Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Зміст приховати

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуалиБагато людей знаходяться в пошуку своєї другої половинки. Вони хочуть знайти любов і щастя. Вони хочуть знайти рідну душу і створити справді щасливі і гармонійні відносини. Одні шукають любов зовні: на сайтах знайомств, на вечірках, через друзів і знайомих, тобто роблять активні дії.

Інші шукають гармонію і любов всередині себе і транслюють її до зовнішнього світу, таким чином, притягаючи сприятливі можливості. Є й такі дівчата і жінки, які дають сигнал Всесвіту про пошук кохання через різні ритуали і обряди.

Як кажуть, в любові всі способи хороші, головне щоб вони не приносили шкоди іншим людям і були спрямовані тільки на добро. Також, бажаючи знайти щасливі відносини і любов, не варто зациклюватися на якомусь певному людині. Як тільки ви перестанете чекати конкретно ЙОГО, ваше бажання збудеться.

Сьогодні я вирішила зібрати всі відомі, популярні і ефективні способи залучення любові. Всі ми різні, і один і той же спосіб може сподобатися одній, і абсолютно не сподобатися іншій жінці.

Тому, вибирайте той ритуал для залучення любові , який вам особисто ляже на душу. І не підходьте до всього серйозно, робіть все легко і весело, не прив’язуючись до результату.

І тоді він не змусить себе чекати!

Але, є одна важлива АЛЕ!

Перш ніж залучати в своє життя любов, треба обов’язково поставити крапку в минулих відносинах. Ці відносини зжили себе і, як говорили китайські мудреці: якщо хочете гарячого чаю, спочатку виплесніть з чашки холодний!

Для цього є багато практик. Наприклад, можна уявити, що ви і ваш колишній чоловік стоїте по різні боки мосту. Побачте чітко себе, його і міст між вами. Потім підпаліть цей міст і поспостерігайте за тим, як він згоряє.

Або можна взяти повітряна куля жовтого кольору, подумки помістити туди образ колишнього чоловіка, надути, зав’язати і відпустити.

Відпускаючи кульку, попрощайтеся з цим чоловіком, з усіма вашими добрими і поганими моментами, а також з нереалізованими мріями.

Це обов’язково треба зробити, щоб місце у вашому серці і в вашому житті звільнилося, і туди прийшов інший чоловік, як то кажуть «святе місце порожнім не буває».

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Як залучити любов. Найпопулярніші методи

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали1. Техніка Вадима Зеланда

Візьміть ручку, листок паперу і напишіть:

«Я дуже чарівна особистість. Від мене виходить внутрішнє світло чарівності, любові і сексу. Я осяйна істота. Я притягую до себе чоловіків. Мій чоловік знаходить мене ».

На цей листок поставте склянку води. Добре розітріть долоні, уявляючи і відчуваючи між долонями щільний згусток енергії.

Посувайте руками як гармошкою, до тих пір, поки енергія не почне відчуватися явно. Чи не торкаючись склянки, помістіть його між долонями. Проговорите слова, написані на листку, усвідомлено і вникаючи в їх зміст.

Потім випийте цю воду. Робіть так ввечері перед сном і вранці після пробудження.

!!! Залучити любов ви можете за допомогою енергетичної настройки «Рейки. Друга половинка”. Більш докладно про неї читайте Тут …

2. Оголошення

Надрукуйте оголошення: «Шукаю!»

Далі опишіть детально бажані якості характеру шуканого чоловіки і що ви хочете отримати від нього, а також (обов’язково!) Що ви можете дати йому.

наприклад:

Шукаю чоловіка! Енергійного, мудрого, здорового, доброго, що бажає створити сім’ю, з такими ж життєвими цінностями і пріоритетами, як у мене. Зобов’язуюся давати йому любов, ласку і ніжність, смачно годувати і піклуватися про нього ». Звичайно, ваш варіант повинен бути довшим, з урахуванням всіх ваших побажань. Приклейте оголошення на вікно з боку квартири, текстом на вулицю.

3. Малювання сердечок

Купіть собі ручку, і голос її Чарівної. Їй можна записувати всі ваші мрії та побажання. Намалюйте цією ручкою на долоньці, на лінії долі два сердечка разом. А потім візьміть аркуш паперу і напишіть казку про вашу прекрасну, взаємної любові з чудовим чоловіком.

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуалиТак само дуже чарівної і дієвою вважається малювання сердечок йодом на попі. Це сімороновская техніка залучення любові. На попі малюєте знак нескінченності, в ньому два сердечка і заштриховуєш все це сіточкою. Кличте свій намір про зустріч з другою половинкою, а потім трохи полежте і помрійте (попою вгору). Ритуал дуже смішна і весела, але при цьому, однак, що працює.

4. Ритуал з червоними трусами

Теж вельми пікантний, але дуже відомий і ефективний ритуал. Купіть червоні труси (важливо, щоб вони вам дуже сподобалися, так скажемо «лягли на душу»), виперіть їх і закиньте на люстру або повісьте на кватирку з наміром зустріти любов. Періодично носите ці труси, періть і знову вішайте сушитися.

Можна піти далі і надівши труселя на голову, станцювати запальний танець під хорошу музику. А якщо ви знайомитеся в інтернеті, то повісьте їх на монітор і ваш суджений не забариться з’явитися! До речі, якщо ви знайомитеся на сайтах знайомств, раджу почитати статтю «Віртуальні знайомства: як знайти свою половинку».

5. Тапочковий ритуал

Теж всім відомий сімороновскій ритуал. На молодика купуєте чоловічі тапочки, не шкодуючи грошей і часу на їх вибір (вони повинні вам дуже сподобатися!). Звичайно, якщо вам потрібен солідний чоловік, а не бомж з підворіття. Принесіть тапочки додому, і дайте їм «настоятися» в коридорі три дні.

Нікому не дозволяйте їх надягати і не надягайте самі. Через три дні, опівночі, відкрийте двері і встаньте в коридорі на карачки, засунувши руки в тапочки (шкарпетки повинні дивитися всередину будинку). Лясніть 3 рази руками в тапках і скажіть: «Суджений-ряджений, без шкідливих звичок, з’явися!».

Потім можете носити тапочки з собою (в кіно, кафе і клуби), катати їх на машині або просто залишити стояти в коридорі. Є жінки, які лягали спати з тапочками, кладучи їх поруч або садили їх за стіл разом з собою.

Вашому чоловікові просто нічого не залишиться робити, як з’явитися у вашому житті.

Я думаю, що тепер перед вами не стоїть питання про те, як залучити любов . Дійте! Важливо змінити свої вібрації, переключитися на частоту любові. І ще – всі знайомі прикмети переробіть в одну – до любові! Запнулася – до любові, вам наступили на ногу – до любові, кішка перебігла дорогу – теж до любові!

Додатково раджу вивчити секретну базу знань на тему пошуку чоловіка і побудови з ним серйозних, довгих і щасливих відносин.

Якщо ви хочете знайти ідеального для вас партнера і створити з ним гармонійні, міцні відносини. в яких він вас буде цінувати, любити і поважати, то вивчайте базу знань.

У ній ви знайдете багато корисної інформації. Отримати доступ до бази можна ТУТ .

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали
Якщо ця стаття була корисна для Вас, і Ви хочете розповісти про неї своїм друзям, натисніть на кнопочки. Велике дякую! Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Джерело: https://happyticket555.ru/archives/5691

Як залучити любов за допомогою фен-шуй?

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Фен шуй і любов

Любити і бути коханим – одна з основних потреб людини. Як часто, маючи все, що, здавалося б, повинно робити нас щасливими: гроші, влада, визнання, ми залишаємося нещасними і самотніми.

Ніщо не радує, якщо ви самотні або ваша сім’я ось-ось зруйнується. Як зміцнити свій шлюб, налагодити відносини з чоловіком? Як нарешті зустріти свою другу половинку? Як завжди в Фен шуй є маса корисних рекомендацій з цього приводу.

Пробуйте – і так посміхнеться вам сімейне щастя!

Зміцнюємо шлюб за допомогою Фен шуй

Якщо ви хочете зміцнити свій шлюб і зробити відносини більш чуттєвими і яскравими, терміново почніть облаштування південно-західної зони вашої квартири. Саме цей сектор відповідає за міцні сімейні узи.

Почати слід з його визначення в будинку за допомогою компаса. Якщо у вас кілька кімнат, займіться облаштуванням цієї зони в спальні або в тій кімнаті, де ви з партнером найчастіше буваєте. Найкраще, звичайно ж, якщо це буде спальня.

Основні кольори для південно-західної спальні обумовлені стихією землі: це все відтінки жовтого, коричневого, бежевого. У поєднанні з червоним і теракоти, особливо в самому південно-західному куті, така спальня завжди буде сповнена любові, взаєморозуміння і хорошого сексу.

Детальніше про правильне облаштування спальні ви зможете прочитати в нашій окремій статті.

Нагадаємо лише деякі основні правила для спальні благополучних подружжя:

 1. Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуалиОформлення спальні по фен шуй

  Спальня повинна бути тільки вашим місцем, де ви спите і проводите час з чоловіком. Не перевантажуйте спальню зайвими меблями, по можливості не робіть з неї робочий кабінет або щось ще.

 2. Ліжко має бути великий, з одним загальним матрацом.
 3. Поменше дзеркал, особливо з відбитої в них подружнім ліжком: це призведе до зрад.
 4. У подружньої спальні не повинно бути багато кімнатних квітів: вони будуть «споживати» енергію з вашої пари. Особливо це стосується молодих рослин в активній фазі росту.
 5. Виберіть благополучне напрямок для головах подружнього ліжка. Зробити це можна, визначивши особисте число Гуа для себе і чоловіка. По ньому ви зрозумієте, куди вам обом краще спати головою, щоб уникнути розбіжностей.
 6. У південно-західний кут повісьте вашу весільну або будь-яку загальну фотографію, де ви щасливі і закохані.
 7. Відмінно підійдуть парні символи для поліпшення любовно-сімейних відносин, про які ми розповімо нижче.

прибираємо правильно

Особливу увагу приділіть того, як ви забираєте в квартирі, і особливо в спальні. У кутах у нас застоюється негативна енергія Ша. Згадайте, як зазвичай ви мете і миєте підлогу.

Якщо ви починаєте з кутів, а потім «йдете» віником по всій кімнаті, то ви розносите весь енергетичний і ментальний «сміття» по всьому приміщенню! Особливо ж квапливі господині це сміття можуть ще «вести» і далі по квартирі: по коридору, по кухні – в загальному, до заповітного відра для сміття. Не дивно, якщо після такого прибирання у вас спалахують скандали на рівному місці.

Терміново переучувати! Правильна прибирання – це акуратно зметений і викинутий з кожного кута окремо сміття. Ні в якому разі не розвозите його по всій квартирі. Звичайно, спочатку така прибирання може здатися стомлюючої і тривалої. Але це тільки так здається на перший погляд. Дорогі жінки, випробуйте – результат того вартий!

Талісмани кохання

У Фен шуй є багато дієвих символів і талісманів, які допоможуть вже існуючим сім’ям зміцнити відносини, а одиноким – зустріти свою половинку.

Як символи великої науки Фен шуй допоможуть не тільки залучити любов, а й зберегти її на довгі роки, насолоджуючись щастям?

 1. Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуалиКартина з півоніями для закоханих

  У Фен шуй любов – це перш за все качечки-мандаринки, найдавніший китайський символ любові і вірності. Пара цих яскравих помаранчевих качечок вірні одне одному все життя. Поставте цю парочку у себе і чекайте швидких змін в особистому житті!

 2. Голубки. Воркуючі голубки – символ ніжної любові і сталості. Недарма саме голубів запускають в повітря молодята після реєстрації шлюбу.
 3. Пара дельфінів або журавлів – символи гармонії і плодючості.
 4. Червоні і рожеві сердечка – це сама любов в чистому вигляді. Дуже добре, якщо в формі серця буде рамка з вашої сімейної фотографією.
 5. Зображення великих красивих півоній – відмінно підійде для одиноких людей. Однак сімейним парам варто їх використовувати з обережністю. Справа в тому, що півонія – найсильніший активатор сексуального бажання, і в підсумку чоловікові може стати вас мало і вам чоловіка стане мало.
 6. Вогняна символіка – пара червоних або рожевих свічок. Будь-які червоні або рожеві предмети чудово пожвавлять вогонь.
 7. Активізуйте елемент вогню – повісьте пару красивих бра, запаліть свічки. Ця зона любить тепло і світло, як і ваші відносини.
 8. «Ароматизують» ваші почуття – запах, як і звук, створює відмінне рух енергії, яка так потрібна для кожної події. Для підтримки любові вона потрібна особливо, тому тонкий запах ароматичних свічок або натуральних масел надасть сприятливий ефект. Головне, не перестарайтеся.
 9. Музика дзвіночків – сильний активатор зони Сім’ї і відносин. Музика вітру з червоними сердечками відмінно «озвучить» ваше бажання любити і бути коханими.
 10. Поставте на південному заході красиву вазу, кришталеву або керамічну. Так як це сектор Землі, то будь-яка глиняна, керамічна або кам’яна виріб буде тут в самий раз.

Читайте також:   Що подарувати дружині на 30 років: критерії вибору, поради, кращі ідеї

Що не можна розміщувати в секторі Любові:

 1. Старі або зламані речі.
 2. Фотографії колишніх обранців.
 3. Символи води або її зображення (акваріуми, фонтани, водоспади і т.д.)
 4. Поодинокі фотографії, портрети вас або будь-якого самотньої людини.
 5. Дзеркала.
 6. Некрасиві, асиметричні елементи декору або предмети інтер’єру.
 7. Використовувати в оформленні сині і зелені відтінки.

Основний принцип любовних символів і талісманів – їх парність і органічність. Не потрібно ставити все перераховане вище – виберіть те, що для вас найбільше уособлює любов і щасливу сім’ю. Це і буде ваш найкращий помічник і захисник в сердечних справах.

Як залучити любов по Фен шуй: шукаємо супутника життя

Крім застосування талісманів і символів, для тих, хто шукає кохання, є кілька особливих рекомендацій.

Перша і основна – збалансуйте дві енергії, Інь і Ян, в своєму будинку. Покажіть своєму простору, що ви готові до приходу в ваше життя любові.

Спробуйте відсторонено розглянути свою квартиру або кімнату. Чи не занадто ви загралися в емансипованої незалежну жінку або брутального неголеного мачо? Чи готова ваша квартира впустити представника протилежної статі, чи тут все тільки під вас коханого (-у)? Чи не занадто багато рожевих фіранок і косметики, пивних кухлів з попільничками?

Пам’ятайте: якщо ви хочете знайти своє щастя якомога швидше, в вашому домі обов’язково повинні бути і чоловічі, і жіночі деталі.

Поради для чоловіків

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Пара голубків для закоханих

Типовий чоловічий інтер’єр – це сувора, «гостра» меблі, мінімум декоративних деталей, яскравий різке світло, нерідко просто елементарний бардак. У такій квартирі жінці місця немає, і тому її там і не буде.

Звичайно ж, Фен шуй радить чоловікам і жінкам застосовувати традиційні символи для залучення любові: парні качки-мандаринки, голуби, журавлі і так далі. Але якщо вас, дорогі чоловіки, така перспектива лякає більше, ніж залишитися на самоті, пропонуємо щадний для чоловічої психіки режим Фен шуй.

Наприклад, поставте на підвіконня красиву квітку, запасіться другою парою тапочок, у ванній повісьте «зайве» рушник.

Правильне оформлення південно-західного сектора, підтримку його в чистоті, пара світильників або бра, затишний плед на улюбленому дивані – прийнятні компроміси, які дуже скоро зроблять вас щасливим сім’янином.

Поради для дівчат

Для дівчат же Фен шуй рекомендує поменше м’яких іграшок, косметики та парфумів на тумбочках і столиках. Цим ви не тільки робите свій будинок виключно жіночим, але і блокуєте нормальну циркуляцію енергії Ци.

Далі ні в якому разі не розвішуйте «трофейні» фотографії з прикладами своїх колишніх відносин – не буде місця для нових. Не рекомендується також розставляти свої «самотні» фото, як би добре ви на них не виглядали.

І останнє (а може, перше?) Любіть себе, дбайте про себе і частіше посміхайтеся. Світ красивою усміхненою жінки настільки яскравий і виразний, що чоловіки нізащо не пропустять його. Але головне, полюбите чоловіків, щиро, по-справжньому, і тоді це почуття обов’язково стане взаємним.

Джерело: https://1fenshui.ru/zhizn/lyubov-nechayanno-nagryanet.html

фен шуй для залучення любові: як залучити любов по фен шуй 3 популярних способу

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Перший випадок ми зачіпати не будемо, оскільки це абсолютно інша тема, а розглянемо докладно другий, в цьому нам допоможе фен шуй для залучення любові. Яким чином може допомогти це древнє східне вчення, і наскільки даний метод дієвий – про це ми поговоримо в статті нижче.

Фен шуй для любові і шлюбу

Для початку слід зазначити, що пошук партнера і відносини вже всередині шлюбу це трохи різні сфери. Звичайно, і в тому і в іншому випадку ми говоримо про такі почуття як любов, пристрасть і так далі, але ці почуття в шлюбі і в романтичних стосунках дещо відрізняються.

Тому відразу для себе визначте, чого ви саме хочете – знайти кого-то або додати пристрасті і теплоти у ваші стосунки з чоловіком або дружиною.

Якщо цього не зробити і скористатися не тим шляхом, то велика ймовірність того, що замість пожвавлення відносин в шлюбі ви отримаєте зради з будь-чиєї сторони.

Ми розглянемо кілька основних способів, серед яких буде і фото по фен шуй для залучення любові конкретної людини або якогось заданого образу. Кожен з них досить дієвий і вибір конкретного методу залежить тільки від вашого особистого бажання.

Робота з будинком, щоб привернути любов в своє життя: феншуй секрети

Перш за все, нам необхідно згадати про те, що ж являє собою фен шуй, оскільки саме недотримання його основ досить часто стає причиною неполадок в одній або декількох сферах життя.

Наш світ повністю складається з невидимих ​​потоків енергії, частина з них сприятлива, інша ж різко негативно. Перша, отже, привносить в наше життя гармонію і благодать, друга ж позбавляє нас багато чого і змушує страждати.

Експертна думка така, що без якісної роботи над своїм будинком жоден з методів описаних тут або в іншому місці, не допоможе.

Вся сприятлива енергія, яка носить назву Ци, буде просто йти з вашого будинку, а на її місце прийде негатив і позбавлення.

Саме тому важливо для початку привести в порядок внутрішнє оздоблення свого будинку, а вже потім намагатися будь-яким чином впливати на різні сфери свого життя.

Найперше, що необхідно зробити і це стосується не тільки випадку, коли ви шукайте відповідь на питання як залучити любов по феншуй – влаштувати повну і ретельну прибирання в своєму будинку. Абсолютно будь-який предмет в нашій оселі має позитивну або негативною енергетикою. Що дивно, навіть стіни просочуються подібними потоками.

Уявіть, що енергетичні канали це річка, яка несе в собі велику кількість розчиненої речовини. Рано чи пізно воно почне відкладатися. У разі річки це мул, коли ж ми говоримо про фен шуй, то це енергія. Вона накопичується, поступово проникаючи всередину кожного предмета в будинку.

Тому важливо вміти відрізняти речі, які несуть позитив і ті, які мають яскраво-негативну енергетику.

Найчастіше це старі речі і ті предмети, що пов’язані з будь-яким негативним періодом у вашому житті. Вони просто вбирають в себе всі ті вібрації, що були тоді і продовжують їх виділяти.

Це можна порівняти з радіацією – метал, який піддався опроміненню, практично назавжди стає радіоактивним.

Нещадно викидайте будь-які такі речі. Крім того, наведіть порядок в домі, приберіть всю грязь і розберіть абсолютно все завали, якими б величезними вони не були.

Забруднення – ідеальне середовище для скупчення негативу, згадайте, як ви відчували себе, зайшовши в квартиру до не дуже порядним людям.

Цей негатив, який ми відчуваємо при заході в подібне житло, виділяють саме забруднення, тому як вони просякнуті ім.

Наступним етапом після генерального прибирання і позбавлення від непотрібних речей стає облагороджування свого будинку. На цьому етапі бажано конкретно прислухатися до себе і внутрішньо поцікавитися, навіщо вам потрібен фен шуй для залучення любові і шлюбу. Чи хочете Ви таки справді відносин або ж це просто тимчасове божевілля.

Справа в тому, що східна філософія не визнає любові на одну ніч або на інший короткий термін, якщо ви знаходите свою людину, то це повинно бути назавжди, інакше подібне нерозсудливість негативно відіб’ється на всій вашому житті.

Коли ви з цим визначилися, прийшов час пояснити основи фен шуй для залучення любові і шлюбу без якихось додаткових заходів. Перш за все, нам необхідно перебудувати свій світогляд. Наприклад, ви живете на самоті і тому у вас одна зубна щітка, одна чашка і так далі.

Тобто вся ваша життя влаштоване таким чином, що в ній просто немає місця іншій людині. Особливо це стосується тих випадків, коли одинаки вибирають собі одномісне ліжко, а потім раптом задаються питанням, як знайти любов по фен шуй. Тільки двоспальне ліжко і тільки набори предметів для двох.

Як відомо, в нашому світі завжди Всесвіт намагається заповнити де-небудь порожнечу.

Докуповуючи ще одну чашку, ще одну щітку і так далі, ми як раз і створюємо таку порожнечу, яка дуже скоро заповниться, так чи інакше.

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Крім того, говорячи про ліжко, не слід забувати головної помилки – постановка її однією стороною до стіни.

Це одна з грубих помилок, оскільки навіть двомісна різновид в такому випадку для Ци буде виглядати як одномісна – енергія просто не зможе її якісно огинати, отже, друге місце на такому спальному місці без потреби, його наявність не буде приносити ніяких плодів.

У деяких місцях можна знайти інформацію про те, що залучення другої половинки сприяє додавання будь-яких атрибутів, властивих його або її підлозі.

Але насправді це не зовсім так, без господаря такі предмети з яскраво-вираженою статевої забарвленням просто напросто ні приносити користі. Вам же потім доведеться пояснювати своєму новому партнеру, чому у вашому будинку всі ці чоловічі або жіночі речі, якщо ви живете на самоті.

Що і правда працює – привнесення в інтер’єр парних предметів. Це можуть бути красиві фото і картини, на яких зображені два закоханих людини або навіть тварини.

Також фен шуй для любові і шлюбу дуже цінувати різні парні статуетки. Це може бути гніздечко, в якому сидять два голубка або будь-яка інша різновид подібних сувенірів.

У будь-якому випадку такий предмет необхідно поставити в кут, який відповідає в нашому будинку за любов.

Якщо ви хоча б трохи знайомі з цим східним вченням, то знаєте, що в основі його лежить принцип поділу житлового простору на зони, які відповідають тій чи іншій стороні світла.

Кут любові по фен шуй знаходиться в південно-західній частині житла. У ньому повинні знаходитися предмети золотого, бежевого або рожевого кольору. Вплив на цю частину будинку допоможе не тільки знайти другу половинку, але і використовується для, як стверджує фен шуй, залучення любові чоловіка. Саме в цьому місці необхідно зосередити свої зусилля, якщо ви відчуваєте, що почуття кілька охололи.

Цілком можливо, що в даній зоні знаходиться скупчення якогось негативу, який і впливає негативно на вашу сімейне життя. Помістіть сюди статуетки зберігачів домашнього вогнища, і ви відчуєте практично відразу разючі зміни.

Взагалі, відновлення теплих відносин в уже сформованій сім’ї справа досить складна, проте причина зазвичай завжди прихована в неправильному перебігу енергії, саме це стверджує фен шуй. Любов чоловіка або дружини досить складно повернути і для цього потрібно докласти масу зусиль.

Перш за все, необхідно встановити причину, по якій гармонійність потоків у вашій оселі порушена, потім усунути її і запастися терпінням, оскільки відносини досить складна сфера і потрібен час, щоб подіяв правильний інтер’єр, в основі якого буде закладений грамотний фен шуй.

Читайте також:   Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Любов, сім’я і взаємини – все це є результатом тривалого і копіткої праці обох подружжя, тому переконайтеся в тому, що ваша друга половинка жадає цього не менше, ніж ви, інакше всі зусилля будуть марними.

Визначаємо свій знак любові фен шуй

Отже, якщо ви хочете перейти до більш активних дій, то вам може допомогти даний метод, а також той, що описаний в наступній частині. В основі того способу, який ми зараз будемо розглядати лежить фен шуй для любові за датою народження.

Вам необхідно дізнатися, в рік кого ви народилися, а потім подивитися, яка тварина для вас є свого роду символом любовних відносин. Сам же список відповідностей наступний:

 • Півень – символ любові для мавпи, щури і дракона;
 • Щур – символ любові для свині, кролика і кози;
 • Кролик – символ любові для тигра, коні і собаки;
 • Кінь – символ любові для змії, півня і бика.

Дізнавшись, яка саме тварина підготував вам феншуй для любові, вам необхідно придбати будь-яку статуетку або фігурку саме цього звіра.

Потім ви можете носити її з собою, якщо для вас це не проблематично, або ж помістити її в південно-західну частину будинку.

Крім того, існує варіант без придбання будь-якого талісмана. Ви так само повинні з’ясувати, яка тварина вважається для вас символом любові, це робиться за тією ж схемою, що описана вище. Потім необхідно активувати саме ту частину вашого будинку, яка належить до цього різновиду звіра.

Всього таких сегмента чотири, відповідно до кількості тварин і розташовуються вони в такий спосіб: на півночі – щур, на сході – кролик, на півдні – кінь і на заході – півень. Кожен з цих ділянок досить малий, тому необхідно дотримуватися деяку точність. А також відмовитися від цієї затії, якщо сегмент припадає на місце, де є каналізація.

Сама активація відбувається за допомогою приміщення спеціальних предметів, їх легко можна придбати в спеціалізованих магазинах, або ж зробити самостійно, якщо у вас є необхідні навички.

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Як залучити любов по фен шуй за допомогою фото

Останнім часом з’явилося досить велика кількість способів залучення другої половини. Деякі з них досить специфічні, тому складно говорити про те, наскільки вони дієві, але згадати про них все ж варто.

Як стверджується любов по феншуй можна залучити, якщо використовувати фотографію, причому ще й запрограмувати майбутнього партнера на будь-які якості. Сама ж схема цього дійства така:

 • Знайдіть чиєсь фото, хто ідеально підійшов би для вас зовні. Його слід вирізати таким чином, щоб на фотографії був тільки цей об’єкт;
 • На задній стороні необхідно записати той набір якостей, якими він повинен володіти, при цьому слід уникати прямого заперечення, тому як воно може загубитися. Чим більше їх буде, тим краще;
 • Потім це фото поміщається в південно-західну частину вашого житла.

Що цікаво, як стверджує фен шуй для залучення любові, абсолютно не важливо чи буде дане фото перебувати на відкритому місці або ж приховано десь в глибинах шафи. У будь-якому випадку це буде працювати.

Наскільки дієвий даний спосіб ви можете перевірити самі, якщо вірити обіцянкам, то підсумком такого методу стане досить швидке залучення партнера схожого на людину з фото, причому його характер буде в точності відповідати тому набору, який ви описали на задній стороні.

Джерело: https://lady-mari.ru/fen-shuj-dlya-privlecheniya-lyubvi.html

Як залучити любов по фен-шуй: найдієвіші ритуали

Кожна з нас не уявляє своє життя без любові. Позбувшись від самотності, ми розквітаємо як прекрасна квітка, наше життя наповнюється сенсом, ми відчуваємо приплив сил, і часом любов штовхає нас на неординарні вчинки.

Але що робити, якщо ви втомилися чекати зустрічі зі своїм «принцом» і готові діяти самостійно? Вивчіть магічні ритуали, які допоможуть залучити любов у ваше життя по фен-шуй.

Як залучити свого ідеального чоловіка?

Як залучити любов по фен-шуй? Насправді, це завдання цілком здійсненне, але до неї варто підготуватися з усією відповідальністю, інакше ваша мрія так і залишиться нереалізованою. Перш ніж проводити ритуал на залучення любові, необхідно чітко визначитися, які якості ви шукайте в ідеального чоловіка.

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Якщо ви втомилися бути одна і готові до серйозних стосунків, то відкладіть всі справи і подумки налаштуйтеся, щоб привернути любов за допомогою фен-шуй:

 • методика допоможе вам знайти ту саму людину, якого самі ж собі і замовите, тому уявіть свого ідеального чоловіка;
 • напишіть ті позитивні якості, які хочете бачити в своєму обранцеві;
 • будь-яка людина має недоліки і ваш партнер не виняток, продумайте ті мінуси, які не стануть на заваді у ваших стосунках, і запишіть їх на папері;
 • перенесіть ці списки на папір вогняного кольору, скрутіть в трубочку і перев’яжіть шовковою стрічкою.

Щоб не порушити магічні властивості списків, приберіть їх подалі з чужих очей. Відмінним рішенням буде, якщо ви покладете їх в зону любові. Як правильно оформити зону любові, читайте в нашій статті: «Зона любові і шлюбу фен-шуй: активізуємо і залучаємо любов в своє життя!».

Перед проведенням обрядів обов’язково проведіть прибирання в будинку. Таким способом ви активуєте позитивну енергетику фен-шуй, що підвищити ефективність ритуалів.

Позбавтеся від старих речей, протріть пил, складіть одяг в шафі, викиньте всі речі, які нагадують вам про колишніх хлопців. І головне – робіть це в хорошому настрої.

Залучаємо любов за допомогою свічок

Найдієвіший ритуал на любов проводиться з червоними свічками. Якщо ви шукайте вірного супутника життя або прагнете надати пристрасть і бурі емоцій вже існуючим відносинам, то ритуал зі свічками на любов допоможе втілити ваші бажання в реальність.

Як залучити любов у своє життя: психологія, фен-шуй, ритуали

Щоб незабаром стати улюбленою, проводите ритуал з червоною свічкою на любов в п’ятницю при зростаючому місяці:

 1. Візьміть кілька червоних свічок і ароматичні масла іланг-ілангу, розмарину і сандалу.
 2. Перед проведенням ритуалу вам слід підготувати сектор любові згідно фен-шуй. Він розташовується в південно-західному секторі вашого будинку.
 3. У п’ятницю ввечері змішайте по чотири краплі кожного масла і нанесіть їх на свічку.
 4. Підпаліть її і поставте горіти в секторі любові.
 5. Під час проведення ритуалу думайте про хороше, про любов, наповніть свої думки радістю.
 6. Через кілька годин загасіть свічку.
 7. Повторюйте ритуал стільки часу, поки не згорять всі три свічки, після чого залишки можна викинути.

Не турбуйтеся про результат, якщо ви не допустили помилок, то зовсім скоро в життя увірветься любов.

Ритуал на швидке весілля

Мрієте про гарну і пишне весілля в білому лімузині і в сукні зі стразами Сваровскі, але у вас ще немає нареченого? Не проблема! Дізнайтеся, як залучити любов у своє життя, використовуючи ритуали.

Даний ритуал здатний швидко привернути любов. Тільки приваблива обстановка у вашій кімнаті стане своєрідним провідником любові в ваше життя. Як вже було сказано, гарантією того, що ви знайдете «другу половинку», є правильне оформлення зони любові.

Щоб почути заповітні слова «Давай одружимося», вам необхідно в секторі любові помістити білі, рожеві і червоні речі, а також любовні талісмани. Ці предмети притягнутий до вас чоловіка, який вам зробить пропозицію.

Любов обов’язкової оселиться в серці кожної жінки, пофарбувавши життя в нові яскраві фарби. Потрібно тільки вірити в силу кращих ритуалів на любов, і ви скорите чоловіка своєї мрії.

_

Вікторія Вертянкіна – сайт www.Korolevnam.ru – Жіночий онлайн-журнал.
Копіювання цієї статті заборонено!

Джерело: http://www.korolevnam.ru/kak-privlech-lyubov-po-fen-shuj/

Фен-шуй для залучення любові: 5 ефективних способів

Люди, практикуючі фен-шуй, впевнені, що атмосфера в будинку впливає на щастя в особистому житті. Пропонуємо вивчити кілька порад щодо залучення любові. Хтозна, можливо, ці способи допоможуть вам знайти свою любов вже завтра.

Нерозділене кохання, самотність, нещасливі відносини – все це наслідок порушення зовнішнього і внутрішнього балансу. Налагодити особисте життя допоможе древнє східне вчення. Фен-шуй привносить гармонію, щастя, удачу і успіх в будь-які сфери життя.

Є ряд ефективних способів, які допоможуть підготувати будинок і внутрішній світ до нових відносин, залучити любов і зміцнити вже існуючий союз. Експерти сайту dailyhoro.

ru радять використовувати ці прийоми в комплексі, щоб досягти кращого результату.

Спосіб 1: порядок в спальні

Перше, що необхідно зробити, – це викинути все символи самотності. Якщо ви бажаєте вступити в стосунки або зміцнити їх, заховайте всі фотознімки, на яких ви зображені на самоті. Навіть якщо ваші фото викликають захоплення, їх все одно краще покласти в інше місце: вони не дають вільно циркулювати енергії любові.

Натомість доповніть спальню парними речами: всього по два – головний принцип залучення любові. Речі без пари говорять Всесвіту, що ви не хочете бути щасливими. У спальні меблі, статуетки, лампи, тумбочки повинні бути парними.

Також експерти радять винести в іншу кімнату колючі і в’юнкі рослини, штучні квіти.

Інтер’єр спальні бажано доповнити предметами, що символізують романтику і пристрасть: свічками, живими трояндами, шовком, червоним кольором.

Спосіб 2: прибирання і перестановка меблів

У Китаї популярна прислів’я: перестав 28 речей в будинку, і життя кардинально зміниться. Речі дуже впливають на енергетику квартири і всіх членів сім’ї, тому важливо своєчасно позбавлятися від усього зайвого. Старі, зламані речі передають негативну енергетику: їм не місце в будинку.

Очищаючи простір, не перестарайтеся. Можна залишити все, що змушує вас посміхатися і відчувати позитивні емоції, навіть якщо це щось старе: наприклад, дитячий щоденник з секретами.

Найголовніше, від чого слід позбутися, – це предмети, які асоціюються з минулими стосунками. Знімки, забуті речі колишнього партнера, подарунки перекривають шлях новим почуттям.

Небажання розлучатися з ними вказує на наявність енергетичної прив’язки. Тільки звільнившись від минулого, можна йти далі.

Спосіб 3: збалансуйте інь і ян

Справжня любов постукає в двері того будинку, де є баланс чоловічого і жіночого начала. У квартирі холостяка дуже багато чоловічої енергії ян, а в оселі самотньої жінки її дефіцит.

Якщо в оселі переважає щось одне, з цим необхідно попрацювати. Чоловікам слід додати трохи жіночих квітів: рожевого, червоного, жовтого.

Жінкам – внести в інтер’єр квартири чорний, сірий, синій і зелений кольори.

Спосіб 4: розставте талісмани любові

Зоною любові і шлюбу вважається південно-західна частина. Саме тут циркулює енергія, яка керує щастям і відносинами людей, які проживають в квартирі. Використовуючи компас, знайдіть це зону і наведіть в ній порядок. Нехай ця частина квартири стане своєрідним островом любові, гармонії і благополуччя.

Активізувати сектор любові допоможуть талісмани і пахощі. Статуетки птахів, парні свічники, фігурки дракона, два серця – найпотужніші любовні талісмани.

Але при бажанні ви можете доповнити список будь-якими речами, що символізують любов. Аромати любові – троянда, герань, жасмин, іланг-іланг.

Талісмани і ароматичні масла допоможуть вам підготуватися до нової історії кохання, яка обов’язково буде наповнене щастям.

Спосіб 5: складіть карту бажань

Практики фен-шуй рекомендують скласти карту бажань. Роздрукуйте знімки щасливих пар, наклейте їх на полотно і прикрасьте їм сектор любові. На карті бажань можна в подробицях описати, що вам хочеться отримати від відносин. Фахівці також радять доповнити карту аффирмациями, що привертають любов.

Бажання збуваються швидше, якщо працювати над їх виконанням. Ці способи – невеликі кроки на шляху до нової любові, які допоможуть знайти справжні почуття і стати щасливішими. Успіхів, і не забувайте натискати на кнопки і

Будь-яка річ має енергетику. Від того, позитивна вона чи негативна, багато в чому залежить атмосфера вашого …

Більшість людей ставляться до знайдених речей з обережністю. Народні прикмети говорять, що багато знахідок мають …

Деякі речі не тільки створюють особливу атмосферу в домі, а й притягують позитивну енергію. Інші, …

Любов – найважливіше і найцінніше почуття в житті кожної людини. Зустріти свою споріднену душу …

Джерело: https://dailyhoro.ru/article/fen-shuj-dlya-privlecheniya-lyubvi-5-effektivnyih-sposobov/

Способи залучення любові у Ваше життя по фен-шуй

Якщо ви поки ще без пари, скористайтеся цими нескладними рекомендаціями фен-шуй, щоб залучити в своє життя хлопця або дівчину, чоловіка або жінку.

Читайте також:   Як пережити розставання з хлопцем після довгих відносин

Сектор любові: там, де живе Любов

Любов завжди живе поруч з нами, незалежно від того, відчуваємо ми цей факт, чи ні. У неї навіть є своє місце в будинку. Фен-шуй називає це місце сектор любові. Він знаходиться в південно-західній частині будинку. Не журіться, якщо сектор любові потрапляє на ванну або туалет.

Звичайно, по фен-шуй це означає, що ви щодня змиваєте свою любов, і вам важко досягти гармонії в особистому житті. За допомогою фен-шуй проблему можна вирішити: рекомендується, щоб двері в ці приміщення завжди були закриті, розмістивши на дверях дзеркала, можна звести втрати енергії любові до мінімуму.

В якості альтернативи фен-шуй пропонує посилювати південно-східну частину спальні або вітальні. Ці рекомендації можна використовувати, якщо сектор любові виявився в кухні.

У китайців поняття любові і шлюбу нероздільні, тому посилюючи енергію тяжіння любові, потрібно бути готовим до вступу в шлюб. Фен-шуй не в силах допомогти, якщо ви захочете привернути любов людини, яка не любить вас. Він допоможе залучити справжню любов і перейти до нового етапу вашого життя.

 • Способи залучення любові по фен-шуй
 • Як позбутися від самотності
 • Дієвий спосіб привернути хлопця (дівчину)

Найголовніше, що потрібно зробити в першу чергу – це зробити генеральне прибирання, причому стосується вона не тільки квартири, але й думок, і всього життя в цілому. Всі старі речі, які без діла давно лежать в нашому будинку, створюють перешкоди для перебігу життєвої енергії Ци, тому викинувши їх, ми звільнимо енергетичний простір. Енергія любові – це стихія вогню. Подивіться, чи немає в секторі любові елементів її руйнують: води, дерева, металу. Дуже хорошим елементом може стати звичайний камінь, бажано округлої форми, композиція з каменів, розміщені в зоні любові. Для посилення ефекту камені можна перев’язати червоною стрічкою. Дуже добре, якщо ви розмістите в секторі любові кристали, особливо – рожевого кварцу. Їх попередньо потрібно промити в злегка підсоленій воді. Для залучення любові фен-шуй рекомендує розвісити сердечка,помістити своє фото в рамку у вигляді серця або з голубами. Можна покласти шоколадки і цукерки, щоб посилити романтику. У секторі любові потрібно розміщувати парні речі – 2 свічки, 2 червоних світильника. Виконанню бажання допоможе, якщо, ви будете запалювати світильник щовечора протягом 49 днів на 3 години. Результати ви побачите дуже скоро. Обов’язково в сектор любові потрібно помістити «Музику вітру» з сердечками і металевими трубочками, вона дуже добре активізує енергію Ци. Допомагають розміщені в південно-східному секторі амулети, любовні талісмани, статуетки, вази. Якщо це не спальня, добре поставити квіти – півонії, троянди, або їх барвисті зображення. Троянди дуже швидко приведуть в ваше життя любов. Пам’ятайте, що по фен-шуй, живі квіти в спальні здатні злякати любов, вони викликають недовіру і часті сварки. Якщо ви самотні,подивіться уважно на те, що вас оточує будинки – скульптура самотньої дівчини на полиці, плакати на стіні, картини. Якщо ви хлопець, то можливо вас оточують суто чоловічі зображення – зброя, гоночні машини, роботи і космічні війни. З точки зору фен-шуй – це показник надлишку енергії чоловічої чи жіночої. Якщо ви хочете залучити в своє життя партнера протилежної статі, вам потрібно за допомогою зображень змінити ситуацію. Дівчині – повісити зображення привабливих чоловіків і інших атрибутів чоловічої енергії. Хлопцеві, відповідно – жіночої. Найкраще вішати зображення щасливих закоханих пар. З точки зору фен-шуй, це створить певну рівновагу енергій інь і янь і допоможе виправити ситуацію. Фен-шуй радить додати якомога більше червоного кольору в сектор любові, ви можете навіть одну стіну пофарбувати в червоний колір.Якщо ваші родичі будуть противитися настільки радикальних змін, ви можете просто пофарбувати шматочок стіни в місці, яке буде непомітним. Вам потрібно вибрати свою фотографію, обов’язково ту, на якій ви подобаєтеся собі найбільше. Якщо у вас є фотографія улюбленого – прекрасно, якщо ви ще в очікуванні зустрічі, візьміть будь-який журнал або знайдіть в інтернеті зображення хлопця або чоловіка (дівчата або жінки), який зовні максимально відповідає вашим очікуванням. Це зображення потрібно вирізати з журналу або роздрукувати фотографію з інтернету на принтері.Якщо у вас є фотографія улюбленого – прекрасно, якщо ви ще в очікуванні зустрічі, візьміть будь-який журнал або знайдіть в інтернеті зображення хлопця або чоловіка (дівчата або жінки), який зовні максимально відповідає вашим очікуванням. Це зображення потрібно вирізати з журналу або роздрукувати фотографію з інтернету на принтері.Якщо у вас є фотографія улюбленого – прекрасно, якщо ви ще в очікуванні зустрічі, візьміть будь-який журнал або знайдіть в інтернеті зображення хлопця або чоловіка (дівчата або жінки), який зовні максимально відповідає вашим очікуванням. Це зображення потрібно вирізати з журналу або роздрукувати фотографію з інтернету на принтері.

Важливо, щоб зворотна сторона була чистою, якщо ви вирізали фотографію з журналу, потрібно коректором замазати всі букви і картинки. Далі потрібно вирішити, якими якостями повинен володіти наш принц (принцеса). Потрібно продумати все до дрібниць і потім записати свої побажання на папері.

Не потрібно соромитися, адже мова йде про ваше щастя. Всі побажання повинні носити ствердну характер, без частки не. Словосполучення «не курить і не п’є» не годиться, Всесвіт не знає слова «ні». Більше підійде «без шкідливих звичок».

Нехай таких побажань буде дуже багато, так ви самі зможете розібратися, що ж все-таки ви хочете. Потім всі вимоги до обранця (-це) потрібно записати в порядку з значимості для вас: спочатку – найважливіші, потім у порядку спадання.

Навряд чи існує на Землі людина, яка буде відповідати всім цим вимогам, але 5-7 найбільш важливих з них цілком можуть здійснитися. Запишіть їх на зворотному боці фотографії.

Потім потрібно помістити в рамочку дві фотографії – вашу і вашого ідеалу, нехай вона буде красиво прикрашена сердечками, квітами або птахами. Помістіть це зображення в секторі любові або в південно-західній частині обраної вами кімнати.

Може бути, вам не захочеться, щоб хтось ще був в курсі вашої мрії і вміщувати зображення на увазі вам буде некомфортно. Немає проблем, з фен-шуй абсолютно не важливо, де знаходиться потрібний для роботи елемент – на увазі або захований. Можна спокійно покласти зображення в шафу.

Не обов’язково поміщати фотографії в рамку, їх можна покласти в конверт (вам доведеться склеїти його з рожевою або червоною паперу, щоб не складати зображення, яке буде більше звичайного конверта).

Проявіть фантазію, розмалюйте його всілякими сердечками, голубками, всім що, по-вашому, символізує любов. Вкладіть в це максимум емоцій і почуттів – це дасть поштовх здійсненню вашої мрії. Цей конверт можна заховати де завгодно, лише б він був в секторі любові: стіл, шафа, полиця, улюблена книга.

Ви можете діставати і дивитися на нього, можете взагалі не думати про це. Людина, який незабаром з’явиться у вашому житті, буде чимось схожий на обличчя з фотографії, а мати замовленими якостями він буде неодмінно.

Як ми бачимо, залучити любов хлопця чи дівчини по фен-шуй абсолютно реально. Знакова зустріч може статися буквально на наступний день, в середньому період очікування може затягнутися до 4-х місяців. Але не варто в кожному новому знайомому шукати знайомі риси, ми можемо дуже і дуже помилятися. Головне – вірити і чекати, що Всесвіт не залишить без уваги нашу мрію.

Джерело: https://www.SunHome.ru/magic/17282

Фен-шуй для залучення любові і шлюбу – рекомендації

Як використовувати фен-шуй для залучення любові? Важливо правильно організувати простір в будинку, позбутися від предметів – символів самотності і наповнити кімнати любовними талісманами.

Дизайн квартири

Найважливіше в східному вченні – правильно організувати простір в будинку, в якому ви живете. Цим потрібно зайнятися в першу чергу, а вже потім підбирати талісмани і символи любові для прикраси інтер’єру.

Загальні поради:

 • Роздрукуйте фотографії симпатичних чоловіків (тільки незнайомих) і розвішані їх по дому. Дуже важливо, щоб це були абстрактні люди, не зірки і не хлопці з вашого оточення
 • Приберіть всі предмети, що символізують самотність. Це можуть бути сумні картини, декоративні статуетки. Замініть їх парними. Наприклад, фігурку одного ангела краще поміняти на статуетку, де янголят вже двоє. І так далі
 • Птахи, згідно фен-шую, – символ любові. Тому наповніть простір картинами, фігурками, статуетками і будь-якими іншими зображеннями пернатих. Найкраще, якщо це будуть фенікси або павичі
 • Всі подарунки колишніх чоловіків потрібно викинути або знищити. Не шкодуйте нічого, інакше минуле ніколи не дасть побудувати нормальні відносини з новим обранців. Безжально спалюйте фотографії, роздайте по подружкам дорогі подарунки і прикраси. Якщо шкода, продайте, а гроші витратьте собі на втіху
 • Всі «жіночі штучки» зберігайте в одному місці, не розподіляйте їх по всій квартирі. Це косметика, прикраси, мереживну білизну, милі серцю дрібнички та інше

Найважливішим місцем для залучення любові вважається спальня. Тому простір в цій кімнаті потрібно організовувати дуже ретельно. Дотримуйтесь наступних правил:

 1. У головах спального місця можна повісити картини із зображенням Місяця і всім, що з нею пов’язано. Це привертає місячну енергію, наповнюватися якої дуже важливо для жінки
 2. Дзеркала потрібно розміщувати таким чином, щоб в них не відбивалося ліжко. Вважається, що дзеркальне відображення забирає любовну енергію
 3. Не можна тримати в спальні живі квіти, їх краще розмістити в секторі багатства і удачі, в південно-східній частині квартири
 4. Тримайте будинку побільше парних предметів. Двоспальне ліжко, дві подушки, дві зубні щітки, тапочки та інше – всі ці речі привертають в ваше життя чоловіків
 5. Небажано розміщувати ліжко таким чином, щоб ви спали у напрямку «ногами до дверей»
 6. Спальня не повинна бути прохідним приміщенням, в ідеалі це – окрема кімната з одними вхідними дверима
 7. Предмети, що символізують морські предмети, залучають любов. Прикрасьте спальню черепашками, морськими камінцями, тематичними аплікаціями
 8. Дитячі іграшки зберігайте в кімнаті дитини. Якщо окремого приміщення для дитячої немає, розмістіть їх де завгодно, але тільки не в спальні

Поради Наталії Правдиної

Наталія Правдіна – справжній експерт по фен-шую. Її поради допомогли вже багатьом людям організувати простір в будинку в рамках східного вчення.

Поради Наталії для залучення любові і шлюбу:

 1. Якщо спальня перенасичена жіночої енергетикою, шанси зустріти другу половину невеликі. Тому потрібно позбутися від милих жіночому серцю дрібниць: м’яких іграшок, предметів рожевого кольору, надмірної кількості подушок
 2. Уявіть, що щоночі у вашій спальні ви засинаєте не одна, а з чоловіком. Як тоді буде виглядати приміщення? Покладіть на ліжко не одну, а дві подушки. Звільніть полку в шафі для одягу майбутнього чоловіка, не захаращувати місце під дзеркалом косметикою
 3. У секторі любові не можна зберігати електроприлади. Звідти потрібно прибрати всю побутову техніку: від телевізора до фена. Так ви приберете «неживу» енергію, яка не дає любові з’явитися у вашому житті
 4. Наповніть простір любові в будинку (південно-західна частина квартири) символічними речами. Це можуть бути картини щасливих пар, статуетки у формі сердець, червоні ароматичні свічки
 5. Щоб максимально активувати енергію любові, зробіть карту бажань. Заповніть відповідний сектор карти зображеннями щасливих пар, весіль, романтичних побачень, підпишіть правильними аффирмациями ( «Я зустріла кохання всього свого життя», «Я вийшла заміж за чоловіка моєї мрії»)

Крім того, для того, щоб зустріти свого обранця, потрібно чітко уявляти, яким він повинен бути. Тому постарайтеся спочатку візуалізувати образ підходящого партнера, а вже потім приступайте до прикраси будинку по фен-шую.

Подивіться відео про те, як залучити любов за допомогою фен-шуй:

рекомендації

Згідно східної філософії, потрібно не тільки простежити за правильною організацією простору, але і дотримувати деякі інші рекомендації.

Вони такі:

 • Виділіть час і подумайте, якого чоловіка ви хочете зустріти. Напишіть на папері докладно всі риси майбутнього обранця. Яким він повинен бути, а які якості вас можуть відштовхнути. Візуалізують картини вашого знайомства, уявіть, як будуть розвиватися відносини. Готовий список можна перев’язати червоною ниткою і прибрати в затишне місце
 • Іноді запалюйте будинку червоні ароматичні свічки. Червоний колір і енергія Вогню залучають потоки любовної енергії, наповнюють жінку привабливістю і красою
 • Вирушаючи на побачення, надіньте червону сукню. В крайньому випадку використовуйте аксесуари цього кольору
 • Слідкуйте за порядком в будинку. Визначте для кожної речі своє місце і завжди прибирайте її туди після використання. Вчасно позбавляйтеся від зламаних і зіпсованих предметів, які перекривають потоки енергії

Ви здивуєтеся, наскільки швидко починають працювати методи фен-шуй. Як тільки ви правильно організуєте простір, у ваше життя стане приходити безліч можливостей для зустрічі з чоловіком вашої мрії.

Джерело: https://TayniyMir.com/fen-shuy/dlya-lyubvi.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *