Як змусити чоловіка бігати за тобою: поради психолога

Є жінки, які так захоплені пошуком чоловіки, що витрачають на це весь свій вільний час і енергію. Вони часто використовують магію, Фен-шуй, поради подруг і дорогих глянцевих журналів.

Зміст приховати

Читають колонки по психології як змусити чоловіка бігати за тобою.

При цьому отримують тільки розчарування, завершуючи своє чергове романтичну пригоду фразою «знову не те …», і знову залишаються на самоті.

Є й інші жінки. Для них самотність – це звичка, що склався життєвий уклад. І нікого вони спеціально не шукають. І давно вже зрозуміли, як буває «зручно» без чоловіків. А якщо періодично і замислюються, як залучити чоловіка в своє життя, то сила звички бере гору, і вони знову залишаються на самоті.

Все це приклади двох «крайнощів»: в першому випадку перед нами жінка-мисливиця, у другому – жінка-равлик, майже завжди закрита від навколишнього світу. Однак і ті, і інші неодмінно мріють змусити чоловіка бігати за ними.

Хоча ні, перш вони мріють залучити чоловіка, а от потім вже і змусити його бігати за собою!

Як залучити чоловіка в своє життя – поради психолога

Як змусити чоловіка бігати за тобою: поради психолога

Перестати полювати на чоловіків!

По перше! Перестати полювати на чоловіків. Полювання – це доля представників чоловічої статі.

Місія жінки – випромінювати енергію, яка буде залучати чоловіків, як вогник в темній ночі! І перестати бачити в кожному чоловіка! Сильна стать дуже боїться втратити свободу і стати залежним.

Тому, як тільки він починає відчувати, що у пані є певні «плани» на нього, то просто зникає з її життя, вже точно буде бігати за такою жінкою.

По-друге! Не варто сподіватися, що чоловік буде бігати за тобою, якщо ви обмежені будинком і роботою. Якщо хочете знайти своє жіноче щастя, виходьте «у світ». І бажано відвідуйте ті місця, які любите, які приносять вам справжнє задоволення.

Адже якщо там ви зустрінете свого обранця, то ви зустрінете по-справжньому споріднену душу, з яким буде де разом і цікаво провести час, а це, як відомо, зміцнює відносини між чоловіком і жінкою (див. Психологія стосунків між чоловіком і жінкою).

Такий чоловік точно буде зацікавлений бігати за вами. Добре, якщо ви любите футбол або хокей, спорт-бари. Чоловіків там завжди багато, а серед них обов’язково знайдуться самотні екземпляри.

Якщо не любите «чоловічі» місця, то будь-які інші теж підійдуть: виставки, ресторани, прогулянки з улюбленим собакою в парку або ж гірськолижний курорт!

По-третє! Щоб залучити чоловіка в своє життя і змусити бігати за тобою, наповнюйте себе позитивом. Позитивні думки, емоції – ось те, що ви повинні випромінювати у зовнішній світ. Позитивна енергія притягує до себе оточуючих, а до жінок, які її випромінюють, перш за все, притягуються чоловіки, і це підтверджують дослідження психологів!

Як і чим зачепити і утримати його, коли чоловік притягнутий

Тепер, коли ви змінили тактику своєї поведінки, прийшли в потрібне місце і випромінюєте позитивну енергію, саме час дізнатися психологію чоловіків, зрозуміти, як або чим зачепити чоловіка.

Як змусити чоловіка бігати за тобою: поради психолога

Позитивна позитивна енергія притягне чоловіка

При всьому різноманітті характерів і особистісних особливостей є загальне, що об’єднує всіх чоловіків. Зачепити і змусити бігати за собою чоловіка простіше, ніж здається.

Перш за все, всі чоловіки жадають турботи і уваги. Хоча розуміють ці слова інакше, ніж жінка. Дбайлива і уважна жінка, в розумінні чоловіки, – це ненав’язлива жінка.

Вона не обмежує його свободу, чи не знаходиться весь час поруч з ним і вже тим більше не контролює кожен його крок.

Але і не зникайте надовго! Інакше він швидко звикне до вашого відсутності і захопиться іншою, – це теж психологія чоловіки!

Надаючи турботу і увагу, завжди підкреслюйте його сильні сторони, підвищуючи самооцінку.

Звичайно, в своїй обраниці він хоче бачити вірну супутницю. І сексуальну. Від задоволеності і взаєморозуміння в інтимних відносинах залежить, як довго пара буде разом.

Прості способи залучити чоловіка в своє життя і змусити бігати за собою підкаже психологія

 1. Зовнішній вигляд! Або точніше сказати, своїм внутрішнім відчуттям, що ви виглядаєте відмінно. Охайний зовнішній вигляд, доглянутість повинні надавати вам впевненість в собі і випромінювати ту позитивну енергію, яка притягує. І мова зовсім не йде про дорогому одязі та аксесуарах.
 2. Цікаві теми для розмови! Вам слід бути відмінним співрозмовником, з яким можна поговорити на різні теми.
 3. Загальні інтереси! Спільне захоплення одним і тим же ділом створюють гармонійні і тривалі відносини. Одне правило! Захоплення має бути щирим, а не заради того, щоб догодити партнеру.Інакше, обман швидко розкриється, і відносини відновити буде вкрай складно.
 4. Пам’ятаєте фразу: «В жінці повинна бути загадка» ?! Необхідно щодня бути різною, зберігаючи загадковість, щоб вас було цікаво вивчати, розгадувати.
 5. Бути в гарному настрої завжди. Або майже завжди! Чоловіки не люблять проблеми.Весела вдача і радість на вашому обличчі – приверне його, а смуток і смуток неодмінно відштовхне!
 6. Мати почуття гумору! Жінки з почуттям гумору цінуються серед чоловіків! Адже вони випромінюють радість і позитив!
 7. Бути ініціативної! (Невимушеній!). Можна, наприклад, першої написати SMS або повідомлення, наприклад, в соціальних мережах.Чоловікові настільки складно буває зробити крок першим, що він цінує, коли цей крок робить жінка.

Як визначити чи закоханий чоловік

Нарешті, після того, як всі дії по залученню тобою зроблені, саме час зрозуміти, як закохуються чоловіки. Отже, ознаки того, що чоловік закохався:

 • По-перше, він стає ніжним і уважним до своєї обраниці.
 • По-друге, закоханий чоловік обдаровує даму свого серця щирими компліментами.
 • По-третє, як би ненароком обов’язково скаже, що у вас є спільне хобі, захоплення. Наприклад, ви обидва любите дивитися одні й ті ж фільми або бігати вранці.
 • По-четверте, він буде завжди знаходити час для своєї обраниці. Зустрічі з коханою для нього тепер в пріоритеті.

Як змусити чоловіка бігати за тобою: поради психолога

Цей чоловік напевно закоханий

Як бачимо, залучення чоловіки – це психологія, мистецтво, яким може оволодіти кожна жінка.

Головне, набратися терпіння, зарядитися позитивом і бути впевненою в собі! І тоді чоловік в твоєму житті неодмінно з’явиться, причому в найнесподіваніший для тебе момент.

Але подумайте, чи потрібен вам чоловік, що буде бігати за тобою, як песик, або в ньому ви хочете бачити улюбленого, опору і партнера!

Автор – Валерія Козлова

Джерело: https://evio-club.com/statiy/otnosheniya-v-pare-statiy/kak-zastavit-muzhchinu-begat-za-toboy/

Як змусити чоловіка бігати за тобою: практична психологія

Як змусити чоловіка бігати за тобою: поради психолога

Любов з хлопцем

14.02.2018

7.6 тис.

5.1 тис.

5 хв.

Іноді добитися уваги чоловіка, що сподобався не так вже просто, для цього необхідно докласти зусиль, виробити стратегію і вести себе відповідним чином. Для тривалих відносин мало зацікавити хлопця, потрібно змусити його бігати за тобою, пробудивши в ньому справжнє почуття. Це завдання під силу будь-якій дівчині. Головне – знати, як діяти.

До вибору лінії поведінки жінці необхідно поставитися ретельно і обережно. Один невірний крок здатний погубити відносини на стадії зародження.

Як змусити чоловіка бігати за тобою: поради психолога

Як зацікавити чоловіка (перші кроки):

крок Дія опис
1 Привернути увагу і викликати інтерес Хлопцям складно визначити свою єдину з першого погляду. Дівчина завжди повинна піклуватися про свій зовнішній вигляд і виглядати бездоганно. Не варто надягати викликають вбрання і туфлі на високих підборах, якщо їй незвичний такий образ. Дівчина відчуватиме себе невпевнено, і не зможе сподобатися хлопцю. Наряд, як і макіяж, повинен бути помірним і гармонійним
2 посміхатися Похмура жінка не викликає бажання для подальшого спілкування.
3 Зібрати інформацію про цікавить чоловікові Щоб заговорити з хлопцем і відразу привернути його увагу, необхідно говорити про те, що його зацікавить. Для цього потрібно дізнатися про нього більше.
4 зав’язати розмову Після того, як інтерес у чоловіка з’явився, необхідно налагодити контакт з ним. Перша розмова дуже важливий, саме від нього залежить, чи буде спілкування продовжуватися надалі. В ідеалі мова повинна бути плавною і обдуманої.
5 Показати себе з кращого боку Жінці рекомендується утримуватися від грубих висловлювань і прояви агресії, так як такою поведінкою можна домогтися зворотного ефекту і викликати в хлопця неприязнь і відторгнення. Щоб справити хороше враження, краще не демонструвати новому знайомому свої шкідливі звички, прикурюючи сигарету і тримаючи в руках стакан з віскі.
6 залишатися загадкової Легка недомовленість в розмові здатна привернути увагу будь-якого чоловіка. Не рекомендується набридати хлопцеві своєю присутністю, для першої розмови достатньо 15-20 хвилин. Якщо жінці вдасться зацікавити партнера, він сам буде шукати з нею зустрічі.

Після того як дівчині вдалося звернути на себе увагу вподобаного хлопця і познайомитися з ним, рекомендується діяти таким чином:

крок правило опис
1 стати недоступною Дівчина не повинна показувати хлопцю, що вона в його владі. Не слід йти на побачення за першим запрошенням, необхідно дати чоловікові зрозуміти, що у жінки багато своїх справ. Відмова від зустрічі під пристойним приводом здатний зробити дівчину ще желанней в очах хлопця. Тут важливо не переборщити, відмовляючи занадто часто або в грубій формі
2 Показати свою багатогранність Жінка повинна залишатися загадкою, тому краще, якщо представниця прекрасної статі буде вести себе по-різному. Сьогодні вона може бути суворою леді в класичному костюмі, а завтра – жінкою-вамп в коктейльній сукні. Різноманітність підігріває інтерес чоловіка
3 Залишатися цікавою для чоловіка Навіть після того, як жінці вдалося звернути на себе увагу чоловіка, їй потрібно не зупинятися на досягнутому і не розслаблятися. Дівчина повинна самовдосконалюватися і розвиватися, читати книги і займатися самоосвітою. Це дозволить їй бути завжди цікавою хлопцеві
4 бути природною Щоб привернути хлопця, дівчині рекомендується бути собою і не грати невластиві ролі. Маски рано чи пізно доведеться зняти, тоді чоловік буде розчарований. Жінці рекомендується вибрати природну тактику поведінки
5 стати другом Будь-якому чоловікові необхідна підтримка. Його серце може підкорити тільки та, яка вміє слухати, співпереживати і давати поради в непростих ситуаціях. Хлопці цінують довірче спілкування
6 вміти промовчати У деяких ситуаціях, краще, що може зробити дівчина – промовчати. Не варто висловлювати свою думку з будь-якого приводу. Найчастіше, чоловік не хоче слухати про те, яка жінка молодець. Також хлопці не люблять пліток і хвастощів з боку дівчат.

Психологи радять жінці в будь-якій ситуації залишатися ніжною і ласкавою. Чоловік в суспільстві прекрасної дами повинен відчувати себе спокійно і комфортно.

Повернути улюбленого допоможе психологія. Чоловіки в різних ситуаціях поводяться досить передбачувано. Інтерес представників сильної статі тримається на трьох китах. Це небезпека, невідомість і інтимність. Ведучи себе відповідним чином, жінка може з легкістю відновити відносини з колишнім чоловіком, головне – не примушувати його повернутися назад.

Представниця прекрасної статі завжди повинна бути на висоті. Дівчині необхідно стежити за своїм зовнішнім виглядом і намагатися мислити позитивно. Адже зовнішній світ є відображенням внутрішнього.

Підкресливши свою природну красу легким макіяжем і підтримуючи себе в прекрасній фізичній формі, жінка дає зрозуміти молодій людині, що вона не зломлена після розставання з ним.

Леді, яка поводиться гідно, викликає у чоловіка непідробний інтерес і бажання повернутися.

Щоб зацікавити колишнього коханця, необхідно підняти свою самооцінку. Жінка повинна повірити в те, що вона єдина і неповторна. Їй потрібно навчитися бути собою і знайти цінність в очах партнера. Ненав’язливо демонструвати чоловікові свою значимість і правильно ігнорувати, всією своєю поведінкою показуючи холодність по відношенню до нього.

Жінка не повинна шкодувати себе. Найкраще, що може зробити жінка – це показати, що вона байдужа до розриву відносин. У такій ситуації партнер прийде в замішання і засумнівається у власній привабливості. Він зробить все можливе, щоб завоювати жінку знову.

Почуття, якщо їх періодично не підігрівати, можуть згаснути і перетворитися на рутину в будь-якому союзі. Якщо чоловік пропонує зробити паузу у відносинах, жінці не слід панікувати і влаштовувати сварку. У цій ситуації потрібно проявити себе з несподіваного боку.

Іноді жінка хоче повернути колишнього чоловіка назад і змусити його знову бігати за собою. Після розставання майже завжди є шанс почати все спочатку, приклавши для цього певні зусилля.

Якщо чоловік пішов, втомившись від рутини, відносини можна оживити, внісши в них різноманітність і новизну. Жінка може кардинально змінити імідж і почати вести себе по-новому.

Жінка повинна зрозуміти, що світ не крутиться навколо чоловіка, і вона прекрасно зможе прожити без нього. Тільки впевнена в собі і самодостатня особистість здатна заволодіти увагою будь-якого представника сильної статі.

Не потрібно переслідувати чоловіка після розриву. Найкраще, що може зробити жінка – прірва з його поля зору, навіть якщо вона хоче помиритися. Не потрібно дзвонити колишньому коханцю і з’ясовувати відносини. Слід проявити мудрість і зайнятися собою, тоді обранець обов’язково сам вийде на контакт через деякий час.

Джерело: https://doctorfeel.net/relationship-guy/love-guy/kak-zastavit-muzhchinu-begat-za-toboj-psixologiya.html

Як змусити чоловіка бігати за тобою: психологія стосунків

Як змусити чоловіка бігати за тобою: поради психолога

Всім представницям прекрасної статі хочеться відчувати себе найбажанішою і прекрасною. Однак чоловіки не поспішають розкидатися лицарськими вчинками і компліментами.

Тому жінки, підключаючи свою хитрість, винахідливість і звабливість, готові на багато що, щоб завоювати увагу вподобаного хлопця.

При цьому він повинен залишитися переконаний, що твоє прихильне прихильність до нього – все-таки його заслуга. Тільки ось підхід до кожного чоловіка не може бути універсальним і стандартним.

Давай розберемося, як зробити, щоб хлопець за тобою бігав. Отже, розробимо гнучкий план дій, що спонукає обранця оббивати твій поріг.

Етап 1. Зацікавити хлопця

Красивих, чарівних і начитаних дівчат багато, але ти-то одна така унікальна! Підтримуй всіляко свою неповторність, щоб молода людина змогла розгледіти тебе серед цього розмаїття розумниць і красунь.

 1. Бездоганність у всьому. Від макіяжу і зачіски до стилю одягу. При цьому зовсім не обов’язкові карколомної висоти підбори і бойове розфарбовування. Можна бути привітною і усміхненою навіть в балетках і з природним макіяжем. Будити інтерес краще не розпусним поведінкою, а провокуючи його фантазію. Довга спідниця допоможе в цьому ефективніше глибокого декольте.
 2. Гармонія і помірність. Чоловіків, як правило, відлякують надмірно впевнені в собі і агресивно налаштовані панянки. Він – мисливець, тому швидше за піде за усміхненою і лагідної ланню, ніж за зухвалої тигрицею.
 3. Вивчення його повадок, звичок і інтересів. Прекрасно, якщо у вас є спільні знайомі, які здатні поділитися з тобою цією інформацією. Маючи знання про предмет своїх зітхань, простіше звернути його погляд на свою персону.

У цій статті ще кілька корисних порад про те, що робити, щоб привертати до себе чоловічу увагу: як потрібно одягатися, що говорити, як себе правильно вести.

Етап 2. Налагодити контакт

Він тебе помітив. Тепер багато що залежить від першої розмови. Як правильно вперше заговорити з ним ?.

 1. Спілкування, що викликає симпатію. Красиве обличчя і чарівна фігура можуть затримати його погляд, але без спілкування не обійтися. Дурні хихикання або некоректні висловлювання відлякають кого завгодно. Більше читай і тренуй приємний юшку голосок, щоб знайти цього хлопця!
 2. Доречність. Не потрібно затримувати молодої людини, якщо він поспішає, або відволікати його від важливої справи. Крім того, бажано, щоб поблизу не було знайомих, здатних перешкодити. Чи не комкаться бесіду банальностями на кшталт «привіт, як справи». Ідеальний розмова триває близько 15 хвилин. Далі він вже починає напружувати. Заговорите вперше про захоплення або хорошому фільмі. Ти ж уже на першому етапі дізналася, що йому подобається? Він буде приємно здивований, якщо інтереси у вас виявляться загальними. Але розчарується, якщо дізнається внаслідок, що з твого боку вони надумані тільки для заманювання його в свої мережі!
 3. Легка недомовленість. Чи не розкривай всі свої козирі в перші ж хвилини. Набагато цікавіше скоріше повернутися до недочитаною книзі, ніж швидко прочитавши її, поставити на полицю. Прибережи найцікавіше до наступної зустрічі.

Як змусити чоловіка бігати за тобою: поради психолога

Хочете дізнатися всі секрети спокушання чоловіків? Ми радимо подивитися безкоштовний відео-курс Олексія чорноземи «12 законів зваби для жінок». Ви отримаєте покроковий план з 12 кроків, як звести будь-якого чоловіка з розуму і зберегти його прихильність на довгі роки.

Відео-курс безкоштовний. Щоб подивитися, перейдіть на цю сторінку, залиште свій e-mail і на пошту прийде лист з посиланням на відео.

Етап 3. Подальший розвиток подій

Ти залишила шлейф загадковості і приємне враження. Як змусити хлопця бігати за тобою? Представники сильної статі більше і довше дорожать трофеями, які довго і не без зусиль здобувалися.

 1. Принадна недоступність.  З точки зору психології: чим більше сил чоловік витратить для того, щоб домогтися жінку, тим більше він буде її цінувати. Не слід бігти до нього на перший поклик, кидаючи все. Трохи подумай, перш ніж погоджуватися на зустріч і … відмовся! Чоловік повинен домагатися твоєї прихильності і з нетерпінням чекати побачення. Він здивується твоєму «ні», але незабаром повторить спробу. Однак холоду і відчуженості має бути в міру, а то його ентузіазм може швидко вичерпатися.
 2. Різноманітність. Ти – багатогранна натура. Сьогодні кудись поспішаєш в буденних джинсах з тугим хвостом на голові, завтра танцюєш в коктейльній сукні на вечірці, а післязавтра мило кокетує вся в мереживах, накручуючи локон на пальчик.
 3. Самовдосконалення. Одна справа – пробудити інтерес, і зовсім інше – постійно його підтримувати. Ти ж не просто красива лялька, а й чудовий співрозмовник, надійний друг. Цікався навколишнім світом, більше читай і зустрічайся з друзями.

Ще кілька корисних порад від дівчат мотора на цьому відео:

Етап 4. Побачення бути: кілька корисних порад

Якщо ти твердо вирішила, що це твій чоловік, то постарайся дотримуватися на першому побаченні деяких правил:

 1. посміхайся – це всім подобається і викликає симпатію;
 2. НЕ умничай – а то він може не захотіти будувати серйозні стосунки;
 3. будь слабкіше – чоловікові приємніше бути потрібним, ніж споглядати твоє всемогутність;
 4. хвали його – добре слово і кішці приємно, а чоловікові і поготів;
 5. вмій вислухати – йому потрібна не просто красуня поруч, але і партнер по життю;
 6. довіряй – не шукай підступу в словах і не вимагай повної звітності, чоловіки дуже дорожать своєю свободою;
 7. цінуй себе – твоя швидка розчинність в обранцеві йому швидко набридне, ти ж самостійна особистість – пам’ятай це.

Якщо все пройшло успішно, то швидше за все твій обранець вже по вуха закоханий в тебе.

Етап 5. А що робити далі?

Прийшов час зізнатися, що ти зовсім не хочеш, щоб цей чоловік став твоїм переслідувачем. Твоя істинна мета – бути щасливою поряд з ним. Імпровізуй і май почуття міри у всьому.

Талант маніпулювати чоловіками завдяки своїй красі, хитрості і інтуїції таїться в кожній. Потрібно навчитися розкрити його. Стань чоловікові вірною супутницею по життю.

Тоді він не захоче нікуди тікати і буде готовий віддано слідувати за тобою по п’ятах.

Статті, які Вас зацікавлять:

Джерело: http://selfishlady.ru/kak-zastavit-muzhchinu-begat-za-toboy/

11 порад психологів, як змусити чоловіка за тобою бігати

Жінкам часто доводиться звертатися до різних хитрощів і хитрощів, щоб змусити вподобаного чоловіка за собою бігати.

Тому, якщо ви ще не знаєте, як домогтися бажаного, сучасна психологія підкаже кілька доступних і дієвих способів, які можна буде застосувати на практиці.

Керуючись цими порадами, кожна дівчина зможе добитися уваги представників протилежної статі.

Краса на першому місці

Для чоловіків внутрішній світ дівчини завжди буде на другому місці, на першому ж знаходиться зовнішність. І це обумовлено еволюцією, подобається цей факт панночкам чи ні, але їх глибокий внутрішній світ стане цікавим лише пізніше, їм же можна буде утримати чоловіка після того, як зовнішність зіграє роль наживки.

Щоб зацікавити хлопця, необхідно привести себе в порядок. Потрібно приділити увагу своєму зовнішньому вигляду, оскільки дівчина повинна бути доглянутою завжди і за будь-яких умовах. Не варто нехтувати макіяжем, укладанням, зачіскою та манікюром.

Доглянутість повинна бути природною. Тут головне не стільки модна зачіска і яскравий мейк, скільки чистота шкіри, волосся, нігтів, охайність одягу, відповідність вашого зовнішнього вигляду місця і приводу.

Бути доглянутою – робота щоденна, результат якої поступово накопичується. Не можна отримати сяючий зовнішній вигляд за тиждень, але його можна досягти, ведучи правильний спосіб життя, дотримуючись збалансованої дієти, займаючись спортом, проводячи щоденні обов’язкові косметичні процедури, відвідуючи раз-два на місяць майстра з манікюру та перукаря.

до змісту ^

Зустрічають по одягу

Дівчина не повинна виглядати вульгарно. Навіть якщо ви володарка ідеальної фігури не потрібно оголяти плоский живіт, виставляти груди напоказ або вихвалятися стрункістю ніг, надягаючи міні-спідниці. Легковажних дівчат чоловіки не вибирають в якості супутниці життя, хоч ті і привертають їхню увагу в першу чергу.

Якщо ваша мета не йде далі нетривалого роману, то подібні фатальні образи дозволять вам отримати чоловіка, але бігати за вами він точно не стане, адже ви і так доступні. Якщо ж ваші цілі більш далекоглядні, залиште чоловікові місце для фантазій, вибирайте елегантність, а не сексуальність, що не випинати свої достоїнства, лише підкреслюйте їх.

В очі чоловіка, ніж елегантніше жінка одягнена, тим вище її ціна.

Віддавайте перевагу більш стриманим нарядам, слід визначити стиль в одязі, який вам підходить і дотримуватися його. Універсальними зразками елегантності та шику можна назвати наступні безпрограшні стилі: англійська, французька, прованс, варіації кежуал, бароко, ампір, вікторіанський.

до змісту ^

Вибирають по запаху

Багато психологів сходяться на думці, що партнерів ми собі на несвідомому рівні вибираємо по природному запаху. Це також визначено еволюцією, так життя вас навряд чи зведе з чоловіком, який на генетичному рівні буде вам далеким родичем. Його запах, як і ваш йому буде здаватися відразливим, хоча ви, швидше за все, навіть не відчуєте цього, все станеться неусвідомлено.

Якщо сподобався вам чоловік також неусвідомлено не сприйме ваш природний запах, то ймовірно, ваші зусилля будуть марними і далі легкого флірту або інтрижки ви не дійдете.

Але, якщо генетично ви один одному підійдете, в цьому випадку важливо не відбити потяг. Краса і привабливість буде на несвідомому рівні диктуватися вашим ароматом, а його складові, які залучають або відштовхують чоловіка, будуть прямо залежати від вашого здоров’я.

Здорова жінка, у якої все гармонійно як з душею, так і тілом, просто не може пахнути відштовхуюче. Тому до прагнення бути доглянутою додайте і прагнення бути здоровою: регулярно проходите обстеження, не запускайте болячки, особливо пов’язані з порожниною рота і шлунково-кишковим трактом, стежте за гармонією думок, не допускаючи негативу.

Увага сильної статі також можна залучити приємним синтетичним запахом. Для спокушання хорошим варіантом послужать такі духи:

 • Chanel №5 від Chanel,
 • Habanita від Molinard,
 • J’adore від Dior,
 • Opium від Yves Saint Laurent,
 • Obsession від Calvin Klein,
 • Light Blue від Dolce & Gabbana,
 • Romance від Ralph Lauren,
 • Coco Mademoiselle від Chanel,
 • Poison від Dior,
 • Magnetism від Escada,
 • Dior Addict від Dior.

до змісту ^

Зброя – це посмішка

Будь-якій людині приємно спілкуватися з позитивною особистістю, яка просто випромінює хорошу енергетику. Тому намагайтеся посміхатися при всякій слушній і зручному випадку, особливо в присутності свого об’єкта обожнювання. Не перестарайтеся, щоб не створити враження недоумкуватої або легковажної особи.

Компліменти і погляди, як магнітом притягує до себе веселий і доброзичливий чоловік.

до змісту ^

Елегантність і шарм починається з ходи, з того, як ви тримаєте себе, як подаєте. Навіть найкращий і до тонкощів підібраний образ перекреслить невміла хода, сутулість, хибність або різкість в рухах.

Грацію в собі необхідно тренувати щодня. Слідкуйте за тим, щоб ваші плечі були розгорнуті і трохи відведені назад, голова трималася прямо, але не гордовито, спина була рівною, живіт трохи втягнутий. При ході крок робіть не дрібний і не широкий, а середній. Не робіть швидких і різких рухів, дотримуйтеся плавності.

Розвинути грацію допоможуть такі спортивні напрями: танці, йога, пілатес. Під час занять приділяйте велику частку уваги вправам на гнучкість і вправ на опорно-руховий апарат, особливо спину.

до змісту ^

Чоловіків притягають незалежні дівчата. Щоб кавалер бігав і доглядав за вами слід забути про настирливості і нав’язливості. Необхідно визначити дистанції, не переступати межу. Ви повинні закликати чоловіка до завоювання, а не робити вигляд, що він вас взагалі не цікавить.

За своєю природою чоловіки власники, він повинен бажати вашої уваги не менше, ніж ви його.

Не потрібно занадто перестаратися з ревнощами. Не забувайте зберігати вид неприступності, щоб хлопець не втратив до вас інтерес, адже легкодоступних дівчат повно.

до змісту ^

Чи не пустушка, а особистість

Розум дівчини є важливим аспектом, не потрібно соромитися розповідати про цікаві речі, про які ви знаєте, але слід знати міру, не намагайтеся затьмарити свого співрозмовника. Чоловік буде відчувати себе ущемленим в компанії занадто розумної жінки.

 • Не забувайте про тактовність, не вживайте в мові лайливі слова, тоді ви будете виглядати спокійною і адекватною.
 • Наслідувати чоловікові в розмові не варто, але трохи лестощів не завадить.
 • Хлопці люблять відчувати себе сильніше, вони повинні вас вести, а не бути веденими, тому дозвольте йому таке задоволення, але не забувайте про почуття власної гідності.

до змісту ^

Саморозвиток не стоїть на місці

Чоловік повинен бачити, що дівчина гідна його уваги. Не зупиняйтеся на досягнутому, саморозвиватися і стаєте краще.

Запишіться на курси, які вас підняли б у вашому саморозвитку вище, наприклад, кулінарні, перукарська справа, курси педикюру і манікюру, навчитеся керувати автомобілем, вивчите іноземну мову, читайте книги та інше.

Таким чином ви збагатите свій внутрішній світ і станете більш цікавим співрозмовником, будь-якому чоловікові буде приємно проводити з вами час.

до змісту ^

Зблизитися з чоловіком допоможуть спільні захоплення, тому варто дізнатися, чим він цікавиться і як проводить своє дозвілля. Можливо, ви знайдете для себе цікаве заняття, яке зможе вас об’єднати, наприклад, перегляд фільмів певного жанру, боулінг, захоплення спортом та інше. Якщо йому буде приємно проводити час у вашій компанії він обов’язково почне залицятись до вами.

Однодумців-жінок чоловіки дуже цінують, тому він буде прагнути вас не втратити.

до змісту ^

Чоловік повинен відчувати непереборну симпатію, щоб за вами бігати. Існують деякі жіночі хитрощі, які допоможуть вам закохати в себе хлопця. Можна першої зробити дзвінок до нього, а потім кілька днів не давати про себе знати. Для дзвінка краще вибрати вечірній час, а розмова повинна бути цікавим і незабутнім. Він обов’язково передзвонить, якщо ви його цікавите.

Сходіть на побачення або навіть парочку, але наступну призначену зустріч слід перенести, використовуючи важливу причину. За ці кілька днів чоловік встигне за вами скучити і вже з нетерпінням чекатиме час побачення.

Навчіться зникати з поля зору чоловіка. Чим сильніше ви хочете його до себе прив’язати, тим менше вас самої повинно бути в його оточенні.

Ставте ставку не на кількість, а якість ваших зустрічей і розмов. Нехай кожна зустріч буде особливою. В результаті чоловік почне проявляти все більше ініціативи, щоб таких зустрічей було більше, і не ви, а саме він стане провідним у ваших відносинах, візьме ініціативу на себе.

до змісту ^

Уміння слухати і мовчати

Ваш образ може бути будь-яким, але перебуваючи наодинці з цікавлять вас хлопцем, проявляйте ласку, м’якість, турботливість на його адресу. Чоловік потребує уваги, ніжності куди більше ніж жінка, він повинен зрозуміти, що на вас можна покластися.

Навчіться слухати чоловіка. Уміння слухати і вчасно відповідати є мало не головним методом, що дозволяє прив’язати і утримувати чоловіка.

Адже сильна стать по природі своїй більш егоцентричний, схильний до позерства і хвастощів. Якщо ваш чоловік буде бачити вогник в ваших очах, який запалюють саме його мови, він ніколи не проміняє вас на іншу, нездатну оцінити його запалу і думок.

Джерело: http://woman-l.ru/zastavit-muzhchinu-za-toboj-begat/

Як змусити чоловіка бігати за тобою

Як змусити чоловіка бігати за тобою? Адже не секрет, що бажання відчувати себе найбажанішою – це таємна мрія кожної панянки. Жінкам хочеться, щоб їхні таланти були оцінені, їх обожнювали, любили і захоплювалися. Однак не завжди справжній, жіночий вигляд змусить представників сильної статі спалахнути бажанням доглядати за дамою. Що в такому випадку робити? Як змусити чоловіка «бігати» за жінкою? Практичні поради та рекомендації представлені нижче в цій статті.

Як змусити чоловіка бігати за тобою – психологія

Важко уявити ту жінку, яка не мріяла б, щоб за нею «бігав» улюблений обранець, дарував квіти, красиво залицявся. Про таких відносинах у своєму житті замислювалася кожна жінка, але не кожній вдалося опинитися щасливою власницею феєричних залицянь.

Так уже влаштований світ, що чим більше пристрасно у пані виникає бажання, отримати чоловічу увагу, тим менше у бажаного чоловіка проявляється завзяття що-небудь робити. Як не сумно, але це факт. Тому обранець не повинен знати, що фемін бажає, щоб він її домагався.

Необхідно все обставити так, щоб він думав, що це його особисте бажання, «бігати» за жінкою.

Психологія представників сильної половини так влаштована, що їм необхідно підкорювати жіночі серця і домагатися жінок для підвищення власної самооцінки. А знаючи чоловічу психологію і ставши для майбутнього обранця улюбленої і єдиною, зовсім неважко буде змусити чоловіка «бігати» за тобою.

Отже, як змусити чоловіка «бігати» за тобою? Щоб домогтися бажаного від представника сильної половини, необхідно підкорити його серце, здивувати його розум, захопити широтою інтересів, світоглядом, а також своєю жіночою натурою, а не просто зіграти на одних примітивних інстинктах спокушання. Не секрет, що в жіночому оточенні прийнято вважати, що інтим управляє життям чоловіків, однак таке розуміння чоловічої психології далеко від істини. Представники сильної половини також прагнуть до любові, проте власні потягу вони висловлюють інакше, ніж жінки.

Рада психологів, як змусити чоловіка «бігати» за жінкою, полягає в потребі звернути увагу на існуючу твердження про емоційної холодності сильної статі, яке необхідно вважати невірним. Недавні дослідження встановили, що романтичної спрямованості фільми не менше чіпляють чоловіків, ніж жінок.

Просто сильної частини населення зізнатися у власній сентиментальності не вистачає мужності. Чоловіки завжди пам’ятають день знайомства з коханою, запам’ятовують деталі першого рандеву і зберігають тривалий час милі серцю різні сувеніри і дрібниці. Крім усього цього, представники сильної половини в свою адресу люблять чути ласкаві слова і ніжні «дурниці».

Їм необхідні зворушливо-сентиментальні дотику.

Тому знаючи, що чоловіча холодність і толстокожесть є ще однією легендою, вигаданою скривдженими фемін, потрібно використовувати сентиментальні штучки і ніжність в своєму «арсеналі», щоб зачарувати чоловіка і викликати у нього бажання «бігати» за жінкою.

Слід пам’ятати, що представники сильної статі скуті лише зовні в прояві власних почуттів через острах здаватися сентиментальними, а також подкаблучникамі.

Тому, прояв жіночої турботи і ніжності, романтика – це саме те, що змусить чоловіка захопитися жінкою, що важливо завжди враховувати при побудові відносин.

Також важливо у відносинах панночкам враховувати, що представники сильної половини вважають, що молодим спокусниця і більш старшим фемін потрібно від них лише одне – гроші. Однак насправді жінки шукають впевненого і сильного партнера, оскільки вибирають своїм майбутнім дітям батька.

На жаль, на силу характеру і впевненість у представників сильної половини впливає відсутність або наявність значного капіталу. Тому знаючи, що чоловіки не вітають тих дам, які полюють за їхнім гаманцем, можна уникнути помилок в побудові бажаних відносин.

Тому змусити чоловіка «бігати» за жінкою дозволить прояв спокою і деякого байдужості щодо фінансових можливостей обранця.

Якщо задатися питанням і дізнатися у представників сильної половини, що привертає їх в жіночому поле, то більшість відповість неправду, посилаючись на потяг до внутрішнього світу спокусниць і вмінню чудово готувати.

Фактично, чоловіча стать спочатку звертає свій погляд на фігуру і зовнішність своїх обраниць, а вже в подальшому, якщо ці параметри влаштують, чоловіки удостоять своєю увагою і внутрішній світ дівчини. Тому щоб обранець оцінив загадкову і прекрасну жіночу душу, спочатку необхідно зацікавити витонченим і спокусливим зовнішнім чином.

Про це важливо пам’ятати кожної фемін, поїдаючи під улюблений серіал різні смаколики, якщо питання «як змусити чоловіка« бігати »за собою?» залишається відкритим і не вирішеним.

Чоловіча психологія щодо фемін спирається на відповідність обраниці загальноприйнятим стандартам краси і кожен представник сильної статі, вибираючи собі на підсвідомому рівні улюблену, спирається на зовнішні дані дівчини.

І тільки згодом, коли чоловік буде покірний красою обраниці, її чарівністю, він почне оцінювати внутрішній світ і її хазяйновитість.

Тому змусити чоловіка «бігати» за жінкою можна, не відкриваючи на перших побаченнях всю домовитись і глибину своєї душі.

Як змусити чоловіка бігати за тобою – поради психологів

Якщо вже всі методи задіяні, але так нічого і не виходить, а питання залишається відкритим “як змусити чоловіка« бігати »за собою?», То для цього слід по-справжньому побажати розібратися в «закутках» і таїнствах чоловічої психології.

Адже деякі фемін лише тільки на словах намагаються зрозуміти майбутнього обранця, а насправді відчувають байдужість щодо того, що твориться в душі чоловіки. Для таких жінок головне, щоб були задоволені їхні очікування та потреби.

Це є помилкою, адже не рідкість у наш час, коли розумна, красива панянка мучиться від самотності, а не блискуча розумом і зовнішніми даними дівчина щаслива в стосунках.

Немає певного ідеалу жіночої краси, який припав би до смаку всім представникам сильної статі. Всі чоловіки різні, тому і переваги у них різняться.

Але численні опитування встановили існування трьох головних характеристик, які обов’язково повинні бути присутніми у жінки мрії: привабливість, жіночність і доброта. Жоден з представників сильної статі не хоче в дружин мати «злючку».

А чим сильніше в дамах розвинене їх жіноче начало, тим вони більш привабливі і привабливі для чоловічої статі.

Отже, як змусити чоловіка «бігати« за тобою? Поради психологів на цей рахунок наступні:

– жінка повинна добре завжди виглядати, оскільки чоловік, серйозно налаштований щодо жінки, бажає бачити завжди улюблену «при бойовому параді».

Це важливо враховувати, оскільки чоловіча психологія щодо жінок така, що джентльменам подобається при погляді на обраницю не тільки відчувати естетичне задоволення, а також, щоб партнерка для них служила об’єктом хвастощів і гордості перед іншими «самцями»;

– жінці потрібно розуміти психологію чоловіків у відносинах, адже чоловіча психологія в любові виділяється більш спокійною спрямованістю, ніж у жінок.

Більшість жінок невірно трактують емоційну чоловічу стриманість, сприймаючи її за безсердечність і починаючи пред’являти з цього приводу претензії.

Це, безумовно, не сприятиме жіночої привабливості і навряд чи допоможе змусити чоловіка «бігати» за жінкою;

– представники сильної статі в спілкуванні віддають перевагу гнучким дівчатам, легко пристосовується і веселим. Психологи це пов’язують з природним егоїзмом і часткою сексизму (шовінізму) у чоловіків. Вони переконані, що в силу жіночого природного єства повинна пристосовуватися виключно фемін;

– чоловіки дбайливо ставляться до особистого душевного спокою і намагаються утримуватися від спілкування з істеричними дамочками. Тому слід жінкам пам’ятати, що на представників чоловічої частини населення засмикані, невгамовні, нервові фемін наводять справжній жах і такої поведінки в спілкуванні дамам потрібно уникати;

– більшість панянок здійснює таку типову помилку: як тільки обранець перестає проявляти зацікавленість, то фемін сама бере ініціативу «в свої руки» і починає надзвонювати, нав’язуючи, таким чином, з собою спілкування, що тільки відштовхує ще більше сподобався обранця. Так робити не можна;

– інтерес кавалера до жінки буде присутній, поки існує жіноча загадка. Інтерес до жіночої персони дозволяє панночці утримувати біля себе тривалий час обранця.

Знаючи, що в чоловікові живе інстинкт «завойовника», можна володіючи жіночої загадкою змусити чоловіка «бігати» за тобою на початковому етапі побудови відносин.

Як тільки загадка буде розгадана, а жінка підкорена, інтерес до жінки почне спадати і чоловік перестане «бігати» за жінкою. Тому перед жінкою стоїть завдання зберегти свою загадку протягом життя;

– психологи радять жінкам, які бажають підкорювати чоловічі серця бути самодостатніми і впевненими. Для чоловіків мають привабливістю активні і незалежні леді, які мають власних друзів і інтереси.

Представникам сильної статі подобається, коли панночка з’єднує в собі турботу і розум, упевненість і ніжність, незалежність і жіночність. А живити ілюзії щодо того, що чоловіки віддають перевагу домашніх «квочка» не потрібно.

Їх вибір заснований на любові до домашнього затишку та смачної кухні, а тягнути їх буде до незалежних, активних і зухвалим;

– не люблять також представники сильної статі різні маніпуляції з боку жінок, вони не горять бажанням розгадувати думки і знаки обраниці. Їх мрії зводяться до простих і спокійним взаєминам.

 • Психологи відзначають деякі правила поведінки для жінок з вподобаним чоловіком:
 • – посміхатися – це подобається всім і викликає симпатію;
 • – Чи не мудрувати – може відштовхнути чоловіка в бажанні будувати відносини;
 • – бути слабкіше – чоловікові приємніше бути потрібним, ніж спостерігати жіноче всемогутність;
 • – бути щедрою на похвалу – добре слово приємно всім представникам сильної статі;
 • – вміти вислухати обранця, він потребує не тільки поруч в красуні, а й партнера по життю;
 • – довіряти і не шукати каверзи в словах, не вимагати повної звітності, чоловіки люблять свободу;
 • – цінувати себе і не розчинятися в обранцеві, бути самостійною особистістю.

Джерело: https://psihomed.com/kak-zastavit-muzhchinu-begat-za-toboy/

Як змусити чоловіка за вами бігати: 6 способів

Як часто можна спостерігати картину, коли за непоказною «сірою мишкою», яка не має ні модельної зовнішності, ні гострого розуму, ні надприродних талантів, бігає чоловік, від якого у багатьох жінок просто-таки «слинки течуть».

Як вона це робить? Можна, звичайно, підозрювати її в чаклунстві, але магічні здібності тут ні при чому. Стати об’єктом обожнювання гідного чоловіка, як стверджують психологи, може будь-яка жінка.

Серед перевірених способів немає рад про корекції зовнішності, доглянутості або здоровий спосіб життя. Гарною жінка повинна бути апріорі, і справа не в милому личку, довгих ногах або великих грудей.

При будь-зовнішності кожна поважаюча себе жінка зобов’язана стежити за фігурою, бути стильною, акуратною і доглянутою. Йтиметься про способи, які допоможуть бути красивою зсередини. А така краса змусить бігати по п’ятах самого неприступного чоловіка.

Спосіб 1. Будьте злегка недоступною і непередбачуваною

Після знайомства з цікавим чоловіком складно втриматися від бажання заповнити собою всю його життя, бути завжди поруч або хоча б в зоні онлайн-доступу. Але тотальна доступність – одна з головних помилок закоханих жінок. За такими не бігають. Немає сенсу – вони бігають самі.

Припиніть шукати з вподобаним чоловіком зустрічей, відразу відповідати на його повідомлення, телефонні дзвінки або дзвонити першої і часто. Створіть у чоловіка потреба вас розгадувати і домагатися. Сходіть на перше побачення, а від другого відмовтеся під вагомим приводом.

Пощезайте на час, а потім з’явитеся раптово і самі запросіть його на зустріч, але обірвемо її на найцікавішому місці. Нехай він знає, що ви непередбачувані і не будете доступні завжди, коли йому заманеться.

Спосіб 2. Ставайте особистістю

Чоловіки бігають лише за тими жінками, які крім зовнішності можуть захопити силою характеру і багатим внутрішнім світом.

Наповнюйте себе цікавими захопленнями, працюйте над своїми звичками, звичками і емоціями, любите свою справу і робіть те, що любите, пізнавайте світ навколо себе і свій власний світ, аналізуйте, діліться знаннями і розвивайтеся в обраному напрямку. Так ви станете особистістю, з якою завжди цікаво, хочеться пізнавати її глибини і знаходити в них істину.

Не ведіться на міф, що чоловіки бігають лише за красунями. Краса – це упаковка. Чи не розчаруйте чоловіка вмістом, станьте цікавою в усіх сенсах жінкою, і йому захочеться знову і знову розкривати вас, як самий довгоочікуваний подарунок.

Спосіб 3. той, хто самовдосконалюється і розвивайтеся

Немов магнітом до себе привертають чоловіків ті жінки, які не зупиняються у своєму розвитку, підкорюють нові вершини, ламають стереотипи і знають, чого хочуть від життя. Якщо ви вважаєте себе вже сформувалася і ідеальною жінкою – відмінно.

Але пам’ятайте, якщо людина припиняє розвиватися, він неухильно починає деградувати. Стабільного стан тут не буває. Якщо ви вже досягли досконалості у своїй професії, захоплення або будь-яких інших доступних вам напрямках, шукайте нові.

Але далеко за ідеями вдосконалення ходити не треба. Займіться своїми страхами, комплексами, кепськими рисами характеру. Тут найбільш широке поле для самовдосконалення і розвитку позитивних якостей.

А взагалі-то, робіть, що завгодно – головне, не припиняйте розвиватися і відточувати свою майстерність, у чому б то не було.

Спосіб 4. Живіть повноцінним життям

Чоловіки перестають бігати за жінками, що роблять їх сенсом усього свого життя. Чоловікові стає нудно, якщо жінка всі свої інтереси замикає на ньому, розчиняється в ньому і перетворюється в його тінь.

Тінь у чоловіка вже є, йому потрібна жінка, якій потрібно відповідати, яка задає високу планку і любить себе в своєму житті.

Не варто навіть заради самого завидного чоловіка категорично рвати зв’язку з друзями, різко обмежувати спілкування з родичами або приносити в жертву улюблену роботу. Жертву чоловік не оцінить, і ви рано чи пізно зненавидите його за це.

Розставляйте правильно пріоритети у своєму житті. Виділіть вашому чоловікові важливе місце, але не головне. Не допустіть, щоб він став для вас важливіше вас самої. Чи не здатні чоловіки любити і бігати за тими жінками, які відрікаються від себе і свого життя в ім’я них.

Спосіб 5. Будьте сeксуальной

Сила жінки в її сeксуальності. Цей інстинкт дуже розвинений в людині, і буде нерозумно ним не скористатися, домагаючись щирого уваги вподобаного чоловіка.

Бути сeксуальной абсолютно не означає бути писаною красунею з пишними формами, і зовсім не має на увазі зміну гардероба на більш відвертий одяг. Сeксуальность жінки в її очах, вигині шиї, хвилюючому погойдуванні стегон, навіть якщо вона одягнена в чернечий наряд і на її обличчі вуаль.

Це особлива енергетика! Розвивайте в собі сeксуальность за допомогою пізнання своєї жіночності, ходите на заняття чуттєвими танцями, відвідуйте тренінги, що розкривають жіночу сeксуальность, займайтеся йогою, дізнавайтеся можливості свого тіла до насолоди, любите його і дбайте про його здоров’я і красу. Жоден чоловік не зможе встояти перед жінкою, яка розуміє і вміє користуватися силою своєї сeксуальності.

Майстерний флірт здатний будь-якого чоловіка перетворити з байдужого мачо в «хижака», що йде по сліду. Хитра, але максимально природна маніпуляція спонукає чоловіка проявляти ініціативу, дзвонити, шукати зустрічі, здійснювати подвиги. Однак навчитися вмілому флірту по інструкції або підручником неможливо. У кожній жінці власні механізми спокуси.

Прислухайтеся до своєї природи, дозвольте їй управляти вами, коли ви спілкуєтеся з чоловіком. Інтуїція вам підкаже, де голосу надати заграють нотки, де зробити влучний «постріл» очима, а де поправити руками волосся або «випадково» торкнутися плеча чоловіка.

Нам, жінкам, ці програми спокушання дані при народженні, і якщо ми не навчимося ними грамотно користуватися, то з людством станеться те, що сталося з мамонтами.

brainum.ru

Джерело: https://wiolife.ru/psihologiya/otnosheniya/kak-zastavit-muzhchinu-za-vami-begat-6-sposobo

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *