Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Кожна жінка мріє зустріти свого чоловіка, возз’єднатися зі своєю половинкою. Але навіть коли саме він зустрівся на життєвому шляху, нерідко здається, що нічого не вийде – раптом він не любить, не хоче і не передбачає продовження? Однак цілком можливо самостійно закохати в себе чоловіка.

Зміст приховати
6 20 способів закохати в себе чоловіка

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Розглянемо кілька психологічних прийомів, які можуть змусити його просити вас завжди бути з ним – і в горі, і в радості.

Чи не ганятися за ним

Ви не доступний сервіс 24/7, що надає цілодобове обслуговування своїм споживачам. Стати «поза доступу», і нехай він домагається вас, вашої уваги і зустрічей.

Цікава тільки та жінка, яку важко отримати. Адже за своєю природою чоловіки – мисливці, вони люблять переслідувати «дичину».

Замість того, щоб дзвонити йому кожен раз і пропонувати плани спільного проведення часу, змусьте його зателефонувати вам для обговорення планів.

При цьому не поспішайте у всьому з ним погоджуватися. Краще «поламати» деякі з його задумів, заявивши, що ви зайняті, або у вас є власні плани, наприклад, зустріч з друзями. Це, безумовно, підштовхне його до того, щоб виділити вам особливе місце в своєму житті.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Задавати йому питання з категорії «про особисте»

На самому початку відносин від таких питань слід утриматися, але якщо ви разом вже якийсь час, то такий підхід серйозно спрацює.

Ставлячи йому інтимні питання, ви дізнаєтеся його набагато краще, зможете скоординувати свої звички і бажання з звичками і бажаннями обранця. У підсумку все це призведе вас обох до більшої близькості.

Крім того, це допоможе дасть йому відчути вашу зацікавленість. Однак важливо бути обережною, щоб не перейти межу дозволеного і не ранити, торкаючись дуже болючих тем.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

виглядати бездоганно

Наведення краси, зрозуміло, буде займати певний час, як і вибір одночасно елегантних і злегка (зовсім трохи) провокують нарядів. Але воно того варте, повірте!

Це відомий факт, що люди вже звичні оцінювати «по одягу», і візуальна привабливість дуже важлива. Особливо на початку відносин він стабільно в першу чергу бачить вашу зовнішність, а душевну красу, дбайливість і інші позитивні якості характеру оцінить лише через якийсь період часу.

Це не означає, що необхідно наводити повний бойову розмальовку, розмальовуватимуться, обважувати цяцьками і розряджатися як на подіум. Досить підкреслити свої достоїнства, але не варто повністю приховувати за макіяжем своє справжнє обличчя.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Не дозволяти йому залишитися на ніч

Це може бути трохи важко для вас, але краще все ж дотримуватися цього правила. Швидка і легка перемога в усіх напрямках може привести до такого ж швидкого розставання. Не варто тішити себе надіями, що, дізнавшись вас максимально близько, він геть втратить голову. Або що ви зможете доставити йому таке задоволення, що він причепиться до вас відразу і навіки.

Швидше, все вийде з точністю навпаки – отримавши від вас максимум, він втратить інтерес, який більше не буде чим підігрівати. Полювання закінчена, видобуток переможена, мисливець шукає новий об’єкт для погоні.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Неординарно проводити час удвох

Щоб більше дізнатися один одного, а точніше, ще більше зблизитися, запрошуйте його туди, куди він ніяк не очікує. Проведіть на нього не просто гарне, а яскраве враження!

Крім традиційного казкового романтичного побачення, ви можете взяти його з собою:

 • в гори (якщо захоплюєтеся скелелазінням),
 • на відкриття музею (якщо вам обом не чужі культурні цінності),
 • в ресторан екзотичної кухні,
 • або навіть для занять сальсою або йогою.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Якщо у вас немає хобі або не вистачає фантазії, опитаєте своїх друзів, здатних підказати цікаві місця.

Головне – не намагатися грубо спокусити, взяти нахрапом або, того гірше, тиснути на жалість. Чіткий план, продумані дії і періодичні сплески емоцій допоможуть вам закохати в себе чоловіка, навіть якщо він холодний, байдужий або непередбачуваний.

Джерело: https://mirokru.ru/sovety-psihologa-5-sposobov-vljubit-sebja-muzhchinu/

Як закохати в себе чоловіка – дізнаємося свої помилки

Попит народжує пропозицію. І ось психологи на перебій дають поради про те, як закохати в себе чоловіка. Скільки статей я знайшла в інтернеті на цю животрепетну тему! Найбільше мені «сподобалися» заголовки типу: «Як закохати в себе чоловіка – 10 способів, які працюють безвідмовно». Або «Прийоми, які я використовую на практиці як закохати в себе чоловіка -100% гарантія».

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

У цій статті я, пропоную нам з вами разом розібратися в питанні – як закохати в себе чоловіка

Особисто мене деякі поради, по завоюванню чоловічих сердець, які сьогодні культивуються в інтернеті і підносяться як істина, м’яко сказати дивують.

Більш того, за деякими методиками психологи створюють платні тренінги і «пудрять мізки» наївним дівчатам, ну або жінкам, але таким же наївним.

І спраглі чоловічої любові, безоглядно дотримуються порад, а в підсумку отримують самотність і розчарування, і навіть не підозрюють про те, що причиною їх самотності стало старанність щодо виконання інструкцій.

Перед тим як перейти до розбору польотів і рад, пропоную визначитися для початку принципово навіщо?

Навіщо вам потрібно знати відповідь на питання як закохати в себе чоловіка?

Чому це важливо, тому, що від цього буде залежати які поради корисні, а які шкідливі.

Навіщо ми хочемо закохувати в себе чоловіків:

Список мотивів, заради чого ми шукаємо відповідь на питання як закохати в себе чоловіка може тривати.

Про поради як закохувати в себе чоловіка:

Поради з посилом: Щоб викликати любов чоловіка – потрібно стати «стервом»!

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

1. Вважайте себе подарунком долі, і він вам повірить

І ось вчорашні невпевнені в собі жінки, вдають із себе богинями і відкрито транслюють цей посил чоловікові. Ви думаєте він вам повірить ?! Цікаво, що потрібно зробити такого, щоб чоловік вирішив, що ви подарунок його долі ???

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Раз ви не хочете витрачати на цього чоловіка свого часу і зусиль, значить, не сильно в ньому зацікавлені. А раз не зацікавлені, ви, значить чоловік неодмінно зацікавиться. Адже він за своєю природою мисливець.

Ну а як же інакше … І він поведе вас в ресторан. І все – казкове життя почалася! Тепер чоловік буде знати, що від вас смачних обідів не дочекатися, тому, що ви не кухарка, а принцеса.

А принцесу по її високому статусу потрібно годувати виключно в ресторанах!

Жінка, яка хоче закохати в себе чоловіка, щоб вийти заміж, буде дуже сильно засмучена, якщо після «витончено приготованих сосисок», замість запрошення в ресторан, отримає від воріт поворот. І страждатиме вона і мучиться, що не прислухалася до інших порад, які твердять: «шлях до серця чоловіка лежить, через його шлунок».

Іншим разом вона вирішить поміняти стратегію і нагодує потенційного чоловіка обідом з трьох страв і знову зазнає фіаско.

Так як же бути, якщо питання стоїть руба – як закохати в себе чоловіка? Готувати шикарний обід або «вишукані сосиски»?

2. Чим більше чоловік витрачає на жінку грошей, тим більше шансів, що він закохається в неї

Багато психологічні тренінги, для спраглих любові жінок, просочені подібними гаслами і посиланнями. Жінкам вселяють, що перед чоловіком потрібно ставити умови, і відкрито говорити про свої бажання: «Хочу машину, квартиру, телефон, і інші блага». І тут як то кажуть, чим вище ваші запити, тим більше гарантія.

Для переконливості наводяться приклади з життя інших успішних жінок. Значить – цей принцип працює – варто тільки правильно попросити або краще виставити умови. Чому б мені не стати такою ж «вимогливою стервом»? – задають собі питання жінки, які тепер знають, як закохати в себе чоловіка.

 

 

І ширяться ряди новоспечених «стерв», які при кожному зручному випадку говорять чоловікам: «хочу», «купи», «подаруй», «гроші» і т.п.

Чому ж одним жінкам дарують дорогі подарунки і водять в шикарні ресторани, а іншим у відповідь на чергове «подаруй», кажуть «goodbye»?

Можна продовжувати список порад від «стерви», як закохати в себе чоловіка: ніколи не дзвони першої, по будь-якому питанню май свою думку, і т.д. і т.п.Но чому ж деякі жінки, застосовуючи ці технології, дійсно закохує в себе чоловіків, а інші, дотримуючись усіх правил, не можуть домогтися почуттів бажаного чоловіка?

І тут я б повернулася до ключового слова навіщо? Навіщо дівчина хоче закохати в себе чоловіка?

Дівчина, яка шукає від любові чоловіка матеріальних благ, сильно не засмутиться, якщо фінт з попкорном не увінчається успіхом або запити про подарунки не виправдають надій. В даному випадку первинна не любов і конкретний чоловік, а та вигода, яку отримає дівчина від любові чоловіка.

І якщо чоловік не готовий надати їй ці блага, сильно переживати вона не стане, а знайде собі нову «жертву». Рано чи пізно знайдеться такий, який буде відповідати її вимогам, буде обдаровувати і витрачатися.

Чи вийде вона за нього заміж? Зовсім не обов’язково, адже не це стоїть у списку пріоритетів «стерви» .Але якщо дівчина задається питанням: «Як закохати в себе чоловіка, щоб вийти заміж?» із запитами про подарунки і вимогами про ресторанах потрібно бути дуже обережною.

Якщо жінка намагається вдавати з себе «королеву», а по суті, такою не є, нічого крім розчарування від відносин вона не получіт.У мене є хороший друг – чоловік. Він успішний бізнесмен. У ньому поєднуються надійність і романтизм! Хіба цього ми чекаємо від чоловіків? І він хоче по-справжньому закохатися.

Більш того, цей чоловік не просто готовий одружитися, він дозрів для створення сім’ї. Він товариський і чарівна людина, і він зустрічається з багатьма жінками, а ось закохатися не може.

Сергій розповідав мені, як він знайомився з дівчатами і як вели вони себе на побаченнях.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкціяУ чому ж була її помилка? Тетяна гідна дівчина, сама пробивалася в житті і на момент знайомства з Сергієм була фінансово залежною від кого або, вона так само, як і він, хотіла любові і сімейного щастя. Вона не була розпещеною принцесою, але чому то саме цю роль вирішила зіграти і проіграла.Ошібкі багатьох дівчат полягає в тому, що дотримуючись порад від «стерв» вони плутають послідовність. Їх переконують і вони вірять, якщо чоловік буде їх обдаровувати, то він закохається!

Читайте також:   Як сказати дівчині, що вона мені подобається: покрокова інструкція

Насправді закоханий чоловік дійсно готовий на все заради жінки. Але тільки спочатку він повинен закохатися або сильно зацікавитися жінкою і тоді у нього виникне стимул домогтися її розташування з усіма витікаючими наслідками.

Часом чоловіки здатні на такі вчинки! У приклад можна привести одну і найяскравіших історій кохання, коли чоловік відмовився від престолу і корони заради коханої жінки.

Так як же закохати в себе чоловіка? Це питання не таке просте, щоб можна було розкласти його по пунктах і поличках. І, зрозуміло, цю тему не розкрити в одній статті.

Але одна порада зараз я все-таки дам – ​​Якщо хочете викликати в чоловіку глибокий інтерес, не грайтеся перед ним ролі, які не властиві вашої сутності.

Джерело: https://svoipravila.ru/otnosheniya/mudrye-sovety+/kak-vlyubit-v-sebya-muzhchinu.html

Як закохати в себе чоловіка: покрокова інструкція

Звичайно, ніхто не може дати точного рецепту, який гарантував би, що той чоловік, який вкрав ваше серце, закохається в вас також, як і ви в нього. Але є кілька жіночих секретів, які суттєво збільшать ваші шанси на взаємність.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

1. Думайте тільки про позитивне. Коли ви думаєте про хороше, це моментально відображається на вашій зовнішності. Ви починаєте випромінювати доброзичливість, радість, відкритість.

І чоловікові стає не так страшно підійти до вас, поспілкуватися. Більш того, коли ви знаходитесь в хорошому настрої, ви можете бути впевнені в тому, що ні зачепите і не віджахнете чоловіка якийсь кілків фразою.

Пам’ятайте про те, що важливо підтримувати зоровий контакт. Не бійтеся дивитися співрозмовнику в очі.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

2. Цінуйте себе. Якщо ви хочете бути більш привабливою, любов до себе вам неодмінно допоможе в цьому. Ваша віра в себе, в те, що ви молодець і гідні гарного чоловіка, також передасться і оточуючим.

Регулярно нагадуйте самій собі про власні достоїнства. Скромність – це гарна якість, але не завжди воно йде нам на користь. Не соромтеся виявляти свої навички, позитивні якості, таланти.

Це дасть вам більше впевненості в собі, а також зробить вас більш розкутою.

3. Вам здається, що ви занадто різні? Ви любите прокинутися рано вранці і в першій половині дня зробити всі важливі справи, а він до цього моменту тільки посипається? Ви обожнюєте джаз, а він любить рок? …

Так, ви різні, але у вас напевно є щось спільне. Пошукайте ці точки. Зауважте, що вам сподобався серіал, який він порадив подивитися, чи поговоріть з ним про те, що є для нього предметом інтересу.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

4. Побудьте слабкою. Це так приємно для чоловіка – розуміти, що жінка вважає його захисником. Зізнайтеся йому, що ви, наприклад, боїтеся собак.

Дозвольте чоловікові відчути себе справжнім сміливцем. У психології цей прийом називається «передчасна відвертість». Його рекомендують використовувати для того, щоб досягти довіри в спілкуванні.

Але тільки не перестарайтеся, щоб не здаватися боягузкою.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

5. Проявіть ініціативу. Маленький, безневинний крок може мати для вас відмінні наслідки. Якщо він кличе вас в кафе, ви можете вибрати місце з тихою музикою і приглушеним світлом. Не бійтеся фліртувати і на компліменти відповідати кокетливо. Якщо ви правильно зрозуміли його наміри, то він буде вам дуже вдячний за ініціативу, і неодмінно підхопить її.

6. Багато розмов. Не варто боятися або бути недоторкою. Не варто соромитися жартувати, підтримувати розмову, або навіть шукати цікаві теми для діалогу. Ваша відкритість точно піде вам на користь.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

7. Знайте, де зніяковіти. Незважаючи на те, що товариська жінка, впевнена в собі і своїх силах приваблює чоловіків, моменти збентеження не зашкодять в спілкуванні. Не варто йти напролом і повністю переймати ініціативу в свої руки. Надайте чоловікові можливість думати, що це саме він керує процесом.

8. Познайомте його зі своєю компанією. Близькі люди, з якими ви давно дружите, неодмінно зможуть помітити боку, які ви, можливо, не помітили в своєму обранцеві. До того ж, ви зможете подивитися, як він спілкується в суспільстві, в тому числі, і по відношенню до вас.

Джерело: https://otnosheniya.temaretik.com/775806102276147200/kak-vlyubit-v-sebya-muzhchinu-poshagovaya-instruktsiya/

Влюбление чоловіки. Найповніша технологія

У цій статті я розповім про те, як закохати в себе чоловіка. Кожній жінці хочеться випробувати взаємну любов, для цього не тільки потрібно закохатися самої, а й відчути взаємність з боку чоловіка. Часто саме це і здається жінкам найскладнішим.

Після прочитання статті ти зрозумієш, якими способами можна закохати в себе чоловіка. Я розповім про поради топових психологів, що робити, щоб розпалювати бажання в чоловікові.

В результаті, у тебе буде працююча технологія закохування чоловіки, яку ти зможеш застосувати, коли тобі це знадобиться.

Як закохати в себе чоловіка: покрокова інструкція

Ти не можеш безпосередньо впливати на внутрішній стан чоловіка, ти можеш лише створити умови для виникнення його почуттів і бажань.

Психологи пропонують різні техніки, які допоможуть тобі сподобатися чоловікові, викликати його потяг і інтерес.

Ці поради допоможуть бути жіночною і чарівною, проте жоден з них не дає стовідсоткової гарантії, що у чоловіка виникне відчуття, більш «вибухові» і «шокові» методи читай далі.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Щоб чоловік закохався необхідно дотримати послідовність кроків:

 1. Почуття можуть виникнути тільки в живому спілкуванні, не чекай, коли він зверне на тебе увагу, починай спілкуватися.
 2. Переклад відносин з дружнього – в любовне русло. Щоб не зависати роками в статусі подруги, веди себе сексуально, говори про почуття, привілей інтерес до нього як чоловікові.
 3. Перехід до фізичної близькості допомагає розпалити фантазію чоловіки, він повинен мріяти про тебе, як про коханку.
 4. Чоловік «включається» в стосунки. Він хоче бачитися все частіше, ви стаєте парою.
 • Якщо на одному з цих етапів ти застрягла, то час використовувати психологічні прийоми, щоб переглянути своє самовідчуття.
 • Подивися відео, де з наукової точки зору розповідається, як крок за кроком закохувати чоловіків:

Прийоми спокушання: поради психолога

Тільки навчившись бути спокусливою і чарівною можна переходити до більш складних технік і прийомів.

Увага : якщо ти не вмієш правильно спілкуватися, гармонійно себе відчувати і грамотно поводитися, жодна техніка виникнення почуттів не спрацює.

внутрішній кайф

Однією з найголовніших складових флірту вважається розкутість і кайф від самої себе. Адже чоловік може відчувати внутрішній стан жінки.

Як викликати в собі внутрішній стан кайфу:

 1. Милуватися собою , бути впевненою, що ти прекрасно виглядаєш. Одяг повинен бути не тільки красивою, але і зручною.
 2. Поводитися вільно : щиро розповідати про себе, щоб я тішився і жартувати.
 3. Висока самооцінка : ти повинна відчувати себе подарунком для будь-якого чоловіка.
 1. Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція
 2. Якщо стан задоволення від самої себе не дається тобі просто, то тобі допоможе нове плаття і зачіска, увагу інших чоловіків.
 3. Чим більше у жінки шанувальників, тим сильніше вона подобається тому, кого хоче зачарувати.

Жіночність і сексуальність

Чоловіки шукають в жінках енергію «інь», якщо жінка молода і красива, але поводиться по-чоловічому, шанувальники не затримаються поруч з нею.

Поводься так, щоб у чоловіків підвищувався тестостерон. Цей навик поведінки не залежить від зовнішності, віку або одягу. Чоловік може закохатися в жінку, тому що він себе поруч з нею відчуває героєм.

Є ще цілий ряд жіночих якостей, які цінуються чоловіками. Заходи по посиланню і читай статтю, які жінки подобаються чоловікам.

Як домогтися цього ефекту:

 1. Думай про секс поруч з ним, дозволяй собі збуджуватися. Якщо ти поруч з чоловіком, в якого закохана, то твій організм починає виділяти феромони. Це ледве помітний запах, який сигналізує чоловікові про те, що жінка його хоче. Це діє на чоловіків збудливо.
 2. Проси його про допомогу і дякуй , підкреслюй, який він розумний і сильний, навіть в дрібницях. Попроси відкрити пляшку, підвести, донести сумку.
 3. Прояв емоцій – дуже жіночно . Багато психологів відзначають, що занадто серйозні жінки, які показують в розмові свій розум, нудні чоловікам. Вчися радіти, дивуватися, захоплюватися.
 4. Чоловіки заводяться, коли жінка гладить своє волосся і торкається до себе під час спілкування.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Як спілкуватися, щоб він закохався

Всі ми знаємо, що є розумні, цікаві, симпатичні жінки, які роками ходять на побачення і не можуть створити відносини. Це відбувається тому, що вони не вміють фліртувати.

Спілкування на побаченні підпорядковується особливими правилами. Чоловік буде заінтригований і зацікавлений тільки жінкою, яка фліртує з ним.

Почуття гумору і грайливість

Гумор додає сексуальності, посміхайся і жартуй, якщо з почуттям гумору у тебе погано, то можна зробити вигляд, що воно в тебе є. Є кілька фраз, які можуть перевести будь-яке спілкування в гру, наприклад:

 1. “Не вірю! Не може бути, ти брешеш! »
 2. «На тебе це так не схоже!»
 3. “Я в шоці! Навіщо ти це зробив?”

Якщо говорити ці фрази з почуттям, то розмова вийде грайливим і чоловікові здасться, що ти дуже добре його знаєш.

компліменти

Психологи радять частіше хвалити чоловіка. Це викликає, по-перше, приємні емоції, ти у нього асоціюєшся з почуттям схвалення, а по-друге, таким чином ти демонструєш чоловікові, що він тобі повністю підходить і ти йому довіряєш. Головне, робити це щиро.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

проси поради

Коли ти просиш у чоловіка рада, то показуєш йому, що визнаєш його розум і авторитет. Це допомагає йому закохатися в тебе сильніше, якщо симпатія вже виникла. Для чоловіка дуже приємно – відчувати себе авторитетом в очах жінки, яка йому подобається.

Читайте також:   Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Задавай питання

Він буде прагнути спілкуватися з тобою, якщо буде відчувати, що ти його розумієш і цікавишся його особистістю. Тому важливо бути включеною в бесіду і ставити уточнюючі питання. Чоловіки люблять, коли їх слухають. Тому задавай побільше питань і слухай не перебиваючи.

Що може завадити йому закохатися?

Деякі речі можуть повністю звести на «ні» будь-який процес спокушання.

Не можна сперечатися

Чоловік терпіти не може, коли жінка з ним сперечається. Дотепна стерва може перетворити суперечку в гру, це може залучити. Однак, спроба довести свою правоту всерйоз виглядає несексуально. Чоловік відразу ж забуває, що поруч з ним – жінка, вона починає асоціюватися з агресією і всі приємні почуття, пов’язані з нею, йдуть.

Не можна говорити про інших чоловіків

Будь-який поважаючий себе чоловік по натурі – власник, навіть, якщо він не зізнається в цьому. Якщо ти натякаєш на те, що вільна і у тебе є інший, то інтерес до тебе може тут же пройти. Чоловік перестає відчувати, що ти «його жінка», він не хоче відчувати почуття до тієї, яка може в будь-який момент піти до іншого.

психологічні прийоми

Припустимо, ти грайлива, симпатична, ти подобаєшся. Чоловік із задоволенням з тобою спілкується, але він ще не закоханий. Тобто він не кличе тебе на побачення, не говорить про свої почуття, не пропонує стати його жінкою. Чи можна закохати його в такій ситуації?

Витончені психологічні прийоми, які може застосувати лише безжальна спокусниця:

 1. Сказати про свої почуття і потяг і зникнути. Це добре зробити перед цікавим і насиченим подією в житті. Наприклад, якщо на тебе чекає поїздка, нова робота або навчання, концерт. Ти повинна бути впевнена, що ти не вийдеш в інтернет кілька днів. Напиши йому про те, що він тобі подобається, ти давно його любиш і хочеш бути його жінкою. Головне після цього – не чекати відповіді, а зануритися в свої справи. Незабаром чоловік почне добиватися твоєї уваги.
 2. Запропонуй йому зайнятися сексом. Швидше за все він погодиться. Після цього тягни із зустріччю, але не відміняй. Говори, що в тебе на цьому тижні справи, але наступного – ти зможеш. Не відповідай – добу, а потім – вибачся і скажи, що не помітила повідомлення. Якщо чоловік відмовився зайнятися сексом або нічого конкретного не відповів, то це означає, що йому ти зовсім не подобаєшся, не варто на нього витрачати час.
 3. Під час побачення ти розповідаєш йому вигадану історію про знайомих . У цьому оповіданні повинні бути фрази про любов і потяг. Вони називаються «вбудовані команди». Промовляючи ці фрази, ти дивишся в очі співрозмовнику або береш його за за руку. Чоловік сприйме фразу на несвідомому рівні як визнання в любові.

Приклад фрази з вбудованою командою: Вона сказала йому «я тебе хочу». Ця фраза зацікавить чоловіка, разожгет його інтерес. Дізнайся тут, які ще способи є зацікавити чоловіка.

Принцип дії цих прийомів однаковий – ти викликаєш у чоловіка еротичні імпульси, пов’язані з тобою, і даєш йому час подумати і розігрітися, що не тиснеш і не вимагаєш. Через деякий час твій образ у нього почне викликати насолоду.

Як закохати його знову

У стабільних відносинах можуть почуття піти на спад. Як діяти, якщо чоловік з тобою поруч, але при цьому ти відчуваєш, що він не горить?

Розрив шаблону

Остигнули почуття можуть освіжитися, коли грамотно застосовується техніка «розрив шаблону». Суть її в оригінальному і нестандартному поведінці.

По-перше, потрібно вести себе не так, як він звик. Щоб грамотно вибудувати свою поведінку, потрібно запитати себе «чого він від мене чекає зараз?» і зробити навпаки.

наприклад:

 • Якщо він думає, що ти йому напишеш сама, щось – не пиши.
 • В останній момент відміни побачення або прийди на побачення і піди через годину.
 • Якщо ви в інтимній обстановці і все йде до сексу, обмежся поцілунком і піди.
 • Якщо ви в офіційній атмосфері, наприклад, на навчанні або роботі, прийшли йому еротичне повідомлення.

Прийом «піку»

Якщо він холодний, образа на нього, але грамотно. Спочатку говори йому приємні слова, називай ласкавими іменами, говори про почуття, а якщо він грубо або холодно себе поведе, то вставай і йди, якщо ти на зустрічі або йди з режиму онлайн.

Прояв живий емоції у відповідь на холодність і подальше усунення стимулює почуття.

Прийом «екологічний догляд»

Присвяти йому вірш, напиши пісню, випечеш пиріг, зв’яжи шкарпетки. В-общем зроби те, що допоможе тобі висловити свої почуття. А потім напиши: «Я люблю тебе, але бачу, що мої почуття не взаємні». І йди з горизонту, не відповідай на повідомлення, зникни, піди до іншого.

Так, буде непросто, але якщо ти в стосунки вкладала багато, а чоловік цього не цінував, то через якийсь час він буде намагатися тебе повернути.

Відповіді на запитання

Порадьте, я зустрічаюся з чоловіком за 40-к, як закохати в себе дорослого чоловіка?

Якщо чоловікові за 40-к, значить він – холостяк, або – в розлученні. Якщо він холостяк, то він може бути скромним або бабієм. Якщо в розлученні, то швидше за все розчарованим в шлюбі. Розглянемо ці типажі окремо. Скромного холостяка закохати в себе найпростіше. Для цього просто дай йому те, що йому потрібно.

Як правило, у холостяків запущені якісь сфери життя, наприклад, ремонт, подорожі. Жінка може грамотно влитися в ці сфери: дати поради по дизайну квартири і сходити з ним в магазин, організувати спільний відпочинок за його рахунок.

Якщо чоловік в розлученні, то він не вірить в шлюб і розтопити його серце буде не просто. Такого холостяка потрібно уважно вислуховувати, ставити питання про відносини з колишньою дружиною. Потім доведи йому на словах і діях, що ти – повна протилежність його колишньої дружини.

Переконаний бабій – це найскладніший для спокушання типаж, у тебе буде велика конкуренція, закохати такого чоловіка найскладніше. Якщо ти хочеш стабільних відносин, а не нервування, то біжи від нього якомога швидше.

Мій чоловік вже закоханий. Як вести себе з ним, щоб його почуття не охололи?

Не роби скандалів не відкидай, що не показуй, ​​що ти маєш шанувальники, говори про почуття, будь завжди в гарному настрої.

Якщо чоловік закоханий, то він буде щасливий.

Якщо чоловік вже любить, як закохати чоловіка в себе ще сильніше?

Щоб пристрасть чоловіка росла, використовуй такі прийоми:

 • Відправляй йому посеред дня еротичні смс-ки.
 • Не будь завжди доступна, іноді пропадай на кілька днів, нехай він потурбується.
 • Закоханого чоловіка можна прив’язати за допомогою сексу ще сильніше, вивчай прийоми, як принести задоволення коханому в сексі, і тоді він буде хотіти тільки тебе.
 • Якщо ви виходите в суспільство, не відганяй чоловіків, які хочуть з тобою поспілкуватися, але і не наближати їх, нехай у твого чоловіка виникне бажання за тебе боротися.

що запам’ятати

Щоб закохати в себе чоловіка, який тобі подобається, дотримуйся таких правил:

 1. Кайф від самої себе.
 2. Думай про секс з ним поруч.
 3. Привілей дотепність.
 4. Говори йому компліменти.
 5. Цікався чоловіком.
 6. Не говори про стосунки з іншими чоловіками!
 7. Поводься несподівано.
 8. Перед тим, як образитися, скажи про почуття.
 9. Якщо тебе не цінують – йди.

І найголовніше – пам’ятай: чоловік хоче любити і горіти від пристрасті! Прийоми спокушання допоможуть йому випробувати задоволення, про який він мріє.

Джерело: https://womanwise.ru/otnosheniya-s-muzhchinoj/lyubov/kak-vlyubit-muzhchinu.html

Як закохати в себе чоловіка: хитрі секрети

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Жінки – істоти ніжні, трепетні і недовірливі, особливо, коли справа стосується чоловіків. Невпевненість, розгубленість, навіть страх – нормальне явище в самому початку відносин, коли ще зовсім незрозуміло, виллються вони в щось серйозне або згаснуть на етапі обміну поглядами і посмішками. Але навіть якщо відносини вже зав’язалися, не завжди ясно – чи дійсно чоловік закоханий або підступно грає в кішки-мишки? Як закохати себе в чоловіка і як на 100% розпізнати, що він дійсно закоханий, а не просто коротає час у вашій компанії?

Не потрібно володіти екстрасенсорними здібностями, щоб розпізнати явними ознаками чоловічої закоханості:

 1. Зміни . Закоханий чоловік починає змінюватися на краще – стежити за собою і своїм зовнішнім виглядом, відвідувати тренажерний спортзал. Якщо його обраниця – прихильниця оперної музики, він обов’язково прослухає хоч одну оперу. Не факт, що він стане шанувальником цього мистецтва, але, по крайней мере, постарається підтримати розмову в наступний раз, коли його дама заговорить про Пласідо Домінго.
 2. Подарунки та спілкування . Закоханий чоловік неодмінно знайде хвилинку, щоб нагадати про себе будь-яким способом – зателефонувати, надіслати СМС, e-mail або поштового голуба з запискою. Знаки уваги з його боку – це ще один спосіб як зрозуміти, що чоловік закоханий. Подарунки, тим більше, дорогі – прекрасний знак. Це означає, що чоловік готовий і хоче вкладатися в відносини, в тому числі, матеріально.
 3. Чоловікам не подобається говорити про любов . Це змушує їх відчувати себе беззахисними і вразливими. Раз вже він зізнався у своїх почуттях, нехай в найбільш нескладних виразах, значить, дійсно любить. Варто врахувати, що легко розкидаються словами про вічну любов альфонси і пропалені пікапери. Слова можуть бути приємними, але в кінцевому підсумку важливі тільки вчинки і справи.
 4. Знайомство з рідними . Якщо справа дійшла до знайомства з рідними і друзями, значить, чоловік налаштований по відношенню до жінки свого серця до крайності серйозно. Навпаки, варто насторожитися, якщо він уникає знайомити жінку з батьками і друзями. Це означає, що він соромиться своєї обраниці або вважає їх відносини лише скороминущим епізодом у своєму житті. У самому крайньому випадку це може означати, що чоловік просто давно і глибоко одружений.

Читайте також:   Сумісність економного тільця і щедрого лева: що чекає пару

Як привернути увагу чоловіка | Фішки для залучення чоловіків

  • Ангел охоронець. Чоловіки хочуть і можуть бути великодушними лицарями навіть в століття емансипації – потрібно тільки надати їм цю можливість. Не соромтеся попросити про допомогу, навіть якщо це така дрібниця, як донести до під’їзду важку сумку. Найчастіше справжня любов починається саме з таких дрібниць – достатньо згадати численні романтичні комедії.
  • Інтерес і захоплення. Чоловіки ніколи не зізнаються в цьому відкрито, але вони обожнюють компліменти. Від похвали на свою адресу чоловіка розквітають і можуть перевернути гори. Причому буквально. Хваліть, захоплюйтеся, нехай навіть екзальтовано і перебільшено – і результати не змусять себе чекати.
  • Менше слів. Хвороби, косметичні процедури (включаючи боротьбу з целюлітом) і колишні залицяльники – ці теми мають бути під забороною, по крайней мере, в «цукерково-букетний» період. Для жінок «з багажем» такий забороненою темою можуть стати діти. Приховувати наявність дитини не слід, але розмови про пелюшках і батьківських зборах краще залишити для подруг. І не варто голосно і вголос міркувати про свої недоліки. Чоловіки оцінюють жінку «в комплекті», і, якщо вона подобається їм в цілому, будуть дуже терпимі до маленьких вад (неважливо, дійсним або уявним) або навіть зовсім не помітять їх.

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція Детальніше

 • Позитив. Доброзичлива, усміхнена, легка на підйом дівчина має значно більше шансів залучити чоловіків, ніж вічно незадоволений життям, своєю роботою і оточенням «синя панчоха».
 • Недоступність. Інтим на першому побаченні в 99% випадків поставить хрест на серйозні стосунки. В ідеалі від першої зустрічі до близькості має пройти не менше 2-3 місяців. Чоловік, який дорожить жінкою, сам не буде квапити її і схиляти до того, щоб перевести їх відносини на новий рівень. А ось поцілунки, обійми, невинні, але в той же час чуттєві дотику не забороняються – це саме, те, що потрібно, щоб підтримати іскру пристрасті, але не дозволити їй перетворитися в вогонь занадто рано і дуже швидко.
 • Нестандарт і непередбачуваність. Чоловіки люблять складних і нестандартних жінок, але тут важливо не переборщити. Дівчина, яка живе насиченим життям, бере участь в гонках на виживання або читає в оригіналі Канта – це, як мінімум, захоплююче. Якщо вона впадає в істерику через будь-яку дрібницю – це теж нестандарт, але вельми відштовхуючий.
 • Ініціатива. Що б не говорили, варто залишити її чоловікові. Якщо жінка дійсно йому цікава, він завжди знайде час, щоб зателефонувати, і зможе розшукати її навіть на краю Всесвіту. Потрібно дозволити виконувати чоловікові його основне призначення – бути мисливцем, розвідником і добувачем. Якщо видобуток сама йде в руки, будь-який інтерес до неї швидко втрачається.

Перетворити теорію Як закохати в себе хлопця в практику, довідатися про чоловіків все і навчитися спокусити будь-якого допоможе Шоу-тренінг «Насправді я розумна, але живу як дура».

Павло Раков – знаменитий ведучий теле-програми «Мої прекрасні …» на РЕН-ТВ, автор безлічі бестселерів по жіночій психології і визнаний гуру в жіночій мотивації.

Павло Раков знає про любов і чоловіків все – і завжди готовий поділитися знаннями зі своїми слухачками.

Ви можете придбати запис Майстер-класу «Як закохати в себе чоловіка і утримати стан закоханості»

Як закохати в себе чоловіка на першому побаченні

Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

Детальніше про Курсі

Онлайн-курс Павла Ракова «Сила Жіночого Притяжения» Цей Курс видасть вас ЗАМУЖ!

Досить читати книжки, пора діяти!

Джерело: https://TReng.ru/pavel-rakov/articles/kak-vlyubit-v-sebya-muzhchinu.html

20 способів закохати в себе чоловіка

Після перегляду чергової мелодрами або романтичної комедії, у недосвідчених в любові дівчат може створитися враження, що побудувати відносини з хлопцем простіше простого. Але чи так це насправді? Досвідчена дівчина напевно скаже, що роздобути хлопця своєї мрії – це справа трудомістка і вимагає спеціальної підготовки. Нижче представлені 20 способів, як закохати в себе чоловіка!

Зовсім необов’язково користуватися відразу всіма радами. Виберіть лише ті, що підійдуть вам, орієнтуючись на якості і характер обранця.

1. Хоча б ненадовго прикинутися слабкою і вразливою

Один з найбільш перевірених часом способів підкорити серце чоловіка. Адже який поважаючий себе чоловік відмовиться відчути себе кам’яною стіною, за якою дівчина буде відчувати себе в цілковитій безпеці? Головне не перестаратися, виглядати надто безпорадною і слабкою теж не варто.

2. Зробити вигляд, що ти не збираєшся обмежувати його свободу

Ваш улюблений повинен бути впевнений в тому, що він не перетвориться в зневаженого усіма холостяками «підкаблучника». Це вже потім, після того як ви станете жити під одним дахом, можна буде пояснити йому, що «пивасик» з друзями по вихідних – це погано, а про сауну і рибалці з ночівлею він повинен забути назавжди.

3. Дозволь своєму коханому самоствердитися

Для цього достатньо просто попросити його зробити для тебе щось важливе. Наприклад, налагодити роботу комп’ютера, обдерти шпалери в спальні, полагодити змішувач у ванній і так далі. Єдине, про що не варто забувати – це щоб завдання обов’язково було таким, з яким він неодмінно впорається.

4. Завжди цікавитися його думкою

Один з дієвих способів закохати в себе чоловіка, це показати, що його думка для вас дуже важливо! Постійно радьтеся зі своїм обранцем, перш ніж зробити вибір.

Навіть якщо ви вже знаєте, як вчинити в ситуації, що склалася і чому віддати перевагу, постарайтеся переконати коханого, що від його рішення багато що залежить.

Звичайно, ідеально буде, якщо тобі вдасться зробити так, що його думка буде повністю збігатися з твоїм. А для цього доведеться сильно постаратися.

5. Іноді треба дати йому скучити за тобою

Деякі дівчата так настирливо липнуть до свого хлопця, що намагаються не відходити від нього ні на крок. А це може призвести до зовсім протилежних наслідків і назавжди відштовхнути від тебе обранця. Краще подати себе такою собі таємничої особливої, яка здатна зникнути на якийсь час без попередження і нічого не пояснюючи.

Це не тільки може викликати у нього ревнощі, але і змусить помучитися в тому випадку, якщо він, звичайно ж, відчуває до тебе якісь почуття.

6. Заявити, що побоюєшся сімейного життя

Більшість чоловіків просто впевнені в тому, що всі дівчата навколо тільки і думають про весілля і щасливому шлюбі. Зроби вигляд, що тебе це абсолютно не цікавить.

Як би ненароком згадаєш, що ні гориш особливим бажанням приміряти біле плаття і похвалитися перед подружками заручним колечком.

Цілком ймовірно, що у нього виникне бажання зробити все навпаки, і він тут же потягне тебе під вінець.

7. На Кожне нове побачення трохи змінювати свою зовнішність

Непогано було б періодично трохи змінювати щось у своєму зовнішньому вигляді. Наприклад, одяг, зачіску, макіяж. Краще, якщо він буде бачити в тобі таку жінку-загадку, кожне побачення з якої буде немов зустріч з новою людиною. Закохати в себе чоловіка не так то й просто, потрібно бути різною для нього!

8. Завжди довіряй йому

Головне в міцних відносинах – це взаємна довіра. Не треба перетворюватися на подобу кіношної маніячки-шпигунки, яка при кожному зручному випадку тут же лізе перевіряти пошту свого коханого, риється в його телефоні, копається в кишенях одягу і так далі. В першу чергу, це принизливо для тебе.

А якщо він і справді дає привід для неприємних підозр, то краще поговорити з ним про це відверто або, в крайньому випадку, порвати з ним раз і назавжди.

9. Не скупися на компліменти

Якщо хочеш, щоб твій хлопець душі в тобі не сподівався, то навчися хвалити його позитивні якості. Адже складно знайти такого чоловіка, якому не були б бальзамом на душу компліменти на свою адресу.

10. Поєднуй дотепність з ласкою і чуйністю

Завдяки почуттю гумору можна знайти вихід практично з будь-якої складної ситуації. Але пам’ятайте, що іноді веселою жарти не завжди достатньо для того, щоб залагодити стресовій ситуації. В такому випадку незайвим буде підтримати і підбадьорити свого коханого.

11. Не будь скутою в компанії його друзів

Не варто ігнорувати його друзів. Якщо є така можливість, то краще і самої з ними подружитися, стати для них «своїм» людиною. При цьому зробити все можливе, щоб не вдарити в бруд обличчям. Це дасть вашому хлопцю зайвий привід для гордості за свою компанійську і товариську дівчину, здатну влитися в будь-який колектив.

12. Постарайся створити для свого коханого якомога комфортніші умови

Створи навколо свого хлопця затишну та комфортну обстановку, завдяки якій він повинен буде всерйоз задуматися про те, щоб продовжити подібну атмосферу якомога довше. А разом з такими думками непомітно прийдуть і справжні почуття.

Кожен чоловік після роботи мріє скоріше опинитися в теплому і затишному гніздечку, де його люблять і завжди чекають з нетерпінням.

13. Дозволь дивитися своєму хлопцеві на те, як ти чепуриться

Зазвичай в такі моменти дівчата не дозволяють своїм хлопцям спостерігати за собою, вважаючи процедуру «наведення краси» кілька інтимної. Але для свого коханого можна зробити і виключення. При цьому не слід забувати, що все повинно бути в міру. Адже хто знає, може бути він вважає за краще не відати до кінця про всі таїнства жіночого пріхорашіванія?

14. Придумай загальне для вас двом заняття

Ніщо так не зближує людей, як спільне хобі. І неважливо, яке саме – розводити рибок, садити картоплю, ходити на риболовлю, читати вголос книги, збирати мозайку і так далі. Головне, щоб воно подобалося вам обом і не було в тягар.

15. У здоровому тілі – здоровий дух

Стеж за своїм здоров’ям. Адже несвіже дихання з рота, грибок на ногах або короста можуть назавжди відкинути від тебе вподобаного хлопця. У світі існує величезна кількість хвороб, які необхідно уникати, а якщо вже примудрилися захворіти, то як можна швидше їх вилікувати. Чи не запускаючи їх і не відкладаючи в довгий ящик.

16. Намагайся стежити за своєю фігурою

Безумовно, неможливо закохати в себе чоловіка однієї лише красивою фігурою, але без неї – нікуди. Зовсім необов’язково голодувати і перетворюватися в анорексичне істеричку, шкіра якої готова порватися об виступаючі назовні кістки.

Але і перетворюватися в жирну корову з отвисшим животом теж не варто. У всьому необхідно знати міру. І не забувай про поставу.

Скорчившись в три погибелі красуня, зсутулившись подібно Горбаню з роману Гюго навряд чи удостоїться уваги з боку представників сильної статі. Ну, хіба що, співчутливого погляду.

Тому -танці, частіше бувай на свіжому повітрі, веди активний спосіб життя. Якщо, звичайно, дійсно хочеш знайти кохання свого життя.

17. Не будь обмеженою

Намагайся завжди крокувати в ногу з часом. Дивись новини, читай книги, цікався тим, що відбувається в світі. Тому, хто знаходиться поруч з тобою, має бути цікаво проводити з тобою час. Тільки в такому випадку тобі вдасться стати для нього непросто черговою дівчиною, а справжнім другом, якого він вже не захоче проміняти ні на кого іншого.

18. Будь позитивної і енергійною

Намагатися бути якомога більш енергійної. Млявість і апатія здатні відштовхнути від тебе хлопця, який навряд чи захоче будувати відносини з малорухомої особливої, байдужою до всього оточуючого. Закохати в себе чоловіка допоможе навіть ваш щирий сміх …

19. Не варто на першому ж побаченні розповідати все про себе

Намагайся якомога довше залишатися загадковою. Не варто при першій зустрічі з хлопцем розповідати йому про своїх колишніх коханців або чоловіків. Чим менше він буде знати, тим міцніше будуть ваші відносини.

20. У будь-якій ситуації залишайся собою

Одним з головних умов довгих і міцних відносин є щирість. Ніякі хитрощі не допоможуть насильно закохати в себе хлопця. Єдине, що можна собі дозволити в окремих випадках – це хитрощі, пов’язані із зовнішністю. Але це, так би мовити, свята справа. Адже яка дівчина не хоче виглядати краще і привабливіше?

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/39530299-20-sposobov-vlyubit-v-sebya-muzhchinu/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *