Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилки

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилки

Зміст приховати

У відносинах, які тривають кілька років, багато чоловіків перестають відчувати страх, що кохана жінка може їх покинути. Якщо пара знаходиться в офіційному шлюбі, то для чоловіків це вже знак того, що дружина нікуди не зможе від них дітися.

Якщо чоловік відноситься до таких чоловікам і живе зі стовідсотковою впевненістю, що ви ніколи його не покинете, натякніть йому, що такі думки – його помилка.

Згідно з твердженнями психологів, часто відносини потребують емоційної струсу. Найяскравіші її прояви – почуття ревнощів і страху втрати.

Як же викликати ревнощі у хлопця, в тому числі перебуваючи на відстані або в довгих відносинах?

Навіщо це зробити?

 • Привнести у відносини гостроту. Таке бажання є найпоширенішою причиною ігор, заснованих на ревнощів. Якщо ви здаєтеся один одному звичайними і нудними, необхідно додати в стосунки яскравості. Як тільки партнер зрозуміє, що вами цікавляться інші чоловіки, він знову буде боятися вас втратити, як в цукерково-букетний період.
 • Для підвищення самооцінки. Коли чоловік приймає правила гри і намагається здолати суперника, навіть неіснуючого, самооцінка жінки підвищується. Вона відчуває себе значущою і гідною того, щоб за неї боролися.
 • Для переконання в любові партнера. Ревнощі часто називають сестрою любові. Можливо, це не зовсім так, проте, вона точно не має відношення до байдужості. Якщо жінка відчуває брак любові, ніжності і ласки з боку партнера, можна скористатися важкою артилерією і викликати в чоловіку почуття ревнощів. Такий метод годиться і в тому випадку, коли відносини стабільні і рівні до пересичення.
 • Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилкиДля натхнення партнера робити вчинки. Тривалість наповнює відносини передбачуваністю. Наприклад, ви знаєте, що подарунки на свята будуть являти собою придатні для господарства предмети, ніж те, чого хотілося б особисто вам: сковорода або набір каструль замість улюблених парфумів або золотого браслета. Після роботи чоловік купить пакет молока і хрусткий батон, замість букета півоній і пляшки вина, як на початку відносин. Так, така близькість партнерів цінна і приємна. Однак будь-якій жінці хоч раз в півроку необхідні троянди, шампанське і гарячий, пристрасний чоловік. Змусивши чоловіка ревнувати, ви змусите його оцінити власний зовнішній вигляд, розпрямити плечі і встати на захист своєї території.
 • Для створення драми і емоцій. Деякі люди здатні відчути смак до життя і випробувати яскраві емоції тільки від негативних подій: лайки, скандалів, переживань. Іншими словами, їм потрібна драма. Без неї життя стає нудною і прісної. За словами психологів, така поведінка пов’язана з емоційною незрілістю, яка до добра не доведе.

10 ознак, як зрозуміти, що чоловік розлюбив

Три способи змусити ревнувати

Як зробити так, щоб чоловік або хлопець ревнував, але при цьому не перестаратися і не зруйнувати відносини? Пам’ятайте, якщо ви затіяли гру з ревнощами, ретельно контролюйте її, щоб не перестаратися і не зачепити чоловіче самолюбство. Скористатися можна одним з трьох способів.

Роман на роботі

Змініть зовнішній образ, станьте більш сексапільною, чарівною. Навчіться техніці нового макіяжу. Затримуйтеся на роботі, повертаючись додому в самому прекрасному настрої.

Не беріть на роботу домашні обіди. Коли дзвонить ваш чоловік, не відповідайте відразу на його дзвінок, при розмові вдавайте, що ви зайняті.

Іноді можете легко і невимушено сміятися, прикриваючи рукою телефон, щоб чоловік подумав, що поруч з вами хтось є.

Але візьміть на замітку, що поява з новим, незвичним і яскравим зовнішнім виглядом не залишить байдужими колег. Почнуться підозри і плітки в колективі, ви самі здивуєтеся, дізнавшись, що говорять за спиною.

Пліткарі можуть при першій слушній нагоді донести до чоловіка недостовірну інформацію, наприклад, коли він заїде на роботу або ви разом прийдете на корпоративну вечірку. Тоді вас чекають не найприємніші пояснення і виправдання, хоча ніякої провини немає. Тому краще не включати людей з роботи в подібні розваги.

таємний залицяльник

Змініть зовнішній вигляд: нехай зміни торкнуться зачіски, нарядів, макіяжу, манікюру. Коли телефонують мама або подруги, голос при розмові з ними повинен бути тихим і таємничим, ніби дзвонить чоловік. Не забувайте посміхатися під час бесіди. Приносьте додому букети квітів.

Відвідуйте кінотеатри без компанії чоловіка. Якщо приходить смс-повідомлення, читайте їх з ніжною посмішкою, а потім відразу періть. Навіть відповідаючи на діловий лист по електронній пошті, робіть загадковий вигляд, ніби спілкуєтеся не по робочих питаннях.

Не давайте чоловікові заглянути в монітор ноутбука.

Якщо для виклику ревнощів ви використовуєте телефонні дзвінки, грайте в розмову з таємничим шанувальником тільки тоді, коли дзвонить мама або подруга.

При дзвінку будь-якого чоловіка – одного або колеги – не відповідайте на дзвінок, щоб не довелося пояснювати чоловікові, хто це і навіщо дзвонить. Купуючи собі букет, обмежтеся невеликими і простими ромашками.

Такі квіти виглядають як простий знак уваги, в той час як величезні букети троянд і дорогі подарунки нібито від шанувальника будуть виглядати так, ніби ви насправді змінюєте партнеру.

Не створюйте в соціальних мережах фейковий сторінок від імені чоловіка, щоб вести з ними підроблені листування. Чи не перегинати палицю, не вводьте уявного таємного шанувальника в реальність. Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилкиНе обов’язково шукати справжнього залицяльника, досить зробити вигляд, що вам хтось пише або дзвонить

Увага з боку оточуючих чоловіків

Красива і чарівна дівчина легко може заволодіти чоловічою увагою навіть на вулиці. Непомітна посмішка, кокетливий погляд, легкий ненав’язливий флірт – все це здатне розташувати практично будь-якого представника чоловічої статі.

Але не забувайте про повагу до свого чоловіка. Не варто фліртувати відверто і на очах у чоловіка – така поведінка не полестить вам як жінці.

Техніка безпеки

Ваше завдання – викликати почуття ревнощів так, щоб воно принесло користь відносинам. Для цього суперник повинен існувати не в реальності, а тільки в голові у чоловіка. Треба дотримуватися чистоти і цнотливість, щоб вас ні в чому було дорікнути.

 1. Чоловік сам повинен представити образ суперника. Якщо ви вирішили, що «залицяльник» працює з вами в одному офісі, не уточнюйте, який він. Не розказуйте чоловікові, що він привабливий, цікавий, їздить на позашляховику. Прохопитеся, що він розповів смішну історію (у нього відмінне почуття гумору!), Підкинув до однієї фірми (у нього є автомобіль!), Щоб забрати документи для керівництва, допоміг виконати складне завдання (він дуже розумний!). Чоловік повинен сам, в своїх думках намалювати образ суперника. У дужках зазначено те, що прийде йому в голову. У більшості випадків будь-які якості будуть перебільшені, тому чоловік представлятиме його зійшов з обкладинки журналу, що має шикарну дорогу іномарку і професорське звання. Таким чином, він буде думати, що залицяльник-привид перевершує його багато в чому і почне переживати.
 2. Якщо змінюєтеся – тільки для свого чоловіка . Новий стиль в одязі або зачіска не залишаться непоміченими для вашого чоловіка. Якщо він зацікавився цим і безпосередньо поставив запитання, що вони означають, завжди відповідайте прямо і чесно: щоб ти більше милувався мною! Звичайно, у нього можуть з’явитися сумніви, але якщо без натяків на інші причини, ви залишитеся чистої перед чоловіком.
 3. Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилкиНайкращий – тільки ваш чоловік . Навіть якщо ви затіяли гру, щоб чоловік приревнував, зробіть все так, щоб не постраждали ні його репутація, ні його почуття. У разі розмови, що ви не обділені чоловічою увагою або у вас з’явився залицяльник, байдуже потискайте плечима і прямо відповідайте: «Мені все одно. У мене вже є найчудовіший в світі чоловік – ти ». Від таких слів ревнощі чоловіка не зменшиться, але замість звинувачень в зраді він почне порівнювати себе з «суперником» і намагатися стати краще. А це саме те, що потрібно.
 4. Виключіть будь-який можливий компромат . Робіть все так, щоб між словами і вчинками не було відмінностей. Якщо сказали, що пішли в кінотеатр в компанії подруг – йдіть туди насправді з подругами. Якщо в десять вечора телефонний дзвінок був від мами – насправді він був від мами. Мистецтво викликати ревнощі – тонко і вміло змусити чоловіка створити всі в своїй голові.
 5. Ви зберігаєте йому вірність . Завжди зберігайте вірність. В будь-якій ситуації. Якщо не виходить розбудити в чоловікові ревнощі, він як і раніше байдужий до вас, то задумайтеся. Ймовірно, відносини вимагають змін або потрібно закінчувати з грою. Не потрібно заводити реальних шанувальників і коханців.
 6. Всі дії направлені на турботу про нього . При пізньому поверненні з роботи чоловік подумки уявляє, як ви прекрасно проводите час з тим «привабливим і веселим». Але ви повертаєтеся додому і розповідаєте, що черга на касі в супермаркеті була дуже довгою, а так хотілося купити його улюблену малину для пирога. Або ви обійшли кілька відділів в магазині, щоб вибрати для нього найкращу сорочку. Телефон, як на зло, розрядився.

Повідомляйте все це зі спокоєм, легкістю, посміхаючись, ніби не помічаєте напруги в погляді і поведінці чоловіка. Чи не виправдуйтеся, що не дорікайте його, не з’ясовуйте відносини. Вибачитеся, що не змогли попередити його, що затримайтеся, і змусили турбуватися.

Патологічна ревнощі у чоловіків

підсумки

При правильних діях:

 • чоловік зайнявся своїм зовнішнім виглядом;
 • став більш уважний до вас;
 • почав зустрічати з роботи;
 • балує подарунками та квітами;
 • в інтимне життя повернулася пристрасть;
 • відчуваєте, що знову улюблені, бажані і красиві;
 • у власних очах чоловік герой-завойовник;
 • чоловік відчуває гордість, адже ви цікаві стільком чоловікам, але при цьому належите тільки йому.

При допущені помилки:

 • з боку чоловіка – стеження і контроль;
 • часті сварки, ви не можете довести, що придумали шанувальників;
 • вам стали цікаві інші чоловіки;
 • ваш чоловік втратив упевненість в собі;
 • чоловік став цікавитися іншими жінками у відповідь на невірність, нехай і уявну;
 • з відносин зовсім пропала пристрасть, виникло відчуження.

Тотальний контроль – ось, що вас чекає, якщо ви переусердствуете

Тепер ви знаєте, як зробити так, щоб чоловік або хлопець ревнував вас. Але пам’ятайте, які б вчинки ви не здійснювали, щоб сколихнути згаслі почуття партнера, завжди дотримуйтесь одному головному правилу: не дозволяйте чоловікові сумніватися в почуттях до нього, вірності, а також не лишайте його впевненості в собі як в чоловікові.

Бережіть довіру чоловіки, щоб ревнощі не коштувала вам відносин, а хлопець не став колишнім. Саме довіра є основою всіх відносин.

Як відрізнити справжню любов від фальшивої: 10 порад

Викликаючи почуття ревнощів у партнері, намагайтеся не втратити його довіри, адже повернути його буде дуже складно.

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилки

Джерело: https://woplan.net/kak-vyzvat-revnost-u-muzhchiny/

10 кращих способів змусити дівчину ревнувати

Почуття ревнощів, як вважають психологи, є ознакою невпевненості в собі, занижену самооцінку. Однак багатьом хлопцям подобається, що їх друга половинка божеволіє від підозр, злиться і нервує, якщо молода людина починає говорити про інших жінках. Це надає відносинам гостроту. Як змусити дівчину ревнувати і бігати за тобою, обговоримо в нашій статті.

Викликати ревнощі час від часу корисно для відносин. Якщо вона спровокована грамотно, пристрасть розгориться з новою силою. З точки зору психології, у ревнощів є кілька плюсів:

 • Чоловік і жінка постійно знаходяться в тонусі, оскільки бояться втратити кохану;
 • Молоді люди уважно ставляться один до одного, оточують турботою і любов’ю;
 • Ревнощі допомагає розібратися в почуттях. Її відсутність в стосунках – ознака байдужості і байдужості до партнера.

Однак, у ревнощів є і побічні ефекти: сварки, скандали, інтриги у відповідь і навіть розставання. Перш ніж змушувати ревнувати дівчину подумайте, чи готові ви до негативних наслідків своїх дій.

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилки

Як викликати ревнощі

Існує безліч способів змусити дівчину ревнувати, головне не перестаратися і не спровокувати істерики, нервовий зрив у коханої. Дійте обережно, м’яко.

Зробити комплімент інший

Погляд на проходить повз красуню, а тим більше сказаний комплімент на її адресу, зроблять свою справу. Дівчина буде сильно ревнувати вас до всіх представницям жіночої статі.

Завести подругу по інтересам

Інша дівчина буде для вас просто другом, з яким можна сходити в клуб або на футбол, обговорити цікаві теми, подивитися новий фільм. Але ваша кохана навряд чи зрозуміє, що між зайнятим чоловіком і вільною жінкою може бути просто дружба.

Зробити несподіваний подарунок

Презенти без приводу більшість жінок сприймають двояко: радіють і підозрюють в зраді одночасно. В якості подарунка вибирайте м’яку іграшку, квіти, ювелірна прикраса.

Натякнути на популярність у жінок

Розкажіть, що колеги по роботі, природно, жіночої статі хвалять ваші м’язи, пропонують разом попити кави в перерві. Поскаржтеся, що в соціальних мережах дівчата не дають проходу, пишуть повідомлення з пропозиціями познайомитися, але ви відмовляєтеся.

створити інтригу

Відповідайте на питання таємниче, часто будьте задумливим, забудькуватим. Не розказуйте про плани на вечір, на вихідні, рідше дзвоніть і пишіть. Посилайтеся на зайнятість і відкладайте побачення.

Флірт з іншими

На вечірках і прогулянках в компанії друзів відверто фліртуйте з іншими жінками, запрошуйте подружок на медляк, обнімати легенько за плечі. Є ризик нарватися на скандал, але ревнощі точно викликати вдасться.

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилки

У переписці

Щоб викликати ревнощі дівчини попросіть одну з подруг в соцмережах або месенджерах вам підіграти. Обговоріть добре проведений вечір на минулих вихідних, якщо в цей час ви не були з коханою на прогулянках або в клубі. Зробіть співрозмовниці пару компліментів. Залиште переписку на видному місці.

У соцмережах

Дівча обов’язково сказитися, якщо хлопець в ВК, інстаграме подружиться з десятком симпатичних блондинок і поставить кілька лайків до їх фото. А безневинний коментар до фото однієї з нових знайомих здатний вивести з себе навіть саму стійку дівчину.

В смс

Оскаженіла підозрами дівчина обов’язково перевірить мобільник хлопця. Підготуйте для недосвідченого “Шерлока Холмса” сюрприз: коротку листування з іншою жінкою. Там не повинно бути зізнань у любові, натяку на секс. Придумайте 5-10 смс звичайного дружньої розмови про плани на вихідні, зустрічі в клубі.

У телефонних розмовах

Час від часу перевіряйте свій телефон, ніби крадькома, на наявність пропущених дзвінків. Робіть задоволений вигляд, якщо мобільник задзвонив, зніміть слухавку і скажіть: “Не можу зараз говорити. Можна передзвоню потім? “.

Улюблена повинна зрозуміти, що ви розмовляєте з іншого. Якщо запитає, хто дзвонив, скажіть, що по роботі. Але відповідь давайте не відразу, а після невеликої паузи, ніби придумуйте, що збрехати.

Як змусити ревнувати колишню

Причин бажання викликати ревнощі у жінок після розставання може бути кілька:

 1. Помста.
  Ревнощі змусить дівчину пошкодувати, що вона кинула такого чудового хлопця. Чоловіча его торжествує.
 2. Спроба повернути відносини.
  У більшості випадків, дівчата самі починають дзвонити і писати колишнім хлопцям, “бігають” за ними. Поступово налагоджується контакт і пара знову разом.
 3. Спосіб підняти самооцінку.
  Будь-якому чоловікові приємно відчувати, що він гідно оцінений коханою, вона дорожить партнером і боїться його втратити.

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилки

Як змусити колишню дівчину ревнувати. Є кілька дієвих методів:

 • Почати зустрічатися з іншого, демонструвати любов в соцмережах.
  Викладайте спільні фото з новою пасією, пишіть визнання в любові, встановлюйте романтичні статуси. Якщо є можливість, проводите час в одній компанії з колишньої, приводите з собою нову кохану.
 • Змініть спосіб життя.
  Займіться спортом, поновіть гардероб. Просто любите себе і життя. Зробіть все, щоб виглядати на всі 100.
 • Будьте завжди на позитиві.
  Посміхайтеся, смійтеся. Покажіть, що розставання пішло вам на користь і анітрохи не засмутило. Вона задумається, чому ви не стали самим нещасною людиною без неї.

Ознаки жіночих ревнощів

Найчастіше дівчата не показують хлопцям, що ревнують їх. Так вони намагаються зберегти гідність. Але є кілька вірних ознак, за якими можна здогадатися, що улюблена реагує на ваші провокації.

удаване байдужість

Вона не погоджується на зустріч, відмовляється від прогулянки, не йде на контакт. Дівчина дуже злиться на вас, подумки готова до розставання. Чи не відсилайте його улюблену домовленостями і розпитуваннями про настрої, залиште її на пару днів в спокої. Дівчина повинна охолонути і привести думки в порядок.

дратівливість

Жінку дратує все, що пов’язано з вами: зовнішній вигляд, розмови, дотики. Ревнує дівчина показує, що хлопець винен, повинен змінити поведінку і вибачитися за флірт з іншими, за сказані не в її адресу компліменти.

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилки

сварки

Скандали виникають майже без приводу. Причиною може бути запізнення на пару хвилин, розмова по телефону з одним, читання смс в момент побачення з нею. Але не чекайте, що дівчина безпосередньо скаже, що ревнує і підозрює вас у зраді.

постійний контроль

Дівчина буде перевіряти, де ви зараз перебуваєте, хто поруч, підозрювати у брехні. Особливо, якщо між вами велику відстань, наприклад, роз’їхалися на час по різних містах або відпочиваєте порізно. Звикайте до частих дзвінків, істерик, якщо дівчина почує поруч з вами жіночі голоси.

Перевірка смс, листування в соціальних мережах

Ревнива жінка обов’язково постарається контролювати листування, читати смс в телефоні і переглядати дзвінки. Радимо не ховати телефон, цей вчинок спровокує сварку і, можливо, розставання на тлі недовіри до партнера.

Жіночі ревнощі заснована на сильних емоціях. Підозри перетворюють дівчину в непередбачувану фурію. Якщо вирішите цілеспрямовано добиватися ревнощів від коханої, будьте готові до виплеску негативу, образ і сварок. Але потім вас чекає спекотне примирення. Заради цього іноді варто проводити заборонені експерименти над почуттями партнера.

Джерело: https://omambe.ru/sovet/10-sposobov-zastavit-devushku-revnovat

Як змусити чоловіка ревнувати: 7 працюючих способів

Коли жінці можна викликати ревнощі чоловіка, а коли не слід цього робити? Як ревнощі можуть допомогти відносинам? 7 прийомів, які змусять чоловіка ревнувати.

Ревнощі – небезпечна зброя в невмілих руках; якщо жінка вдається до неї занадто часто, пропадає весь ефект, якщо не використовувати її зовсім – відносини можуть стати нудними і преснимі.Правда полягає в тому, що всі люди ревнують, при цьому усвідомлюють вони це, чи ні, вже зовсім інше питання. Але жінки можуть цілком усвідомлено викликати ревнощі чоловіка, що сподобався, щоб отримати те, що їм потрібно.

Звичайно, виглядає це як неприємна маніпуляція, але всім адже відома фраза «В любові, як і на війні, всі засоби хороші». І ревнощі якраз-таки і є химерним змішанням любові і «війни» у відносинах.

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилкиЯк змусити чоловіка ревнувати: 7 працюючих способів

Ніщо так не прив’язує, як ревность.Андре Моруа. Прометей, або Життя Бальзака

З СТАТТІ ВИ ДОВІДАЄТЕСЯ: [приховати]

ДОДАТКОВО

↑ Ревнощі – дуже потужний інструмент, який може сильно вплинути на людину, так давайте будемо гуманними і не будемо власними руками руйнувати життя человека.Суть «хорошою» ревнощів полягає в тому, щоб використовувати її в благих цілях, щоб допомогти відносинам, а не зруйнувати їх, а заодно і похитнути психіку любімого.Ніже наведені приклади ситуацій, коли бажано використовувати ревнощі, а коли ні.

 • Коли пара знаходиться в стосунках і жінка при цьому відчуває, що їй нехтують. В такому випадку ревнощі послужить цілющим еліксиром для відносин і освіжить пішли було почуття і емоції.
 • Коли чоловік і жінка в цілому симпатизують один одному, але до сих пір не ясний статус їхніх стосунків, або ж відносини розвиваються дуже повільно. Ревнощі підштовхне молодої людини до активних дій, усвідомлено, або ж підкоряючись інстинкту «мисливця».

 • Якщо дівчина розлучилася з хлопцем, але при цьому фліртує з його кращим другом чи колегою, в надії викликати ревнощі і повернути его.Здесь жінка використовує ревнощі з метою викликати почуття провини, тим самим як би караючи чоловіка. Це погано як для нього, так і для нее.Пока жінку охоплює почуття злості і образи, вона не може мислити тверезо, і коли перший емоційне напруження стихне, вона сильно пошкодує про скоєне. Так що слід пам’ятати, що спеціально викликати ревнощі у колишніх – не найкраща ідея.

Чоловік ревнує … Чоловік ніколи, навіть сам собі, не зізнається в тому, що він ревнует.Еслі дівчині сподобався чоловік, але вона не впевнена в його відповідь симпатії, тоді ревнощі можуть послужити для обох каталізатором, оголивши справжні почуття один для друга.Также ревнощі можуть внести «перчинку» у затухаючі відносини, повернувши їх в колишнє русло, благополучно уникнувши хворобливого розставання.

↑ Змусити чоловіка ревнувати часом так просто: вони ревнують, коли дівчина виглядає надзвичайно і при цьому не їм не належить, вони ревнують, коли дівчина фліртує з іншим, повністю ігноруючи його – такого чудового в усіх смислах.Оні ревнують, навіть коли хтось сторонній просто відзначив привабливість жінки, без взаємності з її боку. Вони ревнують часто і несвідомо, так чому б жінкам не взяти кермо в свої руки?

Ревнощі – ознака любві.Александр Дюма. Граф Монте Крісто

↑ Відомо, що чоловіки «люблять очима», тому доглянутість і елегантність – найкоротший шлях до завоювання уваги мужчіни.Чтоби додати собі ще більше шансів, постарайтеся додати сексуальну нотку до вашого образу. І пам’ятайте: між сексуальністю і вульгарністю дуже тонка грань, тому тут важливо не переборщити.

Мистецтво флірту – незамінний умінні в спілкуванні з протилежною статтю. Флірт в спілкуванні усуває нервозність, заспокоює і розташовує до себе співрозмовника.

Ніщо так сильно не змусить чоловіка ревнувати, як сцена вашого флірту з іншим «кандидатом на руку і серце». Так що сміливо фліртуйте з його друзями, час від часу нагороджуючи і його своєю увагою.

Адже демонстративно «обходити» його, фліртуючи з іншими на його очах – сама провальна стратегія зі зваблення чоловіка.

Чоловіки просто терпіти не можуть, коли вподобана дівчина ігнорує і не помічає їх. Один нюанс – ігнор не повинен бути награним і демонстративним.

 • Не показуйте, що ви з нетерпінням чекали його дзвінка.
 • Чи не перепитуйте по сто разів про намічену на наступні вихідні зустрічі.
 • Не беріть трубку на перший же гудок.
 • Час від часу дозвольте собі взагалі не відповісти на дзвінок, а коли він пізніше поцікавиться (а він обов’язково поцікавиться), що це було, дати правдоподібне, а найголовніше, гідне пояснення вашого отсутствія.Говоріть про причини вашої зайнятості слід тільки у відповідь на його питання. Тут не потрібно ніякої ініціативи, нехай помучиться здогадками.
 • Чи не питати його нескінченно про його почуттях і про що він думає. Це показує велику зацікавленість дівчини, особливо це невигідно, коли він сам не проявляє подібних ознак турботи.

↑ Групові зустрічі можуть «працювати» на вас в двох напрямках. Перше – компанія, що складається більше з жінок. Ігнорування його, його реплік і жартів на тлі інших залучених жінок створює дисонанс і чіпляє його увагу до вас.

Друге – компанія, переважно складається з чоловіків, дає вам ще більші бонуси: легкий флірт і активне спілкування з усіма розпалює і розпалює ревнощі чоловіка похлеще пороховий закладки.

Соціальні мережі – просто скарб для тих, хто хоче викликати ревнощі у чоловіка, навіть перебуваючи на пристойній відстані від нього. З сучасними технологіями це до смішного просто. Робіть цікаві Селфі в інстаграмме, або фейсбуці з друзями протилежної статі, публікуйте двозначні пости і ставте неоднозначні статуси.

Дайте ж йому простір для фантазій! Нехай «прив’язується» думками до вас, розмірковуючи, ким вам доводиться цей «друг» і що ви робили удвох в ту зустріч.

Про що ви хотіли сказати, «повісивши» цей статус на свою стіну? І що це за пост про нерозділене кохання до далекого і недосяжного чоловікові? Ви мали на увазі його, або когось іншого? Нехай думає і переживає, а ми відзначимо 1: 0 на нашу користь.

Ревнощі – двигун демографії. Чим більше ревнощі, тим вище народжуваність! Снігове кохання, або Сон у зимову ніч

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилкиХлопець ревнує свою дівчину ↑ Викликаючи ревнощі у чоловіка, важливо не робити це «напоказ» і так, щоб він міг здогадатися, що це ваша виверт. Якщо здогадається – пиши пропало, ви програли. Дистанція і охолодження з його боку гарантірованно.Не даремно ревнощі прозвали небезпечною зброєю, це те саме що отрути: в правильній дозі ці ліки, трохи більше дозволеного – вже отрута. Намагайтеся діяти відповідно до контексту обстановки і спілкування, не викликаючи сильного контрасту, намагайтеся виглядати щиро і спонтанно, і ви досягнете успіху.

Якщо ви в стосунках, обніматися з іншими на очах коханого – не найкраща ідея, м’яко кажучи. Якщо ж ви перебуваєте на стадії «гри очима» і навіть ще до ладу не розмовляли, такий явний інтерес від інших чоловіків неодмінно викличе інтерес і ревнощі об’єкта.

У першому ж випадку ви отримаєте пекучу, злий ревнощі і цілком обгрунтоване охолодження партнера. Плюс, швидше за все, вам перестануть довіряти.

Начебто однакові ситуації, а результат такий різний! Вся справа в контексті ситуації і рамках дозволеного для вашого партнера.

Якщо він Казанова – публічний поцілунок може розпалити потяг і освіжити відносини, якщо спокійний, «сімейний» хлопець – навіть легкий флірт може виявитися причиною розставання.

Квартина Дарина · 07 Вересня, 2018

Джерело: https://PsyMod.ru/otnosheniya/semya/2579-kak-zastavit-muzhchinu-revnovat-7-rabotajuschih-sposobov.html

Як змусити чоловіка ревнувати

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилки

Як то кажуть: «У любові і на війні всі засоби хороші». І змушуючи чоловіка (чоловіка) ревнувати ви повинні використовувати новий тип «зброї» ефективно і цілеспрямовано.

Якщо ви натиснете на правильну кнопку чоловіки, ви зможете використовувати цю слабкість в своїх інтересах.

Якщо ви хочете отримати нові емоції, зробити свого чоловіка більш пристрасним, або просто мрієте помститися колишньому, який вас кинув, виконайте наступні дії, щоб змусити свого «ворога» навіть перестати їсти і не думати ні про кого крім вас.

Якщо ви мрієте за допомогою ревнощів повернути під своє крило колишнього хлопця, доведеться важче: адже в таку гру необхідно буде повністю заманити третьої людини. Отже, беремо на озброєння наші поради.

Змушуємо чоловіка ревнувати: 8 кроків до успіху

Крок 1. Переконайтеся, що у нього є почуття до вас. Гра з ревнощами працює, тільки якщо чоловік (чоловік) повністю не охолов почуттями. Якщо він зовсім не цікавиться вами то, доведеться дуже постаратися викликати його ревнощі.

Доброю новиною є те, що будь-який чоловік, з яким ви якимось чином спілкуєтеся, майже напевно зацікавлений в вас. Якщо ви не впевнені: спроба не тортури. Якщо не помітите ревнощі – значить він не відчуває до вас ніяких почуттів.

Звичайно, складно зізнатися в цьому, якщо ця людина ваш чоловік, але правда буває іноді гіркою.

Крок 2. Будьте активні. Активно захоплюйтеся речами, які вас дійсно цікавлять. Якщо ви зайняті і веселі так, що навіть у вас не завжди є час подумати про свого чоловіка, він почне потихеньку ревнувати.

На колишніх чоловіків і хлопців цей метод діє практично безвідмовно. Ваша активність покаже йому, що ви проводите час без нього набагато краще, ніж з ним.

Навіть якщо ця техніка не викличе ревнощів, вам буде набагато краще, від приємно проведеного часу.

Крок 3. Флірт з іншими хлопцями. Мабуть, нічого не дратує чоловіків, так як флірт його жінки з іншими. Практично всі чоловіки є неймовірними власниками і не терплять конкуренції з собою. І якщо навіть інші чоловіки не звертають на ваш флірт ніякої уваги – це повинно здобути свою дію.

Переконайтеся, що ваш молодий чоловік зауважує ваше кокетування, роблячи це прямо перед ним або в ситуаціях, коли ви знаєте, що ця інформація точно дійде до нього. Прагніть до якості, а не до кількості. Якщо ваш чоловік помітить, що ви фліртуєте з усіма підряд особами протилежної статі в занадто короткий період часу, він може відчути підступ.

Особливо якщо раніше за вами такого помічено не було.

На замітку: Відносини з чоловіком старше

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилкиКрок 4. Зустрічайтеся з іншими чоловіками. Насправді знайомство і зустрічі з іншими чоловіками піднімає вашу війну ревнощами на абсолютно новий рівень. Не варто, звичайно ж, це робити, намагаючись викликати ревнощі чоловіка, так як він вже повністю ототожнює вас зі своєю власністю. Але якщо ви тільки почали зустрічатися або він вас недавно залишив – цей крок відмінно підходить до вашої ситуації. Такі дії допоможуть зберегти свою незалежність і покарати чоловіка, який кинув вас, змушуючи шкодувати про скоєне.

Крок 5. Заведіть чоловіків-друзів. Навіть якщо ви насправді не ходите на побачення з іншими чоловіками – хороший варіант мати їх в друзях, з якими ви будете регулярно спілкуватися.

Навіть якщо ви перебуваєте в постійних відносинах, в цьому немає нічого поганого. Але коли ви будете спілкуватися з ними, ваш чоловік, ймовірно, буде, по крайней мере, трохи ревнувати і нервувати.

Ігноруйте його почуття, і ви отримаєте ідеальний план боротьби за допомогою ревнощів.

Крок 6. Спробуйте злегка ігнорувати його. Якщо чоловік, який вам подобається, зустрічається вам на вулиці (автобусі, метро) одночасно з вашим знайомим, скажіть привіт спочатку знайомому. Якщо він негайно відреагує на це – значить, він любить вас. Якщо немає, то ви, ймовірно, його НЕ хвилюєтеся.

Крок 7. Примусьте його понервувати. Якщо ви завжди доступні для нього, ви втрачаєте для нього принцип таємничості, а таємниця завжди здатна викликати ревнощі. Наприклад, не завжди відповідайте на його дзвінки.

Через кілька годин передзвоніть йому і скажіть, що ви були в одного або дуже зайняті. Просто не відповідаючи по телефону, ви можете дійсно підігріти його інтерес до вас.

У тому ж дусі, якщо він запитує вас, чи не хотіли б ви прогулятися з ним в такий-то час, просто скажіть, що у вас є інші плани, навіть якщо це не правда.

Читайте також:   Безвідмовні способи для того, щоб привернути увагу хлопчика

Крок 8. Поговоріть з ним про інших чоловіків. Почніть говорити про приємні вам чоловіках – знаменитостей, і про те, що саме з ним ви б пішли на край світу. Так, це звучить не дуже пристойно, але чоловік не повинен вжити всіх занадто близько до серця. Головне не перестарайтеся і не перебільшуйте, бо він іноді може зрозуміти, що ви намагаєтеся його просто розігріти.

Поради

 1. Роблячи задоволений вигляд, посміхаючись і просто розмовляючи з іншими людьми, ви можете змусити чоловіка ревнувати.
 2. Намагайтеся завжди мати гарний вигляд, коли ваш молодий чоловік поруч.
 3. Не дозволяйте здогадатися чоловікові, що ви намагаєтеся змусити його ревнувати.В іншому випадку ваш план буде провалений і спричинить неприємні наслідки. Якщо ж раптом він починає розгадувати ваш план і питає вас про це – дайте відповідь, що не маєте поняття, про що він говорить.

  Якщо ж він ваш колишній – скажіть, що вона надто зациклена на собі, якщо вважає, що ви фліртуєте з іншими чоловіками тільки через нього.

На замітку: Як пережити зраду чоловіка: піти або змиритися?

Є певний тип чоловіків, яким подобається відчувати почуття ревнощів.

І як тільки він дізнається, що ви дійсно відчуваєте до нього почуття любові – кидає свою «жертву».

Іноді, людина може відчувати себе небажаним і ураженим. Деякі чоловіки можуть відчути відсутність любові. Він просто піде. Не перестарайтеся!

Починаючи гру, не ігноруйте почуття людини, що представляє третю сторону. Ви можете здатися егоїстичною і нечутливою. Одночасно ви можете зруйнувати репутацію іншого чоловіка, як ніби ви повели чужого хлопця.

Якщо ви намагаєтеся змусити чоловіка ревнувати, проводячи час з іншими, ваш улюблений може інтерпретувати це так, що ви більше не зацікавлені в ньому.

Незважаючи на наявність почуття до вас, він може прийняти це як «натяк» відступити і залишити вас у спокої. Ви можете розцінити його бездіяльність як незацікавленість в ваших стосунках.

Тому, коли ви граєте в такі ігри, ви ризикуєте створити плутанину і втратити людину, яка, можливо, думав про те, що ви приголомшлива, але не знав, як це сказати.

Пам’ятайте, коли ви намагаєтеся змусити чоловіка ревнувати, ви граєте в своєрідну гру. Будьте готові до зміни місць. Він може піти і провести час зі свого подругою. Ця гра може заподіяти біль обом сторонам.

Коли ви фліртуєте – не дивіться на нього, намагаючись оцінити реакцію. Інакше він почне підозрювати вас у грі.

Небезпечна чоловічі ревнощі!

Чоловічі ревнощі може зовсім несприятливим чином відіб’ється на вас, змушуючи чоловіка ставати нав’язливим або навіть викликаючи насильство. Якщо ви знаєте, що ваш чоловік запальний і має схильність до агресії, ви напевне не повинні намагатися змусити його ревнувати. Якщо ви не вчасно зупинили «війну» – тримайтеся від нього подалі, а в складних випадках звертайтеся в поліцію.

З іншого боку, деякі чоловіки відповідають на ревнощі, просто здаючись. Якщо ви хочете, щоб чоловік був зацікавлений в вас, і ви змусили його ревнувати, він може просто вирішити, що ви його не варті.

Цікаве відео: як показати чоловікові свою цінність і змусити його ревнувати

Джерело: http://zhenschine.ru/zastavit-muzhchinu-revnovat/

Як змусити хлопця ревнувати в соц мережах

Як змусити ревнувати кохану: перевірені способи, помилки

зміст

Ревнощі, широко відома як одна з найбільш руйнівних і хворобливих відчуттів, може бути ще і могутньою зброєю, незамінним для представниць прекрасної статі, незадоволених своїм особистим життям.

Навіщо провокувати ревнощі ↑

Змушуючи чоловіка ревнувати, можна оживити відносини, додати їм вогню, а також повернути втрачений інтерес і навіть підштовхнути обранця до рішучих дій.

Жінки, досконало освоїли науку маніпулювання цим почуттям, отримують можливість швидше домогтися уваги бажаного людини і суттєво зміцнити намітилася зв’язок.

Ще один важливий аспект: ревнуючий чоловік – це просто ураган в ліжку, який обіцяє жінці довгий, гарячий і пристрасний секс. Намагаючись перевершити уявного суперника, він намагається з усіх сил, а що розігралася фантазія додає відчуттям новизну і легкий присмак «перчинки».

Як змусити ревнувати чоловіка ↑

Такі рідкісні дзвінки

Невгамовна жінка, з дратівливим постійністю нагадує про себе численними телефонними дзвінками, апріорі не може бути зовсім нецікавою для чоловіка. Мисливець за вдачею він буде переслідувати лише ту «здобич», що недосяжна і невловима.

Тому, бажаючи викликати ревнощі, потрібно значно зменшити кількість дзвінків, рідше брати трубку, а іноді і зовсім пропадати, рішуче відключаючи будь-яких заходів зв’язку.

Натяки «між іншим»

Чоловіки – страшні власники, насилу переносять навіть натяк на конкуренцію. Одна думка про те, що кохана жінка стала об’єктом чужого уваги, здатна привести їх у стан неконтрольованої люті.

[2]

Як побороти ревнощі до минулого дружини? Читай тут.

[1]

Саме тому, розповідаючи обранцеві про випадкову зустріч зі старим знайомим або ж про товаришів по службі, галантно проводив вас до будинку, можна породити ревнощі, що доходить до божевілля.

Менше «любові»

Як показує практика, чоловік, розпещений надмірно пильною увагою, з часом зовсім перестає цінувати свою обраницю.

Викликати напад ревнощів у подібного типу, можна тільки по максимуму виключивши слово «люблю» з лексикону або ж замінивши його на більш нейтральні дієслова – «ціную», «поважаю», «симпатизую».

Виходи в люди

Закохані жінки нерідко скоюють дві помилки: творять собі кумира з об’єкта пристрасті і, з головою занурюючись в нове почуття, втрачають зв’язок з навколишнім світом. Змусити ревнувати чоловіка, який став винуватцем цих подій, можна тільки «повернувши все на круги своя».

[3]

Для початку цілком достатньо частіше бувати на людях, активніше зустрічатися з друзями і не відмовлятися від відвідування культурно-розважальних заходів.

милий презент

Перефразовуючи старовинну російське прислів’я можна сказати, що «не обдуриш – НЕ викличеш ревнощі». Жінці, що відчуває бажання трохи пожвавити згасаючі відносини, має сенс з’явитися додому з шикарним букетом або який-небудь витонченої дрібничкою.

При цьому безтурботно сидів при столі на дивані обранцеві зовсім не обов’язково знати, що милий презент був придбаний в найближчому магазині і на власні кошти.

Мінлива і прекрасна

Найскладніше справа – викликати ревнощі у давно одруженого чоловіка, повністю впевненого в благонадійності своєї дружини. Однак навіть ця людина не зможе встояти, побачивши, що вона значно покращала, оскільки з деяких пір активно займається поліпшенням зовнішнього вигляду.

Як впоратися з патологічної ревнощами у жінок? Читай тут.

Як бути в питанні дитячих ревнощів до вітчима? Поради психологів далі.

Вже хто-хто, а чоловіки з великим сімейним стажем прекрасно знають, що зміна іміджу найчастіше свідчить про зміни в особистому житті.

Поради психологів ↑

 1. Важливо мати «своє життя» . Зациклившись на партнері і переставши приділяти належну увагу власним турботам, обов’язків і захопленням, можна втратити себе як особистість і стати абсолютно нецікавою.Викликати ревнощі у чоловіка в цьому випадку буде досить складно, спочатку доведеться неабияк потрудитися, щоб знову довести йому свою затребуваність.
 2. Повинна бути в жінці загадка . Дами, вперто присвячують кожного нового коханого в найдрібніші подробиці минулих відносин, роблять непрощенну помилку.Відсутність інтриги рівносильно нудьгу, тоді як наявність пікантною таємниці дозволяє розпалити найсильнішу ревнощі, не докладаючи особливих зусиль.
 3. Чоловіка треба тримати в «тонусі» . Найбільше представники сильної статі дорожать тим, що у них можуть забрати.Задовольняючись малим і всіляко демонструючи свою відданість, жінка дозволяє обранцеві розслабитися і перетворитися з доблесного завойовника в безтурботного власника. Такий не ревнуватиме, поки не відчує загрози своєму пануванню.
 4. Вітається зміна настрою .Бути різною – ціле мистецтво, яким необхідно оволодіти кожній жінці, яка прагне викликати ревнощі. Досвідченим шляхом було доведено, що навіть дорослого і впевненого в собі чоловіка зводять з розуму спроби розібратися, чому його обраниця, то весела і поступлива, то холодна і неприступна.
 5. Зберігати секрети можна і потрібно .Багато представниць прекрасної статі, щиро закохані в своїх чоловіків, мають погану звичку звітувати перед ними за кожен дзвінок або надійшло смс-повідомлення. Розраховуючи оживити відносини за допомогою ревнощів, доведеться забути про щоденні доповідях і дозволити партнеру помучитися в здогадах і сумнівах.

Антипоради

 1. Фліртувати з його друзями . Відчайдушно кокетуючи з кращими друзями свого обранця можна добитися не стільки ревнощів, скільки якнайшвидшого розставання.В очах чоловіків подібна поведінка буде розцінюватися, як спроба вбити між ними клин, або ж виставити кохану людину в смішному і непривабливому світлі.
 2. Відмовитися від плотських утіх . Сексуальне утримання, безсумнівно, може викликати шалену ревнощі, ось тільки носити вона буде руйнівний характер.Бажаючи всього лише оживити відносини, а не припинити їх, ніколи не відмовляйте в сексі своєму партнерові.
 3. Зізнатися в наявності коханця .Будити в обранцеві ревнощі, що не відповідаючи на дзвінки, злегка фліртуючи з незнайомими чоловіками і надягаючи яскраві вбрання – це одне, а навіть жартома зізнатися у зраді – зовсім інше. Відновити довіру після подібної витівки буває непросто і, як правило, на це йдуть місяці і роки.
 4. Зустрітися з колишнім .Деякі люди, як і вчинки, повинні залишатися там, де їм саме місце – в минулому, а значить, не варто поспішати на побачення до людини, який вам свідомо не потрібен. Тим більше що завдяки цій зустрічі можна запросто втратити свою справжню любов.

Прикладаючи максимум зусиль для того, щоб змусити свого чоловіка ревнувати, необхідно пам’ятати про дотримання заходів. Відомий американський журналіст Генрі Луїс Менкен одного разу сказав: «Щоб утримати чоловіка, змусьте його трохи ревнувати; щоб втратити чоловіка, змусьте його ревнувати ще трохи більше ». І він був абсолютно прав. Тому балансуйте, але ні в якому разі не переступати межу!

Відео: Як змусити чоловіка бігати за жінкою

Джерело: https://e-turchaninov.ru/kak-zastavit-parnya-revnovat-v-sots-setyah/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *