Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Хочете дізнатися, як закохуються знаки зодіаку? Хто відкрито заявляє про свої почуття, а хто скромно мовчить і чекає, що його помітять? Прямо зараз перед вами розкриються всі таємниці їх поведінки.

Зміст приховати

Овен

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Закоханий Овен своїх почуттів не приховує, і частіше за все говорить про них в самій відкритій формі. Цій людині потрібні відносини, а не передчуття задоволення і далекі плани з ухилом в мріяння. Овен не любить втрачати час і упускати можливості. Зацікавившись хлопцем, він робить перший крок до зближення.

Овен по натурі однолюб, і, що не дивно, власник. Ревнувати він починає відразу, навіть якщо відносини ще не зав’язалися. Невизначеність його пригнічує.

Бачачи коливання з боку представника протилежної статі, він може відразу поставити питання руба, щоб внести ясність. Овна потрібен міцний союз і необхідна взаємність.

Тримати себе в якості запасного варіанту він не дозволить нікому. Або все, або нічого, і ніяк інакше.

Відео: ОВЕН ♈Знак зодіаку

Детальніше характеристику Овна читайте тут.

Телець

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Закоханий представник цього знака зодіаку зробить будь-які доступні заходи, щоб зблизитися з коханою людиною. Як правило, він робить це без ухилу в романтику. Чоловік Телець може запропонувати коханій допомогу по дому, матеріальну підтримку і навіть можливість сукупного доходу, щоб крім почуттів його з нею об’єднувало щось ще. Жінка Телець швидше за все дасть зрозуміти, що в її суспільстві улюблений знайде надійний тил і потрібну підтримку. Постарається зацікавити його своєю практичністю і хазяйновитістю. Вільні відносини Тельцю не цікаві. Ця людина, скоріше не закохується, а шукає суспільство однодумця.

У будь-якому випадку, Телець не буде квапити події. До спільного побуті і народженню дітей він ставиться дуже серйозно, і пристрасть не може бути для нього мотивацією. На Тельця ні в якому разі не можна тиснути. Як тільки він переконається в серйозності партнера, сам повідомить про подальші плани. До Тельцю варто прислухатися, оскільки порожніх обіцянок він не дає і чітко слідує наміченим курсом.

Відео: ТЕЛЕЦЬ ♉Знак зодіаку

Детальніше характеристику Тельця читайте тут.

Близнюки

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Зрозуміти справжні наміри Близнюків під силу не кожному. Ці люди схильні фліртувати з представниками протилежної статі, тому ті, хто знайомий з ними досить близько, часто не сприймають їх серйозно. Є й ті, хто дружнє ставлення, або пошук випадкового співрозмовника, приймають за знаки уваги, і чекають від Близнюків тих дій, які взагалі в їх плани не входили.

Якщо інтерес з боку цієї людини все ж є, мовчати він не буде точно. Закохані Близнюки зазвичай в самій прямій формі пропонують почати відносини, не боячись відмови.

Якщо відповідь симпатії немає, інтерес представника цього знака зодіаку згасне в дуже короткі терміни.

При всій своїй захоплюється натурі Близнюки не люблять невизначеність, і приймають зволікання з боку коханого тільки в тому випадку, якщо на те є вагомі причини. В інших ситуаціях кокетством або проханням не поспішати їх можна тільки відштовхнути.

Відео: БЛИЗНЮКИ ♊Знак зодіаку

Детальніше характеристику Близнюків читайте тут.

рак

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Закоханий Рак може роками нічим себе не видавати, але справа тут не в природну скромність. Полюбив чоловіка або жінку, Рак збере про нього максимум інформації, і тут же прийме рішення про те, чи потрібні йому ці відносини. Почуття для Рака – не привід до зближення, якщо в союзі з коханою людиною він не бачить перспективи. Перспектива для Рака – це сім’я. Вільні відносини йому не потрібні, навіть якщо є величезне бажання бути разом.

Любовь с первого взгляда для представника цього знака зодіаку – це щось дике. Раку потрібно спілкування, наявність спільних інтересів, прагнення до стабільності з боку коханого.

У будь-якому випадку, Рак занадто боїться відмови і критики, тому навряд чи стане діяти першим. Жінці Раку в цьому відношенні простіше – вона тягнеться до рішучим і сміливим чоловікам, від яких виходить ініціатива.

Чоловік Рак зазвичай діє завуальовано, і з цієї причини втрачає час і упускає можливості.

Відео: РАК ♋Знак зодіаку

Детальніше характеристику Рака читайте тут.

Лев

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Закоханого Льва видно здалеку – він світиться від щастя і всіма діями демонструє прихильність до того, ким зацікавлений. Лев може публічно освідчитися в коханні, написати слова визнання фарбою під вікном коханого, або знайти ще який-небудь не менш екстравагантний спосіб заявити про свої почуття. При цьому він не боїться відмови, тому що популярний, і завжди знайде запасний варіант, який цілком його влаштує.

Лев любить дарувати подарунки і всіляко полегшувати життя коханого чоловіка або жінки. Бачачи всю силу його почуттів, коханий може почати користуватися добротою представника вогняного знаку зодіаку.

Варто відзначити, що якщо це і станеться, то закінчиться дуже швидко.

Лев не визнає гри в одні ворота, а оскільки для протилежної статі він привабливий, то влаштування особистого життя для нього не проблема.

Відео: ЛЕВ ♌Знак зодіаку

Детальніше характеристику Льва читайте тут.

Діва

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Закохана Діва – явище рідкісне. Представник цього знака зодіаку не схильний до спалахів пристрасті, тому причиною для початку відносин для нього в основному стає симпатія і наявність спільних інтересів. Діва практична у всьому, і в особистому житті теж. Якщо Діва закохується в людину, в союзі з яким не бачить перспективи, то її інтерес згасає в найкоротші терміни.

Діва може відчувати дуже сильні почуття, але вести себе таким чином, що її коханий хлопець або дівчина буде відчувати себе не в своїй тарілці.

Діва живе за певними правилами, любить у всьому порядок, визначеність і стабільність, тому не залишає коханому і частки шансу на прояв індивідуальності. При цьому вона буде намагатися так, як може, але не виходячи з інтересів коханого.

Діва дарує такі подарунки, в яких сама бачить сенс, влаштовує такі сюрпризи, про які мріяла б сама, і щиро ображається, якщо її зусилля не цінують по достоїнству.

Відео: ДІВА ♍Знак зодіаку

Детальніше характеристику Діви читайте тут.

ваги

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Закохані Терези поводяться нерішуче. Вони можуть протягом тривалого відрізка часу ходити коло та навколо, але не тому що бояться відмови. Терезам важко визначитися, чи потрібні їм ці відносини, або варто почекати зустрічі з більш підходящим людиною. Крім того, вони досить егоїстичні. Якщо улюблений потребує допомоги, Терези не кинуть свої справи заради вирішення його проблем. Якщо відносини з ним потребують будь-яких жертв, Ваги, скоріше, відмовляться від можливості бути разом, заради безтурботного волі або більш легкого варіанту.

Ваги тягнуться до сильних людей, але в той же час захоплюються витонченими особистостями. В цьому і полягає основне протиріччя, через якого їм важко прийняти рішення, чи варто зближуватися. Зазвичай ініціатива коханої людини стає точкою відліку для початку відносин. Самі Ваги до активних дій не схильні.

Відео: ТЕРЕЗИ ♎Знак зодіаку

Детальніше характеристику Терезів читайте тут.

Скорпіон

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Закоханий Скорпіон – це напруження пристрасті, заряд енергії, і зосередження сили, яка може як піднести, так і погубити. Про свої почуття ця людина не мовчить. Швидше за все, він без зайвих вагань заявить про свою симпатію, і тут же вимагатиме відповіді на питання, чи зацікавлений його улюблений в союзі з ним.

Відмова для Скорпіона – не привід опустити руки. Він буде робити все, щоб домогтися відповідного розташування, і якщо коханий чоловік або жінка поведеться нетактовно, Скорпіон може і зненавидіти. Гнів цієї людини може привести до самих різних наслідків, тому варто діяти акуратно.

Якщо все буде добре, і складеться вдала пара, Скорпіон буде піклуватися про коханого і робити все, щоб ця людина стала найщасливішим. При цьому Скорпіон буде дивитися тільки в його сторону – він однолюб, і розваг на стороні не сприймає.

Відео: СКОРПІОН ♏Знак зодіаку

Детальну характеристику Скорпіона читайте тут.

Стрілець

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Закоханий Стрілець яскраво виражає свої почуття і робить це в зрозумілій формі. Він пристрасний і бажає володіти своєю коханою людиною, не завжди при цьому зважаючи на його думкою. Своє бажання представник цього знака зодіаку ставить понад почуттів коханого. Він може діяти в якійсь мірі навіть безтактно, квапити події, вимагати відповіді на питання, чи взаємна його симпатія. Якщо відповіді немає, Стрілець образиться до глибини душі, і, цілком ймовірно, наламає дров, після чого знову зробить спробу до зближення.

Якщо любов Стрільця виявиться взаємною, роман буде незабутнім і пристрасним. Стрілець здатний подарувати найяскравіші емоції та враження, але натомість вимагає того ж. Уповільнене розвиток подій його охолодить і підштовхне на пошук нових відносин з більш активною людиною.

Відео: СТРІЛЕЦЬ ♐Знак зодіаку

Детальніше характеристику Стрільця читайте тут.

Козеріг

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Козеріг, скоріше, не закохується, а захоплюється тими люди, які йому цікаві не тільки з романтичної точки зору. У них є і пристрасть, і вміння відчувати сильні почуття, але для відносин цього не завжди достатньо. Козерогові має бути перш за все цікаво з чоловіком або жінкою. Він захоплюється високим рівнем інтелекту, серйозним ставленням улюбленого до сімейних цінностей і практичністю. Відносини заради відносин, або легкий, ні до чого не зобов’язує роман, Козерогу потрібен найменше.

Якщо Козеріг закоханий, і хоче дізнатися про ставлення до себе з боку коханої людини, він заведе розмову на нейтральну тему, плавно перетікає до теми відносин. Все, що йому потрібно дізнатися, він дізнається, а далі буде діяти за обставинами. Швидше за все, ініціатором до зближення стане саме він.

Відео: КОЗЕРІГ ♑Знак зодіаку

Детальніше характеристику Козерога читайте тут.

Водолій

Закохавшись, Водолій радіє, як дитина, і це помітно всім, хто його оточує.

Ця людина живе емоціями і потребує яскраві події, тому приховувати свої почуття не стане ні за яких обставин.

Наприклад, якщо об’єкт його пристрасті не відчуває до нього почуттів, або перебуває у шлюбі, Водолій закриє на це очі. Він вважає, що любов понад усе, а нове життя можна почати в будь-який момент.

Стати ініціатором початку відносин для Водолія легко, але за першим кроком може не бути подальших дій. Навіть якщо в союзі з коханою людиною більше зацікавлений саме представник повітряного знака зодіаку, він буде вести себе так, як ніби відповідає взаємністю. З цієї причини любовні союзи Водоліїв дуже часто розпадаються, не встигнувши початися.

Відео: ВОДОЛІЙ ♒Знак зодіаку

Детальніше характеристику Водолія читайте тут.

риби

Закохані Риби схильні впадати в мріяння, подумки наділяючи улюбленого неіснуючими достоїнствами. Це часто призводить до розчарування при більш тісному спілкуванні. Самі вони ініціатором відносин зазвичай не стають, але роблять все, щоб звернути на себе увагу. Поведінка Риб часто буває настільки екстравагантним, що їх коханий не в змозі зрозуміти, чого саме від нього чекають.

Якщо взаємності немає, Риби будуть страждати мовчки. Якщо пара складеться, то вони буквально розчиняться в інтересах своєї коханої людини. Риби зроблять все для того, щоб стати йому кращим другом, будуть ставитися до нього уважно і тактовно, боячись образити необережним словом або жестом.

На жаль, Риби часто остигають до об’єкту свій пристрасті, як тільки відносини стають тіснішими. Вони схильні до ілюзій, і реальність і невиправдані надії часто їх розчаровують.

Відео: РИБИ ♓Знак зодіаку

Детальніше характеристику Риб читайте тут.

Джерело: https://SovJen.ru/vlyublennye-znaki-zodiaka-i-ikh-poveden

Як зрозуміти що в тебе закохалися по знаку Зодіаку: характеристика стихій

Як зрозуміти що в тебе закохалися по знаку Зодіаку: корисні поради астрологів і психологів + як проявляють почуття, народжені під повітряними сузір’ями + характеристика знаків Зодіаку Телець, Діва, Козеріг + аналіз поведінки народжених під вогняними сузір’ями + способи прояву почуттів водних зодіакальних знаків.

Читайте також:   Стадії розставання: які вони, як їх пережити після розриву

Чоловіки по-різному проявляють свої почуття, якщо закохуються. Тому дівчатам складно часом зрозуміти, чому молода людина веде себе поруч з ними певним чином. На допомогу може прийти астрологія. Завдяки порадам звіздарів можна розібратися, як зрозуміти, що в тебе закохалися, по знаку Зодіаку.

Як зрозуміти що в тебе закохалися по знаку Зодіаку: загальні поради астрологів і психологів

Астрологи переконані, що поведінка закоханого чоловіка цілком передбачувано і зрозуміло. Досить точно дізнатися знак Зодіаку молодої людини, відразу стане зрозуміло, чи є в його поведінці ознаки закоханості або симпатії. Звіздарі склали загальні поради та рекомендації, за якими дівчата зможуть зрозуміти по знаку Зодіаку чоловіки, що в них закохалися:

Відносини між знаками зодіаку: сумісність і несумісність

 1. Всі чоловіки, незалежно від свого зодіакального знака, поводяться в стані закоханості розгублено. Коли об’єкт бажання і пристрасті з’являється перед ними, вони починають соромитися і не можуть підібрати слів. Виглядає це з боку досить нерозумно і забавно. Але дівчата такої поведінки розчулюють.
 2. Закоханий чоловік постійно буде шукати привід, щоб побачити дівчину, яка йому небайдужа. Навіть якщо зустріч буде неможливою, він зробить все, щоб почути її голос або отримати від неї повідомлення.
 3. Закоханий чоловік натхненний. Він починає шукати шляхи заробітку, багато часу приділяє вдосконаленню себе, щоб сподобатися дамі, яка підкорила його серце.
 4. Чоловік, який відчуває до вас симпатію, точно скасує всі свої плани, якщо ви зателефонуєте йому і запросіть в гості. А якщо скажете, що терпіти не можете запах диму від тютюну, то він взагалі навіть курити кине.
 5. Любов в серці чоловіка змушує його вирішувати всі проблеми своєї коханої. Адже для нього найважливіше, щоб кохана посміхалася і була щасливою.

Закоханий чоловік ніколи не підпустить до об’єкта своїх зітхань нікого. Його погляд, голос, зовнішній вигляд – все це в одну мить буде перетворюватися. Я, до речі, саме за цими ознаками одного разу визначила, що мій нинішній чоловік закоханий в мене. Він дійсно старався з усіх сил мене здивувати, підкорити, закохати в себе.

Я спеціально довгий час робила вигляд, що взагалі нічого не розумію в його вчинках, поки він не набрався сміливості і відкрито не заявив про свої почуття. Я тоді зрозуміла вже, на що він готовий, аби тільки я була завжди поруч. За знаком Зодіаку він Близнюки, а я – Терези. Ми з однієї стихії.

Може бути, саме тому все так добре між нами склалося, і тепер ми ростимо двох діток.

Як проявляють почуття народжені під повітряними сузір’ями?

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Спочатку розберемося, як же поводяться чоловіки в стані закоханості, народжені під знаком Водолія, Близнюки і Терези.

зодіакальний знакОпісаніе

Водолій Це найскладніші чоловіки. Їм властива неоднозначність. Тому довгий час вони можуть взагалі приховувати свої почуття. Коли вже не зможе їх тримати в собі, то почне писати улюбленої повідомлення, постійно дзвонити з будь-якого приводу. Однак при зустрічі з коханою він не зможе на неї дивитися – буде відводити очі, під час розмови стане заїкатися, але посмішка з його обличчя не зійде. Якщо улюблена призначає Водолія зустріч, то він скасовує всі і приходить на неї вчасно. Хоча взагалі Водоліям не властива пунктуальність.
Близнюки Дивні і дуже суперечливі чоловіки. Однак закоханість чоловіка Близнюка можна легко розпізнати. Він відразу ж починає з нею знайомити своїх друзів, щоб дізнатися їхню думку. Його зовнішній вигляд стає дуже привабливим. Весь свій час він намагається проводити саме з об’єктом своїх зітхань. Розповідає улюбленої про себе, жартує і прагне завоювати її серце почуттям гумору.
ваги Це складні чоловіки, тому що вони самі не завжди можуть зрозуміти, чого вони від життя хочуть, і що з ними відбувається. Якщо знаходиться поруч зі своєю коханою, то намагається бути в центрі її уваги. Дуже активно жестикулює і голосно говорить. Йому важливо, щоб ви їм почали захоплюватися. І він цього майстерно доб’ється, але, якщо ви не схильні змінюватися для кого-то, то від чоловіка Терезів краще бігти якомога швидше.

Важливо: астрологи переконані, що саме з чоловіками Терезами у жінок завжди складаються дуже дивні відносини. Такі чоловіки можуть жартувати над улюбленою, робити якісь неприємні зауваження, вимагати від неї поліпшення зовнішності.

Як зрозуміти, що в тебе закохалися, по знаку Зодіаку: Телець, Діва, Козеріг

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Найспокійніші і романтичні, як стверджують астрологи, це чоловіки, народжені під земними сузір’ями. У прояві своїх почуттів вони досить активні і приємні. Пропоную більш детально дізнатися, як саме поводяться Тельці, Діви і Козероги.

зодіакальний знакОпісаніе

Телець Це спокійні і впевнені в собі чоловіки. Вони завжди планують своє життя, свої відносини і порядок своїх дій в кожній сфері життєдіяльності. Освідчення в коханні ними теж буде сплановано до найменшої деталі. Якщо ви опинитеся з ним наодинці, то він почне часто моргати, дивлячись на вас. Буде дізнаватися про ваших клопотах і відразу пропонувати різні шляхи їх вирішення. Причому вам навряд чи взагалі для цього доведеться щось робити, він все візьме в свої руки. На кожне ваше побачення він буде приходити в новому вбранні. Ваша думка вислухає від початку і до кінця буквально з відкритим ротом, вловлюючи кожне слово, яке ви скажете. Тільки будьте готові, що його визнання ніколи не будуть публічними. Він скромно, але дуже красиво запропонує вам почати будувати з ним стосунки.
Діва Ці чоловіки не дуже романтичні. Іншими словами, квітів і подарунків навіть в цукерково-букетний період закохані чоловіки Діви не подарована жінці, яка їм подобається. Спочатку закоханий чоловік Діва буде довго придивлятися до дівчини, на яку поклав око. Після цього подарує їй щось. Але це буде не романтичний презент, а практичний. Наприклад, сковорода.
Козеріг Ці чоловіки дуже врівноважені. Їх поведінка спокійне і скромне. Вони теж не стануть робити романтичні вчинки, так як за своєю природою мислять раціонально і прагматично. Спочатку чоловік-Козеріг почне вам дзвонити по кожному приводу, особливо тоді, коли його похвалять на роботі. Врахуйте, що саме робота для нього завжди буде в пріоритеті. Йому важливо, щоб кохана з цього приводу не висувала ніяких претензій. Якщо ж ви потрапите додому до такого чоловіка, то він за вами догляне, як за королевою: нагодує власноруч приготованим вечерею, створить умови, щоб ви відчували себе, як вдома.

Чоловіки-Діви – це ідеальні чоловіки. Вони завжди зі шкіри геть намагаються зробити так, щоб їх сім’ї було добре і комфортно. Дружина такого чоловіка буде цвісти і пахнути, тому що всі турботи по дому і клопоти про виховання дітей він візьме на себе.

Рейтинг найнебезпечніших розлучниць за знаком Зодіаку

Яке поведінка небайдужих чоловіків, народжених під вогняними сузір’ями?

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Народжені під вогняними сузір’ями чоловіки асоціюються з людьми, які здатні робити божевільні вчинки в період закоханості. Давайте розберемося, чи так це, проаналізувавши поведінку закоханих чоловіків Овнів, Львів і Стрільців.

зодіакальний знакОпісаніе

Овен Овни точно знають, чого вони хочуть від життя. Коли вони закохуються, вони теж здатні відразу для себе зрозуміти, що вони повинні зробити, щоб домогтися взаємності. Чоловік-Овен найщедріший шанувальник, тому він не стане економити на подарунках для коханої. Швидше за все, він прямо вам повідомить, що ви йому подобаєтеся. Він не посоромиться зробити це при великій кількості людей поруч, тому що йому взагалі все одно, що вони про нього подумають. Кохана Овна буде усипана компліментами, стане сяяти і посміхатися, тому що її життя Овен перетворить в справжню казку принцеси.
Лев Це марнотратні чоловіки, дуже самовпевнені і гарячі. Вони для своєї жінки звернуть гори і ні в чому не відмовлять їй. Однак перш, ніж зізнатися в любові, Лев буде довго придивлятися до своєї коханої. Він спонтанний, дуже ревнивий і владний. Якщо ви стали коханої Льва, будьте готові, що він ні з ким і ні з чим не зможе вас ділити.
Стрілець Такі чоловіки дуже багато приділяють уваги своїй зовнішності. А коли закохуються, можуть годинами чепуритися, підбирати наряд і укладати зачіску. Чоловік-Стрілець любить розкіш, тому свою обраницю теж нею оточить. Він прямо зізнається у своїй любові, він щиро ставиться до обраниці. Однак жінка такого чоловіка повинна бути готова до того, що секс для нього нічого не значить. Навіть якщо він вам зізнався в любові, то після цього він може піти і переспати з іншою дівчиною, що не надавши жодного значення інтимної близькості.

У моєї подруги чоловік Овен. Так ось він дійсно завойовував його серце: дарував квіти оберемками, купував дорогі прикраси, нерухомість, водив в дорогі ресторани, возив на курорти. Вона при ньому вже тоді просто розцвіла.

Про неї можна було сказати, що вона дійсно щаслива. Разом хлопці вже прожили 7 років, і ставлення чоловіка моєї подруги до неї зовсім не змінилося. З появою дітей він ще сильніше став цінувати кохану.

І це прекрасний приклад для всіх, а також підтвердження того, що астрологи на рахунок Овнів не помилилися.

Стихія Води: як ставляться до своїх половинкам чоловіки Риби, Раки і Скорпіони?

Чоловіки, народжені під знаками Риби, Рак і Скорпіон, також мають відмінні риси в прояві своїх симпатій і почуттів по відношенню до жінки.

Чоловік Рак: як його завоювати?

зодіакальний знакОпісаніе

риби Таких чоловіків практично неможливо розкусити, тому що їм властиво «носити маску». Вони не подадуть виду і навіть оком моргнути, щоб якось натякнути, що закохані. Але, якщо чоловік-Риби раптом покликав вас в кіно або на якийсь концерт, це може говорити про його небайдужість на вашу адресу. Наступний крок чоловіки-Риби – дарування улюбленої дорогих, але не банальних подарунків.
Скорпіон Це, на перший погляд, холоднокровні і бездушні чоловіки. Але насправді це не так. Якщо чоловік Скорпіон закохується, то він нікуди вже не відпустить свою обраницю. Він буде проявляти наполегливість в процесі залицяння. Чи не поскупиться на подарунки. Однак у нього бувають періоди, коли він кудись зникає, а потім знову з’являється і починає підкорювати серце своєї обраниці.
рак Ці чоловіки дуже романтичні, впевнені в собі. Якщо Рак закохується, то він сприймає кохану, як найбільшу коштовність у світі. Він її звеличує і захоплюється нею. Здійснює безліч романтичних вчинків, дарує подарунки і прагне завжди бути поруч.

Сумісність по знаку Зодіаку:

Історія з життя, як впливає знак Зодіаку на ставлення чоловіка

Хочу трохи ще похвалити чоловіків Раков. У моєї сусідки був залицяльник-Рак. Коли він її домагався, ми все з дівчатками просто страждали від заздрості.

Щоранку у квартири букети з квітами, красиві записки, подарунки, що доставляються кур’єром, пісні на радіо, виступи на міській сцені, присвячені їй. Все це виглядало настільки романтично і красиво, що забирало дар мови.

Я, звичайно, не беруся стверджувати, що така поведінка властива всім чоловікам-Ракам, але з астрологами швидше погоджуся в їх оцінці чоловіків, народжених під цим зодіакальним сузір’ям.

Тест на сумісність по знаку зодіаку + історія з життя

Тепер ви знаєте, як зрозуміти, що в тебе закохалися, по знаку Зодіаку.

Хочу, щоб у кожної дівчини був такий залицяльник, від якого просто йшла б обертом голова. Кожна з нас гідна найкрасивішою любові, адже саме вона надає нам сили, щоб жити далі!

І наостанок звертаюся до чоловіків: будь ласка, не приховуйте своїх почуттів, особливо якщо розумієте, що вони взаємні! І пам’ятайте, що дівчатам важливо отримувати знаки уваги і відчувати любов.

 • Твіттер

Читайте також:   Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/kak-ponjat-chto-v-tebja-vljubilis-po-znaku-zodiaka.html

Як знаки зодіаку закохуються і проявляють себе в почуттях

Знаки зодіаку закохуються по-різному: одні – з першого погляду, приступаючи до залицянь, інші – довго вивчають обранця, треті – не виявляють зовні своїх почуттів.

З огляду на гороскоп людини, можна визначити його ставлення до обранця, і навпаки, – з поведінки вгадати знак зодіаку.

Таке знання допоможе скоректувати свою поведінку, змоделювати розвиток ситуації в бажаному напрямку, уникнути непорозумінь і помилок в майбутньому.

Імпульсивний вразливий Овен, впевнений в собі і нетерплячий, готовий до любовних і сексуальних відносин з раннього віку, поводиться, як дитина. Здатний закохатися з першого погляду, загоряється моментально і відразу починає діяти.

Овен не допускає думки про відмову, може спалахнути. Перешкоди в любові бере «з розбігу». Чи не прагне до романтики без причини.

Овна привертає все заборонене. Якщо сподобався людина не відповідає взаємністю – Овен стає одержимим. Поки відносини виглядають яскраво і барвисто, представник вогненної стихії із задоволенням демонструє свої переваги. Чоловік бажає бути героєм для своєї обраниці. Але при нудьзі і одноманітності – остигає.

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуття

Жінки-Овни напористі, не люблять чекати, не вміють терпіти. Чи не говорять загадками, прямолінійні.

Один з найпалкіших знаків зодіаку, але його почуття розпалюються поступово, він потребує часу для усвідомлення своєї закоханості. Телець – ніжний, сентиментальний, приховує почуття на людях. Віддає перевагу простоту і доглядає за дамою в кращих традиціях.

Захопившись, Чоловік-Телець йде до кінця. Ні перепони, ні думки оточуючих його не зупинять. Якщо у Тельця немає можливості бути поруч з коханою людиною, він готовий пробивати стіни. Тільки при досягненні взаємності він розслабляється і стає врівноваженим.

Жінки будуть уважно слухати свого обранця, всією своєю поведінкою показуючи йому, що він особливий. Представники вогняного знаку бажають володіти коханою людиною в повній мірі і одночасно належати йому до останньої краплі.

Захоплюються і непередбачувані, Близнюки ніжні і дбайливі, але поверхневі. Їх любов спалахує швидко до нової персони. Але наступний видатна людина, що з’являється «на горизонті», неодмінно захопить увагу Близнюків, а разом з ним – і їхні почуття. Якщо це відбувається – поведінка представника повітряної стихії нагадує переслідування.

Близнюки потребують інтелектуальному виклик. Іноді не зовсім зрозуміло, від чого представники даного знаку отримують більше задоволення: від контакту з обранцем або можливості наговоритися вдосталь. Тільки відчуваючи інтерес в спілкуванні з партнером, Близнюки будуть на 100% поглинені обранцем.

Чоловік наділяє партнерку рисами, яких у неї немає. Судити про його закоханості можна за інтенсивністю його словникового потоку за одиницю часу: якщо такий відсутній – є привід для занепокоєння.

Жінки – сентиментальні, романтичні, чарівні, сповна реалізують свою складну натуру в любові. Представники повітряного знака можуть легко розлюбити, якщо позбавити їх можливості реалізувати себе.

 

Закохані жінки – не припиняють спілкування, знаходять масу схожого між собою і партнером завдяки широкому кругозору. Близнюки не терплять одноманітності, потребують, щоб розбурхували їх уяву.

Не варто боротися з вродженою мінливістю повітряних знаків, інакше вони підуть.

Романтичний, мрійливий, ідеалізований свою любов, Рак чутливий і ранимий, тому ховає свої почуття. Виявити його ставлення нелегко, якщо тільки не зробити крок назустріч. При цьому Рак перетворюється в пристрасного винахідливого залицяльника. В першу чергу він схильний демонструвати обраниці вірність, практичність, досвідченість.

Рак може обережно в процесі розмов з’ясовувати відношення обраниці до сім’ї, дітям, готовий провести роки в бесідах, не поспішаючи просуваючись до пропозиції руки і серця. Силу почуттів цю людину легко перевірити за швидкістю виконуваних ним прохань або доручень обраниці.

Здатний жити як барвистою, так і самої нудною життям. Цьому романтику потрібні емоції партнера, у відповідь на які Рак розкриє себе, а розчарувавшись у коханні, може виявитися тираном.

 

Нерідко вони шукають копію свого батька в партнері, бувають примхливі, в постійному пошуку. Якщо Рак знайомить зі своєю родиною – це показник серйозності намірів.

Створивши сім’ю, вони стають ідеальними чоловіками.

Жінка-Рак має вродженої економністю, прояв її почуттів можна відстежити по тому, як вона готує. Серед інших характеристик Раков жіночої статі в любові – вміння підлаштовуватися під чоловіка, чуйно реагувати на його настрій, дарувати йому комфорт, вміння відкинути свої бажання заради обранця.

Амбіційний Лев – прискіпливий у виборі партнера, може закохатися тільки в яскраву і сильну особистість. Коли даний представник Зодіаку закоханий – заявляє про почуття красивими залицяннями і знаками уваги, перед якими неможливо встояти.

Лев захоче бути захисником, героєм, найважливішою людиною в світі. Суперники навіть не намагаються змагатися з ним. Благородні пориви вогненної стихії іноді пов’язані зі значними незручностями, адже для того щоб справити враження, він здатний отримати борги, «влізти» в кредити і т.д.

Чоловік-Лев – щедрий великодушний шанувальник, пристрасний, але недостатньо ніжний. У нього непомірний апетит, наполегливе бажання, хворобливі переживання. Він артистично демонструє любов, роблячи обраницю королевою, задарівая подарунками. З хижака він перетворюється в грайливого кошеняти. Однак в гніві він страшний.

Жінка-Лев бажає королівських залицянь, вважає себе гідною почестей, що демонструє свого обранця. Мріє вийти заміж за людину високого статусу. У суспільстві вона представить партнера у вигідному світлі, посприяє його просуванню.

Діва незбагненним чином поєднує в собі прохолодність і чуттєвість. Унаслідок подвійності натури невпевнено проявляє почуття, веде себе обережно, не поспішає зізнатися в них навіть собі. Ніжні прояви серця суперечать розважливості Діви, прихильність до обранця породжує вірність і готовність на будь-які жертви.

Закохавшись, Діви поводяться скромно, вважають за краще сховатися, щоб обміркувати те, що відбувається. Цим людям важко переживати невідомість і очікування, тому пристрасть вони намагаються гасити за допомогою розважливості.

Чоловік-Діва приступить до збору інформації про свою дівчину, постарається провести час на спільних заходах, щоб оцінити її з усіх боків, після чого зробить пропозицію. Діви показують любов у вчинках, щирості, але уникають зізнань. З побачення повертаються нереалізованими, мучений вогнем бажання.

За жінці-Діві не визначити справжнього ставлення до партнера, її помірність, благородство – незмінні до всякої людини. Діва не наважується порушити кордон своєї стриманості, усвідомлюючи кожну емоцію. Її можна підштовхнути до слів або усвідомлених дій, наприклад, за допомогою дорогих подарунків.

Представники знака зодіаку Терези – чарівні, товариські, великодушні, чарівні, поступливі, сентиментальні, враховують думку інших, мають масу шанувальників. Вони не стають завойовниками, не мають наміру підкорити коханого залицяннями і самі не стають рабами почуттів. У їхньому уявленні, відносини потрібно будувати не на пристрасті, а на партнерстві.

Терези віддають перевагу, щоб їх домагалися. Вони прекрасно ладнають з людьми і здатні шлюб не за коханням. Чи готові на багато що, щоб позбутися від самотності. Якщо Ваги виглядають виснаженими, але натхненними – можливо, що вони закохані.

Чоловіки розраховують на перший крок від жінки, знаходять задоволення в залицяння і не поспішають переходити до чергового етапу відносин. Можна допомогти такому чоловікові визначитися, просуваючи події за власним сценарієм, але занадто самовпевнені особи здатні його відштовхнути.

Жінки-Терези уживаються з будь-яким чоловіком, знаходячи своє щастя в його успіхи. Вони потребують чуттєвості, їм потрібно постійно демонструвати любов. Кожного чоловіка розглядають як потенційного кандидата, якого стверджують або викреслюють зі списку. Потім застосовують все своє дипломатичне вміння, щоб добитися визнання.

Скорпіони люблять з усією пристрастю, або залишаються байдужими. Чуттєві, ранимі, здатні на бурхливий прояв почуттів, не сприймають поразки. Чи здатні на страшну помсту.

Люблять пристрасно і намагаються зайняти перше місце в пріоритетах коханої людини, підпорядкувавши собі його думки. Ці люди здатні на швидкоплинні романи, але стають вірними надійними супутниками життя.

На людях чоловік-Скорпіон не проявляє почуттів, він неуважний, грубий, місцями жорстокий. Його основні якості – ревнощі і підозрілість.

Якщо Скорпіон зробив свій вибір – доведеться мати справу з його власництва, партнерці не залишається жодного шансу на втечу.

 

Його погляд буде захопливою і красномовним, немов обраниця – єдина на землі, він стане робити їй незвичайні компліменти, ясно позначить свої наміри.

Жінки-Скорпіони інтуїтивно відчувають свого обранця, тому звабити його їм не складає труднощів. Скорпіонші подобаються сильні натури, яким вона кидає виклик. Щоб її почуття проявилися яскравіше, варто спробувати її поцілувати. За виразу її обличчя можна чітко побачити справжнє ставлення до залицяльникові.

Представники даного знака легко ставляться до любові, вона нагадує їм пригода.

Їм цікавий сам процес завоювання, а коли об’єкт жадання дістати, Стрілець готовий переключити увагу на наступного претендента.

Але навіть при наявності сильної прихильності Стрілець не візьме на себе зобов’язань, вважаючи за краще залишатися вільним. Йому підійдуть такі ж волелюбні самодостатні партнери.

Стрільці закохуються в тих, хто виділяється з натовпу. Воліють партнера значно вище за статусом.

Чоловіки-Стрільці шукають прекрасних господинь і жінок, які досягли висот у кар’єрі. Бувають невірні дружинам, самі ж не прощають невірності. Перед обраницею намагаються блищати розумом, слідують за нею всіма можливими шляхами, невтомно базікають, багато сміються і можуть раптово випалити визнання, за яким послідує пропозиція. Відмова їх розохочує.

Жінки-Стрільці люблять чоловіків, готових годинами захоплюватися їх красою. Від «жертви» очікують підтримки їхньої гри.

Людина цього знаку противиться любові і намагається з усіх сил контролювати емоції. Його пристрасть ретельно прихована, але при зовнішньої холодності душа Козерога чутлива і ранима. Переконатися в почуттях цієї людини можна, тривалий час проявляючи схильність до нього. Такі люди менше за інших схильні до любовних страждань.

Козероги довго вивчають майбутню «жертву» любові на наявність підступу. Вони з побоюванням вступають в нові відносини: їх зупиняє страх залишитися покинутими. Їм подобаються надійні чесні люди. Люблять самостійних і не примхливих партнерів, акуратних і порядних.

Чоловік тривалий час буде придушувати і приховувати свої почуття, буде намагатися вести себе підкреслено холодно.

Не можна квапити такого Козерога, поки він все обдумує і зважує, інакше у нього виникне враження, що його обраниця – навіжена особа.

 

Він може створювати різні перевірки, наскільки підходить жінка на роль його майбутньої дружини, включаючи тест на доступність.

Жінки земного знака закохуються в тих, хто постійно говорить про їхню красу і сексуальності. Коли Козеріг визначилася з вибором, вона готова дати номер телефону або погодитися на чай. Їй так само, як і іншим, потрібна романтика, вірші і квіти зачіпають її ніжні струни душі.

Водолій як правило, любить не особистість, а вигаданий образ. Тому розчарувань йому не уникнути. Закохується в недоступних людей. Водолій колекціонує численні любовні захоплення і не докладає зусиль щодо забезпечення тривалі зв’язки. Людина, його зацікавив, стане йому в першу чергу другом. Романтичним Водолій стає в рідкісні хвилини натхнення.

Потайний в емоційному прояві знак. Водолії люблять мріяти про незвичайні речі, оточувати себе містикою, жадають престижу. Серйозних стосунків уникають, часто зникають з життя улюблених, тому якщо вони з’являються в чийогось життя – партнер для них особливий.

Закоханий чоловік-Водолій почне кепкувати над обраницею, після чого перейде до інтелектуальних бесід. Головне для такого чоловіка – час, щоб звикнути до обраниці і зробити вибір. Водолії схильні віддавати себе більше друзям, ніж сім’ї, де відчувають обмеження свободи.

Жінки – вільні від обмежень, можуть створювати враження розв’язних або нав’язливих, але це не так. Якщо жінка-Водолій поводиться безпосередньо, то це всього лише настрій і ніяк не пов’язане з основними рисами її характеру. Вона здатна раптово переїхати до коханого і таємничим чином зникнути.

Унаслідок нерішучості Риби не поспішають робити перший крок, тому не наближаються до об’єкта своєї любові. Їх закоханість супроводжується мрійливістю, неуважністю, вони занурюються в почуття, як в казку. Риби – НЕ завойовники, вважають за краще, щоб їх домагалися.

Читайте також:   Як сподобатися хлопцю: незнайомцю або того, кого давно запримітила

Складність Риб – незнання, коли розірвати відносини. Якщо з партнером є взаєморозуміння – стають поступливими і ніжними.

Чоловіки схильні жити віршами, мріяти і зітхати, не сміючи наблизитися до скоєного образу. Тільки через деякий час партнер заговорить про те, наскільки він самотній, почне робити милі подарунки. Він буде щедрий уваги і турботи. Але його страх перед відмовою не дозволяє зробити вирішальний визнання.

Жінки – романтичні, віддані, їм подобаються знаки уваги, але вони вважають за краще полюбити одного чоловіка назавжди.

 

Закоханість приходить до них несподівано, а почуття наростають поступово. Риби здатні довго підтримувати платонічні відносини і переживати пристрасть на самоті.

Якщо представниця водної стихії закохана, їй важко підтримувати розмову, вона може здаватися незручною.

Знаючи особливості поведінки в любові того чи іншого представника знака зодіаку, можна:

 • визначити відповідний момент для першого кроку і зближення;
 • краще зрозуміти партнера, досягти з ним гармонії, що не привласнюючи йому не існуючих характеристик;
 • позбутися від непотрібних очікувань у відносинах з ним.

Джерело: https://doctorfeel.net/zodiac/zodiac-in-love/znaki-vlyublyayutsya.html

Як закохуються знаки зодіаку

Як закохуються різні знаки зодіаку: астрологія і почуттяНеймовірні факти

Коли ми закохуємося, щось всередині нас починає змінюватися.

Як правило, наше тіло дізнається про це набагато раніше нашого розуму.

Ми починаємо вести себе не так, як зазвичай, коли наше серце переповнене почуттями . Але що саме змінюється?

 Ви народилися на стику знаків Зодіаку? Ось, що це означає.

Деякі люди починають підстрибувати від радості, інші не можуть зупинитися і заявляють всім про свою любов, а для третіх першим імпульсом стає втеча від об’єкта своєї любові.

Як дізнатися, що людина в вас закоханий ? Можливо, варто запитати про це у зірок.

Овен в любові

 • Овен – наймолодший знак Зодіаку, і люди, народжені під цим знаком, часто поводяться як діти, коли вони переповнені почуттями .
 • Люди, народжені під знаком Овна, дуже прямолінійні, і якщо ви їм подобаєтеся, вони, швидше за все, прямо, скажуть вам про це або негайно продемонструють, як вони себе почувають.
 • Якщо вони виглядають загадково або підозріло, то зазвичай їх видає неспокійна поведінка , яке є доброю ознакою можливого розвитку відносин.

Якщо він не може отримати те, що хоче, то може псіхануть, сподіваючись, що це допоможе йому отримати вас.

А все тому, що Овен закохується так само, як робить все інше – дуже імпульсивно .

Овни дуже енергійні і повні ентузіазму, то впадаючи в гнів, то признався вам у вічній любові. Чекайте несподіване.

Телець в любові

Телець традиційний і віддає перевагу простоті. Якщо їм хтось подобається, вони покажуть це консервативним способом і будуть ставити прості запитання, щоб дізнатися, що очікувати від об’єкта своєї любові .

 1. Вони змусять вас відчувати себе особливим, будуть чуттєвими і незвично розгнузданими для свого спокійного характеру.
 2. Коли Телець закохується, він робить це цілком і повністю , і якщо потрібно, проб’є стіни, щоб бути поруч з коханою людиною.
 3. Тельці можуть бути великими власниками, і вони вважають, що об’єкт їхнього кохання їм належить .
 4. Якщо ви зустрічаєтеся з Тельцем, і він знайомить вас зі своїми друзями і сім’єю, то він не тільки намагається з вами зблизитися, але і робить заяву, що ви – його.
 5. І Телець має намір продемонструвати вас всім, щоб інші знали про його наміри.

Близнюки в коханні

Близнюки – найбільш товариська знак Зодіаку, і їх балакучість стає ще більш яскравою, коли вони закохані. Вони будуть засипати вас повідомленнями, ділитися статтями, цікавими фактами, фотографіями і своїми ідеями.

Представники знаку Близнюків люблять фліртувати , а їх думки завжди знаходяться в русі. Їм потрібен інтелектуальний виклик, вони підтримують зв’язок з багатьма людьми і можуть говорити на різні теми.

Можливо, вам доведеться замислюватися, чи справді ви подобаєтеся Близнюкам, або вони просто люблять поговорити. Нас насправді, можна відповісти ствердно на обидва ці питання.

Дійсним показником того, закохані Близнюки чи ні, є факт того, чи може ця людина утримати їх увагу.

Якщо Близнюки закохуються, вони можуть, нарешті, залишити порожні розмови, і почати ставити вам більш особисті питання . Вони легко закохуються і також легко можуть розлюбити, їм потрібно, щоб їх любовна життя завжди була цікавою і веселою.

Рак в любові

Кожен Рак несе в серці глибоко вкорінений материнський інстинкт. Якщо Рак закоханий, він починає оберігати і піклуватися про вас і ваших відносинах , як про дитинча, якого потрібно захистити від решти світу.

 • Рак буде готувати вам, передбачати всі ваші бажання, і захищати вас з усією силою своїх почуттів.
 • Однак йому варто бути обережним, щоб така турбота не стала задушливої ​​для партнера, так як не всі потребують такої уваги.
 • Якщо Рак намагається познайомити вас зі своєю сім’єю , можна бути впевненою, що у нього серйозні романтичні наміри.

Лев в любові

Лев любить уявлення, і в багатьох випадках саме так він демонструє свою любов.

Коли Лев закоханий, йому хочеться кричати про це з вершини гори. Леви не так легко закохуються, так як цінують себе дуже високо, і їм буває складно знайти собі партнера до пари.

Однак, коли вони закохуються, це відбувається швидко і надовго. Леви вважаються королями і королевами Зодіаку, тому їх улюблені є обраними, яких вони обдаровують подарунками, знаками уваги та іншими жестами любові.

Гучний і театральний Лев зробить все: стрибне з вами з парашута, опублікує ваші спільні фотографії та обіцяє бути милим істотою в світі з величезним і добрим серцем , готовим створювати життя з тим, кого люблять.

Леви не шкодують грошей, демонструючи об’єкту своєї любові, як сильно вони їх цінують, і як їм пощастило, що їх обрали в якості коханого / ої.

Діва в любові

Логічні і практичні Діви не так відкриті любові. Це досить скромний знак, і навіть коли Діва здається товариською, їх емоції можуть бути заховані дуже глибоко , і їх буває складно розкопати.

Якщо Діва закохана, вони можуть спробувати показати це традиційним способом і запросять на звичайне побачення, або будуть вести себе вкрай сором’язливо . Можливо, вони навіть і не зможуть вимовити ні слова, створюючи враження, що вони хочуть швидше втекти і закритися в іншій кімнаті.

З першого погляду Діви здаються абсолютно неромантично, але коли Діви закохуються, вони намагаються зробити все, щоб допомогти своїм улюбленим в повсякденних справах .

Вони докладають максимум зусиль, допомагаючи вам вигулювати собаку, нагадуючи вам про візит до лікаря або про необхідність взяти парасольку, коли на вулиці дощ. Для Дів любити – це означає робити , а не говорити.

 Ваги в любові

Ваги закохані в любов і часто зроблять все, що в їх силах, щоб стати привабливішими для інших . Ввічливі і тактовні Ваги повільно, але вірно розтоплять ваше серце і нагадають вам про те, якими мають бути справжні стосунки.

 1. Якщо Ваги закохані, вони пустять вас в свій внутрішній світ і відкриються вам більше, ніж під час безглуздого флірту.
 2. Для Терезів любов і відносини є першочерговим завданням.
 3.  Чого НЕ МОЖНА говорити чоловікам різних знаків Зодіаку

Коли Терези закохані, вони найбільше дбають про збереження рівноваги і справедливості у відносинах . Коли у вашій парі будуть виникати суперечки, злети і падіння, саме вони будуть дбати про те, щоб привести в рівновагу відносини.

Коли вони закохуються, вони хочуть, щоб відносини були ідеальними, і це їх найголовніша місія.

Скорпіон в любові

Через свого ставлення «Все або нічого» і «Назад дороги немає» первісною реакцією Скорпіона на всепоглинаюче почуття любові є повне уникнення .

Коли Скорпіон закохується, він ставиться до цього більш серйозно, ніж інші знаки Зодіаку.

Мало хто володіє таким сильним поглядом, як Скорпіон. Ви можете бути впевненим в тому, що подобаєтеся Скорпіону, якщо ви помітили, як він спостерігає за вами . Його пронизливий погляд змусить вас відчути себе єдиною людиною на Землі.

Скорпіон не буде витрачати час на порожні відносини, буде чесний і ясно визначить свої наміри.

Вони вступають у відносини, тільки коли відчувають, що можуть довіряти партнеру . Коли вони готові, вони хочуть з’єднатися з об’єктом своєї любові не тільки фізично, а й емоційно.

При такому серйозному підході це часто веде до того, що Скорпіон або живе відокремлено, або намагається вступити в неемоційне безпечні відносини зі стабільним партнером. При цьому він може мати більш пристрасні стосунки на стороні.

Стрілець в любові

Стрільці дуже товариські, тому досить просто прийняти їх дружбу за любов.

Але якщо вони закохані, вони будуть дуже незграбними, вести себе по-дитячому і абсолютно точно – багато сміятися . Стрілець буде сміятися над вашими жартами, навіть якщо вони не будуть смішними.

Їх посмішка – найпривабливіша риса, і знаючи про це, вони будуть використовувати її, поки не розтоплять ваше серце і не змусять його битися тільки для вас.

Коли Стрілець закоханий, він починає проявляти свою яскравість і пристрасть. Стрільцеві подобається переслідувати об’єкт своєї любові. Вони часто ставляться до відносин, як змагань, і як тільки надійдуть жертву, вони очікують, що та зможе підтримувати їх дух суперництва і гри.

Так як Стрільці бояться обмежень шлюбу, вони вибирають собі відповідного партнера.

Козеріг у любові

Досить складно спочатку визначити, чи любить вас Козеріг чи ні. Якщо його суворе ставлення зникає у вашій присутності , і він готовий вписатися в ваш розпорядок дня, можна бути впевненим, що у ваших відносин є потенціал.

 • Проте, Козеріг буде розважливий, і буде замислюватися про користь ваших відносин і планувати майбутнє на багато років вперед, щоб продемонструвати, наскільки він зацікавлений.
 • Козероги часто ставляться до своїх улюблених, як до частини своєї репутації, тому навряд чи виберуть того, хто змусить їх виглядати не кращим чином.
 • Коли Козеріг дійсно закохується, він хоче захистити людину від будь-якої критики , якою вони зазвичай неусвідомлено проектують на себе.

Водолій в любові

Водолії мають широкі поглядами, так що можете забути про традиційний підхід . Якщо вони закохані, швидше за все, спочатку будуть жартувати над вами, а потім можуть раптово перейти на глибокі інтелектуальні розмови.

Їх дивна поведінка говорить про те, що вони хочуть подивитися, наскільки ви здатні прийняти їхні найгірші сторони, і вписатися в їх ексцентричність.

У Водоліїв зазвичай багато знайомих, але мало справжніх друзів, так як вони часто зайняті тим, щоб зробити світ кращим, а не пошуком своєї половинки.

Коли Водолій закохується, він може навіть сам цього не зрозуміти . Його буде долати цікавість, і він захоче дізнатися думку цієї людини. Через якийсь час його може раптово осяяти, що ця людина є його найкращим другом. А на мові Водолія це і означає любов.

Риби в любові

З Рибами зазвичай легко визначити, подобаєтеся ви їм чи ні. Якщо ви є об’єктом їхньої любові, вони будуть обсипати вас увагою і турботою . Риби романтичні і емоційні, і зможуть висловити себе безліччю способів, а також використовувати свої таланти для пошуку справжнього кохання.

Вони можуть написати вам пісню, присвятити вам вірші або намалювати ваш портрет на стіні.

Риби найчастіше занурюються в любов, як в казку , і втрачають зв’язок з реальністю. Як правило, вони останніми дізнаються про те, що об’єкт любові не відповідає їхнім очікуванням.

Риби ніколи не перестануть вірити в ту саму другу половинку, але перед тим, як вони її знайдуть, вони перецілую багато «жаб».

Джерело: https://www.infoniac.ru/news/Kak-vlyublyayutsya-Znaki-Zodiaka.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *