Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Нікому з нас не чуже почуття закоханості – стану, коли ми паримо в хмарах, мріємо про об’єкт жадання і млосно чекаємо зустрічі. У хід йде все: від передбачуваної лінії поведінки до хитрощів.

Зміст приховати

Звичайно, до кожного чоловіка в тій чи іншій мірі потрібен індивідуальний підхід. Щоб розібратися в тому як закохати в себе хлопця, потрібно хоч трохи розуміти чоловічу психологію . Все-таки загальні секрети по завоюванню серця існують.

Ними ми і поділимося з дівчатами, налаштованими діяти рішуче!

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Здійснилося – він запросив на побачення. Саме по першого побачення можна судити, як складуться твої стосунки з вподобаним хлопцем. Для початку потрібно зацікавити його і зробити першу зустріч незабутньою. Отже, починаємо вивчати …

Перше побачення: рамки пристойності

Побачення – це дуже хвилююча подія. Головне завдання – зацікавити хлопця і показати себе з кращого боку. Тому краще продумати все заздалегідь: від одягу до розмови. За бесідою будь тактовної і делікатною. Виключіть заборонені і проблемні теми, особливо про колишніх.

Намагайся створювати позитивну атмосферу – співрозмовник обов’язково це відчує. Чи не оцінюй інших і не будь надто цікавою – робота і розмір його гаманця не повинні тебе цікавити! Чи не викладай всю інформацію про себе.

По-перше, нікому цікаво слухати монотонне розповідь чужого життя, по-друге, хлопця не зацікавить бовтанка. Контролюй поведінку і свою промову.

будь загадкою

Це означає вміти налаштуватися на хвилю співрозмовника. Менше говори, більше слухай. Мило посміхайся і стріляй очима – але тільки так, щоб це не виглядало пішло. В очах хлопця кокетлива дівчина – жіночна і загадкова.

Загалом, чарує, веди себе, як справжня леді. Але знай міру: ніякої самовпевненості і випинання достоїнств. Але і не потрібно демонструвати явного інтересу до хлопця. В цьому і полягає основна загадка.

Хлопець повинен захотіти побачити тебе знову.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Отже, молода людина тобою зачарований і бачить подальше спілкування. Діємо далі.

будь слабкою

Відмінний спосіб – дати зрозуміти йому, що потребуєш в ньому – сильному і надійному захисника. Але не будь зовсім вже безпорадною або, того гірше, мужиком в спідниці. Мрія будь-якого хлопця – тендітна і ніжна дівчина. І ти повинна максимально відповідати цьому образу.

Дай йому поруч з собою відчути себе чоловіком

Дозволь йому тебе врятувати. Не важливо від чого: від собаки, вуличного хама – все одно, аби він проявив свої геройські якості. Можна просто попросити щось зробити для тебе. І потім не забудь йому сказати, який він молодець – так у улюбленого з’явиться бажання в подальшому здійснювати героїчні подвиги.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

захоплюйся їм

Правильно хвалити свого чоловіка, виділяючи його кращі якості, потрібно обов’язково. Особливо якщо є за що 🙂Йому, як повітря, просто необхідно чути похвалу і схвальні слова на свою адресу. Чоловіки ласі на лестощі. Будь-яку! 🙂Однак дотримуйся золотої середини – навіть найулюбленіша страва приїдається, якщо їм харчуватися щодня.

Будь собою

Будь щирою, що не старайся бути тим, ким ти не є, чи не прилаштовуйся і не копіюй інших. Уміння бути собою – це родзинка і один з найдієвіших методів. Це те, що робить нас особистістю, індивідуальністю! Чесність, щирість і доброта повинні бути частиною тебе. Адже кожен чоловік бажає, щоб його кохана дівчина / дружина володіла цими безцінними якостями.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Життєрадісність та енергійність

Погодься, не кожен захоче проводити свій час з апатичною і похмурої дівчиною. Життєрадісність просто зобов’язана йти з тобою по життю! У веселої дівчини набагато більше шансів отримати чоловічу увагу і любов. Від блиску в очах, посмішки на обличчі і гарного настрою ти будеш ще краше!

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Будь всебічно розвиненої

Розвивайся, читай, цікався відбуваються в світі новинами. З начитаною дівчиною завжди знайдеться тема для розмови, а значить, буде присутній інтерес! Також цікався справами улюбленого, підтримуй його – повір, чоловіки це бачать і цінують.

Отже, ви вже зустрічаєтеся. Це найромантичніше час у відносинах – цукерково-букетний період: красиві залицяння, початок спільно проведених вихідних, бажання часто бачити один одного і багато часу проводити разом, дивувати, робити сюрпризи і подарунки. Саме час проявити кращі риси характеру, розум і жіночу мудрість.

Знайдіть спільне заняття

Добре, якщо ти захопишся його хобі – тоді вас буде об’єднувати спільна справа, а значить, ти станеш йому не просто дівчиною, а й другом! Це дуже важливо. Однак хобі годиться тобі подобатися – заняття через силу нічого доброго не принесуть. Займайтеся, ніж душа забажає: спортом, фотографією, приготуванням страв або вигулом собак у дворі, аби вам це було в радість.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Створюйте комфорт для двох

Якщо з людиною відчуваєш себе комфортно і затишно, то відпускати це гарне ох як не хочеться. Тому працюй над створенням гармонійної, затишної атмосфери спільного проведення часу. Адже справжнє почуття приходить з духовним зближенням.

Не розслабляйся

Не думай, що якщо ви вже разом, то можна розслабитися. Над відносинами потрібно працювати постійно! Продовжуй полонити його своєю турботою, а в сексі – винахідливістю.

Будь трішки непередбачувана! Адже хто, як не дівчата вміють тонко відчувати, що потрібно відносинам. Чи не жертвуй своїми інтересами і не відміняй термінових планів заради нього.

Нехай в тобі залишається частина загадки, яку хочеться розгадувати. З цього слід:

Намагайся бути різною

Це означає хоч би іноді міняти щось у своїй зовнішності – наприклад, стиль одягу або зачіску. Але переборщувати не потрібно: вітаються тільки легкі зміни, щоб не наражати на хлопця в шок.🙂

Почуття гумору

Будь дотепною. Почуття гумору виручить навіть в самій безглуздій ситуації! До того ж це дуже сексуально.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Ви вже звикли один до одного, знаєте свої сильні і слабкі сторони, і здається, вже ніщо не зможе затьмарити ваше щастя. Але не зупиняйся: відносини, як і квіти, потребують щоденному догляду і турботи.

Не забувай стежити за собою

Не будемо говорити про те, що це повинна робити кожна дівчина, згадаємо лише, що стежити за собою означає не тільки наводити марафет із зовнішністю, а й дбати про своє здоров’я. Це потрібно в першу чергу для себе. Що стосується фігури, то справжня леді повинна бути підтягнутою і мати королівську поставу. Можна без косметики, але з чистими волоссям і акуратними нігтями!

Дозволяй йому скучити

Чи не нав’язуйся хлопцю, май власні плани і захоплення, від яких не потрібно відмовлятися при першому ж проханні побачитися. У вас обох має бути особистий простір, коли хочеться присвятити час собі, батькам, друзям. Повір, тоді вас буде тягнути один до одного більше.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Чи не обмежуй свободу коханого

Хлопець повинен твердо знати, що ти не намагаєшся його контролювати і робити замах на його незалежність. Вони дуже дорожать своєю свободою! Тому якщо хочеш безмежної любові до себе, не намагайся лізти в його простір, коли він «ховається в свою печеру». Просто дай йому час побути на самоті. Він повернеться повним сил і буде тобі за це безмежно вдячний.

Враховуй його думку

Рано чи пізно у відносинах виникають суперечки і розбіжності. Це не дивно – адже ми з різними характерами, звичками, поглядами на життя. Потрібно мудро підходити до питання вирішення конфліктів, вміти не тільки вислухати протилежну точку зору, але і прийняти її. Радься з ним, але в той же час дай зрозуміти, що ти і сама в змозі справлятися з виниклими труднощами.

Довіряй йому

Покладися на нього в будь-якій ситуації і будь впевнена, що він здатний не просто дозволити важке завдання, але і гори перевернути. І ні за що не шпигує за коханим – це низько.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Кажи як є

Чоловіки дуже слабо розуміють натяки, вірніше, зовсім їх не розуміють. Тому думка формулюй чітко, ясно, без незрозумілих вступів. Прямота і такт – твої найкращі помічники в умінні домовлятися і вирішувати конфліктні ситуації.

Сподіваємося, наші поради допоможуть тобі знайти жіноче щастя і не тільки грамотно побудувати свої відносини з коханим, а й зміцнити їх, заклавши міцний фундамент для майбутнього щасливого шлюбу! 🙂

Джерело: https://bisquit-mag.ru/psychology/love-relationships/kak-vlyubit-v-sebya-parnya.html

Як домогтися хлопця – психологічні прийоми для того, щоб закохати в себе чоловіка, який подобається, але не хоче відносин

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні светлана Румянцева

Як домогтися хлопця ненав’язливо і максимально природно? Крім залучення зовнішнім виглядом і особистісними якостями, допоможуть досягти мети основні психологічні прийоми, щоб зацікавити і закохати в себе чоловіка . Спрямовані як в сторону жаданого об’єкта, так і на себе, улюблену.

Бути а не здаватися…

Як добитися уваги і любові хлопця, який подобається? Через зовнішність, адже чоловіки люблять очима (на відміну від жінок, які люблять вухами). Зовнішність не обов’язково повинна бути журнальної.

Чоловікам подобаються ефектні жінки, але це не означає, що слід виглядати зухвало, і сексуальність не варто плутати з вульгарністю.

Тим більше домогтися сексу з хлопцем – це не те саме, що закохати його в себе.

За даними психологічних досліджень, з мулових підлозі надзвичайно не подобається проявляють нав’язливу ініціативу пані . Тому, ставлячи собі питання, як добитися уваги чоловіка, пам’ятайте, що спочатку пробуджують в ньому інтерес, а потім – мисливця. Щоб здавалося, що ініціатива щодо зближення виходила від нього.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Для того, щоб домогтися чоловіка, потрібно викликати в ньому інтерес

Що хлопцям подобається в дівчатах?

Який стати, щоб домогтися не тільки уваги, а й любові? Як зацікавити хлопця? Звичайно, немає межі досконалості, але ось до чого треба прагнути :

 • Радує погляд здорова, доглянута, акуратна дівчина, одягнена зі смаком . А це значить – в одяг, що підкреслює достоїнства і скромно приховує недоліки. Макіяж повинен бути, але не бойове розфарбовування зачекався любові тубілки. І, бажано, не повинно кидатися в очі, скільки витрачено часу, сил і грошей на створення образу. У зовнішньому вигляді прагнемо до гармонії і природності. Розвиток естетичного смаку важливо, це говорить про розум.
 • До речі, у інтелектуальної, начитаною дівчата з широким кругозором , набагато більше шансів домогтися хлопця своєї мрії, так як залучити чоловіка зможе найсексуальніший орган – мозок. Розумна жінка зуміє вибрати з десятків психологічних прийомів важливі і відповідні саме в її випадку способи. Чи підтримає розмову на різні теми, зачарує дотепністю. Дурненький дівчаток воліють невпевнені в собі або цинічні, які бажають використовувати цю дурість, чоловіки. Хоча ніхто не забороняє використовувати бажання хлопця відчувати себе розумнішими.
 • Позитивність, почуття гумору , жіночність, природність у поведінці подобаються всім хлопцям. Психологи найбільшого клубу знайомств в Америці, провівши опитування клієнтів, з’ясували, що 40% чоловіків не продовжать відносини з тими, хто грубо і хамськи поводиться з обслуговуючим персоналом кафе чи ресторанів. Так що від дівчат хлопці чекають м’якості і доброти.
 • Коли жінка впевнена в собі , тоді і голос звучить спокусливо, і очі іскряться заворожуюче, і хода стає хвилюючою. Така впевненість в собі не залежить від зовнішніх даних і інтелекту. Щоб виховати віру в себе, психологи радять такі прийоми:
 1. Подивитися на своє відображення «закоханими очима». Знайти 10 кращих якостей і згадувати їх частіше. Любити себе не тільки за них.
 2. Назвати і прийняти свої негативні якості. Не займатися самоїдством, а подумати, як їх можна замінити позитивними. Спокійно і конструктивно ставитися до невдач – робити висновки і вчитися.
 3. Чи не порівнювати себе з іншими.
 4. Спілкуватися з позитивними людьми, які вас приймають такий, як є.
 5. Жити і діяти відповідно до бажань, а не йти на поводу чужий критики і страхів.
 6. Допомагати іншим. Це теж дозволить цінувати себе.
 7. Часто посміхатися, не боятися дивитися прямо і доброзичливо в очі.
 8. Репетирувати поставу, ходу і відточувати жести перед дзеркалом.
 9. Стежити за упевненістю і виразністю мови.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Чоловіки люблять розумних і начитаних жінок

Тобто потрібно пізнати себе «у всій красі», не відчувати до своєї персони ніяких негативних емоцій і показувати все це зовнішнім виглядом. З адекватною самооцінкою хлопця закохати в себе буде легше .

Читайте також:   Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Доброзичлива, відкрита, легка в спілкуванні, доглянута, здорова, без шкідливих звичок дівчина обов’язково зверне на себе увагу. Але важливо саме бути, а не здаватися. Адже перше враження – зовсім не запорука тривалих відносин.

Надто завищена самооцінка може призвести до хворобливої ​​реакції, агресії і нав’язливою ідеєю, якщо не вдасться досягти своєї мети

Психологічні прийоми впливу на чоловіка

Після того, як увага прикута, і знайомство відбулося, потрібно постаратися знайти загальні інтереси . Це зробити простіше, якщо хлопець з вами вчиться, працює або спілкується в одній компанії. Можна просто навести довідки. А потім використовувати знання, щоб підібрати ключ до серця хлопця:

 • Для розробки сценарію «несподіваною» зустрічі (в спортклубі, на вечірці, концерті).
 • Для вивчення в інтернеті інформації про марку його автомобіля, професії, улюбленому захопленні, музику і фільми для створення спільних тем в розмовах.
 • Щоб відповідати його уявленням про «дівчині мрії».

Для «закріплення» ефекту і продовження спілкування досвідчені серцеїдки рекомендують використовувати основні психологічні трюки в стосунках:

 • Називайте частіше об’єкт вашого полювання на ім’я.
 • Навчіться говорити «правильні» компліменти. Похвалу люблять все, але не лестощі. Хоча егоцентричні чоловіки і улесливі слова приймають за чисту монету.
 • Не критикуйте і не виставляйте співрозмовника некомпетентним.
 • Попросіть надати необтяжливу допомогу. Чоловіки люблять, коли визнають їх перевага в будь-якому питанні. Якщо отримаєте відмову, не переживайте. Спробуйте прийом через час. Психологи кажуть, що якщо людина відмовляє, то підсвідоме відчуття провини змусить його в обов’язковому порядку виконати більш дрібну прохання наступного разу. А краще створіть ситуацію, щоб хлопець сам запропонував вам допомогти.
 • Акуратно входите при спілкуванні в особистий простір (приблизно 50-100 см), щоб не викликати роздратування. Зменшуйте яку з кожною наступною зустріччю.
 • Постарайтеся бути чесніше, відповідаючи на питання. Але при цьому мило фліртуйте. Не будьте банальною.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Психологічні прийоми допоможуть знайти ключ до серця чоловіка

Коли стає зрозуміло, що «рибка заковтнула наживку», варто спробувати прийом ігнорування . Але тільки так, щоб не образити і не відштовхнути.

Можна відмовити в наступному побаченні під приводом зайнятості (не забути придумати правдоподібну легенду, щоб потім заспокоїти спантеличеного чоловіка), бути холодною і відстороненою. Або ж невинно пофліртувати з іншими хлопцями.

Мисливець в чоловікові стрепенеться, відчувши, що «здобич», яка була в руках, вислизає. Така психологія впливу на чоловіка.

Як зрозуміти, що ви подобаєтеся хлопцю?

 1. Коли в компанії сміються несподіваною жарті, людина неусвідомлено дивиться на того, хто його цікавить. Якщо ви зустрілися очима в цей момент, можна не сумніватися в обопільній симпатії.
 2. Якщо хлопець часто затримує погляд на вас і намагається, щоб ви постійно перебували в полі його зору.
 3. Намагається розвеселити, здивувати, зробити приємне, розпитує і слухає.
 4. Радий зустрічі, сам призначає побачення.

Як домогтися хлопця, якого любиш, якщо він не хоче відносин? Для початку потрібно подружитися з ним.

Адже дружба – «закоханість на паузі». Але намагатися рідше використовувати визначення «друг» і не підкреслювати, що відносини суто дружні.

Якщо хлопець визначив вас в «глуху френдзону», не варто засмучуватися. Це дасть можливість краще його впізнати.

І, якщо бажання завоювати серце обранця не пройде, можна: викликати ревнощі, використовувати «дружній поцілунок» або просто зізнатися в своїх почуттях.

До речі, психологічні прийоми для того, щоб повернути колишнього, починаються також з цього трюку: в першу чергу, вам потрібно налагодити дружнє спілкування.

Домогтися хлопця, який зовсім не хоче відносин, можна спробувати прийомами НЛП.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Любов сліпа, але ми хочемо завоювати хлопця у що б то не стало

Прийоми нейролінгвістичного програмування

Щоб «зачепити» увагу чоловіки надовго, можна спробувати використовувати основні психологічні прийоми, взяті з методик нейролінгвістичного програмування (прийоми якорения чоловіки в психології).

Нейролінгвістичне програмування – це набір технік, що впливають на підсвідомість. Деякі люди володіють найпростішими з них неусвідомлено – т. Зв. природжені маніпулятори.

Існують навіть прийоми управління натовпом або громадською думкою за допомогою засобів НЛП, вони складні і в вивченні, і в застосуванні. Хоча деякі психологи вважають НЛП міфом.

Симпатія виникає між людьми, схожими в чомусь . У психології це почуття довіри називається «раппорт». Домогтися його можна:

 • Ухвалою «точок дотику». Однакові інтереси, хобі, місце навчання, народження відразу зближують. Знайди їх або створи. Ненав’язливо зверни на це увагу хлопця, якого хочеш добіться.Отзеркаліваніем. Коли відразу не знайшлося спільних тем, можна просто неявно копіювати жести, позу, темп дихання. У розмові при відповідях, повторювати частина питання з тією ж інтонацією. Але не перегинати, щоб чоловік не подумав, що його дражнять.
 • Приєднанням. Використовувати ту ж лексику, вимова, приймати думку на деякі питання, уважно слухати, погоджуватися і кивати.
 • Щоб сподобатися хлопцю, найчастіше поводяться неприродно , показуючи «кращий варіант себе», перебільшують свої достоїнства. Чоловіки помилково приймають це як виклик або вказівка на їх невідповідність. Перед тим як розповісти історію свого життя, варто спочатку створити комфортну обстановку для співрозмовника, щоб він розкрився і виговорився. Уміння слухати іноді цінніше, ніж здатність блиснути ерудицією і тонким душевним світом.
 • Не можна розповідати про себе відразу все. Нехай чоловік домислів і прикрасить образ на свій смак.
 • При розмовах обов’язково стежити за реакцією співрозмовника. Це дасть можливість вчасно зупинитися, якщо бесіда піде не в те русло.

Тільки спостерігаючи певний час за людиною можна навчитися його «читати». Особливо інформативно дихання і очі.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Не розказуйте чоловікові про себе відразу все, нехай він домислів і прикрасить ваш образ

 • Коли створено раппорт, і по співрозмовника видно, що він відчуває себе комфортно, в душевний момент потрібно «ставити якір» . Можна не самої викликати пік емоцій, а взяти його з пам’яті чоловіка, попросивши розповісти про радісні моменти в житті. Для цього треба увійти в особистий простір до душевного підйому. А потім просто доторкнутися до потилиці, передпліччя, ліктя … До місця не зовсім звичайного, але досяжному. Можна повторити «якорение» в інший раз. Цей прийом означає, що підсвідомо хлопець запам’ятає, що ваша присутність приємно, а ви зможете йому це асоціативне відчуття нагадувати дотиком в будь-який час.
 • Використання емоції, щоб впливати на підсвідомі бажання . Аж до гніву. Але це повинна бути вивірена операція: вивести людину з себе і вчасно зупинитися, щоб, заспокоюючи, взяти над ним верх. Багато людей після спалаху гніву, схильні до впливу і навіювання через бажання загладити провину. М’які по природі також реагують і на чужу лють, спрямовану в їхній бік.
 • Спробувати емоційно заряджати чоловіка . Щоб він тільки з вами завжди відчував піднесеність настрою.
 • Якщо у молодої людини якась невдача, втішати його . Підводячи до думки, що крім вас його ніхто не розуміє. Так можна стати незамінною в його житті.
 • Прийом повторення одних і тих же ідей різними словами . І, можливо, вийде переконати, що поруч єдина любов його життя.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Прийоми якорения чоловіків і жінок по суті маніпуляції

висновок

Однак, маніпулювання – все ж не той метод, який повинен використовуватися в любовних справах. Адже такі техніки – свого роду насильство над підсвідомістю іншого . З улюбленими варто бути чесними з самого початку. А взаємини маніпулятора і «жертви експерименту» – не відкриті і не рівні. Хоча, треба визнати, прихована маніпуляція – це частина багатьох відносин.

Як бути, якщо не вдається завоювати любов хлопця ніякими способами? Відступитися і витягти з цього урок – найкраще, що можна зробити. Ні в якому разі не бігати за ним. Не брати його на жалість.

Навіть якщо такі відносини і відбудуться, радувати довго вони навряд чи будуть. Адже замість спогадів про те, як чоловік красиво залицявся і домагався вас, в пам’яті будуть тільки власні інтриги та психологічні прийоми.

Любов же – повинна бути дивом. А диво можна і почекати.

11 лютого 2014 року, 15:22 Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

Джерело: https://sunmag.me/sovety/11-02-2014-kak-dobitsya-parnya-osnovnye-psikhologicheskie-priemy.html

закохати чоловіка

Головна / Любов / Закохати чоловіка

ЯК  закохати в себе чоловіка

Кожна жінка хоче дізнатися рецепт, як закохати в себе чоловіка і прожити з ним довго і щасливо. Безумовно, є деякі рекомендації, які я зараз викладу. Впливу будуть описані спочатку базові, потім заборонені, маніпулятивні.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

 •  20 ефективних прийомів
 • ЯК закохати в себе чоловіка
 • СЕКРЕТ №1. СЕКСУАЛЬНАЯ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Сексуальна привабливість. Я нікого не здивую, якщо скажу, що у сексуально привабливою жінки більше шансів на увагу з боку чоловіків. Як мінімум, початкове потяг з Його боку їй забезпечено. Але це далеко не все, і тільки за допомогою цього навряд чи вийде закохати чоловіка в себе.

СЕКРЕТ №2. ОБРАЗ

Ваш образ повинен бути відмінним від інших . Щоб закохати в себе чоловіка, як мінімум придумайте якусь рису характеру, нехай не зовсім «правильну», але вашу «фішечки». Наприклад, завжди носити «вдалий» шарфик, брелок, або любов до певного сорту цукерок. Придумайте, як ці цукерки виводять вас з будь-якої неприємності на стан щастя.

Це потрібно вселити поступово, і коли він захоче вам зробити приємно, він обов’язково скористається цим знанням. Тільки не загадують норкову шубу на першій зустрічі, великий шанс втратити чоловіка)))

СЕКРЕТ №3. Натяк, ВООБРАЖЕНИЕ

Натяки на власну сексуальність , непрямі обіцянки. Наприклад, між справою добре згадати, що ви відвідали курси орального сексу, або займаєтеся стрип-пластикою, або прочитали цікаву книгу про секс, або любите дивитися порнографію, і тд.

Це відмінно включає чоловічі фантазії. Його мозок сам включить процес впливу, і не дивуйтеся, якщо з часом він буде згоряти від пристрасті до вас. І вам не доведеться думати, як закохати в себе чоловіка, він сам закохається!

СЕКРЕТ №4. БЕЗПОРАДНІСТЬ

Жіноча безпорадність в простих питаннях, які йому легко виконати. Від подавання руки при сходженні зі сходинок і відкривання дверей, до порад з технічних питань. І взагалі зручно включити «дурочку» і говорити, ось ти такий розумний, підкажи мені, нетямущий …

Брати поради завжди дуже вигідно, тому що частково можна перекласти і відповідальність на порадника. Але будьте обережні, чоловіки не такі дурні, і ця маніпуляція може не пройти. Але найчастіше це допомагає закохати чоловіка, тому пробуйте!

СЕКРЕТ №5. ФІНАНСИ

Фінансова самостійність. Ніхто так не лякає чоловіків, як «халявщіци». Безумовно, з часом він візьме на себе певну фінансову підтримку, але відразу не намагайтеся сісти йому на шию. Більшість чоловіків, особливо які розумніші, відразу фільтрують таких дам. А вам же потрібен саме розумний чоловік?

СЕКРЕТ №6. якоріння

Якореніє. Це прийом НЛП. Коли чоловікові особливо добре з вами, доторкніться до нього в певному місці тіла. Часто цей прийом вирішує питання, як закохати в себе чоловіка.

Виконайте це кілька разів, в різних ситуаціях під час самого комфортного стану.

Тільки важливо ставити якір в важкодоступному для оточуючих місці, інакше цей якір почне спрацьовувати на колег по роботі.

СЕКРЕТ №7. ПІДТРИМКА

Психологічна підтримка. У всіх людей буває хороше і погане настрій. І коли людині погано, йому потрібна підтримка. У такі моменти він особливо чутливий. Спочатку потрібно його привчити до того, що ви завжди зрозумієте і підтримаєте. А коли він привчиться ходити до вас за цим, можна починати поступове м’яке навіювання.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

СЕКРЕТ №8. ГЕТЬ КОЛИШНІХ!

Ніяких колишніх, ніяких скарг, чоловіків лякають жіночі проблеми. Особливо на початку. Давайте йому зрозуміти, що у вас все зашибісь і без нього. А з ним може бути ще краще.

СЕКРЕТ №9. ускользание

Ускользание. Створюйте невеликий дефіцит спілкування з вами. На побаченні НЕ досиживающий до того, що вам уже нема про що один одному розповісти. Якщо у вас секс, то краще НЕ залишайтеся на ніч.

Він повинен сам захотіти прокинутися з вами в одному ліжку і попросити вас про це. Чи не телефонуйте, НЕ пишіть перша, тільки якщо у справі. І навіть якщо він захоче дізнатися про ваше життя, створіть невелика перешкода, яке він повинен подолати.

Читайте також:   Як довести дівчину до оргазму: рекомендації чоловікам

Чоловік мисливець, і його куди більше порушить наздогнати здобич, а не взяти її, коли вона чекає з закоханими очима.

СЕКРЕТ №10. ЕМОЦІЇ

Зникайте на піку емоцій. Щоб під час вашої відсутності він побільше думав про вас. І побільше непередбачуваності. Він не повинен точно знати, коли ви знову удостоїлися його своєю увагою.

Про емоції у нас є чудова стаття, де Ви дізнаєтеся, як цей інструмент правильно використовувати, як розпізнавати емоції чоловіки (а це його справжні думки), і як розвивати емоційний інтелект. Коли прочитаєте цю статтю, поверніться і перейдіть за посиланням ЕМОЦІЇ.

СЕКРЕТ №11. СИЛА ВІДМОВИ

Відмова в сексі . Тут немає чітких рекомендацій. Якщо ви в сексі – сама Клеопатра, і ще не один чоловік від вас не пішов сам, то сміливо показуйте йому клас, і віддаляйтеся.

Через час він захоче повторити і ви зможете ставити свої умови. Але якщо ви сумніваєтеся в своїх здібностях, краще чоловіка витримати трохи ДО, щоб він сам собі придумав пристрасть, і сам в неї повірив.

Але занадто НЕ перетримуйте, інакше може вийти велике розчарування.

Як закохати в себе хлопця: основні секрети поведінки при спілкуванні

СЕКРЕТ №12. ГРАМОТНІСТЬ

Сексуальна грамотність , навчання. Дуже корисно підвищувати свої секс навички – різноманітні тренінги, тренування інтимних м’язів, танці. Це зайвим ніколи не буде і підвищить вашу самооцінку.

СЕКРЕТ №13. підлаштування

Підстроювання . Копіюйте його пози, але в міру етикету і здорового глузду. Людині властиво довіряти схожим людині, ось і постарайтеся стати на нього в чомусь схожою.

Закохати чоловіка допоможе грамотний Флірт, як мінімум, на початку спілкування.

СЕКРЕТ №14. СПІЛЬНУ МОВУ

Розмова на одній мові. За його фразам визначте його домінуючий спосіб сприйняття. Їх три – візуальна, аудиальная і кинестетическая. І введіть в свій лексикон подібне висловлення своїх думок. Цю тему я розкрию в окремій статті.

СЕКРЕТ №15. ЗАГАЛЬНІ ТЕМИ

Присутність спільних тем для розмови . Маю велику надію, що вам дійсно є про що поговорити.

А якщо чоловік не вашого кола та інших інтересів, то закохати чоловіка можна, якщо вже дуже хороший він … Для цього доведеться дізнатися його інтереси і самої захопитися цим. По-справжньому, з усією пристрастю.

Це один з основних критеріїв сумісності, тому дерзайте. Пристрасть йде, новизна стирається, а загальні інтереси залишаються!

СЕКРЕТ №16. КОМФОРТ

Комфорт. Якщо чоловікові з вами буде комфортно, він завжди повернеться. Дізнайтеся, що йому подобається найбільше, про що він мріє і спробуйте це виконати. І обов’язково вкажіть це.

Запитайте: «Ти щасливий зараз?» або трохи побічно: «Знаєш, я зараз така щаслива, як ніколи. Спасибі тобі, що ти поруч зараз ». І навіть якщо він нічого не відповів, ця інформація відклалася в підсвідомість, будьте впевнені.

Кілька таких сеансів – і ви його королева.

СЕКРЕТ №17. самокритично

Почуття гумору, самокритичність. Це додасть комфорту в спілкуванні, і ще сильніше прив’яже чоловіка до вас.

СЕКРЕТ №18. покірно

Жіноча покірність дуже збуджує чоловіка. І навіть якщо ви займаєте високу посаду на роботі, зі своїм чоловіком потрібно бути слухняною і поступливою. І навіть якщо це буде лише гра, він її оцінить.

Але в наше століття жіночої емансипації можливі варіації, і часто чоловіки стають жіночними, жінки мужніми. І дана порада обов’язково оцінюйте по ситуації.

Але з досліджень вчених, більш міцними вважаються союзи з чоловічим домінуванням.

СЕКРЕТ №19. лестощі

Лестощі. Чоловіки люблять лестощі, захоплені очі жінки, але не переграйте, щоб він не вважав за вас ідіоткою. Не забувайте його хвалити. Частіше!

СЕКРЕТ №20. ОБІЦЯНКУ

Обіцянка. Дізнайтеся, чого йому не вистачає в грандіозному, життєвому плані.

Наприклад, якщо він мріє побудувати будинок, скажіть, що в дитинстві жили в селі у бабусі, і це були найщасливіші часи.

І взагалі, ви мрієте про будинок, де багато квітів, де затишно … Тобто, по суті, побічно пообіцяйте внести затишок в його будинок. Або він хоче дитини. Скажіть: «Я хочу від тебе сина».

Як вдало співачка Наталі намацала найбажаніші слова для будь-якого чоловіка, і пісня стала хітом!

ЗАБОРОНЕНІ СЕКРЕТИ ЯК закохати чоловіка

Ну ось ми і підійшли до небезпечних методикам, які можуть вистрілити і проти маніпулятора. Якщо Ви вирішили будь-що-будь, закохати чоловіка в себе, подумайте гарненько про наслідки.

Всю відповідальність і всі ризики ляжуть на Ваші плечі. Ні в якому разі не беруся читати моралі, просто Ви повинні бути впевнені, що Ви відчуваєте любов до чоловіка.

І не можна боятися втратити, тому що страх може перешкодити.

У відносинах «все складно»? Хочете дізнатися все про партнера? Заплуталися в собі? Вам сюди!

4 ЗАБОРОНЕНІ ТЕХНІКИ, ЯК закохати в себе чоловіка

ТЕХНІКА №1

Викликання ревнощів. Самець спрадавна наділений ревнощами. Адже поки він полює, він не хоче, щоб його самку запліднив інший самець, і потім виховувати чуже потомство.

Сценарії я вам говорити не буду, досить просто натяку на можливу невірність. І самі аморфні чоловіки активізуються. Чи не перегніть палицю, ваша жертва може легко зіскочити або влаштувати вам розбирання, після яких постраждати можете ви самі.

На цьому ж засновані відносини свінгерства, коли партнери намагаються сколихнути колишню пристрасть.

ТЕХНІКА №2

Сильні емоційні переживання разом . Екстрім, небезпека дуже сильно прив’язують людей. наприклад, спільний стрибок з парашутом, або політ на параплані, або купання в нічному морі – все незвичайне і страшне є сильним впливом.

Одного разу на моїх очах впав з водоспаду мій коханець. Він залишився живий, невелика травма. Але в мені наче щось сталося, і це мене страшно прив’язав до нього. 2 роки я страждала від найсильнішої прив’язки, а він відбувся лише фізичними травмами.

Тому подібні експерименти дуже небезпечні, і не факт, що вони не обернуться проти призвідника.

ТЕХНІКА №3

Зникнення. Козирна карта маніпулятора. Вимагає невеликої підготовки. У розмові, як би ненароком, домовитися про те, що вважаєте, що справжня любов гідна самогубства, або що ви розумієте Мерлін Монро, і те, що вона наклала на себе руки. Або іншу нісенітницю, і якщо після цього висловлювання ваш чоловік не втік і не вніс вас в НС, продовжуйте гру.

Після дріб’язкової сварки, яку ви самі ж спровокуєте, просто постинаєте телефон на кілька днів. Пощезайте з усіх соцмереж і т.д. Бред, звичайно, це маревний, але якщо спрацює, то жертва за кілька днів збожеволіє і закохати чоловіка не складе труднощів. Як мінімум, кілька днів він буде про Вас думати, і це призведе до своєрідної прихильності.

ТЕХНІКА №4

Маятник. Найбезпечніший з усіх заборонених дій. Спочатку покажіть чоловікові, яка ви гарна, біла і пухнаста. А потім, БАХ! Після невеликої його помилки стаєте страшної стервом.

Амплітуду розгойдування вибираєте відповідно до ступеня його прив’язки і здоровим глуздом. Потім знову хороша, і знову погана. Для вас важливо не боятися його втратити, тому що людина зі здоровою психікою цього терпіти навряд чи стане.

Хоча, у всіх нас є складнощі … можливо, так ви зможете закохати чоловіка.

ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ЧОЛОВІК ВЛЮБЛЕН?

Закохати чоловіка – це ще пів-справи, або навіть чверть. Дуже важливо вчасно розпізнати ознаки прихильності чоловіка. Погляд чоловіки скаже про те, як він до Вас відноситься. А так же про його сексуальні переваги! Пройдіть по посиланню «ПОГЛЯД ЧОЛОВІКА», щоб зрозуміти його ставлення до Вас.

У відносинах «все складно»? Хочете дізнатися все про партнера? Заплуталися в собі? Вам сюди!

Якщо Ви зайшли на цю сторінку, Вам цікаво побудова гармонійних відносин. Я з величезною повагою ставлюся до людей шукають, які займаються самопізнанням. А Ви не пробували вивчати фізіогноміку? Ці знання Вам допоможуть «прочитати» будь-якої людини, справити потрібне враження на чоловіка.

Знаючи сильні / слабкі сторони людини, Ви завжди будете впливати на потрібні точки. Навчившись читати невербальне поведінка чоловіка, Ви будете читати його думки!

Не відкладайте, адже час іде … Тим більше почати можна вже зараз і абсолютно безкоштовно!

 1. ВИВЧАЙТЕ Физиогномика, це найкращий інструмент для життя!
 2. ЧИМ ОСОБИСТО ВАМ БУДЕ КОРИСНА Физиогномика?
 3. 6 причин вивчити фізіогноміку прямо зараз:

1. Ви будете знати ВСЕ СЕКРЕТИ людей, адже особа завжди на виду. Для цього Вам не знадобиться ніяких даних про людину – ні прізвища, ні імені, ні по батькові, ні дати, ні часу, ні місця народження, ні паспортних даних, ні даних його розрахункового рахунку – НІЧОГО!

2. Ви будете читати невербальне поведінка людей – це 93% інформації.

 • 3. Ви збільшите свій дохід в середньому на 40%
 • 4. Ви побудуєте міцну сім’ю, без втрати часу на помилки
 • 5. Ви будете читати думки людей
 • 6. Вам не знадобиться детектор брехні
 • Після реєстрації Ви отримаєте 7 подарунків і бонусів:
 • ПОДАРУНОК №1. Інструкція ЕФЕКТИВНОГО СПІЛКУВАННЯ
 • – Визначайте пріоритети і болю співрозмовника
  – Пропонуйте дуже вдалий
 • – Використовуйте зрозумілі для нього фрази

Джерело: https: //xn--8sbechgrcw2ao7aj4li.xn--p1ai/vlyubit-muzhchinu

Як закохати в себе хлопця

Коли в твоєму житті з’являється чоловік, поруч з яким хочеться бути постійно, від якого хочеться отримувати турботу і увагу – це любов. Поруч з коханою людиною хочеться бути постійно, і насолоджуватися його виглядом, його діями і розмовами.

Але на жаль, це світле почуття не завжди буває взаємним і деякі хлопці можуть навіть не помітити любовних почуттів з твого боку.

З цієї причини у багатьох дівчат часто виникає питання, як закохати в себе хлопця найнадійнішим і простим способом, і чому взагалі він не хоче закохуватися !?

Чому хлопець не хоче закохуватися

Ви близькі друзі

Існує багато причин, за якими молода людина свідомо уникає почуття закоханості. Одна з найпопулярніших причин – це те, що ви з ним є близькими друзями.

Він знає тебе з дитячого садка або школи, ви регулярно проводите час разом і він вже давно сприймає тебе не як представницю прекрасної статі, з якої можна розглядати майбутнє, а як справжнього друга, як сестру по духу і по інтересам.

Це один зі складних випадків, коли дійсно найпростіше буває залишити вашу дружбу недоторканою – інакше після зізнань у любові ви не зможете зустрічатися, але і залишитися друзями теж не вийде.

Ви не в його смаку

Буває і таке, коли ти дійсно не в його смаку – всі чоловіки унікальні в своїх перевагах. Одним подобаються фатальні брюнетки, іншим ніжні блондинки, треті за краще скромних і тихих дівчат з непримітною зовнішністю.

Тому якщо молода людина не звертає на тебе уваги, навіть коли ти випробувала всі способи зваблювання і жіночі хитрощі – ймовірно, ти просто не та дівчина, на яких він звик звертати увагу, і твій типаж його не приваблює.

Тут краще пошукати щастя в іншому чоловікові – напевно поблизу є хтось, хто вже давно придивляється до тебе і мріє захищати і піклуватися.

Страхи, побоювання, гіркоту минулих відносин

Часто зустрічається і така ситуація, коли молоду людину турбують певні страхи, побоювання або гіркоту минулих відносин. Тут ключовим кроком до успіху буде необхідність показати хлопцю, що ти готова чекати і допомагати йому оговтатися від пережитого потрясіння.

Дуже важливо безпосередньо сказати йому про це, відверту розмову не тільки дасть йому відчути твою турботу, а й дозволить молодій людині виговоритися і поділитися своїми страхами.

Часто говори з ним на теми, які його підбадьорять і підтримають, і обов’язково роби акцент на тому, що ти нікуди не поспішаєш і допоможеш йому подолати всі його побоювання заради вашого щасливого майбутнього.

Ви занадто нав’язливі або ж навпаки холодні до нього

Варто зауважити, що іноді причина відсутності закоханості хлопця – це те, що ти відверто нав’язлива або ж навпаки, занадто холодна до нього. У першому випадку варто зменшити свій запал, адже будь-який чоловік мріє відчувати себе добувачем і завойовником.

Читайте також:   Як фліртувати з хлопцем: ефективні методи спокушання

А якщо ти сама стрибаєш в його обійми, хлопцю просто немає сенсу тебе домагатися, ти для нього – занадто легка здобич, інтерес до якої відразу пропадає. А от у другому випадку, варто спочатку розібратися, в чому причина твоєї холодності до цього молодій людині.

Якщо він тобі нецікавий і непривабливий, тоді не варто змушувати його закохуватися в тебе, адже в подальшому це однозначно розіб’є його серце. А грати з почуттями чоловіки дуже небезпечно.

Якщо ж за допомогою холодності ти намагаєшся змусити молоду людину тебе домагатися, здатися йому недосяжною і бажаною, то не варто перегинати палицю – в іншому випадку, молода людина вирішить, що він не в твоєму смаку, раз ти довгий час не реагуєш на його залицяння, і вважатиме за краще віддалитися.

Як закохати людину, яка не любить тебе

На жаль, непоодинокі випадки, коли ти любиш хлопця, але у відповідь немає абсолютно ніякої взаємності. Проте, можна спробувати закохати в себе людину, яка тебе не любить.

Простіше за все почати з прохань про допомогу – будь-який нормальний чоловік радий проявити свою силу і допомогти дівчині пересунути меблі, донести важкі пакети або розібратися з автомобілем.

Поки він тобі допомагає, можна зав’язати ненав’язливу бесіду, з’ясувати його інтереси і захоплення.

До слова, дізнатися якомога більше про хлопця, щоб з цією метою закохати його в себе, можна за допомогою соціальних мереж. Дивись, які посади йому подобаються і яку музику він слухає, можна коментувати його записи і ділитися цікавими фото на тему його захоплень.

У наш час за допомогою соціальних мереж можна закохати в себе людину навіть за допомогою листування, без особистих зустрічей. Можна навіть записатися на ті ж гуртки та секції, які він відвідує постійно, щоб вам було простіше зблизитися і знайти спільні теми для спілкування.

Щоб закохати в себе хлопця, потрібно частіше з’являтися в його поле зору, виглядаючи при цьому доглянуто і охайно. Чоловіки люблять очима, тому він напевно зверне увагу на твій зовнішній вигляд, а це перший крок. Кокетуй і фліртуй, що не перегинаючи палицю, інтригу його своєю неприступністю і не будь надто вульгарною.

До речі, з метою закохати його можна використовувати ваших спільних друзів і знайомих – при розмові з ними можеш згадати, що він твій бажаний обранець – чоловік твоєї мрії і будь впевнена, друзі або знайомі точно донесуть до нього інформацію про це.

А там він напевно і сам зацікавиться тобою, адже лестощі і компліменти ще ніколи не залишали чоловіка байдужим.

Як закохати в себе чоловіка, якого любиш ти

Коли ти любиш чоловіка, варто спробувати домогтися взаємності ваших почуттів. Тільки в такому випадку вийде побудувати міцні відносини з можливим майбутнім. Щоб спробувати закохати в себе чоловіка, якого любиш ти, важливо завжди красиво і доглянуто виглядати – не секрет, що чоловіки в першу чергу люблять очима.

Необов’язково носити короткі спідниці і облягаючі речі, головне, щоб одяг підкреслював достоїнства фігури. Також варто завжди залишати загадковість в своєму образі – нехай чоловік ламає голову, намагаючись зрозуміти твої захоплення і секрети.

Якщо при цьому позитивно реагувати на залицяння чоловіка і не відкидати його, залишаючи невелику загадковість, то чоловік зможе відчувати себе справжнім завойовником і це буде постійно викликати інтерес до твоєї персони.

Також, намагаючись закохати в себе чоловіка, якого любиш ти, варто:

 • Робити чоловікові щирі компліменти з приводу його сильних сторін;
 • Давати можливість допомагати тобі і піклуватися;
 • Чи не зануднічать і не обговорювати проблеми подруг і чужих людей;
 • Інтригувати чоловіка своїм зовнішнім виглядом, своїми вчинками, щоб йому було з тобою цікаво і не нудно.

До речі, в деяких випадках відмінно спрацьовує ефект несподіванки.

Наприклад, підійди до чоловіка і розкажи, що у тебе є два квитки в кіно / театр / на футбол і тобі абсолютно ні з ким сходити, запропонуй скласти тобі компанію.

У більшості випадків він навряд чи відмовить хоча б з цікавості до такої сміливої ​​дівчини, а по шляху в кіно можна буде непогано поспілкуватися і дізнатися один одного краще.

Як закохати в себе по вуха

Як закохати в себе по вуха?

Закохати одногрупника, колегу або друга

Нормальне бажання для дівчини – як можна сильніше закохати в себе симпатичного їй молодої людини.

Найчастіше дівчині хочеться закохати в себе одногрупника, колегу або друга, оскільки саме з ними дівчина частіше контактує в суспільстві, і як наслідок, закохується.

Оскільки у такої категорії чоловіків уже складено певну думку про тебе як про особистість, потрібно перш за все подбати про те, щоб зробити акцент на своїх кращих якостях як можливої ​​другої половинки. Важливо почати проявляти турботу і ніжність.

Змусити полюбити за допомогою магічних замовлянь

Цікавий варіант – спробувати закохати в себе хлопця за допомогою магічних замовлянь. Їх можна знайти на просторах інтернету, і для того, щоб вони спрацювали, важливо дотримуватися кількох простих правил. При змові з предметом, він повинен належати тільки хлопцеві, якого хочеш приворожити.

Важливо дотримуватися час для змови – одні проводяться тільки вночі, інші в будь-який час. Найчастіше змови для того, щоб закохати в себе чоловіка, проводяться в чоловічі дні (понеділок, вівторок, четвер).

І звичайно ж, важливо вірити в силу магії, вимовляти текст змови впевнено і твердо, уявляючи, як матеріалізуються бажані думки.

Щоб він в тебе закохався – прибери зі шляху суперниць

Якщо у тебе є суперниця або цікавить тебе молода людина в стосунках, за свою любов доведеться поборотися. Але спочатку краще визначитися: чи готова ти розбивати склалася пару заради власного щастя? Якщо відповідь на це питання позитивний, то можна спробувати дізнатися, які є недоліки у твоїй суперниці.

І потім показати молодій людині, що в цих моментах ти для нього будеш ідеальна. Наприклад, якщо його дівчина постійно стежить за тим, де і з ким він гуляє, можна розповісти йому про те, як ти цінуєш довірчі відносини і вважаєш, що у кожного є право на особистий час.

Робити такі порівняння потрібно м’яко, щоб хлопець не помітив, що ти цілеспрямовано намагаєшся перевершити свою суперницю.

Любов по переписці

Окремим питанням стоїть виділити любов по листуванню. У наші дні таке явище зустрічається дуже часто, крім того, любов по листуванню дозволяє спілкуватися і зберігати відносини навіть на великій відстані.

Оскільки в листуванні хлопець не бачить твоєї зовнішності, доведеться підкорювати його неординарністю і цікавим характером.

Дивуй його своїми розповідями і надсилай незвичайні фотографії, йшли милі смс в розпал робочого дня й потіш побажаннями доброго ранку.

Важливо спілкуватися регулярно, можна навіть виробити звичку листуватися в певні години. Подібне спілкування зближує, адже з часом починаєш чекати заповітного години, щоб поспілкуватися знову. При цьому спілкуйся не тільки на позитивні теми, обговорюй і невдачі або проблеми твої і молодої людини, вам важливо навчитися знаходити один в одному підтримку і розраду навіть на відстані.

Як змусити полюбити себе колишнього хлопця

У житті бувають ситуації, коли почуття до колишнього хлопця залишаються, хоча ви вже розлучилися. Деякі дівчата вирішуються на те, щоб спробувати змусити полюбити себе колишнього хлопця. Не потрібно бігти до нього з розпростертими обіймами і пропонувати почати все спочатку.

Тут головна хитрість в тому, що ти вже знаєш його смаки та інтереси – варто зіграти на цьому, і заводити невимушені розмови на подібні теми. Якщо у колишнього хлопця вже з’явилася нова дівчина, можна хитро відзначати її недоліки, підкреслюючи при цьому, що у тебе подібних недоліків немає.

При цьому братися за підкорення колишнього хлопця краще через деякий час після вашого розставання, щоб у його був час трохи про тебе подумати і повспоминать. Нехай його інтерес до тебе трохи побуде НЕ заповнення.

Якщо твій колишній хлопець раніше в чомусь тебе дорікав або ви розлучилися з твоєї вини, варто виправити минулі помилки і дати зрозуміти молодій людині, що на цей раз все буде інакше і ти будеш йому ідеальною парою.

Можна спробувати змусити твого колишнього трохи приревнував – якщо у нього залишилася до тебе хоч невелика частка почуттів, вони швидко дадуть про себе знати, коли поруч з тобою з’являться потенційні кандидати на руку і серце.

При ваших розмовах не забувай нагадувати про те, як добре вам було разом, згадуй приємні моменти. Ніщо так не зближує людей, як приємні спільні спогади. Акцент на ваших милих моментах змусить його мимоволі згадати про почуття до тебе – адже раз він тебе любив, це не могло піти без сліду.

При цьому будь милою і привітною, посміхайся його друзям і веди себе максимально природно і відкрито, маючи в своєму розпорядженні до себе всім своїм виглядом. Тільки коли дівчина вміє красиво себе подати і впевнена в собі і своїх силах, вона буде привертати увагу оточуючих – в тому числі, і колишнього молодої людини.

Чого не варто робити на ранніх стадіях відносин

Однією з головних помилок на ранніх стадіях відносин є інтим. Щоб відносини змогли перерости в повноцінні, чоловік повинен спочатку дізнатися більше про внутрішній світ і характер дівчини, а тільки після цього пізнавати її тіло.

А ось інтим вже на другому-третьому побаченні скаже про низьку самооцінку дівчини або її доступності. Важливо пам’ятати, що любов чоловіка полягає у відчуттях того, що він відчуває від зустрічей, хвилює його душу ця дівчина, чи відчуває він комфорт і задоволення від їх відносин.

Нехай спочатку він дізнається характер дівчини, полюбить її звички і особливості, перш за все.

Ще одна непрощенна жіноча помилка на ранніх стадіях – дозволяти чоловікові абсолютно все заради того, щоб міцніше прив’язати його до себе.

Часом жінки заради цього готові терпіти неповажне ставлення і хамство до себе, шкідливі звички на кшталт алкоголю і куріння, вимога сексу на першому побаченні, відсутність залицянь і ін.

Варто задуматися: якщо таке ставлення чоловік дозволяє собі вже на ранній стадії, що чекає вашу пару далі? Найімовірніше, такий хлопець просто використовує тебе чи в принципі не вміє шанобливо ставитися до представниць слабкої статі.

Поради психологів: як закохати в себе чоловіка

Психологи краще за інших розбираються в почуттях закоханих людей, тому корисно дізнатися, що фахівці рекомендують робити в першу чергу, щоб привернути до себе симпатичного молодого чоловіка.

Психологи стверджують, що на самому початку спілкування з хлопцем не можна виявляти зайву ініціативу – дозволь молодій людині доглядати за тобою, дізнаватися твої інтереси і характер. При цьому важливо цікавитися чоловіком, схвально реагувати на його захоплення і розповіді.

Це дозволить вам швидше знайти спільні інтереси і перейти від дружніх бесід до більш тісного спілкування.

Не потрібно багато скаржитися на своє життя і розповідати про те, яка ти негарна і нещаслива, як тобі не щастить у відносинах і чому так складно знайти справжню любов. Чоловіки дуже добре підсвідомо це сприймають і незабаром починають вірити, що ти дійсно являєшся такої. А це не допоможе вам побудувати міцні відносини.

Крім того, щоб закохати в себе чоловіка, не можна вантажити його інформацією про твоїх минулих відносинах, хвалити або засуджувати колишніх хлопців.

Молода людина буде підсвідомо приміряти всю цю інформацію на себе і може зробити неправильні висновки. Ще одна корисна порада від психологів – будь-якому чоловіку потрібна дівчина, яка вірить в нього навіть в моменти невдач.

Тому частіше потрібно говорити своєму хлопцю про те, що ти в нього віриш і завжди готова підтримати і бути поруч у скрутні моменти.

Джерело: https://AlfaLady.org/otnosheniya/28-kak-vlyubit-v-sebya-parnya.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *