Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Хлопці бігають за дівчатами, а не навпаки. Так прийнято вважати. Чоловік вибирає, він же робить перший крок до знайомства. Далі все відбувається само собою: перші побачення, вибудовування відносин, заповітний штамп в паспорті.

Рідко коли слабка стать замислюється, як домогтися від чоловіка визнання. Якщо немає шанувальників, а з особистим життям проблема, то жінка опускає руки, записує себе в розряд старих дів. Іноді навіть вірить в вінець безшлюбності.

Хоча потрібно всього лише задуматися, як домогтися чоловіка самій!

Коли у жінки з’являється думка «я хочу завоювати цього чоловіка», вона все одно чекає першого кроку з його боку . Буває, роками божеволіє, але ретельно приховує почуття. Звідси напрошується висновок. Можна далі сидіти, чекати, коли на вас звернуть увагу. Купувати журнали, читати астрологічні прогнози, сподіваючись вирахувати, як завоювати чоловіка за знаком зодіаку. Поглядати на об’єкт свого жадання нишком. А в цей час інші, більш успішні, дівчата будуть спокушати чоловіків одним лише важким поглядом. Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

А можна відкинути всі стереотипи, що склалися навколо слова «домагатися». Просто прийняти як даність: якщо хочеться роздобути того самого, жаданого, доведеться діяти. Навіть якщо звикли вважати, що це повинні робити чоловіки.

В арсеналі справжньої жінки є якесь секретна зброя – її жіночність. Вона ні за ким не бігає, але вибудовує свою поведінку так, щоб це робили прихильники. Від її чар втрачають розум волелюбні мачо, жорсткі боси і навіть військові. А адже останні, як правило, вкрай неприступні, коли справа стосується слабкостей.

Запам’ятайте, якщо чоловік звернув на вас увагу – це ще не гарантія подальшого розвитку відносин з ним. Навіть якщо призначена дата першого побачення, воно запросто може стати останнім. А щоб цього не сталося, доведеться «попрацювати». А саме: проявити свої жіночі якості так, щоб кавалеру захотілося нових зустрічей з вами.

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Однією зовнішньої краси недостатньо, вам знадобиться ще дещо більш вагоме. Давайте розберемо прямо по пунктах.

 1. Дізнайтеся все про достоїнства обранця. Людям подобається, коли ними захоплюються. Та й будь-який представник сильної половини людства хоче бути номер один для своєї пасії.
 2. Проявляйте щиру зацікавленість. Співрозмовник повинен відчувати вашу симпатію. Тільки нехай у нього залишається стимул відкривати інші ваші карти одну за одною. Для цього краще спочатку зустрічатися рідше. Таким чином чоловік буде нудьгувати, думати про вас і бажати побачитися знову.
 3. Зберігайте природність. Звичайно, потрібно вміти красиво себе подати. Вважається, що чоловіки люблять очима. Тільки в усьому важлива міра. Зазвичай дівчат, які занадто яскраво або зухвало одягаються, хлопці не сприймають всерйоз. Це ж стосується мови, вміння гарно сміятися, правильно використовувати жести.
 4. Випромінюйте сексуальні флюїди. Іншими словами, перебувайте в стані задоволення. Коли задоволені собою, своїм відображенням у дзеркалі, любите себе. Тобто, впевнені в собі і своїй привабливості. Таке емоційний стан передається оточуючим, а вашому обранцеві особливо.

Тепер бачите, скільки у жінок «обов’язків», коли вона хоче сподобатися і зав’язати стосунки. Так, можна було б просто очікувати активних дій з боку шанувальника. Тоді це просто гра в рулетку: складеться-ні складеться. Якщо природа не нагородила вмінням бути сексуальною , цього запросто можна вчитися. На жаль, дуже багато дівчат не вміють правильно взаємодіяти з представниками сильної половини людства. З дитинства їх не вчать бути по-справжньому жіночними. Навіть яскраві красуні часто залишаються біля розбитого корита.

У таких випадках слід зайнятися саморозвитком. Наприклад, п рийтеся відомі курси Павла Ракова для початківців – тих, хто готовий засвоїти ази жіночого магнетизму:

 • «Базовий жіночий курс №1»
 • «Сила жіночого тяжіння»

Навчання зачіпає зростання відразу у всіх сферах життя. Тому успіх гарантований. Багато учасниць після проходження цих курсів відразу виходять заміж, покращують здоров’я, починають подорожувати.

Щоб підсилити ефект, треба багато практикуватися. З Павлом Раковим це легко. Запишіться на живе захід «Літній табір» або на шоу-тренінг «Успіх». Хочете – приходьте на тренінги з партнером, хочете – займайтеся серед однодумців. Повне перезавантаження вам забезпечена.

Також темі жіночого впливу присвячені майстер-класи «Інтимна інструкція по взаємодії з чоловіком» і «Мистецтво жіночого флірту, спокушання і дефіле» – тут багато порад, як завоювати серце чоловіка.

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Тіло, руху, голос, погляд, манери – ваші головні козирі, ваша жіноча сила. Чоловіки від природи мисливці, їм потрібна мотивація перемагати, а справжні жінки вміють стимулювати цю мотивацію.

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Щоб на вас відразу «запали», розвивайте жіночий магнетизм всебічно. Освоюйте спеціальні техніки жестів, рухів, мови. А також навчитеся робити компліменти. Ваші слова – потужний інструмент.

Дізнайтеся «Як говорити компліменти чоловікові: 3-крокова технологія КПК». Стаття містить геніальні поради, як завоювати навіть самого волелюбного чоловіка. Захоплюватися обранцем, йому важливо відчувати себе неповторним і єдиним поряд з вами.

Чоловіки не терплять, коли ними керують або вирішують за них. Але розумні жінки обходять прямі вимоги , замінюючи їх м’якими натяками. Вони отримують максимум подарунків, компліментів, чоловічої уваги. Хочете так само? Читайте статтю «5 секретів гіпнотичного впливу на чоловіка», або запишіться на курс «Дівчата люблять подарунки».

Успішна жінка знає, чим захопити того, хто сподобався. Вона також віддає звіт, що на цьому її місія не закінчується. Потрібно багато зусиль, щоб зберігати союз на довгі роки. Поступово романтика йде. Сварки, образи, скандали затьмарюють, або геть розривають багато сімейні узи.

Якщо все-таки ваші відносини дали тріщину, постарайтеся тверезо оцінити ситуацію. Перед складанням плану, як завоювати колишнього чоловіка , спочатку гарненько обміркуйте наступні моменти:

 1. Яка причина розриву? Постарайтеся вислухати партнера, обговоріть все спокійно. Проаналізуйте помилки.
 2. Що стоїть за бажанням повернути коханого? Чітко визначте, що рухає вами, коли замислюєтеся про те, як знову завоювати чоловіка. Любов, звичка, прихильність? Бажання щось комусь довести або страх залишитися одній?

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Згадайте щось хороше, що було між вами. Обов’язково скажіть колишньому про те, що вдячні йому за все. Випромінюйте гарний настрій. Він буде обеззброєний!

Повернути чоловіка ви, швидше за все, зможете. Але є одна умова: тільки якщо у вас обох ще збереглися почуття один до одного. Оперуйте розумом, не емоціями. Якщо прийняли тверде рішення відродити згаслі почуття, ось загальні поради, як знову завоювати любов чоловіка:

 1. Почніть з позитивного настрою. Істерики, сльози, стогони все псують. Займіться зовнішністю, змініть імідж. Поганим настроєм ще нікому не вдавалося привернути увагу.
 2. Спробуйте налагодити дружні відносини. Запропонуйте сходити разом до спільним знайомим. Або просто попросіть допомоги. Ваше бурчання напевно вже йому набридло.
 3. Ведіть насичений спосіб життя. Спілкуйтеся з подругами, вибирайтеся на прогулянки. Можливо, вдасться завести нові знайомства. Така поведінка має пробудити в вашому екс-дружині емоції власника. Це зіграє вам на руку.
 4. Зрідка нагадуйте йому про кращі моменти спільного життя. Забудьте закиди і претензії.

Враховуйте, що ніхто не знає вашого супутника краще, ніж ви самі. Отже, підхід до нього зможете знайти тільки ви. Що йому важливо? Чого не вистачило в стосунках? До чого звик? Шукайте відповіді на всі ці питання, тоді стане ясно, як знову завоювати саме вашого чоловіка.

Корисно взяти невеликий тайм-аут в душевних переживаннях , щоб гарненько перезавантажитися. Відвідайте виїзний тренінг «Літній табір». Програма включає різні енергетичні практики, спілкування з однодумницями, групові заняття йогою. Після такого заходу ви станете відчувати себе повністю оновленою – у вас все вийде!

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Потрібно, можна, важливо! Або хочете приречено чекати, коли на вас зверне увагу предмет вашої пристрасті? Ні? Тоді не сидіть склавши руки. Фліртуйте, виявляйте цікавість до обранця, використовуйте свої жіночі «штучки», якими точно нагородила вас природа.

Інакше вже існуючі відносини з часом розваляться. Але ж ви мрієте про довге щасливе союзі? Так не пускайте все на самоплив. Вдосконалюйте себе, вчіться підтримувати пристрасть у чоловікові. Про те, як утримати коханого, читайте додатково тут.

Маленький нюанс. Перед тим, як забажаєте закрутити кому-небудь голову, переконайтеся, що ви чоловікові дійсно цікаві. В іншому разі не нав’язуйте – нічого доброго з таких відносин не вийде.

Джерело: https://pavelrakov.com/articles/zhenskoe-prednaznachenie/stoit-li-zhenshchine-dobivatsya-muzhchinu-samoy-i-kak-eto-sdelat-po-khitromu/

Як завоювати серце чоловіка: способи, які працюють ⇒ Блог Ярослава Самойлова

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові
Якось само собою в ході існування і розвитку суспільства склалося чітке уявлення про те, що саме чоловік повинен підкорювати серце жінки, а не навпаки. Дами традиційно чекають від кавалерів сміливих вчинків, рішучих кроків, романтичних залицянь, хочуть відчувати себе слабкими і беззахисними. А якщо перевернути ситуацію з точністю до навпаки? Уявіть, ви знайшли свій ідеал, але не хочете ризикувати і чекати його реакції, щоб не втратити час і можливість. І зараз ми поговоримо про те, як завоювати серце чоловіка.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Яка поведінка підкорить чоловіче серце
 • Як потрібно виглядати і одягатися, щоб завоювати серце чоловіка
 • Які хитрощі допоможуть завоювати чоловіче серце
 • Як підкорити серце чоловіка за 12 хвилин

З чого почати завоювання серця чоловіка

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Якщо ви визначилися з вибором, твердо вирішили рухатися до перемоги і підкорити його серце, доведеться запастися терпінням і не поспішати.

Перш ніж почати діяти, потрібно дізнатися більше подробиць про життя, характер, звички чоловіка, про те, що він любить і чим захоплюється, про друзів, сім’ї і колег. Допоможуть в цьому спільні знайомі і сторінки в соціальних мережах.

Після цього приміряйте на себе образ життя обранця і його оточення, проаналізуйте збіги і переглянете відповідно до них свої звички, хобі та поведінку, можливо, що нові зміни підуть вам на користь.

Така підготовка допоможе завоювати його серце.

  1. Дійте сміливіше. Якщо ви прийняли рішення звернути на себе увагу, підкорити серце кавалера, дайте йому це зрозуміти. Заінтригує, виділитеся, будьте особливою і не схожою на інших. Головне, не сидіть склавши руки і не чекайте. Чудо саме не станеться.
  2. Дійте впевнено і спокійно. Оскільки мета обрана, придумайте таку стратегію і тактику, при якій саме чоловік буде вас завойовувати, домагатися розташування, спокушати і, найголовніше, буде впевнений в тому, що сам все вирішив і діє за власною ініціативою. Потрібно показати своєю поведінкою, що ви вдоволені увагою, але не дуже легко доступні. Головне, дотримати золоту середину і не перегнути палицю. Дайте йому відчути себе героєм.
  3. Розробіть чіткий план дій і краще не один, а кілька, в залежності від ходу подій. Побудьте Наполеоном! Ви затіяли азартну гру, вибрали роль мисливця і амазонки, вирішили завоювати його серце, так отримуйте задоволення від самого цього процесу. Чи не напружуйтеся, будьте природні, сексуальні й привабливі, йдіть до мети з передчуттям перемоги.

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

 1. Будьте уважним слухачем. Розвійте стереотип про балакучості прекрасної половини людства, тому що те ж саме можна сказати і про чоловіків. Найголовніше для вас – слухати і вміло вводити в бесіду теми, що стосуються його хобі і захоплень. Тоді вам залишиться тільки слухати, посміхатися, підстьобувати азарт оповідань здивованими питаннями і захопленими поглядами. Щоб завоювати серце чоловіка, будьте приємним, майстерним співрозмовником. Вибудовуючи довгі стосунки, на одному заграванні і флірті не протримається, тому поводьтеся щиро, жартуєте, смійтеся, додайте нотки гостроти і гумору.
 2. Для того щоб завоювати чоловіка, покращуйте почуття впевненості. Оцініть свої достоїнства, позитивні якості, розвивайте нові таланти і здібності. Це необхідно, щоб відчувати себе особливою, здатної на активні дії і гідною любові. Чоловік повинен підсвідомо відчувати вашу внутрішню силу і чарівність, тоді він буде дорожити вами і відносинами.

Читайте також:   Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Корисні техніки з психології, щоб завоювати серце чоловіка

На шляху завоювання чоловіки потрібно озброїтися набором жіночих хитрощів і декількома дуже корисними порадами від психологів.

 • Будьте впевнені в своїй привабливості. Перед передбачуваної зустріччю, вбираючись, роблячи макіяж, вибираючи парфуми, уявіть його захоплення в погляді, спокуса, бажання володіти. Відчуйте свою неперевершеність, сексуальність, трепет його серця і передчуття близькості.
 • Щоб завоювати серце чоловіка, ведіть себе природно, не грайте роль і не влаштовуйте уявлення одного актора, інакше ви ризикуєте виглядати легковажно, нав’язливо і опинитися в дурній ситуації. Така поведінка більше підходить для підлітків, показує незрілість, невпевненість в собі і не допоможе вам завоювати обранця. Отримуйте задоволення від спілкування, даруєте радість, володійте ситуацією, незалежно від подій, що відбуваються.
 • Будьте відкритою і щасливою, посміхайтеся та проектування навколо чарівність, насолоджуйтеся життям і розділіть це стан з чоловіком. Підкоряйте його серце!

Як завоювати серце чоловіка за рахунок зовнішності

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Незалежно від того, якими позитивними якостями і достоїнствами володіє жінка, діє старий вислів про те, що зустрічають по одягу. Тому, якщо хочете завоювати серце кавалера, стежте за своїм зовнішнім виглядом. Для чоловіка ви один з показників статусу та забезпеченості. Чим дорожча машина, крутіше годинник і розкішніше супутниця, тим більш респектабельним він себе почуває. Претендуючи на увагу і підкоряючи його серце, подивіться на себе в дзеркало. Недоглянутий, недбалий вигляд не залишить жодного шансу на перемогу.

Що відразу чіпляє увагу? Здорове волосся, модна зачіска, чиста шкіра, підтягнута фігура, стильний одяг зроблять образ цілісним і підкреслять індивідуальність. Сюди ж додайте макіяж, манікюр, парфум, і ви – зірка.

Але не завжди все вирішує краса. Навіть посередню зовнішність перетворить шарм, чарівність, родзинка в образі і вміння подавати себе. Красива стерво навряд чи надовго утримає поруч з собою гідного людини.

Зарозумілість, холодність і зарозумілість завадять завоювати чоловіка, не зроблять вас чарівніше і бажанішим, чи не піднімуть цінність відносин, а ось відкритість, м’якість і жіночність точно викличуть інтерес.

Молоді люди при знайомстві з дівчиною звертають увагу в першу чергу на її зовнішність. Хоча для тривалих відносин велике значення матиме її характер і внутрішній світ, починається все з симпатичного особи й гарної фігури. Це буде непоганий допомогою в зацікавленості і підкорення серця шанувальника.

У процесі зближення враження про зовнішність поступово піде на другий план, вона стане більш звичною, а важливіше буде щоденну поведінку.

Завоювати його увагу дівчині допоможе те, як вона себе подає, стежить за собою, увага приділятиметься дрібниць: постійному манікюру, а не від випадку до випадку, цікавою зачісці, невластивому макіяжу.

І навіть якщо ви зустрічаєте чоловіка в домашній або спортивному одязі, ви повинні виглядати цікаво, сучасно і привабливо. Оцінити ефект своїх старань зможете за кількістю компліментів і обіймів.

Захоплюючись наведенням краси, тримайте себе в межах розумного, не переборщіть з створенням іміджу моделі або фатальної красуні, інакше ризикуєте набриднути, налякати і шокувати, а не завоювати свого обранця. Чим молодше жінка, тим менше їй потрібно витрачати часу і сил на трансформацію зовнішності, а з віком, навпаки, важливо виглядати дорого, стильно і жіночно, а не яскраво і вульгарно.

Міняйтеся і будьте різною. Йому точно швидко набридне один образ і модель поведінки. Приміряйте різні типажі: стильна штучка, гламурна діва, активна спортсменка, красуня з нічного клубу.

Грайте, пробуйте, відкривайте себе з різних сторін, не бійтеся виглядати смішно і безглуздо. Головне, чи відчуваєте ви себе при цьому затиснуто і ніяково або вільно контролюєте ситуацію. Так ви покажете чоловікові, що в вас є все, що йому потрібно.

Міняйте свою поведінку, емоції, скоряйте його серце і дивіться на реакцію.

 1. Вирішили завоювати чоловіка? Займайтеся своєю фігурою, тілом і здоров’ям. Дама, недбало відгукується про себе, з нездоровим кольором обличчя, великою надмірною вагою навряд чи буде цікава для спілкування. Багато часу на це не буде потрібно: комплекс вправ вдома або в спортзалі, нормальне харчування, не обов’язково дієтичне, просто не переїдати, гігієна і догляд за собою.
 2. Перегляньте свій гардероб і підхід до одягу. Можливо, доведеться щось змінити. Якщо вас все влаштовує в своїх нарядах, то подумайте, яку мету ви переслідуєте. Чи потрібно вам бути тільки зручно одягненою або хочеться все-таки справити приємне враження на оточуючих, викликати потрібне думку і завоювати його серце. І не забудьте, що зневагою до зовнішнього вигляду ви ігноруєте своє коло спілкування, показуєте його незначність і байдуже ставлення до нього. Це не підвищить ні вашу самооцінку, ні ваш статус.
 3. Впливає на емоції, підсвідомість і почуття приємним запахом. Не дарма індустрія парфумерії невтомно працює, пропонуючи аромати різного призначення і наповненості: духи, парфумерна або туалетна вода, дезодорант. Завоювати чоловіка легко, залишивши чуттєве враження, притягаючи і викликаючи бажання близькості або всього лише створюючи відчуття чистоти і свіжості. Так ви привернете більше уваги і прагнення бути поруч.

Ефективні поради з підкорення серця чоловіка

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Як завоювати серце чоловіка і які дії зробити, а від чого краще утриматися?

  • зустрічайтеся частіше

Якщо обранець і ви не працюєте в одному колективі або не вчитеся разом, то потрібно докласти зусиль і гру уяви для того, щоб знайти способи більш частих зустрічей.
Можливо, є спільні друзі або знайомі, які розкажуть що-небудь про його захоплення, тусовках, заняттях, хобі. Знайти потрібну інформацію найпростіше на його сторінках в соціальних мережах. Туди можна потрапити через спільних друзів. Там є багато корисного: відомості з минулого, улюблена музика, групи, фотографії, підписки. Так що при зустрічі ви будете знати, про що говорити, яку тему з його інтересів вибрати. Це ідеальний спосіб для зближення і підкорення його серця. Сходіть в спортзал, де він займається, випадково зустріньте в кафе на ланчі, на пробіжці в парку, в клубі.

  • Пізнавайте і аналізуйте

Щоб завоювати його, озбройтеся потрібною інформацією про захоплення обранця і починайте діяти. Для початку хоча б трохи вислухайте суть питання, наприклад, подивіться кілька поєдинків боксерів і запам’ятайте їх імена або матчі його улюбленої хокейної команди (її назва точно буде на сторінці соціальної мережі). І ось тоді включайте жіночу кмітливість. Виведіть на розмову, покажіть свою зацікавленість і компетенцію, а далі сидите, захоплено слухайте, посміхайтеся, періодично додавайте по кілька слів, щоб він міг показати, наскільки він красномовний, ефектний і цікавий. Це найлегший спосіб завоювати серце чоловіка!

 • соціальні чинники

Джерело: https://yaroslav-samoylov.com/lichnoe/kak-zavoevat-serdtse-muzhchiny.html

Як зачарувати чоловіка – 18 способів підкорити чоловіка

Чоловік-загадка? Чоловік-опора? У самому слові «чоловік» є два слова – «чоловік» і «чин», а це означає вище вас.

Перш ніж підкорювати чоловіка варто згадати, що раніше чоловіки нас, жінок, підкорювали, завойовували, домагалися, але не ми! Адже по натурі вони завойовники. Нехай думають, що ініціатива тільки в їх руках.

Підігравайте, але будьте чесними в цій грі. Підкорити чоловіка легко, тільки потрібно пам’ятати поради, про які нижче піде мова.

Як підкорити чоловіка? Забуті істини нашого життя

Рада No 1
Чоловіки не люблять балакучих дівчат! Їм подобається коли їх слухають і до них прислухаються! Люблять давати поради, розповідати, що сталося з ними за цілий день. Але коли вони відчувають і бачать, що їх слова не доходять до вас, то вони відразу ж втрачають інтерес і тікають, можливо, назавжди!

Рада No 2
Існує міф що «завоювати чоловіка можна тільки красивою зовнішністю». З цим можна посперечатися! Чоловіки не люблять розмальованих дівчат! Косметики на обличчі повинно бути в міру.

У моді природна краса.

Але запам’ятайте, дівчата, що на обличчі у Вас завжди повинен бути бездоганний make-ap: нафарбовані тушшю вії, губи з красивою губною помадою і всю картину завершує промениста посмішка і сяйво очей.

Рада No 3
Для того щоб кожен день добре виглядати – дівчатам треба висипатися! Мати доглянуте волосся, фарбувати їх, змінюючи образ за настроєм! Не бійтеся змінюватися. Чоловіки люблять яскравих, а не сірих мишок! Струнких, підтягнутих, впевнених!

Рада No 4
Використовуючи парфум, пам’ятайте, що він повинен бути не терпким і не задушливим! У вашій зовнішності все повинно бути в міру і гармонійно, не обов’язково це має коштувати величезних грошей.

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Рада No 5
Будьте собою! І не думайте коли вам радять проявляти свої «найкращі» якості. Якщо ви будете грати і придумувати про себе історії, подвиги, ваш обранець розчарується в вас. Взагалі повністю ніколи не розкривайте своїх карт, інакше ви просто станете йому нецікаві. Постарайтеся бути для нього загадкою, інтригуйте.

Рада No 6
Чоловіки не люблять коли жінки розповідають їм про свою косметиці! Яку губну помаду купити за кольором, ціною. А маска краще цієї або тієї марки? Повірте, чоловіки через п’ять хвилин після ваших розпитувань і балаканини засне або почне нервувати і забуде про вас раз і назавжди, змінивши номер телефону та адресу проживання.

Рада No 7
Ви повинні бути цікавою не тільки оточуючим, але і самій собі. Будь то захоплення танцями, і читання книг. Дівчина повинна бути начитаною, але не занудою.

Рада No 8
Не намагайтеся стати «своєю» в оточенні його друзів. Так, психологи радять познайомитися і подружитися з його друзями, родичами, а деякі примудряються і з мамами. Але … чоловіки не люблять настирливих панянок. Вони бояться що хтось зруйнує їх світ, порушить спокій, контролюючи кожен їх крок. Чоловік сам приходить до свого рішення і робить крок.

Рада No 9
Кожен чоловік любить смачно поїсти. І коли обраниця вміє створити затишок в домі, то аромат домашнього пирога, як у мами в дитинстві зроблять його сентиментальним і впевненим в тому, що ви саме та сама, хто буде йому гарною дружиною і люблячою мамою ваших майбутніх дітей.

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Рада No 10
Ніколи не питайте яка у нього зарплата! Чоловіки бояться жадібних і меркантильних осіб, які думають тільки про матеріальний бік, а не про любов. Повірте, що ви і самі то втрачаєте інтерес коли вас катують про вашому доході, або скільки коштують сережки, або колечко.

Чоловік – годувальник! Він любить коли йому довіряють і вірять в нього. Тоді він сам розкриється і буде впевнений що потрібен саме він, а не його гаманець. На жаль, в сучасному суспільстві склався образ чоловіка-покровителя, що дає жінці гроші за те, що вона у нього є – така безцінна і неповторна.

Читайте також:   Як доставити жінці максимальне задоволення: правила сексу

Запам’ятайте, чоловікам потрібно душевне тепло і любов.

Рада No 11
Чи не викликайте ревнощі у чоловіка, фліртуючи з іншими, створюючи ілюзію натовпи шанувальників! Він власник і не давайте привід засумніватися у вашій вірності.

Рада No 12
Ніколи не просите чоловіка про допомогу! Не будьте настирливими. Чоловікам самим подобається допомагати, оберігати, а й користуватися їх добротою надто не варто. Вони прекрасно почувають самі, коли їх використовують і обманюють.

Рада No 13
Чи не привчайтесь чоловіка контролювати: писати смс-повідомлення і дзвонити! Чоловіки самі подзвонять і напишуть коли звільняться, а «батьківський» контроль вони не люблять!

Рада No 14
Якщо чоловік при розмові з вами нервує, то ви йому подобаєтеся.

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любові

Рада No 15
Чоловіки не люблять склочних і істеричних дівчат. Взагалі скандали не терплять! Будьте спокійними та врівноваженими!

Рада No 16
Не всі чоловіки люблять коли жінка виставляє спільні фотографії і відео в соціальних мережах, показуючи їхнє життя на загальний огляд.

Рада No 17
Ніколи не сваріться перед сном. Чи не майте звичку лягати спати в поганому настрої. Привчіть себе завжди першою просити вибачення перед чоловіком, навіть якщо ви не праві! Він здивується? Він зрадіє! Адже чоловікам складніше показати свою м’якість і вразливість …

Рада No 18
А тут вже ваша фантазія повинна включитися щоб дати собі самій рада! У кожного адже свій секрет або рада підкорення чоловіки. І навіть поради можуть передаватися з покоління в покоління: приклад вашої мами, бабусь, прапрабабусь! А якщо немає прикладу, то створіть свій ідеал сім’ї і затишку! Адже можна нескінченно перераховувати поради «як підкорити чоловіка?».

Це не питання, а ціле мистецтво! Мистецтво зачаровувати і радувати свого чоловіка, як в одній пісні: «Радувати, хочу тебе сьогодні радувати, … щоб самому собі заздрити, що ти така у мене …» Будьте собою: щирої, справжньої, впевненою, коханою і люблячою себе, рідних і свого чоловіка.

І тоді чоловік буде заздрити самому собі, що ви така у нього! А який вам бути? Це вирішувати тільки вам!

Джерело: https://bllitz.info/kak-pokorit-muzhchinu/

Як завоювати любов чоловіка? Як домогтися любові чоловіка? Як залучити любов?

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любовіЯку жінку хочуть чоловіки? Що потрібно чоловікам від жінок? Дуже хочу знайти і завоювати коханого чоловіка.

Є багато способів завоювання любові і прихильності чоловіка. Та ось тільки жінки, як-то, не стараються щось зробити з можливого. Їм легше «піти» в закомплексованість і не боротися за того, кого вони люблять.

Але ті, які готові піти на все, в вісімдесяти дев’яти відсотках випадків, домагаються успіху.

Як завоювати любов чоловіка, домогтися його любові? Як залучити любов чоловіка? Яку жінку хочуть чоловіки?

Секрети успіху сильних і цілеспрямованих жінок:

 1. Вони носять спокушає, красиву і сексуальний одяг. Вони витрачають останні гроші, щоб купити самий-самий сексуальний і чарівний з усіх нарядів. Секрет: зовнішній вигляд жінки і її одяг – рідні сестри.
 2. Жінки купують парфуми з феромонами. Перевірено: – діють. І мають приємний аромат, що і не викликало сумнівів. Секрет: жінкам відомо про те, що чоловіки не просто так говорять: «ти так ароматно пахнеш».
 3. Використовують всіляку косметику і косметичні засоби. Косметика творить чудеса, розраховуючи на те, що чоловіки «клюють» виключно на зовнішність жінки. Секрет: косметика прикрашає жінок і робить їх яскравішими і ефектніше. Але з косметикою теж слід бути обережним: в ній має бути присутня міра.
 4. Стежать за зачіскою, за кожним своїм волоссям. Шампуні – «так», лаки для волосся – «ні». Секрет: чоловіки божеволіють від доглянутих жіночих волосся. Особливо – від довгих і шовковистих.
 5. Дами «просиджують» на дієтах, щоб не впасти в чоловічих очах. Секрет: чоловіки цінують стрункість. А ось те, як жінки домагаються такої стрункості – чоловіки не сприймають. Парадоксально: хочуть бачити жінок з фігурою, але худнути, будь-яким «не шкодуючи» чином, забороняють.
 6. Леді нарощують нігті і вії. Салон «кипить» жіночої чергою. Секрет: довгі нігті і пишні вії постійно привертали і привертають чоловіків. Однак сам процес «народження штучності» вони спостерігати не могут6 «ти вже, як-небудь, без мене, дорога, а я буду милуватися тим, що ти з собою створила». Приблизно таку фразочку сказав би той молодий чоловік, якому б запропонували пасивно взяти участь в процедурі нарощування.
 7. Роблять татушки або пірсинг в найпомітніших частинах тіла. Секрет: вони думають і впевнені, що і тату, і пірсинг – атрибути привабливості. На смак і на колір …. Загалом, у кожного свій смак.
 8. Починають палити, якщо дізнаються, що їх обранець любить жінок, що палять. Секрет: вони вчаться курити і звикати до сигарети. І їм все одно, що говорить «МОЗ» і про що він там всіх попереджає.

Дуже хочу знайти коханого чоловіка. Що потрібно чоловікам від жінок? – Потрібно залучити любов до чоловіка.

Як завоювати чоловіка: що робити, щоб домогтися його любовіСтежити за зовнішністю потрібно і важливо. Однак, якщо до зовнішності додаються ще й таланти з уміннями, чоловік «розквітає». Але не все, далеко, про це замислюються.

Слід сказати, що, часом, чоловік, в жінці знаходить не зовнішність. Наприклад, моя однокласниця красою ніколи не відрізнялася. Її завжди все дражнили, обзивали і ображали. Зараз – вона теж не красуня, але живе з дуже симпатичним чоловіком. І таке, буває, трапляється.

Шкода, що практично всі дамочки і леді забувають про кілька інших «параметрах». Чоловікам дуже подобаються цікаві і начитані дівчата. Ті, які відрізняються виключно чудовими зовнішніми даними, дуже скоро набриднуть будь-якому чоловіку.

«Пустушки – красуні», на думку багатьох чоловіків – жінки, які «проходять кастинг» лише на роль коханки. Коханка – теж жінка, яка може завоювати чоловічу любов. Але, любов до коханки – тимчасове і швидкоплинне захоплення, яке, так чи інакше, пройде.

Якщо, звичайно, чоловік не зрозуміє, що вона – жінка його мрії, яка в мільйони разів краще дружини.

Як завоювати любов чоловіка, домогтися його любові? – Необхідно залучити любов чоловіка.

Щоб чоловіче серце навік «викрасти», потрібно мати наступні «родзинками»:

 1. Добротою.
 2. Акуратністю.
 3. Чесністю.
 4. Хазяйновитістю.
 5. Чи не конфліктністю.
 6. Умінням йти на компроміси.
 7. Почуттям гумору.
 8. Терплячістю.
 9. Порядністю.
 10. Пристрасністю.
 11. Темпераментом.
 12. Відкритістю.

Дуже хочу знайти коханого чоловіка і завоювати його любов. Як ще можна залучити любов чоловіка?

Дуже часто, дівчата і жінки вирішуються на найвідчайдушніші вчинки, щоб привернути чоловічу любов:

 1. Шантаж: «якщо він не відкриє мені своє серце і не подарує його – я всім його друзям розкажу, який він скотина!». Ідея – «отстойная»: його друзі, на всі сто відсотків, повірять одному, а не словам тієї, яка вміє красномовно складати зворушливі історії.
 2. Вагітність: «я завагітнію від нього, а він не зможе відмовитися від дитини і буде жити зі мною». Ще як – зможе! Багато хто відмовляється, між іншим. І від того, що він переспав з жінкою, до якої не відчував «особливою» любові, любов не з’явитися.
 3. Обман: «скажу йому, що чекаю від нього дитину». І що ж далі? Нічого. Любові ніякої не буде.

А можна і не намагатися любові домагатися. Яку жінку хочуть чоловіки? – Дуже часто, чоловіки розповідають про те, що любов до них приходить сама, раптово, несподівано. Закохатися в жінку, а чому – не зрозуміє. Вона, начебто, звичайнісінька, а він жити без неї не хоче і не може.

Залучати любов марно і тоді, коли чоловік – не той сексуальної орієнтації. Гомосексуалісти – відмінні друзі. З ними можна говорити на ті теми, з якими жінки, частенько, базікають з подружками.

Жінки дуже не хочуть вірити в те, що їх улюблений – неправильний. Їм боляче в це вірити. Але доводиться. Від природи – не втекти.

Природа така: кого-то – карає, кого-то – нагороджує, кого-то – заспокоює, кого-то – забирає.

Він любить іншу …. Тоді – не судилося. На чужому щасті своє не побудувати. І це вже доведено неодноразово.

Все змінюється. І не завжди в ту сторону, в яку хотілося б. Що ж, доведеться змиритися. Не всі ми зможемо змінити. «Якщо не в силах ситуацію змінити – зміни своє ставлення до неї». Це правило – безвідмовне. А в слові «безвідмовне» ховається натяк: від такого правила відмовлятися не слід.

З чоловіком вашої мрії, у вас, нічого не вийшло? Перестаньте про нього мріяти і спробуйте «переключитися» на іншого. Складно, але не складніше, ніж любити і страждати від любові. Багатьох дівчат врятувало від суїциду таке «перемикання».

Злякало слово «суїцид»? Добре, якщо це слово словом і залишається. Але ж, іноді, таке відбувається …. Жінка робить з собою щось, щоб не жити на світі, оскільки життя, в складні хвилини, не приносить їй ні радості, ні удачі, ні бажання продовжувати жити.

продовження:

Біла магія – змови на любов.

Чоловік хоче любові. Психологія чоловіків в любові.

Джерело: http://misseva.ru/lyubov/kak-zavoevat-lyubov-muzhchiny-kak-dobitsya-lyubvi-muzhchiny-kak-privlech-lyubov.html

Як завоювати чоловіка

Як завоювати чоловіка? Завдання зовсім непроста, але оскільки життя неможливого не допускає, приклавши дещицю зусиль з нею теж можна впоратися за дві секунди. Проблема завоювання чоловічого серця досить популярна, особливо нині, коли конкуренція не спить, а молодь стрімко «на п’яти наступає». Досить часто в нинішній реальності можна побачити Розумниця і писаних красунь, проте при цьому одиноких, практично зневірилися зустріти єдиного і коханого. Внаслідок чого вони, гортаючи різні дамські журнали і вивчаючи інтернет, сподіваються вивчити всілякі секрети, як завоювати чоловіка? З якої причини у кавалерів від окремих представниць слабкої половини людства немов «голову зносить» від любові, тяги і потягу, а на інших вони одружуються?

Ефективні способи завоювати чоловіка, закластися повноправною власницею чоловічого серця і панувати в його думках – це не звичайне керівництво до дії, а ціле мистецтво або науку, яка потребує від фемін терпіння, комунікативних навичок, природності в поєднанні з ретельністю, жіночності, чарівності поряд зі стервозністю, теплоти, душевності, частки холодності і природно розуму. Також жінкам потрібно осягнути науку зваби і флірту.

Як завоювати серце чоловіка

Напевно, на планеті не існує жодної феміни, яка не чинила б мріям про створення сімейних відносин з тим єдиним, про який пишуться любовні романи і складаються пісні.

Однак, до величезного розчарування спокусниць, їх вибір і переваги чоловіків рідко збігаються.

І часто так відбувається, що обранець, здавалося б, поруч, але він ніякої уваги не звертає на зацікавилися ним жінку.

Як завоювати чоловіка жінці в такому випадку? Залишається одне – самовдосконалення. Не слід думати, що якщо злегка підвести очі і підкреслити пухкість губок, то обранець моментально клюне.

Завойовувати серце чоловіка необхідно з з’ясування кола його інтересів, рис його характеру, розуміння того, що в протилежному полі найбільш притягує його і що, навпаки, відштовхує.

Психологія, як завоювати чоловіка заявляє про те, що процес підкорення чоловічих сердець необхідно починати зі складання психологічного портрета коханого. З цією метою рекомендується окинути поглядом обранця як би з боку.

Читайте також:   Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Слід з’ясувати всі його достоїнства і, звичайно ж, ознайомитися з недоліками. Не слід думати, що їх у нього немає. Недоліки є у всіх, просто затуманений любов’ю мозок жінки відмовляється приймати їх наявність.

Важливим є складання переліку якостей, за допомогою яких з більшою вірогідністю залучити хлопця.

Наступним етапом на шляху до полону чоловічого розуму повинен стати пошук способу зустрічей з коханим. Оскільки для того, щоб обранець зауважив сохне по ньому особу, йому необхідно хоча б зрідка з нею перетинатися або регулярно з’являтися в тому місці, де найчастіше буває чоловік.

Психологія відносин, як завоювати чоловіка рекомендує в першу чергу жінці холодну витримку. Не варто при кожній зустрічі з завмиранням серця ловити кожне слово коханого. Чоловікові необхідно відчувати себе завойовником. Звичайно ж, йому полестить увагу гаряче закоханої в нього дівчини, але не більше.

А підкорити його зможе лише сніжна королева і не обов’язково перша красуня. Поєднання кокетства, флірту і кмітливості – це три кити, на яких вибудовується мистецтво зваблювання. Однак не варто плутати неприступність з погордою. Більше шансів мають дівчата відкрито усміхнені, а не з приклеєним зарозумілим виразом на обличчі.

Ще одним знаряддям в руках спокусниць є природність.

Завоювати чоловіка неможливо постійно прикидаючись або граючи когось іншого. Адже для того, щоб сподобатися незнайомцеві, необхідно всього лише вести невимушено себе. А натягнуту посмішку, нервозність, непомірне кокетство краще залишити вдома.

Однак природність при спілкуванні з чоловіком трохи відрізняється від природної поведінки в колі подруг. Тому не рекомендується занадто голосно розмовляти чи сміятися. Сильна половина не виносить надмірно мовчазних і надмірно балакунів дівчат.

Це необхідно враховувати при взаємодії з будь-якими представниками протилежної статі.

Доброта також є однією з найбільш улюблених чоловіками жіночих якостей. Адже їм так її не вистачає в жорстокому світі серйозних «менів». Однак необхідно відмежовувати доброту з простотою. Не варто боятися демонструвати власний інтелект і кмітливість в бесіді, але зарозумілості і презрительности слід уникати.

Як завоювати увагу чоловіка? Грамотний вибір теми бесіди – це практично 90% успіху. Тому і вибирати її треба виходячи з переваг чоловіки і власного розуміння.

Адже буде смішно виглядати, якщо раптом дама почне просторікувати про кораблях, що борознять простори космосу, при цьому нічого не розуміючи ні в космосі, ні вже тим більше в техніці. У комунікаціях необхідно виключити також банальність і розмови про погоду. Також слід обережно ставитися до вибору фраз.

Не варто грубо лестити співрозмовнику або порівнювати його з відомою особистістю. Якщо є бажання висловити захоплення, то краще захоплюватися талантами обранця, його захопленнями або вчинками, а ніяк ні зовнішністю або стилем в одязі. Уважне слухання, дивлячись в очі чоловікові, здатне привернути інтерес співрозмовника.

Також слід задавати питання, так як вони демонструють те, що говорить дійсно слухають і що порушена в бесіді тема насправді цікава дівчині.

Крім перерахованого вище жінкам не варто забувати, що вони все-таки прекрасна стать, внаслідок чого власного зовнішнього вигляду необхідно приділити трохи більше часу йдучи на побачення, ніж зазвичай.

Звичайно зміст важливіше упаковки, але щоб протилежну стать захотів вивчити зміст, його повинна спочатку залучити упаковка. Це з часом, якщо пара знаходиться у відносинах, то зовнішній вигляд відступає на задній план.

А спочатку, щоб зацікавити чоловіка, зовнішній вигляд повинен бути доглянутим і досить привабливим. І не варто помилково думати, що професійна або не дуже штукатурка приверне чоловіче серце.

Сильна половина, про це писалося вище, віддає перевагу природність, яка повинна мати місце не тільки в поведінці, але і в зовнішньому вигляді.

Тому образ пленітельніци чоловічих сердець повинен складатися з легкого макіяжу, робить акценти на вигідних рисах і маскує недоліки, приємного аромату, ретельно підібраного одягу і аксесуарів, спокусливого білизни і панчіх.

І нехай чоловік ні білизни, ні панчіх не побачить на першому побаченні, але ці елементи одягу просто творять чудеса з жінкою. Наявність їх на тілі додасть самій дівчині впевненості у власній привабливості, трохи загадковості і розкутості.

А ось від надмірно короткій спідниці або надто відвертого декольте краще відмовитися. Так як таке перевагу в одязі викличе лише реакцію відторгнення у чоловіка або одноразове бажання затягнути даму в ліжко. Якщо одноразовий інтим з чоловіком є ​​основною метою, то цілком можна дозволити собі вульгарність в зовнішньому вигляді.

Як завоювати любов чоловіка

Багато пані роблять одну величезну помилку – вони приділяють практично весь вільний час вдосконалення зовнішнього образу і забувають про власний внутрішній світ і про інтелектуальний прогрес. Сильна половина просто без розуму від начитаних, освічених і цікавих жінок.

Дами, які можуть вразити виключно своєю надзвичайною зовнішністю, дуже швидко набриднуть будь-якому представникові сильної статі. Малозмістовні красуні, на думку більшості чоловіків, підходять виключно на епізодичну роль коханки.

Багато пані праві, вважаючи, що слово коханка походить від слова любити. Просто чоловіки різних дівчат люблять неоднаково. Тому любов коханки характеризується нетривалістю і скороминущістю, за рідкісним винятком.

Але щоб стати таким рідкісним винятком однієї краси мало, потрібно наповнювати свій внутрішній світ вмістом.

Психологія, як завоювати чоловіка з метою викрадення чоловічого серця рекомендує слабкій половині виховувати в собі «правильні» якості, такі як доброта, чесність, ніжність, акуратність, пристрасність в ліжку і спокій, терплячість в інших життєвих ситуаціях, почуття гумору, порядність, відкритість і природність.

Також не потрібно забувати, що представники сильної статі, за своєю природою, істоти досить пихаті. Тому необхідно давати чоловікам відчути їх значимість. Наприклад, попросити його зробити що-небудь, мотивувавши це тим, що він розбирається в предметі краще. Однак і в такій поведінці варто знати міру.

Багато дівчат схильні переборщувати, внаслідок чого замість підкреслення чоловічої значущості, вони поступово перетворюються в безпорадних квочка. Чоловіки хочуть бачити поруч із собою «левиць», зрідка потребують їхньої допомоги, а не даремних «курок». Ревнощі є чудовим засобом оселитися в чоловічому серці і затриматися в ньому надовго.

Однак і тут потрібно знати міру. Адже якщо обранець має надмірно ревнивим характером, то легкий флірт в чоловічому товаристві лише відштовхне його. Причина ревнощів лежить в невпевненості сильної половини. Тому ревнощами можна як розпалити ставлення чоловіка, так і охолодити його, привівши до розставання.

Внаслідок цього, перед тим як використовувати ревнощі як знаряддя завоювання, необхідно переконати обранця у власній симпатії.

Жіночі секрети, як завоювати чоловіка, полягають, перш за все, у використанні всім відомого методу «чергування батога і пряника». Звичайно, всі чоловіки мріють про те, щоб кохана була з ними ніжна і турботлива, але через місяць такого ставлення, вони «вилазять їй на голову», а ще через три – починають нудьгувати і дратуватися, по закінченні 5 місяців – заводять стерву-коханку .

Тому пані необхідно періодично включати режим «стерви». Однак не варто частити і забувати його вимикати. Іншими словами необхідно брати до уваги думку обранця іноді, бунтуючи і не погоджуючись. Адже чоловікам так необхідна в жінці загадка. Головне, щоб дівчата, граючи стерву, що не загралися, перетворившись в неї.

Дамам потрібно пам’ятати, що переможцем завжди повинен бути чоловік.

«Як завоювати чоловіка жінці?» – для відповіді на це питання слід завжди враховувати, що сильна половина не виносить поруч з собою сумних облич. Йому і так вистачає турбот, щоб ще переживати, чому супутниця нещаслива.

Тому необхідно намагатися бути життєрадісною. Адже всі негаразди тимчасові. Насолоджуватися треба кожною секундою, проведеної з коханим.

А якщо існують проблеми, що заважають оптимізму і радіти життю, необхідно направити енергію на їх рішення, а не на смуток.

Як завоювати одруженого чоловіка

Практична психологія стосунків, як завоювати чоловіка, якщо він пов’язаний шлюбними узами рекомендує наступне. Для початку слід зупинитися і серйозно подумати, чи варто витрачати сили, щоб розбити чужу сім’ю і завдати болю іншій жінці.

Адже недарма люди кажуть, що на нещастя стороннього тобі людини, щастя не побудуєш.

Тому, якщо немає стовідсоткової впевненості в почуттях до чоловіка, то краще не руйнувати його шлюб, а якщо в серці дійсно оселилися щирі почуття, то кожен бореться за власне щастя будь-якими доступними засобами.

Завоювати одруженого чоловіка нерідко простіше, ніж вільного, але ось утримати і відвести з родини набагато складніше. Пропонуємо дієві способи завоювати чоловіка, пов’язаного шлюбними відносинами і зобов’язаннями.

Перше, що повинні засвоїти дамочки, націлені на одруженого чоловіка – так просто обранець не погодитися розірвати звичні для нього узи. Тому не варто впадати у відчай, якщо після 10 побачень, обранець ще не готовий кинути дружину. Потрібно взяти в руки себе і відповідно до наведених нижче правилами поведінки діяти.

На час «полювання» треба забути про поганий настрій і сумне виразі обличчя при зустрічах з коханим. Його будинку вже чекає одна не завжди задоволена особа, навіщо йому ще така ж ?! Приходячи на побачення, чужий чоловік повинен бачити перед собою доглянуту, красиву, приємну в усіх відношеннях леді, яка варта того, що б заради неї він поспішав і купував квіти.

При кожній зустрічі обранцеві необхідно демонструвати впевненість в собі. Сильна стать побивається від впевнених в собі осіб і просто голову втрачають від бажання ними володіти.

Для того щоб невільний чоловік хотів і прагнув до більш частих зустрічей з коханкою, їй слід навчитися слухати його і розуміти.

Майбутнім розлучниці рекомендується вести себе таким манером, щоб коханий був упевнений в тому, що його завжди вислухають, зрозуміють і допоможуть порадою.

Після того, як кавалер виговоритися, необхідно його похвалити і сказати, що краще його на світі не існує чоловіків.

Як завоювати одруженого чоловіка? Слід при кожній зустрічі намагатися ненав’язливо випитувати у нього інформацію про дружину. Будь-яка інформація – це знаряддя в умілих жіночих ручках. Слід вивчити її сильні сторони і ознайомитися з недоліками, а також потрібно зрозуміти, що саме в ній приваблює обранця і які риси відштовхують.

Важливо намагатися в собі виробити привабливі риси для коханого і постійно їх демонструвати, а про відразливих якостях необхідно забути назавжди. Наприклад, якщо чоловікові не подобається в дружині її постійне невдоволення, то в корені неправильним буде аналогічна поведінка з боку коханки.

Зустрічі з коханкою повинні походити на свято, щоб обранець жив в очікуванні цих зустрічей.

Крім цього, рекомендується незмінно демонструвати чоловікові власне ставлення до нього, показувати, що він займає важливе місце в житті коханки, що життя з нею буде гармонійною, наповненою щастям і затишком.

Не потрібно нічого випрошувати у коханого, оскільки він тепер втомився вислуховувати нескінченні претензії від дружини. Коханка, яка мріє завоювати одруженого чоловіка, повинна стати еталоном безкорисливості, турботи і ніжності. Дивлячись на неї, у чоловіка повинно вироблятися мимовільне бажання оточувати її теплом і увагою.

Джерело: https://psihomed.com/kak-zavoevat-muzhchinu/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *