Як закохатися: способи впливу на свої почуття

НЛП техніки в любові – це техніки спокушання чоловіків і маніпулювання жінками. Цими практичними НЛП техніками може опанувати будь-яка людина і застосовувати в своїй любовної життя хоч кожен день.

Нейролінгвістичне програмування в сучасній психотерапії є одним з найбільш затребуваних методів впливу на людську психіку. Він застосовується практично у всіх сторонах життя.

Ефективні НЛП техніки в любові можуть застосовуватися як жінками, так і чоловіками. Вони допомагають створити нові або поліпшити вже наявні відносини. Як вважає Е. Бергер, автор відомої книги «НЛП для щасливого кохання», то, чим закінчиться роман, і як він буде розвиватися, залежить безпосередньо від самої людини, його прагнень і бажань.

Як закохатися: способи впливу на свої почуття13 НЛП прийомів в любові, які допоможуть побудувати щастя

Божевільна любов проходить швидко, любов двох божевільних – ніколи! Анджеліна Джолі

З СТАТТІ ВИ ДОВІДАЄТЕСЯ: [приховати]

ДОДАТКОВО

↑ В НЛП існують загальні техніки, призначені для використання в різних сферах життя. Вони підходять і для того, щоб поліпшити своє особисте життя.

Серед найбільш популярних технік можна відзначити «Підстроювання» . Цей метод ефективний для встановлення більш близького контакту зі співрозмовником. Прийом передбачає копіювання поведінки партнера, його жестів, міміки і навіть ритму дихання. Це так звана «зовнішня» підстроювання, яка повинна бути зроблена максимально природно.

Після встановлення контакту можна переходити до «ведення». Для цього потрібно посміхнутися, і співрозмовник повторить дію. Якщо ви станете серйозним, то через час партнер, до якого ви підлаштувалися, теж перейде в цей стан. Не менш ефективна підстроювання під цінності.

Щоб знайти спільну мову з партнером протилежної статі, слід спробувати поглянути на світ його очима, через його систему переконань. ↑ Практично будь-які техніки спокушання в НЛП передбачають прийом «Якореніє» . Ця методика ґрунтується на позитивних емоціях і почуттях, які відчував партнер в певний момент.

Для того щоб направити їх на себе, слід створити обстановку, аналогічну тій, що оточувала його в момент удовольствія.Прічем, зовсім не обов’язково, щоб атмосфера повністю відповідала спогадами людини. Іноді в якості «якорів» виступають запахи, музика, дотики.

З ними асоціюються попередні відносини або просто приємне проведення часу. «Якір» можна зробити самостійно. Один з алгоритмів їх установки виглядає наступним чином:

 • Потрібно розташувати партнера до себе, для чого використовуються техніки віддзеркалювання, приєднання, підстроювання і ін.
 • Коли чоловік буде перебувати в розслабленому стані, його можна запитати про улюблених святах. Слід попросити докладно описати його те, як проходив захід, що він відчував. Важливо! Зі святом, який згадав партнер, у нього не повинно бути пов’язано ніяких негативних емоцій.
 • Коли стан чоловіка дійде до кульмінації, що можна відстежити за зовнішніми ознаками (дихання, колір шкіри, рух м’язів обличчя і ін.), Необхідно ніжно доторкнутися до будь-якої ділянки його тіла (потилиця, шия, плече і т. Д.). Ця дія дозволить встановити тактильний якір.
 • Після цього знадобиться змінити тему розмови і повернути чоловіка в звичайний стан.

Далі потрібно перевірити, як працює якір. Для цього знадобиться повторити дотик і подивитися на стан чоловіка. Якщо все було зроблено вірно, то після безумовного сигналу до нього повернеться радісний настрій і ейфорія, пов’язані з відчуттям свята, яке він описував.

«Отзеркаливание» і «Приєднання» , по суті, схожі з «Підстроюванням». Це прийняття пози, повторення міміки, жестів співрозмовника, що сприяє виникненню довіри і симпатії з боку співрозмовника. ↑ Людина відчуває різні емоції, що відображають його ставлення до будь-якої події. Підкріплення є своєрідним заохочення поведінки. Цей метод застосовується при дресируванні тварин, але ефективний він і для людини. Як позитивний підкріплення чужого поведінки використовуються:

 • посмішка;
 • увага;
 • згода;
 • похвала;
 • положітельниё «якір» і ін.

«Позитивне підкріплення» також можна віднести до техніки маніпулювання. Даний прийом допомагає навчити людину будь-яким навичкам, скорегувати його поведінки. Наприклад, якщо партнер про щось розповідає занадто емоційно, то в цей момент слід насупитися і злегка похитати головою. Як тільки він повернеться до спокійного тону, покажіть, що схвалюєте це, посміхнувшись і демонструючи позитив. Через час людина на інтуїтивному рівні здогадається, якого стилю спілкування йому дотримуватися. ↑Як закохатися: способи впливу на свої почуттяМаніпулюємо улюбленим мужчінойЖенщіни, які бажають влаштувати особисте життя, можуть звернутися до книги, яку написала Єва Бергер «НЛП для щасливого кохання». Автор не тільки описує техніки і прийоми, а й дає практичні вправи, спрямовані на усвідомлення своїх проблем в пошуках ідеального чоловіка. В її книзі можна відзначити кілька ефективних методик, за допомогою яких дівчата зможуть почати нові стосунки або поліпшити вже наявні:

 1. «Ідеальне побачення» . При першій зустрічі з хлопцем практично будь-яка дівчина відчуває незручність і напруга. Ці емоції призводять до того, що побачення залишає неприємний осад, причому у обох сторін. Щоб виключити такий розвиток подій, необхідна психологічна підготовка до зустрічі. Дівчині рекомендується візуалізувати образ ідеального побачення, продумати його до дрібниць, передбачити можливі неприємності і способи їх подолання.
 2. «Правило трьох« так » може використовуватися з будь-якою людиною. При цьому чоловіки більш схильні до стереотипним діям, на що і спирається дана техніка. Людина, що відповів на три питання поспіль позитивно, зробить це і в четвертий раз. Методика може застосовуватися для того, щоб підштовхнути чоловіка до нового етапу відносин (спільне проживання, весілля та ін.). Найголовнішу фразу слід говорити не питальним, а ствердною тоном з упевненістю в голосі.
 3. «Правильна мотивація» є методом, який дозволить відносинам існувати і розвиватися. Якщо жінка зможе дати установку на позитив, то чоловік буде зацікавлений в продовженні роману.
 4. Серед інших методик виділяється «Обеззброєння» , що представляє випереджаюче дію. Цей прийом ефективний у разі, якщо відносини на межі розриву. Методика полягає у випередженні дій партнера. Така фраза, як «Я розумію, що наші відносини не є ідеальними, і ми можемо розлучитися, але я б дуже хотіла, постаратися виправити попередні помилки і отримати другий шанс», цілком може допомогти уникнути разрива.Прі використанні «обеззброєння» жінка вимовляє то , що хотів озвучити її партнер. Відповідно, сенс повторювати її слова втрачається, і виникає висока ймовірність того, що відносини будуть продовжені. Але ось їх тривалість буде залежати тільки від подальших дій пари.
 5. Те, як закохати в себе чоловіка НЛП пропонує в різних методиках. Серед ефективних прийомів відзначається «Розрив стереотипу» . Цей метод підходить для того, щоб звернути на себе увагу жаданого об’єкта, виділившись серед інших шанувальниць.

Як закохатися: способи впливу на свої почуттяПриборкуємо свою строптівуюНе тільки дівчата, а й чоловіки можуть застосовувати методики, що дозволяють швидко підкорити свою обраницю. Ефективні техніки маніпулювання свідомістю використовуються в практиці і вже не раз підтверджували свою результативність. Чоловіки, які бажають освоїти початкові навички спокушання представниць протилежної статі, можуть звернути увагу на наступні методи:

 • «Ілюзія вибору»;
 • “Плюс мінус”;
 • «Правило одного згоди»;
 • «Вибір без вибору».

Розглянемо кожен з цих прийомів:

 1. «Ілюзія вибору» : Завдяки технікам НЛП є можливість створити у дівчини ілюзію, що вона сама вибирає той чи інший варіант розвитку подій. Суть методики досить проста: в ній використовуються питання «закритого типу». Інакше кажучи, в самому питанні вже закладено відповідь на нього. Наприклад: «Куди ти віддаєш перевагу піти, в кіно або в кафе?». В даному випадку запропонувати третій варіант зважиться не кожна дама.Основное, що слід пам’ятати, застосовуючи цей метод, обидва вибору повинні бути вигідні для чоловіка. Ще один варіант використання методики полягає в тому, що в питанні один з відповідей повинен бути спочатку негативним, щоб дівчина його не вибрала. Так, фразу можна побудувати наступним чином: «Сьогодні чудова погода. Чи хочеш ти сидіти в цьому задушливому кафе або краще погуляємо на свіжому повітрі? ».
 2. Прийом «Плюс-мінус» будується на контрасті випробовуваних емоцій. Позитивний відгук буде мати велику силу, якщо перед цим викликати негатив (але не варто занадто сильно посилювати його). Наприклад, на побаченні можна зробити комплімент іншій дівчині, що буде «мінусом». Але тут же промах виправляється приємними словами своїй партнерці, що зараховується за «плюс». Причому, останній повинен викликати більш сильну емоційну реакцію.
 3. «Правило одного згоди»можна занести не тільки в техніки спокушання чоловіків, а й жінок. Ця методика схожа з аналогічним прийомом «Трьох« так ». Однак, від дівчини буває важко домогтися відразу кілька позитивних відповідей, тому іноді досить зупинитися на одному. Суть методики полягає в тому, що висловлюється пропозиція, після чого задається питання. Якщо дама відповідає на нього позитивно, то, швидше за все, вона погодиться і з першим утвержденіем.К наприклад, запрошення на побачення може звучати так: «Давай зустрінемося і сходимо в кіно. Ти любиш комедії? ». Незалежно від того, чи відповісти партнерка позитивно або негативно, вона підсвідомо вже встигла погодитися з першим реченням. Фрази можна поміняти місцями, спочатку питання, потім твердження. Але це характерно для чоловіків,які не до кінця в собі впевнені і вважають за краще підлаштовуватися під бажання своїх партнерок.
 4. «Вибір без вибору»діє за аналогічним принципом. Жінці пропонується вільний вибір з єдиного можливого варіанту. Наприклад, при призначенні побачення фраза формулюється так: «Коли ти вільна, завтра або післязавтра?». Так, спочатку передбачається, що зустріч відбудеться. Але у партнерки створюється ілюзія, що вибір залишається за ней.Іспользованіе комплексу неповноцінності у відносинах між жінкою і чоловіком може принести хороший зиск останньому. Але застосовувати цей метод слід максимально обережно, щоб не досягти протилежного ефекту. Суть гри з комплексами полягає в наступному. У присутності пані слід почати захоплюватися іншою дівчиною: При цьому, якщо дама низького зросту, то потрібно сказати про те, як добре виглядають жінки високого зросту. Якщо дівчина худа, то можна захопитися представницями прекрасної статі,схильними до повноти. Це пробуджує у жінок бажання довести зворотне. Вони готові показати чоловікові, що нітрохи не гірше за своїх суперниць, що володіють протилежними якостями.Як приклад можна навести історію одного холостяка, квартира якого завжди відрізнялася чистотою, а він сам не докладав до цього жодних зусиль. Коли він приводив в гості жінок, то не просив їх нічого робити.

  Він всього лише починав говорити про те, що одним з призначень дівчат є створення чистоти і затишку. При цьому зазначав, що терпіти бардак справжня жінка ніколи не зможе.

  Після цього його гості самі брали в руки чистячі засоби, щоб показати себе з кращого боку, не підозрюючи, що ними всього лише маніпулюють.

↑ В НЛП є техніки для жінок і чоловіків, а є методики, які з успіхом застосовуються представниками обох статей. Не варто вважати, що прийоми маніпулювання дуже прості. Для того щоб оволодіти ними досконало, знадобиться докласти масу зусиль. Однак, результат не змусить себе довго чекати. Адже стати щасливим, мати успіх у протилежної статі, поліпшити вже існуючі відносини – до цього прагне більшість тих, хто хоче освоїти техніки НЛП в любові.

psymod.ru · 01 Січня, 2018

Джерело: https://PsyMod.ru/psikhologiya-obshcheniya/nlp/1407-13-nlp-priemov-v-lyubvi-kotorye-pomogut-postroit-schaste.html

Закоханість і підсвідомість

Як закохатися: способи впливу на свої почуттяЗакоханість – це інтенсивне, емоційне переживання, яке закоханий «сліпо» проектує на об’єкт своїх почуттів. Закоханість – це ілюзія, тому що закоханий любить не реальну людину, а його образ у своїй свідомості. Закоханість – це проекція одного з «механізмів» свідомості на зовнішній світ. Що ж це за механізм? Нещодавно в статті про викриття, я коротко торкався цієї теми. Тут спробую описати сутність того, що собою являє закоханість подробней.

несвідома закоханість

Почну трохи здалеку. Наше несвідоме являє собою сукупність різних психічних процесів, які ми не усвідомлюємо. Всі ці процеси є причиною і основою того, що ми думаємо і відчуваємо в повсякденності.

Несвідомі процеси можна умовно розділити на рівні, які пов’язані з нашими минулими і майбутніми етапами розвитку. «Низькорівневі» процеси підсвідомості – містять в собі «інформацію» з нашого минулого. Це – етапи розвитку, які, умовно кажучи, сходять до нашого дитинства і далі до тварини початку.

«Високорівневі» процеси несвідомого – це наш потенціал, витончена частина нашої психіки, якій ще судилося проявитися, якщо ми не зупинимося в своєму розвитку.

Читайте також:   Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

А до тих пір, ці процеси проявляються опосередковано, короткими обривками, час від часу, іноді як найкрасивіші, витончені і світлі переживання, своєрідні психічні діаманти, якими людина пристрасно бажає оволодіти. І тому

природа виникнення цих «діамантів» нам невідома, ми помилково починаємо пов’язувати їх прояв з іншою людиною, в суспільстві якого ці «коштовності» нашого несвідомого проявилися. Саме так виникає закоханість. Ми просто проектуємо найсвітліші частинки своєї психіки на людину, в суспільстві якого вони спливають з нашого несвідомого.

Улюблений – це «ключ» до дверей комори підсвідомості, за якої зберігаються наші психічні «діаманти». Образ улюбленого – один з цих діамантів – гармонійна грань нашого нутра, яка пригнічена під шарами переживань глибоко в підсвідомості.

Улюблений – це і є сам закоханий, в тій своїй іпостасі, яку ще не здатний в собі прийняти. Чому ми не можемо бути собою без всяких ілюзорних проекцій? Наше несвідоме незмірно більше того, що собою представляє повсякденне свідома частина психіки.

Високорівневі процеси несвідомого «містять» в собі як «світлі» і впорядковані переживання, так і переживання, які прийняти і «переварити» людина поки не готовий. Деякі з цих переживань можуть проявлятися як туга, смуток, душевний біль, «порожнеча», печаль, тривога та ін.

Можна позначити їх як «блоки» на шляху до психічних діамантів. У цьому сенсі людина часто, як би дивно це не звучало, не здатний бути собою, і тому проектує свої психічні процеси на зовнішній світ. Психічний діамант підсвідомості втілюється в образі коханого.

Душевний біль, викликана «проходженням» через «блоки» підсвідомості, приписується розлуці з об’єктом закоханості. До підсвідомості з його «рівнями» я ще можливо повернуся в який-небудь іншій статті, а поки продовжимо про наших закоханих «слонах».

ілюзія закоханості

Як закохатися: способи впливу на свої почуттяПоруч з об’єктом своєї закоханості, людина починає приймати самого себе на глибокому рівні, і тому впадає в залежність від коханого. Людина відчув «смак» і красу психічного діаманта і тепер жадає їм опанувати. Цей діамант – немов психічний магніт, який притягує свідомість, змушує його прориватися через хащі підсвідомості і переживати весь той морок, який стоїть на шляху. Закоханість – ілюзія любові, яка обертається хворобливою залежністю, почуттям власника і ревнощами. Іноді, якщо прибрати всі ці переживання, від любові вже нічого не залишається. Закоханість – це ілюзія ще й тому, що образ улюбленого, на відміну від інших образів в голові, як правило, кардинально відрізняється від реальної людини ( «об’єкта» закоханості, на якого цей образ проектується).

Влюбливість говорить про те, що у людини є зв’язок зі своїм «сверхсознательним», але зв’язок ця настільки опосередкована, що прийняти психічний «діамант» як грань власної психіки людина не здатна.

Тяга до цього діаманту буває пристрасної, сліпе бажання «опанувати» проявляється на всіх рівнях: духовному, емоційному і тілесному.

Наскільки сильно людина хоче заволодіти своїм психічним діамантом, настільки йому хочеться володіти улюбленим, як «об’єктом» своєї ілюзорної проекції. Улюблений – лише «інструмент», спосіб відбити те, що відбувається у власній свідомості закоханого.

Насправді, сам того не розуміючи, закоханий жадає єдності з самим собою, тому що саме це – і є найбільше блаженство. І закоханий він у самого себе, тому що тільки він сам і є той, в кого може статися справжнє єдність.

Лжегуру іноді експлуатують вищеописаний психічний «механізм» закоханості. Вони навмисно вибудовують образ, який зачаровує людей, пробуджуючи в них «божественні» переживання. І ці переживання сектанти проектують на образ учителя.

Лжевчителі приписують своєму «лжевліянію» все високі переживання своїх адептів. А душевний біль на шляху до високих переживань вони (цього разу цілком справедливо) списують на відпрацювання власної «карми» учнів.

Виходить, якщо учневі добре – це «заслуга гуру», а якщо погано – заслуга учня. Головне – не переплутати. По цій темі на progressman.ru є окрема стаття про лжеучителями.

Схожі процеси часто виявляються і в дружбі, і в стосунках взагалі, коли нас тягне до людини щось з глибини нашої свідомості. Ми проектуємо свій біль і свою радість на зовнішній світ.

Закоханість – це велика ілюзія, тому її і називають «п’янкою», або навіть «одурманюючих». Іноді така ілюзія триває роками, особливо якщо немає можливості познайомитися краще з об’єктом своєї ілюзії закоханості.

Тому часто (але не завжди) щільне спілкування, побут і спільне життя руйнують закоханість, бо так закоханий краще пізнає об’єкт своєї «любові», і починає помічати різницю між «надуманим чином» своєї проекції і реальною людиною. Ось ця «різниця» є причиною більшості розчарувань у відносинах з людьми взагалі.

З цієї причини люди, які «насолоджуються» закоханістю, несвідомо можуть утримувати себе на відстані від об’єкта своїх почуттів, щоб довше не розчаровуватися. Іноді це виливається у закоханість до далекого кумиру, з яким в житті спілкуватися можливості немає.

Але навіть спілкування в реалі при особливо важких випадках «одурманення» не допомагає, і закоханий на тлі свого почуття, просто не помічає недоліків об’єкта, на який ці почуття проектуються.

Як закохатися: способи впливу на свої почуттяПри щільному спілкуванні з коханою, закоханість не проходить відразу ще й в таких рідкісних випадках, коли об’єкт «закоханості» дійсно в чомусь, або навіть багато в чому «збігається» з образом в який людина закохана. Тобто – це парадоксальний випадок, коли улюблений реально володіє якостями, за які його люблять. Або, інакше кажучи, в ньому дійсно активно виявлений той рівень енергетики, з яким резонує проекція закоханого. У такому ключі людини люблять за якість, яке в ньому виявлено, а в самому собі ще поки придушене в несвідомому. В цьому відношенні закоханість – це потужний каталізатор розвитку особистості. Але найчастіше такий реалізм проекцій виявлений не в палкої закоханості, а в врівноваженою любові, про яку я найближчим часом має намір написати окрему статтю. Пройти закоханість може або,коли закоханий сам досягне цього «рівня енергетики», і знайде свій психічний діамант, або, коли ця пригнічена в підсвідомості психічна енергія буде вичерпана, і перестане тиснути болючим бажанням на карму стреси підсвідомості, які цю витончену психічну енергію загороджують. В останньому випадку на місце «закоханості» приходить спустошеність, тому що вчорашньому закоханому сьогодні вже нічим резонувати з енергетикою об’єкта своєї вчорашньої «любові».тому що вчорашньому закоханому сьогодні вже нічим резонувати з енергетикою об’єкта своєї вчорашньої «любові».тому що вчорашньому закоханому сьогодні вже нічим резонувати з енергетикою об’єкта своєї вчорашньої «любові».

Наближення до об’єкту закоханості дає задоволення, віддалення – страждання. А в стражданнях душа, як відомо, розвивається. Це страждання – той блок стресів, через який людина поступово проривається до свого психічному діаманту на глибині своєї душі.

Закоханість – це один з механізмів розвитку особистості. Істинне наближення до внутрішнього діаманту без всяких попутних проекцій дає відчуття самодостатньою задоволеності, немов Ви успішно просувається по кар’єрних сходах душі.

Це – непростий і часто довгий шлях до мудрості, яка терпляче чекає свого часу в глибині нашого нутра.

© Ігор Саторин

Інші статті по цій темі

Джерело: https://progressman.ru/2011/03/infatuation/

управління закоханістю

Закоханість – почуття сильне, але все ж, підвладне свідомому контролю і навіть управління. Це ніякий не абсурд. Це правда можливо. Якщо знати її … процес. Відразу скажу, що все, що буде нижче – це виключно моє уявлення про те, як зароджується закоханість, що підтримує її в розвитку і чому вона завжди закінчується.

Як закохатися: способи впливу на свої почуття

Я свідомо не вивчала ніяку літературу. Все це базується тільки на аналізі самого живого досвіду: моїх друзів, клієнтів і, звичайно ж, мого власного.

Тому, якщо ви тяжієте до науковості і доказовості, то вам, можливо не варто витрачати свій час на прочитання. Але, якщо все ж цікаво, то welcome. Правда букв вийшло багато, попереджаю відразу.

І ще терміни є спеціальні. Розміщую табличку «Обережно, гештальт!» Поїхали!

Як управляти закоханістю

Умовно, для зручності, я поділяю процес розвитку закоханості на 2 стадії:

Перша, внутрішня, стадія починається з «іскри». Під «іскрою» я розумію промайнув інтерес, який чимось відрізняється від всіх інших інтересів, які протягом дня можуть з’являтися пачками. Інакше кажучи, людина чимось «зачепив».

Можна розуміти чому саме або не розуміти (просто якось, чимось), але вірно одне: всередині нас воно зачіпає (чіпляє) якісь певні струнки і вони починають реактивно коливатися .

А ми, там у себе на поверхні, відчуваємо невизначений раптом-хвилювання, яке, як ми розуміємо, викликав ця людина.

Підписуйтесь на наш рахунок у INSTAGRAM!

Це почуття, за замовчуванням, дуже приємне. І сильно виділяється для нас з повсякденного фону. Як і все приємне, нам хочеться його трохи затримати, «посмакувати».

І саме ми самі в цьому місці не даємо йому пройти. Зрозуміло, образ людини присутній при цьому. Але його роль поки – нагадування про приємне переживанні.

І, оскільки, образ візуалізувати легше, ніж відчуття, то він і залишається. Начебто сувеніра.

Звідси виходить, що вже ми вибираємо утримувати образ людини. Так, спочатку він зачепив, але потім ми самі починаємо чіплятися за нього. І на цій «опарі» починає замішуватися вже більш свідомий інтерес. Тобто, ми помічаємо що якось багато думаємо про цю людину і інтерес вже зміщується на сам факт «думання».

Але розрізнення в собі «інтересу до думання про людину» вимагає дуже розвиненою, ювелірної рефлексії. Такий мало хто володіє від природи, і, тому, найчастіше, він читається нами як інтерес безпосередньо до людини. А такий інтерес – це вже цілком помітне, усвідомлюване почуття і, тому, виникає потреба його задовольнити.

Тут якраз починається лазіння по сторінках в соціальних мережах або будь-яка інша непряма видобуток інформації, тому що, як правило, до цього моменту глибина знайомства дозволяє отримати відповіді тільки на ті чи інші анкетні питання.

Так починаються стосунки з образом, тобто з внутрішнім об’єктом. Відсутня інформація легко замінюється фантазіями. На цій стадії мішура дорожче золота. Задоволення і енергія приходять тут саме через фантазування (проектування) і в змісті цих проекцій можна побачити відображення багатьох наших внутрішніх тем.

Задоволення і енергії стільки, що вони цілком задовольняють потребу в реальному контакті. І це, знову ж таки, не усвідомлюється і ми починаємо вірити, що людина саме ось такий і підбирати під це докази з нашої мізерної колекції фактів і багатою розсипи здогадок.

Тобто, висловлюючись гештальтісткім мовою, з’являється заряджена фігура. І для її проживання (розрядки) виділяється енергія. Це глибоко внутрішній процес . А шаром вище, все це виглядає так: у мене піднімається енергія, коли я думаю про цю людину. Звичайно, це відбивається і тілесно. Загоряються очі, з’являється рухове збудження, схвильованість.

Так це стає помітно і нам і оточуючим, і, з цього моменту, починається друга стадія, зовнішня.  Перехід на неї відбувається через вербалізацію, тобто озвучення свого стану. Оскільки всі ці тонкі внутрішні процеси дуже складні для виразного короткого опису, то ми можемо сказати: «Схоже, я закохався. Так ». Або погоджуємося з тим, якщо нам про це скажуть.

Підписуйтесь на наш канал Яндекс Дзен!

Вербалізація – це, свого роду, візування. Тобто, підпис. Каламутне складені почуття при свідках і понятих знайшло назву, і тепер його діяльність регламентується отриманим статусом.

Тобто, ми визначилися з тим, що відбувається всередині нас (правда, таке різнобарвне вариво важко довго тримати в собі без імені і прописки).

І, з цього моменту, починаємо діяти (і навіть відчувати!) Вже не стільки з реальних відчуттів, скільки з самої ідеї (я закоханий) і з знань про цей стан. У хід йде як свій, так і чужий досвід.

Як закохатися: способи впливу на свої почуття

Отже, закоханість стає фігурою, а фігура прагне пройти по циклу контакту, тобто, розрядитися. Що могло б бути цієї розрядкою? Ми самі цього не знаємо.

Бути з бажаним об’єктом більше, ближче … Тому що цей енергообмін робить нас щасливими.

А ось завершення, моменту насичення, хоч як мене передбачається (як, наприклад, в разі «я голодний – я поїв – я задоволений»).

Читайте також:   Навіщо потрібен секс: користь і необхідність для чоловіків і жінок

Тому що, в масштабі відносин вся закоханість проходить в преконтакта. Це відносини з ідеальним чином, а не з людиною.

 

А фаза контакту (тобто впізнавання реального людини) зазвичай завершує закоханість.

Часто це трактується як розчарування, але насправді, для закоханості просто стає менше їжі (а харчується вона ілюзіями і фантазіями) і вона, врешті-решт, вмирає або переходить в іншу форму.

Для закоханості характерно виборче сприйняття. Одні риси і якості людини світяться для нас дуже яскраво, а інші (не підходять в картинку) ігноруються зовсім.

Фігура «закоханість» починає формувати таке поле, де все говорить про те, що ця людина просто створений для нас (починають бачиться знаки долі, дивні збіги і т.п.

) І не усвідомлюється, наскільки, насправді, штучний цей відбір.

Тому, часто (і майже завжди помилково) розрядкою для фігури закоханості представляється секс. Як ідеальне злиття, абсолютне щастя. Прагнучи до такої розрядки, ми наближаємося до людини.

На цей раз, до реального. Зростає кількість спілкування, частішають зустрічі і невблаганно присутні факти починають складати серйозну конкуренцію фантазіям. Вони потихеньку розчиняються під напором реальності.

Починається внутрішнє розбіжність між об’єктом закоханості (чином) і живою людиною і з’являється запит на якийсь вибір: з чим з цього ми хочемо залишатися? Ось чому для деяких людей можливі почуття і «відносини» тільки на відстані (за влучним висловом П. Гавердовский, «географічна збудливість»). Тому що вони вибирають для себе відносини з образом через фантазії.

Фантазії керовані і в них завжди все по бажаному сценарієм (з реальністю можна взагалі не контактувати). І записати такого «черевомовця» в божевільні теж не вийде. Тому що у внутрішнього об’єкта є свій живий праобраз з паспортом, ім’ям і цілком відчутний. І відносини номінально, звичайно ж, з ним. А, по факту, з його «аватаром» в своєму власному світі.

Але, якщо мова йде про бажання фізичної близькості, то зустрічі з реальністю не уникнути. Звичайно, на перших порах, в період закоханості і міцної самодержавної влади фантазій, секс часто буває хорошим і яскравим. Тому що ми бачимо те, що хочемо побачити і якщо у відчуттях не вистачає чогось, то прекрасно «наздоганяти» фантазіями.

Але взаємодії стає все більше, фаза контакту «підпирає» і ми, нарешті, по-справжньому бачимо людини. У цей момент цілком звичайні речі, на контрасті, можуть здатися страхітливими (наприклад, дірявий носок або ми раптом помітили нечищені черевики). Ці дрібниці починають вторгатися в життя, руйнувати ілюзію, ігнорувати їх не виходить.

Навмисне ігнорування перетворює їх в заряджену фігуру і, через деякий час, ви немов починаєте бачити тільки їх.

 

Маятник хитнувся в інший бік, і ці дрібниці стають такі важливі, що починають визначати все інше.

Це схоже на дзеркальне відображення того, як все починалося, коли зачепила, привернула якась дрібниця і потім з цієї іскорки ми роздули ціле полум’я.

У цей момент, на фазі контакту, можна сказати, що закоханість завершується. Не важливо, чи був секс або просто якась кількість спілкування, достатню для зустрічі з реальною людиною.

Далі можуть бути цілком собі відносини, а може і нічого не бути. Закоханість нічого не визначає. Вона лише дає енергію для контакту. І не більше.

А після контакту, після реальної зустрічі (яка неминуче супроводжується якимись розчаруваннями), починаються вже зовсім інші процеси.

З усього сказаного можна зробити багато висновків, але я обмежуся, мабуть, одним. Знаючи все це, дивлячись на закоханість через призму її процесу і функцій, їй цілком можна управляти.

Наприклад, через відстеження. Особливо початкових стадій. Відстежити і зрозуміти те, що зачепило і що виявилося в вас зачеплення. Момент, коли ви починаєте затримуватися в приємних переживаннях і, тим самим, наганяти енергію і згущувати фігуру. Вербалізацію відчуттів (дал ім’я – значить закріпив).

Також корисно знати і пам’ятати про те, що спроба ігнорувати почуття заряджає їх ще більше. І тоді фігурою стає саме намагання не помічати і це, звичайно ж, тягне за собою і предмет ігнорування. Психіці в цьому випадку, по барабану які почуття ви відчуваєте. Вона починає ростити фігуру з того, про що є будь-яка внутрішня двіжуха.

Тому, замість того, щоб намагатися з все сил «не думати про жовту мавпу», краще проаналізувати зміст своїх фантазій. Так можна зрозуміти, наприклад, про що ви голодуєте (особливо це корисно в тому випадку, якщо ви, будучи в стосунках, закохалися в іншу людину) і спробувати знизити градус любовного мани, задовольнивши цей голод іншими способами.

А якщо ви ще ходите на психотерапію, то це взагалі здорово. Через закоханість можна стільки всього про себе зрозуміти, зробити своє життя на кілька порядків якісніше. Не дарма Чарівник з «Звичайного дива» говорив: «Закохуватися корисно!». Це правда так.

Можна направляти цю енергію у творчість і розряджати там. Я знаю з десяток випадків, коли у людей починався справжній творчий бум в періоди сильної закоханості і потім це оберталося дивовижними проривами.

Мене особисто закоханість одного разу затягла в велике, повне пригод подорож, спогади про який важко перебити по силі досі. Так що в своєму житті я використовувати закоханість спробувала. Працює. Ділюся.

опубліковано econet.ru.

 • Анастасія Звонарьова
 • Задайте питання по темі статті тут

PS І пам’ятайте, всього лише змінюючи свою свідомість – ми разом змінюємо світ! © econet

Джерело: https://econet.ru/articles/upravlenie-vlyublennostyu

Почуття любові – як навчитися контролювати

Сусід-Домосед

Рубрика: Психологія і сім’я

Найпрекраснішим почуттям на землі багато хто по праву вважається почуття любові. Звичайно, взаємна любов дарує людині найбільше щастя. Однак на взаємність розраховувати доводиться не завжди. І тоді любов може перетворитися в велике випробування для людини, при якому ми можемо дуже шкодувати, що не вміємо управляти своїми почуттями. Взяти під контроль почуття любові хотіли б багато.

Як закохатися: способи впливу на свої почуттяАдже це допомогло б уберегтися від безлічі страждань, пов’язаних з нерозділеним коханням. Але психологи запевняють, що людині може просто здаватися, ніби він закоханий, хоча насправді відчуваємо їм прихильність обмежується лише самообманом або ілюзією, що аж ніяк не позбавляє від страждань справжніх.

Саме в ці моменти і став би в нагоді такий навик, який би дозволив людині розлюбити того, хто не відповідає взаємністю. Буває і зворотна сторона медалі під назвою «нерозділене кохання». Адже нам усім дуже подобається приймати залицяння того, хто в нас дуже закоханий.

Зазвичай при цьому ми маємо тверде переконання, що самі не любимо. Але виявляється, і це теж може бути самообманом. Саме в результаті такої розбіжності між розумом і почуттями через кілька років людина може дуже пошкодувати, що не відповіли взаємністю на залицяння закоханого.

Почуття любові – як навчитися контролювати

Так чи можна закохуватися і позбавлятися від почуття любові за власним бажанням? Щоб відповісти на таке непросте питання, потрібно зрозуміти одну істину. Почуття любові найчастіше приходить до нас незалежно від тих якостей, якими наділений наш обранець.

Є багато прикладів того, коли люди абсолютно не підходили один одному з об’єктивних причин, однак їм було дуже добре разом, і любов була вельми міцною. Є безліч прикладів і такій ситуації, коли один в парі не любить іншого, але той інший не поспішає йти. Його немов тримає щось, і як вважає закоханий, такий утримує силою володіє любов.

Випадки нерозділеного кохання досить сумні. Але психологи з метою позбавлення людини від страждань з цього приводу пропонують навчитися прийому, який дозволить розлюбити усвідомлено. Вони навіть призводять цілком певну техніку для цього.

Перше, що потрібно зробити, щоб контролювати почуття любові і розлюбити конкретної людини, це постаратися помітити всі риси і якості в його особистості, які вам здаються не прийнятними. При цьому слід не просто складати умовний список таких якостей. Ви буквально повинні концентруватися на них під час повсякденного спілкування.

Привчіть себе прискіпливо і навмисно вишукувати такі з небажаних якостей у партнері, в кожному його жесті, слові, русі. Поступово ви навчитеся бути конкретними і більш чутливими.

Наприклад, вам може бути дуже неприємно бачити, як ваш обранець проявляє неповагу до старших. І якщо раніше у нього було таке якість, але ви великого значення цьому не надавали, то тепер же вам слід постійно відстежувати всі недоліки. Будь-які зі своїх підозр підтверджуйте прикладами з реального повсякденного життя.

Іншими словами, вам слід чіплятися до будь-якої, що не влаштовує вас дрібниці. На думку психологів, набагато більш вагомою причиною до того, щоб розлюбити людину, будуть навіть не його недоліки, а то ставлення, яке він демонструє щодо вас. Є навіть приказка, ніби жінки схильні закохуватися не в самого чоловіка, а в те ставлення, яке він проявляє.

Але якщо можна закохатися через хорошого до себе ставлення, то через зміни у ставленні можна і розлюбити. Наприклад, швидше за все вам дуже не сподобається те обставина, якщо ваш молодий чоловік не вважав за потрібне сказати вам комплімент з приводу обновки у вигляді сукні.

Або він не подзвонив вам, коли ви цього чекали, не відповів привітною посмішкою при зустрічі, не прийшов до вас, коли ви захворіли. Подібне ставлення терпіти ні до чого.

Розглядайте це не просто, як прикрий дрібниця, а як вагомий аргумент до того, щоб розірвати відносини і покінчити з почуттям любові до недостойному вас обранцеві.

До слова сказати, таке ставлення до себе ображає всіх жінок.

Але вони чомусь продовжують терпіти його, сподіваючись, не зрозуміло на що. Тим часом, після парочки подібних «витівок» ваш обранець в вашому ж уяві повинен бути охарактеризований так: не дзвонить, не помічає, не хоче бачитися. Після такого докладного аналізу поведінки «об’єкта любові» улюбленим він швидше за все вже не буде.

Хтось може сказати, що абсолютно безглуздо шукати різні недоліки в улюбленому. Однак мова йде не про справжню любов, як ми зрозуміли, а про надзвичайно поширеному її подобі або якийсь «сурогат». Адже за любов помилково приймають різні почуття і емоції, при правильному корегуванні яких від любові або навіть закоханості просто не залишиться сліду.

А в житті, між тим, абсолютно необхідно буває і розлюбити людини усвідомлено. Величезна роль в різного роду помилках належить нашій підсвідомості. Якщо ми собі правильним чином що-небудь вселяє, то наша підсвідомість починає в це безмежно вірити.

Спробуйте провести такий експеримент. Щодня якоїсь людини говорите приємні речі і різні компліменти, відзначаючи в слух його найкращі якості. Через якийсь час у цієї людини не тільки підніметься самооцінка, але і ви самі переконаєтеся в тому, що він просто чудовий і найкращий.

Коли ви починаєте помічати, що ваш ясний і затьмарена розум в чимось не погоджується з сумнівами душі, а в людині може помічати лише гідності, то не сперечайтеся. У цьому випадку теж корисно застосувати описану вище техніку. Але робити це слід у зворотній послідовності.

Так, в своєму обранцеві слід відзначати лише позитивні риси. Про них потрібно неодмінно йому сказати. Потім переходите до аналізу відносин, відзначаючи для себе, що саме вам надзвичайно в них подобається. Такі приємні моменти зафіксуйте максимально стійко в своїй свідомості, а перед черговим побаченням навмисно культивуйте в собі високі очікування.

Якщо ваш молодий чоловік дуже зацікавлений в вас, то неодмінно відзначить, що ви цінуєте у відносинах найбільше. На практиці він і буде діяти так, щоб ви залишилися задоволені. Цю тактику можна застосовувати і по відношенню до тих з хлопців, які вам поки не дуже подобаються, але які вже показують ознаки закоханості в вас.

Читайте також:   Як довести дівчині, що ти її любиш: методи прояви почуттів

Давши зрозуміти такого залицяльника, що саме вам потрібно від відносин і побачивши з його боку відповідні кроки, ви можете і самі згодом закохатися.

Так ваші відносини набудуть більше можливостей для того, щоб стати довгими, міцними і щасливими. Саме це і називається на мові психологів «закохатися розумно». У житті такі відносини завжди є більш міцними, ніж ті, які виникли через любов «в сліпу».

Звичайно, коли ми закохуємося, у нас часто геть зникає бажання брати під контроль своє почуття любові і включати «на повну потужність» розум. Його доводи нерідко перед лавиною почуттів виявляються безсилими. Однак завдяки описаним технікам ви завжди зможете виявити в собі і своєму обранцеві справжні мотиви і наміри.

Наприклад, під впливом більш детального аналізу якостей людини нерішучість і сором’язливість з його боку можуть виявитися відсунуті на другий план, а на перший для вас особисто вийдуть дуже цінні властивості характеру в людині, які надзвичайно важливі для міцного шлюбу.

Роблячи компліменти молодій людині, яка за вами давно доглядає, ви і самі помітите, що стали ставитися до нього дуже ніжне почуття любові. Дані техніки дозволять вам звільнитися від надуманих страждань по тому, хто вас абсолютно не варто.

Якщо ж техніки не знайшли зовсім ніякого застосування, значить ви і без них цілком щасливі і кохані взаємно.

Джерело: https://sosed-domosed.ru/chuvstvo-lyubvi/

Як закохати в себе кого завгодно? Науковий підхід

Любов завжди вважалася загадковим почуттям. Весь світ намагався знайти відповідь, які ж хімічні, фізичні, навіть езотеричні процеси викликають закоханість.

Тисячі досліджень дали результати, і тепер будь-яка людина при бажанні може дізнатися, як закохати в себе будь-кого. Проте складнощі є, і полягають вони не тільки в моралі.

Які психологічні теорії та прийоми найбільш ефективні? І чому формулювання “закохати” може свідчити про внутрішні проблеми?

Як закохати в себе будь-якого? 3 теорії

Є три повноцінні послідовні теорії того, як можна привернути увагу вподобаного людини. В їх основі – зближення трохи прискореного типу. Тобто при простому спілкуванні люди зближуються плавно, поступово, з паузами і відкатами. Ці ж методики трохи прискорюють процес і дозволяють частково взяти контроль над тим, як події розвиватимуться далі.

Однак важливо пам’ятати про те, що управління ситуацією – це не тільки привілей і влада. Це також велика відповідальність за долю – свою, іншу людину і потенційних відносин. Тому застосування з обережністю вітається.

1. Адреналиновая залежність

Зв’язок між виробленням адреналіну в крові і посиленим емоційним і статевим потягом була доведена ще в минулому столітті. Цей гормон виробляється при чи не протилежних станах – закоханості і страху. При цьому мозок особливо не розрізняє, яка саме емоція викликає викид адреналіну. Такою особливістю можна скористатися при спробах зблизитися.

Якщо людина відчуває адреналінові емоції, проводячи час з кимось, він підсвідомо переймається симпатією до партнера. Організм приходить в збуджений стан через зовнішніх умов, але приписують таку реакцію впливу співрозмовника. Нібито це через нього прискорено б’ється серце, підкошуються коліна, тремтить голос.

Як же можна викликати у об’єкта симпатії такі емоції? Кілька варіантів :

 • похід в парк атракціонів (в тому числі – і в кімнату страху);
 • перегляд напруженого фільму (хоррор, трилер, гостросюжетна драма);
 • участь в рухливих конкурсах з елементами змагання;
 • швидка їзда на автомобілі, мотоциклі, квадроциклі і т. п .;
 • прогулянка по канатному мосту або маршрут по тайпарку;
 • заняття екстремальними видами спорту;
 • катання на конях / роликах / ковзанах (якщо це вперше для партнера).

А ось любителям лякати і влаштовувати дуже страшні розіграші на перших зустрічах варто зменшити запал. Це, звичайно, безвідмовні способи подарувати емоції, але вони асоціюються з неадекватністю. В (сумнівно) кращому випадку «жертва» матиме стокгольмського синдрому. У гіршому – в справу вступлять кортизолу (гормон стресу) і інстинкт самозбереження, вимагає бігти подалі від такого жартівника.

Пройти тест на психіку

2. Техніка «36 питань»

Цей спосіб підійде скоріше тим, хто вже непогано знайомий з людиною, якого належить зачарувати. Більше 20 років тому Артур Арон створив 36 питань, які, за його задумом, навіть незнайомців могли закохати друг у друга.

Експеримент психолога пройшов на ура, результати виявилися настільки успішними, що про дослідження дізнався весь світ. І навіть зараз багато хто намагається тестувати опитувальник американця.

Одні в спробах спростувати метод, інші – закохатися самим.

У чому ж секрет такої техніки?

 1. Всі питання мають досить інтимний характер, для відповідей доведеться відкритися, поговорити про особисте, довіритися.
 2. Від співрозмовників потрібно всебічний розповідь про різні сфери, тому зближення відбувається ще й за рахунок відчуття «я ніби знаю його / її все життя».
 3. У міру проходження експерименту обидва боки доводиться долати сором, збентеження, тому незручності з часом стає все менше.
 4. Після закінчення серії питань-відповідей учасники мовчки дивляться один одному в очі протягом 4 хвилин, що теж зближує.

Щоб не викликати здивування в очах співрозмовника, краще все ж не говорити відразу фраз на кшталт “А давай-ка відповімо на ці питання, щоб ти швидко в мене закохався / закохалася”. Досить запропонувати таку розвагу як спосіб пізнати один одного трохи краще або навіть просто цікаво провести час.

До речі вже на етапі відносин опитувальник Арона допоможе зміцнити зв’язок між партнерами, поглибити почуття і взаєморозуміння.

3. «Мексиканський душ»

Теорія була запропонована психологами з Америки. А спекотне назву отримала через двох факторів:

 1. об’єктами дослідження були шлюби між латиноамериканцями;
 2. в основі – зміна кардинально відрізняються, протилежних фаз.

Суть методу дозволяє не тільки зацікавити партнера, але ще і розлучитися з будь-ким без скандалів, максимально природним, майже непомітним способом. У цій техніці є кілька етапів.

фаза однодумності

На стадії знайомства або поглиблення відносин партнери намагаються сподобатися один одному. Один з методів зробити це – знайти загальні ідеї, думки, думки. Якщо не виходить швидко їх відшукати, в хід йде придумування і лукавство.

Наприклад, дівчина питає хлопця, чи подобається йому бувати в картинних галереях. Він, намагаючись їй сподобатися, відповідає позитивно. Навіть якщо такі заходи він відвідував лише раз. І то, коли випадково заблукав у пошуках вбиральні. Борошно радіє, що вони «на одній хвилі», поступово виявляючи зацікавленість.

фаза розриву

Суть цієї стадії в тому, щоб створити дистанцію, але при цьому не звести спілкування нанівець. Найчастіше це проігноровані дзвінки і посилання на зайнятість при відмові зустрітися. Але, незважаючи на віддалення, важливо залишати надію – передзвонювати у відповідь після кількох пропущених дзвінків, відповідати пізніше на непрочитані смс, пропонувати зустрітися іншим разом.

Звучить як ідеальний сюжет для підліткових драм, дешевих мильних опер, курсів пікапу. Однак, як не дивно, діє цей метод добре, і саме ця фаза відіграє дуже важливу роль.

фаза приєднання

Це етап поглиблення близькості, спроб добре пізнати один одного, відкритися, зміцнити довіру. В даний період пара починає ділитися таємницями, вести душевні розмови, проявляти легкі недосконалості.

Далі вся теорія будується на послідовному чергуванні “холодного-гарячого”. Прогрес відчувається при плавному розширенні меж дозволеного, поступове скорочення сили, тривалості фаз розриву і поглибленні фаз приєднання.

Пройти тест Фрейда

Як закохати в себе людину? 4 прийоми

Іноді дотримуватися теорії буває важко і довго. Або ж на спроби закохати залишається занадто мало часу. Тоді можна скористатися кількома короткими, майже непомітними прийомами, які залишать приємні враження від зустрічі.

1. Температурні умови

Холод доставляє комфорт не тільки тілу, але також емоційному стану. А ось тепло підштовхує до доброзичливості, відкритості, гарному настрою і мимоволі виникає розташуванню.

Якщо є можливість вибирати місце для зустрічей, краще подбати, щоб воно було комфортним. Якщо при цьому на вулиці холодно, то теплі напої та їжа врятують від застуди та емоційної відчуженості на побаченні.

2. Незручна відвертість

Все на перших етапах знайомства бояться здатися недостатньо розумними, красивими, цікавими. З цієї причини люди намагаються показувати тільки кращі сторони, а можливі казуси (свої) сприймаються як кінець світу.

Але варто одному зі співрозмовників видати якусь таємницю, розповісти про безглуздому випадку, поділитися тим, за що соромно, як бесіда відразу ж приймає інший відтінок. Розмова стає більш щирим, довірчим, розкутим.

Однак заковика все ж є. Про свої невдачі в минулому бажано розповідати в веселому тоні, як про кумедні, курйозних події. Якщо подавати історії в дуже сумною, розсердженої, роздратованою манері, то це буде більше скидатися на ниття або агресивність.

3. Своя атмосфера

Хто не любить відчувати себе особливим і неповторним? Правильно, ніхто. Те ж простежується і в стосунках пари. Щоб викликати такі відчуття у себе і у партнера досить знайти / придумати / створити власні, зрозумілі тільки для двох фішки. Це може бути незвичайне привітання, до якого включаються різні торкання долонями, поштовх стегном, обійми, підморгування і т. Д.

Однак найкраще, щоб між закоханими був «шифр», який вони б могли використовувати навіть при сторонніх так, щоб ті ні про що навіть не здогадувалися. Це прості словесні конструкції, наприклад:

 • цитати з улюблених (обома співрозмовниками) серіалів, книг, ігор;
 • випадкові жарти, природно прослизнув в бесіді;
 • кумедні рекламні слогани;
 • смішні меми або коментарі з мережі;
 • жартівливе перекручування слів через застереження одного з пари.

Така загальна секретність швидко зближує. Заодно буде над чим пожартувати або згадати, якщо в розмові раптом з’явиться незручна пауза.

4. Гра світла

Розгадка лежить не в ракурсі або навіть інтимній обстановці (хоча вона відіграє важливу роль). Суть цього прийому – в розмірі зіниць. Чим вони більші, тим сильніше людина подобається протилежній статі. Звичайно, управляти звуженням-розширенням зіниць навряд чи вийде, але є декілька хитрощів, які допомагають обійти цю незручність:

 • вечеря при свічках або просто пікнік в сутінках;
 • вечірні прогулянки по місту;
 • похід в кафе / ресторан з приглушеним освітленням;
 • покупка лінз, що затемнюють райдужну оболонку, або зі збільшеним діаметром “зіниці”;
 • зустріч в дуже похмурий день або прогулянка по алеях зі значною затінення.

Такий погляд здається глибшим, проникливим і пристрасним, так що увага буде забезпечено на 100%.

Чи варто намагатися закохати в себе?

У формулюванні «закохати в себе» є одна проблема. Вона висловлює прагнення придушити волю людини (змусити полюбити) або перекласти відповідальність (нехай він (а) закохається). Досить порівняти цей вислів з фразами «сподобатися їй / йому», «викликати інтерес», «привернути увагу». Тут тиску, домінування явно менше.

Відчуваючи серйозні почуття, навряд чи захочеться змушувати кохану людину робити що-небудь насильно.

Тому залишається два варіанти – причиною такого бажання виступає або нудьга і слабкий інтерес, або справжня психологічна проблема.

Прагнення володіти іншою особою, як річчю, пригнічувати, контролювати, страх самотності – явні ознаки комплексів і неврозів. Згодом з’явиться розуміння:

 1. скільки б уваги не було навколо – його буде завжди мало, а «спрага» тим часом стане тільки рости;
 2. навіть сліпуча популярність і вселенський «попит» не усувають внутрішній дискомфорт повністю.

Якщо ж справа в надто слабкою зацікавленості, тим більше краще не починати «операцію спокушання». Це і зневага чужими почуттями, і зайва трата власних сил і часу.

Ще одна небезпека – театральна гра. Іноді для впровадження теорій і прийомів доводиться ставати кимось іншим. Де гарантія, що, закохавшись в маску, роль, партнер захоче потім бути до поточної версії «актора»?

Психологічних методів, що описують, як закохати в себе, багато. При правильному використанні вони діють практично безвідмовно. Але ситуацію ускладнює саме бажання привернути увагу, а точніше – деякі причини його виникнення.

Якщо є якісь комплекси, краще почати роботу над ними ще до спроб привернути чиюсь увагу. Наявність пари не позбавляє чарівним чином від проблем.

Від них все одно доведеться позбавлятися, так як в стосунках вони будуть викликати ще більше труднощів.

Пройти тест на самооцінку

Джерело: https://WikiGrowth.ru/otnosheniya/vlyubit-v-sebya/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *