Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Ти так давно хотіла зустріти свою другу половинку. І ось, на горизонті твоєму житті з’являється він. Людина, якого вдалося полюбити. Але раптово ти бачиш: у нього на руці обручку. Ти ніколи не вважала себе руйнівницею чужих сімей. Але що робити, якщо ти сильно закохалася і нічого не можеш вдіяти зі своїми почуттями?

Зміст приховати

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

В першу чергу, дізнайся, чи є у цієї людини діти. Якщо є, то подумай сто раз до того, як відвести одруженого чоловіка, який є батьком. Якщо дітей немає, то дізнайся, які стосунки у них з дружиною. Може, вони одружилися, але усвідомили, що не створені одне для одного, а живуть разом тільки за звичкою. В такому випадку ти не візьмеш гріх на душу.

Деякі вважають за краще не дізнаватися нічого заздалегідь і будь-якими шляхами домагатися коханого. У будь-якому випадку кожен тут вирішує для себе. Отже, якщо треба дізнатися, як відвести одруженого з сім’ї, то поради з цієї статті допоможуть в цій справі.

Як залучити невільного чоловіка?

В першу чергу, потрібно прикувати увагу своїм зовнішнім виглядом. Одягатися потрібно сексуально, але не вульгарно, фарбуватися привабливо, але не надто яскраво, стежити за манікюром і зачіскою.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Чоловіча психологія така, що сильна стать сприймає жінку, в першу чергу, візуально. Тому, якщо ти будеш з’являтися перед ним, то відірвати від тебе погляд він навіть і не спробує. І не має значення, працюєте ви в одному офісі або ходите на секцію по ушу. Завжди виглядай бездоганно. У разі, якщо ви ще не познайомилися, обранець помітить і запам’ятає таку красуню.

Це саме те, що чоловікові може не вистачати будинку. Побут, сімейні сварки, з’ясування стосунків стомлюють людей. Дай людині те, чого йому, можливо, бракує.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Якщо ви поки не знайомі, твоя посмішка і ненав’язливий комплімент можуть це виправити. А після знайомства підтримуй легке спілкування, жартуй і розповідай забавні історії.

Це дуже важливий момент у відносинах. Запитай, які у нього інтереси, і слухай кожне слово. Хлопці люблять відчувати себе значущими, їм лестить, коли ними щиро цікавляться, тому жінки, які вміють це робити, легко заслужать їх розташування. Будь уважною і чуйною співбесідницею.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Як закохати в себе одруженого?

Після того як вдалося привернути увагу людини, в якого закохана, пора розібрати, що робити далі. Однією зовнішністю людини не втримаєш, тому в завоюванні бажаного об’єкта допоможе знову-таки психологія.

 • Потрібно стати незамінною. Чи не відмовляй, якщо він попросив про послугу. Допомагай як порадами, так і вчинками. Людина зрозуміє, що ти не тільки красива картинка, з якої приємно спілкуватися, а ще й добра, чуйна дівчина
 • Розбуди лібідо. Чим більш тривалий час чоловік перебуває у шлюбі, тим нудніше стає інтимне життя. Це психологія будь-якої людини. Пристрасті набагато менше у відносинах, коли за плечима роки шлюбу. Можеш цим акуратно скористатися. Всі натяки на інтимну близькість повинні виражатися не в прямих словах і діях, а в жестах, легких дотиках, таємничої усмішці. Будь в міру спокусливою і кокетливою

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

 • Роби пам’ятні подаруночки. Предмети, які ти подаруєш, будуть викликати асоціації з тобою. Психологія такі подарунки називає «якорями». Твій милий буде їх бачити і думати про тебе. Наприклад, якщо ти йому подаруєш дорогу ручку, кожен раз, коли він буде нею користуватися, в думках будеш з’являтися ти
 • Дотримуйся дистанцію. Незважаючи на те, що ти закохана, не дай людині зрозуміти, що не можеш без нього жити. Психологія чоловіка передбачає, що він мисливець і годувальник. Тому в разі, якщо ти не даси тебе добитися, то просто станеш нецікава. Коли відчуєш, що людина вже до тебе небайдужий, дай задній хід. Не оголошували протягом декількох днів. Нехай поскучати. Так він швидше відчує, як йому тебе не вистачає

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Як приворожити зайнятого чоловіка?

Ти закохана настільки, що шалено хочеш вдатися до допомоги магії? Зараз дуже багато шарлатанів, які надають неякісні послуги. Навіть якщо який-небудь маг або чаклун зробить приворот, подумай, як це відіб’ється на твоїй долі.

Кажуть, що такі дії викликають не любов, а тільки лише сексуальну залежність. Якщо ти дійсно любиш, то тобі навряд чи захочеться бути просто об’єктом жадання. Невідомо, наскільки ці магічні ритуали небезпечні, і які наслідки в житті можуть викликати. Тому краще скористайся традиційними методами залучення коханого, щоб не накликати біду.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Тепер у тебе не виникне питання: «Люблю одруженого чоловіка, що робити?» Психологія залучення чоловічої статі завжди працює. Ти тепер знаєш, як завоювати обранця. Тому за допомогою вищевказаних рекомендацій легко упадку серце коханої.

Джерело: https://DelaiSmelo.ru/semya/kak-vlyubit-v-sebya-zhenatogo

Як закохати в себе чоловіка одруженого

Любові, почуттям, бажанням невідомі кордону, тому жодна представниця прекрасної статі не застрахована від відносин з одруженим чоловіком.

Моральний аспект такої ситуації часто пофарбований негативної тональністю, але якщо вдається подолати стереотипи, розібратися і зрозуміти, що почуття справжні, то приходить пора діяти.

Як же закохати одруженого чоловіка в себе? Чи існують ознаки, які вказують на взаємність?

Психологічні прийоми, як закохати і втримати одруженого чоловіка

Відносини між жінкою і вільним дорослим чоловіком не завжди складаються гладко, а якщо об’єкт зацікавленості одружений, то ситуація і зовсім не проста. Психологія знає способи, як закохати чоловіка, який офіційно перебуває у шлюбі.

Знадобиться докласти фантазію, терпіння, зусилля, і ще більше всього цього, щоб утримати обранця.

Тому існують психологічні прийоми: звернення на ім’я, поддаківаніе (підтримка думки чоловіки), дотику, як невербальний спосіб спілкування, які допомагають закохати в себе об’єкт пристрасті.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Чи можна закохати в себе чоловіка на відстані

Поява інтернету зробило реальним і такий варіант для жінок, які бажають знайти супутника життя. Регулярна, цікава листування в соціальних мережах, спілкування через програми з підтримкою відео допоможуть привернути увагу, викликати інтерес чоловіка.

Але як на відстані закохати в себе обранця? Користуючись благами цивілізації і моментом, намагайтеся залишатися природною, доброзичливою, але головне – зробити так, щоб спілкування стало звичкою.

Ніяких скарг або гнівних повідомлень, тільки приємна листування на цікаві теми і гумор.

Як привернути увагу по листуванню, якщо він одружений

Коли чоловік не вільний, а серцю не накажеш, залишається почати діяти. Перший крок – це привернути увагу обранця, існують способи, як зробити це по листуванню.

Вивчіть профіль, чи є у чоловіка сім’я? Розберіться, які теми його цікавлять, що допоможе розпочати і підтримувати спілкування. На перших порах ненав’язливо і короткими повідомленнями цікавтеся життям: які плани або як пройшов день.

Непідробний інтерес, увагу – ось секрет, який дозволить привернути увагу навіть по листуванню.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Правила спокушання

Народна мудрість говорить, що закоханого чоловіка відвести неможливо, тому мета спокушання – пробудити в ньому щирі почуття до вашої персони.

Для цього існує кілька простих і перевірених правил, які допомагають спокусити, закохати об’єкт пристрасті в себе, навіть якщо обранець офіційно зв’язаний зобов’язаннями з іншою жінкою.

Мисливці за вдачею, представники сильної статі не можуть йти проти своєї природи: чим довше чоловік в шлюбі, тим більше шансів закохати його в себе. Кілька правил спокушання:

 • Привернути увагу. З цим не виникне проблем, якщо об’єкт зацікавленості пов’язаний узами шлюбу багато років, з’являється шанс, що життя з дружиною набридла, перетворилася на рутину, а чоловікові хочеться новизни. Доглянута зовнішність, в міру кокетства, загадковості, щирість і природність – це щасливий рецепт, який допоможе звернути увагу на себе.
 • Спілкування. Знайомство з чоловіком, ненав’язливе спілкування (бажано регулярне) збільшують шанси на пробудження інтересу до вашої персони. Ідеально, якщо вас пов’язують спільні справи або інтереси, що допомагає краще пізнати чоловіка, бути з обранцем «на одній хвилі».
 • Чим менш доступними – тим привабливіше. Знайомство, приємне спілкування, позитивні емоції, підтакування і вихваляння допомагають викликати інтерес чоловіка, через деякий час віддалитеся, щоб об’єкт зацікавленості відчув, як йому не вистачає спілкування з вами. Підведіть обранця до думки, що тільки ви здатні бути джерелом позитивних емоцій, а решта жінок – немає.
 • Інтимні стосунки. На ранній стадії категорично уникати, інакше чоловік втратить до жінки інтерес. Припустимо робити лише непрямі натяки, а краще після фази «залягти на дно», тоді з’явиться сенс відкрити нову сторінку ваших близьких відносин.

Ознаки закоханого чоловіка

Швидкоплинні зустрічі, приємне спілкування, але як дізнатися чи закоханий в тебе чоловік? Чекати, що об’єкт зацікавленості заговорить про почуття сам? На цей крок чоловік здатний вирішуватися довго, зате визначити по вірним ознаками, що ваш образ викликає щирі теплі почуття, вийде легко. Мова тіла (міміка, жести), часті дзвінки, повідомлення, турбота, пильний погляд, уважно слухає, цікавиться хобі: чим більше в сукупності цих ознак, тим сильніше чоловік закоханий в вас.

Поведінка

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Будь-який спосіб для контакту – ось як веде себе закоханий чоловік. Приготуйтеся, що потреба в душевному контакті пробудить бажання часто дзвонити з приводу і без, писати смс або повідомлення, кликати на побачення, прогулянки, в кіно, дарувати подарунки. Поведінка закоханого чоловіка направлено на те, щоб продемонструвати іншим: ви належите йому, тому чоловік стане приділяти увагу у вигляді обіймів, залицянь, поправляє вашу зачіску, допомагає одягтися або взутися.

Мова тіла

Дати зрозуміти про ступінь закоханості чоловіки здатний мову тіла. Поспостерігайте за обранцем: чоловік розслаблений, руки не заховані, корпус повернуть до вас при розмові.

У щирості почуттів не варто сумніватися, якщо долоні відкриті, та й міміка не сховає від вас бажаного факту. Доброзичливе, радісний вираз обличчя при зустрічі, розширені зіниці, легкий рум’янець, голова трохи нахилена в сторону.

Міміка і жести, коли чоловік закоханий, видають представника сильної статі з головою.

погляд

Як дивиться закоханий чоловік – це не переплутати ні з чим. В поле зору тільки один гідний об’єкт для уваги – ви.

Читайте також:   Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

У обранця невгамовне бажання підтримувати постійний зоровий контакт, очі чоловіка пом’якшуються і він дивиться на вас по-особливому.

Відкритий погляд закоханого чоловіка, спрямований на вас, стає вірною ознакою щирих почуттів, якщо є бажання продовжити відношення, то не відводьте очей. Це підтримає впевненість в чоловікові, дасть зрозуміти, що почуття взаємні.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Жіночий пікап: реальний досвід і поради

Щоб привернути увагу чоловіка, посміхніться, зловите погляд, затримайте свій або час від часу кидайте на обранця швидкоплинний погляд.

Поправте волосся або граєтесь локонами, проведіть ніжно по прикрасі на шиї, зніяковіло опустіть очі – рум’янець на ваших щічках посилить чарівність. Змініть грайливий погляд на мрійливий або замислений, щоб перетворитися в загадку, яку чоловікові хочеться дізнатися.

Розслаблена поза, плавні рухи, загравання виделкою або ніжкою келиха – змусьте обранця підключити уяву.

Якщо чоловік сидить в компанії за іншим столиком, то прямуючи до вбиральні, ковзніть по ньому поглядом, затримайтеся і дотримуйтесь далі.

Імовірність «випадково» зіткнутися з ним, повертаючись назад, сильно зросте.

Добре, якщо ви наберетеся сміливості заговорити першою, і для цього не варто сильно турбуватися про тему: просте «привіт», кинуте йому, коли проходите повз, стане приводом для знайомства.

Як поводиться закоханий чоловік:

 • Овен. Такі закохані чоловіки не здатні приховувати своїх почуттів. Нові відчуття повністю захоплюють їх, чоловіки-Овни діляться цим з оточуючими, а заради своєї обраниці готові на втілення всіх романтичних вчинків – від написів на асфальті до серенади під балконом.
 • Скорпіон. Поведінка потайне, хоча зробить все, щоб добитися жінки, в яку закоханий. Йде напролом, готовий змінитися, робить подарунки, змінить роботу, навіть змінить деякі особливості характеру: для нього це екстремальний ризик, який допомагає досягти перемоги. У цьому у чоловіка-Скорпіона ніяких сумнівів.
 • Рак. Приховує симпатію через свою недовірливість, але якщо дівчина першою розповість про свої почуття, то чоловік-Рак приголомшить романтичним ставленням. Для нього це означає, що всі крапки розставлені, залишається тільки кожен день носити обраницю на руках, дарувати квіти, робити подарунки, завіряти в щирості почуттів.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

 • Діва. Стан закоханості не впливає на прагматичність, раціональність представників цього знака Зодіаку. Представники цього знака пильно розглянуть жінку, як під мікроскопом, перш ніж дозволять собі закохатися. Увага до деталей, відсутність гарячих визнань, стриманість в поведінці, але разом з цим відданість – ось що варто очікувати від закоханого чоловіка-Діви.
 • Козеріг. Несентиментальні, потайливі чоловіки-Козероги відкрито своїх почуттів не покажуть, не треба чекати палких зізнань. Зате якщо ваш телефон обривається від дзвінків протягом дня, обранець намагається у всьому вам догодити, ласкавий, дарує квіти оберемками, ходить по п’ятах – це вірні ознаки закоханості. На подив, чоловіки цього знака не проти роману з заміжньою жінкою.
 • Риба. Очі видадуть цього чоловіка з головою, тому що дзеркала душі просто кричать про почуття до вас. Блиск і пильний погляд супроводжуються дотиками, бажанням частіше і більше розмовляти. Дуже ревниві, люблять читати вірші обраниці. Чоловік-Риба надовго залишиться вашим, якщо ви попросите зробити спільне фото для заставки на моніторі.
 • Водолій. Заради коханої чоловіки цього знаку Зодіаку розіб’ються в коржик, не шкодуючи ні сил, ні часу, ні грошей. Перебуваючи в полоні емоцій, поведінка чоловіка стане нагадувати дитячість: здивувати кохану, щоб домогтися – ось мета закоханого чоловіка-Водолія, і тут всі засоби хороші, починаючи з чашечки кави в ліжко. Поруч з чоловіком цього знака не засумуєш.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

 • Стрілець. Закоханий Стрілець щедрий на визнання, як і на подарунки, з радістю приміряє на себе роль Санта Клауса, обсипаючи кохану презентами, увагою, спілкуванням, компліментами. Від обраниці чоловік-Стрілець чекає, що улюблена розділить з ним багатий внутрішній світ, а тому авантюри і пригоди – це обов’язкові пункти в поведінці закоханого чоловіка-Стрільця.
 • Лев. Приготуйтеся до невластивою цього знаку сентиментальності, романтичності, щирих визнань в любові, своїх почуттів чоловік-Лев приховувати не стане. З усією пристрастю обрушується на об’єкт зацікавленості, оточуючи ласкою, увагою, залицяннями. Чоловіки-Леви непримиренні власники, тому не варто давати приводу для ревнощів.
 • Ваги. Вірна ознака закоханості – чоловік постійно дивиться на годинник, як би дивно це не звучало. Обранцеві просто треба заховати очі, щоб не видати ледь вируючих емоцій, тому погляд блукає де завгодно, хоча спілкування і романтизму чоловік-Терези надасть своїй обраниці вдосталь.

176

Чи була ця стаття корисною?

 • Так
 • немає
 • 0 людей, які відповіли

Дякую за ваш відгук!

людина відповіли

Щось пішло не так і Ваш голос не був врахований.

Знайшли в тексті помилку?

Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!

Джерело: https://sovets24.ru/176-kak-vlyubit-v-sebya-muzhchinu-zhenatogo.html

Інструкція зі зваблення, як закохати в себе одруженого чоловіка і утримати його?

Чи відчуваєте, що втрачаєте голову від свого знайомого? Давно хочете відносин з колегою по роботі або ваше хобі зв’язало вас з новим цікавим чоловіком? Але ось невдача – на його пальці красується обручка, нагадуючи про те, що обранець не вільний.

Сімейний статус чоловіки відлякує далеко не всіх дівчат. Якщо ви з числа тих представниць прекрасної статі, хто готовий зробити крок назустріч відносин з одруженим чоловіком, вас напевно цікавить питання, як закохати його в себе.

Перші кроки

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Елегантний одяг, каблуки, акуратна зачіска і манікюр, легкий аромат парфумів повинні стати вашими постійними атрибутами. Не варто одягатися в ультракороткі спідниці, кофтинки з глибоким декольте і наносити на обличчя бойову розмальовку – це виглядає вульгарно і навряд чи викличе серйозний інтерес чоловіка.

Намагайтеся якомога частіше опинятися в поле його зору. Мова не про те, щоб просто безглуздо муляти очі. Якщо ви разом працюєте, можете допомогти йому розібратися в складній програмі, обговорити завдання шефа або попросити поради.

Ведіть себе природно і не перестарайтеся: надмірної нав’язливістю ви можете домогтися зворотного ефекту і викликати роздратування у об’єкта мечтаній.Попробуйте вивести ваше спілкування за межі звичної сфери. Зустрічайтеся на обідах і прикрих, заводите легкі невимушені бесіди.

Якщо чоловік запропонує підвезти вас додому, не відмовляйтеся, але і не форсує події запрошенням на чай, – в вас завжди повинна залишатися легка загадка.

Відносини з одруженим чоловіком

Роман з одруженим чоловіком диктує свої правила, дещо відмінні від варіанту, в якому обидва партнери вільні. Ви не зможете проводити всі його вільний час разом, вихідні та свята він буде присвячувати родині, а ваші зустрічі, навіть заплановані, можуть раптово зриватися.

Запам’ятовуйте основні правила, завдяки яким відносини з чоловіком можуть стати глибше, а іскра і фізичне тяжіння можуть перерости в справжню закоханість:

 1. слухайте його . Помилковою є думка, що чоловік заводить коханку тільки для сексу. Не варто прирівнювати його до тварини, а ваші зустрічі зводити до задоволення сексуальних бажань. Часто йому необхідно виговоритися і отримати підтримку. Тільки не смійтеся над ним і не критикуйте його ідеї;
 2. стежте за собою . Приваблива зовнішність важлива не тільки на початковому етапі відносин. Його дружині напевно не вдається виглядати бездоганно 24 години на добу, особливо якщо в сім’ї є маленькі діти. Навіть якщо ви віддаєте перевагу розгулювати по дому в розтягнутій старій футболці і з брудним волоссям, забудьте про це на час ваших зустрічей;
 3. розмовляйте . Після декількох років шлюбу інтерес між подружжям притупляється, а розмови іноді зводяться виключно до побутових нудним питань. Покажіть, що ви можете бути цікавим співрозмовником. Не кажіть виключно про свої проблеми і кольорі манікюрного лаку. Розкажіть про те, чим цікавитеся ви, обговоріть теми, цікаві обом. Дізнайтеся більше про його хобі. Звичайно, не варто вивчати біографії всіх гравців його улюбленої футбольної команди аж до 1950-го року, але вміння підтримати розмову завжди зіграє вам на руку;
 4. не допитувався його про сім’ю . Якщо чоловік буде вам довіряти, в його розмовах самі по собі почнуть прослизати теми про дружину і дітей. Не варто пропускати цю інформацію повз вуха, але і не випитуйте все спеціально, насідаючи на нього з питаннями: «А яка вона?». Чоловік приходить до вас явно не для того, щоб думати про дружину;
 5. хваліть його . Хто сказав, що компліменти приємні тільки жіночим вухам? Частіше говоріть чоловікові про те, як він розумний, спритний, сильний. Попросіть зробити що-небудь і висловіть захоплення результатом, зазначивши, що без нього ніколи б не впоралися. Головне, щоб теплі слова виходили від серця і не були награним;
 6. Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порадбудьте протилежністю його дружини . Використовуйте все, що вдається про неї дізнатися. Напевно у неї є сторінки в соціальних мережах, які можуть бути досить інформативні. Може бути, у вас є спільні знайомі, які добре її знають. Діяти потрібно обережно, щоб ваші розпитування не спричинили підозр. Це не означає, що, якщо його дружина – хороша господиня, вам неодмінно потрібно стати нечупарою і збирати на кухні брудний посуд. Але будьте не схожі на неї, адже саме від дружини він прагне «втекти». А ненароком помітивши в вас риси законної половини, чоловік може відчувати роздратування або муки совісті;
 7. заведіть загальні захоплення . Грайте разом в теніс, дивіться детективні серіали, зберіть колекцію магнітів – головне, щоб нове хобі приносило приємні враження і асоціювалося саме з вами;
 8. будьте готові на сексуальні експерименти. Часто розлад у родині відбувається саме через стосунки в ліжку: минула пристрасть йде, після народження дитини у дружини можуть з’явитися комплекси, інтимним іграм відводиться все менше часу і уваги. Навряд чи у других відносинах чоловік шукає жінку, яка бажає займатися сексом тільки в одній позі, в темряві і під ковдрою;
 9. зробіть так, щоб з вами йому було краще, ніж удома . Оточіть його теплом, турботою і любов’ю, не “пиляйте» і не влаштовуйте скандалів. Дайте йому те, чого йому не вистачає в родині і, можливо, вам вдасться стати для цього чоловіка по-справжньому важливою людиною.

Читайте також:   Як повернути відносини: способи відновлення і збереження

Існують сімейні чоловіки, яких не вийде завоювати ні за яких обставин. Перш ніж почати процес зваблювання, переконайтеся, що не зустрілися з одним з них.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Прожити все життя з однією жінкою і любити її – для них це не міф, а справжнісінька реальність. Другий тип – чоловіки, які набули статусу чоловіка зовсім недавно.

Мало хто здатний кидатися з головою у вир пристрастей через всього декілька місяців після весілля, тільки якщо він не запеклий Казанова. У парі, що утворилася недавно, відносини ще свіжі, подружжя не набридли один одному, а значить, думки про зраду не виникають.

А ось чоловік, який прожив у шлюбі більше трьох років, може стати досить легкою «здобиччю» для нових відносин. Особливо в тому випадку, якщо від почуттів між подружжям залишилися лише спогади, а на зміну любові прийшли постійні докори і скандали.

Іноді чоловік продовжує жити з дружиною за звичкою, заради дітей або тому, що так зручно. Закохати в себе такого сім’янина не складе особливих труднощів.

А що далі?

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Деяких жінок цілком влаштовує роль коханки. Ви отримуєте ласку і захоплення чоловіка, не обтяжуючи себе побутовими обов’язками.

Партнери отримують необхідні емоції (а іноді і вигоду), прекрасно розуміючи, що рано чи пізно ці відносини вичерпають себе і закінчаться. Важливо, щоб ця гра не зайшла занадто далеко.

У більшості випадків одному з партнерів, найчастіше саме жінці, з часом стає все складніше миритися з другорядною роллю в житті свого обранця. Ви більше не захочете відпускати його до іншої жінки … А що ж він?

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порадБагато чоловіків чітко розмежовують зраду дружині та втечу з сім’ї, вважаючи першою нагодою і не допускаючи другого. Чоловіки раціональні, і не дадуть тимчасового захопленню затьмарити розум настільки, щоб кардинально змінити життя.

Навіть якщо чоловік абсолютно впевнений в серйозності своїх почуттів, він не буде поспішати розлучатися. Та й подумайте, чи потрібно це вам?

Звичайно, серцю не накажеш, але завжди варто пам’ятати, що по той бік барикад залишиться жінка з розбитим серцем і люблячі діти. Можливий і такий варіант: чоловік захоче побудувати сім’ю з вами, а ви опинитеся до цього не готові. Адже одна справа – відносини в форматі рідкісних зустрічей, і зовсім інша – повноцінна спільне життя під спільною дахом.

Помилки у відносинах

Багато жінок з метою втримати свого коханого здійснюють типові помилки, які можуть послужити причиною серйозних конфліктів, а згодом і розриву пари:

 • не влаштовуйте істерик . Чи помічали коли-небудь, як змінюється обличчя чоловіка, якщо кидатися на нього з криками і кулаками? Там і сліду не залишається від колишньої любові. Та й ваші сльози викличуть не жаль, а, скоріше, роздратування. Не варто кожен раз проводжати його сценами з розряду: «Знову йдеш до неї!» Зрештою, ви знали, на що йшли. Спокій – ваша головна зброя;
 • не дзвоніть його дружині, не кидайтеся до нього з поцілунками при випадковій зустрічі . Чи не намагайтеся навмисне себе видати, якщо ваші зустрічі носять таємний характер. Цим ви навряд чи досягнете позитивного результату, а от довіру свого чоловіка можете втратити раз і назавжди;
 • не ставте ультиматумів . Якщо чоловік буде готовий піти з сім’ї – він піде. Ваша заява: «Або я, або вона!» може бути сприйнято в багнети. Пам’ятайте діалог з мультфільму про Простоквашино: «Ну, якщо тобі цей кіт так важливий, будь ласка, вибирай: або він, або я!» – «Я тебе обираю … Я з тобою давно знайомий, а цього кота перший раз бачу». Чи впевнені ви, що не будете на місці Матроскіна;
 • Не робіть його єдиним сенсом вашого життя . Не забувайте про свої добрі справи, кар’єрі, хобі. Якщо чоловік буде відчувати, що крім нього вам нічим не цікавляться, ви дуже швидко набридне йому. Він повинен боятися втратити вас, а не хотіти позбутися, як від каменя на шиї. Будьте незалежною. Подумайте, що залишиться у вас, якщо відносини з цим чоловіком доведеться припинити.

Відео по темі

Поради, як поводитися з одруженим чоловіком:

Відносини з одруженим чоловіком – непередбачувана гра, в яку часто опиняєтеся втягнуті не тільки ви двоє. Подумайте, чи варта гра свічок?

Якщо відчуваєте, що роман починає вас обтяжувати, а замість позитивних емоцій приносить одні сльози і розчарування, знайдіть в собі сили піти і будувати своє життя без цього чоловіка, адже справжня любов не повинна приносити страждання.

Джерело: https://ezoterica.club/obryadyi/kak-vlyubit-v-sebya-zhenatogo-muzhchinu.html

Як закохати в себе одруженого?

«Хлопців так багато неодружених, а я люблю одруженого» – співається в пісні зі старого кінофільму.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

З давніх-давен розлучення засуджувався. Ще в епоху Петра Великого розлучення навіть за взаємною згодою подружжя був заборонений.

Лише після революції 1917 року сімейне законодавство «послабило віжки» і бажану свободу подружжю стало отримати набагато простіше.

По закінченню століття шлюборозлучний процес взагалі став досить буденною справою і сьогодні статистика органів РАЦС красномовно свідчить про високий відсоток розпаду сімей.

Але, так чи інакше, в суспільстві до цього дня є місце осуду розірвання шлюбних уз, а вже тим більше, якщо виною тому нова любов покидає сім’ю чоловіка.

Але ж серцю не накажеш, і коли почуття виникло на адресу невільного чоловіка, жінка волею-неволею задається питанням, як закохати в себе одруженого?

Сьогодні на жіночому сайті “Красива і Успішна” ми поговоримо на тему сімейних чоловіків і чи можна побудувати з такою людиною своє щастя.

Для початку переконайтеся, що почуття до чоловіка серйозні і не носять характеру «спортивного інтересу». Якщо вам хочеться просто розважитися з людиною, якого вдома чекає дружина з трьома дітьми напереваги, задумайтеся – чи варто вплутуватися в настільки сумнівну авантюру заради задоволення хвилинної примхи і приводу похвалитися подружкам, що закохала в себе одруженого чоловіка.

Або, можливо, ви задумалися про те, як закохати в себе одруженого начальника, щоб отримати підвищення в зарплаті або посади. Але згорає пристрастю керівник не надасть вам спокійного життя, коли ви дасте йому «від воріт поворот» після того, як дістанете жадане додаткову угоду до трудового договору.

Але якщо ви впевнені, що почуття ваші серйозні, якщо ви розумієте, що зустріли нарешті на своєму життєвому шляху того самого Чоловіка, жіночий сайт sympaty.net розповість вам про те, як закохати в себе одруженого чоловіка.

Цей складний, але в той же час захоплюючий процес можна розбити на кілька етапів. Від якості завершення кожного з них буде залежати, чи вдасться вам завоювати серце одруженого чоловіка.

Збір інформації та вивчення інтересів чоловіки

Вам необхідно дізнатися про все, що чоловікові дорого і цікаво. З’ясувати всі його захоплення. Дізнатися все симпатії і антипатії. Інформацію можна черпати з різних джерел, благо в наше століття інтернету їх маса: соціальні мережі дадуть вам великий обсяг знань про переваги бажаного чоловіка.

Також не забувайте про його колі спілкування – в розмовах із загальними знайомими акуратно переводите тему на об’єкт вашої любові і далі складайте пазл характеру чоловіки.

Якщо ви з чоловіком спілкуєтеся (що, швидше за все, ймовірно – інакше у вас би не було шансів закохатися) – завжди звертайте увагу, на які теми в нього загоряються очі і він готовий розмовляти годинами, а на які «йде в себе» і відповідає ємними сухими фразами.

Після того, як доступна інформація зібрана – починайте наступну роботу для підкорення одруженого чоловіка: вивчіть захоплення коханого.

Вам треба щиро «захворіти» за Барселону і вивчити біографію Мессі з усіма його золотими м’ячами і кількістю дітей на додачу, якщо ваш обранець завзятий уболівальник.

Розібратися в риболовецькі снасті і почати марити риболовлею – коли улюблений рибалка зі стажем. Почати вчити іспанську, якщо чоловік володіє їм на пристойному рівні.

Словом, завдання – втягнутися в інтереси об’єкта обожнювання і зробити їх своїми. Як тільки ви набрали відповідний «бекграунд», можна можна переходити до наступного, більш агресивного етапу, щоб закохати в себе одруженого чоловіка.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Починаємо замінювати дружину: стаємо іншого чоловіка

В кінці XX століття Роберт Стернберг висунув теорію, що любов грунтується на «трьох китах»: пристрасті, близькості, зобов’язання . І якщо хоч один з цих «компонентів» випадає – почуття починають згасати.

Тому для початку «відберемо» у дружини близькість.

Ви вже знаєте захоплення свого обранця, а значить, у вас є спільні теми для «гарячих» і захоплюючих бесід. У чоловіка дух захопить від можливості обговорити останній матч іспанської Прімери з чарівною дівчиною на кшталт вас.

А якщо ви, граціозно махаючи доглянутими ручками зі свіжим манікюром, ще й почнете захоплюватися майстерністю його улюбленого футболіста, описуючи неймовірну траєкторію м’яча, який залетів у ворота – чоловік несвідомо захоче сам вас знайти після наступного матчу і поговорити про нього.

Вам необхідно стати цікавим співрозмовником у всіх сферах захоплення чоловіка. Каже здебільшого нехай він – чоловіки за своєю природою нарциси і обожнюють, коли їх з інтересом слухають. Але часом необхідно давати зрозуміти, що ви «в темі», і приголомшувати наявністю власної думки або деякими фактами, про які ваш коханий міг і не знати.

Або ви можете попросити допомоги у вивченні чогось, де чоловік профі – ваш обранець буде щасливий продемонструвати свої знання та інтелект. Не забудьте щиро захопитися ними.

Згодом ви ввійдете в коло довіри бажаного чоловіка, і теми для розмов стануть набагато ширше захоплень і хобі. Якщо людині буде цікаво з вами, він буде несвідомо прагнути до подальшого спілкування.

Читайте також:   Що подарувати коханці: оригінальні та класичні презенти

Ви відчуєте, коли душевна близькість, над якою ви так довго працювали, дозволить вам зробити наступний крок і просунутися далі.

Порушуємо в чоловікові пристрасть

Ви завжди повинні бути доглянуті і сексуальні. Тепер, коли ваші зустрічі з одруженим чоловіком стали частими і радісними для обох, вам пора змусити його бажати вас.

Час від часу злегка торкайтеся його, надягайте привабливу одяг, як би ненароком демонструє ваші принади.

Спіткніться, впадіть в його обійми – і перший поцілунок не змусить себе чекати.

Чоловіки за своєю природою полігамні і в них біологічно сидить звір-завойовник, тому успіх цього етапу, коли одружений чоловік стане вашим коханцем, не змусить себе чекати.

І ось тепер ми разом з жіночим сайтом sympaty.net переходимо до найголовнішого: як закохати в себе одруженого коханця?

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Пробуджуємо в чоловікові зобов’язання

Згадуючи Стернберга, можна зрозуміти, що для повноцінних відносин на даному етапі нам не вистачає одного кита.

Для того, щоб ваші відносини переросли в любов, чоловікові потрібно взяти зобов’язання по відношенню до вас.

Важливо! Це повинен бути його самостійний і усвідомлений вибір!

Чоловік повинен усвідомити, що хоче продовжувати своє життя поруч з вами. Ні в якому разі не тисніть на нього! Зараз кращої тактикою буде на якийсь час зникнути з його життя, таким чином, підвівши чоловіка до усвідомлення того, як погано без вас!

І як тільки він скаже вголос, що хоче пов’язати своє життя з вами – вітаю! – він узяв на себе зобов’язання і три кити, на яких пишно цвіте любов, під ногами ваших стосунків!

Ось ми і відповіли на запитання «як закохати в себе одруженого» – вам залишилося лише насолоджуватися загальним щастям. Однак, з великою часткою ймовірності, вам навряд чи вдасться позбутися від горезвісного страху «кинув дружину і пішов до мене, але ж так само може кинути і мене».

Дорогі читачки жіночого сайту “Красива і Успішна», пам’ятайте, що від цікавих, доглянутих і ласкавих жінок чоловіки не йдуть, а всі описані вище поради чудово підійдуть і для дружин, послуживши відмінною профілактикою міцного кохання в родині!


Автор – Віра Круглова, сайт www.sympaty.net – Красива і Успішна

Копіювання цієї статті заборонено!

Джерело: https://www.sympaty.net/20160415/kak-vlyubit-v-sebya-zhenatogo/

Як закохати в себе одруженого чоловіка – цілком реально

Відносини з одруженим чоловіком завжди засуджувалися і вважалися чимось аморальними і аморальним. І можна скільки завгодно продовжувати ставитися до подібних ситуацій скептично, однак від цього кількість любовних історій з невільними чоловіками не зменшиться.

Однак, в людському організмі, крім розумного органу – мозку – є ще й серце, почуття якого в усі часи були сильнішими будь-які аргументи і здорового глузду. І дійсно, якщо подивитися на цю ситуацію з боку закоханої жінки, думка напевно може стати діаметрально протилежним.

Спостерігаючи з боку, легко міркувати і давати розумні поради, тим не менш, опинившись в полоні почуттів до чоловіка, дуже складно втриматися і не спокусити його.

Якщо у жінки є інтуїтивне відчуття, що ця людина, можливо, її доля, тоді чому б не випробувати її і не спробувати стати щасливою. Зваживши всі «за» і «проти», і вирішивши все-таки приступити до активних дій, в голові природним вимальовується питання: як закохати в себе одруженого чоловіка?

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Справедливості заради варто відзначити, що ще не один чоловік не був спокушений «силовим шляхом». Важливо спуститися з небес на землю і зрозуміти, що вподобаним чоловіком не можна маніпулювати як маріонеткою: він може захотіти бути спокушеним, а може і ні.

Тому діяти доведеться дуже обережно, в будь-який момент жінці треба бути готовою дати «задній хід» і забути про всі свої амбіції і бажання. Приводом для доведення ситуації до неконтрольованих вчинків і розкладів, коли все валиться – долі, сім’ї та, здається, сам світ навколо – не може бути ніщо, це нічим не виправдаєш.

Йти до кінця в такій ситуації зважилися небагато, і чимала кількість з них були в підсумку розчаровані і розбиті.

Відмова від шаблонних поглядів на життя

З раннього віку дітям активно прищеплюють безліч всіляких стереотипних думок про те, що таке добре, а що погано. Це робиться для того, щоб встановлювати якісь рамки, що дозволяють регулювати взаємовідносини між людьми і це цілком корисно і необхідно. Однак, при цьому істотно недооцінюється важливість того, що людина відчуває.

І зовсім не потрібно бути професором медицини, щоб зрозуміти, що відкидання і неприйняття своїх почуттів, найчастіше, приводить до психосоматичних розладів. Тому, бажаючи завоювати чоловіка, який порушив спокій і сон, варто бути природною і відкинути геть усі сумніви.

Зрештою, якщо чоловік «ведеться» на спокуса – значить, його відносини з дружиною, м’яко кажучи, почали тріщати по швах, і рано чи пізно його спокусить інша дівчина.

Дуже часто трапляються курортні або службові романи – це класичний приклад, коли обидві сторони отримують від відносин певний, як тепер прийнято говорити, гешефт, і можуть спокійнісінько розійтися «з миром». Причому, без будь-яких потрясінь і конфліктів, як для інсайдерів, так і для всього цивілізованого суспільства.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Насправді, в кожній жінці природою закладено знання про те, як закохати в себе будь-якого чоловіка.

І якщо є внутрішня впевненість у тому, що об’єкт жадання теж живить певні симпатії, для початку потрібно просто «включити жінку» і дати йому зрозуміти, що пора б йому поворухнутися, адже він може і не встигнути, і такий ласий шматочок можуть і відвести.

Раз вже прийнято рішення спокушати і завойовувати – відступати і застосовувати двозначні формулювання ні до чого. Краще прямо сказати об’єкту свого обожнювання, що він є ідеалом і досконалістю і ніхто більше його так не полюбить.

Перевірені часом прийоми

Спокусити одруженого чоловіка допоможе елементарна психологія, адже більшості з них в шлюбі не вистачає жіночої уваги, гостроти емоцій і елементарної уваги. Забезпечивши наявність цих складових при спілкуванні з об’єктом жадання, можна вважати, що, як мінімум, половина справи вже зроблено.

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Швидкість процесу спокушання одруженого чоловіка можна свідомо регулювати.

Якщо помітно, що чоловік активно реагує на залицяння, потрібно приступати до активної фази, в ході якої можна надавати йому знаки уваги у вигляді так званих «якорів», які постійно нагадуватимуть молодій людині про ту, хто їх презентував. До найбільш поширених варіантів подарунків можна віднести:

 • Чоловік воліє кави – прекрасно! Подарунковий набір різних сортів цього напою – чудовий подарунок, адже заварюючи цю каву, чоловік кожен раз буде згадувати про дарувальниці.
 • Непоганим варіантом подарунка може стати ручка. Зрозуміло, кулькова ручка тут не підійде, з цілком зрозумілих причин. Дорогий ручкою чоловік, швидше за все, буде користуватися і буде боятися її втратити. Пізніше, при зустрічі, ручка буде непоганим приводом дізнатися, як справи у молодої людини, не підводить вона його, зручна чи – з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками.
 • Якщо молода людина працює в офісі, то в якості подарунка може виступити, наприклад, кактус, який буде безмовно нагадувати чоловікові, що є дівчина, яка він небайдужий.

Одним словом, при спокушанні невільного чоловіка, першочерговим завданням жінки є оселитися у нього в думках (ну, хоча б тимчасово прописатися, з доробком на майбутнє), все залежить від особистих бажань, цілей і планів на життя.

відсіювання ілюзій

Спокусити одруженого чоловіка, за великим рахунком, не є такою вже великою проблемою.

Все-таки, не кожен молодий чоловік зможе свідомо відмовитися від чиниться йому уваги, тому особливо трудитися, як правило, не доводиться, ну хіба що прикупити пару нових суконь і красиву білизну.

Найголовніше, здійснюючи подібні кроки, потрібно переконатися і зрозуміти, наскільки серйозні почуття до цієї людини і чи не є він просто ліками від нудьги. Тут потрібно звернути увагу на деякі моменти.

 1. Багато жінок, через деякий час, коли чоловік виявився убитим наповал, помічають, що коханий особливо не поспішає йти з сім’ї, лише іноді приходить добре провести час і відпочити від мирських турбот. На цьому етапі, жінка повинна сама вирішити, чи хоче вона продовжувати відносини з цією людиною в такому форматі. Якщо відповідь позитивна – варто прийняти правду і зрозуміти, що нинішній стан – це роль коханки. Втім, можливо, у багатьох ситуаціях, коханкою бути набагато краще, ніж весь час крутиться в турботах дружиною.
 2. Ще однією причиною, по якій спокушений чоловік не може вжити рішучих дій, може бути те, що він просто безхарактерний, незважаючи на випромінюється зовні впевненість. Такому чоловікові, швидше за все, лестило, що він зміг закрутити голову дівчині. Для того, щоб самоствердитися остаточно, він не відмовиться від парочки жарких ночей. Дізнаючись чоловіка ближче, дівчина може наштовхнутися на безліч підводних каменів, які можуть похитнути і навіть зруйнувати образ крутого мачо, якого вона, не так давно, так пристрасно бажала завоювати.
 3. І нарешті, спокушений чоловік просто зрозумів, що дружина, сім’я, вічні, так би мовити, цінності, для нього набагато дорожче. Зрозуміло, в цьому випадку, який найчастіше і буває, потрібно відпустити чоловіка, не намагаючись «ламати його через коліно». Як не крути, а привороти і зілля не варто відносити до допустимих методів впливу – можна зробити тільки гірше.

Якщо відносини з одруженим чоловіком виявилися всього лише ні до чого не обзивав романом, варто поставитися до цього філософськи: адже, по-перше, це був життєвий досвід, який дав можливість краще зрозуміти чоловічу психологію, а по-друге, можливо, це була генеральна репетиція перед завоюванням справжнього чоловіка, який, зустрівшись в майбутньому, сам буде готовий із задоволенням здатися в полон.

Джерело: http://ekrasota.com/otnosheniya/kak-vlyubit-v-sebya-zhenatogo-muzhchinu-91.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *