Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Ревнощі – погане почуття. Але в складних ситуаціях вона може бути навіть корисною. Наприклад, коли настає охолодження відносин або взагалі неясно, що відбувається між двома людьми і хто вони один одному.

Зміст приховати

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Якщо ви зустрічаєтеся вже дуже довго, то можете помітити, що з часом вас обох засмоктує болото рутини. Уже не вистачає колишнього азарту, кудись пропав мисливський інстинкт, і його замінили серіали і нудний побут.

Або ж ваша дама – від природи людина з флегматичним характером, а вас приваблює буря, блискавки та інші природні катаклізми. В такому випадку ревнощі – той самий вогник, який зможе знову розпалити ваш вогнище любові.

Головне – не переборщити, а то ризикуєте залишитися один.

Щоб змусити дівчину ревнувати, потрібен, власне, об’єкт для ревнощів. Найкраще, якщо суперниця буде вигаданої, так як не варто підставляти інших людей.

Придумайте і розкажіть історію про зустріч в автобусі, коли на вас дивилася важким поглядом прекрасна незнайомка, відзначте деталі її зовнішності, які привернули вашу увагу і, звичайно ж, дуже сподобалися.

Придумайте будь-яку історію, в якій на вас поклала око інша жінка.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Якщо ж уява у вас нерозвинене, то розкажіть про реальну людину, наприклад, історію про колегу з роботи, яка або розумна, або гарна, або придумайте щось своє. Не варто наділяти обрану персону всіма якостями ідеальної жінки.

По-перше, у вашої дівчини виникне питання, чому ви все ще з нею, а не біжите підкорювати свій ідеал. По-друге, ви ж не хочете, щоб ваша улюблена відчувала, що недостатньо хороша для вас.

Це може викликати багато комплексів – не вбивайте самооцінку близької людини.

Попросіть кого-небудь подзвонити вам і поговорити пару хвилин. Під час розмови ведіть себе так, щоб ваша дівчина зрозуміла, що дзвонила інша.

Або можете вийти в іншу кімнату, а повернутися в прекрасному настрої, з посмішкою і світяться очі.

Але не забудьте очистити журнал дзвінків, так як, якщо ви будете на сьомому небі від щастя після дзвінка «Льохи з автомайстерні», це викличе деякі питання.

Важливо: якщо ваша друга половинка і без того ревнива, то будьте готові до невеликого скандалу.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Варіант для особливо небезпечних хлопців: спробуйте натякнути дівчині, що йдете з іншого в ресторан або в оперу (куди завгодно). Більш м’який варіант – назвати спільне проведення часу з іншою жінкою діловою зустріччю або зустріччю по роботі, так як вони дійсно іноді трапляються в житті.

Існують і більш жорсткі варіанти, наприклад, прийти з роботи набагато пізніше звичайного або поставити паролі на всі свої телефони і ноутбуки, але це істотно підірве довіру між вами, а довіру у відносинах – найважливіше.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Наступний хороший крок – піти куди-небудь великою компанією, в якій є вільні дівчата. Приділяйте їм увагу, але не переходьте межі дозволеного, щоб не поставити свою супутницю в незручне становище.

Просто скажіть пару – трійку компліментів, уважно слухайте, звертайте на себе всю увагу жіночої половини. Не вибирайте конкретну мету, будьте чарівні з усіма.

Тоді ваша дівчина зрозуміє, яким ви можете бути чудовим.

Ідеальний варіант – випадково відкрита і продемонстрована листування в соціальних мережах з іншою дівчиною. Багатьом людям пишуть фейковий сторінки, так не пропустіть свій шанс дати зрозуміти своїй дамі, що ви дуже привабливі для інших жінок. Якщо навіть фейки не пишуть, то таку сторінку можна створити, сховавши по інший бік екрану свою подругу або себе самого.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Важливо пам’ятати, що ви і тільки ви знаєте характер своєї другої половинки і тільки ви знаєте, чи готова вона вбивати від одного телефонного дзвінка або спокійно відпускає в сауну з колишньою однокласницею. Так що захід впливу і жорстокість способів визначаєте ви.

Не варто намагатися викликати ревнощі у цілеспрямованої і самодостатньою дівчата – вона може серйозно задуматися про те, а навіщо їй взагалі людина, яка приносить не радість, а сумніви і негативні емоції. З такою жінкою набагато простіше сісти і обговорити ситуацію, що склалася.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Якщо ви і ваша колишня дівчина маєте якісь загальні кола впливу або періодично стикаєтеся, то для початку потрібно спілкуватися і фліртувати у неї на очах з іншого. Якщо все зайде далеко, то можна і почати відносини з цією дівчиною, знову ж таки, донеся ці відомості до вашої колишньої. Тільки не забудьте попередити нову даму про свої наміри.

Не поспішайте видаляти номер колишньої пасії і блокувати її – можна «помилково» відправити миле повідомлення, а потім, через певну кількість часу (вистачить п’яти – семи хвилин), відправити слідом друге і вибачитися за прикре непорозуміння.

Ще один помічник у цій справі – соціальні мережі. Так, деякі дівчата люблять переглядати сторінки своїх колишніх хлопців і шукати ознаки, що вказують на те, як він страждає. Оберніть ситуацію в свою користь – більше щастя, радісних постів про нові почуття і фото з іншими дівчатами.

Тепер про те, чому не варто блокувати всі сторінки вашої екс-дівчата. Якщо ви налаштовані змусити її ревнувати, то зверніться до неї за порадою, наприклад, можна запитати, який подарунок можна подарувати новою коханою. Намагайтеся наповнити своє повідомлення ніжністю по відношенню до нової жінці.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Знайте: якщо ви розлучилися через те, що дівчина втратила до вас інтерес, то ці способи можуть не спрацювати. Вона може навіть порадіти за вас. У такому випадку варто задуматися про причини охолодження почуттів і подумати, а може, проблема в вас?

Буває, що ваше спілкування відбувається лише через інтернет і телефонні дзвінки. Нічого страшного, якщо вам не вистачає вогника ревнощів, то цього цілком достатньо, особливо для відносин на відстані.

Можуть спрацювати ті ж способи, що і в звичайних відносинах: пара компліментів іншій дівчині, випадково видають ваше захоплення, час, проведений в компанії інших жінок (і фотографії!). При цьому необов’язково реальне існування об’єкта захоплення або проведеної зустрічі – просто згадайте про це в листуванні. Решту зробить фантазія вашої другої половинки.

Соціальні мережі – неймовірно могутня річ. Додати сторінку невідомої красуні, додайте в друзі самі себе і залиште парочку утішних коментарів і лайків на своїй сторінці. Така активність не залишиться непоміченою. При бажанні можна замінити фейковий сторінку реальної, але робіть це на свій страх і ризик.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Можете надіслати фотографію абсолютно будь-якої дівчини, оцінити її зовнішні дані або багатий внутрішній світ, а в кінці сказати, що це ваша нова колега. Варіант для продовження – викласти фотографію, де ви разом з цією дівчиною. Ну а якщо саме з цієї не виходить, то з будь-якої іншої.

Якщо ваша дівчина звикла, що ви приходите з роботи о сьомій вечора, а о восьмій сідайте за комп’ютер і шлете їй сердечка – змініть плани і спробуйте написати набагато пізніше. Ваша непередбачена затримка змусить даму серця ставитися до вас не як до належного, а як до когось, у кого є своє життя, дуже цікава і без неї. Ваша цінність і важливість після цього тільки зростуть.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Додайте в друзі кілька нових дам, при цьому натякнувши, що пише одна з них, але не уточнюйте, хто саме, – невелике розслідування і спроба знайти суперницю змусить вашу улюблену оцінити їх сильні і свої слабкі сторони, а якщо в кінці експерименту ви розповісте своєї другій половинці, яка вона чудова і як сильно ви її любите, то відповідна позитивна реакція буде набагато сильніше.

Всі поради для звичайних відносин працюють і для відносин по листуванню. Головне – включити фантазію і не перестаратися.

В цьому випадку ревнощі не є чудодійним засобом і може спрацювати тільки за умови, що дівчина або приховує свої почуття до вас, або сама не здогадується про них. Якщо ви перепробували всі (і навіть ревнощі), а уваги до вас не стало більше, то змиріться – ви не подобаєтеся цій дівчині, і краще, що можете зробити, – поважати її вибір і припинити переслідування.

Похваліть іншу дівчину, особливо якщо об’єкт зацікавленості звик до ваших компліментів тільки на свою адресу. Це буде раптово, і, якщо у дівчини є до вас хоча б симпатія, вона неодмінно зацікавиться іншою дівчиною і тим, які у вас відносини.

Прийти разом в людне місце і почати надавати знаки уваги іншим жінкам. Така, здавалося б, безневинна річ здатна дуже швидко розкрити справжні почуття до вас. Знову ж таки, тут працюють всі поради, як якщо б ви були у відносинах, – тільки вам дозволено набагато більше при флірті і спілкуванні з іншими.

Зменшіть кількість спілкування. На всі питання відмовчувалися або відповідайте натяками, які дозволять подумати, що у вас стало менше часу через те, що його займає інша дівчина.

Або загубіться на пару днів і не відповідайте на дзвінки. Після урочистого повернення спілкуйтеся знову натяками, що вказують на повні романтикою дні з іншого.

Плюс такої відсутності – ваша потенційна дама занудьгує і зрозуміє, що їй дуже вас не вистачає.

Якщо ваша кохана ще й ваша подруга, то спробуйте показати листування з іншою дівчиною, запитаєте ради, розкажіть про те, що йдете на побачення з іншого, щоб вона пораділа за одного.

Можливість втратити людину, яка симпатичний, змусить дівчину розкрити справжнє ставлення до вас навіть проти її волі. Раптово зіпсований настрій (яке зіпсувалося після ваших планів), смуток – ось ознаки, що вказують на справжні почуття. Або спробуйте по-дружньому оцінити нову дівчину і поділитися враженнями.

Про те, як змусити ревнувати свою дівчину, дивіться в наступному відео.

Джерело: https://vplate.ru/revnost/vyzyvat-u-devushki/

Як змусити дівчину ревнувати? методи і прийоми, які працюють! – Чоловічі правила

Часто настає той день, коли колишні почуття слабшають і вже не можуть подарувати ті пекучі пристрасті, які були спочатку. Хочеться різноманітності і розваги, хочеться знову розпалити багаття.

 

Прісні і одноманітні відносини не можуть принести задоволення, а значить, необхідно щось змінювати! Саме через нудьгу і брак відчуттів від своєї дівчини, хлопці задаються питанням – А як змусити дівчину ревнувати?

Для чого потрібно змушувати дівчину ревнувати?

Викликати жіночу пристрасть – значить розбудити жінку від сну, дати їй усвідомлення того, що вона нічого не контролює, і ваші стосунки залежать від тебе і твоєї волі!

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Показати, наскільки важливо підтримувати твій інтерес до неї, нагадати про колишню унікальності і знову змусити її домагатися твоєї уваги! Показавши, що ви все ще вільні і вільні чинити як завгодно, дівчина заметушитися і почне по-новому вами цікавитися.

Що можна отримати від ревнивої дівчини?

 • Пристрасть під час сексу – дівчина буде прагнути показати вам, на що вона здатна, продемонструвати свій максимум і довести, що це вона потрібна вам, а не навпаки. Вона буде більш грубою, жорсткою і домінантною не тільки в ліжку, але і в повсякденному житті.
 • Помешаность – відтепер основним заняттям і проблемою вашої обраниці будеш тільки Ти! Як було під час вашого знайомства, так буде і зараз. Вона почне більше приділяти уваги своєму зовнішньому вигляду, цікавитися твоїми заняттями і навіть друзями.

Її прагнення дізнатися, як ти розважаєшся і проводиш час з друзями, що ти взагалі робиш далеко від неї – має не тільки плюси, а й мінуси.

Можливо, тобі буде неприємно, що на твоє особистий простір так сильно претендують, але цю втрату з лишком компенсують зміни вашої леді в кращу сторону.

 • Значимість – тепер, коли є ризик втратити вас, вона почне по-іншому, більш акуратно до вас ставиться. Прояв ініціативи з її боку, нехай навіть якщо її не було раніше, і, звичайно ж, задоволення тебе в усіх сферах, наскільки їй буде під силу.
 • Розвиток – здатність на несподівані не тільки для тебе, але і для самої себе зміни. Вона може почати ходити в спортзал, проявляти оригінальність і якості, раніше не властиві їй. І все заради однієї мети – стати якомога краще, що б на інших дивитися вже не було сенсу!
 • Розуміння – то, що раніше вона не схвалювала, тепер може прийняти. Це зовсім не означає, що вона закриє очі на вкрай неприємні речі, але зможе дозволити більше, як варіант – купити потрібну тобі річ або більше часу проводити з друзями! Вже краще ти будеш гуляти з друзями, ніж робити невідомо що!

Чого не можна отримати від ревнивої дівчини?

Як змусити ревнувати вподобану дівчинуРевнощі завдає смертельний удар найміцнішою і міцного кохання

стабільність

Постійна напруга і регулярні депресії через перегину, не можуть сприяти стабільним відносинам. Якщо вчасно не припинити випробовувати на міцність свою дівчину, вона, або припинить звертати на вас, будь-яке, або увагу або ж почнеться лайка і скандали. Дуже важливо відчувати межу дозволеного і в потрібний момент встигнути зупинитися.

помста

Іноді ревнощі використовується не з метою відновлення колишніх почуттів і емоцій, а виключно для помсти через минулих образ. Якщо ви вважаєте, що таким чином можна провчити дівчину, то ви помиляєтеся. Вона не зазнає докорів сумління за минуле і вже точно не стане, звинувачує себе за скоєне, єдине до чого призводить бажання помститися – до байдужості і замкнутості.

Повага

Також деякі хлопці вважають, що користуючись авторитетом у багатьох жінок, вони тим самим виростуть в очах у своєї єдиної. Тільки працює це навпаки, чим більше ви будуєте інтриги у неї за спиною, тим менше вона починає цінувати вас як чоловіка, посилаючись на те, що тимчасові і одноразові відносини з іншими, для вас важливіше, ніж довга і відповідальна життя з одного.

Кохання

Так, так, саме справжнє кохання ти швидше за все не відчуєш. Коли ти проявляєш байдужість до дівчини, коли спеціально звертаєш увагу на інших, ти здивуєш в першу чергу її гідність. Ревнива жінка скоріше буде думати не про те, чи любиш ти її, а як би обійти ту, на яку ти поглядаєш.

Бажання стати краще ніж, що б потім просто піти від тебе змусивши кусати лікті! Звичайно, далеко не всі дівчата такі, але досить великий відсоток буде хотіти віддати друге місце своїм конкуренткам, а не залишати його собі! Це змагання не за твою увагу, а за першість по кращій фігурі або великим очам!

Проблеми, які можуть виникнути

Як вже було сказано, необхідно відчувати грань і якщо переступити її, ваші відносини зламаються. Правильний підхід полягає в різноманітності і вдало вибраному часу.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Не слід доглядати за якоїсь однієї конкретної жінкою, так ваша дама вирішить, що ви змінюєте їй.  А ось якщо ви вирішите спілкуватися з широким колом дам, постійно перемикаючись з однієї на іншу, тут вже видно ваше бажання знайти чогось новенького і цікавого, саме такого, чого і повинна вам дати ваша улюблена.

Буде видно, як вам не вистачає жіночої уваги, що не може не змусити нервувати і переживати за збереження відносин.

Навчіться балансувати, грай на її переживаннях, при цьому, ніколи не створюючи серйозного приводу для сумніву у вашій вірності.

Завдання полягає в тому, що б оживити колишні почуття, а не зруйнувати їх і шукати нову любов. Ви все також зобов’язані виявляти любов і турботу, при цьому натякаючи на те, чого не вистачає.

Мабуть, найстрашніше, що може трапитися, так як повернути кохану, не завжди вдається.

Інший, не успішний результат, якщо дівчина закриє очі на ваші пригоди, і навіть, почне сама шукати вам заміну. Причому з її боку, це не буде спробою викликати ревнощі, а саме бажання знайти іншого, більш вірного чоловіка. Ревниві дами не завжди пекучі і заводні, іноді вони просто втомлюються витрачати свій час на того, кому це не треба.

Як зробити, що б дівчина вас ревнувала?

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

При спільних прогулянках, користуйтеся можливістю поспілкуватися з іншими жінками, при цьому, легко заграючи з ними, даючи зрозуміти, що ви легко можете знайти її заміну, і більш того, що вам не важко знайти теми для розмови з незнайомками.

У розмові, зроби акцент на зовнішність або гідність іншої жінки, на особливість, якої немає у твоїй пані. Вона повинна зрозуміти, що не ідеальна, повинна бачити, куди їй прагнути, тим більше, коли є ця невідома, про яку ви згадали в розмові.

Не завжди для ревнощів потрібна інша, іноді то, що займає у вас найбільше часу, здатне змусити дівчину почати нервувати. Якщо зустрічі з друзями або гра в футбол, вам цікавіше і приємніше, то, що ж, це конкретна проблема вашої супутниці, якщо вже не може зацікавити собою.

Прийти з роботи пізніше звичайного або пропасти на пару днів, не попередивши про це, дуже сильно може розбурхати і розворушити кого завгодно. У твоєму житті має бути присутня невідомість для дівчини, та таємничість, яку їй буде хотітися дізнатися.

 • Спілкування з красивими подругами

Саме привабливі жінки, яких ви можете запрошувати в гості або ходити з ними по «справах». Жінки, які в чомусь краще і здатні позмагатися з вашої, здатні викликати якесь почуття заздрості, що і є ознакою ревнощів. Тут навіть не потрібен флірт, достатнього одного їх присутності. Ваша обраниця все зробить сама.

 • Пароль на телефон або ноутбук

Як тільки такі дрібниці як історія виклику і повідомлення перестануть бути доступними, думка про існування когось ще, відразу промайне в голові.

Ознаки жіночих ревнощів

 • Що б точно знати, що відчуває дівчина і ревнує вона тебе до інших, вивчи цей список, який дозволить безпомилково визначити – які ознаки видають, що у неї на думці?
 • Як змусити ревнувати вподобану дівчину
 • Як тільки жінка починає нав’язливо цікавитися тим, як ви провели день, де були і з ким спілкувалися, знайте – ви серйозно змусили її ревнувати!

Дівчина починає всіляко намагатися привернути до себе увагу. Це можуть бути дурні витівки на кшталт: Ой, я випадково видалила твою улюблену пісню! Так і більш витончені як: Сьогодні я з подругою йду в кіно, зможеш після сеансу мене забрати?

Історії про те, як колись давно ви намагалися домогтися її уваги. Яким оригінальним і цікавим ви були тоді, і як би вона хотіла знову випробувати подібне!

 • Невизначеність в рішеннях

Ставати складно, зрозуміти, чого конкретно хоче дівчина і що вона намагається сказати. Вона боїться зробити неправильний вибір практично в усьому, так як від цього залежить ваше увагу. Часом питання: Дорога, будеш каву? – може ввести в легкий ступор.

Так як самої розібратися з усіма думками в голові не вдається, дівчина починає активне обговорення твоєї поведінки з подругами. Зокрема її цікавить, чи не фліртуєш ти з кимось із її оточення у неї за спиною?

Починаються глибокі розпитування про ваші стосунки, про те, що ти про неї думаєш і любиш взагалі? Дівчина здатна подумати, що вона більше тобі не цікава, її бажання дізнатися причину цілком логічно.

Чого не можна робити

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

 • Перше правило, яке необхідно пам’ятати завжди, це – не змінюй! Ти тільки прикидаєшся, що шукаєш заміну, а не робиш це всерйоз.
 • Не можна спілкуватися зі своїми колишніми. Неясні думки на цей рахунок, здатні знести башту будь-якій жінці.
 • Не тримайте в таємниці занадто багато. Таємничість у вашому житті виразно має бути присутня, але при цьому, повідомляйте про важливі події або зміни в планах вашу улюблену.
 • Зайва заглибленість в себе – прояв байдужості. Якщо ти думаєш що ігнорувати або уникати спілкування – хороший фундамент для ревнощів, ти помиляєшся! Завдання стоїть в оновленні ваших відносин, а не в збільшенні.
 • Не брешіть з метою вигоди! У ваших стосунках завжди повинне бути присутнім довіру і взаємоповага. Може прибрехати про минулий день і виглядає привабливо, але буде неприємно, якщо подібне увійде в звичку. Та й в будь-якому випадку, брехня ніколи не приносить користі!
 1. Дієві поради від хлопців, вони розкажуть як змусити дівчину ревнувати і бігати за тобою:
 2. Дівчина відкриває секрети жіночої ревності, адже саме у них і потрібно питати:

Читайте також:   Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Джерело: https://MensRules.ru/psy/kak-zastavit-devushku-revnovat.html

Як змусити дівчину ревнувати: 3 ефективні способи

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Чи є користь від ревнощів

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Але і без ревнощів складно уявити дійсно справжні почуття.

Безумовно, можна говорити про нескінченному довірі. Але якщо людині байдуже, коли його половинці приділяє увагу протилежної статі, а у відповідь на це – легке кокетство і флірт, то, швидше за все, не така вже й сильна любов між партнерами.

Тому ревнощі – це нормальне явище, якщо вона з’являється рідко. Вона змушує запалити почуття з новою силою і змусити цінувати відносини.

Ну і що таїти, ревнощі досить часто приносить задоволення людині, якого ревнують. Тому зрідка можна змусити дівчину випробувати невеликі переживання і підвищити свою цінність в її очах.

Але не захоплюйтеся, інакше можна зруйнувати відносини.

Як змусити вашу дівчину ревнувати

Отже, розглянемо докладніше, як змусити вашу дівчину ревнувати. До речі, зрозуміти, що партнерка ревнує можна за такими ознаками:

 1. Різка зміна настрою, роздратування.
 2. Критика вашого зовнішнього вигляду.
 3. Публічне з’ясування стосунків.

спосіб 1

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Як змусити дівчину ревнувати – люб’язне спілкування з подругою або іншою дівчиною на очах у половинки.

Якщо ви зі своєю половинкою перебуваєте в компанії або зустріли на вулиці знайому дівчину, то під маскою нешкідливого спілкування можна викликати ревнощі.

Головне, щоб спілкування справді не здавалося нешкідливим з боку. Тому легкий флірт, посмішка і сміх, компліменти інший на очах у своєї дівчини – щось з цього має бути присутнім при розмові. Якщо ваша дівчина вас любить, то вона обов’язково відреагує на подібну поведінку. Головне не перестаратися, щоб не спровокувати сварку на очах у інших.

спосіб 2

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Як викликати ревнощі у дівчини – затримка на роботі без попередження. Якщо ви завжди здзвонюєтеся зі своєю половинкою і завжди попереджуєте про можливі затримки, то в цей раз просто не робіть цього. Зробіть вигляд, що у вас розрядився телефон, а подзвонити з іншого номера не було можливості.

Якщо ви помітите стурбованість при зустрічі і дівчина почне задавати численні запитання, на рахунок того, де ви були, значить ви домоглися свого. Постарайтеся заспокоїти свою партнерку, ведіть себе максимально природно, сплеск емоцій ви вже викликали – цього цілком достатньо. Не потрібно ігнорувати її питання, щоб не спровокувати недовіру до вас.

спосіб 3

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Як змусити ревнувати дівчину на відстані – фотографії веселого проведення часу. Якщо ви далеко від своєї половинки, то кращий спосіб викликати ревность- показати, що ви щасливі і проводите час у веселій компанії. Зробити це можна за допомогою звичайних соціальних мереж.

Завантажте кілька гарних фотографій, де ви з компанією відпочиваєте. Цей спосіб допоможе нагадати дівчині про те, що ви цікава людина.

Як викликати ревнощі у колишньої

Окремо слід відзначити, як змусити ревнувати колишню дівчину. Тут також можна використовувати соціальні мережі і завантажити фото, але де ви не з веселою компанією, а з іншою дівчиною.

Якщо колишня часто проводить час в інтернеті, то з великою часткою ймовірності з цікавості вона буде переглядати ваш профіль.

При цьому намагайтеся зберігати інтригу і не описувати деталі свого часу або хто для вас дівчина на фото, щоб створити грунт для роздумів.

Якщо ваші реальні зустрічі з колишньою неминучі, то завжди ведіть себе впевнено і невимушено, ніби між вами нічого не було.

На обличчі не повинно бути ознак радості, смутку і вже тим більше хвилювання або сум’яття. Коли вона буде бачити вашу впевненість, холод і байдужість, то задумається, чому ви не відчуваєте нічого при зустрічі.

Якщо ви продовжуєте спілкування, то його можна відміняти раптово без пояснення причин. При цьому потрібно продовжувати спілкуватися з загальними знайомими, щоб через них вона могла цікавитися вашим життям. Їй обов’язково стане цікаво, що у вас сталося.

А ви тим часом займіться собою, почніть ходити в спортзал, в загальному – прикладайте всі зусилля, щоб йти вперед і бути краще, ніж учора.

До того ж, таким чином можна зустріти людину, з якою вам буде набагато цікавіше проводити час, ніж з колишньою.

Як викликати ревнощі – відео

Джерело: https://mind-control.ru/kak-zastavit-devushku-revnovat/

Як змусити дівчину ревнувати: колишню, на відстані

Нерідко довгостроковим відносинам не вистачає колишньої пристрасті, або здається, що вони себе вичерпали. А іноді на самому початку зародження почуттів хотілося б їх розпалити побільше. В обох випадках буде доцільно змусити дівчину ревнувати, хоча тільки до певної межі.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Нова знайома

Існує чимало способів для провокування ревнощів на початку знайомства, але найбільш дієвими виявляються ті, що провокують дівчину вступити в гру і поборотися за вас з конкурентками.

 1. Зникнення на пару днів з поля зору коханої. Чоловік може відключити мобільний телефон, не заходити в соціальні мережі і просто вичікувати. Це оптимально спрацює на самому початку відносин, коли у вас виникає взаємна зацікавленість і симпатія, яка несподівано затьмарюється зникненням партнера. І коли мовчання порушено, дівчина після невеликої паніки захоче бути з вами будь-яку ціну.
 2. Легке загравання з іншими жінками на очах коханої. Викликати ревнощі і скандал тут нескладно, тому вдаватися до нього слід в крайніх випадках. Фліртувати потрібно майстерно і ненав’язливо. Підійде якийсь комплімент по зовнішності іншої дівчини. Такий флірт доречний при встановленні бажаного контакту.
 3. Акцент на позитивному якості кого із знайомих жінок. При згадці доцільно сказати, що дівчина не позбавлена ​​своєї чарівності і могла б скласти непогану пару.

довгі відносини

Викликати ревнощі у дівчини можна по-різному. Все залежить від персональних пристрастей, особливостей поведінки подруги і ваших особистих планів. Пам’ятайте, перегинати палицю не слід, особливо якщо ви хочете, щоб ваші відносини розвивалися в позитивному ключі.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

 1. Зміна розкладу дня, більш пізнє повернення з роботи непогано спрацює для стабільних відносин. Неждана затримка насторожить вашу партнерку, а оновлений розпорядок дня змусить звернути на себе увагу.
 2. Установка нових паролів на комп’ютері і телефоні викличе легке підозра. Вирішивши, що вам є, що приховувати, подруга почне думати, що «на горизонті» виникла інша.
 3. Спілкування по телефону з жінкою зверне увагу на вашу затребуваність серед жіночої статі. Можна домовитися попросити якусь знайому зателефонувати до вечора на пару хвилин. Розмова повинна бути почутий і бажано з максимальною гучністю динаміка, щоб зрозуміти, що дзвонить жінка. Зберігаючи нейтралітет, поспостерігайте за реакцією вашої дівчини. Після завершення розмови вона очевидно довідається, хто був на зв’язку. І тут краще дати нейтральний відповідь – колега, однокласниця, знайома, але ніяк не «колишня».
 4. Під час спілкування можна ненав’язливо зазначити великі запити в друзі в соціальних мережах, популярність серед жінок-колег, їх увагу під час публічних заходів. Причому у вас це повинно викликати здивування. Хвалитися, що за вами стали бігати дівчини, не варто.
 5. Додайте в друзі в соціальних мережах кілька знайомих дівчат. Можна відзначити їх фото в х. Відкрийте сторінку соціальної мережі і відлучитися на пару хвилин, залишивши подругу наодинці з комп’ютером. Відгук не змусить себе довго чекати. Партнерка відчує «попит» і зробить все можливе, щоб ви залишилися тільки з нею.
 6. Під час перебування дівчини вікно браузера можна згорнути, телефон піддати блокування, а самому просто відвернутися. Екран в будь-якому разі не повинен бути Оглянувши, тому буде поле для роздумів, і дівчина почне ревнувати.
 7. Несподівані подарунки змусять задуматися не тільки як прояв уваги, але і як міра по загладжування персональної провини. А, наприклад, квіти після виникнення «суперниці» стане ще більшим приводом для ревного ставлення дівчини.

Реакція відкриє реальне ставлення до вас. Якщо дівчина не звернула на нові «посили» уваги, то ви їй байдужі.

При ретельній перевірці та питаннях або зміні настрою на найгірше можна не сумніватися, що вона до вас придивляється і не хоче втратити.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Стосунки на відстані

Буває, що ваше спілкування відбувається лише через інтернет і телефонні дзвінки. Нічого страшного, якщо вам не вистачає вогника ревнощів, то його можна злегка розпалити, в т.ч. для відносин на відстані.

У подібній ситуації підійдуть і методи для звичайних відносин. Знову ж можуть спрацювати і пара компліментів іншої жінки, і неприховане захоплення. Можна провести час в компанії з дівчатами, зробивши загальні фотографії. Зустріч або захоплення можуть бути вигаданими, головне – повідомити про них в листуванні. І тоді ваша дівчина додумает все для себе, почавши ревнувати.

Якщо дівчина знаходиться далеко, то наймогутнішим зброєю для ревнощів стануть соціальні мережі.

Можна зайнятися створенням спеціально невідомої красуні, додатися до неї в друзі і відзначитися парою лайків і коментарів на особистій сторінці. Ця фейковий сторінка не піде від уваги вашої пасії. Не забороняється створення і реальної сторінки з дівчиною, але це вже більш небезпечно.

Ваша подруга не забуде помітити появу нової фотографії з позитивною оцінкою зовнішніх даних і багатства внутрішнього світу і підписом, що вона є вашою новою колегою. На особливу увагу удостоїться ваша спільна з цією дівчиною фото.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Нерідко хлопець починає писати і посилати сердечка і смайлики в один і той же час, наприклад, після закінчення робочого дня. Можна спробувати написати дівчині пізніше. Така затримка насторожить партнерку і допоможе зрозуміти, що у вас є своє життя, де присутні свої інтереси. Ваш авторитет в неї очах неминуче підвищиться.

Викличе ревнощі і факт появи у вас в друзях кількох нових представниць слабкої статі, причому без уточнення їх особистостей. Це наштовхне вашу подругу зробити власне розслідування з пошуку суперниці і оцінки особистих позитивних і негативних якостей.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на півроку відносин: йди і нюанси

Важливо не перестаратися з провокаціями, хоча фантазія тут теж доречна. А в кінці експериментів не забудьте розповісти своїй дівчині про ваші почуття. Тоді відносин буде дано новий поштовх до подальшого розвитку.

Колишня дівчина

Важливо усвідомлювати, що ревнощі може бути здоровою і не дуже, щоб запобігти неприємні почуття – ваші, і колишньої. Якщо ви хочете помсти або навмисне заподіяти біль за розрив між вами, то цей підхід – нездоровий. Зміцнення або відродження відносин з подругою на увазі невеликого розпалювання пристрастей:

 • припиніть з нею спілкуватися. Такий обрив комунікації викличе цікавість і підозра, що у вас є більш цікаві розваги та друзі без неї. Оптимальний період затишшя – пара або трійка тижнів;
 • змініть спосіб життя. Вдосконалюватися корисно, особливо у важкі періоди життя. Заняття спортом, посвята більше часу друзям, подорожі або щось інше, що міняє життя на краще, змусять дівчину міркувати про те, що їй місця в таких поліпшень може не знайтися;
 • спілкуйтеся з спільними друзями. Колишня подруга не втратить обізнаність про те, що відбувається у вас. Друзі можуть періодично нагадувати про вас і ваших позитивних досягненнях, що змусить дівчину більше вас цінувати;
 • будьте активні в соціальних мережах. Непогано залишити позитивні пости на своїх сторінках, але без конкретики. Чудово підійдуть фото з свят в компаніях, де не вказано, що це за подія і хто там був. Приводом ревнувати стануть і фото з привабливими жінками, що також можуть освіжити почуття колишньої партнерки;
 • будьте впевнені і безтурботні при зустрічі з колишньою. Миле вітання і посмішка в поєднанні з невимушеним продовженням особистих справ почнуть змушувати задуматися про причини відсутності страждань і присутності особистих успіхів;
 • станьте недоступні для колишньої. Неквапливі відповіді на повідомлення змусять її більше зацікавитися вашим життям. А особливості її поведінки повинні допомогти визначитися з частотою подальшого спілкування;
 • ходите на побачення, що викличе ревнощі у дівчини. До того ж чому б зустріти іншу, не гірше, ніж вона, а може бути, і краще?

Джерело: https://psyhoday.ru/revnost/zastavit-devushku-revnovat.html

Як змусити дівчину ревнувати: перевірені способи

Як змусити ревнувати вподобану дівчинуТак як змусити кохану дівчину ревнувати може кожен чоловік, потрібно знати про наслідки. Іноді ревнощі привносить у відносини свіжість, змушує жінок переглянути свої почуття до партнерів. Але якщо перегнути палицю, вона стане причиною руйнування довіри. Коли відносини дороги, краще не експериментувати з ревнощами, а діяти за всіма правилами, щоб не поранити серце коханої.

Про що свідчить ревнощі

Існує думка, що ревнощі – головна ознака любові. Часто це правда, але не завжди. Іноді ревнощі свідчить про егоїзм і егоцентризм, а також є вираженим ознакою токсичних відносин. Якщо це здорове почуття, тоді наслідки не бувають руйнівними.

Як натякнути красивій дівчині, що вона мені дуже подобається

Ревнощі підігріває інтерес партнера, вносить свіжість у відносини, руйнує існуючі перешкоди. Іноді партнери використовують її, щоб маніпулювати один одним. Але якщо вміло дозувати почуття, воно не шкодить відносинам.

Навіщо це потрібно хлопцю

Хлопець може робити це неусвідомлено, без наміру спеціально змусити ревнувати. Це також може бути зроблено спеціально, причому причини для таких дій бувають різні.

Іноді так надходять хлопці, які просто не впевнені в собі і своїй обраниці. Змусивши її ревнувати, партнер намагається підвищити самооцінку.

Але навіть якщо немає цих мотивів, чоловік може змусити дівчину ревнувати з таких причин:

 • освіжити відносини, додати в них нові почуття і пристрасть;
 • змусити її більше цінувати партнера;
 • перевірити ставлення жінки до себе.

Будь-які проблемні поведінкові особливості краще виявляти в партнерах до шлюбу, тому перевірки на ревнощі – це не абсурд, а вірний спосіб створити комфортні і міцні відносини.

Дієві способи змусити дівчину ревнувати

Створювати штучно ревнощі не варто, якщо стосунки перебувають у кризі, оскільки партнери можуть розлучитися в результаті такого струсу. Також не варто експериментувати, коли дівчина надмірно хворобливо сприймає подібні ситуації.

Якщо вона і без цього вибухає через кожну дрібницю, додаткові приводи для ревнощів ні до чого доброго не приведуть. Але коли в стосунках панує здорова атмосфера, яку псує нудьга, підігріти їх ревнощами можна, використовуючи будь-який з доступних способів.

Як завоювати дівчину: причини невдач і способи зваблювання

Регулярно спілкуватися з іншими жінками

Найпростіший спосіб – спілкування з представницями протилежної статі.

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Зовсім не обов’язково фліртувати – досить просто періодично спілкуватися, причому робити це явно. Наприклад, можна часто обговорювати робочі нюанси з симпатичними колегами жіночої статі. Жінка почне переживати через це, так що потрібно готуватися до претензій і поясненням.

Якщо дівчина любить чоловіка, їй буде нестерпно усвідомлювати, що він приділяє увагу іншим дамам. На цьому можна зіграти, використовуючи такі методи:

 • допускати легкий флірт з її подругами;
 • погодитися пообідати з давньою подругою;
 • підвезти знайому з роботи до дому;
 • похвалити зачіску або наряд спільної знайомої перед своєю обраницею;
 • розповісти своїй партнерці про знайомої, захоплюючись її зовнішністю або душевними якостями;
 • допомогти сусідці донести важкі сумки, мило спілкуючись по шляху до квартири.

Головне, не зловживати цим, розуміючи, що такі дії можуть розбити серце стороннім жінкам.

Виходити з кімнати при телефонних розмовах

Таємниця – неоране поле для жіночої фантазії. Якщо додати в стосунки елемент загадки, це стане приводом для ревнощів. Найпростіший спосіб – виходити на час телефонних розмов з кімнати. Це не відкритий привід для ревнощів, але інтрига буде присутній.

Що подарувати дівчині на першому побаченні: оригінальні варіанти

Якщо робити так не один раз, дівчина явно зацікавиться особистістю співрозмовника. Щоб підсилити ефект, можна не вдаватися в подробиці при обговоренні. Відповідаючи на питання «Хто дзвонив?», Можна сказати «Просто знайома».

Не допускати до своїх сторінках в соцмережах

Джерело: https://onelove.su/kak-zastavit-devushku-revnovat/

Як змусити дівчину ревнувати

Якщо ти ставиш запитання « Як змусити дівчину ревнувати? », То напевно цей намір підкріплений певною метою. Адже навіщо провокувати на ревнощі на рівному місці якщо у тебе з коханою все полунично. Отже, які можуть бути причини, щоб змусити її ревнувати?

Як змусити ревнувати вподобану дівчину

Ти емоційний маніяк. Тебе хлібом не годуй, але дай зробити якусь жесть. Без емоцій, в тому числі і темних, життя не грає для тебе фарбами.

Але та людина, яка буде провокувати дівчину, виходячи зі свого характеру, навряд чи зайде в яндекс або гугл і буде робити такий запит. Тому що у таких людей працюють інстинкти і все робиться несвідомо.

Тому давай краще обговоримо другу причину, більш раціональну і не позбавлену сенсу.

Відносини з дівчиною охололи. В першу чергу з її боку. Вона стала холодніше, менше з тобою спілкується і не проявляє сильну зацікавленість. Тому ти хочеш підігріти її почуття і упевнитися, що вона тебе не кине.

Чи потрібно змушувати дівчину ревнувати?

З одного боку, це розумна ідея. Але з іншого, подумай, чи дійсно тобі це потрібно: ти можеш змусити її ревнувати і викликати певні емоції. Але як тільки вони вгамуються, все повернеться на круги своя. І дівчина знову буде замислюватися про майбутнє ваших відносин. Може, в такому випадку варто просто розлучитися, і при цьому зберегти своє чоловіче обличчя.

Проте, стаття називається «Як змусити ревнувати», і в будь-якому випадку варто спробувати зробити кілька корисних і ефективних речей, перш ніж здаватися. Тому я дам кілька хороших способів зробити це. Тим більше, що у тебе може виникнути власна, інша ситуація, про яку я не згадав у статті.

Кращі способи, як змусити дівчину ревнувати

 • Спілкуйся з іншими красунями . Так, щоб вона це бачила. Але не перестарайся. Це не повинно виглядати награно. Просто зроби так, щоб в твоєму житті з’явилися інші жінки. Не обов’язково їх спокушати. Можна разом кудись ходити, наприклад, в спортзал або басейн. Так можна купу справ придумати, які цікаво робити в компанії дами.
 • Згадай свою подругу в розмові . Як би ненароком, до слова. Зроби так, щоб дівчина побачила, що ти дуже добре спілкуєшся з іншого. Причому для неї ці відносини будуть загадкою: вона лише може здогадуватися, ви просто дружите, або намічається щось більш серйозне. І відчула небезпеку конкуренції. Адже нікому не сподобається, коли відбивають хлопця. При цьому їй важливо довести самій собі, що вона краще за свою суперницю.
 • Фліртуй по ходу життя . Наприклад, в магазині з продавщицею. Красуня повинна бачити, що ти затребуваний іншими, і навіть швидкоплинне спілкування з тобою зацікавлює інших дам.
 • На час пропади з її життя . Це відразу ж викликає емоції і безліч питань: що сталося? Чому ти кудись так різко пропав? Може, ти знайшов іншу? Якщо вона хоч трохи в тобі зацікавлена, то підсяде на це і спробує з’ясувати, куди ти пропав, і які ваші подальші перспективи спілкування. При цьому слід поводитися невимушено, ніби ти це зробив не спеціально, та й сам не помітив, як випав з її життя.

Є ще два способи, але вони більш «дитячі» чи що. Тобто, не завжди і не у всіх ситуаціях їх варто використовувати. Але тим не менш:

– Вона повинна бачити, що тобі пишуть інші дівчата в контакті. Додають тебе в друзі і ставлять лайки.

– Вона повинна застати тебе за телефонною розмовою з іншою дівчиною. Сам розмова повинна бути милим, але цілком «дружнім». На можливі претензії з боку дівчини ти можеш відповісти, що ви просто друзі і тобі приємно спілкуватися зі своєю подругою.

Головне, про що ти повинен пам’ятати – фліртуй не надто зухвало, щоб твоя улюблена остаточно не образилася на тебе. А то вона може подумати, що ти пішов до іншої, і їй нема чого ловити з тобою.

Успіхів!

Джерело: https://elpickup.ru/otnosheniya-s-devushkoj/kak-zastavit-devushku-revnovat/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *