Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

Чоловікам подобається підвищений жіночу увагу. Якщо красива дівчина проявляє інтерес, чоловік отримує величезне задоволення. Однак такі ситуації виникають рідко. Тому серед чоловіків вельми популярний питання про те, як змусити дівчину бігати за хлопцем. Для цього необхідно розбиратися в жіночій психології, вміти маніпулювати жінками.

Зміст приховати

методи маніпуляції

Щоб маніпулювати жінкою, потрібно знати інтереси, бажання, цілі улюбленої. Також можна використовувати додаткові варіанти маніпуляції жінками. Способами психологічного впливу є:

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

 1. Прояв байдужості. Дівчата тягнуться до хлопців, які ігнорують їх знаки уваги. Однак при використанні цього психологічного прийому не можна перегинати палицю. Не можна забувати про ласку, ніжність, увагу при наявності діючих відносин. Якщо відсутні ці складові, дівчина відвернеться від хлопця. Потрібно навчитися показувати почуття, одночасно закриваючись від звичних способів спілкування.
 2. Знайти справжнє чоловіче хобі. Дівчата з цікавістю дивляться на хлопців, захоплено займаються улюбленою справою. Серед подібних хобі виділяють заняття спортом, гру на музичних інструментах, фотозйомку.
 3. Щоб керувати чоловіком, дівчата застосовують спосіб маніпулювання, заснований на ревнощів. Якщо не показувати почуттів, жінка зрозуміє, що агітувати улюбленого марно. Якщо улюблена намагається зухвало одягнутися, нафарбуватися, не показуйте невдоволення.
 4. Телефонуйте, пишіть, збудили дівчину тільки по важливих приводів. Створіть образ зайнятого, серйозного, рішучого, самодостатнього чоловіка, який переслідує конкретні цілі.
  Психологи радять регулярно займатися саморозвитком. Дівчата тягнуться до хлопця, який намагається стати розумнішими, розвиває тіло, займається власними проектами для досягнення матеріальної незалежності.

Які типи чоловіків приваблюють жінок?

Перед початком маніпуляції жінкою потрібно визначити тип чоловіків, який їй подобається. Зазвичай об’єктами зітхання виступають наступні типи хлопців:

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

 1. Чоловіки, що домоглися певних висот, що не залежать від оточуючих. Такі люди знають собі ціну. Вони заперечують підпорядкування дівчатам. Сильний чоловік перевершує інших по спілкуванню, поведінки. Стримує себе, контролює бажання.
 2. Чоловіки, які вміють вільно спілкуватися з жінками, обговорювати різні теми, безстрашні, знаходять вихід зі спірних ситуаціях.
 3. За захопленими улюбленою справою чоловіками. Люди, повністю віддають себе роботі, завжди привертають жінок.

Жінки люблять представників чоловічої статі, які задоволені життям, вміють отримувати задоволенням з різних її проявів

Вони без проблем можуть знайти дівчину для відносин. Окремою категорією є зірки кіно, блогери, музиканти. Знаменитості представляють групу людей, яка знаходиться поза конкуренцією.

особливості ситуації

При бажанні залучити жінку потрібно враховувати певні особливості жіночого сприйняття відносин. Необхідно брати до уваги ситуацію, що склалася у відносинах дівчата і чоловіки, щоб своїми діями остаточно не зруйнувати їх.

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

Наприклад, для фотозйомки потрібно купити спеціальне обладнання та намагатися відобразити цікаві і гарні моменти. Інтерес потрібно постійно підігрівати: їздити по фотосесій, брати участь оператором на заходах.

Спочатку дівчина не буде звертати уваги, проте поступово інтерес посилиться. Поступово потрібно довести до того, що хобі почне більшу частину вільного часу.

Жінка почне страждати без уваги, почне вигадувати способи, як повернути інтерес улюбленого. Намагатиметься зацікавити хлопця.

Техніка «ближче – далі»

Психологічний метод, заснований на викликанні негативних, а потім позитивних емоцій. Таким способом часто користуються жінки, для досягнення особистих інтересів у відносинах з чоловіками.

Техніка «ближче-далі» складається з двох етапів. Першим є зближення. При ньому необхідно виконувати дії, які зміцнюють відносини, що чіпляють дівчину:

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

 • робити компліменти;
 • влаштовувати романтичні вечори;
 • відвідувати гарні місця, пам’ятки;
 • дарувати подарунки;
 • хвалити, говорити красиві слова;
 • регулярно дзвонити, запрошувати погуляти.

Сукупність дій дозволить створити образ ідеального, турботливого, чуттєвого чоловіки. Наступний етап техніки – віддалення. Методика вимагає виконання наступного комплексу дій:

 1. Перестати дзвонити.
 2. Домогтися перерви спілкування: особистих зустрічей, віртуального спілкування.
 3. Ігнорувати дзвінки, але перегинати не можна. Через 3 пропущених виклику, необхідно передзвонити, сказати, що зайнятий.

Можна спробувати вказати на недоліки дівчини. Однак потрібно діяти обережно, правильно розставляти пріоритети. Грубі слова щодо недоліків зруйнують міцні узи, викличуть неприязнь жінки.

Ревнощі – кращий спосіб маніпулювання

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

Щоб збільшити інтерес, потрібно показати жінці, що ви цікаві іншим представницям слабкої статі. Спілкуйтеся і фліртуйте зі знайомими дівчатами: сусідками, колегами, подругами. Важливо не перегинати палицю, інакше можна втратити відносин.

Стандартна реакція жінки на ревнощі – викликати її у відповідь

На цьому етапі психологічного прийому важливо приховувати слабкість. Коли дівчина зрозуміє, що марно намагатися викликати зворотну ревнощі, вона зміниться. Метаморфози позначаться на відносинах з хлопцем, зовнішньому вигляді жінки, її світогляді. Вона почне бігати за чоловіком.

Способи повернення коханої

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

Привернути увагу колишньої можна повною байдужістю, активними змінами в своєму житті. Якщо чоловік починає добре заробляти, змінює стиль життя, колишня дівчина буде намагатися добитися відновлення старих контактів. Психологи радять відмовитися від повернення минулого.

Чоловіки люблять підвищену жіночу увагу. Щоб його досягти, потрібно навчитися маніпулювати жінками. Необхідно враховувати ставлення дівчини, знати її бажання, не поспішати, акуратно змінювати тактику ведення спілкування. Дотримуючись правильну послідовність дій, можна домогтися бажаного результату.

10 способів закохати в себе дівчину

Джерело: https://mystroimmir.ru/psihologiya/otnoshenija/devushka-begaet-za-toboj.html

Як змусити дівчину бігати за тобою: 5 безвідмовних способів

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулюванняЧерез складного психоемоційного пристрої панянки кілька разів на годину сумують, нервують, веселяться і радіють. Як змусити дівчину закохатися і бігати за тобою, знають тільки знавці жіночої психології. Вони впевнені, що вся справа в гормонах. Жіночий організм виділяє в 4 рази більше ендорфінів і в 6 разів більше серотоніну, ніж чоловічий. З такою великою кількістю емоційних збудників нелегко концентруватися на певних почуттях.

В яких випадках чоловіки вдаються до маніпуляцій

Осягнути глибину дівочої душі намагалися філософи і мислителі всіх часів, про неї писали поети, її вихваляли в піснях. З появою психологічних наук і виділенням міжособистісних відносин як ключового фактора дослідження жіночі переживання були охоплені новою хвилею популярності.

Психоаналітики опитували десятки чоловіків, виділяючи ключові аспекти межполового спілкування. Першим вченим, який зміг скласти найбільш детальну картину такого спілкування, став Зигмунд Фрейд. Він виділив 4 основних компоненти вербальної комунікації:

Те, що не можна приховати від оточуючих: ознаки жіночої симпатії

 • симпатія;
 • відраза;
 • жадання;
 • байдужість.

Фрейд зробив приголомшливий висновок: жінки відчувають відразу і байдужість набагато частіше, ніж позитивні почуття. Чоловіки, в свою чергу, схильні симпатизувати і бажати найбільш інтенсивно. Коли комунікативні компоненти не взаємні, один з партнерів робить спробу досягти балансу за допомогою маніпуляції.

Психологія дає 10 докладних рекомендацій по маніпуляції. Вони будуть викладені далі, але перед тим, як переходити до ознайомлення з ними, слід заглибитися в особливості жіночої психіки.

Якості ідеального чоловіка на думку дівчат

У 70-х роках минулого століття зародилася молода психотерапевтична галузь НЛП. Нейролінгвістичне програмування зробило своєю основною метою поглиблене вивчення людських відмінностей з метою формування терапевтичного втручання. Якщо говорити простими словами, то вчені шукали подібності та відмінності людей, щоб надалі працювати з ними.

У числі засновників молодий науки була талановита вчений Леслі Кемерон Бендлер. Її спеціальністю була сімейна психологія.

Вона опитувала і консультувала сотні чоловіків і жінок, щоб зрозуміти, які установки вони мають відносно один одного, а також які загальні риси сформувалися в їх несвідомому.

Доктор Бендлер сформулювала і описала жіночі думки про те, яким є справжній чоловік.

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

Якщо хлопець шукає спосіб, як зробити так, щоб ваша дівчина ревнувала і бігала за тобою, йому рекомендується ретельно ознайомитися зі списком психолога:

 1. Рішучість. Улюблена чоловіча риса серед жінок. Принц на білому коні може не бути принцом, але нерішучим він бути не може.
 2. Мужність. Кажуть, існує дуже тонка паралель між світом людей і дикою природою. У цій теорії рисами домінуючого самця повинен володіти чоловік.
 3. Надійність. Чоловіче плече, на яке можна спертися і покластися.
 4. Ініціативність. Дуже схоже з рішучістю, але тут мова йде про нескінченному потоці ідей по завоюванню світу.
 5. Романтичність. Шкільні уроки історії про лицарів залишили свій слід в крихкому жіночому серці.

Основні способи управління жіночими почуттями

Тепер від теорії до практики. Після того як тонка жіноча організація вивчена і систематизована, пора братися за справу. Осягнути почуття мало, головне – налаштувати їх вектор в своєму напрямку.

Як тільки зародилася психоаналітика, вчені-чоловіки стали шукати способи змусити будь-яку дівчину закохуватися і бігати за хлопцем. Ними керувала практична актуальність досліджень. І способи були знайдені.

Вивчити її характер і пристрасті

У кожному хлопцеві живе слідчий і розвідник. Головне, вчасно їх розбудити і вміло скористатися необхідними навичками.

Як сподобатися красивій дівчині: зовнішні і внутрішні якості

Кращий спосіб – досконально вивчити об’єкт жадання. Вистежувати обраницю не потрібно – це може відштовхнути її та всерйоз налякати. Є простий алгоритм аналітики жіночих інтересів:

 1. Коло спілкування. Недарма мудреці говорили: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти». Дівчину характеризує коло спілкування, в якому вона обертається.
 2. Факультативи та гуртки за інтересами. Хобі завжди має спеціальну структуру, визначену формальну організацію, в якій займаються улюбленим захопленням. Дізнатися інформацію про те, які гуртки та секції відвідує дівчина, можна за допомогою інтернет-порталів.
 3. Соціальні мережі. Вони є наймасовішим сховищем корисної інформації. У інстаграме можна знайти багато фото, на яких є і друзі, і родичі, а також основна інформація про розваги і поїздках. У твіттері дівчата часто діляться своїми думками і планами на вихідні.

Показувати, що зайнятий важливішими справами

Коли психології не існувало, передова інтелігенція намагалася самостійно осягнути тонкощі спілкування з жінками. Великий російський письменник Олександр Сергійович Пушкін вчив нас: «Чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй». Нехитрі рядки відбили в собі основну суть чоловічих маніпуляцій – показати дівчині повну незацікавленість.

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

Бездіяльність грає роль особливого тригера, який зуміє змусити дівчину почуватися некомфортно, спонукає в ній бажання довести свою привабливість і викличе інтерес. Як тільки чоловік продемонструє байдужість, він набере сто очок фори.

Приділяти час своєму хобі

Якщо чоловік відчуває до дівчини серйозне потяг і хоче, щоб вона бігала за ним, йому необхідно придумати ефективне заняття на час гри в байдужість.

Найлегше робити вигляд, що жінка не уявляє для тебе особливого інтересу, коли в реальному житті є спосіб виливати все почуття і емоції в матеріальне хобі. До пошуку захоплення слід підходити усвідомлено, адже інколи доводиться буквально лікті кусати, щоб утриматися від бажання написати або подзвонити своїй обраниці.

Метод створення альтернативної реальності придумав Зигмунд Фрейд, за що сотні чоловіків з усього світу можуть сказати йому величезне спасибі. Цікаве і захоплююче хобі допоможе не тільки вбивати час, але і внесе позитивні зміни в життя: очі придбають блиск, сформується нове коло спілкування, центр всесвіту зміститься з недоступного об’єкта для захоплення.

Читайте також:   Чому хлопці не звертають на мене уваги: аналіз проблеми

Ненадовго втратити до неї інтерес

Слід трохи детальніше сказати про альтернативну реальність Фрейда. Справа в тому, що людина, формуючи для свого організму певні стійкі звички, створює так звану середу їх розвитку.

Що подобається дівчатам в хлопцях: як стати для неї ідеалом

Взяти, наприклад, вживання алкоголю або куріння. Ці руйнують звички мають своє середовище, найчастіше нею є розважальні заходи.

Крім цього, є люди, які спонукають звичку: п’ють і палять друзі, знайомі. Останнім чинником є ​​тригери.

Наприклад, бажання закурити виникає від стресу, а алкоголь проникає в людське життя під впливом депресивного настрою.

Закоханість розвивається за схожим типом. Хлопець бачить дівчину в певному місці, його приваблює набір конкретних дій, які вона здійснює. Все це викликає в ньому бажання і, як наслідок, почуття закоханості. Коли ж інтерес буде втрачено, це відразу спровокує її бігати за хлопцем. Але втратити інтерес вдасться тільки за допомогою зміщення звичок.

Якщо чоловік зустрічався з жінкою в кафе, слід змінити місце для обіду. На навчанні можна взяти лікарняний, автобус змінити на маршрутку. Щоб дівчата бігали за чоловіком, потрібно частіше залишати їх на самоті. Ця непідробна істина, сформульована на початку XX століття, особливо актуальна зараз.

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

Пофліртувати з іншого

Ефективним способом для стимуляції жіночого інтересу буде створення почуття конкуренції. Провідний спеціаліст в області відносин Річард Бендлер виділяв суперництво як основний спосіб залучення уваги дівчини. Для того щоб вміло скористатися цим способом, потрібно надати легкі знаки уваги сторонньої дівчині.

Через двозначного компліменту вона може вмить почати ревнувати. Такий знак уваги повинен бути умовним, щоб його можна було одночасно сприйняти як спосіб флірту і елемент ввічливості. Приклади компліментів:

 1. Здається, дуже красива дівчина припаркувалася на моєму місці.
 2. Дівчина, ви настільки чарівні, що неодмінно повинні знати дорогу до найближчого торгового центру.
 3. Здається, я осліп від вашої привабливості.

Тактика поведінки в залежності від ситуації

Середньовічні французькі філософи першими почали порівнювати любовні завоювання з військовими битвами.

І тим і іншим одночасно повинні керувати продумана тактика, ретельно спланований маневр і кілька стратегій для наступу.
Вибудувати відносини можна лише завдяки злагодженій роботі обох партнерів.

Такі партнери повинні регулярно коригувати свою поведінку і вибирати правильну тактику в залежності від ситуації, яка відбувається.

Якщо це дружина

Сімейне життя – більш складний і багатогранний процес, ніж повсякденна комунікація. Як правило, відносини між подружжям формувалися багато років.

Партнери оголили один перед одним свій характер, продемонстрували слабкість і вади, а також «розкрили козирі», розігруючи одні і ті ж маніпуляції багаторазово, тому змусити навіть колишню дівчину бігати за тобою в разі одруження непросто.

Спокушання заміжньої жінки: покрокова інструкція

Для початку в відносини потрібно повернути пристрасть. Компліменти, романтичне побачення і пристрасний гарячий секс нагадають їй про те, що відносини потрібно цінувати і дорожити ними. Після того як фундамент укріплений пристрасними ночами, можна підігріти інтерес за допомогою легкого ігнор. Кілька залишених без відповіді СМС і незначна затримка з роботи посилять інтерес подружжя.

Якщо чоловік не знає ефективних способів ігнорувати дівчину, йому необхідно почитати праці Еріка Берна, особливо книгу «Ігри, в які грають люди». Там детально описані методи успішних мовних комунікацій.

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

Як вести себе з колишньою

Як тільки хлопець стикається з розривом, він хоче повернути дівчину відразу після розставання. Головне – показати їй, що розрив був помилковим, а міцний союз – це ідеальна альтернатива для будівництва щасливого майбутнього.

Чоловік повинен стати психологом, романтиком, кращим другом і пристрасним коханцем. Йому необхідно заповнити всі матеріально-духовні прогалини в любовній історії і вивести відносини на новий рівень. Головне правило – доводити не словами, а вчинками. Якщо відносини закінчилися, значить, потрібно знайти причини непорозуміння і усунути їх правильними діями.

Хлопець, який вирішив повернути колишню, зможе це провернути тільки за допомогою конкретних і не потребують зволікання дій.

Як звести з розуму колегу

Робочий колектив відрізняє рутинна і формальна обстановка. У ньому зазвичай день протікає нудно, рамки спілкування не виходять за шаблонні фрази і навіть обідні посиденьки не мають неформального забарвлення.

Кращим способом справити враження на колегу буде привнесення різноманітності в сумну робочу життя. Чоловік повинен освоїти навички нестандартного поведінки. Лише чітке розуміння, як провокаційно поводитися в робочому колективі, допоможе зацікавити її.

Вийти за рамки шаблонного поведінки можна за допомогою зміни в іміджі, а також завдяки використанню технік зі зваблення.

Метод льоду і полум’я буде найбільш виграшним. При його використанні компліменти і знаки уваги слід чергувати з холоднокровністю. Непередбачуваність підкупить жінку, закріплюючи на маніпуляторі фокус уваги.

Зацікавити колегу по роботі можна за допомогою джентльменського вчинку. Чоловік повинен викликатися допомогти їй в будь-якій справі, починаючи від незакінченого ремонту, закінчуючи серйозною розмовою з настирливим залицяльником. Прояв героїчних рис характеру зближує потенційних партнерів.

Існують мільйони підходів і технік зі зваблення жінок і маніпуляції над ними. Слід пам’ятати, що будь-яка техніка втрачає свою ефективність там, де починаються нав’язливість і передбачуваність.

Підкорити дамське серце можна чесністю, відкритістю і мужністю, однак кілька хитрощів, які застосовуються в помірних кількостях, здатні дати цим почуттям зміцніти. Як тільки чоловік знаходить рішучість і бажання діяти, він зможе зацікавити колишню, майбутню і справжню дівчину і змусити її бігати за тобою.

Джерело: https://onelove.su/kak-zastavit-devushku-begat-za-toboj/

Як змусити дівчину бігати за тобою: 4 ефективних методу

Гарненька дівчина сама бігає за чоловіком і всіляко добивається його уваги? Погодьтеся, не сама стандартна ситуація. Ми звикли, щоб молода людина ініціював відносини і пробивався до дівочого серця крізь крижане байдужість.

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

Однак не всім подобається такий розклад: бігаєш за нею, нагадуєш про себе, кличеш на побачення … А що в результаті? Постійні відмови і розчарування.

Не дивно, що багато чоловіків постійно ставлять одне і те ж питання: як змусити дівчину бігати за тобою? Не у кожного чоловіка і не з кожною жінкою так трапитися, але спробувати все ж варто. Чи згодні?

Риси привабливого для дівчат чоловіки

Перш ніж говорити про конкретні підходах, давайте розглянемо, які якості і особливості приваблюють дівчат.

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулюванняПерш за все, бажаний хлопець рішучий, незалежний і впевнений в собі. Що б не говорили жінки про прагнення загнати чоловіка під каблук, сильний і випромінює впевненість хлопець у них в пріоритеті.

 • Кожній дівчині хочеться мати захисника, який зможе позбавити її від будь-якої проблеми.
 • Крім того, привабливим в жіночих очах є той чоловік, який хоче рости, розвиватися, постійно працюючи над собою.
 • До речі, психологи пояснюють саме цим секрет відомих чоловіків: жінка відчувають потяг до тих, що ще недавно був звичайною людиною, а зараз отримав заслужену славу.

Чи не станемо сперечатися і з добре відомою тезою, що дівчата вважають за краще успішних чоловіків. І не потрібно звинувачувати представниць слабкої статі в зайвій меркантильності.

Жінки хочуть жити в достатку і в ньому ж виховувати свої майбутніх дітей. Таким чином, працює формула: успішність = гроші = відсутність тривоги за майбутнє.

Якщо ж в даний час хлопець не є мільйонером, але прагне реалізувати себе, діючи за чітким планом, дівчата розцінюють це вкрай позитивно: є непоганий потенціал для розвитку. Саме за таким чоловіком з великою часткою ймовірності будуть бігати жінки.

Успішність складається з 2 ланок:

 • здатність поставити перед собою реалістичну, але амбітну мету;
 • вміння її досягти.

Завдання, безумовно, слід ставити конкретні, досяжні, причому вони повинні обмежуватися певними часовими інтервалами. Важливо контролювати їх реалізацію, наприклад, записуючи все в блокнот. Так ви будете точно знати, що ви вже зробили, а що ще необхідний виконати.

Як змусити дівчину бігати за тобою? ефективні методи

Отже, в більшості випадків успішність стає ключовим моментом, який визначає потяг дівчат до чоловіка. Але є й інші методи, які також здатні змусити жінку «переслідувати» вас. Як це можна реалізувати?

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

 1. Не показуйте надмірної зацікавленості у відносинах з дівчиною. Пам’ятайте, як Пушкін відзначав, що сподобатися жінці можна через байдужість? Звикнувши до чоловічого увазі, дівчина підсвідомо почне добиватися он того «байдужого колоди». Однак не слід демонструвати лише байдужість, оскільки без ласки і любові відносини зійдуть нанівець. Подібна половинчастість тільки підігріває потяг жінки. Тобто хлопцеві потрібно бути відкритим для почуттів, але показувати свою відстороненість.
 2. Знайдіть цікаве або незвичайне захоплення. Жінкам подобаються ті представники сильної статі, які мають справжнє чоловіче хобі. Важливо показати, що ви цілеспрямована людина. Такими захопленнями можуть бути:
  • полювання або риболовля – реально чоловіче заняття, однак більше підходить чоловікам старшого віку;
  • гірськолижний спорт – крім того, що це формує гарну фігуру, на лижних схилах можна зустріти багато привабливих і активних дівчат;
  • фотозйомка – практика, освоюйте настройки, ракурси, програми типу фотошоп, а ваші фотографії в соціальних мережах спонукають дівчат зв’язатися з вами;
 3. Чи не ревнуйте. Ревнувати – показувати власну вразливість і прихильність. Тобто дівчина відчуває свою перевагу над вами. Не секрет, що одним з маніпулятивних способів, яким частенько користуються дівчата, є викликання ревнощів. Наприклад, жінка каже, що нею цікавляться інші чоловіки, або спеціально надягає міні-спідниці і сукні з глибоким декольте. Навіть якщо це вам не подобається, не робіть зауваження, просто відзначте, що вона відмінно виглядає.
 4. Не дзвоніть і не пишіть без особливого приводу. Як звернутись дівчиною лише у справі. Створивши образ зайнятої людини, потрібно його всіляко підтримувати. Зателефонувавши, не ставте стандартних запитань, відразу після короткого «привіт» переходите до справи. Крім того, якщо ви задумалися над тим, як змусити горду дівчину страждати, спробуйте не виходити з нею на зв’язок кілька днів.

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

Поради досить прості, однак і в їх реалізації на практиці є певні особливості. Не можна різко міняти свою поведінку – вчорашній романтик раптом стає пропалені циніком. Ймовірно, незнайомі панянки нічого не помітять каверзи, а ось та дівчина, яка вам подобається, цілком може «просечь фішку». Міняйте звички поступово і без особливого фанатизму!

Поради психолога

Якщо в голові раз у раз виникає питання, як змусити свою колишню дівчину бігати за тобою, прислухайтеся до рекомендацій психологів. А вони не радять демонструвати Гордячка, що ви готові згортати заради неї гори. На жаль, не всі цінують добре ставлення.

Читайте також:   Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Більшості дівчат не потрібен раб. Ми вже говорили, що в прекрасних голівках проходить відбір рівноцінного партнера, а ще краще – знайти того самого «справжнього» чоловіка, який буде домінувати, впевнено поведе за собою, змушуючи тим самим себе поважати.

Створіть ілюзію (якщо поки в реальності такого не спостерігається) вашої популярності у протилежної статі – наприклад, це може бути велика кількість симпатичних дівчат на сторінці в соціальній мережі.

Тут спрацьовує людську підсвідомість: раз він популярний, значить, в ньому безліч позитивних якостей. Ваше завдання – порушити її інтерес.

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулюванняКрім того, психологи попереджають, що неможливо знайти відносини, в яких обидва партнери перебувають на рівних позиціях. Хтось панує, а інший зазвичай дозволяє домінувати. Якщо ви перед собою ставите жінку, головна – вона, і навпаки. Змінити подібні «ролі» вкрай складно, єдина можливість – зруйнувати відносини і склеїти їх заново, але вже на ваших умовах.

До сих пір думаєте, як змусити дівчину бігати за тобою після розставання? Стати головним у ваших стосунках, помінявши правила гри. Нові принципи виглядають наступним чином:

 • Чи не ревнуйте і не цікавтеся минулим дівчата;
 • знайдіть собі якесь заняття, яке не пов’язане з панянкою;
 • не пишіть і не телефонує їй просто так;
 • займіться саморозвитком.

Звичайно, все залежить від ситуації, особистості дівчини і вашої індивідуальності. Хочеться, щоб жінки за вами бігали, вперед! Але якщо ви є прихильником традиційного розвитку відносин, дозвольте милим панночкам відчути власну винятковість. Однак це не означає, що не потрібно постійно працювати над собою. Дівчата люблять різнобічних хлопців.

Джерело: https://adella.ru/youandhe/kak-zastavit-devushku-begat-za-toboj.html

Як змусити дівчину бігати за тобою: психологія стосунків

Любов з дівчиною

21.03.2018

7.1 тис.

4.8 тис.

7 хв.

Чоловіки за своєю суттю є мисливцями. Вони частіше проявляють ініціативу: першими заговорюють при знайомстві, домагаються розташування жінки всіма способами. Але багатьом представникам сильної статі подобається підвищений жіночу увагу.

Це додає впевненості в собі. Вони задаються питанням: «як змусити дівчину бігати за тобою, хотіти тебе»? Для цього існують певні методи маніпулювання. Більшою мірою вони притаманні жінкам.

Але якщо постало таке питання, вони підходять і чоловікам.

Представниці прекрасної статі цінують у чоловіках такі риси:

Як змусити дівчину бігати за собою: техніки маніпулювання

 • впевненість;
 • рішучість;
 • незалежність;
 • заняття улюбленою справою;
 • прагнення до саморозвитку;
 • гумор;
 • здорове статура.
чорта опис
впевненість Жінки хочуть бути впевненими в завтрашньому дні, тому ідеальний чоловік повинен вміти знаходити вихід з будь-яких ситуацій, частіше проявляти ініціативу в стосунках і справах
Заняття улюбленою справою Якщо навіть людина не є мільйонером, бізнесменом, для успіху у відносинах необхідна робота зі стабільною зарплатою. Бажано, щоб вона приносила якесь задоволення. Не дарма психологія стверджує, що людина здатна знайти свою справжню другу половину тільки при улюбленій роботі. Необов’язково любити свій вид діяльності більше, ніж свята. Але не можна його не любити зовсім і вставати вранці з похмурим виглядом, думаючи, як нелегко їхати на ненависну роботу
саморозвиток Жінки цінують представників сильної статі, які займаються саморозвитком. При офісній роботі біг 2-3 рази в тиждень або помірні заняття гімнастикою, силовими вправами на розвиток основних груп м’язів ще нікому не завадили. Або працівнику, зайнятому фізичною працею, актуально читання книг
Почуття гумору Всі перераховані вище якості є основними для успіху у відносинах з будь-якою жінкою, але необхідно ще наявність почуття гумору. Чи не кожен народився відомим коміком, але хоч іноді слід жартувати, посміхатися, робити забавні сюрпризи. Чи не багато жінок люблять нудних чоловіків. Якщо тільки самі не є такими
Фізична форма Необов’язково мати біцепси і трицепси обсягом з людську голову, щоб «показати, що ти чоловік». Але тримати своє тіло в тонусі необхідно. Здоров’я є фундаментом для успіху у всіх сферах людини. В першу чергу жінки цінують гострий розум і харизму. Але гарне тіло – теж у списку чоловічих чеснот

Існує декілька технік, принципів поведінки для того, щоб захопити жінку собою.

Ця техніка має на увазі поведінку, при якому хлопець навмисно викликає у дівчини позитивні і негативні емоції. Спочатку зближується, потім віддаляється. Самі жінки часто використовують цей метод для маніпулювання. Він чимось нагадує принцип «пряника і батога».

Необхідно контролювати свої емоції і прораховувати кроки. Техніка підходить тільки для врівноважених чоловіків. Перш ніж приступати до неї, необхідно зацікавити дівчину, справити хороше враження.

Під час «зближення» потрібно:

 • робити їй компліменти;
 • дарувати подарунки;
 • заводити приємні бесіди;
 • дзвонити;
 • запрошувати на побачення.

Під час «віддалення»:

 • зробити перерву в спілкуванні;
 • чекати її дзвінка;
 • проігнорувати його 1-2 рази ми, оправдані потім, що був зайнятий невідкладною справою;
 • з обережністю вказати на її явний недолік.

Більшість жінок з дитинства привчені до того, що чоловік повинен першим проявляти ініціативу. Зазвичай вони чекають, поки чоловік підійде знайомитися, заговорить, подзвонить чи напише першим, запросить на побачення. Деякі дівчата не бачать нічого поганого в тому, щоб іноді робити перші кроки. Але якщо вона завжди чекає дзвінка або повідомлення, потрібно проявити хитрість.

Хороші варіанти для цього:

 • просто попросити її зателефонувати, коли вона звільниться від своїх справ;
 • по завершенні розмови сказати їй, щоб вона зателефонувала сама по будь-якої причини;
 • обривати розмову по телефону на цікавому місці.

Цей метод схожий на «ближче-далі». Відрізняється від нього тим, що в цьому випадку зниження інтересу потрібно проявляти поступово. Перестати дзвонити, писати на деякий час. Більшість жінок це зачепить. Адже кожна з них чекає прояву уваги до неї. Коли хлопець зникає, вона веде себе таким чином, щоб повернути його.

Тільки застосовувати його слід тоді, коли є впевненість в тому, що жінка вже зацікавлена. На самому початку знайомства, поки вона ще погано знає чоловіка, важливо не переборщити. Чи не показати абсолютний холод, викликавши сильну образу і припинення спілкування. В такому випадку доведеться чоловікові бігати самому за нею.

Дівчата в більшості своїй вразливі. Тому часто розмірковують про хороші моменти, проведених з хлопцем.

Щоб підтримати такі думки, посилити увагу, потрібно після кожного побачення дзвонити через недовгий час, нагадуючи про себе. Хорошим варіантом є повідомлення з приємними словами, на кшталт побажання спокійної ночі. Доречним буде невеликий подарунок, на зразок м’якої іграшки.

Цю техніку можна змішувати з першими трьома, тільки після того, як відносини склалися і техніки вже віджили своє свого часу.

Потрібно зрозуміти її гідності і слабкості. У техніці «ближче-далі» доречно іноді вказувати на її недоліки, щоб у майбутньому не розчаровуватися в ній.

Варто уважно прислухатися до того, що вона говорить. Придивлятися до манерам її поведінки в різних ситуаціях.

Важливо зрозуміти, які якості вона найбільше цінує в чоловіках, щоб виявляти їх у реальному житті, опрацювати власні недоліки. Не можна слухатися її в усьому беззастережно, це шлях підкаблучника. Досить робити так, щоб вона психологічно відчувала себе максимально комфортно.

Вона повинна бачити, що її чоловік викликає інтерес у інших жінок. Спілкуватися з ними, фліртувати в межах розумного. Доречно навіть обговорювати їх зі своєю дівчиною, хвалячи гідності цих жінок. Але не можна доходити до зради.

У відповідь вона здатна зробити те ж саме. У цьому випадку не можна показувати свої ревнощі, навіть якщо вона присутня. Тільки спокій і байдужість.

Швидше за все, дівчина не залишиться байдужою до такої поведінки. Потрібно бути готовим до того, що вона буде уточнювати його причину. Коли мета, описувана в статті, буде досягнута, слід припинити всі подібні спроби.

Більшість жінок будуть домагатися уваги до себе, якщо сумують за свого партнера. Їм не подобається, коли не вистачає часу для спілкування і відносин.

Але коли хлопець займається чимось справді цікавим і корисним, зазвичай вони реагують більш спокійно. Навіть якщо у панянки в пріоритеті знаходиться заробіток грошей, будь-яке захоплення можна монетизувати.

У такому випадку жінка буде залучати інтерес до себе різними способами. Чи стане більше цінувати час, проведений разом. З’явиться ще одна тема для розмов. У пані виникне привід пишатися перед своїми близькими людьми.

Ця техніка схожа на попередню. Жінка повинна бачити, що її чоловік є діловою людиною. Це показує успішність.

Якщо у випадку з хобі вона може обуритися, то у випадку з серйозною роботою – навряд чи. Чоловік не повинен скасовувати заробіток грошей через те, що так бажає кохана. Тільки при необхідності.

Не можна доводити це до крайності. Коли зайнятість настільки висока, що немає можливості зустрічатися з нею, доречно писати їй повідомлення, іноді дзвонити. Небажано пропадати на кілька тижнів, місяців. Краще уникати роботи вахтовим методом. Не всі жінки здатні чекати свого близької людини довгий час. Це одна з найпоширеніших причин розлучень.

Більшість перерахованих вище технік підходять для того, щоб змусити дівчину бігати за хлопцем. З дружиною необхідно підтримувати хороші відносини, даючи їй привід поважати і цінувати свого чоловіка. Для цього слід дотримуватися таких рекомендацій:

 1. 1. Ставати краще, позбавлятися від своїх недоліків. У всіх людей є свої слабкості. Зазвичай вони викликають відторгнення у другої половини. Важливо виправити хоча б найгірші риси або проблеми. Знайти більш оплачувану роботу, підвищити свою майстерність, якщо в родині серйозні проблеми з фінансами. Відмовитися від шкідливої залежності, якщо вона приносить проблеми.
 2. 2. Більше приділяти часу своїй коханій жінці. Їй недостатньо тільки спільного сну. Бажано приходити іноді з роботи раніше, влаштовувати романтичні побачення, відвідувати різні заходи.
 3. 3. Вирішувати проблеми спільними зусиллями. У всіх людей є свої труднощі. Надаючи одна одній допомогу, подружжя зміцнюють відносини. В першу чергу чоловікові необхідно брати на себе відповідальність за сімейні справи.

В першу чергу потрібно ретельно розібратися в головну причину розставання. Виправити цю проблему. Потім показати своєї колишньої коханої, що життя і без неї проходить чудово. Для цього актуально викласти фотографії в соціальній мережі на сторінці з усміхненим обличчям, цікавою діяльністю, наявністю іншої жінки (якщо причиною не є зрада чоловіка).

Коли колишня дівчина побачить такі фотографії, з великою ймовірністю напише повідомлення або подзвонить. Відштовхуючись від цього, є можливість відновити відносини. Потім її можна змусити побігати, використовуючи перераховані вище методи.

Багато що залежить від індивідуальності партнерів. Деякі дами образливі і здатні припинити спілкування назавжди після першої спроби проявити прохолоду. Є жінки, які самі застосовували їх неодноразово і розуміють суть гри. Не варто забувати про обережність при таких методах.

Джерело: https://doctorfeel.net/relationship-girl/love-girl/kak-zastavit-devushku-begat-za-toboj-psixologiya.html

Як управляти жінкою

У відносинах головним є чоловік. Це незаперечна істина, якої тобі, любий друже, завжди слід дотримуватися.

 1. Викорінити все ілюзії і наївне ставлення до жінок. Вони не такі, якими здаються.
 2. Не довіряти жінці на 100%.
 3. Не боятися втратити жінку і не визначатися занадто сильно на якій-небудь одній з них.
 4. Позначити і завжди підтримувати своє домінуюче становище.

Читайте також:   Як попросити вибачення у хлопця: що сказати і як себе вести

У відносинах з жінкою йди зазначених вимог, а також не показуй дівчині, що вона для тебе має виняткову цінність, не будь нав’язливим.

Не забувай, що ти без особливих зусиль можеш замінити її на іншу, причому кожна наступна буде кращою за попередню. Досвід все-таки відкладає відбиток.

З кожним роком твоя цінність як потенційного партнера для відносин зростає, а жінки – знижується. Розширюється коло жінок, для яких ти підходиш за віковим критерієм.

Тому не хвилюйся. Якщо розумієш, що це “не твоя” дівчина, не бійся її втратити. Чи не ти для дівчини, а дівчина для тебе.

Дізнайся, як поводитися в стосунках

Як управляти жінкою. основи

 1. Не бігай за дівчиною і не принижуйся перед нею.
 2. Намагайся не просити жінку ні про що.
 3. Якщо просиш – не наполягайте. Чи не виконала прохання – Чи не нагадує.
 4. Чи не йди на поводу у дівчини.Не роби того, що робити не хочеш і вмій відмовити.
 5. Ти повинен бути здатний поставити жінку на місце.
 6. Не бійся образ і скандалів.

У зв’язку з тим, що в стосунках головним є ти, тобі доведеться нести відповідальність як за себе, так і за дівчину.

І багато в чому така взаємодія нагадує відносини батька і дитини.

Тому саме тобі доведеться займатися вихованням жінки, при цьому пам’ятай, що потурати примхам і капризам суворо заборонено. В іншому випадку штовхай на себе.

Загадка в жінці присутня лише для тих, хто намагається знайти те, чого не існує. Досвідчені чоловіки знають, що жінки багато в чому однакові і шаблонні.

 • Тому не варто сильно напружувати свій мозок при спілкуванні з дівчиною, оскільки жіноче мислення вельми стереотипно.
 • Зосередься не на тому, що і як тобі треба сказати конкретну жінку, а на тому, що ти в принципі хочеш сказати, тому що до твоїх слів, вимовлених в переконливій формі, жінка поставиться як до рішення суду останньої інстанції.
 • Компліменти є потужною зброєю, яке можна застосовувати по відношенню до будь-якій людині, незалежно від статі і віку.
 • Що стосується жінок, то для них це бронебійні снаряди, які дуже рідко можуть не потрапити в ціль.

Один з найбільших жіночих страхів – це страх втрати привабливості. Тому компліменти для жінки з приводу її зовнішнього вигляду – це те, що потрібно.

→ Полива багато не буває

Ти постійно говориш жінці компліменти. І не сильно важливо, чи є реальний привід для цього:

 1. Весь час думаю про тебе.
 2. Ти мені постійно снишся.
 3. Красиві очі, губи, волосся, ноги, постава тощо
 4. Ти “най-най”, після чого додаєш: красива, розумна, найкраща і ін.

Дану тактику слід застосовувати по відношенню до жінок, не сильно розпещених чоловічою увагою, не самих розумних, молодих і недосвідчених.

Мінусом є виникнення звикання і вироблення імунітету до лестощів. І якщо ти не будеш підвищувати частоту обдаровування компліментами, жінка, можливо, навіть образиться.

→ Рідко, але влучно

Компліменти звучать з твоїх уст не часто, але до місця. Не більше трьох компліментів за один вечір буде цілком достатньо:

 1. Ти чудово виглядаєш. Невже вся ця краса виключно для мене! ..
 2. З тобою дуже цікаво спілкуватися. Неймовірно приємно, коли поруч розумна дівчина.
 3. Ти так загадково дивишся … Напевно, бачиш мене наскрізь.

Цю тактику рекомендується застосовувати по відношенню до розумних жінок.

Якщо дівчині твоїх компліментів недостатньо, не забувай про існування першої тактики.

→ З покоївками як з принцесами, з принцесами як з покоївками

Усередині жінки постійно борються дві протилежні сутності.

Жінка бажає бути ш … Юхой і водночас не хоче нею бути.

Незважаючи на непідробне лицемірство: “У мені їм цікаво тільки моє тіло. Мені потрібно більше. “, – частка істини в цьому є.

Тому в компліментах дотримуйся баланс. Обов’язково підкреслюй сексуальну привабливість жінки, але і про її глибокому внутрішньому світі забувати не варто.

“З покоївками як з принцесами, з принцесами як з покоївками”, саме по собі означає, що важливо грати на контрасті.

Залежно від того, що з себе представляє дівчина, вибирай ту чи іншу тактику.

Про компліментах вже було сказано. Це простий і дуже дієвий спосіб управління дівчатами, за допомогою якого ти зможеш прив’язати дівчину до себе. Але не єдиний.

Оскільки жінка – істота емоційна, їй періодично необхідно дарувати яскраві романтичні переживання.

Ти можеш влаштувати романтичну прогулянку, поїздку або пікнік. Доповнивши вищесказане шампанським, шоколадом і компліментами, закохати в себе дівчину тобі буде не складно.

 1. Ще можна організувати відвідування байк-шоу, подорож на велосипедах або яке-небудь інше не менш цікава подія.
 2. Така поведінка призводить до виникнення в свідомості жінки стійкою ланцюжка: “Ти – Емоції – Задоволення”.
 3. Згадуючи про проведений час разом, дівчина, наповнена яскравими враженнями, буде асоціювати тебе з задоволенням.

3. Батіг і пряник

Ну що? Все пройшло чудово, і дівчина завдяки тобі перебуває в стані “Як же було добре, коли ж це повториться знову?” В такому випадку ти можеш зіграти на контрасті.

Якщо ви не живете з дівчиною разом, то після проведеного феєричного побачення було б непогано зайнятися і своїми справами, поставивши відносини на паузу на кілька днів.

Якщо ви бачитеся кожен день, то просто тримай себе стримано і не обдаровуй дівчину компліментами і гучними заявами, що кращого вечора в твоєму житті не було.

Ти чоловік, і у тебе все під контролем. Дай зрозуміти, що у тебе в житті є й інші справи.

Романтичні побачення не повинні бути щоденним атрибутом ваших відносин, при цьому систематично їх слід здійснювати.

4. Жорсткість

 • І знову повернемося до однієї з проявів сутності жінки: жінка-дитина.
 • Як тільки ти почав спілкуватися з дівчиною більш-менш серйозно, пройде небагато часу, і піде перевірка тебе на міцність, а також спроба з’ясувати статус “головного” в стосунках.
 • Для тебе ж гранично ясно, що це ти повинен управляти жінкою, але не навпаки.
 • Жінка може вміло прикидатися недолугої і безпорадною, щоб маніпулювати тобою і отримати від тебе те, що їй потрібно.
 • В такому випадку можна дати тільки один порада – не ведісь, а сам маніпулюй дівчиною у відповідь.
 • Якщо дитина, що живе всередині жінки, вирішив трошки покапризничать з метою отримати маленький презент або смачну цукерку, чому б і не подарувати.

Але в принципових питаннях ти повинен бути невблаганний. Ти домініруешь в стосунках, і будь-яка спроба тебе прогнути буде припинятися.

Навіть якщо подруга почне закочувати грандіозні скандали, тобі слід стояти на своєму.

Якщо ти жорстко і спокійно зможеш поставити дівчину на місце, істерик надалі вона закочувати не захоче, а періодичні спроби стати біля керма ваших відносин будуть дуже рідкісними і слабкими.

5. Некерованість

 1. Як вже було сказано, не дивлячись на однозначну ясність твоєї чільну роль у відносинах, жінка намагатиметься прогнути тебе.
 2. Тому тобі слід дати зрозуміти дівчині, що управляти жінкою, яку ти, а зворотній ситуації в ваших відносинах місця немає.
 3. В даному випадку не мається на увазі влити в себе кілька літрів алкоголю і, надриваючись, кричати: “Це я тут головний!”
 4. Якщо твоя обраниця відноситься до категорії розумних жінок, до її порад варто прислухатися.
 5. Але якщо ти відчуваєш, що тобою намагаються маніпулювати, задіюй важелі впливу.
 6. Покажи дівчині, що управляти тобою безглуздо, і нічого з цього у неї не вийде.
 7. Для цього дотримуйся правил:
 1. Будь невловимий і вільний від жіночого контролю.
 2. Будь непередбачуваним.
 3. Не говори дівчині все про свої справи і захоплення. По-перше, їй нема чого все знати. По-друге, залишайся для неї загадкою.
 4. Якщо жінка тебе про щось запитує, необов’язково давати повні і прямі відповіді.
 5. Твоя поведінка і твої слова не повинні висловлювати надлишкову зацікавленість в жінці, веди себе рівно.

6. Тортури невідомістю

 • Дана тактика управління дівчатами передбачає наступне.
 • Після виникнення в ваших відносинах великої сварки або скандалу, пропадай на кілька днів.
 • Не дзвони і не пиши, якщо звичайно ти впевнений, що дівчина зацікавлена ​​в тобі.
 • Не забудь з’явитися через якийсь час і нагадай, що у вас є деяка недомовленість.
 • З іншого боку, може бути, тобі і не потрібна жінка, яка відноситься з очевидним холодом до такого чудового людині, яким є ти.
 • Якщо дівчина вважає себе більш статусної персоною, краще починати згортати лавочку ваших відносин.

7. Виховання почуттям провини і боргу

Секс є відправною точкою, яка свідчить про можливий початок відносин між тобою і дівчиною.

І якщо ти думаєш, що жінка не здогадується про твої бажання в інтимній сфері, то ти сильно помиляєшся. Повір, дівчата в темі.

Якщо ти небезпідставно вирішив розпустити руки і почати приставати до своєї подруги, а дівчина включає образ недоторки і поводиться в ключі абсолютного цнотливості, задіюй тактику провини і боргу.

Тобі слід образитися. Припини бути все таким же веселим і щасливим.

Замкнись трохи в собі і почни спілкуватися спокійно. Можеш навіть кинути холодний погляд.

Дівчина відчує в тобі зміну, оскільки жінки – тонкі психологи.

Вона усвідомлює, що щось не так, а розуміння нею, що тобі від неї потрібно, призведе до висновку, що вона повинна тобі це дати. І наступна спроба, швидше за все, буде більш успішною.

Якщо ти дійсно подобаєшся дівчині, ти не зможеш не помітити, що в питаннях любові, відносин і фізичної близькості жінки – дуже відповідальні люди.

8. Використання материнського інстинкту

Безсумнівно, для жінки зокрема, і взагалі в цілому, ти повинен проявляти себе в якості сильної, мужньої, впевненою і самодостатньою особистості.

Але чоловіки теж люди, і бути сильним весь час, швидше за все, не вийде, та й не навіщо.

Жінка бачить в тобі образ свого батька – захисника і покровителя. Але дівчата мають і іншими установками, які слід взяти на озброєння.

Щоб керувати дівчиною, користуйся закладеним в ній материнським інстинктом.

Зіграй на контрасті. Спочатку покажи, що ти надійний і впевнений тип, а в якийсь момент прояви своє сум’яття в зв’язку з виниклою проблемою.

Жінки створені, щоб втішати чоловіків, так навіщо йти проти течії. Дозволь обдарувати себе ласкою і турботою.

Джерело: https://extraman.ru/kak-upravlyat-zhenshchinoj/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *