Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Зміст приховати

Хочу коханця! Як часто подібну фразу можна почути від заміжніх подруг … Відносини коханців різноманітніше і глибше, ніж сімейні. Але часто вони складаються виключно з чужими чоловіками. Як знайти коханця, а також з чого слід починати пошуки, розглянемо в статті.

Навіщо?

Вважається, що поняття коханця було утворено від слова «любов». Тому коли виникає думка: «Хочу коханця!», То можна без сумнівів зрозуміти, що в житті не вистачає тих самих, що хвилюють серце, почуттів.

Сьогодні такий взаємозв’язок не виключається. А кожна жінка підсвідомо бачить в свого коханця батька майбутніх дітей і свого чоловіка. Але реальне життя дуже далека від ідеальної картинки.

І коли в ній немає любові, можливо, пошук коханця стане дуже до речі.

Відносини з чоловіком

Хочу знайти коханця! Таке бажання виникає у жінки, коли в стосунках з чоловіком все складається не кращим чином. Нечасто людям протягом тривалого союзу вдається зберегти пристрасть і іскру в стосунках. Рано чи пізно партнерів починає щось дратувати один одного.

Жінкам властиво через тривалий час у відносинах з одним чоловіком втрачати до нього інтерес. Вони більше не відчувають трепету від дотиків, пропадає бажання займатися сексом та інше.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Часто чоловіки з віком перестають за собою доглядати, починають виглядати старшою за свої роки. І у жінки виникає думка: «Хочу молодого коханця!». А коли на очі потрапляє гарненький тренер в спортзалі, то такі думки починають все частіше відвідувати даму.

Причини бувають різними, але найчастіше проблема криється в нестачі уваги з боку чоловіка. Тому перш ніж кидатися у вир з головою, необхідно добре все обміркувати. А іноді буде не зайвим обговорити проблеми стосунків у шлюбі разом з чоловіком.

переваги відносин

Хочу коханця, що робити ?! Такий вислів напевно чула не одна жінка від своєї подруги. Напевно, не варто кидатися з головою в нові відносини необдумано. Краще проаналізувати ситуацію життєву ситуацію і з розумом підійти до її вирішення.

Розглянемо плюси відносин з коханцем.

 1. Гінекологи рекомендують мати коханця жінці для здоров’я, якщо немає чоловіка. Однак важливо віддавати перевагу одному партнеру, оскільки часта зміна чоловіків може привести до неприємних захворювань.
 2. Коханець – як своєрідний соціальний ліфт. Жінкам рекомендується вибирати партнера з високим становищем у суспільстві і хорошим матеріальним достатком. Людей використовувати низько! Але тут, швидше за все, мова йде про взаємовигідний обмін.Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів
 3. Коханець кожен раз привносить у ваше життя свято. У відносинах з чоловіком рано чи пізно закінчується цукерково-букетний період, а життя є рутину. З коханцем у вас немає загального побуту, домашніх турбот і клопоту. А так як спільного майбутнього він вам пропонувати не хоче або не поспішає цього робити, то в його інтересах вас утримати. А це значить, що він регулярно вас буде балувати подарунками, квітами, романтичними сюрпризами і іншими радощами життя.

Де шукати?

Хочу завести коханця, де знайти ?! Де завгодно! Якщо ви працюєте в лікарні, то через вас проходить величезна кількість самотніх пацієнтів чоловічої статі. Якщо в банку, то навколо є безліч охоронців, програмістів, менеджерів і керуючих. Навіть якщо ви працюєте в бібліотеці – туди теж часто заходять чоловіки.

Якщо ви негативно ставитеся до того, щоб змішувати роботу і відносини, то можна відвідувати клуби, концерти та інші місця в пошуках партнера. Але все ж пам’ятаєте, що зв’язуватися з незнайомцями вкрай небезпечно.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Багато знайомляться в громадському транспорті, на зустрічах друзів і інших заходах. Само по собі місце пошуку не має великого значення на відміну від способу, пов’язаного з тим, як завести коханця.

Як?

Існує думка про те, що немає жінки, яка б не змогла дістати бажаного чоловіка. Стратегій, спрямованих на створення відносин з чоловіком, досить багато.

Найдієвішим прийомом прийнято вважати почуття захоплення перед чоловічим інтелектом. Не менш добре працюють прохання про допомогу в професійній сфері, в якій зайнятий бажаний чоловік.

Використано може бути що завгодно – ходьба на лижах, дайвінг і прохання про допомогу в будь-яких питаннях по роботі. Дайте чоловікові зрозуміти, що ви захоплені ім. А в подяку не зайвим буде запросити на чай або келих вина.

Інша справа – за правильно обраною тактикою.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Жінка, яка стоїть на дорозі біля своєї машини з відкритим капотом, вже викликає бажання їй допомогти. Сусідка заміського будинку, яка намагається поправити телевізійну антену, викликає не менше бажання надати їй допомогу і проявити свої чоловічі таланти повною мірою.

Але є одна важлива умова, без наявності якого подібні стратегії не принесуть належного результату. Дівчина завжди повинна мати чудовий вигляд. Бути в гарній формі в будь-який час доби, незалежно від того, де вона знаходиться – в дорозі, на роботі чи вдома.

Навряд чи привабливий сусід по заміському будинку або попутник захоче допомогти замученої і непоказною жінці. А говорити про чашечці чаю і зовсім не має сенсу.

Так влаштована чоловіча природа, що якщо ви виглядаєте приголомшливо, то від чашечки чаю у вашій компанії відмовиться тільки чоловік, який не годиться на роль коханця.

Підводні камені таємних відносин

Хочу одруженого коханця! Такий вислів часто можна почути від заміжніх жінок. Саме такий формат відносин найбезпечніший, так як навряд чи з часом в разі сильної прихильності партнер почне вимагати кинути чоловіка і сім’ю заради нього.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Але з іншого боку, любов може виникнути і з боку жінки. На початку таких відносин представниця прекрасної статі відчуває себе щасливою, красивою і значущою жінкою.

Через час вона ризикує втратити голову від кохання, а також наробити помилок, які ускладнять відносини в шлюбі.

Адже нерідко зустрічаються ситуації, коли один з партнерів відносини на стороні починає приймати за справжнє кохання просто тому, що отримував (а) масу уваги і пристрасті, яких давно не вистачало в шлюбі.

Тому дуже важливо не переоцінити значимість таких відносин, інакше можна серйозно постраждати. Можливо, вашим відносинам з чоловіком потрібно різноманітність, і в них знову спалахне пристрасть. Якщо трапиться так, то питання про пошук коханця стане неактуальним.

Поради та рекомендації

Дуже хочу коханця! Таку фразу можна почути від більшості жінок, яким не вистачає любові. Але для того щоб не зруйнувати сім’ю, необхідно дотримуватися деякі поради:

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

 1. Пам’ятайте, що різка зміна графіка роботи або розпорядку вашого звичайного дня може викликати серйозні підозри у чоловіка. Продумуйте графік своїх справ заздалегідь. Повідомте про заплановане «поході» на семінар, в салон краси або на тренування в спортзал.
 2. При наявності зв’язку на стороні не розповідайте про такі відносини нікому. Про коханця ніхто не повинен знати, навіть родичі і близькі вам люди.
 3. Уникайте зустрічей з вашим чоловіком в присутності дітей.
 4. Подумайте заздалегідь про те, хто може вас підстрахувати. Добре продумане алібі – це запорука обережності в любовних відносинах.
 5. Намагайтеся не показувати свого чоловіка, що ви віддалилися від нього. Навпаки, зробіть йому кілька компліментів або приревнує до спільної знайомої. Таким чином можна приспати його пильність.
 6. Вчасно видаляйте можливий компромат. Це можуть бути спільні фото, повідомлення та інше. Максимально обережною слід бути з подарунками від шанувальника.
 7. Якщо ваш чоловік здогадується про те, що відбувається, то необхідно на деякий час припинити зустрічі.
 8. Охороняйтеся!
 9. Уникайте різких змін зовнішнього вигляду, таких як колір волосся, кардинальна зміна зачіски, нижньої білизни і гардероба.
 10. Не проводьте час з коханцем в людних місцях. Напевно ви зустрінете там когось із спільних знайомих. А якщо таке трапиться, то не нервуйте, а поводьтеся абсолютно спокійно. Хіба мало кого ви зустріли, може, це старий друг, колишній однокласник або просто знайомий.

Як утримати? Поради психолога

Хочу повернути коханця, що робити? Щоб не виникало подібних питань, необхідно заздалегідь зробити все так, щоб чоловік сам не хотів від вас йти.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Розглянемо найпопулярніші поради психолога по цій темі.

 1. Намагайтеся максимально задовольняти чоловіка в ліжку. Необхідно регулярно вносити нововведення і зміни в уже звичний секс.
 2. Ніколи не відмовляйте чоловікові в його пропозиції з приводу сексу. Але, звичайно, все повинно мати розумні межі. Не показуйте коханцеві, що вам властиво втомлюватися і валитися з ніг. Втомлену жінку в халаті він бачить будинку щодня. Ви повинні бути завжди красивою, активною і готової на будь-які потрясіння.
 3. Заряджайте чоловіка новими емоціями. Відправляйтеся в екстремальні подорожі, які зарядять вас хорошою порцією адреналіну. Після таких спільних пригод ви надовго залишитеся в його пам’яті.
 4. Не зайвим буде іноді покапризничать і висловити свої бажання. Чоловікам властиво виконувати жіночі прохання, так влаштовано природою.
 5. Намагайтеся не заводити розмови про його сім’ю та дітей. А вже тим більше невтішно відгукуватися про його дружині. Найчастіше прихильність до коханки слабкіше, ніж законні узи шлюбу.

Про що потрібно пам’ятати?

Одружений чоловік погоджується на роль коханця тільки в тому випадку, коли його відносини в шлюбі переживають кризові часи. Але це не означає, що він готовий відмовитися від сім’ї і піти до новоспеченої подружці.

І будучи в ролі коханки в такій ситуації, жінка повинна чітко усвідомлювати своє місце в цих відносинах.

Що стосується жінок, то тут ситуація аналогічна. Єдина відмінність в тому, що представниці слабкої статі набагато емоційніше і можуть з легкістю закохатися в свого коханця. Тому заводячи стосунки на стороні, необхідно заздалегідь зважити всі за і проти.

Ірина Сергєєва

Джерело: https://labuda.blog/182258

Як піти від коханця: основні причини для розлучення, поради психолога

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

 • 16 Жовтня, 2019
 • Психологія стосунків
 • Маруся Кот

Деякі жінки цікавляться, як піти від коханця, якщо не залишилося більше перспектив для продовження відносин. Така ситуація може виникнути з різних причин, але мета такого розставання така – відійти від цієї зв’язку з мінімальними втратами як для себе, так і для свого майже вже колишнього партнера. Досвідчені психологи готові допомогти розібратися в даному питанні і дати корисні поради.

Причини розриву відносин з одруженим чоловіком

Розставання завжди несе в собі присмак печалі, особливо якщо цей процес стосується відносин з коханим чоловіком.

Але іноді цей зв’язок настільки вимотує, що не залишається іншого виходу, крім як піти на цей крок. Вирішення питання про те, як уникнути коханця, багато в чому залежить від причин, за якими виникла ця ідея.

Ситуацій може бути безліч, але основними і найпоширенішими приводами є наступні:

 1. Жінка просто втомилася чекати строго лімітованого для неї часу. Усі свята і вихідні коханець проводить зі своєю сім’єю, а дівчині дістаються лише незначні години спілкування між закінченням роботи і поверненням додому. У рідкісних випадках випадає можливість поїхати разом в короткочасну відпустку, який ретельно маскується під «відрядження».
 2. Дівчина розуміє, що її коханий ніколи не залишить сім’ю, навіть якщо він їй це обіцяє протягом декількох років (іноді навіть десятків).
 3. Жінка вирішила піти від коханця, оскільки не може його познайомити зі своїми друзями і родичами. Їй просто набридла постійна конспірація, яка не дозволяє уявити чоловіка своїм близьким і провести спільні заходи, наприклад, з ним і сім’єю (або з ним і друзями).
 4. Представниця прекрасної статі остаточно не впевнена в своєму обранцеві. Вона вважає, що чоловік, який з такою легкістю зраджує своїй дружині, може надійти з нею аналогічним способом. Тому вона не хоче пов’язувати своє життя з таким ненадійним людиною, в поведінці якого відсутні моральні принципи.

  Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Причини відходу від коханця у заміжньої жінки

У житті часто виникають ситуації, коли змінюють не тільки чоловіки, але і жінки. І коли цей зв’язок стає обтяжливою, дівчина починає продумувати план, як піти від коханця, уникнувши негативних наслідків. Рішення про розрив може прийти в результаті наступних причин:

 1. Жінка втомилася обманювати свого чоловіка, совість не дає їй спокою, а інтерес до іншого чоловікові не настільки великий, щоб їм дорожити.
 2. Коханець також є одруженим чоловіком, тому жінка не бачить ніяких спільних перспектив для проживання.
 3. Жінка зробила свій вибір на користь чоловіка, оскільки мала можливість порівняти цих двох чоловіків.
 4. Представниця прекрасної статі боїться засудження дітей і родичів.
 5. Основну роль відіграє матеріальний фактор, коли жінка повністю фінансово залежить від свого чоловіка.

психологічна підготовка

Деякі представниці прекрасної статі не хочуть довго терпіти невизначених відносин з чоловіком, у якого вже є сім’я, тому вважають за краще піти від одруженого.

Історії цих жінок бувають різними: в одних це виходить легко, оскільки коханець також має сумніви з приводу подальшої зв’язку. Іншим доводиться довго мучитися, т. К.

чоловік категорично не погоджується з перспективою втратити радість спілкування з двома люблячими жінками.

Якщо жінка остаточно прийняла рішення про розставання, психологи рекомендують морально до цього підготуватися. Для цього необхідно тверезо і об’єктивно проаналізувати ситуацію, яка склалася.

Не дозволяйте собою маніпулювати (саме це зараз відбувається у ваших стосунках, навіть якщо ви вважаєте даний зв’язок вашою ініціативою). Напевно ви сподівалися побудувати серйозні стосунки, але вас просто обдурили.

А якщо у ваші плани входила лише фізична розрядка, різноманітність рутинного життя або жага екстриму – вважайте, що ви вже отримали те, що хотіли.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Способи змиритися в кардинальними змінами

Вирішення питання про те, як піти від коханої одруженого чоловіка, не викликатиме болі, якщо ви підійдете до нього по-філософськи. Досвідчені фахівці рекомендують знайти відповідний час, прийняти улюблену позу, оточити себе антуражем на свій смак і подумати про таке:

 • Уявіть себе на місці дружини вашого коханця. Спробуйте хоч трохи пережити ті почуття, які вона відчуває (якщо ви вже закохані, вам це буде зробити нескладно).
 • Подумайте про те, хто саме зробив чоловіка таким, яким ви змогли його полюбити. Напевно він був менш успішним, по-іншому виглядав і т. Д. В даний момент ви «користуєтеся» результатами чужої праці. Але у кожної людини, безумовно, присутні особисті амбіції, тому задумайтеся, чи подобається вам «підбирати» те, що зроблено по чужому смаку? Постарайтеся уявити це максимально явно, і ви зрозумієте, що можна піти від одруженого коханця без особливого жалю.
 • Задумайтеся про те, що ви є для коханця «запасним варіантом», просто іграшкою для розваги. Адже він не може дозволити собі при вас бути таким, яким є насправді. Згадайте, як ви вбиратися, коли йдете на торжество, а потім уявіть, що ці заходи відбуваються щодня. Хіба вам не захочеться надіти м’який халатик і просто трохи відпочити без макіяжу і вишуканою зачіски? Те ж відчуває і ваш чоловік, коли відпочиває не з вами, а поруч зі своєю дружиною.
 • Що буде тоді, коли ви втратите колишню привабливість (час невблаганно)? У вас є гарантія, що коханець не втече від вас зі швидкістю світла? А як будете відчувати себе ви, коли поруч з вами виявиться літня людина з масою хвороб і купою проблем (діти або спільне майно, нажите з першою дружиною)?

Якщо ви ретельно проаналізуєте цю ситуацію, а потім будете частіше згадувати ці питання, інтерес до коханця поступово зійде нанівець. Вам стане набагато легше розірвати цю марну зв’язок.

Пошук недоліків

Якщо ви все ще не знаєте, як піти від відносин з одруженим чоловіком, оскільки він вам все ще доріг, продовжуйте шукати причини для розлучення. Відкиньте романтику і «рожеві окуляри», постарайтеся підійти в питання максимально об’єктивно. Зверніть увагу на його недоліки, повірте, вони обов’язково присутні в кожній людині.

Згадайте, як він їсть, одягається, поводиться під час сварки або тоді, коли йому щось не подобається. А може, він уже вважає вас своєю дружиною і змушує вас звітувати про кожен крок? Чи згодні ви терпіти це і далі, або віддаєте перевагу залишатися незалежною? Час спливає, а ви повинні миритися зі способом життя, який вам диктує поки ще сторонній для вас людина.

Подумайте над цим і зробіть правильні висновки.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Діти від попереднього шлюбу

Іноді допомогти піти від одруженого чоловіка, якого любиш, може спогад про його дітей. Мова йде не про те, що вони дратують (хоча буває і таке), справа в майбутньому спілкуванні. Навіть в самому ідеальному варіанті вам доведеться повністю перебудовувати своє життя, щоб в ній було місце для дітей.

Батько захоче їм допомагати матеріально (що значно скоротить ваш бюджет) і постійно їх бачити (з’являється ризик повернення до колишньої дружини). Ви повинні будете постійно здавати іспит на «добру мачуху», яка змушена у всьому догоджати нащадкам коханця. А якщо у вас не складуться з ними відносини, невідомо, на чиєму боці опиниться ваш чоловік.

Ви знову будете самотні, але при цьому проти вас вже буде налаштоване велика кількість людей на чолі з вашим обранцем.

розмова

Перед тим як піти від одруженого чоловіка, якого любиш, потрібно підготуватися морально (про це було викладено вище). За нею йдуть діяти в такий спосіб: зробити це швидко і різко. Не дозволяйте сумніватися в своєму рішенні ні собі, ні йому.

В першу чергу продумайте ваш майбутній конструктивну розмову. У ньому не повинно бути місця сльозам, агресії, образам, закидам або умов по типу: «Якби ти приділяв мені більше часу (пішов від дружини або ін.), Я б залишилася з тобою».

Розмова повинна бути спокійним, лаконічним і безкомпромісним. Не давайте собі жодного шансу для коливань, ви вже все вирішили. Можливо, це жорстоко по відношенню до коханця, але він не гідний іншого ставлення.

Ця людина витратив значну частину вашого життя, не даючи вам можливості прожити його повноцінно.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Розставання без проблем

Після цієї розмови ви будете розуміти, як піти від улюбленого одруженого коханого так, щоб назавжди припинити відносини. В ході бесіди обов’язково з’ясується, як він до цього ставиться.

Якщо ви все зробите правильно (знайдете найбільш підходяще місце, будете контролювати свою інтонацію, розмовляти тактовно і лояльно), то питання буде вирішене. Ваш молодий чоловік все зрозуміє і погодиться на пропозицію.

Якщо ж він відразу не зможе усвідомити, наскільки це серйозно, вам необхідно це передбачити, щоб більше не повертатися до цієї теми. Змініть телефон, адреса в інтернеті, по можливості – місце роботи і проживання (хоча б на перший час).

Одним словом, зробіть все, щоб з ним не зустрітися. А якщо доведеться зустрітися, ні в якому разі з ним не контактуйте, не повинно бути навіть дружніх відносин.

проблемне розставання

Іноді виникає питання про те, як уникнути відносин з одруженим чоловіком, коли він категорично цьому чинить опір.

Якщо ви розумієте, що на швидкий і легкий догляд сподіватися не варто (вас пов’язують певні зобов’язання матеріального характеру, чоловік має можливість вас переслідувати, володіє поганим характером або просто може вам нашкодити), потрібно діяти повільно, але планомірно. Психологи рекомендують:

 • Постійно повертатися до теми його розлучення і узаконення ваших відносин, причому робити це наполегливо з вимогою конкретної відповіді (встановити терміни).
 • Вимагати більше грошей. Нарікати на те, що вам необхідно оновити гардероб, зробити ремонт в квартирі або купити нову машину. З його аргументами з приводу відсутності фінансів категорично не погоджуватися.
 • Демонструвати відсутність настрою, апатію, погане самопочуття. Часто плакати і влаштовувати істерики.
 • Озвучте своє бажання мати від нього дитину, причому негайно. Розкажіть про свої уподобання щодо статі, виберіть імена. Зробіть так, щоб чоловік зрозумів серйозність ваших намірів.

Якщо ви все це зробите, питання, як піти від одруженого коханця, відпаде автоматично. У природі немає такого чоловіка, який би миттєво міг виконати дані запити. Тим більше що він уже звик нічого не робити за період ваших відносин. Коханець напевно віддасть перевагу піти сам, а вам тільки цього й треба.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Розрив з чоловіком

Жінки, які пішли до коханця, також можуть відчувати себе по-різному. Якщо мова йде про ситуацію, при якій ваш колишній чоловік поводився вкрай погано – значить, це самий благополучний з усіх випадків. Кожна жінка має право на щастя, а мучитися з нелюбом або негідним чоловіком ніхто не зобов’язаний.

Якщо колишній чоловік проти (що буває дуже часто) і у вашій родині є діти, потрібно знайти найбільш підходящий компроміс для всіх. Не варто нехтувати почуттями інших людей заради свого особистого щастя.

Потрібно постаратися тактовно донести до кожного члена сім’ї свою позицію і вирішити всі проблеми, що виникли в зв’язку зі змінами.

Розрив заміжньої жінки з коханцем

Якщо жінка сама пішла від коханця – значить, у неї було достатньо сил впоратися з цією проблемою самостійно. Ймовірно, вона мала можливість порівняти двох чоловіків і зробити остаточний вибір.

Причиною для догляду могло бути відсутність перспектив з новим молодим чоловіком (його влаштовували відносини, при яких йому не потрібно офіційно реєструвати шлюб).

Можливо, діти стали на заваді виникнення нового союзу (коханець до них ставився байдуже або не приймав).

У будь-якому випадку психологи рекомендують в цій ситуації подивитися по-новому на свого чоловіка. Після вашого повернення (не має значення, знає він про вашу зв’язку чи ні) потрібно постаратися зробити все, щоб сім’я вийшла на новий рівень.

Ви ж не дарма звернули увагу на іншого чоловіка, це говорить про те, що у ваших стосунках були присутні проблеми.

Урізноманітніть своє дозвілля, поміняйте обстановку (глобально або локально), більше спілкуйтеся, згадайте про свої почуття під час перших побачень і постарайтеся їх відновити.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Поради по відновленню

Коли розставання вже сталося, може виникнути і таке питання: як піти від улюбленого одруженого чоловіка або коханця (в разі заміжньої жінки) з найменшими втратами для свого самопочуття? Адже розрив тривалих відносин зазвичай буває дуже болючим і часто закінчується не тільки важкою депресією, але і виникненням або активізацією хронічних захворювань. Щоб цього не сталося, рекомендується зробити наступні кроки:

 • Поділіться своїми переживаннями з близькими людьми. Якщо таких немає або ви не хочете афішувати ваш стан, опишіть всі свої почуття і відчуття на папері, а потім її спаліть.
 • Зверніться по допомогу до фахівців.
 • Змініть гардероб, підберіть новий лук, постарайтеся стати інший, повністю оновитися.
 • Поміняйте місце проживання хоча б на час.
 • Якщо немає можливості переїхати в інші умови, зробіть ремонт (досить косметичного).
 • Не залишайтеся на самоті, вирушайте в людні місця, не ігноруйте нові знайомства (не обов’язково з чоловіками).
 • Якщо ви замужем, постарайтеся відкрити в своєму чоловікові (або просто згадати) позитивні якості.
 • Знайдіть собі нове хобі. Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

замість висновку

Головне – зробити один з найголовніших у житті рішучих кроків. А як піти від коханця, щоб нарешті розірвати ці непотрібні зв’язку – питання другорядне. Можливо, на перших порах його рішення здасться дуже складним і навіть неможливим.

Але будьте впевнені, що час все розставить по своїх місцях.

Адже ви гідні того, щоб насолоджуватися життям у всіх її проявах, а не чекати того, чого можна ніколи не дочекатися, оскільки ви – мудра і сильна жінка, яка вміє приймати правильні рішення.

Джерело: https://psychbook.ru/476041a-kak-uyti-ot-lyubovnika-osnovnyie-prichinyi-dlya-rasstavaniya-sovetyi-psihologa

Психологія коханки одруженого чоловіка

Привіт, шановні читачі! Для вас напевно не є секретом той факт, що в сучасному світі досить поширений такий тип відносин як любовний трикутник, коли одружений чоловік паралельно зустрічається з вільною дівчиною.

З великою часткою впевненості можемо говорити про те, що, перебуваючи на цій сторінці ви, швидше за все граєте роль коханки і шукайте відповіді на найпоширеніші питання, що стосуються цієї теми.

В рамках даної статті психологи порталу «Рука допомоги» розкажуть про  психології коханки одруженого чоловіка,  а також поділяться практичними порадами про те, як краще поводитися в цій ситуації.

Одружений чоловік: чому він?

Раніше любити одруженого чоловіка вважалося чимось ганебним і низьким, тому жінки, якщо вже й закохувалися в сімейних, то намагалися або мовчати про це, або прагнули на корені присікти свої почуття. Сьогодні такі відносини вважаються мало не нормою і в колі близьких знайомих у кожної людини майже напевно є історія про любовний трикутник.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

 1. Як правило, ключовим психологічним фактором через якого вільні дівчата починають зустрічатися з одруженими чоловіками є якась стабільність. На рівні підсвідомості створюється міцна впевненість в тому, що зайнятий чоловік як мінімум успішний, добре забезпечений.
 2. Мисливський інстинкт. Ті, хто говорять про те, що це почуття властиве тільки сильній половині людства, відверто помиляються. Для деяких процес зустрічей і «відбивання» зайнятого чоловіка викликає якийсь азарт і підвищує почуття власної самооцінки.
 3. Низька самооцінка – зворотний фактор для вищеописаного. Будучи молодою, привабливою і вільної, дівчина може вигадати собі купу комплексів і погодитися на роль другої леді, щоб просто не залишитися одній. Як правило, таким жінкам і закохатися в одруженого недовго, що потім викликає велику кількість переживань і суцільні страждання.
 4. Свобода і незалежність. Деяким дівчатам принципово не хочеться заміж і якихось серйозних відносин, доповнених різними принадами спільного побуту – регулярної пранням, прибиранням, приготуванням їжі і т.д. Одружений чоловік для них – це спосіб отримати бажане – матеріальну підтримку, секс, трохи романтики, приємне проведення часу.
 5. Щирі почуття. Бувають такі ситуації, коли між двома людьми спалахує іскра, коли вони ще навіть нічого не знають про сімейний стан один одного. Люблю і все тут! Такий формат і найпростіший, і найважчий одночасно, оскільки чоловік може як відразу піти з сім’ї назустріч своїй новій долі, або ж не мати можливості цього зробити через різні причини – діти, спільні зобов’язання і т.д.

При слові «коханка» зазвичай уява малює нам підступною і хитрою жінки, яка ідеально виглядає і мало що знає про побутові труднощі.

Дружина, якій змінюють, навпаки представляється як замучена життям жінка, яка веде одна весь домашній побут, встигає працювати, сидіти з дитиною.

Як правило, саме дружина в ситуації з любовним трикутником виглядає нещасною жертвою обставин, що склалися, але в реальності все може бути зовсім інакше.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Роль коханки в життя  чоловіка може бути абсолютно різною і від цього, найчастіше залежить те, як ця сама коханка буде себе відчувати. Все залежить від сформованих відносин, а також від очікувань обох сторін.

В одній зі статей на порталі «Рука допомоги» ми вже розбирали питання того, навіщо одруженого чоловіка коханка з точки зору психології. Узагальнюючи весь матеріал, можна виділити наступні причини, за якими чоловік заводить собі жінку на стороні:

 • Відсутність поваги в парі
 • Відсутність любові та сексу
 • Вікова криза
 • бажання самоствердитися
 • почуття помсти
 • Кохання

Залежно від причин, які мотивують одруженої людини на зраду, залежить і те, як буде почувати себе коханка. У випадку з останнім пунктом, в принципі, все зрозуміло. Якщо чоловік щиро вас любить, то Ви можете отримати від нього все, що захочете, аж до його відходу з родини. Однак, згідно зі статистикою, одружені чоловіки рідко йдуть із сім’ї і тому є свої причини.

Задоволення взаємних інтересів і отримання від відносин вигоди змушує обидві сторони відчувати себе цілком комфортно. Кожен отримує своє і нічого не вимагає натомість – це, для любовного трикутника, ідеальні відносини.

Відповідаючи на питання про те, як бути коханкою, можна виділити як переваги, так і недоліки. Друге, на жаль (а може і на щастя) більше:

 1. Практично повна відсутність прогресу. Відносини між одруженим чоловіком і вільної дівчиною найчастіше приречені залишатися на тому ж рівні розвитку на якому вони були спочатку. Тут не йде мова про те, щоб жити разом або кудись поїхати відпочити.
 2. Другий план. Як би там не було, але чоловік завжди буде кидати коханку, якщо він буде потрібніше в цей момент своєї сім’ї. Наприклад, він запросто може скасувати побачення, до якого дівчина так ретельно готувалася, через те, що дітей треба відвезти в поліклініку або поїхати з дружиною за продуктами.
 3. Ревнощі. Це як факт. Почуття власності притаманне не тільки чоловікам, але і жінкам, тому навіть погоджуючись на роль коханки, це почуття буде переслідувати і є зсередини. Крім того, нерідкі ситуації, коли і чоловік ревнує коханку, обмежуючи свободу її дій, але не даючи при цьому нічого натомість.
 4. Постійне почуття стресу – ще один величезний мінус. Найстрашніше в цій ситуації, звичайно ж, чоловікові, а й коханці від розкриття їх союзу чекати нічого доброго не доводиться – факт.

Як перестати бути коханкою: вихід з ситуації, що склалася

Насправді виходу з любовного трикутника два – повністю розривати відносини, виходячи з гри або ж робити все можливе для того, щоб чоловік сам розірвав відносини з дружиною і був тільки з Вами. Для обох випадків актуальна позиція «Не хочу бути коханкою і крапка!». У цьому випадку Ви повністю знімаєте з себе відповідальність і перекладаєте її на плечі чоловіка.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Якщо відносини Ви рвати категорично не бажаєте і шукайте відповідь на питання про те , як стати кращою коханкою  і зробити все можливе, щоб чоловік був тільки Вашим, то візьміть до уваги описані надалі фактори, які чоловіки приписують портрету ідеальною супутниці:

 • Чи не влаштовувати скандалів і сцен ревнощів
 • Завжди ідеально виглядати
 • Бути підтримкою і завжди приймати сторону чоловіка
 • Бути бездоганною в ліжку
 • Легкість на підйом – як додаткова перевага

Начебто нічого надприродного, але все одно дуже маленький відсоток жінок бажає заганяти себе в такі рамки радий ролі другої леді.

Ще один поширений спосіб зробити чоловіка тільки своїм, ну або хоча б почати отримувати від нього матеріальну підтримку – народити від нього дитину. Дуже суперечливий метод, який може обернутися проти Вас.

Як правило, чоловік неуходіт від своєї офіційної дружини з огляду на те, що не хоче залишати вже існуючого дитину без батька і поява ще одного маленького людини життя чоловікові м’яко кажучи ні до чого.

До того ж, дитина від одруженого чоловіка, який так і не пішов з сім’ї, може недоотримати батьківської любові, що сильно завадить йому в житті.

Ми постаралися максимально детально висвітлити всі найчастіші запитання, в пошуку відповідей на які найчастіше знаходяться жінки в ролі коханки! Сподіваємося, що інформація була корисною для Вас! Рішення про те, чи потрібні такі відносини приймати тільки Вам, головне – любите, цінуєте себе і будьте щасливі!

Джерело: https://myhalphand.ru/psihologija-ljubovnicy-zhenatogo-muzhchiny/

Як поводитися з коханцем щоб він боявся тебе втратити

Спочатку ваші відносини ідеальні – ви зустрічаєтеся кожен день, постійно телефонуєте і спілкуєтеся. Здається, що не можете жити один без одного, але поступово спонтанність поступається місцем рутині і виникає питання: «Що ж повинна робити жінка, щоб знову захопити чоловіка своєї персоною?»

Немає нічого кращого, ніж почути, що хтось, сумує за нас в розлуці. Якщо хочеш дізнатися, як змусити коханця нудьгувати і думати про тебе, то можеш використовувати такі рекомендації.

розлука допоможе

Незалежно від того, чи пройшло 24 години з моменту останнього побачення або кілька тижнів, проведення часу нарізно може дійсно бути корисно для того, щоб звести з розуму свого коханця.

Спілкування з коханою людиною викликає сплеск серотоніну і дофаміну, тому коли він з вами, то прив’язується до цього сплеску. Коли ж він далеко, то його тіло починає бажати нової порції.

Мало того, що коли проводите час далеко, це дає можливість насолоджуватися самотністю або зустрічатися зі своїми подругами, але також це прекрасна пора подумати про стан своїх відносин і оцінити, чи все йде добре.

Є п’ять основних способів змусити коханця нудьгувати. Вони убивчо ефективні, коли мова заходить про те, щоб потягнути за серцеві струни і зробити чоловіка цілком вашим.

1. Будь такою жінкою, через яку він дійсно буде нудьгувати

Будь мила зі своїм чоловіком, і тоді він буде сумувати за тобою. Люди насправді дуже прості: ми або намагаємося отримати задоволення, або уникаємо болю.

Якщо, коли він з вами, коханець сміється, насолоджується вашим суспільством і отримує компліменти, то буде відчувати задоволення і буде хотіти його ще більше.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

З іншого боку, якщо все, що він чує – це причіпки з приводу, тоді все, що він буде відчувати – це біль. Це, навпаки, змусить віддалиться.

Перший спосіб як зробити щоб коханець нудьгував – бути хорошою подругою і партнером.

Привітайте його з відкритими обіймами і посмішкою. Нехай він відчує себе особливим. Який чоловік цього не любить?

Якщо є щось негативне, що потрібно обговорити, спробуйте стримати емоції або, по крайней мере, уникайте того, щоб чоловік потрапляв під шквал критики кожен раз, коли ви разом. Знаходьте конструктивні способи піднімати питання, які турбують, і ви з більшою ймовірністю вирішите ці проблеми, ніж коли будете чіплятися до нього.

2. Дайте трохи особистого простору

Це відмінний спосіб що не набриднути коханцеві і як завоювати його.

Можливо, це звучить трохи банально, але загальна проблема багатьох відносин, полягає в тому, що чоловіки зазвичай хочуть трохи більше простору, ніж жінки.

Якщо другій половинці потрібно більше вільного часу, потрібно дати його, щоб коханець почав нудьгувати.

Заохочуйте зустрічі з друзями. Не проводьте щоночі в його будинку, навіть якщо надійшло запрошення. Чоловікові, так само як і вам, потрібно триматися далі, щоб відчувати себе ближче. І поки ви цим займаєтеся, оціните свою власну потребу в просторі.

Якщо виявите, що вам не потрібно вільний час зовсім, варто привчати себе до цього в будь-якому випадку.

Це неправильно, коли пари проводять весь свій час разом.

Так що це добре для вас обох, і це один з найпростіших правил як себе вести з коханцем щоб він боявся тебе втратити.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Знаходьте речі, які ви можете робити окремо, замість того щоб любовно дивитися йому в очі весь день безперервно.

Замість того щоб думати, як провчити одруженого коханця за неувагу створіть своє маленьке місце далеко від нього. Це може бути так само просто, як читати щоранку з чашкою кави, навіть якщо ви живете разом.

Чим більше простору ви маєте, тим більше будете нудьгувати один по одному і буде про що поговорити, коли знову з’єднаєтеся.

Не всі подружні пари віддають пріоритет часу наодинці. 29% говорить про не хватці часу на самоті.

3. знизило свою активність

Щоб звести з розуму коханця, перестань дуже старатися змусити його нудьгувати. Чоловіки не такі вже дурні. Вони знають, коли жінки тонко (або не дуже тонко) намагаються привернути їхню увагу.

Якщо перебуваючи в розлуці, ви робите щось з наступного списку, це точно не допоможе почати нудьгувати по вас. Швидше, це хороший спосіб викликати роздратування і навіть відштовхнути.

Точно не варто робити наступне:

 1. Відзначати коханого на фотографіях в соцмережах, навіть якщо він не був з вами, коли ви їх зробили.
 2. Посилати повідомлення кожні десять хвилин, щоб привернути увагу.
 3. Листуватися з його друзями, щоб дізнатися, що вони збираються робити.
 4. Розміщувати фотографій з іншими хлопцями, щоб змусити трохи ревнувати.

Кращий спосіб змусити його сумувати за тобою – це просто чекати.

Вам не потрібно постійно з’являтися поруч, щоб коханець думав про вас і змушував і нудьгував. Чим менше вас буде, тим більша ймовірність, що він спробує привернути увагу.

Але не треба просто сидіти склавши руки – знайди, чим зайнятися. При новій зустрічі вам буде про що поговорити. А головне, ти не будеш сидіти і сподіватися, що він тобі напише.

4. Не погоджуйся на все відразу

Щоб змусити коханця нудьгувати і думати про тебе, потрібно взяти під контроль темп відносин. Багато жінок вважають, що тільки тому, що хлопець хоче продовжувати зустрічатися з ними, вони повинні бути настільки доступні, наскільки цього бажає партнер.

Рада – пригальмуй.

Нехай у нього буде чого хотіти. Нехай коханець трохи Посумує, тому що це дозволить більш повільно пізнавати один одного, що в кінцевому підсумку краще для створення міцних відносин.

Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

З іншого боку, управління швидкістю відносин завжди залишається повністю в ваших руках, і це один із секретів, як змусити коханця нудьгувати. Може бути, в перші кілька тижнів ти вирішиш, що будеш бачитися з ним тільки по вихідним і ніколи не залишишся на ніч. Згодом це може бути ночівля кожні кілька тижнів.

5. Залишайтеся загадкової

Таємничість змушує коханця хотіти тебе ще більше. Тобі не потрібно розповідати про себе все відразу: історію відносин, забавні сімейні історії, чому ви любите свою роботу і т.д …

Поступовий розповідь про себе з плином часу допомагає підтримувати відносини в повільному, стійкому темпі (див. Пункт № 4) і завжди дає вам більше можливостей для розмови.

А коли чоловік повірить, що в вас є більше глибини, то захоче продовжувати бачити вас … і буде нудьгувати.

висновки

Коли ви думаєте про те, як змусити коханця нудьгувати, просто зрозумійте, що якщо просто постараєтеся бути кращою дівчиною, це саме по собі змусить його частіше згадувати про вас.

Крім того, запитайте себе, чому ви так турбуєтесь про те, нудьгує чоловік по вам. Це невпевненість? Чи є причина для цих почуттів?

Можливо, вам не вистачає повноцінної діяльності та інтересів в житті, і тому відчайдушно хочете чужого уваги.

В такому випадку, подумайте, що подобалося робити до того, як ви познайомилися, або навіть коли ви були молоді і мали більше вільного часу? Можливо, прийшов час зайнятися в’язанням гачком, пішим туризмом або танцями сальси. Це все хобі, які, якщо коханця немає поруч, можуть зайняти ваш мозок і руки.

До того ж, ви ніколи не знаєте, може бути, він нудьгує і просто не говорить. Але для танго завжди потрібні двоє. Переконайтеся, що самі говорите, що сумуєте за нього і чоловік обов’язково відповість взаємністю.

Джерело: https://obizmenah.ru/lyubovnice/kak-svesti-s-uma-lyubovnika-zastavit-skuchat.html

Психологія відносин одруженого чоловіка і вільної жінки – поради психолога

Відносини вільної жінки з одруженим чоловіком в психології досить складна тема. Альянс, в який входять одружений чоловік і вільна жінка, психологія не розглядає як зв’язок двох вільних, самодостатніх людей. У таких відносинах обов’язково незримо присутні треті особи: діти, родичі, друзі.

Один з учасників такого союзу, в даному випадку жінка, грає роль другої скрипки. Знання і розуміння цього дуже непросто прийняти психологічно, особливо з огляду на індивідуальні особливості характеру. Про партнерські відносини, в яких основою є рівноправність, мови бути не може.

Жінка завжди жертвує собою, своїми інтересами, часом і особистими амбіціями.

Чому одружений чоловік заводить стосунки поза шлюбом?

Психологія одруженого чоловіка наявність у нього відносин з вільною жінкою пояснює це тим, що він щось недоотримує в шлюбі. Це може бути секс, ніжність або ж просто дружнє, тепле спілкування, якого вже не виходить з дружиною.

Відбувається це в більшості випадків після багатьох прожитих разом років, пристрасті вже не киплять, життя встановилася і чоловікові хочеться нових вражень.

Йому не вистачає ласки, теплих слів, дружина перестала їм захоплюватися і хвалити, хоча раніше робила це регулярно.

У сучасних сім’ях, особливо, створених під гнітом зобов’язань (наприклад, народження дитини), часто полягає домовленість про невтручання подружжя в особисте життя кожного. В цьому випадку інтриги чоловіка дружиною не сприймаються як зрада, і чоловік не відчуває почуття провини. З такою людиною жінці зустрічатися буде простіше.

Однак в традиційних сім’ях чоловіка просто так не віддасть свого благовірного. Та й чоловік заради коханки не стане руйнувати сім’ю і йти від дружини, перед якою несе певні зобов’язання.

Варто розуміти, що такі відносини вкрай рідко закінчуються розлученням і новим шлюбом. Для сильної статі це просто інтрижка, що дає віддушину і емоційний струс.

Насправді більшість віддають перевагу стабільності, домашній затишок і тепло.

Як психологія пояснює союз вільної жінки з одруженим чоловіком?

З боку жінки, психологія відносин з одруженим чоловіком розглядає подібний союз з двох точок зору:

 • практичний союз. Чоловік розглядається жінкою як джерело грошових вливань і її цілком влаштовують вільні стосунки, і зустрічі час від часу. Він успішний, доглянутий, його цікавлять тільки сексуальна сторона відносин, і він нічого не просить взамін. Впевнених у собі жінок, які не прагнуть до шлюбу, такий стан речей зазвичай повністю влаштовує. До того ж такий союз дозволяє поправити матеріальний стан;
 • романтичний союз. Цей тип відносин будується на помилках. Жінка впевнена у своїй винятковості і свято вірить, що чоловік найближчим часом піде від дружини. Щиро вірить, що з нею цей чоловік нарешті знайде те, чого йому бракує в шлюбі, що вона буде кращою дружиною і готова чекати коханого до нескінченності. Зазвичай в такому положенні виявляються невпевнені в собі жінки, які вважають, що хороших мужиків на всіх не вистачає, і вони готові до нескінченності бути на задньому плані, аби залишитися з коханим.

У будь-якому випадку жінка розуміє, що вона не є головною в житті чоловіка, просто в першому випадку їй цього і не потрібно.

Як будувати відносини з одруженим чоловіком: поради психолога

Психологи попереджають, що такі відносини не можуть бути міцними. Одружений чоловік може в будь-який момент розірвати відносини без будь-яких пояснень повернутися до дружини.

Адже в союзі з вільною жінкою у одруженого чоловіка не може бути ніяких зобов’язань перед нею. Однак буває так, що чоловік дійсно нещасний в шлюбі і розлучення для нього найкращий вихід із ситуації.

Якщо прийняти остаточне рішення він не поспішає, не слід його в цьому квапити. Відносини з одруженим чоловіком – поради психолога для вільної дівчини:

 • потрібно постаратися зблизитися з коханою якомога тісніше. Чоловіки неохоче діляться своїми секретами з коханкою, але якщо змусити його довіритися і розкритися – успіх практично повністю гарантований;
 • ні в якому разі не чинити на нього тиск. Чоловік зазвичай шукає на стороні віддушину саме через чинення тиску подружжя на нього. Необхідно вміти вислухати улюбленого, надати підтримку, стати для нього не тільки коханкою. Але і другом;
 • не зволікати на себе ковдру, кінцеве рішення різних питань потрібно залишати за ним. Це додасть відчуття невимушеності в такому союзі, а саме цього чоловіка і треба;
 • НЕ лунати на кожному розі про те, що трапилося романі. Чоловік повинен сам прийняти рішення оприлюднити відносини, в цьому випадку слід вийти з тіні і вміти постояти за себе.

Будуючи зустрічі з одруженим чоловіком за порадами психолога, розважлива жінка має непогані шанси відвоювати його у дружини.

Психологія правильної поведінки вільної жінки з одруженим чоловіком

Навіть при невеликих шансах відвести чоловіка з родини, при правильному поводженні жінки вони багаторазово збільшуються.

Вона повинна розуміти, що зв’язок з нею – це не бажання щось кардинально поміняти в житті, а просто спосіб розслабитися, відпочити і дати вихід емоціям.

Тому до вирішення чоловіки залишити дружину потрібно підштовхувати дуже обережно, щоб не сполохати, якщо він раптом вирішить, що на нього тиснуть.

Зв’язок з одруженим чоловіком, з точки зору психології, має на увазі тверезу оцінку жінкою, що склалося. Вся складність відносин полягає в тому, що коханка не має права чогось вимагати від нього. Потрібно розуміти, що чоловіки часто йдуть на позашлюбні інтрижки, не тому, що хочуть піти від сімейного життя, а тому що шукають спосіб її доповнити.

Психологи вважають, що для того щоб чоловік захотів залишитися з коханкою, вона повинна вміти правильно себе вести в спілкуванні з ним:

 • уникати критики на адресу його дружини. Роки, прожиті з дружиною, змусять його стати на її захист, а це не сприяє зміцненню відносин з коханкою. До того ж негативно відгукуючись про його благовірної, дівчина ставить під сумнів його початковий вибір, що на підсвідомому рівні відштовхне його від коханки;
 • не розповідати кому-небудь, а тим більше дружині про розгорівся роман. Дружина цілком може змусити чоловіка піти від коханки, надаючи моральний тиск, шантажуючи дітьми;
 • якомога частіше давати зрозуміти чоловікові, що він дуже важливий в її житті, тонко натякаючи, що в родині він давно вже не голова;
 • бути активною в сексуальному плані, адже саме це послужило зародженню відносин.

Часто трапляється так, що закохавшись, дівчина вже не уявляє собі життя без дорогої їй людини. Дотримуючись цих нескладних правил, вона зможе надовго утримати біля себе одруженого чоловіка. Однак, побудувати гармонійні відносини з одруженим чоловіком поради психолога допоможуть тільки в тому випадку, коли жінка повністю віддає собі звіт в тому, яке місце вона займає в житті чоловіка.

Зв’язок одруженого чоловіка і заміжньої жінки

Такі відносини більш легкі, адже жінці не потрібно, щоб він пішов з сім’ї. Для нього такі відносини є кращими, адже заміжні коханки зазвичай невибагливі, і точно так само хочуть зберегти інтрижку в таємниці.

Вони не вимагають дорогих подарунків, не наполягають на розриві з дружиною, їх повністю влаштовує існуючий стан речей. Заміжні жінки простіше і легше рвуть відносини з коханцем, чи не влаштовуючи з цього драму, не загрожуючи все розповісти законної дружини.

Тому, часто чоловіки шукають собі коханку саме серед заміжніх дам.

На питання про те, що робити, якщо закохалася в одруженого чоловіка і сама заміжня психологія відповідає неоднозначно.

З одного боку, деякий сплеск емоцій піде жінці на користь, особливо якщо в родині останнім часом спостерігалася натягнутість відносин.

Якщо жінка має сильний характер, то психологи радять насолоджуватися життям і отримувати задоволення від такого союзу. Помічено, що в більшості випадків такі відносини припиняються через 2-3 роки, як тільки новизна проходить і пристрасть вщухає.

З іншого боку, у заміжніх жінок часто виникає почуття провини перед дружиною коханого і перед власним чоловіком. Вона починає відчувати душевні терзання, стрес після кожної зустрічі, невдоволення собою.

Навіть порвавши стосунки з коханцем, вона залишається в стані депресії і потребує психологічної допомоги для здобуття душевного спокою.

Без надання кваліфікованої допомоги, терзання подружжя, в кінці кінців, зауважує чоловік і починає щось підозрювати.

Подібну допомогу надає психолог-гипнолог Микита Валерійович Батурин. До того ж, ви можете подивитися багато корисних відео на його Ютуб-каналі, які допоможуть вам прийти до правильного рішення.

Відносини з одруженим чоловіком: коментар психолога

Психологи заявляють, що союз вільної жінки і одруженого чоловіка не має майбутнього. Чоловік заводить коханку, якщо у нього непрості стосунки в родині, однак руйнувати шлюб він не має наміру. З коханкою він займається сексом, скидає емоційне напруження, проте це все-таки не любов.

Жінки по натурі більш емоційні і часто закохуються в своїх сексуальних партнерів. Вони починають ревнувати коханого до законної дружини, наполегливо вимагати розлучення. Як тільки це відбувається, союз руйнується, оскільки заводячи коханку, чоловік шукає не любов. Йому не потрібні скандали, докори, вимоги – цього йому вистачає в родині, і він вважає за краще знайти нову коханку.

Слід розуміти: якщо чоловік зраджує дружині, він з такою ж легкістю може міняти одну коханку на іншу.

Наслідки зв’язку з одруженим чоловіком: поради психолога

Такий зв’язок може розвиватися в трьох напрямках:

 1. У чоловіка спалахує щире почуття, і він залишає дружину, створюючи шлюб з коханкою. Такий результат подій малоймовірний і становить близько 10% випадків.
 2. Награвшись, він кидає коханку і повертається до дружини, вибравши стабільність і сімейний затишок. Це відбувається в більшості випадків – 65% чоловіків повертаються до дружини.
 3. Невизначені відносини затягуються на тривалий період, можуть тривати навіть роки. В результаті дружина дізнається про наявність у чоловіка коханки, і зв’язок припиняється.

В результаті всього 10 дівчат з 100 можуть сподіватися на благополучне для них розвиток відносин і укладення довгоочікуваного шлюбу з коханим.

Найбільш сумний підсумок у таких відносин може бути у заміжньої жінки і одруженого чоловіка. Навіть якщо обидві половини відпустили своїх партнерів, і склалася нова пара, люди не завжди залишаються разом. Виявляється, що вони не здатні вести спільний побут. Союз розпадається, а законне подружжя відмовляються пробачити – як результат глибоко нещасні чотири людини.

У спілкуванні з одруженим чоловіком психологія радить не переходити певні межі і як тільки починає виникати щось більше, ніж сексуальний потяг – відразу припиняти відносини.

Як розірвати відносини з одруженим чоловіком, якого любиш?

Жінки емоційніше переживають розрив з коханим. Вони впадають в депресію, відчувають апатію, посилено відкидають реальність, не бажаючи прийняти розрив як дійсність.

Адже підсумком таких відносин, в яких коханка закохується в чоловіка, вона бачить себе біля нього завжди. І коли він повертається до дружини, вона відчуває себе відданою, кинутої, їй не хочеться більше жити.

Трапляються навіть спроби суїциду або божевілля.

Щоб цього не сталося, потрібно вміти розлучитися так, щоб цей процес був якомога менш болючим.

Як пережити розставання з одруженим чоловіком – поради психолога:

 • порвати потрібно різко, не затягуючи. Постаратися забути про його існування, позбутися від контактів, виключити всякі, навіть швидкоплинні, перетину;
 • змусити себе змиритися з розставанням, зрозуміти, що це було неминуче;
 • постаратися не відчувати ненависті до дружини колишнього коханця і не шукати приводів помститися їй;
 • придбати нових знайомих, поміняти усталений спосіб життя. Хорошим способом зробити це – з’їздити у відпустку.

Якщо навіть поїздка на відпочинок і нові знайомства не допомагають забути кохану, варто подивитися на нього під іншим кутом зору.

При здоровому міркуванні чоловіки заводять коханок, оскільки намагаються піти від вирішення проблем в сім’ї. Адже набагато простіше обмежити спілкування з дружиною, ніж знайти шляхи вирішення проблем в сім’ї.

І як тільки проблеми почнуть виникати в спілкуванні з коханкою, він також від них втече, знайшовши собі нову пасію.

Чи варто зустрічатися з одруженим чоловіком: поради психолога

Зв’язок з одруженим чоловіком психологія стосунків розглядає як нерівноправний союз чоловіка і жінки. Психологи попереджають, що жінка рано чи пізно усвідомлює такі прості істини:

 • він не планує будувати з нею своє майбутнє, спільне майбутнє у нього з дружиною;
 • завжди доведеться ховатися;
 • якщо він бреше дружині, цілком можливо він бреше і їй;
 • вона живе повноцінним життям, вона – ні;
 • навряд чи він її поважає, інакше не поставив би в принизливе становище коханки;
 • сам, по суті, будучи злочинцем, робить її своєю співучасницею;
 • час йде, а ситуація не змінюється.

Якщо жінку все влаштовує, вона не хоче спільного проживання – то такий союз шкоди нікому не принесе, особливо, якщо у чоловіка вільні стосунки з дружиною.

Якщо ж жінка хоче побудувати з чоловіком сім’ю, то не варто затягувати з розставанням: навряд чи він піде від дружини. А якщо і пішов, то рано чи пізно піде і від неї.

На питання, чи потрібно зустрічатися з одруженим чоловіком, психологія не дає однозначної відповіді. У такого союзу є як свої плюси, так і свої мінуси. Вирішувати повинен кожен сам, готовий він чи ні до таких відносин.

Як не закохатися в одруженого чоловіка?

До психологам часто звертаються жертви невдалого союзу і кажуть: люблю одруженого чоловіка, що робити? Поради психолога:

 1. Якщо чоловік сам не пішов з сім’ї, значить, він руйнувати шлюб не має наміру. Потрібно знайти в собі сили розірвати такі стосунки, оскільки вони неминуче зайдуть в безвихідь.
 2. Часто за любов приймається закоханість. Деякий час краще не представляється, щоб була можливість трохи охолонути і розібратися в своїх почуттях.
 3. Потрібно розуміти, що ведучи улюбленого від дружини, руйнується сім’я, страждають діти. Більшість представників сильної статі це важко переживають, усвідомлення своєї провини тисне. І до нової дружині починає прокидатися глухе роздратування, і навіть ненависть. Потрібно бути готовою до такого розвитку подій.

Подивившись на ситуацію в такому ключі, багато хто знаходить в собі сили залишити чоловіка дружині і не руйнувати їх шлюб.

Джерело: https://ProPanika.ru/psihologiya/psihologiya-otnoshenij-zhenatogo-muzhchiny-i-svobodnoj-zhenshhiny-sovety-psihologa/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *