Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавити

Якщо ти не вмієш запрошувати дівчат на зустріч або романтичну вечерю, або просто не впевнений в своїх силах, то запропоновані нижче способи допоможуть тобі зробити це незвичайним чином.

Зміст приховати

І тим самим виділитися серед загальної маси шанувальників.

Тому, якщо ти хочеш дізнатися кілька способів того, як запросити дівчину на побачення, але запропоновані в інтернеті способи тобі не подобаються, то ця стаття може виявитися дуже до речі.

Але мушу тебе попередити: ці методи не працюють з тими красунями, які чекають від чоловіків проявів самцового. З усіма іншими (при правильному застосуванні) ефективність коливається в районі 30-50%.

Втім, якщо ти – не прихильник занадто оригінального підходу, то раджу тобі прочитати статтю “Як запросити дівчину погуляти”.

За традицією невеликий анонс того, що тебе чекає в цій статті:

 • Як правильно запросити дівчину на побачення з допомогою листи, щоб вона не вважала за тебе “слабаком”.
 • Запрошуємо за допомогою свого друга.
 • Як твоя забудькуватість може послужити тобі у великій пригоді.

Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавити

Але спочатку давай розберемося →

Чи так важливо місце для побачення?

Спокусники всієї Русі радять не паритися над тим, куди запросити дівчину на побачення, тому що важливий твій внутрішній настрій, твої дії, то, що ти говориш, і як ти це говориш.

 • А поки ти не досяг рівня гуру, запам’ятай: місце для побачення не менш важливо, ніж твій настрій і поведінку.
 • В ідеалі – вибирати кілька місць.
 • А тепер прийшла пора представити тобі →

Оригінальні способи того, як запросити дівчину на побачення 

Уяви, що твоя нова знайома отримує від тебе запрошення не по телефону, не по смс, а у вигляді листа. Це створює відчуття романтики і відразу ж виділяє тебе на тлі інших її шанувальників.

Пам’ятаєш, як це робили в середні віки?

Це був час, коли хоробрі чоловіки стрілялися через дам на дуелях. І запрошення в листі створить у неї схоже відчуття. Я перевіряв.  Ось ми всі сміємося і сміємося над тим, що вони серіали люблять дивитися. А іноді все-таки це полегшує нам задачу.

Однак май на увазі, що лист не повинно містити слова про те, що вона тобі подобається, або що вона прекрасна. Якщо ти будеш використовувати лист, то постарайся викликати в ній подвійні почуття .

Що я маю на увазі: на самому початку твого листа повинна міститися думка про те, що перед тим, як з нею познайомитися, ти відчував кілька емоцій одночасно. З одного боку, тебе до неї моторошно тягнуло.

З іншого – тобі в якийсь момент здалося, що ти помилився у своєму виборі, що ти боявся: «А раптом вона виявиться не такою, якою я її собі уявляв?». Далі пишеш, що переконався, що не дарма продовжив з нею спілкуватися. І саме запрошення. Техніка написання такого листа не так складна.

І коли ти знаєш як, покликати дівчину на побачення не складе для тебе особливих зусиль.

 • Гарний бланк / конверт / запрошення

Це варіант дуже схожий з попереднім. Однак в ньому не міститься занурення в емоції. Виграти тут ти можеш за рахунок оригінального підходу і красивою «обгортки».

Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавити

Як запросити дівчину на побачення за допомогою свого друга (знайомого)?

“Причому тут, взагалі, мої друзі? Адже вони можуть відбити її у мене !? ” – запитаєш ти.

А при тому, що цей спосіб може так вразити твою потенційну обраницю, що вона може дуже швидко перетворитися в реальну.

Як ти розумієш, заряд емоцій твоєї нової знайомої забезпечений. Причому, не тільки позитивних, але і трохи негативних.

Залишилося тільки дізнатися місця, в яких часто буває твоя нова знайома, і домовитися з одним.

 • Забути, а потім згадати

Ще один спосіб того, як можна запросити дівчину на побачення, це розговоритися з нею по телефону і забути про те, що з нею взагалі потрібно зустрітися.

Тобто ти розвиваєш цікаве спілкування і через якийсь час прощаєшся. Чекаєш близько 10-15 хвилин. Вона в цей час знаходиться в легкому трансовом стані: адже інші завжди її кудись запрошують, а ти розірвав шаблон, завершивши спілкування без цієї дії.

Через кілька хвилин дзвониш і кажеш: «Слухай, я згадав. Я чомусь подумав, що ми з тобою домовилися, коли зустрічаємося. Зовсім забув! Давай зустрінемося … »і призначаєш час.

Це відмінний спосіб того, як можна покликати дівчину на побачення. І, можливо, найсильніший з усіх чотирьох.

А тобі сподобався який-небудь з цих способів?

PS: Скоро напишу пост про те, куди краще запросити красуню на побачення, щоб вона з більшою ймовірністю погодилася. Якщо не хочеш пропустити, то підписуйся на оновлення блогу в формі нижче або у верхній частині сторінки праворуч.

Я знаю, що ти прийшов на цей блог за знаннями і досвідом . Той факт, що ти розвиваєшся, гідний поваги. Але інформації з однієї статті часто буває недостатньо, згоден?

Потрібно знати ще й про те, які 7 параметрів ти повинен їй показати, щоб вона тебе захотіла. Або як завершити побачення так, щоб вона думала про тебе всю ніч і хотіла, щоб ти подзвонив. Я готовий відкрити тобі всі ці секрети! Введи свій e-mail в формі нижче і отримуй кращі матеріали прямо на поштову скриньку!

Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавитиДайте СВОЮ оцінку статті! ( 3

Джерело: http://be-winner.ru/kak-priglasit-devushku-na-svidanie/

Підбираємо правильні слова. Як запросити дівчину на побачення. Як запросити хлопця на побачення першої: безвідмовні фрази і способи

Інструкція

Пам’ятайте, що зміст листа має гармоніювати з його оформленням, якщо тільки зворотного не має на увазі ваша задумка.

Незвичайна доставка додати оригінальності вашого листа. Обіграйте цей важливий момент в залежності від того, зміст листа і хто адресат.

Лист можна доставити спеціальним кур’єром, який заспіває пісню, вручаючи його, розповість смішну або буде незвично одягнений.

Можна заховати лист в певному місці, а адресату посилати загадки. Розгадуючи кожну з них, він буде наближатися до послання.

Ваше завдання при організації доставки – адресата на потрібний лад.

Момент, коли ви запропонуєте коханій дівчині з’єднати ваші життя, повинен бути особливим. Зробіть його незабутнім, використовуючи оригінальні ідеї і знахідки.

Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавити

Вам знадобиться

Інструкція

Деякі дівчата люблять традиційні пропозиції, які постійно бачать у фільмах, і мріють опинитися на місці героїнь.

Запросіть ненаглядную в ресторан, попросіть музикантів зіграти улюблену пісню. Після цього встаньте перед нею на коліно, візьміть за руку і скажіть зворушливі слова про ваші почуття.

Попросіть її вийти за вас заміж і, коли вона погодиться, надіньте кільце і поцілуйте.

Якщо ви актор, музикант, людина, що має доступ до сцени, попросіть її руку привселюдно. Запросіть її на концерт, а в кінці виступу попросіть у залу уваги.

Якщо є можливість, направте на неї світло прожекторів, щоб всі знали, кому призначені ваші слова.

Зізнайтеся в любові зі сцени, скажіть про ваші почуття, потім спустіться, підійдіть до неї, встаньте на коліна і попросіть бути вашою дружиною. Бажано, щоб в цей момент мікрофон був у вас в руках.

Здивуйте сентиментальну дівчину, подарувавши їй фотоальбом ваших відносин. Зберіть фотографії, що показують розвиток ваших почуттів. Якщо немає фотографій, спробуйте намалювати сюжети. До кожної ілюстрації зробіть оригінальний підпис, яка уточнить подія. В кінці історії прикріпіть фотографію колечка і заповітне питання.

Виберіться з коханою на берег річки або моря і зробіть пропозицію там. Попередньо покладіть в пляшку листок з освідченням у коханні і колечком. Закріпіть посудину на березі у воді і, коли будете прогулюватися, зверніть на це увагу. Дозвольте дамі відкрити пляшку, щоб вона сама прочитала послання і сказала про своє рішення.

Враховуйте інтереси та захоплення вашої дівчини. Якщо вона любить екстрим, скористайтеся цим і зв’яжіть пропозицію з відповідним заняттям. Наприклад, спригніте разом з парашутом, а по шляху до землі зізнайтеся в коханні і попросіть її руки
. Кільце подаруйте на землі, щоб випадково не упустити його під час польоту.

Відео по темі

Люди мають різні темпераменти і типи характерів. Існують дуже позитивні і веселі люди, побачення з якими, в будь-якому місці, здадуться вам казкою. Але, крім таких людей, є ще і зануди, яким складно чимось догодити.

Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавити

несподіваною неприємністю

У житті іноді так буває: познайомишся з людиною, з ним, ніби й зовнішність у нього приємна, і людина він хороший. Але раптом одного разу виявляється, що він – жахливий зануда. Що робити в такому випадку? І різко припинити спілкування буде не дуже красиво, і спілкуватися з ним вже дуже складно.

Він постійно чимось незадоволений, і «капає на мізки». Людина, навіть із залізним терпінням, може зірватися і наговорити гидот в сторону новоспеченого друга-зануди. Потрібно мати велику фантазію, щоб якось розважити зануду і провести добре час в його компанії.

Варто спочатку перебрати всі варіанти, перш, ніж зважитися на перший крок.

Часто хочеться все кинути і припинити спілкування з цією людиною, але щось зупиняє, то чи прихильність, то чи вже спалахнули почуття.

Переробити людини неможливо, тим більше зануду, але звикнути можна до будь-якого характеру, аби було бажання.

Щоб справити враження на зануду, потрібно запросити його на побачення і не разу не дорікнути його в занудство.

Але куди запросити людину, яка вічно чимось незадоволений і з яким, по суті, розмовляти не легко? До цього питання потрібно підійти дуже серйозно.

Мудре рішення

Людини, з яким неможливо про щось говорити, можна запросити куди-небудь, де і розмовляти зовсім необов’язково. Наприклад, кіно – це місце де немає необхідності вести бесіду. Але терпіння знадобиться після сеансу.

Адже після перегляду фільму, потрібно зайти в кафе, попити кави і обговорити фільм. Тут зануда висловить все, що він хотів сказати. Зате під час перегляду він, швидше за все, буде мовчати і це будуть найпрекрасніші моменти всього побачення.

Також можна запросити зануду в басейн, вийде, по-перше, дуже незвично і до того ж він буде зайнятий і не зможе набриднути.

Але є нюанс, якщо зануда не вміє плавати, у вас навряд чи вийде організувати побачення саме в цьому місці.

Виграшним побаченням буде похід на лижну базу. Якщо занудний один любить лижі, ваше побачення пройде на «ура». І час добре можна провести і задоволені залишаться всі. Катаючись по схилах на лижах, часу на розмови не буде, та й сили витрачати не кожному захочеться.

В цілому, спеціальних місць для зануд, звичайно ж, не існує. Але вихід є завжди. Ви можете піти з занудою в будь-яке місце, де потрібно багато ворушиться і менше розмовляти, або де розмовляти взагалі не можна – кінотеатр, філармонія, опера, театр.

Непогано провести час, навіть з занудою, можна на ковзанці. Якщо він не вміє кататися на ковзанах – це стане відмінним приводом навчити його кататися і, можливо, якщо зануді сподобається, можна отримати у відповідь навіть його подяку і менше занудних бесід.

Призначення зустрічі стало настільки звичним і банальним справою, що багато хто ставиться до нього з часткою зневаги. А адже саме запрошення є першим кроком на шляху до відносин. Тому потрібно задуматися над тим, як оригінально покликати свою нову знайому на побачення.

Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавити

Вам знадобиться

 • – конверт;
 • – папір;
 • – інтернет;
 • – квіти;
 • – листівка.

Читайте також:   Як сказати хлопцю, що він мені подобається: докладна інструкція

Інструкція

Використовуйте неординарні засоби. Сюди можна віднести звичайні паперові листи.

Як давно ви в останній раз отримували послання таким чином? Ефект несподіванки може позитивно позначитися на ваших подальших відносинах.

Щоб бути впевненим у тому, що ваш лист не загубиться на пошті, покладіть конверт у поштову скриньку самостійно. Однак на ньому не буде поштових штампів, що може трохи зіпсувати задумку.

Якщо ви хочете зробити все ідеально, то не вказуйте в листі точну дату зустрічі. Нехай ваша обраниця сама визначить, коли відбудеться побачення. Після такого запрошення, швидше за все, її відповідь не змусить себе довго чекати.

Попросіть знайомих або друзів, щоб вони від вашого імені запросили вашу обраницю. Однак це не повинно виглядати як боягузтво або нерішучість з вашого боку. Заздалегідь продумайте план, як буде здійснено запрошення.

Наприклад, можна зателефонувати, представитися працівником якоїсь служби і переконати її в тому, що, відправившись на зустріч з вами, вона вирішить проблему світового масштабу.

Якщо ви вважаєте себе чуйною людиною, то можете придумати щось більш романтичне.

Використовуйте соціальні мережі. Однак відправку повідомлення з пропозицією зустрітися оригінальної назвати важко.

Але справа докорінно змінюється, якщо вашій дівчині приходить подібне запрошення від абсолютно різних людей, які переконують її в тому, що вона повинна зустрітися з вами.

Це легко здійснити, попросивши своїх знайомих, зареєстрованих в соціальних мережах, допомогти вам. Якщо охочих не знайдеться, попросіть підтримки різноманітних груп, присвячених любові і відносин.

Скористайтеся самим банальним способом зустрітися. Листівка і великий букет троянд, відправлений на роботу, обов’язково зроблять на неї враження. На жаль, не всі чоловіки користуються цим способом, і тому в дійсності він стає оригінальним.

Відео по темі

джерела:

 • як запропонувати дівчині зустрічатися в віршах в 2019

MENSBY

4.3

Викрадати дівчат із сусідньої гірського села вже не модно. Кілька простих порад хлопцям, як не провести вихідні на самоті. Як запросити дівчину?

Ініціювати запрошення на побачення з боку чоловіка – що може бути природніше і простіше? Однак для багатьох недосвідчених хлопців страх відмови, «динамо» на молодіжному сленгу, служить паралізуючим волю перешкодою на шляху до взаємності.

Як запросити дівчину на побачення?

Існують кілька перевірених способів призначення романтичної зустрічі, коли серця б’ються в унісон, коли весь світ перестає існувати.

Особистий спосіб

Це найкращий спосіб запрошення, головне правильно вибрати місце і час.

Якщо запрошення слід за знайомством, коли молоді люди тільки обмінюються телефонами, найлогічніше відразу ж домовитися про наступну зустріч, вказавши дату, час і точне місце побачення або ж відразу запросити дівчину в кафе або на прогулянку. Якщо ж пасія – стара знайома, призначити побачення ще простіше: досить щиро висловити бажання знову її побачити.

Перевагами такого способу є повний контроль ситуації, оскільки при особистому контакті сильна невербальна складова спілкування, тобто мова жестів і міміка. Чоловік легко зрозуміє, коли дівчина з задоволенням приймає запрошення, або шукає причину відмови.

По телефону

По телефону важче зрозуміти настрій дівчини, оскільки немає візуальної складової. Часто молоді люди самі додумують за свою партнерку відповіді, тим самим в корені спотворюючи ситуацію. У запрошеннях по телефону є кілька золотих правил:

 • важливо дзвонити в зручне для дівчини час: не дуже рано, не дуже пізно;
 • з кожним, хто візьме трубку, потрібно говорити ввічливо;
 • після привітання необхідно представитися і поцікавитися, чи зручно зараз говорити;
 • довгі і напружені паузи і вимучені фрази можуть зруйнувати план запрошення на самому початку;
 • якщо хлопець не впевнений в собі, краще розмова попередньо записати і прорепетирувати;
 • призначення побачення повинно бути конкретним і чітким: де і коли, в кінці розмови ще раз потрібно уточнити домовленість, упевниться, що дівчина прийняла запрошення, зрозуміла, де її чекатимуть і збирається прийти на зустріч;
 • зайва нав’язливість, вимолювань, довгі вмовляння можуть вбити відносини в будь-якій стадії розвитку.

Якщо сьогодні дівчина не погодилася прийти на побачення, це зовсім не означає, що чоловік їй нецікавий, у неї можуть бути зовсім інші плани на цей день. Не кожна жінка може відмовити красиво і пояснити в зрозумілій для співрозмовника формі своє рішення.

Багато чоловіків допускають головну помилку: отримуючи заповітний номер телефону вподобаної дівчини, тягнуть з першим дзвінком і запрошенням на зустріч. Є велика ймовірність того, що чим більше пройде часу від знайомства до першого побачення, тим швидше дівчина забуде випадкового зустрічного.

За допомогою смс

Якщо дівчина перша прислала смс «Що робиш?» – це рівносильно запрошення на побачення, сигнал до дії. Обмін миттєвими повідомленнями – не найкращий спосіб запрошення, оскільки короткі фрази з працею передають сенс.

Найкраще за допомогою смс «прозондувати ґрунт» перед телефонним дзвінком, відправивши коротеньке повідомлення щось на кшталт «Думаю про тебе» або «Ти вільна сьогодні ввечері?», «Ти давно була в кіно / на виставці / пляжі (на вибір)? ».

За швидкістю відповіді і формулювання фрази буде зрозуміло чи настроєна дівчина підтримувати бесіду, або вона зайнята.

Після її позитивного відгуку можна сміливо піднімати трубку і набирати телефон коханої. У цьому випадку ймовірність відмови мінімальна.

Через Інтернет

Джерело: https://paris4u.ru/podbiraem-pravilnye-slova-kak-priglasit-devushku-na-svidanie-kak/

Як запросити дівчину на побачення?

Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавити

Багато хлопців не можуть довгий час домогтися сексу від дівчини через банальні помилок. Ми поговоримо про те, як треба діяти в початковій стадії знайомства – про запрошення на побачення. Саме від правильної манери поведінки залежить подальший успіх. Постараємося повністю відповісти на питання – як запросити незнайому дівчину на побачення, створивши про себе максимально позитивне враження.

попередня підготовка

Не треба здійснювати дзвінок, не маючи чіткого плану подальших дій. Ви повинні вести себе, немов мисливець в пошуку видобутку. Отже, що ж треба врахувати при підготовці до розмови? Якщо вам так зручніше, можете для себе накидати елементарний начерк дій:

 • Обов’язково враховуй характер її роботи, навчання, ступінь втоми в кінці робочого дня. Якщо твоя улюблена сильно виснажує протягом тижня варто почекати до настання вихідних.
 • Повністю впевнений в собі, не боїшся запросити дівчину на побачення відразу після роботи? Тоді приймай в розрахунок географічний фактор. Постарайтеся призначити зустріч поблизу від місця роботи, навчання. Точка зустрічі повинна бути неподалік від місця проживання, які не на іншому кінці великого мегаполісу.
 • Тепер треба врахувати рід діяльності твоєї майбутньої партнерки. Обґрунтуємо, чому цей момент настільки ж важливий. Наприклад, ти знайомишся з екскурсоводом і запрошуєш її після роботи на прогулянку в паркову зону. Як думаєш – поставиться до тебе панянка з симпатією? Швидше за все, вона зненавидить такого «уважного» кавалера. У подібних випадках треба зробити акцент у розмові на тому, що ви посидьте в хорошому кафе, сходіть на прем’єру цікавого фільму.
 • Постарайся продумати – куди запросити дівчину на перше побачення в Москві з декількома резервними варіантами. Це слід зробити для того, щоб підстрахуватися від розвитку бесіди в негативному руслі. Тоді з’явиться чудова можливість «зам’яти тему», запросивши партнерку змінити обстановку на більш цікаву і захоплюючу.

Момент істини

До розмови по телефону ти повинен бути повністю підготовлений в моральному плані. Твоя пасія повинна чути в трубці спокійний голос. Ніяких затримок при несподіваних питаннях з її боку! Ти повинен бути втіленням впевненості. До речі, ніяких СМС повідомлень і запрошень за допомогою соціальних мереж! В такому випадку твоє спілкування ризикує одразу перейти в розряд віртуальних.

Що ще можна порекомендувати по ходу самої бесіди? Намагайся постійно підтримувати до себе інтерес, покажи свою небайдужість до її проблем, якщо панночка почне з тобою ними ділитися. Сильно в них заглиблюватися теж не стоїть, не затягуй надовго бесіду, інакше ти ризикуєш здобути репутацію нудного співрозмовника, від якого важко відв’язатися.

Якщо ти дійсно задумався над тим, як краще запросити дівчину на побачення, не затягуй розмова більше, ніж на 10-15 хвилин. Цього часу цілком достатньо, щоб показати свій інтерес, заінтригувати майбутнім сюрпризом під час першої зустрічі. Чи не привілей надмірних емоцій в процесі спілкування. Не треба виглядати в її очах нестриманим людиною.

Продумай план, теми захоплюючої бесіди і тобі напевно посміхнеться удача під час зустрічі!

Роман вініл Той, хто може змінити тебе і твоє життя

Джерело: http://rvcouch.ru/kak_priglasit_devushku_na_svidanie/

5 способів запросити дівчину на побачення – Підлітків-Net

Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавитиВсі представники чоловічої статі незалежно від віку стикаються з таким питанням: «А як запросити дівчину на побачення так, щоб вона погодилася?» Сучасні красуні досить розпещені і самодостатні, тому слід враховувати, що старовинні варіанти запрошень не дуже-то доречні. Пропоную, 5 найпростіших і дієвих способів, щоб правильно запросити вподобану дівчину на романтичну зустріч.

Спосіб № 1 – інтернет

Сьогодні дуже популярні різноманітні соціальні мережі, більшість представниць прекрасної статі часто в них «зависають». Так що можна, в процесі спілкування запропонувати: «А давай сходимо куди-небудь, поп’ємо кави!» Якщо вона відразу ж відписує, що не проти, то можеш спокійно питати, коли і де відбудеться ваше рандеву (або сам запропонуй).

Спосіб № 2 – телефон

Одним з найкращих варіантів, щоб запросити об’єкт своїх симпатій на побачення є звичайний телефонна розмова. Головне, не треба відразу ж говорити: «Я хочу запросити тебе на побачення …», не всім дівчатам подобається таке стрімке підхід.

Але і «гуму тягнути» не слід: «Я тут подумав … а може … зустрінемося … якщо ти не проти …» Жінки завжди віддавали і віддають перевагу сильним, впевненим у собі чоловікам. Тому ідеальним буде пропозиція сходити в якесь нове модне місце і посидіти за чашкою кави, поговорити. Потім можна і проводити до будинку вашу мрію.

Так що, запам’ятай – впевненість і бажання зацікавити! Ну а там, при зустрічі, вже як вийде. Ну і головне, якщо ваша міс зайнята, то краще передзвонити пізніше. Легка наполегливість – наше все!

Спосіб № 3 – маленька хитрість

Тобі вже давно подобається якась красуня, але ніяк не виходить з нею зустрітися, не знаєш, як найкраще її запросити кудись, не впевнений в її згоді, не хочеш виглядати нерозумно. Ну що ж, значить, доведеться піти на маленьку хитрість. Спочатку дізнайся, в яких місцях вона найчастіше буває.

Потім немов випадково зіткнемося з нею там, здивувати, а потім з посмішкою запропонуй: «О, привіт, як справи? А давай посидимо де-небудь! » але звичайно, ненав’язливо уточни, чи не поспішає вона, і якщо так, то можете просто прогулятися з нею, так проводити, а заодно і поспілкуєтеся, можливо, вийде запросити її на інший час.

Такий прийом цікавий тим, що ви в будь-якому випадку залишаєшся милим, ненав’язливим і уважним.

Спосіб № 4 – запрошення в кіно

Досить старий, але як то кажуть, перевірений часом метод. Щоб отримати бажане «так» або «ок» треба тільки правильно вибрати фільм (наприклад, прем’єра, на яку потрапити важко) і сеанс (найкраще вечірній).

Ну а потім прогулянка, розмова про кінострічку, який неспішно переведи на те, що подобається їй (більшість людей обожнює розповідати про себе, особливо дівчата), будь уважним співрозмовником.

Якщо зможеш зацікавити свою «в перспективі» дівчину, то не помітити її погляди на себе улюбленого буде просто нереально. Вдалих фільмів і далеких місць в залі!

Спосіб № 5 – будь уважним!

Дуже часто багато хлопців вважають, що зробили все можливе і неможливе, а дівчина все одно не звертає на них погляд своїх прекрасних очей. Але як говорить мій досвід, все зовсім навіть навпаки. Через побоювання відмови, невпевненості в собі, хлопці просто не змогли вчасно помітити знаки розташування від дівчат.

Наприклад, пише якась міс: «Що робиш?», Це ж майже прямим текстом питання: «Чому не дзвониш?» Або ось ще: «Як справи, чим займаєшся?» Так це ж все одно, що «Може, зустрінемося, … прогуляємося, … посидимо в кафе …»

Читайте також:   Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю: поведінка і ознаки симпатії

Хлопці, будьте уважніше до об’єктів своєї симпатії і пристрасті. Іноді один погляд або рух вашої красуні може сказати більше ніж будь-які слова!

Джерело: http://podrostkov-net.ru/2015/03/5-sposobov-priglasit-devushku-na-svidanie/

Підбираємо правильні слова. Як запросити дівчину на побачення

Ви деякий час знайомі з дівчиною, і вона знає про те, що подобається вам. Однак ви хочете запросити її на побачення; а може бути, і до вас додому, в гості; в кіно; нарешті, просто погуляти під місяцем, але не знаєте, як це зробити.

Як запросити дівчину на побачення: способи швидко зацікавити

Не так важливо, куди ви збираєтеся її запросити, важливіше, які слова ви будете використовувати, щоб вона погодилася піти з вами в парі. Як запросити дівчину на побачення ?

«Може, як-небудь сходимо випити кави?»

Відмінна фраза, коли хлопцеві потрібно запросити на побачення дівчину, з якою він малознайомий. Ви спокійно, без всяких напрягів, зможете посидіти за чашкою кави і дізнатися один одного ближче. Можливо, ви відмінно один одному підходите, а спільне час в кав’ярні вас в цьому переконає.

«Може, сходимо разом на цей фільм (тут ви показуєте квитки)?»

Обов’язково додайте щось типу: «Хотіли з другом (подругою) піти, але він (-а) прихворів (-а)». Хоча, звичайно, побачення в кіно – варіант далеко не з кращих.

Але після цього вам легше буде запросити дівчину на справжнє побачення, в більш інтимному місці.

Цю фразу можна трохи змінити, в залежності від ситуації ( «Сходом у вихідні на каток?», «Чи не хочеш сходити на концерт твоєї улюбленої групи? Друг захворів, не зміг піти» і так далі).

А тепер про те, де ці та подібні фрази використовувати:

1) При особистій зустрічі

Цей варіант повинен бути для вас кращим, так як живе спілкування ніякими дзвінками і СМЗ не замінити . Правда, якщо ви сором’язливі, запросити дівчину особисто у вас може не вистачити духу. Тоді можна спробувати способи, викладені нижче, хоча краще буде попрацювати над собою і стати більш впевненим, в собі, природно.

2) По телефону

Цей варіант теж досить непоганий. Вам все ще доведеться саме говорити, але ви не будете бачити співрозмовницю в обличчя, а тому вам буде комфортніше з нею розмовляти.

Не дзвоніть рано вранці і пізно ввечері ; згадайте спочатку, ніж дівчина може займатися в той чи інший час, щоб набрати її номер тоді, коли вона вільна для розмови.

Довго не ходите навкруги , а запитаєте, як у дівчини справи, поцікавтеся, чим вона зайнята, щоб точно знати, що ви її не відволікаєте від важливого заняття, і запросіть. Випрошувати не варто, краще зателефонувати в інший день.

3) По СМС

Цим способом краще користуватися тоді, коли дівчина пише вам першої. Адже вона може і проігнорувати ваше СМС, якщо принципово спілкується тільки вживу або телефонуючи. Припустимо, вам приходить СМС з таким текстом: «Чим займаєшся?» ( «Що робиш?», Можливі варіації).

Можна писати у відповідь, проте повідомлення повинно бути, так би мовити підготовчим, щоб потім можна було зателефонувати і відразу ж перейти до запрошення на побачення. Дайте відповідь, наприклад, так: «Ти в кіно давно в останній раз ходила?». Вона швидко вам відповідає «Давно» або «Місяць тому» (можливі варіанти).

Це означає, що можна набирати номер і власне запрошувати співрозмовницю на зустріч.

Головне, що від вас вимагається – же не бути настирливим і писати / дзвонити / заходити в гості, щоб запросити дівчину на побачення, в правильний час , коли вона не зайнята чимось важливим. І, звичайно, будьте впевненим в собі, не мимрите і не робіть пауз в розмові. Тоді серйозні відносини вам забезпечені.

Джерело: https://blog.teamo.ru/2012/11/09/Podbiraem-pravilnyie-slova-Kak-prigl/

Як запросити дівчину на побачення

Напевно, якщо ти ставиш запитання “Як запросити дівчину на побачення”, значить, як мінімум одна красуня присутній в зоні твоєї досяжності, і ти до неї явно не байдужий. Можливо, вона просто твоя знайома або недавно ти познайомився з нею на вулиці або в іншому місці. І ось настав момент, коли потрібно запросити дівчину погуляти.

 • Взагалі подібні питання задають тільки хлопці, у яких мало досвіду. Коли у тебе буде достатня кількість дівчат, ти взагалі не будеш розуміти в чому власне проблема. Взяв і запросив.
 • Якщо ти зовсім молодий, швидше за все будеш питати себе, а що подумає про тебе дівчина, якщо відмовить зустрітися з тобою. Ну що взагалі за маячня. Якби ти замість того, щоб підкотити до дівчини, проявив інтерес до хлопця, ось це було б соромно, але ж ти нормальний гетеросексуальний хлопець, так в чому ж справа? Це дурні установки в твоїй голові, які треба швидко викорінювати.
 • Крім того, негативним моментом для тебе виступає завал значущості в бік дівчини, нав’язаний суспільством. Чомусь суспільство вирішило, що для нього жінка має більшу цінність, ніж чоловік. Це тотальний обман, ілюзія, яку приймає на віру переважна більшість чоловіків. Я не хочу сказати, що жінка – це щось зневажливе, але вона точно не більше цінна для тебе, ніж ти для неї, і тобі дуже важливо сформувати подібну переконаність. Саме ти завжди робиш вибір проводиш час з тими, з ким хочеш. Просто роби вибір частіше, і тоді навіть в разі відмови однієї або декількох, інша або інші обов’язково погодяться. Запроси на побачення трьох дівчат, і одна з них точно піде.
 • Не будь залежимо від результату. Чи погодиться дівчина на побачення чи ні, взагалі не важливо, особливо якщо у тебе є список з 3-10 контактів. Твоя задача не примусити дівчину піти на побачення, а шляхом запрошення дізнатися, чи варто витрачати свій час на цю милу особу або якомога швидше перейти на іншу красуню.
 • Найкраще, якщо ти вже встиг зацікавити дівчину при знайомстві. В такому випадку проблеми в момент запрошення на зустріч взагалі не виникнуть.

Яким чином запрошувати: шляхом дзвінка на телефон, відправки СМС або повідомлення в соц. мережах? Якщо ти не десятирічний хлопчик, а нормальний хлопець, звичайно ж варто зателефонувати. Ти думаєш, що перша зустріч може закінчитися інтимом або хоча б міцним поцілунком, і при цьому боїшся зателефонувати дівчині …

Якщо дівчина не відповіла на дзвінок, тоді можеш відправити текстове повідомлення за допомогою месенджера, щоб вона дала знати, коли буде на зв’язку.

Що говорити дівчині по телефону

 1. Поздоровайся ( “Катя, привіт”).
 2. Поговорити з нею ні про що ( “Як настрій? Чим займаєшся? Як навчання? Що купила в магазині? Таксист не приставав? А ти, до речі, хто по знаку зодіаку?”).
  Цей етап є дуже важливим.Якщо знайомство було досить тривалим, або дівчина не отримала на свою адресу з твого боку достатня кількість емоцій, тоді ти для неї просто чужа людина, у якого є її номер. Тому розмови її і розташуй до себе.
 3. Уявляєте, тільки якщо дівчина запитає, хто їй дзвонить.Але спершу можеш сказати “Як, хто !? Це найцікавіший співрозмовник в твоєму житті. ”
  І, так. Чи не ти з нею познайомився, а ви з нею познайомилися там-то і тоді-то, здається.
 4. Запропонуй дівчині зустрітися ( “Катя, давай завтра побачимось о 7 годині вечора в центрі, прогуляємося” або “Завтра збираюся прогулятися ввечері, склади компанію, кава поп’ємо”).
 5. Розкажи їй, що завтра вдень додатково здзвонитеся.
 6. Скажи їй “Поки”.

Це проста і робоча схема, в ній є все, що потрібно. Ніколи не використовуй слово “може”. Чи не “може побачимося (зустрінемося)”, а “давай побачимося (зустрінемося)”.

Чи не пропонуй зустрітися як-небудь або коли-небудь. Точний час і місце, з якими визначся перед тим, як будеш дзвонити. Якщо у дівчини не виходить зустрітися запропонований тобою день, уточни, коли вийде, і передзвони. Якщо дівчина каже, що не знає, коли у неї вийде, сенсу передзвонювати, швидше за все, немає.

Місце для побачення

Запрошуй дівчину зустрітися те місце, де ви зможете спокійно поспілкуватися. Тому кіно або заклад, де буде звучати гучна музика, стануть поганим вибором.

Читай: куди запросити дівчину на побачення

Запрошуй дівчину куди захочеш, перехоплювати ініціативу і приймати самостійні рішення – це твоя святий обов’язок. Дівчині не сильно важливо куди піти, для неї головне з ким. Ти можеш просто запросити дівчину погуляти на свіжому повітрі або, заїхавши за нею на машині, покататися по вулицях міста.

Будь веселим, товариським і отримуй задоволення від спілкування з дівчиною.

Джерело: https://extraman.ru/kak-priglasit-devushku-na-svidanie/

Як запросити дівчину на побачення? 8 важливих моментів

Вона кидає кокетливі погляди, підтримує розмови, сама проявляє інтерес. Очевидно, настав час організував перший рандеву. Однак як запросити дівчину на побачення так, щоб точно справити на неї добре враження? Як збільшити свої шанси на отримання позитивної відповіді? 8 порад, які допомагають досягти успіху на початку нового роману.

1. Виявити оригінальність

Раніше, щоб домогтися уваги дами серця, чоловіки вбивали мамонтів, ворогів, демонстрували символи своєї влади і високого статусу. На щастя, більшість цих пафосних і місцями варварських методів залишилися в минулому. Зараз хлопцям не обов’язково витрачати великі суми або йти на небезпечний для життя ризик, щоб зацікавити дівчину.

Однак обійтися простим “Пішли на побачення?” виходить не завжди. Сучасні жінки цінують оригінальність. Чому саме її?

Винахідливість обранця показує, чи зуміє він знайти вихід у складній ситуації. Проблеми в житті неминучі, а природна кмітливість допомагає їх вирішувати. Як же можна приємно здивувати свою супутницю?

спосіб
Приклади

Сюрприз або секрет
 • “Знаю місце, яке тобі точно сподобається. Не скажу, де воно, але можу показати “.
 • “Це дуже цікава історія з мого життя. Я розповім її, але тільки на нашому побаченні. Згодна? “.
 • “У мене для тебе подарунок, але я хочу подарувати його урочисто. Прийдеш в (час / місце)? “.
інкогніто
 • Передати через кур’єра або одного невеличкий подарунок (квіти, м’яку іграшку) разом з любовної запискою від таємного шанувальника.
 • Надіслати запрошення з фейковий (помилковою) сторінки соціальної мережі або невідомого дівчині номера (не запрошувати в таких випадках в малолюдні місця – це виглядає підозріло).
 • “Знаєш, у мене є один знайомий, який від тебе без розуму. Він просив передати від нього запрошення на зустріч “. Вона може здогадатися відразу, але все одно оцінить гру.
комплімент
 • “Ти єдина людина, яка по праву зможе оцінити цей фільм. Може, сходимо? “.
 • “Нічого не тямлю в сучасному живописі. Ти ж, навпаки, – дуже творча і витончена особа. Чи не погодилася б ти стати моїм гідом на цій виставці? “.
 • “У тебе приголомшливі вірші! Як щодо того, щоб зустрітися зі мною за чашкою кави і прочитати кілька своїх творів? Мені було б дуже приємно”.
Театральна роль
 • Знайти костюм або намалювати грим книжкового / фільмового героя. Запросити від імені персонажа (наприклад, Шрек запрошує Фіону).
 • Роздрукувати репліки з фільму, де розігрується розмова про романтичну зустріч. Вивчити партію чоловіки. Підійти до обраниці, протягнути їй її слова. Важливий ефект несподіванки ( “Ні про що не питай, просто читай свої фрази”).
 • Заспівати пісню або продекламувати вірші закоханого персонажа з мультфільму, п’єси або іншого твору.
квест
 • Зіграти з нею в гру, переможець повинен буде отримати вміст таємничої коробочки. У неї помістити записку з запрошенням на побачення. Підлаштувати перемогу дівчини.
 • Сховати в закладі або на вулиці кілька записок із загадками, послідовно навідними один на одного. В останню вписати місце і час рандеву.
 • Придумати ребус або кросворд, вставивши в нього ключову фразу з пропозицією провести рандеву. Попросити в неї допомоги в рішенні.

2. Надати їй вибір

Дівчата теж нервують, отримуючи запрошення на побачення. Часом вони погоджуються на нього, навіть якщо їм не подобається призначене місце. Просто тому, що хочуть провести більше часу зі своїм обранцем, але бояться образити його, помінявши локацію. Тому краще дати їй можливість вибирати:

 • жанр фільму в кінотеатрі;
 • тип кухні в кафе;
 • сам заклад;
 • зустріч в будівлі або на природі.

Це допоможе їй правильно підібрати наряд і відчувати себе більш вільно. А якщо так, то і сам вечір пройде легко, невимушено, весело.

Рекомендація стосується і подарунків. Нехай вона сама вибере іграшку в тирі, морозиво в спекотний день або вид, відтінок квітів у вуличній продавщиці. Партнерка віддасть перевагу річ на свій смак, а значить – буде більше її цінувати і пам’ятати того, хто вручив їй такий презент.

3. Враховувати її зайнятість

“Написав їй:” Зустрінемося через годину біля центрального парку “. А вона запізнилася / не прийшла. Хоча відкрито висловлювала інтерес до мене. Дивна … “.

Чому кохана не з’явилася вчасно? Передумала щодо хлопця? Пригледіла іншого? Вирішила посміятися або “набити собі ціну”?

Виявляється, жодна з причин не підходить. Дівчина просто була на роботі і не могла не те, що вирватися раніше, але навіть прочитати повідомлення. Ось чому краще заздалегідь домовлятися про час побачення, враховуючи можливості обох сторін.

Пройти тест на самооцінку

4. Мати запасні варіанти

Чоловік хоче запросити свою колегу повечеряти на літньому майданчику кафе після роботи. Що може піти не так:

 • погода різко зіпсується;
 • жінка не захоче вечеряти;
 • заклад закриється раніше;
 • затримає начальник або клієнт.

Що тоді? Щоб такі неприємності не відбувалися взагалі, краще придумати кілька запасних ідей. Навіть якщо вони не використовуються по ходу першого побачення, їх можна застосувати на наступних. А варіативність дозволить домогтися більшого розташування і в принципі отримати згоду партнерки на зустріч.

5. Забезпечити емоції

Одна з цілей романтичного вечора – дізнатися свою пару краще. Однак не менш важливе завдання – створення спільних спогадів і емоцій.

Психологи відкрили парадоксальний факт – ніщо так не зближує, як перегляд фільму жахів . Прискореної серцебиття, збите дихання при такому кіноперегляді починає асоціюватися з компаньйоном. А це ознаки не тільки страху, але і закоханості.

І все ж для першого разу таке дозвілля рідко підходить . На щастя, є інші, більш лояльні способи викликати нові почуття:

 • похід в парк атракціонів;
 • спільні веселі ігри;
 • відвідування концертів або комедій;
 • спільні заняття спортом;
 • візит притулків для тварин.

Можна обійтися навіть без перерахованих методів, запропонувавши просту прогулянку або обід / вечеря в кафе, якщо прислухатися до наступної ради.

6. Використовувати гумор

Уміння смішити – прекрасна риса. Якщо вона не дана від природи, краще не поспішати перечитувати збірники анекдотів, вивчаючи їх напам’ять. Вони далекі від живого спілкування, і по початку буде складно використовувати їх до місця. Замість них можна:

 • подивитися виступ коміків, запам’ятати вподобані мініатюри (не окремі анекдоти);
 • згадати кумедні випадки з життя – своєї, знайомих;
 • задіяти тварин – взяти собаку, кота, папугу;
 • придумати / віднімати безневинні розиграші, які підходять для перехожих або навіть самої дівчини.

Вміти жартувати – не завжди означає викликати бурхливі безупинний напади сміху. Гумор буває м’яким, легким. Можна бути гострим сатириком і відлякати цим супутницю, а можна володіти легкої самоіронією і залучати цим ще більше. А іноді досить просто бути собою, а для посмішки показати смішне відео з інтернету.

7. Випромінювати впевненість

Краще не плутати це якість із зухвалістю. Деякі дівчата люблять наполегливість, але ніяк не настирливість. Грань між цими поняттями дуже тонка, тому дуже легко провалитися вже на етапі запрошення. Щоб цього не сталося, досить запам’ятати просту формулу:

адекватна самооцінка + рішучість = впевненість

Щоб відчувати віру в себе, важливо стежити за своєю позою, намагатися зробити її відкритою, менш напруженою. Якщо ненав’язливо жартувати над своїми недоліками, сприймати їх стане набагато легше. А якщо не помічати їх зовсім, то і співбесідник не зверне на них увагу або забуде про них після 5 хвилин захоплюючої бесіди.

Пройти тест на впевненість в собі

8. Адекватно реагувати на відповідь

Дівчина може відмовитися від побачення через безвідповідальність почуттів. Однак це не єдина причина. Ось ще кілька:

 • несподіванка, “мандраж”, нервозність;
 • зайнятість;
 • незадоволеність часом або місцем зустрічі;
 • бажання перевірити рівень чоловічого завзятості;
 • тимчасові проблеми, які не дозволяють відволікатися.

Отримавши відповідь “ні” , можна повторити спробу ще раз, але трохи пізніше або при інших обставинах. Ще одна альтернатива – залишити за дівчиною можливість передумати:

 • передати їй свої контакти (номер, пошта, аккаунт в соцмережі);
 • пообіцяти все одно чекати зустрічі на умовленому місці;
 • сказати, що пропозиція в будь-якому разі чинною;
 • попросити її подумати над відповіддю деякий час;
 • запитати щось на кшталт “Як я можу змінити твоє рішення?”.

При позитивній відповіді бажано подякувати дівчину за наданий шанс, посміхнутися, ніжно взяти її за руку. Не можна різко міняти свою поведінку або вести себе так, ніби її згоду – це всього лише черговий трофей.

У відповідальних і стресових рішеннях – таких, як запросити дівчину на побачення, наприклад, – важливо тримати себе в руках. Розуміння ситуації і знання про те, як поводитися під час запрошення, підвищать впевненість. У цій статті – досить інформації для того, щоб пробудити в собі твердість і рішучість. Решта – справа удачі і взаємної симпатії.

Джерело: https://WikiGrowth.ru/otnosheniya/kak-priglasit-devushku-na-svidanie/

Як запрошувати на побачення дівчину, щоб вона погодилася

Коли я була молодшою, у мене було дуже багато знайомих хлопців, які не запрошували дівчину на побачення тільки через те, що боялися, що вона відмовить. Звичайно, коли ми дорослішаємо, то і наші страхи поступово зникають, але я знаю, що завжди знайдеться кілька соромливих чоловіків, які не зовсім знатимуть, як діяти. Тому ці поради саме для них!

Як запросити на побачення незнайому або мало знайому дівчину?

Якщо ви тільки познайомилися з дівчиною, то у вас є два виходи: або запросити її прямо зараз, або просто взяти номер телефону і домовитися на потім. Якщо ви запросили її відразу, і вона погодилася, то можете бути впевнені, що ви їй сподобалися. Але ще до знайомства, навіть не знаючи відповіді дівчини, ви повинні знати, куди з нею підете.

Це повинно бути місце, в якому ви не раз бували і відчуваєте себе там комфортно. При кожному новому знайомстві буває певний дискомфорт, а якщо ще й місце буде для вас маловідомим, то все може піти шкереберть. Як на мене, запрошувати дівчину відразу після знайомства – це найкращий і вірний спосіб.

Потім вам не потрібно буде підбирати відповідний момент, щоб передзвонити їй, і ви відразу зрозумієте, що сподобалися їй. Якщо говорити про сам знайомстві, то його слід починати з простих фраз і пропозицій: «Ви мені дуже сподобалися, давайте сходимо на каву» або так «Ви неперевершено виглядаєте! Давайте зараз познайомимося, а потім продовжимо це знайомство в більш комфортному місці? ».

Якщо дівчина зацікавиться, то вона відразу погодиться, а якщо немає, то шукайте іншу. (Детальніше: Моментальні побачення)

Якщо ви знайомитеся з дівчиною і у неї мало часу, то домовтеся про побачення на той же день, тільки пізніше, або візьміть її номер. Також було б добре запитати, коли краще передзвонити.

Якщо такої деталі ви не уточнили, то телефонуйте не надто рано і не занадто пізно. Якщо по дівчині видно, що воно студентка або школярка, то краще дзвонити після 2 – 3 години дня. Якщо вона сказала, що працює, то телефонуйте приблизно в години обідньої перерви.

У разі, коли вам вдалося додзвонитися до дівчини, слід пам’ятати такі правила:

 • з кожним, хто візьме трубку (не факт, що це буде саме та дівчина), говорите ввічливо.
 • після привітання нагадайте хто ви, як познайомилися, і поцікавтеся, чи зручно дівчині зараз розмовляти.
 • довгі або натягнуті паузи, а також вимучені фрази можуть зруйнувати план запрошення на самому початку.
 • якщо ви не впевнені в собі, розмова краще заздалегідь записати і по можливості відрепетирувати.
 • при призначенні побачення, будьте конкретним і чітким: запропонуйте, де і коли. В кінці можна ще раз уточнити деталі і упевнитися, що дівчина прийняла запрошення, зрозуміла, де потрібно зустрітися, і звичайно збирається прийти на зустріч.
 • то не будьте нав’язливими. Досить 3 дзвінка без відповіді. Далі дівчина повинна передзвонити сама.

Якщо у вас з першого разу не вдалося отримати згоду дівчини, спробуйте ще раз, однак, вже з більш оригінальним підходом – вам потрібно імпровізувати. Озирніться навколо і подумайте, що ви можете зробити.

Якщо неподалік є магазин з квітами, то купіть їх їй, якщо немає, то просто купите пачку цукерок, підійдіть знову і скажіть, що вам потрібно тільки 15 хвилин. Якщо вони їй не сподобаються, то нехай вона просто встане і піде, а ви вже більше ніколи не зустрінетеся.

Ну а якщо сподобається, то прогулянка повинна тривати не менше години.

У ситуації, коли ви не можете додзвонитися до дівчини, відправте фото якогось відомого в вашому місті кафе і скажіть, що будете чекати її там цілий день. Тут звичайно не обійтися без жертв, але я впевнена, що дівчина це оцінить.

Як запросити на побачення добре знайому дівчину?

На мою думку, тут буде простіше. Все, що вам потрібно – це просто зателефонувати або написати дівчині і домовитися про зустріч. Навіть не обов’язково говорити, що це побачення, скажіть, що вам потрібна її допомога.

В такому випадку, на вашому боці буде несподіванка і можливість все добре продумати і підготуватися до побачення.

Як на це відреагує дівчина? З одного боку, вона може дуже сильно здивуватися і зрадіти, а з іншого – якщо вона до вас нічого не відчуває, то це може бути неприємно для неї. Тут потрібно бути готовим до будь-якого відповіді.

Якщо вам такий сюжет не підходить, і ви хочете звести ризик до мінімуму, то просто скажіть їй, що вона вам подобається, і ви хочете запросити її на побачення. Тут головне бути щирим і можна навіть описати деякі риси, які вам в ній подобаються – це подіє як підкуп, і підвищить ймовірність згоди.

Звичайно, не завжди реакція дівчини буває такий, як би вам хотілося, і багато що тут залежить не тільки від вас, а й від обставин. Але, якщо ви будете впевненим в собі, приємним і щирим, то, думаю, все повинно вийти.

Джерело: https://pickup.by/kak-priglashat-na-svidanie-devushku-chtoby-ona-soglasilas/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *