Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім’ю

Іноді жінки вступають у відносини з чоловіком, одруженим. Такі романи мають свої особливості.

Зміст приховати

Підкорити серце такого чоловіка буває не складно, а ось добитися того, щоб він пішов від дружини не завжди виявляється можливим.

Щоб відвести коханця з сім’ї, потрібно вести себе певним чином.

Як змусити коханця тужити, щоб утримати його поруч з собою? Читайте про це тут.

Зв’язок з одруженим чоловіком: психологія

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

Всі дівчата і жінки з дитинства чують фразу про те, що «на чужому нещасті щастя не побудуєш» .

Також не є секретом той факт, що брати чуже не можна.

Але життя часто складається так, що жінка захоплюється одруженим чоловіком. У такій ситуації вона приймає рішення, що власні бажання важливіше благополуччя суперниці і її дітей .

Велике значення з психологічної точки зору має початкова ситуація, в якій перебуває сім’я коханця.

Якщо він абсолютно спокійно і благополучно живе з дружиною, любить дітей і не бажає руйнувати свій шлюб, то навмисні дії розлучниці можна оцінювати тільки з критичної точки зору.

Заради свого щастя вона прагне зруйнувати цілком благополучну сім’ю. Також існує велика ймовірність, що відведені чоловік дуже швидко почне нудьгувати по сімейному затишку і дітям , що призведе до його повернення. В цьому випадку всі зусилля виявляться марними.

З іншого боку, поведінка коханки може бути цілком обгрунтовано, якщо зустрівся на її шляху людина спочатку нещасливий у шлюбі і просто не може сам зважитися зробити останній крок.

Така ситуація виникає при наявності таких обставин:

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

 1. Коханець мучиться з давно нелюбимої дружиною, з якою у нього постійно виникають скандали з приводу . Розлучення сторони не оформляють виключно через дітей. Подібна позиція не є правильною, оскільки в атмосфері загального напруги діти отримують лише емоційну травму. Живуть окремо щасливі батьки – це краще, ніж видимість сім’ї.
 2. Діюча дружина не приховує, що чоловік їй потрібен виключно для задоволення матеріальних потреб. При цьому вона не проявляє ніякої турботи і уваги, не цікавиться його бажаннями і планами.
 3. Подружжя живе один з одним виключно за звичкою, як сусіди. Особливо це актуально для пар, які займають певне положення в суспільстві і не бажають якось змінювати наявний статус.Поява жінки, яка викликає певні емоції, стає потужним стимулом для зміни життя.

Про що слід пам’ятати?

Спочатку важливо розуміти, що не будь-який чоловік піде з сім’ї, як би наполеглива була його коханка. Представники сильної статі схильні вступати в легені інтрижки, які не мають для них істотного значення .

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

Розлучення ж має на увазі зміна звичного укладу життя, певні матеріальні втрати, розставання з дітьми і т.д.

Щоб зважитися на все це, чоловік повинен відчувати сильні почуття до обраниці або ж мати проблеми в шлюбі.

Якщо ні того, ні іншого немає, то ймовірність його відходу з родини дуже мала .

Приступаючи до активних дій, потрібно усвідомлювати наслідки своєї поведінки. Якщо для дружини догляд її чоловіка їх сім’ї стане сюрпризом, то жінці буде завдано серйозної моральної шкоди.

Часто подібний розлучення стає справжнім ударом. Коханка повинна розуміти, що саме вона буде винуватицею страждань іншої жінки. Якщо в шлюбі будуть діти, то ступінь її провини значно посилюється.

З подібним моральним тягарем доведеться жити. До того ж сам чоловік може важко переживати свою зраду, погіршення відносин з дітьми, матеріальні суперечки з колишньою дружиною.

Підсвідомо він буде звинувачувати у всіх цих проблемах коханку, якщо відхід з сім’ї був здійснений здебільшого під її натиском.

Також не варто забувати, що людина, яка зрадила один раз, може зробити це знову. Часто коханки через деякий час залишаються «біля розбитого корита», повторивши долю колишньої дружини.

Чому він не робить перший крок?

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

Відсутність активності ос боку партнера пояснюється наступними можливими причинами:

 1. Чи не збирається нікуди йти. Його обіцянки кинути дружину можуть не мати під собою ніякого реального підстави. Коханка розглядається в якості тимчасового захоплення без подальших планів на майбутнє.
 2. Не впевнений в правильності вчинку. Чоловік може переживати, що робить фатальну помилку. Виникає питання: а чи варто кидати налагоджену сімейне життя і починати все спочатку?
 3. Відчуває докори сумління. Якщо дружина коханця ні про що не підозрює, вірить йому і піклується, то докори сумління з його боку неминучі. Відсутність реальних підстав для розриву з дружиною призводять чоловіка до розуміння власної провини.Наявність дітей лише погіршує становище. Небажання нанести їм травму може виявитися сильніше почуттів до коханки.
 4. Займає пасивну позицію. Коханець просто чекає, що ситуація вирішиться сама собою. Він не хоче приймати доленосне рішення, брати на себе відповідальність. Йому простіше перенести проблему на плечі жінки.

Приклад листа з визнанням

Як заманити одруженої людини? Можна спробувати написати йому листа про свої почуття :

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

«Дорогий, я вирішила написати тобі листа, в якому розповім все, що соромлюся сказати в обличчя.

Для мене ти найкращий чоловік на світі. Ти добрий, лагідний, щедрий і дуже розумний.

А чого тільки варта твоє почуття гумору! Мені дуже важко усвідомлювати, що ти не вільний. Я розумію, що роблю підлий вчинок, спілкуючись з одруженим чоловіком, але нічого не можу з собою вдіяти.

Жодна людина з мого оточення не зрівняється з тобою. Якщо ти вибереш мене, то станеш найщасливішою людиною на планеті. Я обіцяю бути завжди красивою, веселою і цікавою для тебе.

Зі мною ти забудеш про всі побутові проблеми. Я не буду нічого вимагати, постійно «пиляти» і критикувати. Я хочу бути тільки з тобою, тому що люблю тебе! »

Як закрутити йому голову?

Як завоювати серце одруженого чоловіка і зробити так, щоб він постійно думав про тебе? Щоб зачарувати і зачепити коханця, потрібно дотримуватися наступних правил:

 • стати джерелом нових відчуттів, змін;
 • завжди виглядати доглянуто і стильно;
 • виконувати всі його сексуальні бажання;
 • нічого не вимагати;
 • не критикувати;
 • постійно демонструвати позитивний настрій;
 • піклуватися і ніжність;
 • смачно годувати;
 • хвалити і заохочувати.

Як дістати його?

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

Дістати чоловіка реально тільки в тому випадку, якщо він сам готовий вступити в серйозні стосунки з коханкою.

Якщо жінка розглядається виключно як тимчасова партнерка для сексу і не більше того, то ніякими хитрощами затягнути партнера в ЗАГС у неї не вийде.

Якщо ж з боку чоловіка присутній інтерес, то ситуація може закінчитися на користь коханки. Для початку необхідно з’ясувати основу, на якій тримається нинішній шлюб .

Можливо, це загальні матеріальні інтереси, діти, звичка, почуття провини і т.д. Потім поступово потрібно зібрати інформацію про особу дружини, щоб скласти її психологічний портрет.

Маючи в своєму розпорядженні необхідними відомостями, можна поступово починати діяти. Переживає через дітей коханцеві слід дати зрозуміти, що нова кохана не заважатиме їх зустрічам і постарається подружитися з дітьми.

Втомленому від скандалів чоловікові потрібно створити максимально спокійну і комфортну обстановку. Невпевненого в собі коханця слід постійно хвалити, а сексуально незадоволеного – задовольняти.

Важливо зберігати терпіння, не тиснути сильно на партнера. Чоловіка, як правило, довго дозрівають для прийняття серйозних рішень.

Де краще зустрічатися?

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

Зустрічатися потрібно там, де партнеру зручно і комфортно .

Якщо він боїться бути поміченим знайомими, слід вибирати віддалені від його звичного середовища проживання райони.

Можливо, місце проживання коханки цілком відповідає його вимогам. Тоді вирішити питання не складе труднощів.

 • Заможні та впливові коханці часто не приховують своїх партнерок, оскільки їхні дружини дорожать своїм становищем і не стануть розлучатися через швидкоплинних захоплень чоловіка.
 • Такі чоловіки можуть зустрічатися з коханкою відкрито, з’являтися з нею в людних місцях, знайомити з діловими партнерами і друзями.
 • Важливо розуміти, що подібне вільне поводження свідчить швидше про розбещеності чоловіки, а не про серйозність його намірів.

Як утримати коханця: поради психолога

Як прив’язати до себе сімейного чоловіка? Утримати одруженого чоловіка допоможе дотримання наступних рекомендацій психологів:

  1. Забезпечити йому спокій і затишок. Якщо з дружиною часто виникають скандали, то спокійна обстановка стане справжньою віддушиною.
  2. Мінімум вимог. Дружина напевно просить зробити щось по дому, позайматися з дітьми, купити продукти і т.д. Коханці потрібно не вимагати нічого, демонструючи повну відсутність користі чи інших практичних мотивів.
  3. Смачна їжа. Звичайно, ця умова спрацьовує тільки в тому випадку, коли кулінарні здібності коханки значно перевищують таланти дружини. Смачні домашні котлети замість покупних пельменів є потужною зброєю.

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

 1. Радість від зустрічі. Кожен прихід коханця повинен супроводжуватися щирим захопленням, проявом ласки і турботи. Самолюбству чоловіка буде лестити подібна увага, особливо якщо вдома чекає вічно незадоволена і вимоглива дружина.
 2. Різноманітний секс. Мабуть, це основна причина догляд чоловіків з родини. Як тільки з’являється жінка, що повністю задовольняє в сексуальному плані, набридла і менш активна в ліжку дружина йде на задній план.

Як одружити його на собі?

Тут важливо враховувати темперамент чоловіка і вплив зовнішніх обставин. Якщо коханець відрізняється сумнівається, флегматичним характером, то змусити його прийняти рішення зможе тільки жорсткий ультиматум.

Жінці необхідно поставити умову – або ти йдеш з сім’ї і одружишся зі мною, або ми розлучаємося. В іншому випадку нерішучий партнер може вести подвійне життя роками.

З активним і незалежним чоловіком слід діяти інакше. Важливо підкреслювати власну самодостатність і підігрівати його інтерес ревнощами.

Розуміння, що коханка не буде довго задовольнятися другорядною роллю і легко знайде йому заміну, спонукає чоловіка на рішучий крок.

Звичайно, можна використовувати і перевірений часом прийом – «несподівано» завагітніти. Але цей варіант, по-перше, є обманом, по-друге дуже ризикований.

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

 1. Якщо у чоловіка є в першому шлюбі діти, то зовсім необов’язково, що він піде від першої дитини заради другого.
 2. В результаті жінка може залишитися одна , перебуваючи в положенні.
 3. Також нерідко коханки вдаються до відвертих хитрощів – створюють «випадкові» умови, при яких дружина дізнається про зраду.

Цей варіант з великою ймовірністю приречений на провал, тому що чоловік може запідозрити недобре. До того ж необов’язково дружина вирішить розлучитися , а ось поставити ультиматум і змусити порвати зв’язок на стороні може.

Що робити, якщо завела такий роман?

 • Якщо до коханця дійсно є почуття, а його сімейне життя протікає не кращим чином, можна спробувати відвести його з родини і створити новий щасливий союз.
 • Якщо ж партнер розглядається як джерело матеріальних благ, або бажання одружити його на собі пояснюється виключно спортивним інтересом і прагненням обійти суперницю, то краще відмовитися від цієї затії.
 • У світі чимало вільних чоловіків і краще шукати супутника життя серед них.

Отже, відвести з родини можна не кожного чоловіка.

Але при наявності певних умов цілеспрямовані дії обов’язково приведуть до успіху. Головне – чітко розуміти мотиви свого вчинку і не забувати про наслідки.

Типові помилки коханок, які вирішили відвести чоловіка з сім’ї:

Читайте також:   Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині: її поведінка, інші ознаки

Джерело: https://psyholic.ru/otnosheniya-polov/kak-uvesti-zhenatogo-muzhchinu.html

Кармічні наслідки відносин з одруженим чоловіком

Заводячи стосунки з зайнятим спочатку партнером, кожна жінка задається питанням про подальшу долю союзу і наслідки симпатії.

Якщо наздогнала любов до одруженого чоловіка, карма не обов’язково буде змінюватися, але все залежить від конкретної вашої ролі в розвитку тієї родини і ваших відчуттів. Поговоримо про те, до чого призводить незаконний союз, а якщо цікавить карма коханки або зрадника, читайте відповідну статтю на нашому сайті.

Що робити, якщо знайшла кармічного одруженого чоловіка

Іноді буває, що кармічно призначений чоловік виявляється невільним. Як правило, це відбувається, тому що для іншої жінки цей партнер виявився доленосним.

Такий епітет не можна прирівнювати до «чоловікові долі», тому що в першому випадку мається на увазі лише те, що чоловік є для дами каталізатором якихось зовнішніх змін.

При цьому він не пов’язаний з дружиною кармічно, так як долею було спочатку задумано, що духовно даний чоловік змінить саме ту жінку, якій доводиться задовольнятися роллю коханки.

Кармічне покарання від такого повороту життя навряд чи настане, якщо ви не станете навмисно руйнувати чужу сім’ю і активно лізти в відносини партнера з його дружиною (або що ще гірше – з дітьми).

Зазвичай доля виправляє свої ж помилки, так що або шлюб улюбленого все-таки завершиться і він піде до вас, або ви все ж отримаєте від нього той же мудрий досвід і потрібний вам життєвий урок, але в положенні коханки.

У другому випадку жінка сама в якийсь момент розуміє, що союз вичерпав себе, і приймає рішення закінчити відносини.

Кармічний зв’язок з одруженим чоловіком в цій ситуації буде, скоріше, зціляє, так що розрив буде природним і безболісним.

В таких умовах можна боротися і потрібно боротися за своє щастя, якщо ви можете з упевненістю сказати собі, що довіряєте партнеру, вірите йому, що ви любите один одного взаємно.

Якщо ви хоч на хвилину допускаєте думку про те, що він байдужий до ваших переживань з приводу даної ситуації або взагалі може вас кинути, відносини треба обов’язково розривати.

Не бійтеся проявляти ініціативу, розмовляйте з людиною.

Буває і так, що руйнівна зв’язок, в якій жінка опиняється в статусі коханки, вже виявляється сама по собі покаранням за минулі кармічні гріхи. Дама може повертати борг, наприклад, за те, що в колишньому перевтіленні погано поступила по відношенню до чоловіка-зрадника або його пасії.

У даній ситуації, звичайно, додаткового покарання за такий зв’язок не буде. Але страждань, переживань і душевних хвилювань на частку жінки випадає чимало, і цей хрест треба нести з гідністю, якщо ви справді любите цю людину.

Народжувати позашлюбну дитину, звичайно, не варто, та й навряд чи вийде, тому що покарання може супроводжуватися проблемами з репродуктивною функцією або бути пов’язаним вже зі здоров’ям малюка.

Чи не прив’язуйте до себе партнера дітьми, адже вам і так погано через обставини, що склалися, а якщо постраждають ваші нащадки, стане тільки гірше.

Якщо у вас такий зв’язок з одруженим, карма може перейти і на наступне покоління, тому що ви не віддасте борг.

Зазвичай дана кармічна ситуація дозволяється сама по собі, коли людина належним чином і потрібну кількість часу відпрацював борг, виявляв смирення і покірність долі. Ви можете розірвати ці стосунки, але не виключено, що ваше життя почне розвиватися по спіралі, і ви знову прийдете до цього ж витка незаконних зв’язків, але вже з іншим партнером.

Якщо так сталося, значить, ви не змогли правильно вийти з колишніх відносин, і потрібно тепер шукати інше рішення для вирішення проблеми.

Відносини з одруженим чоловіком: карма як випробування

Іноді ця залежність виступає життєвим перешкодою, спрямованим на духовне зростання обох партнерів.

Як правило, завдання людини в такій ситуації – набратися мужності і закінчити обопільні страждання, бути чесним перед собою і зробити правильні висновки.

У такій ситуації покарання від закону карми спіткає вас, якщо ви захочете злукавити і все-таки залишитися з цим партнером, не змінивши себе. Щастя в таких умовах явно не буде.

Радикальні заходи у вигляді розриву союзу тут необхідні, так як нескінченні негативні емоції від відносин будуть лише нарощувати нову негативну карму, що переходила в наступну ваше життя. А свідоме подолання проблеми, навпаки, підсилює хорошу карму і захищає ваших майбутніх дітей за рахунок зміцнення родової енергії.

Іноді буває і так, що партнер, який перебуває в шлюбі, дан долею для реалізації жіночої кармічного завдання. Тобто не має значення його статус, ця людина необхідний лише на короткий час, щоб дама зуміла змінитися і вирости як особистість. У такій ситуації, наприклад, жінка може завагітніти і залишитися одна.

Якщо у вас є дитина від одруженого чоловіка, карма не стане від цього гірше, якщо ви не будете руйнувати чужу сім’ю. Це також не означає, що ви таким чином покарані за гріхи минулих перевтілень.

Просто долею було задумано, що своє призначення дівчина реалізує за рахунок цього чоловіка, який вже потім не має значення.

У цих умовах жінка, як правило, не переживає, що все так закінчилося, вона усвідомлює, що це на краще, тому що стала мудрішою.

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

Уявіть собі таку ситуацію, в якій жінка є коханкою і цілком собі щаслива. Любовний трикутник її забавляє, вона отримує вигоду від союзу і жодним чином не страждає. У такій ситуації, можливо, сама партнерка є кармічні випробуванням або покаранням для законної дружини або самого чоловіка.

У такому випадку відносини закінчаться, коли хтось із тієї сім’ї зробить певний правильний вибір. Також можлива ситуація, в якій взагалі не страждає ні одна зі сторін.

Якщо всі згодні з даними умовами, то кармічні наслідки відносин з одруженим чоловіком взагалі не настануть, адже ніхто не страждає.

При цьому дуже важливо, щоб не страждали також діти, народжені в сім’ї або вже на стороні.

Чому не можна зустрічатися з одруженим чоловіком: карма і наслідки

У деяких випадках, на жаль, жодна з описаних вище ситуацій не має відношення до реальності. І спілкування з чужим партнером є простою примхою і дурощами жінки, яка робить собі тільки гірше, тому що забруднює свою карму, підвищує шанси відпрацювання важких боргів в наступних життях.

Коханка живе в ілюзії, що це її кармічний партнер, але помиляється і тільки руйнує міцні сімейні узи, веде чоловіка долі від призначеної йому подружжя. До чого ж веде подібна ситуація?

Зміцнення карми одинаки

Володіючи чоловіком, який їй не призначений за задумом долі, жінка випускає з поля зору своїх потенційних доленосних партнерів і реально кармічних супутників життя. У підсумку вона може залишитися самотньою, коли союз з невільним супутником закінчиться.

Виснаження закладеної здорової карми

Якщо відбувається зустріч з одруженим чоловіком, карма жіночої сутності втрачає частину здорової енергії, так як весь потенціал йде на реалізацію партнера. Історично природою склалося так, що кармічна мета слабкої статі – допомогти чоловікові самовдосконалюватися, влаштуватися в житті, знайти себе і за рахунок цього знайти себе як жінку.

Але чужий партнер ніколи не може стати учасником рівноцінного енергообміну. У підсумку реалізувати своє істинне призначення дама не в змозі, адже вона виснажена на енергетіческі- інформаційному і духовному рівнях. Але ж як показує практика, свою енергію жінка віддає не тільки самому коханцеві, а й всієї його сім’ї, адже забирає отриманий заряд назад до себе в будинок.

Цілих 7 років після розриву відносин зберігається ментальна зв’язок партнерів, тому жінка ще довгі роки залишається без енергії і страждає.

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

Перехоплювання чужої долі

Сексуальний контакт з чужим чоловіком збільшує ймовірність вторгнутися в енергетичні вібрації дружини і перейняти її карму. Також можна випадково перейняти на себе і карму партнера.

Деформація енергетичних оболонок

Через негативу, який може надходити до коханки від тещі, матері, дітей і, природно, дружини партнера, жінці гарантовані пробої в аурі. Як відомо, в тонкої матерії навколо людина є і той шар, який відповідає за попередні життя.

Якщо негативна інформація буде настільки сильною, що проникне і туди, нещастя гарантовані дамі і в майбутніх перевтілення. Прокляття або відворот – це, мабуть, найнебезпечніше кармічне покарання за зв’язок з одруженим чоловіком.

У дружин, які також є матерями 2-3 дітей, стільки негативу на адресу інших жінок, що вони можуть проклясти всю сім’ю і рід, і тоді вже буде зіпсована карма наступних поколінь. Таку ситуацію можна змінити лише покаянням коханки і відпрацюванням кармічного боргу весь залишок свого життя.

Проблеми з чакрами

Оскільки енергетична система всередині людини тісно пов’язана з його зовнішньої аурою, багато екстрасенсів помічають при діагностиці коханок блокування здорових потоків життєвих сил в районі сонячного сплетіння. Це впливає вже не тільки на можливості, а й на здатності жінки створити сім’ю.

Зміна карми майбутньої дитини

Дивно, але якщо жінка не робить розрив міцних кармічних вузлів з минулим одруженим партнером, вона передає інформацію про його роді навіть того малюкові, який народжений від іншої людини 2-10 років по тому!

Звичайно, для цього коханкою треба бути довго і прикипіти до партнера, але все одно ймовірність телегонії ніколи не можна виключати. Дитина, у якого енергетичний зв’язок з іншими чоловіками, а не власним батьком, має дуже слабку родову і особистісну карму, його доля не визначена.

Передача своєї долі потомству

Коли йде спілкування з одруженим чоловіком, карма справжньої жінки погіршується, як уже зазначено було вище. Але якщо вона не встигла знайти реально відповідного їй партнера і навіть не усвідомила свою помилку, не змогла винести ніякого уроку з такого сумного досвіду, то від кого б в результаті не народилася дитина, йому дістанеться частина невдале особисте життя матері. В першу чергу, це стосується дочок.

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

Якщо одружений партнер відволікає жінку від виконання істинної кармічного мети, її енергетика стане слабкою, а це призведе до розхитування імунітету. В результаті організм стає потенційним розсадником хвороб, до того ж у пані приглушується інтуїція.

Більш того, присутність боргів в карму, викликаних відносинами з чужим чоловіком, веде до конкретних недуг не тільки у коханки. Так, в тілі ошуканих дружин зростає ризик мастопатії, а у зрадника переповнюється 2 чакра, що викликає аденому. Коли людина заважає з’єднатися істинно люблячих сердець і обманює інших (зокрема, коханка), у нього підвищується ймовірність нейродерміту.

Варто відзначити, що якщо жінки знають один про одного, під час сексу вони вкладають в партнера більше агресії і руйнівною енергії. Це призводить до хвороб сечостатевої системи як у чоловіка (як переносника цього негативу), так і у жінок (як адресатів даних вібрацій).

Читайте також:   Скільки троянд можна дарувати: скільки квітів дарують дівчині

повернення бумерангів

Іноді карма може спрацювати таким чином, що пішов з сім’ї чоловік знову починає змінювати вже нової пасії. Це класичний сценарій повернення карми боргу за свої помилки, коли коханці доводиться пережити ті ж неприємні почуття, які вона спровокувала у обдуреної дружини.

Як очистити карму: зв’язок з одруженим геть із голови

Перший етап звільнення від тягаря непотрібних відносин – це усвідомлення. Необхідно для початку розібратися, що це дійсно не підходящий для вас партнер. Зрозуміти це, в общем-то, неважко. Якщо жінка перестала насолоджуватися життям, багато хворіє, виходячи ревнощами, не відчуває підтримки і допомоги від чоловіка, значить, що випробовується почуття складної назвати любов’ю.

Коли немає спільних інтересів, присутній тільки напруга і страх, немає фінансової захищеності або духовної близькості, треба серйозно замислитися над тим, а що взагалі можна винести з цього союзу.

Коли встановлено, що відносини не несуть ніякої користі, потрібно зрозуміти, що при їх збереженні ви проявляєте нелюбов до себе і дітям. Ви вторгаєтеся в чужий простір і за це буде відповідати перед долею в різних формах страждань, хвороб і проблем.

Потім треба очистити своє життя від зовнішнього присутності цієї людини. Змініть номер телефону, поміняйте місце проживання, викиньте все нагадування у вигляді подарунків і фотографій.

Згадувати про минулі приємних миттєвостей не треба, краще будуйте плани на щасливе майбутнє з іншим чоловіком.

Щоб відновилася карма, одружений чоловік повинен повернутися у вихідну сім’ю. Тому так важливо подумки просити вибачення у його законної дружини і дітей. Якщо вона знає про зраду, треба звернутися особисто. Можна сходити до церкви, щоб помолитися і відпустити гріх.

Багато майстрів йоги радять жінкам, які мають стосунки з чужим партнером, вдаватися до вправи з очищення карми від чужої енергії. Цією ж практикою може скористатися і сам велелюбний чоловік:

 • Встаньте, з’єднайте стопи, руки опустіть. Здійснюйте так звані поштовхи. під час яких анус буде напружуватися і піднімати ваші запаси внутрішньої енергії. Потрібно підняти потік до верхівки, для цього дами повторюють 5 поштовхів, а чоловіки на один менше.
 • Між поштовхами анус розслаблюється. Ви повинні відчути, як піднімається енергія заповнює голову. В кінці треба спокійно видихнути, уявивши, що потоки розливаються по організму. Виконуйте практику двічі на добу після звичайної зарядки. Займайте навіть після розставання з партнером.

Якщо у вас щира і сильна любов до одруженого чоловіка, карма не зміниться і не постраждає, коли так було задумано долею. У такій ситуації почуття обопільні і навіть наявні страждання стають благодатним грунтом для самовдосконалення.

В інших обставинах має сенс проявити цнотливість. Пам’ятайте, якщо ви вкраде чужого кармічного партнера, ви також заберете приблизно 1/16 негативної карми самої дружини.

Любов Добродушна

Джерело: https://wiolife.ru/psihologiya/ezoterika/karmicheskie-posledstviya-otnoshenij-s-zhenatym-muzhchinoj

Знайти коханку або як врятувати сім’ю одруженого чоловіка

У сімейному житті нерідко наступають моменти, коли подружжю стає нудно, нецікаво один з одним. Рутина побуту, проблем і турбот найчастіше першим долає саме чоловіків. Представники сильної статі постійно потребують яскравих емоціях, гострих відчуттях, які разом з дружиною вони розучилися відчувати.

Зважившись завести коханку, чоловік просто не знає, де її знайти. Складного в цьому, насправді, немає нічого. Але перед тим, як починати пошуки, бажано зважити всі «за» і «проти» . Слід розуміти, в першу чергу, те, що вже після першої зради ставлення чоловіка до дружини ніколи не буде колишнім.

Трапляється так, що чоловік, порівнюючи свою дружину з новоспеченої коханкою, хоче знайти у неї те, що дозволило спокусниця закриття з ним роман: якусь іскорку, родзинку чи що. Природно, у чоловіка може виникнути почуття розчарування в цій жінці, адже йому вона вже не здається такою ж привабливою і сексуальною, як раніше.

В цьому випадку сімейні стосунки стануть тільки гірше, повагу подружжя один до одного з часом зійде «нанівець», а без нього жодна сім’я існувати не зможе. Тим часом, розвиток відносин може піти по-іншому сценарію.

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

Нерідко сама дружина стає віновніцейстремленія свого чоловіка знайти коханку. Без будь-яких зобов’язань, без складнощів і скандалів – вона стане для нього справжньою опорою емоційної та сексуальної складової щасливого життя. Можливо, цей випадок шанси на порятунок сім’ї значно збільшує, особливо це важливо, якщо у подружньої пари є діти.

Перш, ніж переходити до активного пошуку пасії, варто визначити для себе, якою вона має бути . Йдеться ж не про одноразової зв’язку, що трапилася через нетверезий стан або при якихось екстремальних умовах.

Жінка, готова стати коханкою, чи не буде на що-небудь претендувати, а, як відомо, відсутність зобов’язань для представників сильної статі – вагомий аргумент для прийняття даного вибору.

Найчастіше, не бачать перспективи у відносинах такі дівчата:

 • Ті, яким не вистачає чоловічої уваги.
 • Ті, які обманюють, продовжуючи сподіватися на шлюб.
 • Жінки, в родині яких труднощі і немає взаєморозуміння – заміжні коханки.

Де можна знайти коханку в Москві або іншому місті

Як знайти ту саму, яка підтримає при труднощах, які не чіплятиметься з розпитуваннями і вимагати чогось більшого? Сьогодні зробити це абсолютно не важко, і перший спосіб, який доступний кожному чоловікові – пошук пасії по інтернету .

Безліч сайтів для знайомств, соціальні мережі є ідеальної поле для активних дій. Про те, як знайти коханку на сторінках-онлайн, ймовірно, говорити не варто.

Адже зрозуміло, що жінки, обділені увагою чоловіків або шукають пристрасті, самі будуть зацікавлені в спілкуванні і зустрічах.

По суті, інтернет-знайомства можна віднести до єдиного пошуку партнерки в наші дні. Звичайно, знайти коханку в Москві можна де завгодно . Випадково зав’язався розмова за столиком кафе, пропозиція підвезти вподобану дівчину додому на своєму авто, зустріч зі старою знайомою – все це має порівняно невисокі шанси на успіх.

Як знайти коханку, найбільш підходящу за віком

Отже, зареєструвавшись на одному з відповідних сайтів, можна приступати до вибору потенційної пасії.

Серед основних параметрів, які мають часто принципове значення для чоловіків, на першому місці знаходяться жіноча привабливість і вік дівчини.

І якщо з першим якістю у кожного свої переваги, то у виборі партнерки за віком нескладно виділити певні закономірності:

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

 1. Молоді дівчата від 18 до 22 років . Віддають перевагу заможним чоловікам з великими матеріальними можливостями. Саме фінансове становище чоловіка для таких панянок має першорядне значення. Секрет того, як знайти таку молоду коханку дорослому одруженого чоловіка, полягає в товщині його гаманця і бажанні самого представника сильної статі викладатися матеріально.
 2. Жінки у віці від 25 до 28 років . Найчастіше стати коханкою погоджуються дівчата, вже бували заміжня. Для них важлива свобода в стосунках, хоча не виключено, що такі дамочки не припиняють таїти бажання вийти заміж.
 3. Після 30 років . Тут потенційних коханок можна розділити умовно на дві категорії: ті, які хочуть відчути себе коханими і затребуваними, бажають відчути спокою, тепла; і ті, які, не маючи ніяких надій, надаються пристрасті з метою урізноманітнити свій особистий час.

В окрему групу потрапляють панянки різного віку. Це можуть бути навіть багаті коханки, знайти яких хотілося б багатьом чоловікам. Як дізнатися таких жінок, повинен знати кожен сімейний представник сильної статі, оскільки коханки можуть бути зацікавлені в руйнуванні його життя з дружиною.

Починаючи відносини з одруженим, такі жінки завжди вірять і чекають, що коханий кине сім’ю заради союзу з нею. Такі жінки податливі обману, без праці надаються любові.

Головний недолік: розірвати відносини з такою дівчиною буде проблематично, без скандалів, істерик, дзвінків дружині навряд чи вдасться обійтися.

Заводити стосунки з такою коханкою можна тоді, коли впевненість у відновленні сімейного щастя близька до нуля.

Як вести себе з коханкою нехолостим чоловікам?

Знаючи де знайти коханку, і визначившись з тим, яка жінка потрібна, чоловікові слід взяти до уваги кілька правил, які стануть надзвичайно корисними сімейним чоловікам:

 • Чи не вимагати нічого від коханки . Адже вона не дружина, і прив’язуватися до неї також не потрібно. Коли сімейне життя налагодиться, розставання з цієї особливої не уникнути.
 • Позашлюбні стосунки не повинні бути на виду .
 • Мінімізувати фінансові витрати на коханку . Грошові потоки повинні направлятися виключно в будинок, сім’ю.
 • Чи не ревнувати. Жінці, яка згодна мати позашлюбні відносини з одруженим чоловіком, довіряти не можна, але і виявляти почуття власництва чоловік також не має права.
 • Нічого не обіцяти коханці.

Як знайти коханку одруженого чоловіка, щоб не зруйнувати сім'ю

Чоловікові, який вирішив знайти коханку, важливо, щоб ці відносини протікали без зобов’язань. В іншому випадку, руйнуючи одну сім’ю заради створення іншого, величезний шанс вийти з однієї річки і вступити в іншу.

Будь-яка жінка, пройшовши через роки сімейного життя, змінюється, пристрасть поступово згасає.

Тому шукати вирішення подібної проблеми потрібно не на стороні, а в родині, з дружиною, знаходячи максимально підходящі подружжю рішення і компроміси.

Джерело: http://infazavr.com/najti-lyubovnicu-ili-kak-spasti-semyu-zhenatomu-muzhchine.php

Як відвести чоловіка з сім’ї

Як би підло це не звучало, але своє щастя завжди важливіше чужого. Злочинниця-доля раз у раз зводить нас з тими, кого не можна любити. Отже, сьогодні ми поговоримо про одружених чоловіків і способах їх відведення з сім’ї.

Як відвести одруженого чоловіка з сім’ї

Якщо ти бачиш, що у нього в родині все йде прахом, то примусь його задуматися, що на стороні може бути краще, і що можна створити нове сімейне гніздечко, яке буде міцніше.

Стань для нього свіжим ковтком нових відчуттів

Давайте чесно: якби його все влаштовувало в шлюбі, то він ніколи не пішов би шукати нових відчуттів наліво! Якщо це так, то це відмінний інструмент, за який можна зачепитися, в справі «конфіскації» вашого коханого у його дружини. Стань для нього ковтком свіжої води в пустелі шлюбу.

Йому не вистачає сексу – стань для нього справжньою секс-бомбою. Покажи, що ти здатна на багато що, що б задовольнити його пристрасть.

Йому не готує дружина – навчися робити його улюблені страви, і він твій!

Загалом, старайся бути у всьому краще його дружини – в сексі, в їжі, в бесідах … Уміння вислухати людину, а не тільки постійно щось від нього вимагати і свербіти на вухо – це цінна риса характеру. І він це помітить!

Будь завжди на висоті: красива і сексуальна

Як відомо, чоловіки люблять очима – і це відмінний привід записатися в спортзал і салон краси. Будь завжди в міру нафарбована, красивою, охайною і стильною.

Подбай і про своє тіло – воно повинно залучати, а не відштовхувати. Якщо ти не можеш схуднути, то просто стань симпатичною «пампушкою».

Від жіночої чарівності ще ніхто не вислизав, не звернувши на нього уваги. Стань чарівною – і він твій!

Попрацюй над своїм голосом. Він повинен звучати проникливо, в ньому повинна бути патетика, але без награність. Позайматися в театральному гуртку: там навчать говорити так, щоб тебе слухали і чули. Сексуальність теж можна передати через голос. Одне слово, пропозицію – і він на гачку.

Читайте також:   Як перестати ревнувати чоловіка: перевірені способи і поради

Сексуальність і развратность – це не одне і те ж. Ти не повинна вести себе розпусне, щоб він розумів, що ти готова належати тільки йому одному, а не взагалі всім чужим чоловікам.

Не будь йому мамою або другою дружиною, залишайся бажаною жінкою

Замінити цих двох жінок в повному обсязі ти не в змозі. Та й йому це буде нецікаво. Йому потрібна твоя індивідуальність. Ти повинна бути альтернативою цим двом жінкам.

Піклуйся і ніжність, пристрасть

Чоловік повинен бачити, що їм зацікавлені. Вчасно вимита чашка для кави на роботі, вчасно запропонована волога серветка або даний з нагоди мудру пораду – все це стане увагою до його персони. Єдиною і неповторною.

Ніжні погляди, боязкість, лагідність – це так зворушливо, що просто не може бути непоміченим.

Якщо у вас вже почали розвиватися відносини, то прояви максимум пристрасності, але тільки не спопеляючої, щоб у нього не було бажання повернутися в свій «рідний стан», тому що там спокійніше.

Як це не парадоксально, але чоловік – захисник, і саме тому знає справжню ціну спокою. Якщо він це забезпечив, значить він – хороший захисник сім’ї.

Так що пристрасть пристрастю, але крім неї людині потрібно надійність.

Чи не втручайся в його особисті чоловічі справи

Якщо ти проявляєш жвавий інтерес до його справ, то вчасно зупинись. Ті моменти, в які він не хоче присвячувати тебе, залиш йому на відкуп.

Прівязчівость, ревнивість – все це гіркі пігулки, які гарні в гомеопатичних дозах. Напевно він вже зазнав від дружини всі ці «засування носа” не в свою справу, стеження, «хронометраж» шляху з роботи і т.д.

Залиш йому його особистий простір, і він не забариться оцінити твою делікатність.

Дай йому відчути, що він найбажаніший чоловік в світі

Навіть якщо він одружений, то ти можеш стати його «жрицею і шанувальницею». Він знайде в тобі те, чого йому так не вистачає у власній родині. І тоді потрібно зробити це точкою опори при створенні нової пари.

Чоловіче думку і поради

Багато чоловіків – насправді труси, але бояться зізнатися навіть в цьому. Щоб зважитися щось поміняти в своєму житті, вони завжди будуть прикриватися своєю відповідальністю перед сім’єю. Тому потрібно бути готовою стати коханкою, а не другою дружиною. Можливо, з часом, він до тебе переселиться, але не буде укладати шлюб. Погоджуйся і на цей компроміс, якщо хочеш бути з ним.

Прагнення потягти чужого чоловіка в загс – спочатку для розлучення, потім – для укладення нового шлюбу – може бути розцінено, як прагнення маніпулювати. Це зачіпає чоловіче самолюбство, так що не старайся і не дави на чоловіка.

Чи не старайся завагітніти, щоб тиснути на порядність людини. Відкритий шантаж може сприйматися чоловіком як зрада тієї високої любові, яку він відчув і бачив від тебе. Любов – це самопожертва, і чоловік повинен бачити, що ти на це готова. Тоді і він може проявити благородство і створити з тобою нову сім’ю. А відносини з-під палки до доброго не приведуть.

Щоб відвести чужого чоловіка, вивчи тонкощі сімейної психології і використовуй собі на благо

Можна оподаткуватися купою психологічної літератури, але при цьому не зрозуміти, як діяти саме з конкретним чоловіком. Потрібно не тільки діяти за тими книгами, а й тримати руку на пульсі, тобто відчувати, як твій коханий на тебе реагує. Не забувай аналізувати відгук на твої дії, щоб потім вибрати нову сходинку взаємодії правильно.

Чи складно коханці відбити одруженого чоловіка

Тут потрібно розглянути різні ситуації. Адже, якщо чоловік вирішив піти наліво, то у нього є свої мотиви. Виходячи з них, будуємо далі відносини.

Якщо він не любить дружину, а живе за звичкою

Потрібно стати його другою звичкою, він повинен не знати, як йому обійтися без тебе, і тоді вже, коли це станеться, поставити питання руба: «Або переїжджай до мене, або я йду». Але на відповідь потрібно дати час. Іноді – багато часу.

Якщо він бабій

Чисто теоретично, цей випадок може бути найлегшим – швидше за все і дружина від нього не в захваті і шукає більш надійну заміну, а можливо, і сама ходить наліво? Але це так здається! Насправді, найчастіше у чоловіків-бабіїв, дружини прекрасно знають про всі їхні зради. Знають і терплять. Саме ця якість і притягує їхніх чоловіків до них.

Хоча, якщо сімейний союз відбувся недавно, то цілком можливо, вона і не підозрює про його зради. В цьому випадку відвести його стає простіше. Спровокуй їх скандал своїм визнанням або підкинь йому в його речі пару «доказів» – і його шлюбу кінець! В більшості випадків.

Цілком можливо, що все обернеться і проти тебе, і вони помиряться, а ти залишишся за бортом, так як він про все здогадається і розірве відносини з такою ненадійною коханкою.

Ще один мінус буде підстерігати тебе, якщо ти придбав його в свої мережі. Адже навряд чи він зупиниться на тобі. Швидше за все, ти в його списку розбитих сердець будеш точно не остання. Якщо ти сама готова терпіти, то виходь за нього заміж.

І знай, що є два типи бабіїв:

 • які відкрито пишаються своїми пригодами і заявляють права на чоловічу полігамію;
 • які ретельно приховують свої пригоди від дружини.

Так ось, з першим типом взагалі не варто миритися. Триматися від таких селюків варто подалі, тому що вони скинуть тебе в ранг наложниці в гаремі і будуть пишатися цим. А ось «винуваті бабії» – це варіант.

Щоб «замазати» свої пригоди, така людина буде намагатися красиво доглядати за тобою, робити подарунки, приносити приголомшливі букети квітів додому. Він не дасть тобі відчути себе біля розбитого корита.

А які цікаві небилиці стане розповідати, бажаючи виправдатися … Повір, він ніколи не став би цього робити, якби ти йому справді не була б дорога. Якщо такому чоловікові в душі прощати його грішки, то можна розраховувати на хороший стабільний шлюб і на небувалу турботу.

Якщо в сім’ї є діти

Тут все набагато складніше і небезпечніше – адже якщо у нього є діти, значить, він з ними буде бачитися. А значить, і з колишньою дружиною – теж. А такі зустрічі точно не до добра. Цілком можливо, що стара любов виявиться живуче нової, і всі зусилля підуть прахом.

Але може бути і по-іншому: ролі розподіляться по-джентльменськи. У дітей буде одночасно і мама, і мачуха, і тато, і вітчим. Тобто маленьке покоління буде себе почувати НЕ обділеним, а навпаки – з такою великою кількістю батьків – ще більш щасливим.

Головне – тобі самій навчитися бути хорошою мамою для чужих дітей. Хоча б – на вихідні.

Якщо він фінансово залежний від дружини

Це важкий варіант, і часто причиною такого стану справ буває аж ніяк не інвалідність або тимчасові труднощі з роботою, а чоловіча лінь. Так ось і подумай: навіщо козі баян.

Залиш його на ролі коханця, якщо ти готова отримувати мізерні подарунки. А якщо любиш спартанську обстановку і аскетизм, то тоді це твій варіант.

До речі, є великий ризик відбити у дружини справжнього жаднюгу, а не ледаря. Подумай!

Якщо в шлюбі маленькі діти

Одружений чоловік з маленькими дітьми – це людина, з хронічними витратами: підгузники, іграшки, дитячий сад, школа, заощадження на освіту дітей, ліки і так далі.

Навіть, якщо любов переможе почуття обов’язку перед сім’єю, то чи зможете ви пережити такі витрати, небажання заводити своїх дітей (а адже наявність дітей від попереднього шлюбу буде великим гальмом на шляху до того, щоб завести своїх).

Додамо до цього постійні зустрічі з колишньою дружиною і фактичну життя на дві сім’ї.

Загалом, міцно подумай, чи потрібно тобі таке «щастя»? Якщо ж твоя самовідданість – на висоті, то можеш прийняти і такий варіант, а якщо чоловік настільки доріг, то тоді ти понесеш свій хрест із задоволенням, але що потім? .. Чи не краще відразу визначитися, як ви будете жити далі, не тільки самої йти на поступки, але і змусити його робити те ж саме?

Люблю одруженого, як швидко можна відвести його в іншої жінки

Тут важливо проявити себе психологом і зрозуміти, чим живе його нинішній шлюб. Можливо, вона просто його окрутила, і йому насправді з нею нецікаво. Потрібно просто розвіяти ореол романтичності його шлюбу. І надати такий же ореол твоїм з ним відносин. Якось треба зробити так, щоб відкрити очі чоловіка на те, що їм просто скористалися.

Врахуй, це може привести до зіткнення з дуже небезпечною суперницею. Такі іноді вирішуються навіть на те, щоб хлюпнути в обличчя кислотою. Так що доведеться скласти ще й психологічний портрет тієї дівчини, яка захомутала твого коханого. Може бути, доведеться почекати, коли вона сама втратить інтерес до хлопця, і почати діяти саме в цей момент.

Якщо в шлюбі немає дітей, то тоді це просто – розлучитися і почати нове життя. Коли ж є діти, це трохи складніше. І справа навіть не в почутті довго обранця, а в тому, що він насправді дітей любить. В такому випадку добре, якщо у тебе вже є дитина від старого шлюбу. Якщо чоловік взагалі любить дітей, то причепиться і до твого чаду.

Головне, якщо він все ж таки зважиться піти до тебе, дозволяти бачитися йому з його дітьми. Більше демократії в такій ситуації – і може все вийти. Просто не потрібно змушувати його вибирати між тобою і його малюками.

А якщо він – поганий батько, то потрібно як слід подумати, а чи варто заводити з ним сімейні відносини? Роль коханця йому підійде більше.

Відводити чоловіка не потрібно саме швидко. Тут потрібно вміти чекати моменту, як хороший мисливець.

А якщо у тебе немає терпіння, то це може говорити не про силу почуттів, а твоєму поганому характері, про невитриманості і бажанні отримати всі блага світу, нічого за це не віддавши.

Чи потрібна така дружина чоловікові, у якого вже є своя сім’я? Іноді потрібно працювати над собою, щоб стати краще, і тоді все владнається. Як співається в давно відомій пісні: «Потрібно тільки навчитися чекати …»

Джерело: https://AlfaLady.org/semya/117-kak-uvesti-muzhchinu-iz-semi.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *