Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Дівчата з самого юного віку хочуть романтичних відносин з хлопцями. Вони мріють про поцілунки, про довгі прогулянки і обіймах коханої людини. Також стає помітно й те, що хлопці бувають трохи сором’язливими і сором’язливими. Тоді і з’являються думки, щоб зробити самій перший крок.

Зміст приховати

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Як запропонувати?

Це треба зробити так, щоб молода людина дав позитивну відповідь.

Для початку треба пройти кілька нескладних і дієвих кроків на шляху до перемоги:

 • Переконайся, що ваша симпатія взаємна. Адже в іншому випадку хлопець дасть відмову. Спробуй йому посміхнутися, заговорити. Якщо він спілкується із задоволенням, намагається надавати знаки уваги (відкриває перед тобою двері, пропускає вперед), тоді можеш бути спокійна.
 • Дай зрозуміти, що ти вільна. Найкраще сказати про це прямо, бо хлопці важко розуміють натяки.
 • Запроси його куди-небудь. Ви можете просто погуляти або посидіти в кафе. По поведінці відразу стане видно, чи хоче він з тобою бути. Якщо ти це чітко бачиш, але просто розумієш, що він злегка сором’язливий, тоді дій.

Три простих кроки пройдені, ти розумієш, що зацікавила його, ви відмінно один одному підходите, тепер настав час запропонувати зустрічатися.

В цьому випадку є кілька вдалих і безпрограшних варіантів:

 1. Це можна зробити в кінці прогулянки. Відмінно підійде вечірній час, коли вже не багатолюдно і спокійно. Така обстановка допоможе тобі розслабитися перед важливою подією. Зберися з думками, зроби глибокий і повільний вдих і скажи: «Ти мені подобаєшся вже давно. Давайте зустрічатися”.
 2. Попроси молодої людини чимось допомогти. Варіантів допомоги з його боку безліч: піднести важкі сумки, налагодити комп’ютер, підтягнути навчання. Ти можеш придумати щось своє. Коли він закінчить тобі допомагати, підбери момент і запитай: «Ми вже зустрічаємося?».
 3. Якщо у тебе є якісь кривдники, то попроси молодого людини заступитися. Скажи, що тобі страшно. Від твоєї безпорадності і милого личка він не зможе встояти. Хлопцеві обов’язково захочеться здатися сміливим і сильним перед тобою. У підсумку, коли будеш йому дякувати, поцілунок його в щоку. В цей час настане найкращий момент, щоб запропонувати зустрічатися.

Інструменти в допомогу!

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

У певному сенсі «інструментами» можуть послужити твої друзі. Дізнайся, чи знайомий хтось з даними молодою людиною з твого оточення. Подруга спілкується з ним особисто? Чудово! Спробуй через подругу м’яко натякнути, що ти хочеш з ним зустрічатися. Якщо вона зробить все вірно, то цей хлопець сам зробить подальші кроки. Також можуть допомогти спільні знайомі, через яких ти зможеш опинитися в його кампанії. Ви почнете більше спілкуватися і з’явитися можливість розповісти про свої почуття.

В інтернеті інструментів більше. Ти можеш відправити йому пісню, в якій співається про любов.

Це буде незначним натяком. В контакті постав який-небудь статус, в якому буде натяк на теплі почуття.

 • Тільки в статусах будь-яких записах, які можуть прочитати всі люди, конкретно імені хлопця не повинно бути.
 • Визнання краще залишати в особистому листуванні.

Запропонувати йому зустрічатися по листуванню в контакті

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Набагато простіше говорити про свої почуття, коли не бачиш вживу людину, не дивись йому в очі. Тому запропонувати зустрічатися в вк дуже легко.

Почни з хлопцем, до якого ти харчуєш симпатію, розмова. Але не пиши таких повідомлень, на які не треба відповідати.

Намагайся підтримувати бесіду, щоб йому було цікаво з тобою спілкуватися.

Робити свою пропозицію зустрічатися треба в тому випадку, якщо ти бачиш, що хлопець не тримає на тебе ніяких образ, що йому протягом дня не зіпсували настрій. Це допоможе хлопчикові прийняти правильне рішення. Бо в поганому настрої він може дати негативну відповідь зопалу, про що буде довго шкодувати.

Запитай, чи немає у нього дівчини. Не будеш же ти зруйнувати чиїсь стосунки. Коли ти повністю переконаєшся, що всі умови дотримані і настав той самий момент – пиши про свою симпатію. Напиши відразу ж: «Давай зустрічатися». Роби це швидко, щоб не почати мимоволі себе відмовляти.

Запропонувати по смс

Самий відповідний момент – це ніч або вечір.

Тільки обов’язково переконайся, що молода людина ще не спить. У зворотному випадку він тільки розсердиться на тебе. Якщо ти трохи боїшся або хвилюєшся, тоді зроби свою пропозицію швидким і без зайвих слів.

Чи не розводь розмову на цілу годину, а то можеш забути, для чого взагалі це треба. Відразу напиши йому, що хочеш зустрічатися. Це найдієвіший спосіб. Трохи згодом, прийде відповідь.

І ти сама побачиш, як це було легко.

Запропонувати хлопцеві зустрічатися по телефону

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Тут треба набратися сміливості. Спочатку можна просто поговорити про те, як пройшов день, запитати питання, що цікавлять. Невимушена бесіда – відмінний варіант. Потім повільно перейди до теми відносин.

Скажи хлопцеві, що ви відмінно проводите час разом, що у тебе таке відчуття, ніби ви знайомі цілу вічність. Хлопцям подобаються такі слова.

А ще більше оцінять похвалу на їхню адресу. Скажи молодій людині, що будь-який позаздрить його спортивній підготовці.

Після всіх хвалебних промов настане час відвертостей. Запитай: «Я тобі подобаюся?». Поговоріть трохи про вашу взаємної симпатії, про те, як хотілося б будувати відносини саме з такою людиною. І тоді запропонуй йому зустрічатися. Сором’язливий хлопець буде неймовірно радий такому повороту.

Як запропонувати так, щоб він погодився?

Для цього у тебе повинна бути стовідсоткова впевненість, що він теж цього хоче. По-іншому нічого не вийде. Запитай, самотній хлопець.

Якщо недавно розлучився з дівчиною, то йому може бути важко будувати нові відносини. Адже хлопці в юному віці дуже вразливі і нерозбірливі в дівчатах. Тоді підтримай його теплими словами.

Хлопець повинен сам переконатися, що відносини з тобою не будуть помилкою, як з попередньою дівчиною.

Якщо ти вже повністю вирішила, що готова запропонувати хлопцеві зустрічатися, то вибирай момент, коли ви обидва серйозно налаштовані. Не треба робити це, якщо розмови занадто штучно. Краще вибрати час, коли поруч нікого немає. Можна ніжно прошепотіти на вушко йому свою пропозицію. Врахуй все це, і він обов’язково погодиться.

Правильні слова і фрази

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Найбільш придатними фразами, які допоможуть тобі зробити свою пропозицію доречним і правильним, будуть наступні:

 • «Ти мені давно подобаєшся. Я хочу бути з тобою”
 • «Ти такий спортивний. Давай зустрічатися, ми можемо разом ходити в спортзал »
 • «У тебе такі сильні руки. Я хочу, щоб тільки ці руки мене обіймали. Будемо разом?”
 • «Я так втомилася від самотності. Мені бракує чоловічої турботи. Давай станемо парою »
 • «Схожу с ума від твоїх очей. Хочу дивитися в них вічно. Давайте зустрічатися”

Такі фрази ти можеш і сама придумати, щось удосконалити, щоб підходило саме для твого випадку.

Скажи такі слова в потрібний момент і хлопець стане твоїм.

Пропозиція в віршах!

Це дуже запам’ятовується спосіб, який говорить про багатий внутрішній світ. Таку пропозицію оцінить будь-романтик. Запропонувати зустрічатися в віршах можна і по інтернету, і вживу.

Хочеш здивувати свого обранця? Тоді сосредоточься на задуманому, знайди зручне місце і час для написання віршів. Розташувавшись з зручністю, рими самі прийдуть тобі в голову. Все запиши на папір або в комп’ютер. Потім необхідно все перечитати і відредагувати.

Враховувати правильність граматики і пунктуації обов’язково. Треба скласти своє визнання так, щоб вийшло романтично і гармонійно.

Хлопець буде радий і шокований в хорошому сенсі від пропозиції у віршованій формі. Зроби йому приємний сюрприз своїм визнанням. Він буде просто зобов’язаний погодитися. Твої праці викличуть захоплення і повагу.

Як запропонувати зустрічатися в 12, 13, 14 років?

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Для початку подумай, чи готова ти до відносин. Адже молодість дана для розваг. У відносинах потрібно дотримуватися вірність і чесність. Але якщо ти зрозуміла, що відчуваєш сильні почуття, тоді треба щось робити. Скажи хлопцеві прямо, чого ти хочеш і про що мрієш. Він повинен відразу розуміти, що повинен прийняти серйозне рішення. Запропонуй зустрічатися молодій людині не в жартівливій формі, а добре все обміркувавши.

Порадься зі своїми подругами, чи варто той хлопець твого часу і сил. Раптом з ним вже хтось спілкувався до тебе. Або ж запитай поради у мами, якщо у вас довірчі відносини. Рідна людина завжди допоможе слушною порадою.

Що зробити, щоб від хлопця не отримати відмову?

У цьому випадку головне – ненав’язливість. Дай хлопцеві час все обдумати. Адже це рішення не дається легко. Не варто щогодини надзвонювати і питати, що ж він надумав.

Якщо від хлопця немає звісток довгий час, то тільки в цьому випадку слід поцікавитися.

Хоча, коли хлопець відразу дає відповідь, то всі муки і питання про його прихильності відпадають, бо відразу все стає на свої місця.

Будь з хлопцем ввічливій і милою. Хлопчики не люблять грубіянок. Говори йому незначні, але приємні компліменти. Молоді люди люблять лестощі. Частіше посміхайся і старайся контролювати свої емоції. Не варто ображатися через дрібниці. Якщо все це передбачити, то хлопець побачить в тобі свій ідеал.

Можливі помилки дівчат

Поширеними помилками є такі:

 • Неправильне формулювання своїх пропозицій зустрічатися. Хлопець може неправильно зрозуміти. Скористайся тими фразами, які були представлені вище.
 • Квапливість . Не варто на третій день знайомства приголомшувати хлопця. Почекай трохи, дізнайтеся один одного краще.
 • Спілкування з іншими хлопцями . Не можна гуляти з іншими хлопчиками, якщо вже запропонувала зустрічатися комусь. Адже якщо він це побачить, то подумає, що так буде завжди, що може призвести до відмови.

Поради від психолога

Психологи радять робити такі пропозицію ввечері, коли вже стемніло. Не важливо, де і як це станеться: біля будинку або по телефону. Увечері або вночі набагато простіше зібратися з думками, зважити все і прийняти правильне рішення.

Вечірньої пори – найкращий момент для одкровень. Але ні в якому разі не можна робити такі пропозиції під впливом алкогольного сп’яніння. У хлопця може скластися хибне уявлення про тебе. Пропонуй зустрічатися з ясними думками.

Часто задавані питання

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Що робити, якщо у нього вже є дівчина?

Повір, тобі такий хлопець не потрібен. Ти витратиш багато сил, щоб він кинув свою дівчину. А в підсумку з часом такий хлопець зможе вчинити так само і по відношенню до тебе.

Та й завжди приємно, коли молода людина сама спробує тебе завоювати, а не навпаки. Але якщо ти вже твердо вирішила, тоді покажи хлопцю свої переваги, щоб він сам захотів кинути свою пасію.

Запропонуй зустрічатися так, щоб потім та сама дівчина не стала твоїм ворогом. Роби все акуратно, щоб вона ні про що не здогадалася.

Що робити далі, коли хлопець погодився?

Далі саме час проводити більше часу один з одним. Признач йому зустріч.

Намагайся не сильно показувати свою радість з цього приводу, щоб хлопець не зазнавайся. Поводься природно, покажи всі свої хороші сторони. Не будь занадто примхливою і не варто забороняти йому бачитися з друзями. Нехай розподіляє час для тебе і для них рівноцінно.

Читайте також:   Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім’ю

Як вчинити, якщо і його друг до мене небайдужий?

У цій ситуації потрібно бути досить обережною і акуратною, щоб не зіпсувати відносини з двома хлопцями. Якщо образити одного і почати зустрічатися з іншим хлопчиком, то це може погано закінчиться.

Юнацький максималізм і недосвідченість в даному питанні може призвести до того, що один почне налаштовувати твого коханого проти тебе самої.

Тому в ситуації, що склалася треба постаратися пояснити одному, що ти вже вибрала хлопця, а з ним ви можете продовжувати спілкуватися по-дружньому. Тут головне – не зіпсувати відносини свої з обома хлопцями і зберегти їх дружбу.

Як змусити хлопця запропонувати зустрічатися?

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Тобі треба всього лише зацікавити молоду людину. Обов’язково знайди загальні теми та інтереси. Якщо він ходить на плавання, то і ти ходи. Якщо ходить в спортзал або ще кудись, то і ти по можливості старайся відвідувати ці місця. Загальні інтереси дуже зближують. Не забувай і про зовнішній вигляд. Ти завжди повинна виглядати такою, що відпочила і свіжою. Коли ти бачиш, що ти йому цікава, почни фліртувати і загравати.

Також через знайомих можеш спробувати натякнути, що він тобі сподобався. Якщо ти все-таки збираєшся чекати першого кроку з його боку, тоді більше нічого робити не варто. Головне – показати, що ти до цього хлопця теж небайдужа. Він повинен чітко розуміти даний факт. Тільки в даному випадку хлопець запропонує зустрічатися першим.

Красиве і оригінальна пропозиція зустрічатися

Про вірші ти вже знаєш. Але що ж робити, якщо з фантазією і красномовством проблеми?

Дуже оригінальний спосіб: зроби гарне фото відповідної тематики і напиши на ньому свою пропозицію. Ти можеш відіслати його по інтернету, а можеш зробити по-іншому. Для цього надрукують фотографію з написом і поклади її в конверт. Красиво підпиши і кинь в поштову скриньку хлопця. Хлопчик відразу зрозуміє, що твої почуття і наміри серйозні.

Ще один спосіб підійде під час зими, коли вже випав сніг. Можна витоптати на снігу під вікнами хлопця свою пропозицію. Потім написати йому смс приблизно з таким текстом: «Вугільної у вікно». Це дуже романтично і красиво. Таке можна зробити і на асфальті. Але в цьому випадку треба роздобути фарби. Так в разі відмови краще буде, якщо ніяких слідів не залишиться. Але від такого важко встояти.

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Хто перший повинен запропонувати зустрічатися?

Це не має значення. Зазвичай прийнято, що хлопці повинні говорити такі слова. Але зараз вже нікого не здивуєш, що дівчина сама робить перші кроки. Якщо не хочеш втратити хлопця, тоді краще дій першої.

А то раптом знайдеться інша дівчина, яка виявиться більш сміливою. Краще запропонувати першої і отримати відповідь, яким би він не виявився.

Зате ти відразу впізнаєш, чи варто чекати його прихильності і якихось дій, пов’язаних з пропозицією зустрічатися.

Чому хлопець не пропонує зустрічатися?

На це може бути декілька причин:

 1. Він занадто сором’язливий . В цьому випадку потрібно всього лише почекати. Якщо ти бачиш знаки уваги з боку хлопця і благополучно їх приймаєш, то незабаром він наважиться і пропозиція надійде.
 2. Думає, що у тебе вже є хлопець. Можливо, він бачив тебе і з іншими хлопчиками. Це можуть бути і друзі, і брати, і однокласники. Варіантів море, але хлопець міг собі придумати щось більше. Дай зрозуміти, що ти вільна.
 3. Йому здається, що ви не підходите один одному. Ось це вже більш серйозна причина. Якщо хлопець так вирішив, то переконати його буде важко. Але спробувати варто. Доведи хлопчикові, що ти хороша дівчина.

От і все. Спочатку може здатися, що запропонувати зустрічатися не так вже й важко, і страшно, але насправді треба постаратися, щоб отримати згоду. Наберіться сміливості, зосередься і зроби перший крок. Налаштуйся на краще.

Адже підсвідомість теж приносить свої плоди, якщо заздалегідь запрограмувати себе на успішний результат. Чи не здавайся і пам’ятай: якщо відмовить один хлопець, то в світі залишиться інших цілі мільйони, яким ти обов’язково сподобаєшся.

Джерело: https://onmoy.com/predlozhit-parnyu-vstrechatsya.html

4 відмінних способу, як запропонувати хлопцеві зустрічатися

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Думка, що перший крок до відносин завжди повинен робити тільки чоловік, давно застаріло. Чекаючи ініціативи з боку хлопця, можна втратити багато часу, а в деяких випадках упустити шанс на щасливі відносини. Мужнім і сміливим чоловікам часом теж властиве почуття страху. Якщо вам дуже сподобався молодий чоловік, не чекайте, що він перший зробить якісь дії, ризикніть самі. Ймовірно, він соромиться зізнатися вам у своїх почуттях або взагалі не думав на тему відносин. Тоді ініціатива за вами.

Як це зробити, щоб він не відмовився?

Небагато дівчат наважаться відкрито висловити свою симпатію до чоловіка або запропонувати стати парою особисто, дивлячись йому в очі. В цьому випадку можна скористатися старими перевіреними способами – набрати номер обранця і зробити пропозицію під час телефонної розмови або відправити йому повідомлення в будь-якому месенджері або соціальної мережі.

Пропозиція через ВК

Ви можете не пропонувати почати зустрічатися прямо в лоб. Можете використовувати натяки, щоб ініціативу проявив він сам. Це оригінально в тих випадках, коли ви спілкуєтеся в ВКонтакте, але про зустріч розмова не заходив.

Заведіть розмову на особисті теми. Дізнайтеся, чи перебуває він у відносинах, який тип дівчат воліє. Хлопчик повинен збагнути, раз ви задаєте такі питання, значить, він не байдужий вам.

Згадайте, що хочете відвідати певне місце (новий кінотеатр, недавно відкрилася виставку, просто прогулятися по парку). Крім того, ви можете завуалювати пропозицію про зустріч, написавши, що з інтересом поспілкувалися б з ним наживо.

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідейВаріант – запропонувати зустрічатися по листуванню – підходить дуже сором’язливим дівчатам

Але якщо всі ваші спроби натякнути по листуванню не призводять до бажаного ефекту, задайте пряме запитання, чи шукає хлопець відносин. Якщо він відповість позитивно, поцікавтеся, чи міг би він уявити вас в якості своєї супутниці.

Можете зробити і більш сміливі кроки. Безпосередньо висловіть своє ставлення до хлопця: «Ти мені дуже симпатичний.

Давай почнемо зустрічатися! » Звичайно, такий натиск може налякати хлопця, але зате вам не доведеться більше жити в невідомості і ламати голову, як підштовхнути його до відносин.

Список тем, про що поговорити з хлопцем в інтернеті

Натяк на побачення під час телефонної розмови

Телефонна розмова допоможе вам прояснити ситуацію і отримати відповідь набагато швидше, ніж повідомлення, відправлене в соціальній мережі. Велика ймовірність, що молода людина не буде заходити в найближчим часом на свою сторінку або просто не відразу прочитає повідомлення. Ви ж в цей час не будете знаходити собі місця від хвилювання, переживаючи, чому він мовчить.

Перш ніж дзвонити хлопцю, перестаньте хвилюватися, налаштуйте себе на спокій і позитив. Кілька хвилин (бажано не більше двох-трьох) торкайтеся в бесіді нейтральних тим, потім починайте розмову, заради якого і подзвонили.

Запитаєте, яке у молодої людини ставлення до вас. Можете безпосередньо висловити свою симпатію, зізнавшись, що він подобається вам, але ви не впевнені у взаємності. Якщо з’ясується, що хлопець теж відчуває симпатію, запропонуйте прогулятися разом або випити кави в затишному і тихому кафе. Напевно, інших слів не знадобиться, з цього і почнуться ваші відносини.

Записка із запрошенням на побачення

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідейВам страшно прямо або натяками, але в особистій бесіді, запропонувати хлопцеві зустрічатися, але ви не проти авантюр? Напишіть хлопцеві записку, в ній запросіть зустрітися погуляти, де висловіть свою симпатію до нього і бажання познайомитися з ним ближче. Вкажіть, де і коли ви будете чекати його на зустріч. Потім підкиньте записку хлопцеві в кишеню або рюкзак. Але користуйтеся таким способом тільки в тих випадках, коли абсолютно впевнені, що хлопець зовсім вільний і не перебуває у відносинах з іншою дівчиною.

Друзі в допомогу

Щоб не потрапити в незручну ситуацію з пропозицією зустрічатися, попросіть спільних друзів або знайомих, які точно не проговорився хлопцю, розвідати обстановку. Хорошим варіантом буде, якщо хтось обережно поцікавиться у хлопця, чи відчуває він які-небудь почуття по відношенню до вас. Такий інтерес легко можна пояснити фразою: «Мені здається, що ти їй подобаєшся».

Навіть якщо у відповідь відчуттів у молодої людини немає, ви уникнете відчуття незручності і сорому, оскільки чужу думку не завжди збігається з тим, що є насправді.

Спілкуючись з хлопцем, дотримуйтесь простих правил:

 • Будьте щирою. Не будуйте з себе ту, ким ви не є в житті. Маски і ролі гарні тільки на театральній сцені. У житті хлопець відразу відчує, що ви фальшивите, це навряд чи додасть йому симпатії до вас. Чи не продумуйте заздалегідь, як все складеться, не намагайтеся уявити його відповідь.
 • Чи не зазіхайте на особистий простір. Поганою ідеєю є бажання переслідувати вподобаного хлопця. Так його можна тільки відлякати. Швидше за все, він прийме таку дівчину за неадекватну і має явні проблеми з головою.
 • Чи не нав’язуйте. Чоловікові потрібно дати час на прийняття рішення. Тиск викличе обурення і спротив, що закінчить відносини між вами, навіть не давши їм початися. Якщо відповідь хлопця був негативним, не варто проявляти настирливість. Краще піти в тінь. Можливо, молодий чоловік зрозуміє, що з відсутністю вас йому чогось не вистачає. Часом така дія з боку дівчини змушує хлопця зацікавитися.

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю: поведінка закоханого чоловіка

Як натякнути хлопцеві, щоб він зробив перший крок?

Більшості дівчат складно зважитися на відкриті дії. У цьому випадку допоможуть натяки. З їх допомогою можна пробудити в хлопця ініціативу.

 • Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідейДайте йому зрозуміти, що виділяєте його з усіх. Дивіться на нього трохи довше, ніж на інших, питайте, як пройшов його день, виявляйте цікавість до його занять і захоплень.
 • Не обов’язково використовувати тільки слова. Висловити симпатію можна випадковим поглядом, легким дотиком, безневинним кокетством.
 • Те жар, то холод. Одночасний флірт і неприступність з вашого боку зацікавлять молодої людини, в ньому прокинеться інстинкт мисливця, його інтерес збільшиться.
 • Виверт з незапланованим побаченням. В ході бесіди прохопитеся, що вам дісталися два квитки (на спектакль, прем’єру фільму і т.д.), запропонуйте скласти вам компанію.
 • Завжди виглядаєте на відмінно. Слідкуйте за собою, виділяйтеся на тлі інших дівчат, притягайте до себе увагу, але при цьому не перегравати.
 • Подаруйте хлопцеві ненав’язливу оригінальну дрібниця, пов’язану з його інтересами, так ви натякне про свою симпатію.
 • Будьте частіше поруч з ним, але щоб хлопець не подумав, що ви нав’язувати. В іншому випадку замість інтересу він почне вас уникати.

Хлопець не хоче зустрічатися, як бути?

Не слід налаштовувати себе, що пропозиція зустрічатися обов’язково отримає негативну відповідь, але при цьому треба прийняти як даність, що таке може трапитися. Якщо молода людина відповість вам негативно, уникайте агресивної реакції і тим більше не влаштовуйте драму з криками, плачем і заламування рук.

 • Достойно вислухайте його відповідь. Можете запитати про причини, але якщо хлопець не хоче давати пояснення, не наполягайте. Отримавши відмову, що не демонструйте, наскільки сильно ви засмучені. Трохи сумно посміхніться і скажіть, що все в порядку, подякуйте за приділеною увагу.
 • Зустрічаючись з хлопцем на вулиці або в загальній компанії, не показуйте, що вам дуже неприємно бачити його, не намагайтеся знову поговорити про можливі відносинах. Забудьте про те незручному моменті і спілкуйтеся з ним так само, як раніше, ніби розмови не було.
 • Вам в голову може прийти думка, що молода людина просто не бачить, що з вас вийшла б чудова пара. Уникайте будь-яких способів, щоб довести йому вашу ідеальну сумісність. Замість бажаного результату навіть нейтральне ставлення хлопця зміниться роздратуванням і неприязню. Якщо не хочете, щоб він обходив вас стороною, дотримуйтеся спокійного і доброзичливого поведінки.
 • Якщо після бесіди з хлопцем ви охоплені негативними емоціями, стримаєте в собі порив поскаржитися на «негідника» всім підряд, включаючи друзів із загальної компанії. Чи не виставляйте себе скривдженою і ображеної.
 • Не зациклюйтеся. Якщо йому не цікаво спілкування, не робіть його центром свого всесвіту. Озирніться навколо – вас оточують інші цікаві молоді люди, придивіться, можливо, хтось намагається домогтися вашої симпатії і може серйозно зацікавити вас.

Читайте також:   Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

Як натякнути хлопцеві на перший поцілунок – тактовно і ненав’язливо

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Джерело: https://woplan.net/4-otlichnyh-sposoba-kak-predlozhit-parnyu-vstrechatsya/

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: цікаві поради

Кожна дівчина з досить юного віку мріє про романтичні стосунки. Більшість з них, надивившись романтичних серіалів або начитавшись книжок, уявляють собі в подробицях зустрічі, побачення, прогулянки, ніжні поцілунки, обійми коханої людини.

Однак далеко не завжди все відбувається за задуманим сценарієм. Багато хлопців виявляються сором’язливими і сором’язливими. У цій ситуації перший крок залишається за дівчиною.

Відповідно, багато представниць прекрасної статі задаються питанням, як запропонувати хлопцеві зустрічатися?

варіанти пропозиції

Перш ніж зробити перший крок, варто пройти кілька дієвих кроків, які допоможуть наблизити мрію.

 • Варто переконатися, що симпатія є взаємною. Це дійсно важливо, тому що в противному випадку, представниця прекрасної статі просто отримає відмову. Можна спробувати посміхнутися, заговорити з ним. Якщо молода людина починає розмовляти з задоволенням, намагається чинити якісь знаки уваги, то можна бути впевненою, що хлопець відчуває симпатію.
 • Важливо дати зрозуміти хлопцю, що дівчина вільна. Набагато розумніше сказати про це прямо, так далеко не всі молоді люди здатні розуміти натяки.
 • Можна запросити куди-небудь хлопця. Це може бути похід в кафе або звичайна прогулянка. По поведінці молодої людини відразу стане зрозуміло, хоче він бути з дівчиною чи ні.

Після проходження трьох простих кроків стане ясно, зуміла зацікавити дівчина хлопця чи ні. Якщо ж дівчина впевнена в позитивному варіанті, то можна сміливо втілювати мрії в життя і пропонувати молодій людині відносини. Проте, багато представниць прекрасної статі до сих пір сумніваються, чи пропонувати хлопцям зустрічатися.

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

варіанти пропозицій

Як красиво запропонувати хлопцеві зустрічатися? Щоб не виглядати безглуздою або дурною варто продумати розмову до найдрібніших подробиць. Звичайно, почуття можуть взяти верх над розумом, тоді дівчина просто забуде все слова. Однак є кілька безпрограшних варіантів, одним з яких і варто скористатися.

 • Пропозиція можна зробити після прогулянки. Вечірньої пори в своєму розпорядженні до спілкування, тим більше, воно вважається романтичним. Небагатолюдно і тиша – найбільш підходящі «супутники» розмови.
 • Перед важливою розмовою можна попросити хлопця в чимось допомогти. Варіантів може бути безліч: донести важкі сумки, допомогти з навчанням, полагодити комп’ютер або придумати свій варіант. У процесі спілкування можна ненав’язливо задати питання: «А ми вже зустрічаємося»? Далі варто діяти по ситуації.

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

 • Можна попросити молоду людину заступитися за себе, якщо у дівчини є кривдники. Хлопцеві подобається виглядати героєм. В знак подяки можна поцілувати молоду людину в щоку. Після цього і буде найбільш вдалий варіант для пропозиції.

помічники

Далеко не всі дівчата можуть самостійно впоратися з таким складним завданням. Деяким можуть знадобитися помічники – ті люди з оточення дівчини, які особисто спілкуються з молодим чоловіком.

Ідеальним варіантом може стати подруга, за допомогою якої досить легко натякнути молодій людині про своє бажання зустрічатися з ним. Якщо подруга зробить все правильно, то хлопець сам зробить будь-які подальші дії.

Загальні знайомі можуть допомогти виявитися в одній компанії, що призведе до більш близького спілкування, а потім і до відносин.

Вибір редакції: Як відрізнити любов від прихильності?Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

В інтернеті можливостей набагато більше. Можна зробити натяки за допомогою цитат або статусів. Однак в записах, які можуть прочитати велику кількість людей, не повинно бути імені конкретного молодої людини. Всі визнання або особисті речі краще обговорювати в особистому листуванні.

Пропозиція по листуванню

Набагато простіше зробити пропозицію, коли не зважаєш людині в очі, та й взагалі не бачиш його. В цьому випадку безпрограшним варіантом буде розмова в соціальних мережах або через смс. Однак не варто писати повідомлень, які не вимагають відповіді. Як запропонувати хлопцеві зустрічатися в контакті – поширений питання багатьох дівчат.

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Пропонувати зустрічатися варто тільки тоді, коли представниця прекрасної статі повністю впевнена в тому, що хлопцеві цікаво спілкуватися з нею. Крім того, варто звернути увагу на його настрій. Всі ці складові допоможуть прийняти молодій людині правильне рішення. Поганий настрій може призвести до негативної відповіді, про який хлопець буде довго шкодувати.

Перед серйозним розмовою варто переконатися, що у молодої людини немає дівчини, щоб не руйнувати вже чиїсь стосунки. Зайва нав’язливість і натиск представниці прекрасної статі може тільки відштовхнути або привести до беззастережного відмови.

Вибір редакції: Як розлюбити людину?Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Як зробити пропозицію, щоб отримати бажану відповідь?

Чи можна запропонувати зустрічатися хлопцеві першою? Позитивна відповідь можливий тільки в тому випадку, якщо представниця прекрасної статі абсолютно впевнена у взаємній ситуації. Важливо переконатися в тому, що хлопець самотній.

Якщо він не так давно розлучився з попередньою дівчиною, то, ймовірно, йому буде складно будувати нові відносини. Плюсом буде, якщо в цій ситуації представниця прекрасної статі підтримає його.

Це допоможе хлопцю переконатися в тому, що відносини з новою дівчиною не будуть такою ж помилкою, як з попередньою.

Для розмови такого плану потрібно вибрати момент, коли обидві людини досить серйозно налаштовані. Краще це зробити, коли хлопець і дівчина знаходяться наодинці. Пропозиція можна навіть ніжно прошепотіти на вушко.

Джерело: https://womee.ru/kak-predlozhit-parnyu-vstrechatsya/

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Запропонувати хлопцеві зустрічатися – непростий крок. Рішення повинно йти від серця, а не бути нав’язаним подругами і деякими упередженнями.

Щоб дію призвело до успішного результату, корисно все обдумати, ретельно спланувати. Розумніше спочатку розібратися у власних почуттях, а вже потім пропонувати їх обранцеві.

Щоб робити сміливі кроки, треба мати впевненість в собі.

У яких випадках варто робити крок першою

Іноді доводиться всерйоз розмірковувати над тим, чи потрібно дівчині першою проявляти намір, адже це велика відповідальність. Буває, що краще дочекатися уваги з боку молодої людини, але не намагатися його випрошувати. Нижче наведені випадки, коли має сенс проявити наполегливість і спробувати самій вплинути на розвиток ситуації:

 1. Взаємна симпатія. Буває, що при першому погляді на партнера стає зрозуміло: ви обидва відчуваєте почуття один до одного. Дівчині не потрібно чекати запрошення від обранця. Вона сама може покликати його на дискотеку, в кіно або просто погуляти. У цьому немає нічого страшного і поганого.
 2. Хлопець сором’язливий. Коли молода людина не відрізняється рішучістю і йому страшно діяти, дівчині доводиться все брати в свої руки, інакше великий ризик ніколи не наблизитися до бажаного. І хоча сором’язливість хлопця зовсім не прикрашає, є стійко скромні люди, яким важко підійти і завести розмову.
 3. Після сварки. Якщо дівчина усвідомлює, що була винна в конкретному випадку, не треба тягнути. Разом з вибаченнями з її боку може послідувати пропозицію про зустріч. Не потрібно зациклюватися на можливу відмову. Набагато важливіше зуміти продемонструвати свої бажання.

Кілька слів про підготовку

Закоханої дівчини хочеться запропонувати чоловікові зустрітися, щоб він не відмовив. Але для цього слід добре відчувати ситуацію. Намагайтеся не поспішати, краще трохи почекати, щоб перевірити свої почуття. Обранець за цей час теж зуміє визначитися.

Психологічна підготовка необхідна для того, щоб морально підготуватися. Дівчині слід пам’ятати про те, що вона не випрошує любов, а хоче стати частиною життя хлопця, ділитися з ним бідами та радощами. Корисно заздалегідь зібрати інформацію про молоду людину, зрозуміти, до чого він прагне.

Це дозволить зрозуміти, чи буде вам добре разом.

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Способи запропонувати хлопцеві почати зустрічатися

Існує кілька дієвих методів, що дозволяють вивести відносини на новий рівень. Деякі з них доречно використовувати в школі. Тут стануть в нагоді емоційна відкритість і вміння приймати на себе відповідальність, діяти без особливих тривог.

Слід тільки заздалегідь відмовитися від наміру привернути увагу одруженого чоловіка. Молодій дівчині немає необхідності витрачати найкращі роки життя на людину, яка не вміє жити чесно і гідно. Нічого, крім страждань, такі відносини не принесуть.

Немає необхідності додатково переконувати себе в цій думці.

За допомогою натяку

У 12 років складно підійти до вподобаного хлопця і запропонувати зустрітися з ним, адже так страшно отримати відмову, який негайно поставить під сумнів зовнішню красу і вміння спілкуватися.

У таких ситуаціях допоможе легкий натяк. Застосовувати його можна при необхідності. Необов’язково відразу розкривати всі карти. Буде доречно запропонувати зустрічатися в «Контакті».

Цей спосіб не передбачає нічого інтимного, але в той же час свідчить про явну симпатії.

Натяк звучить досить тонко і в той же час зрозуміло. Якщо хлопець теж відчуває симпатію, то неодмінно проявить відповідні почуття. Реакція може піти негайно або проявитися через деякий час. Тут немає явного рецепта.

ЧИТАТИ Як зрозуміти, що чоловік фліртує: види і ознаки загравання

Варіанти для листування

Спілкування в соціальних мережах сьогодні користується великою популярністю. Саме перебування на цих сайтах піднімає настрій у підлітків, сприяє розвитку комунікативних навичок.

За переглядом оформлених сторінок багато хто проводить багато часу. Стає простіше зав’язати розмову, поділитися думкою або ненав’язливо висловити почуття.

Якщо дівчина соромиться показати себе відкрито, можна створити спеціальну фейковий сторінку, придумати собі оригінальний псевдонім.

Є ще варіант листування за допомогою мобільного телефону. Досить дізнатися номер вподобаного хлопця, щоб з легкістю відправляти йому СМС. Переписка обов’язково продовжиться, якщо молода людина зацікавиться посланням.

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Романтика листи в конверті

Сьогодні мало хто переписується таким чином. Більшість вважає за краще спілкуватися за допомогою інтернету. Швидкість і зручність стали основною привілеєм.

Читайте також:   Як сподобатися чоловікові: інструкція для різних ситуацій

Лист в конверті створює особливий настрій. Воно схоже на крила голуба, що поспішає облетіти весь світ. Треба визнати, що отримувати його набагато приємніше, ніж електронне.

У всьому відчувається присутність живої думки, чесності та відкритості.

Якщо писати від руки, з’являється більше бажання ділитися потаємними думками і повсякденними радощами. Чому б і не листуватися зі своїм однолітком, якщо є таке прагнення? Доповнюйте текст веселими картинками і сміливо відправляйте в дорогу.

допоможуть друзі

Шкільні товариші нерідко організують тематичні зустрічі. На таких вечорах нудно не буває. Не варто відмовлятися від можливості зав’язати розмову з вподобаним хлопцем. Як розташувати його до себе? Для початку можна заручитися допомогою друзів: діяти в компанії не так страшно, як в поодинці. Більше жартуйте, розповідайте про те, що вас цікавить.

В оточенні однокласників будь-яке знайомство пройде легше і простіше, ніж спочатку здавалося. Дівчина і не помітить, як опиниться поруч зі своїм обранцем. Цілком можливо, що він перший підійде до неї і заговорить.

Кілька оригінальних ідей

Щоб викликати інтерес хлопця до себе, нерідко доводиться добре потрудитися. Буває так, що молода людина довгий час не звертає на дівчину уваги. В цьому немає нічого страшного. Якщо він поки вважає за краще спілкуватися з кимось іншим, це не означає, що не можна вплинути на його рішення. Тактика дівчата:

 1. Запросити танцювати. На будь-якій вечірці можна підійти до обранця і зробити таку пропозицію. Навряд чи він відмовить жінці, адже це робити негарно. Під час танцю є шанси зблизитися, направити бесіду в потрібне русло.
 2. Запросити на день народження. Кожен вихована людина знає, що іменинницям не відмовляють. Якщо дівчина запросить його на особисте свято, далі буде діяти простіше. Обранець неодмінно прийде, стане посміхатися і вітати. Ймовірно, навіть принесе якийсь подарунок. Коли в будинку панує атмосфера добра, торжества і відкритості, стає простіше зробити складний крок.

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Як себе вести в разі відмови

Іноді трапляється так, що, не дивлячись на всі зусилля, хлопець відмовляється від пропозиції. Такий результат не характеризує його як дурного або безвольного. Дівчина повинна заздалегідь прийняти можливий варіант відкидання. В цьому випадку наздоганяє сильна душевна біль. Щоб швидше впоратися з цим завданням, рекомендується скористатися корисними порадами:

 1. Не варто бігати за хлопцем. Нав’язуючи своє суспільство іншому, ми не стаємо до нього ближче. Людина починає ще більше відгороджуватися. Нікому не хочеться відчувати на собі тиск. Якщо дівчина допускає приниження, то заздалегідь ставить себе в невигідну позицію. Хлопець навряд чи зверне на неї увагу. Відносини не можуть розвиватися з примусу.
 2. Зайняти себе цікавою справою. Коли нам відмовляють в любові, душу пронизує відчуття непотрібності. Наскільки б гарними не були почуття, їх неможливо нав’язати партнеру. Найкраще, що можна зробити, – спробувати захопитися якимось заняттям. Творчість, спорт, малювання – все це дозволяє розслабити напружений мозок і з гідністю пережити розставання.

Таким чином, запропонувати хлопчикові зустрічатися не так просто, як здається. Дівчині потрібно перебороти незручність, бути готовою до будь-якого відповіді. А якщо спіткає розчарування, потрібно знайти в собі сили гідно його пережити.

Джерело: https://love-is.org/kak-predlozhit-parnju-vstrechatsya/

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися, щоб він погодився

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися: збірник відмінних ідей

Як почати відносини

21.02.2018

13.2 тис.

8.9 тис.

6 хв.

Застарілий стереотип, що чоловік повинен першим пропонувати відносини вже давно себе дискредитував. Вичікуючи, коли він зробить перший крок, можна просто втратити дорогоцінний час, а іноді і упустити шанс.

Чоловіки, незважаючи на свою мужність і сміливість, досить боязкі. Якщо хлопець з оточення дуже подобається – ризикуйте. Можливо, він не наважується сам запропонувати встречатся або просто ще не замислювався про це.

Тоді вам варто взяти ініціативу в свої руки.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Для початку необхідно все зважити і оцінити обстановку. Дівчина повинна чітко розуміти, що це той єдиний, хто їй потрібен і заслуговує на увагу. Оскільки пані доведеться стати ініціатором відносин і прикласти деякі зусилля, їй варто врахувати, що, коли вона почне зустрічатися з хлопцем, у нього можуть проявитися ті якості, про які вона раніше не здогадувалася.

Шанс розчаруватися в обранцеві є, але боятися цього не слід. Якщо не діяти, то чоловік так і залишиться недоступним, а дама залишиться зі своїми мріями і фантазіями. У той час як її конкурентки почнуть активно діяти, адже запропонувати хлопцеві зустрічатися зможе кожна. Але не кожна зробить це так, щоб молода людина оцінив серйозність намірів і погодився.

Незважаючи на те, який спосіб вибере дівчина, щоб натякнути чоловікові на відносини, вона повинна завжди залишатися природною. В ідеальному випадку все повинно виглядати так, ніби це його власна ініціатива, і він сам зробив крок назустріч. Для цього потрібно звернути увагу на наступні моменти:

На що звернути увагу
Що робити

Свій зовнішній вигляд Варто стежити за своїм зовнішнім виглядом і докласти зусиль, щоб виглядати чарівно. Чудовий хід – приємно пахне парфум, ніжний, можливо з вмістом феромонів
Наявність спільних захоплень Бажано вибирати хлопця, з яким є спільні інтереси. Потрібно дати зрозуміти, що серце не зайняте. І якщо дама сподобається хлопцю, він сам запропонує їй зустрічатися
характер спілкування Варто уникати спілкування по інтернету. Діалог повинен відбуватися наживо. В крайньому випадку можна говорити по телефону, щоб чоловік міг чути жіночий приємний голос
настрій хлопця Дамі не варто впадає у відчай, якщо чоловік відповідає лаконічними скупими фразами. Можливо, дівчина просто потрапила під гарячу руку або звернулася в невідповідний момент.
Характер молодої людини Коли встановиться необхідний контакт, слід продовжувати звичайне дружнє спілкування і придивитися до обранця. На цьому етапі можна з’ясувати для себе щось нове про особу хлопця і уникнути розчарування, якщо виявиться, що він абсолютно не та людина, з яким хочеться мати справу

Не варто застосовувати чужі способи завоювання серця бажаного чоловіка в своєму випадку. Це може не спрацювати, а іноді і викликати зворотну реакцію. Відносини – суто індивідуальний процес між людьми протилежної статі. Те, що добре в одній парі, може негативно позначитися на інший.

Чоловік хоче бачити перед собою слабку жінку, яку він зможе оберігати і відчувати себе поряд з нею за потрібне і сильним.

Тому, щоб привернути увагу хлопця, чудово спрацьовують методи: «Ой, у мене щось поламалося … (якась річ)» або «У мене не працює …. Почин ласка …. Рятуй, виручай, без тебе ніяк … ».

Щоб він запропонував зустрічатися, дівчина повинна стати для нього самим беззахисним створенням.

Таким способом можна зіграти на інстинкті чоловіків, закладеному природою, бути рятувальником і захисником слабких жінок.

Коли дівчатка показують, що самі чудово з усім справляються, хлопці відчуває, що вони не потрібні і замикаються в собі.

Якщо чоловік спробує надати допомогу дівчині, але не впорається із завданням, не слід лаяти його, потрібно обов’язково похвалити. В іншому випадку у нього не буде бажання далі спілкуватися з дівчиною.

При спілкуванні з молодою людиною стоїть дотримуватися простих правил:

 • Бути щирою. Не потрібно грати якусь роль і надягати на себе чужу маску. Блеф і фальш відчувається відразу. Не слід прогнозувати ситуацію заздалегідь і думати про те, що він може сказати у відповідь.
 • Дати право на особистий простір. Переслідувати обранця – погана ідея, так дівчина тільки відлякає його від себе. Йому може здатися, що у пані проблеми з психікою.
 • Чи не нав’язуватися. Щоб чоловік не відмовився від розвитку відносин, не варто на нього тиснути, так дівчина зіткнеться з хвилею опору. Якщо дівчина почує відмову на свою пропозицію, вона ні в якому разі не повинна нав’язуватися. Варто піти в сторону, щоб у хлопця був шанс зрозуміти, що йому чогось не вистачає в відсутності дівчини. Іноді така поведінка викликає інтерес і бажання відновити дружбу.

Бувають такі випадки, коли дівчина спробувала все кошти, а хлопець все ніяк не наважується запропонувати відносини або просто не зрозумів, що вона від нього хоче. Доведеться діяти в відкриту і самої завести розмову.

Його потрібно починати правильно, підібравши потрібні слова і фрази, враховуючи характер і настрій чоловіка, а також відповідну ситуацію. Можна скористатися знаннями про захоплення і плани хлопця на найближчий час або на життя.

Ідеальна обстановка для того щоб зробити це – залишитися наодинці. Не потрібно застосовувати заяложену фразу: «Я хочу з тобою серйозно поговорити». Так він тільки насторожитися і злякається.

Потрібно діяти більш тонко, починаючи розмову так:

 • «Який чудовий був вечір. Спасибі, що так добре провели час. Ми ж повторимо наше спілкування? Сходом ще куди-небудь? »
 • «Я так давно хотіла залишитися з тобою тет-а-тет, але все не знала, як це зробити. Я сподіваюся, що тепер я не буду думати про це? »
 • «Якщо б я могла завжди бути з тобою разом. Як би було здорово більше часу проводити вдвох ».
 • «Я тільки зараз зрозуміла, що хотіла б, що б ти став моїм хлопцем».
 • Можна створити грайливу обстановку і в найнесподіваніший момент процитувати любовні вірші:
 • Ти для мене особливий,
 • Ти не такий як усі.
 • Ти для мене єдиний,
 • Ти найкращий на землі.
 • І я люблю твої очі,
 • Посмішку і слова.
 • Коли зі мною ти поруч,
 • Те обертом голова.
 • Повір, що почуття щирі,
 • І не порожні слова.
 • Хочу кричати від радості,
 • Що я люблю тебе!
 • Приклади формулювань, як запропонувати відносини чоловікові:
 • «Давно хочу запитати, у тебе є відносини? Спробуємо зустрічатися? »
 • «Хочу тобі зробити визнання, ти мені дуже подобаєшся і хотілося б чогось більшого, ніж просто дружба».
 • «Як це, такий симпатичний хлопець і досі один! Я можу виправити цей непорядок ».
 • «Слухай, ну натякаю, натякаю … Доведеться зізнатися прямо – подобаєшся ти мені. Як ти дивишся, на те, щоб почати зустрічатися? »
 • «Ми люди дорослі, пора сказати тобі прямо – давай зустрічатися».

Якщо буде відмова, дівчині не варто подавати виду, що її це сильно зачепило. Потрібно зберігати гордість і гідність, реагувати спокійно, не висловлювати якихось претензій. Адже можна пошкодувати надалі про те, дружні відносини з цією людиною припинилися. Краще відреагувати так: «Що ж, на милування нема силування …» або «Може, потім передумаєш – знаєш, як мене знайти».

Дівчині краще все відразу з’ясувати самої, ніж живити марні надії. Так вона зможе чітко визначити ситуацію для себе і зрозуміти, куди рухатися далі. Якщо їй вдалося домогтися бажаного результату, то у неї почнуться відносини з чоловіком. У разі відмови, дівчина розставити всі крапки над i і буде намагатися побудувати новий союз.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/to-attract/how-to-start/kak-predlozhit-parnyu-vstrechatsya.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *