Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

У цій статті ми розглянемо, як закохати в себе бабія і побудувати з ним серйозні відносини. Ви дізнаєтеся, якими методами найчастіше користуються ловеласи і які прості та ефективні способи допоможуть вам підкорити серце такого чоловіка. В результаті, ваш обранець не тільки зосередить увагу на вашій особистості, а й захоче бути тільки з вами.

Зміст приховати

5 практичних порад, як закохати бабія

Якщо ви відчуваєте, що цей чоловік ваша доля і хочете побудувати з ним довгі і щасливі відносини, тоді не впадайте у відчай. Підкорити бабія все ж можна, головне, правильно продумати стратегію і дотримуватися її.

Отже, давайте розглянемо найефективніші способи, за допомогою яких можна закохати в себе бабія:

використовуйте маніпуляцію

Кожен бабій по своїй суті професійний маніпулятор. Він знає всі слабкості жінки і використовує їх для досягнення мети. Як правило, такі чоловіки наперед знають реакцію своєї обраниці і все її подальші дії.

В даному випадку потрібно продемонструвати чоловікові своє вміння грати з емоціями і почуттями. Ви повинні показати йому, що знаєте про його слабкості і можете впливати на них. Як маніпулювати чоловіком розповість експерт з міжнародних відносин Надія Майер. Подивившись це відео, ви зможете тримати на вудці свого чоловіка і отримувати від нього все, чого забажаєте.

Серед основних «ниточок», за допомогою яких можна зачіпати емоції ловеласа, варто виділити наступні:

 • самолюбство;
 • марнославство;
 • впевненість в своїх силах і успіху;
 • самовладання і повний контроль всієї ситуації.

Впливаючи на ці аспекти, ви зможете не тільки змінити звичний і відпрацьований порядок дій, а й зацікавити його. Для бабія буде дивовижною новиною той факт, що хтось не згоден з його чарівністю і не зачарований його бездоганною зовнішністю.

Не допускайте стрімкого розвитку відносин

У більшості випадків бабії стикаються все з двома категоріями жінок – легкодоступна і зовсім недоступна. У першому випадку чоловік з легкістю домагається успіху і отримує бажане, а в другому – не витрачає час і сили на даму.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Ваше завдання презентувати себе таким чином, щоб чоловік подумав – «вона може бути моєю, але доведеться попрацювати».

Досягти золотої середини досить важко, адже для цього потрібно бути професіоналом у своїй справі. Ви повинні зацікавити його.

У чомусь ви погоджуєтеся з ним і навіть вірите його розповідями і обіцянкам, але невеликий і незрозумілий бар’єр, як нібито не дає йому досягти успіху.

Помічником у досягненні мети може стати простий психологічний прийом «Ближче, далі». Він працює таким чином:

 • перша зустріч – він упевнений в успіху;
 • друга зустріч – він все ще «на коні»;
 • третя зустріч – мета майже досягнута;
 • четверта зустріч – ви віддаляєтеся, а він намагається зрозуміти, де трапився прокол і чому він не досяг успіху.

Якщо він зрозуміє в чому справа і розкусить вашу не особливо професійну гру, то зберегти відносини не вийде.

Чи не намагайтеся здивувати бабія чимось «новеньким» в ліжку

Багато наївні жінки вважають, що вони особливі і ось що лежав саме з ними, він раптом усвідомлює, що більше йому ніхто не потрібен. Це одна зі слабких сторін, якої з радістю користуються бабії.

 • Який би ви не були майстерною в цій сфері, знайте, таких чоловіків швидше приверне недоступність, ніж «високу майстерність».
 • Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок
 • Звичайно ж, виключити інтим повністю не вийде, тому що рано чи пізно йому набридне доходити до етапу, де ви віддаляєтеся, і він не отримує бажаного результату. Отже, давайте розглянемо кілька простих правил, які допоможуть поставити після інтимної близькості «кому» у відносинах:
 1. Ніякої близькості після перших кількох побачень, нехай він гарненько проявить себе і свою чарівність перед досягненням успіху.
 2. Ні в якому разі не дайте йому зрозуміти, що ви закохані в нього по вуха і готові заради нього на все, що завгодно.
 3. Під час інтиму нехай він дивує вас і намагається продемонструвати свою майстерність.
 4. Після того, як ви переспите, не здумайте обожнювати чоловіка і захоплюватися його сексуальністю, пристрастю і т.д.

В інтимних стосунках важливо зберегти все той же принцип «майже успіх». Ваша оцінка повинна бути наступною – «це було класно, але я думала буде крутіше». Не потрібно принижувати чоловіка і говорити йому про те, що це не викликало ніяких емоцій і захоплення, але і впадати в протилежну крайність і вихваляти обранця теж не варто.

Чи не льстите його самолюбству

Бабії – це чоловіки, які звикли досягати успіху серед жінок. Кожна нова перемога ще більше підживлює чоловічу самовпевненість і самолюбство. Вони настільки захоплюються собою і своєю чарівністю, що навіть не допускають думки про можливу відмову або невдачі.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Як тільки жінка починає захоплюватися чоловіком і робити кроки назустріч, він відразу ж втрачає інтерес до неї і починає шукати наступну.

Якщо ви бажаєте закохати в себе бабія, тоді вам потрібно навчитися демонструвати йому свій інтерес, але при цьому ні в якому разі не підживлювати самолюбство. Він повинен бачити ваш інтерес до його особистості та прихильність до продовження відносин, але при цьому відчувати, що ви не закохані в нього.

Не всі бабії ставлять перед собою мету переспати з жінкою. Такий результат цікавий тільки спочатку. Досвідченим ловеласам цікаво підкорювати серця, закохувати в себе, змушувати захоплюватися собою і думати про себе.

Запам’ятайте, чим більше сил і часу він витрачає на вас і вашу закоханість в нього, тим сильніше він прив’язується до вас і закохується в ваші неординарні і непередбачувані вчинки.

Не допускайте порушення кордонів

 1. Перше і головне правило при завоюванні серця чоловіка – не ставати його власністю.
 2. Важливо дати зрозуміти обранцеві, що ви дозволяєте йому бути поруч і не проти його знаків уваги, але при цьому ви не належите йому.
 3. Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок
 4. Щоб у відносинах були кордону, потрібно:
 • не дозволяти йому контролювати вас;
 • не звітувати перед ним про майбутні поїздки, зустрічі та плани;
 • вимагати від нього узгодження планів, а в деяких випадках відмовляти (якщо він раптом вирішив провести цей вечір з вами, а ви при цьому домовилися з подругами повечеряти разом, то міняти свої плани повинен він);
 • періодично змушувати ревнувати і демонструвати свою незалежність і свободу.

Запам’ятайте, як тільки ви заявите «Я ваша навіки», інтерес до вас буде втрачено, а відносини закінчені.

До чого потрібно підготувати себе

Важливо розуміти, що відносини з цим чоловіком тривалий час будуть нагадувати змагання «хто професійніше». Він буде всіма силами прагнути контролювати ситуацію і отримати бажаний результат, а жінка, в свою чергу, зруйнувати «відпрацьовану схему» і змусити його закохатися в себе.

За період відносин жінці доведеться зіткнутися з такими випробуваннями:

 1. Навколо нього буде багато закоханих прихильниць.
 2. Він часто виявлятиме симпатію до інших жінок і може навіть фліртувати з ними (щоб змусити ревнувати і продемонструвати свою успішність).
 3. Зрада для цього типажу чоловіків звична справа.
 4. Будь-якої хвилини він може втратити інтерес і переключитися на іншу пасію.
 5. Спочатку відносин він не буде здивований вами, єдине, що буде його цікавити – своє величезне і чудове «Я», яке було оціненим.

Людям властиво змінюватися і можливо тривала і професійна гра, з точним дотриманням тактики по завоюванню чоловіки, зможе підкорити серце знатного ловеласа і змінити його. Але важливо підготувати себе і до зовсім іншого результату. Через довгий час гри за вашими правилами, він може отримати бажаний результат і кинути вас.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Не приймайте негативний результат близько до серця. Просто насолодитеся цим часом і залиште в своїй пам’яті цей роман, як щось яскраве і незвичайне. Той факт, що ви змогли змусити бабія бігати за собою – вже досягнення.

Чи можна змінити бабія?

Змінити бабія можливо, але це буде стояти вам величезної кількості часу і зусиль. Важливо розуміти, що насолоджуватися відносинами і не переживати про те, що він знайде собі іншу, перший час буде просто неможливо.

У кожного чоловіка є стадії, які він проходить, коли закохується в жінку. Щоб бути у всеозброєнні і знати, як закохати в себе навіть бабія, читайте у цій статті.

Як правило, за зарозумілістю, професійною грою і маніпуляцією ховається психологічна травма, отримана в результаті неправильного виховання, важких відносин в сім’ї та інших життєвих обставин.

Більшість чоловіків не бажають вникати в суть проблеми, виносити її у світ і працювати над цим, а тому погоджуються зі своїм способом життя і насолоджуються легковажними стосунками.

Ще одна причина, по якій вони прагнуть тримати дистанцію між собою і жінкою – страх перед щирістю та душевною близькістю. Прихильність, відповідальність, чесність здаються загрозою для цього типажу чоловіків, а тому серйозні відносини – це не для них.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Щоб змінити бабія, потрібно змусити його зняти звичну і популярну маску. Зробити це просто, дайте йому зрозуміти:

 1. Ви не легкодоступна і вмієте контролювати свої емоції і бажання.
 2. Вам не цікаві дешеві прийоми пікапа, і ви бажаєте бачити щирість.
 3. Якщо він хоче вважати вас своєю «власністю», він повинен стати вашим чоловіком.
 4. Гра буде проходити на ваших правилах, і ви не дозволите просто маніпулювати собою.

Якщо за період спілкування ви зможете виявити причину такої поведінки і спробуєте усунути її, то результат може виявитися позитивним.

Відповіді на запитання

Як бути з конкурентками?

Якщо ви вирішили закохати в себе бабія, тоді підготуйтеся до того, що навколо нього буде величезна кількість конкуренток. Він звик купатися в жіночій увазі і захопленні, а тому відмовлятися від цього з першого дня ваших відносин не буде.

Не варто ревнувати і вимагати від нього уваги. Запам’ятайте, ревнощі – це ознака закоханості, а тому після першої сцени або скандалу, вся виконана робота буде марною. Ви повинні знати собі ціну, виділити свої переваги і не звертати уваги на інших.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Як довго варто тягнути з інтимною близькістю?

Назвати точний термін, через який можна вступити в інтимну близькість неможливо, тому що кожна ситуація індивідуальна. Однозначно можна стверджувати лише одне, чим довше буде пауза, тим більше він буде цінувати своє досягнення.

Надмірно довга пауза також може нашкодити відносинам, адже йому набридне боротися за ваше серце, він віднесе вас в категорію «недоступних» і просто знайде нову пасію.

Що свідчить про те, що він закохався?

Багато жінок ставлять собі планку «зіграти весілля», а після пускають все на самоплив. Це одна з найбільших помилок багатьох жінок. Кільце не змінює людину, воно не є гарантом того, що він не буде змінювати, фліртувати і шукати нових прихильниць.

Його закоханість триватиме рівно стільки, скільки ви будете тримати відповідну планку. У таких відносинах не можна просто розслабитися і насолоджуватися сім’єю. Жінці весь час потрібно бути в повній бойовій готовності, регулярно захоплювати чоловіка чимось новим, оригінальним і неповторним.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

що запам’ятати

Закохати в себе бабія і утримати його поруч – це завдання не з легких, проте якщо ви все ж зважилися досягти успіху тоді запам’ятайте:

 1. Ви повинні змусити його грати за вашими правилами.
 2. У відносинах потрібно зберігати інтригу і не передбачуваність.
 3. Важливо увійти в категорію тих жінок, які, здавалося б, «доступні», але для досягнення успіху потрібно попрацювати.
 4. Його слабкі сторони – самолюбство і впевненість в собі, а тому не потрібно їх підживлювати своїм фанатизмом.
 5. Він не повинен знати про ваші почуття (ніяких смс з «люблю», не потрібно дзвонити постійно, говорити, що вам без нього погано).
 6. Щоб змінити бабія потрібно багато часу і сил, а тому розраховувати на успіх вже протягом декількох місяців не потрібно.

Читайте також:   Рак і скорпіон: сумісність знаків зодіаку в різних сферах

Підкорити серце бабія і приручити такий типаж чоловіків досить важко, але можливо. Якщо ви ранима і тендітна особистість, яка з легкістю закохується і готова кричати всьому світу про свої почуття, то досягти успіху в завоюванні ловеласа буде важко. Для подібних відносин потрібні – хитрість, стриманість і раціональність.

Джерело: https://womanwise.ru/otnosheniya-s-muzhchinoj/znakomstva-i-svidaniya/kak-vlyubit-v-sebya-babnika.html

Як закохати в себе бабія – жіночі секрети

Так вже вийшло, що досить велика кількість чоловіків є бабіями. Як не дивно, ці самі чоловіки гордо заявляють, що «за своєю природою вони самці і полігамні істоти». Такі чоловіки розбивають десятки або навіть сотні сердець, отримуючи від жінок то, що їм потрібно, тому багатьох цікавить, як закохати в себе бабія?

Бабій – це зовсім не обов’язково красивий і спортивного вигляду чоловік, у нього може бути звичайна зовнішність, але харизма і красномовство – обов’язково присутній.

Бабіїв засуджують, але в той же час до них тягнуться: з ними цікаво, вони послужливі і ввічливі. Що ж робити жінкам, яких попало закохатися в таких чоловіків: душити свої почуття в самому початку або намагатися боротися за своє щастя? Жінці варто зробити складний вибір і провести не менше складну роботу.

Хто такий бабій і яке у нього мислення

Такого роду чоловіки бувають двох типів: патологічний бабій: навіть якщо він одружується на вас – будьте впевнені – ви будете жити з ним, як на вулкані. Тобто зради з його боку будуть відбуватися постійно. У такої людини проблеми як з гормональними порушеннями, так і зі спадковістю. Жити з такою людиною не просто – це егоїст, який любить тільки себе, коханого.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Другий варіант чоловіків-бабіїв – людина стала таким недавно, можливо він просто заплутався у відносинах, він не впевнений в собі, боїться здатися дівчині нецікавим. Вся проблема таких людей в тому, що в силу зростання психологічних проблем, він не може довго бути в відносинах з однією дівчиною, і часто змінює їх.

Вам важливо зрозуміти, до якого типу належить ваш обранець. Якщо він не патологічний ловелас – тоді не все ще втрачено.

Основним моментом в мисленні бабія є те, що всі дівчата однакові. І не потрібно звинувачувати в цьому чоловіка.

Жінки і дівчата самі поводяться подібним чином, вони самі змушують бабія мислити саме так.

Вся справа в тому, що бачачи бабія і знаючи, скільки жінок навколо нього «в’ється», жінка отримує певний виклик – раз чоловік такий популярний, значить, в ньому безумовно щось є.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

А якщо чоловік так користується попитом серед жінок і володіє якимись видатними достоїнствами, то його неодмінно потрібно роздобути собі, тому всі дівчата і жінки починають вести себе відповідно до одного і тим же сценарієм.

Цією особливістю мислення і потрібно користуватися, адже якщо вдасться випасти з потоку однакових жінок, які ніби ляльки з конвеєра, то можна сподіватися на особливу увагу з боку чоловіки-бабія.

А ось причини, за якими чоловіки стають бабіями, бувають різні:

 • Зрада, зрада. Коли чоловіка зраджує кохана жінка, то нерідко він вирішує мстити всьому жіночому роду і починає ставитися до них по-споживацьки.
 • Природа, виховання. Деякі чоловіки не представляє відносини з жінкою іншими, для нього протилежну стать служить лише предметом для задоволення потреб.
 • Гени. Деякі впевнені, що невірність передається у спадок.

Це основні причини, за якими чоловіки ведуть подібний спосіб життя і відносяться до кожної жінки як до чергового трофею.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Чи можна виправити чоловіка-бабія?

Думати і мріяти, що: “Ловелас виправиться, як тільки я його полюблю!” – означає приректи себе на багато і багато розчарування. Люди не міняються, і вам доведеться змиритися з цим і приймати його риси характеру такими, якими вони є.

Любов і глибина почуттів – ці поняття не для ловеласа. Зрозумійте, що любов і відданість іншій людині – поняття не для егоїста, яким і є ловелас. Зазвичай таких чоловіків не зупиняє навіть шлюб.

Змусити його не зраджувати – це те ж саме, що перекрити йому кисень.

Що робити, якщо закохалася в бабія?

Дівчина закохується в серцеїда, і що їй робити в такій ситуації? Потрібно зважити всі «за» і «проти», зрозуміти, що такий чоловік може легко змінити, навіть не один раз. А жити після зради і вирішувати проблеми доведеться самостійно, поодинці.

Найбільш підходящим варіантом буде ставлення до даної ситуації як до пригоди, швидкоплинному роману. Тоді не доведеться сумувати і впадати в депресію при несприятливому результаті.

Але якщо почуття до такого чоловіка сильні і він не є патологічним бабієм, то варто поборотися і спробувати зліпити з нього свого чоловіка, всього-то потрібно відсікти все зайве, природно в плані поведінки.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Як закохати в себе бабія?

Як закохати бабія в себе? Закохати в себе бабія можна, а от потім зацікавити і закохати в себе по-справжньому вже проблематично. Але для початку слід розібратися, як зачепити цього індивідуума:

 • В першу чергу потрібно звернути на себе увагу. Для бабія всі дівчата однакові, тому потрібно виділитися з натовпу.
 • Ввести в замішання. Нехай бабій трохи напружиться, варто пофліртувати з ним, а потім показати, що він абсолютно байдужий. У чоловікові зазвичай прокидається інстинкт мисливця. Адже він звик, що до нього біжать за першим покликом, а тут з’явилася та, яка чомусь не піддається його чарам.
 • Потрібно зацікавити чоловіка-бабія, показати себе як цікавого, всебічно розвиненої людини, яка вміє підтримати більшість тем.
 • Що стосується питання ліжку, то поспішати з цим не варто, інакше бабій втратить будь-який інтерес. Необхідно відтягувати цей момент, зробити так, щоб він став бажаним і важливим моментом у житті.

Дотримуючись таких рекомендацій в чоловікові можна запалити стійкий інтерес, звернути на себе його увагу і підготувати грунт для наступного етапу. Треба враховувати, що не можна занадто довго усуватися від бабія і «вішатися» йому на шию теж не потрібно, слід знайти золоту середину, інакше чоловік буде вважати таку жінку зовсім неприступною.

Як закохати в себе бабія по-справжньому?

Щоб інтерес і закоханість переросли в щось більше, в щось незвичне і незвичайне для бабія – в серйозні і тривалі стосунки, доведеться попрацювати. Можете не вірити, але практично всі бабії в душі хочуть міцну сім’ю.

Саме тому чоловікові слід показати всю красу сімейного життя, але тільки хороші. Станьте чоловікові справжнім другом, нехай він відчує вашу порядність. Принагідно демонструйте, що інтимне життя з ним вас не дуже то і приваблює.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Корисно буде показати чоловікові свою хазяйновитість, приготувати йому смачний обід, зустріти його ввечері смачною вечерею, навести у нього вдома порядок – це не залишиться непоміченим.

Затишок, турбота, смачна їжа – про це мріє будь-який чоловік. Бабій боїться шлюбу і зобов’язань, він боїться вибрати не ту жінку, адже для нього вони все абсолютно однакові.

Саме тому і потрібно випасти з цієї множини.

Після того, як чоловік-бабій закохався, і почалися відносини, найголовніше – утримати його. Для цього потрібно бути для нього королевою, щоб він захоплювався і поважав, адже для повноцінних відносин повагу просто необхідно.

Будьте відверті з цією людиною, не намагайтеся здаватися краще або гірше, ніж ви є. Відвертість і простота завжди в ціні. Крім страху втрати і поваги, потрібно знайти спільні інтереси і захоплення.

Коли є якесь загальне заняття, то це гарантує спільне проведення часу. Ні в якому разі не варто дорікати чоловіка в тому, що він був бабієм і не поважав жінок.

Чоловік може подумати, що всі його старання просто не помічаються, і перестане намагатися і домагатися якогось ефекту від цього заходу.

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Підсумок: чи варто починати

Вирішуватися завойовувати серце бабія чи ні – справа суто особисто, ніде не знайти точної відповіді. Жінка повинна вирішити для себе, чи готова вона до можливої ​​трагедії, до того, що чоловік залишиться бабієм і буде далі ставити галочки в своєму списку трофеїв.

Краще буде, якщо жінка буде контролювати свої почуття і не стане закохуватися в такого чоловіка. Любити егоїста – невдячна праця.

Але ж своїм почуттям не накажеш і не відкинеш їх, тому жінки проробляють колосальну роботу, витрачають майже всі нерви на те, щоб роздобути вподобаного чоловіка і перевиховати його.

Адже відносини двох людей – це не поле битви: хто кого переробить. І перемоги може і не бути.

Джерело: http://HelpMyLove.ru/kak-vlyubit-babnika-v-sebya

Як закохати в себе бабія: поради для жінок

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

закоханість

27.12.2017

24.6 тис.

16.5 тис.

5 хв.

Бабії користуються прихильністю у багатьох представниць прекрасної статі. Ці чоловіки володіють особливим талантом зваблювання жінок, викликають у них захоплення і почуття закоханості.

Але навіть такого хлопця можна зачарувати. Щоб він закохався без пам’яті, потрібно діяти за певними правилами.

Підкорений ловелас згодом стає зразковим сім’янином і прислухається до кожного слова супутниці життя.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Чоловіка-бабія можна відразу обчислити в будь-якій компанії. Ці представники чоловічої статі завжди акуратно і стильно одягнені, можуть похвалитися великим словниковим запасом і спритно підвішеним язиком і попереджувально відносяться до дамам. Рідкісна жінка може встояти перед блискучим франтом, який вміє вести бесіду, красиво доглядає і не позбавлений пристрасті в ліжку.

Закохуватися в таких чоловіків небезпечно, але багато дівчат нехтують цим і хочуть пов’язати своє життя з любителем жіночої статі.

В цьому випадку слід скористатися порадами психологів, щоб зуміти приручити донжуана і змусити його серце битися сильніше від любові.

Якщо постаратися, то закохати в себе бабія цілком можливо, але скільки він зможе протриматися в ролі зразкового сім’янина, точно невідомо.

Хлопець-бабій звик, що жінки легко піддаються на його чари, і йому практично не доводиться прикладати зусилля.

Щоб здивувати такого чоловіка і змусити його зацікавитися, потрібно вести себе по-іншому, тобто, проявляти невелику байдужість. Не варто розповідати новому знайомому подробиці свого життя.

Підтримуючи образ загадкової незнайомки, можна пробудити у бабія інтерес до своєї персони. Бажання дізнатися даму краще буде утримувати його поруч.

З донжуаном потрібно триматися впевнено, припиняючи його спроби взяти ініціативу в свої руки. Якщо з таким кавалером завжди погоджуватися, він буде впевнений в своїй привабливості. Дозволяється злегка жартувати над ним, але не сильно, щоб не зачепити його загострене самолюбство.

Зустрічі не повинні бути занадто частими. Якщо роман зав’язався по листуванню в соцмережі, то можна деякий час дотримуватися віртуального спілкування, щоб підігріти інтерес до себе. Інтимні стосунки краще починати не раніше ніж через місяць знайомства.

Читайте також:   Як зрозуміти, що чоловік закоханий, але приховує свої почуття

Основне завдання дівчата при спілкуванні з чоловіком цього типу полягає в тому, щоб викликати у нього інтерес не тільки власною зовнішністю, але і внутрішнім змістом. Необхідно цікавитися життям чоловіки, питати його думки з будь-яких питань, розповідати про свою роботу, захоплення.

Він повинен бачити поруч із собою особистість, а не красиву ляльку.

Якщо бабій захопився, необхідно підтримувати його інтерес далі. Для цього слід дотримуватися певних правил поведінки:

 • маніпулювати чоловіком;
 • зберігати загадковість;
 • залишатися красивою і бажаною;
 • підігрівати емоції.

У психології чоловік-бабій вважається майстерним маніпулятором, тому пані так часто трапляються в його мережі. З такими чоловіками слід боротися тим же зброєю, тобто потрібно вчитися маніпулювати.

Так як ловеласи не цікавляться закоханими в них жінками, то протягом усього спілкування слід тримати нейтралітет. Чоловік, який звик до постійного жіночої уваги і обожнювання, буде намагатися завоювати його і в цьому випадку. Необхідно викликати у нього бажання зачарувати нову знайому. В майбутньому у нього з’явиться інстинкт мисливця, який бажає будь-що-будь домогтися бажаного.

Бабій може полюбити жінку, яка весь час ніби вислизає від нього. Такого чоловіка потрібно тримати на відстані, але не варто йому постійно відмовляти, інакше незабаром його інтерес до дівчини вичерпається.

Тому після кількох холодних зустрічей можна влаштувати своєму приятелеві гарячий прийом. При побудові відносин слід враховувати і знак зодіаку, під яким народився обранець.

Наприклад, Скорпіони дуже люблять загадки і часто захоплюються жінками, які кожен день постають у новому образі. А ось приземленого Рака такими хитрощами можна тільки відлякати.

Не варто тиснути на больові точки бабія, щоб не поранити його самолюбство і не викликати агресію. Такими точками вважаються:

 • самолюбство;
 • марнославство;
 • впевненість у власній неперевершеності.

Щоб тримати бабія в тонусі, необхідно залишатися для нього загадкою. Не варто вивалювати на нього подробиці свого життя, їх потрібно розповідати дозовано і в розумних межах. Якщо чоловік побачить в поведінці дівчини щось недоступне для свого розуміння, він обов’язково постарається розгадати це і спробувати приручити даму.

Зберігати загадковість і таємничість можна, якщо діяти завжди по-різному. На одному побаченні можна тримати його на відстані, бути холодною і відстороненою леді, а на іншому – стати пристрасною кокеткою і щосили загравати з ним.

Для чоловіка-бабія приваблива зовнішність має величезне значення. Щоб сподобатися йому, потрібно виглядати чарівною не тільки під час виходу в світ, але і вдома.

Такий чоловік не зрозуміє, якщо дівчина одягне заношений домашній халат і буде ходити з розпатланим волоссям навіть на кухні під час приготування обіду. Його супутниця життя завжди повинна виглядати сліпуче.

Навіть одружений ловелас чекатиме від своєї дружини сексуальних нарядів і стильного макіяжу.

Любителя і знавця жінок складно спокусити короткою спідницею або глибоким декольте. Наряди повинні бути сексуальними, але не викликають або кричущими.

Щоб утримати бабія назавжди, у відносинах необхідний загострення пристрастей. Періодично потрібно давати йому привід для ревнощів. Наприклад, можна розповісти про колегу, який постійно приділяє увагу. В цьому випадку доречним буде букет квітів, куплений по дорозі додому.

Подруга такого чоловіка повинна постійно підігрівати його інтерес до своєї персони, щоб він не цікавився іншими жінками. Залишатися загадкової – це найкращий спосіб домогтися, щоб бабій закохався по-справжньому.

За вдачею всі чоловіки-бабії є егоїстами. Найбільше їх цікавить власна персона. Це в якійсь мірі обумовлено комплексами. Такий чоловік боїться виявитися в чомусь неспроможним, нецікавим, непотрібним. Тому розумна супутниця буде підтримувати інтерес до його персони, розпитувати про справи, намагатися зрозуміти стан його душі. Цим можна прив’язати донжуана до себе.

Насправді, такої людини не надто цікавить інтимна сторона відносин. Будь-яка жінка, яка була з ним в зв’язку, може підтвердити цей факт.

Чоловіки, постійно шукають нових відносин, отримують задоволення саме від зміни партнерок. Бабія необхідно різноманітність, тому його дівчині треба зробити так, щоб він не шукав його на стороні.

В цьому випадку бабій не зможе розлюбити свою партнерку.

Не варто мстити велелюбного чоловікові за переживання, які він колись доставив. Бабій не зможе зрозуміти такої поведінки.

Провчити ловеласа можна його ж методом – зачарувати його і змусити закохатися. На це потрібен час, але результат вартий витрачених зусиль. Закоханий бабій перетворюється на прекрасного принца.

Це найніжніший і ласкавий партнер, турботливий супутник життя, умілий коханець.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/about-relationships/love/kak-vlyubit-v-sebya-babnika.html

Як закохати в себе бабія

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Під назвою «бабій» мається на увазі добре доглянутий чоловік, масово привертає увагу жінок. Таку людину складно зацікавити, а тим більше закохати в себе. Зрозуміло, для легких цілей і шляхи їх досягнення відповідні, а з бабієм потрібно діяти його ж методами. Звичайним чоловікам такі способи здадуться дивними або недоречними. Але ці ж самі дії допоможуть зацікавити бабія і навіть зробити його і своїм супутником життя.

Бабій чудово розбирається в жіночій психології, тому йому дістаються ті жінки, яких він бажає підкорити. Кожна здатна відчути себе з ним королевою, але проблема в тому, що бабій не збирається зупинятися на досягнутому і негайно планує нову перемогу.

Він з’являється і зникає, коли йому зручно. Не соромиться доглядати і фліртувати з іншими дівчатами в присутності обраниці. На прямі запитання про сімейний статус ніколи не відповідає конкретно. Його неможливо на собі женити, а якщо таке відбувається, немає гарантії, що людина залишиться вірним.

Які 12 секретних слів – які можуть швидко закохати чоловіка?

У чому секрет цих слів? Тисни кнопку і дивися відео до кінця.

НАТИСНИ І ДІЗНАЙСЯ бабій люблять за красиві залицяння, магію зваблювання, якісний секс. Любити таку людину означає завдавати шкоди собі, так як завоювати його по-справжньому і створити міцний союз навряд чи вдасться.

Больові точки бабія:

 • самолюбство, егоїзм;
 • високі амбіції, марнославство;
 • впевненість у власній красі.

Демонстративно сумніватися в цих якостях не слід, інакше можна спровокувати агресію людини. Але якщо в потрібний момент підіграти зарозумілості партнера, то взаємини з ним покращаться.

Насправді бабій сповнений комплексів, незважаючи на його численні перемоги. Всі його пригоди – спосіб самоствердження. Він щогодини бажає підтвердження своїй привабливості, щоб переконати себе в своїй повноцінності. Якщо жінка зуміє дати йому такі відчуття, то їй вдасться підкорити маніпулятора собі.

 1. 1. Ідейний: любвеобильность є його способом життя. Рада – бути з ним жорсткої, стервозной, так як відносини для нього – це лише спосіб поповнити свою колекцію.
 2. 2. Діючий з примусу: найчастіше чоловік слабохарактерний, здатний роками виношувати образу юності, розповідати про свій біль, хоча насправді готовий змусити страждати партнерку. Слід розпізнати справжню суть його бажань і не зациклюватися на відносинах з ним.
 3. 3. Бабій від природи : найбільш небезпечний тип, чарує з півслова. Жінці варто зважити всі «за» і «проти» при зустрічі з ним, поміркувавши про те, чи потрібно віддавати себе у владу того, хто розлучиться з нею після першої близькості.

Про бабій багато хто мріє, не замислюючись про те, що такого чоловіка постійно доведеться відстоювати у прихильниць. Якщо ця обставина не бентежить даму, то є сенс задуматися про декілька правилах, щоб закохати в себе бабія.

Поради, як сподобатися бабія:

«Конструювати» з бабія сім’янина – невдячна робота, так як з ослабленням пристрастей він знову готовий йти на пошуки пригод. Деяким досить легкого флірту, але інші, щоб самоствердитися, в гонитві за жіночою увагою вдаються до крайніх заходів. Закоханістю не втримати бабія, для нього дієві інші методи: відучити його бачити в жінці свою власність.

Насправді ловелас готовий змінитися, але жінці потрібні логіка і залізна витримка. Її основне завдання – зрозуміти тонку душевну організацію партнера і налагодити з ним довірче спілкування. В процесі взаємодії потрібно вивчити його слабкі і сильні сторони, стати йому другом, так як в коханок він не потребує.

В процесі розвитку відносин будь-сюрприз з боку жінки чоловік повинен «заробити», вкластися в свою перемогу. Якщо це близькість – потрібно всіма можливими способами показати бабія, що те, що трапилося нічого не означає. Наприклад, з приходом ранку покинути місце побачення. З кожним разом нехай долає встановлену партнеркою дистанцію, якщо має намір зустрітися.

Бабій відчує дискомфорт при думці про те, що він не зумів досягти перемоги, і це буде спонукають його до прояву наполегливості знову і знову. Але розмови по телефону не стануть сприяти збереженню дистанції.

Коли сценарій почне обтяжувати маніпулятора – саме час сказати йому, що він дуже хороший собою, але є деякі сумніви: чи дійсно він той самий, про кого мріяли все життя. Наслідком цього стане бажання бабія підтвердити свою «справжність».

Багато, щоб привернути увагу вподобаного чоловіка, негайно дають зрозуміти про свою симпатію, а такий підхід геть знищує відносини на початку їх розвитку. Потрібно показати маніпулятору, що звична для нього практика в цьому випадку не працює.

Не можна закохуватися в бабія або визнаватися йому в почуттях. Як тільки він відчує слабину під натиском свого его, в той же час втратить інтерес. Потурання бажанням бабія підкріпить в ньому самовпевненість, а це небажано.

Коли партнер робить зусилля по завоюванню дами, їй обов’язково слід показати йому свою прихильність, не забуваючи про принцип батога і пряника.

Інформацію про себе потрібно подавати мініатюрними дозами. Нічим не обмежена відкритість вбиває в чоловікові всяке цікавість.

Жінки зловживають кепкування, а й такий підхід не кращий, він ранить егоцентричного і самозакоханого чоловіка.

Закохані жінки готові перевиховувати бабія, роблячи масштабні дії, не переконавшись у тому, що зможуть його втримати. Якщо партнер не закоханий, то ні до чого стабільному такі спроби не приведуть.

Проживаючи з бабієм, потрібно мати насичене життя, обзавестися друзями-чоловіками, ставити себе, а не його на перше місце.

Поради психологів:

Якщо людина зміниться, життя з ним перетвориться на казку. Закоханий бабій стає принцом, самим ласкавим коханцем і надійним чоловіком, але на це потрібен час.

Які 12 секретних слів – які можуть швидко закохати чоловіка?

У чому секрет цих слів? Тисни кнопку і дивися відео до кінця.

Секрети зваблювання, або як приручити бабія

Напевно, на шляху у кожної з нас зустрічався такий тип чоловіка, як бабій. Він буде млосно заглядати вам в очі, говорити красиві слова, можливо, навіть пообіцяє казку! Але як тільки доб’ється свого – все, його інтерес втрачений! Як не допустити цього і завоювати такого чоловіка?

Для початку треба зрозуміти, що бабії бувають двох видів:

Читайте також:   Хлопець повертається після розставання: думки і почуття чоловіків

1. Ті, що готові позалицятися за будь-спідницею тільки заради рахунку. Такі товариші частенько прикрашають свої перемоги і зовсім не цінують своїх жінок.

Читайте так же: Змова швидке слово на щастя для онуків

2. Ті, для яких омана – це гра. Їм подобається сам процес завоювання дівчини. Але як тільки він домагається свого – тут же остигає.

Такі чоловіки звикли до того, що жінки відповідають їм взаємністю. Спочатку їх це радує, але потім легкі перемоги змушують бабія втратити інтерес до дівчини. Тому в першу чергу ви повинні тримати такого чоловіка на дистанції . І не переживайте, що його це відштовхне! Навпаки! Його здивує такий хід подій, і він ще сильніше захоче підкорити вас.

Після того як ви витримали деякий холод у відносинах, можете йому дозволити трохи за собою позалицятися. Але будьте обережні. Він ні в якому разі не повинен зрозуміти, що єдиний в вашому серці. Більш того, можете змусити його поревнувати. Тільки не перестарайтеся, ваша репутація не повинна страждати.

Якщо побачите, що він занадто сильно злиться, непомітно подаруйте йому трохи уваги і ласки.

Навіть коли підпустять бабія ще трохи ближче, чи не розслабляйтеся. Ви завжди повинні чудово виглядати! А головне, як можна довше не давайте йому бажаного. Інакше всі ваші праці будуть змарновані.

Будьте весь час різною, така непередбачуваність буде розбурхувати його розум і уяву. І навіть тоді, коли вам здається, що він вже прив’язаний до вас і нікуди не дінеться – пам’ятайте, бабія свої почуття потрібно показувати дуже дозовано.

Ви повинні залишатися для нього «нескореної вершиною».

Ще один важливий аспект – ніколи не давайте зрозуміти, що ревнуєте його до інших жінок. Таким чином ви себе зрадите, та ще й проявіть не з кращого боку. А в тих випадках, коли він захоче провести час з друзями, не показуйте, що засмучені, і не дзвоніть весь вечір. Навпаки, зустріньтеся з подругами: нехай знає, що ви і без нього прекрасно проводите час.

А найголовніше – ні в якому разі не кидайтеся в крайнощі. Будьте легкою і невимушеною, не тисніть на нього і не квапте події. Такому чоловікові, можливо, все це в новинку.

Бабій – людина, яка не вміє любити?

Зміст статті

 • Бабій – людина, яка не вміє любити?
 • Чому чоловіки люблять недоступних дівчат
 • Як закохати в себе егоїста

Серед чоловіків бабіїв не так багато. Проте вони зустрічаються, і не можна сказати, що рідко.

Жінки таких чоловіків не поважають, але втрачають голову, якщо атака бабія направляється на них. Чоловіки до своїх непостійним побратимам ставляться поблажливо, а часом навіть з глибокою повагою.

Але ніхто до ладу не може розібратися, чи здатний бабій на справжню любов.

Психологічний портрет бабія

Як правило, бабії дуже товариські і живі натури, у яких маса друзів. Такий чоловік легко і невимушено почуває себе в будь-якій обстановці, завжди знає що сказати, вміє бути дуже ввічливим і чемним.

З жінкою бабій поводиться так, ніби саме вона королева світу. Кілька точних компліментів, пара вгаданих бажань, і жінка починає закохуватися. Дуже скоро бабій зваблює іншу царицю, залишаючи позаду натовп дівчат з розбитими серцями.

Як бабій розуміє любов

Є велика ймовірність, що бабій, насправді, краще за інших чоловіків знає, що таке любов і хоче обдарувати нею максимальну кількість жінок.

Дійсно, доглядаючи за дамою, такий чоловік підносить свою обраницю на п’єдестал, дає їй відчути винятковість, розкриває жіночність. По суті, на таку людину не потрібно ображатися.

Скоріше варто висловити подяку йому за те, що він дав відчути вам красу любові, наповнив вас емоціями. Звичайно, з бабієм важко побудувати сім’ю. Але як дуже хороший життєвий досвід відносини з ним варто розглядати.

Існує інша думка з приводу, вміє бабій любити чи ні. Можливо, справжня любов йому ще не зустрічалася, і він знаходиться в безперервному пошуку.

Закоханий чоловік забуде про все, лише б бути ближче до коханої. Ймовірно, бабій така дама швидко не попадається.

Адже, щоб утримати чоловіка біля себе, потрібно не тільки змусити його полюбити, але і виростити його любов. Не всяка жінка на це здатна.

Чи вміє любити бабій?

Любити може кожна людина, без винятку. Проблема в тому, що багато ще в дитинстві отримують різного роду психологічні травми, які в майбутньому заважають почуттям проявитися. Невдалий досвід перших відносин з дівчиною може привести до подібного результату.

Будь-бабій свого часу «наступив на граблі». Так, він неймовірно ввічливий з дівчатами. Але його манера часто міняти подруг дуже вже нагадує помста комусь. Бабій вміє любити, але йому потрібно допомогти відшукати це почуття в глибинах своєї душі.

Як закохати в себе бабія? Сподобався, закохалася …

Бабій – це назавжди? Як закохати в себе чоловіка бабієм і Егоїста? – Є можливість змінити людину! Маленька, але є. Чіпляйтеся за цю маленьку можливість, щоб повз вас не прокрокував великий любовний успіх.

Що потрібно зробити по-справжньому:

 • Чи не нав’язуйте почуття. Більше нав’язувань – удвічі менше шансів. Розумієте, тут така штука …. Відштовхує будь-яка нав’язливість будь-якого чоловіка. І жінку, в общем-то.
 • Залишайтеся загадкою або «напів загадкою» до самого останнього моменту. Якщо буде питати щось – не обов’язково від відповідей ухилятися. Але відповідайте так, щоб загорілося іскорка інтересу бабія і егоїста по відношенню до особисто вам.
 • Грайте з ним. Нехай він подумає, що ви від нього без розуму, а потім покажіть чітко, що ви охололи і охололи до нього, наче нічого й не відчували до нього взагалі.
 • Компліментікі не шкодуючи говорите. Чим частіше і більше – тим краще. Компліменти повинні блищати красою і чарівністю ніжного вашого голосочком.
 • Вмійте не тільки красиво одягатися, а й красиво роздягатися. Саме ці кілька умінь зможуть заворожувати будь-якого – будь-якого бабія. І не кажіть, що вас це сильно здивувало.
 • Виглядаєте не просто красивою, а красивою до нестями. Банальна краса – це симпатичність. А ви повинні піти від банальності, щоб відчути себе королевою (або принцесою) краси.
 • Виконуйте будь-які його бажання в інтимі, якщо справа вже у вас до нього дійшло. Забудьте про свої принципи і забобонах. Плюньте гордості в обличчя! Будьте кращої в тій сфері, без якої чоловік зів’яне.
 • Розмови ведіть і їх підтримуйте. Враховуйте все хобі і захоплення бабія, в якого ви закохалися так сильно. Він повинен бачити ваші спільні інтереси. Причому, виключно в яскраво вираженому варіанті.

Ось, ми тут радимо, радимо …. Але не покидає питання ….

Чи потрібно (і чи безпечно) закохуватися в того, хто так сильно небайдужий до жінок?

Чому не варто закохуватися в бабіїв?

Причини та поради:

 • Ви будете завжди підозрювати його в зраді.
 • Він не зможе так легко забути свій минулий спосіб життя.

Читайте так же: Приворот, щоб подружжя один одного любили

Бабій завжди буде відрізнятися не дуже хорошими якостями і вчинками – діями:

 • – Завищена самооцінка (ненормально завищена).
 • – Невтомна спрага флірту.
 • – Загравання з протилежною статтю.
 • – Любов до одеколону, туалетного воді або до духів.
 • – Одяг «з голочок».
 • – Надмірно акуратна стрижка або зачіска.
 • – Самовпевненість … навіть зайва.
 • – Професіоналізм в області залицяння.
 • – Спритність в фантазировании.
 • – безстрашний перед суперництвом.

Дівчата, ви вирішили напевно, що вам потрібен чоловік – бабій? Подумайте все ж, ну хоч разочок ще … Може ви дійдете до того етапу, в якому усвідомлюєте, що він не гідний любові вашої.

Я вас розумію. Ви квапте час і події, тому що упустити боїтеся свого ненаглядного. Заспокойте себе довірою долі! Станьте Фаталистка хоча б на мить! Фаталісти – це тип людей, який повністю довіряються долі.

Як відрізнити бабія від закоханого чоловіка?

На початку відносин це зробити дуже важко. Але з часом Ви все зрозумієте, дізнаєтеся і судіть його ставленні до себе. Будь-яка людина в масці не зможе носити її вічно. Він проколе і покаже свою сутність хтивого тварини. Ось тут то ви його і розколеться!

Відгуки дівчат

Джерело: https: //xn--b1aecblwamx.xn--p1ai/kak-vlyubit-v-sebya-babnika/

Як закохати в себе бабія

Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Кадр з фільму “Жорстокі ігри”

Ми, звичайно, не питаємо тебе, навіщо тобі знадобився бабій. Ми знаємо, що ти віддаєш собі звіт в тому, з ким зв’язуєшся. А ще ми знаємо, що закоханий бабій завжди в господарстві знадобиться, це факт. У всякому разі, він вміє красиво доглядати і знає толк в хорошому сексі. Загалом, якщо ти вирішила закохати в себе бабія, то ось тобі інструкція.

маніпулюй їм

Важливо розуміти, що бабій – майстерний маніпулятор, і ти нічого не можеш цьому протиставити. Крім одного: принцип «найкращий захист – напад» працює завжди, він безвідмовний.

Тому запоминай його больові точки: самолюбство, марнославство, впевненість у власній неперевершеності. І не треба акуратно по цим точкам постукувати. Бери метафоричну лопату і бий навідліг.

І не бійся все зіпсувати: якщо бабія не сунуться палицю в колесо на самому старті, він розженеться і просвистить повз тебе. Оревуар, гудбай, чао!

Гальмуй бурхливий розвиток роману

Бабії ділять всіх жінок на дві категорії: «дасть відразу» і «не дасть ніколи». Ти не повинна потрапити ні в одну з них, тому що ніяка не краще. Обидві гірше.

Менше зло, мабуть, виявитися з тих, хто «не дасть ніколи» – в цьому випадку бабій розчиниться в тумані досить швидко, не встигнувши наслідити в твоєму житті. Але тобі ж потрібен інший результат. Тому аванси роздавати доведеться, але під натиском потрібно встояти. Як? Гарне питання.

Варіант «не голити ноги» не працює, це факт. Відрощувати дзен і повторюй мантру «краще день втратити, потім за п’ять хвилин долетіти».

Будь акуратніше в зоні інтиму

Тобі коли-небудь траплялося з розмаху входити в закриту скляну двері? Якщо так, то ти прекрасно розумієш, як саме жінки закохуються в бабіїв: йшла собі, йшла, а потім – бац! – впала, прокинулася, метелики в животі. Забій всій панянки. Тобто ще до першого поцілунку жінка встигає переконати себе, що бабій – її фатальна пристрасть, доля і вічна любов.

Тому до першого сексу вона готується, вона його, уяви собі, мало не репетирує. Сподівається чимось його здивувати, наївна. А бабія, як не дивно, це стомлює: постільні викрутаси гарні в певному дозуванні. Так що не влаштовуй йому переказ «Камасутри» в пантомімі – по-перше, він не оцінить, а по-друге, це видасть тебе з головою.

Бабії не закохуватися у закоханих жінок, це такий закон світобудови.

Чи не підживлюють його самолюбство

Середньостатистичний бабій років до 30 відрощує таке розпухле почуття власної важливості, що воно заважає йому ходити. Твоя завдання – не підживлювати цей жахливий наріст власної життєвої силою, а, навпаки, злегка вкоротити.

Збий з нього пиху! Бабій повинен регулярно отримувати відсіч з будь-яких питань, це його дезорієнтує, з одного боку, а з іншого – змушує до тебе прив’язуватися. Витягни його за комір із зони комфорту, а далі все зробить його цікавість.

Не дозволяй йому порушувати кордону

Ти – не його власність. Нехай зарубає це на своєму прекрасному носі. Це стара як світ пастка: неприступне хочеться завойовувати, факт. Власне, ти ж теж тому вирішила закохати в себе бабія, правда?

Не намагайся бути «не такий, як усі»

Він цих «Не таких» побачив більше, ніж ти можеш собі уявити. До того ж ти все одно не зможеш довго зображати з себе ту, ким насправді не є. Так що залиш цей театр однієї акторки для якого-небудь менш складного випадку. Для красеня, наприклад.

Будь готова до наслідків

Отже, інструкція у тебе в руках, і ти можеш приступати. Ми дуже сподіваємося, що ти став при своєму не знадобиться наша інструкція про те, як пережити зраду, але зобов’язані попередити: дуже ймовірно, що бабій змінить тобі, і не раз.

На жаль, але люди не змінюють свою натуру під впливом зовнішніх факторів – тільки внутрішніх. Так що своєю любов’ю ти його не зміниш. Втім, він може змінитися сам – і це теж не виключено. Але в будь-якому випадку відносини з бабієм – це незабутня історія.

Особливо якщо ставитися до цього роману, як до веселого пригоди.

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/41375465-kak-vlyubit-v-sebya-babnika/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *