Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім’ю

Байдужість і безініціативність чоловіки в родині з’являються через втрату інтересу до своєї жінки.

Зміст приховати

Побутові обов’язки, рутинні будні, сварки і непорозуміння – всі ці фактори впливають на формування упередженого ставлення і втрати колишньої іскри.

Психологи стверджують, що в будь-які відносини можна внести фарби, якщо користуватися деякими прийомами впливу і порадами. Змусити ревнувати – це дієва маніпуляція, яка допоможе розбудити інтерес до дружини.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

Чи потрібно викликати ревнощі і коли її застосовувати

Надмірні ревнощі – це хворобливий стан, який говорить про низьку самооцінку людини.

А «класична» ревнощі властива практичну кожному, тому в благих цілях її періодично потрібно використовувати.

Чи спрацює вона лише тоді, коли у чоловіка є почуття до своєї дружини, але з якихось причин вони знаходяться в сплячому режимі. Якщо чоловік розлюбив жінку або захопився іншою, ці спроби можуть не спрацювати.

Але є випадки, коли обов’язково потрібно спробувати змусити чоловіка ревнувати, щоб боявся втратити дружину.

 1. У сімейному союзі спостерігається одноманітність, немає ніяких зрушень в кращу сторону.
 2. Чоловік перестав робити всілякі спроби до залицяння і більше не робить своїй дружині приємні сюрпризи. Сюди можна віднести і просто банальні компліменти.
 3. Партнер перестав цікавитися справами подружжя, йому стало байдужим її моральний стан, здоров’я.
 4. У відносинах спостерігається нудьга.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

Всі ці пункти говорять про те, що чоловічий інтерес загублений. І несвоєчасне його розпалювання може довести до зрад, розлучення, а внаслідок і до жіночої депресії.

Чоловіки, які не цікавляться ніякими аспектами життя своїх дружин, в більшості випадків впевнені, що тих все влаштовує і вони нікуди не підуть. Це переконання призводить до того, що партнер починає з кожним разом все менше турбуватися про свою жінку. Завдання жінки – розвіяти ці забобони. І допомогти в цьому може ревнощі.

Як викликати почуття

Повернення чоловічого інтересу – це ціла стратегія, на яку доведеться витратити не один день життя. Тут немає конкретних і чітких правил, т. К. На кожну людину ті чи інші вчинки діють по-різному. Але можна дотримуватися певних порад, які з більшою ймовірністю допоможуть чоловікові подивитися на свою дружину по-новому.

Завжди добре виглядати

Змусити чоловіка ревнувати дружину може її прекрасний зовнішній вигляд. Іноді причина байдужості криється в жіночому небажанні виглядати привабливо.

Через роки спільного життя партнери звикають один до одного і не бачать нічого поганого в тому, щоб не стежити за собою або не приділяти догляду належної уваги. Через це чоловік може впасти в розпач, тому що

кохана дівчина на етапах закоханості завжди була приваблива і шикарна, а тепер не соромлячись не приводить себе в порядок тижнями.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

Головне завдання жінки – завжди стежити за собою, бути краще, ніж вона є зараз. Догляд – це не яскравий цілодобовий макіяж і красиві наряди. Це чиста шкіра, приємні волосся, хороший запах, акуратний манікюр і педикюр.

Зміни повинні торкнутися і стилю. Якщо жінка воліє мішкуваті і безформні наряди, варто змінити їх на більш елегантний одяг. Такі зміни викличуть роздуми у чоловіка про те, чому і для кого дружина почала ретельно стежити за собою.

А це прямий шлях до появи ревнощів.

знайти захоплення

Жінки, які весь свій вільний час присвячують побуті, через деякий час перестають хвилювати своїх партнерів. Те ж саме стосується повного емоційного розчинення в коханій людині.

Для чоловіка залежна жінка перестає нести будь-яку цінність. Він знає, що вона завжди буде його чекати і погоджуватися на будь-які умови.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

Щоб чоловік побачив в дружині незалежну особистість, необхідно зайнятися чимось новим, присвятити свій час новому захопленню. Це можуть бути курси мови, спортзал, особистісні тренінги, творчість – то, що дасть зрозуміти партнеру про зайнятість і розвитку подружжя. Тільки коли вона стане самостійною особою, що має свої справи і інтереси, у нього з’явиться ревнощі, він почне боятися втрати.

трохи віддалитися

Змусити боятися втратити може легкий холодок і байдужість.

Якщо жінка перебуває регулярно на зв’язку з партнером, пише повідомлення кожні півгодини і не може відійти ні на крок будинку, це незабаром починає набридати йому.

Чоловік прагне втекти від настирливої ​​уваги куди завгодно. Завдання дівчини – віддалитися і показати якесь байдужість зі свого боку, щоб викликати інтерес коханої людини.

Необов’язковий повний ігнор, потрібно рідше відповідати на повідомлення, іноді пропускати дзвінки і частіше захоплюватися своїми справами. Можна поїхати на вихідні до подруг, друзям або відправитися самостійно на будь-який захід, щоб побути на відстані від партнера.

Звиклий до постійної турботи і уваги чоловік буде здивований такому явищу і стурбований тим, чому до нього почали ставитися байдуже. Це призведе до відновлення інтересу, змусить його ревнувати. Може бути, що відповідна реакція з’явиться не відразу, але відступати від правил не варто.

набути самоконтроль

Регулярні претензії, істерики, надмірна підозрілість відлякує чоловіка і призводить до втрати її інтересу.

Психологи стверджують: чим більше дружина переживає і турбується про можливі зради чоловіка, тим більше про це думає він. Викликати ревнощі у чоловіка допоможе повний спокій і впевненість у собі.

Мета жінки – зробити так, щоб думки про зради і підозри виникали частіше у чоловіка.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

Для цього варто припинити постійно контролювати партнера, перестати постійно порівнювати себе з іншими жінками, а також бачити в кожній з них потенційну суперницю. Всі ці ознаки вказують на низьку самооцінку, якої чоловіки успішно користуються, знижуючи її ще сильніше. Тільки впевнена в собі жінка зможе викликати ревнощі у партнера і боязнь її втратити.

Підняття самооцінки – справа не одного дня, можливо, для її відновлення доведеться витратити достатньо часу. Однак позитивний результат заповнить збитки і дозволить відчути себе повноцінною особистістю, моральний стан якої не залежить від дій інших людей.

чоловіче оточення

Змусити чоловіка ревнувати може легкий флірт. Інтерес сторонніх молодих людей – потужна зброя для розпалювання ревнощів партнера.

Будь-який чоловік, що виявляє інтерес до жінки вважається для її чоловіка суперником, залицяння якого неодмінно потрібно нейтралізувати. Психологи вважають, що чоловічої статі властиве почуття власництва.

Тому навіть незначні інтрижки змусять їх відкласти свої справи і вирішити проблему.

Однак ревнощі повинна бути викликана не штучним шляхом, награні розповіді про новий шанувальника і самостійно куплені букети швидко розкриються чоловіком і не викличуть ніякого занепокоєння з його боку.

Потрібен реальний інтерес з боку іншого чоловіка. Це може бути колега, начальник, новий сусід, колишній молодий чоловік – той, хто оцінить красу жінки і нагадає чоловікові про її привабливості.

Не варто заходити надто далеко і стрибати в обійми першого зустрічного людини. Потрібно вести себе відкрито, але і показувати недоступність. Інакше новий знайомий розцінить жінку як «легку здобич» і пропустить процес залицянь. А цей процес необхідний для того, щоб викликати інтересу чоловіка.

Викликати ревнощі у коханої людини іноді корисно, а часом – це єдиний метод, що допомагає нагадати чоловікові про цінності своєї супутниці.

Однак перед спробами налагодити контакт варто задати собі питання: «Чи хочу я продовжувати ці стосунки? Чи буду я щаслива після відновлення інтересу з боку цього чоловіка? » Якщо відповідь позитивна, то варто неодмінно діяти і користуватися вищеописаними радами. Якщо негативна – краще задуматися про те, чи та людина знаходиться поруч і чи варто на нього витрачати своє життя.

Джерело: https://psyhoday.ru/revnost/zastavit-muzha-revnovat.html

Що зробити, щоб дружина ревнувала і боялася втратити

Для кого-то ревнощі дружини – болісна катування, кому-то вона допомагає надати тонусу і пристрасті відносинам. Якщо ви ставитеся до другого типу чоловіків, пропонуємо кілька дієвих способів. Але для початку визначтеся з тим, навіщо вам потрібна її така реакція, наскільки виправдані ризики.

Після цього дотримуйтесь порад психологів, як змусити дружину ревнувати і боятися втратити чоловіка. Щоб не помилитися з припущеннями, ми назвемо ознаки, як саме може проявлятися жіночі ревнощі.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

Для чого чоловікові може це знадобитися

Здавалося б, ревнощі – руйнівне емоція, що руйнує довіру і гармонію у відносинах. Навіщо комусь може знадобитися тиснути на ревнощі другої половинки? Якщо не визначити цілі, подальші дії можуть бути недоцільними. Психологи називають кілька причин, за якими можна провокувати почуття ревнощів у дружини:

 1. Залучення уваги . Якщо чоловік бачить відсутність інтересу до його персони, відсутність знаків уваги, байдужість, можна демонструвати свою привабливість в очах інших дівчат. Це сприяє тому, щоб вона почала цінувати гідності свого партнера.
 2. Перевірка почуттів. Чоловік сумнівається в тому, що до сих пір любимо своєю другою половинкою, тому робить все, щоб вона боялася його втратити.
 3. Надання тонусу відносинам . З роками в будь-яких відносинах проходить пристрасть, запал, на зміну приходить побут і повсякденність. За допомогою ревнощів вдається підтримувати вогник.
 4. Посилення почуттів. Бачачи згасання почуттів, чоловік може підкидати дров у полум’я, змушуючи її боротися за свого партнера. Посилення її почуттів провокує ту ж реакцію у нього.
 5. Протидія. Якщо жінка регулярно змушує свого партнера ревнувати і хвилюватися, щоб показати їй, як це неприємно, він надходить таким же чином.
 6. Спосіб мотивації . Коли жінка перестає приділяти собі увагу, доглядати за зовнішнім виглядом, як поштовх і мотиватора багато роблять спроба натиснути на жалість.
 7. Відновлення відносин . Коли жінка стає ініціатором розриву, чоловік може впливати на неї через почуття ревнощів і власництва.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

Як змусити дружину боятися втратити чоловіка: поради психолога

Ревнивий чоловік – це класика жанру, але якщо потрібна ревнива дружина, тут доведеться постаратися. У такій справі важливо дотримувати баланс, щоб не переборщити, інакше наслідки неминучі. Тому щоб зробити все правильно, прислухайтеся до діловим порадам психологів:

 • розповідайте дружині про успіхи, зовнішніх перетвореннях, досягнення іншої жінки (колеги, спільної знайомої і т. п.), ваше захоплення викличе у неї неприємні емоції;
 • все, що робить для вас жінка, залишайте без належної уваги (сніданки, прасування сорочок, порядок в домі і т. п.), нехай вона думає, що вам це більше не важливо;
 • змініть свій спосіб життя. Внесіть корективи в зовнішність, займіться спортом, поновіть гардероб, все це викличе підозри і хвилювання;
 • куди-небудь йдучи, одягайте найкращий одяг. Більше часу проводите перед дзеркалом, використовуйте парфуми, як ніби збираєтеся на побачення;
 • періодично зникають з її поля зору. Наприклад, затримуйтеся після роботи і не відповідайте на телефон, а на питання відповідайте розмито;
 • відмовляйтеся від інтимної близькості, але при цьому залишайтеся бадьорим і активним – щоб вона не списувала відсутність бажання на втому;
 • кожен раз, коли берете в руки телефон, посміхайтеся, створюйте інтригуючий зовнішній вигляд – при цьому не забудьте встановити пароль, щоб вона не змогла залізти в соцмережі і повідомлення;
 • якщо у вашому оточенні є жінки, проявляйте активність в спілкуванні з ними – супроводжуйте невеликими жестами флірту, а після цікавтеся у неї про цих дам;
 • самий банальний спосіб змусити дружину ревнувати, залишити на собі сліди жіночих парфумів або губної помади – а після зробити вигляд, що не знаєте, як таке сталося без виправдань;
 • купите хороший подарунок – залиште на видному місці, а коли вона його знайде, підіть на якийсь час з дому, щоб залишити її з тривожними думками в голові, а після повернення подаруйте їй.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

В цілому проявляйте любов до самого себе, намагайтеся виглядати на всі сто, навіть якщо на те немає жодних підстав. Інтригуйте її напівнатяками, грайливим настроєм, періодичною відсутністю вдома. Якщо хтось дзвонить, виходьте в іншу кімнату. Такі маневри змусять її боятися вас втратити.

Страх втрати чоловіка мотивує на переоцінку відносин. Але що робити, якщо відносини вже зруйновані? Якщо ви любите колишню дружину і вірите, що і у неї залишилися почуття, можна також впливати на неї через ревнощі і почуття власництва. Складністю є те, щоб ваші старання залишалися в полі її зору, а не самі методи, як змусити колишню дружину ревнувати.

Гарний зовнішній вигляд і акуратність

Після розриву відносин кращий спосіб відволіктися – зайнятися собою. Змініть імідж, запишіться в спортзал. Нехай колишня побачить ваше перетворення в кращу сторону, починаючи від зачіски, закінчуючи самооцінкою. Побачивши вас в новому вигляді, ви зможете її здивувати, якщо не шокувати. Вона зрозуміє, що її відхід не став для вас стресом, все це викличе ревнощі і бажання повернутися назад.

Чи виявляє Ваша дружина ревнощі і без Вашого втручання?

Та ні

Почати стосунки з іншою жінкою

Найдієвіший спосіб – знайти нову дівчину. Але не поспішайте вступати в серйозні стосунки. Почніть з легкого флірту, постарайтеся зробити так, щоб колишня про це дізналася, добре, якщо все це буде відбуватися на її очах. Нехай вона бачить, що ви користуєтеся попитом, але не доводьте справу до інтиму.

Читайте також:   Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розрив

бути веселим

Будь-яка дівчина після розставання чекає, що її колишній буде страждати, заливати горе алкоголем, впадати в депресію. Ваше завдання показати їй, що ви спокійно ставитеся до таких змін в житті. Залишайтеся веселим, товариським, частіше з’являйтеся в колі ваших спільних знайомих з хорошим настроєм.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

Бути соціально активним

Відмінним інструментом впливу на колишню стануть соціальні мережі. Намагайтеся бути активним, викладайте багато фотографій в різних цікавих місцях з друзями і привабливими дівчатами. Будьте впевнені, вона ще довгий час буде заходити на вашу сторінку.

Як не допустити помилок

Тиснява на ревнощі повинна бути незначною, інакше можна повністю зруйнувати довіру у відносинах і погіршити стан справ. Якщо ви переборщіть, можливі такі наслідки:

 • діюча або колишня дружина повністю охолоне до вас, вирішивши, що ви пустилися в усі тяжкі;
 • бачачи ваше постійне спілкування в соціальних мережах і листування, вона може наслідувати ваш приклад;
 • якщо ви участь ваші пропажі з дому, вона почне контролювати кожен ваш крок, цікавлячись щохвилини місцем розташування;
 • інтригуючи її посмішками на повідомлення в телефоні, ви підштовхнете її до того, що вона почне копатися в дзвінках, акаунтах;
 • регулярно затримуючись на роботі, будьте готові до того, що вона може несподівано заявлятися до вас на робоче місце, реальні зустрічі з партнерами або посиденьки в барі з друзями;
 • відмовляючись регулярно від інтимного зв’язку, ви можете підштовхнути її до зрад;
 • не приділяючи уваги їй, всьому, що вона для вас робить, жінку можна довести до відчаю, після чого вона буде шукати шляхи виходу з відносин;
 • спілкуючись з іншими дівчатами на очах колишньої дружини, чи не доведіть справу до інтиму, в такому випадку вона однозначно до вас не повернеться.

Підбираючи методи впливу, враховуйте особливості її характеру. Не перестарайтеся, інакше ваші старання дадуть зворотний ефект.

Як дізнатися, що ваші старання принесли результат? Ревнощі дружини буде виражатися в першу чергу фізіологічними проявами:

 • прискорене дихання (невдоволення викликає кисневу недостачу);
 • прискорене серцебиття (боязнь втрачати вас);
 • рум’янець на щоках;
 • підвищене потовиділення (емоційний сплеск);
 • образа, лють в очах;
 • розширені зіниці (на тлі недовіри, браку інформації);
 • гризеніе нігтів, покусування губ (стрес, стримування злості).

Крім цього є психологічні ознаки ревнощів до чоловіка:

 • підвищена пильність, перевірки телефону, часті дзвінки, коли ви не вдома;
 • звинувачення, щоб ви щодня доводили свою відданість;
 • небажання відпускати вас до самотніх друзям, так як це потенційна загроза;
 • сцени ревнощів на публіці через погляди в бік будь-якої жінки;
 • нетерпимість до запізнення з роботи;
 • безпричинна агресія.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

висновок

Якщо вам стало складно уживатися з жінкою, можливо, ви переборщили з ревнощами. Двічі подумайте над доцільністю таких дій, реально оцінюючи ризики. Якщо відносини і без того хиткі, не поспішайте тиснути на жінку таким руйнівним почуттям.

( 1

Джерело: https://afmen.online/kak-zastavit-zhenu-revnovat-i-boyatsya-poteryat-muzha.html

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити: психологія питання

Зміст статті:

Любов непередбачувана. Перший час чоловік говорив і доводив справами, що не уявляє своє життя без такої жінки як ви.

Тому думка про те, як змусити чоловіка ревнувати, навіть не приходила вам у голову – він так боявся вас втратити, що ревнував «до кожного стовпа».

Але минуло кілька років, і палкий закоханий лицар зник, перетворившись на абсолютно байдужого до ваших чарам чоловіка, який охочіше посидить з друзями в барі або подивиться будинку футбол під пиво і чіпси, ніж сходить з дружиною в кіно.

В чому причина? Найголовніша – до вас втратили інтерес. Це неприємна, але цілком виправна ситуація. І найпотужніший засіб повернути колишні почуття – чоловічі ревнощі. Але при цьому вам треба якомога ретельніше спланувати «військову операцію». Адже ви хочете повернути коханого, а не остаточно його втратити.

Ми пояснимо, чому чоловікові корисно ревнувати і запропонуємо кілька перевірених на практиці порад, як зробити, щоб чоловік знову ревнував вас, як на початку відносин. До речі, такі поради психолога знадобляться і тим, у кого поки немає чоловіка, зате є хлопець або чоловік. Крім того, ми вкажемо на жіночі помилки, які здатні звести нанівець найсильніші почуття.

В яких випадках ревнощі корисні?

Ревнощі властива кожній людині. Тільки одні можуть контролювати її, а інші – ні. Неконтрольована ревнощі носить руйнівний характер і вказує на емоційну незрілість партнера, а не на силу його любові. Нам же необхідно з’ясувати, як змусити чоловіка ревнувати дружину «класичної» ревнощами, яка освіжає почуття, дає їм необхідну підживлення, а не руйнує життя.

Для початку уточнимо, коли саме можна викликати ревнощі:

 • ваші стосунки тривають, але застигли «в одній точці»;
 • ви давно нікуди не ходили разом і чоловіка це цілком влаштовує;
 • чоловікові все одно куди ви йдете і чим займаєтеся;
 • вам нудно разом;
 • вам змінюють.

Можуть бути й інші «симптоми» охолодження почуттів, але ці – найхарактерніші. Чому так відбувається?

Якщо з боку чоловіка нічого не робиться для розвитку відносин, це означає, що його все влаштовує і він просто не хоче напружуватися. У цій ситуації 3 «підводних камені», що стосуються особисто вас:

 • Швидше за все такий стан справ влаштовує тільки його. І ви не знаєте, як вплинути на ситуацію.
 • Вас в будь-яку хвилину можуть поміняти на менш зручну, зате більш цікаву і «живу» жінку, яка знає, чого хоче і знайде спосіб «розворушити» вашого чоловіка.
 • Ваш шлюб цілком може зберегтися, але ви будете поступово деградувати в розвитку і «зариватися» в побут. До речі, так живуть дуже багато пар.

Якщо ви ходите разом тільки в гості до родичів – це тривожний симптом. Зрештою ваш чоловік може вирішити, що ви (зауважте – ви, а не він!) Стаєте нудною і не вмієте розважатися. А це початок охолодження почуттів.

Як налагодити сексуальне життя з чоловіком?

Чоловік або хлопець , якого зовсім не цікавить, де ходить його кохана, впевнений, що вона нікуди від нього не дінеться.

Нудьга в стосунках в першу чергу вказує на те, що ви перестали бути цікавою самій собі.

Ну хто захоче жити з жінкою, яку треба постійно розважати? Адже чоловік – це не ваш особистий масовик-витівник, він теж сподівається отримувати від коханої щось крім турботи, смачного обіду і сексу.

Зрада чоловіка – серйозний привід переглянути своє життя і дізнатися, як викликати ревнощі невірного чоловіка. Психологія чоловіка така, що він полігамії від природи, тому інтрижка на стороні може не означати нічого серйозного.

Але якщо ситуація повторюється, це зовсім інший випадок. Ви не даєте чоловікові того, що йому необхідно, тому він намагається знайти це «щось» у інших жінок. Нарешті можна грамотно змусити чоловіка ревнувати на відстані.

Анатомія ревнощів: від теорії до практики

Красива до божевілля!

Поважаюча себе жінка і у власному городі буде виглядати бездоганно. Не носіть старі, вилинялі речі: звичайно, вони зручні і улюблені, але не надають вам привабливості.

І забудьте про «повсякденний» халат. Його надягають вранці, вставши з ліжка і ввечері – перед сном. Треба постійно красиво зачісуватися, робити педикюр і манікюр.

Якщо є бажання – можете нанести легкий макіяж.

Якщо ви раніше цього не робили – почніть негайно. Чоловік або вирішить, що у вас хтось з’явився і почуття ревнощів змусить його переглянути до вас своє ставлення, або знову вами зацікавиться, як жінкою.

Ви так і робите, але чоловікові все одно? Вам погано відома чоловіча психологія – чоловіки люблять нововведення. Змініть імідж, можливо ваш колишній образ був недостатньо ефектним або актуальним. Купіть новий одяг і взуття, прикраси, парфуми, обов’язково сходіть до перукаря, відвідайте косметолога або гомеопата. Змінитеся, але не для нього, а для себе! Тільки це спрацює.

Виходячи в люди ЗАВЖДИ виглядаєте «на 5+». Впевненість, доглянутість, підтягнута фігура і власний стиль в одязі неминуче залучать до вас чоловічу увагу. На вас будуть озиратися, а це якщо не відразу, то поступово почне викликати у чоловіка ревнощі.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

Порада! Постійно дотримуйтеся цих правил, навіть якщо не збираєтеся нікуди виходити з квартири або будинку. Повірте, чоловікові буде дуже приємно дивитися на вас. І стане постійним нагадуванням про те, що така жінка – ласий шматочок для інших чоловіків.

Без тебе мені світ не милий ?!

Чоловік – це світло у віконці, ваш світ і сенс вашого життя? Вітаємо, скоро вам доведеться шукати нове «віконце», сенс і світ на додачу. Чоловік не цінує жінку, яка розчиняється в ньому цілком. Така психологічна особливість більшості представників сильної статі. Він цінує ту, яка має власну мету і вміння бути щасливою самій по собі.

Знайдіть захоплення: творчість, спорт, музика, танці, туризм, кулінарія та почніть удосконалюватися в майстерності. У вас з’явиться енергія, нове коло знайомств і ваше сімейне життя буде змінюватися. І якщо раніше чоловік не боявся, що ви від нього підете, то тепер йому доведеться оперативно переглянути свою точку зору.

Чоловік пішов до молодої коханки: як пережити?

Важливо! Ваше захоплення ОБОВ’ЯЗКОВО повинно бути пов’язане зі спілкуванням з іншими чоловіками. По-перше, вам наговорять компліментів: це приємно, підвищує самооцінку і настрій. По-друге, якщо ваш викладач, тренер або партнер по танцях буде чоловік – ревнощі чоловіка гарантована!

«Допомагаємо» чоловікові ревнувати на відстані

Багатьом жінкам чоловіки приділяють мало уваги, затримуючись на роботі, роз’їжджаючи по відрядженнях і годинами засідаючи на нарадах або ділових переговорах. Вони рідко або взагалі не дзвонять, не беруть трубку, не пишуть смс і не відповідають на них і вважають, що «ось повернуся – тоді наговоримося».

Знаючи, як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити вас навіть якщо ви далеко від нього, можна змінити ситуацію, що склалася. Робиться це просто. Почніть з того, що не дзвоніть і не пишіть йому.

Сам подзвонив? Веселим голосом скажіть, що зараз дуже зайняті, не можете говорити і покладіть трубку.

Можна взагалі не відповідати на дзвінок – у вас теж є важливі справи! Написав смс? Надішліть відповідь години через 2-3. Якщо захочете.

Рада! Якщо боїтеся, що не утримаєтеся і відповісте – вам допоможе психологічна підтримка мудрої подруги. Поговоріть краще з нею, а не з чоловіком. І до речі, якщо він надумає передзвонити, то виявить, що ви розмовляєте з кимось іншим. Така нетипова поведінка спантеличить і насторожить чоловіка, буде викликати його ревнощі.

«З тобою добре, а без тебе … теж добре!»

Побут вбиває найсильніші почуття. Помітивши, що чоловік відверто нудьгує в вашому суспільстві, беріть ініціативу в свої руки. Для початку зробіть дозвілля: почніть ходити в місця, де ви до сих пір не були.

Замість кіно відвідайте театр або виставку, відмовтеся від ресторану, але сходіть в суші-бар, рушайте удвох на тур вихідного дня або в сусіднє місто на виступ імпонує вам обом виконавця.

Проявіть винахідливість!

Не треба постійно змушувати чоловіка ходити кудись разом з вами. Час від часу йдіть «у своїх справах» на самоті.

«Дела» можуть бути найрізноманітніші: зустріч з подружками, кінотеатр, концерт улюбленої групи, вилазка на природу в компанії ваших (НЕ загальних, а саме ваших) друзів, відвідування лазні або СПА, відпочинок в аквапарку.

Ви можете просто сходити в затишне кафе і посидіти там з ноутбуком за чашкою капучино і шоколадного тістечка.

Головне, без чоловіка. І не треба з порога розповідати йому де, як і з ким ви проводили час. Запитає – скажіть, що ходили за позитивом. Адже ви ж повернулися задоволена і життєрадісна! І мета досягнута: вас уже ревнують, та ще й як!

«Чому він мене не ревнує?» або 9 причин, які вбивають любов

Для того, щоб правильно використовувати поради психолога, треба розуміти через що саме ваше сімейне життя перестала приносити радість:

 1. Повний «занурення» в чоловіка . Це САМА головна жіноча помилка. У вашому житті немає НІЧОГО важливіше і цінніше, ніж ОН. Як тільки ви почали так думати – відносини близькі до завершення. Чоловік любить в жінці індивідуальність, цікаву і самостійну особистість. Покірну наложницю і служницю, що дивиться йому в рот, він точно не боїться втратити. Згадайте Роксолану: вона не просто так стала султаншею. Потрапивши в рабство вивчила кілька мов, навчилася розбиратися в східній політиці, опанувала віртуозною майстерністю «гаремних» інтриг і не припиняючи зусиль йшла до СВОЄЇ мети – стати східній правителькою. Ось її точно не треба було вчити, як як змусити чоловіка ревнувати! І чоловік обожнював її до самої смерті.
 2. Недоглянутість . Нехтувати своїм зовнішнім виглядом, розраховуючи тільки на те, що чоловік цінує вас за внутрішні якості – досить ризиковано. У переважній більшості випадків жінка, яка не приділяє своїй зовнішності належної уваги, втрачає свого партнера.
 3. Примхи і істерики . Перманентна істеричка, яка закочує один скандал за іншим, не подобається нікому. У тому числі адекватним чоловікам.
 4. Тотальний контроль . Будь-психологічно здоровий чоловік має захоплення або хобі. І має повне право не присвячувати в подробиці свою кохану. Це абсолютно нормально. До речі – вам варто надходити точно таким же чином. Ви можете знати про захоплення один одного, але змушувати чоловіка регулярно про них звітувати – помилка. Ви жінка, а не наглядач, а сім’я – не тюрма. Поважайте свободу партнера.
 5. Критика і постійне невдоволення . Ще одна крайність, в яку до нестями люблять впадати деякі жінки. Тут причина найчастіше криється в підсвідомому копіюванні стилю поведінки власних батьків. Вічно бурчить і «гризе» дружина і змирився (а іноді просто заляканий) чоловік – така картина взаємовідносин типова для багатьох сімей.
 6. Завищена самооцінка і вимоги . Запам’ятайте – ваш партнер ПОВНІСТЮ відповідає тому, чим ви зараз є. Хочете його змінити (або змінити) – міняйтеся самі. Сучасна психологія підтверджує цей факт.
 7. Неповага чоловіки, ігнорування його цінностей і інтересів . Не можна зневажати людину, з яким ви живете або зустрічаєтеся, не враховувати його інтересів при плануванні відпочинку або бюджету, не поважати його образ думок і дій, висміювати його світогляд. Поступаючи так, будьте готові до того, що йому це може набриднути або огиднути. І ви також.
 8. Сценарій «Мама-Син». У міру турботлива жінка приваблива для чоловіків. А ось дружина-мама – далеко не завжди.
 9. Постійні ревнощі і зради . Вам самій сподобалося б жити з такою людиною?

Читайте також:   Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Чоловік не хоче дітей: що робити?

Ми щиро сподіваємося, що наші поради та рекомендації про те, як змусити чоловіка «ефективно» ревнувати допоможуть вам повернути інтерес чоловіка і внесуть у відносини новизну і енергію пристрасті.

Важливо! НІКОЛИ не викликайте ревнощі чоловіка розмовами про те, що у вас з’явився інший! І тим більше не доводьте це на ділі.

Не починайте розмови про колишніх «кудись тебе-там-до-них» партнерах – це інфантильно і нерозумно. Подібні вчинки і розмови здатні викликати ревнощі, але деструктивну. Ви швидше відштовхне від себе чоловіка, причому надовго, якщо не назавжди.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'ю

Джерело: https://bewoman.club/kak-zastavit-muzha-revnovat-i-boyatsya-poteryat/

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити дружину: поради психолога

Щоб змусити чоловіка ревнувати, потрібно показати йому, що ви все ще гарні, бажані і цікаві іншим чоловікам. Вічно роздратована, сварлива дружина в брудному халаті з немитою головою навряд чи викличе ревнощі. Важливо добре виглядати, займатися саморозвитком і дотримуватися правил особистого простору.

Чоловік повинен дорожити дружиною і боятися втратити її. З боку жінки ці почуття повинні носити взаємний характер. Тільки тоді шлюб приречений на успіх, а в родині будуть дбайливо ставитися один до одного.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'юДружину потрібно ревнувати, щоб вона не відчувала себе непотрібною

Але бувають ситуації, коли колишню пристрасть з’їдає побут, все рідше хочеться проводити час разом, а чоловік перестає дарувати квіти, цікавитися зовнішністю і настроєм дружини. Особливо прикро це переживати жінкам, які перебувають у декреті. У них часто не залишається сил на романтику і пристрасть, а деякі чоловіки віддаляються і все більше часу проводять з друзями.

Як змусити чоловіка ревнувати і знову запалився почуттями:

 • Підвищити рівень загадковості – прибирати свій телефон подалі, виходити розмовляти в іншу кімнату, не дозволяти чоловікові читати приходять смс. Можна виправити ім’я подруги на чоловіче, щоб посилити ревнощі.
 • Рідше бувати вдома – посидіти в гостях у мами або подруги, а чоловікові сказати, що затрималася в кафе, зустрівши старого знайомого.
 • Купити собі букет квітів і прийти з ним додому – з’ясування, хто їх подарував і підвищена увага забезпечені.
 • Приділяти більше часу собі – записатися в тренажерний зал, почати відвідувати мовні курси, сходити в салон краси і змінити стиль.
 • Стежити за зовнішністю – мити голову і наносити макіяж, навіть якщо жінка в декреті, потрібно не тільки у свята. Халат і бігуді краще закинути в ящик шафи.
 • Піти на корпоративний захід без чоловіка, зробивши гарну зачіску і надівши елегантне плаття – нехай понервувати, поки чекає дружину.
 • Задивлятися на красивих чоловіків на вулиці, якщо чоловік сам крутить головою слідом проходять дівчатам. Нехай не думає, що тільки на його персони світ зійшовся клином.

Чоловіки цінують свободу. Не варто завалювати його повідомленнями і дзвонити кожні півгодини з розпитуваннями, де він знаходиться. Якщо раніше дружина була помічена в такій поведінці, але різко виправилася, у чоловіка точно виникне питання, чому вона перестала ним цікавитися.

Навіть в щасливих сім’ях, де чоловік і жінка більшу частину доби проводять разом, важливо зберігати особистий простір. Нехай у кожного будуть вільний час для власних справ і моменти побути наодинці з собою.

У ситуаціях, коли чоловікові потрібно надовго виїхати по роботі чи навчанні, важливо підтримувати романтичний настрій у відносинах. Нерідко після довгої розлуки пристрасті вщухають, чоловік перестає часто дзвонити і цікавитися дружиною.

Поради психолога з приводу освіження почуттів між парою, що знаходиться далеко:

 • Не брати трубку на першому ж гудку – хай почекає і поволнуется, ніж це його жінка так зайнята, що не підходить до телефону.
 • Попросити подругу, щоб вона зателефонувала під час спілкування з чоловіком і, не відключаючи його дзвінка, переключитися на другу лінію. Якщо чоловік запитає, хто дзвонив, відповісти, що це був просто знайомий.
 • Акцентувати увагу під час розмови на позитивних змінах в своїй зовнішності – розповісти, що змінила колір волосся, зачіску, схудла і т.д.

Щоб посилити ревнощі і увагу до себе, можна повідомити про похід з подругами в нічний клуб.

Головне в процесі пожвавлення почуттів за допомогою ревнощів – не переборщити. Перебуваючи на відстані від подружжя, чоловік може неправильно зрозуміти різкі зміни в її поведінці і отримати сильну образу за неувагу до його персони.

Буває і так, що відносини з чоловіком залишилися в минулому, розлучення оформлений, а негативні емоції і образа все ще в душі, хочеться помститися екс-дружину і викликати його ревнощі. Як свідчить психологія, зайвий раз самоствердитися і підвищити самооцінку – кращий спосіб терапії.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'юКолишнього чоловіка можна змусити понервувати за допомогою нових відносин

Щоб зробити неприємно колишньому, головним правилом жінки повинно стати те, що одна вона відчуває себе набагато щасливішими, ніж колись з ним. Переконати в цьому не тільки себе, але і його, можна за допомогою ряду ідей:

 • Не розміщувати в соціальних мережах сумні фотографії та статуси – нехай колишній думає, що без нього все відмінно.
 • Намагатися завжди виглядати бездоганно, навіть збираючись в магазин – раптом по дорозі зустрінеться колишній чоловік. Побачивши привабливу щасливу жінку, він, швидше за все, пошкодує про розрив.
 • Сходити на побачення з чоловіком, бажано спільним знайомим – колишній обов’язково дізнається про це.
 • Вести себе спокійно і майже байдуже при зустрічі з екс-чоловіком – можна поглядати на годинник, роблячи зайнятої вигляд. Не варто зацікавлено слухати про його роботі, собаці, поїздці на рибалку. Але і вести себе вороже теж не потрібно – це зайвий раз підкреслить ще не остиглі почуття і видасть сидить в душі образу.
 • Розповісти колишньому про свої поїздки, успіхи в кар’єрі та особистому житті – нехай знає, що життя без нього не закінчилася, а навпаки, заграла в новими фарбами.

Змусивши екс-чоловіка скаженіти, можна отримати задоволення і підвищити собі настрій.

Задоволення від того, що колишній ревнує, в результаті виявиться тимчасовим. Краще або забути людини остаточно, або спробувати знову вибудувати з ним стосунки, щоб позбутися від негативних емоцій.

Дані вище поради розраховані на спокійних і люблячих чоловіків, які з якоїсь причини просто охололи до жінки і перестали приділяти їй належну увагу. Викликати ревнощі потрібно тоді, коли на неї можна отримати адекватну реакцію, а не крик, скандал з рукоприкладством і подальшим розлученням. Про це слід пам’ятати і враховувати характер свого чоловіка.

Також рекомендуємо почитати: як забути колишнього хлопця

Джерело: https://www.baby.ru/wiki/kak-zastavit-nastoasego-ili-byvsego-muza-revnovat/

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити | Психологія

Кожна жінка мріє бути в центрі уваги, щоб чоловік нею захоплювався і постійно думав про неї. Коли протилежну стать перестає цікавитися вами, то це насторожує, і деякі дівчата намагаються розбудити інтерес шляхом ревнощів.

Вони починають придумувати різні варіанти для того, щоб змусити чоловіка або хлопця більше думати про себе найшвидшим способом. Але давайте задумаємося над питанням, чи дійсно таким шляхом дівчата здатні добитися уваги і захоплення.

А так же детально розберемося в способах їх досягнення.

Мало хто з дівчат замислюється про зворотне розвитку подій. Наприклад, якщо чоловік дізнається про те, що його половинка спілкується і проявляє симпатію до іншого чоловіка, то навряд чи цей вчинок викличе у нього захоплення. І скоріше за все він буде відчувати тільки негативні емоції і обурення. А разом з цим і недовіру, жінка ризикує тим, що чоловік зовсім відвернеться від неї.

Емоційний струс для відносин

Коли відносини вже притерлися, стали спокійніше і в них немає колишньої пристрасті та емоцій, парі стає нудно один з одним. І багатьох жінок починає цікавити питання, як зробити так, щоб чоловік почав ревнувати і почав більше дорожити стосунками з коханою дружиною?

Фахівці в області сімейних відносин стверджують, що для сімейних пар корисна і необхідна час від часу емоційна перезавантаження або струс.

А найяскравіше з її проявів, як відомо – ревнощі. Але від чого-то жінки не люблять це почуття, коли ревнувати доводиться їм самим.

Зате з завзятим інтересом готові дізнаватися способи, як надихнути чоловіка на ці емоції і змусити ревнувати до інших чоловіків.

Навіщо потрібна ревнощі?

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'юВиникає таке бажання у дівчат з різних причин. В основному, це ситуації, коли дружина прибуває в декретній відпустці і відчуває себе недостатньо привабливою для чоловіка. Домогосподарка, няня, хто завгодно, але вже не та приваблива дівчина, якій так захоплювався раніше її коханий. Вона занадто сильно прив’язана до дитини і у неї не вистачає достатньо часу на те щоб повністю привести себе в порядок. Крім цього виникає брак спілкування з чоловіком. У той час коли чоловік достатньо часу проводить в суспільстві інших жінок, перебуваючи на роботі або в службових справах тільки. У цей момент у подружжя виникає бажання привернути до себе увагу і показати, що вона теж здатна подобатися іншим чоловікам і викликати інтерес у протилежної статі.

Але зустрічаються так само ситуації, коли пара не відчуває нестачі в спілкуванні один з одним і жінка відчуває себе досить привабливою, але у неї все ж виникає бажання викликати ревнощі. Чому так відбувається? Найчастіше бо чоловік холодний і давно не проявляє ніяких емоцій в її сторону. Від цього бажання дівчини «перевірити» свого лицаря розгорається ще сильніше.

Іноді зустрічаються такі особини чоловічої статі, які абсолютно не ревнують свою половинку або дуже сильно це приховують. Така поведінка пояснюється певним складом характеру або вихованням. Можливо, у такого чоловіка в сім’ї не прийнято було показувати свої почуття на показ або він просто занадто впевнений у собі.

Шкідливі поради

Для того щоб викликати ревнощі у протилежної статі не обов’язково володіти яскравою і багатою фантазією. І якщо ви все-таки твердо впевнені у своєму рішенні, то існує безліч банальних способів, за допомогою яких легко полоскотати нерви своїй половинці.

Ось, наприклад, кілька шкідливих порад:

 • Як тільки у вас в черговий раз задзвонить телефон, тут же вибігайте в вільну кімнату і демонстративно закривайте двері. При цьому, розмовляйте не голосно, щоб чоловік не зміг розчути з ким саме ви зараз спілкуєтеся.
 • Попросіть подругу написати вам одне або два смс в пізній вечірній час.
 • З ранку, збираючись на роботу, одягніться понарядней і зробіть гарну зачіску, мимохідь повідомте чоловікові, що затримайтеся сьогодні на роботі пару годин.
 • Коли чоловік дзвонить – постарайтеся довше не брати трубку, нехай він задумається, чому ж ви зайняті.
 • Повертаючись, додому, купіть собі букет квітів, а вдома скажіть, що подарували знайомі.

Читайте також:   Ваги: сумісність з іншими знаками зодіакального кола

Зрозуміти, як викликати ревнощі у чоловіка нескладно, достатньо знати його характер і реакції на ті чи інші психологічні прийоми. Тому вибір залежить від можливого розвитку подій. І головне вчасно реанімувати ситуацію, якщо відчуваєте, вона занадто загострилася.

Чого робити не варто

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити сім'юЗмусити чоловіка, можливо, будь-якими способами, але при цьому не варто перегинати палицю. Тому уникайте наступних дій. У гонитві за підвищеною увагою з боку чоловіка, ні в якому разі не варто:

 • Повідомляти йому безпосередньо, що у вас з’явився хтось ще.
 • Розповідати йому про своїх колишніх і інтимні подробиці ваших відносин, щоб викликати ревнощі.
 • На зло чоловікові погоджуватися на зустріч зі стороннім чоловіком.

Ці дії повинні бути обдуманими і їх не варто здійснювати навіть в тому випадку, якщо ви не бажаєте більше зберігати відносини зі своїм чоловіком.

чоловіче думку

Останнім часом на багатьох форумах і психологічних курсах чоловіки виступають зі свою незалежну думку і намагаються пояснити дівчатам, як краще зрозуміти чоловічу психологію, і яким чином потрібно вибудовувати спілкування з протилежною статтю. Так ось саме чоловіча точка зору на спроби викликати ревнощі і підвищена увага власного чоловіка різко негативна.

Тому що, по-перше, на їхню думку, коли жінка по-справжньому любить свого чоловіка, вона ніколи не буде саме «змушувати» його що-небудь робити. А по-друге, якщо у панянки виникає бажання звернути всю увагу свого прекрасного принца на себе, то вона сама досить егоїстична.

І замість того, щоб продумувати хитромудрий план і всілякі хитрощі, повинна навпаки проявити більшу увагу до свого чоловіка. А саме активно почати цікавитися його життям, захопленнями, мріями і хобі. Тільки так по чоловічому думку прекрасна стать здатний підвищити до себе увагу.

Саме до такої жінки завжди приємно повертатися і тільки вона здатна підкорити чоловіче серце.

Так що, перш за все, задумайтеся, які саме почуття і емоції ви хочете викликати в своєму чоловікові. Звичайно, приємно коли чоловік ревнує, але будьте обережні. Головне не викликати зворотну реакцію у вигляді ненависті і втрати поваги до своєї персони.

Детальніше ознайомитися про різні види ревнощів і чоловічий точці зору на цю тему, дивіться у відео:

Джерело: https://mamamozhetvse.ru/kak-zastavit-muzha-revnovat-i-boyatsya-poteryat.html

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити

У житті кожної сімейної пари наступає момент, коли потрібно освіжити відносини. Способів і методів буває багато, від романтичних побачень і спільного відпочинку, до несподіваних і іноді екстравагантних сюрпризів. Але буває що по доброму вирішити проблеми тліючих відносин не виходить і тоді на допомогу приходить стара добра ревнощі.

Короткий зміст:

Почуття ревнощів викликається в вашому благовірному змушує його серце битися частіше, викидається рівень адреналіну в кров і пробуджує інстинкт мисливця.

Та й ви як тікає трепетна лань починаєте виглядати більш привабливо і сексуально.

Такий вид емоційної підживлення корисний для обох подружжя, він починає помічати вас красиву жінку, а ви в свою чергу на його питання де була і що робила починати з ним кокетувати, що зачіпає романтичні нотки ваших сердець.

На словах все звучить добре, але на ділі багатьом з нас потрібна інструкція.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити? Як пробудити в ньому саме почуття ревнощів, а не агресії, де знаходиться ця тонка грань між позитивним ефектом і манією переслідування? Кілька корисних порад і правил допоможуть вам в боротьбі за увагу чоловіка і з легкістю привнесуть нотки закоханості в ваше життя.

розвивайся

Ти давно мріяла навчитися танцювати танго або вивчити іспанську. Саме час цим зайнятися. Ти достатній час присвятила чоловікові і облаштування побуту. Він давно звик, що ти чекаєш його будинку з вечерею і питаннями про минулий день, і від того розслабився. Він думає що ти в безпеці і ніхто і ніщо не зазіхнути на його жінку.

Піди на курси мов, танцю або фітнес клуб де тренер приємний молодий чоловік.

На рухомих і людних заняттях обов’язково знайдеться той хто зробить тобі комплімент і ти прийдеш додому з палаючими очима, що неодмінно помітить твій чоловік.

Його інстинкти активізуються і ти не встигнеш озирнутися як він почне цікавитися твоєї особистістю, а може і разом з тобою піде вчитися гарячим латиноамериканським танцям, щоб показати конкурентам, що ти під надійним захистом.

У коло своїх інтересів не варто включати гуртки з в’язання або вишивання хрестиком. Чоловікові не дурні, він прекрасно розуміє, що потенційної загрози там немає і буде вести себе як і раніше. Що б не доводити до скандалів і крайнощів, записавшись в який-небудь клуб не забувай виконувати звичні домашні обов’язки, а то задоволена дружина і брудні шкарпетки можуть викликати не правильну реакцію.

Будь вродливою

Це мабуть найголовніша заповідь для всіх без винятку жінок виходять заміж або вступають в серйозні стосунки. Бути гарною господинею це чудово, але ще краще якщо ви доглянута і приваблива господиня.

Спробуйте хоча б розпустити волосся або накрутити пару пасом біля скронь, і нафарбувати губи. Перед виходом в магазин зробіть легкий макіяж, досить підфарбувати вії, напудритись і нафарбувати губи.

Та хоча б нанесіть крапельку духів! Такі зміни чоловік помітить моментально і почне судорожно міркувати, що ж трапилося?

Звичайно більшість чоловіків прийде до єдиного висновку.

Висновку про те що у його найдорожчої половинки завівся залицяльник! У цей момент від вас вимагається тільки переконати супутника життя, що ви вирішили бути для нього красивою і чарівною і що нікого крім нього у вас і в думках не було, опускаючи кокетливо погляд і ховаючи задоволену посмішку.

Так чи інакше в вашій поведінці повинен бути елемент загадковості, що б чоловік начебто повірив вам, але продовжував сумніватися. В цьому випадку у нього включитися режим конкуренції з невидимим ворогом і найімовірніше ви відчуєте на собі посилену увагу.

будь загадковою

Все абсолютно всі чоловіки божеволіють по жінках загадок. Вони як маленькі діти, яких манить незрозуміле і невідоме. Простіше сказати, ніж зробити, подумаєте ви після 5,7,10, а то і 15 років шлюбу. Як стати жінкою загадкою коли він знає мене вздовж і поперек. Повірте є способи, для вас немає нічого неможливого бо ви жінка!

Швидше за все ваш розпорядок дня і поведінку за довгі роки не змінювалося.

Чоловік звик до того що ви зустрічаєте його ввечері вдома з накритим столом, або приходьте з роботи в певний час і готуєте вечерю, займаєтеся дітьми, обговорюєте справи за минулий день і будуєте плани на майбутній.

Що по четвергах приблизно в 8 вечора вам дзвонить мама, по суботах подруга, а щоп’ятниці класна керівниця ваших дітей. А що якщо в незвичне для вас і його час задзвонив ваш телефон? Однозначно це буде як грім серед ясного неба!

Та ще якщо ви вийдете в інше приміщення з переляканим виглядом стискаючи телефон в руках. На перший раз може ви і не викличете ніяких підозр, хіба мало що сталося у подруги, мами або колезі по роботі.

А ось якщо і такі дзвінки або повідомлення почнуть відбуватися регулярно, а ви будете постійно віддалятися в іншу кімнату для спілкування, це вже почне наводити вашого благовірного на певні думки.

У цьому інтригуючому занятті ваше завдання знайти вірного соратника і неоднозначно підписати контакт.

Наприклад, Женя танці або Саша курси.

По-перше в таких іменах не зрозуміло хто їх володар, чоловік або жінка, по-друге якщо ви виконали перший пункт наших рекомендацій про саморозвиток, то все буде виглядати дуже правдоподібно.

Залишайте періодично телефон без нагляду, що об’єкт інтриги побачив дзвінки або смс від абонента Саша курси. Через якийсь час чоловік проявить свою ревниву натуру.

Для здійснення цього плану вам необхідний вірний соратник і помічник, і швидше за все це буде найближча подруга, яка в вогонь, і воду і мідні труби.

Якщо ви впевнені в своїх силах, то можна підключити одного чоловіка і попросити дзвонити або писати його в потрібне для вас час.

Найголовніше, що б смс повідомлення не носили відвертий характер, це загрожує вже не ревнощами, а підозрою в зраді і може виступити доказом цього.

Періодично робіть так, що все це попадався на очі вашому чоловікові, при дзвінку йдіть в іншу кімнату, хіхікайте і посміхайтеся. І нарешті поставте пароль на телефон. Все це в сукупності повинно здобути ефект.

Де ти була?

Ще один спосіб як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити це просто-напросто вийти за рамки звичайної поведінки. Деякі чоловіки дуже гостро реагують на зміну звичної обстановки у коло.

Для них буде не комфортна ситуація якщо ви пару раз в тиждень будете затримуватися на роботі або після роботи будете зустрічатися з подругою випити чай, тільки звичайно виразно відповідати чому ви прийшли додому пізніше звичайного не варто, пам’ятаємо про елемент загадковості.

Уявіть ситуацію коли ви приходите додому, а від вас пахне кавою тістечками або келихом червоного? Для нього це те ж саме, що для вас запах жіночих парфумів від його сорочки.

Можна навіть один раз відповісти на дзвінок і швидко сказати, що зайняті і передзвоніть пізніше, і покласти трубку не чекаючи відповіді від нього. Через 40 хвилин або годину передзвоніть і скажіть, що були зайняті на роботі і не могли розмовляти.

Швидше за все через пару таких прийомів чоловік прийде зустрічати вас до дверей офісу.

У цій ситуації не варто перегинати палицю і зникати на тривалий час, повертаючись в сімейне гніздечко з сильним запахом алкоголю і розпатланий вигляді. Це матиме негативні наслідки у вигляді скандалів і бурхливих з’ясувань відносин, і в кінцевому підсумку це акт не поваги, а нам це не потрібно.

Букет від таємного шанувальника

Сьогодні в століття високих технологій можна зробити замовлення по інтернету. Вам в офіс або додому принесуть букет квітів з листівкою, де будуть написані компліменти на вашу адресу від таємного залицяльника. Цей буде справжня струс для чоловіка, яка зажгёт червону лампочку тривоги в його голові.

Тільки врахуйте, що б таємниця не розкрилася ні в якому разі не сплачуйте замовлення своєї банківською картою. Дайте грошей подрузі попросіть її оплатити замовлення зі своєї картки, або з електронного гаманця. Це повинен бути джерело про який ваша половинка не знає і не має доступу до інформації.

Як змусити чоловіка ревнувати і боятися втратити, якщо семеро по лавках

Коли у вашому житті з’являються діти все стає в кілька разів складніше, особливо в перший рік життя. Постійний недосип, плач ночами, забруднена футболка дитячим харчуванням, пелюшки, підгузники, голова йде обертом.

У цій ситуації легко втратити інтерес чоловіка до себе. Не переживайте, як тільки малюк увійде в активне соціальне життя, разом з ним в неї ввійдете і ви.

На дитячі свята та ранки ходять інші чоловіки, дядька і просто персонал за наймом.

Використовуйте ці можливості, що б постріляти очками або пококетувати, скажімо з крокодилом Геною, напевно за личиною зеленого ховається молодий і палкий студент.

Чоловік однозначно помітить вашу діяльність, але в пряму докір висловити не зможе. Чи не скаже ж він, що приревнував до крокодила Гену.

З цієї аналогії фліртуйте всюди і завжди, але пам’ятайте про рамка пристойності і акуратності своїх дій.

Поєднавши всі стратегії і поради ваша мета буде легко досяжна. Тільки завжди пам’ятайте про обережність і підбирайте методи в залежності від темпераменту чоловіка.

Буває так, що ви хотіли викликати легке почуття ревнощів, яке б стимулювало його, а на ділі він виявився моторошним ревнивцем і тепер не дає вам спокійно жити.

У будь-якому випадку краще вас ні хто не знає які методи спрацюють з вашою половинкою. Будьте прекрасні, ви цього варті.

Джерело: http://maski.info/kak-zastavit-muzha-revnovat-i-boyatsya-poteryat/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *