільми на ноутбуці і п’ю гарячий чай. До речі, перед першим дослідженням я вирішила вперше подивитися серіал Гра престолів, благо часу вагон. Але в підсумку у мене склалося негативне враження від серіалу, я боролася зі сном, серіал здавався жахливим і болісним!

Під ранок починає трясти і морозити. Потім спостерігаєш, як прокидається домочадці і вирушаєш на дослідження.

З собою рекомендується взяти результати своїх аналізів, минулі ЕЕГ (якщо є), ліки (якщо приймається їх вранці) і зручну і досить теплий одяг для сну. Спати вам належить без ковдри або укривши тільки ноги, тому важливо, щоб спати було комфортно.

Читайте також:   Як спіймати дружину на зраду: чому змінюють жінки і що робити

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ЕЕГ-відеомоніторингу?

Підготовка до проведення ЕЕГ

Вас проводять в невелику кімнату, обладнану зручним диваном, щільними шторами, відеокамерою і електроенцефалографом. Лікар буде аналізувати вашу елетроенцефалограмму пізніше, а на протязі всього дослідження ви контактуєте з медсестрою. Вас просять відключити телефон на час дослідження. Речі можна залишити в тій же кімнаті.

Якщо моніторинг сну проводять дитині, то дозволено, щоб з ним весь час перебував батько, але при цьому не заважав записів відеокамери.

ЕЕГ мені зазвичай проводять апаратом Нейрон-Спектр-4. Він складається з електронного блоку розміром приблизно 20х20 см і ЕЕГ-електродів, закріплених на голові людини.

Перед процедурою людина сідає в крісло, а медсестра надягає на голову спеціальний шолом, який складається з гумових трубочок. Шолом щільно облягає голову, адже його завдання закріпити і утримати електроди на нашій голові.

 

 

Медсестра спочатку обробляє електроди струмопровідних гелем, потім встановлює їх на нашій голові згідно схеми установки , закріплюючи їх трубочками шолома. Уточнювала у медсестри, мені встановлюють 21 електрод. Від кожного електрода йде кабель, він підключаться до апарату Нейрон-Спектр-4.

На апараті відразу видно, чи є контакт електрода з шкірою голови, в разі необхідності медсестра перепідключатися їх.

 • Потім г олова щільно бинтується, як під час травм голови, щоб під час сну електроди не зрушили з місця.
 • У цей момент починає здаватися, що ти ніколи не заснеш, коли твою голову щось здавлює.
 • У мене немає моїх фото під час цієї процедури, тому в колажі з моїми висновками приведу картинку для розуміння того, як це відбувається.

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватися

ЕЕГ-моніторинг денного сну

 1. Тільки голова щільно бинтується.
 2. Процес проходження моніторингу сну

Перед тим, як укласти вас в ліжко, проводиться рутинний моніторинг. Виходить, що ЕЕГ-моніторинг включає в себе обидва цих дослідження: рутинна ЕЕГ і тривала ЕЕГ з реєстрацією денного сну.

Мій дуже детальний огляд про рутинної ЕЕГ – тут. Повторюватися не буду. Якщо коротко, то близько 10 хвилин проводиться провокація головного мозку за допомогою фотостимуляції (спалахів світла) і гіпервентиляції (глибокого дихання).

Під час проб рутинного моніторингу, особливо під час гіпервентиляції з закритими очима, починає моторошно хотітися спати . Ледве утримуєшся від того, щоб не закинути голову і не задрімати. І тут розумієш, що після безсонної ночі ніщо не завадить заснути на ЕЕГ-моніторингу денного сну.

Після рутинної ЕЕГ нарешті дозволяють лягти на диван, вкривають ковдрою ноги, трохи вище колін. Пояснюють, що робити, якщо під час сну захочеш в туалет : він знаходиться поруч з кімнатою, потрібно буде взяти в руки прилад, до якого підключені електроди з голови, і сходити з ним в туалет. Робити все потрібно обережно, не натягувати дроти електродів, щоб вони не від’єдналися.

І ледь ти встигаєш це осмислити, як, повернувшись на бік, миттєво провалюєшся в сон. А датчики на голові весь цей час ведуть активну запис біоелектричної активності головного мозку.

Я завжди прокидаюся під час моніторингу сну хоча б один раз в туалет. У цей момент може заглянути медсестра, запитати, чи все в порядку. Потім я спокійно засинаю, проблем зі сном не відчуваю.

У мене обидва рази був оплачений 3-годинний моніторинг, але медсестра не будила мене рівно через 3 години і вела запис довше. У перший раз – 6 годин, вдруге – 4 години.

Зазвичай вас ніхто не будить, а чекають вашого природного пробудження. Медсестра розмотує вам голову, знімає шолом і електроди. Будьте готові до самої огидною зачісці на світлі.

 

 

Хоч вам і дадуть паперову серветку, щоб витерти гель, але він не витирається. Він підсох, загус і просто розмазується по волоссю. Добре, якщо Ви проходите процедуру в період носіння шапок, але влітку доведеться несолодко.

Адже з такою прилизаною і місцями заліпшіе головою Ви поїдете додому.

Після пробудження Вас просять заповнити анкету з вашими даними, скаргами, захворюваннями і відпускають додому.

РЕЗУЛЬТАТИ МОЇХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Розшифровка результатів ЕЕГ-моніторингу зазвичай займає близько 10 днів. Після закінчення розшифровки на руки видається висновок, графік активності нейронів головного мозку – електроенцефалограму, і диск , на якому зберігається запис цього графіка. Ось 2 моїх ув’язнення за 2 рази моніторинг сну:

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватися

ЕЕГ-моніторинг денного сну

Джерело: https://irecommend.ru/content/dvazhdy-proshla-eeg-monitoring-dnevnogo-sna-kak-podgotovitsya-i-chto-vzyat-s-soboi-podrobnoe

Богдан Ледньов: «З Михайличенко не спілкувався ні разу»

У свіжому номері тижневика «Футбол» опубліковано інтерв’ю півзахисника «Динамо» Богдана Леднева, що грає в оренді в «Зорі».

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватисяБогдан Ледньов

наполовину дніпрянин

Русин взимку повернеться в «Динамо», а у вас в контракті оренда до літа. Як так вийшло?

– Під час підписання мого контракту висунули такі умови. Вони влаштували обидві сторони.

Якщо «Зоря» посяде друге місце і отримає право грати в Лізі чемпіонівви залишитеся в «Зорі» або повернетеся в «Динамо»?

– Для початку потрібно зробити це, а потім будемо обговорювати. За контрактом я зобов’язаний буду повернутися в «Динамо». Від мене мало що залежить.

«Зоря» без вас з Русіним розкотила «Динамо» в Києві (2: 1). Ви здивувалися?

– Приємно перемагати такі команди, як «Динамо». Але я не сприймаю цей результат як сенсацію. У «Зорі» пристойна команда. Ми точно не слабший «Динамо». Приблизно на одному рівні.

Ви поставили для себе метупід будь-що закріпитися в «Динамо»?

– Цьому клубу належить мій контракт. Природно, у мене є бажання проявити себе в київському «Динамо», інакше потім я туди переходив? Чи не для того ж, щоб значитися, вірно? Так, «Динамо» переживає важкі часи, але, сподіваюся, далі все буде добре.

У «Шахтаря» 14-очковий відрив від «Динамо». Коли «Шахтар» зустрічається з «Динамо», ви за «гірників»?

– Ні, симпатії на боці «Динамо». Зрозуміло, що з точки зору турнірної ситуації «Зорі» краще, щоб «Динамо» втрачало якомога більше очок, але моя душа все одно більше лежить до Києва, ніж до Донецька.

 • Ви себе вважаєте вихованцем «Динамо» або «Дніпра»?
 • – П’ятдесят на п’ятдесят.
 • Симпатії до «Дніпру-1» у вас є або це інша команда?

– З цим «Дніпра» залишилося всього кілька хлопців, яких я знаю. Це абсолютно нова команда.

Хто з нинішнього складу «Зорі» зобов’язаний бути в заявці на Євро-2020?

– За ці півроку в «Зорі» розкрилося чимало хлопців. Я не хочу переходити на особистості, але якщо навесні хлопці продовжать прогресувати, думаю, реально побачити когось із трьох на Євро-2020.

Ви бачите себе в збірній на Євро?

– Мрію про це. Але мені потрібно ще додавати. Плюс має збігтися багато чинників.

У Скрипника певні правила

За весь минулий сезон ви забили всього один м’яч, а за половину нинішньогодев’ять. З чим пов’язуєте такий прорив?

– Перший сезон як притирання. Потрібно було змужніти. Однак вже по ходу першого сезону я відчував, що прогресую. У цьому сезоні вийшло все як запланував. Я адаптувався до швидкостей, інтенсивності, ритму і роблю те, що робив два роки тому в чемпіонаті дубля (Ледньов був кращим бомбардиром чемпіонату дублюючих команд – авт.).

Що вважаєте головним своїм ігровим гідністю?

– Про достоїнства рано говорити, ще багато над чим працювати. Потрібно підтягти праву ногу, вона не на тому рівні. Були хороші моменти, але через нерозвиненість правої ноги не вдавалося їх реалізовувати. На майбутній рік поставив собі конкретну мету – поліпшити якість гри правою.

Що краще: забитий м’яч або гольова передача?

– І те, і інше приємно. Але якщо команда програє, радості від голу особливо не відчуваєш.

Правильно сказати, що розкрив вас Скрипник, а не Вернидуб?

– Я вважаю, що і від Вернидуба отримав багато користі. В першу чергу Миколайович загартував мій характер, я став психологічно стійкіше. У Віктора Скрипника зробив ще один крок вперед в плані ігрової впевненості. У нього я отримую більше ігрового часу, і за рахунок цього пішов прогрес.

У чому головна відмінність Скрипника від Вернидуба?

– Як я тільки що відзначав, Миколайович більше виступає як психолог. Він знає підхід до молоді. Скрипник більш тактично різноманітний. Ми стали грати за тією схемою, за якою ніхто не грає в Україні. Це такий атакуючий стиль, в який не всі можуть грати. У «Зорі» необхідний підбір гравців, і ця схема ідеально підходить під нас.

Скрипник все доступно пояснює, хлопці легко вбирають його слова – як правильно рухатися, куди відкриватися, які зони перекривати. Ми вже все робимо на автоматі.

Які нововведення ввів Скрипник, крім того, що при заїзді на базу всі повинні вимкнути телефони?

– Є певні правила, які ми строго виконуємо. Це не тільки телефони. За годину до початку тренування все повинні бути на базі. Кожен індивідуально розігрівається, щоб до виходу на заняття не витрачати на це час.

 1. Коли Скрипник лаєтьсяпереходить на німецьку?
 2. – Спочатку у нього нерідко проскакували німецькі слова, але зараз вже все по-нашому (сміється).
 3. Ви іноземні язики не підтягуєте?

– Корисно вчити мови хоча б для ігор в єврокубках. З арбітром заборонено розмовляти, але в якихось моментах потрібно вміти порозумітися. Я трохи знаю англійську. З людиною зможу поговорити.

Міг грати в «Малазі»

Чого не вистачило, щоб пройти «Еспаньол»?

– У першій грі в Іспанії ударно провели перший тайм. Грали на великих швидкостях і, напевно, не вистачило сил продовжити другу половину на тій же інтенсивності. Плюс «Еспаньол» добре підкований технічно. Але якби змогли дати ту ж інтенсивність в другому таймі, впевнений, закінчили б в Барселоні з позитивним рахунком.

Як думаєте, за які місця «Зоря» боролася б в чемпіонаті Іспанії?

– Треба бути там, щоб відповісти. Здалеку говорити можна все що завгодно. Сподіваюся, що не вилітали б.

Якщо «Еспаньол» порівняти з «Лейпцигом», хто сильніший?

– «Лейпциг» – фізична команда, а «Еспаньол», як і всі іспанські команди, грає в технічний футбол. Це різні стилі, але команди приблизно одного рівня.

Клуб оштрафував вас за червону картку в грі з «Лейпцигом»?

– Ні, але урок я отримав на все життя. Ця ситуація мене так струснула, що я тисячу разів в наступний раз подумаю, перш ніж так чинити.

Коли Миколайович зайшов у перерві в роздягальні, мені стало страшно за своє життя (сміється). Правда, Миколайович потім охолов і підтримав. Вся команда підтримала.

Після такої ситуації можна було піти в себе або взагалі зламатися, але спасибі Вернидуб і хлопцям за щиру підтримку.

Як довго ви тренувалися з «Малагою»?

– Це було ще перед переходом в «Динамо». Я належав “Дніпру”. У «Малазі» займався два тижні. Іспанці були зацікавлені в мені, але клуби не змогли між собою домовитися за ціною. Принаймні мені так сказали.

Хацкевич мені не довіряв

Найбільш пам’ятний епізод юнацької Ліги чемпіонів?

– Там була маса позитивних моментів. Звичайно ж, дебютна гра з «Наполі». Ми розгромили «Наполі» 4: 1. Друга гра – з «Бешикташем». Поступалися в Стамбулі 0: 3 після перших 45 хвилин, але звели матч внічию 3: 3. І третій випадок – перемога над «Бенфікою» в Португалії в меншості (Ледньов в кожній з трьох зустрічей забивав. І взагалі забив за весь груповий етап шість м’ячів. – авт.).

Хлопцям «Динамо» Ігор Суркіс виписує преміальні?

– Мені не виплачували. Щодо інших не знаю.

У тій команді грали Попов, Миколенко, Шапаренко, Цітаішвілі, Ледньов, Булеца, Тимчик. Здається, що не команда, а майбутній кістяк «Динамо». Чому на ділі все виглядає інакше, дуже навіть плачевно?

– Хлопці ще молоді, дайте час. До того ж тільки тренер змінився. Все налагодиться!

«Зальцбург», який переміг у тій юнацької ЛЧ, зараз майже на рівних грає з «Ліверпулем» …

– За кордоном більше довіри молодим гравцям. Там якщо ти себе добре проявив, тебе відразу переводять в першу команду. В Україні все по-іншому. Так, зараз теж стали давати шанси молодим, але все одно не так швидко, як там. Потрібен час, щоб звикнути до дорослого рівня. У нас цей процес затягується.

З тієї команди найбільшого прогресу досяг Миколенко. Чи згодні?

– Так. Він колосально прогресує. Це наслідок його працьовитості. У його випадку співпало багато компонентів. Невгамовне бажання, працьовитість, яка звільнилася позиція після травми Піваріча. Якщо позиція зайнята провідними гравцями, молодому гравцеві важче закріпитися.

«Молодіжка» стала чемпіоном світу. Ви вірите в те, що з цієї команди хтось стане топ-гравцем?

– Я взагалі вважаю українську молодь сильною! Це підтверджують результати на чемпіонатах світу, юнацькі Ліги чемпіонів, де ми вдало виступали, «Шахтар» виходив у фінал (у 2015 році поступилися «Челсі» 2: 3. У лондонців з тієї генерації вийшли Крістенсен, Лофтус-Чик, Томорі, Абрахам, Соланкі – авт.). Питання в довірі і часу.

Хто з тренерів київського «Динамо» дав вам найбільше?

– Юрій Леонтійович Мороз. Я фактично тільки у нього і займався. З першою командою при Хацкевич пройшов всього лише збори. Хацкевич мені не довіряв.

З Михайличенко хоч раз спілкувалися?

– Жодного разу. Коли я грав за юнацьку команду, він був спортивним директором. Тому логічно, що спілкування не було. Ми не перетиналися.

Жодного разу за кар’єру не отримував премію

Який відсоток успіху належить тренеру, по-вашому?

– Тренери нам часто кажуть: «Ми можемо вам все пояснити, але на поле все залежить від вас». Моя думка – результат гри залежить десь 60% на 40% від тренера. Клас тренера полягає в тому, як він доносить свою тактичну бачення гравцям. Реалізація ж плану залежить від нашої майстерності.

Чи потрібно вводити VAR в чемпіонаті України?

– Звісно! З VAR гра стане чистіше, чесніше. Це позбавить від незрозумілих нюансів. Нерідко трапляються моменти, коли не розумієш, чому суддя приймає те чи інше рішення. М’яч може потрапити в руку, а суддя не поставить пенальті. Або очевидний фол у штрафному суддя трактує по-своєму. Коли буде VAR, стане менше упередженості.

Назвіть трійку найкращих футболістів України першої половини сезону-2019/20 (без гравців «Зорі»)?

– Тайсон, Пятов і, напевно, Миколенко. Він виділявся в «Динамо».

стимулювали чи «Зорю» коли-небудь інші команди?

– Ні.

Гравці «молодіжки» за перемогу на чемпіонаті світу отримали по 30 тисяч доларів на брата. Яку найбільшу премію ви отримували в футболі?

– Я ще жодного разу не потрапляв під роздачу (сміється). Ні серйозно. Жодної премії не отримував!

 • А пам’ятаєте перші зароблені в футболі гроші?
 • – Коли підписав контракт з «Дніпром U-19», у мене була зарплата 200 доларів.
 • На що витратили?

– Купив всією сім’єю подарунки. На скільки зміг.

У «зорі» є гравці зі специфічними прізвиськами

Хто створює атмосферу в «Зорі»?

– Ігор Чайковський. Вкрай веселий хлопець. Просто максимально веселий. У нього настільки підвішений язик, що я не розумію, як у нього в голові стільки думок.

Від Скрипника йому прилітало за гострий язик?

– До речі, Віктору дуже подобається гумор Чайковського. Він його навіть використовує в своїх цілях. Якщо виписує штраф, то обов’язково підключає Чайковського, щоб він це оголосив. Так буде м’якше і глаже.

У Русина прізвисько «Хижак». У вас яке?

– Серцеїд. Максу Білому спасибі! Вліпив і прижилося.

У кого ще якісь веселі кликухи?

– Чайковський з Білим як щось придумають, так можна крізь землю провалитися! Краще я промовчу, у кого які, вони вже зовсім непристойні.

Хто самий тихий в колективі?

– Кабан. Він серйозний хлопець, все емоції тримає в собі.

Зустрічали футболіста швидше, ніж Тимчик?

– Це не реально. Якщо хтось намагається на брівці прокинути м’яч повз Тимчик, я дивлюся на нього з подивом – мовляв, ну-ну.

Хто другий за швидкістю?

– Важко відповісти. Тимчик виділяється, а далі якось все рівні.

 1. Хто краще за всіх грає головою?
 2. – Будковський!
 3. Хто тафгай в «Зорі»?
 4. – Микита Шевченко.
 5. Хто є прикладом бійцівських якостей?
 6. – Віталій Вернидуб.

Ви найстильніший. Від кого несмаком тхне?

– Від Діми Литвина. Він любить поекспериментувати.

 • Невдало, я так розумію.
 • – Ну, він думає, що це круто (сміється).
 • Скільки часу займає укладання волосся перед грою?
 • – Хвилин п’ять.
 • Самі укладаєте або стиліст?
 • – Сам.
 • Як часто відвідуєте салон і який середній чек?

– Десь 500 грн. Ходжу раз в три тижні.

Рівняння на Роббена

Сергій Рафаїлом сказав, що не допустить, щоб геї потрапили в «Зорю». Як би ви відреагували, якби в команді був гей?

– Мені важко уявити таку ситуацію. Але кожен вибирає свій шлях у житті.

Юрченко не розповідавзустрічав він геїв в «Байєрі»? Німеччина кишить ними …

– На цю тему ми не говорили.

Ви коли-небудь займалися сексом в день гри?

– Це не реально. Ми ж постійно на заїзді.

Секс краще футболу?

– Різні почуття.

Мауро Ікарді сказав, що не займається сексом з дружиною після програних матчів. А ви зі своєю дівчиною Марією?

– Теж ні (сміється).

Ви п’ять років з нею разом. Вона, напевно, вже хоче весілля.

– Звичайно, хоче. У всіх «тиснява» настає після стількох років разом. Ми в «Зорі», коли збираємося після відпустки, труїв один одного – мовляв, ніхто там нишком НЕ окільцювати?

 1. Самі-то думаєте про це?
 2. – Треба встати на ноги.
 3. Як ви познайомилися?

– Це було ще в Дніпрі. Познайомилися в юнацькому віці через соцмережі, і до сих пір любимо один одного.

Чим займаються ваші батьки? Хто вони за фахом?

– У мене двоє молодших братів Микита і Платон, мама з ними вдома. Батько – аграрій.

Пам’ятаєте свій перший похід на стадіон?

– Саме матч не пам’ятаю, але точно – під час перебування в академії «Динамо». Це була ще Ліга чемпіонів, коли «Динамо» проводило матчі на стадіоні імені Валерія Лобановського (швидше за все, сезон з «Барселоною», «Інтером» і «Рубіном». – авт.). Прикольно було в перерві з запасними гравцями «Динамо» пасувати.

 • Хто був кумиром в українському футболі?
 • – Андрій Шевченко.
 • А в світовому?
 • – Роналдіньо.
 • З ким могли б себе порівняти?
 • – З Роббеном.

Бажання потихеньку збуваються

 1. Улюблений фільм дитинства?
 2. – «Троя».
 3. Чому саме Дубаї вибрали місцем для зимового відпочинку?

– Домовилися з друзями. У нас тут велика компашка – Луньов, Сваток, Коля Матвієнко, Танковскій.

Останній концерт, на якому побували?

– Єгора Крида. Під час літнього відпочинку він приїжджав в готель в Туреччині.

Микита Шевченко каже, що ви любите слухати Елджея. Хто ще в топі?

 • – Єгор Крід, Jah Khalib, HammAli & Navai.
 • Останній трек, який не виходить з голови?
 • – «Сумна пісня» Єгора Крида і «Мені пох» Клава Кока & MORGENSHTERN.
 • Ваше коронна страва?

– Я не вмію готувати. У Марії добре виходить. Особливо риба на грилі. Пасту теж готує шалений. Да все.

Якби не футбол, ким стали б?

– Співцем, напевно. Марія так вважає (сміється).

Будь у вас машина часу, в яку епоху вирушили б?

– За часів спартанців. Можливо, я в минулому житті був гладіатором (сміється).

Попереду новорічні свята. Як і де збираєтеся відзначити Новий Рік?

– Будинки з батьками в Києві. Сімейна традиція.

Бажання загадуєте?

– Звісно. Потихеньку збуваються (сміється).

 1. Що за підсумками 2020 року має статися, щоб Богдан Ледньов сказав: рік видався ще успішніше, ніж 2019 й?
 2. – Щоб «Зоря» зайняла гідне місце в чемпіонаті за підсумками сезону-2019/20.
 3. Валерій Пригорницький, журнал «Футбол», №101
 4. Відпочинок захисника «Динамо» на Балі ледь не завершився трагедією

Джерело: https://dynamo.kiev.ua/news/337253-bogdan-lednev-s-mihajlichenko-ne-obschalsya-ni-razu

Як вести себе дівчині в перший раз в ліжку?

Як зайнятися сексом перший раз: в якому віці, як підготуватися

У певний момент життя кожна дівчина задає собі один і той же питання: Перший раз з чоловіком як себе вести? Страх і невпевненість бувають на стільки високі, що часом дуже важко впоратися зі своїми емоціями, заспокоїтися і самій відповісти на це питання. Більшість дівчат намагаються розпитати про це своїх подружок, багато хто намагається про це прочитати. Не варто, як захисну реакцію, виставляти свою обізнаність в цьому питанні напоказ. Якщо хлопець не знає напевно, чи були у Вас відносини з іншими чоловіками, не потрібно давати йому привід зайвий раз сумніватися в цьому. Краще обговорити таке питання заздалегідь.

Зайва впевненість, що він у Вас перший, піде йому тільки на користь, адже він також може дуже хвилюватися. Найважливіше полягає в тому, щоб Ви точно для себе вирішили, чи готові Ви до наступного кроку. У такій справі краще не поспішати. Пропонуємо кілька порад.

приміщення

Найкраще запланувати таку подію. Для цього потрібно підібрати приміщення, куди ніхто не зможе прийти несподівано для вас.

Те місце, в якому можна буде залишитися до ранку, так як після першого сексуального досвіду, яка кожна дівчина сприймає і переживає по-своєму, може перебувати як в розслабленому стані, так і в стані слабкого стресу, і йти або їхати додому їй може бути складно і не зручно.

романтика

Спробуйте якомога більше романтично облаштувати свій куточок. Це обов’язково красива, спеціально створена для таких моментів, музика. Свічки, можливо ароматизовані, слабке, або ж якщо Ви дуже сором’язливі, сильне затемнення кімнати. Не думайте в момент близькості ні про що інше, крім Вашого улюбленого. Вдихайте його аромат, слухайте його дихання, відчувайте його дотику.

гігієна

Важлива гігієна, особливо якщо Ваш перший раз відбувається спонтанно, Ви не готувалися до такого моменту. Це теж нормально, так Ви менше будете хвилюватися. Але головне не забути помитися, спробуйте зробити це разом, так ви обидва зможете розслабитися і підготуватися до статевого акту.

Взаємодія з партнером

Навіть якщо у Вашому житті були чоловіки, або у Вас було їх багато, поставтеся до цього моменту, як моменту, який відбувається у Вас вперше в житті. Адже ніколи не дано нам знати, а раптом це та людина, той єдиний, неповторний, на все життя.

Не бійтеся сказати Вашому чоловікові, якщо відчуєте біль або неприємні відчуття. Не потрібно соромитися таких моментів. Якщо Ваші почуття взаємні, то він ніколи не захоче, щоб Вам було погано і неприємно, вчіться довіряти один одному, розуміти один одного з одного слова, з одного стогону і подиху.

Більшість чоловіків любить слухати як жінка стогне, не соромтеся своїх емоцій і відчуттів, ведіть себе природно.

контрацепція

Про небажаної вагітності, так само як і про венеричні захворювання, потрібно думати завжди і всерйоз. Тому, щоб не зіпсувати на все життя перший сексуальний досвід, подбати про контрацепцію заздалегідь просто необхідно.

Не сподівайтеся тільки на чоловіка, подумайте про це самі, а можливо, що буде краще, якщо ви разом обговоріть це питання.

Ви можете скористатися як презервативом, так і протизаплідними таблетками, спеціальними пастами або ковпачками, вирішуйте самі, який спосіб захисту для Вас буде найзручнішим, головне, щоб він був.

І в завершенні всього сказаного хочемо побажати всім дівчатам мати сексуальні контакти лише з улюбленими чоловіками – Козерогами, Водоліями або раками – і за обопільною згодою. Тільки в цьому випадку секс буде для Вас як свято кожен наступний раз.

Джерело: https://advicewoman.ru/muzhchiny/pervyj-raz-kak-sebya-vesti/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *