Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Як підібрати потрібні слова, щоб краще запропонувати дівчині зустрічатися? Це питання напевно задавав собі кожен хлопець. Чи не губіться: існує маса способів зробити це романтично і незвично, щоб вона погодилася. Поділимося самими надійними.

Зміст приховати

Зміст статті:

Як запропонувати дівчині зустрічатися. Поради та правила для чоловіків

В який момент можна діяти

Кращі фрази, щоб запропонувати зустрічатися

Приклади того, як запропонувати зустрічатися по листуванню

Як запропонувати дівчині зустрічатися. Поради та правила для чоловіків

В сучасності заповітні слова про початок відносин вимовляються все рідше і рідше: стосунки зав’язуються самі собою, відбувається зближення, і обом уже зрозуміло, що вони разом. Це не погано і не добре, це просто факт, який сприймається як даність.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Проте, фраза «давай будемо разом» не зникла з життя остаточно і безповоротно. Вона потрібна в тих випадках, коли ви не дуже добре знайомі, але впевнені в своїх намірах, коли бачать люди занадто рідко, коли в стосунках мало ясності. Формальності відходять на другий план, але не для всіх, і багатьом все ще зручніше прояснювати статус відносин, щоб бути в них впевненим.

Якщо ви з дівчиною на стадії зближення, і все і так йде непогано, цілком можна обійтися без вербального старту відносин.

 

Досить просто дочекатися того моменту, коли ви близькі вже досить, щоб розцінювати один одного як партнерів.

Вдаватися до вербальности варто в двох випадках: якщо ви хочете додати романтики або якщо ви не впевнені в стосунках і хочете точніше визначити їх статус.

Для такого кроку потрібна сміливість і впевненість в собі: чи не промовляти вголос набагато простіше і безпечніше.

Але дівчата, хоч часто тепер і не чекають пропозиції зустрічатися, не реагують на нього негативно і отримують задоволення від такої легкої старомодності. Особливо коли мова про відносини, вже близьких до романтичних.

Так що не лякайтеся і намагайтеся ставитися до цього моменту як до пригоди або грі, а не як до події, від якого залежить ваша доля.

Пам’ятайте про головні правила:

 • будьте впевнені в собі,
 • будьте оригінальні,
 • будьте романтичні.

Сама пропозиція може бути практично яким завгодно, але ці три складові відчутно наближають вас до успіху. Серед них немає найбільш важливою – використовуйте всі три.

Найкраще вести себе так, як ніби ви робите для дівчини приємний жест, в той час як для вас цілком зрозуміло, що романтичні відносини неминучі.

Такий підхід поєднує в собі: і увагу, яку приємно дівчині, і вашу впевненість, яку вона переймёт з високою часткою ймовірності.

Як хлопцеві підготуватися

Хлопцям часто непросто зрозуміти, як натякнути дівчині на серйозні відносини. Потрібно багато продумати, тому правильна підготовка – половина успіху.

Важливо продумати як самі слова, так і обстановку і момент, якщо ви плануєте робити це при особистій зустрічі. Часом все трапляється спонтанно і момент знаходить себе сам, і потрібні слова самі підвертаються, коли ситуація до того спонукає.

 

Але так буває не завжди, і якщо ви вирішили не чекати вдалого випадку, значить, доведеться підготуватися як слід.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Для початку переконайтеся, що зараз це доречно. Через скільки побачень можна запропонувати дівчині зустрічатися – важливе питання. Переконайтеся, що ви вже достатньо зблизилися, а не бачитеся вдруге в житті.

 • Не тягніть занадто довго: якщо ви вже в досить очевидних відносинах з декількома побаченнями в тиждень і навіть сексом – момент упущений, і тепер пропозиція буде виглядати як мінімум безглуздо. Тільки якщо ви не збираєтеся зробити його навмисно жартівливим.
 • Подбайте про баланс і акцентах: занадто романтична або динамічна обстановка може відвернути дівчину від питання вечора або, навпаки, занадто буденна буде виглядати непереконливо.
 • У чому особливість вашої пропозиції: в красивій формулюванні, в подачі, в тому, що відбувається в цей момент навколо?
 • Продумайте все: місце, час, слова, обстановку. Подивіться кращі місця для побачення, виберіть те, що потрібно. А потім продумайте свій зовнішній вигляд. Важливо бути акуратно одягненим і попередньо подбати про гігієну. Чи не наряжайтесь як на випускний, але підкресліть важливість моменту хоча б аксесуарами або парфумами.

Всі чотири варіанти мають шанси бути виграшними, але заважати всього і побільше не варто.

Ви можете вимовити зворушливу і чіпляють мова про свої почуття і бажання, просто хитаючись на гойдалках у дворі або сидячи в кафе. А можете заспівати про це, де завгодно.

Або ж спостерігати за чимось гарним, перебувати в неймовірно романтичній обстановці і просто взяти дівчину за руку з фразою «я хочу, щоб ти була зі мною».

Ще один важливий пункт – підготуватися до її відмови. На жаль, він може відбутися. Якщо ви наважуєтеся запропонувати відносини, оскільки не розумієте, хто ви один одному, будьте готові, що дівчина може відмовити.

В цьому немає вселенської катастрофи, ви знайдете іншу, але поживіть трохи з цією думкою і не відкидайте таку ймовірність, щоб не опинитися захопленим зненацька в ключовий момент. Постарайтеся відреагувати на відмову спокійно і не зіпсувати стосунки, що склалися і вечір.

А вже як тепер бути з цією дівчиною – подумаєте після.

В який момент можна діяти

Ідеальний час для пропозиції зустрічатися – період, коли ви вже досить зблизилися, але ще не зовсім звикли один до одного. Зазвичай відповідний час настає після двох-п’яти побачень. Але якщо ви вже бачитеся по кілька разів на тиждень, знайомите її з друзями і будуєте спільні плани – діяти запізно.

І навпаки: якщо ви тільки обмінялися кількома повідомленнями в мережі або побачилися лише раз – не квапте події. Зустрітися з обраницею ближче і дайте їй краще пізнати вас – так шансів на домовленість повинна куди більше. Та й сама пропозиція буде в рази доречніше.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Сам момент в ідеалі повинен бути романтичним. Але не обов’язково чекати випадку, коли романтика буде концентрованої – досить відсікти моменти невідповідні. Не робіть цього на людях або коли дівчина зайнята. Постарайтеся не робити це під час сексу – закінчується не завжди добре, причому як секс, так і затія.

Відповідних моментів багато. Практично в будь-який з них можна діяти. Головне – виключити моменти очевидно невідповідні. Визначайте їх по емпатії: уявляйте, хотілося б вам в конкретній ситуації отримати таку пропозицію, було б воно доречно, було б зручно на нього реагувати.

Кращі фрази, щоб запропонувати зустрічатися

В ідеалі формулювання повинна народитися самостійно і відповідно до ситуації: красиві і оригінальні слова або щось просте, але зворушливе. Ідеальних заздалегідь заготовлених фраз не існує, вони з’являються разом з відповідним моментом. Але якщо ви не майстер витончених виразів, розтоплює серця, загляньте в нашу вибірки з віршів і прози.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

 • Пам’ятайте, що головне в реченні – щирість. Говоріть від серця, не соромтеся виражати емоції, не бійтеся оголювати почуття. Дівчина оцінить це по достоїнству. Якщо вийшло пропозицію буде ще й оригінальним, складеним тільки для неї – це стане додатковим знаком уваги, який напевно її зачепить і стане додатковою причиною погодитися.
 • Робіть так, як відчуваєте. Пропозиція буде не тільки про неї, навіть якщо ви завалити її компліментами, але і про вас – тому що ви його складете або виберете. І не соромитися проявити себе в такій справі – це здорово і цінно. Не тільки для дівчини, але і для вашого особистого досвіду.

Як запропонувати в прозі

Можете в прозі запропонувати дівчині зустрічатися.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Ці фрази зручно використовувати, щоб мило написати дівчині «Давай зустрічатися»:

 • Ми так зблизилися, що я вже не уявляю своє життя без тебе. Давайте зустрічатися?
 • Мені не доводилося бути раніше таким розгубленим і хвилюється, переживати про те, що здавалося дурницями. Але мені подобається, що я можу бути таким з тобою. Будеш моєю дівчиною?
 • Наші зустрічі і спілкування – одна з найбільших радостей в моєму житті, одні з найприємніших моментів. Хочу, щоб його було більше. Давай будемо разом?
 • Поруч з тобою я відчуваю себе іншою людиною. Мені здається, відбувається щось особливе, і я хочу зайти далі. Ти станеш моєю дівчиною?
 • Я дивуюся тому, яка ти сильна, ніжна і весела одночасно. Це старомодно, але я хочу запропонувати тобі зустрічатися. Ти згодна?
 • Я відчуваю до тебе більше, ніж дружню симпатію. Давайте зустрічатися?
 • Ти навіть чудеснее, ніж я міг собі уявити. Я хочу проводити з тобою більше часу. Будеш моєю дівчиною?
 • Мені здається, що я до тебе відчуваю щось більше, ніж звичайні дружні почуття. Ти станеш моєю дівчиною?
 • З тобою все стає краще, і я хочу, щоб тебе стало більше в моєму житті. Давай будемо разом?
 • Я відчуваю, що ми дуже схожі. Давай станемо один одному більше, ніж просто друзями?

Як запропонувати в віршах

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Як ходить нитка за голкою,
як хвилі мчать за пароплавом,
Так я хотів би бути з тобою,

І бути завжди, що не мимохідь.

Летить пелюстка сакури
Наздоганяючи інший,

Щоб продовжити шлях разом.

Любов проллється яскравим зорепадом, Зі мною будь, скарб моє! Повітря – не повітря, вода – не вода,

Дихати тільки поруч з тобою завжди

Ось я подумав, було б славно, Тобі зустрічатися запропонувати! І нехай знайомі ми недавно,

Хочу я більше, ніж дружити

Співати не наважуюсь серенади
Я вам під вікнами, але все ж,
Повірити на слово вам треба,

Що в іншому, я всім хороший.

Небагатослівний від хвилювання,
Сьогодні вам наважуся сказати –
Швидше прийміть пропозицію

Моєю дівчиною стати.

Приклади того, як запропонувати зустрічатися по листуванню

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Все частіше пропозиції почати відносини переносяться в мережу, як і переважна частина спілкування. Багато хто цікавиться, як мило написати дівчині «давай зустрічатися», але ніяких секретів тут немає. Досить просто написати гарний комплімент і чекати реакції.

Плюсів багато: дівчина прочитає повідомлення і відповість на нього в зручний час, можна уникнути хвилювання, яке виникне при особистій розмові, та й гарний момент залишиться в історії листування. Підкажемо кілька фраз, щоб запропонувати зустрічатися в вк і інших месенджерах.

 1. – Дякую за чудовий вечір!
  – Тобі спасибі! – Я давно не був так задоволений, і кожна наша зустріч для мене – великий привід порадіти. Ти будеш моєю дівчиною?
 2. – Я й не очікував, що у нас стільки спільного.
  – Так, я теж приємно здивована 🙂
  – З тобою дуже цікаво розмовляти і просто приємно бути поруч. Хочу бути тобі ближче. Давайте зустрічатися?
 3. – Ми тільки розійшлися по домівках, а я вже чекаю наступної зустрічі. Давненько такого не бувало 🙂
  – Я б теж із задоволенням побачилася з тобою ще раз 🙂
  – Ти так мені подобаєшся, що я побачився б ще не раз. Хвилююся навіть, коли пишу, але хочу проводити з тобою більше часу, і з кожною зустріччю і листуванням це бажання тільки міцніє. Давай будемо разом?

Як не варто робити

Є кілька заборон, які допоможуть не оступитися на стежці встановлення відносин і довести справу до бажаного результату.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Такі заборони зовсім не важко мати на увазі, і при цьому вони підвищать ваші шанси на успіх:

 1. Чи не пропонуйте зустрічатися до п’ятого побачення і після сьомого.
 2. Не думайте про те, яким чином умовити дівчину. Не треба вмовляти, треба правильно запропонувати.
 3. Не тисніть і змиріться з відмовою, якщо отримаєте його.
 4. Не робіть це як дрібниця: в невідповідний момент, в невідповідному обстановці.
 5. Чи не пропонуйте в той час, коли дівчина зайнята.
 6. Не робіть це без підготовки, якщо не розраховуєте на спонтанність. Не забувайте про зовнішній вигляд, формулюванні і обстановці.

Читайте також:   Привітання з днем народження хлопцеві: добірка свіжих ідей

Ви знаєте, як правильно запропонувати дівчині зустрічатися і чого робити не варто. Тепер сміливо вибирайте кращий сайт знайомств і починайте підкорювати серця!

Джерело: https://RatingDatings.ru/articles/kak-predlozhit-devushke-vstrechatsja

ТОП-5 способів запропонувати дівчині зустрічатися, щоб вона погодилася

Головна> Поради

Сильно сподобалася дівчина, не можете прожити без неї й дня? Напевно, це любов. Хлопців охоплює страх, невпевненість в собі, вони не можуть зізнатися в почуттях і перевести знайомство на інший рівень. Потрібно вирішити цю проблему. Як правильно запропонувати дівчині зустрічатися, щоб не отримати відмову, розповімо в нашій статті.

Чи потрібно пропонувати зустрічатися

Перш ніж подумати, як дівчині красиво запропонувати зустрічатися, тверезо оцініть почуття. Якщо відчуваєте щось трепетне, незвичайне, щось підказує: ця дівчина не просто знайома, дійте сміливо. На справжню симпатію вказують ще кілька ознак:

 • Постійно думаєте про нову знайомої;
 • Доводиться стримувати себе, щоб не писати і не дзвонити їй по телефону кожні 30 хвилин;
 • Втратили апетит, сон, багато говорите про улюблену з друзями;
 • Здається, що у подруги немає недоліків: кумедна, красива, розумна, добра;
 • Якщо дівчина просить про що, не можете відмовити, намагаєтеся у всьому догодити;
 • Ні до кого ще не відчували таких сильних емоцій.

Відзначили кілька пунктів або навіть все, як правильні? Ви закохані. Пора переходити до рішучих дій і пропонувати подрузі зустрічатися.

Якщо ж симпатія, прихильність, думки не мають такої сили, думаєте про дівчинку зрідка і хочете завести подругу для зустрічей, тому що всі хлопці в класі давно в парах, від пропозиції краще відмовитися. Зустрічатися з дівчиною, яка не подобається по-справжньому борошно, це не правильно. Почекайте трохи, ваша друга половинка скоро знайдеться.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Як правильно запропонувати зустрічатися симпатичній дівчині? Пропонуємо ТОП-5 способів сказати про свої почуття.

У переписці

Способів, як запропонувати дівчині зустрічатися в ВК, по листуванню, багато. Вони підходять тим, хто ще призначав побачення або боїться зробити це при реальній зустрічі.

Спочатку налагодьте контакт, подружитеся, зацікавте собою. Якщо хлопець нерішучий, мимрить, ніж він може зацікавити? Діяти необхідно сміливо, рішуче.

 • Знайдіть загальні теми для розмови, проведення часу.

Це можуть бути книги, фільми, спорт, подорожі, фотографії, мистецтво.

 • Розвивайте її інтерес, згадайте назви картин, музичних творів, прізвища художників і так далі. Запропонуйте дівчині разом сходити на концерт, на виставку, з’їздити в інше місто.
 • Напишіть кілька компліментів.
 • На побаченні проявляйте турботу і увагу: даруєте подарунки, відкривайте перед нею двері, подавайте руку, злегка обіймайте, смішіть.
 • Подякуйте за зустріч милим повідомлення в ВК.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

фрази

Коли відчуєте, що дівчина запалала почуттями, не відмовляється приймати подарунки, погоджується на побачення з полюванням, запропонуйте відносини в листуванні:

 • Радий, що зустрів тебе. Давай більше не будемо розлучатися.
 • Ти стала для мене близькою і рідною, щасливий, коли бачу твою посмішку. Потіш мене, стань моєю дівчиною.
 • Хочу, щоб наше спілкування стало близьким.
 • Дружба – це здорово, але бути парою набагато крутіше! Як думаєш?

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

По телефону (по смс)

Красиво і оригінально запропонувати дівчині зустрічатися можливо не тільки особисто, але і за допомогою смс. Але спочатку проведіть розвідку боєм, напишіть кілька коротких повідомлень з компліментами і подивіться, як дівчина відреагує на них:

 • Ти така розумна, начитана. У нас багато спільного.
 • Мені здається, що ти ідеальна. Боюся, тебе поведе іншого.
 • Ти мені дуже дуже подобаєшся.

Коли дівчина погодиться на подальше спілкування, продовжуйте діалог більш відверто:

 • Прокинувся сьогодні і подумав, ми були б чудовою парою. Як думаєш, я не помиляюся?
 • Так романтично провели час вчора! Спасибі! Хочу повторювати побачення кожен день і не розлучатися з тобою. Давай зустрічатися серйозно?
 • Не маю права вимагати, але дуже чекаю, що ти погодишся зустрічатися зі мною)?

Супроводжуйте текст смайликами, посмішками. Якщо дівчина відповість позитивно, запросіть її погуляти і підтвердіть слова про захоплення її красою, розумом діями: подаруйте квіти, купите квитки в кіно.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Гарно

Як запропонувати дівчині зустрічатися, коли почуття переповнюють? Звичайно, потрібно зробити це красиво. Проявіть фантазію, згадайте, про що вона мріє, що може здивувати і порадувати найбільше.

Зробити визнання романтичним дівчатам можна так:

 1. Вечеря при свічках в незвичайній обстановці.

Ресторан в офіційному стилі для любовного визнання точно не підійде. Обладнайте місце для спілкування на даху будинку, в саду в заміському будинку. Прикрасьте меблі, стільці квітами, кульками, приготуйте улюблені страви дівчата. Наведіть обраницю на побачення з закритими очима. Слова подяки, поцілунки вам забезпечені.

Не обов’язково брати кредит на тривалу поїздку, візьміть напрокат катер, мотоцикл і виберіться з коханою на пікнік. Самота, гарний настрій, захід або зірки – ідеальні умови для зізнань.

 1. Напис на асфальті під вікнами коханої.

Спосіб не дуже оригінальний, але ефективний. Напишіть: “Доброго ранку! Не можу мовчати, хочу бути з тобою все життя! “.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

оригінально

Тепер розберемося, як оригінально запропонувати дівчині зустрічатися. Є кілька способів: романтичний, в громадському місці, за допомогою друзів.

 1. Для романтичного визнання підійдуть такі фрази в віршах:

Ось я подумав, було б класно,
Тобі побачення запропонувати!
Нехай і знайомі ми недавно,

Тебе встиг я полюбити.

 • Давай з тобою зустрічатися,
  Хороша моя!
  Серйозних стосунків
 • Давно хочу я.

Вірш можна написати на аркуші паперу, підкласти таємно або надіслати листом. Якщо декламуєте самі, в романтичному місці, то додайте що-небудь від себе в прозі. Обійміть дівчину і дочекайтеся відповіді.

 1. Ще один оригінальний спосіб – флешмоб з друзями.

Організуйте театралізована вистава, в головній ролі повинні бути і ваша кохана. Тримайте романтичний сюрприз в таємниці.

 1. Побачення в незвичайному місці.

Дельфінарій, цирк, театр чи кіно. Вибирайте місце для зустрічі за інтересами дівчата.

Якщо ви друзі

Коли хлопець і дівчинка знають один одного не один рік, обговорюють колишніх і тісно дружать, заводити мову про відносини якось незручно. А якщо під дружбою молоді люди не помічають любові? Тоді потрібно вирішуватися. Скористайтеся парою дієвих способів і акуратно, красиво запропонуйте дівчині зустрічатися так:

 • Виберіть момент, коли у подруги немає відносин. Напишіть гарного листа, зізнайтеся, що дружба давно перейшла в симпатію. Запитайте, чи не погодиться вона перейти на наступний щабель спілкування. Вкладіть в конверт фотознімок, де щасливі, відображений що запам’ятався найбільше момент з вашої дружби.
 • Запросіть дівчинку на дружнє побачення, постарайтеся не видати себе хвилюванням.

Влаштуйте зустріч тому, де подруга мріяла побувати давно, але не вистачало грошей або часу. Проведіть побачення максимально весело, цікаво. А в ув’язненні скажіть, що давно мріяли зустрічатися, але не наважувалися зізнатися в почуттях.

Напевно, у вас є загальна компанія. Попросіть друзів про допомогу. Влаштуйте сюрприз разом. Придумайте ідеальне побачення з оригінальною кінцівкою, де зможете зізнатися в почуттях. Відповіддю буде боязке “ТАК”.

Як робити не можна

На жаль, хлопці часто роблять непрощенні помилки в момент зізнань. Їх легко пояснити хвилюванням, страхом почути відмову. Тому підготуватися краще заздалегідь і виключити з поведінки такі моменти:

 1. Не будьте занадто вимогливі.

Фрази “Будь моєю дівчиною! Якщо немає, то більше мені не пиши! “, Загрози про розставання не припустимі.

 1. Не будьте занадто наполегливі.

Кохана повинна хоча б трохи подумати, особливо, якщо пропозиція була зроблена несподівано, після довгих років дружби.

 1. Чи не формулюйте сенс фраз розмито, це виглядає безглуздо.

Запитуйте безпосередньо, не соромтеся. Дівчата люблять рішучих хлопців.

 1. Не можна писати з великою кількістю помилок.

Про кохання в письмовій формі потрібно повідомляти грамотно, красиво, незвично.

Для визнання вибирайте грамотні і красиві вирази. Фрази “Дитинко, ти давно мріяла про таке, як я. І нарешті дочекалася! ” не використовуйте. Вони відштовхують дівчат.

І ще хлопцям потрібно запам’ятати, що жінки втомилися від банальностей. Освідчення в коханні, пропозиція зустрічатися повинно бути оригінальним, незабутнім. А головне щирим.

ТОП-5 способів запропонувати дівчині зустрічатися, щоб вона погодилася Посилання на основну публікацію Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Джерело: https://omambe.ru/sovet/kak-predlozhit-devushke-vstrechatsya

Як запропонувати дівчині зустрічатися: як це зробити красиво в ВК, приклади фраз пропозицій зустрітися вживу – правильні, оригінальні, романтичні

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Чи є у спілкування в соціальній мережі перспектива – перерости в серйозні стосунки? Такі випадки, хоча і рідкісні, психологам відомі, особливо, коли онлайн-знайомі живуть в одному місті.

Познайомившись в мережі, люди іноді стають не тільки хорошими друзями по листуванню, а й закоханою парою і навіть сім’єю. Але коли довго спілкуватися не вживу, непросто зважитися на такий крок, як запропонувати дівчині зустрічатися.

Дівчата непередбачувані – одним подобаються романтичні залицяння, яскраві знаки уваги і явне бажання завоювати їх серце, інших приваблює схожість інтересів, простота і легкий гумор у спілкуванні. Але найголовніше, що неодмінно оцінять дівчата будь-якого типу характеру – щирість, тобто повна відсутність фальші.

Як це зробити красиво в ВК

Якщо ти впевнений у щирості своїх почуттів, цього все ще не досить, щоб в них повірила дівчина.

Навіть якщо вона відчуває до тебе зустрічну симпатію, сумніви будуть долати її до кінця (деякі дівчата передумують йти на побачення в останню хвилину).

Тому для першого кроку – запрошення – краще використовувати ту обстановку, в якій дівчина відчуває себе комфортно – наприклад, запропонувати їй зустрічатися через мережу ВК (а не випитувати її телефон для дзвінка).

Якщо ви давно спілкуєтеся в ВК, у вас напевно є улюблені теми для розмов або для обміну посиланнями або картинками. Перш ніж запропонувати дівчині зустрічатися у ВКонтакте, подумай, як це зробити красиво або хоча б мило, щоб викликати її посмішку і розташування.

Наприклад, якщо її розвеселила твоя жарт, можна помітити: «Здається, ми непогано проводимо час, ти не знаходиш?». Якщо прозвучить ствердну відповідь, можна додати: «Хочеш продовжити вечір в такому-то парку / кафе / кіно?». Це буде звучати ненав’язливо, але в той же час дасть їй зрозуміти, що ти ініцііруешь особисту зустріч.

Інший спосіб красиво запропонувати дівчині зустрічатися в ВК – заінтригувати її подарунком: «У мене є для тебе маленький презент, що не підкажеш, як мені зустрітися з його одержувачем?».

Подарунок в такому випадку повинен бути не надто цінним, щоб не відлякати, але і недосконалої дрібничкою, щоб не викликати розчарування.

Коробка її улюблених цукерок, невелика м’яка іграшка або один красиво упакований садовий квітка – підійдуть.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Це повинен бути просто приємний знак уваги

Приклади фраз, що пропонують зустрітися вживу

Молоді люди часто надмірно нервують, розмірковуючи, як запропонувати дівчині зустрічатися наживо. Багато хто думає, що існують якісь рецепти або шаблони правильних фраз. Насправді їх немає.

Головне, чим повинен керуватися хлопець – здоровий глузд.

Тому в словах не повинно бути купи епітетів, громіздких цитат тощо драматизму. Чим природніше прозвучать фрази, щоб запропонувати дівчині зустрічатися, тим краще.

правильні

Якщо ти з тих хлопців, кому легше запам’ятати пару розхожих фраз, ніж покладатися на натхнення, запам’ятай для початку, чого говорити не варто. Приклади неправильних фраз: «Давай зустрічатися, тому що:

 • я ніколи в житті не зустрічав таких дівчат, як ти;
 • ти – мій ідеал, який я шукав все життя;
 • без тебе моє життя не має сенсу ».

Навіть якщо все це правда, дівчина, швидше за все, не захоче зустрічатися з хлопцем після настільки емоційних виливів. По-перше, вони сприймаються як погана гра при гарній міні, по-друге, хто знає, на що здатний без міри закоханий юнак, краще тримати його на відстані.

Читайте також:   Якщо у чоловіка давно не було сексу: наслідки утримання

Якими ж фразами правильно запропонувати дівчині зустрічатися? Ось наприклад:

 • «Ти мені дуже подобаєшся – з тобою завжди так легко, здається, у нас є багато спільного»;
 • «Ми непогано проводимо час в мережі, може бути, нам варто побачитися?»
 • «Ти не знаходиш, що ми давно стали трохи більше, ніж просто друзі, по крайней мере, я на це сподіваюся і хочу з тобою зустрічатися».

Чи не заучуй ці фрази напам’ять, завчені пропозиції звучать фальшиво, та й страх, що ти їх забудеш, зробить тебе нерішучим, а це не кращу якість для чоловіка. Просто май їх на увазі, як варіант.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Якщо дівчина позитивно ставиться до жартів, можна зробити і так

оригінальні

Якщо дівчина – любителька сюрпризів, спробуй запропонувати їй зустрічатися оригінально. Зіграй на її цікавості – напиши, що сховаєш для неї подарунок в такому-то місці такого-то скверу або парку.

Дочекайся її приходу і, коли вона знайде в зазначеному місці твоє послання і презент (що це може бути, ми вже говорили), несподівано виникни з «засідки» (наприклад, з сусіднього кафе).

По крайней мере, перша зустріч вже відбудеться.

романтичні

Є дівчата, які очікують, що їм запропонують зустрічатися як-небудь романтично. Якщо твоя обраниця з таких, пішли їй зі своєї адреси красиво оформлене лист-запрошення на побачення з підписом «таємний шанувальник». Зрозуміло, вона зрозуміє, що це ти, але гумор, з яким ця пропозиція буде зроблена, напевно оцінить.

Щоб вона погодилася

Немає ніяких рецептів, що гарантують згоду дівчини на зустріч. Для того щоб вона погодилася зустрічатися, не має значення, як це запропонувати, важливо – як вона до тебе ставиться. Тому ти повинен бути хоча б наполовину впевнений, що вона відчуває до тебе приблизно те ж, що і ти до неї – довіряє тобі, нудьгує без тебе. Всі ці ознаки можуть прослизати в листуванні, їх важко не помітити.

Чи не переоцінити себе, самовпевненість – не найкращий друг закоханого юнака.

Пропонувати дівчині зустріч потрібно тоді, коли майже впевнений, що вона не проти побачитися наживо: «Зізнаюся, я встиг до тебе прив’язатися і мрію з тобою побачитися, ти не проти зустрітися?».

своїм словами

Величезні можливості дає вибір фраз з власного словникового запасу і досвіду спілкування з конкретною дівчиною. Ти вже знаєш її переваги, у вас є якісь тільки вам відомі секрети або жарти, у вас склався свій стиль листування.

Виходячи з цих знань, ти можеш знайти найвірніші, потрібні, а головне, свої власні слова, які варто тільки запропонувати дівчині, і вона відповість згодою зустрічатися.

Наприклад: «Пам’ятаєш того кошеняти, який ледь не потрапив під машину (в такому-то відеоролику)? Його взяли до себе мої знайомі, і ми з тобою можемо його відвідати ».

Психологи припускають і такий варіант: «Коли ти сердишся і кажеш, що готова мене покусати, я мрію розсердити тебе так, щоб ти приїхала і покусала». Це може здатися вульгарно, але не варто боятися будь-яких рухів вперед, щоб розставити крапки над i.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Головне, щоб слова були сказані щиро

За яких обставин це краще робити

Іноді фраза, сказана невлад або невчасно, стає «точкою неповернення» в ледь зажевріла відносинах. Тому сміливо можеш вибирати момент, як і коли краще запропонувати дівчині зустрічатися:

 1. Оціни її настрій, якщо вона не в дусі, що не приставай з пропозиціями, а поцікався, що сталося, поспівчувають. Якщо з’ясується, що її печаль не варта виїденого яйця, можна пожартувати: «Ну ось, хотів тебе на побачення запросити, а ти не в настрої».
 2. Чи не вибирай для серйозної пропозиції і «години пік», коли вона просто забігла в мережу на хвилинку, щоб перекинутися приветами і повернутися до справ. Похапцем нічого путнього тобі відповіді не дадуть.
 3. Не потрібно пропонувати зустрічатися і в той момент, коли вона вирішила поділитися з тобою якийсь серйозною проблемою – відносинами з батьками, сестрою, подругами, викладачами і тому подібним.

Кращий момент – на хвилі звичної листування, коли тему «класний вечір, правда?» легко перевести в поле приємного спілкування саме з нею. Тоді твоє пропозицію буде і доречним і, можливо, успішним.

Як запросити на побачення

Якщо ти зумів запропонувати дівчині зустрічатися, і це вийшло красиво, то напевно вважаєш, що у вас перше побачення, від якого буде багато залежати. Але що, якщо вона прийшла на першу зустріч просто з цікавості, а не як твоя дівчина? Як покликати її на побачення в наступний раз?

Очевидно, побачення має бути природним продовженням першої зустрічі, якщо вам обом було комфортно. В такому випадку можна просто запропонувати: «Давай сходимо куди-небудь ще?».

Якщо дівчина дала зрозуміти, що розчарована, або у неї раніше були інші плани, не поспішай впадати у відчай і спалювати всі мости. Можливо, вона поспішила з висновками, і у вас ще складуться відносини, але пізніше. Головне, не квап і не наполягай.

Про що говорити на першому побаченні

Перше побачення не варто сприймати як здачу державного іспиту – будь собою, говори про те, про що ви завжди з нею говорили. Не потрібно показувати, що ти готовий стрибати від радості, що вона прийшла (навіть якщо готовий).

Радуйся тихо, будь галантний, не мели без угаву, а прислухайся до того, що говорить вона, можливо, вона сама дасть зачіпку для розмови. Якщо ж дівчина мовчить, бери ініціативу в свої руки – запитай, чи не дивилася вона такою-то фільм, чи подобається їй такий-то актор, чи любить вона поїздки на море – і все в такому дусі.

Якщо розібратися, ви ще мало знаєте один одного, тому питати і говорити можна про все, що не виходить за рамки пристойності.

Як спілкуватися з дівчиною

Якщо у тебе зовсім немає досвіду спілкування з дівчатами, запам’ятай головне з правил – з дівчатами не можна вести себе так само розв’язно, як зі своїми приятелями. Навіть якщо у вас склалися приятельські стосунки, не перетворюй дівчину в сорочку-хлопця.

Багатьох розчаровує грубість, але дівчата, які люблять грубість, теж існують. Тому дати однозначної і універсального ради, як спілкуватися з конкретною дівчиною, неможливо. Просто постарайся краще вивчити її переваги задовго до побачення.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Будь-які відносини не варто починати з обману

Які питання можна задавати

На побаченні можна говорити про все, що приємно чути обом – тобто один про одного, тому питання від «як пройшов день» до «бачив твою нову фотку, де це ти?» доречні.

Небажано питати про батьків – ким працюють, про житло – яка у неї квартира і так далі.

Цю інформацію ти дізнаєшся пізніше, а перші побачення варто присвятити чогось більш особистим, що стосується тільки вас двох.

Що таке френдзона

Бувають ситуації, коли дівчина ніби не проти спілкування з тобою, але не підпускає тебе ближче, ніж всіх інших своїх друзів, намагається припинити твої спроби зблизитися з нею.

Такій поведінці є кілька пояснень – наприклад, вона все ще не довіряє тобі або не може розібратися в своїх почуттях. Або просто тримає тебе в так званій «френдзоне» – зоні друзів, і не більше того.

Такі розбіжності часто трапляються в житті, так що не варто засмучуватися – дівчина, яка відчує до тебе велику прихильність, ніж дружба, обов’язково знайдеться.

Джерело: https://bvk.news/ot/zn/predlozhit-devushke-vstrechatsya.html

10 важливих правил і способів, як запропонувати дівчині зустрічатися

Не всі хлопці, які мають найсерйозніші наміри, можуть легко і просто зважитися перейти до нового етапу відносин. Пов’язано це, як правило, з острахом отримати відмову.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

Однак робити пропозицію милою панночці все ж таки доведеться, інакше ви ризикуєте втратити її, тому що знайдеться хлопець поувереннее і понахрапістее, який не роздумує, а робить.

Як запропонувати дівчині зустрічатися? Як вести себе, якщо юна особа відмовить або вважатиме вашу пропозицію недоречним? Кілька правил допоможуть вам підготуватися до настільки серйозного кроку.

Що означає пропозицію зустрічатися?

Фраза «зустрічаюся з дівчиною» передбачає наявність певних відносин, які базуються на взаємній симпатії або любові. У віці 12 або 13 років подібні взаємини виглядають звичайно в такий спосіб – прогулянки удвох, відвідування кафе, кінотеатрів і дискотек.

Пари постарше переходять на більш інтимний рівень.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фразОднак пропозиція зустрічатися не означає тільки поцілунки і ласки. Від вас, як від хлопця, потрібно дотримуватися і певні зобов’язання:

 • захищати свою дівчину;
 • вставати на її сторону в сварках, конфліктах і суперечках з іншими людьми;
 • заступати за її честь, якщо хто-то почав її ображати.

Крім того, вам доведеться зустрічати і проводжати подружку на навчання, тренування.

І, якщо ви бажаєте зберегти ці відносини, вам потрібно буде припинити флірт і загравання з іншими дівчатами. Очевидні, здавалося б, речі, але нагадати про них все ж варто.

Як підготуватися до пропозиції?

Оскільки така подія вважається досить серйозним кроком, його не тільки можна, а й потрібно планувати. Щоб підготуватися до пропозиції, познайомтеся з наступними правилами.

 1. Постарайтеся переконатися в правильності власного вибору. Деякі молоді люди пропонують зустрічатися приглянувшимся їм дівчатам після першої ж іскри, пробігла між ними. Щоб упевнитися в правильності вчинку, переконайтеся в щирості власних почуттів.
 2. Спробуйте «промацати грунт». Щоб не боятися можливої відмови, можна уточнити, як до вас ставиться дівчина. Переконавшись в наявності у неї теплих почуттів до вас, приступайте безпосередньо до самого пропозицією.
 3. Підберіть найкращий спосіб. Мабуть, все незвичайні способи зробити дівчині пропозицію зустрічатися вже придумані. Але це зовсім не означає, що не можна скористатися традиційним способом. Варіантів безліч, і у кожного з них є як плюси, так і недоліки.
 4. Продумайте план заходу. Вибравши найбільш підходящий варіант, як запропонувати дівчині зустрічатися, складіть план. Настільки серйозний підхід необхідний, щоб вам було легше почати невимушену розмову і зробити, нарешті, пропозиція.
 5. Реалізуйте свій задум. Переконавшись в правильності вибору, уточнивши наявність у дівчини відповідних почуттів, продумавши план заходу, необхідно відразу ж почати діяти. Попередні пункти не повинні займати занадто багато часу, оскільки можна просто упустити свою любов.

Якщо дівчина відмовила у зустрічах, не слід злитися, мститися або просити. Відмовила – значить, існує якась причина.

Якщо вона ще не готова до відносин, почекайте трохи, а потім спробуйте ще раз. Якщо ви їй несимпатичні, доведеться шукати інший об’єкт для любові.

Як правильно запропонувати дівчині зустрічатися? Основні способи

Шанси на позитивну відповідь істотно зростуть, якщо ви зробите правильний пропозицію дівчині зустрічатися. Зробити це можна кількома способами, про які ми і поговоримо докладніше.

Джерело: https://adella.ru/youandhe/kak-predlozhit-devushke-vstrechatsya.html

Як запропонувати дівчині зустрічатися – фрази, щоб вона 100% погодилася

Далеко не кожен
чоловік здатний легко познайомиться і тим більше запропонувати відносини жінці,
причому це не залежить від віку. Причина проста – страх бути відкинутим, а
це сильний удар по самолюбству.

Незважаючи на це, рано чи пізно доведеться переступити і зробити пропозицію. В іншому випадку занадто велика частка ймовірності, що дівчина піде до іншого.

Виходячи з усього
цього виростає закономірне питання – як запропонувати дівчині зустрічатися, щоб не відмовила? На
насправді все не так складно, виконуючи прості правила, можна домогтися своєї
мети без проблем.

Як запропонувати дівчині зустрічатися: способи, приклади кращих фраз

У яких випадках варто запропонувати зустрічатися

У житті трапляються моменти,
коли зробити пропозицію життєво необхідно. Інакше, можна назавжди розлучитися
з предметом ваших зітхань. Однак, як можна визначити, коли варто робити
цей крок, а коли краще утриматися?

Для початку
розглянемо позитивну сторону моменту.

Читайте також:   Як попросити вибачення у хлопця: що сказати і як себе вести

Коли безсумнівно варто:

 • Немає конкретики між вами . Наприклад, ви багато
  часу проводите разом, у вас спільні інтереси, але немає рамок спілкування. Тому,
  кожен сприймає відносини, як вільні. Відповідно, епізодично
  робить вчинки, які не подобаються іншому. Це може бути флірт з
  протилежною статтю або похід в нічний клуб без попередження. Виходить,
  ви ніби як би і не пара, але в той же час і не сторонні люди.

Хлопець
може припускати, що відносини є, а ось дівчина немає. Звідси у неї
поверхневе ставлення до партнера.

В
такому випадку неодмінно варто скласти розмову, і запропонувати відносини.

 • Взаємні почуття . Коли молода людина
  відчуває найніжніші почуття до коханої і відчуває взаємну симпатію,
  то треба діяти. Причому це стосується будь-якого віку, це скоріше якийсь символізм
  відносин, ніж серйозна пропозиція.

Обставте
все незвично, адже
ваша головна мета не встановити рамки, а викликати позитивні емоції у
дівчини. Якщо цей день буде незвичайним, можете бути впевнені, що для вашої коханої
він стане пам’ятним.

 • Підлітковий вік. Це основний критерій.
  Так як саме в підлітковому віці формується соціалізація людини. Для
  нормального формування особистості, психологи радять починати створювати
  поверхневі взаємини в 14 років. Починаючи з цього віку, людина пізнає навколишній
  світ вже більш осмислено. Відносини підлог не стають винятком, навіть
  навпаки, є наріжними. Таким чином, людина вчиться розуміти
  протилежну стать по жестикуляції, емоціям, спілкуванню. Це допоможе у дорослому
  житті підійти до створення сім’ї більш відповідально.

Коли не варто пропонувати:

 • Почуття антипатії. Жінки люблять божевільні
  вчинки, проте підходити до них варто осмислено. Коли на тебе не звертають
  ніякої уваги, а часом відкрито ігнорують, то варто зупинитися. Швидше
  за все ти почуєш категоричну відмову, а можливо навіть глузування, що призведе до
  плачевних наслідків. Деякі думають, що підійти з відкритим серцем і
  розмовою, це мужній вчинок. Ні, це дурне дію, яке
  приречене на провал. Для початку варто пройти кілька ступенів знайомства,
  зблизиться, а вже потім думати про серйозну розмову.
 • Перша зустріч або побачення. Наприклад, ти
  тільки зустрів дівчину або познайомився за допомогою інтернету, і ви вирішили куди-небудь
  сходити. Не варто ставити її в глухий кут, такою пропозицією. Швидше за все буде
  відмова і на це є об’єктивні причини. По-перше, вона толком тебе не знає,
  навіть якщо ви цікаво спілкувалися. По-друге, немає довірчих відносин,
  які будуються тривалий час. По-третє, можливо у неї немає сильної
  симпатії, а зустрітися вирішила, щоб краще пізнати і подивитися.
 • Коли ви вже зустрічаєтеся. Бувають випадки,
  коли взаємини встановлюються самі собою. Непомітно ви стали часто
  зустрічатися і проводити спільно час, у вас з’явилися спільні інтереси,
  встановилися довірчі відносини, перші поцілунки. Запропонувати зустрічатися,
  як мінімум нерозумно, вона вже чекає іншого – визнання в своїх почуттях.
 • Якщо ви вже не підліток. Запропонувати
  зустрічатися, можуть юнаки в
  16 років. Якщо ви вже старше і є практика взаємин, подібна
  фраза буде звучати нерозумно.

підготовка ґрунту

Початок відносин, завжди
серйозний крок, до якого необхідно підготуватися. Тим більше, якщо все ще
задається питанням: як
починають зустрічатися хлопець з дівчиною? Тоді необхідно засвоїти
кілька непорушних правил, які допоможуть зробити перший крок.

 • Переконайтеся, що ваш вибір правильний. Не можна
  пропонувати серйозні відносини після першого вибуху симпатії. Переконайтеся,
  що ви робите правильно, а ваші почуття по-справжньому йдуть від серця. В
  іншому випадку вас приймуть за легковажного людини і відмовлять.
 • Постарайтеся дізнатися, як до вас ставиться обраниця. Краще заздалегідь знати на що можна розраховувати. Задайте кілька
  поверхневих питань, і ви дізнаєтеся, як вона ставиться до серйозних стосунків.
  Можливо, дівчина не готова до них. Якщо у вас є спільні друзі, то можна порадитися
  з ними і дізнатися якого вона думки про вас.
 • Виберете цікавий варіант. Звичайно,
  придумати щось незвичайне вже не вийде. Однак, дізнайтеся переваги
  дівчини і відштовхуйтеся від цього. Якщо вона любить гуляти, виберіть місце у
  фонтана або красивому сквері.
 • Систематизуйте захід. Коли варіант
  підібраний, залишилося все правильно обставити. Розмова повинна бути простим і
  невимушеним, а обстановка розташовує. Виходячи з цього, заздалегідь
  підготуйте місце, якщо потрібно попросіть друзів.
 • Зовнішній вигляд. Доглянутого вигляду, завжди притягує
  погляд і спонукає до спілкування. Не варто надягати брючний костюм, але і
  приходити на такий серйозна розмова в брудному і смердючому спортивному
  костюмі, теж не варто. Цей день ви запам’ятаєте надовго, краще, якщо все буде
  ідеально.
 • Подарунки. Звичайно, можна і без них. Але дівчині
  буде приємно отримає разом з пропозицією, який-небудь невеликий сувенір або
  квіти. Ні в якому разі не можна дарувати парфумерію, косметику або дорогі речі. У
  першому випадку, ви можете просто промахнутися з смаком обраниці, у другому,
  вирішить, що просто купуєте її згоду.
 • Слова. Ось чому варто приділити увагу, так це те,
  що і як будете говорити. Щирість і впевненість, ось основні якості,
  які цінують жінки, незалежно від віку. Акцентуйте з якої причини
  вона вам подобається і впевнено робіть пропозиції. Кохана повинна чітко
  розуміти, що відбувається і що від неї чекають.
 • Поведінка. Ми вже говорили про впевненість, так
  ось, вона стане в нагоді і тут. Саме впевненість, а не розбещеність або грубість.
  Ви повинні всім своїм виглядом показувати, що твердо впевнені у своєму рішенні і
  чекаєте того ж від неї. Головне, не перестарайтеся, а то виглядати це буде
  досить комічно.

Способів зробити
пропозицію величезна кількість, однак, існують основні, інші
випливають з них.

Способи пропозиції в ВК

Сьогодні,
більшість молодих людей спілкуються через соціальні мережі. Однією з найбільш
популярних мереж молоді, є «вконтакте».

Коли ви
переконалися в своїх переживання і впевнені, що хочете зустрічатися з нею,
слід дізнатися її думку. Однак, більшість дівчат відчувають сумніви,
незважаючи на те, що ви приємно спілкуєтеся і у вас багато спільного. Не варто
наполягати на зустрічі, краще виберіть ту стихію, де їй комфортно. Наприклад,
зверніться до неї в ВК.

Спілкуючись тривалий
час, у вас з’являються загальні теми, посилання, приколи. Перед тим, як зробити
пропозицію, підготуйтеся. Зробіть це оригінально, але не виходячи за рамки.

«Тобі не здається, що
ми досить непогано спілкуємося тут?». Якщо почуєте у відповідь, що вона вважає
також, додайте: «Може продовжимо розмову деінде, наприклад, кафе або
погуляємо?».

Можна
заінтригувати: «Слухай, у мене є невеличкий сувенір для тебе, не знаєш, як
знайти одержувача?». Вийде досить креативно і невимушено. Сувенір не повинен бути
дуже дорогим, але і дрібничка теж не підійде. М’яка іграшка, квітка або
цукерки, будуть якраз до речі.

По телефону

Пропонувати своєї
обраниці зустрічатися по телефону або через соціальні мережі, можуть тільки
зовсім юні підлітки або вкрай невпевнені в собі чоловіки. Такі способи
вважаються максимально небажаними. Справа в тому, що перед згодою на ваше
пропозицію, дівчині необхідно бачити ваші очі, чути живий голос, а
можливо тримати за руку.

Однак, якщо ви
все-таки вибрали такий спосіб, тоді зверніть увагу на деякі правила.

 • Говоріть впевнено, але ніжно. Дівчина
  буде орієнтуватися на інтонації.
 • Обов’язково перервіть свою розмову
  і чекайте поки вона вам відповість.
 • Не завершуйте її в будь-якому випадку.
  Якщо відповідь позитивна, то ви почуєте радісні нотки в її голосу, якщо
  негативний, то збережіть свою гідність.

А взагалі, по
телефону або через інтернет, можна красиво запропонувати зустрітися живу. Надіслати інтригуюче повідомлення, а вже
при зустрічі все з’ясувати.

100 цікавих тем для розмови з дівчиною.

Пропонуємо при зустрічі

Щоб вона погодилася на ваше
пропозицію, це найправильніший спосіб. Залишається тільки знайти що сказати і вирішити
який варіант пропозиції вибрати.

Про підготовку до
розмови ми вже поговорили, залишається вирішити, які слова підібрати.

Слід відразу
усвідомити, що не варто цитувати драматургів або будувати пишномовні фрази.
Ваша сила, у вашій простоті і природності. Жінки легше сприймають прості,
але чесні і відверті зізнання або пропозиції. Можна скористатися
віршами відомих класиків, але робити це треба правильно.

Якщо ваша кохана
погодилася прийти на зустріч, то перш ніж виливати на неї потік одкровень,
подивіться на її настрій. Можливо, що такий серйозна розмова, в даний
момент недоречний.

Не варто починати,
якщо:

 • Дівчина без настрою або чимось
  сильно засмучена. Для початку постарайтеся з’ясувати в чому справа, але сильно не
  наполягайте. Якщо вона вирішить вам розповісти, значить довіряє, а це хороший
  ознака. Перенесіть пропозицію на більш відповідний момент.
 • Коли ваша кохана сильно
  зайнята або кудись поспішає. Вам не вийде нічого толком сказати, а їй зрозуміти,
  оцінити і відповісти.
 • Якщо під час зустрічі, хоче розповісти
  серйозну проблему. Теми можуть бути абсолютно різні, але вам доведеться слухати і
  можливо відповідати.

Приклади фраз, що не
варто говорити:

 • Я ще жодного разу не бачив таку
  дівчину.
 • Ти – ангел, моя доля пов’язана з
  тобою.
 • Сенс мого життя – ти.

На самому початку
відносин такі заяви звучать безглуздо. Вам просто не повірять і дадуть відмову.

У всьому має
бути присутнім розум.

Правильні фрази:

 • Мені так просто з тобою, а ще ти
  мені дуже подобаєшся.
 • Знаєш, ми відмінно проводимо час
  разом, як ти дивишся перейти на новий рівень.
 • Мені давно здається, що ми стали
  трохи ближче ніж просто друзі, я дуже хочу зустрічатися з тобою.

Можна смішно запропонувати, тим
більше, якщо ви перебуваєте на одній хвилі.

приклад:

– Гей красуня,
будеш зі мною зустрічатися? Якщо так, то посміхнися, якщо немає – зроби сальто!

Бувають випадки,
коли хлопцеві подобається дівчина із загальної компанії друзів. Щоб вийти з френдзони і почати
зустрічатися, необхідно звернути увагу на поведінку дівчини.

Можливо
вона не розцінює вас, як свою пару, ви для неї просто друг. Щоб з’ясувати
це, залишіться з нею наодинці і задайте кілька напрямних питань.

Навіть
якщо ви не почуєте відповідь, подивіться на поведінку кілька днів. Якщо нічого
не змінилося, то це не ваш випадок.

романтичні способи

Більшість жінок
мріють, щоб їм зробили пропозицію романтично. Звичайно, тут вам доведеться включити всю
свою фантазію, однак, результат вартий приготувань.

приклади:

 • Зробити пропозицію при прогулянці
  на теплоході або катері.
 • Вечеря в незвичайному, але красивому
  місці. Це може бути природа або дах вашого будинку. Правда доведеться серйозно
  підготуватися і заздалегідь все підготувати.
 • Зробити пропозицію віршами, краще
  своїми, але підійдуть і класики.
 • Красиво заспівати під вікнами. Тут
  головне, щоб сусіди не були проти, тому краще вибрати або світловий день,
  або вечір, але не ніч.

Варіантів красивого
визнання багато, все залежить від фантазії і бажання.

Як вести себе в найближчим часом після згоди

Тут все просто – поводитися слід також,
як і до згоди. Правда є одна умова – тепер ви відповідаєте не тільки за
себе, але і за свою обраницю.

Взаємовідносини
вимагають постійної роботи над собою і своїми почуттями, а це не просто. Тепер
немає «Я», є «МИ», а це веде до відповідальності за свої вчинки, дії і
слова.

Сміливо йдіть на
поступки, але і просите того ж.

Пам’ятайте головне – ви чоловік і не маєте права керуватися емоціями. Тільки розсудливість і холодна голова здатна прийняти правильне рішення. А жінки це відчувають на підсвідомому рівні.

Будьте чоловіком і
вподобана вам дівчина, обов’язково відповість згодою на вашу пропозицію.

( 2 оцінки, середнє 5 з 5

Джерело: https://tram-pampam.ru/sovety/kak-predlozhit-devushke-vstrechatsya-chtoby-ona-soglasilas-na-100.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *