Як заново закохати в себе чоловіка: способи зацікавити його знову

У наш час розвинений інститут сім’ї: чоловік і жінка об’єднуються, створюють соціальну осередок, живуть разом, народжують і виховують дітей. Найчастіше це трапляється по взаємній любові, але навіть найгарячіші почуття з часом згасають. Як заново закохати в себе чоловіка, розповідається в цій статті.

Зміст приховати

Як заново закохати в себе чоловіка: способи зацікавити його знову

Пара закоханих

Чому пропадає любов

Про пари, які помітно втрачають інтерес один до одного, кажуть, що їх заїв побут. Не дивно – рутина щоденних справ, постійні зачіпки за той чи інший недолік у партнера, взаємні претензії рано чи пізно загасять будь-яку, навіть саму міцну любов.

Сім’я може триматися і на іншому. Так, поступово у деяких людей гарячі почуття замінюють зручність і звичка. Інших утримує разом розрахунок або зобов’язання. Для кого-то «цементом» відносин стають спільні діти.

Такі чоловік і жінка співіснують разом як батьки, але налаштовані по відношенню один до одного нейтрально або навіть негативно. З чад виходить поганий сполучний фактор – вони ростуть, і потреби в батьківській опіці їм потрібно з кожним днем ​​все менше.

Нащадки стають дорослими, які виростили їх подружжя залишаються, як кажуть, біля розбитого корита: без будь-якої особистої життя, принісши її в жертву дітям.

Важливо! Майже всі батьки люблять своїх дітей, це факт. Але це зовсім не означає, що вони повинні стояти на першому місці і вимагати постійних пожертвувань з боку мами і тата.

Зрештою, один важливий пункт, необхідний для гармонійного розвитку, – щасливі батьки.

Не обов’язково спільно живуть або пов’язані узами шлюбу, але задоволені і хоча б спокійно ставляться один до одного.

У таких партнерів з’являються коханці і коханки, зради чоловіка стають звичайною справою, способом виживати. У запущених випадках все нерідко доходить до розлучення.

Найміцніший, найміцніший фактор, який тільки може скріплювати людей, – любов. Якщо жінка розуміє, що їй важливий цей чоловік, то є сенс попрацювати над поверненням гарячого почуття. Змусити чоловіка любити дружину, сумувати за нею, як в перші дні цілком реально.

кризи відносин

Як закохати в себе дівчину – психологічні прийоми і поради

Є такий вислів, що належить Фредеріку Бегбедеру, – любов живе три роки. Насправді воно – не просто красива цитата, а відображення дійсності, якщо говорити про кризи відносин.

Коли люди сходяться в одну пару, нерідко вони очікують, що їх спільне життя буде сповнене лише приємних моментів. Але є кризи, або періоди напруги відносин, які можуть зруйнувати сім’ю. Їх багато, особливої уваги заслуговують найнебезпечніші з них. За точку відліку взята весілля або день початку спільного життя:

 1. Криза першого року. Він якраз пов’язаний з охолодженням палкої закоханості. Настає час адекватно оцінювати партнера. Ще цей час для взаємних притирок один до одного.
 2. Криза трьох років. Романтика йде, поступаючись місцем побуті, через це частіше трапляються сварки. До того ж у більшості пар в цей час народжується перша дитина, через що теж починаються взаємні претензії. Саме з цією кризою можна пов’язати наведене вище висловлювання про життя любові. Слід мати на увазі, що він може бути і трохи пізніше – аж до п’яти років.

Як заново закохати в себе чоловіка: способи зацікавити його знову

пара свариться

 1. Криза семи років. Це те саме пересичення, що несе за собою відразу. Це психологічна втома подружжя. Кожен день схожий на попередній, немає бажання спокушати, залучати. Будинок перетворюється в болото, звідки партнери нерідко втікають в пошуках любовного вогню на коханців і коханок.
 2. Криза тринадцяти років. Зазвичай він пов’язаний з дитиною, який перетворився вже в підлітка. Мама швидше бачить в ньому малюка, якого потрібно опікати, тато – дорослої людини, якого потрібно долучити до «старшої» життя.
 3. Криза двадцяти п’яти років. Молодість позаду, потихеньку підбирається старість. Є кар’єра, діти розлетілися по життю. Виникає питання, що пов’язує подружжя?

Палка любов воістину живе тільки три роки. Після амурні стосунки не даються просто так, над ними потрібно працювати. Тому жінка повинна знати, як заново закохати в себе чоловіка.

Це стосується не тільки її, але і її партнера, однак діяти їм потрібно по-різному. Якщо не звернути належної уваги, то почнуться зради, а там до розлучення недалеко.

Він, звичайно, не вирок, але особливо приємною подією розставання зазвичай не назвеш.

Важливо! Шлюб – це завжди взаємні зобов’язання і поступки один одному. Ще подружжя – зобов’язання. Тому краще спочатку намагатися зберегти дружні і відновити любовні відносини, розлучення залишаючи тільки для того випадку, коли випробувано вже все.

Як залучити чоловіка

Як пережити зраду чоловіка – рада психолога після зради партнера

Якщо подивитися на дружину очима чоловіка, зрозуміло, звідки приходить охолодження.

До весілля чоловік сприймає обраницю як ймовірну видобуток, намагаючись завоювати її розташування. Жінка надходить аналогічно, намагаючись заманити, зацікавити бажаної людини.

Після укладення шлюбу в обох партнер переходить в розряд «видобутого», що не потребує залучення.

Як заново закохати в себе чоловіка: способи зацікавити його знову

Пара недоглянутих людей

Відповідаючи на питання, як закохати в себе чоловіка заново, не можна не зробити висновок: почати потрібно з себе. Нерозумно вимагати від чоловіка пристрасті, не докладаючи ніяких зусиль для цього.

Як закохати в себе заново

Як зацікавити чоловіка по листуванню і чи можна звести його з розуму

Розібравшись з тим, що знову завойовувати увагу улюбленого можна, перш за все почавши зміни з себе, настав час конкретизувати, що саме слід зробити в такому випадку. Єдиного безвідмовного ради з цього приводу немає, так як важливі індивідуальні характеристики партнерів. Ось загальні 10 кроків, які повинна пройти жінка, яка бажає знати, як змусити чоловіка знову полюбити дружину:

 1. Звернути увагу на себе. Східні жінки живуть так: на вулицю одягають скромне, але для свого чоловіка обряджали в краще, намагаються виглядати привабливо. Російські жінки роблять навпаки. Тим часом вірна саме східна тактика. Всякому хочеться бачити з собою красуню, а не замучену життям домогосподарку. Кожен день потрібно хоча б дещицю часу присвячувати себе: не забувати про догляд, легкий макіяж. Слід перебрати гардероб, позбувшись від заношених і пошарпаних речей в ньому. Домашня одяг повинен бути такий, щоб без сорому в будь-який момент в ній можна було здатися в людях. Якщо є зайва вага, це привід для боротьби. Це не тільки притягне чоловіка, але буде неймовірно корисно для самої жінки.
 2. Хвалити. Шлюб змушує дивитися на життя практично. Гарне сприймається, як буденність, зате погане – привід для лайки. Так робити неприпустимо. Партнери – дзеркало один одного. Хвалити треба і за дрібниці, тоді здійснювати їх буде приємніше, і відносини покращаться.

Як заново закохати в себе чоловіка: способи зацікавити його знову

Жінка хвалить чоловіка

 1. Цікавитися. Всі партнери – різні люди. Смаки у них в чомусь збігаються, в чомусь різняться. Потрібно приймати і розуміти це: запитати, як йдуть справи в улюбленій грі улюбленого, обговорити цікаву книгу.
 2. Розвиватися. Коли партнер не росте морально, стоїть на одному місці, рано чи пізно спілкування з ним набридне. Не обов’язково підлаштовуватися в цьому під нього – досить вивчати, цікавитися тим, що до душі.
 3. Проявляти ініціативу. Хтось колись сказав, що чоловік завжди повинен робити перший крок. Але це твердження давно пережило себе. Кожен із подружжя має проявляти інтерес до спільних справах, проведення часу. Зрештою, зазвичай саме жінка – кращий емпат.
 4. Згадати загальне. За роки відносин у подружжя точно з’являється щось спільне: пам’ятне місце, пісня, з якою пов’язані романтичні спогади, важливі для обох слова. Мало просто пам’ятати їх самостійно, як то кажуть, про себе. Їх можна і потрібно згадувати удвох.
 5. Відпочити. Бути педантом постійно шкідливо для психічного здоров’я. Іноді потрібно відпустити ситуацію, не зациклюватися на ній, дозволяючи собі відпочити. Наприклад, не стояти готувати вечерю, відчуваючи втому, а замовити піцу.
 6. Відпочити від дітей і рідних. Це найближчі люди. Але втомлюються в кінцевому підсумку від усього. При тому абсолютно не залишається часу на кохану людину. Добре, якщо у жінки є можливість відправити дітей до бабусі, наприклад, і присвятити вечір і ніч тільки чоловікові.
 7. Гнатися за новими відчуттями. Потрібно згадати самий початок відносин. Разом з партнером хотілося зробити стільки всього: з’їздити в Париж, стрибнути разом з парашутом, зайнятися коханням на пустельному узбережжі океану. Приклад може бути будь-яким. Зараз саме час втілити його в життя: з’їздити в нове місце, випробувати нові відчуття.

Як заново закохати в себе чоловіка: способи зацікавити його знову

Нові відчуття пари

 1. На час розійтися. Це найнебезпечніший, але і самий високоефективний крок. Відпочинок далеко від чоловіка змусить жінку нудьгувати за чоловіком, як би він не поводився перед ним. Або, якщо між близькими перш людьми не залишилося ніяких почуттів, це призведе до усвідомлення, що краще буде піти.

Як можна залучати любов

Любов – не та війна, в якій всі засоби хороші. Є і стоп-дії, за допомогою яких закохувати категорично не можна:

 • Шантаж не призводить ні до чого хорошого. Закохати в себе чоловіка заново, як би не був він доріг, маніпуляціями можна. У підсумку це призведе до погіршення відносин.

Як заново закохати в себе чоловіка: способи зацікавити його знову

шантаж образою

 • Брехати неприпустимо нікому, особливо в такій делікатній справі. За дрібниці брешуть все, але часто або серйозно так чинити не можна.
 • Відповіді на питання, як залучити чоловіка до себе заново без будь-яких зусиль, теж не буде. Важко проявляти ніжність і пристрасть до тієї, яка виглядає неохайно, і сама ніжних почуттів не має.

Що кажуть психологи

Паре може допомогти психолог: дати поради, як знову зацікавити чоловіка, заново залучити його увагу. Найголовніше – працювати над подоланням труднощів. Хочеться, щоб любов була вічною і простий, закохуватися раз і на все життя. Без підживлення жити вічно не буде нічого. Важливо, щоб навіть в періоди загострень партнери залишалися готові чути один одного, йти на діалог.

Як заново закохати в себе чоловіка: способи зацікавити його знову

розмова подружжя

Не варто тішити себе тим, що в наступний раз точно все буде легше. Кризи настають в усіх відношеннях. Як показує психологічна практика, багато разів розведені люди не вміють конструктивно розмовляти – одна і та ж проблема переслідує їх у всіх шлюбах.

Слід працювати над собою, йти на поступки, усвідомлювати, що у відповіді за власне життя – сама людина. З цією умовою потрібно вибудовувати відносини так, щоб вони були на благо обом партнерам і допомогли їм закохатися заново.

Відео

Джерело: https://srazu.pro/semeynaya/kak-zanovo-vlyubit-sebya-muzha.html

Як закохати в себе чоловіка заново – поради психолога

Звичка – біда більшості сімей. Романтика поступається місцем щоденній рутині, погляд змальовується, позитивні якості партнера йдуть на другий план.

Як знову закохати в себе чоловіка? Поради психолога допоможуть запустити оновлення почуттів і повернути згаслу іскру.

Якщо слідувати нескладним рекомендаціям, спільне життя подружжя, які прожили довгий час в одному будинку, знов знайде фарби.

Чому це відбувається?

Стара як світ ситуація, коли через кілька років стосунків жінка починає шукати способи, як закохати в себе чоловіка заново. Перш ніж читати поради психолога, розберіться в причинах.

Читайте також:   Як закохати в себе чоловіка: особливі прийоми і покрокова інструкція

В який момент межа між розкішною красунею і домашнім жителем стерлася, і з’явилося одне слово: дружина? Чоловіки нерідко відчувають те ж саме: зовсім недавно він був лицарем, вона дивилася важким поглядом і погладжувала його біцепси, а тепер просить купити картоплі на вечерю, а сама навіть не зустрічає на порозі. Як в цьому випадку закохати в себе дружину заново?

Поради психолога допоможуть обом партнерам.

Мета досягнута

Він покірний, вона убита. Обидва сказали «Так!» в РАГСі. Хіба ви не говорили, а просто стали жити разом. Розслабленість від усвідомлення досягнутої мети знецінює сам факт відносин. Більше немає необхідності приділяти увагу своїм образом, неважлива одяг. Жінки і чоловіки перестають за собою стежити і стають нецікавими.

ошукані очікування

У людей, готових почати спільне життя, є певні уявлення про сімейний побут. Кожному відводиться соціальна роль: здобувач, хранителька вогнища, захисник. Не завжди уявлення збігаються.

Наприклад, чоловік чекає, що дружина буде готувати різноманітні домашні страви, а жінка не вміє готувати. Чи не хоче вчитися, так як вважає, що вона «Не кухарка, можна готове купити». Чоловік від безвиході починає готувати сам, але невдоволення ситуацією наростає.

Дружина з фатальною бажаною ненаглядної перетворюється в незручну, неприємну, непотрібну.

Проблеми сексуальних відносин

Перші місяці інтимне життя здається різноманітної: партнери тільки пізнають один одного, ще не знають, чого очікувати. Пози, звички, особливості здаються новими, нестандартними. З плином часу секс стає одноманітним: щось забувається, залишаються дві-три пози, втрачається увага до деталей. Підсумок – розчарування від передбачуваності партнера і втрата інтересу.

Народження дитини

Людина, приходячи в світ, перевіряє на міцність стосунки в будь-якій сім’ї. Вся турбота, любов, на яку здатні батьки, направляються на новонародженого. Молоді батьки забувають один про одного, перестають помічати що-небудь, крім малюка. Безсонні ночі і втома не залишають шансів відносинам залишатися яскравими, соковитими і емоційними.

Це найбільш поширені ситуації. Всі вони призводять до охолодження інтересу між подружжям. Здається, що цей процес вже не зупинити, і колишнє потяг не повернути. Насправді, поради психолога про те, як закохати чоловіка або дружину заново, нескладні. А шанс є у тих сімей, де обидва партнери готові змінюватися.

Точка відліку для повернення любові

Сім’я приходить до розуміння, що почуття пора повертати, якщо:

 • любов перетворилася в звичку;
 • присутній факт зради;
 • справа дійшла до розлучення.

Кожна ситуація диктує свої особливості виходу. Якщо при сильному бажанні врятувати сім’ю складно знайти вихід, звертайтеся до психолога. Психологи-гіпнологі, такі як Микита Валерійович Батурин, використовують гипнотерапию і інші способи. Фахівці допомагають справлятися з сімейними кризами, працюючи з парою і з кожним партнером окремо.

Починаємо все спочатку

Повернення почуттів завжди вимагає віддачі обох партнерів. Тільки спільні зусилля дадуть плоди. Шлях успіху починається з жінки, але якщо чоловік не підтримає гру, ефекту не буде.

Як закохати в себе чоловіка заново: поради психолога

Перші кроки, які повинна зробити жінка для відновлення колишньої яскравості почуттів, умовно можна розділити на три категорії:

 • турбота про себе;
 • турбота про нього;
 • турбота про сім’ю.

Згадайте, що було особливо приємним в перші місяці з початку близьких відносин. Подумайте, чого не вистачає зараз, чи можливо це повернути.

займіться собою

Чоловік зустрів вас доглянутою яскравою красивою жінкою. Навіть якщо в результаті полюбив за внутрішній світ, перше враження від зовнішності в день знайомства залишилося з ним назавжди.

Перегорнути роки тому неможливо, та й не потрібно. Станьте зараз кращої версією себе. Зачіска, макіяж, новий одяг – все повинно бути на-віч і по фігурі.

Підкресліть свої достоїнства, нехай чоловік оновить ваш образ в своїй голові.

Застереження: не захоплюйтеся зміною іміджу. На різкий перехід до нової зачіски або стилю чоловік може відреагувати негативно або одним лише подивом. Образ повинен ідеально підходити саме вам, а не бути змальований з обкладинки журналу.

Хитрість: якщо ви не готові змінюватися кардинально, додайте нових нот. Чоловік, можливо, не відреагує і не здивується вголос. Але зміни точно відкладуться у нього на підсвідомості. У будь-якому випадку відтепер біля нього буде перебувати доглянута красива жінка, що підвищить його самооцінку і значимість.

спільні спогади

Так як зацікавити чоловіка заново, за порадами психолога, означає повернути щось з минулого, то потрібно освіжити в пам’яті яскраві моменти. Подумайте, що приємного і милого згадується вам з часів, коли ви тільки почали зустрічатися.

Смішні й романтичні моменти, які пам’ятаєте тільки ви вдвох. Ненав’язливо запропонуйте чоловікові переглянути фотографії того періоду або ваш улюблений фільм, під який ви цілувалися. Спогади спонукають на думки про те, як змінилися з тих пір почуття.

Визнання проблеми з його боку, а не тільки з вашої – прямий шлях до успіху.

Застереження: не будьте настирливі, не кажіть прямо, для чого ви розкопали в надрах жорсткого диска папку з фотографіями дня знайомства. Просто згадуйте.

Хитрощі: під час спогадів можна наблизитися до коханому чоловікові, обіймати його, гладити по голові, сісти йому на коліна. Додайте до візуальних і аудіальним спогадами тактильні відчуття.

Кілька годин для двох

Влаштуйте романтичну зустріч наодинці. Нехай з дітьми посидить подруга, мама або няня, телефони будуть відключені, і ніхто не буде заважати. Поговоріть про все на світі. Затроньте струни його душі: можливо, вам просто не вистачало часу, щоб поговорити, тому почуття притупилися.

Застереження: стежите за темами бесіди. Не давайте впроваджуватися в неї підгузків, продуктів харчування, здоров’ям собаки або планами про поїздку до мами. Поговоріть краще про щось такому, що було цікаво вам на початку відносин.

Хитрощі: краще, якщо поряд не буде ніякої техніки – ні телефонів, ні телевізорів, ні гучної музики. Зверніть увагу один на одного, не давайте оточуючих речей вас відволікати.

Хваліть один одного

Не сприймайте роботу на благо сім’ї обов’язком. Спробуйте подивитися на приготований вечерю, випрані штори, спілкування з дитиною з вдячністю. Говоріть один одному спасибі не менше 10 разів на день. Хваліть за будь-які справи для дому та сім’ї.

Застереження: робіть це виключно щире. Для цього постарайтеся оцінити по достоїнству всі благі справи улюбленого партнера. Слідкуйте за реакцією.

Хитрощі: слова подяки і похвали можна говорити не тільки вголос. Підключайте фантазію: напишіть спасибі в записці, подякуйте в смске, розкажіть про те, як вам пощастило з другою половинкою, на сторінці в соцмережах. Це буде особливо приємно.

Боріться з повсякденністю

Способів боротьби багато: маленькі сюрпризи, невластиві вам дії, забавні елементи одягу і смішні штучки – все це розохотить почуття, додасть перчинку буденності і налаштує на позитивний лад. Ви можете навіть виїхати кудись разом, наприклад, на тиждень в похід. Або роз’їхатися на тиждень за різними адресами, щоб скучити.

Застереження: якщо чоловік не реагує на ваші спроби і не нудьгує, коли ви далеко – це може бути тривожним дзвіночком. Спробуйте глибше проникнути в його особистість. Про те, як краще розуміти емоції і настрої близьких людей, можна дізнатися на каналі психолога-гипнолога Микити Валерійовича Батурина.

Хитрощі: цікавтеся захопленнями партнера, його думками і планами. Так легше буде придумати сюрпризи або ненароком допомогти у важкій ситуації. Обізнаний – значить, озброєний.

Як полюбити чоловіка?

Поради психолога стосуються не тільки тих, кому не вистачає любові. Якщо ви відчуваєте, що інтерес ослаб, ентузіазму на відновлення відносин немає, спробуйте розбудити любов всередині себе.

Подивіться на нього по-новому

Можливо, за роки спілкування чоловік став для вас буденністю. А адже він теж людина зі своїми думками, планами, ідеями та переконаннями. Що ви знаєте про це зараз? Дай бог, якщо назва його улюбленої страви, і який сир він вважає за краще купувати. Копнувши глибше, ви зможете згадати, за що полюбили його колись: захоплення, прагнення, улюблені фільми і книги.

Будьте уважні

Приділяйте чоловікові більше часу. Цікавтеся його роботою, відносинами з колегами, друзями і родичами. Задавайте питання. Коли вам стане дійсно цікаво все, що він робить, питання як знову полюбити чоловіка відпаде, а поради психолога стануть не потрібні. Інтерес і взаємоповага – базові складові здорової міцної родини.

Уявіть його з іншою жінкою

Це викличе почуття легкої ревнощів, але при цьому буде безпечно для відносин. Проаналізуйте: чому він раптом пішов до іншої, за що та його полюбила. Почуття ревнощів і власності в таких терапевтичних дозах мають приголомшливий ефект!

20 ознак, що у вас найкращий чоловік

Візьміть листок, ручку і накидайте список з двадцяти якостей, за які ваш чоловік – дійсно краще всіх. Серед порад психолога на тему як закохатися в чоловіка заново, цей – один з найбільш дієвих. Якщо забули, завжди можна перечитати. 20 – це не межа, з поверненням почуття любові доповнюйте список.

Чи не збираєте образи і не сваріться всерйоз

Все образливе, що виголошено в серцях, надовго залишається в серці колючими скалками. Навіть якщо ви примирилися, осад продовжує терзати душу. Відпустіть образи, поговоріть про наболіле з партнером. Є безліч технік емоційного контролю без шкоди для психічного та фізичного здоров’я.

Різноманітність в сексі

Секс потрібен не тільки чоловікам. Жінка, відчуваючи себе впевненою, бажаною, коханою, здатна на великі чудеса. Як полюбити чоловіка? Поради психолога – впроваджувати в сексуальне життя щось нове і приємне для вас. Тоді ентузіазм не вичерпається, а бажання прокинеться з колишньої силою.

головне правило

Сім’я – це союз, заснований на любові. Ніхто не примушував вас з’їжджатися, будувати спільний побут і народжувати дітей: це ваш особистий вибір. Поважайте його. Не забувайте про кохання. Бажано робити це з перших днів зустрічі, так як заново полюбити чоловіка пізніше поради психолога допомагають не завжди. Якщо повертати сімейне щастя не хочеться, не допоможе жоден фахівець.

Як знову закохати в себе чоловіка і зберегти сім’ю? Поради психолога нескладні, виконувати їх цікаво.

Вони не тільки розпалюють згасаючі емоції, але і в цілому роблять повсякденність більш різноманітною і дивовижною. Ми самі творимо настрій і навколишній простір.

Позитивний погляд, трансформація негативних емоцій в нейтральні, плани, ідеї, проекти і, звичайно, любов – головні рушійні сили, які надають життю сенсу.

Джерело: https://ProPanika.ru/psihologiya/kak-vlyubit-v-sebya-muzha-zanovo-sovety-psihologa/

Як заново закохати в себе чоловіка: поради для рішучих жінок

Романтичний період у ваших відносинах давно позаду, і ви все частіше відчуваєте, що чоловік вас не цінує.

 

Можливо, він грубий або, навпаки, байдужий, ви все менше часу проводите разом – але поки не наважуєтеся піти від чоловіка: раптом все зміниться в кращому? Саме це не відбудеться, попереджає психолог Олександр Шахов.

 

Але в ваших силах налагодити відносини з чоловіком – по крайней мере, спробувати. Спочатку спробуйте знову стати для нього єдиною і неповторною. Чи не допоможе – втрачати вже нічого, підключайте «важку артилерію».

Читайте також:   Вітання з днем народження колишньому чоловікові: добірка ідей

Як закохати в себе чоловіка

Яких жінок чоловіки носять на руках? Що в них такого? За що їх цінують? Кожна прагне випробувати справжню любов, стати для чоловіка тієї єдиної, з якої хочеться говорити, на яку хочеться милуватися, про яку хочеться піклуватися, з якої хочеться розділити життя, – але не у всіх виходить. Як же стати жінкою, заради якої хочеться звернути гори?

Розвивайтеся. Прийміть той факт, що потрібно працювати над собою, щоб залучати людей. Ніхто не ідеальний. Визнавши, що вам є куди прагнути, ви відкриваєте для себе простір для зростання.

Працюйте над самооцінкою. Не втомлююся повторювати, що низька самооцінка йде рука об руку з пихою і закритістю. Навколишні чоловіки не виявляють до вас ніякого інтересу? Знайдіть свою цінність, відчуйте себе унікальною особистістю, і чоловіки не зможуть пройти мимо.

Розвивайтеся інтелектуально. Читайте хорошу літературу, шукайте нові захоплення і хобі, які запалять вас. Чоловіки вважають за краще бачити поруч жінку, з якою є, про що поговорити.

Будьте легкої – не Грузія чоловіка. Вмійте підтримати бесіду (дивимося попередній пункт), але навіть якщо чоловік сам є знавцем Канта, він не відмовиться час від часу поговорити на більш легкі теми.

Працюйте над своєю промовою. Нецензурна лайка – останнє, що чоловіки хотіли б чути з вуст привабливої жінки. Красномовство – це не дар, а навик, який можна розвивати.

Ставайте привабливіше. Не шукайте виправдань в стилі «деяким просто не дано». Так, все народжуються з різними зовнішніми даними, але стилістів, візажистів, тренерів по ході і спортзал ніхто не відміняв – було б бажання.

Внесіть різноманітність в інтимне життя. Вивчайте цю важливу сферу спілкування між чоловіком і жінкою. Звичайно, можна звинувачувати у всьому чоловіків, а можна змінити свій підхід і стати майстерним жрицею.

Вивчайте чоловічу психологію. Ваше уявлення про ідеальну жінку може відрізнятися від уявлень чоловіків, і цю різницю слід враховувати.

Якщо чоловік не цінує: техніка # тапківсад

Також поділюся з вами авторською технікою, застосовувати яку потрібно в разі, якщо чоловік, м’яко кажучи, знахабнів або, кажучи словами наукової психології, знецінює особисті потреби партнера. Вона потрібна, якщо ви часто лаєтеся з чоловіком, чоловік не поважає ваші особисті кордону і заподіює біль, відносини вже в глухому куті, але ви все одно їх тягнете і сподіваєтеся на краще.

80% сімей, які застосували цю техніку, зараз разом. 20% жінок закінчили відносини, в яких вони були нещасні.

В чому суть? Фактично ви повинні оголосити партнеру мораторій на спілкування . Скажіть: «У наших відносинах я відчуваю біль. Мені потрібна пауза, щоб подумати над тим, як все буде далі. Тому ми з тобою не будемо бачитися і спілкуватися місяць. Після ми зустрінемося, щоб обговорити, що будемо робити далі ».

Важливо: ви не розриваєте відносини. Ви робите паузу. Це потрібно для того, щоб показати партнеру, який вже не чує слів, що ви доведені до крайнього ступеня відчаю, і дати йому можливість усвідомити можливість розриву відносин.

До хорошого швидко звикаєш. І в побутовому житті чоловік швидко втрачає розуміння цінності, яку ви представляєте. «Що маємо, не бережемо, втративши – плачемо». Щоб до чоловіка повернулося відчуття вашої цінності, ви повинні на час її забрати – # тапківсад.

Чоловіча психіка по-особливому реагує на розрив. Що відбувається, коли партнер виявив себе в «саду» і в «тапках»?

Перший тиждень проходить під девізом «Фестиваль в Бразилії!»: Відчуваючи, що вирвався з-під контролю, чоловік іде у відрив. Пиво ллється рікою, друзі ходять юрбами, ночами він п’яний фліртує на сайтах знайомств, широкими жестами розкидає брудні шкарпетки по дому, безлімітно дивиться тв або ганяє в танчики на комп’ютері. Життя вдалось!

У цей момент чоловік радіє можливості вільно зітхнути і повернутися в те підліткове час, коли було багато свободи. Але  через тиждень починають приходити спогади з того ж періоду, про які він благополучно забув.

Гуляти безкарно не виходить – швидко йде здоров’я і гроші. А разом з грошима чудесним чином пропадають і друзі – ті, що неодружені і завжди на мілині.

А хто одружений, вже відхрещуються і, винувато посміхаючись, з погано прихованим почуттям переваги, кажуть: «Ну, це ти тепер вільний, як птах.

У мене-то сім’я, старий, вибач »і повертаються в пахне ситістю і затишком будинок, залишаючи героя з пляшкою кетчупу і ящиком пива в холодильнику.

Жінки на сайтах знайомств вимагають квітів, ресторанів і серйозних відносин. Але він вже встиг благополучно забути про це, як про страшний сон, і починати цю веремію заново зовсім не хочеться.

До кінця другого тижня чоловікові набридає прати самому, варити заморожені пельмені, а гора немитого посуду перекриває вхід на кухню. І в цей момент в чоловічу душу починає вповзати туга по ніжній дружині, наваристого борщу і спокою за сите майбутнє. У нападі ностальгічною любові чоловік вперше боязко набирає смс: «Привіт. Як справи?”.

Коли знову починати спілкуватися з чоловіком

Отже, ми залишили нашого героя в кінці другого тижня в тузі. Багато жінок засмутилися: «Що ж він такий-сякий на мене не нудьгує?». Але ви хіба забули, чому відправили його з капцями в сад? Тому, що він вас як жінку НЕ цінував . І процес усвідомлення цінності тільки починається!

І ось чоловік починає закидати вас смс і намагається помиритися. На цьому етапі жінка, змучена питанням «А чи правильно я поступаю?», Здається і приймає голодного в усіх відношеннях і тимчасово покірного чоловіка в рідні пенати. Так робити на потрібно .

Чи відбулося у нього переосмислення цінностей? Ні! Часу не вистачило. А вам – знань, як працює чоловіча психіка. Як результат: через деякий час він знову звикне, і ви отримаєте того ж самого тюленя, що і був.

А як треба? Треба ще чекати! Рівно місяць.

Властивості чоловічої психіки такі: через два тижні витісняються негативні спогади і зберігаються позитивні – це ностальгія. На третьому тижні в пам’яті чоловіка залишаються тільки приємні моменти ваших відносин. Він згадує, кого він любить, і починає сумувати за вам вже як по особистості. Він розуміє, що ви – цінність! Ось він – шуканий інсайт!

Чоловік оббиває пороги, шукає зустрічей, благає і по-справжньому кається. Тільки через місяць з початку # тапківсад можна починати діалог з ним . Але не з примирення. А з походу до сімейного психолога, щоб розробити нові правила спілкування . Це дуже важливо! Чи не змінивши свій сценарій поведінки, ви обидва прийдете до того ж результату.

Чи погодиться він на терапію через місяць? Так! Адже він по-справжньому вас зараз цінує.

А якщо не повернеться? Ви зрозуміли, що цій людині ви не потрібні. Чи варто шкодувати про те, що позбулися паразита і баласту, яким немає до вас справи? Думаю, слова зайві.

Так, техніка непроста, вимагає підготовки – як організаційної, так і емоційною. Вам буде важко, ви самі захочете вийти з ним на зв’язок раніше терміну. Якщо підете назустріч самі або піддастеся його впливу, нарікайте на себе, техніка не спрацює. Застосовувати можна тільки один раз.

 • 7ya.ru
 • ЧИТАЙТЕ ЩЕ:
 • Боїтеся, що чоловік піде?
 • Якщо чоловік «не відпускає».
 • Чому колишній не залишає в спокої?
 • Підписуйтесь на канал ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПСИХОЛОГІЯ, щоб не пропустити щось дуже важливе.

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5d23589d70080e00aee0ccd1/5da408b278125e00add22f65

Як закохати в себе чоловіка заново і на все життя

У подружніх стосунках іноді настає період охолодження. Почуття стають менш яскравими, позначається рутина. Як повернути любов чоловіка? Є кілька простих кроків, які допоможуть підняти відносини на новий рівень.

 • Як зацікавити чоловіка
 • Чого не можна робити
 • Як повернути колишню пристрасть
 • Що зробити, щоб чоловік любив завжди

Оскільки подружжя проводять багато часу разом, вони настільки добре пізнають один одного, що здивувати-то вже й нічим. Це потрібно виправляти. З’явилася дивна тенденція: як тільки проходить медово-солодкий період шлюбу, жінка вдома перестає стежити за собою. Виправдовується це просто: «нехай полюбить мене такою, яка є». Це вірно, тільки є одне «але» – чоловік любить очима.

Щоб запалити колишній вогник в очах свого чоловіка, потрібно завжди мати гарний вигляд. І вдома в тому числі. Не потрібно віддавати перевагу старим речам в якості домашньої одягу. Нехай це буде простенький, але сарафанчик, наприклад.

Ніякої мішкуватою одягу – нехай чоловік милується тими вашими принадами, які йому дісталися. Взагалі з самого початку спільного життя введіть собі правило – добре виглядати будинку. Не обов’язково бути досконалістю при макіяжі. Але ось чисте волосся, нігті і зуби – це золоте правило.

Ніколи не запускайте себе, щоб не відбувалося. Це підігріває інтерес чоловіка довгий час.

При цьому не забувайте про те, що всі ваші косметичні процедури та інші інтимні стосунки максимально довго повинні залишатися таємними від чоловіка. Щоб його зацікавити знову, потрібно виглядати шикарно, але не показувати, як саме вам це вдається.

Ніяких масок вечорами перед чоловіком – для цього є ванна кімната, так само як і для інших жіночих процедур. Хоч щось має залишатися загадкою для чоловіка. І боронь вас від розповідей про пологи (своїх чи чиїхось ще). Не кожному чоловікові такі розмові по душі. Залиште ці враження при собі.

Так само як і про якісь операціях або інших лікарських втручаннях. Середньостатистичний чоловік, не працюючий лікарем, не любить такі розповіді.

Готуйте своєму чоловікові його улюблені страви, навіть якщо ви їх терпіти не можете. Хоча б пару разів на тиждень. Це покаже, наскільки добре ви його знаєте, і цінуєте його смаки.

При цьому не забувайте, що приготування їжі не повинно віднімати весь ваш вільний час. Не робіть з їжі культ, нехай вона стане просто приємним доповненням до сімейного життя, не більше того.

Намагайтеся дивувати своїми кулінарними витворами, а не готувати один раз і на весь тиждень. Це не тільки шкідливо для шлунка, але і нададуть швидко.

Постарайтеся дивувати не тільки на кулінарному терені, але і в інтимному житті. Це важливий аспект. Мабуть, навіть важливіша за всі інші. Щоб знову закохати в себе чоловіка, приділіть увагу вашої сексуального життя. Спробуйте щось нове, зробіть ваше спільне проведення в ліжку. І вже, звичайно, не відмовляйтеся від сексу з різних необґрунтованих причин.

Зрештою, щоб зробити точку відліку нового етапу сімейного життя, можна змінити обстановку.

Наприклад, якщо вдома постійно діти або інші родичі, які налаштовують на потрібний сексуальний лад, то просто зніміть номер в готелі, влаштуйте романтику. Кращий варіант – відправитися в спільний відпочинок.

Нехай навіть на дачу або в кемпінг на вихідні. Це допоможе не тільки розслабитися, але і зблизитися ще більше.

Ні за яких умов не сваріться з чоловіком. За час, який ви прожили разом, швидше за все, було вже чимало сварок. Зведіть їх мінімуму. Багато в чому це залежить саме від жінки. Є ситуації, в яких можна промовчати, пожартувати або взагалі проігнорувати. Це теж стане приємним сюрпризом для в чомусь провинився чоловіка, який підсвідомо чекає скандалу і вже налаштований на нього.

Навіть якщо в сімейному житті все стало не дуже гладко, це не привід робити крок ліворуч. Це стосується обох сторін. Щоб у чоловіка навіть не було спокуси завести інтригу на стороні, змініть свою поведінку. Будьте м’якше, жіночні, легше в спілкуванні. Згадайте, який були на початку відносин, який вас полюбив ваш чоловік. Постарайтеся повернути собі те ставлення до життя.

Не ображайтеся без приводу ніколи. І навіть якщо привід на ваш погляд є, теж не ображайтеся. У період, коли ви намагаєтеся повернути колишню пристрасть – це тільки все псує. Якщо ваші інтереси в чомусь не збігаються – це не привід ображено мовчати і дутися по кутах. Просто уникайте конфліктів на ці теми. Зрештою, смаки у всіх різні.

Чи не шантажуйте свого чоловіка сексом або їжею. Це не принесе в стосунки нічого нового, крім образ і сварок.

Смачний обід і вечерю, чистий одяг і постіль, хороший секс, не через силу – запорука міцних сімейних відносин, щоб не відбувалося в будинку. Це ж і стосується порядку в домі.

Читайте також:   Як сподобатися чоловікові: інструкція для різних ситуацій

Це пряма жіноча обов’язок – зберігати сімейне вогнище, не нехтуйте своїми обов’язками, навіть якщо сильно втомлюєтеся на роботі.

Щоб знову закохати свого чоловіка в себе, приділяйте йому увагу. Не можна міняти сімейний вечір (нехай навіть біля телевізора) на свої інтереси.

Навіть якщо дуже хочеться поговорити з подругою, сходити кудись однієї або посидіти в інтернеті. Ваш чоловік потребує вашої уваги, нехай і мовчазному, навіть якщо не говорить про це.

Просто подивіться разом кіно, поваляйтеся на дивані або зіграйте в якусь цікаву, улюблену обома гру.

Не нехтуйте і таким аспектом, як спілкування. Цікавтеся справами чоловіка, уважно вислухайте все те, що йому важливо розповісти. У свою чергу теж розповідайте про те, як пройшов день.

Але не забувайте, що діалог – це розмова двох, не перетворюйте його в монолог. Інакше це, по-перше, швидко набридне дружину. По-друге, покаже, що вас цікавить тільки те, що відбувається у вас.

По-третє, це просто не ввічливо.

Чи не тикайте чоловіка в його недоліки і шкідливі звички. Швидше за все, вони у нього завжди були, ви їх бачили і брали чоловіка вже таким, переробити його складно. Чи не доставляйте ні собі, ні йому зайвих проблем нескінченним свербінням на тему: «що ти за людина?», «Чому ти завжди робиш так, а не так» і іншими.

Якщо ж шкідливі звички з’явилися вже під час сімейного життя, то і винні в цьому ви, почасти. Тоді нарікати на одного тільки чоловіка теж не можна. І виправляти його нескінченними розмовами про те, як він зіпсувався теж не потрібно. Виберіть м’яку тактику – ласкою і турботою.

Цим можна гори перевернути, не те, що відучити чоловіка від куріння, наприклад, або розкидання речей по кімнаті.

Ніколи не сваріть чоловіка за те, що ви дозволяєте і собі. Наприклад, за те, що він є в ліжку, якщо ви і самі не проти час від часу перекусити чимось смачним перед телевізором. Це призведе тільки до нового витка сварок і образ. А ваша мета – закохати чоловіка.

Дійте від противного – подобається йому після роботи вечеряти в ліжку – принесіть йому вечерю в ліжко. По-перше, це його здивує. По-друге, приємно порадує. По-третє, ви проявите турботу і увагу.

Це зайвий раз переконає вашого чоловіка в тому, що ваші почуття до нього з роками не охололи, а залишилися на колишньому рівні.

Якщо чоловік відкрито вам сказав, що втомився від сімейного життя з вами, то знайдіть в собі сили спокійно і по пунктах обговорити з ним ваші помилки. До критики з його боку поставтеся максимально холоднокровно.

А потім проаналізуйте для себе, чи хочете ви змінитися і повернути любов свого чоловіка. Якщо бажання і сили є, то встановіть часовий період, під час якого ви спробуєте почати все з нуля.

Перш за все, проведіть в собі роботу над помилками, які не влаштовують чоловіка. І вже потім перейдіть до інших жіночих хитрощів, щоб закохати свого чоловіка заново. Наприклад, почніть робити йому невеличкі сюрпризи. Не обов’язково, щоб це було щось масштабне.

Нехай це будуть записочки зі словами любові або з вашими спогадами. Де їх ховати – залежить лише від вас. Тільки робити це потрібно все ж будинку, а не в кишені його піджака або штанів. Можливо, що на роботі це його тільки відверне або виставить в незручному світлі перед колегами.

Підігріває його інтерес, посилаючи смс-повідомлення інтимного характеру. Але тільки в той час, коли ви знаєте, що він дійсно не сильно зайнятий.

Наприклад, в обідню перерву або ввечері, коли він вже прямує додому. Можна розповісти про те, щоб ви хотіли, щоб він з вами зробив. Фліртуйте зі своїм чоловіком.

Це нагадає йому той самий романтичний період, коли ваші відносини ще тільки зароджувалися.

Запросіть чоловіка на романтичну вечерю. Нехай він буде вдома. Важливо – прибрати всі відволікаючі елементи подалі. Це стосується тварин, родичів і навіть дітей. Останніх можна на одну-дві ночі і до бабусі прилаштувати.

Нагадайте чоловікові про те, який ви можете бути пристрасною і чудовою. А щоб налаштувати на потрібний лад чоловіка, можна і невеликі хитрощі використовувати – духи з феромонами, страви з афродизіаками, сексуальний наряд.

Чи не вульгарний і вульгарний, а з натяком на легку еротику.

Чому потрібно починати саме з ліжка відновлювати відносини? Тому що саме те, що відбувається в ній, найчастіше є показником для чоловіка. Пристрасний і палкий секс є запорукою почуттів для представників сильної статі. А ось млявий і рутинний – обов’язком і нічим більше. Не перетворюйте своє найсильніша зброя в буденність.

І найголовніше – не будьте надмірно наполегливою. Цього чоловіка не люблять, ні в якому вигляді. Якщо вам надійшла відмова на щось (нехай навіть і романтичну вечерю, який ви так старанно готували), знайдіть в собі сили прийняти це спокійно.

Можливо, у чоловіка неприємності на роботі або спочатку були інші плани. Просто швидко перекваліфікують романтичну вечерю в звичайний, без будь-яких докорів. Проявіть турботу і ненастойчіво поцікавтеся про те, чому був даний відмову.

Знайте міру. Бути чи не занадто наполегливою ще не означає, що потрібно бути байдужою. Це зайвий раз переконає чоловіка в тому, що відносини вичерпали себе. Проявляйте інтерес, але не агресивний. І боронь вас Бог від перевірок чоловіка.

Ніколи і ні за яких обставин. По-перше, якщо він захоче щось приховати, то все одно приховає. По-друге, цінуєте себе і свій вибір.

Якщо ваш чоловік в чомусь провинився, то він знайде в собі сили (нехай і з часом), щоб зізнатися в цьому.

Щоб повернути минулу пристрасть у відносини, частіше згадуйте про те, що між вами було в найяскравіший ваш період. Чим це корисно? По-перше, освіжає пам’ять.

По-друге, певна ностальгія за колишніми часами штовхає, часом, на цікаві вчинки. Як вас, так і чоловіка. По-третє, це просто весело.

А сімейне життя не повинна бути обов’язком, вона повинна приносити і радість. По-четверте, це хороша тема для діалогу.

Ставтеся до свого чоловіка, як до чоловіка! Не намагайтеся його у всьому контролювати і тримати на короткому повідку. По-перше, це нікому не подобається. Вам самій б теж таке не припало до душі. По-друге, підкаблучником ніхто не любить. Вам і самій хочеться, щоб поруч був саме Чоловік, з великої літери, а не безвольне істота.

Фінанси. Так-так, той самий камінь спотикання для багатьох сімей. Якщо ваш чоловік віддає вам все зароблені гроші, то будьте люб’язні цікавитися його думкою про те, як їх краще витратити. Хоча б складати приблизний план витрат на поточний місяць.

Ніколи не брешіть. Навіть в таких типово жіночих речах, як вартість того чи іншого нового придбання. Або економте, або майте сміливість зізнатися в тому, скільки ж ви витратили. Чи не брешіть в дрібницях – це низько. А вже про великі обставини і говорити нема чого. Якщо ви зробили вибір на користь конкретного чоловіки, то будьте з ним чесні.

Розширюйте горизонти. Чи не живіть в масштабах тільки роботи і вашого будинку. Виходьте погуляти разом. І це повинен бути не похід в магазин або у справах, а просто спільна прогулянка по парку, наприклад.

Якщо в будинку є собака, то заведіть собі хорошу сімейну традицію – вигулювати її ввечері разом. Завжди і в будь-яку погоду. Це зайвий привід провести час разом, поговорити або навіть помовчати.

Але разом.

Придумайте сімейну традицію! Якщо її ще не завелося за час спільного життя. І домовтеся заздалегідь про те, щоб дотримуватися її, у що б то не стало. Наприклад, проводити вихідні разом на природі. І корисно для вашого здоров’я, і ​​для відносин. У погану погоду же можна проводити вихідні в розважальних місцях – кафе, кіно, театрі, музеї та інших. Аби ваші інтереси тут збігалися.

Знайдіть спільне хобі. Наприклад, запишіться разом в басейн або на фітнес. Якщо ваш чоловік не великий шанувальник такого активного відпочинку, то шукайте компроміси. Наприклад, відеоігри. Знайдіть загальний інтерес, який вас зайвий раз об’єднає. Подобається вашому чоловікові трощити монстрів у вільний час, навчитеся і ви. Удвох це веселіше, та й буде про що поговорити потім.

Щоб чоловік любив вас завжди, полюбите і ви себе. Але тільки знайте міру. Нарциси мало кому симпатичні. Якщо ж ваша самооцінка неймовірно низька, працюйте над собою. Чоловік любить ту жінку, яка любить себе. Або хоча б вміло маскує свої комплекси.

Чи не стогніть щодня про те, що в вас щось не так. Можливо, ваш чоловік і не помічає цього зовсім, а ось від постійного згадування почне звертати увагу на ваші недоліки. Та й взагалі, скаже відверто, нікому не подобаються вічно незадоволені люди.

Введіть собі за правило мати фізичний контакт з чоловіком. Наприклад, цілувати його, коли він іде на роботу і приходить з неї.

За статистикою, пари, які щодня цілуються один з одним, розходяться в кілька разів рідше, ніж ті, хто нехтує цим ритуалом. Це ж стосується і обіймів. Нічого не варто зайвий раз обійняти свого чоловіка.

Наприклад, коли він дивиться новини або читає. Так, навіть коли він просто сидить за комп’ютером.

Ніколи не розповідайте подругам або родичам про те, яким є ваш чоловік: в ліжку, в спілкуванні, на роботі. Це все їх мало стосується.

І взагалі поменше виносьте з дому на загальне обговорення, що відбувається. Це тільки ваше і нічиє більше. Зайві плітки і розмови тільки заважають сім’ї.

Прийміть собі за правило або хвалити свого чоловіка, або взагалі нічого не говорить про нього, а шукати інші теми.

І найголовніше – любите свого чоловіка! Чоловіки не такі вже й черстві, як здається на перший погляд. Вони прекрасно почувають все, що відбувається. І якщо ви його щиро любите і намагаєтеся бути для нього номером один в житті, він це побачить і оцінить.

Щоб закохати в себе чоловіка заново і на все життя, потрібно просто його любити. Завжди. Навіть коли ви втомилися, немає сил на розмови або щось більше. Просто притисніть до нього, обійміть і поцілуйте.

Цього буде достатньо для того, щоб показати, що ви все та ж жінка, яку він так сильно полюбив раніше. Будьте разом в будь-яких обставинах, приймаючи сторону свого чоловіка, підтримуючи його. Це теж дуже цінно для нього. Навіть якщо він і не правий.

Будьте йому опорою, цінуєте і любите. Цього достатньо для гармонії в родині.

Джерело: https://www.wmj.ru/otnosheniya/lyubov-i-seks/kak-vlyubit-v-sebya-muzha-zanovo-i-na-vsyu-zhizn.htm

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *