Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

Головна> Змови>

Зміст приховати

Багато жінок не наважуються на перший крок, думаючи, що чоловік завжди повинен першим підійти, зателефонувати і проявити знаки уваги. Також буває складно зрозуміти, подобаєшся ти йому чи ні.

І так само складно змусити його думати постійно, нудьгувати тільки за допомогою традиційного підходу. Як змусити чоловіка думати про тебе на відстані змову в даному випадку стане відмінним помічником і доповненням психологічних прийомів.

Адже чоловік просто не зможе встояти проти чар, захоче подзвонити, істоскуется, почне переживати і жадати зустрічі.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяЧоловік не зможе встояти після проведення ритуалів

Основні рекомендації фахівців

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяПроведення обрядів вимагає дотримання ряду правил

Як зробити, щоб чоловік думав про тебе постійно? Змусити хлопця сумувати за тобою на відстані, щоб він з тугою згадував і думав, переживав можна за допомогою магічних ритуалів. Щоб пробудити сильну любов хлопця і підтримувати її, важливо дотримуватися певних правил і рекомендацій, про які говорять фахівці в області езотерики, маги і чаклуни:

 1. Щоб домогтися бажаного результату, все магічні дії на обранця повинні проводитися в повній самоті.
 2. Обряди повинні виконуватися на зростаючу місяць. Так і любов буде зростати в серці коханого.
 3. Виконуються дії на заході або на світанку сонця.
 4. Краще читати змови і заклинання біля відчиненого вікна.
 5. Всі слова магічних текстів повинні вимовлятися чітко, виразно.
 6. Не можна, щоб хтось виконував ритуал замість вас, оскільки при виконанні дій на присуху з’єднується ваша енергетика і енергетика коханого хлопця. В іншому випадку наслідки можуть бути непередбачуваними і неприємними.
 7. Після проведення обрядів необхідно бути спокійним, нікому про нього не розповідаючи. Також не варто перебувати в постійному хвилюванні і очікуванні дзвінка, так як це може відштовхнути результат. Спокій і впевненість в своїх силах – ось головне.
 8. Коли подіє заклинання, розслаблятися не варто. Тепер в ваших руках ваші подальші відносини. Потрібно проявити мудрість і постійно працювати над тим, щоб зберегти любов і примножити її.

Також дуже важливо пам’ятати про те, що будь-який магічний вплив має здійснюватися не заради інтересу. Попередньо необхідно гарненько все обдумати і переконатися, що вам це дійсно потрібно. Інакше негативні наслідки швидко дадуть про себе знати.

Змови, які є швидкими

Щоб змусити думати улюбленого про вас, є велика кількість різних варіантів заклинань. Використовуючи їх, важливо щиро вірити в ефективність.

Щоб провести сильний бунт, щоб хлопець завжди про вас думав, зазвичай ніяких специфічних атрибутів не потрібно. Подумки уявити собі образ коханої людини, дивитися йому прямо в очі.

Після чого малювати в своїй уяві, як невидимі нитки з’єднують вас. Злегка прикусити кінчик язика і прошепотіти змова:

«Прікушен свою мову, закличу до себе помисли раба Божого (ім’я), до себе покличу. Хай буде в будь-який час доби мене бажати, по мені сумувати, нас разом представляти, мріяти, зустрічі щиро бажати. Так збувається мною сказане. Амінь ».

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяОбраз улюбленого необхідно представити подумки

Повторити магічні слова три рази, вкладаючи в них свою любов і позитивну енергетику. Незабаром вимовлені змови почнуть діяти.

При цьому фахівці говорять про те, що у коханого хлопця з’являються думки і переживання про ту, яка зробила обряд. Також він підсвідомо починає відчувати невидиму прихильність (як нитки в змові).

Незабаром він почне сам шукати зустрічі, буде дзвонити, переживати, доглядати.

Наступний змова дуже ефективний для того, щоб коханий почав сумувати за тобою. Для налагодження відносин читається заклинання для коханого. Потрібно відкрити вікна або кватирку. Обряд на вітер діє дуже швидко. Чаклуни говорять про те, що такі слова мають велику магічну силу, вже через добу спостерігаються перші дії з його боку.

Отже, потрібно відкрити вікна або хоча б кватирку, в приміщенні повинен бути протяг. Після чого встати на протязі, читати такі слова:

«Серед моря-окияна стоїть гарний острів Буян. І господарює на цьому острові вітер. Він все каміння зриває, потроху руйнує. Лети, вітер-вітерець, неси мої почуття до коханої. Нехай він відчуває те ж саме. Точи рани сердечко, печалі наганяй.

Нехай сердечко його плаче за мною і плаче сльозами гіркими. Нехай туга його точить і тягне, зустрічі зі мною жадає і дочекається. І такою милою йому буду, такий будь стану, що не зможе ні їсти, ні пити, ні думати, ні ходити, не возжелая зустрічі.

Амінь ».

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяУ приміщенні повинні бути відкриті вікна і кватирки

Після проведеного обряду дівчина повинна йому подобатися, він сам буде шукати зустрічі.

Також можна використовувати фотографію або будь-яку річ, що сподобався молодої людини. Ці предмети можна застосовувати в ритуалі. Проводиться магічну дію після заходу сонця, обов’язково наодинці. Сісти за стіл, покласти перед собою фотографію або річ цікавить хлопця. Справа запалити свічку, краще освячену. Дивлячись прямо на фото або на річ, говорити такі слова:

«Бачу милий серцю образ, серце моє хвилюється. Дам йому свою любов, нехай відгукується до мене. Хай не спить раб Божий (ім’я), нехай серденько його горить, а тіло пожадливістю нудитися, нехай думка до мене кинеться. Амінь ».

Після цього потрібно загасити свічку, фото покласти під подушку. Лягти спати мовчки, ні з ким не розмовляючи.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяСпати треба лягати мовчки, ні з ким не розмовляючи

Ще один дієвий обряд проводять на зорі, рано вранці. Встати з першими променями сонця, вийти на вулицю босоніж, стати на траву і читати такі слова:

«Росинка до росинці, сльозинка до сльозинки. Ти зорянушка-зірниця, обрадуй моє серденько, наведи марево на душеньку раба Божого (ім’я). Прийди до нього росою холодної, солоної сльозою на серце коханого. Як Богородиця свята сумує за сином своїм єдинонароджений, нехай істоскуется коханий мій. Нехай не знає спокою і сну без мене ».

Інший сильний ритуал здійснюється при повному місяці. Відкрити віконце, дивитися на місяць і читати такий текст:

«Читаю магічний тексти на божого раба (ім’я). Так занудьгує він на мене, світла білого і життя не бачить, не відає. Наведу тугу і печаль сильну. Так буде витися навколо, радувати промовами будь-якими, увагою міцним, мене щасливою зробить і сам щасливим стане ».

Після його прочитання осяяти себе хрестом, вимовити:

«Мої побажання збуваються, як кажу, відтепер і навіки».

Застосування голки, фото з червоною ниткою

Щоб змусити чоловіка думати про себе, можна використовувати червону нитку, голку і фото. Всунути нитку в голку, написати на зворотному боці фотографії імена своє та хлопця. Після чого встромити голку в серці на фото, кажучи такі таємні мови:

«Ниточка, голочка, ти мені допоможи, любий мій, бажаний, мене полюби. Пов’язую твоє серце з моїм навік ниточкою червоною. Ніхто не зможе розділити мене з моїм судженим, будь-яким ».

Говорити пошепки, далі спалити фотографію, розтерти попіл в руках. Дуже добре, якщо після цього можна зателефонувати коханому і поговорити з ним на абстрактні теми.

На річ улюбленого

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяДля обряду підійде будь-яка річ улюбленого чоловіка

Щоб чоловік сильно нудьгував, можна провести ритуал з використанням речі судженого. Читати на річ після пробудження, в обід і ввечері:

«Виходжу у світло я, раба Божа (ім’я). Нікого краше немає, краще немає. Піду в чисто поле, широке і знайду в ньому 77 печей кам’яних. А на цих печах коржі вогняні, любовні переполохи.

77 зітхань, 77 зітхань, ахів і страждань, тривог серед білого дня і глибокої ночі, нетерпіння і любовні муки. Встаньте і підіть, Божого раба (ім’я милого) знайдіть, до мене, Божої рабі (своє ім’я), ведіть. Візьму в полон, його я заманив, його я в судженим назву.

Час, півгодини, хвилини, секунди, все перемішують, на душеньку і серце коханого киньте. Нехай хлопець змушує себе мислити тільки про мене, не забуває, в їжі і пиття не запиває.

Сумує і сумує, плаче і горює про мене, рабу Божу (своє ім’я), плачем гірким голосить, коли побачить – від себе не відпускає. Притягну його до себе, з’єднаю серця і душі, тіла навіки. Амінь! »

Обряд проводиться в період зростаючої місяця. Текст рекомендується вивчити напам’ять. Якщо не вийде, читати з листочка, але без заминки, чітко вимовляючи кожне слово.

Над настоєм меліси

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяЗ меліси потрібно приготувати відвар

Щоб змусити людину думати постійно, тягнутися до вас, шукати зустрічі, можна провести і інший обряд. Знадобиться меліса, з якої готують відвар. Приготуванням займаються з першими променями сонця. Готовим відваром вмитися, вимовляючи змову:

«Вогник любовний, полети далеко. Полети до того, про кого страждає моє серце. Займи все його думки про мене, поселися в душі і серці на віки вічні. Стану найкрасивішою і найкращою для нього ».

Обряд з дзеркалом

Ефективний змову, щоб цікавить молода людина знудьгувався, проводиться із застосуванням дзеркала. Можна взяти маленьке дзеркальце. Увечері, після заходу сонця запалити свічку, поставити її перед дзеркалом. Читати такі слова, дивлячись на своє відображення:

«Буду найкращою, стану краше всіх. Нехай улюблений знає лише мене, на мене дивиться і мною впивається, та не нап’ється ніколи. Щоб міг він згадати, йому нагадую про себе. Йому віддам серце і душу, натомість його душу і серце отримаю. Нехай буде так”.

Ритуал на яблуко

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяВажливо вибирати тільки хороші яблука

Як змусити чоловіка думати про тебе на відстані силою змови? Обряд з застосуванням яблука є дієвим, допомагає швидко і не вимагає особливих атрибутів. Щоб виконати магічні дії і нагадати про себе чоловікові, знадобиться свіже, гарне яблуко. Над ним читають слова:

«Як яблуко буде сохнути, так і раб Божий (ім’я) буде нудьгувати! Так мислить тільки про мене, живе мною, спить і їсть з помислами про мене. Уявної силою його до себе притягую, заговорюю на любов вічну, тугу і печаль сумну. »

Після чого покласти яблуко на сонце, щоб воно висохло. Як воно буде сохнути, так і коханий буде все сильніше любити і сохнути. Важливо щоб фрукт, який ви виберете, що не був зіпсованим або червивим.

Наслідки магічних дій

Потрібно пам’ятати про те, що, звертаючись до магічних сил для того, щоб зробити кому-небудь боляче, щоб змусити його мучитися і страждати без вас, необхідно враховувати обов’язкові негативні наслідки після проведених ритуалів.

Читайте також:   Що таке закоханість: її причини, стадії і симптоми

Особливо небезпечний миттєвий змова, який діє швидше. У такому випадку і бумеранг від нього швидкий.

Важливо розуміти, що будь-який магічне втручання в енергетичні потоки людини і порушення природного ходу подій завжди тягне за собою незворотні зміни в долі того, хто здійснює ритуал і того, на кого ці дії спрямовані.

Найпершим наслідком заклинань є розчарування. Адже зовсім скоро починаєш розуміти, що його почуття не щирі, що це все тільки наслідок чар.

Це загрожує сильним розчаруванням, відносини будуть зовсім не такі, про яких раніше мріялося. А ось зруйнувати силу чар буде непросто.

Якщо ви захочете порвати відносини, це може бути небезпечним для життя завороженого чоловіки, він просто істоскуется, може перетворитися в алкоголіка або збожеволіти розумом.

Ще одним негативним наслідком як для заговореного, так і для того, хто виконав магію, є проблеми з органами репродуктивної системи, неможливість обзавестися потомством. Ось чому дуже важливо думати перед тим, як звертатися до магії.

Застосування магії, щоб змусити чоловіка думати про вас на відстані Посилання на основну публікацію Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

Джерело: https://zakoldovan.ru/zagovory/kak-zastavit-muzhchinu-dumat-o-tebe-na-rasstoyanii-zagovor.html

Як змусити чоловіка думати про тебе: 12 прийомів дають результат на відстані: психологія + сила думки

Якщо ледь почали розвиватися любовні відносини раптом завмерли або закохана дівчина не бачить ніяких ознак уваги з боку коханого – не потрібно впадати у відчай.

Існують перевірені методи, як змусити чоловіка думати про тебе.

5 способів, як змусити чоловіка думати про вас

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяІснують перевірені методи, як змусити чоловіка думати про тебе

Представники сильної статі не люблять, коли на них тиснуть і переслідують. З ними треба діяти м’яко, набравшись терпіння. Психологи дають кілька порад, як зацікавити вподобаного чоловіка.

Загальний коло знайомих, постійне спілкування дасть можливість дівчині краще пізнати хлопця і дати йому відчути її інтерес. Але не можна бути настирливою. Всі дії повинні виглядати природно, а не як переслідування.

Головна умова для успішного результату – дівчина повинна відповідати типажу, який привертає обранця. Інакше результат буде нуль.

Є 5 універсальних якостей, які цінують всі молоді люди.

Уміння слухати: створюємо приємний образ

Якщо дівчина вміє уважно вислухати співрозмовника, підтримує розмову на будь-які теми, відрізняється оригінальними висловлюваннями, то вона обов’язково приверне до себе увагу.

Не варто згадувати в розмові про свої проблеми, скаржитися на що-небудь.

Головне, бути уважною до свого обранця, щиро цікавитися його справами, вміти вчасно увійти в розмову. Надалі хлопцю буде не вистачати спілкування з веселою приємною співбесідницею.

Зникнення – метод, як змусити людину думати про тебе

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяПропадіть на деякий час після приємно проведеного вечора

Чоловіки – завойовники по натурі і не цінують легку здобич. Якщо дівчина манить, а потім раптом вислизає, в хлопця прокидається інстинкт мисливця.

Пропадіть на деякий час після приємно проведеного вечора, тобто коли вже зав’язалися любовні відносини, забудьте, що у вас є телефон. Молода людина буде намагатися зрозуміти причину вашого зникнення, наводити довідки через знайомих, тобто його думки будуть зайняті вами.

Близько-далеко: метод змусити хлопця сумувати за вам

Якщо у вас почалося цікаве спілкування і вже відбулася пара побачень, можна трохи пограти в «кішки-мишки». Станьте загадкової і дійте по тактиці «зближення-віддалення», що порушить чоловіче цікавість.

Проявляйте палкі любовні почуття, потім стримайте прояв любові і станьте холодніше. Чоловік не зможе не думати про вас, буде аналізувати ситуацію, що склалася, шукати пояснення такої поведінки. Але в цій грі важливо знати міру, не перестаратися.

Романтична вечеря

Ваш перший романтичну вечерю повинен стати незабутнім. Пікантна подача головного «страви», тобто себе, повинна вразити і схвилювати коханого.

Це свічки, розслаблююча музика, зі смаком приготовані страви і ви в своєму кращому спокусливій вбранні з келихом шампанського.

А якщо ви ще зробите йому чуттєвий розслабляючий масаж з ароматизованими маслами, то це побачення залишиться яскравим спогадом, пов’язаним з вашими відносинами. І, звичайно, у чоловіка з’явиться бажання знову повторити таку зустріч.

Давай йому привід для ревнощів

Не завадить трохи ревнощів. Це сильне почуття діє безвідмовно. Увага до іншого молодій людині обов’язково зачепить вашого хлопця.

Чоловік втратить упевненість, що жінка повністю в його владі, і стане побоюватися суперників.

Легкий флірт, загадковий телефонна розмова , раптовий відхід – ці маленькі хитрощі викличуть ревнощі і змусять більше думати про тебе. Тут не можна перегравати, все повинно виглядати природно і невинно, але злегка насторожувати.

Поради психологів, як зробити, щоб чоловік думав про тебе постійно

Опитування показують, що дівчата і хлопці з різною частотою згадують про своїх улюблених. Хлопці це роблять набагато рідше. Це пояснюється різницею між чоловічою і жіночою психологією.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяЛегкий флірт, загадковий телефонна розмова, раптовий відхід – ці маленькі хитрощі викличуть ревнощі і змусять більше думати про тебе

Жінка має здатність робити кілька справ одночасно, а чоловік повністю занурюється в свої справи і не відволікається на дрібниці. Щоб нагадати про себе, психологи радять використовувати певні «якоря». Прості методи ефективно впливають на чоловіче підсвідомість.

Візуальний «якір»

Подарована на пам’ять скромна дрібничка або сувенір можуть стати візуальним «якорем», що нагадує про люблячої жінці. Це брелок для ключів, оригінальна ручка, фото в гаманці. Або кавова чашка, яка на початку кожного дня буде нагадувати про вас.

Щоб не дзвонити зайвий раз, можна написати невинну смс або відіслати забавний смайлик.

Аудіальний «якір»

Підберіть рідкісне слово, яке стане кодом ваших інтимних відносин. Говоріть його під час сексу або після, вранці. Вживання цього слова в подальшому буде несвідомо викликати у чоловіка найприємніші хвилюючі спогади.

Чарівне кодове слово спочатку треба регулярно повторювати для запам’ятовування, а в повсякденному житті використовувати рідше.

Нюховий «якір»

Виберіть духи з приємним ароматом і користуйтеся одними і тими ж на початку ваших відносин. Якщо запах вашого обранця сподобається, він його обов’язково запам’ятає, буде асоціювати з вашим чином і мимоволі в думках повертатися до вас.

Можна ненавмисно залишити вдома у хлопця річ зі своїм ароматом, яка теж буде нагадувати про вас і налаштовувати його на романтичну хвилю.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

Обов’язково почитайте:

Як фліртувати з хлопцями та чоловіками?

Кинестетический «якір»

Є психологічний прийом для створення у чоловіка гарного настрою, так званий кінестетичний «якір». У момент сильних позитивних емоцій треба доторкнутися до руки або шиї коханого і затримати її там на короткий час.

10-20 дотиків створять звичку, за допомогою якої можна буде при зустрічі керувати емоціями свого хлопця, знімати втому або роздратування . А він стане думати, як йому легко і безтурботно у вашій присутності.

Що написати чоловікові, щоб він думав тільки про мене: приклади фраз

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяЛюбовні смс теж можуть позитивно вплинути на розвиток ваших відносин

Не варто телефонувати чоловікові, особливо, якщо він знаходиться на роботі. Любовні смс теж можуть позитивно вплинути на розвиток ваших відносин. Це прекрасний спосіб нагадати про себе.

Л Краще обійтися без вживання зменшувально-пестливих слів, а звертатися по імені:

 1. Якщо улюблений готується до якого-небудь важливої ​​події, доречні будуть фрази типу: «Я в тебе вірю», «Бажаю удачі – ти будеш кращим!», «Ти – мій герой!».
 2. Слова подяки після спільного заходу: «Дякую, що потішив мене», «Це було незабутньо», «Спасибі за вечір».
 3. У період серйозних відносин можна писати більш сміливі смс: «Ти найкращий!», «Спасибі, що ти є!», «Солодких тобі снів, коханий!», «Я сумую за тобою, я хочу тебе!».

Як переконати чоловіка, що ти йому потрібна

Часом трапляється так, що дівчина не відчуває довіри з боку свого обранця чи він не сприймає її почуття всерйоз, не вірить в їх щирість.

І тому існує багато причин:

 • гіркий попередній досвід, зрада любові;
 • неправильна поведінка дівчини;
 • велика кількість шанувальників навколо неї;
 • нездатність дівчата висловити свої почуття.

Часто від жінки залежить, щоб її чоловік відчував себе найкращим. Тому щира похвала вселить у нього впевненість.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяЧасто від жінки залежить, щоб її чоловік відчував себе найкращим

Не можна дозволяти колючі слова і зауваження при сторонніх людях. Цікався справами, навчанням, роботою коханого. Покажи йому свою увагу, зробивши невеличкий подарунок.

Чи не порівнюй свого обранця ні з ким, не намагайся переробити, а люби таким, яким він є. Не роби диких сцен ревнощів, стримуй себе, навіть якщо є привід.

У суспільстві показуй, ​​що ви пара. Ніжний погляд, ласкаве дотик руки, непомітне обійми. Щиру любов важко приховати. Рано чи пізно улюблений повірить тобі і зрозуміє, що йому потрібна тільки ти.

Як подумки змусити хлопця думати про вас на відстані силою думки, як притягнути людину

Якщо раптом об’єкт вашої пильної уваги несподівано пропав, можете скористатися езотеричними практиками, які дозволяють притягнути людину на відстані силою думки. Але при цьому важливо, щоб чоловік був до вас небайдужий.

Налаштування на сон

Якщо дуже захотіти, можна наповнити свідомість улюбленого думками про вас під час сну.

Цей магічний ритуал виконується в такому порядку:

 1. Виберіть час, коли він вже спить поруч або збирається спати, якщо він знаходиться у себе вдома.
 2. Ляжте, повністю розслабтеся, забувши про всі переживання і турботи.
 3. Уявляйте образ свого чоловіка, його очі, запах, руху, називайте його ім’я, згадуйте найкращі моменти ваших взаємин.
 4. Сформувавши образ, подумки своєю енергією проникніть в нього.
 5. Надсилайте йому в цей момент установки думати про вас.

Таку практику можна поводити щодня, і ви побачите приємні для вас зміни в чоловічому поведінці.

бажаний дзвінок

Якщо милий довго не дзвонить, і ви перевелася від очікування, то можна теж скористатися магією і силою думки змусити його зателефонувати.

Для цього знову ж треба сконцентруватися на образі улюбленого, представляючи його як можна докладніше у всіх деталях. Як він бере в руки телефон, що думає, перед тим як зателефонувати. Згадуйте тембр його голосу. Наберіться терпіння, тренуйтеся, і цей спосіб обов’язково спрацює.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

енергетичний канал

Психотехника енергетичного каналу дозволяє проводити незримий міст між двома людьми. Для цього треба уявити образ свого коханого і створити подумки потоки імпульсів, які прямують вами. Починайте посилати йому свої думки-нагадування про себе, уявляючи, як вони проникають йому в голову.

Читайте також:   Добірка методів, які змусять чоловіка сумувати за тобою

Потужний інформаційний потік не залишиться без відповіді.

Цей спосіб відмінно підходить для нагадування про себе чоловікові в далекій відрядженні. Якщо розвивати свій енергетичний потенціал і постійно тренуватися в освоєнні такої техніки, то можна досягти приголомшливих результатів.

Змусити милого думати про вас на відстані, пробудити в ньому любов можна, доповнивши психологічні прийоми змовою.

Проводити такі дії треба з обережністю, дотримуючись певних правил і рекомендації фахівців:

 • змова проводити в повній самоті;
 • всі обряди виконувати на зростаючу місяць;
 • читати змови на заході або на світанку біля відкритого вікна;
 • виконання ритуалу не можна довіряти іншій людині;
 • нікому не розповідати про нього, залишатися спокійною і терпляче чекати результату.

Не можна забувати про свій зовнішній вигляд. Красива постава, легка хода, одяг, що підкреслює достоїнства жіночої фігури, – все це дуже важливо для залучення чоловічої уваги до себе.

висновок

Психологічні та магічні прийоми для завоювання улюбленого існували у всі часи. Але в сучасному світі доводиться докладати набагато більше зусиль і фантазії, щоб зацікавити свого обранця. Не всі представники сильної статі піддаються на безневинні жіночі хитрощі.

Зворотною стороною подібних дій може виявитися повне ігнорування настирливої ​​особи. Тому активність дівчина повинна проявляти, якщо впевнена, що нею цікавляться. Тільки наполегливі жінки, що володіють внутрішньою силою, розвиненою інтуїцією можуть успішно побудувати серйозні стосунки.

Джерело: https://Favoritca.com/otnosheniya-s-parnem/znakomstvo-s-parnem/kak-zastavit-muzcinu-dumat-o-tebe.html

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

Щоб змусити чоловіка думати про тебе, слід проявляти свої найбільш жіночні риси – м’якість, турботливість, романтичність і загадковість. При цьому важливо залишатися впевненою, сміливою.

Дівчата, здатні гармонійно поєднувати ці якості, підкорюють чоловічі серця.

А якщо зовнішньої привабливості і внутрішнього світу виявилося недостатньо, тоді можна застосувати магічні і психологічні методи.

Способи змусити чоловіка думати про тебе

Захопити обранця можна психологічними хитрощами і магічними техніками. Для різних ситуацій існують свої методи.

Якщо він знаходиться далеко

Фахівці рекомендують використовувати психологічні якоря. «Прив’язавши» асоціації до певних словами, дій і предметів, можна нагадувати про себе на відстані.

ЧИТАТИ Як зрозуміти, що чоловік фліртує: види і ознаки загравання

Щоб створити візуальний якір, дарують улюбленому сувенір. Варто сказати чоловікові, що ця річ втілює силу почуттів дівчини. Це може бути чашка, медальйон, гаманець. Потрібно зробити так, щоб в пам’яті у чоловіка залишилися лише позитивні асоціації з цією річчю. Кожен раз, коли він нею користується, слід робити для коханої щось приємне (обіймати, ласкаво шепотіти).

Для аудиального якоря вибирають рідкісне слово. Воно стає кодовою, особливим для цієї пари. Його повторюють під час близькості або відразу після парування. Приємні спогади будуть радувати партнера кожен раз, коли він буде чути якір, навіть перебуваючи далеко від коханої. Кодове слово можна відправляти по СМС, повторювати по телефону.

Змусити хлопця думати про тебе можна за допомогою нюхового якоря. Для цього на початку відносин користуються одним парфумом. Зворушливі моменти зближення будуть асоціюватися з цим ароматом. Почувши знайомий запах, хлопець буде згадувати про кохану. Можна візуальний якір (пам’ятний сувенір) скропити цим ароматом.

Щоб змусити хлопця бігати за собою, можна створити кінестетичний якір. Для цього під час щасливих моментів стосуються до руки або грудей обранця. Потрібно трохи потримати долоню і прибрати. Кілька десятків дотиків сформують звичку у партнера. Згодом дотик стане викликати у нього хвилю спокою і радості. Чоловік буде мріяти про долонях дівчини, її ласках, обіймах.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

Після недавнього розриву

Щоб повернути партнера після розставання, підійдуть 2 вірних методу – стати привабливішими і викликати ревнощі до нового залицяльника. Шанувальник повинен бути завидним – інтелігентним, успішним, симпатичним. Коли чоловік усвідомлює, що дівчина без нього насолоджується життям, він гостро відчує гіркоту втрати і спробує повернути колишню партнерку.

Підсвідомо хлопці розраховують, що після розриву жінка буде страждати і нудьгувати. Щастя дівчини стає несподіванкою для них, викликає роздратування. У розлютило чоловіка прокидається інстинкт завойовника. Коли він побачить щасливу пару, стримуватися йому буде важче.

Якщо він одружений

Почати краще з саморозвитку, турботи про зовнішність. Слід попрацювати над упевненістю, чарівністю та інтелектом. Також важливі почуття гумору і дбайливість. Доглянуті, стильні і гармонійні леді виділяються і запам’ятовуються.

Потрібно знайти спосіб поговорити з обранцем. В процесі розмови важливо продемонструвати пізнання в його сфері діяльності. Слід бути чемною, щирою. Чоловікові сподобається співрозмовниця, яка реагує на його жарти. Важливо за допомогою мови тіла і інтонацій показувати обранцеві, що з ним приємно і весело. Це тішить самолюбство чоловіки.

Якщо хочеться зробити, щоб чоловік думав про тебе постійно, слід зачарувати його товаришів. Потрібно запам’ятатися їм своєю усмішкою, інтелектом, стилем, упевненістю і красою. Існує небезпека однієї незручної фразою перетворити шанувальників в недоброзичливців, тому варто залишатися стриманою.

Одруженого чоловіка полестить увагу симпатичної дівчини. Легкий флірт завжди доречний (якщо його дружини немає поруч). Можна кокетувати на відстані, посміхаючись, поправляючи локони, підморгуючи. Можна залишити обранцеві грайливу записку так, щоб тільки він її помітив.

Буде непогано прив’язати одруженого коханого психологічним якорем. Необхідно на будь-яке свято подарувати йому невеликий, але приємний і практичний презент. Це повинна бути річ, яку він буде використовувати постійно, наприклад, ручка, брелок, блокнот. Варто підшукати стильні або навіть елітні варіанти цих виробів. Користуючись презентом, обранець буде згадувати турботливу знайому.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

Якщо чоловік почав проявляти симпатію, тоді можна спробувати викликати у нього напад ревнощів. Він буде аналізувати ситуацію, хвилюватися, багато думати про привабливою знайомої. Побачивши затребуваність дами, чоловік сильніше захоче нею володіти. Важливо діяти акуратно, адже обранець може відступити, якщо вирішить, що у жінки вже є партнер.

Ревнощі як союзника

Ревнощі – сильне почуття, яке важко побороти. Чоловік не зможе припинити думати про партнерку. Існують 8 перевірених способів викликати ревнощі в улюбленого:

 1. Загадкові пости на сторінці в мережі. Якщо дама постит тексти про особисте життя, які її хлопець не здатний зрозуміти, це викличе у нього страх за відносини, нав’язливі сумніви, ревнощі.
 2. Фізичні взаємодії з іншим хлопцем. Досить іноді обіймати друзів-чоловіків або тиснути їм руку. Коханого це зведе з розуму.
 3. Ностальгічні розмови про колишнього партнера. Досить кілька разів обмовився про це, щоб обранець почав боятися, що кохана піде.
 4. Знімки з іншими хлопцями, які не є родичами. Рідкісні чоловіки здатні спокійно сприйняти появу таких фото на сторінці улюбленої.
 5. Міцна дружба з представником сильної статі. Через особливої ​​емоційної близькості партнерки з кимось іншим у її обранця виникне заздрість. Варто йому нагадати, що один з’явився в житті дівчини задовго до відносин. Цей докір змусить партнера ревнувати таємно, але не менш сильно.
 6. Закоханість у знаменитого хлопця. Чоловіки ставляться до цього поблажливо, але одержимість улюбленої конкретною людиною змушує їх ревнувати.
 7. Дівич-вечір. Невідомість лякає партнера. Він може уявити, як дівчат розважають стриптизери, як вони знайомляться з новими залицяльниками.
 8. Спілкування з незнайомцем. Помітивши, як улюблена спілкується з іншим чоловіком, хлопець може побачити в цьому флірт. Так реагують невпевнені в собі партнери.

Якщо це незнайомець

Щоб захопити малознайомого хлопця, потрібно відразу продемонструвати турботливість, життєрадісність і загадковість. Варто бути ласкавою, мовчати про проблеми, не розкриватися при першому ж спілкуванні. Але без привабливої ​​зовнішності ці хитрощі марні. Щоб обранець отримував естетичне задоволення поруч з дівчиною, вона повинна бути природною, доглянутою, охайною і елегантною.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

Короткі сукні і декольте викличуть сексуальне бажання, а не прагнення створити союз. Мужні хлопці вибирають скромних дам. Розбещеність в поведінці також рідко приваблює чоловіків.

Коли мова йде про співробітника

Колегу, з яким зустрічаються щодня, можна закохати за допомогою безлічі технік. Виділяють кілька основних правил:

 1. Не можна нав’язуватися. Це дратує, лякає і видає низьку самооцінку.
 2. Чоловік повинен аналізувати ставлення дівчини до нього, здогадуватися про її почуття, але сумніватися. Потрібно чергувати ласкаве звернення і холодність.
 3. Можна листуватися, але не писати порожні повідомлення, а відправляти корисну інформацію. Він оцінить, якщо дівчина ненав’язливо допоможе йому в роботі. Можна іноді відсилати інформацію, пов’язану з його хобі.
 4. Слід зблизитися з друзями обранця, зачарувати їх. Потрібно бути корисною: підказати, допомогти, зробити комплімент. Але діяти делікатно, ненав’язливо.
 5. Не можна лестити, бути зручною, завжди погоджуватися. Про комфортних жінок не думають, адже вони передбачувані.
 6. Важливо залишатися щирою. Бачачи співробітницю щодня, чоловік легко помітить її фальшивий образ.

магічні змови

Любовні змови довели свою ефективність. Ймовірно, впливає не магія, а можливість стати впевненіше і спокійніше завдяки ритуалу. Врівноважені дівчата ставали більш чарівними, привабливими і сміливими.

Промовляння заклинань супроводжувалося магічними діями. У списку представлені популярні змови-ритуали:

 1. На білизняний мотузці зав’язувалися вузлики (парна кількість). Дівчина при цьому фантазувала про обранця. Закінчивши зав’язувати вузли і чітко представивши картину щастя, жінка тихо промовляла: «Нехай мотузочок довга, а останній вузлик з’явиться. Хоч (ім’я улюбленого) від мене йде, а в мене (жіноче ім’я) він закохається ». Мотузка підкидалася до будинку чоловіка.
 2. Дівчина приколювала шпильку на свій одяг на 3 доби. Далі промовляла над нею слова: «Носи, носи (чоловіче ім’я), але не втрачай. Божу рабу (ім’я жінки) не забувай ». Заговорений шпильку дівчина пристібатися на одяг коханого. Діє ритуал лише на неодружених хлопців.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

 1. Дружина замовляла обід. Для цього вона готувала улюблені ласощі чоловіка. Під час їх приготування господиня мріяла про те, як в будинку все налагодиться, а чоловік знову полюбить. Перед подачею жінка шепотіла молитву: «Коли чоловік (його ім’я) це блюдо (назва) з’їсть, його любов до (своє ім’я) прокинеться». Повторювали ритуал 7 днів поспіль, а після їжі чоловіка спокушали, щоб закріпити дію обряду.

Як використовувати почуття провини і шантаж

Прямі звинувачення рідко зачіпають чоловіків. Приховані маніпуляції більш ефективні. Якщо партнер зробив помилку, тоді потрібно емоційно образитися, всім виглядом показати свій біль.

Звинувачувати прямо не можна, потрібно великодушно простити винуватця, взяти провину на себе. Можна постаратися «відшкодувати збиток». Потрібно вести себе стоїчно, але явно мучитися.

Читайте також:   Сумісність раку і козерога: допомога протиріч в союзі

Для маніпуляцій необхідні акторські здібності.

Можна застосувати цей спосіб, щоб закохати нового знайомого. Якщо дівчина несподівано попрощалася і виглядала при цьому скривдженої, тоді хлопець почне панічно аналізувати власну поведінку. Забути таку даму йому буде важко.

Можна шантажувати партнера, відмовляючи йому в сексі і ласки, але це фішка нездорового союзу. Краще заінтригувати, натякаючи на особливий еротичний подарунок, пообіцяти дивовижну ніч, попросити потерпіти заради цього. Такий «відмова» розбурхує, надихає.

Кілька слів про силу думки

Якщо обранець несподівано зник, можна застосувати езотеричні прийоми. Вони допомагають притягнути коханого силою думки. Працюють такі практики, якщо хлопець небайдужий. Закохати з їх допомогою не вийде.

Можна спробувати наснитися коханому. Для цього переконуються, що обранець заснув або ліг в ліжко і збирається засипати, потім лягають і розслабляються. Детально представляють образ улюбленого, його очі, фігуру, запах.

Згадують щасливі миті кохання з ним, вимовляють ім’я. Якщо сформувався чіткий образ партнера, тоді потрібно постаратися «увійти» в нього своєю енергетикою. Коли не вийшло здійснити цю практику, варто повторити.

Згодом енергетичний контакт буде проходити успішніше.

Якщо партнер не дзвонить, можна силою думки підштовхнути його до цього. Варто детально уявити вигляд обранця. У цій фантазії хлопець повинен подумати про кохану, дістати телефон і подзвонити. Потрібно чітко і детально представляти, як він це робить, манеру його мови, звук голосу.

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

Завдяки техніці енергетичного каналу можна зв’язуватися з коханим на відстані однієї лише силою думки. Потрібно уявити вигляд партнера, подумки направити до нього потоки імпульсів. Важливо, щоб фантазія була реалістичною.

Слід уявити, як імпульси потрапляють в його голову. Можна доповнити цей прийом одним з змов на любов. Магічні слова важливо вимовляти на самоті, перебуваючи поруч з відкритим вікном під час світанку або заходу.

Слід залишити свої дії в таємниці і спокійно чекати ефекту.

7 поширених помилок

Багато дівчат підсвідомо застосовують прийоми, які, на їхню думку, привертають хлопців. Але в підсумку ці методи дратують і відштовхують обранця. Найпоширеніший прийом – спроби викликати співчуття.

Чоловіки люблять оберігати слабка стать, але невпевнених, проблемних і несамостійних жінок уникають. Обходять стороною також прівязчівость дівчат, які не вміють контролювати почуття. Не можна говорити обранцеві: «Ти мій сенс існування.

Я не живу, коли ти не поруч ».

Часто дівчата помиляються про те, яке враження справляють на хлопців. Чоловіків не приваблюють такі риси:

 1. Невпевненість. Жінка, яка часто вибачається, виглядає не скромною і вихованої, а невпевненою.
 2. Балакучість. Хлопцям цікавіше розповідати, чим слухати, навіть якщо співрозмовниця харизматична і відрізняється ерудованістю.
 3. Мовчазність. Спілкування має бути рівним, гармонійним. Якщо жінці нічого розповісти, бесіда буде незручною і швидко закінчиться.
 4. Холодність. Відсторонена, зарозуміла дівчина швидко набридне залицяльникові.
 5. Стервозність. Існує міф, що зухвалі і самовпевнені жінки можуть закохати будь-якого хлопця. Деяких чоловіків приваблюють такі жінки, але не для любові.
 6. Неприродна краса. Дами, які використовують багато косметики, викликають у чоловіків осуд, а не захоплення.
 7. Пасивність в інтимній сфері. Іноді чоловіки насолоджуються жіночої піддатливість. Але якщо партнерка ніколи не проявляє ініціативу, тоді хлопцеві вона здається нудною.

Щоб залучити вподобаного хлопця, дівчата вдаються до психології, езотерики та магії. Але застосовувати їх потрібно нечасто і своєчасно.

Джерело: https://love-is.org/kak-zastavit-muzhchinu-dumat-o-tebe/

Змова щоб нудьгував який діє відразу

ЗАГОВОР ЩОБ нудьгувати й тужити подіє ВІДРАЗУ

Змова щоб чоловік нудьгував та сумував діючий відразу читати можна без фото і без свічок в домашніх умовах, а діє змова на будь-якій відстані . Магіня навчить вас як зробити щоб чоловік нудьгував та хотів бути поруч змову щоб людина сильно скучив викликає сильне самотність і нав’язливе бажання скоріше побачитися і завжди бути поруч. Чоловік перебуваючи на відстані буде сумувати і нудьгувати постійно нудьгуючи і сумуючи за вас. Прочитавши сильний змову щоб нудьгував потрібна людина – чоловік, хлопець або чоловік змову напевно подіє відразу після прочитання і моментально допоможе змусити улюбленого скучити , адже йому відразу стане дуже самотньо.Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магія

Під дією білої магії людина на якого прочитали змову відразу захоче бути поруч швидко приїхати або перебуваючи на великій відстані змову почуттям невгамовним туги змусить його моментально подзвонити.

Раніше дівчатам часто доводилося читати 100 відсотковий змову щоб улюблений нудьгував сумував не забував і думав тільки про тебе а біла магія діяла відразу після прочитання змови. Чи не загубив своєї популярності даний обряд і в наш час. Найсильніша змову щоб змусити чоловіка нудьгувати і мучитися від туги і самотності по вам читати потрібно на свою сльозу.

Згадайте що-небудь сумне щоб промовити сльозинку і стерши її правим вказівним пальцем прочитайте на неї 100 робочий змову щоб чоловік занудьгував і захотів побачитися скоріше :

Як змусити чоловіка думати про тебе: практичні методи і магіяВийди ти з мене, туга горюча, вийди, моя нудьга болюча, Іди до раба (…) не на годину, не на день, а на весь вік, Щоб він на мене (…) нудьгував, день і ніч по мені сумував, Мучився і страждав, від туги відпочинку не знал.Іді нудьга – розлука в його серці, Знайди його червону печінку, його ясні очі, його чорні брови, Щоб він мене століття по віку не забував, думав про мене скучал.На відстані від мене по мені однією сильно страдал.Едой НЕ заїв, вином не запивати, сном богатирським не засинав, Тужив, сумував, з думок своих не спускал.Где б він не бував, кого б він не бачив, Чи не їв, не пив, не засинав, ім’я моє шептал.Риба без води не може жити, Так і раб (…) без мене не зможе бить.Ні днем ​​світлим, ні вночі темной.Ключ, замок, мову.

 

Амінь. Амінь. Амінь.

 

 

Прочитавши змову викликає нудьгу дайте сльозинці висохнути. Змова щоб нудьгував діє відразу після просихання сльози, а значить і чекати результату потрібно небагато.

Джерело: https://MagicSpell.ru/184-zagovor-chtoby-skuchal-kotoryj-dejstvuet-srazu.html

8 психологічних трюків-змусити чоловіка думати про тебе постійно

Якщо ти думаєш, що він взагалі не звертає на тебе уваги, або у тебе мало місця в його житті, то ми вірно знаємо, як змусити його думати про тебе постійно і нудьгувати в очікуванні зустрічі.

Правило перше: чи не нав’язуйся

Звичайно, найпростіше завалити його романтичними повідомленнями, але ефект, якого ти цим досягнеш, виявиться прямо протилежним: працювати потрібно тонше. Тому забудь про часті дзвінки, SMS та постійному спільне проведення часу.

Дозволь чоловікові відчувати себе вільним і не душі його своєю любов’ю завчасно. Чи не  завидуй його до друзів . Кожному чоловікові потрібно мати можливість втекти на день, два. Чи не наліво! А на риболовлю, на дачу з друзями, в баню або просто в свій власний світ.

Дай йому можливість побути наодинці з самим собою.

Правило друге: гальмуй бурхливий розвиток роману

Важко, знаємо. Але це безвідмовний спосіб, яким користувалися ще наші пра-пра-пра-прабабусі: якщо чоловікові не дати того, чого він хоче, він почне цього домагатися. Ну або, принаймні, весь час думати про предмет свого бажання.

Інша справа, що сьогодні, в XXI столітті, навряд чи вийде півроку маринувати його, не дозволяючи нічого більше, ніж невинний поцілунок в щічку. Так, власне, це і не потрібно. Все, що тобі потрібно – це не погоджуватися на все, чого йому хочеться прямо зараз.

Іноді перехочется, нічого страшного.

Правило третє: використовуй технології з розумом

Той факт, що ми не рекомендуємо тобі закидати його повідомленнями, абсолютно не означає, що взагалі не потрібно користуватися сучасними технологіями: навпаки, можна використовувати їх рідко, але влучно.

Замість того, щоб кожні 2 години слати йому в месенджер сумних кошенят і сердечка, напиши повідомлення типу: «Чекаю тебе в середу ввечері в скайпі: буде гаряче!» До середи він буде думати про тебе і тільки про тебе. Особливо якщо сьогодні – четвер. Ще один спосіб змусити його думати про тебе – показувати, а не розповідати.

Особливо якщо можливості зустрітися найближчим часом не буде (наприклад, ти або він у відпустці). Йшли йому Селфі, але тільки, звичайно, не в дусі «Я на тлі Ейфелевої вежі посміхаюся на всі 48 зубів». Нехай це буде що-небудь з натяком. Сексуальним, природно.

Правило четверте: впровадити в стан противника

На війні як на війні – всі засоби хороші! Так що сміливо вливайся в його близьке оточення і ставай там своєю людиною. Подружись з його друзями і постарайся їх зачарувати.

Ще краще – допоможи їм чимось, наприклад, порекомендуй його друга кращого доктора в місті. Або кращий бар, про який мало хто знає (бар безумовно ефективніше).

Мета проста: інші люди повинні нагадувати йому про тебе, причому нагадувати в позитивному ключі: яка класна дівчина, не впусти її, бро!

Правило п’яте: не живляться його самолюбство

Зовсім ні до чого постійно гладити його по шерстці: якщо все рівно і гладко, думати про тебе чоловікові зовсім нема чого. Ти корисна, зручна і безвідмовна, як пральна машина.

А хто, питається, думає про свою пральній машині, навіть якщо вона на додачу ще й красива? Абсолютно вірно, ніхто. Тому не забувай вчасно відважувати йому дошкульних клацання по носу.

У фігуральному, зрозуміло, сенсі.

Правило шосте: не намагайся бути «не такий, як усі»

Перед тим як написати цю статтю, ми вивчили кілька мережевих мінлива на тему «Як змусити чоловіка нудьгувати» і всюди зустріли один і той же рада: «Дивуй його, будь не такий, як усі! »І нам здається, що це поганий, негідний рада.

По-перше, що значить «не такий, як усі»? Всі жінки і так різні, який саме тобі не слід бути? По-друге, ця рада має на увазі, що ти як би «як все», і тому йому з тобою нудно.

Трохи схоже на образу, не знаходиш? І по-третє, ця рада означає, що тобі потрібно негайно змінитися і почати вести себе непередбачувано. Так, безумовно, так можна змусити чоловіка думати про тебе.

Але що саме думати – хіба це не має значення? Загалом, ми вважаємо цю раду непридатним і даємо прямо протилежний: не намагайся його вразити, зображуючи із себе загадкову «не таку». Інакше він почне думати не про тебе, а про ту «не такий». Чи не множ суті (в тому числі власні).

Правило сьоме: провоцируй

А ось провокувати його можна і потрібно. Але краще, звичайно, грати в цю гру на «постільній» поле: незабутня ніч в даному випадку твій друг, а ось незабутній скандал – це не дуже розумний хід. Хоча думати про тебе він, безумовно, буде. Нецензурно.

Правило восьмий: не зациклюватися

Насправді, взагалі не важливо, чи думає він про тебе, коли ви не разом. Тому що це трапиться саме собою, коли він закохається всерйоз, або взагалі не відбудеться – якщо це не твій варіант. І якщо ти відчуваєш, що він дійсно не твій варіант, що не витрачай на нього зусилля. Тому що раптом він правда причепиться – і що ти тоді будеш з ним робити?

Можете підписатися на канал щоб не пропустити цікаві статті.

Якщо матеріал був корисний, просимо поділитися з друзями в соціальних мережах.

Бажаємо вам щастя, здоров’я !!

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5d4aabc9a660d700ad3fd1aa/5d5af2d90ce57b00ad3e3d08

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *