Як закохати в себе дівчину: добірка різних варіантів

Бажання відбити дівчину, яка вже перебуває у відносинах не рідкість, так як гідні дівчата рідко залишаються одні. Одні чоловіки лише задаються питаннями, як закохати в себе дівчину, якщо вона любить іншого, інші ж роблять колосальні спроби і дії по її завоювання. І тільки одиницям вдається домогтися результату, так як це далеко не легке завдання.

Зміст приховати

Зазвичай зайняті дівчата зовсім не звертають уваги на чоловічу половину суспільства в силу наявних почуттів.

Але якщо все ж чоловікові вдалося потрапити в поле її зору, сподобатися дівчині, у якої є хлопець, можна тільки володіючи всіма показниками і критеріями успішного і привабливого чоловіка.

Особливу увагу потрібно приділяти тактиці поведінки з об’єктом симпатії, щоб домогтися її розташування.

Як закохати в себе дівчину: добірка різних варіантів

Як познайомитися з дівчиною, у якої є хлопець?

Перш ніж приступати до активних дій із завоювання дівчини, чоловік повинен знайти можливість, як познайомитися з дівчиною, у якої є хлопець. Психологи називають кілька правил, дотримання яких допоможе зблизитися з сподобалася особливої:

 • Чоловік повинен бути домінантою в будь-яких відносинах, завдяки цьому до нього завжди будуть притягатися дівчата. Дівчата завжди відзначають чоловіків з високим соціальним становищем, впевнених в собі і здатних приймати рішення в різних сфера життєдіяльності.
 • Якщо налагодити емоційний зв’язок між чоловіком і дівчиною, це стане для неї мотиватором для частого спілкування з ним. Потрібно спілкуватися з нею таким чином, щоб вона відчувала чоловіка, як ніби знає його багато років. Кращий спосіб емоційно з’єднатися з дівчиною – постійно смішити її та спілкуванням викликати приємні емоції.
 • Для початку, у дівчини можна запитати будь ідеального чоловіка вона бачить поруч з собою, після чого відразу ж потрібно говорити про її нинішньому партнерові. Це змусить її порівнювати свій ідеал зі своїм хлопцем, сумніваючись, чи є він дійсно тим, кого вона хотіла б бачити біля себе.

Як закохати в себе дівчину: добірка різних варіантів

Таке спілкування не просто переросте в міцну дружбу, а й змусить дівчину тверезим поглядом оцінювати свої поточні відносини. Кращий спосіб знайомства з будь-якою дівчиною – це спільні знайомі і друзі або ж спільні інтереси, хобі та способи дозвілля.

Як сподобатися дівчині, у якої є хлопець?

Для того щоб сподобатися дівчині у якій є хлопець, чоловікові потрібно стати ідеальним зовні і всередині. Для початку в ході спілкування потрібно з’ясувати, що дівчині хотіла б бачити у своєму партнері, з яким вона бачить спільне майбутнє і сім’ю. Далі потрібно дізнатися, за які якості їй подобається нинішній хлопець, після чого прищепити собі його позитивні якості і риси.

Чи доводилося Вам відводити дівчину в іншого чоловіка?

Та ні

Далі потрібно зрозуміти, чи є в її хлопця моменти, які їй не подобаються, адже людей без недоліків не буває.

При будь-сварці з ним чоловікові потрібно цікавитися, чому у дівчини немає настрою, що її засмучує, а головне, надати їй підтримку.

Знаючи ті якості, які дівчина не може терпіти в своєму нинішньому хлопця, чоловікові потрібно розвинути в собі протилежні риси, що не залишиться без її уваги.

Щоб привернути до себе увагу тієї дівчини, у якої вже є хлопець, чоловікові потрібно просто стати краще його по всіх параметрах, які для неї важливі. Перше, з чого потрібно почати з нею стосунки – дружба і підтримка.

Як можна закохати в себе дівчину?

Для того щоб прийняти для себе рішення закохати в себе дівчину, яка вже перебуває у відносинах, чоловікові потрібно переконатися в відповідь симпатії по відношенню до себе. Виявити її можна за кількома показниками:

 • вона завжди готова до розмови;
 • вона завжди посміхається, коли бачить чоловіка;
 • вона готова ділитися особистою інформацією;
 • часто від неї можна чути компліменти;
 • вона показує, що нинішній стан відносин не приносять їй радості і щастя;
 • вона фліртує і неусвідомлено доторкається до чоловіка.

Як закохати в себе дівчину: добірка різних варіантів

Щоб завоювати дівчину, навіть якщо вона на теперішній момент не вільна, потрібно дотримуватися простих правил:

 1. Повага – якщо ставитися до неї з повагою як справжнього джентльмена, проявляти турботу і підтримку, рано чи пізно вона це оцінить.
 2. Ініціатива – спочатку ініціатива повинна бути повністю в руках чоловіка, але пізніше можна дозволити їй самій запрошувати чоловіка на зустріч, даючи лише натяки.
 3. Спільне проведення часу – в ході спілкування і прогулянок чоловікові потрібно вести себе так, щоб дівчині було з ним максимально комфортно і невимушено.
 4. Прояв інтересу до неї – чоловікові потрібно всіляко показувати зацікавленість в ній і її життя, ставлячи питання про її мріях, планах на майбутнє і т. Д. Потім можна натякнути, що для чоловіка вона не просто друг, сказавши фразу на кшталт «Я ніколи раніше не зустрічав такої дівчини, як ти ».
 5. Крок вперед – якщо чоловік показав дівчині, наскільки вона для нього особлива і не просто друг, потрібно переходити до дій. Для цього потрібно розповісти про свої почуття і дати їй час на обдумування ситуації.

Ні в якому разі чоловікові не потрібно будувати з себе поліпшену версію нинішнього хлопця дівчини, навпаки, потрібно стати для неї новим і свіжим ковтком, кимось особливим і унікальним. Як тільки чоловік позначить свої почуття і наміри, не можна вимагати від неї рішень, чекати, що вона кине свого хлопця. Дівчині знадобиться час на усвідомлення ситуації і переоцінки того, що відбувається в її житті.

Дієві методи і поради психологів

Щоб завоювати дівчину, яка любить іншого хлопця, чоловікові потрібно дотримуватися кількох простих порадами від психологів. А саме:

 • стати для неї хорошим другом, забезпечивши дівчину позитивним і комфортним спілкуванням;
 • бути самим собою, так як дівчата в силу своєї чутливості відразу відчувають фальш і награність;
 • знайти спільні інтереси, завдяки яким спілкування завжди буде живим і регулярним;
 • дарувати подарунки і дрібні презенти, які символізують романтику і перспективу на майбутні відносини;
 • зайнятися саморозвитком, щоб рости в її очах, заслуговувати на повагу і не зациклюватися тільки на ній;
 • робити хороші вчинки, підкріплюючи слова діями;
 • зберігати оптимізм і почуття гумору, щоб бути для неї джерелом хороших емоцій.

Як закохати в себе дівчину: добірка різних варіантів

Головне правило, як подобатися людям і конкретної дівчині – полюбити самого себе. Якщо чоловік надто самокритичний, має комплекси і невпевнений у собі, люба дівчина це відразу ж відчує.

Чого не варто робити?

Якщо молода людина стане надмірно нав’язливим і відразу ж почне спілкування з невільною дівчиною з романтичного настрою, це тільки відштовхне її. Насправді є ряд протипоказань до дій, щоб не порушити план по завоюванню вподобаної дівчини. До нього входять такі попередження психологів:

 • не потрібно надмірно часто говорити з нею про її хлопця;
 • навіть якщо вона посварилася з хлопцем, не потрібно каже про нього погано, важливо сконцентруватися на підтримці;
 • чоловік повинен запастися терпінням, щоб показати свої кращі сторони і щоб дівчина сама визначилася з вибором;
 • якщо дівчина розлучилася з хлопцем, не варто поспішати зі побаченнями і романтикою;
 • не потрібно бути нав’язливим, періодично дівчині потрібно давати скучити по собі.

Як закохати в себе дівчину: добірка різних варіантів

Вкрай важливо побудувати такий формат спілкування з дівчиною, який буде викликати у неї тільки позитивні емоції. З промови потрібно усунути грубість, хамство, нецензурну лайку та сарказм. Чоловікові потрібно показати дівчині те, наскільки й з ним буде комфортно і приємно проводити час.

висновок

Якщо дівчина любить іншого хлопця і в стосунках все добре, навряд чи інший чоловік зможе переманити її увагу в свою сторону.

Якщо ж у відносинах є тріщини, а нинішній хлопець не може її зробити щасливою, чоловік може докласти максимум зусиль, щоб змотивувати дівчину до розставання з цим хлопцем.

Важливо показати свої гарні якості характеру, серйозність намірів, готовність чекати і просто бути поруч.

( 3

Джерело: https://afmen.online/kak-vlyubit-v-sebya-devushku-esli-ona-lyubit-drugogo.html

Неймовірно! Як закохати в себе дівчину? 100 процентні способи

план:

 • Базові принципи важливі для дівчат
 • 20 способів закохати в себе дівчину
 • 10 простих кроків, які допоможуть завоювати любов дівчини
 • Висновок. Що ж потрібно дівчатам?

Почнемо з загальновідомих принципів як закохати в себе дівчину, які ніби як відомі кожному, але їх, як правило, забувають при знайомстві і потім щиро дивуються відсутністю будь-якого результату. Тож почнемо:

Як закохати в себе дівчину: добірка різних варіантів

1. Образ – закохуються не в тебе, а в твій образ, який ти створюєш в голові у дівчини. НЕ треба робити з себе ідеального, їм треба здаватися. Так-так, твоя тонка серденько нікому не потрібна. І нікого не цікавить, який ти романтик або наскільки ти привабливий.

2. Таємниця, інтрига – дівчина закохуються в щось невідоме. Не треба відразу викладати свою анкету життя і півгодини розповідати про себе подробиці. Чим більше в вас таємниці, тим краще. Загадковий хлопець набагато цікавіше і цінніше, ніж якийсь Петя, про який дівчина все давно знає і може передбачити кожен його крок.

3. Відсутність – то, що є в будь-який момент часу не має ніякої цінності. Так що не слід себе пропонувати у великих кількостях.

4. Альтруїзм – коли людина закохана, то йому хочеться зробити для своєї другої половинки все безкорисливо. Нічого натомість не вимагаючи. Абсолютно. Як правило, дівчина буде обдаровувати тільки коханого хлопця.

5. Значимість – чим більше ви значимі для дівчини, тим сильніше вона вас боїться втратити !!! Так що значимість буває різна – кого-то нам не шкода втратити, а втративши когось для нас немислимо.

Статистика показує один цікавий парадокс: чим більше для нас людина важлива, тим менше ми важливі для нього.

Іншими словами якщо ви будете бігати за людиною, як слуга, то і ставлення до нас у нього буде відповідним.

Дізнайтеся як сподобатися дівчині!

20 способів закохати в себе дівчину

Думаєш, любов – це процес, який запускається випадковим чином і лежить поза нашим контролем? А ось і ні. Любов можна спрямовувати та коректувати, просто ми про це ніколи не замислювалися. Навчившись застосовувати наші поради, ти зможеш змусити дівчину полюбити тебе.

 • 1. Поводься як її батько
 • Дівчата несвідомо шукають чоловіка, схожого на свого батька (всі вважають, що їхній тато кращий, а значить, кращі чоловіки – ті, що схожі на нього).
 • 2. Покажи, що відрізняєшся від її колишнього

Здебільшого дівчата змінюють критерії у виборі партнера після невдалих відносин. Якщо ти покажеш їй, що не схожий на її колишнього, це буде тобі великим плюсом.

 1. 3. Зрозумій її психологічні потреби
 2. У всіх вони різні, а найкраща пара для будь-якої людини – той, хто задовольняє якнайбільше цих самих потреб.
 3. 4. Підніми свою цінність

Нехай ваші спільні друзі добре відгукуються про тебе, коли тебе немає поруч. Дівчина почне думати, що ти більш цінний, якщо почує, що тебе високо цінують інші. А чого ти хотів, всім потрібні докази!

Читайте також:   Як завоювати дівчину: корисні поради та етапи спокушання

5. Зустрічайся з нею частіше

Дослідження показали, що люди шукають собі партнера з числа людей, з якими часто бачаться. Чоловіків, що мають звичай надовго зникати з поля зору, дівчата забувають.

6. Будь таємничим

Чим менше вона розуміє твої наміри, тим більше буде про тебе думати. Чим більше вона про тебе думає, тим більше вірогідності, що ти їй сподобаєшся.

 • 7. Посміхайся рідше
 • Психологи стверджують, що жінки вважають за краще серйозних чоловіків, а не милих хлопців, яким аби хиханьки та хахоньки.
 • 8. Підкреслюй ваше схожість

Як тільки помітиш в вас щось спільне, не бентежачись вказуй на це (якщо, звичайно, мова йде про хорошу якість). Коли вона побачить кілька подібностей, то почне думати, що ви повинні бути разом.

9. Зникай, коли вона за тобою нудьгує

Коли цікавить тебе дівчина нудьгує, исчезай без видимих ​​на те причин. Так вона буде думати про тебе ще більше, а це буде тобі тільки на руку.

10. збентежило її

Як закохати в себе дівчину: добірка різних варіантів

Не здумай завжди бути милим, але і зайвої злості теж не потрібно. Іноді треба збивати її з пантелику: люди більше думають про речі, яких не можуть зрозуміти.

Також читайте як запросити дівчину на побачення.

11. Порушення можна переплутати з любов’ю

Коли ви разом займаєтеся чимось цікавим або небезпечним (дивіться хороший фільм або забираєте на скелю), вона відчуває збудження, яке легко переплутати з любов’ю. Їй може здатися, що вона збуджена, оскільки поруч з нею знаходишся ти. Тобі ж краще!

12. натякає

Дівчата люблять натяки: так їм цікавіше сприймати інформацію. Не говори їй, що у тебе BMW, – краще мовчки поклади ключі на стіл.

13. Жінки люблять поганих хлопців

Тільки спробуй проявити відчай, бути занадто милим і занадто часто їй телефонувати – помреш на самоті. Дівчата люблять лідерів, крутих і поганих хлопців – у цих завжди маса варіантів.

14. Ти любиш їй

Дай їй зрозуміти: у тебе є маса варіантів, і з усіх ти вибрав саме її. Нехай відчуває себе особливою, навіть обраної.

 1. 15. Повторюй її жести
 2. Коли ти наслідуєш чиєїсь жестикуляції і тону голосу, людина підсвідомо вірить в ваше схожість.
 3. 16. Зверни на неї увагу, а потім позбав її цієї уваги

Кілька днів приділяй їй багато уваги, і вона почне міркувати, подобаєшся ти їй чи ні. Тепер зникни на кілька днів, і вона почне думати про тебе весь час просто тому, що не зрозуміє твоєї поведінки.

17. Проявляй протилежні якості

Протилежні тим, що дівчина в собі не любить. Якщо вона соромлива, веди себе впевнено і розмовляй без перерви.

18. Розкривай свої позитивні риси поступово

Жінки втрачають інтерес, коли чоловік стає передбачуваним. Тому не кидай карти на стіл на першому ж побаченні – прибережи і для другого, і для третього.

19. Дзвони їй кожен день в один і той же час, а потім раптово припини

Коли люди очікують чогось, а очікування не виправдовуються, вони починають хотіти цього ще більше. Чим більше вона про тебе думає, тим краще для тебе. (Також читайте про що говорити з дівчиною).

20. Зрозумій її минуле

Залежно від свого досвіду дівчина починає любити певних чоловіків. Треба зрозуміти її минуле, все віхи становлення її особистості, зробити висновки і стати тією самою людиною, який їй потрібен.

10 простих кроків, які допоможуть завоювати любов дівчини

Як закохати в себе дівчину: добірка різних варіантів

1) Чи проводите з нею час

Щоб завоювати увагу дівчини, необхідно бути на виду. Уникати зустрічей з дівчиною можна тільки тоді, коли вона вже думає про Вас. Такі перерви допоможуть їй створити ідеальний образ, в який вона закохається.

Тому замість того, щоб бути загадковим, постарайтеся стати частиною її життя. Потрібно домогтися такого стану, щоб їй ставало не комфортно без Вас, вашої переписки і дзвінків.

2) Компліменти і чарівність

Залежно від віку дівчини люблять або крутих хлопців, або нахабних, або самовпевнених. Але в будь-якому віці дівчата люблять галантних хлопців, які злегка зачаровують своєю наївністю. Люб’язність повинна стати невід’ємною частиною вашого образу, а не чимось особливим, коли ти намагаєшся позалицятися за дівчиною.

3) Залишайтеся на зв’язку

Кожен раз, коли у неї трапляється важлива подія в житті, вона повинна поділитися ним з Вами. Так що необхідно бути «на відстані витягнутої руки». Хорошим кроком буде невеликий подарунок, який вона завжди буде бачити перед собою. Це може бути брелок на ключі, а краще чохол на телефон.

4) Будь надійним хлопцем

Кожна дівчина вважає, що хороший хлопець – це хлопець, який може захистити і себе і свою дівчину. Якщо вона буде залежати від твого думки, вона не зможе бути без тебе. Але не варто переборщувати з допомогою спочатку відносин. Ти повинен бути хлопцем, який може допомогти. А чи не хлопчиною, який завжди допоможе, якщо я йому сміявся.

Вас може зацікавити стаття як зрозуміти що ти подобаєшся дівчині.

5) Розташуй її до себе

Головне вміння, яке Вам необхідно – це вміння грамотно спілкуватися з дівчиною. Кожна дівчина має цілий набір подій в минулому, які вона соромиться розповідати. Ось з цієї причини Вам і потрібно це почути. Якщо вона розповість це Вам, і Ви спокійно на це відреагуєте, вона почне довіряти Вам.

6) Уникайте стати другом

Це вкрай важливо. Грань між кращим другом і коханим хлопцем непомітна. Без сексуальних натяків гарне спілкування перетвориться в дружбу. А це означає крах усіх планів по відношенню до дівчини.

7) Хороший флірт – запорука успіху

Прісні розмови не дуже цікаві. А от суперечка може поліпшити ваші стосунки з дівчиною. Трохи подражнити, пожартувати, і самолюбство дівчатка вже зачепили. І їй хочеться Вам помститися. А раз так, то вона обов’язково прийде на наступну зустріч. Так само варто пам’ятати, що хороший флірт – це можливість обійняти дівчину. А це романтично.

8) Найкращий комплімент – це ваші очі

Ви призначили зустріч дівчині, вона витратила кілька годин на те, щоб підготуватися. А тепер уявіть, що дівчина при зустрічі бачить Ваші здивовані очі і чує злегка заїкається голосом: «Ти добре виглядаєш». Вона буде на сьомому небі від щастя, так як її старання і підготовка вже окупилися. Використовуйте це.

9) Під час зустрічей покажіть дівчині невелике схвалення

Дівчина хоч і може виглядати спокійно і впевнено, але вона хотіла б почути слова схвалення своєї поведінки. Тому вмійте вчасно сказати: «прекрасно виглядаєш».

10) Хороший поцілунок зробить половину роботи за Вас

Це поцілунок, який дівчина хоче отримати і отримує від Вас. Неважливо де, неважливо як. Головне Ви побачили її бажання і зробили перший крок.

Висновок. Що ж потрібно дівчатам?

Легко зацікавити дівчину, набагато важче закохати її в себе.
Багато хлопців занадто сильно показують свої почуття, вважаючи, що їх емоції вразять дівчину. Однак, дівчата люблять хлопців за вчинки, а не слова.

Для того, щоб закохати в себе дівчину потрібна відповідна атмосфера, розуміння партнера і повна впевненість в тому, що це не помилка.

Поради з даної статті допоможуть вам добитися взаємності від коханої дівчини. Але не варто забувати, що всі люди різні і те, що може спрацювати на одній, на іншу не зробить ніякого ефекту.

Ну, і звичайно, завжди слід пам’ятати, що чудові дівчата дістаються таким же прекрасним хлопцям. Так що вам потрібно буде попрацювати не тільки з нею, а й над собою. І вже потім ви зможете знайти дівчину для серйозних відносин.

Відео:

Джерело: http://agydar.ru/kak-vlubit-v-sebya-devushky.html

Як чоловікові закохати в себе жінку безвідмовно

13.06.2018

Доброго часу доби, дорогі читачі. Сьогодні ми поговоримо про те, як закохати в себе дівчину. Ви дізнаєтеся, що потрібно для цього робити. Вам стануть відомі психологічні методи. Чи зможете ознайомитися з тим, як себе вести, щоб закохати колишню.

Потрібно чи ні

Визначтеся з метою. Впевнені, що хочете закохати безвідмовно або може, ця дівчина потрібна тільки заради забави? Не виключено, що Ви відчуваєте пристрасне почуття до обраниці, а не щось більше. У такій ситуації з часом «любов» випарується, а дівчина, яка вже встигне закохатися, буде страждати.

Друге, на що потрібно звернути увагу, це чи хочете Ви коли-небудь створити сім’ю з цією панянкою, бачте спільне майбутнє?

Якщо є впевненість в тому, що відчуваєте щирі почуття і мрієте про те, щоб дівчина стала Вашою дружиною, народила Вам дітей, то потрібно постаратися підкорити її серце. Якщо ж переконалися в тому, що просто хочете поповнити список своїх перемог, то не потрібно грати з почуттями іншої людини.

дієві способи

 1. Нема чого ламати голову над тим, як закохати в себе жінку. Головне правило, не показувати свою зацікавленість в цьому питанні. Так виходить, що недоступність викликає більший інтерес у осіб протилежної статі. Коли стане ясно, що панночка відчуває зацікавленість, можна переходити до демонстрації своїх позитивних якостей, а також до флірту.
 2. Станьте непередбачуваним. Нехай дівчині буде складно визначити, яким буде Ваш наступний крок. Один день можна бути циніком, інший романтиком. Подібна поведінка може зацікавити, у жінки з’явиться бажання дізнатися Вас, сильніше зблизитися.
 3. Станьте загадкою для своєї обраниці. Не потрібно розповідати їй всі свої секрети, історію свого життя.Якщо дівчина буде все знати, пропаде інтерес спілкування з людиною, яка, по суті, є «відкритою книгою».
 4. Чоловік повинен бути лідером, захисником. Тому Вам необхідно самостійно приймати рішення, домінувати. Ваше завдання планувати побачення, відпустку.Необхідно розуміти, що дівчатам подобаються сильні, відповідальні чоловіки, такі, на яких можна покластися в скрутну хвилину. Але не потрібно нехтувати громадською думкою партнерки, його також необхідно враховувати, але остаточне рішення має прийматися Вами. При сильному протесті проти чогось, краще все-таки прислухатися до думки дівчини і відмовитися від затії.
 5. Велике значення необхідно приділяти інтимної близькості, якщо вона є у ваших стосунках. Необхідно розуміти, що секс здатен створити проблеми. Ваше завдання стати відмінним коханцем, піклуватися про те, щоб дівчина отримувала максимальне задоволення, повністю задовольняють її потреби. В першу чергу думайте про неї, а не про себе.
 6. У ваших взаєминах з дівчиною не повинно бути буденності. Якщо їй стане нудно, вона втратить будь-який інтерес до Вашої персони. Щоб бариші змогла полюбити, робіть так, щоб ваші дні були різноманітними, дивуйте свою обраницю, цікаво проводите дозвілля, робіть все, щоб у дівчини було бажання проводити з Вами весь вільний час.
 7. Жінкам важливо бачити поруч із собою мужнього кавалера, сильного фізично та інтелектуально, який розбирається в різних сферах життя, може відстояти свою точку зору, не звертає уваги на думку оточуючих, доводить почате до кінця, здатний постояти за свою кохану. Будьте такою людиною і любов дівчини Вам забезпечена.
 8. Чоловік повинен бути сформованою особистістю. Важливо, щоб було хобі, якісь інтереси. Не потрібно бути нудним ботаном, вони вже не користуються попитом.
 9. Робіть дівчині подарунки. Пам’ятайте про те, що для прекрасних дам важлива увага, а не вартість подарунка. Це може бути і сувенір, що нагадує про Вас, і якась приємна дрібничка.Особливу увагу варто приділити квітам, які потрібно дарувати навіть без приводу.
 10. Не варто присвячувати весь свій час тільки улюбленою. У Вашому житті повинно залишатися місце і друзям.До того ж, корисним буде час від часу припиняти спілкування з дівчиною, щоб не пропали всі можливі теми для розмови, щоб панночка встигла скучити, змогла відчути, що їй самотньо без Вас.
 11. В ідеалі необхідно обзавестися спільними друзями. Щоб у вас було спілкування не тільки між собою, а й в колі друзів.Коли пара перебувати в одній компанії, відносини зміцнюються.
 12. Щоб закохати в себе навіть колишню дівчину, необхідно весь час перебувати у неї на очах. Добре, якщо при цьому Ви зможете проявляти свої позитивні якості, щоб її коло спілкування почав захоплюватися Вами. Через якийсь час необхідно буде зникнути, змусити дівчину переживати шукати зустрічі з Вами, адже вона так звикла, що Ви завжди поруч.

психологічні методи

Даруйте дівчині подарунки, приємні дрібниці. Вона оцінить Вашу увагу

Давайте розглянемо психологічні способи закохати в себе дівчину.

 1. Чергуйте негативні емоції з позитивними. Під негативними мається на увазі вміння говорити «ні», відмова в проханні, не потрібно потурати всім примхам дівчата. Якщо панночку починає заносити, чоловік повинен бути здатний поставити її на місце, і зробити це не в грубій формі. Пам’ятайте про те, що дівчата люблять пограти на нервах, тому не потрібно піддаватися їм зерна.
 2. Щоб у панянки з’явилася любов по відношенню до Вас, необхідно з повагою до неї ставитися. Потрібно розуміти, що для дівчини дуже важлива громадська думка.
 3. Не потрібно соромитися показувати на публіці, як сильно Ви їй дорожите. Але не варто при цьому перегравати. Наприклад, відкривайте двері перед нею, подавайте руку при виході з транспорту. Ведіть себе, як джентльмен. Такою поведінкою Ви будете здатні підкорити серце дівчини.
 4. Даруйте обраниці подарунки, але не надто її балуйте. Бажано, щоб презенти були доречними і вказували на істинність Ваших почуттів і серйозність намірів.
 5. Стати героєм в її очах. Дівчина хоче пишатися своїм чоловіком. Для цього можна відправитися в подорож, в трохи небезпечна пригода. Можна поїхати кататися на конях або стрибнути з парашутом. Головне, що при цьому Ви проявили себе як хороброго партнера, здатного захистити.

Як підкорити серце колишньої

Внесіть корективи в свою зовнішність, поведінку, станьте для неї відмінним співрозмовником

Трапляється так, що чоловік усвідомлює, що не може жити без дівчини, з якою колись були відносини, в той час, як обраниця може жити далі. Що ж потрібно робити в такій ситуації?

 1. Важливо показати колишньої, що Ви стали різнобічною людиною, що у Вашому житті немає місця занудство, одноманітності і нудьги. У Вас повинно з’явитися хобі, якесь захоплення, непогано було б зайнятися спортом. При зустрічі зі своєю колишньою можна ненав’язливо розповісти про зміни в житті, але не потрібно сильно понтоваться. Пам’ятайте про те, що дівчата люблять впевнених в собі, активних чоловіків. Повірте, з кожною наступною зустріччю дівчині буде все цікавіше слухати про зміни у Вашому житті. А якщо ще є якісь пригоди – це викличе ще більший інтерес.
 2. Як можна частіше потрапляйте обраниці на очі, нагадуйте їй про своє існування. Швидше за все, у неї не виникне бажання зав’язати стосунки з новим хлопцем, а з’явиться прихильність до Вашої персони.
 3. Навчіться бути хорошим співрозмовником. Можна покликати колишню на неофіційне побачення, показати їй як Ви змінилися, як тепер можете вислухати її, підтримати, щось порадити. Для того, щоб стати хорошим співрозмовником, непогано було б прочитати, як можна більше книг, подивитися пізнавальні програми. Так у вас з’явиться більше тем для розмови.

Поради

 1. Будьте чарівним, не скупіться на компліменти. Пам’ятайте про те, що дівчата люблять вухами. Хваліть її, захоплюйтеся її зовнішністю, талантами.
 2. Непогано подарувати обраниця якийсь сувенір, який був би завжди при ній і нагадував про Вас, наприклад, чохол для мобільного.
 3. Сварки можуть траплятися в будь-яких відносинах, але потрібно пам’ятати про те, що в конфлікті винні обидва.Тому краще відразу все з’ясовувати, причому робити це абсолютно спокійно, не допускати ще більших розбіжностей, відразу йти на примирення.
 4. Покажіть панночці, що вона в надійних руках. Дівчина повинна розуміти, що в разі чого, вона завжди зможе на Вас покластися, Ви будете здатні захистити її.
 5. Збудуйте довірчі відносини з партнеркою. Розмістіть її до себе.Наприклад, можна розповісти про якийсь не дуже приємною історії з Вашого життя в надії на те, що і обраниця відповість тим же.
 6. Застосовуйте флірт при спілкуванні з дівчиною. Вона повинна відчувати, що Ви відчуваєте певний інтерес до її персони. Можна використовувати своє почуття гумору і навіть злегка подратувати прекрасну даму. Головне у всьому знати міру і не переборщити.
 7. Намагаючись закохати в себе обраницю, не допустите того, щоб у дівчини склалося до Вас ставлення, як до одного. Вийти з френдзони потім буде дуже непросто.
 8. При спілкуванні з панянкою необхідно висловлювати схвалення її вчинків, поведінки. Не забувайте про те, що дівчина може сильно нервувати, а Ваші слова зможуть підвищити впевненість в собі.
 9. Завжди залишайтеся самим собою, будьте природним. Не потрібно будувати з себе когось іншого, приміряючи чужий образ. Дівчина швидко відчує фальш. До того ж, з часом здасться Ваша щира зовнішність, а це зможе сильно розчарувати обраницю, адже вона звикне до створеного образу.
 10. Знайдіть спільні інтереси. Тоді Ви зможете проводити своє дозвілля разом.
 11. Постарайтеся бути щедрим, не потрібно проявляти свою жадібність. Це не означає, що необхідно завалювати дівчину дорогущими презентами або давати їй гроші. Досить буде оплатити вечерю або дати їй свою куртку, коли вона замерзне, пустити за кермо свого автомобіля, якщо вона вміє водити.
 12. Панянку можна підкорити своїм почуттям гумору, якщо таке є.Як відомо, сміх робить позитивний вплив на організм, викликає гарні емоції, підвищує настрій.
 13. У відносинах з коханою завжди залишайтеся чесним, неприпустимо її обманювати.
 14. Проявляйте турботу про свою дівчину. Не варто забувати про те, що всі панночки підсвідомо шукають чоловіка, який зміг би приміряти на себе роль їх батька.
 15. Потрібно бути наполегливим в своєму бажанні підкорити серце коханої. Але не варто вдаватися до переслідування чи мучити улюблену нескінченними дзвінками.

Тепер Ви знаєте, як чоловікові закохати в себе дівчину. Пам’ятайте, що з цією метою можна застосовувати різні прийоми.

Вам необхідно в індивідуальному порядку підібрати ключик до серця коханої, грунтуючись на особливостях характеру, темпераменту і інтересах улюбленої панянки. Потрібно розуміти, що закохувати в себе необхідно тільки ту дівчину, в почуттях і серйозності намірів до якої Ви впевнені.

Як чоловікові закохати в себе жінку безвідмовно Посилання на основну публікацію Як закохати в себе дівчину: добірка різних варіантів

Джерело: https://psycho4you.ru/otnosheniya/lubov/kak-vlyubit-v-sebya-devushku

Як закохати в себе дівчину: психологічні прийоми

Не дарма кажуть, що спокусити вподобану дівчину – красивий малюнок, а ось закохати її в себе – справжнє мистецтво. Будь-який чоловік мріє про гідну супутниці життя. Але чому на шляху до щастя встають труднощі та перешкоди? Чи є спосіб стати чарівним чоловіком?

Скільки існує цивілізація, стільки часу винаходять рецепти любові, пропонуючи все нові способи закохати в себе дівчину. Астрологи радять озброїтися гороскопами, знахарі – любовними зіллям і амулетами. А сучасні психологи розробляють різноманітні тренінги. Давайте, дізнаємося, що потрібно зробити, щоб закохати в себе дівчину.

Мистецтво закохувати базується на знанні психології

Вірний шлях до успіху

Уміння закохувати в себе – наука серйозна, що вимагає хорошої підготовки і польових випробувань. Але, перш ніж приступати до освоєння нових теорій, запам’ятайте одне дуже важливе правило: «спокусити» і «закохати» – це два абсолютно різних поняття. Їх не варто змішувати, але варто освоїти і мистецтво спокушання, як перший крок до основної мети – викликати любов у майбутньої подруги.

Спокушання: мистецтво пікапа

Пікап (або мистецтво зваблювання) зародився в Америці 80-х років XX століття. Сформувалася ця цікава наука на прийомах психології нейролінгвістичного програмування. Головна мета пікап-мистецтва – швидке спокушання. В нашу країну пікап прийшов в кінці минулого століття.

Способи пікапа спрямовані не на створення серйозних відносин, а на вміння розташувати і завоювати вподобану дівчину. Для вміння закохувати, така наука стане в нагоді.

Головні правила пікаперів полягають в наступних принципах:

 1. Важливо вміти в будь-якій ситуації залишатися самим собою.
 2. Щоб захопити будь-яку привабливу особу, потрібно розробити індивідуальний підхід до неї.
 3. Зверніть увагу на себе: зовнішність, манери, одяг. Тут працює принцип: «Хочеш, щоб закохалася принцеса, стань принцом сам».

Щоб закохати в себе майбутню подругу, можна використовувати принципи пікапа, але злегка змінивши їх. Адже для пікаперів утримувати і закохувати обрану принцесу немає потреби. Для них важливо кількість. А для любові – якість.

Головне для любові – це якість.

Тому краще взяти лише основні моменти пікап-технологій і визначити наступні етапи відносин в питанні, як закохати в себе дівчину:

 1. Познайомитися.
 2. Сподобатися.
 3. Зацікавити.
 4. Утримати.
 5. Закохати.

Щоб стати майстром в мистецтві пікапа, потрібно тренуватися в знайомствах. Необов’язково доводити кожну зустріч до стану закоханості протилежної особи. На першому етапі головне завдання – навчитися знайомитися і спілкуватися з незнайомками без грама збентеження .

Такі тренування знадобляться для майбутнього успішного знайомства з тією єдиною, яку хочеться закохати. Або, освоївши науку і отримавши купу подружок, з їх кількості, не поспішаючи, вибрати найбільш гідну.

Тим більше буде час вивчити подруг, оцінити, зрозуміти і вибрати.

Уміння безвідмовно знайомитися

Для першого знайомства з обраної принцесою озбройтеся одним цікавим правилом. Воно полягає в умінні цілісного сприйняття особистості. Говорячи простіше: сприймайте дівчину не як привабливу особу протилежної статі, а як такого ж людини, як і ви самі.

Постарайтеся, перш ніж знайомитися, програти подумки все життя дівчини: ось вона лежить в колясці і плаче, втративши пустушку, їсть манну кашу, розмазуючи її по столу. Йде в садок, катається на маленькому велосипеді, засмучується через двійки. Уявіть її вже подорослішала, зі слідами втоми на обличчі, як вона поступово старіє, перетворюючись в маму, а потім і в бабусю.

Перш ніж знайомитися, подумки уявіть всі етапи життя дівчини

Такий цікавий прийом радять використовувати психологи для усунення боязкості перед спілкуванням з незнайомими людьми. Це допоможе вам без сорому підійди, заговорити і познайомитися з будь-якою особою протилежної статі. Просто сприймайте її, як супутника, товариша, який також йде по довгій дорозі з назвою «життя».

Як швидко отримати номер телефону

Є один відмінний спосіб отримання жаданого номери телефону вподобаної дівчини. Підійдіть до неї, розговоритеся, а через 3-4 хвилини бесіди (попередньо обов’язково сказавши, що дівчина дуже сподобалася), пошліться на термінові справи. Прощаючись, попросіть номер телефону, щоб в найближчому майбутньому можна зателефонувати і продовжити бесіду за чашкою ароматної кави.

Цей прийом зручний тим, що дарує час чоловікові для роздумів і більш ретельної підготовки для розвитку відносин. Особливо якщо ще присутній боязкість перед незнайомими особами.

Але будьте готові до того, що дівчина відмовиться давати телефон. Значить, потрібно шукати інші підходи і як би ненав’язливо «стикатися» з нею в майбутньому, щоб спробувати продовжити знайомство.

Як справити враження

Головне тут – грамотно оцінювати ситуацію. Удача залежить від правильного власного настрою і повної відсутності будь-якого страху і невпевненості . Психологічно людина, ставлячи перед собою якусь мету, підсвідомо боїться невдалого результату, у кожного є страх поразки.

Не бійтеся можливої ​​невдачі, не відступайте і йдіть до кінця

Щоб позбутися від черв’ячка сумнівів, перенесіть мотиваційний центр тяжкості. Тобто на час використовуйте інші завдання (вони все одно призведе до бажаного – пробудити в дівчині інтерес і сподобатися їй). Не ставте для себе таку мету (обов’язково сподобатися), замініть справжні наміри на інше (завуалюють його).

Наприклад, ви знайомитеся, щоб:

 • просто поспілкуватися на цікаві теми;
 • щоб підняти власну самооцінку;
 • видалася вільна хвилинка, яку потрібно скрасити;
 • для вивчення психології жінки, поведінкових реакцій.

Пам’ятайте головне: ви нікому нічого не винні, ви вільний і самодостатній чоловік. У вас просто є зайвий час для різноманітності життя. І вам зовсім не потрібно сподобатися дівчині, у вас адже зовсім інші цілі.

Знайомство для майбутнього

Щоб знайомство видався вдалим, щоб майбутня пасія проявила інтерес і захотіла майбутні зустрічі, прийміть на озброєння наступні поради від психологів:

 1. Встановіть правильний зоровий контакт. Не варто пильно розглядати дівчину, ваш погляд повинен бути ввічливим, доброзичливим і спокійним. Якщо принцеса посміхнеться у відповідь на погляд, сміливо переходите до безпосереднього знайомства.
 2. Знайомтеся з одного. Якщо вподобана дівчина знаходиться в групі подруг, немає потреби знайомитися відразу з усією дівочої юрбою, виберіть єдину. Цим ви досягнете одну з головних цілей: дасте зрозуміти дівчині, що вона – обрана і найпривабливіша.
 3. Важлива перша фраза. Від того, якими словами чоловік зустріне дівчину, які фрази вона почує, залежить успіх справи. Відмінним варіантом стають пропозиції, що включають вітання і одночасно питальне побажання: «Привіт, я тут чекаю знайомого, вже втомився (усмішка), ти мені дуже симпатична, давай, поспілкуємося».
 4. Тактика розмови. У процесі бесіди постарайтеся ненав’язливо дати зрозуміти дівчині, що вона зацікавила вас, як приваблива особа і як особистість. Не забувайте показувати, що ви здивовані будь-яким її якістю, що відкривається в процесі бесіди. І говорите на теми, цікаві обом!

Розмовляючи з потенційною закоханої, не забувайте про особисте просторі, не залазьте грубо на її «територію». На думку психологів, оптимальне і зручне для спілкування відстань приблизно дорівнює розміру витягнутої руки.

Отже, знайомство відбулося, дівчина проявила інтерес і готова до романтичних відносин. До букетно-цукерковий період слід підходити відповідально і грамотно, якщо ви бажаєте побачити закохану в вас подругу.

Плануйте грамотно романтичні відносини

Які правила дуже важливо дотримуватися в цей час? Поради психолога:

Не будьте настирливий . Чи не примушуйте і не набридає дівчині з проханням про зустріч. Зараз головне завдання – стати бажаним і цікавим співрозмовником . Потрібно підвести знайомство до межі, коли сама знайома мріє про зустріч і бажає її. Для цього просто станьте цікавим співрозмовником:

 • не бійтеся розпитувати дівчину про речі, які її цікавлять;
 • шукайте теми для розмови, цікаві подрузі (дізнайтеся її хобі, захоплення);
 • дайте їй зрозуміти, що ви – особистість незалежна, рішуча і поважаюча себе;
 • не кажіть постійно компліменти, в цьому випадку вони стануть нещирими і нудними;
 • якщо у вас поганий настрій – не намагайтеся його приховати, а розкажіть все тривожні моменти коханої. Дівчата по своїй натурі вміють і люблять співпереживати, даючи цінні поради.

Правильно робіть подарунки . В цьому плані варто особливо бути обережним. Подарунки (квіти, милі сувеніри, листівки, м’які іграшки, дрібнички) – чудовий спосіб ще більше розташувати до себе дівчину. Але не захоплюйтеся! Жінки – народ захоплений і швидко звикають.

Чи не привчайте подругу до постійних сюрпризів, інакше у відносинах станете головним не ви, а ваші презенти. Все добре в міру.

Чи не жертвуйте друзями. Не варто повністю зосереджуватися на нових відносинах і «розчинятися» в них. Це загрожує неприємними наслідками. Є ризик перетворитися на другорядний об’єкт уваги в спільних відносинах і викликати у коханої нудьгу.

Пам’ятайте, що закохати в себе дівчину – завдання непросте. Адже кожна принцеса володіє власним характером, вдачею, примхами і тарганами в голові. Втім, як і ви.

Якщо ви зазнаєте фіаско – не впадайте у відчай, а знову сміливо йдіть в бій. Набирайтеся досвіду, терпіння, наполегливості і розуму.

Тільки тоді вам підкориться мистецтво закохувати в себе, і будь-яка дівчина буде мріяти про зустріч тільки з вами.

Джерело: https://ktovdepressii.ru/otnosheniya/sposoby-vlyubit-v-sebya-devushku.html

Як закохати в себе дівчину?

Овни

Якщо обраницею стала дівчина-Овен, не можна демонструвати свою покірність і готовність цілувати їй ноги. Ця жінка не любить м’яких чоловіків, які перед нею бояться, втрачають дар мови і дивляться закоханими очима.

З дівчиною-Овном потрібно не зволікати, брати ініціативу в свої руки і робити щось таке, чого для неї ніхто ніколи не робив.

При цьому не можна допускати ситуацій, в яких вона може подумати, що чоловік визнав її слабкою: ті ж самі історії з відсунуті стільцями можуть злякати дівчину цього знака.

Їй важливо показати, що вона все може зробити сама, а ось хлопець повинен здійснити те, до чого вона б ніколи не додумалася.

Тельці

Жінку-Тельця зможе підкорити тільки твердий, самодостатній, розумний і рішучий чоловік. Вона точно знає, чого хоче добитися і як це зробити. Крім того, їй вже є чим похвалитися. І від чоловіка вона буде чекати того ж.

Дівчина цього знака не захоче слухати, що хлопець перебуває в пошуках себе. Їй потрібен успішний і самодостатній джентльмен.

Грубість, хамство і жарти «нижче пояса» Телець не потерпить, тому несерйозний хлопчик їй не підійде. Дівчина-Телець дуже вимоглива до обранця, а й до себе вона пред’являє не менших вимоги.

Близнюки

Жінка-Близнюки чекає від залицяльника рішучості, різноманітності і незвичайного підходу. Її потрібно постійно дивувати, радувати, веселити. Вона не буде радіти одноманітним походам у кіно або кафе: їй кожен раз потрібно щось нове.

Дівчина, яка народилася під знаком Близнюки, не любить самотність, тому чоловік повинен завжди бути поруч.

раки

Дівчата-Раки уособлюють всю жіночу сутність. Вони вразливі, емоційні, дуже образливі і потребують міцному чоловічому плечі. Раки з трепетом ставляться до своєї сім’ї і домашнього вогнища, тому їм потрібно бачити, що чоловік налаштований на серйозні відносини. Легкі інтрижки цієї панночці не потрібні.

Дівчина-Рак не тільки буде приймати підтримку і турботу, а й з радістю поділиться ними з чоловіком. Вона вміє зберігати секрети і може допомогти слушною порадою, за умови, що довіру і серйозні наміри є з обох сторін.

леви

Дівчина-Левиця настільки граціозна і велична, що поруч з нею може бути тільки справжній король. Вона не буде з чоловіком, якщо він не відповідає їй, і до вибору партнера ставиться дуже уважно.

Дами, які відносяться до цього знака, завжди мають кілька шанувальників, тому важливо виділитися з натовпу. З дівчиною-Левицею потрібно бути терплячою, бо вона довго придивляється до потенційного партнера.

Не можна чекати, що вона буде сидіти вдома, варити борщі і виховувати дітей. Дівчина-Лев – кар’єристка, чітко формулює цілі і твердо до них йде.

діви

Завоювати Діву непросто, тому що, по-перше, він рідко дозволяє собі бути емоційною і чутливою, а по-друге, високі вимоги пред’являє до партнера. Жінка-Діва впевнена в собі, спокійна і мудра, легко «розкушує» хитрунів і брехунів.

Домагатися Діву потрібно дуже повільно і акуратно, завжди добре виглядати і не розкидатися грошима направо і наліво.

ваги

Спроби домогтися розташування дівчини-Терези не завжди закінчуються успіхом. Представниці знака люблять себе, завжди оточені увагою протилежної статі, але остаточний вибір роблять тільки самі.

Всі знаки уваги Ваги сприймають як належне, тому підкорити серце дорогими подарунками і романтичними вчинками не вийде. Для Терезів більше важлива душевна складова, вміння розмовляти, відчувати один одного і навіть вгадувати бажання і мрії.

Дівчина-Терези завжди вимоглива до зовнішнього вигляду партнера і його запаху. Прийти на побачення в пом’ятою сорочці або з брудними шнурками – все одно, що підписати собі смертний вирок.

Скорпіони

Енергетика і привабливість жінки-Скорпіона не залишають байдужим жодного чоловіка. Така дівчина сама може досягти і спокусити, кого завгодно, тільки у неї немає в цьому необходімості.Девушке цього знака потрібні красиві залицяння, пристрасний і якісний секс і ерудованість супутника. Причому якщо хоч щось з цього не відноситься до чоловіка, інтерес до нього відразу пропаде.

Так що шлях до серця Скорпіона лежить через ліжко.

стрільці

Нічого не вийде зі Стрільцем у чоловіка, який любить ставити запитання на кшталт «де була?», «Чому не подзвонила?», «Що купила?». Дівчина-Стрілець не потерпить контролю з боку партнера.

Увага Стрільця приверне активний чоловік, який вміє розвеселити, ненавидить сидіти на одному місці і в усіх питаннях буде питати думку коханої.

Козероги

Милі подаруночки і красиві слова для Козерогів не мають ніякого значення. Дівчата цього знаку цінують справжні чоловічі вчинки.

Спонтанність і квапливість дівчину-Козерога не приваблюють: вона завжди серйозна і зібрана, не дозволяє собі піддатися легковажному потягу. У відносинах Козеріг не потерпить обмеження волі за боку чоловіка, але сама проявить себе гарною господинею, матір’ю і дружиною.

Водолії

Водолії цінують свободу і того ж вимагають від партнерів. Дівчину цього знака приверне сильний, незалежний і самодостатній чоловік.

Жінка-Водолій не терпить брехні і обмеження особистого простору. Як вона сама ніколи не полізе в телефон до партнера, так і не дозволить зробити цього партнеру. Її ідеал – довірчі відносини.

риби

Дівчата-Риби дуже люблять дружнє спілкування, проте їм подобається відчувати, що чоловік піддається її спокусі. Цим жінкам потрібні захоплені погляди і компліменти.

Риби обожнюють романтику, не терплять брехні і зради, відрізняються пристрасністю і відданістю.

Джерело: https://DatingMobi.ru/poleznoe/kak-vljubit-v-sebja-devushku/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *