Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

Іноді всупереч всім старанням ніяк не виходить налагодити своє особисте життя і зав’язати серйозні стосунки. Навіть краса, розум і забезпеченість іноді залишаються поза увагою чоловіків.

Зміст приховати

Якщо вам ніяк не вдається створити сім’ю, залучити в своє життя хорошого чоловіка, допоможе змову на залучення чоловіки.

Але не варто покладатися тільки на магію, потрібно залишатися собою, прагнути до самовдосконалення, не сидіти склавши руки, постійно відвідувати культурні заходи, де ви можете познайомитися з цікавими людьми.

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магіїЗалучіть чоловіка в своє життя

Магія для залучення чоловіків

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магіїЛюбовна магія допоможе знайти взаємну любов

В арсеналі любовної магії є безліч варіантів ритуалів на взаємну любов, на залучення женихів, щоб хлопець звернув увагу. Найчастіше завданням білої магії є привернути до себе вільного чоловіка або хлопця. Всі обряди на залучення любові у своє життя є безпечними. У деяких випадках дівчата використовують змову на залучення одруженого коханця, намагаються змусити його бігати за собою. Але в даному випадку важливо розуміти, що без наслідки така змова на залучення любові не залишиться.

Змови щоб сподобатися чоловікові будуть ефективними, якщо дотримуватися певних правил. Дуже важливо враховувати:

 • фазу місяця;
 • то, наскільки щирими є наміри;
 • правильність виконання, сувора послідовність дій;
 • правильну вимову слів змов на залучення чоловіки в своє життя;
 • візуалізацію кінцевого результату.

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магіїВірте в ритуал і зберігайте його в тиші

Як залучити чоловіка в своє життя змови в домашніх умовах принесуть добрі результати, якщо вірити в силу слова і дії, якщо нікому не розголошувати подібну інформацію і виконувати змову на залучення чоловіків в повній самоті.

ефективні обряди

на гребінець

Змова щоб сподобатися чоловікові може проводитися за допомогою таких атрибутів:

 • нова гребінець;
 • Джерельна вода;
 • три червоних свічки.

Алгоритм дій, щоб привернути увагу до себе і звернути на себе увагу конкретного чоловіки, наступний:

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

 1. Дочекайтеся півночі. На волосся налийте джерельну воду.
 2. Запаліть свічки.
 3. Прочитайте змову для залучення любові.
 4. Розчешіть гребінцем волосся, прочитайте змову на залучення любові, другу його частину, повторіть 7 раз слова.
 5. Всі атрибути зібрати і заховати в потаємне місце.
 6. Лягайте спати мовчки, ні з ким не розмовляючи.

Слова першої частини ритуалу, щоб чоловік бігав за тобою:

«Білі лебідоньки по озеру пливуть, цілющу водицю до мене в клювике принесу. Водиця, помічниця ти моя, притягнути в життя мою жениха хорошого. Нехай він буде ставним, бережливим і охайним. Закликаю до себе хлопця гідного. Щастя знайду з ним ».

Слова другій частині ритуалу:

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магіїРозчісуйте волосся, читаючи слова

«Волосся свої розчешіть, так мій суджений швидше знайде мене. Розстелю йому рівну доріжку під милі ніжки. Волоски до гребінцю, ноги до порогу і підлозі моєму ».

триденний ритуал

Як залучити чоловіка в своє життя змови сильні можна провести в домашніх умовах. Щоб чоловіки звертали увагу змову можна проводити в три етапи. Перший етап проводиться рано вранці в п’ятницю, другий етап – в суботу, а третій – в неділю. Читати після пробудження такі слова, щоб притягнути до себе чоловіка:

«Приходить Зорюшка ранкова, сходить сонечко на небесах. Прошу благословення у Господа милостивого. Нехай вищі сили підкажу, як любов залучити до мого порогу. Нехай незабаром знайду свого судженого, стане моїм нареченим і чоловіком вірним, тільки з ним будуть щасливою. Обвінчатися нас, Господи, вінчай міцними вінцями, так буде завжди. Нехай буде так”.

Такий змову для залучення любові потрібно прочитати три дні поспіль.

За допомогою троянди

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магіїЗнадобиться свіжозрізана троянда

Змова на увагу чоловіків можна провести за допомогою свіжозрізаної квітки троянди. Змова на залучення чоловічої уваги проводиться за наступним алгоритмом:

 • Дочекатися вечора.
 • Встати перед дзеркалом, квітка тримати в правій руці.
 • Дивлячись на квітку, сказати слова: Любов відчуваю, вдихаю і біля себе залишаю.
 • Далі вимовити змову на привернення уваги чоловіки три рази:

«Любов чиста, любов світла, нехай мене оточує, всередину мене проникає, все моє тіло і душу проймає. Як троянда почне в’янути, так суджений до мене доріжку почне шукати. З цього часу улюбленою стану і бажаною, але не для всіх хлопців, а для одного-єдиного, який і стане моїм вірним супутником життя ».

Коли прочитаний змову на любов на відстані, троянду необхідно покласти в свою сумочку. Носити три дні. А коли квітка почне в’янути, витягнути її і заховати в тайник.

За допомогою пирога

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

Як змусити чоловіка в себе закохатися? Є ефективний змову на конкретного чоловіка, з яким у вас є можливість зустрітися. Спечіть смачний пиріг, на нього вимовляєте таке заклинання:

«Є в море-Окіяне глибокому і далекому острів таємний, його Буяном називають. Там посеред острова дерево чудное, дерево дивне виростає. Кроною до самих небес стосується. Сидять на кроні тієї семеро птахів чарівних.

Нехай ці птахи зроблять так, щоб улюблений мій тільки зі мною завжди був. Співслужили мені службу вірну, розпаліть в серці і душі раба Божого (ім’я) любов сильну та пристрасть пекучу. Щоб не міг він жити без мене, їсти і пити без мене.

Як до мене прийде, так і щастя знайде ».

Пригостити заговореним пирогом коханого.

З кільцем

Змова щоб подобається чоловікам може проводитися за допомогою колечка. Найкраще придбати кільце червоного кольору, або нехай в ньому будуть червоні камінці. Ритуал цей простий, виконується в період зростаючої місяця. Потрібно дочекатися вечора, запалити свічку, в руки взяти колечко. Водити їм над полум’ям свічки і примовляти:

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магіїПридбайте кільце з червоним каменем

«Чоловіки та хлопці, хороші та гожі, збирайтеся всі біля будинку мого. Приходьте з усього світу білого. Не зможуть від мене погляди відвести. І є серед них той, який судженим моїм навік стане. В тобі я щастя знайду, з тобою відданою і щасливою буду ».

Одягти колечко на палець, нікому не давати його міряти і не знімати до тих пір, поки не з’явиться того хлопця, з яким захочете провести своє життя. Після чого колечко заховати і нікому не показувати.

Обряд в повний місяць

Як зробити щоб чоловік бігав за тобою змову виконується в повний місяць, обов’язково вночі, коли на небі буде місяць. Заздалегідь на ринку придбайте стиглу грушу. Також знадобляться три сірники. Алгоритм проведення ритуалу білої магії наступний:

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магіїПридбайте стиглу грушу на ринку

 1. Розрізати плід на дві рівні частини.
 2. На обидві частини фрукта вимовити такі слова: «Те, що було цілим, розділила навпіл. Набридло мені самотність, хочу скоріше любов свою знайти ».
 3. З’єднати половинки груші за допомогою трьох сірників.
 4. Прочитати другу частину змови: «Як ці половинки груші знову воєдино з’єдную, так половинку свою зустрічаю».
 5. Загорнути грушу в чистий аркуш паперу, віднести якнайдалі від будинку.
 6. Закопати під деревом.

На косметичний засіб

Як залучити любов у своє життя? Біла магія пропонує провести ритуал за допомогою косметичного засобу, яким ви користуєтеся щодня. Взяти кілька предметів, біля них запалити свічки. Скропити предмети святою водою, прочитати слова заклинання:

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магіїЗберіть косметику, якою користуються кожен день

«Нехай сили вищі мене почують в проханні моєї щирої і чистої. Нехай ці предмети будуть благословінням, допоможуть мені в моїх бажаннях.

Господи Вседержитель, допоможи мені, як використовую ці предмети, так і нареченого до себе покличу. Як шампунем волосся помию, так прибіжить він до мене. Як милом намилити, так його на поріг до себе покличу.

Як рушником витріть, буде він поруч. Вищі сили зі мною, ангели за спиною. Нехай буде так”.

Далі загасити свічки, лягти спати мовчки, ні з ким не розмовляючи. Вранці коли прокинетеся, використовуйте заговорені предмети.

З червоною ниткою

Серед залучають любов ритуалів є обряд за допомогою червоної нитки. Додатково знадобляться тапочки або чобітки, рукавички або будь-який інший парний предмет. Дочекайтеся півночі. Запаліть свічку, біля себе розташуйте потрібні атрибути. Зв’яжіть тапочки червоною ниточкою, скажіть наступні слова на тапки:

Знадобиться парний предмет

«Перший тут і другий тут. Вас разом з’єдную, в життя свою любов притягую. Як ці два предмета нероздільні, так і ми будемо нероздільні. Все життя разом жити, один одному вірність і відданість зберігати. Любов зі мною, щастя зі мною. »

Далі нитку спалити полум’ям свічки. Використовуйте взуття за призначенням.

на свічки

Як зробити так, щоб швидко зустріти свою долю? Є сильний бунт, який проводиться за допомогою церковних свічок, альбомного листка і ручки. Всі магічні дії виконуються в період зростаючої місяця. Алгоритм проведення ритуалу простий:

 1. На альбомному аркуші намалювати чоловічий силует.
 2. Запалити свічки.
 3. Поставити лист перед собою.

Вимовити такі слова:

«Закликаю в своє життя любов. Нехай зі мною з’єднується суджений мій. Як нероздільні вогонь, вода, повітря і земля, так і ми з ним будемо нероздільними.

Побажаю я, раба Божа (ім’ярек), щоб помисли його тільки про мене були. Щоб жив він заради мене, щоб пристрасть сильна в його душі прокинулась.

Як схід сонця пробивається в чорну темряву, так слова мої пробираються в його серці. Безумовно збудеться, то що заявлено. Нехай буде так”.

Повторити слова молитви тричі. Після чого всі свічки загасити. Альбомний листок заховати під подушку. Коли у вашому житті з’явиться гідний чоловік, тихенько ввечері, поки ніхто не бачить, запалити свічку і спалити над її полум’ям листок паперу з намальованим силуетом.

За допомогою чоловічих тапок

Для проведення обряду знадобляться нові чоловічі тапочки. Після проведення ритуалу ви залишите їх в своєму будинку, чоловік зможе користуватися ними. Після покупки тапок дочекайтеся півночі.

Тихесенько відкрийте вхідні двері, на порозі поставте тапочки задником вперед (носками в будинок). Нехай трошки постоять.

Далі надягніть обидва тапка собі на руки, тупни по порогу ними три рази і скажіть після кожного разу:

Залучіть чоловіка в будинок за допомогою тапок

«Ах ти, суджений, де ти бродиш! Заклинаю тебе, прийди до мене. Ось тут чекаю тебе, зачекалася вже. З’явися, прибіжи до мене. Тапки вже тобі купила ».

Далі поставити їх поруч зі своїми домашніми капцями. Ніхто їх не повинен надягати. Якщо у вашому будинку бувають часті гості, краще заховати їх подалі. Вони призначені для конкретного чоловіка.

За допомогою простих, але дуже ефективних ритуалів, можна швидко знайти свого майбутнього чоловіка. І не забувайте про те, що не слід сподіватися тільки на магію.

Не припиняйте знайомитися, фліртувати, працювати над собою, подорожувати і внутрішньо розвиватися. Будьте в гармонії зі своїм внутрішнім світом, посміхайтеся, жартуєте, намагайтеся пізнавати нове для себе, займіться новою цікавою справою.

Так ви привернете увагу багатьох чоловіків, серед яких обов’язково знайдеться той, хто визначений вам долею.

Джерело: https://zakoldovan.ru/zagovory/kak-privlech-muzhchinu-v-svoyu-zhizn-zagovory-silnye.html

Езотерика: як привабити чоловіка, позбавиться від самотності і стати щасливою

Жіноче щастя часом здається таким недосяжним! Хочеться любові та родинного затишку. Зустріти того єдиного чоловіка, який призначений долею.

Трапляється, що бажаний хлопець в зоні досяжності, але не звертає уваги на дівчину. Як же впоратися з подібними проблемами? Езотерика, як залучити чоловіка, пропонує різні способи.

Перш варто розібратися в причинах жіночої самотності і невдач з протилежною статтю, керуючись духовними знаннями.

Чому не щастить з чоловіками?

Невпевненість і відповідні думки негативно впливають на те, як чоловіки сприймають жінку. Якщо вона впевнена в тому, що не гідна великої любові і винна в усьому поганому, що відбувається – притягатися будуть залицяльники, які зміцнюють подібну думку. Жінка, сумніваються щодо партнера, підсвідомо вважає, що не заслуговує бути коханою.

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

Не варто скаржитися на самотність, якщо ви впродовж дня проводите на роботі, а колектив – повністю жіночий. Після робочих буднів сідаєте з попкорном за телевізор або ноутбук з улюбленим серіалом. Чи не відвідуєте ніяких місць, крім роботи і супермаркету.

Розширте коло знайомств, сходіть в кіно або театр, а езотеричні практики допоможуть зустріти чоловіка, призначеного долею.

Езотерика: як привабити чоловіка

Підбирати езотеричні техніки слід індивідуально кожній жінці. Навчіться спілкуватися з підсвідомістю, запропонуйте різні варіанти і дізнайтеся відповідні практики. Спробуйте кілька способів, роблячи між ними невеликі перерви. Поєднуйте різні методики: займіться йогою і медитацією, обладнайте квартиру по фен-шую, проведіть магічні ритуали.

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

Налаштувавшись на позитивне мислення, записавшись на заняття йогою або відправившись в магазин за новим талісманом, ви можете зустріти того чоловіка, якого шукали все життя. Побачивши життєрадісну, активну, пашить здоров’ям жінку він просто не зможе пройти мимо своєї долі.

Розглянемо езотеричні практики по залученню чоловіків:

  1. Техніка «Подих Любові». Для залучення вподобаного чоловіка, що знаходиться в зоні видимості, жінці слід уявити, як в області серцевої чакри з’являється рожевий промінчик і направляється до вибраній людині. Луч досягає серця, а після заповнює тіло чоловіка. Відчуйте власні відчуття і стежте за його реакцією. Через якийсь час повертайте промінчик назад. Чоловік сам захоче познайомитися з вами.

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

  1. Чи не перебувайте у вічному очікуванні щастя і любові. Не варто постійно говорити про це з подругами і скаржитися всім підряд. Придбайте гармонію і живіть собі на втіху . Уявіть, що десь на Землі живе чоловік, який призначений вам в чоловіки. Продумайте, що саме йому подобається, які книги, фільми, блюда. Де він живе і як сумує без вас. Думайте про те, що розлука тимчасова і скоро ви зустрінетеся.

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

  1. Чи містить знання езотерика, як залучити чоловіка  за допомогою нового дизайну квартирних зон ? У південно-західній частині приміщення знаходиться зона Любові згідно з ученням фен-шуй. Помістіть там рожеві парні сувеніри: янголят, плюшевих ведмедиків. Серце, зроблене з кварцу добре привертає любов в життя жінки. Напишіть на красивому рожевому листку бажані якості чоловіки, мрії і покладіть в зоні Любові.

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

  1. Ходіть по весільним магазинах , замовляйте запрошення на своє майбутнє весілля. Доглядайте ресторан для святкування одруження. Вибирайте ЗАГС. Подумайте, кого із знайомих запросіть бути свідками. Пофантазуйте, як проводите медовий місяць з коханим чоловіком. Переконайте долю, що ви впевнені в щасливе майбутнє.

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

  1. Зробіть приготування до появи чоловіка в домі : купите чоловічі тапочки, двоспальне ліжко, банний халат для майбутнього партнера.

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

  1. Візьміть широку вазу, наповнену водою . На дно помістіть кілька камінців і кільце. Увечері регулярно кидайте у воду пелюстки квітів і пускайте плавати по поверхні води дві запалених свічки. Супроводжуйте дії мріями про коханого чоловіка.

Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

Чому жінкам не щастить з чоловіками? Вони надають мало значення своїм думкам. Варто думати про власне щастя, як складової сімейного благополуччя двох люблячих людей, і воно обов’язково прийде в будинок.

Езотерика, яка допомагає жити: як знайти духовну гармонію і залучити удачу

Езотерика виконання бажань. Як швидко перетворити мрію в реальність?

Віра Владі споглядач Віра Владі споглядач

Джерело: https://mistika.temaretik.com/985914365330852032/ezoterika-kak-privlech-muzhchinu-izbavitsya-ot-odinochestva-i-stat-schastlivoj/

Як залучити чоловіка в своє життя? Закон тяжіння і як він працює

У цій статті я поділюся з вами тим, що спрацювало у мене! Багато років в моєму особистому житті був повний застій. Якщо ж я закохувалася в чоловіка, то в підсумку він опинявся або зовсім не таким, яким здавався спочатку, або просто не відповідав мені взаємністю: ((.

Так, на жаль, у багатьох жінок і дівчат, була або ще є, така проблема – вони не можуть залучити гідного чоловіка своєї мрії. Або ж жінка зустрічає чоловіка, він їй подобається спочатку, але вони починають спілкуватися ближче, зустрічаються, і він виявляється не тим, хто їй потрібен або навіть не тим, яким здавався їй спочатку.

Буває і так, що жінка або дівчина довго одна, в її житті довго не було побачень, залицянь, жінка відчуває потребу в чоловічій увазі, мріє залучити чоловіка в своє життя, мріє про турботи і ласки.

Ось вона і починає придивлятися, вдивлятися, знаходить привабливі риси в тих людях, на яких раніше б і не звернула увагу, але і це іноді призводить до розуміння, що їй не стало комфортно, не знайшла вона по справжньому близького, рідного, дорогого, свого людини.

Але як же в цьому випадку не просто привернути чоловіка, а чоловіка своєї мрії, свою половинку? До речі про те, як зрозуміти, який чоловік підходить для тривалих відносин, а який вас обманює, маніпулює вами, ви можете дізнатися з чудової книги Рашида Кірранова «23 помилки з чоловіками.

 

Помилки на перших побаченнях » – обов’язково придбаєте і прочитайте. Свого часу ця книга стала настільною у багатьох моїх подруг.

Багато в чому проблема відсутності чоловіка, який би подобався жінці, виникає у тих, хто не сформулював і не сформував у себе в голові конкретний образ свого чоловіка.

А як по-вашому буде працювати закон тяжіння, якщо ми не знаємо, що або кого хочемо притягнути в своє життя? Просто є жінки (і таких чимало), які не уявляють якого конкретно чоловіка вони хотіли б бачити поруч із собою? Вони хочуть залучити чоловіка «взагалі», бути щасливою якось «в загальному».В результаті вони і зустрічають «неконкретного» чоловіка і цілком природно, що він виявляється «не тим». А як же у неї з’явиться чоловік, якщо жінка навіть не знає, якого саме чоловіка вона хоче бачити в своєму житті? Як запустити в дію закон тяжіння, якщо не знаємо, кого хочемо притягнути?

Через відсутність конкретного образу багатьом людям здається, що закон тяжіння не працює. Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магіїА помилка в наступному – у жінки, можливо, є розпливчасті відчуття, чого вона хоче від чоловіка, від відносин, якого вона б хотіла партнера, але ці відчуття і уявлення досить уривчатие, неоформлені в конкретний образ. Буває, у жінки в голові відбувається підміна понять і вона шукає те, що їй потрібно, але шукає не там, де слід було б. Дуже часто в хід вступають так би мовити «родові сценарії». Коли дівчина або жінка «б’ється і б’ється», а результату немає. Дуже добре розписана опрацювання батьківських програм і образів у Анастасії Гай в статті «Родові сценарії, як з ними працювати» .

Або візьміть Консультацію Рашида Кірранова. Я кілька місяців проходила у нього тренінг. Але навіть одна консультація або кілька допоможуть вам розібратися в проблемах з чоловіками і зрозуміти, чому ви або взагалі не притягує чоловіків в своє життя, або залучаєте зовсім не тих, кого хотіли б.

Наприклад, дівчина хоче залучити чоловіка. який відповідає наступним параметрам: сильний, мудрий, відповідальний, розуміє, турботливий, впевнений в собі і т.д.

І, на її думку, всі ці якості повинні бути у чоловіка зрілого (в сенсі віку) або, принаймні, у чоловіка, який буде старший за неї. І вона свідомо або несвідомо звертає свою увагу на чоловіків більш дорослих, ніж вона.

Але вік зовсім не показник справжньої зрілості і наявності певних людських якостей. Важливо не те, скільки років свого життя прожила людина, а те, ЯК він їх прожив.

В результаті дівчина хоче бачити поруч емоційно зрілого чоловіка, а вибирає за віком – і нерідко помиляється. Про те, як правильно вибрати чоловіка, щоб бути з ним щасливою, дізнайтеся зі статті Рашида Кірранова «Як вибрати чоловіка. Здійснюйте правильні дії з правильними чоловіками » .

Або жінка хоче, щоб поряд з нею був Чоловік-Свято, яке наповнювало б її життя радістю, Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магіїнезвичайними подіями, сюрпризами, вчинками. Партнера, з яким легко і весело йти по життю. І вона приписує ці риси і прояви чоловікові творчої професії (художник, музикант, артист, письменник.) Професія, звичайно, накладає відбиток на людину і вибір її не випадковий, але буває, що люди веселі в професії, звеселяючий інших на сцені, виявляються дуже важкими в сімейному житті, депресивними, навіть неуважними до близьких. Я ні в якому разі не закликаю думати штампами, накладати ярлики «велика дитина», «артист – значить вітряний». Ні звичайно, просто хочу показати, як важливо розуміти, чого конкретно жінка хоче від відносин, якого чоловіка вона хоче, а не підміняти важливі «критерії пошуку» несуттєвими (якщо можна так висловитися), не займатися самообманом!

Ось тому для того, щоб залучити чоловіка в своє життя, в першу чергу необхідно зрозуміти конкретний образ чоловіка, з яким вам було б комфортно і щасливо жити .

Для мене все вищеописане не просто абстрактні міркування, все це я пройшла на особистому досвіді.
Я сформувала образ чоловіка, якого хотіла зустріти, полюбити, бути коханою їм і жити разом. І більш того -все це реалізувалося, закон тяжіння працює! У даній статті я хочу поділитися тим, як я цього досягла.

До речі, недавно я прочитала статтю в журналі (невеличкий журнал, який розповсюджується безкоштовно для читання в метро), стаття називалася «Як знайти чоловіка мрії. Поради психологів ». І виявилося, що психологи радять багато в чому те, що я робила. Це було цікаво і приємно усвідомлювати! Тому я хочу розповісти вам про своє щасливе досвіді і розмістити в статті деякі поради психологів.

Моя історія:

Як я вже говорила, в моєму житті кілька років тривала ситуація, під назвою «не можу зустріти і залучити свого чоловіка». Причому я не маю на увазі, що у мене взагалі не було зустрічей і відносин з чоловіками.

Були, тільки всі вони закінчувалися або після першого побачення, після тижнів або місяців спілкування, і закінчувалися, по суті, з моєї ініціативи.

Про те, які помилки дівчата роблять на перших побаченнях, читайте в статті «23 помилки при знайомстві і на перших побаченнях» .

Просто я не відчувала, що мені хочеться бути поряд з цією людиною багато років, розвивати і вдосконалювати наші відносини.

Я не відчувала постійного захоплення і радості від часу, проведеного з тим чи іншим чоловіком, що не відчувала потреби бути для нього найкращою, робити сюрпризи, дивувати, радувати. І адже чоловіки якось не були якимись поганими, ніхто мене не ображав і не змінював.

Але я не відчувала істинної близькості, затишку, комфорту, легкості, відкритості. Кожен раз припиняла відносини, так як думала »краще ніяких відносин, ніж« неповноцінні »».

А потім, як-то в один з днів я сказала своїй подрузі, що не розумію, що ж це відбувається, і чому я не можу зустріти того, кого хочу? І мудра подруга запитала мене, а чого ж конкретно я, власне, хочу? Я спробувала відповісти на питання і зрозуміла, що:

1. Я не цілком сама уявляю, чого хочу, тобто, у мене було досить абстрактне уявлення про бажане щастя «взагалі»;

2. Навіть виходячи з цілком загальних уявлень про бажане чоловікові, видно, що мої дії, мій колишній вибір чоловіків не цілком відповідають моїм бажанням.

А потім моя мудра подруга порадила мені спокійно сісти і сформулювати, а потім записати на папері, образ чоловіка моєї мрії (як він виглядає, який у нього характер, манера поведінки, які у нас з ним стосунки).

(Психологи навіть радять намалювати портрет-як він буде одягнений і під що, може це костюм, а може светр і джинси, … яка у нього форма носа, розріз очей, стрижка).

І тоді я списала кілька листів і зрозуміла, чого ж я насправді хочу! Я описувала важливі та принципові для мене якості (внутрішні та зовнішні), я описувала наші відносини.

Я не забула вказати, що я люблю його, і він любить мене (адже до тих пір у мене бувало, що є щось одне).

Я навіть приводила деякі конкретні приклади його поведінки, слів і вчинків, варіанти нашого часу.

(Психологи радять прописати і рід діяльності чоловіки, з яким жінці буде комфортно).

І з тих пір я стала набагато краще розуміти себе і бачити навколо чоловіків, схожих саме на цей образ, а тих, хто насправді від нього далекий, мою увагу стало обходити, щоб більше не робити помилок і не обманювати себе.


Дуже важливо!
Крім того, я закривала очі і часто на ніч представляла свого чоловіка поруч з собою, якісь спільні дії, ситуації, причому всі ці думки і мрії про наших відносинах, всі ці картинки всередині мене були незмінно сповнені радості! Тобто, по суті, я думала про нього, зміцнювала в собі його образ, концентрувалася на цьому образі, притягувала чоловіка своєї мрії в своє життя. Як я вже написала вище, є ще техніка опрацювання батьківських програм, коли потрібно переписувати сценарій, за яким, скажімо, жила ваша мама. Наприклад, вона розлучилася з вашим батьком. Або просто все життя була самотньою. Зрозуміло, що і у вас будуть проблеми з появою у вашому житті чоловіків. Але про опрацювання батьківських програм краще прочитайте в книзі Анастасії Гай«Про що мовчать щасливі жінки, Або Як змусити чоловіка злізти з дивана» Книга 1. Чи в другій книзі «Як змусити чоловіка злізти з дивана» Книга 2 .

(Психологи рекомендують представляти, що чоловік мрії вже поруч.

Крім того, радять створювати умови для чоловіка, який з’явиться у вашому житті, готувати для нього «місце», навіть в буквальному сенсі – завести «гостьові» тапочки, ще 1 кухоль, тарілку, купити велику ліжко. І, крім того, красиву білизну, красивий домашній халат. Тобто, чекати його, бути готовою до того, що він скоро з’явиться).

Я сформувала образ у себе в голові і постійно зміцнювала його, при цьому намагалася не нервувати з приводу того, що він ще не з’явився, а запаслася внутрішньої упевненістю, що він обов’язково з’явиться, тим більше що тепер-то я точно дізнаюся його при зустрічі. Дуже важливо і те, що я сказала собі:

«Я гідна такого чоловіка. Я гідна найкращого чоловіка (кращого за моїми мірками)! ». Про те, як підвищити самооцінку і зрозуміти, що ви гідні найкращого чоловіка можете дізнатися з книги Р. Кірранова «Як стати впевненіше в собі за 3 місяці» . Або отримати особисту консультацію автора, подробиці ТУТ .

Так само я задумалася про те, який я хочу бути жінкою, щоб бути поруч з Таким чоловіком ?! І стало виникати бажання, а потім і дії: я стала міняти свою думку в деяких пунктах, стала міняти сприйняття себе, ставлення до себе, стала частково змінювати свій зовнішній вигляд, розвиватися в окремих галузях знань і умінь. І взагалі, я вирішила для себе, що важливо не ходити з шукають очима і в стані постійного тривожного очікування, а розвиватися самій, бути цікавою собі, жити цікаво, тоді з часом я зустріну Його і обов’язково сподобаюся і буду йому цікава.

 • Але, звичайно, важливо також дивитися по сторонах і помічати людей навколо себе!
 • (Психологи пишуть: «можеш бути абсолютно впевнена, що зустріч відбудеться саме в той момент, коли ти найменше цього очікуєш»).
 • Коли образ твого чоловіка живе і зміцнюється всередині тебе, ваша зустріч відбудеться легко і несподівано, просто ти побачиш його і дізнаєшся, а він зрозуміє, що це ти, що ти – та сама.

Зі мною трапилося саме так. Не буду говорити, що це була любов з першого погляду. Але з моменту першої зустрічі ОН запав мені в душу, запам’ятався мені і потім мене несвідомо, але непереборно, тягнуло до нього.

 

І в процесі наших зустрічей, спілкування, я все чіткіше усвідомлювала, що це саме та людина, образ якого я сформувала і носила в собі. І тепер ми разом, ми любимо один одного і ми дуже щасливі. Тому ніколи не сумнівайтеся в тому, що закон тяжіння працює.

Головне, концентруватися на образі кожен день протягом хоча б кількох місяців і обов’язково записати те, про що або про кого, ви мрієте.

Це працює. Просто зрозумійте, який він, ваш чоловік мрії? Чітко сформуйте його образ і насолодитеся тим, що у вас буде саме такий чоловік.

І через деякий час ви обов’язково будете разом! Але так само важливо враховувати, які ще переконання вам вклали в дитинстві. Адже те, що вам вселяли батьки, зараз реалізується в вашому житті.

Свого часу я багато займалася по книзі Анастасії Гай і по її статтям. Чого і вам рекомендую. Статті Анастасії ви можете знайти в розділі «Відносини між чоловіком і жінкою»

Джерело: https://www.sun-hands.ru/2silasvoimysgshina.htm

Як залучити гідного чоловіка в своє життя. Як залучити чоловіка в своє життя багатого, улюбленого, потрібного, психологія, прикмети, змови

Як самотній жінці привернути в своє життя справжнього чоловіка? Магічні, психологічні та інші методи залучення чоловіки.

Якщо ви втомилися від самотності і хочете, щоб в житті з’явився гідний чоловік, то ця стаття саме для вас. Тут ми опишемо магічні, психологічні та інші способи приманки чоловіки. За допомогою наших рад, ви зможете стати набагато щасливішим, адже особисте життя незабаром буде налагоджена.

Як залучити в своє життя чоловіка:

гідного

Усі жінки мріють про гідне претендента на роль свого чоловіка. Для кожної представниці прекрасної статі поняття гідного чоловіка своє. Для кого-то гідний – це той, хто руку не піднімає на свою кохану. Для кого-то гідний – це той, хто домігся висот в бізнесі або в чомусь ще.

Для деяких жінок достойність полягає в любові і відданості. Для того щоб залучити в своє життя гідного чоловіка, спочатку намалюйте в своїй голові чітку картинку такого чоловіка. Визначтеся для себе, хто для вас гідний претендент на роль чоловіка, а потім всі свої думки направте на цей пошук.

багатого

Якщо ви хочете поліпшити своє матеріальне становище шляхом залучення в життя багатого чоловіка, перше, про що ви повинні думати – це те, що багаті чоловіки бувають різними.

Є досить забезпечені особистості, але при цьому вони нізащо не будуть витрачати на своїх супутниць нечувані суми. Потрібно для початку подумати, а чи дійсно для вас найголовніше – це гроші.

Пам’ятайте, що навіть у великій розкоші жити без любові дуже важко і кожній жінці завжди буде хотітися банальної ласки, турботи, ніжних слів і просто чоловічої уваги.

улюбленого

Є категорія жінок, які не відчувають почуття любові до жодного залицяльникові. У цьому випадку варто задуматися про принади в своє життя коханого чоловіка.

Розбудити в собі почуття любові можна за допомогою магічних ритуалів, а також за допомогою всіляких прикмет.

Найголовніше – не варто відмовлятися від свого щастя і опускати руки, потрібно свято вірити в те, що коханий чоловік неодмінно зустрінеться вам на життєвому шляху.

потрібного

Щоб у ваше життя прийшов саме той чоловік, який вам потрібен, часом треба просто відпустити ситуацію і не чекати взагалі появи принца.

Спробуйте дозволити долю дати вам людини, який на її думку буде підходити вам найбільше. Якщо ж ви твердо знаєте, який саме чоловік вам потрібен, то вірте, що незабаром ви його зустрінете.

Напевно ви знаєте про те, що думка матеріальна. Тому думайте тільки про хороше, і чекайте появи в житті чоловіка з мрій.

Як залучити чоловіка в своє життя психологія

Існує кілька психологічних прийомів щодо залучення чоловіки у ваше життя. Найважливіше правило – це віра в себе і в те, що особисте життя ваша незабаром налагодиться. Ні в якому разі не падайте духом і не ставте на собі хрест. Якщо ваші очі згаснуть, вид буде похмурим і відлякує, то жоден чоловік на рівні підсвідомості не захоче і близько підходити до вас.

Слідкуйте за своєю поведінкою. Їли ви будете занадто зухвало поводитися і нав’язуватися першому зустрічному, то не чекайте появи у своєму житті справжнього чоловіка. Вас в такому випадку будуть вважати легкодоступною жінкою, яку можна використовувати на одну ніч. Серйозних же відносин навряд чи з вами хтось захоче.

Не надягайте помітні вбрання, в яких ви будете схожі більше на пугало, ніж на леді. Одяг повинен бути підібраний зі смаком і при цьому вона повинна приховувати ваші недоліки і підкреслювати достоїнства.

Не думайте, що всі чоловіки, а особливо гідні претенденти на роль вашого чоловіка, поведуться тільки на коротеньку спідничку.

Повірте, виглядати дорого і елегантно можна в спідниці або плаття помірної довжини або взагалі в підлогу.

Чоловікам подобаються жінки з приємним голосом, а також ті дами, які не курять і байдуже ставляться до алкогольних напоїв.

Справжні чоловіки віддають перевагу жінкам, які можуть підтримати розмову, і в мові яких немає лексикону і всіляких гидот.

Часто чоловіки на дух не переносять пліткарки і пустословок, так що постарайтеся простежити за тим, що вилітає з вашого прекрасного ротика.

Полюбіть самі себе, а вже потім чекайте, що вас полюблять чоловіки. Піклуйтеся про своє здоров’я, частіше бувайте на свіжому повітрі і займайтеся спортом. Розвивайтеся, як особистість, приділяючи увагу своєму духовному світу. Якщо ваша душа буде наповнена світлом і теплом, то чоловіки це обов’язково відчують і захочуть розділити з вами долю.

У спілкуванні з чоловіками ведіть себе простіше, не будуйте з себе якусь панночку-принцесу. Зрозумійте, що чоловік теж людина, і він потребує того, щоб його вислухали і спробували зрозуміти і допомогти.

Чоловіки шукають жінку для життя, яка буде у всьому підтримувати, зберігати вірність, годувати смачними стравами, до якої б хотілося бігти з роботи, щоб відпочити разом.

Не шукайте собі чоловіка тільки для вирішення ваших проблем, інакше нічого доброго з таких відносин не вийде.

Є такий психологічний прийом, де ви повинні чітко уявити чоловіка, якого хочете бачити поруч із собою, а потім цей образ перенести на папір. Спробуйте наочно зобразити чоловіка своєї мрії на аркуші паперу. Намалюйте його таким, яким хочете бачити в реальному житті. Можна домалювати і те, чим він, по-вашому, повинен любити займатися.

Налаштуйтеся на позитивні думки. Не чекайте ідеального чоловіка, який буде любити вас і не вимагати натомість ніяких почуттів і уваги.

Перш за все, захочете самі любити і піклуватися про чоловіка, тоді і зустрінеться на вашому шляху достойна людина, яка подарує вам і свою любов, і ніжність, і ласку, і турботу.

Якщо ж ви бажаєте лише тільки щоб вас любили, то ризикуєте зустріти на шляху такого ж егоїста.

Як залучити сильного чоловіка в своє життя

Якщо вашою мрією заповітної є залучення в своє життя сильного чоловіка, то тут потрібно знати кілька правил. В першу чергу, варто врахувати, що більшості сильних чоловіків подобаються поступливі і тендітні жінки. Ведіть себе, як слабка і беззахисна жінка, тоді до вас будуть тягнутися сильні чоловіки, щоб спробувати захистити вас від усіх бід і допомогти в складній ситуації.

Найчастіше чоловікам з сильним характером подобаються справжні принцеси, так що і ведіть себе відповідним чином. Носіть взуття на тонкому каблучку і легкі сукні. В одязі віддавайте перевагу ніжні, пастельні тони, волосся краще укладати в легені кучерики. Все це просто обожнюють сильні чоловіки. У них виникає бажання любити, і оберігати таку жінку від негативу зовнішнього світу.

Є ще один вид сильних чоловіків, яких як магнітом тягне до таких же сильним жінкам. Разом з такою дамою чоловік може побудувати спільний бізнес, заробити багато грошей і не боятися ніяких труднощів, але ось романтики і усіляких ніжностей в такій парі буде мало. Всі сили і час партнери будуть витрачати на розвиток власної справи.

Як залучити чоловіка в своє життя прикмети

Є думка, підтверджене фактами, що в залученні чоловіки в своє життя допомагають певні прикмети. Однією з них є похід на вечірку або торжество без нижньої білизни.

Є повір’я, що якщо ви підете без трусиків на захід, де буде багато чоловіків, то неодмінно там познайомитеся з яким-небудь красенем.

Вважається, що жінка без білизни на інтуїтивному рівні привертає до себе увагу чоловіків.

Також залучити в будинок чоловіка можна за допомогою кімнатних рослин. Вважається, що кактуси і квітка під назвою Щучий хвіст женуть чоловіків з дому, тому їх заводити вам категорично не можна. Придбайте краще такі квіточки, як Жіноче щастя і Чоловіче щастя. Між собою вони дуже схожі, але тільки квітка у Чоловічого щастя червоного кольору, а у Жіночого – білого.

Ще є повір’я, що чоловіка в будинок може принадити качка-мандаринка, виконана з кераміки. Це символ вірності, відданості і сімейного благополуччя. Придбайте парочку таких качечок, і вони, безсумнівно, притягнуть до хати справжнього чоловіка, який буде любити і поважати вас до кінця своїх днів.

Ще допомагає покупка нижньої білизни, яке обов’язково має бути червоним. Наші предки казали, що червоний колір привертає в будинок любов, тому з давніх-давен дівки носили червоні труси, щоб заманити до себе жениха хорошого, та заміж за нього скоріше вийти.

Є ще одна прикмета, яка допомагає залучати в будинок чоловіка – це генеральне прибирання. Частіше розбирайте шафи і всі свої завали. Обов’язково позбавляйтеся від старих непотрібних речей, щоб дати місце позитивної енергетики заповнити простір у вашій душі і будинку.

Також предки казали, що потрібно частіше обніматися з березою. Прикмета свідчить, що береза ​​наповнює жінку ніжністю і привабливістю. Це дуже добре діє на чоловіків, і після таких березових обіймів ви зовсім скоро знайдете собі гідного кандидата в чоловіки.

Також хорошою прикметою є камінчик, під назвою Волос Венери. Прикраси з ним частіше продають в Криму. За легендою, сама Венера зронила свій золотий волосся, коли купалася в гірському озері. Потім вода в цьому озері замерзла, і утворився кристал, в якому і знайшли цей волосся. Вважається, що власниці такого камінчика швидше за інших знаходять своє щастя.

Езотерика як залучити чоловіка в своє життя

У езотериків також є багато порад щодо залучення чоловіків. Наприклад, вони рекомендують самотньої дівчини власноруч пошити ганчір’яну ляльку. Потім треба взяти нову зубну щітку і почистити нею цю лялечку. Таким ритуалом ви почистите свої чакри і зможете залучити любов у своє життя.

Ще залучити любов у своє життя можна, якщо прикупити чоловічі приналежності. Придбайте для свого майбутнього коханого зубну щітку, шампунь, інші засоби гігієни.

Також прослідкуйте за тим, щоб в ліжку було 2 подушки, а біля ліжка 2 тумбочки. Купуйте чоловічі тапочки і чашку побільше для чоловіка.

Всі ці покупки допоможуть вам притягнути до хати молодця-красеня, як вважають езотерики.

Є ще один дуже дієвий прийом – картина з півоніями рожевого кольору. Езотерики стверджують, що така картина, розміщена над узголів’ям ліжка, здатна притягнути до жінки палкі любовні почуття і вірного супутника, який стане відмінним чоловіком.

Ще можна придбати кулон, на якому дві половинки серця зливаються воєдино. Такий амулет приверне у ваше життя хорошого чоловіка, який буде любити вас і оточувати турботою і увагою. Такий амулет можна в майбутньому розділити на дві частини, одну з яких подарувати своєму коханому. Це допоможе вам зберегти любов і вірність у стосунках.

Частіше виходьте в світ на зростаючому Місяці, це принесе вам удачу в пошуках справжнього принца. Саме на це фазі Місяця зростають шанси зустріти на своєму шляху по-справжньому гідного кандидата на роль вашого майбутнього чоловіка. Якщо будуть кликати на всілякі урочистості на цій фазі, то неодмінно погоджуйтеся і надягайте найніжніший свій наряд.

Езотерики кажуть, що в залученні чоловіка своєї мрії добре допомагає дзеркало, а вірніше розмову зі своїм відображенням у дзеркалі.

Потрібно щодня підходити до дзеркала вранці і говорити самій собі ось такі слова: «Я гідна найкращого в житті, мене обов’язково знайде любов і поруч буде найкращий чоловік!». Спочатку у вас можуть текти сльози, не стримуйте їх.

Разом зі сльозами вийде стрес і негативна енергетика, який переповнює ваш організм. З кожним днем ​​ви будете ставати більш впевненою в собі жінкою.

Як залучити чоловіка в своє життя змови

Змова №1 . Існує кілька сильних змов, за допомогою яких можна знайти щастя в особистому житті. Для першого вам знадобитися червона шовкова ниточка і перо голуба.

Отже, оберніть пір’їнка кілька разів цієї ниточкою і при цьому проговорите ось такі слова: «Як голубок не може без своєї голубоньки, так нехай і у мене заведеться чоловік, який буде любити мене сильною і чистою любов’ю, так оточувати турботою і увагою. Хай буде так і ніяк інакше. Амінь! »

Потім це пір’їнка потрібно прибрати в узголів’я ліжка своєї і нікому про даний змові не розповідати. Помічено, що після здійснення ритуалу даного уже через 9 тижнів дівчина може познайомитися в с гідним чоловіком і полюбити його з шаленою силою, також як і він її.

Змова №2 . Другий змову трохи складніше. В одну з ночей, коли Місяць на небі буде перебувати у фазі росту, потрібно вийти на вулицю в дощ і набрати небесної водиці в блюдо. Простежте, щоб під час вашої блюдушко накапало побільше водиці. Потім цієї водицею окрапіте кожен кут своєму ліжку. Самі ж після цього сядьте разом з блюдом в руках на серединку ліжка.

Коли сядете, то скажіть на воду ось такі слова: «Водичка чарівна, водичка дощова, допоможи, рідна, знайти мені справжнього чоловіка і заповни ти серце моє любов’ю до нього. Слово моє міцно і чіпко, так нехай так воно все і складеться. Амінь! »

Потім відпийте один ковток з страви і приберіть водицю на шафу білизняний. Нічим зверху цю водицю Не закривайте. Дозвольте цієї чарівної воді самостійно випаруватися. Вона наповнить ваше житло позитивною енергетикою і зробить так, щоб у вас якомога швидше почалися любовні відносини з справжнім чоловіком.

Змова №3 . Для цього змови будуть потрібні кулінарні навички. Вам доведеться спекти буханець хліба або ж пиріг самостійно. Під час приготування даного хліба або пирога думайте про те, що ви готові до любові і до нових відносин. Тільки про це має думати ваша голова на протязі всього процесу приготування даної випічки.

За день ви повинні з’їсти весь пиріг або хліб, тоді любов у вашій душі незабаром оселиться, і принц бажаний переступить поріг вашого будинку.

На цей день ви повинні забути геть про дієти і заборонах в їжі. Вся буханець повинна бути повністю з’їдена вами однієї.

Нікого пригощати свого любовного випічкою ні в якому разі не можна, інакше злякає жіноче щастя, яке ось-ось постукає в двері.

Тепер вам відомі способи залучення у ваше життя любов і надійного чоловіка. Хай щастя вас неодмінно знайде і ніколи зі своїх міцних обіймів не відпускає.

Джерело: https://luckclub.ru/kak-privlech-muzhchinu-v-svoyu-zhizn-dostojnogo-bogatogo-lyubimogo-nuzhnogo-psihologiya-primety-zagovory

Як залучити в своє життя любов чоловіка – мантри і замовляння

Всі дівчата мріють зустріти «того самого» справжнього чоловіка, який буде щиро любити, стане справжньою опорою, з яким можна буде створити щасливу сім’ю і народити здорових дітей.

На жаль, дуже часто Всесвіт посилає нам не зовсім не тих людей, що стає причиною постійних страждань і переживань.

Але можливості нашої реальності нескінченні, і ми самі можемо при бажанні виконати залучення любові і чоловіки в своє життя.

Як залучити свою другу половинку

Потрібно відразу відзначити, що цей шлях буде досить нелегким, тому що доведеться багато чого змінити в собі. Адже якщо поруч з вами до сих пір немає гідного кандидата на ваше серце, найімовірніше, справжня причина криється саме в вас самих.

Що ж робити в такому випадку?

 1. Зайнятися своїм зовнішнім виглядом. Чоловіки, як відомо, «люблять очима», тому навіть будучи дуже цікавою, начитаною особливої і ідеальною господинею, зверніть увагу на свій звичний стиль. Перегляньте свій гардероб – можливо, в ньому не вистачає яскравих, стильних і сексуальні речі. Влаштуйте відпочинок від роботи і рушайте на шопінг з подружкою, а стару, що вийшла з моди одяг без жалю відправте у відро для сміття.

Не забувайте також про правильний макіяж і догляд за своїм тілом – благо зараз широкий арсенал косметичних продуктів дозволяє мати гарний вигляд при наявності різного бюджету.

 1. Змініть звичні образи. Основний вплив на нас, як на особистість, звичайно, спочатку роблять батьки. Якщо дитині з дитинства доводилося жити в несприятливій обстановці, наприклад, батько випивав або змінював матері, то підсвідомість закріпило не самий позитивний образ представника сильної статі.

Сюди ж можна додати негативний досвід (свій або оточуючих), який ще більше підкріплює віру в сформовану негативну установку.

Якщо ви бажаєте викорінити цей образ зі свого підсвідомості, перш за все, необхідно буде щире прощення всіх чоловіків, які заподіяли вам колись біль або неприємності. Висловіть їм уявну подяку за придбаний досвід і відпустіть ситуацію. Зрозумійте, що в світі все люди різні і ви цілком можете залучити в своє життя зовсім іншу людину.

 1. Створіть чіткий образ свого чоловіка . Вам потрібно чітко зрозуміти для себе, якого саме людини ви хочете бачити поряд з собою протягом усього життя. Дуже часто Всесвіт не посилає нам потрібних людей з тієї простої причини, що ми самі не знаємо, чого хочемо.

Тому не соромтеся своїх бажань, візуалізують свого ідеального чоловіка або хлопця і випишіть на чистому листку паперу всі його якості характеру, зовнішність, манеру поведінки, ставлення до вас – тут політ вашої фантазії може бути воістину безмежним.

Врахуйте також, що в будь-якому людині є як позитивні, так і негативні риси. Подумайте, з чим ви можете співіснувати, а що для вас повністю неприйнятно. Пропишіть це на папері (до речі, можна навіть намалювати свого ідеального чоловіка, якщо у вас є здібності до мистецтва).

 1. Закохаєтесь … в себе!  Трохи несподіваний поворот, чи не так? Справа в тому, що недостатньо знати, яку людину ви хочете бачити поряд з собою. Потрібно відчувати, що ви гідні такого чоловіка. А для цього потрібно терміново займатися підняттям самооцінки.

Найпростіший, але дуже дієвий спосіб – вимова афірмації. Кожен день милуйтеся на себе в дзеркало і говорите собі: «Я прекрасна», «Я заслуговую зустріти ідеального чоловіка для мене», «Я впевнена в собі і дуже приваблива для протилежної статі».

Але полюбити себе потрібно по-справжньому, прийнявши всі свої недоліки. До тих пір, поки ви не навчитеся приймати себе такою, якою ви є, не станете поважати себе, не дозволяти давати себе в образу, жоден чоловік не зможе запалився до вас любов’ю.

 1. Займайтеся саморозвитком . Поставивши перед Всесвіту завдання по знаходженню ідеального кандидата на ваше серце, потрібно переконатися в тому, що ви заслуговуєте його зустріти і також є гідною парою для нього.

Тому працюйте над собою – запишіться на фітнес, східні танці, ходіть в салони краси, стежте за своїм харчуванням, мене зовні і внутрішньо! Читайте розумні книги, відвідуйте семінари по психології – повірте, весь цей багаж знань і зусиль, вкладених в себе улюблену, неодмінно окупиться сторицею.

Кожен чоловік хоче бачити поруч із собою красиву, стильну, доглянуту, сексуальну і упевнену в собі дівчину.

 1. Міняйте навколишню дійсність. Щоб впустити в своє життя щось нове, спочатку відпустіть все старе, що заважає вам стати щасливою.

Без докорів сумління викиньте всі речі, пов’язані з негативними спогадами минулого. Попрацюйте над своїм інтер’єром – згідно з багатьма навчань, щоб залучити в своє життя чоловіка, потрібно мати в наявності речі «для нього» – чоловічі тапочки, косметику, предмети одягу – тут також можна сміливо проявляти фантазію.

Намагайтеся, щоб у всьому був присутній принцип парності: на стіні картина з двома лебедями, в шафі два плюшевих зайця, на полиці дві вазочки і так далі.

 1. Заспокойтеся! Повірте, всіх описаних вище дій буде достатньо, щоб у вашому житті незабаром з’явилася справжня любов. Головне, вірте, що це обов’язково станеться, і не квапте події. Пам’ятайте один із законів Всесвіту: «Чим більше ми чогось бажаємо, тим далі воно вислизає від нас, а коли нам стає все одно, бажане саме приходить до нас в руки».

трохи магії

Якщо вам зовсім несила, можете додатково підключити на допомогу різні магічні штучки.

Мантри для залучення коханого чоловіка

Читання, прослуховування, а ще краще – напеваніе божественних мантр допоможе вам залучити в своє життя коханої людини, а якщо такий вже є – внесе гармонію у ваші стосунки.

Варіант 1. Мантра, що дарує любов і ніжність.

Її текст наступний:

«ОМ ШРІ КРІШНАЙЯ намах ОМ Джай Джай Шрі Шівайя СВАХА Ом Мані Падме Хум ГОДОСІ, РВ АНВАТ, МОНОРАН».

Перегляньте відео з ще однією дієвою мантрою нижче:

Варіант 2. Мантра-молитва, в якій відбувається звернення до бога Крішни. Це найвідоміша священна пісня, яка прискорює зустріч зі своєю другою половинкою.

Слова мантри:

«Радху-Мадхава Кунджі-Біхар гопи-ДЖАН-Валлабга гирі-ВАРА-Дхара ДЖАШОДА-Нандан Брадж-ДЖАН-Ранджан Джамуна-ТИРА-ВАНА-Чари».

Змова на залучення на чоловіків

Пропонуємо вам також зробити один простенький ритуал, коли сказав слова змови, який допоможе вам зустріти свою любов. Змова на мило.

Візьміть новий брусок мила і прочитайте над ним наступні чарівні слова:

«Я, раба Божа (назвіть своє ім’я), вмиюся милом рожевим, витріть полотенишком білим, стану для всіх людей я краше місяці світлого, яскравіше сонечка червоного, ясніше Зорюшка ясною, біліше білого сніжку. Сонечко мене прикрасить, місяць мене освітить, зірочки мене обіймуть, Зорею-Зорюшка я подпояшусь. Нехай буде так!”.

Обряд на залучення чоловіки в своє життя

Наші прабабусі знали безліч різних обрядів і магічних ритуалів, які допомагали їм бути більш привабливою для протилежної статі, а також прискорювали прихід жіночого щастя. Спробуйте виконати їх, і ймовірно, що любов дуже скоро постукає у ваші двері і серце.

Обряд 1. Вам потрібно буде в суботу відправитися до церкви, придбати дві свічки, першу забрати з собою, а другу поставити до ікони Святої Богородиці. Щиро попросіть її про допомогу, щоб привернула в життя судженого (просите все, що прийде в голову, в межах розумного, звичайно).

А коли повернетеся додому, потрібно запалити другу свічку і вимовити над нею наступні слова:

«Вогонь священний, благослови початок шляху, щоб він яскраво загорівся прямо в моєму серці. Матушка небесна, притягнути в моє життя такого хлопця або чоловіка, який побачить мій внутрішній світ. Амінь! »

Потім свічка гаситься пальцями, розрізається на дві частини, а гніт з неї дістається. Покладіть всередину свій волосок і з’єднайте їх назад. Тепер потрібно зробити з свічки куля, скачавши її в клубок. На завершення закрутіть клубок гнітом, важливо вдавлювати його глибоко в віск, щоб забезпечити надійну фіксацію (спочатку беріть обгорілий кінчик).

Обряд 2. Привертає чоловіка для щасливих стосунків, з яким можна створити сім’ю і народити дітей.

Робити його потрібно протягом перших трьох днів зростаючого місяця.

Для проведення обряду вам необхідно буде запастися колодязної, джерельної або артезіанською водою. У любовних ритуалах важливо, щоб вода мала природне походження, так як та, що біжить з під крана, позбавлена ​​будь-якої магічної сили.

Придбайте гребінець і три свічки червоного кольору. Намагайтеся зробити покупку без здачі, але якщо все-таки не вийшло, пожертвуйте її жебракам або залиште в людному місці, в якому її легко буде знайти нужденним.

Час проведення обряду – опівночі. Вам потрібно запалити свічки, полити джерельною водою свої локони і прочитати чарівні слова:

«Матіца, водиця, ти білого, як лебедиці, принеси до мене лебедя білого, пригожого та сміливого! Щоб він мене любив, оберігав і щастя в будинок приносив. Щоб ми з ним пройшли по всіх колах щастя поруч і розуміли один одного одним тільки поглядом! »

Змова вимовляється сім разів. Потім починайте розчісувати кучері нової гребінцем і знову промовляти магічні слова:

«Волосся свої розчешіть, доріжку милому вкажу. Де мій гребінець, там і волосок, веди милого мого до мене на поріг ».

Цей обряд є дуже потужним, він допоможе вам залучити в своє життя загадувати людини, який буде носити вас на руках і ставитися до вас, як до божества. Разом з ним ви розцвіте, будете почувати себе найщасливішою і, швидше за все, зможете поєднати з ним свою долю ».

Тепер вам відомо безліч способів залучення в своє життя другої половинки і жіночого щастя. Головне, щиро вірити в їх 100% успіх, відкидаючи в сторону будь-які сумніви, а також не лінуватися постійно працювати над собою, і тоді Всесвіт обов’язково в самий найближчий час пошле вам ідеально підходить вам чоловіка, який зробить вас щасливою.

Джерело: https://TayniyMir.com/zagovori/na-privlechenie-lyubvi.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *